En oh zo lelijk. Les 1 Meneer Maharbal. ALS jij BMW rijdt, is het BMW en niks anders. En al ZEKER niet dat jij een MERCEDES mooi vindtquote:
Die hoor je hier regelmatig voorbij komen jaquote:Op maandag 11 januari 2010 21:52 schreef neen het volgende:
Genot
Ha die docu heb ik laatst gezienquote:Op maandag 11 januari 2010 23:09 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Die hoor je hier regelmatig voorbij komen ja
http://www1.omropfryslan.nl/Player.aspx?t=v&fn=HETVLIET05JAN10.wmv
Documentaire over de mensen in snackbar 't Vliet
Die CLK is van Strikwerda dacht ik, wel heel gaaf dat ie ermee hierheen rijdt - normaliter staat ie in Zwitserland.
Z'n verhalen over Cambuur ken ie verkopen als bestseller!quote:Op dinsdag 12 januari 2010 09:06 schreef OxygeneFRL het volgende:
Wat te denken van snackbar Menno in Westeinde!
Wat een knuppel.quote:
Je hoort 'm op het laatst ook schrapenquote:Op dinsdag 12 januari 2010 20:08 schreef Paladijn het volgende:
Auto is dan ook gemaakt voor op het circuit, niet de openbare weg... te weinig stuuruitslag en veel te laag voor al die kutdrempels hier
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 21:11 schreef Tristessa het volgende:
Oh fuck. Die snackbar op het Vliet. Heb daar een keer met anderen gezeten met spacecake op die niet zo goed was gevallen en ik werd helemaal para van die gasten. Niet zo'n genot dus.
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 21:40 schreef justmattie het volgende:
Mijn kapster houdt er mee op hoorde ik
Sintjacobstraat.quote:
Silhouette. Daar bij de rotonde op het Vlietquote:
Aparte vent is dat. Wat kost het knippen bij hem dan?quote:
JIj krijgt gratis een beurt.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:26 schreef justmattie het volgende:
[..]
Aparte vent is dat. Wat kost het knippen bij hem dan?
Zolang het bij een knipbeurt blijftquote:
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:27 schreef justmattie het volgende:
[..]
Zolang het bij een knipbeurt blijft
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:32 schreef Ensaf het volgende:
Och, zolang hij de scheerzeep niet laat vallen is er niets aan de hand.
quote:Op woensdag 13 januari 2010 11:41 schreef Faceoff het volgende:
kapper? haar knippen?
Ikke niet begrijp!!
oh en goeie moarn minsken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |