LAPO:quote:Op zondag 13 september 2009 11:23 schreef Xebrozius het volgende:
Jullie kennen het wel nu je samenwoont of verliefd bent op iemand doe je opeens wel altijd de afwas, ruik je lekker en is je huis tip top in orde.
Maar... wat was het meest vrijgezelle ding wat je daarvoor deed? Je had een eigen huis/kamer en geen bemoeienis van anderen.
Voor mij waren het de volgende dingen:Een gootsteen was gewoon een tweede toilet Lekker gaan douchen met een potje bier in je handen Een hele zondag in je ondergoed rondlopen, boeiend dat de gordijnen open waren. De afwas op het balkon zetten en de natuur z'n werk laten doen, een paar weken later nieuw servies kopen .
En wat voor typisch vrijgezelle dingen deed jij?
Deel 1: Het meest vrijgezelle ding wat je (ooit) hebt gedaan.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:44 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Heerlijk idd
Zo heb ik in Pand48 op een besloten personeelsavondje ofzo de hele avond mojito's staan drinken omdat een barman m'n huisgenootje wou versieren en natuurlijk wel zo beleefd was mij ook drinken te geven.
Jij qoute jezelf?quote:
Als je dronken bent is het geheel acceptabel om in de wasbak te pissen ipv een trap naar beneden te lopen. Of je de afwas ereerst uit haalt is een tweede ding.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:56 schreef Ritmo het volgende:
Klinkt eerder als: wat is het meest depressieve en onhygienische ding wat je ooit gedaan hebt. Zelfs al ben je even vrijgezel, dan nog ben je wel heel diep gezonken als je de afwas buiten zet of in de wasbak pist.
mja ik zat ook al van wtf.. ^^quote:
Dat laat je toch gewoon staan in het afdruiprek?? Waarom de moeite nemen om de oven aan te doen?quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:23 schreef Isdatzo het volgende:
Dingen drogen in de oven.
Afwas bijvoorbeeld. Oven op 35/40 graden en dan circulatie aan. Werkt prima.
Dronken zijn kan ook als je een relatie hebt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:01 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Als je dronken bent is het geheel acceptabel om in de wasbak te pissen ipv een trap naar beneden te lopen. Of je de afwas ereerst uit haalt is een tweede ding.
Ranzig!quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:19 schreef Echo99 het volgende:
ik maakte heel rebels mijn bed nooit op.![]()
Waarom dekens gebruiken als je ook een slaapzak hebt
Bij de snackbaar om de hoek: zodra ik binnenkwam werd een broodje gezond en een mexicano geprepareerd...
Serieus?quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:55 schreef Prosac het volgende:
Pand 48, daar hebben wij nog onze eigen knop gehad op de kassa. Hoefden ze alleen die aan te slaan om te weten wat we moesten betalen.
Dan ook dronken gaan frituren en je hand openhalen aan de afwas en omdat je een man bent vind je pleisters kopen onzin vind? Ducttape en wcpapier ftw!quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:06 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dronken zijn kan ook als je een relatie hebt.
Reden genoeg weer voor een tvp. Heerlijk topic!quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:55 schreef Chriz2k het volgende:Als je na overmatig drankgebruik op je matras hebt gekotst simpelweg het matras omdraaien en er niet meer naar omkijken.
I lol'edquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:06 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Dan ook dronken gaan frituren en je hand openhalen aan de afwas en omdat je een man bent vind je pleisters kopen onzin vind? Ducttape en wcpapier ftw!
[ afbeelding ]
Nadeel.. dat was mijn laatste wc papier dus de volgende dag heb ik mijn reet moeten afvegen met swiffer doekjes
quote:
En zo hoort het!quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:21 schreef Prosac het volgende:
[..]
![]()
Vriend van me wist hoe die kassa's werkten en heeft toen met de barvrouw lopen geinen en een knop veranderd. Corona kostte ons daar vanaf toen 2 euro.![]()
Later ook nog aan haar knoppen gezeten trouwens, maar das wat anders.
Prachtig met die foto's erbijquote:Op dinsdag 15 september 2009 15:25 schreef Ps2K het volgende:
Ow en deze broek heb ik nog een aantal dagen gedragen nadat ik van mijn fiets aflazerde (incl. bloed):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat dekt de lading wel pour moi.quote:Op dinsdag 15 september 2009 13:04 schreef NBT het volgende:
ik deed de afwas vrijwel nooit inderdaad, het stond weg te rottenmet het eten in de gootsteen en kocht gewoon bij, waardoor het aanrecht overvol raakte... lol.... verder ruimde ik ook niet echt op, kon altijd alles vinden dus waarom zou je op zo'n moment, lol... uhmmm verder........ mja niet veel bijzonders, meer drugs gebruik en alcohol gebruik.... 3uur naar bed...... mja dat was het wel...
quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:06 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Nadeel.. dat was mijn laatste wc papier dus de volgende dag heb ik mijn reet moeten afvegen met swiffer doekjes
Daar was ik bijquote:Op dinsdag 15 september 2009 16:31 schreef beelz het volgende:
Met je dronken hoofd archeoloogje gaan spelen in gebouwen die gesloopt geaan worden, dan bedenken dat het een goed idee is om de slopers alvast te helpen met dit als gevolg:
[ afbeelding ]
Beide herkenbaar.quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:23 schreef Shoombak het volgende:
Op zondag door meerdere 06 nummers gebeld worden en erachter komen dat je blijkbaar je nummer weer een aantal keer hebt weggegeven
Niet stofzuigen , maar de troep op de grond onder de bank/kast schuiven.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 15:06 schreef Ps2K het volgende:
Nadeel.. dat was mijn laatste wc papier dus de volgende dag heb ik mijn reet moeten afvegen met swiffer doekjes
Damnquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:02 schreef seventhseagulll het volgende:
Laatst nog bij een dude geweest die een touw had gespannen in zijn kamer om vanaf de deur naar zijn bed te klimmen zonder in de gigantische hoop meuk te staan.
We have a winnerquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:02 schreef seventhseagulll het volgende:
Laatst nog bij een dude geweest die een touw had gespannen in zijn kamer om vanaf de deur naar zijn bed te klimmen zonder in de gigantische hoop meuk te staan.
Dat is in tegenstrijd met je player-imago Chriz.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:05 schreef Chriz2k het volgende:Boxers gaan twee keer zo lang mee als je ze ook binnenstebuiten draagt.
Het is dan ook nog nooit voorgekomen, maar ik sluit het niet uit als ik eens een geruime tijd de deur niet uit ga.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:16 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is in tegenstrijd met je player-imago Chriz.
Nee, zijn kamer is een grote hoop meuk met aan het uiteinde een bed, alles behalve slapen doet hij dan ook ergens anders.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:10 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Damn
Met tussenstop bij de bank?
Als vrouw is het ook een beetje lastig pissen in de wasbak.quote:Op dinsdag 15 september 2009 19:04 schreef Niara het volgende:
wow.. ik denk dat dit echt mannendingen zijn..
ik geloof niet dat ik ooit zoiets heb gedaan
Plastuit..quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:17 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als vrouw is het ook een beetje lastig pissen in de wasbak.
True true. Wij mannen zijn gewoon practischer gebouwdquote:Op dinsdag 15 september 2009 20:29 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Kun je beter alsnog even naar de WC lopen.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 20:32 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
True true. Wij mannen zijn gewoon practischer gebouwd
Bij vrienden jaja...quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:39 schreef Luco het volgende:
Geniaal topic dit, lachen om al die zooi te herkennen bij vrienden
Checkquote:Op dinsdag 15 september 2009 14:19 schreef Echo99 het volgende:
Waarom dekens gebruiken als je ook een slaapzak hebt
Je bent te braafquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:04 schreef Niara het volgende:
wow.. ik denk dat dit echt mannendingen zijn..
ik geloof niet dat ik ooit zoiets heb gedaan
Das echt focking ranzig zegquote:Op dinsdag 15 september 2009 17:05 schreef Chriz2k het volgende:
Boxers gaan twee keer zo lang mee als je ze ook binnenstebuiten draagt.
quote:Op woensdag 16 september 2009 23:44 schreef Divje het volgende:
Hoe smerig worden die van jou dan wel niet?
Boeiendquote:Op woensdag 16 september 2009 23:47 schreef ReWout het volgende:
[..]niet eigenlijk maar ik vind het gewoon serieus niet fris om een onderbroek langer als 1 dag aan te houden... iedere dag een nieuwe... dus laat staan een onderbroek binnenste buiten te keren.
Episch, echt epischquote:Op woensdag 16 september 2009 13:27 schreef zjroentje het volgende:
Gaaf topic zeg, en een hoop bekende dingen gelezen.
Afstandsbediening van de huis-tv kapot. In plaats van voor 2 euro een nieuwe te kopen, 2 maanden lang vanaf de bank de tv met een stok bediend. Daarna een nieuwe tv gekocht, ipv een nieuwe afstandsbediening.
quote:Op woensdag 16 september 2009 13:27 schreef zjroentje het volgende:
Gaaf topic zeg, en een hoop bekende dingen gelezen.
Afstandsbediening van de huis-tv kapot. In plaats van voor 2 euro een nieuwe te kopen, 2 maanden lang vanaf de bank de tv met een stok bediend. Daarna een nieuwe tv gekocht, ipv een nieuwe afstandsbediening.
Bekend! Ik had een biertje gepakt maar ik had geen zin om hem helemaal op te drinken, dus ik zet dat ding op tafel neer. Nou tijdens het opruimen wilde ik hem niet weggooien want er zat nog bier in... lekkende vuilniszakken etc.quote:Op woensdag 16 september 2009 21:18 schreef ErikT het volgende:
- Thuis komen na 3 weken vakantie, biertje pakken. Drinken en neerzetten tussen de bierflesjes die er nog stonden. Verkeerde bierflesje pakken, en uit drinken -> monitor onder spugen.
I agreequote:Op dinsdag 15 september 2009 15:06 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Dan ook dronken gaan frituren en je hand openhalen aan de afwas en omdat je een man bent vind je pleisters kopen onzin vind? Ducttape en wcpapier ftw!
[ afbeelding ]
Nadeel.. dat was mijn laatste wc papier dus de volgende dag heb ik mijn reet moeten afvegen met swiffer doekjes
Doen!quote:Op vrijdag 18 september 2009 23:03 schreef Fortitudo het volgende:
ik moet ook maar eens op mezelf gaan wonen
Racefiets hierquote:Op vrijdag 18 september 2009 23:53 schreef TGVkopper het volgende:
Modderige mountainbike afspoelen onder de douche ftw btw
quote:Op woensdag 16 september 2009 13:27 schreef zjroentje het volgende:
Gaaf topic zeg, en een hoop bekende dingen gelezen.
Afstandsbediening van de huis-tv kapot. In plaats van voor 2 euro een nieuwe te kopen, 2 maanden lang vanaf de bank de tv met een stok bediend. Daarna een nieuwe tv gekocht, ipv een nieuwe afstandsbediening.
Konings! Ik lig helemaal dubbelquote:Op woensdag 16 september 2009 13:27 schreef zjroentje het volgende:
Gaaf topic zeg, en een hoop bekende dingen gelezen.
Afstandsbediening van de huis-tv kapot. In plaats van voor 2 euro een nieuwe te kopen, 2 maanden lang vanaf de bank de tv met een stok bediend. Daarna een nieuwe tv gekocht, ipv een nieuwe afstandsbediening.
Eh ik ben er zo goed in geworden... iedere keer denk ik dat ik ook wel wat aan mijn zombie prepardeness kan doenquote:Op zondag 20 september 2009 00:58 schreef tomtomkortom het volgende:
- Uitstellen, uitstellen en uitstellen van huisruim activiteiten
quote:Op zondag 20 september 2009 02:41 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Eh ik ben er zo goed in geworden... iedere keer denk ik dat ik ook wel wat aan mijn zombie prepardeness kan doen
Vandaag weer geen zin in huishouden dus ik heb maar bacon vodka gemaakt:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Herkenbaar. Ik heb (als alles schoon is) zo'n 60 paar sokken.quote:Op vrijdag 18 september 2009 19:42 schreef Echo99 het volgende:
Vanochtend waren mijn sokken op... Het eerste wat door mijn hoofd schoot was: 'Shit, nieuwe sokken kopen..' i.p.v. 'zal ik de was eens aanzetten...'
Dat doe ik alleen als ik op vakantie ben. Kost al geld genoegquote:
Even een inkoppertje, weet je zeker dat het schimmeldraden waren en niet iets andersquote:Op zondag 20 september 2009 12:07 schreef Arctica het volgende:
Nog wat dingen van mij:
en toch iets vies in mijn mond voelen, soort slijmerige sliert... Snel doorgeslikt, zal het me wel verbeeld hebben. Nog een slok, een grotere sliert... kokhalzend terug spugen en toch eens goed kijken... zitten er enorme witte schimmeldraden in![]()
Verder standaard dingen. Dingen uitstellen, eten kopen en niet willen koken en het dan maar weggooien, dingen heel erg uitstellen, week niet douchen want ik hoef toch niet naar buiten en het dan wel zo vies vinden om mezelf te ruiken dat ik een uur onder de douche sta, dingen nog meer uitstellen, leven van koekjes en chocola, dingen nog meer uitstellen en uiteindelijk maar eens wat halfslachtig schoonmaken omdat het niet meer kan en dan de helft laten zoals het is.
Wat zou het dan zijn geweest?quote:Op zondag 20 september 2009 12:26 schreef SwitcheR het volgende:
[..]
Even een inkoppertje, weet je zeker dat het schimmeldraden waren en niet iets anders![]()
Het overige komt me ook allemaal wel bekend voor, zelfs dat (niet) douchen als je een tijdje niet naar buiten hoeft, maar kan soms ook weer opwindend werken als je in een geile bui bent.
Gewoon met trommel en al wegmikken die troep, duhquote:Op zondag 20 september 2009 12:07 schreef Arctica het volgende:
Nog wat dingen van mij:
- Een broodtrommel met brood in je kamer gooien want niet opgegeten in de pauze. Vier dagen later denken 'oh ja, die moet ik nog opruimen'. Vergeten. Een maand later terugvinden en het deksel niet open durven doen. Halve maand later uiteindelijk toch gedaan en ging haast over me nek van de grote dot schimmel en geur... linea recta de vuilniszak ingetyft en trommel in de week gezet.
Zonde van het geldquote:Op zondag 20 september 2009 13:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Gewoon met trommel en al wegmikken die troep, duh
Ik gok dat hij aan sperma dacht. Met 'pluizig' is dat dan weer geen optie.quote:Op zondag 20 september 2009 12:30 schreef Arctica het volgende:
[..]
Wat zou het dan zijn geweest?![]()
Pluizig-uitziende lange wite draden in een pak vruchtensap?
quote:Op zondag 20 september 2009 21:32 schreef Rebubbled het volgende:
Wat heerlijk herkenbaar!Vooral de afwas en het 5 dagen niet douchen 'want ach, ik hoef de deur toch niet uit'. Ook het nieuwe ondergoed kopen, want de rest is vies deed ik altijd.
Seks willen hebben met één van je beste vriendinnen, zij wil een trio met een dude die jij niet kent, er mee instemmen vanwege haar en vervolgens valt zij in slaap omdat ze te dronken is en dan toch maar seks hebben met hem, want anders is het ook zo zielig.
Veel te dronken al strippend aan een paal zwierten met je vriendinnen.
Oh, tja, sperma was een beetje onmogelijk tenzij iemand terwijl ik weg was heeft ingebroken,niets meegenomen maar speciaal met veel moeite in een halfvol pak vruchtensap is klaar gekomen...quote:Op maandag 21 september 2009 11:58 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Ik gok dat hij aan sperma dacht. Met 'pluizig' is dat dan weer geen optie.
Maar dan nog. Of je nou schimmeldraden of andermans sperma naar binnen aan het werken bent...Ik kan nou niet zeggen dat ik sperma een veel vreselijker idee vind dan schimmeldraden. Sommige vrouwen slikken sperma vrijwillig door. Ik denk niet dat je dat heel gauw met een schimmeldraad zou doen.
quote:Op maandag 21 september 2009 19:57 schreef Arctica het volgende:
[..]
Oh, tja, sperma was een beetje onmogelijk tenzij iemand terwijl ik weg was heeft ingebroken,niets meegenomen maar speciaal met veel moeite in een halfvol pak vruchtensap is klaar gekomen...
Gebeurt wel vaker, staat bekend als het illegale klaarkomen. Kan voor sommige mensen extreem geil zijn. Mischien maar even een soa testje doen...quote:Op maandag 21 september 2009 19:57 schreef Arctica het volgende:
[..]
Oh, tja, sperma was een beetje onmogelijk tenzij iemand terwijl ik weg was heeft ingebroken,niets meegenomen maar speciaal met veel moeite in een halfvol pak vruchtensap is klaar gekomen...
ew ew ewwwquote:Op maandag 21 september 2009 23:50 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Gebeurt wel vaker, staat bekend als het illegale klaarkomen. Kan voor sommige mensen extreem geil zijn. Mischien maar even een soa testje doen...
Waarom uberhaupt de slaapzak pakken? Slaapt toch ook prima op je blote matras en je hoesloze dekbed?quote:Op woensdag 16 september 2009 13:25 schreef Manneke_Pils het volgende:
Bed weer opdekken? Pfff, ik heb nog wel een slaapzak liggen, pak ik die wel..
Het geen zin hebben om boodschappen te doen heeft volgens mij al veel interessante recepten opgeleverd. Mijn eigen variant is rijst met stroop en stukjes Sultana. Voedzaam was het wel, maar lekker is anders.quote:Op vrijdag 25 september 2009 01:29 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
[..]
Waarom uberhaupt de slaapzak pakken? Slaapt toch ook prima op je blote matras en je hoesloze dekbed?
Ik had vaak ook grote opruimplannen, bv mijn hele kledingkast leeghalen om op te ruimen.... dan slaap je voor je het weet een week met al je kleding op bed in een hoekje...
Nu beland ik als mijn vriend op vakantie is ook snel in de rare recept combinaties. Aangezien mijn vriend de vreemde behoefte heeft om telkens nieuwe ingeblikte aardbeien te kopenheb ik ze wel eens, om boodschappen doen uit te stellen, gecombineerd met rijst. Smaakte nieteens zo gek
Oh en een balkon hebben is erg slecht als je een keer te lui bent om de vuilniszak buiten in de container te doen. Nogal eens vergeten dat ik er eentje buiten had staan en zo fijn was het niet om met een vuilniszak met krioelende maden door je huis te moeten en nog 100 m lopen naar de vuilcontainer![]()
Dat laatste komt ook vaak voor. Of wel honger hebben, maar geen eten klaar maken *geen zin in*. Nu staat er btw zoveel afwas dat ik het echte avondeten weer uitstel, en eerst maar begin met wat makkelijks. Tortellini.quote:Op vrijdag 25 september 2009 13:35 schreef TGVkopper het volgende:
Ik had eigenlijk vanavond pizza willen eten, maar ik heb er eigenlijk zo verdomd veel zin in* dat ik 'm nu maar vast in de oven ga schuiven
* en geen lekker broodbeleg in huis
Ongelooflijk dat hier nog geen lemming voor gepost is..quote:Op maandag 21 september 2009 19:57 schreef Arctica het volgende:
Oh, tja, sperma was een beetje onmogelijk tenzij iemand terwijl ik weg was heeft ingebroken,niets meegenomen maar speciaal met veel moeite in een halfvol pak vruchtensap is klaar gekomen...
Ahahah, bekend bekendquote:Op vrijdag 25 september 2009 20:51 schreef dikkemongul het volgende:
Datgene wat ik nu aan het doen ben:
Uitgedrukte peuken opnieuw opsteken omdat ik de hele dag al te lui ben om 100 meter verderop naar de snackbar te lopen. Een hijs tabak en een hijs filter later ben ik weer klaar. Kansloos maar waar.
Herkenbaarquote:Op vrijdag 18 september 2009 19:42 schreef Echo99 het volgende:
Vanochtend waren mijn sokken op... Het eerste wat door mijn hoofd schoot was: 'Shit, nieuwe sokken kopen..' i.p.v. 'zal ik de was eens aanzetten...'
quote:Op maandag 21 september 2009 19:57 schreef Arctica het volgende:
[..]
Oh, tja, sperma was een beetje onmogelijk tenzij iemand terwijl ik weg was heeft ingebroken,niets meegenomen maar speciaal met veel moeite in een halfvol pak vruchtensap is klaar gekomen...
Herkenbaarquote:Op vrijdag 25 september 2009 01:29 schreef Appelblauwzeegroen het volgende:
Oh en een balkon hebben is erg slecht als je een keer te lui bent om de vuilniszak buiten in de container te doen. Nogal eens vergeten dat ik er eentje buiten had staan en zo fijn was het niet om met een vuilniszak met krioelende maden door je huis te moeten en nog 100 m lopen naar de vuilcontainer![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |