Hopelijk heb ik het zo goed gedaan.quote:Welkom Karin en Lars. Wat ben jij lief Lars. En een mooier verjaardagscadeau voor je mama had je niet kunnen bedenken.
Van harte gefeliciteerd Isis, doei en tot later in het dreumestopic.
En ik herhaal mn eigen post ook nog evenquote:Op woensdag 16 september 2009 14:07 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Ik geloof dat ik me ook maar eens meld hier!
Mag ik jullie voorstellen aanLars
:
Geboren op mama's verjaardag, 11 sept. 2895 gram, 51 cm
Lars heeft een raketlancering meegemaakt, want hij is geboren na een bevalling van 26 min.
Gelukkig gaat het heel goed met hem!
Ik geef borstvoeding, en dat loopt lekker.
Gister was hij voor het eerst gegroeid, en vandaag weer, dus dat gaat mooi. De verwachting is toch wel dat hij morgen weer over zijn geboortegewicht is.
Lars is een heel rustig en tevreden mannetje (nog wel haha) hij slaapt veel.
We maken hem meestal wakker voor voeding na 3 uur.
Het is vooral ontzettend genieten hier!![]()
quote:Op woensdag 16 september 2009 14:24 schreef huuphuup het volgende:wisseling van de wacht!
Dag Isis en Jojo![]()
![]()
Welkom Larswat lijkt hij op Meike zo zeg! <3 mooi mannetje.
BEhaha, nouja, na die pretecho's op dezelfde dag en die uitgerekende datum op dezelfde dag (en toen weer niet) zou je het haast gaan denken he?
Ik ga morgen naar het inloopspreekuur van het cb, ik kan voor de gewone controle pas met 6 weken dus op hun advies ga ik nu met 3 weken ook even voor een korte controle. Gelijk even vragen voor het naveltje en de voorkeurshouding enzo ja. En ook de kikkerhouding want A. trekt haar beentjes echt nog vrij vaak op tot een kikkerhouding. Stom dat ze daar niet meer aanstippen! En muf van mezelf ook, ik was vanmorgen nog bij de dokter maar heb daar niet over haar naveltje gevraagd, t zat zo in mn hoofd om dat op het cb te doen dat ik het vergeten ben![]()
Ik heb het wel met de huisarts over de voorkeurshouding gehad en dat bijvoorbeeld bedje andersom opmaken niet helpt. Zij vertelde dat een voorkeurshouding door de bevalling/zwangerschap met een week of 5/6/7 toch wel over moet zijn, zo niet dan wil ze ingrijpen. Ze vroeg me gelijk al of ik doorverwezen wilde worden maar ik wil ook nog even met het cb overleggen. De HA adviseerde me trouwens om A. voortaan in de lengte te verschonen zodat ze niet steeds op dezelfde kant ligt bij het verschonen. Maar ik weet niet of dit advies voor ons werkt, haar voorkeurskant is namelijk juist niet de kant die ze opligt bij het verschonen zeg maar, dus als ze me aan wil kijken bij het verschonen moet ze haar hoofd juist in de niet-voorkeurshouding draaien...
Als je eens minder in de fles doet dan. Gewoon eerst 60//3? En als ze dat opheeft nieuwe maken?quote:Op woensdag 16 september 2009 14:43 schreef Vicky het volgende:
ik herhaal mijn post niet hoor
ik vind het toch wel heel toevallig worden dat Tess elke keer stopt met drinken als er nog 100 cc in de fles zit..
Ach gossiequote:Op woensdag 16 september 2009 14:41 schreef MeNicole2 het volgende:
Mijn kleine Leander is zo zielig
Hij moet steeds zo huilen. Hij moet van ellende soms even lachen. Dikke tranen en dan zo'n hele grote lach tussendoor en dan weer verder huilen.
Huup, waarom is het niet goed dat ze in die kikkerhouding ligt? Kobus lag ook heel vaak zo, en nu nog steeds, wel iets minder maar toch. Ook in de draagdoek zit hij zo, ik dacht dat het een natuurlijke houding voor baby's was. Of heeft ze het nog erger?quote:Op woensdag 16 september 2009 14:24 schreef huuphuup het volgende:
Ik ga morgen naar het inloopspreekuur van het cb, ik kan voor de gewone controle pas met 6 weken dus op hun advies ga ik nu met 3 weken ook even voor een korte controle. Gelijk even vragen voor het naveltje en de voorkeurshouding enzo ja. En ook de kikkerhouding want A. trekt haar beentjes echt nog vrij vaak op tot een kikkerhouding.
De HA adviseerde me trouwens om A. voortaan in de lengte te verschonen zodat ze niet steeds op dezelfde kant ligt bij het verschonen. Maar ik weet niet of dit advies voor ons werkt, haar voorkeurskant is namelijk juist niet de kant die ze opligt bij het verschonen zeg maar, dus als ze me aan wil kijken bij het verschonen moet ze haar hoofd juist in de niet-voorkeurshouding draaien...
jah maar ik had keiveel geschrevenquote:Op woensdag 16 september 2009 14:43 schreef Vicky het volgende:
ik herhaal mijn post niet hoor
ik vind het toch wel heel toevallig worden dat Tess elke keer stopt met drinken als er nog 100 cc in de fles zit..
heb al een paar keer gebeld naar het cb maar daar hebben ze ook niet meer tips dan idd voeding verdelen en meer flessen met minder geven.. MAARRRRRRR... Tess is heel erg gebaat bij regelmaat en als ik meer flessen met minder ga geven is het opgebouwde "ritme" helemaal weg en dan krijg ik ellende hier.quote:Op woensdag 16 september 2009 14:55 schreef huuphuup het volgende:
[..]
jah maar ik had keiveel geschrevenen ineens was het de eennalaatste post en was t topic dicht.
kun je niet naar het nummer van het cb bellen voor advies over die flessen ofzo? Misschien dat je de voeding kunt verdelen over meer flessen per dag? dus minder voeding per keer en dan meer flessen?
Ik weet eigks niet of dat wel mag trouwens
ahw Kobusquote:Op woensdag 16 september 2009 14:52 schreef oeke het volgende:
[..]
Huup, waarom is het niet goed dat ze in die kikkerhouding ligt? Kobus lag ook heel vaak zo, en nu nog steeds, wel iets minder maar toch. Ook in de draagdoek zit hij zo, ik dacht dat het een natuurlijke houding voor baby's was. Of heeft ze het nog erger?
[ afbeelding ]
Bij ons zeiden ze dat het goed was er recht voor te staan zodat hij ook kon voelen wanneer zijn hoofdje recht stond. Dus niet alleen maar de ene of de andere kant op maar ook vooruit.
Ik vind het zo'n gedoe met die voorkeurshouding. Ko heeft het ook, wij naar de kinderfysio, maar alles wat we daar te horen kregen was hetzelfde, op de buik leggen, naar het licht toe leggen, met verschonen in het midden etc. Je blijft er maar mee bezig.
ik weet het niet, probeer het even in het bv-topic anders, er zijn wel wat mama's hier die langer doorvoeden of hebben gevoed dan de 6 maanden, die weten het misschien wel.quote:Op woensdag 16 september 2009 15:05 schreef Tinuviel het volgende:
Misschien idd het voorstel van MeNicole volgen Vicky. Wellicht drinkt Tess de fles wel op als er minder in zit. Of een grotere speen, die het drinken wat makkelijker maakt?
Ik ga toch nog eens vragen of iemand weet of en wanneer er nog regeldagen zijn na 6 maanden?
Nee, dat heb ik ook nog niet gepost, ben gisteren niet meer hier geweest geloof ik.quote:Op woensdag 16 september 2009 14:05 schreef Vicky het volgende:
BE, hoe was de oortjestest? Of heb ik daar overheen gelezen?
Die test heeft Annicka ook gehad, want voor de eerste test was ze twee maal gezakt. Plakkertjes en ander soort oordopjes, ik heb het allemaal nog liggen, mag ze later hebben...quote:Op woensdag 16 september 2009 15:38 schreef Kersjes het volgende:
Klopt BE.
De 2e keer is hij uiteindelijk wel geslaagd, maar dat duurde en duurde maar bij een kant.
De test die ze nu zullen gaan doen bij Oscar is er een waar ze vrijwel allemaal voor slagen, verkoudheid, vocht, gesnurke.d. hebben er geen invloed op, maar is een stuk duurder en wordt dus niet standaard uitgevoerd.
Komt vast goed met Oscar
Dat zeiden ze tegen mij ook, en toen ik vroeg hoe ze dat ongeveer voor zich zag met twee kindjes had ze eigenlijk helemaal geen oplossing meerquote:Op woensdag 16 september 2009 14:57 schreef Vicky het volgende:
[..]
heb al een paar keer gebeld naar het cb maar daar hebben ze ook niet meer tips dan idd voeding verdelen en meer flessen met minder geven.. MAARRRRRRR... Tess is heel erg gebaat bij regelmaat en als ik meer flessen met minder ga geven is het opgebouwde "ritme" helemaal weg en dan krijg ik ellende hier.
Hoe oud is Leander dan, MeNicole (kon m niet vinden in de opquote:Op woensdag 16 september 2009 15:08 schreef MeNicole2 het volgende:
Oh ja het cb en flessenadvies![]()
Leander heeft de laatste fles vaak al om 20:00 uur en slaapt dna door tot een uur of 06:00. Maar nu vinden ze hem op het cb dar nog te klein voor. Of we moeten hem om 23:00 wakker maken voor een fles, al drinkt ie maar 10 cc als ie maar iets drinkt, of we moeten hem om 04:00 wakker maken omdat ie niet meer dan 8 uur achter elkaar mag slapen.En als we hem dan wel om 23:00 wakker maken dan om 07:00 ook weer wakker maken want ja die 8 uurZijn wij nou zo stom dat ik dat niet wil? Dan moet ik dus 2 keer mijn kind wakker maken omdat zij vinden dat hij nog niet door mag slapen. Zit ie lekker in een ritme moet je dat weer aan gaan passen en dan bij de volgende afspraak kijken ze verder want dna mag ie wel die 8 uur
Maar hij heeft gewoon 5 flessen hoor. Alleen de laatste om 8 uur ipv om 11 uur!!quote:Op woensdag 16 september 2009 16:32 schreef mikoxx het volgende:
2 maand! dan is hij er idd vroeg bij met het laten vervallen vd laatste fles...!
Oh zo, en hoeveel tijd heb jij er dan tussen (om de een of andere vage reden werkt mijn vraagteken niet meerquote:Op woensdag 16 september 2009 16:33 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Maar hij heeft gewoon 5 flessen hoor. Alleen de laatste om 8 uur ipv om 11 uur!!
Ik moet maandag voor een echo.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:42 schreef huuphuup het volgende:
oh ik bedoelde meer de houding van haar rug op die laatste foto, als je de bovenkant van haar broekje ziet dan zie je hoe ze ligt zeg maar. Scheef kind van mijEn op die ene eerste foto kijkt ze dus naar de muur
zoals altijd. Muppet.
Maar goed die beentjes, tsja, ik laat het maar gewoon in de gaten houden, wat mij betreft better safe than sorry. Maar vicky jij moest met Tess toch ook naar het ziekenhuis toen voor haar heupjes?
Dat shirt!quote:
ja nou...quote:Op woensdag 16 september 2009 17:07 schreef Raissa het volgende:
[..]
Dat shirt!Ik vind het zo leuk dat mijn kleertjes niet in een doos liggen te verstoffen
En, welkom Lars!
En ik wou nog wat zeggen maar ik ben het kwijt
uitschakelen Ctrl + Shift toetscombinatiequote:Op woensdag 16 september 2009 16:48 schreef mikoxx het volgende:
? ah, danku GWS, hij doet t weer...??????
Ze weet gewoon niet van ophouden...quote:Op woensdag 16 september 2009 17:20 schreef bodpa09 het volgende:
@Kersjes: Nu al weer?![]()
(zie subtitel onder je nickname)
vergeet het zakje appel-chipjes nietquote:Op woensdag 16 september 2009 18:21 schreef Kersjes het volgende:
Haha, ik heb het veranderd, aan mijn lijf geen polonaise meer![]()
Ben vanmiddag de cadeaudoos van de C1000 gaan ophalen. Leuk hoor, zeker de moeite waard: luierdoekjes, wegwerpslabbetjes, roosvicee, 2 potjes fruithap, fles wasverzachter en een serviesje van Bibaboerderij.
Ohneee en hij is zo leuk! Ik zat van het weekend (nadat ik een foto van klein huupje had gezien) even zitten spieken naar foto's van Mila met het shirtje... Kijk:quote:Op woensdag 16 september 2009 17:12 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja nou...ik heb dat grijs/roze/witte shirtje van noppies alweer weg moeten leggen
![]()
dikkie dik hier kreeg er een te bolle buik voorhahaha
Maar dat gele shirtje staat zo lief
agos!quote:Op woensdag 16 september 2009 19:43 schreef Raissa het volgende:
[..]
Ohneee en hij is zo leuk! Ik zat van het weekend (nadat ik een foto van klein huupje had gezien) even zitten spieken naar foto's van Mila met het shirtje... Kijk:
[ afbeelding ]
Wat groeien die kleintjes toch onmogelijk hard!
Wij hebben ook zoiets gekregen. In een babypakket zat een fruithapje wat tot oktober/ november houdbaar is. Op zich mag Jair nu al fruithapjes maar in deze zit aardbei en dat mag hij tot die tijd nog niet hebben denk ik. Dat ze daar geen rekening mee houden is ook raar.quote:Op woensdag 16 september 2009 18:55 schreef huuphuup het volgende:
[..]
vergeet het zakje appel-chipjes niet
die hadden hier een houdbaarheidsdatum die nog voor de tijd lag waarop A. die dingen zou kunnen eten, dus oh noes... toen moest ik ze maar nemen
enje ondertitel hahaha
Mja, het was meer zo van: Ja, ze heeft idd een schuine afplatting, maar er zijn veel ergere gevallen...quote:Op woensdag 16 september 2009 15:36 schreef Brighteyes het volgende:
BM, volgens mij kan je daar niet echt snel over overdrijven hoor.![]()
Ik was dus ook behoorlijk bezorgd, maar de fysiotherapeut heeft me een beetje gerust gesteld. Ze zei dat omdat we goed oefenden, hij zijn hoofdje goed kan draaien en alles nog veel meer gaat groeien, het 'waarschijnlijk' helemaal goed bij trekt.quote:Op woensdag 16 september 2009 22:01 schreef Bass-Miss het volgende:
Mja, het was meer zo van: Ja, ze heeft idd een schuine afplatting, maar er zijn veel ergere gevallen...
Ik vond het wel erg als ik vergeleek met Fons zijn ronde bolletje.
Maar toen vond ik een tekstje dat ze maar iets zouden doen vanaf een maand of vier en besloot ik het toch zo te proberen en dan later nog eens te bekijken.
Ik had ook schrik dat ik het te lang ging aankijken en dat het dan niet of moeilijker op te lossen was. Maar uiteindelijk viel het dus echt wel mee.
jair is toch een maand jonger dan jan?? volgens mij mag het nu al hoor, of een van jullie moet allergisch zijn voor aardbeien, dan wordt het afgeraden tot na het eerste jaar.quote:Op woensdag 16 september 2009 21:40 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Wij hebben ook zoiets gekregen. In een babypakket zat een fruithapje wat tot oktober/ november houdbaar is. Op zich mag Jair nu al fruithapjes maar in deze zit aardbei en dat mag hij tot die tijd nog niet hebben denk ik. Dat ze daar geen rekening mee houden is ook raar.
quote:Op woensdag 16 september 2009 22:25 schreef oeke het volgende:
Vind ik wel lastig, soms krijg ik helemaal de bibberaties, dat hij straks met een misvormd hoofd zit.
ze voelde ineens heel warm aan.quote:Op woensdag 16 september 2009 23:04 schreef TheFrankey het volgende:
damn Vicky....hoe kwam je erachter dat ze koorts kon hebben? Wij controleren niet heel vaak. Eens in de week.
Jemig Vicky sterkte! Hopelijk zijn jullie snel gezond en wel weer thuis.quote:Op woensdag 16 september 2009 23:09 schreef Vicky het volgende:
[..]
ze voelde ineens heel warm aan.
Er is net bloedgeprikt. Duurt 3 kwartier tot uur voordat de uitslsg er is
quote:Op woensdag 16 september 2009 16:21 schreef Vicky het volgende:
Leander staat er idd niet in...
Mikoxx, ik ben benieuwd!!
Toch heb ik misschien wel een klein vermoeden waar het door zou kunnen komen.... de voeding van het Kruidvat. We zijn over gestapt van Friso hypoallergeen naar Kruidvat hypoallergeen (niet in 1 keer, maar stapsgewijs.. heeft een klein weekje geduurd voor we helemaal over waren) en volgens mij drinkt ze sindsdien ook minder goed en zie ik ook verschil in d'r ontlasting.
Hebben nu besloten om weer stapsgewijs terug te gaan naar Friso, misschien dat dat wel helpt...
je kan je ook inschrijven op de site van oei ik groei op de sprongenwekker dan krijg je elke keer een mailtje als er een sprongetje zit aan te komen. Dit is het linkje http://www.oeiikgroei.nl/aanmelden.aspquote:Op donderdag 17 september 2009 08:23 schreef MeNicole2 het volgende:
Wanneer waren de sprongetejs ook alweer? Dan weet ik waar L last van heeft Of prikjes nog of gewoon een sprongetje!!
http://www.zwitsal.be/nl/Handig_en_leuk/Ik_groei/default.aspx hier kan je per maand zien hoe of wat, en ook staat er per maand of er een sprongetje is (wat dat betreft vind ik oei ik groei, verdomd lastig qua website)quote:Op donderdag 17 september 2009 08:23 schreef MeNicole2 het volgende:
Wanneer waren de sprongetjes ook alweer? Dan weet ik waar L last van heeft. Of prikjes nog of gewoon een sprongetje!!
Oh ja. Nu had ik gister op cb gezegd dat L een buikslaper is nu wil ie niet meermaar denk dat dat komt doordat ie zere beentjes heeft ofzo. Dus we hebben hier met zijn allen slecht geslapen
![]()
In het ziekenhuis moesten we Mila altijd om en om op haar zij leggen. Toen ze naar huis mocht werd er geadviseerd dit thuis ook te doen. De kraamhulp vond het een stom advies en eiste bijna dat we Mila op haar rug zouden leggen. Hebben we niet gedaan overigens, we hebben Mila heel eigenwijs steeds op dr zij gelegdquote:Op donderdag 17 september 2009 11:26 schreef bixister het volgende:
die hebben wij ook gebruikt, de eerste tijd werkte dat goed inderdaad. en dan liggen ze tenminste ook niet alleen maar op hun rug en wordt 't achterhoofd dus ook minder afgeplat. (bij ons werd sowieso nog niet aangeraden om ze altijd maar op de rug te leggen: op de zij was juist het devies. en dan telkens wisselen welke zij). maar met dit hulpstuk rollen ze niet so makkelijk per ongeluk door naar de buik. als ze wat groter worden helpt dit al snel niet meer trouwens hoor. dan wurmen ze zich daar zo uit. of rollen er gewoon overheen.
En nu heb ik zin in spekkoekquote:Op donderdag 17 september 2009 11:58 schreef oeke het volgende:
Merel, lekker spekkoekje! Wat groei je goed!
oh het zal ongetwijfeld om excessen gaan hoorquote:Op donderdag 17 september 2009 11:58 schreef oeke het volgende:
Huup, fijn dat het verder gewoon heel goed met haar gaat! Ik ben ook wel benieuwd naar wat voor oefeningen dat zijn. Misschien yoga achtige oefeningen en hier moeten we hem veel op de buik leggen.
Ik schrok wel van je cb arts. Hier zijn ze er vrij relaxed onder, inderdaad cosmetisch enzo. Zelfs het behoorlijk goed bekend staande kinderfysiotherapiecentrum zei hetzelfde. Nog maar even extra bij Ko gaan kijken maar hij ligt op zijn goede kant. Voor ons dan.![]()
Merel, lekker spekkoekje! Wat groei je goed!
neequote:Op donderdag 17 september 2009 12:20 schreef Kersjes het volgende:
[..]
En nu heb ik zin in spekkoekOf een andere cake. Of koek. Of wat dan ook, als het maar gegeten kan worden.
Serieus, ik heb nog steeds de (vr)eetgewoontes van tijdens de zwangerschap, heb de hele tijd honger en eet best veel![]()
Hebben meer pasbevallen mama´s hier last van? Zo ga ik natuurlijk nooit in mijn pre-zwangerschap kleren passen
Hapje Merelquote:Op donderdag 17 september 2009 12:20 schreef Kersjes het volgende:
[..]
En nu heb ik zin in spekkoekOf een andere cake. Of koek. Of wat dan ook, als het maar gegeten kan worden.
Serieus, ik heb nog steeds de (vr)eetgewoontes van tijdens de zwangerschap, heb de hele tijd honger en eet best veel![]()
Hebben meer pasbevallen mama´s hier last van? Zo ga ik natuurlijk nooit in mijn pre-zwangerschap kleren passen
qua gewicht bedoel ik.. elin is nu ook wel 73 cm of langer vorige keer 72quote:Op donderdag 17 september 2009 14:14 schreef Fruppel het volgende:
Jep het is een lange dame! Maar goed wij zijn ook groot: , ik 1.85 en haar papa 1.99 dus ze heeft het niet van vreemden
Arme Elin
idemquote:Op donderdag 17 september 2009 15:33 schreef innepin het volgende:
Kersjes, ik doe met je mee hoor... ik eet álles. En het liefst de hele dag door
Wat grappig he dat het zo'n verschil is tussen 2 zusjes!quote:Op donderdag 17 september 2009 15:54 schreef Fuente het volgende:
Danique! Groterd! En, kleine meisjes rulen ook
Sara was ook een lange, Merel is kort (en vierkant inmiddels)
Dat is hier dus eigenlijk precies zoquote:Op donderdag 17 september 2009 19:56 schreef Fruppel het volgende:
Raissa, hier inderdaad hetzelfde advies gekregen, tuitbeker raden ze alleen niet aan hier. ze kunnen beter direct uit een gewone beker leren drinken maar goed dat moeten we nog maar eens gaan bekijken.
Speen helemaal weglaten gaat hier niet werken want dan slaapt ze niet, ze heeft die speen echt nodig om in slaap te vallen en dat vind ik ook prima.
Verder krijgt ze hem gewoon niet, speen ligt in bed te wachten tot ze weer gaat slapen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |