abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70560478


Michael Joseph Jackson (Gary, Indiana), 29 augustus 1958 – Los Angeles (Californië), 25 juni 2009) was een Amerikaans popzanger. Hij geldt als één van de succesvolste artiesten van de 20e eeuw. Jackson onderscheidde zich door zijn herkenbare hoge stem, zijn typische dansbewegingen en zijn grote muzikale diversiteit. Zijn bijnaam luidde King of Pop.

Jackson stond al op zeer jeugdige leeftijd als lid van The Jackson 5 op het podium en startte als tiener een solocarrière. In het begin van de jaren '80 was hij internationaal één van de grootste popsterren. Hij bereikte zijn grootste succes met het album Thriller, dat met bijna 108 miljoen verkochte exemplaren geldt als het best verkochte album aller tijden. Jackson heeft wereldwijd meer dan 750 miljoen albums verkocht.

Michael versterkte zijn muziek en imago met opvallende videoclips, waarin zijn ritmische dansstijl duidelijk tot uitdrukking komt. Een van de bekendste videoclips, die van Thriller, duurt maar liefst 18 minuten. De clip voor zijn hitsingle Scream, een duet met zijn zus Janet Jackson, kostte zeven miljoen dollar. Deze clip houdt sinds 1995 het record voor duurste muziekvideo. Die video, geregisseerd door Mark Romanek, kreeg een MTV Video Music Award in de categorie dance en een Grammy Award voor beste korte video. Karakteristiek voor de muziek van Michael Jackson is zijn stem en de in bijna alle nummers aanwezige sterke baslijn.

Naarmate de ster van Jackson rees, begon zijn populariteit echter te dalen. Mede als gevolg daarvan verschoof de aandacht in de media van zijn muziek naar het nogal excentrieke karakter van Jackson en zijn privéleven. Hij werd dikwijls afgeschilderd als iemand die totaal afgezonderd leefde van de 'grote-mensenwereld' en zijn tijd liever met kinderen en dieren doorbracht (het Peter Pan-syndroom).

Michael Jackson overleed op donderdag 25 juni 2009, nadat hij rond het middaguur in zijn woning in Los Angeles door een hartstilstand werd getroffen. Hij werd naar het UCLA Medical Center gebracht, waar hij om 14:26 uur lokale tijd (21:26 UTC) dood werd verklaard.




Muziek!

Michael was niet de artiest die elke twee jaar een nieuw album uitbracht. Desondanks wist hij altijd unieke nummers te schrijven en scoorde hij keer op keer. Uiteraard heeft Michael gedurende zijn decennia lange carrière talloze (live) video's gemaakt. Sterker nog, hij is grondlegger van het begrip videoclip door als eerste een 18 minuut lange clip te maken van Thriller, wat in totaal één miljoen dollar heeft gekost. Een megabedrag voor die tijd. Hij overtrof zich zelf qua kosten door het maken van de videoclip 'Scream', samen met zijn zus Janet. De kosten voor deze clip bedroegen zo'n zeven miljoen dollar en is tot op heden de duurste videoclip ooit. Een hoop van Michael's clips bevatten een miniverhaal, wat als uniek kan worden beschouwd.

Hieronder een kleine selectie van wat The King of Pop heeft gemaakt


De eerste single en nummer 1-hit van de Jackson 5 op het Motown label:



De Jackson 5 en de Jacksons hadden in de jaren '70 nog tig hits



Maar Michael wilde meer en bracht in 1979 de soul/disco/pop klassieker Off The Wall uit, zijn eerste echte solo-album





Michael Jackson ontsteeg alles en iedereen met het bestverkochte album ooit: Thriller.








In 1987 bracht hij BAD uit. Vijf nummer 1-hits, 35 miljoen platen verkocht.







Het succes zette zich voort in 1992 met de release van 'Dangerous'. Wederom tig hits, dit keer zonder Quincy Jones. Het laat een totaal andere, experimentele Jackson zien maar nog steeds met hits waar je tegen zegt







Michael Jackson schreef geschiedenis met zijn album HIStory. Natuurlijk weer vele records gebroken zoals o.a. de bestverkochte dubbel-CD ooit enzovoorts. Het album laat een agressieve kant zien van Jackson en mag wel zijn persoonlijkste album genoemd worden. Het album werd uitgebracht na de eerste aantijgingen van kindermisbruik.







Invincible (2001) was het langverwachte vervolg op Blood On The Dancefloor (een 'tussen'-album). Het bracht weinig hits voort mede door het ontbreken van promotie door Sony, toch wist het een kleine 15 miljoen keer de toonbanken over te gaan.





2001 zei je? Wat heeft hij de laatste jaren uitgevreten dan, muzikaal gezien? Niet veel is het antwoord, of beter gezegd: bar weinig, al zijn er wel wat nummers uitgebracht en gelekt waaronder sommige in samenwerking met anderen.








Vorige topics
Michael Jackson #48 - In Loving Memory
Michael Jackson #47 - We will 'Remember the Time'
Michael Jackson #46 - 1958-2009
Michael Jackson #45 - 1958-2009
Michael Jackson #44 - We shall miss you.
Michael Jackson #43 - Live of niet, nog drie weken!
Michael Jackson #42 - De geruchten vliegen je om de oren
Michael Jackson #41 - The biggest comeback in music history
Michael Jackson # 40 London, DrDentz is coming :D
Michael Jackson #39: Vandaag een miljoen kaartjes weg?
Michael Jackson #38: 45 concerts and counting
Michael Jackson #37 Bijna iedereen heeft kaarten..
Michael Jackson #36: We Be Ballin
Michael Jackson #35:Frustratie en vreugde
Michael Jackson #34: Your wait time is approx 15 minutes...
Michael Jackson #33 - We gaan op de trekker naar Londen
Michael Jackson #32 - Comeback van de King of Pop
Michael Jackson #31: This is it!
Michael Jackson #30: Tijd voor nieuwe muziek
Michael Jackson #29: Alweer 50 jaar
Michael Jackson #28 - 25 jaar na Thriller
Michael Jackson #27 - Eind 2008 of toch 2009?
Michael Jackson #26 - Eind dit jaar of toch 2008?
Michael Jackson #25 - And we're still waiting...
Michael Jackson #24 - Jackson 5 gaat optreden in de VS?
Michael Jackson #23 -Take my name and just let me be..
Michael Jackson #22 The King of Pop
Michael Jackson #21 - We Are The Wooorrllddd :o
Michael Jackson #20 - Op naar de WMA's!
Michael Jackson #19 - Shamone!
Michael Jackson #18 - Nieuw album in.. euh....
Michael Jackson #17 - Nieuw album in 2007
Michael Jackson #16 - King of Pop
Michael Jackson #15
Michael Jackson #14 - Europe, here I come
Michael Jackson #13 - "Acquitted and vindicated"
Feliciteer hier Michael Jackson! - #12
Michael Jackson #11
Michael Jackson #10: (Not Guilty)
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70560538
Jackson's last performance to be released



Michael Jackson's final performance will be released on DVD.

Footage of the late singer performing better than the 20-year-old dancers and singing his greatest hits during the final rehearsal for his planned London residency will be released as a tribute to the late pop star.

The three-hour clip shows Michael, who died from a suspected cardiac arrest last Thursday (25.06.09), performing his trademark moonwalk moves and astounding onlookers with his agility.

Randy Philips, from AEG Live, who was promoting the 50 This Is It concerts, said: He danced as well or better than the 20-year-old dancers we surrounded him with.

"He was riveting. I thought this was going to be his greatest live show ever produced. He was so great, I got goosebumps."

Ed Alonzo, who was organising the large-scale illusions for Michael's planned 50-date London residency, feels blessed to have been one of few to watch the 50-year-old star's amazing performance.

He said: "It was an amazing show. The thing was just days away from being perfected. It was incredible. Even though it was just a walk-through with the dancers, his moves were dead-on - the same Michael Jackson we saw through the years in music videos.

"He wasn't singing full-out, but he was singing. I feel I was so blessed to see the only performance of this concert."

pi_70560583
Kan er echt niet op wachten!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70560680
Ik had er liever heengegaan en het in volle glorie gezien, maar goed, dit is een klein pleistertje op een grote open wond.
pi_70560705
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:20 schreef DrDentz het volgende:
Ik had er liever heengegaan en het in volle glorie gezien, maar goed, dit is een klein pleistertje op een grote open wond.
Tja, wie niet
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70560721
Mensen die hem na zijn dood opeens wél weten te waarderen.
pi_70560759
Daar heb je een punt
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:24:20 #8
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70560789
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:22 schreef DrDentz het volgende:
Mensen die hem na zijn dood opeens wél weten te waarderen.
Hypocriet idd, maar geloof ook niet dat ze hem waarderen, meer iets van mensen zonder mening die typisch kuddegedrag vertonen. Over drie weken luisteren ze weer Rihanna en of andere rapnegert uit Amerika
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:25:33 #9
167022 RSie
Nomen Nescio
pi_70560840
Ik snap niet hoe die refund in zijn werk gaat.
ik zie in het vorige topic dat mensen al dingen invullen, maar als ik naar www.michaeljacksonlive.com ga staat er alleen de aankondiging dat er op woensdag 1 juli nieuws op die site zou moeten staan.
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:28:18 #10
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70560951
Maar die rehearsals he, zullen ze wel alles gedaan hebben dan? Bij die rehearsals van vorige tours, is het vaak wat slap gedans in van die verrotte t-shirts en half gezing en niet eens de echte show, maarja die zullen ze toen ongetwijfeld ook wel helemaal geoefend hebben.

Maar, mocht ie hier gewoon de echte show hebben gedaan, maar alleen niet echt voluit gezongen hebben zou het wel heel tof zijn. Zo met al die effecten die ze wilden doen, kostuums, strakke dans dan zal het er heel mooi uitzien

En dan te bedenken dat Michael niet eens wilde dat er gefilmd werd
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:30:22 #11
167022 RSie
Nomen Nescio
pi_70561029
wat ik trouwens ook niet helemaal begrijp.
Er wordt gesproken over dat je of een kaartje of een refund krijgt.
wel lullig voor mensen die net als mij de duurste kaarten hadden aangeschaft, die zouden dan dus meer betalen dan de mensen die het goedkope kaartje hadden.

ik twijfel wel een beetje,.. maar zoveel geld voor een stukje papier
zou het wel graag als aandenken hebben, maar vindt het een misdadige keuze die ze je voorschotelen.
stelletje parasieten daar bij AEG
pi_70561039
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:28 schreef Bevin het volgende:
Maar die rehearsals he, zullen ze wel alles gedaan hebben dan? Bij die rehearsals van vorige tours, is het vaak wat slap gedans in van die verrotte t-shirts en half gezing en niet eens de echte show, maarja die zullen ze toen ongetwijfeld ook wel helemaal geoefend hebben.

Maar, mocht ie hier gewoon de echte show hebben gedaan, maar alleen niet echt voluit gezongen hebben zou het wel heel tof zijn. Zo met al die effecten die ze wilden doen, kostuums, strakke dans dan zal het er heel mooi uitzien

En dan te bedenken dat Michael niet eens wilde dat er gefilmd werd
Ik vond bijvoorbeeld de Dangerous rehearsals helemaal niet slecht. Goed, er werd veel "gepraat" erdoor en de effecten werden middels "boem" gedaan , maar het had wel wat. En als ik de berichten mag geloven, waren deze rehearsals heel anders aangepakt met de benodigde bijzaken
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:32:07 #13
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70561092
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:28 schreef Bevin het volgende:
Maar die rehearsals he, zullen ze wel alles gedaan hebben dan? Bij die rehearsals van vorige tours, is het vaak wat slap gedans in van die verrotte t-shirts en half gezing en niet eens de echte show, maarja die zullen ze toen ongetwijfeld ook wel helemaal geoefend hebben.

Maar, mocht ie hier gewoon de echte show hebben gedaan, maar alleen niet echt voluit gezongen hebben zou het wel heel tof zijn. Zo met al die effecten die ze wilden doen, kostuums, strakke dans dan zal het er heel mooi uitzien

En dan te bedenken dat Michael niet eens wilde dat er gefilmd werd
Denk dat het meer een ''generale repetitie'' was. Dus met kostuums e.d.
Waar staat dat hij eigenlijk niet wilde dat het gefilmd werd?

PS Ik zit de ''Private Home Videos'' te kijken. Weet iemand in welk jaar die zijn gemaakt?
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:32:09 #14
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70561096
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:25 schreef RSie het volgende:
Ik snap niet hoe die refund in zijn werk gaat.
ik zie in het vorige topic dat mensen al dingen invullen, maar als ik naar www.michaeljacksonlive.com ga staat er alleen de aankondiging dat er op woensdag 1 juli nieuws op die site zou moeten staan.
http://ticketmaster.custh(...)r/doc_serve.php?2=TM

Daaro.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70561170
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:32 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Denk dat het meer een ''generale repetitie'' was. Dus met kostuums e.d.
Waar staat dat hij eigenlijk niet wilde dat het gefilmd werd?

PS Ik zit de ''Private Home Videos'' te kijken. Weet iemand in welk jaar die zijn gemaakt?
2003 als je het jaar van uitbrengen bedoelt dan
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:34:17 #16
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70561185
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:32 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Denk dat het meer een ''generale repetitie'' was. Dus met kostuums e.d.
Waar staat dat hij eigenlijk niet wilde dat het gefilmd werd?

PS Ik zit de ''Private Home Videos'' te kijken. Weet iemand in welk jaar die zijn gemaakt?
Ik weet niet, stond in zo'n artikel dat hier laatst gepost was in 1 van deze topics. Zo'n medewerker die had verklaard dat een van de laatste repitities die Michael gedaan had, in full HD waren gefilmd, hoewel Michael dat eigenlijk niet wilde.

Tja, ik weet niet, maar misschien gaan ze die beelden gebruiken.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:35:42 #17
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70561232
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:33 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

2003 als je het jaar van uitbrengen bedoelt dan
Vóór hetMartin Bashir interview? Ik vind hem echt leuk overkomen in deze filmpjes. Gelukkig, vitaal en genietend.
pi_70561242
Ik denk dat het alleen echt interessant voor de fans is. Mensen die 'gewoon' een concert van hem op DVD willen hebben moeten Live in Bucharest kopen. Want dit wordt net zoiets als die "We are the World"-dvd, waar je hem 20 minuten z'n tekst ziet inzingen. Ik vind dat wel boeiend, maar de massa niet.
pi_70561252
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:35 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Vóór hetMartin Bashir interview? Ik vind hem echt leuk overkomen in deze filmpjes. Gelukkig, vitaal en genietend.
Martin Bashir was in februari 2003

Kort daarna kwam Take Two en daarna PHV
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:36:40 #20
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70561273
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Ik vond bijvoorbeeld de Dangerous rehearsals helemaal niet slecht. Goed, er werd veel "gepraat" erdoor en de effecten werden middels "boem" gedaan , maar het had wel wat. En als ik de berichten mag geloven, waren deze rehearsals heel anders aangepakt met de benodigde bijzaken
Ze waren ook niet slecht maar het leek in de verste verte niet op de show. Kijk en als ze zoiets gaan releasen.. Maar sowieso benieuwd om te zien hoe de show er uit zou zien, welke tracks hij zou doen, maar bovenal om hem weer eens zien te zingen en gewoon een show te maken.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70561351
Die 3 uur durende video wil ik ook wel zien. Heel graag zelfs.
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:48:20 #22
167022 RSie
Nomen Nescio
pi_70561683
quote:
Thanks, maar hoe weet ik of dat een officiele site is? aangezien er niks vanuit de officiele website vermeld wordt!

voor hetzelfde geld is dat een site in elkaar geknutseld door een menneke die met al die info refunds gaat scoren vanaf de officiele site.
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:52:36 #23
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70561856
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:48 schreef RSie het volgende:

[..]

Thanks, maar hoe weet ik of dat een officiele site is? aangezien er niks vanuit de officiele website vermeld wordt!

voor hetzelfde geld is dat een site in elkaar geknutseld door een menneke die met al die info refunds gaat scoren vanaf de officiele site.
Ja, werd gepost in vorige topic ik weet het ook niet. Ik neem aan van wel, ticketmaster.com.. dat zou zo'n jochie toch niet kunnen maken op dat adres neem ik aan Een aantal heeft hem ook al gebruikt, ik doe vrijdag even denk ik, neem aan dat het wel goed is.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70561863
Op CNN nu: geen publieke bezichtiging op Neverland.
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:52:47 #25
74506 Rebbedebje
Bedrijfspsycholoog
pi_70561870
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ik vond bijvoorbeeld de Dangerous rehearsalshelemaal niet slecht. Goed, er werd veel "gepraat" erdoor en de effecten werden middels "boem" gedaan , maar het had wel wat. En als ik de berichten mag geloven, waren deze rehearsals heel anders aangepakt met de benodigde bijzaken
Oke, ik weet ook niet alles maar staat dit op een dvd?
Of moet ik dat op youtube zoeken...
Op di 15 januari 2013 schreef Pharkus: Ik spit de flow op je radio,
als een eloquente heer, mijn diss doet geen zeer, mijn raps sucken dus, peace out, Pharkus.
Op di 26 maart schreef MultiBanaan: Holy crap, was dat gedicht van jou?!
pi_70561990
Weer een nieuwe reeks.

Is er al bekend wanneer de rehearsal-dvd uitkomt? Ik wil hem zien

Als ze trouwens al gaan zeggen dat hij niet voluit zingt, ben ik heel erg benieuwd.
  woensdag 1 juli 2009 @ 21:58:15 #27
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70562088
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:52 schreef Rebbedebje het volgende:

[..]

Oke, ik weet ook niet alles maar staat dit op een dvd?
Of moet ik dat op youtube zoeken...
Staan er zat van op youtube ja.

Zoiets bijvoorbeeld:

Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:01:16 #28
74506 Rebbedebje
Bedrijfspsycholoog
pi_70562194
Maar er bestaat dus geen officiele dvd van?
(dacht al...)
Op di 15 januari 2013 schreef Pharkus: Ik spit de flow op je radio,
als een eloquente heer, mijn diss doet geen zeer, mijn raps sucken dus, peace out, Pharkus.
Op di 26 maart schreef MultiBanaan: Holy crap, was dat gedicht van jou?!
pi_70562267
TVP
Op woensdag 4 februari 2009 20:58 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Ik dacht altijd dat jij een extreme kutuser was, maar je bent best grappig :+
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:04:04 #30
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70562286
Bij die rehearsals zo grappig om te zien, bij Smooth Criminal bijvoorbeeld. Dat Michael de choreografie niet helemaal weet en dan gaat kijken naar de dansers en dan later weer inhaakt.



Die muziek
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70562320
Remember the Time doen ze ook, waarom hebben ze dat eruit gehaald? Zo mooi die trommels in het begin en dat hij dan uit 'de grond' komt.
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:07:54 #32
167022 RSie
Nomen Nescio
pi_70562429
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 21:52 schreef Bevin het volgende:

[..]

Ja, werd gepost in vorige topic ik weet het ook niet. Ik neem aan van wel, ticketmaster.com.. dat zou zo'n jochie toch niet kunnen maken op dat adres neem ik aan Een aantal heeft hem ook al gebruikt, ik doe vrijdag even denk ik, neem aan dat het wel goed is.
daarom juist, de URL is niet ticketmaster.com maar ticketmaster.custhelp.com
ik verwacht dat wanneer het van ticketmaster zelf zou zijn dat het adres ticketmaster.com/custhelp zou zijn.

via de homepage van zowel ticketmaster als van Michaeljacksonlive wordt nergens over gesproken.
begrijp je mijn argwaan

ook vindt ik het een zeer vreemde zaak dat aangezien ze van iedereen die via codes kaarten heeft besteld de mailadressen hebben dat zij ook best een mail kunnen versturen met daarin de refund info.
ze houden me ook steeds van allerlei andere onzin op de hoogte, dus waarom hiervan niet?
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:10:04 #33
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70562505
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:07 schreef RSie het volgende:

[..]

daarom juist, de URL is niet ticketmaster.com maar ticketmaster.custhelp.com
ik verwacht dat wanneer het van ticketmaster zelf zou zijn dat het adres ticketmaster.com/custhelp zou zijn.

via de homepage van zowel ticketmaster als van Michaeljacksonlive wordt nergens over gesproken.
begrijp je mijn argwaan

ook vindt ik het een zeer vreemde zaak dat aangezien ze van iedereen die via codes kaarten heeft besteld de mailadressen hebben dat zij ook best een mail kunnen versturen met daarin de refund info.
ze houden me ook steeds van allerlei andere onzin op de hoogte, dus waarom hiervan niet?
Ja das wel zo, ik heb alleen e-mail gekregen dat er deze week nieuws zou zijn omtrent deze refund zaak. Maar echt concrete informatie heb ik volgens mij ook niet gekregen nee.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70562593
Testament van MJ: http://www.latimes.com/media/acrobat/2009-07/47814643.pdf

Kinderen gaan eventueel naar Diana Ross!
pi_70562619
Misschien krijgen we dat nog.
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:13:16 #36
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_70562628
tvp
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:18:24 #37
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70562821
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70563531
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:01 schreef Rebbedebje het volgende:
Maar er bestaat dus geen officiele dvd van?
(dacht al...)
Nope, maar zoals gezegd: youtube.

Ik ga trouwens de komende paar dagen al m'n video's (concerten etc) even nalopen. Heb een paar jaar geleden al een keer een lijstje hier gepost, maar in de tussentijd is er een hoop bijgekomen. Ik ben van plan wellicht het één en ander te gaan uploaden mocht er animo voor zijn. Youtube is namelijk ook niet alles
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 1 juli 2009 @ 22:39:21 #39
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_70563560
Zoals verwacht: niks op Neverland:
"""Contrary to previous news reports, the Jackson family is officially stating that there will be no public or private viewing at Neverland."

Volgens Friedman, die het de laatste tijd vaker goed heeft, zijn Jacksons eerste twee kinderen niet van hem, dat schijnt al sinds 2005. Blanket is wel van hem.

Hij zal ws. begraven worden op Forest Lawn Cemetery in Hollywood.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_70563662
3 uur aan videomateriaal... hmm, een wilde gok wat hij heeft gerepeteerd:

Rock With You
She's Out Of My Life
Wanna Be Startin' Somethin'
Thriller
Billie Jean
Beat It
Human Nature
Bad
The Way You Make Me Feel
Smooth Criminal
Man In The Mirror
I Just Can't Stop Loving You
Dirty Diana
Heal The World
Black or White
Dangerous
Will You Be There
Why You Wanna Trip On Me (de dansers hebben dit gerepeteerd)
They Don't Care About Us
Stranger in Moscow
Earth Song
You Are Not Alone
You Rock My World
Break of Dawn
Whatever Happens
You Are My Life
I Want You Back / ABC / The Love You Save / I'll Be There
Heartbreak Hotel
Nieuwe onbekende liedjes

Dikgedrukt: zeker gerepeteerd

Inderdaad: een hele waslijst aan nummers, maar wel allemaal nummers die zo maar gerepeteerd zouden kunnen zijn!

[ Bericht 1% gewijzigd door Rnnz op 01-07-2009 23:28:13 ]
  woensdag 1 juli 2009 @ 23:16:39 #41
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70565073
Wat is dat nou voor lijst? Je noemt gewoon zijn bekendste nummers op. Plus een aantal persoonlijke favorieten waarschijnlijk. En voor de zekerheid ook nog ''Nieuwe onbekende liedjes''. Zodat je er nooit naast kan zitten?
Iedereen weet toch welke liedjes het ongeveer zullen worden. En niemand hier weet het precies, dus beetje zinloze opsomming.
  woensdag 1 juli 2009 @ 23:18:06 #42
225274 Robijn1961
Beatles Forever
pi_70565131
tvp
Waiting for This is it!
  woensdag 1 juli 2009 @ 23:21:13 #43
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70565260
Je kon toen toch op zijn site 25 nummers kiezen die je wilde horen? Hi zei toch ook "Im gonna sing the songs, my fans wanna hear" Dus als ie zich daar aan zou houden ofzo, maar je kon bijvoorbeeld ook Why you wanna trip of me kiezen. Het zou pas tof zijn als ie een paar van die liedjes zou doen, die hij nog nooit live heeft gedaan en die ook geen video hebben. Maarja, allemaal speculaties, we zullen wel zien.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70565304
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 23:16 schreef Cavalier1 het volgende:
Wat is dat nou voor lijst? Je noemt gewoon zijn bekendste nummers op. Plus een aantal persoonlijke favorieten waarschijnlijk. En voor de zekerheid ook nog ''Nieuwe onbekende liedjes''. Zodat je er nooit naast kan zitten?
Iedereen weet toch welke liedjes het ongeveer zullen worden. En niemand hier weet het precies, dus beetje zinloze opsomming.
Ik zeg toch ook 'wilde gok'? Jezus, reageer niet zo geprikkeld zeg. Ik probeer alleen maar voor te stellen wat er op de DVD kan komen, of beter gezegd, wat de laatste nummers zijn die Michael heeft gezongen.

En geen persoonlijke favorieten hoor, anders had ik er wel andere nummers opgezet.
  woensdag 1 juli 2009 @ 23:23:45 #46
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_70565348
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 23:22 schreef Rnnz het volgende:

[..]

Ik zeg toch ook 'wilde gok'? Jezus, reageer niet zo geprikkeld zeg.

En geen persoonlijke favorieten hoor, anders had ik er wel andere nummers opgezet.
Mijn naam is niet Jezus...
pi_70565353
He had been in touch with her again after he bleached his scrotum with a special cream and it burned him. Debbie attended to him, and to show his gratitude, he gave her a car.

Auw!
pi_70565366
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 23:23 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Mijn naam is niet Jezus...
Nee, dat moest er nog eens bijkomen.
pi_70565414
Ik denk ook dat Why You Wanna Trip On Me er tussen zit, want in een filmpje zie je de dansers oefenen op dat nummer.
pi_70565475
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 23:23 schreef DrDentz het volgende:
He had been in touch with her again after he bleached his scrotum with a special cream and it burned him. Debbie attended to him, and to show his gratitude, he gave her a car.

Auw!
Hiiihiii
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70565864
Dat zal pijn hebben gedaan.
pi_70566818
Wat is Will You Be There toch een prachtig nummer. Die ad-libs op het einde kan niemand behalve Michael.

pi_70567719
quote:
Op woensdag 1 juli 2009 22:12 schreef Tourniquet het volgende:
Testament van MJ: http://www.latimes.com/media/acrobat/2009-07/47814643.pdf

Kinderen gaan eventueel naar Diana Ross!
Ongelofelijk dat zo'n persoonlijk document zomaar op straat komt te liggen..
  donderdag 2 juli 2009 @ 00:41:36 #54
157428 GoodGawd
This is your captain speaking!
pi_70567760
MJ is een goeie kerel maar er is 1 dat ik nog niet snap. Waarom hield ie in godsnaam dat kind over de reling van dat balkon?
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
pi_70567822
Het is een oude Afrikaanse traditie om het koningskind aan het volk te tonen.

pi_70567898
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:44 schreef DrDentz het volgende:
Het is een oude Afrikaanse traditie om het koningskind aan het volk te tonen.

[ afbeelding ]


Ehm, tja, waarom deed hij dat. Hij wilde z'n kind laten zien aan de buitenwereld, maar dacht daar even niet bij na. Iedereen maakt fouten.
  donderdag 2 juli 2009 @ 00:48:17 #57
156462 JX
Alba gu Brath!
pi_70567902
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:44 schreef DrDentz het volgende:
Het is een oude Afrikaanse traditie om het koningskind aan het volk te tonen.

[ afbeelding ]
Life is a waste of time, time is a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life!
pi_70567953
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:44 schreef DrDentz het volgende:
Het is een oude Afrikaanse traditie om het koningskind aan het volk te tonen.

[ afbeelding ]
Gast, ik moest echt hard lachen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 00:55:12 #59
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568022
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:50 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Gast, ik moest echt hard lachen
Ik helemaal niet, das al grappig opzich
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568112
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:50 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Gast, ik moest echt hard lachen
Bij mij heeft ie ook een lach op m'n gezicht getoverd op deze sombere avond.

Dank je wel daarvoor.

Is er nog nieuws eigenlijk?
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:01:44 #61
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568151
Hebben we weer drie topics volgeluld zonder nieuws ja

Ghosts nu op tmf
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568187
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 00:59 schreef Rnnz het volgende:

[..]

Bij mij heeft ie ook een lach op m'n gezicht getoverd op deze sombere avond.

Dank je wel daarvoor.

Is er nog nieuws eigenlijk?
Hoezo somber?

Weinig nieuws, Wel een gerucht over een mogelijke verslaving aan propfol en daaraan gekoppeld de dood van MJ. En daar komt iemand om de hoek bij kijken, dr. Murray....
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:05:13 #63
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_70568224
Haha, de Afrikaanse traditie, die houden we erin.

Maar goed, gewoon effe een moment van ondoordachtheid. Mensen overdrijven het ook zo. Alsof hij hem bijna liet vallen oid. Rnnz heeft ook meerdere malen meerdere neefjes in een (met 7.000 toeren draaiende) plafondventilator gegooid (titanium wieken), althans zo gaan de geruchten....
pi_70568226
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:01 schreef Bevin het volgende:
Hebben we weer drie topics volgeluld zonder nieuws ja

Ghosts nu op tmf
Oh, daar zijn we sowieso goed in geweest in de tijd voor This is it
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:06:29 #65
157428 GoodGawd
This is your captain speaking!
pi_70568247
Waarom staat dat testament trouwens open en bloot op het internet?
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
pi_70568248
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:05 schreef Xaobotnik het volgende:
Haha, die houden we erin.

Maar goed, gewoon effe een moment van ondoordachtheid. Mensen overdrijven het ook zo. Alsof hij hem bijna liet vallen oid. Rnnz heeft ook meerdere malen meerdere neefjes in een (met 7.000 toeren draaiende) plafondventilator gegooid (titanium wieken), althans zo gaan de geruchten....


Rnnz, waarom? Hoe kan je? Ik ga dit breed uitmeten in de media!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568293
Lol Xaobotnik, volgens mij heb je de verkeerde voor je.. dat was matthijst die dat had gedaan! Zoek hem, vervolg hem, vervloek hem.. niet mij.

Zelfs over mij worden leugens geschreven... nu snap ik hoe Michael zich heeft moeten voelen.
pi_70568355
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:08 schreef Rnnz het volgende:
Lol Xaobotnik, volgens mij heb je de verkeerde voor je.. dat was matthijst die dat had gedaan! Zoek hem, vervolg hem, vervloek hem.. niet mij.

Zelfs over mij worden leugens geschreven... nu snap ik hoe Michael zich heeft moeten voelen.
Gelukkig, blijf maar vingers wijzen naar anderen. Zolang ik maar buiten schot blijf
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568385
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:06 schreef GoodGawd het volgende:
Waarom staat dat testament trouwens open en bloot op het internet?
Omdat het kan!

Nee, er zijn altijd wel mensen die mensen kennen en mensen doen alles voor het geld van andere mensen, dus publiceren mensen prive dingen zodat andere mensen ze kunnen lezen. Snap je?
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568419
Eigenlijk is het gewoon schandalig.. zelfs na z'n dood kan er niets privé gehouden worden.

DrDentz: zet je TV aan op TMF.. Stranger In Moscow op dit moment.

Wel respect voor TMF dat ze zoveel MJ draaien. Ik hoor al dagen niets anders meer op hun zender.
pi_70568429
Hey MTV heeft Smooth Criminal en TMF heeft Stranger in Moscow, wat moet ik nou kijken?!
pi_70568453
Stranger in Moscow
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568461
Maar die is nu af
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568475
Ongelooflijk, zelfs een SMS dienst voor MJ. Lijkenpikkers
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568477
Valt het jullie ook op dat Stranger in Moscow op cd één keer "I'm livin lonely, I'm livin lonely, baby, stranger in moscow" heeft, en de videoclip twee keer?
pi_70568491
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:19 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ongelooflijk, zelfs een SMS dienst voor MJ. Lijkenpikkers
Ja.. ik stond ook al verbaasd te kijken.

Nu Cry!
pi_70568496
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:19 schreef DrDentz het volgende:
Valt het jullie ook op dat Stranger in Moscow op cd één keer "I'm livin lonely, I'm livin lonely, baby, stranger in moscow" heeft, en de videoclip twee keer?
Nee

Cry nu atm, worst video ever!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568520
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:21 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Nee

Cry nu atm, worst video ever!
Het nummer zelf heeft me ook nooit kunnen bekoren.
pi_70568523
Idd.
Toen die video net uitkwam, zei de TMF-vj "let vooral op de speciale rol die Michael Jackson in deze nieuwe clip speelt, veel plezier!"
Zat 'ie er niet in.
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:23:03 #80
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568530
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:20 schreef Rnnz het volgende:

[..]

Ja.. ik stond ook al verbaasd te kijken.

Nu Cry!
Net ook al childhood.

Ik ga nu eens keihard ghost laten schallen uit mijn radio
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568546
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:22 schreef DrDentz het volgende:
Idd.
Toen die video net uitkwam, zei de TMF-vj "let vooral op de speciale rol die Michael Jackson in deze nieuwe clip speelt, veel plezier!"
Zat 'ie er niet in.
haha, dat kan ik me nog herinneren idd

Heb dat nooit begrepen hoor, we hebben al een Man in the Mirror (praktisch) zonder MJ
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568555
Hij had toen al ruzie met Sony ofzo. Hij wou Unbreakable als single.
pi_70568563
Ach, Michael wilde destijds Cry toch ook helemaal niet als single? Hetzelfde geldt voor You Rock My World.. volgens mij wilde hij dat helemaal niets al eerste single.

Nogal geruzie met Sony toen.
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:24:59 #84
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568564
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:24 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

haha, dat kan ik me nog herinneren idd

Heb dat nooit begrepen hoor, we hebben al een Man in the Mirror (praktisch) zonder MJ
Heal the world is ie ook niet te zien toch?
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568569
Ja ok, maar als je een clip sowieso nog kan maken, ga er dan zelf inzitten
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568579
YANA
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568586
Another day has goneeeee, i'm still all alone..... How could this beeeeeeee, you're not here with meeeeee
pi_70568604
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:24 schreef Rnnz het volgende:
Ach, Michael wilde destijds Cry toch ook helemaal niet als single? Hetzelfde geldt voor You Rock My World.. volgens mij wilde hij dat helemaal niets al eerste single.

Nogal geruzie met Sony toen.
Tommy Mottola is a racist
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:27:11 #89
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568605
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:24 schreef DrDentz het volgende:
Hij had toen al ruzie met Sony ofzo. Hij wou Unbreakable als single.
Ja dat zou wel mooi zijn geweest, al was you rock my world ook niet slecht natuurlijk.

Net nog de lange versie van op tmf trouwens
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568614
Laten we dit topic trouwens even volmaken vannacht
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:28:07 #91
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568618
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:25 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ja ok, maar als je een clip sowieso nog kan maken, ga er dan zelf inzitten
Tiende single van Dangerous ofzo
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568623
Ze durven het nog niet aan om de engeltjesversie te tonen.

pi_70568624
Though you're far away.. I am here to stay (8)

Ik ben zometeen pitten though, dus jullie moeten hem volmaken zonder mij.
pi_70568640
Toch netjes dat Invincible bovengemiddelde verkoopcijfers had zonder nagenoeg promotie te hebben gehad
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568653
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:28 schreef Rnnz het volgende:
Though you're far away.. I am here to stay (8)

Ik ben zometeen pitten though, dus jullie moeten hem volmaken zonder mij.
Dacht het niet, posten zal je!
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_70568662
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Dacht het niet, posten zal je!
He's not a real fan.
pi_70568672
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef DrDentz het volgende:

[..]

He's not a real fan.
Het is een hater!

Billie Jean als superclip? Lol
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  donderdag 2 juli 2009 @ 01:31:49 #98
261110 Bevin
ALLEZ GAEL !11@#!!
pi_70568675
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef DrDentz het volgende:

[..]

He's not a real fan.
Wie wel hier
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alles is relatief
Ik dacht echt: "dude wtf.."
"Meteen meer maat meloen komt naar mij toe lopen en zegt: kijk uit ik heb een hartslag! Ik zeg: nah ja, ga dan maar mee naar huis, heb toch niets te doen"
pi_70568677
quote:
Op donderdag 2 juli 2009 01:30 schreef DrDentz het volgende:

[..]

He's not a real fan.


M'n slaapritme is al zo lekker geweldig de laatste tijd.

Billie Jean.
pi_70568682
Hey is dit een nieuw nummer van hem?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')