Viel me inderdaad op dat ie in de tweede set al kapot leek te zitten. Tja, rallies van 30 slagen waar Nadal je van hoek naar hoek speelt..quote:Op donderdag 10 september 2009 00:38 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Heb ook niet veel gezien eigenlijk, maar Monfils werd geklopt op fitheid heb ik een paar keer gelezen.
Nee joh, nog lang niet! Het wordt pas zijn 22e mocht hij winnen.quote:Op donderdag 10 september 2009 00:44 schreef Szura het volgende:
Hoeveelste halve finale op rij gaat dit worden voor Federer? 23 of zoiets?
22e op rijquote:Op donderdag 10 september 2009 00:44 schreef Szura het volgende:
Hoeveelste halve finale op rij gaat dit worden voor Federer? 23 of zoiets?
Safin AO 2005, Nadal RG 2005quote:Op donderdag 10 september 2009 00:46 schreef Fukjoeman het volgende:
[..]
22e op rij.
Hoeveel heeftie er verloren van die 21? Djokovic op AO 2008 iig, verder?
quote:Oudin nog in US Open, maar uit hotel
NEW YORK - De lange zegereeks van het Amerikaanse tennistalent Melanie Oudin bij de US Open was duidelijk voor haar manager ook een grote verrassing. Toen de 17-jarige tennisster dinsdag uit haar hotel op Times Square liep, meldde de receptioniste op dwingende toon dat ze zich die dag moest uitchecken. Haar reservering in het New Yorkse hotel liep slechts tot dinsdag en niemand had eraan gedacht die te verlengen.
Oudin schakelde op de US Open onder onderen drie sterke Russinnen uit: de als vierde plaatste Elena Dementjeva, voormalig nummer één van de wereld Maria Sjarapova en de als dertiende geplaatste Nadja Petrova. Door de administratieve fout moest haar manager John Tobias in allerijl op zoek naar een nieuw onderkomen, want haar kamer op Times Square was alweer verhuurd. Oudin heeft inmiddels onderdak gevonden.
Woensdagavond speelt zij in de kwartfinale tegen de Deense Caroline Wozniacki.
http://www.onthebaseline.(...)udin-at-the-us-open/quote:On the Baseline’s Paula Vergara has compiled a humorous top 10 list of the comments most overheard at the US Open about Oudin.
10. She’s French, right?
9. Twin sister? You mean there are two of them?
8. Her boyfriend is cuter than she is.
7. Is that Reese Witherspoon?
6. I say Justine Henin is taller.
5. It’s so weird. She looks American.
4. I heard she writes on her shoes.
3. Who’s that “giant killer?”
2. Oudin speaks English really well.
1. At least she doesn’t grunt.
Het is ook vermoeiend als je hele conversaties met jezelf hebt na ieder puntquote:Op donderdag 10 september 2009 00:42 schreef Bevin het volgende:
[..]
Viel me inderdaad op dat ie in de tweede set al kapot leek te zitten. Tja, rallies van 30 slagen waar Nadal je van hoek naar hoek speelt..
quote:Op donderdag 10 september 2009 00:56 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het is ook vermoeiend als je hele conversaties met jezelf hebt na ieder punt
Tod Martin was er toch voor het offensieve aspect? Doet duidelijk geen goed werk.quote:Op donderdag 10 september 2009 00:44 schreef TheGeneral het volgende:
Nou het was weer niet al te indrukwekkend van Djokovic, maar goed, hij is weer door.
Niets, dat is het hem juistquote:
Denk het ook ja.quote:Op donderdag 10 september 2009 03:12 schreef Szura het volgende:
GSM Wozniacki.
En daarmee gaat ook de Belgische finale de prullenbak in denk ik
Ik nietquote:Op donderdag 10 september 2009 03:15 schreef Bevin het volgende:
[..]
Denk het ook ja.
Blijven er hier nog mensen zitten voor Federer?
Ja denk het ook hoor, maar toch maar even aanzien.quote:Op donderdag 10 september 2009 03:18 schreef Szura het volgende:
[..]
Ik niet![]()
Wordt waarschijnljik een simpele overwinning dus kan beter gaan slapen
quote:Op donderdag 10 september 2009 04:02 schreef TheGeneral het volgende:
6-0 Federer.
Briljant, werkelijk waar briljant deze set...![]()
![]()
Dat meen je niet serieus neem ik aan. Deze set was all out attack. Ongekend niveau.quote:Op donderdag 10 september 2009 04:03 schreef danusz1986 het volgende:
Briljiant wil k niet zeggen! Hij speelt zeer goed. Maar hij kan nog meer aanvallen!
[..]
6 games op love winnen dat moet ie, ja toch.quote:Op donderdag 10 september 2009 04:04 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Dat meen je niet serieus neem ik aan. Deze set was all out attack. Ongekend niveau.![]()
Ik heb juist het gevoel dat bij de Aus Open de prestaties minder zijn. Hier hebben we veel meer verrassende finalisten gehad dan tijdens de US Open. Hier stonden toch vaker twee toppers tegenover elkaar in de eindstrijd dan in Australie.quote:Op donderdag 10 september 2009 08:50 schreef Klopkoek het volgende:
Dit is nu de vierde keer dat ik de US Open een beetje volg (Roland Garros en Wimbledon volgde ik al langer) maar dit is toch wel de minste grandslam. Typisch Amerikaans allemaal. Melodramatisch gedoe, achterlijk showgebeuren, twintig pauzemomenten per set (zodat er reclames kunnen worden uitgezonden en jij als kijker van een publieke omroep krijgt dan knalharde muziek voorgeschoteld) en dat ze in de laatste vijfde set doen aan een tie-break... daar moet je ook een Amerikaan voor zijn om dat zo te bedenken.
Bovendien meen ik, maar dat is slechts gevoel, dat op de Australian Open aantrekkelijker tennis wordt gespeeld.
Ik vind de avondpartijen op de US Open juist het leukst om te zien van alle GS'en. Hoop dat we alleen nog maar hele mooie partijen krijgen.quote:Op donderdag 10 september 2009 10:06 schreef Leatherface het volgende:
De US Open is de slam die bij mij het minst leeft. Dat Arthur Ashe Stadium is gigantisch en zit vaak behoorlijk vol met luid publiek, maar het meest de intimiteit en sfeer van Wimbledon en Roland Garros. Ook Melbourne vind ik 'knusser' overkomen.
Ik vind ze voor ons jammer genoeg net wat te laat...quote:Op donderdag 10 september 2009 11:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik vind de avondpartijen op de US Open juist het leukst om te zien van alle GS'en. Hoop dat we alleen nog maar hele mooie partijen krijgen.
"komt ie!!"quote:Op donderdag 10 september 2009 11:14 schreef DuvelDuvel het volgende:
Zit even naar Wickmayer-Bondarenko te kijken op de belg, maar wat roept dat kind elke keer als ze slaat?
I agree. Iedere keer als we bij een bepaald GS zijn denk ik weer: Deze is toch de mooiste, maar uiteindelijk heb ik dat gevoel bij alle vier en heb dus geen voorkeur.quote:Op donderdag 10 september 2009 11:09 schreef TubewayDigital het volgende:
ik vind ze alle 4 even leuk en heb geen voorkeur voor de een boven de ander. Ze hebben allemaal hun eigen charme en sfeer.
Met RG heb ik het minst, partijen duren daar vaak lang en vind het spel minder om naar te kijken dan op de andere baansoorten.quote:Op donderdag 10 september 2009 10:06 schreef Leatherface het volgende:
De US Open is de slam die bij mij het minst leeft. Dat Arthur Ashe Stadium is gigantisch en zit vaak behoorlijk vol met luid publiek, maar het meest de intimiteit en sfeer van Wimbledon en Roland Garros. Ook Melbourne vind ik 'knusser' overkomen.
Nadal in hooguit 4quote:Op donderdag 10 september 2009 18:14 schreef Fukjoeman het volgende:
Wat verwachten jullie van Gonzalez tegen Nadal? Vind Nadal toch wel weer wat sterker spelen nu, kan wat moois worden.
Ik vind Nadal niet overtuigend spelen, denk dat ie de finale ook niet gaat halen. Óf Gonzalez vannacht óf Del Potro in de SF gaat Nadal uit het toernooi slaan als ie zo blijft spelen.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:14 schreef Fukjoeman het volgende:
Wat verwachten jullie van Gonzalez tegen Nadal? Vind Nadal toch wel weer wat sterker spelen nu, kan wat moois worden.
Ik geef Del Potro de grootste kans eigenlijk, misschien dat Gonzo 'm wat kan afmatten met een potje van 4+ uur.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:35 schreef Bevin het volgende:
[..]
Ik vind Nadal niet overtuigend spelen, denk dat ie de finale ook niet gaat halen. Óf Gonzalez vannacht óf Del Potro in de SF gaat Nadal uit het toernooi slaan als ie zo blijft spelen.
Vervolg:quote:Op donderdag 10 september 2009 12:32 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind zelf Roland Garros het mooiste Grand Slam, heerlijk dat gebikkel op het gravel. Verder is de sfeer daar fantastisch.
Het voordeel is dan dat de dagsessie meteen overgaat in de avondsessie dus dan hoeven we niet lang op Nadal te wachten. Gaan jullie allemaal kijken naar Gonzalez-Nadal? Ik ben het wel van plan.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:51 schreef Ambrosius het volgende:
De Williams-zusjes maken er wel een lange partij van, op deze manier moeten we wel tot een uur of 9 wachten tot Cilic-Potro begint denk ik.
Sowieso, gaat toch een van de betere partijen van het toernooi worden, dat weet je gewoon nu alquote:Op donderdag 10 september 2009 19:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het voordeel is dan dat de dagsessie meteen overgaat in de avondsessie dus dan hoeven we niet lang op Nadal te wachten. Gaan jullie allemaal kijken naar Gonzalez-Nadal? Ik ben het wel van plan.
Mwah, ik zat meer te denken aan 2 slaapshiftsquote:Op donderdag 10 september 2009 19:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het voordeel is dan dat de dagsessie meteen overgaat in de avondsessie dus dan hoeven we niet lang op Nadal te wachten. Gaan jullie allemaal kijken naar Gonzalez-Nadal? Ik ben het wel van plan.
Ik wel, ik heb morgen vrijquote:Op donderdag 10 september 2009 19:00 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het voordeel is dan dat de dagsessie meteen overgaat in de avondsessie dus dan hoeven we niet lang op Nadal te wachten. Gaan jullie allemaal kijken naar Gonzalez-Nadal? Ik ben het wel van plan.
Somsquote:Op donderdag 10 september 2009 19:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Aan al je nachtsessies te zien heb je wel vaker vrij.
Ja, dat heb ik ook ontwikkeld, erg handig. Vandaar dat ik regelmatig een nachtsessie meepik, ondanks dat de wekker een paar uur later gaat.quote:Op donderdag 10 september 2009 19:23 schreef Szura het volgende:
[..]
Soms![]()
Maar ik heb vooral weinig slaap nodigIn de loop der jaren zo opgebouwd
Derdejaars nuquote:Op donderdag 10 september 2009 19:26 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook ontwikkeld, erg handig. Vandaar dat ik regelmatig een nachtsessie meepik, ondanks dat de wekker een paar uur later gaat.
Maar jij bent nog student of niet? Dan is het sowieso allemaal makkelijker qua nachten doortrekken.
Ik werk dan ook niet bij de TNTquote:Op donderdag 10 september 2009 19:29 schreef Szura het volgende:
[..]
Derdejaars nu![]()
Is inderdaad handiger om in een collegebank te zitten en een beetje moe te zijn dan meteen te werken.![]()
Alhoewel dat bij de TNT ook nog wel meevalt
Het is ook echt een heldinquote:Op donderdag 10 september 2009 19:41 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
Leuk en bewonderenswaardig artikel:
http://www.usopen.org/en_(...)101252582997046.html
Oja ik las het verkeerdquote:Op donderdag 10 september 2009 19:49 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
360 wedstrijden!
Edit: 361 sinds een kwartiertje geleden.![]()
Wat een getallenquote:Op donderdag 10 september 2009 19:49 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
360 wedstrijden!
Edit: 361 sinds een kwartiertje geleden.![]()
Ik begrijp wat je bedoelt, inderdaad. Door het trager maken van de banen en ballen is het grastennis een stuk minder aantrekkelijk geworden, echte grasspecialisten kunnen er al niet eens meer op excelleren, voor zover die überhaupt nog bestaan.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:17 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Vervloekt. Ik ga me ongetwijfeld wat wenkbrauwen doen fronsen, mijn top4:
1. Roland Garros
2. Aussie Open
3. US Open
4. Wimbledon
Maar het ligt allemaal zo dicht bij elkaar. Maar Wimbledon is voor mij de laatste jaren steeds minder geworden, omdat het tennis wat zo specifiek gras altijd was bijna lijkt uitgestorven. En dat zorgt voor een stuk minder gevoel bij Wimbledon
Mooi stuk.quote:Op donderdag 10 september 2009 19:41 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
Leuk en bewonderenswaardig artikel:
http://www.usopen.org/en_(...)101252582997046.html
Whoopie roept ze telkens. Ik wist het ook niet en had het me ook al afgevraagd, maar het was gisteren in man bijt hond op één.quote:Op donderdag 10 september 2009 11:14 schreef DuvelDuvel het volgende:
Zit even naar Wickmayer-Bondarenko te kijken op de belg, maar wat roept dat kind elke keer als ze slaat?
Ja, dacht ik inderdaad net ook aan. Maar ik heb de energie vaak niet meer om 's nachts op te staan om tennis te kijken. Als ik dan de tv aanzet en zie dat een van beiden een set en een break voor staat, geloof ik het vaak wel.quote:Op donderdag 10 september 2009 19:04 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Mwah, ik zat meer te denken aan 2 slaapshifts. 22.30-01.30 en dan verder na Rafa.
Goed ingegrepen.quote:Op donderdag 10 september 2009 19:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Aan al je nachtsessies te zien heb je wel vaker vrij.
Ongelooflijk. De concentratie alleen al. Dat is de langste winning streak in het proftennis aller tijden neem ik aan?quote:Op donderdag 10 september 2009 19:49 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
360 wedstrijden!
Edit: 361 sinds een kwartiertje geleden.![]()
Nee, Martin Verkerk heeft een keer oneindig veel wedstrijden gewonnen.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:30 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ongelooflijk. De concentratie alleen al. Dat is de langste winning streak in het proftennis aller tijden neem ik aan?
Maar Hij is dan ook Godquote:Op donderdag 10 september 2009 20:33 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Nee, Martin Verkerk heeft een keer oneindig veel wedstrijden gewonnen.
Ja, leuk, zo'n meisje in een rolstoel op je hoofd.quote:Op donderdag 10 september 2009 21:14 schreef Szura het volgende:
[...]
Mooi trouwens dat ze Vergeer op Louis Armstrong zetten
Ah jij hebt je humorpantalon weer aanquote:Op donderdag 10 september 2009 21:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, leuk, z'n meisje in een rolstoel op je hoofd.![]()
DP, Cilic.
Oké, voor jou dan:quote:Op donderdag 10 september 2009 21:27 schreef Szura het volgende:
[..]
Ah jij hebt je humorpantalon weer aan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op dinsdag 28 februari 2012 10:19 schreef TheGeneral:[/b]Eindelijk eens wat zinnige posts van Federer-fan O+ .
[b]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:[/b]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Verzin ik gewoon.quote:Op donderdag 10 september 2009 21:31 schreef Szura het volgende:
Waar haal je al die zooi toch vandaan![]()
![]()
quote:Eurosport is erbij
Vier: Washington, Los Angeles, Kitsbuhel en Stuttgart.quote:Op donderdag 10 september 2009 21:49 schreef TheGeneral het volgende:
Toch knap dat Del Potro ineens echt omhoog is geschoten. Voor de 5 (?) toernooi winsten op rij van vorig jaar was het maar een aardige speler, niet meer niet minder.
Ik verbaas me er best over. Het leek me toen een beetje overdreven al die aandacht, maar na Federer en Nadal schat ik hem op dit moment het hoogst in.quote:En daarna was het ineens een bovengemiddelde speler die het veel spelers lastig kon maken en (buiten de echte top op dat moment) ook van ze konden winnen.
Ja, vind ik ook.quote:Nu is het toch een speler die mee gaat op de Grand Slams. Kwart finale AO, halve finale RG, een matig Wimbledon maar dat is niet zo gek, dat ligt hem (nog) niet. En op de US Open ook weer minimaal een kwartfinale en zelfs zicht op de finale.
Ken ik niet.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:06 schreef -0- het volgende:
Als Eurosport nou nog even overgaat naar Louis Armstrond Stadium zou helemaal top zijn.
Kunieda is ook niet verkeerd om te zien tennissen.
[...]
Ziet er wel naar uit.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:24 schreef -Vaduz- het volgende:
Damn, is dit dan de doorbraak van Cilic.
Ik snap dat nooit, ballen laten gaan die kantje boord zijn terwijl je echt 99% zeker het punt hebt als je gewoon smasht of easy weglegt.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:31 schreef Szura het volgende:
Daar neemt Del Potro wel een risico hoor
Ach we weten je voorkeur, en afkeer, dus ga lekker tennis kijkenquote:Op donderdag 10 september 2009 22:36 schreef kevinoz het volgende:
Zie hem over de baan lopen dan... sorry hoor
idd lijkt mij ook de mooiste qfquote:Op donderdag 10 september 2009 22:39 schreef nightcowboy het volgende:![]()
Jammer dat Nadal - Gonzalez vannacht gespeeld wordt..
Nachtwedstrijden zijn mooi, vooral als het nog goede wedstrijden zijn ook.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:39 schreef nightcowboy het volgende:![]()
Jammer dat Nadal - Gonzalez vannacht gespeeld wordt..
Verwacht ik ook nog wel...quote:
Zeker, maar ja, moet er morgenochtend weer vroeg uitquote:Op donderdag 10 september 2009 22:41 schreef Bevin het volgende:
[..]
Nachtwedstrijden zijn mooi, vooral als het nog goede wedstrijden zijn ook.
Met een beetje geluk kun je voor die match nog 2 uurtjes slaap pakken.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:44 schreef nightcowboy het volgende:
[..]
Zeker, maar ja, moet er morgenochtend weer vroeg uit
Dat is het voordeel van de Australian open.. als je dan je bed uitgaat kun je nog stukje meepikkenquote:Op donderdag 10 september 2009 22:44 schreef nightcowboy het volgende:
[..]
Zeker, maar ja, moet er morgenochtend weer vroeg uit
Weinig voordeel imo, of je moet er echt veel eerder voor opstaan.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:46 schreef kevinoz het volgende:
[..]
Dat is het voordeel van de Australian open.. als je dan je bed uitgaat kun je nog stukje meepikken
Ja, natuurlijk, maar als je om 9.00 wegmoet heb je daar weinig aan.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:48 schreef kevinoz het volgende:
Tijdverschil met AO is toch meer? Zodat als je 's ochtends rond een uurtje 8 je bed uit gaat, er nog tennis op is...
Nee idd, maar daar had ik het ook niet overquote:Op donderdag 10 september 2009 22:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, maar als je om 9.00 wegmoet heb je daar weinig aan.
Rebreak 3-3.
Ik weet niet, maar ik ga gewoon doorquote:Op donderdag 10 september 2009 22:44 schreef nightcowboy het volgende:
[..]
Zeker, maar ja, moet er morgenochtend weer vroeg uit
Dat is die andere Belgquote:Op donderdag 10 september 2009 22:58 schreef kevinoz het volgende:
[..]
Pas maar op dat hij niet met zn dropjes en zn lobjes begint...
Dat was een andere Belg.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:58 schreef kevinoz het volgende:
[..]
Pas maar op dat hij niet met zn dropjes en zn lobjes begint...
Gisteren was het rond middernacht geloof ik.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:02 schreef kevinoz het volgende:
[..]
NEt zo vervelendGaan ze straks na de set weer switchen?
Ik heb het gevoel dat die commantatoren van Eurosport NL echt luisteren naar wat die engelsen te zeggen hebben en dat dan ook zeggen. Het is me al een aantal keren gebeurd dat ik een opvallend feitje hoor van de engelse comm. en dat dan even later ook hoor op de Nederlandse...quote:Op donderdag 10 september 2009 23:15 schreef Bramaldo11 het volgende:
Haha die commentator nu ook over de regen, hij leest hier mee.
En net als je zoiets zegt krijgt Cilic weer een BPquote:
Lijkt me wel dat dat het geval is.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:18 schreef TheGeneral het volgende:
Ik weet niet of Eurosport misschien een hoofdkantoor heeft wat allerlei info stuurt naar de verschillende Eurosport landen en dat de comm. dat dan zeggen... Het lijkt me zeer sterk..
Ja waarschijnlijk wel de hoofdpunten en informatie, maar soms komen ze met die feitjes of anekdotes of iets dergelijks.. En dat hoor ik dan ook bij NL. Het lijkt me stug dat ze ook dat soort kleine dingen doorsturen.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:44 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Lijkt me wel dat dat het geval is.
Dan zou ik het wel kei-slim vinden, als je er zelf geen drol van weet.quote:Op donderdag 10 september 2009 23:49 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ja waarschijnlijk wel de hoofdpunten en informatie, maar soms komen ze met die feitjes of anekdotes of iets dergelijks.. En dat hoor ik dan ook bij NL. Het lijkt me stug dat ze ook dat soort kleine dingen doorsturen.
Kijk over de regen lijkt het me logisch.
Federer - gonzalesquote:Op donderdag 10 september 2009 23:57 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
Wereldlob![]()
Ik voel een Federer-Del Potro aankomen.
16quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:06 schreef SC-Heerenveen01 het volgende:
4-6 1-3 Cilic..
En vanaf dat moment 17-2 in games voor JMDP
Nouquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:10 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ja, maar wordt gewoon 17 natuurlijk.
Je merkte vandaag gewoon goed dat hij net wat ouders was dan Cilic.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:16 schreef TheGeneral het volgende:
Netjes hoor Juan Martin... En hij is pas 20....
Scheelt qua leeftijd niks.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:18 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Je merkte vandaag gewoon goed dat hij net wat ouders was dan Cilic.
De verwachtingen zien er zeer slecht uit. Al moet gezegd worden dat ze hadden verwacht dat het al een tijdje geleden zou regenen..quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:18 schreef Szura het volgende:
Ah Kristie dadelijk![]()
Hopelijk geen regen
5 dagenquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Scheelt qua leeftijd niks.
Wel de ervaring op het hoogste niveau
Je kan nu een uur slapen, dan kan je misschien wat langer kijken.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:22 schreef kevinoz het volgende:
ik denk ik alleen het 1e setje even... daarna oogjes toe..
18.30 nederlands tijd gevolgd door wickmayer & wozniakiquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:36 schreef tong80 het volgende:
Weet iemand hoe laat Williams tegen Clijsters speelt ?
Mooie tijden net na mijn ontbijt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:40 schreef goldy10 het volgende:
[..]
18.30 nederlands tijd gevolgd door wickmayer & wozniaki
Die herhaling alweer op ESquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:50 schreef danusz1986 het volgende:
Daar liet Soderling het liggen!! Op 6-6 in de tie-break!
woon je ergens in australie ofzo?quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mooie tijden net na mijn ontbijt.
Ja, misschien dat ze wegblijven omdat het dadelijk gaat plenzen?quote:Op vrijdag 11 september 2009 01:09 schreef Bramaldo11 het volgende:
Zie ik nu veel lege tribunes?
Edit: Veel lege plaatsen op de tribunes bedoel ik
Zoietsquote:Op vrijdag 11 september 2009 01:02 schreef goldy10 het volgende:
[..]
woon je ergens in australie ofzo?
Inderdaad jaquote:Op vrijdag 11 september 2009 01:17 schreef Szura het volgende:
Het is wel duidelijk wie er vandaag gaat rennen.
Ik vind altijd wel grappig om te zien, dat harde gemep en hem dan in het net slaan ofzoquote:
Je kunt ook 5 meter achter de baseline gaan staan en dan alles retourneren, maar dan krijg je ze aan alle kanten om je oren.quote:Op vrijdag 11 september 2009 01:28 schreef Bevin het volgende:
Verbaas me er soms wel over, dat sommigen opvallend vaak een service niet eens in het veld kunnen retourneren
Ja en lekker met een bak popcorn en een glas colaquote:Op vrijdag 11 september 2009 01:26 schreef Szura het volgende:
Er komen wel nog steeds mensen het stadion in na een game
Nee maar heb het voornamelijk over een zachte tweede service. Snap wel dat ze die willen aanpakken en ze hem een keer uit slaan, maar je mag toch wel verwachten dat ze het merendeel van die ballen in het veld krijgenquote:Op vrijdag 11 september 2009 01:29 schreef wimderon het volgende:
[..]
Je kunt ook 5 meter achter de baseline gaan staan en dan alles retourneren, maar dan krijg je ze aan alle kanten om je oren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |