Nee, ik houd niet van achterlijke mannen.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:12 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat jij ook aardig snel je waardeoordeel over anderen vormt zeg . Kun je niet gewoon proberen mensen die er een andere visie op na houden aangaande relatie-toestanden respecteren zonder meteen op je feministische teentjes getrapt te zijn?
En ik niet van zweverige verlichte wijven die houden van illussies.....quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:25 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Nee, ik houd niet van achterlijke mannen.
Ik vroeg me slechts af in welke mate jouw definitie van "mooi" bepaald wordt door derden, met daarbij een kanttekening. Dat jij vervolgens reageert met een zekere minachting zegt wél wat over jou. En ja, dat is wel een suggestieve uitspraak.quote:Op zondag 16 augustus 2009 22:18 schreef RobbieRivera het volgende:
Oh, ja eerlijk, ik laat het allemaal door wat anderen zeggen bepalen en door de media
Nee, maar suggestief reageren zegt ook veel over jou.
Wat wil je hiermee zeggen? Dat vrouwen niet onderdoen aan de mannen qua libido? Daar heb je gelijk in.quote:Er zullen altijd uitzonderingen bijzitten. Maar over het algemeen zijn het gewoon domme snollen die gaan voor een snelle wip. En ze nou zelf, ook jij profiteert hiervan. Zogenoemd 'hoog opgeleid', je giet er wat drank in en daar ga je dan.
Heeft niets met frustratie te maken maar met feiten. De meesten zijn gewoon kansloze hoeren.
Het heeft vrij weinig met feminisme te maken. Ik ben van mening dat het feminisme soms doorslaat, maar jij hebt een, naar mijn ervaring, vertekend beeld van vrouwen. Het jammere is dat je met je huidige instelling waarschijnlijk nooit vrouwen op een dusdanige manier zult leren kennen, zodat ze je kunnen laten inzien hoe ver je van de waarheid zit.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:12 schreef Winner_Taco het volgende:
Kun je niet gewoon proberen mensen die er een andere visie op na houden aangaande relatie-toestanden respecteren zonder meteen op je feministische teentjes getrapt te zijn?
Oké nu is het genoeg geweest ... ik maak het uit........quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:14 schreef doperwt_ het volgende:
(Ik heb een kloon aangemaakt, want ik weet dat mijn vriendin mogelijk meeleest en dat het een boel gezeik kan geven als ik mijn eigen account gebruik. Dat gezeik wil ik liever voorkomen).
Gelukkig is mijn markt van verlichte mannen groot.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:47 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
En ik niet van zweverige verlichte wijven die houden van illussies.....
Je bedoelt van JOUW waarheid. Zoveel vrouwen met net zoveel verschillende karakters , interesses en prioriteiten. Het feit dat jij denkt dat er een universele filosofie van toepassing is op alle vrouwen zou zijn geeft alleen maar weer aan hoe ontzettend kortzichtig en laf jij bent in je benadering t.o.v. andere individuen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:54 schreef P8 het volgende:
[..]
Het heeft vrij weinig met feminisme te maken. Ik ben van mening dat het feminisme soms doorslaat, maar jij hebt een, naar mijn ervaring, vertekend beeld van vrouwen. Het jammere is dat je met je huidige instelling waarschijnlijk nooit vrouwen op een dusdanige manier zult leren kennen, zodat ze je kunnen laten inzien hoe ver je van de waarheid zit.
Ok.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:14 schreef doperwt_ het volgende:
Ik vraag niet om jullie raad of zoiets dergelijks, maar ik wil gewoon even mijn verhaal kwijt.
Een mooie vrouw heeft al deze ferme taal niet nodig om aandacht te krijgen Waarschijnlijk camoufleer je je lelijkheid gewoon met een hoop stoere taal in een poging op te vallen en jezelf zo wat beter in de markt te plaatsen.quote:Op zondag 16 augustus 2009 23:25 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Nee, ik houd niet van achterlijke mannen.
In tegendeel, ik sta juist open voor de diversiteit van individuen. Maar waarschijnlijk gebruik jij een andere definitie voor kortzichtig als ik. Een greep uit jouw reacties in dit topic waarvan ik vind dat ze kortzichtig zijn:quote:Op maandag 17 augustus 2009 02:25 schreef Winner_Taco het volgende:
Het feit dat jij denkt dat er een universele filosofie van toepassing is op alle vrouwen zou zijn geeft alleen maar weer aan hoe ontzettend kortzichtig en laf jij bent in je benadering t.o.v. andere individuen.
quote:Op maandag 17 augustus 2009 02:31 schreef Winner_Taco het volgende:
Een mooie vrouw heeft al deze ferme taal niet nodig om aandacht te krijgen
Overigens vraag ik me af wat precies mij in jouw ogen laf maakt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 17:49 schreef Winner_Taco het volgende:
Maar we hebben wel verschillende interesses en Ik bemoei me absoluut niet met haar vrouwendingetjes .
[..]
Al geven we vrouwen graag het gevoel dat we dit niet doen.... Tja.... vrouwen moet je beminnen , niet willen begrijpen.
Waarom drop je mensen die een andere mening hebben meteen in een hokje? Waarom kun je niet gewoon zeggen " Goh het zal mijn benadering niet zijn , maar als het voor jou werkt prima" ?quote:Op maandag 17 augustus 2009 02:42 schreef P8 het volgende:
[..]
In tegendeel, ik sta juist open voor de diversiteit van individuen. Maar waarschijnlijk gebruik jij een andere definitie voor kortzichtig als ik. Een greep uit jouw reacties in dit topic waarvan ik vind dat ze kortzichtig zijn:
[..]
[..]
Overigens vraag ik me af wat precies mij in jouw ogen laf maakt.
"Sorry ik maak het uit omdat ik een (leuke?) slimme meid gevonden waarmee ik goed gesprekken kan voeren en die niet onnozel is"quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:14 schreef doperwt_ het volgende:
(Ik heb een kloon aangemaakt, want ik weet dat mijn vriendin mogelijk meeleest en dat het een boel gezeik kan geven als ik mijn eigen account gebruik. Dat gezeik wil ik liever voorkomen).
Het volgende is het geval. Ik heb al twee jaar een relatie met een ontzettend lief meisje. Ik hou van haar en zou haar niet zomaar kwijt willen. De sex is geweldig en we kunnen het best goed met elkaar vinden! We hebben veel gemeen en je zou kunnen stellen dat we een perfecte relatie hebben. We hebben zelden ruzie (hoewel het de laatste tijd wel is toegenomen) en vermaken ons uitstekend met elkaar.
Echter zit er één groot verschil tussen ons dat voor mij steeds moeilijker wordt om te accepteren: haar niveau is veel lager dan dat van mij. Niet dat ik mezelf zo geweldig vind, absoluut niet. Maar ik merk gewoon steeds maar weer hoe ontzettend "simpel" zij is. Juist dat creëert heel veel irritatie (ook bij haar) en daardoor begint onze relatie al zijn eerste scheuren te vertonen. In de praktijk betekend dat niveauverschil dat we geen echte gesprekken kunnen voeren. Ze kan me vaak niet bijhouden, omdat ik moeilijke woorden gebruik of omdat ik op een heel andere niveau tegen dingen aan kijk. In het begin van onze relatie had ik weinig tijd om met haar te praten, waardoor ik toen niet echt iets gemerkt heb van het niveauverschil. Maar de laatste maanden ben ik geconfronteerd met het feit dat er toch degelijk een afstand tussen ons zit.
Ik heb al vele uren nagedacht over dit probleem en weet niet goed wat ik ermee moet. Aan de ene kant wil ik haar niet kwijt, omdat ze ontzettend lief en toegewijd is. Aan de andere kant kan ik haar aanwezigheid niet verdragen door haar onnozelheid. Ik vind het nogal oppervlakkig om een relatie te beëindigen omdat ik haar te dom vind, maar het begint langzamerhand voor mij de enige optie te worden.
Ik vraag niet om jullie raad of zoiets dergelijks, maar ik wil gewoon even mijn verhaal kwijt.
Niet alle aantrekkelijke/neukbare vrouwen zijn zwakzinnig. Kennelijk wel in jouw belevingswereld.Spijtig, maar iets met potje, deksel.quote:Op maandag 17 augustus 2009 02:31 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Een mooie vrouw heeft al deze ferme taal niet nodig om aandacht te krijgen Waarschijnlijk camoufleer je je lelijkheid gewoon met een hoop stoere taal in een poging op te vallen en jezelf zo wat beter in de markt te plaatsen.
Vriendin van me is op dit moment met d'r promotieonderzoek bezig, en echt bloedmooi. M'n ex is een mooie meid (niet zo knap als de 1e) en gepromoveerd. Beiden dus een stuk slimmer dan ik benquote:Op maandag 17 augustus 2009 09:07 schreef Verlicht het volgende:
Niet alle aantrekkelijke/neukbare vrouwen zijn zwakzinnig. Kennelijk wel in jouw belevingswereld.Spijtig, maar iets met potje, deksel.
Je kunt intellectueel nieteens spellen, ga dan niet lopen verkondigen dat het "sneu" is een relatie daarom te beeindigen. Als een meid tegen mij over haar "interlect" zou gaan beginnen zou ik ook meteen afknappen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 09:23 schreef earthling39 het volgende:
Na het lezen van de op kan ik me slechts bedenken dat het nogal sneu is om om zo een rede een relatie te beeindigen.
Wat is interlectueel nu helemaal? een bundel aan kennis welke in een relatie geheel geen plaats heeft.
Juist verstoort het je relatie omdat je je een beeld gevormd hebt van haar waarmee je worstelt.
Is dat interlectueel? ja.. inteligent nee..
Ik sta aan jouw kant, maar ik eis nog wel steeds excusesquote:Op zondag 16 augustus 2009 23:25 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Nee, ik houd niet van achterlijke mannen.
Over interlect beginnen las ik niet uit de OP, wel dat hij haar onnozel en dom vind.quote:Op maandag 17 augustus 2009 09:35 schreef Catbert het volgende:
[..]
Je kunt intellectueel nieteens spellen, ga dan niet lopen verkondigen dat het "sneu" is een relatie daarom te beeindigen. Als een meid tegen mij over haar "interlect" zou gaan beginnen zou ik ook meteen afknappen.
*facepalm*quote:Op maandag 17 augustus 2009 09:54 schreef earthling39 het volgende:
Over interlect beginnen las ik niet uit de OP, wel dat hij haar onnozel en dom vind.
Dat is geen probleem van haar maar van hem.
excuus voor de taalfoutjes, mijn jeugd was nogal waardeloos en school dus ookquote:Op maandag 17 augustus 2009 10:01 schreef Catbert het volgende:
[..]
*facepalm*
Jij begint over "interlect". Het is "intellect", dus ook "intellectueel" en "intelligent".
Dat jij niet snapt waarom het vervelend is een vriendin te hebben die kwa niveau een heel stuk onder dat van jou zit is nu wel duidelijk. Dat jij je dat niet als probleem voor kunt stellen, prima, maar ga niet zeggen dat het 'sneu' is of wat dan ook.
Hij zegt toch niet dat ze "minder" is? Hij vindt het alleen irritant geen diepzinnige gesprekken met haar te kunnen voeren, en ik snap dat best.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:42 schreef earthling39 het volgende:
Maar daarom juist sprak ik over het beeld dat hij heeft, hij vind haar onnozel en dom.. waarom? is zij minder omdat zij zich mischien niet intresseert in dat wat hem bezighoudt? ik vind het nogal een uiting en van weinig respect getuigen.
Geen enkele vrouw is ideaal, je zoekt de persoon die zo ideaal mogelijk is. Maar als later blijkt dat aspecten van haar karakter of persoon je te erg storen, dan kun je weinig anders doen dan het uit te maken. Voor mij is dat ik op hetzelfde niveau zit en uitgedaagd wordt ook gewoon een must.quote:Hierin zie ik eerder een ideaal waaraan voldaan moet worden dan dat er iets moois bloeit tussen hen.
en een ideaal is geen werkelijkheid, er gaat geen liefde vanuit, helemaal niets, het is alleen een storende factor in een relatie.
Ten eerste wil ik opmerken dat de TS zijn vriendin dient te corrigeren. Het is niet de TS die moeilijke woorden gebruikt, maar de vriendin die over een beperkte vocabulaire beschikt. In plaats van de TS hier verwijtend op aan te spreken, had ze deze kans moeten aangrijpen om zichzelf te ontwikkelen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:05 schreef Catbert het volgende:
[..]
Hij zegt toch niet dat ze "minder" is? Hij vindt het alleen irritant geen diepzinnige gesprekken met haar te kunnen voeren, en ik snap dat best.
[..]
Geen enkele vrouw is ideaal, je zoekt de persoon die zo ideaal mogelijk is. Maar als later blijkt dat aspecten van haar karakter of persoon je te erg storen, dan kun je weinig anders doen dan het uit te maken. Voor mij is dat ik op hetzelfde niveau zit en uitgedaagd wordt ook gewoon een must.
quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:20 schreef feelsgoodman het volgende:
[..]
Heb je de OP überhaupt wel gelezen?
Mijn excuses.quote:Op maandag 17 augustus 2009 09:41 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Ik sta aan jouw kant, maar ik eis nog wel steeds excuses
Daarom, die WT verlangt gewoon naar zijn moeder, alleen dan een jonge neukbare versie.quote:Op maandag 17 augustus 2009 09:33 schreef Catbert het volgende:
[..]
Vriendin van me is op dit moment met d'r promotieonderzoek bezig, en echt bloedmooi. M'n ex is een mooie meid (niet zo knap als de 1e) en gepromoveerd. Beiden dus een stuk slimmer dan ik ben
Volgens Freud doen we dat allemaalquote:Op maandag 17 augustus 2009 12:50 schreef Verlicht het volgende:
Daarom, die WT verlangt gewoon naar zijn moeder, alleen dan een jonge neukbare versie.
''Kortzichtig'' en ''laf'' zijn geen waarde-oordelen?quote:Op maandag 17 augustus 2009 03:03 schreef Winner_Taco het volgende:
Ik vorm geen waardeoordeel over jouw normen en principes
Een waarde-oordeel over zijn uitspraken aangaande mijn persoon. Niet primair over zijn visie als het gaat om liefdesrelaties .quote:Op maandag 17 augustus 2009 17:03 schreef Xennia het volgende:
[..]
''Kortzichtig'' en ''laf'' zijn geen waarde-oordelen?
Hahaha volgens mij ben je gewoon een paar keer flink in je kont genomen door figuren die je met mooie praatjes het bed in hebben gelokt , terwijl jij dacht dat ze oprecht interesse hadden in jou als mens.quote:Op maandag 17 augustus 2009 12:50 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Daarom, die WT verlangt gewoon naar zijn moeder, alleen dan een jonge neukbare versie.
Wat ik al eerder zei: ik ben niet zwakzinnig in tegenstelling tot de meisjes die jij prefeert.quote:Op maandag 17 augustus 2009 17:54 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Hahaha volgens mij ben je gewoon een paar keer flink in je kont genomen door figuren die je met mooie praatjes het bed in hebben gelokt , terwijl jij dacht dat ze oprecht interesse hadden in jou als mens.
Trust me , nobody gives a fuck about you . Nu niet nooit niet .
Ik prefereer met name mooie vrouwen . Geen gefrustreerde griezelbus portretten met een grote snater die ook nog eens denken dat ze "verlicht " zijn. Zal trouwens wel rode verlichting zijn in jouw geval...quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:24 schreef Verlicht het volgende:
[..]
Wat ik al eerder zei: ik ben niet zwakzinnig in tegenstelling tot de meisjes die jij prefeert.
Het zijn altijd de kutpaupers die zich tot dat niveau verlagen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:34 schreef Winner_Taco het volgende:
Ik prefereer met name mooie vrouwen . Geen gefrustreerde griezelbus portretten met een grote snater die ook nog eens denken dat ze "verlicht " zijn. Zal trouwens wel rode verlichting zijn in jouw geval...
Je bent in ieder geval wel grappig. Kun je ook wijven mee scoren.quote:Op maandag 17 augustus 2009 18:34 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Ik prefereer met name mooie vrouwen . Geen gefrustreerde griezelbus portretten met een grote snater die ook nog eens denken dat ze "verlicht " zijn. Zal trouwens wel rode verlichting zijn in jouw geval...
Altijd wel weer een kneus die de te voor de hand liggende grap moet makenquote:Op maandag 17 augustus 2009 01:57 schreef FANN het volgende:
[..]
Oké nu is het genoeg geweest ... ik maak het uit........![]()
Zo zo, daar zal ze vast niet van terug hebbenquote:Op maandag 17 augustus 2009 18:34 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Ik prefereer met name mooie vrouwen . Geen gefrustreerde griezelbus portretten met een grote snater die ook nog eens denken dat ze "verlicht " zijn. Zal trouwens wel rode verlichting zijn in jouw geval...
Heb je spuit 11 ook weer.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:40 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Zo zo, daar zal ze vast niet van terug hebben
Jah....maar jij hebt dan ook een héél hoog IQ én een grote piemelquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:38 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Altijd wel weer een kneus die de te voor de hand liggende grap moet maken
quote:Op zondag 19 juli 2009 00:49 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik heb een IQ van 171. Heb laatst een officiele test gedaan op internet en toen kwam dat er uit. Andere testen vielen lager uit, maar die waren ook niet zo officieel als die eerste.
Mensen met een hoog IQquote:Op zondag 19 juli 2009 01:08 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Nee ik weet ook uit ervaring dat ik heel erg slim ben. Ook heb ik nog nooit met een meisje gezoend dus daarom weet ik zeker dat ie klopt.
quote:Op zondag 19 juli 2009 03:08 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Moet je daarvoor een test doen? Ik gebruik altijd een liniaal
Je hebt er een heel onderzoek van gemaakt zie ikquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 07:43 schreef FANN het volgende:
[..]
Jah....maar jij hebt dan ook een héél hoog IQ én een grote piemel
dat heb ik dan weer niet![]()
Mensen met een hoog IQ
[..]
[..]
Mensen met een hoog IQ
[..]
Je had ook gewoon je school kunnen afmakenquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 08:48 schreef Heathen. het volgende:
[..]
Typisch dat je alleen de 'zwakkeren' pakt
[/geintjuh]quote:Op woensdag 19 augustus 2009 08:25 schreef Re het volgende:
zullen we wat minder op de man spelen en gewoon normaal discussieren?
Je moet je niet teveel afvragen, slecht voor je gezondheid. Get a life, er is nog een leven buiten internet. Dat ik reageer met in jouw beleving 'een zekere minachting' wil nog niet zeggen dat dit een feit is. Het is jouw beleving of interpretatie. Als jij het allemaal zo negatief opvat, waarvan jij me van beticht, zegt dit inderdaad meer over jezelf en hoe jij op mij en anderen overkomt.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:54 schreef P8 het volgende:
[..]
Ik vroeg me slechts af in welke mate jouw definitie van "mooi" bepaald wordt door derden, met daarbij een kanttekening. Dat jij vervolgens reageert met een zekere minachting zegt wél wat over jou. En ja, dat is wel een suggestieve uitspraak.
Ik ben het met Syheriat eens dat je overkomt als een gefrustreerd mannetje. Als je niet gefrustreerd bent, raad ik je aan om je af te vragen hoe het komt dat je toch zo op anderen overkomt.
Waar zeg ik dit?quote:Wat wil je hiermee zeggen? Dat vrouwen niet onderdoen aan de mannen qua libido? Daar heb je gelijk in.
Of ben je van mening dat vrouwen seksueel terughoudender moeten zijn dan mannen?
Ik denk eerder dat jij een vertekend beeld hebt van het leven in het algemeen, doordat jeje teveel verschuilt achter je theorietjes en je schermpje. Zoals ik al zei: ga naar buiten, wees onder de mensen en durf het mee te maken. Jij spreekt enkel op basis van dingen die in jouw belevingswereld, en dus in jouw hoofd afspeelt. Vervolgens projecteer jij jouw werkelijkheid hier op anderen die een andere mening erop nahouden en niet in jouw straatje past. Het jammere is dat je met je huidige instelling waarschijnlijk nooit vrouwen op een dusdanige manier zult leren kennen, handelt op basis van eigen aannames, theorietjes, teveel achter je pc zit, en je nooit kunt laten zien wie jij nou echt bent naar vrouwen toe.quote:Het heeft vrij weinig met feminisme te maken. Ik ben van mening dat het feminisme soms doorslaat, maar jij hebt een, naar mijn ervaring, vertekend beeld van vrouwen. Het jammere is dat je met je huidige instelling waarschijnlijk nooit vrouwen op een dusdanige manier zult leren kennen, zodat ze je kunnen laten inzien hoe ver je van de waarheid zit.
Precies, en 'respect' sluit daar bij aanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 02:35 schreef grasisbruin het volgende:
Interessante discussie,
(...)
Mijn mening is dan ook dat mensen met vermeende verschillende 'niveau's' elkaar uitstekend kunnen aanvullen in relaties, zolang beiden maar begrip hebben, en interesse, in elkaars denkwerelden.
Mijn IQ is niet alleen 20 punten hoger, m'n erectie is ook 4 cm langer op internet dan in het echt.quote:Op maandag 21 september 2009 20:03 schreef terah het volgende:
Het valt me op dat internetters vrijwel allemaal een zeer hoog IQ hebben. Tuurlijk! Het is ook heel gemakkelijk je IQ te droppen als niemand je écht kent (ik durf te zweren dat de meesten hier gemiddeld zijn en de boel een beetje extra opleuken door hun IQ'tje een beetje op te pimpen en minstens twintig punten extra erbij op te tellen, niemand die het echt weet).
Over weten gesproken: leuk dat iemand veel kennis heeft, maar iets weten en iets begríjpen zijn twee totaal verschillende dingen. Kennis opdoen kan iedereen. Maar die kennis ook begrijpen kan niet iedereen. Het is maar dat je het weet...;-)
Misschien is het je niet opgevallen maar dit topic was al doodgebloed totdat iemand het zo nodig een maand later omhoog moest schoppen.quote:Op maandag 21 september 2009 15:57 schreef Fbabe het volgende:
Wat ik wel jammer vind is dat er op alles en iedereen gereageerd wordt, maar op het moment dat iemand ook echt eens iets zinnigs zegt (grasisbruin), deze volledig genegeerd wordt..
Dus @ grasisbruin, thanks voor je inbreng!
Mijn broer is er met een getrouwd geweest, wat een domme gans was dat.quote:Op woensdag 23 september 2009 12:59 schreef AntiAnti het volgende:
Mijn vriend heeft een neef die getrouwd is met een vrouw die veel dommer is dan hij. Het gevolg hiervan is dat zij zich steeds slechter over zichzelf voelt en hij haar constant aanspreekt op de fouten die ze maakt. Maar zij zijn al getrouwd, jij kan nog altijd terug.
Omdat sommige dat gewoon gewend zijn en dan is voor diegene een "moeilijk" woord een gewoon woord.quote:Op woensdag 23 september 2009 13:45 schreef Xs2Shanna het volgende:
Waarom voel je je genoodzaakt om moeilijke woorden te gebruiken als je met haar praat? Je kan toch ook gewone normale simpele woorden gebruiken?
Ik heb dat overigens nooit begrepen, waarom mensen het nodig vind om met moeilijke woorden te praten.
Als je je om zoiets druk maakt, kun je er beter mee stoppen, zij is het voor jouw blijkbaar niet waard om een normaal leven te leven, ipv een intelligent leven, zoals jij dat blijkbaar wilt.
Niet iedereen houd van hete aardappels!
Het heeft niks met je verheven voelen boven anderen, het heeft te maken met dat je over bepaalde onderwerpen graag een goed gesprek wil voeren en als dat met je partner niet kan is dat een groot gemis.quote:Op woensdag 23 september 2009 13:54 schreef Xs2Shanna het volgende:
We leren allemaal dezelfde taal. Als jij thuis word geleerd om met woorden te praten die de helft van de mensen niet begrijpt, moet je toch eens een ernstig woordje met je ouders spreken.
Mensen die zich verheven voelen boven anderen![]()
Pas je gewoon aan, aan de situatie, dat siert een mens veel meer.
Als die ouders net zo 'snugger' zijn leren ze dus die woorden niet, of verkeerd. Ik ken iemand die "rotonde" heel consequent uitspreekt als "rontonde". En ik denk ook niet dat ze het woord consequent kentquote:Op woensdag 23 september 2009 13:54 schreef Xs2Shanna het volgende:
We leren allemaal dezelfde taal. Als jij thuis word geleerd om met woorden te praten die de helft van de mensen niet begrijpt, moet je toch eens een ernstig woordje met je ouders spreken.
Die vind ik dan wel weer erg grappigquote:Op woensdag 23 september 2009 14:01 schreef snakelady het volgende:
Je zal bij elkaar moeten passen op meerdere vlakken, zowel sexueel als inteleqtueel.
Als jij rotonde als rontonde uitspreekt consequent vind ik dat gewoon irritant ja. Wat is het probleem? Ik heb mezelf daar niet mee hoor. Van haar kan ik het wel hebben omdat ze gewoon een raar mens is (op een positieve manier), maar ik zou daar geen relatie mee willen.quote:Op woensdag 23 september 2009 14:08 schreef Xs2Shanna het volgende:
Als je op het punt komt dat je je gaat irriteren omdat je eigen niveau hoger ligt dan die van een ander, is het tijd om zelf daar iets aan te doen. Want JIJ bent immers diegene die zich irriteert, en je hebt ook alleen jezelf er maar mee.
Ik zeg niet dat je je aan moet passen. Ik begin geen relatie met iemand waarbij ik niet het gevoel heb dat we ook op intellectueel vlak overeen komen.quote:Niemand hoeft van mij te verlangen dat ik me aanpas, diegene heeft toch voor me gekozen zoals ik ben?! Dom, niet dom............. Ik vind dat helemaal niet relevant.
Mensen maken zich gewoon te druk om alles.
Als ik met een meisje ga daten gaan we over het algemeen gewoon samen wat drinken. Dan gaan we praten. Als je met elkaar praat leer je elkaar kennen. En dan merk ik snel genoeg of we, wat alle aspecten betreft, bij elkaar passen.quote:Op woensdag 23 september 2009 14:23 schreef Xs2Shanna het volgende:
Hoe doe je dat? Ga je van te voren eerst allebei een IQ test doen?
Ik vind "doe maar normaal dan doe je gek genoeg" een walgelijke clicheuitspraak bijvoorbeeldquote:Slap gezeur... doe gewoon normaal, dan ben je gek genoeg!
Stom spreekwoord, maar o zo waar.
Ja, tegelijk met de SOA-test, goed plan.quote:Op woensdag 23 september 2009 14:23 schreef Xs2Shanna het volgende:
Hoe doe je dat? Ga je van te voren eerst allebei een IQ test doen?
Slap gezeur... doe gewoon normaal, dan ben je gek genoeg!
Stom spreekwoord, maar o zo waar.
Wat wil je doen dan? Je eigen niveau verlagen?quote:Op woensdag 23 september 2009 14:08 schreef Xs2Shanna het volgende:
Als je op het punt komt dat je je gaat irriteren omdat je eigen niveau hoger ligt dan die van een ander, is het tijd om zelf daar iets aan te doen. Want JIJ bent immers diegene die zich irriteert, en je hebt ook alleen jezelf er maar mee.
Niemand hoeft van mij te verlangen dat ik me aanpas, diegene heeft toch voor me gekozen zoals ik ben?! Dom, niet dom............. Ik vind dat helemaal niet relevant.
Mensen maken zich gewoon te druk om alles.
Inderdaad. Dat kan wel. Dus simpeler woorden gebruiken, er niks van zeggen als ze voor de 10e keer "rontonde" zegt, etc. Maar dat kost energie. Terwijl leuke filisofische of politieke gesprekken over van alles en nog wat juist energie geven.quote:Op woensdag 23 september 2009 14:37 schreef conleche het volgende:
Wat wil je doen dan? Je eigen niveau verlagen?
Leg dan uit wat we niet begrijpen? Dit is wel erg makkelijk.quote:
Wat mij betreft gaat het wel over wat anders dan woorden verkeerd uitspreken of woorden niet kennen. Dat vind ik persoonlijk niet zo'n groot probleem. Het gaat erom of je elkaar wezenlijk begrijpt.quote:Op woensdag 23 september 2009 14:47 schreef Xs2Shanna het volgende:
Ik zei vroeger, "enigste", dan zei mijn ex, het is enige.
Klaar, nooit meer gezegd.
Het is zo simpel. Je kan het op een speelse manier zeggen. Ik heb eigenlijk nog nooit meegemaakt dat ik met niemand niet kan praten. Als ik voor mijn werk weg moet pas ik me aan, als ik met paarden mensen ben, pas ik me aan. Je kan het jezelf makkelijker maken, ipv de ander te veroordelen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |