Bij dát voorbeeld is de verkeerde lezing ook idd de meest economische, dus die is dan imho idd wel 'fout' omdat die vaker (in 1e instantie) verkeerd geinterpreteerd wordt. Als je ambigue zinnen uit wil bannen, heb je een zware klus voor de boeg.quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:01 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
In een van de eerste topics was er ook zo een:
"Houden uw kinderen niet van groente? Gooi ze dan eens door de soep!"
Ik vind het wel echt fout hoor. In een reclame moet je zoiets gewoon zien en veranderen.
Ja, natuurlijk...quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:04 schreef Biancavia het volgende:
[..]
http://www.onzetaal.nl/advies/tenminste.php
Gebiedende wijs met Tquote:Op donderdag 19 november 2009 23:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jawel, officieel zeg je dat wel. Sterker nog: Ik heb gewoon geleerd, dat 'houd uw pincode geheim' fout is. In dit geval kun je de 'vervang door lopen' regel namelijk gebruiken en horen dat het niet klopt. U, in tegenstelling tot jij, is namelijk een derde persoon enkelvoud, geen tweede. Het is immers ook 'Loop jij naar de maan', maar 'looptT u naar de maan'. Het is 'jij hebt' en 'u heeft'.
Ik vind het ook veel mooierquote:Op dinsdag 24 november 2009 22:18 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Gebiedende wijs met TVan mij mag ie nog wel even blijven
Ben jij dan ook consequent en zeg je 'u is'?quote:Op donderdag 19 november 2009 23:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Het is 'jij hebt' en 'u heeft'.
U hebt en u heeft mogen beide, zolang je maar consistent de tweede of derde persoonsvorm aanhoudt. U is klinkt best leukquote:Op dinsdag 24 november 2009 22:31 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ben jij dan ook consequent en zeg je 'u is'?
U hebt is beleefder.quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:36 schreef TNA het volgende:
[..]
U hebt en u heeft mogen beide, zolang je maar consistent de tweede of derde persoonsvorm aanhoudt. U is klinkt best leuk
Nee hoor: http://taal.vrt.be/taaldatabanken_master/juist/981010.shtmlquote:
t Is natuurlijk maar wat je veel vindt. Ik vind het ook heel raar dat er idd niemand in dat proces dat ziet in die gevallen, maar dat vind ik in elk individueel voorbeeld. Maar het gebeurt blijkbaar nou eenmaal, en dan is de hoeveelheid in dit topic imho niet in absolute zin 'veel': de vermeldingen hadden er ook veel meer dan dit kunnen zijn, en dan was de hoeveelheid die je nu ziet 'af en toe' geweest. Over de (hypothetische) statistieken kun je denk ik weinig zeggen...quote:Op donderdag 26 november 2009 16:40 schreef Barcaconia het volgende:
Weet je waar ik nou nog het meest van sta te kijken? Dat er geen enkel reclamebureau of marketeer in het proces is die zoiets heeft van, ziet nou niemand die 2 "L"-en?
Dat er af en toe in zo'n poster of reclamebord een foutje zit, kan gebeuren. Maar zo veel fouten als in dit topic staan? Dat is gewoon echt stom
Ja, ik zie hier regelmatig een A4tje op een lokale broodjeszaak of zoiets voorbij komen. Daar kan je nog om lachen en verder kijken. Maar professionele reclamecampagnes, verkeersborden etc. Dan vind ik de hoeveelheid in dit topic veel. Daar mag eigenlijk gewoon geen fout in voorkomen.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:08 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
t Is natuurlijk maar wat je veel vindt. Ik vind het ook heel raar dat er idd niemand in dat proces dat ziet in die gevallen, maar dat vind ik in elk individueel voorbeeld. Maar het gebeurt blijkbaar nou eenmaal, en dan is de hoeveelheid in dit topic imho niet in absolute zin 'veel': de vermeldingen hadden er ook veel meer dan dit kunnen zijn, en dan was de hoeveelheid die je nu ziet 'af en toe' geweest. Over de (hypothetische) statistieken kun je denk ik weinig zeggen...
quote:rijplaten gladt bij natweer
Ik gladquote:Op donderdag 26 november 2009 18:24 schreef Pien85 het volgende:
Op een bord bij de wegwerkzaamheden hier in de buurt:
[..]
Ach, ik vroeg me ook af wat een natweer in vredesnaam is. Maar goed, zo heb ik er nog wel meer gezien, bij mijn moeder in de straat zijn ze ook met de weg bezig. handgeschreven bord: doorgaand rijverkeer gestrempt.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:26 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik glad
Hij gladt?Dat bedoel ik nou, dat moet toch absoluut niet kunnen?!
Ik had niet eens verder gelezenquote:Op donderdag 26 november 2009 18:27 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Ach, ik vroeg me ook af wat een natweer in vredesnaam is. Maar goed, zo heb ik er nog wel meer gezien, bij mijn moeder in de straat zijn ze ook met de weg bezig. handgeschreven bord: doorgaand rijverkeer gestrempt.
Ik heb ze gevraagd t bord weg te halen, en dat hebben ze gedaan
Of de zorgverzekeringsfolder die ik binnenkreeg. Ze boden ook tandheelkundige verzekeringen aan.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:29 schreef Sloggi het volgende:
Oké, het is een bewuste verbastering, maar ik houd niet zo van die populaire termen:
https://www.zekur.nl/zorg
Ksnapumnie?quote:Op vrijdag 27 november 2009 16:13 schreef joepie91 het volgende:
[ afbeelding ]
Ja, want Goverwelle is een intercitystation
Kijk eens goed naar wat voor soort trein er zou rijden tussen Gouda Goverwelle en Gouda?quote:
Bovendien zijn die dingen voor 2,50 te koop bij de Wibra ofzo.quote:Op maandag 23 november 2009 12:08 schreef Zapper het volgende:
Het is weer goed raak bij Onedayfly
[ afbeelding ]
Sorry, het ziet er vast heeeeel stupide uit als je alles, maar dan ook echt alles weet van treinen en de dienstregeling in Nederland, maar ik denk dat 9 van de 10 mensen dit totaal niet als een tenenkrommende foutziet, puur omdat niemand weet, dat het niet klopt.quote:Op vrijdag 27 november 2009 16:31 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Kijk eens goed naar wat voor soort trein er zou rijden tussen Gouda Goverwelle en Gouda?
EDIT: En ja, dat is een fout bij een tekst in het openbaar.
of het nou 3 sterren heet of t@nd 250quote:Op vrijdag 27 november 2009 16:18 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Of de zorgverzekeringsfolder die ik binnenkreeg. Ze boden ook tandheelkundige verzekeringen aan.
T@ND 60
T@ND 256
etc.
Kom op zeg, het zijn geen fucking mobiele abonnementen
Idd, de 'Intercity' is tegenwoordig in de helft van de tijd gewoon een veredelde stoptrein. Het heeft allang niets meer te maken met 'tussen steden'. Vooral die berichten dat de Intercity "verder gaat als stoptrein", terwijl je in een half uur al vijf keer bent gestoptquote:Op vrijdag 27 november 2009 17:04 schreef Sloggi het volgende:
Tegenwoordig is vrijwel elke trein een intercity, op die term zijn ze niet meer zo zuinig als vroeger.
Dat kan, maar hier gaat het om een trein waar dus op het bord op het perron (geen idee hoe dat heet, die waar de eerstvolgende trein opstaat die op het perron aankomt) wél stoptrein staat. Vandaar foutquote:Op vrijdag 27 november 2009 17:11 schreef TNA het volgende:
[..]
Idd, de 'Intercity' is tegenwoordig in de helft van de tijd gewoon een veredelde stoptrein. Het heeft allang niets meer te maken met 'tussen steden'. Vooral die berichten dat de Intercity "verder gaat als stoptrein", terwijl je in een half uur al vijf keer bent gestopt
Sorry, maar dan is het alleen fout als je op dat perron staat. Wij zitten achter een PC, gelukkig vele kilometers bij Gouda vandaan, dus wij zien niet dat het fout is.quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:50 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Dat kan, maar hier gaat het om een trein waar dus op het bord op het perron (geen idee hoe dat heet, die waar de eerstvolgende trein opstaat die op het perron aankomt) wél stoptrein staat. Vandaar fout
Dat neemt niet weg dat het een openbare fout is. Overigens had je vorige reactie ook wel iets vriendelijker (en vooral intelligenter) gekund, wantquote:Op vrijdag 27 november 2009 18:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Sorry, maar dan is het alleen fout als je op dat perron staat. Wij zitten achter een PC, gelukkig vele kilometers bij Gouda vandaan, dus wij zien niet dat het fout is.
slaat natuurlijk helemaal nergens op.quote:Op vrijdag 27 november 2009 16:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
als je alles, maar dan ook echt alles weet van treinen en de dienstregeling in Nederland
Dit topic gaat over teksten (zie TT). De tekst in jouw post is gewoon correct.quote:Op vrijdag 27 november 2009 20:26 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Dat neemt niet weg dat het een openbare fout is. Overigens had je vorige reactie ook wel iets vriendelijker (en vooral intelligenter) gekund, want
[..]
slaat natuurlijk helemaal nergens op.
quote:Ed Meyer, de advocaat van Ojani Noa, heeft laten weten dat hij de tape maandag tijdens de zitting openbaar gaat maken, mits de advocaten van Lopez voor die tijd met een goed voorstel komen.
De waarschuwing over de "conflicterende beleining" vond ik ook nogal bijzonder.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:24 schreef Pien85 het volgende:
Op een bord bij de wegwerkzaamheden hier in de buurt:
[..]
quote:Op zondag 29 november 2009 14:08 schreef GimmeGore het volgende:
http://www.mooiboy.com/
Zoek de fout (en dan bedoel ik niet hoe fout de site zelf is)
Verrek, overheen gelezenquote:Op zondag 29 november 2009 14:14 schreef GimmeGore het volgende:
Ik vond zelf de fout bij puntje 8 erg mooi
Je kan je sowieso op Marktplaats echt suf lachen om wat sommige mensen in die advertenties zetten.quote:Op zondag 29 november 2009 14:32 schreef jetse het volgende:
op marktplaats bij watersport en boten spelt de helft van de mensen motor als moter ook erg dom
Da's nou weer typisch Nederland he, het slachtoffer aanhouden. Maar gelukkig waren ze wel illegaal, dat maakt het een stuk minder erg wat mij betreftquote:Illegale slachters offerfeest aangehouden
Uitgegeven: 29 november 2009 18:34
Laatst gewijzigd: 29 november 2009 18:58
DEN HAAG - De Algemene Inspectiedienst (AID) van het ministerie van Landbouw heeft vrijdag op twee plaatsen in Gelderland mensen aangehouden die illegaal schapen hadden geslacht voor het offerfeest.
Bron: NU.nl
quote:Op zondag 29 november 2009 19:09 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Da's nou weer typisch Nederland he, het slachtoffer aanhouden. Maar gelukkig waren ze wel illegaal, dat maakt het een stuk minder erg wat mij betreft
quote:Op zondag 29 november 2009 19:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik zie geen aangehouden slachtoffers, alleen aangehouden slachters.
Kop: Illegale slachters offerfeest aangehouden.quote:
Ik heb mijn post al aangepastquote:Op zondag 29 november 2009 19:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Kop: Illegale slachters offerfeest aangehouden.
Ja, dus?
Als ze geen slagers zijn zijn het illegale slagers. Ze slachten namelijk illegaal.quote:Op zondag 29 november 2009 19:13 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Zit ik het nou helemaal verkeerd te lezen of is het ondertussen aangepast.
Ik geloof dat ik gek word![]()
Maar dan nog zijn het geen illegale slachters. Tenzij ze echt illegaal hier zijn natuurlijk.
Het zijn de slachtingen die illegaal zijn.
wij reden van de week langs ' asvaltwerkzaamheden'quote:Op donderdag 26 november 2009 18:24 schreef Pien85 het volgende:
Op een bord bij de wegwerkzaamheden hier in de buurt:
[..]
En daarnaast is het idee zelf ook al van de zottenquote:Op maandag 30 november 2009 19:38 schreef Barcaconia het volgende:
Ik vind de titel ook nogal krom gekozen. Ik kan de rest van het artikel niet lezen maar als je in de titel neerzet dat rampnieuws op je Xbox komt, en vervolgens gaat melden dat Microfost, Sony en Nintendo naar hun online netwerken gaan kijken ben je selectief bezig.
Streepje vergeten. Als elk puntje toch telt...quote:Op dinsdag 1 december 2009 16:24 schreef DeTolk het volgende:
X-Box, Microfost.
Wat een analfa-/digibeet
Goedbeschouwd is iemand die er de ballen verstand van heeft, analoog aan alfabeet / analfabeet, natuurlijk een adigibeet.quote:
quote:Op dinsdag 1 december 2009 17:37 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Streepje vergeten. Als elk puntje toch telt...

Da's weer eens wat anders dan een krans.quote:Op woensdag 2 december 2009 12:10 schreef Smart-E het volgende:
Intratuin nu ook voor uw uitvaart!![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door -J-D- op 02-12-2009 19:00:08 ]I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
quote:Op woensdag 2 december 2009 16:48 schreef -J-D- het volgende:
Zijn die WC-bordjes zo door?grappig, een spelfout in een topic over spelfouten..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'
quote:Op woensdag 2 december 2009 18:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
'In hele Bijbel geen pepernoot te vinden'
Het watte?quote:Deze essentialia van het sinterklaarsfeest zijn kennelijk niet aan het christendom ontsproten”
quote:Op woensdag 2 december 2009 18:38 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
grappig, een spelfout in een topic over spelfouten..
Um, waar zeg ik dat dan?quote:
Dat zeg jij niet, dat staat in het artikel dat jij linkt. Ok, dat had wel even wat duidelijker naar voren mogen komen uit de post van Zelva, maar ach, het is laat enzo.quote:
quote:Op woensdag 2 december 2009 15:15 schreef TjilpTjilp het volgende:
[ afbeelding ]
AUW!
Heb je net voor 500 euro zo'n bord laten maken...
Ohquote:Op donderdag 3 december 2009 10:12 schreef Gwywen het volgende:
Het gaat om cappuccino, wat verkeerd is gespeld, wakkere chica![]()
(...)
De onderstreepte -dt- had een -d- moeten zijn. Daar zit 't 'm juist het verschil. Vermoorden kan ook actief zijn, dus het gaat om enkel de -d- die het duidelijk maakt. (titel is dus juist gespeld).quote:Op donderdag 3 december 2009 10:37 schreef ReMcOrE het volgende:
leuke titel: heeft dit jongetje nou iemand verkracht en vermoordt of is hij zelf verkracht en vermoordt?
Jongetje (4) verkracht en vermoord in moskee
(of had er in het 1e geval dan moordt i.p.v. vermoordt gestaan?)
Wat ben jij stom zeg.quote:Op donderdag 3 december 2009 10:37 schreef ReMcOrE het volgende:
leuke titel: heeft dit jongetje nou iemand verkracht en vermoordt of is hij zelf verkracht en vermoordt?
Jongetje (4) verkracht en vermoord in moskee
(of had er in het 1e geval dan moordt i.p.v. vermoordt gestaan?)
quote:Op donderdag 3 december 2009 10:37 schreef ReMcOrE het volgende:
leuke titel: heeft dit jongetje nou iemand verkracht en vermoordt of is hij zelf verkracht en vermoordt?
Jongetje (4) verkracht en vermoord in moskee
(of had er in het 1e geval dan moordt i.p.v. vermoordt gestaan?)
nu je het zo zegt zie ik het verschilquote:Op donderdag 3 december 2009 11:07 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
[..]
De onderstreepte -dt- had een -d- moeten zijn. Daar zit 't 'm juist het verschil. Vermoorden kan ook actief zijn, dus het gaat om enkel de -d- die het duidelijk maakt. (titel is dus juist gespeld).
Wat maakt zo'n -t- nog veel verschil hè![]()
Eh....quote:Op donderdag 3 december 2009 10:37 schreef ReMcOrE het volgende:
leuke titel: heeft dit jongetje nou iemand verkracht en vermoordt of is hij zelf verkracht en vermoordt?
Jongetje (4) verkracht en vermoord in moskee
(of had er in het 1e geval dan moordt i.p.v. vermoordt gestaan?)
"De bordje"..? ;-)quote:Op donderdag 3 december 2009 10:08 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
Die van de WC-bordje snap ik niet.![]()
(ik voel me echt heel dom in dit topic, ik snap de helft niet, of kijk steeds op momenten dat 'k niet helder ben..![]()
)
Ik wilde hem net postenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Voetbal International, wat doe je toch steeds.
Ik moest hardop lachenquote:Op vrijdag 4 december 2009 01:45 schreef heiden6 het volgende:
Deze vond ik echt priceless...
[ afbeelding ]
Genomen op metrostation Beurs in Rotterdam. Het gaat niet om een trainingskamp voor seriemoordenaars, maar om een schoenmaker.
Ik doe het voor minderquote:Op vrijdag 4 december 2009 01:45 schreef heiden6 het volgende:
Deze vond ik echt priceless...
[ afbeelding ]
Genomen op metrostation Beurs in Rotterdam. Het gaat niet om een trainingskamp voor seriemoordenaars, maar om een schoenmaker.
Jammer dat ik niet in buurt woon anders was ik daar in de winkel even gaan hakken, dat is makkelijk verdienen die ¤5,-quote:Op vrijdag 4 december 2009 01:45 schreef heiden6 het volgende:
Deze vond ik echt priceless...
[ afbeelding ]
Genomen op metrostation Beurs in Rotterdam. Het gaat niet om een trainingskamp voor seriemoordenaars, maar om een schoenmaker.
quote:Op vrijdag 4 december 2009 01:45 schreef heiden6 het volgende:
Deze vond ik echt priceless...
[ afbeelding ]
Genomen op metrostation Beurs in Rotterdam. Het gaat niet om een trainingskamp voor seriemoordenaars, maar om een schoenmaker.
Nieuw land erbij?quote:Na het eerste treffen speelt de ploeg van bondscoach Bert van Marwijk in Durban tegen Japan (19 juni, 16:00 uur) en Kaapstad (24 juni, 20.30 uur).
Gast, waarom lees je een krant waar je iedere dag wat op te zeiken hebtquote:Op vrijdag 4 december 2009 19:15 schreef Lord_Vetinari het volgende:
De Telegraaf heeft ook werkelijk nergens verstand van <zucht>:
[..]
Nieuw land erbij?
Waar bemoei je je mee? 1) Het vult dit topic en 2) Ik lees er wel meer, maar alleen de Televaag krijgt het voor elkaar dit soort fouten te maken.quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:19 schreef TNA het volgende:
[..]
Gast, waarom lees je een krant waar je iedere dag wat op te zeiken hebt
zou je zelf een bijl mee moeten nemen?quote:Op vrijdag 4 december 2009 18:44 schreef maok het volgende:
[..]
Jammer dat ik niet in buurt woon anders was ik daar in de winkel even gaan hakken, dat is makkelijk verdienen die ¤5,-
Ik bemoei me ermee omdat die fouten me nogal beginnen te vervelen en je keer op keer duidelijk moet maken wat een slechte krant het wel niet is, met opmerkingen als "Zucht... De Televaag weer".quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Waar bemoei je je mee? 1) Het vult dit topic en 2) Ik lees er wel meer, maar alleen de Televaag krijgt het voor elkaar dit soort fouten te maken.
Well, boo-fucking-hoo. Dit topic gaat over tenenkrommende fouten in het openbaar. Er staat nergens dat er geen commentaar bij gegeven mag worden, er staat nergens dat het merendeel niet uit één bron mag komen en er staat zeker nergens dat de Televaag ontzien moet worden.quote:Op vrijdag 4 december 2009 20:35 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik bemoei me ermee omdat die fouten me nogal beginnen te vervelen en je keer op keer duidelijk moet maken wat een slechte krant het wel niet is, met opmerkingen als "Zucht... De Televaag weer".
Knap opgemerkt hoorquote:Op vrijdag 4 december 2009 23:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Well, boo-fucking-hoo. Dit topic gaat over tenenkrommende fouten in het openbaar. Er staat nergens dat er geen commentaar bij gegeven mag worden, er staat nergens dat het merendeel niet uit één bron mag komen en er staat zeker nergens dat de Televaag ontzien moet worden.
Nee, dat is goed geschreven.quote:
Je leuke en originele 'grapje' om de Telegraaf Televaag te noemen begint anders wel een beetje vermoeiend te worden. Net zo triest als mensen die Windows continu Windhoos noemen. Verzin eens wat nieuws.quote:Op vrijdag 4 december 2009 19:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Waar bemoei je je mee? 1) Het vult dit topic en 2) Ik lees er wel meer, maar alleen de Televaag krijgt het voor elkaar dit soort fouten te maken.
boo-fucking-hooquote:Op zondag 6 december 2009 12:43 schreef Bart het volgende:
[..]
Je leuke en originele 'grapje' om de Telegraaf Televaag te noemen begint anders wel een beetje vermoeiend te worden. Net zo triest als mensen die Windows continu Windhoos noemen. Verzin eens wat nieuws.
Ramen?quote:Op zondag 6 december 2009 12:43 schreef Bart het volgende:
[..]
Net zo triest als mensen die Windows continu Windhoos noemen. Verzin eens wat nieuws.
Ah, nog zo'n josti die de originaliteitsprijs verdient. Gefeliciteerd!quote:
Wat te denken van kompleks?quote:Op zondag 6 december 2009 12:28 schreef Felixa het volgende:
[..]
Nee, dat is goed geschreven.
Volgens mij is het prullebak.
En wat dan van: jou, personnages en bedevaard..! Oh wacht...quote:
Als je het met dt schrijft welquote:Op maandag 23 november 2009 10:53 schreef DeTolk het volgende:
Gent ligt helemaal niet in Nederland
Valt nog wel meer voor een Amerikaan, hij spreekt aardig Nederlands zo te lezen.quote:Op woensdag 9 december 2009 16:21 schreef Arcee het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)opman_te_zijn__.html
[ afbeelding ]
Ik zal er wel eens een screenshot van maken voor jequote:Op woensdag 9 december 2009 16:29 schreef Copycat het volgende:
Ik ben ook wel benieuwd naar die gevederde directeur.
Is het niet 'bij nood' overigens?quote:Op woensdag 9 december 2009 17:12 schreef MaxMark het volgende:
In de nieuwe QBuzz-en:
De strijd is gelopen, de driehoek is gevaren.
[ afbeelding ]
In geval van nood, volgens mijquote:
http://www.nu.nl/achterkl(...)-verlies-ramses.htmlquote:De grote koning mocht geen onmenselijke pijn meer leiden.
Ik zie zelfs 2 typo's.quote:Op donderdag 10 december 2009 18:40 schreef PiRANiA het volgende:
Typo maar wel grappig:
[ afbeelding ]
likeur ook denk ikquote:Op zondag 13 december 2009 12:22 schreef djkoelkast het volgende:
Bij de Mitra:
[ afbeelding ]
En niet alleen online, zo staat het ook in het krantje.
Cappuccino is blijkbaar ook erg lastig:
[ afbeelding ]
quote:
quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |