ik vind het toch weer typerend dat mensen mijn hele hyve afzoeken op zoek naar iets wat ze tegen me kunnen gebruiken, dit is gericht aan otis 2.0, dit getuigd er wederom van dat je op het vmbo zit en niks te doen hebt en dus dit soort onzinnige dingen gaat doen. En ja, ik speel word of warcraft, ik ben momenteel level 46 en ik speel al meer dan een jaar, ik zit er denk ik 5 minuten per dag achter, voor het geval je dit niet gelooft, zoek maar op kafsnjakar op the armory van wow.
aan r4ven
zoals ik al 3 keer gezegd heb, ik ben geen held in spelling, maar aangezien ik aanneem dat jullie i.i.g het niveau bereikt hebben om Nederlands te kunnen lezen en een beetje hersens hebben, neem ik aan dat jullie mijn posts begrijpen, doen jullie dit niet, dan hebben julie OF een te laag niveau OF jullie zijn buitenlands, in dit geval vergeef ik het jullie. En als je de topic gelezen had, had ik je nu niet hoeven vertellen dat het één van de meest sneue argumenten/excuses is om mensen op hun spelling aan te spreken bij een betoog, als het echt ernstig is vind ik het terecht, maar om nou de hele post uit te pluizen op zoek naar een spellingsfout, en dan als je er 1 gevonden hebt als een mongool door je kamer te dansen al denkend: hij heeft een spellingsfout gemaakt dus whatever er in zijn betoog staat, het kan niet waar zijn omdat hij een spellingsfout maakt. ik hoop dat je de volgende keer minder zinloze opmerkingen maakt, bespaard me de tijd om dit te schrijven en je te naaien waar alle fokkers het kunnen zien.
aan buffalo,
ik zag weer eens hoe ontzettend kortzichtig en stompzinnig mensen kunnen zijn toen ik naar jou reply: 'nerd

' keek, ik besefte me toen wederom dat sommige mensen nooit verder dan boer zullen komen. ik vond het wel apart dat juist jij, de persoon waarvan ik dacht dat hij toch echt IETS in zijn hoofd had, zo'n stomme reactie plaatst. En NEE, ik vind het NIET erg dat je me nerd noemt, als je dit maar met argumenten en redeneringen onderbouwd. volgende keer een betere post hoop ik
ik vond het weer leuk om jullie belachelijk te maken en hoop dat jullie nog wat meer van dit soort posts maken zodat alle fokkers jullie keihard kunnen uitlachen
[ Bericht 0% gewijzigd door minibin op 16-12-2009 19:32:54 ]