quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:20 schreef Karina het volgende:
Dronkey was aan de beurt, minpuntje voor hem.
En HJ! Niet Marco Borsato! The Babys!
je had de laatste post.quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:20 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
is dat zo
![]()
Dat einde was goed hoor, wat een strot zeg
Ja buurman waar bleef je topic nouquote:
quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:21 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Ja buurman waar bleef je topic nou
wist ik ook niet.... is je vergeven!quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:22 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Nog nooit een topic geopend![]()
Sorry
Ik denk ook wat een power komt er uitquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:21 schreef Michellee het volgende:
Ik denk dat ik voor Kristel ben....
Het is echt Rene Froger als je je ogen dichtdoetquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:26 schreef Karina het volgende:
Nou niet slecht eigenlijk. Zijn stem lijkt ergens op, ik kan het niet plaatsen, Rene Froger misschien (waar hij het zelf ook al over had).
eerder jeroen van de boomquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:26 schreef Karina het volgende:
Nou niet slecht eigenlijk. Zijn stem lijkt ergens op, ik kan het niet plaatsen, Rene Froger misschien (waar hij het zelf ook al over had).
EEN POT NAT!quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:28 schreef Michellee het volgende:
Dus ze lenen Eric van Tijn...
Zingen een liedje waar Lisa vorig jaar een nummer één mee heeft gehad...
Komt Jamai straks tips geven?
Ik vind wel Wesley Snijderquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:30 schreef dronkeykong het volgende:
Waar kan ik je vinden op Youtube Wesley?
quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:30 schreef dronkeykong het volgende:
Waar kan ik je vinden op Youtube Wesley?
Gr33nquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:40 schreef dronkeykong het volgende:
Hoe gaat de nieuwe Popstars groep eigenlijk heten?
r3d part deux?
quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:48 schreef Karina het volgende:
Ik heb teveel gedronken denk ik, ik moest lachen om "op de ster"
quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:50 schreef Adelante het volgende:
Wendy
Charlotte
Kunnen er ook meteen twee uit?
check!quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:50 schreef Koen66 het volgende:
Ik heb de show niet gezien (helaas???)
Maar gezien de kritieken ben ik bang dat het SMS tegoed van de soppende meisjes nog niet op is.....
Dat SBS moet overal mee overdrijven...quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:50 schreef Pisces29 het volgende:
Het grootste evenement van Nederland
Maar Alberto is dan wel weerquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:52 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Dat SBS moet overal mee overdrijven...
Hitserie uit Amerika (serie is allang gecancelled)
Premiere op de nederlandse tv (Shrek 3 whooptiedooo)
denk het ook... charlotte is toch net iets meer eigen... maar dan nog is het een kwestie van gunnen.. ik sms niet meer! heb het wel eens gedaan... idols 4 bijvoorbeeld.. maar ja dat ging naar mijn mening niet meer eerlijk nadat mijn naam genoot paulien eruit moest en Neil erin bleef.. ben toen gestopt... dus ik durf niets meer te zeggenquote:Op vrijdag 18 december 2009 22:54 schreef Koen66 het volgende:
Exit Mandy dus, ze is niet 'likable' genoeg. Zo te zien hier heeft ze best aardig gezongen, in tegenstelling tot Bart......
Thanks! fijne avondquote:Op vrijdag 18 december 2009 23:00 schreef dronkeykong het volgende:
Prettig avond allemaal, ik ga weer verder
Precies, Charlotte is te 'schattig' om er nu al uitgestemd te worden.....quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:57 schreef Plienz het volgende:
[..]
denk het ook... charlotte is toch net iets meer eigen... maar dan nog is het een kwestie van gunnen.. ik sms niet meer! heb het wel eens gedaan... idols 4 bijvoorbeeld.. maar ja dat ging naar mijn mening niet meer eerlijk nadat mijn naam genoot paulien eruit moest en Neil erin bleef.. ben toen gestopt... dus ik durf niets meer te zeggen
Is er al met 100% zeker gezegd dat ze wederom voor een (flut?) groepje gaan???quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:01 schreef sunny16947 het volgende:
Niet vergeten dat ze zoeken naar een popgroepje. Al zijn sommige dus hartstikke goed zouden ze misschien beter af kunnen vallen. De samenzang van de mannen was geweldig. Kunnen zo een boyband beginnen. En wat Wesley betreft, uitermate daarvoor geschikt. Luister hier maar eens naar.
Ik ben het wel redelijk eens met jouw lijstje!quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:06 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Precies, Charlotte is te 'schattig' om er nu al uitgestemd te worden.....
Verwacht dat de volgorde Mandy - Robin (heeft denk ik ook voor meiden iets 'engs'...) - Charlotte (over 3 weken is het 'schattigheidsvoordeel' wel op) - Joshua - Bart (SMS tegoed op) - Dewi (teveel gunnen het haar niet). Finale dus met Kim, Kristel en Wesley. Maarja, ik ben beroerd in gokken en inschatten
ja, er is alleen niet gezegd uit hoeveel personen dat zou moeten bestaan. Maar net als het aantal afvallers per keer, kan dit ook zo weer veranderen bij SBS.quote:Op vrijdag 18 december 2009 23:06 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Is er al met 100% zeker gezegd dat ze wederom voor een (flut?) groepje gaan???
Dang, jij hebt ECHT een ding tegen haar he?quote:Op vrijdag 18 december 2009 22:42 schreef Karina het volgende:
Wat een lelijk hoofd heeft Dewi eigenlijk.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 10:24 schreef ranja het volgende:
Als je bv Wesley en Kim in 1 groep hebt, wat ga je dan voor nummer opnemen![]()
quote:Op zaterdag 19 december 2009 17:15 schreef Pisces29 het volgende:
En ik gok dat Charlotte eruit gaat vanavond.![]()
Hert-in-een-koplamp-met-bange-ogen tijdens het optreden en tijdens het praten is het net of ze een presentatie houdt, nee ik zie er echt niks in.
Dat vind ik inmiddels niet meer. Ze went wel aan het podium.quote:Op zaterdag 19 december 2009 20:38 schreef shiNinG_staR het volgende:
Kim: zingt erg goed, maar heeft de uitstraling van een bang vogeltje.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:02 schreef ranja het volgende:
[..]
Dat vind ik inmiddels niet meer. Ze went wel aan het podium.
Heb het idee dat ze best wat aan Dewi kan hebben, beide uit Friesland...
Maar Charlotte gaat het ook niet trekken als ze eruit moetquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:44 schreef Boxie_G het volgende:
Mandy gaat gegarandeerd 2x huilen vanaaf
Neuh, klopt, maar ik zag Papa alweer zitten, dus dat wordt exit voor Mandy denk...quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar Charlotte gaat het ook niet trekken als ze eruit moet
Mee eens.quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:48 schreef Pisces29 het volgende:
En toch vind ik dit het beste optreden/nummer van Mandy tot nu toe
quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:49 schreef Boxie_G het volgende:
Nou... Echt veel beter kun je zo'n nummer gewoon niet doen. Het is dat ik niet tegen haar stem en vibrato kan, maar als je echt heel erg eerlijk bent is hier niets op aan te merken.
Op Zaterdag is het altijd heeeeeel rustig hierquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:50 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Mee eens.
Euhm, zijn wij dit keer de enige die kijken en tikken tegelijk?
Ah, ik heb normaal nooit de luxe om het zo met m'n laptop er bij mee te maken, dus mijn oordeel komt altijd the day after...quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Op Zaterdag is het altijd heeeeeel rustig hier
Je hebt gelijk (begint saai te worden, haha). Maar Mandy heeft ook al een goed jaartje of 9 ervaring als zangeres in een coverbandje. Dat merk je ook wel. Ze zingt alles (redelijk) moeiteloos, en ze kan wel performen. Als ze nou een mooie klank-kleur zou hebben, had ik haar geweldig gevonden. Maar ja... Jim ( Idols 1) is een waanzinnig goede zanger, maar ook bij hem krijg ik anti-peristaltische neigingen dankzij zijn klank-kleur.quote:Op zaterdag 19 december 2009 21:51 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben ook geen liefhebber van die stem, ze zou minder uit moeten halen, maar ik kan me voorstellen dat als je zingt je ook wilt uitpakken als je het bereik hebt.
Ze zou ook prima in een bandje passen, als ze maar rustige stukken zingt, alleen heeft ze te weinig fans
Maar ik vind het zo sneu voor d'r
Jim klinkt bij mij altijd alsof hij op 1 toon zingt, die van een brombeerquote:Op zaterdag 19 december 2009 21:56 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Je hebt gelijk (begint saai te worden, haha). Maar Mandy heeft ook al een goed jaartje of 9 ervaring als zangeres in een coverbandje. Dat merk je ook wel. Ze zingt alles (redelijk) moeiteloos, en ze kan wel performen. Als ze nou een mooie klank-kleur zou hebben, had ik haar geweldig gevonden. Maar ja... Jim ( Idols 1) is een waanzinnig goede zanger, maar ook bij hem krijg ik anti-peristaltische neigingen dankzij zijn klank-kleur.
Dit was wel, met stip, Mandy's beste ding tot nu toe.
Ik vind het zo jammer als ze pas onder druk van een eventuele exit beter zingen... Maar goed ergens wel érg begrijpelijk.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:04 schreef Boxie_G het volgende:
Maar het was wel iets beter dan gister.
Wat Jim betrefd: technisch gezien is hij wel erg goed hoor. Maar ja, als je er geen verstand van hebt, boeit dat natuurlijk geen ene reetquote:Op zaterdag 19 december 2009 22:05 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Jim klinkt bij mij altijd alsof hij op 1 toon zingt, die van een brombeeren als hij hoger gaat klinkt het helemaal niet. Hij kan ook niet zingen als je het mij vraagt, ja hij gaat niet steeds vals, maar daar is alles mee gezegd, maar verder de looks en uitstraling waardoor hij ver komt (op zich niks mis mee, met acteren heb je ook mensen die minder kunnen maar vanwege looks ver komen). Hij lijkt me ook erg sympathiek.
Mandy kan nog wel veel dingen, alleen haar stem spreekt mensen niet aan.
Zou Charlotte nog veel extra stemmen krijgen via haar vader of valt dat wel mee?
Tussen deze twee heb ik écht geen voorkeur. De een er nu uit, de ander de volgende keer...quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind het zo jammer als ze pas onder druk van een eventuele exit beter zingen... Maar goed ergens wel érg begrijpelijk.
En toch hoop ik dat Charlotte exit gaat.
Daar had Henk Jan wel een goed punt... vrijdag met een hoop dans en gedoe, vandaag in hun eentje. Dan kunnen ze zelf helemaal bepalen hoe ze het doen en daardoor denk ik meer aandacht aan de zang geven ipv op de dansers te letten of ze naar links of rechts moeten.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:09 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vind het zo jammer als ze pas onder druk van een eventuele exit beter zingen... Maar goed ergens wel érg begrijpelijk.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:14 schreef ranja het volgende:
Ik snap echt niet wat die jury nou zo geweldig vond aan Charlotte? Het deed mij niks. En dat zegt wel wat, qua vrouwenstem enzoEn Mandy 2x gewoon erg goed. Ook deze ballad deed Mandy beter dan Charlotte. Ok, als die een échte ballad zou doen van bv Maria McKee of Dido zou Charlotte mogelijk wel weer beter zijn.
Oh wat stom, dat was ik even helemaal vergetenquote:Op zaterdag 19 december 2009 22:16 schreef ranja het volgende:
[..]
Daar had Henk Jan wel een goed punt... vrijdag met een hoop dans en gedoe, vandaag in hun eentje. Dan kunnen ze zelf helemaal bepalen hoe ze het doen en daardoor denk ik meer aandacht aan de zang geven ipv op de dansers te letten of ze naar links of rechts moeten.
Dat wel, maar de jury roemt haar echt om haar stem. Dat werkte vanavond bij mij in elk geval niet.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:17 schreef Pisces29 het volgende:
Ik denk dat veel mensen Charlotte al leuk vinden alleen om het feit dat het zo'n puur "gewoon" meisje is, geen poespas, ze vinden haar sympathiek.
i really hope so. En ach, wat hoor je nog van al die winnaars van Popstarsquote:Op zaterdag 19 december 2009 22:39 schreef Boxie_G het volgende:
Ach ja, Mandy er uit... Volgende keer Charlotte
Ik denk dat dat ook is wat mij aan haar tegenstaat.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:27 schreef Boxie_G het volgende:
Wederom goed gezongen... Maar ik blijf erg kritisch over het Engels... Woorden als "the", "this" etc... Het wordt niets voor niets met "th" geschreven... Dus niet "de", "dis" etc...
Dan dumpen we Bartquote:Op zaterdag 19 december 2009 22:41 schreef ranja het volgende:
Maar ik hoop op volgende keer minimaal 1 jongen er uit, de meisjes zijn (weer eens) een stuk beter.
Nee, die juist niet. Ik vond 'm niet zo slecht gister, en gemiddeld is hij verreweg de beste van de jongens.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:43 schreef Pisces29 het volgende:
Dan dumpen we Bart, die was gister niet om aan te horen
Iets met een skilift en een aantal mensen toch? Ja dat is hem. Bart is wel 'beetje' een aandachtshoer (niet dat het iets heel slechts is ofzo. Gewoon lekker zichzelf flink exploiterenquote:Op zondag 20 december 2009 20:17 schreef Karina het volgende:
Ik zag net die LG reclame en volgens mij is het wel Bart!
En terecht dat Mandy eruit is.
Het is Bart. Maar hij staat gewoon ingeschreven bij castingbureau(s). Gewoon toevalstreffer ditquote:Op zondag 20 december 2009 20:17 schreef Karina het volgende:
Ik zag net die LG reclame en volgens mij is het wel Bart!
En terecht dat Mandy eruit is.
quote:Op zondag 20 december 2009 20:17 schreef Karina het volgende:
Ik zag net die LG reclame en volgens mij is het wel Bart!
Ik wilde niet véééél te laat antwoorden hier opquote:Op maandag 21 december 2009 22:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah dus toch, ik vroeg het al Zaterdag maar vond het al sterk dat niemand het zag
Oooh, inside spies! Vertel vertel!quote:Op dinsdag 22 december 2009 15:46 schreef fc070 het volgende:
De show van gister was top, nieuwjaarsdag is de uitzending.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kun je de duetten ook in een spoiler zetten? Ik ben wel benieuwd namelijk.quote:Op dinsdag 22 december 2009 15:46 schreef fc070 het volgende:
De show van gister was top, nieuwjaarsdag is de uitzending.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom? Ze is knapper en zingt beter dan de meeste kandidaten.quote:
Dit zal wel een speciale nieuwjaars show zijn die verder niets de liveshows van doen heeft.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:21 schreef Greys het volgende:
Whut? Het is toch altijd live op vrijdagavond?
Niet dus?
Nou..., nee.quote:Op zaterdag 19 december 2009 22:41 schreef ranja het volgende:
[..]
Ik denk dat dat ook is wat mij aan haar tegenstaat.
Nogmaals, ik snap de jury echt niet. Als je die 4 fragmentjes direct na elkaar hoort is Mandy toch gewoon 2x beter dan Charlotte? Maar goed, uiteindelijk beslist de stemmer toch en de jury in mindere mate. En bovendien ben ik Kim fan dus wat boeit het eigenlijk
Maar ik hoop op volgende keer minimaal 1 jongen er uit, de meisjes zijn (weer eens) een stuk beter.
Ah oke, dank jequote:Op dinsdag 22 december 2009 19:32 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Dit zal wel een speciale nieuwjaars show zijn die verder niets de liveshows van doen heeft.
Dit is een gewone show behalve dat hij niet live is, op 1 januari kan er tot 24:00 (dus tot 2 januari) gestemd worden.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:32 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Dit zal wel een speciale nieuwjaars show zijn die verder niets de liveshows van doen heeft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door fc070 op 23-12-2009 21:46:40 ]
Bah wat flauwquote:Op woensdag 23 december 2009 21:39 schreef fc070 het volgende:
[..]
Dit is een gewone show behalve dat hij niet live is
Tja, best jammer van de productie... Hadden ze beter Boris kunnen vragen of zo... Dit is vraaaaagen om irritatie bij het publiekquote:Op vrijdag 1 januari 2010 17:54 schreef Greys het volgende:
Sjonge, de duet partner van Dewi.
Wat ontzettend voor de hand liggend
Nou inderdaad! Echt niet handig!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 17:57 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Tja, best jammer van de productie... Hadden ze beter Boris kunnen vragen of zo... Dit is vraaaaagen om irritatie bij het publiek
Hoe weet je dat?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:08 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Maar ondanks het gezeur dat volgen gaat, is het wél goed (zangkwalitatief dan)
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe weet je dat?
Heb jij het al gezien?
Hoe dan? Was je er bij?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe dan? Was je er bij?
Maar goed, ik zal wel een ouwe mopperkont zijn () maar ik vind ook DIT weer niet eerlijk met Dewi.
Ze heeft al zoveel voordeel ten opzichte van de rest qua ervaring...Ik was erbij idd... Maar denk je zelf niet dat het inderdaad heel erg oneerlijk is voor Dewi dat ze dit soort dingen steeds doen? Ook steeds die hoge cijfers?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Want blijkbaar valt iedereen over het feit (ach) dat het zo oneerlijk is blablabla... En daar wordt zij dan op afgerekend. Dat lijkt mij het meest oneerlijke.
1. Programma-makers bedenken "Mystery Popstar" element. Dewi wordt er voor gevraagd en ze zegt ja.
2. Vanaf het begin wordt Dewi neergesabeld door het publiek, omdat ze zoveel meer ervaring zou hebben dan de rest. Men vergeet alleen wel dat de meeste van de 'rest' ook al bakken met ervaring heeft. Plus, als je 7 jaar geleden aan een show hebt meegedaan, is die ervaring, en gewenning echt wel weg. Zo veel voordeel heeft ze dus niet, mijns inziens.
3. Dan krijgt ze natuurlijk ook dat commentaar en de cijfers, wat natuurlijk bij sommige alleen maar voor meer anti-sympathie zorgt.
4. En dan natuurlijk zometeen de keuze van haar partner...
Tja, los van dat allemaal, bekijk ik het gewoon objectief. En ik vind haar gewoon erg goed, vanuit een muzikanten-oogpunt bekeken he
Maar goed, we zullen wel zien.![]()
Tot zover wel een beetje eens. Maar weten we zeker dat ze gevraagd is dan? Of heeft ze zichzelf gewoon aangemeld en dacht de productie 'Oeh, dan maken we daar een Mystery Popstar van!. Waar is dat te lezen?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:43 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Ik was erbij idd... Maar denk je zelf niet dat het inderdaad heel erg oneerlijk is voor Dewi dat ze dit soort dingen steeds doen? Ook steeds die hoge cijfers?
Want blijkbaar valt iedereen over het feit (ach) dat het zo oneerlijk is blablabla... En daar wordt zij dan op afgerekend. Dat lijkt mij het meest oneerlijke.
1. Programma-makers bedenken "Mystery Popstar" element. Dewi wordt er voor gevraagd en ze zegt ja.
Ik denk dat het met het 'neersabelen' best meevalt, anders had ze elke week wel in de sing-off gestaan toch?quote:2. Vanaf het begin wordt Dewi neergesabeld door het publiek, omdat ze zoveel meer ervaring zou hebben dan de rest. Men vergeet alleen wel dat de meeste van de 'rest' ook al bakken met ervaring heeft. Plus, als je 7 jaar geleden aan een show hebt meegedaan, is die ervaring, en gewenning echt wel weg. Zo veel voordeel heeft ze dus niet, mijns inziens.
Inderdaad, daar heb je gelijk in, dat zal ook best een beetje in haar nadeel werkenquote:3. Dan krijgt ze natuurlijk ook dat commentaar en de cijfers, wat natuurlijk bij sommige alleen maar voor meer anti-sympathie zorgt.
Misschien had ze er iets over te zeggen, we weten het niet toch?quote:4. En dan natuurlijk zometeen de keuze van haar partner...
Het is ook echt wel een goede zangeresquote:Tja, los van dat allemaal, bekijk ik het gewoon objectief. En ik vind haar gewoon erg goed, vanuit een muzikanten-oogpunt bekeken he
Maar goed, we zullen wel zien.
Het staat idd nergens te lezen. Maar je moet me maar gelovenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Tot zover wel een beetje eens. Maar weten we zeker dat ze gevraagd is dan? Of heeft ze zichzelf gewoon aangemeld en dacht de productie 'Oeh, dan maken we daar een Mystery Popstar van!. Waar is dat te lezen?
[..]
Hm, de druk die achter dit soort dingen staat is ZO totaal anders dan musicals of gewone optredens. Ik speel al bijna 15 jaar in bandjes etc. Heb zo verschrikkelijk veel podiumervaring... Maar een show geven op een podium, is ECHT iets anders dan op een podium, waanzinnige menigte EN 1.5 miljoen kijkers thuis.quote:Met jouw idee dat die ervaring en gewenning van haar echt wel weg is ben ik het echter helemaal niet eens, want ze heeft gewoon al die tijd opgetreden en in musicals gestaan in de tussentijd
Daarbij weet ze hoe het is om aan zo'n show mee te doen en daar heeft ze mijns inziens gewoon echt voordeel van tov de andere kandidaten. En ik heb geen hekel aan haar, want als Hind of Jim de mystery popstar zou zijn zou ik het net zo voelen.
[..]
Neuh, dat is echt de keuze van de productie. De artiesten hebben echt 0.0 te zeggen in de keuze van de liedjes, aankleding of choreo. Hooguit toonhoogte van een nummer.quote:Misschien had ze er iets over te zeggen, we weten het niet toch?
[..]
Dat is dus wat ik bedoel met de lovende kritieken van de Jury. Veels te overdreven...quote:Het is ook echt wel een goede zangeres![]()
Mijn smaak is het niet, want er is al een Christina Aguilera en vind haar niet veel nieuws toevoegen. Daarbij, als ze écht zo internationaal goed was als de jury heel de tijd roept, dan had ze na de vorige keer Idols wel veel beroemder en bekend geworden. Maar da's mijn mening hoor en ik respecteer uiteraard de jouwe![]()
Ik was aangenaam verrast!quote:(Overigens vind ik *insert haar duetpartner* wel enorm vooruit gegaan de laatste jaren!)
Nope, morgen pas. Volgens mij komt er ook geen sing-off... Gewoon diegene met de minste stemmen = exit. Maar pin me er niet op vastquote:Op vrijdag 1 januari 2010 19:05 schreef Pisces29 het volgende:
Er gaat er vanavond zeker ook niemand uit?
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 18:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou inderdaad! Echt niet handig!
En voor Kristel vind ik het echt sneu dat ze *die ene* heeft
Nou ben ik benieuwd naar wie de zangpartners zijnquote:Op vrijdag 1 januari 2010 17:54 schreef Greys het volgende:
Sjonge, de duet partner van Dewi.
Wat ontzettend voor de hand liggend
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 19:12 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Nope, morgen pas. Volgens mij komt er ook geen sing-off... Gewoon diegene met de minste stemmen = exit. Maar pin me er niet op vast
Whihihiquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:32 schreef Cee het volgende:
Oh mijn God ik ben zo in spanning, ik pies nu al in m'n pyamabroek.Maar toch kijk ik mee.
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Whihihi
Happy New Year popstarsgluurders!
Dat ligt eraan, als ze weer onterecht de hemel in wordt geprezen welquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:34 schreef dronkeykong het volgende:
Het wordt toch niet weer de hele avond Dewi bashen he
Zullen we jou bashen anders een keertje?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:34 schreef dronkeykong het volgende:
Het wordt toch niet weer de hele avond Dewi bashen he
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:36 schreef Greys het volgende:
Oei, Geer zijn haar is nu weer iets te lang om leuk te zijn
Het moet óf langer dan dit, of korter. Maar hij moet er ff doorheen natuurlijk.
Dan gaan we de jury bashenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat ligt eraan, als ze weer onterecht de hemel in wordt geprezen wel
Dan vrees ik dat ik zo weer mag lachen om jullie commentaren zo meteenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat ligt eraan, als ze weer onterecht de hemel in wordt geprezen wel
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Zullen we jou bashen anders een keertje?
Alles beter dan datquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
True, maar wel beter dan z'n oude lange kuif toch?
Ik hetzelfde, maar deze keer wil ik zelfs kijken...quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:35 schreef RaymanNL het volgende:
Waarom kijk ikDat intro was weer tenenkrommend
Naja, die duetten zullen vast wel leuk zijn
Daar houden we hem aan!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:38 schreef Karina het volgende:
Allermooiste aflevering, mmm ik ben benieuwd, dat soort uitlatingen kennen we onderhand wel.
Jammer van het rondemontuurtje, hij moet echt een ander model bril nemenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:35 schreef Pisces29 het volgende:
Gerard blijft er goed uitzien met z'n korte hair-do
Nee, is niet live... Is twee weken geleden op maandag opgenomen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Henk-B het volgende:
Hee is het deze keer niet live??
Er staat bij het logo niet dat het live is.
Misschien omdat het 1 januari is?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Henk-B het volgende:
Hee is het deze keer niet live??
Er staat bij het logo niet dat het live is.
Je wilt echt niet wéten hoeveel die optreedtquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:39 schreef Cee het volgende:
Goh, Belle Perez ook weer van een lokale discotheekpodium getrokken.
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Cee het volgende:
Geer ziet er nu uit als een oude lesbiënne, met dat haar zo.
Je hebt gelijk!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Cee het volgende:
Geer ziet er nu uit als een oude lesbiënne, met dat haar zo.
Dat was echt wel playback hoorquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:33 schreef Greys het volgende:
Het leek wel playback? Bij Dewi?
Dat is niet zo, maar het leek net!
Ik ken haar amper eigenlijk, ik weet dat ze een hitje had, maar wat dat nou ook weer was? Geen idee meer.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Je wilt echt niet wéten hoeveel die optreedt(Ik vind het ook niets hoor).
Maar theaters krijgt ze ook vol. En het is voor een discotheek of een bedrijfsfeest bijna niet te betalen, zij met band. Ik werk op een artiestenbureau, maar ze is niet makkelijk te boeken
Oke thanks!!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Nee, is niet live... Is twee weken geleden op maandag opgenomen.
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:40 schreef Cee het volgende:
Geer ziet er nu uit als een oude lesbiënne, met dat haar zo.
Meh, voor zover ik het begrepen heb: kun je vanaaf de hele avond en nacht smsen, zelfs tot de uitzending van morgen. En dan is er morgen geen sing-off, maar mag er meteen eentje naar huis: diegene met de minste stemmen dus.quote:
Heeft ze een grote familie?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Je wilt echt niet wéten hoeveel die optreedt(Ik vind het ook niets hoor).
Maar theaters krijgt ze ook vol. En het is voor een discotheek of een bedrijfsfeest bijna niet te betalen, zij met band. Ik werk op een artiestenbureau, maar ze is niet makkelijk te boeken
Nope, de hele show is in 1 take opgenomen. En het openings-nummer was gewoon live gezongen...quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:42 schreef marky het volgende:
[..]
Dat was echt wel playback hoor
Duetten zullen vast live zijn, maar ik begreep ook soms meerdere keren opgenomen ivm 'slechte camera stand' oid.
Dewi heeft zelf geschreven dat ze dat eerst in de studio hebben opgenomen en dat kun je echt niet horen als je in de studio zit hoor. Dit was duidelijk niet live gezongen.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:44 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Nope, de hele show is in 1 take opgenomen. En het openings-nummer was gewoon live gezongen...
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:47 schreef marky het volgende:
Vreemd dat ik van andere aanwezigen heb gehoord dat sommige duetten over zijn gedaan.
Hm, ik snap het dillema. Het openingsnr is in een studio in 1 take opgenomen, en dat is dan uitgezonden. Euhm, ik snap dat dan niet als "live" bestempeld kan worden, maar goed.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:47 schreef marky het volgende:
[..]
Dewi heeft zelf geschreven dat ze dat eerst in de studio hebben opgenomen en dat kun je echt niet horen als je in de studio zit hoor. Dit was duidelijk niet live gezongen.
Vreemd dat ik van andere aanwezigen heb gehoord dat sommige duetten over zijn gedaan.
Zoiets, ja. Stokoud. Nou ja, iets ouder dan ikzelf in ieder geval en ik vind mezelf al oud.quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:50 schreef Pisces29 het volgende:
Die Belle Perez is toch al iets van 35 ofzo? Iemand enig idee?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Belle_Perezquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:50 schreef Pisces29 het volgende:
Die Belle Perez is toch al iets van 35 ofzo? Iemand enig idee?
Best 'oud' dus al ja...quote:Maria Isabel (Belle) Perez (Neerpelt, 29 januari 1976) is een Vlaamse zangeres met Spaanse wortels. Ze is vooral bekend door haar Spaans getinte, opzwepende nummers. De Vlaamse Latin-diva kent behoorlijk succes in Nederland, Vlaanderen en in Duitsland.
Ze is niet meer het jonge popje van hello world neequote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:50 schreef Pisces29 het volgende:
Die Belle Perez is toch al iets van 35 ofzo? Iemand enig idee?
Jamai met Dewi?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:52 schreef marky het volgende:
Haha, ik zie dat Jamai tijdens deze show is herenigd met zijn ex-vriendinnetje Dewi en nu zie ik ook zijn ex-vriendje Boris dansen bij Robin en Belle.
Niet echt geweldig dit
Gefeliciteerd, Greys!quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:54 schreef Greys het volgende:
Ik ben er weer! Moest even de uitslagen van de FOK! awards op me in laten werken, heb er vier![]()
Ze zijn aan elkaar gekoppeld...quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:54 schreef marky het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat ze allebei in de show zitten![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks!quote:
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:56 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Ze zijn aan elkaar gekoppeld...Jamai is een zeer verdienstelijk zanger. Heeft me bij Les Mis echt verrast.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:56 schreef Boxie_G het volgende:
[..]
Ze zijn aan elkaar gekoppeld...Ik probeerde de spoiler er nog uit te halenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat is die mega vooruitgegaan sinds Idols he?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:57 schreef Cee het volgende:
[..]
Jamai is een zeer verdienstelijk zanger. Heeft me bij Les Mis echt verrast.
Ik schakel net in, maar krijg het idee dat ze haar eigen refrentiekader op dit moment een beetje op anderen projecteert..quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:56 schreef Chuphinh het volgende:
Wat is paay zacht in haar commentaar. De laatste keer dat ik keek trapte ze een of andere meid helemaal de grond in.
Hij wordt echt ondergewaardeerd. Jamaiquote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat is die mega vooruitgegaan sinds Idols he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |