 
		 
			 
			
			
			Nuja, als het zo doorgaat met de misdragingen van criminele Marokkanen, en de gevestigde politiek blijft volharden in het niks ertegen ondernemen, dan acht ik het op lange termijn zeer wel mogelijk dat mensen steeds radicalere, minder gezonde denkbeelden beginnen te ontwikkelen over wat met deze criminele Marokkanen te doen. De vraag is echter of je dat die mensen zelf aan kunt rekenen, of de gevestigde politieke orde, die maar niks tegen het geweld en de criminaliteit onderneemt.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:34 schreef Klopkoek het volgende:
Lemmeb: je mag een gok doen wanneer voor het eerst openlijk werd gepraat over het vernietigen van Joden.
Tip: het was niet voor 1933
 
			 
			
			
			Laten we aub niet beginnen met Tweede Wereldoorlog en Hitler vergelijkingen. Dan kan je het topic net zo goed meteen sluitenquote:Op dinsdag 21 april 2009 15:34 schreef Klopkoek het volgende:
Lemmeb: je mag een gok doen wanneer voor het eerst openlijk werd gepraat over het vernietigen van Joden.
Tip: het was niet voor 1933
 
  
			 
			
			
			Wat me bij jou vooral opvalt is dat als het om Wilders gaat je al gauw naar de holocaust verwijst en dat ons dat ook allemaal te wachten staat enzo.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:34 schreef Klopkoek het volgende:
Lemmeb: je mag een gok doen wanneer voor het eerst openlijk werd gepraat over het vernietigen van Joden.
Tip: het was niet voor 1933
Gutteguttegut... misschien ben jij wel enger dan Wilders..quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:23 schreef Klopkoek het volgende:
Heil Wilders
[ afbeelding ]
Moet Wilders ook nog tussen
 
			 
			
			
			En dan nog moet je de scheiding kunnen maken tussen het handjevol fundamentalistische moslims wat in staat is om geweld te gebruiken en de groter wordende groep 'Westerse moslims'.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:41 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nuja, als het zo doorgaat met de misdragingen van criminele Marokkanen, en de gevestigde politiek blijft volharden in het niks ertegen ondernemen, dan acht ik het op lange termijn zeer wel mogelijk dat mensen steeds radicalere, minder gezonde denkbeelden beginnen te ontwikkelen over wat met deze criminele Marokkanen te doen. De vraag is echter of je dat die mensen zelf aan kunt rekenen, of de gevestigde politieke orde, die maar niks tegen het geweld en de criminaliteit onderneemt.
Maar dat heeft imho niet per definitie iets met moslims te maken. Echter, als moslims overgaan tot het plegen van aanslagen in Nederland, dan vrees ik op termijn het ergste voor de totale moslimpopulatie. Het Nederlandse volk gaat dat echt niet pikken, zeker nu niet meer, na alles wat er al over gezegd is.
 
			 
			
			
			Mensen moeten helemaal niks. Veel mensen zijn niet in staat om die scheiding te maken, veel mensen willen die scheiding niet maken, en veel mensen zien in de praktijk die scheiding helemaal niet.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En dan nog moet je de scheiding kunnen maken tussen het handjevol fundamentalistische moslims wat in staat is om geweld te gebruiken en de groter wordende groep 'Westerse moslims'.
 
			 
			
			
			Reagan Democrats waren geen racisten maar laagbetaalde arbeiders die dachten dat zij met lagere belastingen beter af zouden zijn. Iets heel anders en een stuk frisser.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:50 schreef Reya het volgende:
Nederlands eigen Reagan Democrats. Weinig verbazend, doch.
 
			 
			
			
			In dezelfde post dat ik dat zei vertelde ik ook meteen dat we uiteraard Israel behoren te steunen....quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:47 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wat me bij jou vooral opvalt is dat als het om Wilders gaat je al gauw naar de holocaust verwijst en dat ons dat ook allemaal te wachten staat enzo.
Maar zodra het over Israel gaat, begin je doodleuk over dat Hitler nog vijf jaar langer had moeten leven, want dan hadden we een probleem niet gehad.
Hypocriet trollerig gedoe...
[..]
Gutteguttegut... misschien ben jij wel enger dan Wilders..
 
			 
			
			
			Dat kan ik met 1 woord: bewijs.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:52 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Probeer jij de mensen tegen die tijd maar eens duidelijk te maken dat er weldegelijk zo'n scheiding bestaat. Ik wens je daarbij veel succes.
 
			 
			
			
			Ongelijke behandeling m'n reet.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:41 schreef devl1nsect het volgende:
Oma wordt uit een land getrokken zodat zij bij familie in NL kan zijn (en wat nu als oma ziek wordt? En net 2 jaar premies heeft betaald? Ten opzichte van een oma die al 40 jaar premies betaalt? gelijke behandeling?). Oma lijkt mij niet gelukkig.
Klinkklare onzin. Talloze voorbeelden in Nederland dat het wél werkt.quote:Integratie werkt niet. Je kan doen wat je wilt. Het werkt niet.
'Allochtonofoob'.quote:Integratie
 
											 
			 
			
			
			Nou ja, belastingen war enkel een onderdeel van de punten waarvoor men van partij wisselde; in bredere zin ging het om een stuk cultureel conservatisme dat de Democratische partij de voorbije decennia had ingewisseld voor een gematigd liberalisme. Eenzelfde cultureel conservatisme is vermoedelijk een belangrijke reden om Wilders te steunen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:52 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Reagan Democrats waren geen racisten maar laagbetaalde arbeiders die dachten dat zij met lagere belastingen beter af zouden zijn. Iets heel anders en een stuk frisser.
 
			 
			
			
			Het probleem zit er juist in dat men teveel van de politiek verwacht en te snel resultaat willen zien. Die denken dat de politiek een Vroom&Dreesmann is; je gaat bij de kassa staan, rekent af en kunt er direct van genieten.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:41 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Laten we aub niet beginnen met Tweede Wereldoorlog en Hitler vergelijkingen. Dan kan je het topic net zo goed meteen sluiten
Kijk, ik begrijp je punt wel Klopkoek en ik ben het ook niet eens met Lemmeb's bewering dat die 40% dan juist slim is, maar die discussie doet helemaal niet ter zake. Als hij vindt van wel, laat hem dat denken. Het probleem zit hem echt in waar al deze onvrede vandaan komt en hoe dit op te lossen. Totdat de politiek dat niet actief gaat doen, zal Wilders echt niet van het toneel verdwijnen.
 
			 
			
			
			Noem eens drie voorbeelden wat wel werkt?quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:56 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ongelijke behandeling m'n reet.
[..]
Klinkklare onzin. Talloze voorbeelden in Nederland dat het wél werkt.
[..]
'Allochtonofoob'.
 
			 
			
			
			Dan is dat hún probleem?quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:52 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Mensen moeten helemaal niks. Veel mensen zijn niet in staat om die scheiding te maken, veel mensen willen die scheiding niet maken, en veel mensen zien in de praktijk die scheiding helemaal niet.
Laten we hopen dat de gruwelijke kortzichtigheid waar veel Nederlanders blijkbaar mee kampen, eens verdwijnt.quote:Probeer jij de mensen tegen die tijd maar eens duidelijk te maken dat er weldegelijk zo'n scheiding bestaat. Ik wens je daarbij veel succes. Maar laten we hopen dat het nooit zover hoeft te komen.
 
											 
			 
			
			
			Maar dat is een weerspiegeling van jouw verwachtingen van de politiek en de persoonlijke invulling van hoe deze eruit zou moeten zien. In Nederland is het nu eenmaal zo dat alles geregeld wordt door de politiek of een verlengde daarvan.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:57 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het probleem zit er juist in dat men teveel van de politiek verwacht en te snel resultaat willen zien. Die denken dat de politiek een Vroom&Dreesmann is; je gaat bij de kassa staan, rekent af en kunt er direct van genieten.
 
			 
			
			
			Voor dat soort redenaties zijn mensen helemaal niet meer vatbaar als hun geliefde is opgeblazen of de keel is afgesneden door mensen met een islamitisch motief. Dan heeft de islam het gedaan, en dus ook de moslims.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:55 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Dat kan ik met 1 woord: bewijs.
Bewijs maar eens hoe ik andere mensen hun lijf en goed schaadt morgenvroeg wanneer ik een doek over mijn hoofd trek of naar een moskee ga.
Kun je dat niet, dan heb je een paranoide persoonlijkheidstoornis.
 
			 
			
			
			Je wilt me toch niet vertellen dat je in je gehele omgeving geen mensen die kent die prima geïntegreerd zijn?quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:59 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Noem eens drie voorbeelden wat wel werkt?

Nee, allochtonofoob, islamofoob en wat dies meer zij.quote:Je bedoelt Xenofoob? Dan zou ik ook straatvrees hebben. Ze zitten overal!!!!!!!!!!!!!!11!!!
 
			 
			
			
			Het probleem is niet persé dat de overheid teveel doet maar dat men het ziet als een winkel waar je kunt shoppen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:00 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Maar dat is een weerspiegeling van jouw verwachtingen van de politiek en de persoonlijke invulling van hoe deze eruit zou moeten zien. In Nederland is het nu eenmaal zo dat alles geregeld wordt door de politiek of een verlengde daarvan.
In Nederland los je problemen op door ze op het hoogste platform aan te kaarten, daar oplossingen te formuleren en vervolgens uit te voeren. Dat is dus vaak de landelijke politiek of de gemeente.
 
			 
			
			
			Gelukkig komt dat vandaag de dag ook zó vaak voor.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:01 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Voor dat soort redenaties zijn mensen helemaal niet meer vatbaar als hun geliefde is opgeblazen of de keel is afgesneden door mensen met een islamitisch motief. Dan heeft de islam het gedaan, en dus ook de moslims.

 
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dan is dat hún probleem?
[..]
Laten we hopen dat de gruwelijke kortzichtigheid waar veel Nederlanders blijkbaar mee kampen, eens verdwijnt.
 
  
			 
			
			
			Het probleem zit er juist in dat het probleem van de criminele Marokkanen zo'n 15 jaar geleden al is aangekaart en in die tijd alleen maar is verergerd door de lakse, vergoelijkende, faciliterende en zelfs stimulerende houding van de Nederlandse gevestigde politiek. Nu, na zo'n 15 jaar, begint de bevolking dit eindelijk dusdanig zat te worden, dat de zalvende woordjes van Balkenende of Bos niet meer gaan helpen tegen de opkomst van iemand als Wilders, iemand die er nu eens geen doekjes om windt.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:57 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het probleem zit er juist in dat men teveel van de politiek verwacht en te snel resultaat willen zien. Die denken dat de politiek een Vroom&Dreesmann is; je gaat bij de kassa staan, rekent af en kunt er direct van genieten.
 
			 
			
			
			Jawohl, herr Goeringquote:Op dinsdag 21 april 2009 16:05 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Het probleem zit er juist in dat het probleem van de criminele Marokkanen zo'n 15 jaar geleden al is aangekaart en in die tijd alleen maar is verergerd door de lakse, vergoelijkende, faciliterende en zelfs stimulerende houding van de Nederlandse gevestigde politiek. Nu, na zo'n 15 jaar, begint de bevolking dit eindelijk dusdanig zat te worden, dat de zalvende woordjes van Balkenende of Bos niet meer gaan helpen tegen de opkomst van iemand als Wilders, iemand die er nu eens geen doekjes om windt.
 
			 
			
			
			Geef de definitie van suc6vol integreren. Kan ik je aangeven of deze mensen in mijn omgeving prima geintegreerd zijn.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:03 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Je wilt me toch niet vertellen dat je in je gehele omgeving geen mensen die kent die prima geïntegreerd zijn?
[..]
Nee, allochtonofoob, islamofoob en wat dies meer zij.
 
  
			 
			
			
			Gelukkig niet. Maar in 2001 (New York), 2004 (Madrid en Amsterdam) en 2005 (Londen) was het wel raak.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:03 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Gelukkig komt dat vandaag de dag ook zó vaak voor.
Waarom zou dat voor hen een probleem zijn? Hun boeit het dan geen reet hoor, als alle moslims over de kling worden gejaagd. Waarschijnlijk biedt het die mensen juist een manier om hun honger naar gerechtigheid en wraak te stillen.quote:Maar, dan nog blijft dat hún probleem, hun gebrek aan kortzichtigheid.
 
			 
			
			
			Belasting mag niet volgens de islam??quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:04 schreef devl1nsect het volgende:
[..]

Ja. Laten we ze de ruimte geven. Laten we bijvoorbeeld de discussie van HALAL hypotheek en HALAL belasting weer eens oppakken waarbij het mogelijk is om een hypotheek zonder belasting te betalen. Want belasting mag niet volgens islam.
En het is toch tof om de grootste moskee van Europa in NL te hebben? Dat is cultuur.
[/sarcasme]
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou ja, je kunt natuurlijk moeilijk zeggen dat men op dit gebied de afgelopen zeven jaar heeft stilgezeten. Ik zou persoonlijk eerder denken dat het komt door een algemene ontevredenheid met zittende politieke autoriteiten, gecombineerd met een parlementair stelsel waarin outsiders als Wilders relatief makkelijk kunnen toetreden.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:05 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Het probleem zit er juist in dat het probleem van de criminele Marokkanen zo'n 15 jaar geleden al is aangekaart en in die tijd alleen maar is verergerd door de lakse, vergoelijkende, faciliterende en zelfs stimulerende houding van de Nederlandse gevestigde politiek. Nu, na zo'n 15 jaar, begint de bevolking dit eindelijk dusdanig zat te worden, dat de zalvende woordjes van Balkenende of Bos niet meer gaan helpen tegen de opkomst van iemand als Wilders, iemand die er nu eens geen doekjes om windt.
 
			 
			
			
			Laten we een quota systeem invoeren:quote:Ik heb helemaal niets tegen Moslims. Echter denk ik wel dat het verstandig is als Moslims een minderheid blijven. In landen waar Moslims in de meerderheid zijn is het nou niet bepaald een feestje.
 
											 
			 
			
			
			Correctie: niet volgens orthodox gelovigen.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:04 schreef devl1nsect het volgende:
Ja. Laten we ze de ruimte geven. Laten we bijvoorbeeld de discussie van HALAL hypotheek en HALAL belasting weer eens oppakken waarbij het mogelijk is om een hypotheek zonder belasting te betalen. Want belasting mag niet volgens islam.
quote:En het is toch tof om de grootste moskee van Europa in NL te hebben? Dat is cultuur.
 Héérlijk, die verscheidenheid aan culturen.
 Héérlijk, die verscheidenheid aan culturen.  
											 
			 
			
			
			Sinds wanneer zijn Afghanistan en Iran van binnenuit geislamitiseerd? En Pakistan? Die scheidden zich toch juist als moslims af van India? of ben ik nou gek?quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:13 schreef HassieBassie het volgende:
Ik heb helemaal niets tegen Moslims. Echter denk ik wel dat het verstandig is als Moslims een minderheid blijven. In landen waar Moslims in de meerderheid zijn is het nou niet bepaald een feestje.
En voordat je denkt dat zoiets hier niet kan gebeuren, denk ik dat je toch even naar de geschiedenis moet kijken. Turkije is het beste voorbeeld; ooit de bakermat van het Christendom in Europa, langzaamaan van binnenuit ge-islamiseerd waarbij nu zelfs het leger nodig is om te voorkomen dat de Islam er teveel staatskundige invloed krijgt.
Landen die zo'n invloedrijk leger niet hadden hebben het zwaarder; Afghanistan, Pakistan, Iran, Nigeria, Somalie. Allen van binnenuit ge-islamiseerd.
Het lijkt mij dat de geschiedenis leert dat je voorzichtig moet omgaan met moslim migratie en acceptatie. Dat heeft niets met angst te maken, maar met het gehecht zijn aan westerse vrijheden.
 
			 
			
			
			Jij hebt tenminste verstand van zaken. (Belasting of rente?)quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:04 schreef devl1nsect het volgende:
[..]

Ja. Laten we ze de ruimte geven. Laten we bijvoorbeeld de discussie van HALAL hypotheek en HALAL belasting weer eens oppakken waarbij het mogelijk is om een hypotheek zonder belasting te betalen. Want belasting mag niet volgens islam.
En het is toch tof om de grootste moskee van Europa in NL te hebben? Dat is cultuur.
[/sarcasme]
 
			 
			
			
			Er wordt geen belasting betaalt in een aantal islamitische landen. Dit wilden een aantal gelovigen doorvoeren in NL. Dus begrijp je reactie niet van vindingrijke ondernemers.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:12 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Belasting mag niet volgens de islam??
Dat heel rechts Nederland zich niet onmiddellijk bekeerd, zeg...
Maar serieus, die Halal hypotheek e.d. waren gewoon ideetjes van vindingrijke ondernemers om weer een paar centen te verdienen. Kapitalisme ten top, wat is daar mis mee?
 
											 
			 
			
			
			Vanaf september mijn MSc, en dat zal niet iets simpels worden als WO Recht.quote:Op dinsdag 21 april 2009 14:37 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Hmm, domme burgers blijken prima aan juryrechtspraak te kunnen doen, dat is al talloze keren onderzocht. Misschien moet je toch maar eens een WO studie gaan doen, dan kan je echt met de elite meepraten.
 
 
											 
			 
			
			
			Idd. Sommige islamitsche geloven.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Correctie: niet volgens orthodox gelovigen.
[..]
Héérlijk, die verscheidenheid aan culturen.
 
			 
			
			
			Wanneer men zich aangepast heeft aan de huidige wetgeving, hier woont, werkt en leeft, ofzo?quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:08 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
[quote]Geef de definitie van suc6vol integreren. Kan ik je aangeven of deze mensen in mijn omgeving prima geintegreerd zijn.

Jij blij!quote:En allochtonofoob en islamofoob zijn geen nederlandse woorden. Sterker nog, de fobie die jij omschrijft bestaat niet. Wel in het woord xenofoob.
 
											 
			 
			
			
			Vraag eens aan de gemiddelde moslim of de Al Qaida islamitisch is.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Gelukkig niet. Maar in 2001 (New York), 2004 (Madrid en Amsterdam) en 2005 (Londen) was het wel raak.
[..]
 
 Wanneer ze vanuit die kortzichtigheid gaan handelen en moslims willen aanpakken hebben ze wat mij betreft dikke pech.quote:Waarom zou dat voor hen een probleem zijn? Hun boeit het dan geen reet hoor, als alle moslims over de kling worden gejaagd. Waarschijnlijk biedt het die mensen juist een manier om hun honger naar gerechtigheid en wraak te stillen.
 
											 
			 
			
			
			Welke dan?quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:22 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Idd. Sommige islamitsche geloven.
 
											 
			 
			
			
			Op netwerk zag ik juist dat de PVV'ers het over algemeen oneens waren met Wilders zijn opvattingen over de Islam. Wie heeft er nu gelijk?quote:Vooral Wilders' opvattingen over de dreiging van de islam kunnen op brede steun rekenen.
 
 
											 
			 
			
			
			Ijzersterk klopje!quote:
 
   
   
  
			 
			
			
			Zoals iemand anders je er al op wees, het gaat over rente bij een hypotheek, niet belasting.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:19 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Er wordt geen belasting betaalt in een aantal islamitische landen. Dit wilden een aantal gelovigen doorvoeren in NL. Dus begrijp je reactie niet van vindingrijke ondernemers.
Oh, en uiteraard loop je met een Halal hypotheek ook nog eens de in Nederland zo befaamde hypotheekrenteaftrek mis (er wordt immers geen rente betaald, he)quote:Hoe steekt een halal hypotheek dan in elkaar? Omdat er bij een halal hypotheek geen rente mag worden betaald wordt in eerste instantie de bank formeel eigenaar van het huis. Na een kleine periode verkoopt vervolgens de bank het huis met winstopslag door aan de nieuwe eigenaar. Dit verkoopbedrag plus de winstopslag samen wordt hierna door de koper opgedeeld in termijnen (zonder rente) aan de bank terugbetaald door de koper.
Kosten & dubbele overdrachtsbelasting
In eerste instantie wordt de bank (formeel) eigenaar van het huis, en vervolgens wordt de koper (die het weer van de bank koopt) eigenaar van het huis. Zodoende wordt er twee keer notariskosten betaald. Daarnaast dient er in deze constructie dubbele overdrachtsbelasting betaald te worden en dat is op dit moment het grote struikelblok voor veel Moslims. Alle bijkomende kosten maken de halal hypotheek namelijk duurder en deze kosten worden door de klant gedragen.
 
			 
			
			
			Geen verkeerd plan. Alleen praktisch onuitvoerbaar vrees ik.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:16 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Laten we een quota systeem invoeren:
Maximaal 1 miljoen moslims en voor elke dode moslim mag er weer één bijgeneukt worden.
 
			 
			
			
			Moslims zijn ook zo'n grote bedreiging voor Nederland!quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:43 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Geen verkeerd plan. Alleen praktisch onuitvoerbaar vrees ik.
 
											 
			 
			
			
			Ik durf het antwoord wel te geven: Netwerk is links dus automatisch niet waar.quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:27 schreef Picchia het volgende:
[..]
Op netwerk zag ik juist dat de PVV'ers het over algemeen oneens waren met Wilders zijn opvattingen over de Islam. Wie heeft er nu gelijk?
 
											 
			 
			
			
			waarom zou er geen halal hypotheek mogen bestaan? als er een markt voor is. .. waarom niet?quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:04 schreef devl1nsect het volgende:
[..]

Ja. Laten we ze de ruimte geven. Laten we bijvoorbeeld de discussie van HALAL hypotheek en HALAL belasting weer eens oppakken waarbij het mogelijk is om een hypotheek zonder belasting te betalen. Want belasting mag niet volgens islam.
En het is toch tof om de grootste moskee van Europa in NL te hebben? Dat is cultuur.
[/sarcasme]
 
			 
			
			
			Dat zegt mij niks. Stel dat ik hier in alle serieusheid zou beweren dat ik moslim ben geworden, wie ben jij dan om dat in twijfel te trekken?quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:25 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vraag eens aan de gemiddelde moslim of de Al Qaida islamitisch is.
Op welke manier hebben ze dan pech?quote:Wanneer ze vanuit die kortzichtigheid gaan handelen en moslims willen aanpakken hebben ze wat mij betreft dikke pech.
 
			 
			
			
			Woeh, ik ben het eens met je eens!quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:57 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het probleem zit er juist in dat men teveel van de politiek verwacht en te snel resultaat willen zien. Die denken dat de politiek een Vroom&Dreesmann is; je gaat bij de kassa staan, rekent af en kunt er direct van genieten.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |