quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:34 schreef Linda2205 het volgende:
Ik doe ook evenvoor Chan dr gebroken vliezen!
En Innepin, je moet opschieten...ik ga al bijna weer naar huis joh... anders kom ik wel op pre-kraambezoek, je baby streng toespreken![]()
ja daaag daar ben ik te nieuwsgierig voor naar jouw beebjequote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:42 schreef innepin het volgende:
Mijn baby komt gewoon niet om jou nog wat tijd te gunnen in het lijstje, Huup
Dan heb je wel een makkelijke bevallingquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:33 schreef Nijna het volgende:
Lol McLaura, "Ja, ze pakt zijn piemel beet en komt er zó uitzetten!", je zou toch raar staan te kijken.
Zoiets.... Belooft wel wat, die baby zal vast vaker op zich laten wachten laterquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:38 schreef innepin het volgende:
* nog altijd meezwangert *
Huup, bovenaan staan went hoorVolgens mij vindt mijn baby het gewoon een beetje té leuk, zo op de nummer 1 positie.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:54 schreef Ca.ra het volgende:
Ieks, nog 2 beebjes te gaan (en Bar....) en dan staat de 17-sepbember-kliek ook in de top 10
Helaas wel al die tijd weeën. Op de woensdag had ik nog maar 4-5 cm na 48 uur weeën. Een paar uur later raakte ik buiten bewustzijn omdat ik al zo lang niet had geslapen en toen hebben ze me een ruggenprik gegeven en weeënopwekkers om ze wat krachtiger te maken. Het waren wel échte weeën maar ze deden gewoon te weinig. Gelukkig ging het de bevallingen er na wel beterquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 16:02 schreef Cooki het volgende:
@Tan: ha leuk dat je nog meer biedtgelukkig niet al die tijd weeën he, jemig, lang he?
Overgrootmoedernee joh, hoewel.. er zijn vrouwen van mijn leeftijd (42) die echt al oma zijn he? Hoe jong ben jij? op tijd begonnen of ook nog een beetje "last-minute
"?
Nee, Ravage was al een FOK!-ker voor ik hem kende, via hem ben ik hier terecht gekomen. Eerst in F&F trouwens..quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:52 schreef Linda2205 het volgende:
Welkom Morretje
Is het een echte FOK!-baby?
Ok, dan sta je er zo goed inquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:54 schreef Morretje het volgende:
[..]
Nee, Ravage was al een FOK!-ker voor ik hem kende, via hem ben ik hier terecht gekomen. Eerst in F&F trouwens..
Huh?quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:56 schreef Cooki het volgende:
en bedankt......
ms ben ik wel te oud voor hier... jammer
Nou joh, wat een onzin! Je hoort hier net zo goed als ieder ander, want je bent ZWANGER! En daar gaat het omquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:59 schreef Cooki het volgende:
was in reaktie op Tan over leeftijden enzo.. het ligt volledig aan mij.. maar ik ben hier niet geschikt en wel te oud voor blijkbaar.. dus.. ja.... kan iemand me van de lijst halen? ik ben hier te emo voor
de reden van laat-mama zijn is niet zo n leuke... dus ik haak helaas af...![]()
grts.
cooki
Ok, bij deze! Maar je bent altijd welkom om terug te komen hoor! Vooral met die avatarquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:04 schreef Cooki het volgende:
Ja, doe maar van de lijst.. ms dat ik na de vakantie weer normaal ben.. maar ik zit mezelf in de weg met de getallen ... brrrr...
Dat dus!quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:07 schreef Kersjes het volgende:
Cooki, nergens voor nodig joh!
We zijn hier heus niet allemaal begin 20! Zelf word ik dit jaar 30, sommigen zijn al jarenlang 30+ en Miss_Sly die pas voor het eerst bevallen is heeft haar 40e verjaardag ook al gevierd.
Als je hier niet wil blijven, okay, maar laat je alsjeblieft niet wegjagen door iets onzinnigs!
cooki, wat is er met jou zo opeens?quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:13 schreef Cooki het volgende:
@ Kersjes : lief van je
@ Tan : het ligt aan mij, sorry voor mn reaktie he...
Pff, dat wordt nog wat: ik ben nu 7w3d..... zo lang gewacht en nu so shit voelen...![]()
k gooi alles op de hormonen, maar goed....
als ik al gevoelig ben voor geschreven teksten, wordt het nog (niet) leuk als ik t irl ga vertellen: ben bang voor reakties enzo...
Nou goed... meiden/dames, ik hoop werkelijk dat ik over 2,5 week vrolijker terugkom en schijt heb aan mn getalletjes (leeftjid en niet te vergeten kiloooooos)
grts,
Cooki
Jij noemt je onervaren? Je hebt al een hele zwangerschap achter de rug. Wat moet ik dan zeggenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:16 schreef freecell het volgende:
Cookie dat je maar gauw terugkomt
Ik vond je wel gezellig zo erbij
Ow en schijt aan kilo's wil ik ookHet ligt echt veel te gevoelig hier... Bij L. viel ik de eerste 3 maanden af omdat ik bijna niks binnenhield en de rest van de tijd ook maar 9kg aangekomen omdat ik misselijk bleef. Maarja, nu niet zo misselijk en ik kom aan
Zo vervelend...
En ik voel me hier vaak een onervaren piepkuiken tussen al die oudere vrouwen hoor
Nee je hebt niets gemist.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:18 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
cooki, wat is er met jou zo opeens?Heb ik ergens overheen gelezen?
Joh, je mag dan wel de oudste zijn maar who cares!!! En zo veel schelen we nu ook weer niet hoor!
Nou goed, het zij zo, en dat is heel jammer maar dit soort opmerkingen helpt ook niet echt...quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:20 schreef MamsX het volgende:
[..]
Nee je hebt niets gemist.Volgens mij is cooki zelf de enige die cares..
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:30 schreef Linda2205 het volgende:
En nu weer leuk doen allemaal, want Chan is een baby aan het krijgen, dus dit moet een mooi topic worden
Rottig is dat hah? Dat had ik toen ik dacht mn laptop schoon te kunnen maken onder de toetsen..jammer dat ze er niet meer in gaanquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:43 schreef Lijnloos het volgende:
@mezelf,... heb zojuist namelijk een toets uit mijn laptop geslagen ipv een vlieg te pletten... en ik krijg hem er niet meer in...
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 21:33 schreef Brighteyes het volgende:
Het komt mij bekend voor van het begin van de bevalling van Sasha Linda.Maar dat wil je vast niet horen.
Het is, denk ik, gewoon voorwerk.
Feli Morretje!!!quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:54 schreef Morretje het volgende:
[..]
Nee, Ravage was al een FOK!-ker voor ik hem kende, via hem ben ik hier terecht gekomen. Eerst in F&F trouwens..
edit: OP is![]()
Zeg muts, ik ben van '73 en voel me nog steeds heul piep hoorquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:01 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
En Tan was vast niet zo serieus, want die is zelf ook niet zo piep meer, die is van '75 (no offence Tan)
Lin anders bellen met je vk hoor, krampen in je rug vind ik toch een beetje heftig hoor en je bent nog niet klaar om te bevallen nu...sterkte iigquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 21:40 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
ikooknie
Naja, straks slapen en dan is het morgen vast weg
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 23:19 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Feli Morretje!!!En Ravage natuurlijk ook!
je ticker klopt niet...over 5 dagen ga je al bevallen![]()
Dat dus. Ik ben echt 100% verbaasd over de reactie van Cooki, het was echt een grapje!!!, ik ging gewoon in op wat ze zelf de hele tijd benadrukt. En bedoelde het juist totaal niet rot.quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 20:01 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
En Tan was vast niet zo serieus, want die is zelf ook niet zo piep meer, die is van '75 (no offence Tan)
Deze bevalling wordt de zesde keerquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 19:59 schreef Kersjes het volgende:
Tan, wat een verhaal zegMaar dat overkomt je heus geen 2e keer, deze bevalling zal vast een eitje zijn
Ja, komt u maar met meer van dat soort verhalen!quote:Op zondag 2 augustus 2009 08:44 schreef Tan het volgende:
[..]
Deze bevalling wordt de zesde keerEn inderdaad, de tweede ging veel sneller en de derde t/m de vijfde waren racbevallingen binnen 4 uur.
Vandaag wordt het een overzichtelijke dag voor BJquote:Op zondag 2 augustus 2009 06:27 schreef Beessie-Jen het volgende:
Ik heb redelijk geslapen en zo weer werken; duimen julie voor me dat het vandaag wat overzichtelijker wordt???
en ik ben aan het aftellen... nog 9 werkdagen tot ik vakantie heb... (in een kleine 2 weken...)
Nee, eerlijk gezegd drink ik veel te weinig... Ik moet me er vaak echt toe zetten...quote:Op zondag 2 augustus 2009 09:26 schreef mefke79 het volgende:
Ik ga maar eens even wat drinken. Hebben jullie sins je zwanger bent ook zoveel meer dorst dan eerst? En dan maken die warme dagen het er niet beter op. Gisteren stond ik om half elf op en voor half 1 had ik al een liter karnemelk en een halve liter vruchtensap achterover gekiepert...
Ah okquote:Op zondag 2 augustus 2009 09:26 schreef mefke79 het volgende:
Twinkly, je hoeft niet op je vk te wachten om naar de fysio te gaan he...mag gewoon zonder verwijzing. En je moet er niet te lang mee wachten.
Ja maar ja maar ik zit ineens in ontkenningsmodus en die laatste vind ik eng...quote:
Op zich viel het nog mee hoor, ik heb het niet als traumatisch ervaren. Ik vind zelf tangen, vaccuümpompen en dergelijke en daarna alsnog een keizersnede - om maar een dwarsstraat te noemen erger klinken. Het enige zware was de uitputting, maar die was na de ruggenprik als sneeuw voor de zon verdwenen. Wel stond het team voor een KS al klaar, maar omdat de baby het goed bleef doen mocht ik het gelukkig zelf afmaken.quote:Op zondag 2 augustus 2009 11:08 schreef Kersjes het volgende:
Tan, dat klinkt bemoedigend![]()
Jouw eerste bevalling is echt zo'n horror-verhaal, erger dan dat kan haast niet...
zat je op toestemming te wachtenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |