abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 11 november 2009 @ 09:07:48 #101
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74595104
quote:
Op dinsdag 10 november 2009 23:44 schreef Caspian het volgende:

[..]

Nee, het gaat (volgens mij) wat dieper dan dat.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

Wist ik niet. Cool.
pi_74604075
Inderdaad erg tof, nu je het zegt denk ik: ja logisch! Maar niet over nagedacht tijdens het kijken.

Vanavond 500 days of summer ik verheug me erop!

Overigens, bij Reign over me kon ik het ook niet drooghouden hoor. En ik ben geen fan van Adam Sandler, maar deze rol was prachtig. En het nummer van Pearl Jam, als ik dat iets te hard aan zet moet ik bijna weer huilen.
  woensdag 11 november 2009 @ 14:18:29 #103
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_74604313
quote:
Op woensdag 11 november 2009 14:09 schreef Guppi het volgende:
Vanavond 500 days of summer ik verheug me erop!
En terecht!
pi_74604584
quote:
Op woensdag 11 november 2009 14:18 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

En terecht!
na adviseren heb ik hem ook aan een vriendin laten zien, die ongeveer hetzelfde had meegemaakt, maar ze was niet heel erg onder de indruk... vreemd? aangezien ik hem ook wel goed vond
  woensdag 11 november 2009 @ 16:18:10 #105
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_74607768
G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009, VS, Stephen Sommers)
Wat een brok ellende was dit.
cijfer: 3.5
pi_74608567


12 Rounds

Wat een heerlijke film, maar wat een slap einde. Review morgen op de FP.

IMDb: 5,4/10
Ik: 4/5
pi_74612552
quote:
Op woensdag 11 november 2009 14:28 schreef resque het volgende:

[..]

na adviseren heb ik hem ook aan een vriendin laten zien, die ongeveer hetzelfde had meegemaakt, maar ze was niet heel erg onder de indruk... vreemd? aangezien ik hem ook wel goed vond
Dat had ik met Amélie. Deze film was me wel veertig keer aangeraden voor ik hem zelf keek, toen heb ik hem zelf veertig keer gekeken, maar bijna iedereen die ik daarna aanraadde Amélie te kijken, vond er geen zak aan.

Morgen laat ik weten wat ik van 500 days vond
pi_74613131
500 Days of Summer
Deze film afgelopen weekend samen met vriendin gekeken. Ik verwachtte natuurlijk een ontzettend zoetsappige romcom, maar dit bleek gelukkig erg mee te vallen. De sfeer in de film is erg prettig en heb ook geen moment echt het idee gehad naar een chick flick oid te kijken.De muziek, het acteerwerk en het tempo is prima en ook de frustratie over summer komt goed over (al betwijfel ik of dit met opzet is gedaan ).
  Redactie Games woensdag 11 november 2009 @ 21:53:35 #109
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74618862
quote:
Op woensdag 11 november 2009 19:00 schreef Guppi het volgende:

[..]

Dat had ik met Amélie. Deze film was me wel veertig keer aangeraden voor ik hem zelf keek, toen heb ik hem zelf veertig keer gekeken, maar bijna iedereen die ik daarna aanraadde Amélie te kijken, vond er geen zak aan.

Morgen laat ik weten wat ik van 500 days vond
Gewoon het psychologisch aspect. Je wordt helemaal lekker gemaakt, maar uiteindelijk kan het dus alleen maar tegenvallen. Ik heb het gekeken zonder dat mensen em aanraadde. Wist eigenlijk niet wat me te verwachten stond. Ik vond het dus daarom wel een mooie film Overigens met 500 days hetzelfde..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  woensdag 11 november 2009 @ 21:53:51 #110
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74618874
The Station Agent
When his only friend dies, a man born with dwarfism moves to rural New Jersey to live a life of solitude, only to meet a chatty hot dog vendor and a woman dealing with her own personal loss.



Finbar is en dwerg die door iedereen nagestaard wordt. Hij houdt van treinen en trekt zich graag terug. Maar als hij verhuisd naar een treinhuisje (anders kan ik het even niet noemen) komt hij twee mensen in zijn leven tegen die tegen hem aan blijven praten en doen, waardoor hij zich wat opent.

De film is sloom en er gebeurt niet zo heel veel. De rol van FIn wordt wel heel goed gespeeld. Maar echt overtuigen doet de film niet; het is geen Garden State of andere feel-good film die door de muziek en het 'happy'gevoel 'het' doet. Ja, het is leuk om de vriendshcap tussen de praatgrage Joe en 'vrouwe met een verhaal'' Olivia te zien groeien. Maar echt een topper? Nee.

IMDB: 7.9
Zelf: 7.8


LÁuberge Espanol
They came from Paris, Rome, London and Berlin to... l'Auberge Espagnole ...where a year can change a lifetime



Met zo'n tagline dacht ik: de ultieme feel-good film! Een kruising tussen motorcycle diaries, tu mama et tambien en weet ik wat nog meer. Allemaal jongeren bij elkaarwaarbij de relaties opbloeien en je veel diepgang hebt. Tneminste, zo'n idee had ik eigenlijk. Hmm....dat viel een beetje tegen. Fillms vind je meestal om meerdere redenen goed. Of het is de muziek. Of het is het acteerwerk. Of het is omdat je je identificeert met de hoofdpersoon.

De hoofdpersoon is een franse superKNEUS. Niet normaal. Identificatie: nul komma nul. Acteerwerk: drama. Verhaal: best weinig diepgang. Soms zedlfs irritant. Het concept wordt in ieder geval totaal niet goed uitgediept. Het enige pluspunt is de muziek. Die is zeer zeker goed. En wellicht Audrey Tautu. Die franse dame uit Chocolat e.d. Eh...ik bedoel Amelie. Maar in totaal: nee...

IMDB: 7.3
Zelf: 7.1
  woensdag 11 november 2009 @ 21:57:14 #111
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_74618992
quote:
Op woensdag 11 november 2009 19:15 schreef Darkzell het volgende:
De muziek, het acteerwerk en het tempo is prima en ook de frustratie over summer komt goed over (al betwijfel ik of dit met opzet is gedaan ).
Summer haalde zelfs bij mij soms het bloed onder m'n nagels vandaan. Geen idee of ze dat bij vrouwen óók doet.
pi_74619037
quote:
Op woensdag 11 november 2009 16:40 schreef Beaudelaire het volgende:
[ afbeelding ]

12 Rounds

Wat een heerlijke film, maar wat een slap einde. Review morgen op de FP.

IMDb: 5,4/10
Ik: 4/5
Ik heb deze op zaterdag gezien, persoonlijk vond ik het niets, teveel na gedaan van Die Hard III.
Tevens kan Cera niet zo goed acteren vind ik.
Ik zou hem een 5/10 geven voor het begin.
"Het is moeilijk met mensen om te gaan omdat zwijgen zo moeilijk is"
pi_74621295
28 weeks later
http://www.imdb.com/title/tt0463854/

Na verleden week 28 days later te hebben gezien en met een 8 beoordeeld te hebben moest ik snel tijd maken voor het vervolg. Ik wist niet wat te verwachten en was positief verbaast dat het verhaal niet verder ging waar het gebleven was. Na de opening wordt je snel bijgepraat over wat er in die 28 weken is gebeurd.
De film zit vol met clichés. Maar het is zo tof uitgewerkt en heeft een hele andere opzet dan 28 days later.
De actie scenes waren erg tof, de snipers op het dak en de helikopter zombie slachting waren echt geweldig.
Cijfer 9/10
  Redactie Games woensdag 11 november 2009 @ 23:09:10 #114
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74621352
The Proposal


Genre: Komedie / Romantiek
Regisseur: Anne Fletcher
met Sandra Bullock, Ryan Reynolds en Mary Steenburgen
Tijd: 107 minuten
IMDb-score: 6,9/10 (23,554 votes)

De invloedrijke redactrice Margaret dreigt uitgezet te worden naar haar vaderland Canada. Om dit te voorkomen dwingt ze haar niets vermoedende en komische assistent Andrew om zich met haar te verloven, terwijl ze hem al jarenlang het leven zuur maakt. Andrew gaat akkoord met haar, maar onder zijn voorwaarden. Uiteindelijk belanden ze samen in Alaska bij de ouders van Andrew en blijkt het toch niet helemaal zo te verlopen als ze gepland hebben.

Persoonlijk vind ik dit echt een van de slechtste romcoms die ik de laatste paar maanden gezien heb. Ik heb deze samen met een vriendin gekeken op de bank en het was gewoon bedroevend hoe de humor gepresenteerd werd. Sandra Bullock moet de bitchy bazin Margaret voorstellen en Andrew de brave overachiever die alles voor z'n baasje doet. Vervolgens ontwikkeld er compleet ander verhaal als ze eenmaal in Alaska zitten, is dat bitchy wel zo van d'r af. En moeten er grappige momenten komen tussen de twee zogenaamde tortelduifjes, nou die grappige momenten kwamen bij mij over als een opeenstapeling van facepalms..

Uiteindelijk maar gewoon afgezet op het moment dat Margaret, Andrew diste bij het altaar, het einde hebben we dus niet meer gezien. Maar de voorspelling is dat ze toch heel erg zijn en toch met elkaar gaan trouwen. Uiteindelijk hebben we maar de Wii aangeslingerd voor een potje Singstar-Hero...

Mijn Score: 4.0/10

4.0 is nog steeds eigenlijk te hoog, maar goed aangezien het niveau van Romcoms over het algemeen toch niet zo hoog is en omdat ik de film niet helemaal heb afgekeken

[ Bericht 0% gewijzigd door Mr.Noodle op 11-11-2009 23:25:42 ]
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_74621586
quote:
Op woensdag 11 november 2009 23:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
Maar de voorspelling is dat ze toch heel erg zijn en toch met elkaar gaan trouwen.
Daar was ik ook al na 5 minuten in de film achter, maar ik vond em toch nog best vermakelijk
pi_74623607
Gisteren The Hangover gekeken



Zo lachen man
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_74627487
(500) days of Summer (2009)





Hij is hier al een aantal keer beoordeeld, maar ik voeg er nog iets aan toe. Ondanks dat mijn versie van de film 3 keer per minuut haperde, konden we hem gewoon niet afzetten, zo leuk was ie!
Summer voelt niet de "dit is het!" kriebel maar vindt Tom toch charmant genoeg om een relatie te beginnen. Een relatie zonder naam, en Summer kan zich er niet helemaal aan overgeven. Ze is hier vanaf de eerste dag heel duidelijk in, maar het frustreert Tom toch enorm en als ze er ineens een punt achter zet is hij er kapot van. Dit verhaal wordt verteld via niet-chronologische verschillende momenten in de 500 dagen dat Tom met Summer te maken heeft.

Persoonlijk vond ik Tom veel te dedicated voor iemand die direct aangeeft dat ze niet in is voor iets vasts. Ik lees hier dat verschillende mensen zich in het verhaal herkennen, dat heb ik niet. Ik begrijp best dat Summer het daar benauwd van krijgt. Aan de andere kant.. mijn vriend en ik waren in eerste instantie allebei ook vijf maanden Summer, maar toen werden we toch echt hoteldebotel (nu bijna 5 jaar geleden). Ik kon in elk geval Tom en Summer beiden wel begrijpen.

Maar de inhoud van de film was niet wat me zo enthousiast maakte. De soundtrack, de liefde voor Ringo Starr, de tekeningen van Tom, de wenskaartenbusiness, de kleren van Summer, het thema Ikea, Zooey, de chronologische warhoop, de twee katten van de collega van Tom, de humor tussen Tom en zijn vrienden, dát waren de dingen waar ik van heb genoten.

8,5 (IMDB: 8,2)
  Redactie Games donderdag 12 november 2009 @ 10:53:01 #118
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74627877
quote:
Op woensdag 11 november 2009 21:57 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Summer haalde zelfs bij mij soms het bloed onder m'n nagels vandaan. Geen idee of ze dat bij vrouwen óók doet.
quote:
Op donderdag 12 november 2009 10:40 schreef Guppi het volgende:
(500) days of Summer (2009)

[ afbeelding ]



Hij is hier al een aantal keer beoordeeld, maar ik voeg er nog iets aan toe. Ondanks dat mijn versie van de film 3 keer per minuut haperde, konden we hem gewoon niet afzetten, zo leuk was ie!
Summer voelt niet de "dit is het!" kriebel maar vindt Tom toch charmant genoeg om een relatie te beginnen. Een relatie zonder naam, en Summer kan zich er niet helemaal aan overgeven. Ze is hier vanaf de eerste dag heel duidelijk in, maar het frustreert Tom toch enorm en als ze er ineens een punt achter zet is hij er kapot van. Dit verhaal wordt verteld via niet-chronologische verschillende momenten in de 500 dagen dat Tom met Summer te maken heeft.

Persoonlijk vond ik Tom veel te dedicated voor iemand die direct aangeeft dat ze niet in is voor iets vasts. Ik lees hier dat verschillende mensen zich in het verhaal herkennen, dat heb ik niet. Ik begrijp best dat Summer het daar benauwd van krijgt. Aan de andere kant.. mijn vriend en ik waren in eerste instantie allebei ook vijf maanden Summer, maar toen werden we toch echt hoteldebotel (nu bijna 5 jaar geleden). Ik kon in elk geval Tom en Summer beiden wel begrijpen.

Maar de inhoud van de film was niet wat me zo enthousiast maakte. De soundtrack, de liefde voor Ringo Starr, de tekeningen van Tom, de wenskaartenbusiness, de kleren van Summer, het thema Ikea, Zooey, de chronologische warhoop, de twee katten van de collega van Tom, de humor tussen Tom en zijn vrienden, dát waren de dingen waar ik van heb genoten.

8,5 (IMDB: 8,2)
Toch grappig om te lezen dat een ieder weer een andere kijk heeft op de film. Persoonlijk frustreerde ik me ook niet aan Summer, Tom kwam gewoon veel te tjah, desperate over Misschien ook een beetje naïeve gedachte van em natuurlijk. Summer is totaal weer het tegenovergestelde, niet dat ze niet in het positieve van de mens gelooft, maar volgens mij is ze wel gewend om zelf gedumpt te worden of andere mensen te dumpen en denkt ze van ach, het hoort er allemaal bij, je moet een beetje leren van je ervaringen. Levenservaring opbouwen met ups en downs..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  donderdag 12 november 2009 @ 10:56:13 #119
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74627974


2001 A Space Odyssey (1968, Kubrick)

Had mij best verheugd op deze film. Begon ook redelijk veelbelovend en vreemd met een bende apen. Maar helaas kon de rest van de film mij nauwelijks boeien. Erg wazig allemaal, af en toe minutenlange scenes met veel kleuren alsof het de eerste film in kleur was. Het hele verhaal is mij ook niet helemaal duidelijk geworden, wellicht doordat ik niet geboeid raakte door de film. Misschien als ik allemaal verklaringen ga doorlezen dat ik het dan wat aangenamer ga vinden, maar vooralsnog vind ik het maar niets. En sta daarin behoorlijk alleen merk ik op whatiwatch.net
6/10



Spring, Summer, Fall, Winter.. and Spring
(2003, Ki-duk Kim)

Een andere film waar ik naar uitgekeken had was deze Koreaanse klassieker. Meestal kan zoiets alleen maar tegenvallen, maar daar was in dit geval geen enkele sprake van. Wat een bijzonder mooie film, waar iedereen van kan genieten zonder dat je een adept van de Oosterse cultuur hoeft te zijn. Een grote aanrader.

9/10
Overal verstand van.
  donderdag 12 november 2009 @ 11:33:12 #120
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74629200
quote:
Op donderdag 12 november 2009 10:40 schreef Guppi het volgende:
Aan de andere kant.. mijn vriend en ik waren in eerste instantie allebei ook vijf maanden Summer, maar toen werden we toch echt hoteldebotel (nu bijna 5 jaar geleden). Ik kon in elk geval Tom en Summer beiden wel begrijpen.
Jij of Hij?
pi_74630144
Haha, we vonden Tom allebei nogal wanhopig, maar je steekt elkaar ook aan als je samen kijkt
  donderdag 12 november 2009 @ 13:31:30 #122
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_74632711
Superman (1978, VS, Richard Donner)
Deze film roept bij mij de vraag op of een film, die ooit heel commercieel was later cult kan worden. De film heeft namelijk nog duidelijk kenmerken van een goede blockbuster.Het kan nog steeds als een voorbeeld dienen voor hedendaagse superheldenfilms over hoe je actie afwisselt met het persoonlijke verhaal van de held. Maar aan de andere kant heeft de film iets kitscherigs met zijn erg achterhaalde special effects, de lachwekkend stereotype domme handlanger van Lex Luthor en de overdreven patriottistische lading eronderen. Wat elementen waren waar ik me erg aan stoorde bij de film, terwijl het tegelijkertijd (zoals vaker bij cult) juist de film ook weer charme gaf.
cijfer: 7.5
pi_74633744
Surrogates
quote:
Het verhaal speelt zich af in de nabije toekomst waar mensen een geïsoleerd bestaan leiden. Interactie tussen mensen vindt plaats middels surrogaat-robotten, een mooiere versie van hun menselijke tegenhanger. FBI-agenten onderzoeken de moord op een student die connecties heeft met het brein dat ooit de high-tech robot ontwierp en realiseerde. Al spoedig stuit men op een heel complot. Dit mysterie levert de nodige hoofdbrekens op aangezien de robotten bijna helemaal identiek zijn aan hun bezitters.
Concept en verhaal vielen wel mee, maar ik vond het zo onsamenhangend, met momenten zelfs wat saai
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  donderdag 12 november 2009 @ 18:04:17 #124
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_74641727
Rambo III
Wanneer Rambo's steun en toeverlaat Colonel Trautmann gevangen raakt in Afghanistan, neemt hij nog eenmaal de wapens ter hande tegen die dekselse Russen.. Hij krijgt de hulp van nobele Talibanstrijders, maar in zijn eentje was hij die Russen ook vast de baas! Het duurt wel even, maar in de tweede helft volgt de ene geweldsuitbarsting de andere in hoog tempo op. Echt hoogstaand is het niet te noemen, eerder net als het tweede Rambo-deel nogal stompzinnig. Amusant is het zeker en dat met name die grandioze finale. Cijfer: 5,5

Rambo
Nee, nee en nog eens nee. Dit scoort een ruime onvoldoende. Het verhaal is nog debieler en vervelender. Ik irriteerde me vooral aan de vrouwelijke hoofdrol. die door Julie Benz echt slecht geacteerd wordt. Daarbij is het ongepolijste lollige Rambo-sfeertje ingewisseld voor een standaard film met heftige camerabewegingen en keiharde actie.
Op dat laatste is het helaas wachten geblazen. Als het er na wat dom geneuzel eindelijk komt, is het lomp en dom zoals we van onze Rambo-vriend gewend zijn. Nóg harder dan Rambo III, maar nergens helaas echt indrukwekkend. Het truukje 'hoe shockerender, hoe beter' werkt bij mij nooit. Het brengt meestal het omgekeerde effect bij mij teweeg . Cijfer: 4,5

Basic Instinct
Tijd voor wat intelligenters: Basic Instinct dus. Het is een alleraardigste classy thriller die nooit verveelt. De film vliegt door de bocht, eigenlijk ook wel uit de bocht met al dat vele bloot, maar goed dat is ook eigen aan Verhoeven zullen we maar zeggen. Het einde vond ik wat tegenvallen en dat
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Cijfer: 7
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  donderdag 12 november 2009 @ 18:47:04 #125
75556 erkel
back from Dagestan
pi_74642966
quote:
Op woensdag 11 november 2009 21:53 schreef SnuggLe het volgende:
The Station Agent
When his only friend dies, a man born with dwarfism moves to rural New Jersey to live a life of solitude, only to meet a chatty hot dog vendor and a woman dealing with her own personal loss.

[ afbeelding ]

Finbar is en dwerg die door iedereen nagestaard wordt. Hij houdt van treinen en trekt zich graag terug. Maar als hij verhuisd naar een treinhuisje (anders kan ik het even niet noemen) komt hij twee mensen in zijn leven tegen die tegen hem aan blijven praten en doen, waardoor hij zich wat opent.

De film is sloom en er gebeurt niet zo heel veel. De rol van FIn wordt wel heel goed gespeeld. Maar echt overtuigen doet de film niet; het is geen Garden State of andere feel-good film die door de muziek en het 'happy'gevoel 'het' doet. Ja, het is leuk om de vriendshcap tussen de praatgrage Joe en 'vrouwe met een verhaal'' Olivia te zien groeien. Maar echt een topper? Nee.

IMDB: 7.9
Zelf: 7.8
The Station Agent Één van mijn favoriete films. Geweldig die relatie tussen die dwerg en ijsverkoper.
Weisst
pi_74643037
quote:
Op woensdag 11 november 2009 21:53 schreef SnuggLe het volgende:
The Station Agent
When his only friend dies, a man born with dwarfism moves to rural New Jersey to live a life of solitude, only to meet a chatty hot dog vendor and a woman dealing with her own personal loss.

[ afbeelding ]

Finbar is en dwerg die door iedereen nagestaard wordt. Hij houdt van treinen en trekt zich graag terug. Maar als hij verhuisd naar een treinhuisje (anders kan ik het even niet noemen) komt hij twee mensen in zijn leven tegen die tegen hem aan blijven praten en doen, waardoor hij zich wat opent.

De film is sloom en er gebeurt niet zo heel veel. De rol van FIn wordt wel heel goed gespeeld. Maar echt overtuigen doet de film niet; het is geen Garden State of andere feel-good film die door de muziek en het 'happy'gevoel 'het' doet. Ja, het is leuk om de vriendshcap tussen de praatgrage Joe en 'vrouwe met een verhaal'' Olivia te zien groeien. Maar echt een topper? Nee.

IMDB: 7.9
Zelf: 7.8


LÁuberge Espanol
They came from Paris, Rome, London and Berlin to... l'Auberge Espagnole ...where a year can change a lifetime

[ afbeelding ]

Met zo'n tagline dacht ik: de ultieme feel-good film! Een kruising tussen motorcycle diaries, tu mama et tambien en weet ik wat nog meer. Allemaal jongeren bij elkaarwaarbij de relaties opbloeien en je veel diepgang hebt. Tneminste, zo'n idee had ik eigenlijk. Hmm....dat viel een beetje tegen. Fillms vind je meestal om meerdere redenen goed. Of het is de muziek. Of het is het acteerwerk. Of het is omdat je je identificeert met de hoofdpersoon.

De hoofdpersoon is een franse superKNEUS. Niet normaal. Identificatie: nul komma nul. Acteerwerk: drama. Verhaal: best weinig diepgang. Soms zedlfs irritant. Het concept wordt in ieder geval totaal niet goed uitgediept. Het enige pluspunt is de muziek. Die is zeer zeker goed. En wellicht Audrey Tautu. Die franse dame uit Chocolat e.d. Eh...ik bedoel Amelie. Maar in totaal: nee...

IMDB: 7.3
Zelf: 7.1
Je bent bepaald niet enthousiast over beide films en komt toch maar net onder de IMDB scores uit met flink hoge cijfers?
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
  donderdag 12 november 2009 @ 19:29:19 #127
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_74644177
Gisteren afgekeken:

Dexter - Season 1
Het begint wel aardig en het duurde ook een paar afleveringen voor ik er echt in zit. "Een leuke en vermakelijke serie maar niet meer dan dat" vond ik `t. In het tweede deel van het seizoen daarentegen ging de spanning flink omhoog en werd het ook verslavender. De laatste paar afleveringen, en dan vooral de seizoen`s finale, zijn absoluut geweldig en Michael C. Hall is top in de titelrol.
Een hele fijne serie en ik hoop dat de toon van de laatste paar afleveringen van dit seizoen wordt doorgezet in het tweede seizoen.

8,0/10
  donderdag 12 november 2009 @ 21:46:36 #128
152525 Knuffelzacht
Pathologische leugenaar
pi_74649057
2012

heb me niet verveeld bij deze film en dat was dus een positieve meevaller.


7/10
Ik ben tenminste niet bang voor broccoli!!
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
pi_74649315
Funny People

Ik kende alleen de filmposter van deze film, en ik moet zeggen dat deze nogal misleidend is. Ik had een komedie in de trant van de 40 year old virgin verwacht, maar dat is dus niet het geval. Een aardig drama verhaal rond een aantal standup comedians, die in mijn ogen niet eens erg grappig zijn. Adam Sandler vond ik zeer irritant met zijn stemmetjes en af en toe een kleine glimlach om de stand up grappen. Verder duurt de film, echt bizar lang, had volgens mij makkelijk een half uur afgekund.

IMDB 7.4/10
Ik 5.5/10
  donderdag 12 november 2009 @ 22:23:37 #130
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74650713
quote:
Op donderdag 12 november 2009 18:49 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Je bent bepaald niet enthousiast over beide films en komt toch maar net onder de IMDB scores uit met flink hoge cijfers?
Klopt wel wat je zegt ja.... Maar het gaat ook om verwachtingen: ik had meer verwacht en een stuk beter, en daardoor zo negatief. Maar zooooooo slecht zijn ze niet. En soms pas ik mijn ratings na een aantal dagen aan dan denk ik "Hmmm...". The Station Agent is gewoon wel een redelijk goede film, maar gezien recensies van anderen had ik er veel meer van verwacht. Aubere Espagnol moet wellicht wat lager toch ja.
pi_74655390
Funny people (2009)

George Simmons (Adam Sandler) is een comedy ster die te horen krijgt dat hij hij een vorm van leukemie heeft. Hij gaat weer het standup circuit op met een stevige dosis waar-ben-ik-de-fuck-mee-bezig-geweest-en-waarom-ben-ik-niet-in-staat-normale-relaties-aan-te-gaan en loopt toevallig beginnend komediant Ira (Seth Rogen) tegen het lijf en huurt hem in als PA.

Ik wist van te voren dat het een Judd Apatow film was met Seth Rogen, niet veel meer. Omdat ik niet wist wat ik moest verwachten ben ik denk ik met een verkeerde insteek de film gaan kijken, namelijk met de gedachte dat het een grappige film zou zijn. Viel vies tegen, Sandler was niet grappig maar speelde desalniettemin goed, Rogen was gewoon Rogen (stukken beter dan die Mallcop film van hem) en Jonah Hill was grappig. Zaten een paar leuke referenties in waar ik hardop om moest lachen maar voor de rest vond ik het maar een suffe, lange en vooral voorspelbare film. Leuk, maar zeker niet bijzonder en toch wel een van de minst leuke films van Apatow.

Ik:6.5
Imdb: 7.2


9(2009)

9 is een soort sokpoppetje en wordt wakker in een post-apocalyptisch steampunk wereldje. Shit is fucked up en hij en zijn medepoppetjes moeten de wereld redden.

Aangenaam verrast door het verhaal, goede animatie en leuke karakters. Ik ben deze film gaan kijken aan de hand van de trailer die er behoorlijk epic uitzag en omdat Tim Burton en Timur Bekmambetor (Night Watch/ Day Watch) hun namen in het producer rijtje hadden gegooit. Gewoon kijken

Ik: 8
Imdb: 7.1
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  vrijdag 13 november 2009 @ 18:33:03 #132
152525 Knuffelzacht
Pathologische leugenaar
pi_74673326
Cirque du Freak: the vampires assistent


matige film.

imdb: 6,5
ik: 5,5
Ik ben tenminste niet bang voor broccoli!!
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
  vrijdag 13 november 2009 @ 19:43:53 #133
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74675685
quote:
Op donderdag 12 november 2009 21:51 schreef Shoombak het volgende:
Funny People
[ afbeelding ]
Ik kende alleen de filmposter van deze film, en ik moet zeggen dat deze nogal misleidend is. Ik had een komedie in de trant van de 40 year old virgin verwacht, maar dat is dus niet het geval. Een aardig drama verhaal rond een aantal standup comedians, die in mijn ogen niet eens erg grappig zijn. Adam Sandler vond ik zeer irritant met zijn stemmetjes en af en toe een kleine glimlach om de stand up grappen. Verder duurt de film, echt bizar lang, had volgens mij makkelijk een half uur afgekund.

IMDB 7.4/10
Ik 5.5/10
Exactly. Het niet-grappig zijn is een onderdeel van de film, maar de te-lange-film is gewoon niet goed. Eerder ophouden, en snijden in de film zou goed zijn geweest.
Overal verstand van.
  vrijdag 13 november 2009 @ 20:50:03 #134
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_74678140
Gisteren in de sneak:

Couples Retreat
Een comedy waarin een koppel hun vrienden uitnodigt met ze mee te gaan naar een prachtig vakantie resort. Ze willen gaan om aan hun relatie te werken, de anderen om een fijne vakantie te hebben.
Uiteraard gaat niets zoals gepland.
Drie adembenemend prachtige vrouwen, drie toffe kerels en een mooie omgeving: wat wil je nog meer? nou, een beetje meer pit en venijn had de film wel kunnen gebruiken. Er zitten wel een paar leuke dingetjes maar het eindresultaat is toch redelijk zouteloos, is nooit écht grappig en je bent `t alweer vergeten zodra je de bios uit bent.
Jon Favreau blijft trouwens een geweldige gast, maar ook hij kan dit vehikel niet redden.

5,5/10
  zaterdag 14 november 2009 @ 10:26:01 #135
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74689022


Les quatre cents coups (aka 400 Blows) (Truffaut, 1959)

Af en toe briljant relaas over een moeilijk opvoedbaar kind, gefilmd met mededogen in het Parijs van de jaren vijftig. Bijzonder is het dat de film geen beroep doet op zieligheid, of tranen probeert te trekken. Hoofdpersoon huilt ook al niet en vindt zichzelf ook niet zielig ondanks alles. Helaas gaan de eerste scenes mij wel iets te langzaam, en mis ik een klein beetje bagage als het gaat over de Franse literatuur met bv Balzac. Vond het al met al een boeiende film.

IMDB : 8,1
Zelf: 7,5
Overal verstand van.
pi_74689938
2012
crosspost
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 00:27 schreef Komakie het volgende:

[..]
Hoewel het allemaal net iets te vaak maar net goed gaat. Ik kan dat best hebben als je een paar van die miraculeuze ontsnappingen hebt, maar je kunt het ook overdrijven.
Gisteren gezien en ik ben het hiermee eens. De film zelf is wel oké, mooie special effects. Om sommige ontsnappingen moest ik lachen, zo absurd, dat kan niet de bedoeling zijn denk ik.
Dit is volgens mij ook de eerste keer dat ik me niet kapot heb geërgerd aan kinderen in een rampenfilm.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toch een 7 van mij
IMDb: 6,7
  zaterdag 14 november 2009 @ 11:26:09 #137
78918 SeLang
Black swans matter
pi_74690026
Eigenlijk zou ik vaker in dit topic moeten posten, aangezien ik deze reeks altijd check welke films interessant zijn om te downloaden en te kijken

Orphan (2009)
Dit is toch wel een redelijk goede en spannende film. Ik heb ervan genoten! Waarschijnlijk gaat niemand me geloven als ik zeg dat de film realistischer is dan je misschien denkt. Sommige dingen waren erg herkenbaar voor mij. Ondanks het voorspelbare cliché einde geef ik een 8 (imdb: 7.2)

The Hurt Locker (2008)
Geeft een mooi sfeerbeeld van het Amerikaanse leger in Irak. Viel goed naar te kijken, alleen ging de film nergens heen imo. Ik geef daarom een 7.5 (imdb: 8.0).

Battle for Haditha (2007)
Een op ware feiten gebaseerde, indrukwekkende film over de slachting in Haditha. De film maakt emoties los die niet eenzijdig naar één kant gericht zijn en dat is goed. De wereld is niet zwart-wit maar een palet van grijstinten. Ik geef een 8 (imdb: 7.1)

The Bourne Ultimatum (2007)
Op zich wel veel goede actie enzo, maar het is allemaal meer van hetzelfde imo. Ik ben daarom ook halverwege in slaap gevallen. Omdat sommige scenes toch wel tof zijn (bijvoorbeeld die op Waterloo Station) geef ik toch nog een 6.5 (imdb: 8.2)

[ Bericht 9% gewijzigd door SeLang op 14-11-2009 11:44:57 ]
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_74690327
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 11:26 schreef SeLang het volgende:
Eigenlijk zou ik vaker in dit topic moeten posten, aangezien ik deze reeks altijd check welke films interessant zijn om te downloaden en te kijken

Orphan (2009)
Dit is toch wel een redelijk goede en spannende film. Ik heb ervan genoten! Waarschijnlijk gaat niemand me geloven als ik zeg dat de film realistischer is dan je misschien denkt. Sommige dingen waren erg herkenbaar voor mij. Ondanks het voorspelbare cliché einde geef ik een 8 (imdb: 7.2)

Ik hoop niet dat je zo'n buurmeisje/vriendinnetje hebt gehad
pi_74691922
quote:
Op donderdag 12 november 2009 10:56 schreef macondo het volgende:

2001 A Space Odyssey (1968, Kubrick)

Had mij best verheugd op deze film. Begon ook redelijk veelbelovend en vreemd met een bende apen. Maar helaas kon de rest van de film mij nauwelijks boeien. Erg wazig allemaal, af en toe minutenlange scenes met veel kleuren alsof het de eerste film in kleur was. Het hele verhaal is mij ook niet helemaal duidelijk geworden, wellicht doordat ik niet geboeid raakte door de film. Misschien als ik allemaal verklaringen ga doorlezen dat ik het dan wat aangenamer ga vinden, maar vooralsnog vind ik het maar niets. En sta daarin behoorlijk alleen merk ik op whatiwatch.net
6/10
De film nog eens kijken, wetende wat je te wachten staat kan wonderen doen. En als je er zelf echt zo weinig uitgehaald hebt is het inderdaad een goed idee om er het een en ander over te lezen. Maar interpreteer zelf ook vooral.
What's it going to be then, eh?
pi_74694119
Garden State

Toffe film met een toffe soundtrack. Zach Braff en Natalie Portman spelen hun rol fantastisch.

Mijn cijfer: 8,7
IMDb: 7,9
  zaterdag 14 november 2009 @ 17:29:06 #141
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74699134
12 Angry Men
A dissenting juror in a murder trial slowly manages to convince the others that the case is not as obviously clear as it seemed in court


Een 12 koppige jury moet beslissen of ze een man, die terecht staat voor moord, wel of niet schuldig vinden aan die moord. De film is eigenlijk 1 grote conversatie tussen de 12 mannen. Henry Fonda speelt 1 van de hoofdrollen. Had de film heel heel lang geleden al eens gezien, maar omdat ik nu de IMDB top 20 weer eens compleet wilde maken (en ik 12 Angry Men, 7 Samurai & the Good the Bad and the Ugly nog moest zien) was deze als eerste aan de beurt. Geweldige film, geweldig acteerwerk, geweldige conversatie. En o zo'n simpel concept.

IMDB: 8.9
Zelf: 8.5
pi_74707328
Straks op Ned2. Das Leben der Anderen
2 jaar geleden 2 keer gezien en vanavond voor de de derde keer alweer
pi_74707724
Zojuist heb ik 'the burning plain' gezien van regisseur Guillermo Arriaga (Babel, 21 Grams). Ik ken deze film een 6,5 toe.. Een zeer interessant script met een plot maar het kan wat mij betreft niet tippen aan de films Babel en 21 Grams waarbij je ook meerdere verhalen ziet waarbij ze in het eind van de film bij elkaar komen...
Imdb geeft er een 6,8 aan

aan babel geeft Imdb een 7,7 en aan 21 Grams een 7,9 het grote publiek vindt deze 2 dus ook veel beter dan The burning plain...
  zaterdag 14 november 2009 @ 22:44:34 #144
226007 Darkestrah
telefoonhijger.
pi_74707773
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 17:29 schreef SnuggLe het volgende:
12 Angry Men
A dissenting juror in a murder trial slowly manages to convince the others that the case is not as obviously clear as it seemed in court
[ afbeelding ]

Een 12 koppige jury moet beslissen of ze een man, die terecht staat voor moord, wel of niet schuldig vinden aan die moord. De film is eigenlijk 1 grote conversatie tussen de 12 mannen. Henry Fonda speelt 1 van de hoofdrollen. Had de film heel heel lang geleden al eens gezien, maar omdat ik nu de IMDB top 20 weer eens compleet wilde maken (en ik 12 Angry Men, 7 Samurai & the Good the Bad and the Ugly nog moest zien) was deze als eerste aan de beurt. Geweldige film, geweldig acteerwerk, geweldige conversatie. En o zo'n simpel concept.

IMDB: 8.9
Zelf: 8.5
Als ik iemand over die film vertel, verbaast het me nog altijd dat ik non-stop met interesse naar 12 Angry Men heb gekeken. Het concept is inderdaad enorm simpel, maar het is nergens een saaie film.
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 22:47 schreef Arcee het volgende:

[..]

Héle toffe soundtrack met het mooiste nummer dat ik ooit dankzij een film ontdekt heb:



The Shins als soundtrack?!
Die moet ik zien!

[ Bericht 27% gewijzigd door Darkestrah op 14-11-2009 22:49:52 ]
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 14 november 2009 @ 22:47:37 #145
862 Arcee
Look closer
pi_74707867
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 14:01 schreef Butterfly91 het volgende:
Garden State

Toffe film met een toffe soundtrack. Zach Braff en Natalie Portman spelen hun rol fantastisch.

Mijn cijfer: 8,7
IMDb: 7,9
Héle toffe soundtrack met het mooiste nummer dat ik ooit dankzij een film ontdekt heb:



Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zaterdag 14 november 2009 @ 23:02:57 #146
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74708341
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 22:47 schreef Arcee het volgende:

[..]

Héle toffe soundtrack met het mooiste nummer dat ik ooit dankzij een film ontdekt heb:




Garden State blijft, onder andere door de te gave soundtrack inderdaad, een van mijn favo films allertijden. Ik heb door die soundtrack meerdere geweldige albums ontdekt. Onder andere:
- Zero 7 - Simple Things (track op de soundtrack is In the Waiting Line
- The Shins - Wincing the Night Away (niet waar New Slang opstaat, maar wel het beste album!)

Beide dikke aanraders.
  zaterdag 14 november 2009 @ 23:03:56 #147
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_74708364
Ik ben het reviewtjes schrijven helemaal verleerd, maar bwe.

500 Days Of Summer Mèn is dit een schizofrene film. Af en toe is het echt briljant, zoals in de splitscreen scene die de veelgemaakte vergelijking met Annie Hall waarmaakte, maar kenker, wat zijn sommige stukken ook gewoon slecht. Dat alleswetende kutzusje, wiens idee was dat? Die niet-grappige, ontiegelijk clichématige en niks toevoegende vrienden. Waarom? Ik kom niet hoger dan een 7+, ondanks wat prachtige stukken.

Mijn mancrush op JGL blijft echter recht overeind.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  zaterdag 14 november 2009 @ 23:11:42 #148
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_74708595
Hey wat de fuck iemand in dit topic heeft mijn avatar.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  zaterdag 14 november 2009 @ 23:12:26 #149
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74708627
Secretary
young woman, recently released from a mental hospital, gets a job as a secretary to a demanding lawyer, where their employer-employee relationship turns into a sexual, sadomasochistic one


Maggie Gyllenhaal komt net uit het gesticht en wil secretaresse worden. Ze krijgt een aparte relatie met haar baas, wat langzaam aan meer en meer SM wordt. Ik vond de film nogal freaky en kon er niet echt inkomen. Acteerwerk van Gyggenhaal is oke, maar ik merk dat ik nooit van de SM zal worden en het ook niet snap, hah. Nee, freaky. Leuk als je Gyggenhaal naakt wil zien (niet dat dat veel is), maar verder niet.

IMDB: 7.1
Zelf: 6.8


Berlin Calling
A man tours clubs around the globe with his manager and girlfriend. On the eve of their largest album release he is admitted to a psychiatric clinic after overdosing at a gig.


Paul Kalkbrenner speelt DJ Ikarus in deze house-film. Kalkbrenner is in het echt ook een gerespecteerd Techno DJ uit Berlijn. In deze film worstelt hij met zijn drugsprobleem die hem in een instituut doet belanden (we hebben een THEMA deze avond, LOL!). Daar worstelt hij door en worstelt hij meteen met zijn nieuwe album. Deels is het cliche, house en drugs, maar verder is het wel grappig om de worsteling te zien. Muziek wordt vooral gedragen door de muziek. Goede soundtrack namelijk , met oa het geweldige "Sky and Sand". Maar zowel de film, als de soundtrack, zijn dik aan te raden voor iedere zichzelf respecterende housemuziek liefhebber.

IMDB: 7.4
Zelf: 7.8
pi_74710700
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 23:12 schreef SnuggLe het volgende:
...te zien. Muziek wordt vooral gedragen door de muziek. Goede soundtrack...
Snuggle! Je zit nog in de film!
  zondag 15 november 2009 @ 00:39:07 #151
67103 Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
pi_74710926
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 23:11 schreef Sai het volgende:
Hey wat de fuck iemand in dit topic heeft mijn avatar.
Al héél lang. Echt al 5 jaar ofzo.
Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.
pi_74711722
orphan 2009 gezien,

naja gezien, vond hem zo traag dat ik hem uitgezet heb na 1 uur en 10 min kijken. De mensen die hem ook aan het kijken waren vonden het ook niet zo boeiend... er gebeurde gewoon niks en de schrikmomenten waren niet goed ofzo...

ik: 4
imdb 7,2
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 15 november 2009 @ 03:35:45 #153
862 Arcee
Look closer
pi_74712709
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 23:12 schreef SnuggLe het volgende:
Secretary
Maggie Gyllenhaal.
quote:
Op zaterdag 14 november 2009 23:02 schreef SnuggLe het volgende:
- Zero 7 - Simple Things (track op de soundtrack is In the Waiting Line

Beide dikke aanraders.
Ja, maar die kende ik al voor de film. Zero 7.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_74713956
2012 moest een spektakel worden, was dat voor een deel ook wel, maar daarna weer een afgeraffeld typisch Hollywood scenario. Beetje te vergelijken met Independance day dus. Wel leuk dat ze John Cusack gekozen hadden voor mannelijke lead. Vind ik toch altijd een aardige acteur. Danny Glover speelde ook een aardige president van de VSvA. And I just like Woody (Harrelson). Ook nu weer met een favoriete gimmick snack, zoals in Zombieland. Trouwens ook een cameo voor goeie ouwe George Segal, actieheld uit de jaren 60 en 70.
Cijfer 6.
I´m back.
pi_74715073
Taxi (1998)


(dit plaatje kan wel van een ander deel zijn, maar ik kon niet zo snel een leukere vinden)

Als ik héél héél eerlijk ben wist ik niet eens dat Taxi en Taxi Driver twee verschillende films waren. Ik verwachtte eigenlijk iets met mafia-trekjes en achtervolgingen. Deels klopte dat, maar Taxi is een totaal andere film dan ik dacht.

Het speelt in Marseille, waar Daniel stopt met zijn baan als pizzabezorger om eindelijk zijn droom uit te laten komen: hij wordt taxichauffeur. Vanwege zijn voorliefde voor te hard rijden wordt hij ingerekend door een agent. Deze agent is nogal een sulletje en denkt Daniel te kunnen gebruiken om een bende in te rekenen, waarmee zijn aanzien zal worden vergroot.

De film is erg sympathiek, ik moest stiekem aan Die Hard denken maar dan in vriendelijke en iets romantische vorm. Dit kan komen door het Frans, door Daniel die enorm sympathiek is (Samy Naceri heeft het gezicht van je lievelingskleuter, ondeugend maar ongelooflijk onschuldig), door de moeder van de agent die je wil adopteren, ik weet het niet. De grappen liggen er duimendik bovenop maar het maakt niet uit, want het is zo gezellig dat je er met een grijns naar kijkt.

Ik vond het een prima film, er werden nog zachtjesaan wat leuke thema's behandeld, maar ik vond de film verder vrij pretentieloos. Ik lees op verschillende sites hele andere verhalen, maar als er een diepe laag in deze film zit, heb ik hem gemist. Deel 2 en 3 staan in de planning.

Een 7,3 (IMDB: 6,7)
pi_74718996
Infestation (2009)


Verrassend leuk eigenlijk. Het plot is simpel. Om de een of andere reden wordt een stadje overrompeld door een plaag van giant bugs, beetje vergelijkbaar met Eight Legged Freaks. Anti-held Cooper (Christopher Marquette) wordt wakker in een cocon en vanuit daar gaat het balletje rollen. Ook Ray Wise (aka The Devil uit Reaper als meest recente rol) maakt ook nog zijn opwachting. Erg vermakelijke film, lekker tempo en gewoon precies wat je van dit soort film kan verwachten. Beter dan Eight Legged Freaks imo.

IMDB: 6.3
Ik: 6.9
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
  zondag 15 november 2009 @ 18:21:00 #157
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_74720931
Ink



Eén van de beter die ik dit jaar al gezien heb
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_74722757
Eden Lake

IMDB: 7.0
Ik: 7.5

Gaat over irritante jochies die de vakantie van een stelletje verzuurt.
  zondag 15 november 2009 @ 19:27:44 #160
67103 Caspian
Sneaky fucker, dont you think?
pi_74723122
quote:
Op zondag 15 november 2009 19:02 schreef rambamm het volgende:
trainspotting


En wat vond je van de film? Voor mij toch zeker wel een 8.5/9.0
Take Sick Boy, for instance, he came off junk at the same time as me, not because he wanted to, you understand, but just to annoy me, just to show me how easily he could do it, thereby downgrading my own struggle.
pi_74723484
Quality reviews in here
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_74724002
quote:
Op zondag 15 november 2009 19:17 schreef GuitarJJ het volgende:
Eden Lake

IMDB: 7.0
Ik: 7.5

Gaat over irritante jochies die de vakantie van een stelletje verzuurt.
Dat was zo'n erge realistische film. Brrr
pi_74724341
ik heb gisteravond "9" gezien lees hier meer erover.


Een hele tijd geleden las ik over deze animatiefilm. Ik was nieuwschierig, en heb m even gekuikt om te kijken of het wat is.

Het verhaal gaat over 9, een lappenpop die plots ontwaakt in een duistere wereld vol oud ijzer en rommel. Hij kan niet praten, en heeft een rits over zijn buik lopen.
In zijn zoektocht naar niets komt hij een andere lappenpop tegen. Op zijn rug staat een 5. 5 is al wat langer op deze onwerkelijke planeet aan het ronddolen, en helpt 9 aan een stem. Net op het moment dat de twee vriendschap sluiten word 9 ontvoerd door een buitenproportioneel groot en eng skelettenmonster.
Hij komt er snel achter dat het leven als lappenpop hard is. Gelukkig komt hij anderen tegen. Samen met hen gaat hij proberen om 9 weg te halen bij het duistere monster. Of het hem gaat lukken, en wat het grote gevaar wat hen boven het hoofd hangt nou precies is, ga ik niet vertellen.
Ik heb ademloos naar de film zitten kijken

De animatie is prachtig gemaakt. De poppen lijken levensecht. De duistere sfeer die de animatie uitstraalt is prachtig gemaakt. Als de film op BR uitkomt ga ik m zeker kopen

Edit: oh op de vorige pagina heeft iemand m ook al gezien Nou ik deel die mening en het cijfer ook

[ Bericht 8% gewijzigd door muisje-eliza op 15-11-2009 20:09:09 ]
  zondag 15 november 2009 @ 20:21:36 #164
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_74725192


ik heb nu 500 days of summer gezien...

ik ben niet van de romantische komedies, maar heb me prima vermaakt met deze film. De problemen die ze hadden kwamen niet geforceerd voor een film over, maar juist natuurlijk.. het zou iedereen kunnen overkomen..
een ander pluspunt is de lekkere muziek in de film..en het natuurlijke acteren van de hoofdrolspelers..
Zooey Deschanel is een beetje offbeat als altijd maar dat is erg schattig

cijfer een 8
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  zondag 15 november 2009 @ 20:37:37 #165
170987 Dennis1969
De Vectrex leeft
pi_74725970
2012
Tja ik hink op twee gedachtes..... aan de ene kant is dit een collage van spectaculaire beelden, aan elkaar gepraat door heroische uitspraken.....
Aan de andere kant is dat precies wat je verwacht van een Emmerich film, en spectaculair was het zeer zeker.
Van mij krijgt deze film een 6.5, op het grote scherm komt deze film goed tot zijn recht, ik heb genoten van het geluid, maar de totale afwezigheid van iets wat ook maar een beetje op een verhaal lijkt snoept aardig wat punten van mijn score af.

[ Bericht 0% gewijzigd door Dennis1969 op 16-11-2009 08:51:55 ]
Ultravox 26 april in Paradiso....eindelijk!!!!!
pi_74727876
Whatever Works
http://www.imdb.com/title/tt1178663/

Ik ben niet zo'n grote komedie fan, maar deze trailer sprak me wel aan. Op naar de bios dus!
De oude man is geweldig: bot, direct en sarcastisch. Heerlijke uitspraken van hem.
Mooie dialogen en plotwendingen Maar soms net iets te langzaam.
Daarom een 7
Imdb: 7.4
  maandag 16 november 2009 @ 01:04:04 #167
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_74737484
2012

Fijne film hoor!
Maarrrr... Ga er vooral heen met je verstand op nul, en puur voor de special effects etc. Het verhaaltje ging wel, maar bij rampenfilms is dit gewoon te standaard en altijd hetzelfde ingedeeld met de hoofdrolspelers, de wetenschappers en de president die er weer bij wordt betrokken.

Aangezien Emmerich de special effects en trukendoos wagenwijd heeft opengezet en toch wel weet te boeien tot het einde krijgt hij van mij gewoon een hele dikke 7
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_74739812
Taxi 2 (2000)



Zoals aangekondigd ben ik na Taxi verder gegaan met Taxi 2. Deze keer komt de Japanse ambassadeur naar Frankrijk om allerlei vooruitstrevende verdragen te tekenen, maar hij wordt gekidnapt. Emilien vraagt nogmaals de hulp van Daniel om de zaak op te lossen. Intussen blijkt de generaal die bij dit alles aanwezig moet zijn de vader van Daniels vriendin te zijn.

De vorige keer trok ik de vergelijking met Die Hard, nu moest ik soms zelfs aan Spy Hard denken. Alle flauwe grappen waren deze keer nog veel flauwer, de trekjes van de personages werden uitvergroot. Denk ook aan een botsing van ongeveer 32305 politiewagens die zo'n twee minuten duurt, met daaronder een vrolijk Frans chanson.

Waar ik mezelf over verbaasde is dat ik me alsnog heel goed wist te vermaken. Het is alsof je een serie kijkt als je de films zo snel achter elkaar kijkt. Oké, een iets mindere aflevering, maar de personages zijn nog steeds erg sympathiek en ik werd er vrolijk van.

Intussen blijkt er ook nog een deel vier te zijn, dus ik hoop dat het niveau ergens weer stijgt.

Een 6,8 (IMDB: 6,2)
  maandag 16 november 2009 @ 10:06:36 #169
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_74740822
quote:
Als je dit positieve beeld wil houden stop je nu met kijken en laat je 3 en 4 lekker zitten... ten minste dat is mijn mening
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_74740870
quote:
Op maandag 16 november 2009 10:06 schreef Tha_Bartman het volgende:

[..]

Als je dit positieve beeld wil houden stop je nu met kijken en laat je 3 en 4 lekker zitten... ten minste dat is mijn mening
Ik vind Taxi (1) al helemaal niets. . .
I´m back.
pi_74744292
American History X

Erg indrukwekkende film. Sommige stukken staan nog steeds op m'n netvlies gebrand
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
IMDb: 8,6
Mijn cijfer: 8,7
  maandag 16 november 2009 @ 12:22:28 #172
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_74744363
quote:
Op maandag 16 november 2009 10:08 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ik vind Taxi (1) al helemaal niets. . .
De eerste en enige film waarbij ik ooit in slaap ben gevallen! Daarna nog niet eens een poging gewaagd tot herkijken
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_74744749
This Is Spinal Tap (Rob Reiner, 1984)
Vermakelijke mockumentary over de fictieve rockband Spinal Tap. De film steekt de draak met veel clichés binnen de rockscene en bevat veel verwijzingen naar bands uit die tijd (jaren ’60 – ’80). Er valt genoeg te lachen, zeer droge interviews, grappige songteksten en optredens en de aanpak van dit alles is vrij origineel te noemen. 7.8
pi_74744758
quote:
Op maandag 16 november 2009 12:22 schreef LeonH het volgende:
[..]
De eerste en enige film waarbij ik ooit in slaap ben gevallen! Daarna nog niet eens een poging gewaagd tot herkijken
Het is dat Franse gekeutel denk ik, waardoor ik het leuk vind. En dat je met dit gezicht vertederd zit te kijken wat de Fransen blijkbaar leuke humor vinden. Schattig, is het.
Maar ik begrijp heel goed dat mensen het onzinnige domme films vinden. Dat zijn het namelijk ook. Maar ik kan daar soms best een beetje van genieten
pi_74746919
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Larry Daley (Ben Stiller) is tegenwoordig geen nachtbewaker meer bij het Natural History Museum in New York, hij is een soort Tony Little geworden van prullaria die op een tellsell achtige manier verkocht worden. Als hij hoort dat de museumstukken die in deel een tot leven kwamen verplaatst worden naar het Smitsonian archief gaat hij afscheid nemen en hoort hij dat de broer van de mummy van deel een achter het tabel aanzit dat er voor zorgt dat de museumstukken tot leven komen.

Ik had het kunnen weten natuurlijk, maar wat een flutfilm. Af en toe wat gniffelmomentjes maar al met al was het een te grote kinderfilm om door mij leuk gevonden te worden. Waar ik bij deel 1 af en toe nog wel kon lachen zat het er hier gewoon niet in. Het was gewoon allemaal net te kinderlijk en de acteerprestaties lagen gewoon ver onder de maat van iedereen die er in zat. Ik had echt het idee dat ze er gewoon maar een beetje met de pet naar gooiden omdat het toch maar een kinderfilm was, vooral Hank Azaria was tenenkrommend, maar dat zullen kinderen dan vast wel leuk vinden ofzo. Pluspunt was wel Amy Adams, mooie meid.

ik: 5
imbdb: 6.0
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_74748794
Showtime.

Niet echt bijzonder; een 6.
pi_74749123
Me And You And Everyone We Know

'Me and You and Everyone We Know' is a poetic and penetrating observation of how people struggle to connect with one another in an isolating and contemporary world.

Hij kabbelt rustig voort zonder dat er echt hele boeiende dingen gebeuren. Ondanks het rustige tempo vond ik het een leuke film.

IMDb: 7,4
Mijn cijfer: 7,3
pi_74750885
The Skeptic



Verenigde Staten
Thriller
90 minuten

geregisseerd door Tennyson Bardwell
met Tim Daly, Zoe Saldana en Tom Arnold

Na de mysterieuze dood van zijn tante verhuist de advocaat Bryan Becket naar haar grote huis in Victoriaanse stijl. Sceptisch als hij is, zet hij de vreemde ongelukken die gebeuren, telkens weer van zich af. Maar dan worden de gebeurtenissen een stuk persoonlijker; hij hoort 's nachts gefluister en ziet verschijningen in het donker. Langzaam maar zeker komt de waarheid boven water.

Lekker spannend filmpje dat geen seconde verveeld. Het verhaal is goed uitgewerkt en zit goed in elkaar. Ook het acteerwerk mag er wezen. Het enigste waar ik wat moeite mee had, was het einde. Vond ik nogal flauw en makkelijk verzonnen. Wat een anti-climax was het.
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  maandag 16 november 2009 @ 16:42:50 #179
119507 Demarest
Mission Phailed
pi_74751817
The Cave (2005)
Een horrorfilm die vrijwel identiek is aan The Descent, maar dan beduidend slechter. De acteerprestaties zijn matig, het camerawerk ronduit rommelig, en eng wordt de film geen moment. Beoordeling: 4

Cube (1997)
Een low-budget sci-fi/horrorfilm die mij echter positief heeft verrast. De zeer simpele maar dodelijke omgeving waarin de verschillende karakters zich bevinden vormt mijns inziens één der pluspunten, alsook de karakterontwikkeling. Beoordeling: 8

2012 (2009)
Een groots opgezette rampenfilm die uitblinkt qua special effects maar faalt qua verhaal. Wat betreft verhaallijnen bij rampenfilms vind ik mezelf zeer tolerant, maar 2012 maakt het toch iets te gortig. De eerste helft van 2012 is prima te pruimen, daarna wordt het geleidelijk bergafwaarts. Beoordeling: 7
Onopvallend doch zeer scherpzinnig...
  maandag 16 november 2009 @ 19:35:25 #180
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74757790
quote:
Op zondag 15 november 2009 00:31 schreef Guppi het volgende:

[..]

Snuggle! Je zit nog in de film!
Laten we het erop houden dat de SOUNDTRACK oftewel de MUZIEK gewoon goed was
quote:
Op maandag 16 november 2009 15:14 schreef Butterfly91 het volgende:
Me And You And Everyone We Know

'Me and You and Everyone We Know' is a poetic and penetrating observation of how people struggle to connect with one another in an isolating and contemporary world.

Hij kabbelt rustig voort zonder dat er echt hele boeiende dingen gebeuren. Ondanks het rustige tempo vond ik het een leuke film.

IMDb: 7,4
Mijn cijfer: 7,3
Moet ik nog zien...schijnt idd ook een feelgoodmovie te zijn. Maar ik ben heel benieuwd...
quote:
Kon er nog wel om lachen. In zijn genre toch aardig!
pi_74759541
Antichrist
Aparte film zeg. Begint met een 5 minuten durende neukscene die wat mij betreft ook in 30 seconde had gekund. De hele film zelf zit propvol slowmo's en is enigszins (lees: gigantisch) masochistisch. Toch een aanrader voor mensen die William Dafoe willen zien klaarkomen met bloed .
7/10

Avalon
In de nabije toekomst is er een levensecht illegaal spel/simulatie gemaakt met enorm veel spelers. De film volgt één van de beste spelers die alles in dat spel wil bereiken, zo ook een level genaamd "Special A" en die daar alles voor overheeft. Hele film gaat er eigenlijk over wat nou echt realiteit is voor die mensen, dat spel of het echte leven? Ik als ex-wownerd die ervan droomt dat zulke simulaties er ooit gaan komen vond em iig erg tof
8/10
  maandag 16 november 2009 @ 22:32:26 #182
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_74765793
Onibaba
Een film die me eigenlijk niet helemaal kon bekoren. Hoewel de fotografie, de geluidseffecten en het geluidsdesign geweldig zijn (vooral de combinatie ervan is in veel scenes adembenemend) en het acteerwerk goed is, kon het verhaal me eigenlijk alleen aan het begin pakken. Ik vond het geheel wat afstandelijk waardoor ik nooit echt met de personages kon meeleven.
Jammer, want ik had na de vele goede verhalen er toch iets meer van verwacht.

IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 7,0/10
  maandag 16 november 2009 @ 23:52:57 #183
78918 SeLang
Black swans matter
pi_74769125
Eden Lake
Best leuke spannende film met Engelse paupers . Wel beetje raar en plotseling einde, maar ik heb me goed vermaakt. Ik geef een 7,0 (IMDB: 7,0).

Crank: High Voltage (2009)
Dit is gewoon zoveel onzin in zo'n kort tijdsbestek dat ik de film al na 15 minuten heb uitgezet. Sorry maar ik trek dat gewoon niet. Mogelijk doe ik de film daarmee geen recht maar ik vond het te zonde van mijn tijd.
Ik geef een 3,0 vanwege het voordeel van de twijfel (omdat ik hem niet af heb gekeken) (IMDB:6,5).
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  dinsdag 17 november 2009 @ 00:10:06 #184
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_74769602
quote:
Op zondag 15 november 2009 20:01 schreef muisje-eliza het volgende:
ik heb gisteravond "9" gezien lees hier meer erover.
[ afbeelding ]

Een hele tijd geleden las ik over deze animatiefilm. Ik was nieuwschierig, en heb m even gekuikt om te kijken of het wat is.

Het verhaal gaat over 9, een lappenpop die plots ontwaakt in een duistere wereld vol oud ijzer en rommel. Hij kan niet praten, en heeft een rits over zijn buik lopen.
In zijn zoektocht naar niets komt hij een andere lappenpop tegen. Op zijn rug staat een 5. 5 is al wat langer op deze onwerkelijke planeet aan het ronddolen, en helpt 9 aan een stem. Net op het moment dat de twee vriendschap sluiten word 9 ontvoerd door een buitenproportioneel groot en eng skelettenmonster.
Hij komt er snel achter dat het leven als lappenpop hard is. Gelukkig komt hij anderen tegen. Samen met hen gaat hij proberen om 9 weg te halen bij het duistere monster. Of het hem gaat lukken, en wat het grote gevaar wat hen boven het hoofd hangt nou precies is, ga ik niet vertellen.
Ik heb ademloos naar de film zitten kijken

De animatie is prachtig gemaakt. De poppen lijken levensecht. De duistere sfeer die de animatie uitstraalt is prachtig gemaakt. Als de film op BR uitkomt ga ik m zeker kopen

Edit: oh op de vorige pagina heeft iemand m ook al gezien Nou ik deel die mening en het cijfer ook

genoteerd
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_74776216
Law Abiding Citizen

Gerard Butler's vrouw en kind worden gelijk in het begin bruut vermoord, advocaat Jamie Foxx sluit een deal met 1 van de moordenaars, en Butler wordt gek.

Van begin tot eind keihard, vond m erg vermakelijk, alleen had het einde wat mij betreft wel anders gemogen.

8/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_74777938
Duplicity





Verenigde Staten / Duitsland
Misdaad / Romantiek
125 minuten

geregisseerd door Tony Gilroy
met Julia Roberts, Clive Owen en Paul Giamatti

Claire Stenwick en Ray Koval zijn twee geliefden die beide werken als bedrijfsspionnen in het zakenleven aan Wall Street. Wanneer ze door hun respectievelijke bazen bedrogen worden en de kans krijgen een waardevol product te stelen besluiten ze samen te werken.

Verhaal op zich valt best mee, hoewel het wel zeer langdradig was. In het begin snap je niets van de verhouding, maar na 1u15 minuten wordt alles wat duidelijker.
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_74778554
2012 (Roland Emmerich, 2009)
Hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar om met dit script zo’n megabudget binnen te slepen? Dat was de eerste vraag die bij me op kwam na het zien van 2012. Je gaat niet naar een dergelijke film voor het verhaal, maar dat neemt nog niet weg dat je het helemaal kan verwaarlozen. De film duurt met zijn bijna drie uur veel te lang, met name het laatste deel had erg ingekort kunnen worden. Het is nu ook niet zo dat men het goede verhaal nog netjes moest afronden…En dan het zogenaamde sterke punt van de film, de special-effects. Het ziet er allemaal niet onaardig uit, maar heel speciaal is het verder niet, veel gelijksoortige over-the-top scènes. Klein pluspuntje: het leuke bijrolletje van Woody Harrelson.4.0
  dinsdag 17 november 2009 @ 13:38:56 #188
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_74780254
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 12:40 schreef Hulkio het volgende:
2012 (Roland Emmerich, 2009)
Hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar om met dit script zo’n megabudget binnen te slepen?
Zo.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  dinsdag 17 november 2009 @ 13:42:12 #189
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_74780365

Defiance

Toffe film met Sabertooth en James bond.
Sabertooth speelt nog steeds de boze broer alleen dan nu zonder klauwen.
En Daniel Craig ja Ik vind Daniel Craig volgens mij alleen tof in niet bond films.
In Munich was hij al erg goed en in deze film doet hij het weer naar behoren.

Verhaal zit verder goed in elkaar . Alleen jammer dat hier en daar er soms te weinig gebeurt terwijl in andere scenes dingen te snel achter elkaar gebeuren.

Verder mooie blueray kwaliteit en goed geschikte film.

Ik zeg een 7
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  dinsdag 17 november 2009 @ 13:45:45 #190
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_74780456
Ilja Muromets



Eenvoudig te volgen fantasy-verhaal dat teruggrijpt naar de middeleeuwen. Rusland besloeg toen nog maar een klein gebied, dat regelmatig leeggeroofd werd door hordes vervaarlijke Mongolen. In deze film is het niet veel anders. De knorrige held Ilya laat niet met zich sollen en trekt ten strijde tegen de Mongoolse badguys met als eindbaas een driekoppige draak. Wat een kunststukje en scene is dat! Verder bevat het een lollige winddemon en dan heb je alle hoogtepunten van deze film wel weer gehad. Groots in opzet, knullig in de uitvoering en ook nog eens een matige Amerikaanse nasynchronisatie. Al met al toch nog een voldoende vanwege de vermaakfactor. Cijfer: 6

Escape from New York

Het idee dat Manhattan in een grote gevangenis veranderd wordt is zwaar onzinnig. Waarom zou een natie zoals Amerika niet een andere, minder waardevolle locatie kiezen om daar al zijn gevangenen te dumpen, bijvoorbeeld ergens in de woestijn. Maar goed zo'n grauw Manhattan levert wel een aardige productie met een somber sfeertjeop. Het wist me echter nooit op de spreekwoordelijke punt van de stoel te brengen. Het culterige zie ik er in, maar de suffigheid is me meer bijgebleven. Karakters zorgen voor nauwelijks sympathie en zo heel veel gebeurt er nou ook weer niet. Geef mij dan maar Blade Runner, een andere dystopia-film die in dezelfde vijver als Escape from New York vist, maar wel heersend cool is. Cijfer: 6

Falling Down
Gave film en dan met name op welke manier Michael Douglas doordraait omdat hij zo walgt op de maatschappij om hem heen. Het zorgt voor boeiende en erg grappige scenes. De rol van Robert Duvall vond ik helaas wat mager en het nut waarom hij zo uitgebreid belicht werd, kon ik niet inzien. Cijfer: 7
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_74780925
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:38 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Zo.
Hmz, ja het brengt wel wat op. Zal alleen wel pijnlijk worden als een film echt een keer hard flopt.
pi_74783873
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 14:01 schreef Hulkio het volgende:

[..]

Hmz, ja het brengt wel wat op. Zal alleen wel pijnlijk worden als een film echt een keer hard flopt.
Als hij zelfs een verhaal/film als 10.000 BC aan de man krijgt, staat er gewoon een consequente & goede marketingmachine achter hem. Op zich ook een prestatie, alhoewel ik er ook niet bijzonder blij mee ben ofzo.
  dinsdag 17 november 2009 @ 16:03:03 #193
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_74784719
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 15:36 schreef Morrigun99 het volgende:

[..]

Als hij zelfs een verhaal/film als 10.000 BC aan de man krijgt, staat er gewoon een consequente & goede marketingmachine achter hem. Op zich ook een prestatie, alhoewel ik er ook niet bijzonder blij mee ben ofzo.
Precies. It's all about the marketing. Ook al is het ruk; door een goede marketing en het creeren van een hype-effect, sleep je echt heel vaak de kosten er makkelijk uit.
  Redactie Games dinsdag 17 november 2009 @ 16:26:35 #194
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74785460
Hey, sinds Independence Day, heb ik besloten om geen enkele film meer van Roland Emmerich in de bios te bekijken. Dat is een beetje de "Uwe Boll" van alle Rampenfilms..
En keer op keer bewijst die gast het weer, rampzalige films te kunnen maken met een ontzettend groot budget

Overigens schijnt Emmerich nog een vervolg op te maken op ID4, genaamd ID-4-Ever..
Wederom met Will Smith in de hoofdrol..
Bron

10.000 BC, heb ik zelfs halverwege maar uitgezet, tering dat ging nergens over..

[ Bericht 13% gewijzigd door Mr.Noodle op 18-11-2009 01:06:23 ]
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  dinsdag 17 november 2009 @ 16:58:56 #195
57047 macondo
Macondo weet wel beter, heus
pi_74786432
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 13:45 schreef Falco het volgende:

Falling Down
Gave film en dan met name op welke manier Michael Douglas doordraait omdat hij zo walgt op de maatschappij om hem heen. Het zorgt voor boeiende en erg grappige scenes. De rol van Robert Duvall vond ik helaas wat mager en het nut waarom hij zo uitgebreid belicht werd, kon ik niet inzien. Cijfer: 7
An sich een schitterende film, ware het niet dat halverwege de regisseur niet meer precies wist waar hij naar toe wilde met het verhaal. Begint fantastisch met fraai uitgangspunt, maar daarna houdt het een beetje op. Zeker wel een 7 waard trouwens. En verrassend Falco, dat jij nog dergelijke oude mainstream films nog moet inhalen
Overal verstand van.
  dinsdag 17 november 2009 @ 21:11:48 #196
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_74794824
quote:
Op dinsdag 17 november 2009 16:58 schreef macondo het volgende:

[..]

An sich een schitterende film, ware het niet dat halverwege de regisseur niet meer precies wist waar hij naar toe wilde met het verhaal. Begint fantastisch met fraai uitgangspunt, maar daarna houdt het een beetje op. Zeker wel een 7 waard trouwens. En verrassend Falco, dat jij nog dergelijke oude mainstream films nog moet inhalen
Ik loop idd wat achter op het gebied van mainstreamfilms. Ik heb alleen niet het gevoel dat ik veel mis, maar zoiets meepikken als Falling Down is wel weer oke .
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  Redactie Games woensdag 18 november 2009 @ 02:41:43 #197
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_74804632
John Rabe (2009)


Regisseur: Florian Gallenberger
met Ulrich Tukur, Daniel Brühl en Steve Buscemi
Productie: Frankrijk / China / Duitsland
Genre: Drama / Oorlog
Tijd: 134 minuten
IMDb-score: 7.5/10 (543 stemmen)

Het jaar is 1937, China wordt aangevallen door Japanners tijdens het begin van de 2e wereld oorlog. In de toenmalige hoofstad Nanking werden in 6 weken tijd 350.000 chinezen op gruwelijke wijze door de Japanners vermoord. De Duitse zakenman (en lid van de Duitse nazi-partij) John Rabe, creëerde een veiligheidszone waardoor hij 200.000 - 250.000 chinezen van de dood wist te redden.

Je ziet het verhaal van John Rabe, die met lijdzame ogen ziet dat op een dag hoe de Japanners de stad binnenvallen. John laat het er niet bij zitten dat al zijn medewerkers afgevoerd worden om gefusilleerd te worden en wendt met macht en moeite zijn invloed van de Duitse partij aan om de Japanners te vertragen in het afslachten en de massaverkrachting van vrouwen van de Chinese bevolking in Nanking.

Film vandaag gezien in de sneak, eerlijk gezegd geen film die ik zelf zou uitkiezen, maar ik ben eigenlijk wel blij dat ik em gezien heb. Verteld in mijn ogen toch een belangrijk stukje geschiedenis die je als Europeaan zou overzien en het is goed dat zo'n ingrijpend verhaal verteld wordt. Laatste paar jaren werd je echt doodgegooid met al die WOII verhalen en eerlijk gezegd is dit toch nog een verrassing voor me geworden.

In de eerste instantie denk je, dat verhaal komt bekend voor Oscar Schindler, van Schindler's List. Ja het lijkt er inderdaad veel op. Blijkbaar zijn er meerdere goede Duitsers (toeval leert dat de film ook wel The Good German/Nazi genoemd wordt) in de 2e wereld oorlog geweest. Toch frappant dat zijn dagboeken pas 12 jaar geleden gevonden werden, zodat het verhaal verteld kon worden.

Alleen de manier waarop het verhaal in de film wordt verteld, daar ben ik eerlijk gezegd niet zo tevreden over. Het hoofdpersonage wordt een beetje ondergesneeuwd door alle kleine side-stories en opvulling die de regisseur in de film probeerde te krijgen, waardoor de focus op het hoofdpersonage John Rabe een beetje wegvloeide en daardoor een beetje 2e rangs/kitcherig aanvoelde. Er zit bijvoorbeeld een kleine love-story in tussen een Chinees meisje en een Duitse ambtenaar, waarvan je denkt. Ja leuk, maar heeft het nou echt nog toegevoegde waarde aan het verhaal. In mijn ogen echt een minpunt want het had echt veel meer impact kunnen hebben als je die kleine verhaaltjes had weggelaten of in ieder geval wat korter had gehouden.

Er zitten ook een aantal onnodig grove stukken in, die van mij weggelaten hadden mogen worden.
Op een gegeven zie je ook een stuk dat er Chinezen met Samurai-zwaarden onthoofd werden en vervolgens opgestapeld zag liggen als een stel bloempotten op elkaar.
Eerlijk gezegd, had dat voor me ook niet gehoeven, omdat eigenlijk de onthoofding van meerdere mensen wel de boodschap voldoende overbracht..

Wat wel positief/beter was t.o.v Schindler's List, was dat al de personages in de film ook alleen hun eigen moedertaal spraken en alleen in situaties waarin meerdere nationaliteiten van de partij waren, Engels gesproken werd, waardoor de film wel wat realistischer overkwam. Steve Buscemi vond ik ook een geweldige bijrol hebben en erg grappig op z'n tijds als Cynische Amerikaanse dokter. Fijn dat we deze kerel zien nog in van die onafhankelijke/kleinere/niet Hollywood producties.

De invulling van het verhaal had misschien iets beter gekund, maar al met al toch nog wel een goede film en gaf me in ieder geval nog een impuls om wat meer over deze man te weten te komen.

Mijn score: 7,0/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_74807517
Up



Verenigde Staten
Animatie / Avontuur
96 minuten

geregisseerd door Pete Docter en Bob Peterson
met de stemmen van Edward Asner, Jordan Nagai en Christopher Plummer

Carl Fredricksen heeft er zijn hele leven al van gedroomd om de wereld te ontdekken en grootse avonturen te beleven. Maar op 78-jarige leeftijd lijkt het alsof zijn leven aan hem voorbij is gegaan en zijn de grootse avonturen alleen maar dromen geweest. Maar dat gaat vanaf nu veranderen als Carl besluit om zijn dromen uit te laten komen. Samen met de 8-jarige padvinder Russel gaat hij op avontuur.

Was een leuke wegkijkfilm die geen moment verveelde. Leuk verhaal over een oude dwarsliggende, chagrijnige opa die nog iets van zijn leven wil maken. Het enigste echte jammere van de familie vond ik de uitwerking van die honden. Ik begrijp nog steeds niet hoe die konden praten enz? Het toppunt was de vogel Kevin (heb ik mee toegelegen)
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  woensdag 18 november 2009 @ 10:27:42 #199
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_74808024
quote:
Op woensdag 18 november 2009 10:10 schreef banaantjeEE het volgende:
Up

Het enigste echte jammere van de familie vond ik de uitwerking van die honden. Ik begrijp nog steeds niet hoe die konden praten enz?
Dit wordt gewoon uitgelegd in de film.. hun baasje (de antagonist) heeft die halsbanden gemaakt zodat ze konden communiceren..
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_74808378
quote:
Op woensdag 18 november 2009 10:27 schreef Tha_Bartman het volgende:

[..]

Dit wordt gewoon uitgelegd in de film.. hun baasje (de antagonist) heeft die halsbanden gemaakt zodat ze konden communiceren..
Ja, dat wist ik. Maar ik vond het nogal zwak indien dat de echte reden zou zijn...
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')