FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Krakers houden huis
Ronnie_bravodonderdag 11 juni 2009 @ 11:36
Eerder topic als achtergrond: Krakers vallen woning binnen

Onderstaand vind je een verwijzing naar een artikel uit het AD waarin wordt aangegeven dat een man in de problemen zit omdat krakers zijn woning hebben gekraakt en uitgewoond.
Nu heb ik het sowieso al nooit zo op krakers omdat ik het asociaal vind dat zij 'zomaar' dingen opeisen die niet van hun zijn. Dat onder het motto van : gebruik jij het niet, dan doen wij het. Waar halen zij het recht vandaan? Waarom mag er niet tegen worden opgetreden? Waarom liegen zij altijd (huis stond een jaar leeg).
Daar er op FOK toch ook wel aardig wat linkse rakkers zitten ben ik wel benieuwd hiernaar.

http://www.ad.nl/rotterda(...)_huis_in_woning.html

Krakers, het uitschot van de maatschappij!
quote:
ROTTERDAM - Gerard Devilee, de Rotterdammer wiens woning onlangs van de ene op de andere dag was bezet door krakers, heeft zijn huis terug.


Beduusd loopt Devilee door zijn huis aan de Charloisse Lagedijk in Rotterdam-Zuid. De wanden zijn beklad met anarchistische tekens en wilde tekeningen. De kussens zijn van de bank gehaald, het servies ligt in stukken op de grond. Buiten liggen de resten van barkrukken die in de hens zijn gestoken. ,,Ik denk dat ik nog geen peper- en zoutstelletje over heb,’’ zegt de 53-jarige man.

De krakers die Devilee uit zijn eigen huis hebben gezet, zijn gisteren vertrokken nadat de politie dat had geëist. De bewoner kwam er twee weken geleden achter dat zijn huis was gekraakt. Hij belde de politie, maar die greep niet meteen in. De krakers beweerden namelijk dat het pand al zeker een jaar leegstond en dus legaal gekraakt mocht worden. Nadat Devilee zijn verhaal vertelde in deze krant, stelde burgemeester Aboutaleb een onderzoek in. Duidelijk werd dat het pand weldegelijk bewoond werd. Exit krakers.

,,Ach jee, ach jee,’’ stamelt Devilee als hij ziet dan zijn jugendstil lamp nog redelijk onbeschadigd in een hoekje ligt. ,,Daar ben ik blij mee.’’ Even later slaakt hij weer een diepe zucht. Foto’s van zijn kinderen liggen op de grond van de slaapkamer boven. Op wat kleding na is de ruimte leeggehaald.

Plots wandelen twee krakers het huis binnen. Ze pakken de salontafel en gooien die achterin een grote, groene bus. Devilee staat erbij en kijkt ernaar. ,,Wat moet ik doen? Ik heb geleerd om beheersd te blijven. Als ik wat zou doen, kan ik niet meer stoppen. Dan zit ik straks twee jaar in de cel.’’

Als de krakers weg zijn, stapt Devilee met zijn lamp onder zijn arm op zijn fiets. Weg van het huis, nog niet wetend waar nu te slapen. Hij verzucht: ,,Dit is onbewoonbaar. Ik weet niet waar ik moet beginnen om het weer op te knappen.’’ Aangifte tegen de krakers doet Devilee niet, want dat heeft volgens hem geen zin. Wel tegen de politie. ,,Die had deze puinhoop kunnen voorkomen.’’


[ Bericht 30% gewijzigd door paddy op 11-06-2009 19:03:40 ]
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 11:38
quote:
Plots wandelen twee krakers het huis binnen. Ze pakken de salontafel en gooien die achterin een grote, groene bus. Devilee staat erbij en kijkt ernaar.
Droog
Matty___donderdag 11 juni 2009 @ 11:41
bij kantoorpanden heb ik er minder moeite mee maar dit gaat toch echt een beetje te ver zeker omdat het huis volstond met spullen.
eQuaLdonderdag 11 juni 2009 @ 11:42
Ik zou werkelijk een hele knokploeg inhuren om die gasten eruit te sodemieteren

Echt ongelooflijk wat er daar gebeurt. Ik zou werkelijk helemaal flippen
Opa.Bakkebaarddonderdag 11 juni 2009 @ 11:44
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:41 schreef Matty___ het volgende:
bij kantoorpanden heb ik er minder moeite mee maar dit gaat toch echt een beetje te ver zeker omdat het huis volstond met spullen.
Ik heb er wel moeite mee. Je moet gewoon met je poten van andermans bezittingen afblijven.
Als het mij was overkomen had ik best wat zinvol geweld overwogen om die zwervers uit mijn huis te krijgen.
Ron.Burgundydonderdag 11 juni 2009 @ 11:44
Het is jammer dat je dit tuig niet aan kunt pakken, want die hebben natuurlijk geen rode cent te besteden.
cheqydonderdag 11 juni 2009 @ 11:46
Ongelooflijk.
En dat die man zo rustig blijft, ik zou helemaal door draaien als dat gajes dat in mijn huis zouden doen.
RedBloodsuckerdonderdag 11 juni 2009 @ 11:48
Het recht halen ze uit de wet.. Onder bepaalde voorwaarden mogen huizen gekraakt worden. Dit verhaal is niet tekenend voor de krakersgemeenschap. Het gebeurt vaak dat krakers afspraken maken met de eigenaars van de panden die ze kraken. Wat deze krakers doen kan uiteraard niet, en het lijkt me dat ze in een strafrechtelijke zaak niet sterk zijn. Maar vindt de verantwoordelijken maar eens, en ga die slepende procedures maar eens door. Erg vervelend voor die man. Maar zoals christelijke dominees zich soms schuldig maken aan pedofilie, imams aan haat zaaien, politici aan verkwisting van belastinggeld, zo komt elke sociale gemeenschap af en toe in een negatief daglicht te staan. Je mag generaliseren en er op kotsen, maar je bereikt er niets mee.
babbadonderdag 11 juni 2009 @ 11:49
Ik kan er sowieso met m'n verstand niet bij dat dit uberhaupt legaal is
Matty___donderdag 11 juni 2009 @ 11:54
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:44 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:

[..]

Ik heb er wel moeite mee. Je moet gewoon met je poten van andermans bezittingen afblijven.
Als het mij was overkomen had ik best wat zinvol geweld overwogen om die zwervers uit mijn huis te krijgen.
als een kantorenpand 2 jaar leeg staat omdat niemand de huur ervoor wil betalen omdat het te oud is en het te duur is om het te laten slopen dan zie ik het probleem er niet van in.

bij woonhuizen vind ik het een ander verhaal
minkuukeldonderdag 11 juni 2009 @ 11:55
Bij die titel dacht ik dat krakers een hius mochten houden.
#ANONIEMdonderdag 11 juni 2009 @ 12:01
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:49 schreef babba het volgende:
Ik kan er sowieso met m'n verstand niet bij dat dit uberhaupt legaal is
QFT
F04donderdag 11 juni 2009 @ 12:02
Tuig is het.
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 12:06
Het zal ongetwijfeld waar zijn dat dit een uitzondering is. Veel krakers zorgen juist dat buurten niet half leeg komen te staan, dat wijken die op een slooplijst staan niet verpauperen, zorgen goed voor het pand en hebben een prettig contact met de buurt.

Maar zolang de huidige situatie dit soort dingen in de hand werkt, moet het gewoon over zijn. Jammer voor de goeden, maar rechtsbescherming voor burgers moet voorop staan.
__Saviour__donderdag 11 juni 2009 @ 12:10
Te belachelijk dat ze dus ook wettelijk gewoon in hun recht kunnen staan. Het zoveelste voorbeeld van de volkomen pure achterlijkheid van Nederland. Van andersmans spullen blijf je af, zo simpel hoort het te liggen
A-mineurdonderdag 11 juni 2009 @ 12:11
Dat krakers in een leegstaand pand (was dit leegstaand?) gaan zitten prima. Maar het slaat nergens op om dan maar alles te slopen.
xpompompomxdonderdag 11 juni 2009 @ 12:13
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:11 schreef A-mineur het volgende:
Dat krakers in een leegstaand pand (was dit leegstaand?) gaan zitten prima. Maar het slaat nergens op om dan maar alles te slopen.
Daarom is dit ook zo'n raar verhaal. Zoiets gebeurt echt zelden.
Helaas vrees ik dat dit verhaal gebruikt zal worden om lekker krakers te demoniseren.
Catch22-donderdag 11 juni 2009 @ 12:14
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:11 schreef A-mineur het volgende:
Dat krakers in een leegstaand pand (was dit leegstaand?)
nee, die vent woonde er gewoon.
__Saviour__donderdag 11 juni 2009 @ 12:14
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:11 schreef A-mineur het volgende:
Dat krakers in een leegstaand pand (was dit leegstaand?) gaan zitten prima. Maar het slaat nergens op om dan maar alles te slopen.
Zelfs in een lang leegstand pand hebben ze niks te zoeken, het is niet hun eigendom. Echt walgelijk, dat hele kraakconcept
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 12:16
En dat tuig maar schelden dat PVVers een bedreiging voor de samenleving zijn
littledrummergirldonderdag 11 juni 2009 @ 12:17
die arme man
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 12:17
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:14 schreef Catch22- het volgende:

[..]

nee, die vent woonde er gewoon.
Het is echt te bizar voor woorden gewoon
quote:
ROTTERDAM - Na een paar dagen afwezigheid vier krakers op je bank aantreffen. Dat overkwam Rotterdammer Gerard Devilee deze week.Sindsdien verkeert hij in staat van verbijstering. En slaapt in een hotel.

Devilee (59) ziet afgelopen dinsdag zijn eigen open haard branden als hij bij zijn woning komt aanlopen. Hij belt direct de politie, die snel ter plaatse is. Met de agenten betreedt hij de woning. ,,Komen we binnen, zeggen die gasten: 'Deze woning is gekraakt','' verhaalt hij.

Geschokt ziet Devilee hoe een wand al vol graffiti is gespoten. De keuken is half gesloopt. Eenmaal boven blijken alle slaapkamers leeggehaald. Op één na, daar is alle inboedel op een grote hoop gegooid. ,,Mijn overhemden, administratie. Echt alles.''

Verbouwereerd richt Devilee zich tot een van de twee politie-agenten. Die zegt dat hij een civiele procedure moet starten bij de rechtbank als hij wil dat ze er uit gaan. ,,Die krakers beriepen zich erop dat de woning al een jaar leegstond. Dan mag een woning worden gekraakt. Maar dat is onzin, ik woon er al een paar jaar en sta hier ook ingeschreven. Het zijn gewoon inbrekers,'' klinkt het met ingehouden woede.

Sindsdien verblijft Devilee in een hotel waar hij zich tijdens slapeloze nachten het hoofd breekt over wat hem overkomt. In de paar dagen dat de krakers in de woning zitten, is er flink huisgehouden. Naast de woning ligt een deel van de keukeninboedel en een hoop administratie, waaronder blauwe enveloppen geadresseerd aan G.M. Devilee. De krakers zelf zijn op het moment van het bezoek niet aanwezig.

Moedeloos steekt Devilee zijn zoveelste sigaar op. Hij heeft de politie en burgemeester Aboutaleb al geschreven en beschikt over zes verklaringen van omwonenden en bedrijven uit de buurt die bevestigen dat hij de bewoner is. Ook de politie bevestigt Devilees verhaal, maar blijft erbij dat hij een civiele procedure moet starten. Iets anders zit er voor de Rotterdammer niet op.
Goede tip voor inbrekers. Als je gesnapt wordt, zeg je gewoon dat je aan het kraken bent
xpompompomxdonderdag 11 juni 2009 @ 12:17
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:16 schreef Het_hupt het volgende:
En dat tuig maar schelden dat PVVers een bedreiging voor de samenleving zijn
Want krakers zijn zoooooo gevaarlijk....
__Saviour__donderdag 11 juni 2009 @ 12:18
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:17 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Want krakers zijn zoooooo gevaarlijk....
Het is gewoon puur tuig.
Buschettadonderdag 11 juni 2009 @ 12:21
quote:
De bewoner kwam er twee weken geleden achter dat zijn huis was gekraakt.
Beetje vaag artikel... Was meneer op vakantie ? Of heeft hij 2 woningen.

Als bewoner heb je toch wel door als mensen in je bed slapen
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 12:22
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:18 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Het is gewoon puur tuig.
dat dus, aanpakken dat werkschuw gezindel
Aetherdonderdag 11 juni 2009 @ 12:26
Zelfde als twee weken geleden?!
Krakers vallen woning binnen
cheqydonderdag 11 juni 2009 @ 12:36
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:21 schreef Buschetta het volgende:

[..]

Beetje vaag artikel... Was meneer op vakantie ? Of heeft hij 2 woningen.

Als bewoner heb je toch wel door als mensen in je bed slapen
Denk eens logisch na man.
Kentoetdonderdag 11 juni 2009 @ 12:39
--Sindsdien verblijft Devilee in een hotel waar hij zich tijdens slapeloze nachten het hoofd breekt over wat hem overkomt. In de paar dagen dat de krakers in de woning zitten, is er flink huisgehouden. Naast de woning ligt een deel van de keukeninboedel en een hoop administratie, waaronder blauwe enveloppen geadresseerd aan G.M. Devilee. De krakers zelf zijn op het moment van het bezoek niet aanwezig.--

Die meneer moet op zo'n moment het pand terugkraken en de boel op slot gooien.
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 12:43
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:49 schreef babba het volgende:
Ik kan er sowieso met m'n verstand niet bij dat dit uberhaupt legaal is
Dit dus. En als je een paar klappen uit gaat delen om jouw bezit te verdedigen, krijg je zelf een proces aan je broek. Nederland slaap zacht
Asgarddonderdag 11 juni 2009 @ 12:54

Belachelijk, die gasten moet je echt helemaal kapot slaan. Zodat ze ECHT leren om van andermans spullen af te blijven, echt belachelijk dit.
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 12:59
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:54 schreef Asgard het volgende:

Belachelijk, die gasten moet je echt helemaal kapot slaan. Zodat ze ECHT leren om van andermans spullen af te blijven, echt belachelijk dit.
Het blijft lastig in te schatten, maar ik denk dat ik wel wat mensen bereid had gevonden om met bivakmuts op en gewapend met een honkbalknuppel die gasten het pand uit te slaan. Dit heeft allang niet meer te maken met het vroegere idealistische kraken. Dit is pure (legale) criminaliteit.
Karammeldonderdag 11 juni 2009 @ 13:10
Vaag verhaal. Eerdere nieuwsberichten vertelden juist dat meneer met zijn vrouw en kinderen in een ander huis woont en dit huis er naast bezit. Een buurtbewoner zou toen ook al toegegeven hebben dat het huis zo goed als onbewoonbaar zou zijn. Als voorbeeld werd gegeven dat de keuken door en door rot zou zijn.

Dit verhaal stinkt.

Neemt niet weg dat dit krakerstuig hard aangepakt zou moeten worden. Kraken is één ding, maar het pand en de inboedel vernielen zou keihard aangepakt moeten worden. Ik vind het ook bijzonder kwalijk dat meneer geen aangifte doet tegen de krakers. Als inderdaad bewezen is dat het huis bewoont was gaat het hier niet om kraken, maar om inbraak, diefstal en het vernielen van inboedel en huis. Als ik me niet vergis is dat gewoon strafbaar. Zeer kwalijk dat meneer ze niet vervolgt. Dan moet hij ook niet piepen.
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 13:11
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:59 schreef LENUS het volgende:

[..]

Het blijft lastig in te schatten, maar ik denk dat ik wel wat mensen bereid had gevonden om met bivakmuts op en gewapend met een honkbalknuppel die gasten het pand uit te slaan. Dit heeft allang niet meer te maken met het vroegere idealistische kraken. Dit is pure (legale) criminaliteit.
Ik ben normaal gesproken erg tegen dit soort vormen van eigenrichting, maar in dit geval valt er wat voor te zeggen ja. Als er mensen in je huis zitten en de politie je verwijst naar de civiele rechter, zit er niet veel anders meer op...
Galenusdonderdag 11 juni 2009 @ 13:36
Rapaille. dat is wat het is.

Krakers mekkeren veelal over huizentekort, terwijl ze enkel oog lijken te hebben voor grote huizen in de binnenstad. Zéér merkwaardig, dat daar de huizennood hoger ligt dan buiten het centrum. Ga werken voor je geld, en huur of koop een woning. Op deze manier profiteren van anderen vind ik uiterst lafhartig en respectloos. Dat nieuwsbericht is natuurlijk helemaal te treurig voor woorden. Opsluiten die bende.
Weltschmerzdonderdag 11 juni 2009 @ 13:41
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 13:11 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik ben normaal gesproken erg tegen dit soort vormen van eigenrichting, maar in dit geval valt er wat voor te zeggen ja. Als er mensen in je huis zitten en de politie je verwijst naar de civiele rechter, zit er niet veel anders meer op...
Zo zijn Willem Holleder en Cor van Hout hun carriere ook begonnen. Kennelijk de helden van Nederland dat om recht en orde schreeuwt.
pisnichtdonderdag 11 juni 2009 @ 13:41
omg wat een omgekeerde wereld.Knap dat die man zo rustig kon blijven nadat de politie zo reageerde. Ik had ze al lang in de nek geknuppeld (krakers en politie).
buachailledonderdag 11 juni 2009 @ 14:02
Wat een laaghartig smerig links tuig. Als ik die eigenaar van dat huis was dan had ik een vliegtuig vol met grieperige mexicanen in laten vliegen en die lui hun longen leeg laten hoesten tussen die dieven.

Ik hoop dat hij zijn gram weet te halen bij de politie, want ook smerig links tuig moet met hun handen afblijven van andermans spullen. Nog verbazingwekkend dat ze zomaar weer vertrekken.
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 14:02
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 13:41 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Zo zijn Willem Holleder en Cor van Hout hun carriere ook begonnen. Kennelijk de helden van Nederland dat om recht en orde schreeuwt.
Dat soort figuren speel je dan in de kaart ja. Een geweldsmonopolie zal alleen gerespecteerd worden als burgers er op kunnen vertrouwen dat het ingezet wordt wanneer nodig.
Pydonderdag 11 juni 2009 @ 14:45
Hij heeft zijn huis, of wat ervan over is, weer terug.
quote:
Krakers houden huis in woning
Door MARLIES VAN LEEUWEN

ROTTERDAM - Gerard Devilee, de Rotterdammer wiens woning onlangs van de ene op de andere dag was bezet door krakers, heeft zijn huis terug.



Devilee staat oog in oog met de mannen die zijn huis hadden gekraakt. Hij blijft rustig, ook als ze zijn tafel meenemen. FOTO DE GROEN

Maar echt blij is hij niet. Zijn woning is zwaar beschadigd.

Beduusd loopt Devilee door zijn huis aan de Charloisse Lagedijk in Rotterdam-Zuid. De wanden zijn beklad met anarchistische tekens en wilde tekeningen. De kussens zijn van de bank gehaald, het servies ligt in stukken op de grond. Buiten liggen de resten van barkrukken die in de hens zijn gestoken. ,,Ik denk dat ik nog geen peper- en zoutstelletje over heb,’’ zegt de 53-jarige man.

De krakers die Devilee uit zijn eigen huis hebben gezet, zijn gisteren vertrokken nadat de politie dat had geëist. De bewoner kwam er twee weken geleden achter dat zijn huis was gekraakt. Hij belde de politie, maar die greep niet meteen in. De krakers beweerden namelijk dat het pand al zeker een jaar leegstond en dus legaal gekraakt mocht worden. Nadat Devilee zijn verhaal vertelde in deze krant, stelde burgemeester Aboutaleb een onderzoek in. Duidelijk werd dat het pand weldegelijk bewoond werd. Exit krakers.

,,Ach jee, ach jee,’’ stamelt Devilee als hij ziet dan zijn jugendstil lamp nog redelijk onbeschadigd in een hoekje ligt. ,,Daar ben ik blij mee.’’ Even later slaakt hij weer een diepe zucht. Foto’s van zijn kinderen liggen op de grond van de slaapkamer boven. Op wat kleding na is de ruimte leeggehaald.

Plots wandelen twee krakers het huis binnen. Ze pakken de salontafel en gooien die achterin een grote, groene bus. Devilee staat erbij en kijkt ernaar. ,,Wat moet ik doen? Ik heb geleerd om beheersd te blijven. Als ik wat zou doen, kan ik niet meer stoppen. Dan zit ik straks twee jaar in de cel.’’

Als de krakers weg zijn, stapt Devilee met zijn lamp onder zijn arm op zijn fiets. Weg van het huis, nog niet wetend waar nu te slapen. Hij verzucht: ,,Dit is onbewoonbaar. Ik weet niet waar ik moet beginnen om het weer op te knappen.’’ Aangifte tegen de krakers doet Devilee niet, want dat heeft volgens hem geen zin. Wel tegen de politie. ,,Die had deze puinhoop kunnen voorkomen.’’
buachailledonderdag 11 juni 2009 @ 14:51
heeft die kraker stront aan zijn rug zitten?
Frutseldonderdag 11 juni 2009 @ 14:54
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:51 schreef buachaille het volgende:
heeft die kraker stront aan zijn rug zitten?
Ongetwijfeld, ze hebben toch schijt aan alles.

Wel weer dom dat die vent geen aangifte doet
xpompompomxdonderdag 11 juni 2009 @ 14:55
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:51 schreef buachaille het volgende:
heeft die kraker stront aan zijn rug zitten?
Liever langharig dan kortzichtig
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 14:56
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:54 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Ongetwijfeld, ze hebben toch schijt aan alles.

Wel weer dom dat die vent geen aangifte doet
Wel wat vreemd inderdaad, temeer omdat ze zijn salontafel onder zijn neus stelen. Volgens mij mag hij gepast geweld gebruiken om deze diefstal tegen te gaan.
buachailledonderdag 11 juni 2009 @ 14:58
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:55 schreef xpompompomx het volgende:
Liever langharig dan kortzichtig
Liever kort haar en een schone rug dan lang haar en stront aan m'n rug.
Frutseldonderdag 11 juni 2009 @ 14:59
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:56 schreef LENUS het volgende:

[..]

Wel wat vreemd inderdaad, temeer omdat ze zijn salontafel onder zijn neus stelen. Volgens mij mag hij gepast geweld gebruiken om deze diefstal tegen te gaan.
Hij heeft vast wat te verbergen
A-mineurdonderdag 11 juni 2009 @ 15:00
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:56 schreef LENUS het volgende:

[..]

Wel wat vreemd inderdaad, temeer omdat ze zijn salontafel onder zijn neus stelen. Volgens mij mag hij gepast geweld gebruiken om deze diefstal tegen te gaan.
Ja in Nederland moet je in zo'n situatie de politie bellen die vervolgens een uur later aan komt zetten om een proces op te maken. Vervolgens wordt het desbetreffende voorwerp (waarschijnlijk) nooit meer gevonden.

De werkwijze van Nederland is: Genezen is beter dan voorkomen (ja het gezegde omgedraaid).
buachailledonderdag 11 juni 2009 @ 15:01
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:59 schreef Frutsel het volgende:


Hij heeft vast wat te verbergen
Of het is een verstandige man en dacht hij bij zichzelf: voor een beetje brakke inboedel ga ik geen toestanden schoppen met extreem-links tuig.
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 15:02
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:58 schreef buachaille het volgende:

[..]

Liever kort haar en een schone rug dan lang haar en stront aan m'n rug.
DrDentzdonderdag 11 juni 2009 @ 15:07
Wat een verhaal zeg.
Harde_Kipdonderdag 11 juni 2009 @ 15:18
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:48 schreef RedBloodsucker het volgende:
Het recht halen ze uit de wet.. Onder bepaalde voorwaarden mogen huizen gekraakt worden. Dit verhaal is niet tekenend voor de krakersgemeenschap. Het gebeurt vaak dat krakers afspraken maken met de eigenaars van de panden die ze kraken. Wat deze krakers doen kan uiteraard niet, en het lijkt me dat ze in een strafrechtelijke zaak niet sterk zijn. Maar vindt de verantwoordelijken maar eens, en ga die slepende procedures maar eens door. Erg vervelend voor die man. Maar zoals christelijke dominees zich soms schuldig maken aan pedofilie, imams aan haat zaaien, politici aan verkwisting van belastinggeld, zo komt elke sociale gemeenschap af en toe in een negatief daglicht te staan. Je mag generaliseren en er op kotsen, maar je bereikt er niets mee.
Wat wel tekenend is dat ze alle woningen die ze kraken helemaal uitwonen hahahahhihihi
Weltschmerzdonderdag 11 juni 2009 @ 15:22
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 14:02 schreef Hephaistos. het volgende:
Dat soort figuren speel je dan in de kaart ja.
Die innige band tussen de georganiseerde criminaliteit en de vastgoedsector is niet nieuw. Het zijn juist altijd de speculanten die de knokploegen inhuren, dat is van dat volk wat er niet moeilijk over doet om ernstig geweld te plegen om een pand uit winstbejag een paar jaar leeg te laten staan en zo lekker te parasiteren op een stad. Je zult begrijpen dat ik daar totaal geen medelijden mee heb, laat staan begrip voor.
quote:
Een geweldsmonopolie zal alleen gerespecteerd worden als burgers er op kunnen vertrouwen dat het ingezet wordt wanneer nodig.
Nee hoor. Je hebt altijd figuren die hun hand niet omdraaien voor geweld wanneer dat geld oplevert. Ik ben wel met je eens dat de burger ook tegen krakers beschermd moet worden, maar het verhaal van deze meneer en deze krant vertrouw ik voor geen meter. En het legale van kraken betreft op zich ook zuiver en alleen het bewonen, dus in principe is het enige belang van de burger wat daardoor aangetast wordt het speculatiebelang, en dat verdient in het geval van gebouwen in de stad in mijn optiek geen bescherming.

Ik vind wel dat buurtbewoners moeten worden beschermd tegen krakers van de asociale soort. Maar dat staat verder los van of het pand gekraakt of gehuurd is, en dat is ook niet waarvoor ooit een knokploeg in actie is gekomen.
HarryPdonderdag 11 juni 2009 @ 15:25
Goed dat hij de politie aansprakelijk stelt voor de schade. Die hebben immers de plicht op te komen voor de burgers wiens rechten geschonden worden.
nikkdonderdag 11 juni 2009 @ 15:27
De les is: in soortgelijke gevallen nooit de politie bellen, regel liever een knokploeg.
Noorsevikingdonderdag 11 juni 2009 @ 15:27
Vraag aan die Hell's angels of ze een handje kunnen helpen.
Ronnie_bravodonderdag 11 juni 2009 @ 16:40
Ik vind het ook zo erg dat wanneer je een kraker confronteert met zijn fantastische leven (dus geen werk of ander inkomen buiten een uitkering), leven in huizen van anderen en het dragen van 3e hands kleding etc dat ze je echt staan aan te kijken of je water laat branden. Ze vinden het doodnormaal dat ze niet werken , waarom zou je in godsnaam werken als je geld kunt krijgen kreeg ik te horen. Afknallen dat soort gasten. Zodra ze een camera zien worden ze overigens nog agressief ook, hoe lomp is dat.
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 16:55
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 16:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Ik vind het ook zo erg dat wanneer je een kraker confronteert met zijn fantastische leven (dus geen werk of ander inkomen buiten een uitkering), leven in huizen van anderen en het dragen van 3e hands kleding etc dat ze je echt staan aan te kijken of je water laat branden. Ze vinden het doodnormaal dat ze niet werken , waarom zou je in godsnaam werken als je geld kunt krijgen kreeg ik te horen. Afknallen dat soort gasten. Zodra ze een camera zien worden ze overigens nog agressief ook, hoe lomp is dat.
Het vervelende met dit soort gasten is dat ze als bloedzuigers aan de verzorgingsstaat hangen. Ze dragen helemaal niks bij aan de samenleving die ze in leven houdt. Ze zoeken alle gaten in het wetboek op, om zoveel mogelijk te kunnen misbruiken en profiteren. Hun eigen bijdrage bestaat uit grachtenpanden uitwonen, mensen bedreigen, rotzooi maken en leed veroorzaken. Ze verlangen naar anarchie, maar krijgen geld via de "vervloekte kapitalistische belastingbetaler". Dit alles doen zij zogenaamd onder het mom van idealisme. Hierdoor lijkt het alsof ze lieve boomknuffelaars zijn, maar ondertussen zijn het gewoon ordinaire criminelen. En zolang wij de wet niet dichttimmeren blijven deze bloedzuigers doorgaan met stelen, bedriegen en oplichten.
Yorritdonderdag 11 juni 2009 @ 17:19
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 16:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Ik vind het ook zo erg dat wanneer je een kraker confronteert met zijn fantastische leven (dus geen werk of ander inkomen buiten een uitkering), leven in huizen van anderen en het dragen van 3e hands kleding etc dat ze je echt staan aan te kijken of je water laat branden. Ze vinden het doodnormaal dat ze niet werken , waarom zou je in godsnaam werken als je geld kunt krijgen kreeg ik te horen. Afknallen dat soort gasten. Zodra ze een camera zien worden ze overigens nog agressief ook, hoe lomp is dat.
wat lul je man, je hebt er nog nooit 1 ontmoet

sowieso.. "een kraker".. alsof het een aparte soort betreft met allemaal gelijke kenmerken..
cheqydonderdag 11 juni 2009 @ 17:51
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 17:19 schreef Yorrit het volgende:

[..]

wat lul je man, je hebt er nog nooit 1 ontmoet

sowieso.. "een kraker".. alsof het een aparte soort betreft met allemaal gelijke kenmerken..
Wat scheelt het?
Ronnie_bravodonderdag 11 juni 2009 @ 17:53
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 17:19 schreef Yorrit het volgende:

[..]

wat lul je man, je hebt er nog nooit 1 ontmoet

sowieso.. "een kraker".. alsof het een aparte soort betreft met allemaal gelijke kenmerken..
Wat lul ik? Wij hadden hier een villa vol met die kutpaupers die de hele fucking nacht iedereen wakker hielden en tot overmaat van ramp ruzie kreeg met de plaatselijke kaalkopjes, links tegen rechts de hele nacht. Gezellig niet? Dus zeg nu nog eens dat ik er nog nooit een heb ontmoet, leuk dat jij voor anderen kunt uitmaken wie ze wel of niet hebben gezien/meegemaakt.
En ja , krakers zijn allemaal hetzelfde, allemaal werkeloos en profiterend van dingen waar andere mensen WEL hard voor werken. Jij als Hagenees zou toch wel moeten weten hoe dat kutvolk zich beweegt.

[ Bericht 3% gewijzigd door Ronnie_bravo op 11-06-2009 17:59:43 ]
liptoniceteadonderdag 11 juni 2009 @ 17:55
Tvp
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 18:09
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 16:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Ik vind het ook zo erg dat wanneer je een kraker confronteert met zijn fantastische leven (dus geen werk of ander inkomen buiten een uitkering), leven in huizen van anderen en het dragen van 3e hands kleding etc dat ze je echt staan aan te kijken of je water laat branden. Ze vinden het doodnormaal dat ze niet werken , waarom zou je in godsnaam werken als je geld kunt krijgen kreeg ik te horen. Afknallen dat soort gasten. Zodra ze een camera zien worden ze overigens nog agressief ook, hoe lomp is dat.
Waar haal je vandaan dat krakers niet werken maar een uitkering hebben?

En 'afknallen', wow. Toe maar, flinke taal hoor.
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:10
Pand in de fik steken met het tuig erin.
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 18:11
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:10 schreef Pietverdriet het volgende:
Pand in de fik steken met het tuig erin.
Zonder het aan de eigenaar te vragen? En zijn eigendomsrecht dan?
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 18:11
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 17:53 schreef Ronnie_bravo het volgende:

Jij als Hagenees zou toch wel moeten weten hoe dat kutvolk zich beweegt.
Goede edit
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:11
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:11 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Zonder het aan de eigenaar te vragen? En zijn eigendomsrecht dan?
Als ik de eigenaar van het pand was, zou ik dit doen.
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 18:14
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:11 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Als ik de eigenaar van het pand was, zou ik dit doen.
Jij zou je eigen huis in de fik steken?
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:15
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:14 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Jij zou je eigen huis in de fik steken?
In een geval als dit, ja.
xpompompomxdonderdag 11 juni 2009 @ 18:24
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:15 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

In een geval als dit, ja.
Succes met de verzekering
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:28
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:24 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Succes met de verzekering
Succes met je brandwonden
xFriendxdonderdag 11 juni 2009 @ 18:34
Ben benieuwd wie elkaar de schuld gaan toeschuiven zodat uiteindelijk die man alsnog met lege handen staat en op eigen kosten z'n boeltje weer moet gaan inrichten.
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 18:34
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:11 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Als ik de eigenaar van het pand was, zou ik dit doen.
Ik zou ze een voor een 'geruisloos' laten verdwijnen
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:36
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:34 schreef xFriendx het volgende:
Ben benieuwd wie elkaar de schuld gaan toeschuiven zodat uiteindelijk die man alsnog met lege handen staat en op eigen kosten z'n boeltje weer moet gaan inrichten.
Ik voorspel je dat deze man er zwaar de dupe van zal zijn en dat de politiek correcten lekker wegkijken.
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 18:37
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:34 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Ik zou ze een voor een 'geruisloos' laten verdwijnen
Zou ze een het liefst achter de auto hangen en een stukje gaan rijden.
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 18:38
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:37 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Zou ze een het liefst achter de auto hangen en een stukje gaan rijden.
joh, da's niet zo milieuvriendelijk, uitlaatgassen enzo jwt
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 18:45
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:34 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Ik zou ze een voor een 'geruisloos' laten verdwijnen
Is dit een oproep tot kidnapping en / of geweld?
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 18:48
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:45 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Is dit een oproep tot kidnapping en / of geweld?
Nee hoor, meer het kaf van het koren scheiden
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 18:52
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:48 schreef Het_hupt het volgende:

[..]

Nee hoor, meer het kaf van het koren scheiden
En hoe gaat geruisloos verdwijnen dan in zijn werk? Vrijwillig?
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 18:56
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 18:52 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

En hoe gaat geruisloos verdwijnen dan in zijn werk? Vrijwillig?
Dr.Daggladonderdag 11 juni 2009 @ 19:00
Dit heeft vrij weinig met kraken te maken hoor.
Dit is gewoon inbraak en keihard falen van de kit.
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 19:04
Typisch dat die bowlinglul het ook hier weer opneemt voor criminelen.
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:06
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:04 schreef LENUS het volgende:
Typisch dat die bowlinglul het ook hier weer opneemt voor criminelen.
Waar haal je dat vandaan?

Als ik nu wat zeg van een verkapte oproep tot geweld tegen mensen is het ineens 'opkomen voor criminelen'?

What's next, een complete heksenjacht met hooivorken, en als ik daar wat van zeg, heet dat 'opnemen voor de mensen die zometeen aan de hooivork gereigd worden'?
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 19:07
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:06 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Waar haal je dat vandaan?
Had eerlijk gezegd ook de indruk dat je meer voor de krakers voelde dan voor het slachtoffer
paddydonderdag 11 juni 2009 @ 19:08
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:26 schreef Aether het volgende:
Zelfde als twee weken geleden?!
Krakers vallen woning binnen
Nee, dat was voordat de eigenaar zijn gelijk haalde en kreeg.En voordat hij zag dat die krakers niet echt de intentie hadden iets positiefs met zijn huis te doen, maar er bij de familie van de krakers niet echt meer iets te vernielen viel Het huis van die man is dus gewoon als speeltuin gebruikt voor tuig.
Gootsteendonderdag 11 juni 2009 @ 19:08
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dit heeft vrij weinig met kraken te maken hoor.
Inderdaad, een echte kraker had een boobytrap gemaakt, waardoor je een balk in je oog kreeg als je de voordeur opendeed.
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:08
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:07 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Had eerlijk gezegd ook de indruk dat je meer voor de krakers voelde dan voor het slachtoffer
Oh, nee hoor. Dit heeft verder ook niets met de legale vorm van kraken in Nederland te maken, laat dat duidelijk zijn.

Maar ik vind het gewoon niet zo tof als mensen oproepen -al dan niet grappig, want dat kan dus tegenwoordig niet meer- tot plegen van geweld, waaronder verbranding of vrijwillige kidnapping.
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:09
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:08 schreef Gootsteen het volgende:

[..]

Inderdaad, een echte kraker had een boobytrap gemaakt, waardoor je een balk in je oog kreeg als je de voordeur opendeed.
Wanneer is dat in Nederland voorgekomen dan?
LENUSdonderdag 11 juni 2009 @ 19:09
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:06 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Waar haal je dat vandaan?

Als ik nu wat zeg van een verkapte oproep tot geweld tegen mensen is het ineens 'opkomen voor criminelen'?

What's next, een complete heksenjacht met hooivorken, en als ik daar wat van zeg, heet dat 'opnemen voor de mensen die zometeen aan de hooivork gereigd worden'?
Die krakers begaan strafbare feiten en ruineren het leven van een man. Vervolgens wordt de beste man in de steek gelaten door instanties die hem bescherming zouden moeten bieden. Is het dan zo gek, dat die machteloosheid zich een keer laat vertalen in geweld?
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:10
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:09 schreef LENUS het volgende:

[..]

Die krakers begaan strafbare feiten en ruineren het leven van een man. Vervolgens wordt de beste man in de steek gelaten door instanties die hem bescherming zouden moeten bieden. Is het dan zo gek, dat die machteloosheid zich een keer laat vertalen in geweld?
Ja. En zeker gezien de users hier niet het slachtoffer zijn.
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 19:16
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:08 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Oh, nee hoor. Dit heeft verder ook niets met de legale vorm van kraken in Nederland te maken, laat dat duidelijk zijn.
Had niet de indruk dat de politie hier een reden zag in te grijpen
quote:
Maar ik vind het gewoon niet zo tof als mensen oproepen -al dan niet grappig, want dat kan dus tegenwoordig niet meer- tot plegen van geweld, waaronder verbranding of vrijwillige kidnapping.
Je maakt je druk over mensen die boos zijn en over geweld spreken, maar niet over deze krakers die geweld gerbuiken?
Repeatdonderdag 11 juni 2009 @ 19:19
Toevallig een langharige hippie in een drakenshirt
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:20
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:16 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Had niet de indruk dat de politie hier een reden zag in te grijpen
[..]

Je maakt je druk over mensen die boos zijn en over geweld spreken, maar niet over deze krakers die geweld gerbuiken?
Ik vind moord of verbranding van een levend persoon toch net iets erger dan een inbraak. Eigenlijk.
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 19:24
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:20 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Ik vind het toewensen van moord of verbranding van een levend persoon toch net iets erger dan een inbraak. Eigenlijk.
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 19:26
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:24 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]
Ja.
Pietverdrietdonderdag 11 juni 2009 @ 19:27
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:26 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Ja.
Kortom, je hebt meer met de daders dan met mensen die boos zijn over dat ze dat ongestraft kunnen doen.
spiertietjesdonderdag 11 juni 2009 @ 19:28
Tvp
Hephaistos.donderdag 11 juni 2009 @ 19:30
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:27 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Kortom, je hebt meer met de daders dan met mensen die boos zijn over dat ze dat ongestraft kunnen doen.
Wat is dat nou weer voor rare George Bush redenatie?


Je kan prima die krakers een stel klootzakken vinden, maar ze toch geen verbrandingsdood toewensen.
Gootsteendonderdag 11 juni 2009 @ 19:33
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:09 schreef Bowlingbal het volgende:
Wanneer is dat in Nederland voorgekomen dan?
Geen idee ?
Punkerdudedonderdag 11 juni 2009 @ 19:38
wow, fucked up voor die kerel.
die krakers moeten ze hard aanpakken!!!

btw, over krakers gesproken, er wordt weer typisch generaliseerd hiero.
De kraker tuig waar we tegenwoordig last van hebben zijn voornamelijk buitenlanders (italianen/fransen en spanjaarden vormen de kroon als het om asocialiteit gaat) en die werken idd niet.
Daarentegen zijn er ook veel krakers die gewoon STUDEREN of WERKEN...
Het gaat hier vaak om het principe dat panden boven winkels al geruime tijd (langer dan een jaar) leegstaan en er al die tijd niks mee gedaan wordt, dus waarom zouden ze er niet mogen wonen? Ik ben niet zo gek om 400 euro voor 8-10 m2 te betalen...Niet dat ik kraak, ik zou voor anti kraak gaan, is tenminste georganiseerd, geregeld en legaal.
Het_huptdonderdag 11 juni 2009 @ 19:43
laten we vooropstellen dat dit tuig geen echte krakers zijn, maar werkschuw tuig dat geen huur wil betalen.
Dus zou eigenlijk de TT ook wel een naamsverandering mogen hebben
FriescheHengstdonderdag 11 juni 2009 @ 20:08
Maar toen hij ze zag, en hij is daar ingeschreven, waarom dan niet de politie verteld dat er inbrekers in zijn huis waren? Hoezo krakers? Dit waren inbrekers. Niet dat ik achter krakers sta, maar dit waren geen krakers.
Ofyles2donderdag 11 juni 2009 @ 21:03
Die inbrekers moeten afgeknepen worden.
Guus Muisarmdonderdag 11 juni 2009 @ 21:20
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 12:21 schreef Buschetta het volgende:

Beetje vaag artikel... Was meneer op vakantie ? Of heeft hij 2 woningen.

Als bewoner heb je toch wel door als mensen in je bed slapen
Zoals ik het lees zit ie nu in een hotel. En was het 2 weken geleden dat de krakers ineens in ZIJN huis zaten.

(ik leg het ff uit dacht ik, die krakergroupies denken vanuit het gespuis he)
Bowlingbaldonderdag 11 juni 2009 @ 21:25
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:33 schreef Gootsteen het volgende:

[..]

Geen idee ?
Waarom noem je het dan?
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:30 schreef Hephaistos. het volgende:

[..]

Wat is dat nou weer voor rare George Bush redenatie?


Je kan prima die krakers een stel klootzakken vinden, maar ze toch geen verbrandingsdood toewensen.
Dit, bijna. Ik vind dit geen krakers. Deze mensen hebben niet de wetten gevolgd op het gebied van kraken, en daarvoor mag wat mij betreft de dienstdoende autoriteit proportioneel zijn mogelijkheden op het gebied van aanpakken inzetten.

Ik sta dus nergens 'achter' deze personen, welke foutief krakers genoemd worden.
n0rdonderdag 11 juni 2009 @ 22:12
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 21:25 schreef Bowlingbal het volgende:

Ik sta dus nergens 'achter' deze personen, welke foutief krakers genoemd worden.
Dat dus, en het is jammer dat er eens in de zoveel tijd weer zo'n clubje in de krant komt.
Yorritdonderdag 11 juni 2009 @ 23:14
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 17:53 schreef Ronnie_bravo het volgende:

En ja , krakers zijn allemaal hetzelfde, allemaal werkeloos en profiterend van dingen waar andere mensen WEL hard voor werken. Jij als Hagenees zou toch wel moeten weten hoe dat kutvolk zich beweegt.
ben geen hagenees maar ik ken inderdaad mensen uit de haagse kraakscene, en ook gewoon mensen die daarbuiten in gekraakte huisjes wonen (vooral in de schilderswijk).. alles van anarchistische antifascisten (die soms een beetje zijn) tot vrij 'normale' studerende mensen, die niet veel anders zijn dan de doorsnee student.. maar ik ken weinig mensen die met een uitkering niks aan het doen zijn. ze hebben niet allemaal een 'normale' baan (al ken ik iemand die zelfs een tijd bij een incassobureau heeft gewerkt), maar houden zich zeker bezig, veelal in 'creatieve' velden, van schilderen tot evenementen organiseren (kun je van vinden wat je wilt, als je vind dat dat toch geen bijdrage levert houdt het op). Kraken is ook zeker niet voor luie mensen, tenzij je in een kuthuis wilt wonen, het kan hard werken zijn, in veel panden zit uren en uren werk, en soms ook een hoop geld.
"de kraker" bestaat simpelweg niet, er is natuurlijk een stereotyp en een groep die daaraan voldoet, maar een nog grotere groep die er niet aan voldoet maar wel kraken, en die er op het eerste gezicht wel aan voldoet maar niet kraken.


En welke villa was dat? in den haag?
pisnichtdonderdag 11 juni 2009 @ 23:49
Achja zoals er een stereotype kakker, guido, bontkraagje, alto enz. bestaat, bestaat er ook een stereotype kraker en afgezien van het feit dat er uitzonderingen zullen zijn, zijn dat soort figuren al wel snel te herkennen.
Andromachevrijdag 12 juni 2009 @ 02:52
Is er aangifte van inbraak gedaan tegen deze gasten?
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 14:37
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 19:06 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Waar haal je dat vandaan?

Als ik nu wat zeg van een verkapte oproep tot geweld tegen mensen is het ineens 'opkomen voor criminelen'?

What's next, een complete heksenjacht met hooivorken, en als ik daar wat van zeg, heet dat 'opnemen voor de mensen die zometeen aan de hooivork gereigd worden'?
Goed idee, heb je er meer? Afknallen, knieen vermorzelen, waterborden, noem maar op. Ik vind het allemaal goed, jij vast niet? Kwestie van kiezen, of iemand zijn spullen vernietigen en afgeknald worden/knietjes vermorzeld/waterboarden of gewoon (net als een normaal mens) werken voor je geld en daar een huisje voor huren/kopen.

Overigens, mensen die bijvoorbeeld via Ad hoc huren doen het dan beter, die zorgen ook dat er geen ongeoorloofde leegstand is maar volgen wel gewoon de regels, dit itt de krakers.
xpompompomxvrijdag 12 juni 2009 @ 14:58
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 14:37 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Kwestie van kiezen, of iemand zijn spullen vernietigen en afgeknald worden/knietjes vermorzeld/waterboarden of gewoon (net als een normaal mens) werken voor je geld en daar een huisje voor huren/kopen.
Ah, de oud hollandsche calvinistosche geest! Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg!
Dr.Dagglavrijdag 12 juni 2009 @ 15:00
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 14:37 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Goed idee, heb je er meer? Afknallen, knieen vermorzelen, waterborden, noem maar op. Ik vind het allemaal goed, jij vast niet? Kwestie van kiezen, of iemand zijn spullen vernietigen en afgeknald worden/knietjes vermorzeld/waterboarden of gewoon (net als een normaal mens) werken voor je geld en daar een huisje voor huren/kopen.

Overigens, mensen die bijvoorbeeld via Ad hoc huren doen het dan beter, die zorgen ook dat er geen ongeoorloofde leegstand is maar volgen wel gewoon de regels, dit itt de krakers.
Mensen zoals jij zijn de de echte kankergezwellen van de normale maatschappij.
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 15:04
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:00 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Mensen zoals jij zijn de de echte kankergezwellen van de normale maatschappij.
Maar ik blijf wel van andersmans spullen af, heb een goede baan, woon in een huis die ik zelf betaal tja ik kan inzien dat je dat als kankergezwel ziet. Zieke geest dat ik ben!! Whoehoe lekker slopen jatten en profiteren, DAT zijn de echte!
DemonRagevrijdag 12 juni 2009 @ 15:09
Kunnen ze niet een soort van lokhuizen voor krakers bouwen? Het liefst buiten de bebouwde kom en gebouwd van radioactief materiaal.
cheqyvrijdag 12 juni 2009 @ 15:22
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:00 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Mensen zoals jij zijn de de echte kankergezwellen van de normale maatschappij.
Goh dat vind ik nou van dat stelletje profiterende zichzelf alles toe eigenende tuig.
Dr.Dagglavrijdag 12 juni 2009 @ 15:27
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:04 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Maar ik blijf wel van andersmans spullen af, heb een goede baan, woon in een huis die ik zelf betaal tja ik kan inzien dat je dat als kankergezwel ziet. Zieke geest dat ik ben!! Whoehoe lekker slopen jatten en profiteren, DAT zijn de echte!
Als je daarvoor iemand dood wenst of ernstig wenst te martelen, ben je idd een zieke geest..
Ga dan lekker in Iran wonen ofzo, hakken ze je hand er af voor diefstal. Of ben je dan zeker ook haantje de voorste om te bleren wat een achterlijke cultuur het is.
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 15:44
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:27 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Als je daarvoor iemand dood wenst of ernstig wenst te martelen, ben je idd een zieke geest..
Ga dan lekker in Iran wonen ofzo, hakken ze je hand er af voor diefstal. Of ben je dan zeker ook haantje de voorste om te bleren wat een achterlijke cultuur het is.
Nee, top vind ik dat. Als je dat vantevoren weet kun je namelijk zelf kiezen wat je belangrijker vind, of mijn tv, of je eigen handen. De keuze is dan vervolgens aan jou. Heel anders dan dat het nu gaat, dat wanneer jij mijn tv jat, ik jou een klap geef, ik dan schuldig ben. Maar jij bent het daar dus weer wel mee eens?
Matty___vrijdag 12 juni 2009 @ 15:45
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:44 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Nee, top vind ik dat. Als je dat vantevoren weet kun je namelijk zelf kiezen wat je belangrijker vind, of mijn tv, of je eigen handen. De keuze is dan vervolgens aan jou. Heel anders dan dat het nu gaat, dat wanneer jij mijn tv jat, ik jou een klap geef, ik dan schuldig ben. Maar jij bent het daar dus weer wel mee eens?
alsof het onder de pvv anders zou gaan
cheqyvrijdag 12 juni 2009 @ 15:47
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:45 schreef Matty___ het volgende:

[..]

alsof het onder de pvv anders zou gaan
Wat heeft de pvv hier nu weer mee te maken, slappe.
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 15:53
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:47 schreef cheqy het volgende:

[..]

Wat heeft de pvv hier nu weer mee te maken, slappe.
Ik wou het net zeggen. Zodra je hier in het land voor harde maatregelen ben , dan ben je direct voor de PVV.
Tegenwoordig als iemand geen argumenten kan noemen in een discussie gaan ze gewoon heel hard roepen dat je een PVV'er bent om zo minder dom over te komen, men ziet nu, ....dat lukt niet :B

@Matti_: Ik moest even lachen om onderstaande post, jij bent een PVVér, vuile vuile.....
quote:
Op vrijdag 21 september 2007 11:26 schreef longinus het volgende:
Vanochtend mijn auto aangetroffen met afgebroken ruitenwisser, Die smerige vuile kutvernielers moeten met hun poten van andermans spullen afblijven. Als ik ze betrap zal ik ook eens wat van hun afbreken.

Zo, dat moest ik even kwijt.
quote:
Op vrijdag 21 september 2007 11:41 schreef Matty___ het volgende:
gewoon een nekschot en klaar is longinus..


[ Bericht 40% gewijzigd door Ronnie_bravo op 12-06-2009 16:02:00 ]
Matty___vrijdag 12 juni 2009 @ 16:26
LOL

1. post aanpassen waar het verwijs naar de SP en PVDa er in stond
( er stond in de quote iets van: je bent zeker zo een SP of pvda stemmer )

2. eenpost, totaal uit het verband gerukt uit 2007 erbij halen
( had er toen idd een bij moeten zetten zodat de post 3 jaar later niet tegen mij kan worden gebruikt)

echt super

gast jij moet de politiek in...


edit: ik en pvv ben zelf een buitenlander
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 16:31
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:26 schreef Matty___ het volgende:
LOL


2. eenpost, totaal uit het verband gerukt uit 2007 erbij halen


JIj denkt dat ik echt iedereen afschiet, knieen kapot sla en waterboarden toepas? Over uit zijn verband rukken gesproken.
Je bent een echte
Matty___vrijdag 12 juni 2009 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:31 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

JIj denkt dat ik echt iedereen afschiet, knieen kapot sla en waterboarden toepas? Over uit zijn verband rukken gesproken.
Je bent een echte


maar moest echt ff lachen. echt gast...

dat je de moeite neemt om al mijn posts te lezen.

weet je zeker dat ij niet voor de pvv werkt?
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:32 schreef Matty___ het volgende:

[..]




dat je de moeite neemt om al mijn posts te lezen.

weet je zeker dat ij niet voor de pvv werkt?
Ik weet graag met wat voor mensen ik in discussie ga.

En nee, ik ben niet van de PVV maar ergens proef ik dat jij er graag bij wilt horen, je raakt er niet over uitgesproken.
Doe er wat mee zou ik zeggen. Wie weet kun je nog wat positiefs toevoegen aan de nederlandse politiek.
Matty___vrijdag 12 juni 2009 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:35 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Ik weet graag met wat voor mensen ik in discussie ga.

En nee, ik ben niet van de PVV maar ergens proef ik dat jij er graag bij wilt horen, je raakt er niet over uitgesproken.
Doe er wat mee zou ik zeggen. Wie weet kun je nog wat positiefs toevoegen aan de nederlandse politiek.
vind het geweldig hoe iedereen denkt dat geert het beter doet dan peter.

- 40% van de mensen in de randstad denk dat koeien te veel schijten
- geert dient kamervragen in of koeien niet een schijtverbod kunnen krijgen en of de islam er niet iets mee te maken heeft
- geert krijgt een zetel bij.



ik zou eerder D66 stemmen als ik mocht. (as said kom uit ander eu land)

ohja dit is offtopic voordat ik het weer over 3 jaar op mijn boordje krijg
Ronnie_bravovrijdag 12 juni 2009 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:38 schreef Matty___ het volgende:


ohja dit is offtopic voordat ik het weer over 3 jaar op mijn boordje krijg
Precies dus nu gaarne weer OT in plaats van je verdriet te uitten dat je niet bij de PVV mag ok? Voor politieke wanzaken moet je naar een ander topic . Dit gaat over die verpaupende kutkrakers die dood moeten
Matty___vrijdag 12 juni 2009 @ 16:49
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 16:48 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Precies dus nu gaarne weer OT in plaats van je verdriet te uitten dat je niet bij de PVV mag ok? Voor politieke wanzaken moet je naar een ander topic . Dit gaat over die verpaupende kutkrakers die dood moeten
ohja..
Bowlingbalzaterdag 13 juni 2009 @ 00:13
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 15:44 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Nee, top vind ik dat. Als je dat vantevoren weet kun je namelijk zelf kiezen wat je belangrijker vind, of mijn tv, of je eigen handen. De keuze is dan vervolgens aan jou. Heel anders dan dat het nu gaat, dat wanneer jij mijn tv jat, ik jou een klap geef, ik dan schuldig ben. Maar jij bent het daar dus weer wel mee eens?
Ja? Gaat dat zo? Doe eens een voorbeeld dan? Of is het voor jou gewoon gemakkelijker om te huilen en 'hunnie' de schuld te geven? Een inbreker mag je gewoon meppen hoor, zolang je hem maar niet voor het leven verlamd of het leven uitslaat ofzo. Proportioneel geweld, heet dat. Of is dat 'links'?
Frasierzaterdag 13 juni 2009 @ 00:14
He! Er zijn ook krakers die wel degelijk goede bedoelingen hebben met een pand Dat het niet van hun is en er niks te zoeken hebben doet natuurlijk niet ter zake.
Bowlingbalzaterdag 13 juni 2009 @ 00:17
quote:
Op zaterdag 13 juni 2009 00:14 schreef Frasier het volgende:
He! Er zijn ook krakers die wel degelijk goede bedoelingen hebben met een pand Dat het niet van hun is en er niks te zoeken hebben doet natuurlijk niet ter zake.
Dit zijn geen krakers, dus waarom het nu de hele tijd over krakers gaat ontgaat me.
cheqyzaterdag 13 juni 2009 @ 00:46
quote:
Op zaterdag 13 juni 2009 00:17 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Dit zijn geen krakers, dus waarom het nu de hele tijd over krakers gaat ontgaat me.
Omdat dit topic over een kraakactie gaat? Dat jij nu vindt dat het geen krakers zijn...
Bowlingbalzaterdag 13 juni 2009 @ 01:38
quote:
Op zaterdag 13 juni 2009 00:46 schreef cheqy het volgende:

[..]

Omdat dit topic over een kraakactie gaat? Dat jij nu vindt dat het geen krakers zijn...
Het gaat dus niet over krakers, maar over inbrekers die beweren krakers te zijn. Dat is heel wat anders. Dat de politie blijkbaar geen actueel bestand bijhoudt wie waar woont (en dus niet weet welk pand bewoond is en welke niet) is wel storend te noemen in een stad als Rotterdam, waar van alles achter de voordeur bijgehouden wordt.
ArcticBlizzardzondag 14 juni 2009 @ 23:16
quote:
Op zaterdag 13 juni 2009 00:17 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Dit zijn geen krakers, dus waarom het nu de hele tijd over krakers gaat ontgaat me.
Overigens is Kraken hetzelfde als inbreken.
Als ik een fiets steel, dan is die fiets over 15 jaar nog steeds een gestolen fiets ook als mag ik me na die tijd eigenaar noemen dmv verjaring.

Leuk dat de wet en overheid onderscheid maken tussen kraken en inbreken, minder leuk voor de eigenaar van het pand die duizenden euro's kwijt is om het pand bewoonbaar te maken nadat TUIG hebben ingebroken.
Want voor kraken moet je ook nog steeds over het algemeen inbreken, en dat is nog steeds verboden.
Bowlingbalmaandag 15 juni 2009 @ 00:55
quote:
Op zondag 14 juni 2009 23:16 schreef ArcticBlizzard het volgende:

[..]

Overigens is Kraken hetzelfde als inbreken.
Als ik een fiets steel, dan is die fiets over 15 jaar nog steeds een gestolen fiets ook als mag ik me na die tijd eigenaar noemen dmv verjaring.

Leuk dat de wet en overheid onderscheid maken tussen kraken en inbreken, minder leuk voor de eigenaar van het pand die duizenden euro's kwijt is om het pand bewoonbaar te maken nadat TUIG hebben ingebroken.
Want voor kraken moet je ook nog steeds over het algemeen inbreken, en dat is nog steeds verboden.
Dit is inbreken, niet kraken. Tenzij je een soldaat in een oorlogsgebied ook een moordenaar wilt noemen, met de argumentatie 'dat slechts de wet het verschil maakt'.

Wat me altijd zeer stort bij de tegenargumenten van kraken, is dat men ineens iets met eigendomsrecht meent te herinneren. Als er zo'n grote meerderheid consistent zou zijn in hun eigendomsrecht, dan zouden we, bijvoorbeeld, überhaupt geen discussie hebben over de vraag of je een schotel aan je huis mag hangen. Dat is immers je eigendom.
Pietverdrietmaandag 15 juni 2009 @ 08:32
quote:
Op maandag 15 juni 2009 00:55 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]
Als er zo'n grote meerderheid consistent zou zijn in hun eigendomsrecht, dan zouden we, bijvoorbeeld, überhaupt geen discussie hebben over de vraag of je een schotel aan je huis mag hangen. Dat is immers je eigendom.
Oh dus iedereen die wat tegen krakers heeft is gelijk iemand die vind dat schotelantennes verboden moeten zijn?
Ronnie_bravomaandag 15 juni 2009 @ 09:30
quote:
Op zaterdag 13 juni 2009 01:38 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Het gaat dus niet over krakers, maar over inbrekers die beweren krakers te zijn. Dat is heel wat anders. Dat de politie blijkbaar geen actueel bestand bijhoudt wie waar woont (en dus niet weet welk pand bewoond is en welke niet) is wel storend te noemen in een stad als Rotterdam, waar van alles achter de voordeur bijgehouden wordt.
Ahh, het ligt aan de politie,......en ik maar denken dat het aan de krakers lag.

Klinkt als: bontkraagjes zijn niet crimineel, de politie pakt ze alleen niet goed aan.....wordt eens wakker.
n0rmaandag 15 juni 2009 @ 09:46
quote:
Op zondag 14 juni 2009 23:16 schreef ArcticBlizzard het volgende:

[..]

Overigens is Kraken hetzelfde als inbreken.
Als ik een fiets steel, dan is die fiets over 15 jaar nog steeds een gestolen fiets ook als mag ik me na die tijd eigenaar noemen dmv verjaring.

Als er al anderhalf jaar een fiets aan de lantaarnpaal voor je deur hangt mag je m van mij best in gebruik nemen hoor, als je er maar fatsoenlijk mee omgaat en hem gewoon teruggeeft als de eigenaar hem terug wil
Pintermanmaandag 15 juni 2009 @ 10:17
Woest ben ik hierover, daar niet van, maar wat misschien nog wel crimineler is, is dat deze man zo rustig blijft en dit gajes zonder repercussies dergelijke wandaden laat begaan. Godverdomme vent, ram dat ongedierte de hele stad door! Ze jatten je salontafel voor je neus! Als je mensen zo straffeloos je eigen bezit laat afnemen, om niets, dan ben je nooit echt de eigenaar geweest.

Nu doen die jongens het straks gewoon nog een keer, en dan zit een ander er weer mee. Omdat meneer te beroerd was dit gespuis aan te pakken.
Dayshinemaandag 15 juni 2009 @ 11:23
quote:
Op maandag 15 juni 2009 10:17 schreef Pinterman het volgende:
Godverdomme vent, ram dat ongedierte de hele stad door! Ze jatten je salontafel voor je neus! Als je mensen zo straffeloos je eigen bezit laat afnemen, om niets, dan ben je nooit echt de eigenaar geweest.
Haha, als hij ze door de stad ramt wordt hij waarschijnlijk nog opgepakt ook. Want zo krom is deze situatie wel. Verder kan ik het me best voorstellen dat hij er niets tegen doet nu. Ik bedoel, als jij je huis vol krakers vindt en de politie zegt: 'ga maar naar de civiele rechter' dan zou je ook niet zoveel vertrouwen meer hebben in het systeem.
Pintermanmaandag 15 juni 2009 @ 12:33
quote:
Op maandag 15 juni 2009 11:23 schreef Dayshine het volgende:

[..]

Haha, als hij ze door de stad ramt wordt hij waarschijnlijk nog opgepakt ook. Want zo krom is deze situatie wel. Verder kan ik het me best voorstellen dat hij er niets tegen doet nu. Ik bedoel, als jij je huis vol krakers vindt en de politie zegt: 'ga maar naar de civiele rechter' dan zou je ook niet zoveel vertrouwen meer hebben in het systeem.
Dat je dan wordt opgepakt, dat moet je op de koop toe nemen. Het gaat erom dat zoiets je raakt in het diepst van je waardigheid. Ongeacht wat het systeem vervolgens met jou doet: als jij er zelf niets mee doet, ben je voor de rest van je leven de cuckold van de samenleving. Dan mag en zal iedereen gebruik van je maken, als een vies sletje, want je hebt al je waardigheid verloren toen je niets deed tegen krakers die je salontafel jatten.

Als man - vooral als man - moet je grenzen hebben die gewoon niet worden overschreden. Als iemand je dochter verkracht is dat hetzelfde verhaal. Ongeacht of het je lukt of niet, en wat de gevolgen zijn, is het dan je mannelijke plicht om de schade te verhalen. Dat is je plicht als onderdeel van de samenleving - en als we die plicht allemaal voelden, dan gebeurden dit soort dingen niet zo vaak.
Pietverdrietmaandag 15 juni 2009 @ 12:38
quote:
Op maandag 15 juni 2009 10:17 schreef Pinterman het volgende:
Woest ben ik hierover, daar niet van, maar wat misschien nog wel crimineler is, is dat deze man zo rustig blijft en dit gajes zonder repercussies dergelijke wandaden laat begaan. Godverdomme vent, ram dat ongedierte de hele stad door! Ze jatten je salontafel voor je neus! Als je mensen zo straffeloos je eigen bezit laat afnemen, om niets, dan ben je nooit echt de eigenaar geweest.

Nu doen die jongens het straks gewoon nog een keer, en dan zit een ander er weer mee. Omdat meneer te beroerd was dit gespuis aan te pakken.
Tja, ik heb ook zoiets van een bijl nemen een middeleeuws gaan doen
Bowlingbalmaandag 15 juni 2009 @ 19:37
quote:
Op maandag 15 juni 2009 08:32 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Oh dus iedereen die wat tegen krakers heeft is gelijk iemand die vind dat schotelantennes verboden moeten zijn?
Eigenlijk precies andersom. Iemand die tegen krakers is vanwege eigendomsrecht zou, indien hij consistent wenst te zijn, niets moeten zeggen over schotelantennes.

Iemand die kraken onder voorwaarden weer toe zou staan, zou wel mogelijk voor een verbod tegen schotelantennes kunnen zijn, gezien hij eigendomsrecht niet als iets oneindig absoluut beschouwt.
quote:
Op maandag 15 juni 2009 09:30 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Ahh, het ligt aan de politie,......en ik maar denken dat het aan de krakers lag.

Klinkt als: bontkraagjes zijn niet crimineel, de politie pakt ze alleen niet goed aan.....wordt eens wakker.
Lees jij eerst datgene wat je quotte nog eens een keer of 3 door, want dat zeg ik helemaal niet.
Pietverdrietmaandag 15 juni 2009 @ 19:44
quote:
Op maandag 15 juni 2009 19:37 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Eigenlijk precies andersom. Iemand die tegen krakers is vanwege eigendomsrecht zou, indien hij consistent wenst te zijn, niets moeten zeggen over schotelantennes.

Iemand die kraken onder voorwaarden weer toe zou staan, zou wel mogelijk voor een verbod tegen schotelantennes kunnen zijn, gezien hij eigendomsrecht niet als iets oneindig absoluut beschouwt.
[..]
Maar wat is nu je punt tov schotelantennes en krakers, waarom haal je hier schotelantennes aan?
Bowlingbalmaandag 15 juni 2009 @ 19:46
quote:
Op maandag 15 juni 2009 19:44 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Maar wat is nu je punt tov schotelantennes en krakers, waarom haal je hier schotelantennes aan?
Omdat een flink aantal voorstanders van een kraakverbod ook voorstander zijn van een schotelantenneverbod. Vaak zijn dit partijen als CDA en VVD.

Het is inderdaad een kleine zijstraat, maar alleen maar om te laten zien wat een klein gevolg is als men het eigendomsrecht als oneindig absoluut gaat beschouwen.
Weltschmerzmaandag 15 juni 2009 @ 22:11
quote:
Op maandag 15 juni 2009 12:38 schreef Pietverdriet het volgende:
Tja, ik heb ook zoiets van een bijl nemen een middeleeuws gaan doen
Middeleeuws denken gaat je heel goed af, dus misschien het doen ook wel.
FriescheHengstdinsdag 16 juni 2009 @ 01:12
quote:
Op maandag 15 juni 2009 19:46 schreef Bowlingbal het volgende:
bla bla bla
Zit het je hoog? Er is in Nederland overigens geen oneindig eigendomsrecht, je moet allemaal vergunningen bezitten en goedkeuring van de welstandscommissie hebben voor je een dakkapelletje mag aanbouwen. Maar een schotelantenne mag wel zomaar.

Wat dat met Kraken te maken heeft is mij niet duidelijk, het is er met de haren bijgesleept, maar jij bent je ei weer even kwijt. Maak anders even een apart topic over schotelantennes en CDA/VVD leden aan. Kun je nog ff wat suggestieve posten kwijt daar.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 10:06
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 01:12 schreef FriescheHengst het volgende:

[..]

Zit het je hoog? Er is in Nederland overigens geen oneindig eigendomsrecht, je moet allemaal vergunningen bezitten en goedkeuring van de welstandscommissie hebben voor je een dakkapelletje mag aanbouwen. Maar een schotelantenne mag wel zomaar.
Nee, dat mag ook niet zomaar, daar zijn ook regels aan verbonden. En ja, het verstoort nogal de discussie als je groep x de naam y gaat geven.

Hier betreft het immers geen krakers, maar inbrekers.
quote:
Wat dat met Kraken te maken heeft is mij niet duidelijk, het is er met de haren bijgesleept, maar jij bent je ei weer even kwijt. Maak anders even een apart topic over schotelantennes en CDA/VVD leden aan. Kun je nog ff wat suggestieve posten kwijt daar.
Zoals ik al aangaf in datgene wat je verwijderde, het was slechts een kleine zijstraat.
Wat ik ermee probeer te zeggen is dat Nederland geen absoluut eigendomsrecht kent.

Dat jij dan denkt dat ik het er met de haren bij zou slepen, is dan weer jouw perceptie.
Pietverdrietdinsdag 16 juni 2009 @ 11:07
quote:
Op maandag 15 juni 2009 22:11 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Middeleeuws denken gaat je heel goed af, dus misschien het doen ook wel.
Jij laat het gewoon allemaal gebeuren als tuig je huis vernield en leeg haalt, en de politie en poltiek de andere kant op kijkt?
Pietverdrietdinsdag 16 juni 2009 @ 11:09
quote:
Op maandag 15 juni 2009 19:46 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Omdat een flink aantal voorstanders van een kraakverbod ook voorstander zijn van een schotelantenneverbod. Vaak zijn dit partijen als CDA en VVD.

Het is inderdaad een kleine zijstraat, maar alleen maar om te laten zien wat een klein gevolg is als men het eigendomsrecht als oneindig absoluut gaat beschouwen.
Maar je had een reden uitgerekend schotelantennes aan te halen, en niet dakkappellen of zo. Waarom schotelantennes? Wil je de mensen die kritisch op krakers zijn wat meer aanwrijven? Wellicht dat ze ook wat tegen migranten hebben?
Ronnie_bravodinsdag 16 juni 2009 @ 12:03
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 11:09 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Maar je had een reden uitgerekend schotelantennes aan te halen, en niet dakkappellen of zo. Waarom schotelantennes? Wil je de mensen die kritisch op krakers zijn wat meer aanwrijven? Wellicht dat ze ook wat tegen migranten hebben?
Laat bowlingbal toch links liggen man (mooie woordspeling al zeg ik het zelf). Hij weet zelf niet meer waarom hij over schotels begon en gaat nu spreken van kleine zijwegen die inmiddels zijn ontspoort tot volledige snelwegen. Bowlingbal, je bent gehoord, hou nu je mond maar weer tenzij het over krakers gaat, hetgeen waar dit topic om draait. Dus geen schotelantennes, geen dakkapel, geen inbrekers maar krakers, de paupers van de huidige maatschappij.
OFfSprngrdinsdag 16 juni 2009 @ 18:10
Inbrekers zijn niet hetzelfde als krakers.

Bewoonde woningen binnen vallen is nooit kraken.

ALLE TURKEN TERUG NAAR MAROKKO!
OFfSprngrdinsdag 16 juni 2009 @ 18:17
quote:
Op maandag 15 juni 2009 09:46 schreef n0r het volgende:
Als er al anderhalf jaar een fiets aan de lantaarnpaal voor je deur hangt mag je m van mij best in gebruik nemen hoor, als je er maar fatsoenlijk mee omgaat en hem gewoon teruggeeft als de eigenaar hem terug wil
Inmiddels worden fietsen hier uit de Haagsche binnenstad na een tijdje verwijderd door de politie.

Nou is mijn vraag, waarom kan de overheid met een preciese documentatie van de bewoning van een pand niets doen aan speculatie?

Kraken is een gevolg van een social-maatschappelijk probleem. Helaas alleen in veel gevallen zijn mensen snel om te oordelen en dit zijn de allerslechtste voorbeelden die je kunt krijgen.
Dit is puur een geval "oh zie je wel, ze zijn allemaal slecht (en het liefst zou ik nog ergere dingen bij hun doen fisiek))"
Hellaas aleen het probleem is dat je dit soort mensen nooit zult bereiken al is hetzelfde te zeggen over dit soort lui die gewoon illigaal bezig zijn en totaal door schieten en zichzelf rechtmatig bezig zijn te claimen.

Het grote probleem wat mensen nog steeds lijken te vergeten is dat dit simpelweg een GEVOLG is. Als men de bron aanpakt dan los je vanzelf het gevolg op. Door kraken te verbieden en speculatie vrij te laten krijg je situaties zoals in Spanje waar een veel groter aantal krakers zijn gekomen.
N.ickadinsdag 16 juni 2009 @ 18:20
Ik heb vroeger jaren lang gekraakt , mooie tijd was dat . Heb anderhalf jaar in een prachtig ptt gebouw gewoond
Weltschmerzdinsdag 16 juni 2009 @ 19:11
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 11:07 schreef Pietverdriet het volgende:
Jij laat het gewoon allemaal gebeuren als tuig je huis vernield en leeg haalt, en de politie en poltiek de andere kant op kijkt?
Nee, maar dat is nog geen reden om primitief te gaan doen. Ik snap die verleiding wel, maar wordt dan gewoon voetbalhooligan of zo, die mensen zwelgen ook in gebrek aan beschaving en zelfbeheersing. Bespaar me het hypocriete geleuter over zogenaamde rechtvaardigingen. Als je al je frustraties over jezelf eruit wil gooien door los te gaan op een ander, dan moet je daar geen redenen buiten jezelf bij proberen te zoeken want die zijn er niet.

Nog los van het feit dat ik het verhaal van die man niet zo heel sterk vind, en als het waar is het niks met de regeling rond kraken te maken heeft en dus weinig met de politiek.
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 12:03 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Laat bowlingbal toch links liggen man (mooie woordspeling al zeg ik het zelf).
Uit de OP:
quote:
Nu heb ik het sowieso al nooit zo op krakers omdat ik het asociaal vind dat zij 'zomaar' dingen opeisen die niet van hun zijn. Dat onder het motto van : gebruik jij het niet, dan doen wij het. Waar halen zij het recht vandaan? Waarom mag er niet tegen worden opgetreden? Waarom liegen zij altijd (huis stond een jaar leeg).
Daar er op FOK toch ook wel aardig wat linkse rakkers zitten ben ik wel benieuwd hiernaar.
Waar was je nou precies benieuwd naar? Je maakt namelijk niet zo'n heel benieuwde indruk.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 19:13
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 11:09 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Maar je had een reden uitgerekend schotelantennes aan te halen, en niet dakkappellen of zo. Waarom schotelantennes? Wil je de mensen die kritisch op krakers zijn wat meer aanwrijven? Wellicht dat ze ook wat tegen migranten hebben?
Wat hebben schotelantennes dan weer met immigranten te maken? En waarom schotelantennes? Omdat ik er pas nog iets over las, dit topic om precies te zijn: Geen satellietschotel aan balkon mogen plaatsen
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 12:03 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Laat bowlingbal toch links liggen man (mooie woordspeling al zeg ik het zelf). Hij weet zelf niet meer waarom hij over schotels begon en gaat nu spreken van kleine zijwegen die inmiddels zijn ontspoort tot volledige snelwegen. Bowlingbal, je bent gehoord, hou nu je mond maar weer tenzij het over krakers gaat, hetgeen waar dit topic om draait. Dus geen schotelantennes, geen dakkapel, geen inbrekers maar krakers, de paupers van de huidige maatschappij.
Heb je ook maar één argument waarom ik inbrekers krakers zou moeten noemen? Dit zijn, nogmaals, volgens de Nederlandse wettelijke definitie, geen krakers maar inbrekers.
Pintermandinsdag 16 juni 2009 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:11 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Nee, maar dat is nog geen reden om primitief te gaan doen. Ik snap die verleiding wel, maar wordt dan gewoon voetbalhooligan of zo, die mensen zwelgen ook in gebrek aan beschaving en zelfbeheersing. Bespaar me het hypocriete geleuter over zogenaamde rechtvaardigingen. Als je al je frustraties over jezelf eruit wil gooien door los te gaan op een ander, dan moet je daar geen redenen buiten jezelf bij proberen te zoeken want die zijn er niet.

Frustraties zal hij wel gehad hebben ja, toen dat gajes onrechtmatig zijn huis in bezit nam. Ik betwijfel echter dat het frustraties over zichzelf waren.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 19:19
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:17 schreef Pinterman het volgende:

[..]

Frustraties zal hij wel gehad hebben ja, toen dat gajes onrechtmatig zijn huis in bezit nam. Ik betwijfel echter dat het frustraties over zichzelf waren.
Is de eigenaar de user Pietverdriet? Nee, dat lijkt me niet.
Pintermandinsdag 16 juni 2009 @ 19:29
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:19 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Is de eigenaar de user Pietverdriet? Nee, dat lijkt me niet.
Moet ik je even aan het handje door dit topic loodsen?
quote:
Jij laat het gewoon allemaal gebeuren als tuig je huis vernield en leeg haalt, en de politie en poltiek de andere kant op kijkt?
Let vooral op het gebruik van 'als'. Als we nu de conversatie wat nader bekijken, komen we tot de conclusie dat PietVerdriet wellicht wel wat nare dingen zou doen in een dergelijke situatie! Echter, meneer Weltschmerz vind dat primitief en onbeschaafd, en stelt vervolgens de hypothese dat mensen los gaan op een ander vanwege frustraties over zichzelf. Die informatie betrok ik dus vervolgens weer op de situatie waar het over ging, en durfde daarbij te beweren dat als mensen onrechtmatig bezit van je huis nemen, enig gebruik van geweld niet te wijten zal zijn aan frustraties over de eigen persoon. We deden alsof, weet je nog?

Zo, ben je weer helemaal bij.
Ronnie_bravodinsdag 16 juni 2009 @ 19:31
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:13 schreef Bowlingbal het volgende:


Heb je ook maar één argument waarom ik inbrekers krakers zou moeten noemen? Dit zijn, nogmaals, volgens de Nederlandse wettelijke definitie, geen krakers maar inbrekers.
Maar waarom doet justitie er dan niets aan? Als het inbrekers zijn hadden ze direct opgepakt geweest (om vervolgens na een kwartier weer buiten te staan met een 'niet meer doen ' in de zak).
__Saviour__dinsdag 16 juni 2009 @ 19:34
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:13 schreef Bowlingbal het volgende:
Heb je ook maar één argument waarom ik inbrekers krakers zou moeten noemen? Dit zijn, nogmaals, volgens de Nederlandse wettelijke definitie, geen krakers maar inbrekers.
Je moet het eigenlijk anders zien. Krakers zijn gewoon pure inbrekers. Alleen Nederland is zo volkomen achterlijk dat het toegestaan wordt.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 19:37
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:31 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Maar waarom doet justitie er dan niets aan? Als het inbrekers zijn hadden ze direct opgepakt geweest (om vervolgens na een kwartier weer buiten te staan met een 'niet meer doen ' in de zak).
Weet ik veel, dat moet je aan de politie vragen, die blijkbaar de inbrekers geloofden met hun 'het staat al meer dan een jaar leeg' en niet de moeite namen om te checken of het wel klopte.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 19:38
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:34 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Je moet het eigenlijk anders zien. Krakers zijn gewoon pure inbrekers. Alleen Nederland is zo volkomen achterlijk dat het toegestaan wordt.
Nee, kraken is toch wel degelijk iets anders dan inbreken. Zoals een soldaat ook geen moordenaar is, onder de gebruikelijke omstandigheden. Hoewel bij het eerste inderdaad beide keren een deur geforceerd wordt, en bij het tweede een moordwapen gebruikt wordt. Dat er enige gelijkenis is, maakt het nog lang niet hetzelfde.
__Saviour__dinsdag 16 juni 2009 @ 19:40
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:38 schreef Bowlingbal het volgende:

[..]

Nee, kraken is toch wel degelijk iets anders dan inbreken. Zoals een soldaat ook geen moordenaar is, onder de gebruikelijke omstandigheden. Hoewel bij het eerste inderdaad beide keren een deur geforceerd wordt, en bij het tweede een moordwapen gebruikt wordt. Dat er enige gelijkenis is, maakt het nog lang niet hetzelfde.
Ze komen in een pand waar ze niks te zoeken hebben en eigenen zich dingen toe die niet van hen zijn. Prima overeenkomsten en werkelijk walgelijk dat het toegestaan wordt. Typisch Nederland wat dat betreft.
Bowlingbaldinsdag 16 juni 2009 @ 19:45
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:40 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Ze komen in een pand waar ze niks te zoeken hebben en eigenen zich dingen toe die niet van hen zijn. Prima overeenkomsten en werkelijk walgelijk dat het toegestaan wordt. Typisch Nederland wat dat betreft.
Het is niet aan jou om te bepalen of ze er niets te zoeken hebben. Als krakers zich aan de regels houden, zoals de eis van een jaar leegstand het pand, bijvoorbeeld, zijn het gewoon krakers. Ga jij gewoon een bewoond pand binnen, dan heet dat gewoonweg inbraak.

Ik kan er niet veel meer van maken.

Je kunt het prima niet eens zijn met kraken an sich, maar dit gaat niet over krakers. Dit gaat over inbrekers die zichzelf krakers noemen. Meer niet.
Weltschmerzdinsdag 16 juni 2009 @ 20:13
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:29 schreef Pinterman het volgende:
Echter, meneer Weltschmerz vind dat primitief en onbeschaafd, en stelt vervolgens de hypothese dat mensen los gaan op een ander vanwege frustraties over zichzelf. Die informatie betrok ik dus vervolgens weer op de situatie waar het over ging, en durfde daarbij te beweren dat als mensen onrechtmatig bezit van je huis nemen, enig gebruik van geweld niet te wijten zal zijn aan frustraties over de eigen persoon.
Enig gebruik van geweld niet, maar middeleeuws doen met een bijl kan ik niet plaatsen binnen het kader van proportioneel geweld om je eigendommen te verdedigen. Evenmin betreft het hier het verliezen van de zelfbeheersing door de situatie, al dan niet ondanks een serieuze poging die te behouden, het gaat hier immers om een internetheld die zich weloverwogen verheugt op excessief geweld.

Dat komt meer voor. Mensen houden daar nogal eens van, met name voetbalhooligans en zinloos geweld plegers. Maar die hebben daar ook geen enkel maatschappelijk of persoonlijk onrecht voor nodig. Hier ontbreekt die link ook volledig, dan kom ik tot de conclusie dat het hier gaat om een zelfstandige innerlijke behoefte aan grof geweld. Dat het slechts stoer doen vanachter een toetsenbordje betreft doet niet af aan de hypocrisie van de gevonden 'rechtvaardiging'.
OFfSprngrwoensdag 17 juni 2009 @ 02:14
quote:
Op dinsdag 16 juni 2009 19:40 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Ze komen in een pand waar ze niks te zoeken hebben en eigenen zich dingen toe die niet van hen zijn. Prima overeenkomsten en werkelijk walgelijk dat het toegestaan wordt. Typisch Nederland wat dat betreft.
Waar wordt dit toegestaan? Kraken is wettelijk verbonden aan leegstand van minimaal 1 jaar.
Deze lui waren dus gewoon niet rechtmatig bezig. Het probleem alleen is dat jij met je dikke kop loopt te schreeuwen en niet leest wat andere mensen zeggen omdat het jouw eigen beeld mogenlijk zou kunnen matigen. Ik zeg niet dat je gelijk naar je lokale kraakpand moet gaan om ze te knuffelen, maar je kunt op zn minst iets mindere met je kortzichtige geblaat.
Ronnie_bravozaterdag 25 juli 2009 @ 13:00
En ja hoor, ze zijn er weer!

http://www.telegraaf.nl/b(...)nument__.html?p=17,2

Uiteraard zullen dit ook wel weer net diegenen zijn die niet weten hoe je normaal moet kraken
Gezien het feit dat ze vanuit heel Europa hulp krijgen is dit echter dus wel de juiste denkwijze onder de krakers, tuig is het , aan de hoogste boom!
Het_huptzaterdag 25 juli 2009 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 25 juli 2009 13:00 schreef Ronnie_bravo het volgende:
En ja hoor, ze zijn er weer!

http://www.telegraaf.nl/b(...)nument__.html?p=17,2

Uiteraard zullen dit ook wel weer net diegenen zijn die niet weten hoe je normaal moet kraken
Gezien het feit dat ze vanuit heel Europa hulp krijgen is dit echter dus wel de juiste denkwijze onder de krakers, tuig is het , aan de hoogste boom!
Idd, dat werkschuw tuig mag alles, maar een kaalkoppie van de NVU wordt gezien als een gevaar
quote:
Sinds Bakker zijn handtekening zette onder het koopcontact met de gemeente Leiden regent het stenen, glasscherven, dreigbrieven, -telefoontjes en e-mails.
het geijkte recept van die gasten
Buschettazaterdag 25 juli 2009 @ 15:08
Heb die problemen nooit zo begrepen....

Gewoon wat zuivere heroine en foute pilletjes neerleggen en het probleem lost zich vanzelf op.
Pintermanzaterdag 25 juli 2009 @ 15:14
Waar is de tijd gebleven dat de burgers cq. inwoners van een stad zich zoiets aantrokken, de straat op gingen met hamer en riek, en ervoor zorgden dat dit soort zaken even snel werden opgelost als ze het lelijke hoofd opstaken? Godverdomme, verzamelt u, Leidenaren! Bonjour dit tuig stad en land uit!
TubewayDigitalzaterdag 25 juli 2009 @ 18:11
"Wat moet ik doen"

rammen en slaan
TubewayDigitalzaterdag 25 juli 2009 @ 18:17
quote:
Op donderdag 11 juni 2009 11:46 schreef cheqy het volgende:
Ongelooflijk.
En dat die man zo rustig blijft, ik zou helemaal door draaien als dat gajes dat in mijn huis zouden doen.

het zijn altijd van die rustige laffe hazen wie het overkomt, ik zou het ook niet meer hebben