Kiezen voor vrede: criminelen opdonderenquote:Op maandag 15 juni 2009 21:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
wat is dit nou weer voor onzin???
wat heeft het uitzetten van criminelen in godsnaam met kiezen voor vrede, democratie, vrijheid, europa te maken??????
kunnen we ineens niet meer naar de stembus als er hier teveel in de gevangenis blijven rond hangen?
nou nu zeg je wat andersquote:Op maandag 15 juni 2009 21:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kiezen voor vrede: criminelen opdonderen
Kiezen voor democratie: tegen sharia, kalifaten en andere religieuze bullshit.
Kiezen voor vrijheid: tegengaan van onvrijheid en lieden die onvrijheid willen installeren.
Kiezen voor Europa: door intern open en extern gesloten grenzen te houden.
Heel simpel. En niet "onzin???" zoals jij stelt.
Ellenlange files veroorzaakt door vakantiegangers?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:16 schreef Mutant01 het volgende:
Heel simpel, Wilders wil van Nederland een oorlogsgebied maken, met als gevolg:
[ afbeelding ]
Oh jawel.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou nu zeg je wat anders
op je eerste punt na heeft het helemaal niets met het al dan niet uitzetten van buitenlandse criminelen te maken
Ellenlange files veroorzaakt door mensen die vluchten voor geweld en/of onderdrukking. Het plaatje zal niet veel verschillen.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:20 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ellenlange files veroorzaakt door vakantiegangers?
Ik ga vaak keihard tegen Wilders in, met name om zijn vrijheidsverneukende standpunten, maar hier heeft ie gewoon gelijk. Ik ben mans genoeg om dat toe te geven. Dat zie ik links nog niet doen (rechts ook niet trouwens als links met iets goeds komt).quote:Op maandag 15 juni 2009 21:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Als je zo de reacties van sommigen hier leest, ga je toch echt wanhopen aan de kwaliteit van het historisch onderwijs in dit land. Mensen die gewoon open en bloot redenaties spuien, waar Goebbels nog het schaamrood van op zijn kaken zou hebben gekregen, onder het mom van 'Da's de realiteit, je weet toch'.. Ik maakte me er kwaad over, maar nu? Nu ben ik alleen nog maar droevig. Een land krijgt wat het verdient. Blijkbaar verdient dit land Wilders en de positie van paria in de wereld. Hoe ironisch, als je onze geschiedenis van tolerantie, openheid, vrijheid en gastvrijheid in ogenschouw neemt.
Je hebt meer gezegd, meer onzin dan zin. Zoals bijvoorbeeld dat de inkomsten van migranten de grootste inkomsten bron is van landen in Noord-Afrika. Je weet geen reet van die landen, je weet geen reet van die mensen, je weet geen reet van hun cultuur, je weet geen reet van wat ze denken. Hoeft ook niet, maar praat dan niet over hen.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:21 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Oh jawel.
Maar ik heb wel meer gezegd in dit topic. Lees ff alles door als je wil. Vooral dat stukje over de mods gericht aan remlof moet jou, ban-grage mod, wel aanspreken.
nahquote:
zelfde verhaal ... net zogoed onzinquote:Maar ik heb wel meer gezegd in dit topic. Lees ff alles door als je wil. Vooral dat stukje over de mods gericht aan remlof moet jou, ban-grage mod, wel aanspreken.
De Maghreblanden profiteren keihard van al die "gastarbeiders" en hun nageslacht in Europa. Maar iets terugdoen, namelijk het criminele gespuis terugnemen omdat ze BLIJKBAAR paspoort afgeven, dat zou teveel gevraagd zijn?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je hebt meer gezegd, meer onzin dan zin. Zoals bijvoorbeeld dat de inkomsten van migranten de grootste inkomsten bron is van landen in Noord-Afrika. Je weet geen reet van die landen, je weet geen reet van die mensen, je weet geen reet van hun cultuur, je weet geen reet van wat ze denken. Hoeft ook niet, maar praat dan niet over hen.
Waarom ga je niet in op wat ik zeg? Je produceerde een volle leugen.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:26 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De Maghreblanden profiteren keihard van al die "gastarbeiders" en hun nageslacht in Europa. Maar iets terugdoen, namelijk het criminele gespuis terugnemen omdat ze BLIJKBAAR paspoort afgeven, dat zou teveel gevraagd zijn?
We zijn Gekke Henkie niet hier.
Optiefen.
quote:Op maandag 15 juni 2009 21:01 schreef t-8one het volgende:
[..]
Nou dan maak je er toch Marokkaan van?
Wastie wel. Maar goed, het punt is dat links graag criminelen knuffelt.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
nah
[..]
zelfde verhaal ... net zogoed onzin
ik kan niemand bannen en Remlof is geen mod
Even naar een torrentsite gaan en deze film downloaden.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
maar hier heeft ie gewoon gelijk. Ik ben mans genoeg om dat toe te geven. Dat zie ik links nog niet doen (rechts ook niet trouwens als links met iets goeds komt).
Wat Goebbels ermee te maken heeft, weet ik even niet, misschien kan je dat uitleggen?
Omdat je hele vergelijking mank gaat. Als FA probeer ik een forum zo leuk mogelijk voor zo veel mogelijk mensen te houden. Als iemand zich zo gedraagt dat ie het verpest voor anderen gaat ie eraf en kan ie nog overal posten waar ie wil, maar niet op forum.fok.nl. FOK! heeft hem niet opgevoed. En inderdaad zie je dat hoe langer users hier zitten ze beter weten hoe zich te gedragen.quote:Op maandag 15 juni 2009 20:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah, we draaien het om. De allochtoon als eeuwig slachtoffer in plaats van ze op hun verantwoordelijkheid aan te spreken.
Remlof, hoe kan jij nou moderator zijn en mensen bannen? Ik zie in het banmeldtopic -terecht- stoere praat van "kan zich niet gedragen, dan maar een weekje weg". Dan zie ik GEEN opmerkingen als "wij als FOK hebben deze forummer in een hoekje gedreven en daarom voelt hij zich niet geaccepteerd".
Waarom durf je anoniem, vanachter je IP-adres WEL stoer te zijn tegen forummers, maar zodra het om (veelal draaideur)criminelen gaat, wil je ze koste wat kost BINNENhouden en het liefst nog knuffelen ook?
Zelfhaat? Ik wil een zo geweldig mogelijk leven leiden. En gelukkigerwijs ben ik in een van de meest vrije landen ter wereld geboren, waar de kans daarop erg groot is. En dat wou ik graag zo houden, ik pas ervoor om in een pariastaat te wonen waar je grondrechten niet gewaarborgd worden, of zelfs afgeschaft. En vandaar mijn aversie tegen Wilders.quote:Waar komt die drang tot zelfhaat toch vandaan vraag ik me af. Je bent niet de enige hoor, heel links lijdt eraan, maar ik vind het zo maf.
Ik hoef niets van hun cultuur te weten. Zij hoeven voor mij ook niks van onze cultuur te weten. Voor MIJN part (ik weet wel dat Wilders daar anders over denkt, maar dat is ZIJN probleem) lopen ze rond in burqa en lezen ze de hele dag in die haatzaaiende Donald Duck van ze. Dat kan MIJ niet schelen.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom ga je niet in op wat ik zeg? Je produceerde een volle leugen.
Waarom lieg je dan?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik hoef niets van hun cultuur te weten. Zij hoeven voor mij ook niks van onze cultuur te weten. Voor MIJN part (ik weet wel dat Wilders daar anders over denkt, maar dat is ZIJN probleem) lopen ze rond in burqa en lezen ze de hele dag in die haatzaaiende Donald Duck van ze. Dat kan MIJ niet schelen.
Het ENIGE wat ik vraag, en velen met mij, is dat ze gvd niet crimineel worden. Dat lijkt me een meer dan redelijke eis. Ze hoeven geen 8en te halen op het VMBO, ze hoeven niet van Frans Bauer te houden, ze mogen halalvlees vreten, ze mogen kopvodjes of burqas dragen, ze mogen de boeken lezen die ze willen, ze mogen buikdansen, couscous (lekker!) vreten en ze mogen alcoholvrij door het leven gaan.
Het ENIGE, echt het ENIGE, is wat ik ze vraag: blijf met je poten van andermans spullen dan wel lichaam af.
Als dat al teveel gevraagd is, moet links KEIHARD bij zichzelf te raden gaan, want ze zijn compleet failliet.
nou dat is ook weer een ander puntquote:Op maandag 15 juni 2009 21:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wastie wel. Maar goed, het punt is dat links graag criminelen knuffelt.
Dat sadisme moet ergens vandaan komen, maar waar. Het is in ieder geval dodelijk (en) oneerlijk.
De ene Marokkaan hoeft zich niet verantwoordelijk te voelen voor de daad van een andere Marokkaan. Kijk, dat is de fout die men nu begint te maken: hopen op een daadkrachtige reactie uit de Marokkkaanse gemeenschap, hopend op dat de Marokkaanse gemeenschap op een mooie zonnige dag alle problemen oplost.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:26 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
Wat ik ook niet begrijp; Is dat het de Marokaanse-samenleving hier geen moer kan schelen. En daardoor ALLES aan hen voorbij laten gaan. Ze weten van niks, doen niks, er is niks?
dat zeg ikquote:Op maandag 15 juni 2009 21:33 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
De ene Marokkaan hoeft zich niet verantwoordelijk te voelen voor de daad van een andere Marokkaan. Kijk, dat is de fout die men nu begint te maken: hopen op een daadkrachtige reactie uit de Marokkkaanse gemeenschap, hopend op dat de Marokkaanse gemeenschap op een mooie zonnige dag alle problemen oplost.
Eerst 40 jaar lang wegkijken voor problemen en dan nu hopen op dat de Marokkaanse gemeenschap alle problemen zelf oplost???
De politiek moet het probleem oplossen. Zij dienen het land te regeren. Zij dienen problemen in de samenleving aan te kaarten en op te lossen. De politiek moet haar droombril af gaan doen en het lef vormen om met goede werkende oplossingen te komen.
quote:zeg alleen dat het tijd wordt dat mensen(politicie voornamelijk) in Nederland hun linkse troetel kleppen afdoen. En gewoon erkennen dat er in Nederland problemen zijn met Marokaanse mensen die hier wonen
Je hebt er geen moeite mee mensen van FOK te trappen, maar wel om ze om crimineel gedrag uit Nederland te trappen? Waarom zo selectief? Waarom wil jij Nederland opzadelen met 70% moslims crimineel tuig? Wat is die achterliggende gedachte daar toch achter?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:30 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat je hele vergelijking mank gaat. Als FA probeer ik een forum zo leuk mogelijk voor zo veel mogelijk mensen te houden. Als iemand zich zo gedraagt dat ie het verpest voor anderen gaat ie eraf en kan ie nog overal posten waar ie wil, maar niet op forum.fok.nl. FOK! heeft hem niet opgevoed. En inderdaad zie je dat hoe langer users hier zitten ze beter weten hoe zich te gedragen.
Dus omdat het Wilders is, is het fout. Wat is dat toch? Ik dacht dat "links" de open mind had UITGEVONDEN. Nee, je moet mensen op hun uitspraken en gedrag waarderen, niet om hun persoon.quote:Zelfhaat? Ik wil een zo geweldig mogelijk leven leiden. En gelukkigerwijs ben ik in een van de meest vrije landen ter wereld geboren, waar de kans daarop erg groot is. En dat wou ik graag zo houden, ik pas ervoor om in een pariastaat te wonen waar je grondrechten niet gewaarborgd worden, of zelfs afgeschaft. En vandaar mijn aversie tegen Wilders.
We hebben gelukkig nog vrijheid van meningsuiting. Dat zowel debiele moslims (dus niet allemaal!) als Geert Wilders dat af willen schaffen, is erg genoeg. Goed dat jij dat niet wilt.quote:Ow en zo bangraag ben ik niet hoor, jij hebt zelfs nog geen enkele note opgelopen in dit topic, omdat je je mening nog netjes verwoord.
Goeie tip, dank je wel!quote:Op maandag 15 juni 2009 21:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Even naar een torrentsite gaan en deze film downloaden.
En wat nou als ongeveer van IEDER gezin er wel 1 crimineel is ? doelt op Amsterdam- West en nee ik overdrijf zeker niet.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:33 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
De ene Marokkaan hoeft zich niet verantwoordelijk te voelen voor de daad van een andere Marokkaan. Kijk, dat is de fout die men nu begint te maken: hopen op een daadkrachtige reactie uit de Marokkkaanse gemeenschap, hopend op dat de Marokkaanse gemeenschap op een mooie zonnige dag alle problemen oplost.
Eerst 40 jaar lang wegkijken voor problemen en dan nu hopen op dat de Marokkaanse gemeenschap alle problemen zelf oplost???
De politiek moet het probleem oplossen. Zij dienen het land te regeren. Zij dienen problemen in de samenleving aan te kaarten en op te lossen. De politiek moet haar droombril af gaan doen en het lef vormen om met goede werkende oplossingen te komen.
Of niet. Anders zou er niet 1 crimineel zijn, maar allemaal. Derhalve, je redenering slaat als een anus op een trompet.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:37 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
En wat nou als ongeveer van IEDER gezin er wel 1 crimineel is ? doelt op Amsterdam- West en nee ik overdrijf zeker niet.
Dan is er toch echt wat mis met je opvoeding/cultuur/milieu (ja generaliserend)
Ik had het ook niet specifiek tegen jou. Nog steeds denken veel mensen zo: de Marokkaanse gemeenschap moet zelf alle problemen oplossen.quote:
Ik neem aan dat je het hier over de marokkaanse gemeenschap hebt? Al veertig jaar geen reactie of veroordeling of correctie vanuit de marokkaanse gemeenschap, en nu moet de overheid het als enige maar oplossen?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:33 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
De ene Marokkaan hoeft zich niet verantwoordelijk te voelen voor de daad van een andere Marokkaan. Kijk, dat is de fout die men nu begint te maken: hopen op een daadkrachtige reactie uit de Marokkkaanse gemeenschap, hopend op dat de Marokkaanse gemeenschap op een mooie zonnige dag alle problemen oplost.
Eerst 40 jaar lang wegkijken voor problemen en dan nu hopen op dat de Marokkaanse gemeenschap alle problemen zelf oplost???
De politiek moet het probleem oplossen. Zij dienen het land te regeren. Zij dienen problemen in de samenleving aan te kaarten en op te lossen. De politiek moet haar droombril af gaan doen en het lef vormen om met goede werkende oplossingen te komen.
Jij denkt dat ik mij verantwoordelijk ga voelen voor wat Achmed in Almere flikt?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:41 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je het hier over de marokkaanse gemeenschap hebt? Al veertig jaar geen reactie of veroordeling of correctie vanuit de marokkaanse gemeenschap, en nu moet de overheid het als enige maar oplossen?
De allochtone gemeenschap moet eens gaan beseffen dat Wilders mede zo groot is geworden doordat ook allochtonen hebben weggekeken. Dat al die onhandelbare kutventjes iedere allochtoon schaadt.
quote:Op maandag 15 juni 2009 21:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Of niet. Anders zou er niet 1 crimineel zijn, maar allemaal. Derhalve, je redenering slaat als een anus op een trompet.
Ik had het dan ook niet tegen jouquote:Op maandag 15 juni 2009 21:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Jij denkt dat ik mij verantwoordelijk ga voelen voor wat Achmed in Almere flikt?![]()
![]()
![]()
![]()
"ALLE criminelen met naast het Nederlandse paspoort moeten na herhaaldelijke "kleine" criminaliteit dan wel eenmalige zware misdrijven (denk aan moord en verkrachting enzo) hun Nederlandse paspoort inleveren en kunnen dan als ongewenst vreemdeling verklaard worden en over de grens gezet."quote:Op maandag 15 juni 2009 21:38 schreef Leevancleef het volgende:
El_Matador, het getuigt niet echt van vrijheid en democratie wanneer bepaalde etnische groepen anders worden berecht dan anderen, of wel? Want dat is waar het uitzetten van 'criminele moslims' op neerkomt.
Je had het toch over "de Marokkaanse gemeenschap"? Wie behoort daartoe dan?quote:
Nee maar je zal er uiteindelijk wel de directe gevolgen van merken. Je wordt nu al bijvoorbaat aangezien als mindere burger lutsertquote:Op maandag 15 juni 2009 21:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Jij denkt dat ik mij verantwoordelijk ga voelen voor wat Achmed in Almere flikt?![]()
![]()
![]()
![]()
Alle marokanen?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je had het toch over "de Marokkaanse gemeenschap"? Wie behoort daartoe dan?
Oh erken ik het oorspronkelijke probleem niet? Waarom niet? Omdat ik de oorzaak niet in opvoeding, cultuur of religie zoek, zie ik het oorspronkelijke probleem niet?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:42 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
![]()
Jah en its gone , ook jij erkent het oorspronkelijke probleem niet.
Jij vindt dus dat er op het moment nergens in Nederland een probleem is met Marokaanse jeugd?
Overdrijven doe je hier wel.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:37 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
En wat nou als ongeveer van IEDER gezin er wel 1 crimineel is ? doelt op Amsterdam- West en nee ik overdrijf zeker niet.
Er is ook wat mis met hun opvoeding. Dan moeten de marokkaanse ouders van dat rotjoch hieraan gaan werken. En dus niet andere marokkkanen in een andere stad die geen ene reet met dat rotjoch te maken hebben.quote:Dan is er toch echt wat mis met je opvoeding/cultuur/milieu (ja generaliserend)
Yeah yeahquote:Op maandag 15 juni 2009 21:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh erken ik het oorspronkelijke probleem niet? Waarom niet? Omdat ik de oorzaak niet in opvoeding, cultuur of religie zoek, zie ik het oorspronkelijke probleem niet?Of omdat ik je rare verbanden even omzeep help, erken ik het probleem niet?
Ik heb nergens last van Sjaak.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:44 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
Nee maar je zal er uiteindelijk wel de directe gevolgen van merken. Je wordt nu al bijvoorbaat aangezien als mindere burger lutsert
Dus neee jij hoeft je zeker niet verantwoordelijk te voelen.
Zal je straks een kaartje sturen. Sjaak
Ga je nog in op wat ik zeg? Of ben je nu verbaal zodanig de grond ik geboord door een Marokkaan, dat je het niet meer aan kan.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:46 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
Yeah yeah
Of omdat ik je rare verbanden even omzeep help
Nee, je FAALT herhaaldelijk
Users die ik ban gedragen zich over het algemeen niet crimineel, maar verpesten gewoon het plezier van anderen. En we zijn er voor de users, niet voor de individuele maar voor het collectief.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je hebt er geen moeite mee mensen van FOK te trappen, maar wel om ze om crimineel gedrag uit Nederland te trappen? Waarom zo selectief? Waarom wil jij Nederland opzadelen met 70% moslims crimineel tuig? Wat is die achterliggende gedachte daar toch achter?
Nee, niet omdat ie Wilders is, maar omdat ie maatregelen nastreeft die de democratie uithollen en mijn geliefde Nederland van een open vrije democratie zullen veranderen in een land waar ik niet meer zou willen wonen.quote:[..]
Dus omdat het Wilders is, is het fout. Wat is dat toch? Ik dacht dat "links" de open mind had UITGEVONDEN. Nee, je moet mensen op hun uitspraken en gedrag waarderen, niet om hun persoon.
Maar nee, het is Wilders, DUS fout.
Narrow minded people...![]()
Inderdaad. Vrijheid van meningsuiting is een groot democratisch goed. Haatzaaien darentegen is zowel in strijd met de wet als banbaar op FOK!.quote:[..]
We hebben gelukkig nog vrijheid van meningsuiting. Dat zowel debiele moslims (dus niet allemaal!) als Geert Wilders dat af willen schaffen, is erg genoeg. Goed dat jij dat niet wilt.
Die zorgen ook niet voor problemen ,quote:Op maandag 15 juni 2009 21:46 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik heb nergens last van Sjaak.Nu niet, nooit niet.
Dat is het voordeel van Marokkaans zijn, de helft van de Marokkanen zien er niet eens "Marokkaans" uit.
![]()
Door narrowminded mensen die alles over één kam scheren zoals jij en Wilders jaquote:Op maandag 15 juni 2009 21:44 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
Nee maar je zal er uiteindelijk wel de directe gevolgen van merken. Je wordt nu al bijvoorbaat aangezien als mindere burger lutsert
Waar ik op doelde is dat er te weinig veroordeling vanuit de allochtone gemeenschap komt voor allochtone misstanden. In dit geval de marokkaanse gemeenschap. Jij bent marokkaan neem ik aan?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je had het toch over "de Marokkaanse gemeenschap"? Wie behoort daartoe dan?
Straks? Wanneer straks?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:49 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
Die zorgen ook niet voor problemen ,
de helft? net als meki zei dat 50% van de stemmen was en uiteindelijk 17% was?
dude GTFO an GAFL
Hoop voor je dat je straks, als je er niks van aantrekt straks ook geen marokaanse achternaam hebt
Oh, dat weet ik niet of ik dat ben, mijn identiteit is afhankelijk van hoe ik ervaren wordt door de ander. Is het negatief, dan ben ik Marokkaan, anders ben ik voor het geval even een Nederlander.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:51 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Waar ik op doelde is dat er te weinig veroordeling vanuit de allochtone gemeenschap komt voor allochtone misstanden. In dit geval de marokkaanse gemeenschap. Jij bent marokkaan neem ik aan?
Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat karst zonodig met z;n susuki moest gaan driften? Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat nederlanders van familiedrama's houden? Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat 1 op de 100000 nederlanders een pedofiel is?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:41 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je het hier over de marokkaanse gemeenschap hebt? Al veertig jaar geen reactie of veroordeling of correctie vanuit de marokkaanse gemeenschap, en nu moet de overheid het als enige maar oplossen?
Het kan mij geen ene reet schelen als Wilders in de regering komt. Ik ga geen last van hem hebben.quote:De allochtone gemeenschap moet eens gaan beseffen dat Wilders mede zo groot is geworden doordat ook allochtonen hebben weggekeken. Dat al die onhandelbare kutventjes iedere allochtoon schaadt.
FAALquote:Op maandag 15 juni 2009 21:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ga je nog in op wat ik zeg? Of ben je nu verbaal zodanig de grond ik geboord door een Marokkaan, dat je het niet meer aan kan.
Als je die lijn doortrekt;quote:Op maandag 15 juni 2009 21:48 schreef remlof het volgende:
[..]
Users die ik ban gedragen zich over het algemeen niet crimineel, maar verpesten gewoon het plezier van anderen. En we zijn er voor de users, niet voor de individuele maar voor het collectief.
Ik heb ook in Vogelaarwijken gewoond, en had relatief weinig last. Maar dat is irrelevant. De Marcel van Dammetjes die veilig in blanke villawijken wonen, hebben ook een mening over de volkswijkbewoners. Zo van multikul is leuk, zolang ik er maar niet hoef te wonen. Dat soort elitaire PvdA-gedrag kan ik wel schieten. Ik meen dat jij SPer was, in ieder geval is de SP daar veel eerlijker in.quote:En voor je weer komt met een vergelijking met criminele marokkanen, ja die moeten keihard aangepakt worden. Maar niet door ze het land uit te schoppen. Laat de overheid liever de leerplicht strenger naleven en in discussie gaan met de ouders. Ik woon zelf trouwens ook in een "probleemwijk" vol marokkanen maar ik heb meer last van de tokkies die hier ook wonen dan van hen.
Op sommige vlakken doet hij dat inderdaad, en ik ben nooit te beroerd (geweest) om de Geblondeerde Clown daarop aan te vallen. Maar dat wil niet zeggen dat hij ALLEEN maar onzin uitkraamt. Zelfs Rouvoet, de leider van de Poldertaliban, kan nog wel es wat zinnigs zeggen. Ik vind dat hij het dan verdient om daar respect voor te krijgen. Het narrow minded geschreeuw is er al genoeg.quote:Nee, niet omdat ie Wilders is, maar omdat ie maatregelen nastreeft die de democratie uithollen en mijn geliefde Nederland van een open vrije democratie zullen veranderen in een land waar ik niet meer zou willen wonen.
Haatzaaien is wel de vaagste en meest onzinnige uitdrukking ooit.quote:Inderdaad. Vrijheid van meningsuiting is een groot democratisch goed. Haatzaaien darentegen is zowel in strijd met de wet als banbaar op FOK!.
Dus wel? De problemen bij bijvoorbeeld Antillianen en Surinamers zijn groter. En nu? Is het nu nogsteeds cultuur en opvoeding/religie?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:55 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
FAAL
btw,
Of niet. Anders zou er niet 1 crimineel zijn, maar allemaal. Derhalve, je redenering slaat als een anus op een trompet.
Duswel, want als het vergelijkt met anderen bevokingsgroepen . Zijn er bij marokanen toch meer kinderen/jeugdigen/twenners die moraal missen of crimineel zijn toch vele malen groten.
Jij beantwoord mijn vraag anders ook niet.
Vraag; Vindt jij dat er op het moment problemen zijn in Nederland met Marokanen?
quote:Op maandag 15 juni 2009 21:56 schreef Ghazi het volgende:
Lekker boeiend wat dat gebleekte balhaartje te zeggen heeft. Mocht Wilders in de positie zijn om de Moslimholocaust te beginnen, dan ben ik in ieder geval klaar voor een oorlog. En met mij vele Moslims. Want in principe is elke Moslim een verzetsstrijder, wanneer dat nodig is.
Ah, zie het topic over 'privacy inperkende maatregelen', dat is de manier waarop de poiltiek dit probleem probeert op te lossen. Wordt je daar blij van?quote:Op maandag 15 juni 2009 21:54 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat karst zonodig met z;n susuki moest gaan driften? Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat nederlanders van familiedrama's houden? Moet de Nederlandse gemeenschap zich ook gaan verantwoorden omdat 1 op de 100000 nederlanders een pedofiel is?
De overheid wordt betaald om problemen op te lossen. Als die achterlijke domme overheid in dit land nou eens behoorlijk ging straffen, dan had je een hoop marokkaanse dieven minder.
Als allochtonen veel criminaliteit hier plegen, so be it. Pak ze dan aan. Ik hoef mij niet verantwoordeiljk te voelen als ali een tasje steelt. Net zoals jij je niet verantwoordelijk hoeft te voelen als pietje z'n gezin vermoord in een familiedrama.
[..]
Het kan mij geen ene reet schelen als Wilders in de regering komt. Ik ga geen last van hem hebben.
Ja, ook allochtonen hebben weggekeken. Maar wie wordt er nou betaald om problemen in de samenleving op te lossen? Die luie achterlijke domme politici die wij hebben of ik als student?
quote:Op maandag 15 juni 2009 21:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dus wel? De problemen bij bijvoorbeeld Antillianen en Surinamers zijn groter. En nu? Is het nu nogsteeds cultuur en opvoeding/religie?![]()
![]()
![]()
En ik heb allang een antwoord gegeven op je vraag.
quote:Wat ik ook niet begrijp; Is dat het de Marokaanse-samenleving hier geen moer kan schelen. En daardoor ALLES aan hen voorbij laten gaan. Ze weten van niks, doen niks, er is niks?
Omdat bij marokanen alles gooed is natuurlijk. Zou ik ook vinden.
Jij bent 1 van de Marokanen die het gewoon langs moet laten waaien.quote:Ik heb nergens last van Sjaak. Nu niet, nooit niet.
Moet de Moslim zich als een gewillig lammetje naar de slachtbank brengen?quote:
Ik moet helemaal niks.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:01 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
[..]
[..]
Jij bent 1 van de Marokanen die het gewoon langs moet laten waaien.
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dus jij meent dat Moslims zich maar moeten gaan laten vermoorden?
FAILquote:je redenering slaat als een anus op een trompet.
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:02 schreef J2ZGTE het volgende:
[..]
[qoute]
je redenering slaat als een anus op een trompet.
En jij denkt dat ik als nederlander mijn land naar de knoppen zou laten helpen door een figuur als Wilders? Als hij ooit aan de macht komt zal ik ook naar alle middelen grijpen om me daar tegen te verzetten.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:56 schreef Ghazi het volgende:
Lekker boeiend wat dat gebleekte balhaartje te zeggen heeft. Mocht Wilders in de positie zijn om de Moslimholocaust te beginnen, dan ben ik in ieder geval klaar voor een oorlog. En met mij vele Moslims. Want in principe is elke Moslim een verzetsstrijder, wanneer dat nodig is.
Wanneer er een grote scheepschalige Moslimonderdrukking komt in Nederland zal ik voor de zwakkeren zorgen.quote:Op maandag 15 juni 2009 21:56 schreef Ghazi het volgende:
Lekker boeiend wat dat gebleekte balhaartje te zeggen heeft. Mocht Wilders in de positie zijn om de Moslimholocaust te beginnen, dan ben ik in ieder geval klaar voor een oorlog. En met mij vele Moslims. Want in principe is elke Moslim een verzetsstrijder, wanneer dat nodig is.
hihi iig sneller dan jequote:Op maandag 15 juni 2009 22:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kerel hoe oud ben je?Lezen is niet je sterkste kant he.
Nee. Maar ligt dat aan mij? Nee. Ligt dat aan jou? Nee.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:00 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ah, zie het topic over 'privacy inperkende maatregelen', dat is de manier waarop de poiltiek dit probleem probeert op te lossen. Wordt je daar blij van?
Agreedquote:Op maandag 15 juni 2009 22:03 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nee. Maar ligt dat aan mij? Nee. Ligt dat aan jou? Nee.
Waar ligt het wel aan? Aan de achterlijke politici in dit land. Die moeten allemaal optiefen en maar gezellig in een bejaardentehuis gaan werken. De verkeerde mensen hebben de verkeerde functies in de Nederlandse politiek. Het wordt dat dat er een nieuwe generatie politici komt.
Mensen moeten het toegeven: Minstens 100 van de 150 Tweede Kamerleden is incapabel genoeg om dit land te regeren. Gewoon optiefen met hen. Zij verneuken dit land door de problemen in de samenleving niet goed op te lossen.
Ga gewoon leren, geld sparen, grond kopen in Marokko en je nu al voorbereiden op terugkeer. Ik zie heel veel Marokkanen dat al doen.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Wanneer er een grote scheepschalige Moslimonderdrukking komt in Nederland zal ik voor de zwakkeren zorgen.
Mooi einde van het topic, niet?quote:Op maandag 15 juni 2009 22:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ga gewoon leren, geld sparen, grond kopen in Marokko en je nu al voorbereiden op terugkeer. Ik zie heel veel Marokkanen dat al doen.
Mooi zo. Ik ben ook niet tevreden over de huidige situatie. Maar dan moet je niet Ali die gewoon werkt, de verantwoording laten geven om het marokkanenprobleem op te lossen. De politici moeten het oplossen. Wij betalen zoveel belastinggeld in de vorm van hun inkomen. Het is hun werk, het is hun beroep.quote:
dus jij hebt wilders hoog zien zitten hequote:Op maandag 15 juni 2009 22:03 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nee. Maar ligt dat aan mij? Nee. Ligt dat aan jou? Nee.
Waar ligt het wel aan? Aan de achterlijke politici in dit land. Die moeten allemaal optiefen en maar gezellig in een bejaardentehuis gaan werken. De verkeerde mensen hebben de verkeerde functies in de Nederlandse politiek. Het wordt dat dat er een nieuwe generatie politici komt.
Mensen moeten het toegeven: Minstens 100 van de 150 Tweede Kamerleden is incapabel om dit land te regeren. Gewoon optiefen met hen. Zij verneuken dit land door de problemen in de samenleving niet goed op te lossen.
Insaallah.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ga gewoon leren, geld sparen, grond kopen in Marokko en je nu al voorbereiden op terugkeer. Ik zie heel veel Marokkanen dat al doen.
Wat is datquote:
Mocht het onverhoopt ooit zover komen (niemand kan immers in de toekomst kijken): onderschat de autochtone Nederlander niet! In dat geval zullen 'we' ons land met hand en tand verdedigen. Ik ben bereid om te sterven voor mijn vaderland en als ik ga, neem ik er zoveel mogelijk mee!quote:Op maandag 15 juni 2009 21:56 schreef Ghazi het volgende:
Lekker boeiend wat dat gebleekte balhaartje te zeggen heeft. Mocht Wilders in de positie zijn om de Moslimholocaust te beginnen, dan ben ik in ieder geval klaar voor een oorlog. En met mij vele Moslims. Want in principe is elke Moslim een verzetsstrijder, wanneer dat nodig is.
Nee hoor. Jij wel?quote:Op maandag 15 juni 2009 22:09 schreef Meki het volgende:
[..]
dus jij hebt wilders hoog zien zitten he
Ja en wie moeten dan straks de premies voor onze pensioenen betalen?quote:Op maandag 15 juni 2009 22:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ga gewoon leren, geld sparen, grond kopen in Marokko en je nu al voorbereiden op terugkeer. Ik zie heel veel Marokkanen dat al doen.
Niet reageren op dat soort bullshit man, allemaal al achterhaalt. Kwestie van een knopje tegenwoordigquote:Op maandag 15 juni 2009 22:12 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Mocht het onverhoopt ooit zover komen (niemand kan immers in de toekomst kijken): onderschat de autochtone Nederlander niet! In dat geval zullen 'we' ons land met hand en tand verdedigen. Ik ben bereid om te sterven voor mijn vaderland en als ik ga, neem ik er zoveel mogelijk mee!
Dat mogen de Wildersadepten doen. Tegelijkertijd met het waxxen van konten van bejaarden.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja en wie moeten dan straks de premies voor onze pensioenen betalen?
Bedoel je daarmee te zeggen dat dit maal geen NSB-taferelen zullen plaatsvinden, of juist wel (dus dat ze de Moslimholocaust gaan steunen?)quote:Op maandag 15 juni 2009 22:12 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Mocht het onverhoopt ooit zover komen (niemand kan immers in de toekomst kijken): onderschat de autochtone Nederlander niet! In dat geval zullen 'we' ons land met hand en tand verdedigen. Ik ben bereid om te sterven voor mijn vaderland en als ik ga, neem ik er zoveel mogelijk mee!
Relatief veel hoopopgeleide allochtonen keren terug naar hun oorspronkelijke land omdat de "de samenleving" tegenwoordig hard tekeer gaat tegen alle allochtonen. De luie, criminele allochtonen die blijven hier achter. Een vooruitstrevend land hoort juist criminelen de prikkel te geven om het land te verlaten, en de hoogopgeleide mensen de prikkel geven om hier te blijven.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:13 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja en wie moeten dan straks de premies voor onze pensioenen betalen?
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee te zeggen dat dit maal geen NSB-taferelen zullen plaatsvinden, of juist wel (dus dat ze de Moslimholocaust gaan steunen?)
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat mogen de Wildersadepten doen. Tegelijkertijd met het waxxen van konten van bejaarden.
Kom op remlof, noch Wilders noch ondergetekende heeft IETS tegen niet-criminele Marokkaanse Nederlanders.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:00 schreef remlof het volgende:
Haat oogsten doet de meerderheid van welwillende marokkanen in Nederland, die gewoon normaal meedraaien in onze maatschappij, dat is nog het meest trieste gevolg van het geschreeuw van Wilders.
Als je zuiver wil discussiėren, moet je niet liegen. Als je de Koran wil verbieden en Moskeeėn wil verbieden, wil je hen het leven zuur maken. Als je speciale restricties en andere maatregelen wil treffen die alleen hun raken, dan wil je hen het leven zuur maken. Crimineel of niet-crimineel is geheel irrelevant.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:18 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kom op remlof, noch Wilders noch ondergetekende heeft IETS tegen niet-criminele Marokkaanse Nederlanders.
Wel eerlijk en zuiver discussieren alsjeblieft.
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee te zeggen dat dit maal geen NSB-taferelen zullen plaatsvinden, of juist wel (dus dat ze de Moslimholocaust gaan steunen?)
Gelukkig kunnen wij ook emigrerenquote:Op maandag 15 juni 2009 22:16 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Relatief veel hoopopgeleide allochtonen keren terug naar hun oorspronkelijke land omdat de "de samenleving" tegenwoordig hard tekeer gaat tegen alle allochtonen. De luie, criminele allochtonen die blijven hier achter. Een vooruitstrevend land hoort juist criminelen de prikkel te geven om het land te verlaten, en de hoogopgeleide mensen de prikkel geven om hier te blijven.
De politici hebben dit land naar de ***** geholpen. Eerst 40 jaar lang wegkijken voor problemen en anno 2009 kunnen ze nog steeds geen problemen oplossen.
* Mist het totale puntquote:Op maandag 15 juni 2009 22:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je zuiver wil discussiėren, moet je niet liegen. Als je de Koran wil verbieden en Moskeeėn wil verbieden, wil je hen het leven zuur maken. Als je speciale restricties en andere maatregelen wil treffen die alleen hun raken, dan wil je hen het leven zuur maken. Crimineel of niet-crimineel is geheel irrelevant.
Dat is pas zuiver discussiėren. Claimen dat tientallen miljoenen moslims eruit moeten, terwijl er maar 15 miljoen zijn, daar gaat het om.
Dat WIL ik helemaal niet.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je zuiver wil discussiėren, moet je niet liegen. Als je de Koran wil verbieden en Moskeeėn wil verbieden, wil je hen het leven zuur maken.
Het is een eerlijke vraag. Immers hij sprak over een situatie waarin Moslims werden onderdrukt en vervolgd, daar zou hij tegen vechten. Het is mij niet duidelijk tegen wie jij dan gaat vechten in dergelijke situaties.quote:
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:21 schreef Slappy het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen wij ook emigrerenEven kijken of ik nog familie in Indonesiė kan vinden
Ik reageer op wat Wilders zegt, terwijl jij doet alsof hij geenszins tegen de normale man ageert. Simpel.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat WIL ik helemaal niet.
Daarom ook aan jou; discussieer zuiver en reageer op wat ik zeg. Niet op wat iemand anders zegt.
quote:Op maandag 15 juni 2009 22:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als je zuiver wil discussiėren, moet je niet liegen. Als je de Koran wil verbieden en Moskeeėn wil verbieden, wil je hen het leven zuur maken. Als je speciale restricties en andere maatregelen wil treffen die alleen hun raken, dan wil je hen het leven zuur maken. Crimineel of niet-crimineel is geheel irrelevant.
Dat is pas zuiver discussiėren. Claimen dat tientallen miljoenen moslims eruit moeten, terwijl er maar 15 miljoen zijn, daar gaat het om.
Okee.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is een eerlijke vraag. Immers hij sprak over een situatie waarin Moslims werden onderdrukt en vervolgd, daar zou hij tegen vechten. Het is mij niet duidelijk tegen wie jij dan gaat vechten in dergelijke situaties.
Nou, Ghazi begon over een oorlog indien er sprake was van een holocaust op moslims, vandaar vond ik het frappant dat je dan juist de holocaust zou steunen. (Daarom vroeg ik het ook maar voor de zekerheid).quote:Op maandag 15 juni 2009 22:31 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Okee.
Ik heb niets tegen moslims en niets tegen buitenlanders (onder mijn beste vrienden bevinden zich 2 Turken en een Surinamer en ik heb een Turkse vriendin gehad). Dat voorop gesteld. Waar ik wel een hekel aan heb zijn de criminele, overlast veroorzakende kut Marokkanen (dus niet degene die zich gedragen) die zich van niks en niemand iets aantrekken en waar niets mee te beginnen is.
Ghazi begon over een oorlog van 'de' moslims tegen 'ons'. En in zo'n geval vecht ik voor mijn vaderland.
Maar goed, er komt geen oorlog dus dat is eigenlijk bullshit
Misschien komen er wel rellen..quote:Op maandag 15 juni 2009 22:31 schreef StateOfMind het volgende:
Maar goed, er komt geen oorlog dus dat is eigenlijk bullshit
Er gebeurd helemaal niks, we zitten in Nederland. Zelfs als de hele wereld in vuur en vlam staat, eten wij nogsteeds een boterham met kaas in de ochtend en laten we honden op de stoep poepen.quote:
Op korte termijn wel ja. Op (middel)lange termijn weet je niet..quote:Op maandag 15 juni 2009 22:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er gebeurd helemaal niks, we zitten in Nederland. Zelfs als de hele wereld in vuur en vlam staat, eten wij nogsteeds een boterham met kaas in de ochtend en laten we honden op de stoep poepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |