Of je gaat er op een andere manier in investeren... Solliciteer bij het KCT en zorg dat je het fixtquote:Op woensdag 21 juli 2010 01:59 schreef demspec het volgende:
Deze man blijft voorlopig dus nog gewoon lekker z'n eigen meuk bij elkaar schrapen.
Wat dat betreft zijn er meerdere wegen die naar Rome leiden.quote:Op woensdag 21 juli 2010 02:36 schreef leovanw het volgende:
[..]
Of je gaat er op een andere manier in investeren... Solliciteer bij het KCT en zorg dat je het fixtKrijg je gewoon alle spulletjes van de baas...
]quote:Op woensdag 21 juli 2010 01:59 schreef demspec het volgende:
De multitool bijvoorbeeld: Dat waardeloze knakending moet je helemaal openvouwen om bij het mes te komen en dan heb je ook nog eens nagels nodig om dat ding er uit te krijgen. Ik durf het met handschoenen aan al niet eens te proberen. Ik hou het liever bij m'n leatherman wave.
Headlight idd al een tijdje, en heb zelf een titanium spiek gekocht bij een campingwinkel. Kost geen drol en het is me tot nu toe nog niet gelukt om hem te breken..quote:De headlight en spork (welliswaar van kunststof en dus breekbaar) hadden we al een tijdje, dus daar lul ik verder niet over.
Ik kan elk moment nu m'n nieuwe chestrig binnenkrijgen, incl dumppouches dus.quote:Kijk liever naar een betere oplossing voor het battle-vest. Die dingen pleuren van ellende uit elkaar om al niet te beginnen over het dragen van dat ding icm kogelwerend vest. Of anders een safariland holster in plaats van dat nutteloze ding wat we nu hebben. Dump pouches zouden ook een welkome aanvulling zijn,
quote:of nomex handschoenen waar je GEEN blauwe klauwen van krijgt als je zweet of in een natte omgeving moet werken.
Heb m'n butsenwindproof nooit ingeleverd... (A)quote:Of gewoon weer de oude windproof in butsencamo ipv dat nieuwe lompe woodland apparaat dat nu verstrekt wordt.
Sea to summit ftw!!!quote:Kleinere waterdichte zakken om alles afzonderlijk te verpakken.
Snugpak warme topquote:Gelukkig heeft de baas als warme top een lomp dik wollen apparaat aangekocht, wat met veel moeite naast je grote lompe thermos in je sidepocket gepropt moet worden.
Que?quote:Uiteraard kijk ik wel uit naar de groene tuinbroek.
Alquote:Deze man blijft voorlopig dus nog gewoon lekker z'n eigen meuk bij elkaar schrapen.
Ben benieuwd naar de Leatherman MUT die later dit jaar in de winkels moet komen. (Zal in Nederland wel weer niet te krijgen zijn, dus wederom postorder vanuit heb buitenland)quote:Op woensdag 21 juli 2010 08:29 schreef Rave_NL het volgende:
Leatherman Blast
en als ik snel een mes nodig heb pak ik m'n gerber die ik gewoon open kan klappen ipv te pielen.
quote:Ik kan elk moment nu m'n nieuwe chestrig binnenkrijgen, incl dumppouches dus.![]()
Alquote:Kevlarhandschoenen zitten in de molen.
Ik heb nu dus de oude broek met de nieuwe jas.mquote:Heb m'n butsenwindproof nooit ingeleverd... (A)
Ik heb ze van Exped. Sea to Summit ben ik alleen nog maar in vrolijke kleurtjes tegen gekomen.quote:Sea to summit ftw!!!
Hier toch wel. Jammer dat de baas hier pas mee komt als iedereen zo'n ding al heeft.quote:Snugpak warme top
even warm, minder massa en wordt geen honderd kilo als het in contact komt met water..
Niet natuurlijk. Bijzonder om te zien dat dit soort artikelen als onmisbaar worden gezien voor de operationele eenheden.quote:Que?
Hij is in Nederland ook te krijgen, maar uit de VS lijkt hij me goedkoper. Wat voor Amerikaanse websites haal je dit soort dingen vandaan. PX Shops?quote:Op woensdag 21 juli 2010 12:55 schreef demspec het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar de Leatherman MUT die later dit jaar in de winkels moet komen. (Zal in Nederland wel weer niet te krijgen zijn, dus wederom postorder vanuit heb buitenland)
Natres krijgt nog de pukkel.quote:Op vrijdag 5 november 2010 17:13 schreef Deathwings het volgende:
Wordt die pukkel nog verstrekt dan? Die grabbag die je linkte krijg je alleen maar naast je 120l
Dus jij gaat ons vertellen dat de Natres nog met deze werkt?quote:
Dat is de ransel zo te zien.quote:Op vrijdag 26 november 2010 05:05 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dus jij gaat ons vertellen dat de Natres nog met deze werkt?
[ afbeelding ]
Ik zit dingen door elkaar te halen. In elk geval, de Natres werkt nog met die oude 45 liter rugzak die eigenlijk al lang is afgekeurd. Aangezien we het hadden over rugzakken dacht ik dat we het daarover hadden.quote:Op vrijdag 26 november 2010 05:05 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Dus jij gaat ons vertellen dat de Natres nog met deze werkt?
[ afbeelding ]
Het liefst px shops, heb daar 60dollar voor m'n huidige leatherman wave gehaald. Helaas kom ik daar niet regelmatig dus kom vaak op ebay terecht.quote:Op zaterdag 6 november 2010 11:29 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Hij is in Nederland ook te krijgen, maar uit de VS lijkt hij me goedkoper. Wat voor Amerikaanse websites haal je dit soort dingen vandaan. PX Shops?
Das het probleem met de Natres, wij hebben de M90... al ons spul is al tijden uit de modequote:Op dinsdag 30 november 2010 13:42 schreef thesystem het volgende:
Natuurlijk heb ik het niet over de M90, maar dat ding is al uit de mode joh
Ik heb het over een Snugpack slaza met liner en poncho! Waarom dat zware ding meezeulen hahaha, die kon lekker met het bokketuig voor je gedragen worden.
Heel leuk allemaal, maar als ik uit die heli ben gestegen en ik nog een uch aantal klikken moet stekkeren, ben ik toch wel blij als ik het gewicht een beetje van m'n schouders af kan halen.quote:Op dinsdag 30 november 2010 13:42 schreef thesystem het volgende:
Natuurlijk heb ik het niet over de M90, maar dat ding is al uit de mode joh
Ik heb het over een Snugpack slaza met liner en poncho! Waarom dat zware ding meezeulen hahaha, die kon lekker met het bokketuig voor je gedragen worden.
Dat afkeur verhaal.....ja
Dat er geen heupstraps opzitten, leuk...maar als je met een heli of vliegtuig opereerd heb je die zowiezo achter op je rugzak gebonden. en veel rugzakken die zelf worden aangeschaft beschikken ook niet over die heupband.
Ik heb nog altijd nergens een officieel document gevonden waar het instaak dat het is afgekeurd...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |