Ik zou onaantrekkelijke persoonlijkheid vervangen door onaantrekkelijke instelling.quote:Op zondag 20 september 2009 10:31 schreef Waaghals het volgende:
Natuurlijk is uiterlijk belangrijk, maar het overdreven belang dat Schenkstroop er aan hecht is typerend voor iemand die de oorzaak van zijn persoonlijke situatie liever daar zoekt dan bij zijn eigen onaantrekkelijke persoonlijkheid.
Nee Schenkstroop, niet uiterlijk maar uitstraling bepaalt veel. En dat zijn twee verschillende dingen.quote:Op zondag 20 september 2009 11:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik ontken die grijze gebied ook niet. Ik zeg alleen dat uiterlijk erg belangrijk is 9/10 keer zo niet 10/10 keer. Ik ben liever het potje waar veel dekseltjes op passen (zelf knap) dan te moeten vissen naar de jackpot. Ik ben absoluut niet tevreden met wie ik ben, mijn lichaam en hoe het eruit ziet. Ik ben robuust en erg sterk gebouwd, het heeft alleen de aantrekkingskracht '0'
Van de week in Amsterdam liep er haaks een stel voorbij beiden goth. Hij: 1.90 en DIK! rond hoofd, onverzorgd baardje nog net geen elastiekjes erin, bril ala kevin mitnick, lelijke sloop boots waar je U tegen zegt, vies uitziende zwarte flabberbroek waar drie mensen in passen. En daar liep een (eveneens gothic) meisje naast maar zeker niet.. slecht... En ja ze liepen hand in hand.
ik zie de uitzonderingen wel alleen ik weet.. heel zeker.. dat uiterlijk..hoe dan ook.. op het eind heel veel uitmaakt. En bepaalt.
Als je heel lelijk bent kijken ze ook om hoor.quote:Op zondag 20 september 2009 11:57 schreef Schenkstroop het volgende:
. Als ik elke dag positieve feedback krijg van mensen doordat ze me nakijken, dan leef ik vanzelf ook wel op hoor.
Echt gast, wat de rest al zegt: je houding deugt niet. Maar jij probeert het allemaal af te schuiven op je uiterlijk omdat jij het wel lekker vindt om in de slachtofferrol te zitten.quote:Nu moet ik een geweldig persoon worden terwijl ik niets heb. Er is weinig om mee te beginnen.
En met deze hollandse humor moet ik blijer worden zekerquote:Op zondag 20 september 2009 12:01 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Als je heel lelijk bent kijken ze ook om hoor.![]()
Als lelijkerd lach je naar de meisjes en ze lachen terug. Je zal alleen nooit sexueel aantrekkelijk worden bevonden, toch? Daarnaast zullen ze minder lang oogcontact houden en eerder hun hoofd wegdraaien dan bij en mooie jongen.. Wat koop ik ermee om te blijven lachen naar ze?quote:Echt gast, wat de rest al zegt: je houding deugt niet. Maar jij probeert het allemaal af te schuiven op je uiterlijk omdat jij het wel lekker vindt om in de slachtofferrol te zitten.
Laat ook maar.quote:Op zondag 20 september 2009 12:08 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En met deze hollandse humor moet ik blijer worden zeker![]()
[..]
Als lelijkerd lach je naar de meisjes en ze lachen terug. Je zal alleen nooit sexueel aantrekkelijk worden bevonden, toch? Daarnaast zullen ze minder lang oogcontact houden en eerder hun hoofd wegdraaien dan bij en mooie jongen.. Wat koop ik ermee om te blijven lachen naar ze?
Lelijkerd + lachen is kansloze dweeb
Mooie jongen + lachen is SUPER
Zo lang je je blijft focussen op dat je lelijk bent ga je hoe dan ook nooit een vriendin krijgen. Als je niet zo knap bent zul je niet heel snel een fotomodel aan de haak slaan, maar er zijn genoeg meiden die zelf ook niet super knap zijn.quote:Op zondag 20 september 2009 12:08 schreef Schenkstroop het volgende:
Als lelijkerd lach je naar de meisjes en ze lachen terug. Je zal alleen nooit sexueel aantrekkelijk worden bevonden, toch?
Huiltopics openen en zinnige opmerkingen negeren.quote:Op zondag 20 september 2009 12:16 schreef servus_universitas het volgende:
Maar wat heb jij concreet al gedaan om te krijgen wat je wilt hebben?
Ten eerste zie ik persoonlijk niks in een langdurige relatie, simpelweg omdat ik geen enkele ervaring heb. Jezelf storten in zoiets zwaars en moeilijks waar de doorgewinterde latter nog voor naar therapie moet gaan omdat hij/zij het allemaal niet snapt. is vast en zeker te hoog gegrepen voor mij. En ik wil het ook niet. En eigenlijk is het een sadistische val om mij daar geforceerd in te praten enkelt omdat het allemaal moreel juister klinkt. Daar heb ik niets aan. Ik vind niet dat je dat van mij kan vragen. En ik heb geen zin in moeilijke verplichitngen met geforceerd praten over gevoelens en naar schoonouders gaan en huillie moeten aanhoren etcetera. Die meisjes gaven die negers in hun verleden ws. ook geen huillie-shit toen ze hen onbezonnen pijpten en zich lieten gangbangen door 5 man achter mekaar?quote:Op zondag 20 september 2009 12:08 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Volgens mij verwacht dat je van het voorbijlopen van om het even welke vrouw de vuurwerk er vanaf moet spatten. De meeste mensen ontmoeten een partner in hun nabije omgeving, waar ze veel met elkaar in contact komen (werk, sport, hobbymatig). In zo'n context biedt een goed uitelijk geen voordeel meer.
Volgens is de enige die een issue heeft met het uiterlijk van Schenkstroop hij zelf.quote:Op zondag 20 september 2009 14:32 schreef Re het volgende:
uhmmm beetje user bashen op zijn uiterlijk daarentegen is natuurlijk uberstoer
Jouw enige optie in dit leven zal zijn is dat je voor eeuwig alleen blijft. Tering he, wat lul je toch hoop bullshit met je sociaal-maatschappelijke idealen.quote:Op zondag 20 september 2009 12:34 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ten eerste
En ik heb geen zin in moeilijke verplichitngen met geforceerd praten over gevoelens en naar schoonouders gaan en huillie moeten aanhoren etcetera. Die meisjes gaven die negers in hun verleden ws. ook geen huillie-shit toen ze hen onbezonnen pijpten en zich lieten gangbangen door 5 man achter mekaar?
Ten tweede zou ik met veel moeite een partner kunnen krijgen, maar dat wordt dan eentje met ondergemiddelde looks. Ik hou niet van halfbakken werk. Ik wil ook graag mooie meisjes neuken terwijl ze nog jong zijn en strak. Als we allemaal 35+ zijn dan kijken we wel naar langdurige relaties. Nu wilde ik eigenlijk al een jaar of zeventien de bloemetjes buiten zetten en het ervan nemen. Ik heb echter nop nada niets. Ik zou niet blij worden als ik geforceerd met minder dan mijn idealen genoegen moest nemen, en wel de goedkeuring krijgen van buitenstaanders, maar wat heb ik daar aan? Wat heb ik aan de goedkeuring van anderen als ik zelf niet achter die mooie sociaal-maatschappelijke idealen sta?
Om bovenstaande te halen moet je zelf dan ook knap/mooi zijn.
Uiterlijk (maar meer nog de uitstraling) is alleen in eerste instantie van belang. Daarna (dus op het eind) telt echt het karakter van iemand. (uitzonderingen daargelaten)quote:Op zondag 20 september 2009 11:11 schreef Schenkstroop het volgende:
ik zie de uitzonderingen wel alleen ik weet.. heel zeker.. dat uiterlijk..hoe dan ook.. op het eind heel veel uitmaakt. En bepaalt.
Je kan altijd nog voor een Noorse gaan. In Noorwegen wonen 3 keer zo veel vrouwen als mannen, dus daar heb je ze nog voor het uitkiezen ook.quote:Op zondag 20 september 2009 12:34 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ten tweede zou ik met veel moeite een partner kunnen krijgen, maar dat wordt dan eentje met ondergemiddelde looks. Noem me maar wat je wilt, dat het fout is om naar uiterlijk te kijken bla bla, ik zou persoonlijk niet blijer worden. Ik hou niet van halfbakken werk. Ik wil ook graag mooie meisjes neuken terwijl ze nog jong zijn en strak. Als we allemaal 35+ zijn dan kijken we wel naar langdurige relaties. Nu wilde ik eigenlijk al een jaar of zeventien de bloemetjes buiten zetten en het ervan nemen. Ik heb echter nop nada niets. Ik zou niet blij worden als ik geforceerd met minder dan mijn idealen genoegen moest nemen, en wel de goedkeuring krijgen van buitenstaanders, maar wat heb ik daar aan? Wat heb ik aan de goedkeuring van anderen als ik zelf niet achter die mooie sociaal-maatschappelijke idealen sta?
Het probleem is dat hij dat vooral zelf doetquote:Op zondag 20 september 2009 14:32 schreef Re het volgende:
uhmmm beetje user bashen op zijn uiterlijk daarentegen is natuurlijk uberstoer
bron?quote:Op zondag 20 september 2009 15:58 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Je kan altijd nog voor een Noorse gaan. In Noorwegen wonen 3 keer zo veel vrouwen als mannen, dus daar heb je ze nog voor het uitkiezen ook.
Klopt niet.quote:
Dan wordt het misschien meer uitstraling. Toch zal ook dan uiterlijk nog wel wat doen. Maar ik heb dan ook allemaal familie van 40 die er allemaal uitzien als 20quote:Op donderdag 17 september 2009 11:49 schreef Some-Lady het volgende:
wat een gezeik joh
als je boven de 30 bent is het volgens mij sowieso dat een uiterlijk niet echt meer belangrijk is, dat je dan nog wel knappe mensen ziet lopen waarvan je denkt *lekker* ofzo
maar het vallen op alleen of vooral uiterlijk is iets dat ik me herinner van de middelbare school
innerlijk is veel belangrijker
maar bij eerste ontmoetingen is uitstraling voor mij t belangrijkste, ook vriendschappelijke contacten... sommige mensen kunnen niet zo heel erg knap zijn maar toch een geweldig sexy uitstraling hebben, gewoon een super sex appeal
wat ik echt lelijk vind zijn mensen die arrogant over komen, al is het alleen al in hun lichaams houding. Laatst zag ik een knappe barman, kwa uiterlijk helemaal iets waar ik op zou vallen. Maar zijn lichaamstaal en arrogante houding maakte hem voor mij echt om te
Den aanhouder wint!quote:Op zondag 20 september 2009 12:34 schreef Schenkstroop het volgende:
Nu wilde ik eigenlijk al een jaar of zeventien de bloemetjes buiten zetten en het ervan nemen.
ik twijfelde een seconde of hij dit topic niet geopend hadquote:Op zondag 20 september 2009 17:44 schreef Sander het volgende:
Ik vind het wel grappig hoe dit topic ineens over Schenkstroop gaat
Aan zijn posts te zien had hij dit topic inderdaad moeten openenquote:Op zondag 20 september 2009 18:54 schreef Elfy het volgende:
[..]
ik twijfelde een seconde of hij dit topic niet geopend had
Zou je topics ook mogen overnemen of overkopen ?quote:Op zondag 20 september 2009 19:01 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Aan zijn posts te zien had hij dit topic inderdaad moeten openen.
Ik vind het best triest hoe 'ie ze kaapt eigenlijk.quote:Op zondag 20 september 2009 17:44 schreef Sander het volgende:
Ik vind het wel grappig hoe dit topic ineens over Schenkstroop gaat
Net als Schenkstroops opblaaspop, wil je zeggen?quote:
I SO did NOT need that imagequote:Op maandag 21 september 2009 00:04 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Net als Schenkstroops opblaaspop, wil je zeggen?
Ik heb geen opblaas popquote:Op maandag 21 september 2009 00:04 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Net als Schenkstroops opblaaspop, wil je zeggen?
Op een oude gare fiets moet je het leren. En als je eenmaal hebt leren fietsen kan je voor een full carbon cannondale racefiets gaanquote:Op vrijdag 18 september 2009 15:11 schreef Elfy het volgende:
[..]
Mijn vriend had een paar exen van de lelijkste species die ik ooit heb gezien, terwijl hij er zelf heel goed uitziet. Ik ken ze niet, maar lelijk als Ali Babba waren ze wel. Een antwoord op de TT kan ik daarmee nog niet geven, want volgens mij:
Tuurlijk is innerlijk ook belangrijk, maar dat komt wel pas in 2e instantie. Er moet wat van zowel uiterlijk als innerlijk zijn.
misschien was ie op zn hoofd gevallen![]()
Aardig is na uiterlijk en uitstraling het belangrijkste wat vrouwen in een partner zoeken dus dat is niet waar wat je hier schrijft. Vrouwen willen een man die zelfverzekerd in het leven staat, die niet als een kwijlend hondje aan de voeten van een vrouw ligt en die zichzelf de moeite waard vindt.quote:Op zaterdag 19 september 2009 05:10 schreef Schenkstroop het volgende:
Aardig zijn is een eigenschap dat heel laag op de prioriteiten lijst staat bij vrouwen, als het gaat om anatrekkingskracht. De status 'aardig' ben je daarnaast ook zo weer kwijt als jongen. En wat hou je dan over tov. dat ene meisje dat jouw altijd 'aardig' vond? NIETS! Een mooie klootzak zou haar iig al wel hebben geneukt, haar hebben vastgehouden, geknuffeld, leuke dingen mee hebben gedaan, mee hebben geslapen, gelachen. gevoeld, gebeft, getongt. Al duurt het maar een weekend. Deze ervaringen pak je iemand nooit meer af. En omgekeerd ook trouwens, en even uitgaande van extremen en mooie mensen die alleen zakken en hoeren kunnen zijn. Je hebt natuurlijk ook mooie mensen met een persoonlijkheid dat beter in balans staat tegenover anderen. Ik beodel uiterlijk telt altijd zwaarder, en dat geldt vor jong en oud. Man en vrouw. Uiterlijk is belangrijk.
Ach ik vind mezelf ook niet echt knap maar het interesseert me gewoon niet, ik zorg ervoor dat ik er een beetje verzorgd bij loop en that's it. Ik stap in een disco ofzo ook niet zo snel op vrouwen af (vooral omdat ik nooit in discotheken komquote:Op zondag 20 september 2009 11:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik ontken die grijze gebied ook niet. Ik zeg alleen dat uiterlijk erg belangrijk is 9/10 keer zo niet 10/10 keer. Ik ben liever het potje waar veel dekseltjes op passen (zelf knap) dan te moeten vissen naar de jackpot. Ik ben absoluut niet tevreden met wie ik ben, mijn lichaam en hoe het eruit ziet. Ik ben robuust en erg sterk gebouwd, het heeft alleen de aantrekkingskracht '0'
Van de week in Amsterdam liep er haaks een stel voorbij beiden goth. Hij: 1.90 en DIK! rond hoofd, onverzorgd baardje nog net geen elastiekjes erin, bril ala kevin mitnick, lelijke sloop boots waar je U tegen zegt, vies uitziende zwarte flabberbroek waar drie mensen in passen. En daar liep een (eveneens gothic) meisje naast maar zeker niet.. slecht... En ja ze liepen hand in hand.
ik zie de uitzonderingen wel alleen ik weet.. heel zeker.. dat uiterlijk..hoe dan ook.. op het eind heel veel uitmaakt. En bepaalt.
quote:Op maandag 21 september 2009 16:39 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Bij jou ontbreekt het nogal aan zelfvertrouwen en je vindt dat allemaal de schuld van vrouwen, dat is natuurlijk onzin, vrouwen heb je niet nodig om je leven compleet te maken, als je dat onthoudt dan straal je al veel meer zelfvertrouwen uit en wordt je vanzelf aantrekkelijker gevonden.![]()
Ach ik vind mezelf ook niet echt knap maar het interesseert me gewoon niet, ik zorg ervoor dat ik er een beetje verzorgd bij loop en that's it.
Uiterlijk is echt maar 1 van de hele lange lijst dingen waar een vrouw op kán vallen. en zeker niet het belangrijkste.
Daar geef je nou zelf eigenlijk gewoon een perfect voorbeeld van hoe uiterlijk al snel niet meer zo belangrijk is. Daar vallen ze idd in eerste instantie op, omdat ze dat zogezegd "spannend" vinden. Weet je hoe lang gemiddeld dat soort relaties duren? 3 weken...quote:Op maandag 21 september 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
"vrouwen zijn niet belangrijk"
"ze vallen op zelfvertrouwen"
Ik heb eigenlijk geen idee wat mensen nou precies bedoelen met "zelfvertrouwen". Beschrijf eens een jongen of man die volgens de meisjes blaakt van de zelfvertrouwen. Het is zo ontzetend leeg, loos en nietszeggend dat "zelfvertrouwen", het kan volgens mij alle kanten op. Wat bedoelen mensen daar precies mee? Vrouwen, en dat zie ik en hoor ik ook van meiden zelf, vallen bijvoorbeeld op negers om dat dat donkere en dat arrogante iets losmaakt bij ze. Dat vinden ze spannend. Is dat ook zelfvertrouwen wat die surinamers hebben dat oneindige geschreeuw met de opzichtigheid van een aap?
Zelfvertrouwen kan je breed omschrijven, maar het komt er eigenlijk op neer dat het belangrijkste is dat je uitstraalt dat je goed in je vel zit. (dan moet je dat ook wel ziiten, anders wordt het wat lastiger). Vergeet ook niet dat een vrouw/relatie geen invulling van je leven is, maar een aanvulling...quote:Op maandag 21 september 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
Vrouwen vergissen veelal mannelijke arrogantie en lompheid met "zelfvertrouwen". Bij een grote lompe man met een grote bek krijgen vrouwen het gevoel van veiligheid of niet?. Ik ken ook dikkerds die veel zelfvertrouwen hebben. Als zij iets proberen zijn ze of te dik of "te eng" voor de meisjes. Dus eigenlijk weet ik nog niet goed wat dat "zelfvertrouwen" nou precies nou moet inhoudten
Is het niet meer dat Meiden vallen op imago en types?
Zeker, maar minstens zo belangrijk is het brutale gedeelte: je moet durven afstappen op mensen: je moet proberen. 'Niet geschoten is altijd mis' is een vreselijke dooddoener maar heeft een onbetaalbare les in zich: voor vrijwel iedereen geldt dat je moet 'schieten' (=proberen) om iets te krijgen.quote:Op maandag 21 september 2009 17:09 schreef Fbabe het volgende:
Zelfvertrouwen is echt de key to heaven zeg maar!
Je hoeft nieteens brutaal te zijn. Je gewoon een beetje sociaal opstellen en contact maken met mensen is genoeg.quote:Op maandag 21 september 2009 20:57 schreef waht het volgende:
Zeker, maar minstens zo belangrijk is het brutale gedeelte: je moet durven afstappen op mensen: je moet proberen.
Ik heb je nog nooit gezien, dus geen idee of je lelijk bent, maar bovenstaande visie, hoe knap je ook zou zijn, zou mij zo hard doen afknappen dat het niet leuk meer is..........getverdemme.quote:Op maandag 21 september 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
"vrouwen zijn niet belangrijk"
"ze vallen op zelfvertrouwen"
Ik heb eigenlijk geen idee wat mensen nou precies bedoelen met "zelfvertrouwen". Beschrijf eens een jongen of man die volgens de meisjes blaakt van de zelfvertrouwen. Het is zo ontzetend leeg, loos en nietszeggend dat "zelfvertrouwen", het kan volgens mij alle kanten op. Wat bedoelen mensen daar precies mee? Vrouwen, en dat zie ik en hoor ik ook van meiden zelf, vallen bijvoorbeeld op negers om dat dat donkere en dat arrogante iets losmaakt bij ze. Dat vinden ze spannend. Is dat ook zelfvertrouwen wat die surinamers hebben dat oneindige geschreeuw met de opzichtigheid van een aap?
Vrouwen vergissen veelal mannelijke arrogantie en lompheid met "zelfvertrouwen". Bij een grote lompe man met een grote bek krijgen vrouwen het gevoel van veiligheid of niet?. Ik ken ook dikkerds die veel zelfvertrouwen hebben. Als zij iets proberen zijn ze of te dik of "te eng" voor de meisjes. Dus eigenlijk weet ik nog niet goed wat dat "zelfvertrouwen" nou precies nou moet inhoudten
Is het niet meer dat Meiden vallen op imago en types?
Het lijkt wel alsof je in een achterstandswijk woont incl. omheining, zodat dat je enige bron van ervaring is. Het is niet zo zwart-wit als jij het stelt. De bevolking bestaat voor 80% uit 'gemiddelde' mensen met een 'gemiddelde' partner waar zulke zaken absoluut niet spelen. MBO/HBO, 'gemiddeld' aantrekkelijk, leuke baan, huisje boompje beestje, etc. Jij wilt alleen de niet-representatieve extremen zien, en dat is je eigen keuze hoor.quote:Op dinsdag 22 september 2009 01:41 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik zei geen "negeraap" dat maak jij ervan. ik zei "schreeuwlelijkerds met de opzichtigheid van een aap" En voor de rest, tsja, kijk om je heen en vertel mij dan maar of ik gelijk heb of niet. Antillianen bijvoorbeeld, kunnen veelal niet accentloos Nederlands praten. Hun woning stinkt meastal zo erg daar zijn de achterbuurten van China niks bij. Toch hebben zij een strepje voor bij de dames. Als het die dames niet te doen is om de voorgekauwde imago of een stukje cultuur, dan weet ik het ook niet meer. Om de intellect zal het wel niet zijn, tenzij ze van simpel houden. Op sjonnie-hollanders heb ik ook wel kritiek. Maar ik ben verschrikkelijk moe van de eenzaamheid. Ik ga slapen.
NEe meiden vallen niet op imago en types, vrouwen vallen op mensen die zichzelf de moeite waard vinden ongeacht hoe ze eruit zien, ongeacht de minpuntjes. Mensen die weten waarin ze wél goed zijn (bv een hobby, een sport, filosofie , een interesse), mensen die ziichzelf kunnen vermaken, mensen die een leven hebben en daar een vrouw een welkome aanvulling op vinden. En dat is wat anders dan invulling.quote:Op maandag 21 september 2009 19:23 schreef Schenkstroop het volgende:
"vrouwen zijn niet belangrijk"
"ze vallen op zelfvertrouwen"
Ik heb eigenlijk geen idee wat mensen nou precies bedoelen met "zelfvertrouwen". Beschrijf eens een jongen of man die volgens de meisjes blaakt van de zelfvertrouwen. Het is zo ontzetend leeg, loos en nietszeggend dat "zelfvertrouwen", het kan volgens mij alle kanten op. Wat bedoelen mensen daar precies mee? Vrouwen, en dat zie ik en hoor ik ook van meiden zelf, vallen bijvoorbeeld op negers om dat dat donkere en dat arrogante iets losmaakt bij ze. Dat vinden ze spannend. Is dat ook zelfvertrouwen wat die surinamers hebben dat oneindige geschreeuw met de opzichtigheid van een aap?
Vrouwen vergissen veelal mannelijke arrogantie en lompheid met "zelfvertrouwen". Bij een grote lompe man met een grote bek krijgen vrouwen het gevoel van veiligheid of niet?. Ik ken ook dikkerds die veel zelfvertrouwen hebben. Als zij iets proberen zijn ze of te dik of "te eng" voor de meisjes. Dus eigenlijk weet ik nog niet goed wat dat "zelfvertrouwen" nou precies nou moet inhoudten
Is het niet meer dat Meiden vallen op imago en types?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |