Mwah valt ook nog wel mee? Zowel mijn vorige huis als waar ik nu woon liggen er dichter bij hoorquote:Op woensdag 23 december 2009 12:38 schreef Poeke het volgende:
[..]
Ik zou me meer zorgen maken over de spoorlijn die vlak langs je huis loopt?
[ afbeelding ]
in beide gevallen toch wel vrij zinloos.. ik zag laatst ook al een foto van een deurklink.. jeejquote:Op woensdag 23 december 2009 21:49 schreef klipper het volgende:
Dacht eigenlijk dat die eerste foto meer bedoeld was om de deurklink vast te leggen dan de nadruk op het glas in lood.
Iemand daar toevallig de link van waar ik hem kan vinden? Ben wel benieuwd naar de rest!quote:
Hebben ze hier nou een realdoll in de kamer staan?quote:Op woensdag 23 december 2009 01:56 schreef tim1986 het volgende:
je vergeet ook deze..
vitrine''trap''
hoeveel rotzooi kan een mens in huis hebben?
Dat... En anders.. Staat de buurvrouw te poseren voor de cameraquote:Op woensdag 23 december 2009 22:23 schreef Yoewie het volgende:
[..]
Hebben ze hier nou een realdoll in de kamer staan?
zou wel vet staan als het plafond gestuct was mss maar die tv is overkillquote:
Net ver genoeg? Ik denk dat je 'm de hele dag hoort.quote:Op donderdag 24 december 2009 10:31 schreef tim1986 het volgende:
ik denk dat de snelweg net ver genoeg ligt .. leuk huis verder..
Staan ook nog huizen ertegenover, tussen de snelweg en dat huis.quote:Op donderdag 24 december 2009 10:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Net ver genoeg? Ik denk dat je 'm de hele dag hoort.
Ik hoop voor ze wel aan de snelweg kant danquote:De woning is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen, deels met isolerende HR ++ beglazing;
ik ben wezen kijken in een huis met echt zo een trap... durfde bijna niet meer naar beneden ;"0quote:Op donderdag 24 december 2009 17:08 schreef Maringo het volgende:
[..]
Lijkt erger dan het is.... iets met cameraview
vind t wel tof.quote:Op donderdag 24 december 2009 18:14 schreef R2R het volgende:
Glad in lood deuren.
[ afbeelding ]
En nou komt het..... Ze kunnen ook open!![]()
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)neden-531-bg-l/fotos
terug vind post..quote:
Sorry, maar wat is daar raar aan? Bij ons staat er ook een motor in de huiskamer.quote:Op vrijdag 25 december 2009 16:16 schreef k_man het volgende:
Decoratief element in de hal.
[ afbeelding ]
Huis van 1,8 mln, maar kennelijk geen garage.
waren vast italianen.. voor die pizzaaaaaaquote:Op vrijdag 25 december 2009 13:37 schreef Nagelschaartje het volgende:
Met het risico dat hij al eens geweest is:
oventje in de keuken
[ afbeelding ]
link
1]link[/url]
I love it!quote:Op vrijdag 25 december 2009 23:41 schreef FFnog het volgende:
Mooi groen is niet lelijk...
Maar dit is wel erg groen...
[ afbeelding ]
Link
quote:Op zaterdag 26 december 2009 00:28 schreef tim1986 het volgende:
zit niet te dromen jongen.. eet je pizza
heerlijk als je naast de pos piest!!!quote:Op zaterdag 26 december 2009 13:47 schreef yoppybt het volgende:
Glaasje wijn? Eh, doe mij maar een biertje.
[ afbeelding ]
link, in zo'n best grote woning is toch wel een betere plek te vinden?
quote:Op zaterdag 26 december 2009 13:47 schreef yoppybt het volgende:
Glaasje wijn? Eh, doe mij maar een biertje.
[ afbeelding ]
link, in zo'n best grote woning is toch wel een betere plek te vinden?
lijkt me best gaaf wonenquote:Op zaterdag 26 december 2009 23:15 schreef Knipoogje het volgende:
Soms staat het huis pal naast de spoorlijn...
Soms staat het huis pal naast de snelweg...
En soms staat je huis er gewoon pal tussen in
[ afbeelding ]
Ongeveer 200m naar het noordwesten begint de Kijfhoek trouwens, de meest onveilige plek van heel Nederland. Overslagplaats voor goederenwagons, vaak vol met chemische zooi.
http://www.funda.nl/koop/(...)er-oudelandslaan-33/quote:Op zaterdag 26 december 2009 23:16 schreef Nizno het volgende:
[..]
lijkt me best gaaf wonen
Doe eens een linkje
wauw.. nostalgie voor mij mijn eerste echte liefje woonde heel dicht bij dat laatste huisquote:Op zaterdag 26 december 2009 23:21 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
http://www.funda.nl/koop/(...)er-oudelandslaan-33/
Als ik het zo lees wil je er eigenlijk niet gaan wonen tenzij je een mega-klussert bent
'gedeeltelijk dubbelglas'
Qua herrie en stank zit je hier:
http://www.funda.nl/koop/(...)eg-281/fotos/#foto-1
trouwens nog veel ongunstiger. Zo op het oog een erg leuk huis van binnen, maar je buren zijn een tapasrestaurant/bar(lees: keukenluchtjes + muziek/publiek tot laat in de avond), de hoekhuizen op het rijtje zijn dichtgetimmerd, het spoor (zonder geluidsmuur) is precies het punt met wissels en waar treinen enorme piepende herrie maken als ze er langsrijden (op de rem stappen voor station Zwijndrecht) en net voorbij het spoor zit Chemproha waar vaak een enorme rare chemische lucht vandaan komt (van zoetig mango tot zware ammoniak). En het is pal tegenover een kleine doch drukke rotonde.
Daar rijd ik wel eens langs en volgens mij is het te koop bord al lang weer weg. Geen idee of het dan ook echt verkocht is.quote:Op zaterdag 26 december 2009 23:19 schreef Knipoogje het volgende:
Een half jaar geleden stond het hoekhuis in de rechterbovenhoek nog te koop. Heerlijk wonen aan Westerlee kruispunt, waar 24/7 de vrachtwagens de veilingroute en de rest van het Westland op zoeken... Benieuwd of hij verkocht is of dat het gewoon een sloopwoning wordt.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |