Hey debilo, speculaties zijn extrapolaties op grond van bekende feiten. Dat is wat anders dan een vaststelling.quote:
Jammer dat er dan alsnog niks van hoeft te kloppen.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:28 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hey debilo, speculaties zijn extrapolaties op grond van bekende feiten. Dat is wat anders dan een vaststelling.
wat een geklets.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:16 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik heb altijd gewaarschuwd voor een doorgeschoten kapitalisme waarin we nu leven. Waarin je alleen meetelt als je een (goede) baan hebt. Ipv dat je meetelt om wie je bent. Nee, het gaat in deze maatschappij puur om wat je doet.
Ok, gefeliciteerd, je bent binnen met stip op de lijst van top tien van domme mensen die ik deze week ben tegengekomen online. Ik zal vanaf nu mijzelf en anderen het plezier doen jouw bijdrages niet meer te lezen en er niet meer op te reageren.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:32 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Jammer dat er dan alsnog niks van hoeft te kloppen.
Nou ja, het was toch ook wel een beetje duidelijk dat dit een anarcho-socialistische aanval op het kapitalisme wasquote:Op zondag 3 mei 2009 00:36 schreef Caesu het volgende:
[..]
wat een geklets.
probeer eens wat te doen aan je eigen minderwaardigheidscomplex, in plaats van de maatschappij/anderen de schuld te geven.
Je plaatst zelf een of andere debiele reactie die nergens op slaatquote:Op zondag 3 mei 2009 00:36 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ok, gefeliciteerd, je bent binnen met stip op de lijst van top tien van domme mensen die ik deze week ben tegengekomen online. Ik zal vanaf nu mijzelf en anderen het plezier doen jouw bijdrages niet meer te lezen en er niet meer op te reageren.
Die kunnen met beetje slimheid betere aanslag plannen.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:24 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, het kan bijvoorbeeld leiden tot huisvrouwen die boeken gaan verkopen in de Grote Kerk van Edam, of gepensioneerde ambtenaren die rondleidingen geven door de toren van diezelfde Grote Kerk. Ik noem maar wat willekeurige voorbeelden die ik gisteren nog heb gezien.
Een hoop aannames, een hoop geroep. Waar is je fundering?quote:Op zondag 3 mei 2009 00:28 schreef HiZ het volgende:
[..]
I zeg weer; bullshit. Dit soort untermenschen zijn pas tevreden als iedereen erkent dat ze net zo groot en belangrijk zijn als in hun waan. Ze stellen niks voor, maar vinden dat ze ten onrechte niet de koning van de wereld zijn.
Hoe zit dat bij jou huis?quote:Op zondag 3 mei 2009 00:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een hoop aannames, een hoop geroep. Waar is je fundering?²
Mensen kunnen ook zelf beslissen om niet aan die race mee te doen - zich niet daarin te laten vangen. Pas als je daarin gevangen zit kan je erdoor geplet worden worden en tot dergelijke daden komen. Als je je losmaakt van de prestatiemaatschappij dan hoef je er niet doorvermorzeld te worden. Dat zou een wijzere keuze geweest zijn.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:16 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Exact. Een prestatiemaatschappij is ene ultieme voedingsbodem voor mensen die door het lint gaan. Dat kan zich uiten in agressie die naar binnen of buiten keert.....
Ik heb altijd gewaarschuwd voor een doorgeschoten kapitalisme waarin we nu leven. Waarin je alleen meetelt als je een (goede) baan hebt. Ipv dat je meetelt om wie je bent. Nee, het gaat in deze maatschappij puur om wat je doet.
De maatschappij kweekt dergelijke gevallen.
Het wordt tijd dat mensen hun ogen openen. En meer om elkaar te geven dan puur alleen bezig te zijn met geld en carrière.
quote:Op zondag 3 mei 2009 00:24 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, het kan bijvoorbeeld leiden tot huisvrouwen die boeken gaan verkopen in de Grote Kerk van Edam, of gepensioneerde ambtenaren die rondleidingen geven door de toren van diezelfde Grote Kerk. Ik noem maar wat willekeurige voorbeelden die ik gisteren nog heb gezien.
Er lopen in dit land zat mensen rond die het niet gemaakt hebben, die in de bijstand zitten, driehoog achter op tweedehands meubilair en die toch hun waarde weten te ontlenen aan iets anders dan in het gewetenloos afmaken van wat mensen die per ongeluk tussen hem en zijn zieke idee van roem stonden.
Mooi dan kunnen we die Jorritsma aan de kaak stellen die geen goede vervanging had op vakantie,quote:Op zondag 3 mei 2009 01:00 schreef Shitney het volgende:
Voor de mensen die het interessant vinden: ik heb - op zaterdag nota bene - een antwoord gehad vanuit de gemeente Almere omtrent de dansgroep. De burgemeester van Almere is op vakantie, en daardoor is er inderdaad nog niets voor deze groep georganiseerd. De locoburgemeester was ermee bezig, en degene van wie ik het antwoord kreeg erkende dat het schandalig was en dat ze zelf ook van mening was dat dat te laat was. Een van de vrouwelijke slachtoffers uit die groep is zeer ernstig gewond en nog in levensgevaar. De andere twee slachtoffers maken het naar omstandigheden redelijk.
quote:Op zondag 3 mei 2009 01:00 schreef Shitney het volgende:
Voor de mensen die het interessant vinden: ik heb - op zaterdag nota bene - een antwoord gehad vanuit de gemeente Almere omtrent de dansgroep. De burgemeester van Almere is op vakantie, en daardoor is er inderdaad nog niets voor deze groep georganiseerd. De locoburgemeester was ermee bezig, en degene van wie ik het antwoord kreeg erkende dat het schandalig was en dat ze zelf ook van mening was dat dat te laat was. Een van de vrouwelijke slachtoffers uit die groep is zeer ernstig gewond en nog in levensgevaar. De andere twee slachtoffers maken het naar omstandigheden redelijk.
Je mist kant nog wal hiermee, dat zijn helemaal niet dingen die er hier gezegd wordt door de meeste hier. Maargoed al hadden jij en HiZ goed gelezen dan hadden jullie dat ook zelf gezien dat dat helemaal niet aan de orde wasquote:Op zondag 3 mei 2009 00:54 schreef Shitney het volgende:
I'm with HiZ.
Ik vind het eigenlijk een beetje misselijkmakend worden, dat gejeremieer over hoe zielig Karst T. wel niet was. Bovendien vind ik het hypocriet. Mohammed B. was feitelijk ook een tragisch figuur, ook een slachtoffer van de maatschappij zoals we die kennen, als je tenminste gelooft in het de maatschappij verantwoordelijk houden voor de wandaden van het individu. Want laten we wel wezen, in de huidige maatschappij van Wilders en Kutmarokkanen, is het niet gek dat veel jonge Marokkaanse kansarmen zich aangetrokken voelen tot religieuze fanatici.
Ik persoonlijk geloof echter niet in het de maatschappij verantwoordelijk houden voor de wandaden van het individu. Dus hou ik Mohammed B. volledig verantwoordelijk voor zijn daad, maar Karst T. net zo goed. en puur op definitieniveau is Karst T. een grotere terrorist dan Mohammed B. Of ie nou geen rood fietsje heeft gekregen voor zijn derde verjaardag, tachtig keer ontslagen is, een incestslachtoffer is of wat je ook voor verzachtende omstandigheid kunt bedenken. In de zuivere betekenis van het begrip terrorist is Karst Tates er een.
-edit- Misschien niet zo handig om de inhoud van dat gesprek op een forum te zetten ivm privacy van bewuste medewerkster.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:04 schreef Doc het volgende:
[..]Ook hulde voor de personen die je zaterdag te woord staan - mensen zijn er ook mee bezig - maar soms lopen zaken anders dan wat ideaal zou zijn - zonder kwade bedoelingen en zonder geberek aan mededogen, maar omdat het net zo loopt - het beste is dan kijken wat je zelf kan doen, in plaats van te wijzen dat anderen het beter moeten doen - dat maakt het leven een stuk aangenamer voor iedereen. Had Karst maar meer had gekeken naar welke positieve verandering had kunnen bieden in plaats van zijn onvrede op anderen los te laten ...
Ik vind het wel opvallend dat zowel in de media als hier op Fok! er direct verzachtende omstandigheden als in baan kwijt, zielig, wanhopig en dergelijke worden geopperd. Maar nou moet ik zeggen dat ik sowieso niet zo hou van mensen die moord een wanhoopsdaad noemen. Als je zo wanhopig bent, spring dan lekker van een flatgebouw in plaats van je hele gezin uit te moorden of door een onschuldige mensenmassa die koninginnedag viert heen te rijden.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:06 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Je mist kant nog wal hiermee, dat zijn helemaal niet dingen die er hier gezegd wordt door de meeste hier. Maargoed al hadden jij en HiZ goed gelezen dan hadden jullie dat ook zelf gezien dat dat helemaal niet aan de orde was
Da's ook niet prettig als je toevallig op zo'n hoek woont.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:15 schreef Shitney het volgende:
Als je zo wanhopig bent, spring dan lekker van een flatgebouw
Iedereen gaat er natuurlijk anders mee om met dat soort dingen, wil niet zeggen dat het goedgekeurd moet worden maar veel kan je er niet aan doen.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:15 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ik vind het wel opvallend dat zowel in de media als hier op Fok! er direct verzachtende omstandigheden als in baan kwijt, zielig, wanhopig en dergelijke worden geopperd. Maar nou moet ik zeggen dat ik sowieso niet zo hou van mensen die moord een wanhoopsdaad noemen. Als je zo wanhopig bent, spring dan lekker van een flatgebouw in plaats van je hele gezin uit te moorden of door een onschuldige mensenmassa die koninginnedag viert heen te rijden.
quote:Op zondag 3 mei 2009 01:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Iedereen gaat er natuurlijk anders mee om met dat soort dingen, wil niet zeggen dat het goedgekeurd moet worden maar veel kan je er niet aan doen.
Okee, dat is echt te debiel voor woorden.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:13 schreef Sanne het volgende:
Uit dezelfde krant:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_Suzuki__.html?p=2,1
Het is toch wel erg als je nu niet meer in je zwarte Suzuki Swift kan rondrijden.
Jezus hoe dom zijn mensenquote:Op zondag 3 mei 2009 09:13 schreef Sanne het volgende:
Uit dezelfde krant:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_Suzuki__.html?p=2,1
Het is toch wel erg als je nu niet meer in je zwarte Suzuki Swift kan rondrijden.
Ik vind het toch voor mezelf goed om te weten wat de beweegredenen van Karst geweest kunnen zijn.Dat het dus niet "gewoon" iemand is die zeg maar kiest OF ik ga naar de Hema, OF ik kijk een video OF ik rijd door een afzetting heen op Koninginnedag. Eng idee alsof dat een keuze zou zijn die mensen zomaar zouden kunnen overwegen.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:15 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ik vind het wel opvallend dat zowel in de media als hier op Fok! er direct verzachtende omstandigheden als in baan kwijt, zielig, wanhopig en dergelijke worden geopperd. Maar nou moet ik zeggen dat ik sowieso niet zo hou van mensen die moord een wanhoopsdaad noemen. Als je zo wanhopig bent, spring dan lekker van een flatgebouw in plaats van je hele gezin uit te moorden of door een onschuldige mensenmassa die koninginnedag viert heen te rijden.
we praten wel weer verder als jij met je neus bovenop zoiets staat. Kijken of je dan nog steeds zo stoer doetquote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:47 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Als je aangeslagen bent, tot zover dat je slachtofferhulp nodig hebt voor iets wat jou niet direct aangaat dan spoor je niet.
Dat IS waarschijnlijk ook SBS6-volk.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:28 schreef xFriendx het volgende:
Das toch wel heel debiel en kortzichtig om de gevoelens die je hebt te botvieren op bezitters van een Suzuki Swift. Net SBS6-volk.
Als iemand een moord een wanhoopsdaad noemt, betekent het niet dat diegene wil zeggen dat hij de wanhoop terecht vindt.quote:Op zondag 3 mei 2009 01:15 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ik vind het wel opvallend dat zowel in de media als hier op Fok! er direct verzachtende omstandigheden als in baan kwijt, zielig, wanhopig en dergelijke worden geopperd. Maar nou moet ik zeggen dat ik sowieso niet zo hou van mensen die moord een wanhoopsdaad noemen. Als je zo wanhopig bent, spring dan lekker van een flatgebouw in plaats van je hele gezin uit te moorden of door een onschuldige mensenmassa die koninginnedag viert heen te rijden.
Terrorisme is het zaaien van angst om een bepaald politiek doel te bereiken. Waarom zou Karst T. angst willen zaaien, en wat voor politiek doel had hij daarmee?quote:Op zondag 3 mei 2009 00:54 schreef Shitney het volgende:
I'm with HiZ.
Ik vind het eigenlijk een beetje misselijkmakend worden, dat gejeremieer over hoe zielig Karst T. wel niet was. Bovendien vind ik het hypocriet. Mohammed B. was feitelijk ook een tragisch figuur, ook een slachtoffer van de maatschappij zoals we die kennen, als je tenminste gelooft in het de maatschappij verantwoordelijk houden voor de wandaden van het individu. Want laten we wel wezen, in de huidige maatschappij van Wilders en Kutmarokkanen, is het niet gek dat veel jonge Marokkaanse kansarmen zich aangetrokken voelen tot religieuze fanatici.
Ik persoonlijk geloof echter niet in het de maatschappij verantwoordelijk houden voor de wandaden van het individu. Dus hou ik Mohammed B. volledig verantwoordelijk voor zijn daad, maar Karst T. net zo goed. en puur op definitieniveau is Karst T. een grotere terrorist dan Mohammed B. Of ie nou geen rood fietsje heeft gekregen voor zijn derde verjaardag, tachtig keer ontslagen is, een incestslachtoffer is of wat je ook voor verzachtende omstandigheid kunt bedenken. In de zuivere betekenis van het begrip terrorist is Karst Tates er een.
Waarom hij angst wilde zaaien zullen we nooit meer weten. Dat hij het deed is echter een feit. Het feit dat de koninklijke familie het doelwit was, maakt het politiek. Politieker dan de koninklijke familie kan je het in Nederland niet krijgen, daar is een filmmaker natuurlijk niets bij.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:36 schreef Seneca het volgende:
[..]
Terrorisme is het zaaien van angst om een bepaald politiek doel te bereiken. Waarom zou Karst T. angst willen zaaien, en wat voor politiek doel had hij daarmee?
Imho wordt de term 'terrorisme' tegenwoordig maar lukraak overal rondgestrooid. Dit was geen terrorisme, dit was puur een aanslag.
Wie zegt dat hij in de war was? Ook dat zullen we toch nooit meer weten? Naar mijn mening spreken de gebeurtenissen dat nogal tegen, eerlijk gezegd.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:24 schreef ValseNoot het volgende:
[..]
Ik vind het toch voor mezelf goed om te weten wat de beweegredenen van Karst geweest kunnen zijn.Dat het dus niet "gewoon" iemand is die zeg maar kiest OF ik ga naar de Hema, OF ik kijk een video OF ik rijd door een afzetting heen op Koninginnedag. Eng idee alsof dat een keuze zou zijn die mensen zomaar zouden kunnen overwegen.
Nou ik weet dat deze man zo in de war was dat hij eigenlijk geen controle over zijn wil had, maakt dat voor mij het ongeluk, of de aanslag niet minder erg. Helemaal niet. En ik ben het met je eens: als hij niks anders meer kon dan een wanhoopsdaad, dan in vredesnaam maar eentje waar hij het ene slachtoffer was, maar ik ben bang dat hij te ver heen was om over normaal denkende vermogens te beschikken. Maar je weet ook, dat er maar een heel klein aantal mensen is, dat door sociale omstandigheden zo doordraaien dat ze tot dit soort dingen komen, en dat dus de kans op herhaling heel klein is.
Zou Karst het overleefd hebben, dan zou ik zijn geestelijke toestand tgv de sociale situatie ook niet graag als verzachtende omstandigheid bij het uitdelen van straf willen zien: iemand die zo kan ontsporen moet niet op de maatschappij losgelaten worden voordat hij genezen is.
Verder vind ik belangrijk dat de maatschappij (wij allemaal dus) opletten dat de sociale omstandigheden niet zo zwaar gaan worden, dat een groter wordend aantal mensen onder de druk bezwijkt. Want dan zijn we allemaal de dupe.
Wat een kut'krant'quote:Op zondag 3 mei 2009 09:04 schreef Susi het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)Driver___.html?p=1,1
Zag Karst T. Taxi Driver?
AMSTERDAM - Het haar van Karst T. vertoont opvallende gelijkenis met dat van acteur Robert De Niro in de film Taxi Driver uit 1976.
Zowel T. als De Niro had Mohawk-haar: aan beide zijden opgeschoren en bovenop een streep met duidelijk langer haar. De overeenkomst tussen de dader uit Apeldoorn en Travis Bickle, de hoofdpersoon uit de filmklassieker, houdt niet op met de haardracht.
T. wordt door zijn omgeving omschreven als een geïsoleerde, maar beleefde man. Bickle is in de film een eenzame, gefrustreerde moordlustige taxichauffeur, die een aanslag op een senator wil plegen. Paranoia maakt dat hij doordraait.
je denkt er wel aan, maar het zal wel meevallen.quote:Op zondag 3 mei 2009 10:33 schreef Provinciaal het volgende:
En gaan jullie nou ook allemaal naar de Dodenherdenking kijken met in het achterhoofd een mogelijke aanslag?
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 21:28 schreef oh-oh het volgende:
Ook Senna heeft vandaag koninklijk bezoek gehad en ze vond dat heel fijn. Haar hersenscan is nog steeds niet goed, vlekken zijn er nog en er is nog niet duidelijk hoe en wat.
En ze heeft naast haar been en het hoofdletsel ook haar schouderblad gebroken.
Ze mag als alles goed gaat morgen vervoerd worden naar het ziekenhuis in Tilburg, dat is wel goed nieuws voor haar en haar familie!
quote:http://www.telegraaf.nl/binnenland/3833917/__Agressie_tegen_zwarte_Suzuki__.html?p=2,1
En was het nou nèt niet ook Almere die laatst als slechtste gemeente uit de bus kwam qua 'reageren op mailtjes'quote:Op zondag 3 mei 2009 01:00 schreef Shitney het volgende:
Voor de mensen die het interessant vinden: ik heb - op zaterdag nota bene - een antwoord gehad vanuit de gemeente Almere omtrent de dansgroep. De burgemeester van Almere is op vakantie, en daardoor is er inderdaad nog niets voor deze groep georganiseerd. De locoburgemeester was ermee bezig, en degene van wie ik het antwoord kreeg erkende dat het schandalig was en dat ze zelf ook van mening was dat dat te laat was. Een van de vrouwelijke slachtoffers uit die groep is zeer ernstig gewond en nog in levensgevaar. De andere twee slachtoffers maken het naar omstandigheden redelijk.
ik ga denk ik juist daarnaartoequote:Op zondag 3 mei 2009 10:33 schreef Provinciaal het volgende:
En gaan jullie nou ook allemaal naar de Dodenherdenking kijken met in het achterhoofd een mogelijke aanslag?
Mooi, dan kunnen we samen.quote:
Hoe weet je dat? Hij heeft een daad gepleegd die 'per definitie' alleen gepleegd kan worden door iemand die in de war is, want echt rationeel is het natuurlijk niet. Maar of dat betekent dat hij geen controle over zijn wil had ...?quote:Op zondag 3 mei 2009 09:24 schreef ValseNoot het volgende:
Nou ik weet dat deze man zo in de war was dat hij eigenlijk geen controle over zijn wil had ...
"De maatschappij heeft mij een loer gedraaid, nu draai ik de maatschappij een loer" - dat zit op het randje van 'politiek'.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:36 schreef Seneca het volgende:
Terrorisme is het zaaien van angst om een bepaald politiek doel te bereiken. Waarom zou Karst T. angst willen zaaien, en wat voor politiek doel had hij daarmee?
Ik verwacht ook niet dat er iets zal gebeuren, maar ik bekijk zo'n evenement dan ineens wel anders.quote:Op zondag 3 mei 2009 10:35 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
je denkt er wel aan, maar het zal wel meevallen.
Nou, dat is wat ik bedoel, als de man niet in de war was, als het dus inderdaad "gewoon" een keuze was tussen een frikandelletje trekken, naar de vrijmarkt gaan, in bad liggen weken of even door de omheining racen op Kininginnedag, DAN zou ik me ernstig angstig voelen, want dat betekent dus dat alle mensen die niet in de war zijn op elk moment van de dag dit soort keuzes kunnen maken.quote:Op zondag 3 mei 2009 10:01 schreef Shitney het volgende:
[..]
Wie zegt dat hij in de war was? Ook dat zullen we toch nooit meer weten? Naar mijn mening spreken de gebeurtenissen dat nogal tegen, eerlijk gezegd.
nou, het is toch niet echt dagelijks dat iemand met deze gevolgen bezig is hoorquote:Op zondag 3 mei 2009 11:24 schreef ValseNoot het volgende:
[..]
Nou, dat is wat ik bedoel, als de man niet in de war was, als het dus inderdaad "gewoon" een keuze was tussen een frikandelletje trekken, naar de vrijmarkt gaan, in bad liggen weken of even door de omheining racen op Kininginnedag, DAN zou ik me ernstig angstig voelen, want dat betekent dus dat alle mensen die niet in de war zijn op elk moment van de dag dit soort keuzes kunnen maken.
Angstig om in en land te leven waar ieder lid van de bevolking die niet in de war is zoiets kan gaan doen.
Niet fijn.
Psies, dus moet iemand die tot deze keuzes komt wel in de war zijnquote:Op zondag 3 mei 2009 11:26 schreef Re het volgende:
[..]
nou, het is toch niet echt dagelijks dat iemand met deze gevolgen bezig is hoor
Dat is waarschijnlijk het type pillenslikkende bosaap dat op de dag zelf nog de stoere kerel wilde uithangen.quote:Op zondag 3 mei 2009 09:13 schreef Sanne het volgende:
Uit dezelfde krant:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_Suzuki__.html?p=2,1
Het is toch wel erg als je nu niet meer in je zwarte Suzuki Swift kan rondrijden.
Ik denk ook dat de theorie "aanslag op de koningin" te ver gezocht is. Alles lijkt erop dat hij wilde aantonen dat de beveiliging brak was en in rancune voor zijn ontslag als beveiliger, het daarop gemunt had.quote:Op zondag 3 mei 2009 11:57 schreef vanhal het volgende:
Want stel zijn 1e poging was gelukt, dan had hij die bus niet kunnen raken, hij was dan simpelweg te vroeg. Dus ik vraag me dan af of hij per se die bus wilde raken (nog los van het effect wat die botsing zou gaan hebben) of dat het een aandachtsdaad was geweest.
Hoezo? Dat was toch ook zo? Als het een Afghaan of een geflipte relmocro was geweest, had ik het ook willen weten.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:06 schreef Matteüs het volgende:
Trouwens, wat was de media snel met het bekend maken dat het om een autochtone man ging. Om je de ballen uit de broek te lachen... en te schamen.
Mwoah...het verband aanslag allochtoon is niet heel ver te zoeken toch?quote:Op zondag 3 mei 2009 12:06 schreef Matteüs het volgende:
Trouwens, wat was de media snel met het bekend maken dat het om een autochtone man ging. Om je de ballen uit de broek te lachen... en te schamen.
Je kunt daar volgens mij niets uit afleiden. Het kan ook heel goed dat hij vast voorbij die politiepost wilde zijn en dan het juiste moment afwachten. Doordat hij teruggestuurd werd, werd hij gedwongen in één lange haal langs politie én door de menigte te jassen. Maar je kunt daaruit niet zondermeer concluderen dat hij dat in eerste instantie ook van plan was en dus te vroeg zou zijn geweest.quote:Op zondag 3 mei 2009 11:57 schreef vanhal het volgende:
Want stel zijn 1e poging was gelukt, dan had hij die bus niet kunnen raken, hij was dan simpelweg te vroeg. Dus ik vraag me dan af of hij per se die bus wilde raken (nog los van het effect wat die botsing zou gaan hebben) of dat het een aandachtsdaad was geweest.
Hij had op een ander punt geprobeerd om op het parcour te komen geloof ik, toen dat niet lukte is hij weggereden om ergens anders door de hekken te rijden.quote:Op zondag 3 mei 2009 11:57 schreef vanhal het volgende:
Wat ik me afvraag, ik weet verder niet of dat hier al gepost is, maar zoals ik het nu goed heb begrepen werd karst t eerst door de 2 agenten weggestuurd waarna hij direct terug kwam en met een snelheid van (geschat) 100km/u door de dranghekken en het publiek is gereden. Op dat precieze moment kwam de bus met de koninklijke familie langsrijden.
Wanneer karst t nou niet door de 2 agenten was weggestuurd, was hij dus momenten voor het arriveren van de bus bij de naald aangekomen. Ik weet niet hoeveel tijd tussen het wegsturen door de agenten en het opnieuw met hoge snelheid langsrijden zit, maar aangezien hij een aanloop vanaf een zijweg heeft genomen moet dit enkele minuten in beslag genomen hebben.
Wat ik me dan afvraag, zou hij geweten hebben dat die bus rond het moment dat hij de 1e poging wilde wagen daar bij de naald reed? Had hij het ongeveer geschat, of wist hij dat op dat moment de aandacht van de media/publiek rond de naald zou liggen?
Want stel zijn 1e poging was gelukt, dan had hij die bus niet kunnen raken, hij was dan simpelweg te vroeg. Dus ik vraag me dan af of hij per se die bus wilde raken (nog los van het effect wat die botsing zou gaan hebben) of dat het een aandachtsdaad was geweest.
Een vriend van hem die door de Telegraaf is geïnterviewd veronderstelt dat. Ik vind dat iets anders dan 'alles lijkt erop'.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:06 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Ik denk ook dat de theorie "aanslag op de koningin" te ver gezocht is. Alles lijkt erop dat hij wilde aantonen dat de beveiliging brak was en in rancune voor zijn ontslag als beveiliger, het daarop gemunt had.
was op hetzelfde punt.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:13 schreef Bonger1911 het volgende:
[..]
Hij had op een ander punt geprobeerd om op het parcour te komen geloof ik, toen dat niet lukte is hij weggereden om ergens anders door de hekken te rijden.
Dat klopt, om weggestuurd te worden moet je daar of stil hebben gestaan, of langzaam aan hebben komen rijden.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:12 schreef Lkw het volgende:
[..]
Je kunt daar volgens mij niets uit afleiden. Het kan ook heel goed dat hij vast voorbij die politiepost wilde zijn en dan het juiste moment afwachten. Doordat hij teruggestuurd werd, werd hij gedwongen in één lange haal langs politie én door de menigte te jassen. Maar je kunt daaruit niet zondermeer concluderen dat hij dat in eerste instantie ook van plan was en dus te vroeg zou zijn geweest.
Voor zover mij bekend kwam hij namelijk de eerste keer ook niet met een rotgang op die politieagenten af.
Hoorde ik ook jaquote:Op zondag 3 mei 2009 12:14 schreef Lkw het volgende:
Een vriend van hem die door de Telegraaf is geïnterviewd veronderstelt dat. Ik vind dat iets anders dan 'alles lijkt erop'.
Ik denk dat hij er inderdaad niet op gerekend had dat het inrijden op een groep mensen zoveel schade zou geven. Had ik ook niet verwacht eerlijk gezegd. Ik kan me wel voorstellen dat je het kan schudden als je - eenmaal op het parcours - de bus nog moet opzoeken. Want dan vliegen de kogels je wél om de oren denk ik, zeker als je daar bent gekomen door dwars door de menigte te rijden.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:19 schreef vanhal het volgende:
[..]
Dat klopt, om weggestuurd te worden moet je daar of stil hebben gestaan, of langzaam aan hebben komen rijden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat hij zowieso door het publiek wilde gaan om vervolgens al rijdend de bus op te zoeken, wellicht niet realiserend (hoe luguber) wat voor schade het publiek aan de auto zou aanbrengen.
of compleet rationeel, je weet het nietquote:Op zondag 3 mei 2009 11:31 schreef ValseNoot het volgende:
[..]
Psies, dus moet iemand die tot deze keuzes komt wel in de war zijn
Dat betwijfel ik, aan weerszijden van de weg staan mensen en kinderen...je gaat niet zomaar op een bewegend doelwit in een auto schieten lijkt me.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:26 schreef Lkw het volgende:
Want dan vliegen de kogels je wél om de oren denk ik, zeker als je daar bent gekomen door dwars door de menigte te rijden.
Ach, dat is vanaf het begin al een vies woord geweest in deze topics. Mensen zien liever emoties dan objectieve, gefundeerde analyses. Zoals ik ze bv. regelmatig plaats.quote:
Weet ik niet. In ieder geval denk ik dat je niet erg ver komt als je de bus nog zou moeten zoeken. Daarvoor was er teveel politie en ander beveiligingspersoneel op de been.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:40 schreef starla het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik, aan weerszijden van de weg staan mensen en kinderen...je gaat niet zomaar op een bewegend doelwit in een auto schieten lijkt me.
Die laatste zin is dan weer jammer. Zoiets moet je aan anderen overlaten om eventueel te zeggen.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ach, dat is vanaf het begin al een vies woord geweest in deze topics. Mensen zien liever emoties dan objectieve, gefundeerde analyses. Zoals ik ze bv. regelmatig plaats.²
Tussen willen weten en weten zit nogal verschil.quote:Op zondag 3 mei 2009 12:09 schreef Ringo het volgende:
[..]
Hoezo? Dat was toch ook zo? Als het een Afghaan of een geflipte relmocro was geweest, had ik het ook willen weten.
Helaas maakt dat voor sommige mensen nogal veel uit. Neem bijvoorbeeld dat stukje over die zwart suzuki, dat soort dingen en of iemand wel of niet een autochtoon is zijn toch te debiel voor woorden....quote:Op zondag 3 mei 2009 12:06 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Trouwens, wat was de media snel met het bekend maken dat het om een autochtone man ging. Om je de ballen uit de broek te lachen... en te schamen.
WAT?quote:Op zondag 3 mei 2009 12:58 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Tussen willen weten en weten zit nogal verschil.
De laatste tijd is het een trend om allochtonen uit de media te houden. Als Marokkanen wederom een overval hebben gepleegd of buschauffeur hebben mishandeld, staat er in de media enkel dat het om een persoon gaat, niet welke afkomst.
Wat heb je informatie als geslacht, leeftijd, naam, woonplaats etc?quote:Op zondag 3 mei 2009 13:37 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
WAT?![]()
Het gaat bijna iedere dag over Marokkanen in de media, waar heb je het over.
Daarbij is het sowieso onlogisch en dubieus om de afkomst er bij te vermelden ... wat heb je er aan.
Huh? Tegenwoordig wordt de afkomst juist overal met de haren bijgesleept. Nooit de Telegraaf gelezen met hun 'marokkaans straattuig'?quote:Op zondag 3 mei 2009 12:58 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Tussen willen weten en weten zit nogal verschil.
De laatste tijd is het een trend om allochtonen uit de media te houden. Als Marokkanen wederom een overval hebben gepleegd of buschauffeur hebben mishandeld, staat er in de media enkel dat het om een persoon gaat, niet welke afkomst.
quote:Op zondag 3 mei 2009 12:11 schreef starla het volgende:
[..]
Mwoah...het verband aanslag allochtoon is niet heel ver te zoeken toch?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Aanslagen_op_11_september_2001
http://en.wikipedia.org/wiki/2004_Madrid_train_bombings
http://nl.wikipedia.org/wiki/Moord_op_Theo_van_Gogh
http://nl.wikipedia.org/wiki/Samir_Azzouz
http://nl.wikipedia.org/wiki/Al_Qaida
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hamas
De belangrijkste indicatie dat hij in de war was, was de daad zelf, maar jij doet nu voorkomen of die daad mogelijk gedaan zou kunnen worden dor iemand die niet in de war is. Als je van die veronderstelling uit gaat, dat dat mogelijk is, hoe weet je dan dat deze persoon misschien niet in de war was?quote:Op zondag 3 mei 2009 11:24 schreef ValseNoot het volgende:
[..]
Nou, dat is wat ik bedoel, als de man niet in de war was, als het dus inderdaad "gewoon" een keuze was tussen een frikandelletje trekken, naar de vrijmarkt gaan, in bad liggen weken of even door de omheining racen op Kininginnedag, DAN zou ik me ernstig angstig voelen, want dat betekent dus dat alle mensen die niet in de war zijn op elk moment van de dag dit soort keuzes kunnen maken.
Angstig om in en land te leven waar ieder lid van de bevolking die niet in de war is zoiets kan gaan doen.
Niet fijn.
Voor iemand die in de war is ging ging hij veel te doelgericht te ze werk.quote:Op zondag 3 mei 2009 14:04 schreef Doc het volgende:
De belangrijkste indicatie dat hij in de war was, was de daad zelf,
Afhankelijk van wat zijn doel was natuurlijk want als het doel de koningin was, dan was dit niet echt doelgericht.quote:Op zondag 3 mei 2009 14:29 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Voor iemand die in de war is ging ging hij veel te doelgericht te ze werk.
quote:Op zondag 3 mei 2009 12:06 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Trouwens, wat was de media snel met het bekend maken dat het om een autochtone man ging. Om je de ballen uit de broek te lachen... en te schamen.
ja inderdaad, ziekelijk zulke gedachtengangen...quote:Op zondag 3 mei 2009 14:51 schreef charleen het volgende:
[..]
Dit werd zo verteld tijdens de allereerste persconferentie en gewoon letterlijk herhaald door de media, dus ik snap niet waarvoor je je zou moeten schamen laat staan 'je ballen uit je broek'...
welke gedachtengangenquote:Op zondag 3 mei 2009 15:11 schreef vanhal het volgende:
[..]
ja inderdaad, ziekelijk zulke gedachtengangen...
De gedachtengang die hier achter zit:quote:
Alsof de media -welke een item uit de persconferentie oppikt- iets verkeerds doet met het bekend maken van de etniciteit van tates.quote:Trouwens, wat was de media snel met het bekend maken dat het om een autochtone man ging. Om je de ballen uit de broek te lachen... en te schamen.
1 extra vrachtwagen daar links en hier was t alvast niet gelukt, misschien een andere plek.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 14:17 schreef Flat---- het volgende:
Heeft iemand van hier trouwens beelden opgestuurd naar die politie-database?
Zouden ze die van voren genomen foto van de auto, vlak nadat tie door de menigte reed al hebben?
Koninginnedag verbieden. Probleem opgelost.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:10 schreef Provinciaal het volgende:
En hij was dus onder invloed van cannabis, nou verbieden maar dan
Hij dronk ook bierquote:Op zondag 3 mei 2009 17:10 schreef Provinciaal het volgende:
En hij was dus onder invloed van cannabis, nou verbieden maar dan
Er wordt vaak gedaan alsof cannabis redelijk onschuldig is maar het is denk ik geen toeval dat veel ontspoorden in deze maatschappij regelmatig blowen.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:10 schreef Provinciaal het volgende:
En hij was dus onder invloed van cannabis, nou verbieden maar dan
Tijdens een high kan je natuurlij wel op zo'n ideen komen inderdaad. En als je dan al niet 100% goed in je vel zit..quote:Op zondag 3 mei 2009 17:36 schreef buachaille het volgende:
[..]
Er wordt vaak gedaan alsof cannabis redelijk onschuldig is maar het is denk ik geen toeval dat veel ontspoorden in deze maatschappij regelmatig blowen.
Lekkere borrelpraat. Zo'n opmerking kun je totaal niet met cijfers onderbouwen.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:36 schreef buachaille het volgende:
[..]
Er wordt vaak gedaan alsof cannabis redelijk onschuldig is maar het is denk ik geen toeval dat veel ontspoorden in deze maatschappij regelmatig blowen.
dat was ook niet nodig voor het verbod op paddo's, daar was ook maar 1 gevalletje van een te pletter geslagen fransoze voor nodig...quote:Op zondag 3 mei 2009 17:42 schreef vanhal het volgende:
[..]
Lekkere borrelpraat. Zo'n opmerking kun je totaal niet met cijfers onderbouwen.
Ze waren van een drumband, dus min of meer dezelfde kleding...quote:Op zondag 3 mei 2009 17:39 schreef danielkk het volgende:
Wat me wel opvalt is dat een hoop mensen die daar stonden blauwe bodywarmers met een wit shirt eronder aan hebben. Behoren die tot een of andere act?
Je ziet dat ene meisje zonder sokken (Senna) en op een andere foto een meisje met witte sokken (Britt als ik t goed heb). En op de foto waar Senna en ook een vrouw te zien is met blauwe bodywarmer is dan weer de moeder van Britt. Die nog zwaargewond in het ziekenhuis ligt.
Succes! http://www.google.nl/search?hl=nl&q=relatie+cannabisgebruik+en+criminaliteit&btnG=Google+zoeken&meta=&aq=f&oq=quote:Op zondag 3 mei 2009 17:42 schreef vanhal het volgende:
[..]
Lekkere borrelpraat. Zo'n opmerking kun je totaal niet met cijfers onderbouwen.
Ach gossie. Mag je geen paddenstoeltjes meer vreten?quote:Op zondag 3 mei 2009 17:43 schreef Re het volgende:
[..]
dat was ook niet nodig voor het verbod op paddo's, daar was ook maar 1 gevalletje van een te pletter geslagen fransoze voor nodig...
Geen onzin praten.quote:Op zondag 3 mei 2009 17:49 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ach gossie. Mag je geen paddenstoeltjes meer vreten?
Lees je in waarom het verboden is. Het gaat niet om 1 geval.
Veel mensen die niet 'ontspoord' zijn blowen en drinken ook, dus dan blijf je bezigquote:Op zondag 3 mei 2009 17:36 schreef buachaille het volgende:
[..]
Er wordt vaak gedaan alsof cannabis redelijk onschuldig is maar het is denk ik geen toeval dat veel ontspoorden in deze maatschappij regelmatig blowen.
Ik breng alleen maar een boodschap over, waar zeg ik dat het meteen verboden moet worden? Mijn mening is alleen dat je mensen goed moet voorlichten over regelmatig cannabisgebruik; zo onschuldig is het goedje niet. Je sloopt er i.i.g je geheugen mee.quote:Op zondag 3 mei 2009 18:07 schreef CherryLips het volgende:
Veel mensen die niet 'ontspoord' zijn blowen en drinken ook, dus dan blijf je bezig. Zo meteen mag je helemaal niks meer omdat er wel eens een of andere gek vreemd op reageert. Verbied dan ook maar vrijwel alle films en games en muziek
.
Je kan in de war zijn en toch weten wat je doet.quote:Op zondag 3 mei 2009 14:29 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Voor iemand die in de war is ging ging hij veel te doelgericht te ze werk.
Kip-ei verhaal, gebruiken mensen drugs omdat ze zich 'rot' voelen of voelen mensen zich 'rot' en gaan zij daardoor drugs gebruiken, pak daarbij een bepaald karakter enz.quote:Op zondag 3 mei 2009 18:10 schreef buachaille het volgende:
[..]
Ik breng alleen maar een boodschap over, waar zeg ik dat het meteen verboden moet worden? Mijn mening is alleen dat je mensen goed moet voorlichten over regelmatig cannabisgebruik; zo onschuldig is het goedje niet. Je sloopt er i.i.g je geheugen mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |