FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / De Beursvloer #58: AEX zakt 5% tot net boven 200 pnt
venomsnakedonderdag 5 maart 2009 @ 12:09

Welkom op De Beursvloer! Dit is het [AEX]-topic waarin je live met mede-FOK!kers alle wereldwijde beurzen kunt volgen en over de laatste economische nieuwtjes kunt discussiëren. Op De Beursvloer is een beetje slowchat best toegestaan. Heb je trouwens een link die kan worden toegevoegd aan de OP? Super! Post 'm alsjeblieft in het Feedback-topic van AEX of stuur 'm naar italodancer -at- fok.nl. De OP voor het openen van een nieuw topic staat hier. Voeg alsjeblieft helemaal onderaan in de Wiki het zojuist gesloten topic toe, sla de pagina op en copy-paste het dan naar je nieuwe topic op FOK!
Veel plezier op De Beursvloer


Het Financieele Dagblad
De Financiële Telegraaf
BNR Nieuwsradio
Bloomberg
CNBC
MarketWatch (Dow Jones)
Briefing.com (incl. economische kalenders)
RTL Z (streaming TV)
CNBC Europe TV (streaming TV, alleen 's ochtends)
Bloomberg TV [2] (streaming TV)


AEX-fondsen
De Financiële Telegraaf - Streaming
Beurs.nl - Delayed

Intraday AEX-index




Europese Indices
Yahoo - Streaming / Delayed (zie tijd)
US Markets - Real-time
ProFinance - Streaming indices
IG Index - Streaming FTSE 100 (spread betting)
RTS (Moskou)

Intraday DAX (Duitsland)


Intraday CAC-40 (Frankrijk)


Intraday BEL-20 (België)


Intraday FTSE-100 (Verenigd Koninkrijk)


Intraday RTS-index (Rusland)




Amerikaanse Indices
Yahoo! Dow Jones Indices - Streaming
Yahoo! S&P Indices - Streaming
Yahoo! Nasdaq Indices - Streaming
Google Finance - Real-time
MarketWatch - Real-time
IG-Index - Dow Jones-index (fair value) streaming (spread betting)

Amerikaanse Futures
ProFinance - Streaming S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
CNN Money - Delayed S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
US Markets - S&P- en Nasdaq-futures Semi-real-time

Federal Funds Futures (indicatie van aankomende rentebesluiten, info)
CBOT - Federal Funds Futures - Semi-real-time

Amerikaanse fondsen
Google Finance - Streaming
Google Finance (belangrijkste bankaandelen) - Streaming / Real-time
MarketWatch - Delayed

Intraday Dow Jones-index


Intraday S&P 500-index


Intraday Nasdaq Composite


Intraday Dow, S&P, Nasdaq (dagverschil in percentage)




Wereldwijde Indices
Yahoo! Azië - Streaming / Delayed
Yahoo! Brazilië, Mexico, Argentinië - Streaming / Delayed
AME Info (Midden-Oosten) - Delayed

Intraday Nikkei (Japan)


Intraday Hang Seng (Hong Kong, China)


Intraday SSE Composite (Shanghai, China)


Intraday Bovespa (Brazilië)




Koersen
FXStreet - Streaming valuta
ProFinance - Streaming valuta en commodities
ProFinance - Streaming grafieken valuta, commodities, indices
Rohstoff Tool - Streaming commodities
CNBC - Streaming olie en goud
US Markets - Semi-real-time goud, zilver en olie

Intraday Euro-Dollar


Intraday Olieprijs


Intraday Goud en Zilver



Ask - Vraagprijs of laatprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt gevraagd -‘gelaten’- voor de verkoop van een bepaald effect.

Bestens order - Een order om effecten te kopen of te verkopen zonder limiet, dus zonder maximumprijs voor een kooporder of zonder minimumprijs voor een verkooporder. Een bestens order wordt ook wel marktorder genoemd. Een bestens order kan altijd worden uitgevoerd.

Bid - Biedprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt geboden voor de aankoop van een bepaald effect.

Calloptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te kopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Commodities - Engelse term voor (bulk)goederen. Termijncontracten en opties op commodities worden onder andere verhandeld op de optiebeurs van Euronext.

Dagorder - Een gelimiteerde order die uitsluitend gedurende de dag van opgave kan worden uitgehandeld. Niet uitgevoerde orders vervallen automatisch bij het sluiten van de handel.

Delayed - Koersen worden vertraagd doorgegeven. Meestal is de vertraging 15 of 20 minuten.

Dividend - Een winstuitkering in de vorm van geld (cashdividend) of aandelen (stockdividend) aan de houder van een aandeel. De hoogte van de dividenduitkering is doorgaans gerelateerd aan de hoogte van de behaalde winst.

Expiratie - Het ophouden te bestaan,‘expireren’, van een optie of een future. Een optie heeft altijd een beperkte looptijd, na het bereiken van de einddatum (expiratiedatum) bestaat de optie niet meer.

FTI - De future op de AEX-index.

Future - Termijncontract. Er zijn futures op o.a. indices, aandelen, valuta en commodities. Anders dan bij opties hebben bij futures zowel de koper als de verkoper een verplichting en er is geen premiebetaling.

Hedgen - Engelse term voor afdekken. Hedging is het afdekken van risico’s door het aangaan van een andere positie. Een belegger die callopties schrijft, kan deze shortpositie afdekken door het kopen van de onderliggende waarde.

In-the-money optie - Een optie is in-the-money als deze intrinsieke waarde heeft. Callopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. Putopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde.

Koers - De waarde van een effect op een bepaald moment. Koersen van effecten zijn variabel.

Koers-winstverhouding - Een cijfer waarmee de verhouding tussen de koers van een aandeel en de nettowinst per aandeel wordt uitgedrukt. Als de koers van een aandeel ¤ 100 bedraagt en de winst per aandeel bedraagt ¤ 5, dan is de koers-winstverhouding 20.

Limit order - Het bij een beursorder opgeven tegen welke maximale koers men wenst te kopen of tegen welke minimale koers men wenst te verkopen.

Liquideren - Het (gedwongen) afbouwen van een effectenpositie. Dit kan door een clearingorganisatie, bank of commissionair worden afgedwongen als een belegger bijvoorbeeld niet aan zijn margin-verplichtingen kan voldoen.

Longpositie - Een ander woord voor een kooppositie. Men krijgt een longpositie door het kopen van een effect.

Looptijd - Opties en futures hebben een beperkte levensduur, de zogeheten looptijd. De meeste optieklassen hebben een maximale looptijd van negen maanden, een aantal maximaal vijf jaar. Futures hebben een maximale looptijd van twaalf maanden.

Mandje - Pakket van verschillende aandelen die gezamenlijk worden verhandeld. Een mandje kan bijvoorbeeld het pakket aandelen zijn waaruit een index is samengesteld.

Margin - De margin is een vereist geldbedrag dat als onderpand fungeert voor eventuele verliezen op de termijn- en optiemarkten.

Onderliggende waarde - Een product waarop een optie of een future wordt verhandeld, bijvoorbeeld aandelen, een index, valuta, (edel)metaal of een bulkgoed (commodity) zoals aardappelen, graan of goud.

Openingsveiling - Alle orders die 's morgens voor de opening zijn binnengekomen worden verzameld in het orderboek. Bij de opening is dus een verhoudingsgewijs grote liquiditeit voorhanden. Direct bij de opening vindt een veiling plaats waarbij orders daar waar mogelijk worden gekoppeld aan de in het orderboek aanwezige tegenorders en zo mogelijk uitgevoerd. Dit gebeurt in het NSC-systeem, het verloopt volgens vaste regels en is volledig geautomatiseerd.

Optiepremie - De prijs van een optie. De optiepremie bestaat uit de intrinsieke waarde plus de tijd- en verwachtingswaarde. De optiepremie is uiteraard variabel.

Out-of-the-money optie - Een optie zonder intrinsieke waarde wordt out-of-the-money genoemd. Een calloptie is out-of-the-money wanneer de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde. Een putoptie is out-of-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. De premie van een out-of-the-money optie bestaat alleen uit tijd- en verwachtingswaarde. Door een sterke koersbeweging kan een out-of-the-money optie intrinsieke waarde ontwikkelen en dus at-the-money of zelfs in-the-money worden.

Putoptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te verkopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Real-time - Koersen zijn (zo goed als) actueel. Je zult alleen moeten F5-en voor een nieuwe stand.

Scheefzitten - Een belegger zit ‘scheef’ als zijn effectenpositie op (een nog ongerealiseerd) verlies staat.

Schrijven - Het verkrijgen van een shortpositie in een optie door een openingsverkoop.

Shortpositie - Effectenbeurs: indien een belegger effecten heeft verkocht die hij op dat moment niet in bezit heeft. Optiebeurs: een positie aangegaan door een openingsverkoop waarbij schrijver de verplichting neemt de onderliggende waarde te leveren of af te nemen.

Slotveiling - Om de slotkoersen niet af te laten hangen van orders die toevallig de laatste zijn is er voor het slot een korte handelsonderbreking van 5 minuten. Gedurende deze tijd worden de orders verzameld waarna er een slotveiling plaats vindt die een breed gedragen slotkoers oplevert.

Spread - Het verschil tussen de bied- en laatprijs. Als de markt ¤ 22,50 biedt en ¤ 23 laat, dan is de spread dus ¤ 0,50.

Streaming - Koersen zijn actueel. Ze worden live op je scherm geüpdate.

Technische analyse - Een methode waarbij met behulp van koersgrafieken en rekenmodellen wordt getracht een trend op de beurs te voorspellen. Er wordt vooral gekeken naar de verhouding tussen kopers en verkopers. In feiten tracht men met technische analyse het (massa)gedrag van de beleggers te doorgronden om daaruit de mogelijke richting van de markt te voorspellen.

Tracker - Een tracker is feitelijk een aandeel op een index. Een tracker volgt nauwkeurig de koersontwikkeling van de index, inclusief de dividenduitkering.

Turbo - Een turbo (ook bekend als speeder) is een beleggingsproduct dat beleggers de mogelijkheid geeft met een hefboom te beleggen in verschillende onderliggende waarden zoals aandelen, beursindices of valuta.

Volatility - Engels voor beweeglijkheid of volatiliteit. Met het begrip volatility wordt de beweeglijkheid van de koers van een effect aangeduid. Een hoge volatility betekent dat de koers van een fonds sterk stijgt en daalt binnen een relatief korte periode. Volatility is mede een indicator voor het risico dat een belegger loopt met een bepaald fonds. Volatility is een belangrijke factor bij de waardebepaling van een optie.


De Beursvloer #1: Beurzen duiken weer in het rood
De Beursvloer #2: Wall Street weer in achtbaan
De Beursvloer #3: Beurzen kelderen tot 10%
De Beursvloer #4: Could've been worse
De Beursvloer #5: Bloedbad Azië; trekt Europa mee
De Beursvloer #6: Wall Street maakt duikvlucht in laatste kwartier
De Beursvloer #7: Wall Street sluit 11% hoger
De Beursvloer #8: 5e grootste dagwinst ooit voor AEX
De Beursvloer #9: Waar de AEX weer omhoog gaat
De Beursvloer #10: Wall Street onderuit op recessienieuws
De Beursvloer #11: Beurzen onrustig na renteverlagingen
De Beursvloer #12: Stemming slaat om
De Beursvloer #13: Wall Street terug in achtbaan
De Beursvloer #14: Wall Street levert deel winst weer in
De Beursvloer #15: Mijn Aegon, wat doe je!
De Beursvloer #16: Wall Street bloedrood, nieuwe lows
De Beursvloer #17: Ook Europa zoekt nieuwe lows
De Beursvloer #18: Wall Street in vrije val
De Beursvloer #19: Europa begint week goed
De Beursvloer #20: AEX 10% hoger
De Beursvloer #21: Europa lager in afwachting van Wall Street
De Beursvloer #22: Beurzen beginnen week fors lager
De Beursvloer #23: Wall Street herstelt van kater
De Beursvloer #24: Beurzen omlaag na renteverlaging
De Beursvloer #25: Beurzen dieprood na banenrapport
De Beursvloer #26: AEX sluit ruim 8% hoger
De Beursvloer #27: Beurzen rustig omhoog
De Beursvloer #28: Beurzen duiken in het rood
De Beursvloer #29: Wall Street herpakt zich
De Beursvloer #30: AEX zoekt het iets hogerop
De Beursvloer #31: Europese beurzen proberen het nog eens
De Beursvloer #32: AEX start nieuwe jaar met 5% winst
De Beursvloer #33: AEX hardloper; door 270 punten
De Beursvloer #34: Europese beurzen openen in de min
De Beursvloer #35: Bouwers krijgen 'm wel omhoog
De Beursvloer #36: Europese beurzen verliezen 3%
De Beursvloer #37: Europese beurzen starten hoger
De Beursvloer #38: Banken zorgen voor onrust op Europese beurzen
De Beursvloer #39: Wall Street kleurt bloedrood op 'Obama Day'
De Beursvloer #40: AEX onder 230 tijdens downtime FOK!
De Beursvloer #41: AEX sluit 5,8% hoger, overheidsdeal ING
De Beursvloer #42: Europese beurzen leveren in
De Beursvloer #43: AEX licht groen op rustige handelsdag
De Beursvloer #44: rentevoet gehandhaafd op 2%
De Beursvloer #45: AEX sluit 4,3% lager na details plan
De Beursvloer #46: AEX start nieuwe week lager
De Beursvloer #47: Beurzen verder onderuit
De Beursvloer #48: AEX fors lager en richting 230pt grens
De Beursvloer #49: Willem voor 't laatst bij rtlz, AEX -2%
De Beursvloer #50: Willempies laatste shot op RTL Z
De Beursvloer #51: Wall Street dondert 3,5% omlaag
De Beursvloer #52: AEX verspeelt meeste winst weer
De Beursvloer #53: Dow Jones 2 % lager, AEX door 218?
De Beursvloer #54: AEX intraday op laagste niveau in 12 jaar
De Beursvloer #55: AEX zakt door 210, Dow door 7000
De Beursvloer #56: AEX zakt richting 200-puntengrens
De Beursvloer #57: Winst gisteren weer teniet gedaan
De Beursvloer #58: Down down down down...

[ Bericht 0% gewijzigd door PietjePuk007 op 05-03-2009 12:19:05 ]
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:11
Rabobank heeft een winstgroei gehaald vorig jaar. 13% meer instroom van spaargeld van andere banken. RTL-Z, 12:00
PietjePuk007donderdag 5 maart 2009 @ 12:13
Aegon zal zo de 2 euro grens wel breken.
Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 12:14
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 11:57 schreef Netstorm het volgende:

[..]

Maar wat houdt dat precies in? gaat alles dan weer in de plus of..?
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:01 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Ja, banken kunnen dan voor de show ineens doen dat alle credit cards, subprime hypotheken, en andere rommel keurig afbetaald worden zodat je er ook niet op af hoeft te schrijven. We doen gewoon in de boekhouding alsof alles weer ineens heel erg goed gaat. Een situatie die ook niet meer ongedaan kan worden gemaakt want het is politiek niet te verkopen dat door verandering van boekhoudregels veel banken weer ineens in de problemen komen.
Dat is imho maar de vraag. Het kan ook leiden tot nog meer wantrouwen onder beleggers, waardoor de koersen van aandelen nog harder zullen dalen. De verliezen zullen door de bedrijven namelijk ooit toch genomen moeten worden.
venomsnakedonderdag 5 maart 2009 @ 12:14
Nog even en we zitten onder de 200 grens..
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:14
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:13 schreef PietjePuk007 het volgende:
Aegon zal zo de 2 euro grens wel breken.
En waarom? Zo "slecht" zijn de cijfers vandaag ook niet...

[edit]
Ik heb de Wiki geactualiseerd... Kan een modje dit ff controleren?
henkwaydonderdag 5 maart 2009 @ 12:15
wanneer gaat Bos ingrijpen bij ING??
Als de beleggers een bod krijgen van 2,50 euro, wat zullen ze dan doen??
PietjePuk007donderdag 5 maart 2009 @ 12:19
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:14 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Ik heb de Wiki geactualiseerd... Kan een modje dit ff controleren?
Thanx, meteen in de OP gezet .
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:20
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:19 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Thanx, meteen in de OP gezet .
NP, ik snap nu eindelijk hoe de wiki werkt...
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 12:20
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:11 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Rabobank heeft een winstgroei gehaald vorig jaar. 13% meer instroom van spaargeld van andere banken. RTL-Z, 12:00
Onder andere 50% van mijn spaarcenten
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:21
Intraday-low ING is nu 2,52, Aegon 2,03... Bij RTL-Z spraken ze er met verbazing over... Iemand enig idee waarom Aegon & ING weer de afgrond ingaan?

Volgens Kees de Kort komt het door de uitspraken van Bos over onteigenen van gisteren...
Five_Horizonsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:24
Wat gaan die financials hard

De AEX mag wat mij betreft nog wel even doorknallen naar beneden....
merry77donderdag 5 maart 2009 @ 12:27
Waarom?
Omdat dat goed is voor jouw portemonee?

Je pensioen gaat overigens dan net zo hard naar beneden.
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:24 schreef Five_Horizons het volgende:
Wat gaan die financials hard

De AEX mag wat mij betreft nog wel even doorknallen naar beneden....
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 12:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:11 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Rabobank heeft een winstgroei gehaald vorig jaar. 13% meer instroom van spaargeld van andere banken. RTL-Z, 12:00
Dat wist ik 2 maanden geleden al, jammer dat je er geen aandelen Rabobank zijn...
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:27
-4% alweer..nog 3.1 punt en we staan op de 200
Netstormdonderdag 5 maart 2009 @ 12:28
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:14 schreef Lemmeb het volgende:

[..]


[..]

Dat is imho maar de vraag. Het kan ook leiden tot nog meer wantrouwen onder beleggers, waardoor de koersen van aandelen nog harder zullen dalen. De verliezen zullen door de bedrijven namelijk ooit toch genomen moeten worden.
Indd; Waarom zou je dan nog aandelen in handen willen hebben terwijl de echte waarde VER beneden ligt? banken kunnen dan zelf een waarde aan de aandelen leggen
Five_Horizonsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:28
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:27 schreef merry77 het volgende:
Waarom?
Omdat dat goed is voor jouw portemonee?
Ja.
quote:
Je pensioen gaat overigens dan net zo hard naar beneden.
[..]
Wat heeft mijn pensioen met de AEX te maken?
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 12:28
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:27 schreef merry77 het volgende:
Waarom?
Omdat dat goed is voor jouw portemonee?

Je pensioen gaat overigens dan net zo hard naar beneden.
[..]
pensioen? Daar spaar ik zelf wel voor.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:29
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:21 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Intraday-low ING is nu 2,52, Aegon 2,03... Bij RTL-Z spraken ze er met verbazing over... Iemand enig idee waarom Aegon & ING weer de afgrond ingaan?

Volgens Kees de Kort komt het door de uitspraken van Bos over onteigenen van gisteren...
Kan me daar alles bij voorstellen. Je koopt iets omdat je het wil hebben, en het niet door een kleuter weer afgepakt te zien worden 'want dat is beter zo'...
Netstormdonderdag 5 maart 2009 @ 12:29
203
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:33
Zo tering, lekkere sell off weer.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:34
Aah, het geld bij GM is nu nog opper dan op, aangezien ze geen geld meer hebben om dagelijkse handelingen te betalen. Ze hebben een 10K (?) ingediend en hopen op 7.7 mld USD of meer... tja..
capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 12:35
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:21 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Intraday-low ING is nu 2,52, Aegon 2,03... Bij RTL-Z spraken ze er met verbazing over... Iemand enig idee waarom Aegon & ING weer de afgrond ingaan?

Volgens Kees de Kort komt het door de uitspraken van Bos over onteigenen van gisteren...
Dat doet Bos dan weer erg professioneel...NOT.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:35
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:34 schreef indahnesia.com het volgende:
Aah, het geld bij GM is nu nog opper dan op, aangezien ze geen geld meer hebben om dagelijkse handelingen te betalen. Ze hebben een 10K (?) ingediend en hopen op 7.7 mld USD of meer... tja..
hoe bedoel je dat?
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:35
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:35 schreef capricia het volgende:

[..]

Dat doet Bos dan weer erg professioneel...NOT.
Hij heeft een hoop goed gedaan vorig jaar, maar lijkt inderdaad nu het spoor bijster.
appelsientjedonderdag 5 maart 2009 @ 12:35
Jemig... dat is snel gegaan vandaag...
Five_Horizonsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:37
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:35 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

hoe bedoel je dat?
Dat is het betreffende formulier, gok ik, voor die aanvraag.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:37
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:35 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

hoe bedoel je dat?
10K is volgens mij een nummer van een wet die bepaalde dingen mogelijk maakt, daarom dat vraagteken ook.. ik weet het ook niet precies.
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 12:37
De 199,99 lijkt ineens wel heel waarschijnlijk nu

Aegon onder de 2
Randstad onder de 10
AMG onder de 4
ING straks gratis

complete uitverkoop weer.
venomsnakedonderdag 5 maart 2009 @ 12:38
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:37 schreef Lemans24 het volgende:

ING straks gratis
Mendeljevdonderdag 5 maart 2009 @ 12:39
Wat is overigens het volgende steunpunt waar de technisch analisten over spreken? De 200-grens is praktisch gezien bijna gehaald.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:39
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:35 schreef rvlaak_werk2 het volgende:

[..]

Hij heeft een hoop goed gedaan vorig jaar, maar lijkt inderdaad nu het spoor bijster.
wat dan?
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:37 schreef indahnesia.com het volgende:

[..]

10K is volgens mij een nummer van een wet die bepaalde dingen mogelijk maakt, daarom dat vraagteken ook.. ik weet het ook niet precies.
Als ik de wiki moet geloven, is het niet meer dan een overzicht van de financiële situatie over het afgelopen jaar tbv de aandeelhouders.

Of ik snap de tekst niet

Hebben ze nog geen chapter 11 aangevraagd dan?
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:37 schreef Lemans24 het volgende:

AMG onder de 4

You're making me horny!
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 12:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:39 schreef Mendeljev het volgende:
Wat is overigens het volgende steunpunt waar de technisch analisten over spreken? De 200-grens is praktisch gezien bijna gehaald.
geen idee, maar lager als 0 kan in ieder geval niet. Dat is volgens mij de enige zekerheid die we hebben nu.
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 12:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:35 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
Hij heeft een hoop goed gedaan vorig jaar, maar lijkt inderdaad nu het spoor bijster.
Bos heeft helemaal niks goed gedaan. Het begrotingstekort is totaal ontploft (mede een gevolg van het weer veel te gemakkelijk geld uitgeven), de staatsschuld vliegt echt omhoog, Bos durft nog steeds niet in de richting van het monetaire systeem te wijzen als oorzaak voor de kredietcrisis, Bos maakt veel te gunstige deals met de banken die er een puinhoop van gemaakt hebben. Hij is de slechtste minister van Financiën ooit in Nederland.
Maanvisdonderdag 5 maart 2009 @ 12:42
Ben benieuwd waar de koers vandaag eindigt
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:42
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:39 schreef indahnesia.com het volgende:

[..]

wat dan?
De garanties, Fortis nationaliseren (goed, ging wat stroef, maar wel snel), de injecties in bedrijven.

Dat zijn acties misschien niet jouw voorkeur hebben is niet geheel relevant. Bos heeft indertijd snel geacteerd en beslissingen genomen. Dat ze "niet echt" goed uitpakken, kan hij helaas weinig aan doen.

Zijn huidige infantiliteit getuigt van weinig inzicht in de markt. Dus competent blijkt hij niet te zijn.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:43
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:40 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Bos heeft helemaal niks goed gedaan. Het begrotingstekort is totaal ontploft (mede een gevolg van het weer veel te gemakkelijk geld uitgeven), de staatsschuld vliegt echt omhoog, Bos durft nog steeds niet in de richting van het monetaire systeem te wijzen als oorzaak voor de kredietcrisis, Bos maakt veel te gunstige deals met de banken die er een puinhoop van gemaakt hebben. Hij is de slechtste minister van Financiën ooit in Nederland.
Ik heb het dan ook niet over zijn acties sinds 01-01-09
shilizous_88donderdag 5 maart 2009 @ 12:43
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:40 schreef pberends het volgende:

[..]

You're making me horny!
AMG is voor mij nog steeds de verrassing onder de dalers.
Is het kapitaalinjectie van hun dochteronderneming dan zo ongeloofelijk slecht voor het bedrijf geweest?
edwinhdonderdag 5 maart 2009 @ 12:48
WTf, kijk net effe voor het eerst vandaag, mijn sprinters long van gisteren zitten al bijna op stoploss :S Was gisteren onze bear market rally?
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 12:52
Als we maar geen bodem gaan zetten, want ik zit te wachten op een bankpasje + inlogcode en kan dus even niet bij de helft van me geld
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 12:53
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:48 schreef edwinh het volgende:
WTf, kijk net effe voor het eerst vandaag, mijn sprinters long van gisteren zitten al bijna op stoploss :S Was gisteren onze bear market rally?
Gisteren was gewoon een aanloopje om door de 200 punten grens te kunnen duiken.
Mendeljevdonderdag 5 maart 2009 @ 12:53
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:52 schreef SeLang het volgende:
Als we maar geen bodem gaan zetten, want ik zit te wachten op een bankpasje + inlogcode en kan dus even niet bij de helft van me geld
Je zou toch niet gaan inzetten voor een S&P van 5500
Netstormdonderdag 5 maart 2009 @ 12:55
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:53 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Gisteren was gewoon een aanloopje om door de 200 punten grens te kunnen duiken.
Net zoals met de goliath; eerst een tering eind omhoog om vervolgens naar beneden te storten
superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 12:57
tvp
Revolution-NLdonderdag 5 maart 2009 @ 12:57
gaat weer lekker
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 12:57
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:53 schreef Mendeljev het volgende:

[..]

Je zou toch niet gaan inzetten voor een S&P van 5500
Een S&P500 van 5500? (je bedoelt natuurlijk de DJI )

Maar inderdaad, mijn instapmoment is nog niet in zicht.
Maar stel de beurs crasht vandaag 50%, dan kan ik dus niet bij me geld
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 12:59
quote:
MARKET COMMENT: AEX voelt angst voor macrocijfers
05-03-2009 10:31:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX noteert donderdag rond 10.30 uur meer dan 2,5% lager in een markt die na de stijging van woensdag niet alleen consolideert, maar ook de onzekerheid voelt ten aanzien van de aanstaande macro-economische cijfers en die wacht op de banencijfers uit de VS die vrijdag worden gepubliceerd. "Die zullen slecht zijn, de vraag is alleen: Hoe slecht? Voorts zal donderdag gelet worden op het commentaar van de voorzitter van de Europese Centrale Bank Jean-Claude Trichet bij het rentebesluit", aldus handelaar Geoffrey Leloux van Keijser Capital. "Macro-economisch is er geen enkele reden om nu in aandelen te gaan. Elke stijging is een technisch herstel en elke daling weerspiegelt de onzekerheid en de angst. Ik denk dat de AEX de recente low nog een keer zal testen. Niettemin ontbreken donderdagochtend de thema's nog die passen in dat scenario", aldus Leloux. De omzetten zijn in zijn optiek laag. Het aandeel TomTom noteert als een van de weinige aandelen hoger na een adviesverhoging. De AEX gaat donderdag rond 10.30 uur met 2,5% omlaag naar 206,12 punten. (ANS)
LOL, wtf is dit nou weer? Gister hebben we toch al cijfers gehad van -700k banen. Waarom dan nog bevreesd zijn voor de cijfers die dit gaan bevestigen?
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 12:59
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:57 schreef SeLang het volgende:

[..]

Een S&P500 van 5500? (je bedoelt natuurlijk de DJI )

Maar inderdaad, mijn instapmoment is nog niet in zicht.
Maar stel de beurs crasht vandaag 50%, dan kan ik dus niet bij me geld
Op hoeveel % werd de handel ook al weer stilgelegd?
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 13:00
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:43 schreef shilizous_88 het volgende:

[..]

AMG is voor mij nog steeds de verrassing onder de dalers.
Is het kapitaalinjectie van hun dochteronderneming dan zo ongeloofelijk slecht voor het bedrijf geweest?
Een paar grote jongens zit dit aandeel te shorten, je mag een shortsqueeze gaan verwachten binnen nu en een paar weken a la Heijmans.
One_conundrumdonderdag 5 maart 2009 @ 13:04
tvbeurs
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 13:06
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:59 schreef pberends het volgende:
Waarom dan nog bevreesd zijn voor de cijfers die dit gaan bevestigen?
Omdat de analist fout zit met zijn verklaring voor de dalende koersen.
shilizous_88donderdag 5 maart 2009 @ 13:07
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:00 schreef pberends het volgende:

[..]

Een paar grote jongens zit dit aandeel te shorten, je mag een shortsqueeze gaan verwachten binnen nu en een paar weken a la Heijmans.
Volkswagen size squeeze als je het mij vraagt.
Misschien een lekker instapmoment bekijken om ervan te profiteren.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 13:09
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:07 schreef shilizous_88 het volgende:

[..]

Volkswagen size squeeze als je het mij vraagt.
Misschien een lekker instapmoment bekijken om ervan te profiteren.
Heeft Porsche daar ook al een optie voor 70%?
elcasteldonderdag 5 maart 2009 @ 13:13
Ik ben blij als het 12 maart is geweest, ik word een beetje gestoord van die C.K.Prahalad relame bij RTL-Z.

Ontopic : lekker dagje, ik wil nu wel een keer onder die 200, hoe staan de futures ?
BullStockdonderdag 5 maart 2009 @ 13:23
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:48 schreef edwinh het volgende:
WTf, kijk net effe voor het eerst vandaag, mijn sprinters long van gisteren zitten al bijna op stoploss :S Was gisteren onze bear market rally?
Idd.. ben ook overnight long gegaan. Om 12:00 maar uitgecheckt. Dik verlies. .
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 13:25
Nou niet gaan aarzelen voor de 200 pt grens he, AEX.
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 13:25
Ik heb een prijs van 2,60 ingelegd voor ING, totaal 600 stuks.

Hij staat nu op 2,65

Beter daalt ie nog wat, wil ze best hebben eigenlijk.
Netstormdonderdag 5 maart 2009 @ 13:25
De ING is ook bijna dood; -17.50%

Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 13:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 12:43 schreef shilizous_88 het volgende:

[..]

AMG is voor mij nog steeds de verrassing onder de dalers.
Is het kapitaalinjectie van hun dochteronderneming dan zo ongeloofelijk slecht voor het bedrijf geweest?
Van 66,00 naar 3,95 in precies 9 maanden tijd...

Val wel mee toch?
Five_Horizonsdonderdag 5 maart 2009 @ 13:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:25 schreef Bolkesteijn het volgende:
Nou niet gaan aarzelen voor de 200 pt grens he, AEX.
De intraday-grafiek laat een trendbreukje zien, inderdaad
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 13:31
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:27 schreef Five_Horizons het volgende:

[..]

De intraday-grafiek laat een trendbreukje zien, inderdaad
De AMX daarentegen zet net een nieuwe day-low.
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 13:31
Ik kan nooit meer verliezen dan 2,60 per aandeel op ING

Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 13:31
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:25 schreef Netstorm het volgende:
De ING is ook bijna dood; -17.50%

[ afbeelding ]


Kan er alleen niet zo hard om lachen, het is nu toch mijn bank Niet dat ik er meer dan 100K heb staan (ook niet meer dan 20K) maar toch.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 13:39
Essent maakt 11% meer winst

Blijft hilarisch dit soort berichten. "We hebben hard gewerkt"

Tarieven verhoogd bedoelen ze .
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 13:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:31 schreef Zero2Nine het volgende:
Kan er alleen niet zo hard om lachen, het is nu toch mijn bank Niet dat ik er meer dan 100K heb staan (ook niet meer dan 20K) maar toch.
Ik zit er ook nog, gedeeltelijk. Heb begin januari een rekening bij de Rabobank aangevraagd, wel na 4 weken een bevestigingsbrief gekregen maar er daarna nooit meer wat van gehoord. Ik zal wel in de brij van aanstormende klanten verdwenen zijn.
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 13:42
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:25 schreef Netstorm het volgende:
De ING is ook bijna dood; -17.50%

[ afbeelding ]
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 13:42
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:39 schreef pberends het volgende:
Essent maakt 11% meer winst

Blijft hilarisch dit soort berichten. "We hebben hard gewerkt"
Ik zie het al voor me, die dikke Boersma samen met de rest van de RvB op home-trainers met dynamo.
Netstormdonderdag 5 maart 2009 @ 13:42
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:40 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Ik zit er ook nog, gedeeltelijk. Heb begin januari een rekening bij de Rabobank aangevraagd, wel na 4 weken een bevestigingsbrief gekregen maar er daarna nooit meer wat van gehoord. Ik zal wel in de brij van aanstormende klanten verdwenen zijn.
Laatst moest ik zo'n pandje sluiten en vertelde ze me ook dat er honderden mensen die dag bij hun zijn overgestapt van de ING / sns / abn naar de rabo
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 13:47
De Rabo is ook slim door hun rente redelijk aantrekkelijk te houden voor grotere bedragen. Loyaalrekening is nog steeds 4%. Dat is een stuk beter dan die hoerige <1% die Wouter Bos tegenwoordig betaalt (staatsobligaties). Vandaar ook mijn switch.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 13:48
ECB heeft de rent naar 1.5% verlaagd. Naar verwachting dus.
Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 13:49
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:39 schreef pberends het volgende:
Essent maakt 11% meer winst

Blijft hilarisch dit soort berichten. "We hebben hard gewerkt"

Tarieven verhoogd bedoelen ze .
Inderdaad. Het op Amerikaanse leest geschoeide energiebeleid is één van de beste voorbeelden van pervers graaigedrag. Zie ook de wanpraktijken bij Enron. Dit is hetzelfde, alleen dan op een veel kleinere schaal.

De VVD zal zich nog wel een paar keer achter de oren krabben. Bijna alles wat die partij heeft laten liberaliseren is op een fiasco uitgedraaid.
Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 13:50
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:40 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Ik zit er ook nog, gedeeltelijk. Heb begin januari een rekening bij de Rabobank aangevraagd, wel na 4 weken een bevestigingsbrief gekregen maar er daarna nooit meer wat van gehoord. Ik zal wel in de brij van aanstormende klanten verdwenen zijn.
Het schijnt daar echt een gekkenhuis geweest te zijn, het afgelopen half jaar.
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 13:50
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:48 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
ECB heeft de rent naar 1.5% verlaagd. Naar verwachting dus.
...en de UK naar 0,5%
Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 13:52
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:42 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Ik zie het al voor me, die dikke Boersma samen met de rest van de RvB op home-trainers met dynamo. [ afbeelding ]
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 13:53
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:50 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Het schijnt daar echt een gekkenhuis geweest te zijn, het afgelopen half jaar.
Misschien is dat wel de oplossing: allemaal overstappen naar de Rabo en de rest failliet laten gaan. Daarna met vers kapitaal nieuwe bankjes beginnen met sterke balans en concurrerende rente
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 13:53
Het valt wel op dat de tijd dat de beurs heftig reageert op rentebesluiten inmiddels voorbij is.
Ik kan me nog van dergelijke dagen herinneren eind 2008, waarbij de beurs enorme uitslagen liet zien door achtereenvolgens compleet uitgelaten en dan weer zwaar teleurgestelde beleggers.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 13:55
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:53 schreef Lemans24 het volgende:
Het valt wel op dat de tijd dat de beurs heftig reageert op rentebesluiten inmiddels voorbij is.
Ik kan me nog van dergelijke dagen herinneren eind 2008, waarbij de beurs enorme uitslagen liet zien door achtereenvolgens compleet uitgelaten en dan weer zwaar teleurgestelde beleggers.
Wellicht hebben de beleggers prozac ontdekt. Hoe gaat het met het aandeel Pfizer?
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 13:56
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:53 schreef Lemans24 het volgende:
Het valt wel op dat de tijd dat de beurs heftig reageert op rentebesluiten inmiddels voorbij is.
Ik kan me nog van dergelijke dagen herinneren eind 2008, waarbij de beurs enorme uitslagen liet zien door achtereenvolgens compleet uitgelaten en dan weer zwaar teleurgestelde beleggers.
Wacht maar tot over een tijdje de rentes weer moeten worden verhoogd om bepaalde currencies te redden
Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 14:00
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:53 schreef SeLang het volgende:

[..]

Misschien is dat wel de oplossing: allemaal overstappen naar de Rabo en de rest failliet laten gaan. Daarna met vers kapitaal nieuwe bankjes beginnen met sterke balans en concurrerende rente
FOK!Bank Voor een Fokking hoge spaarrente!

Ik houd me al vast aanbevolen voor een positie in de RVC
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 14:03
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:00 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

FOK!Bank Voor een Fokking hoge spaarrente!

Ik houd me al vast aanbevolen voor een positie in de RVC
Maar wel met een beloningsstructuur die bij de tijd hoort . Zie ook: Wat is dè oplossing voor de graaicultuur? - Deel 2
Maanvisdonderdag 5 maart 2009 @ 14:05
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:53 schreef SeLang het volgende:

[..]

Misschien is dat wel de oplossing: allemaal overstappen naar de Rabo en de rest failliet laten gaan. Daarna met vers kapitaal nieuwe bankjes beginnen met sterke balans en concurrerende rente
Dan moet Bos wel eerst stoppen met het spekken van die banken.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 14:07
Bos wil onwillige beleggers onteigenen

Stukje over Hommen en zijn aandelenverlies ook maar erbij gezet .
Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 14:07
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:47 schreef SeLang het volgende:
De Rabo is ook slim door hun rente redelijk aantrekkelijk te houden voor grotere bedragen. Loyaalrekening is nog steeds 4%. Dat is een stuk beter dan die hoerige <1% die Wouter Bos tegenwoordig betaalt (staatsobligaties). Vandaar ook mijn switch.
Overigens staat hier tegenover dat ze hun hypotheekrente momenteel hoog houden. Vooral hun variabele rente blijft op een belachelijk hoog niveau staan (zo'n 5%). Maarja, het moet natuurlijk ergens vandaan komen, is het niet uit de lengte dan wel uit de breedte.

Het beste ben je op dit moment af met een hypotheek met variabele rente bij ING of ABN Amro. En je spaargeld bij Rabo.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 14:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:07 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Overigens staat hier tegenover dat ze hun hypotheekrente momenteel hoog houden. Vooral hun variabele rente blijft op een belachelijk hoog niveau staan (zo'n 5%). Maarja, het moet natuurlijk ergens vandaan komen, is het niet uit de lengte dan wel uit de breedte.

Het beste ben je op dit moment af met een hypotheek met variabele rente bij ING of ABN Amro. En je spaargeld bij Rabo.
Sowieso in deze tijd niet je schulden bij dezelfde bank laten lopen als je betaal- & spaarrekeningen.
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 14:31
Net werd er op RTLZ gesproken over maatregelen die de ECB of BOE gaan nemen. Het zou gaan om precies dezelfde maatregelen die in de jaren 30 & in Zimbabwe hebben gezorgd voor hyperinflatie.

Ik heb het helaas niet goed meegekregen... Iemand anders hier wel?
Dave7donderdag 5 maart 2009 @ 14:36
Randstad 9,95, wordt wel steeds verleidelijker nu
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 14:38
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:36 schreef Dave7 het volgende:
Randstad 9,95, wordt wel steeds verleidelijker nu
ik ben zelf bij randstad geweest voor werk, ze hebben echt zo veel minder aanbod dan 2 jaar geleden, het is echt een wereld van verschil.

(ook de koers tussen toen en nu trouwens, ik zeg alleen maar)
De.Marcusdonderdag 5 maart 2009 @ 14:41
202... 200 is niet ver meer...vandaag???
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 14:41
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:41 schreef De.Marcus het volgende:
202... 200 is niet ver meer...vandaag???
niet, tenzij WS vandaag net zo fanatiek gaat diepzeeduiken.
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 14:42
Dinsdag hadden we 202,41

Vandaag: ???
Party_Pdonderdag 5 maart 2009 @ 14:45
Even wat vragen:

...ik hoorde dat de ECB de rente verlaagd heeft met 0,5% naar 1,5%.

- Betekend dit ook dat de banken de rente tarieven van spaar rekeningen zal verlagen?
- En hoe zit dat met deposito's...gaan die ook naar beneden of staat de rente van wel echt vast?
rvlaak_werk2donderdag 5 maart 2009 @ 14:47
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:45 schreef Party_P het volgende:
Even wat vragen:

...ik hoorde dat de ECB de rente verlaagd heeft met 0,5% naar 1,5%.

- Betekend dit ook dat de banken de rente tarieven van spaar rekeningen zal verlagen?
- En hoe zit dat met deposito's...gaan die ook naar beneden of staat de rente van wel echt vast?
Ja & nee. In die volgorde.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 14:52
Gigantische bearmarktrally op komst
Llotyhydonderdag 5 maart 2009 @ 14:55
We zijn door dinsdag heen...
Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 14:56
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:45 schreef Party_P het volgende:
Even wat vragen:

...ik hoorde dat de ECB de rente verlaagd heeft met 0,5% naar 1,5%.

- Betekend dit ook dat de banken de rente tarieven van spaar rekeningen zal verlagen?
Ja
quote:
- En hoe zit dat met deposito's...gaan die ook naar beneden of staat de rente van wel echt vast?
Voor nieuwe deposito's wel. Voor lopende deposito's natuurlijk niet.
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 14:56
De AEX: nu nóg lager! (dan dinsdag)

Dan kan de 200 er dus ook makkelijk aan in het komende half uur.

AMG inmiddels al 3,81
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:00
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 14:56 schreef Lemans24 het volgende:
De AEX: nu nóg lager! (dan dinsdag)

Dan kan de 200 er dus ook makkelijk aan in het komende half uur.

AMG inmiddels al 3,81
Yummie .
sitting_elflingdonderdag 5 maart 2009 @ 15:01
het is weer mooi te zien welke sectoren het hardst worden afgestraft. De materials en de financials
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 15:01
Zojuist gekocht ING 600 stuks a 2,65
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 15:01
Ik zit al een paar dagen op een bearmarketrally te speculeren, met een stoploss van 201

* Xtreem knijpt z'n billen nog verder samen..
Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 15:03
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:01 schreef sitting_elfling het volgende:
het is weer mooi te zien welke sectoren het hardst worden afgestraft. De materials en de financials [ afbeelding ]
Weer minder nietjes verkocht
Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 15:03
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:01 schreef Salt_Seafood het volgende:
Zojuist gekocht ING 600 stuks a 2,65
Je had ze op 2,52 moeten kopen
One_conundrumdonderdag 5 maart 2009 @ 15:03
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:01 schreef sitting_elfling het volgende:
het is weer mooi te zien welke sectoren het hardst worden afgestraft. De materials en de financials [ afbeelding ]
Doe es meer van daar soort plaatjes over de AEX enzo
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 15:04
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 13:39 schreef pberends het volgende:
Essent maakt 11% meer winst

Blijft hilarisch dit soort berichten. "We hebben hard gewerkt"

Tarieven verhoogd bedoelen ze .
Er komt maar een bescheiden percentage van de winst van Essent uit het leveringsbedrijf
sitting_elflingdonderdag 5 maart 2009 @ 15:09
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:03 schreef One_conundrum het volgende:

[..]

Doe es meer van daar soort plaatjes over de AEX enzo
ik gooi er zo wel even een speciaal topic voor open. Wat een bloomberg terminal kan doen en hoe alles er uitziet en wat je allemaal van de AEX kunt checken.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:16
quote:
Leuthold Joins Fleckenstein, Faber in Warning on Short Sales

March 5 (Bloomberg) -- Steven Leuthold, whose Grizzly Short Fund makes money for investors by betting companies will fail, says he wouldn’t invest in his own fund now because the U.S. stock market is close to its bottom.

Leuthold, who helps manage $3.2 billion as founder of Minneapolis-based Leuthold Weeden Capital Management, told investors to keep money out of the Grizzly fund yesterday after it rose 74 percent in 2008. He joined Bill Fleckenstein, who shut a 13-year-old bearish fund in December, and Marc Faber, who covered bets against U.S. stocks.

The 54 percent plunge in the Standard & Poor’s 500 Index since October 2007 gave the average short-selling hedge fund a 28 percent increase last year, the most among strategies tracked by Chicago-based Hedge Fund Research Inc. Leuthold says the S&P 500 may rise 40 percent this year because the U.S. economy won’t fall into a depression and stocks are the cheapest in 24 years.

“I personally would not have an investment in the Grizzly fund because I think we’re so close to a major market bottom,” said Leuthold in an interview with Bloomberg Television from Tucson, Arizona. “Every investor ought to be considering putting money into equities.”

Short sellers borrow stock and sell it with the hope of profiting by replacing it after prices fall. The number of shares held short on the New York Stock Exchange has fallen 26 percent from a July peak.

Cheapest Stocks

The first simultaneous recessions in the U.S., Europe and Japan since World War II pushed the price of the S&P 500 as low as 10.2 times earnings from the past year, the cheapest since 1985, according to data compiled by Bloomberg. About $1.2 trillion in bank losses tied to subprime mortgages sent financial companies in the S&P 500 down 82 percent from the February 2007 high, making them the cheapest relative to book value, or assets minus liabilities, since Bloomberg began tracking the data.

The S&P 500 rallied 2.4 percent yesterday on speculation China will accelerate actions to spur growth. The gauge sank to 696.33 on March 3, the lowest level since October 1996, and retreated 21 percent in 2009 for its worst start to a year.

Leuthold, 71, said investors have become too concerned about the economy, which contracted at a 6.2 percent annual rate in the fourth quarter, the most since 1982, according to the Commerce Department. Comparisons between the current slump and the Great Depression are exaggerated, said Leuthold, who predicts the S&P 500 will rally to at least 1,000 this year.

‘Lot of Nothing’

Fleckenstein, president of Seattle-based Fleckenstein Capital Inc., says that while stocks may advance in coming months, they’re likely to lose the gains as the recession worsens and unemployment climbs.

The 55-year-old investor, who plans to open a fund that bets on both stock declines and gains later this year, said if he were managing a fund today he would be “doing a whole lot of nothing” and would have few short sales.

“Just because the market is going down, I don’t necessarily feel I want to put my capital at risk if I can’t find ideas that make sense,” said Fleckenstein. “It’s kind of dangerous to be shorting even though it’s working.”

Fleckenstein said he boosted his stake in Redmond, Washington-based Microsoft Corp. yesterday as the world’s largest software maker traded at 8.5 times profit, the cheapest since at least 1987. Microsoft added 1.5 percent to $16.12 yesterday after losing 73 percent of its value since December 1999.

The size of the stock market’s losses over the last 16 months is fooling investors into buying, according to David Tice, the chief portfolio strategist for bear markets at Federated Investors Inc., which manages $407 billion including the $1.1 billion Federated Prudent Bear Fund. Tice said in February that the S&P 500 may decrease as much as 50 percent this year.

Still Early

“There are a lot of people that just hope stocks are going to up go because it was down a lot last year,” Tice said yesterday in a Bloomberg Television interview from Dallas.

The S&P 500 traded for 6.6 times its companies’ 10-year average profits in August 1982 when an almost two-year retreat ended, according to data compiled by Yale University professor Robert Shiller. The benchmark index for American equities is valued at 12.3 times earnings now, Shiller’s data show.

Faber, who publishes the “Gloom, Boom & Doom Report,” said in a Feb. 23 interview on Bloomberg Television that investors shouldn’t short stocks because programs by the Federal Reserve and Treasury may ease the recession in the next three months. The U.S. government pledged more than $11.6 trillion over the past 19 months to spur economic growth and bail out banks, according to Bloomberg data as of Feb. 24.

Faber, based in Hong Kong, didn’t respond to requests for an interview sent outside of normal business hours.

“I see the comments from my readers and a lot of them, they want to short the market,” said Faber, 63, on Feb. 23. “This is something I would not necessarily do.”
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601103&sid=aX8yh0EgfMFE&refer=us
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 15:17
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:03 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

Je had ze op 2,52 moeten kopen
als ie vandaag boven de 2,65 sluit ben ik een tevreden mens.
Gremendonderdag 5 maart 2009 @ 15:21
Nou WS gaat bijna open, ik ben benieuwd!
One_conundrumdonderdag 5 maart 2009 @ 15:22
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:09 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

ik gooi er zo wel even een speciaal topic voor open. Wat een bloomberg terminal kan doen en hoe alles er uitziet en wat je allemaal van de AEX kunt checken.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:22
http://www.rtl.nl/financien/rtlz/home/

Die uitroepteken over het rentebesluit .
Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 15:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:22 schreef pberends het volgende:
http://www.rtl.nl/financien/rtlz/home/

Die uitroepteken over het rentebesluit .
En daarnaast de open brief van Koopman over de negatieve berichtgeving
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 15:32
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:27 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

En daarnaast de open brief van Koopman over de negatieve berichtgeving
goede open brief toch wel!
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:33
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:27 schreef Zero2Nine het volgende:

[..]

En daarnaast de open brief van Koopman over de negatieve berichtgeving
Joh, die staat ook op de FP.

Kijkers zijn azijnpisserij RTL Z zat

24k lezers niet slecht.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:35
Het aandeel BAM staat op drijfzand, bijna min 20%.
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 15:36
nou om 3 uur hebben we the day-low toch wel gehad lijkt me, nu even een stukje hoger zetten die zooi jongens!
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 15:44
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:35 schreef pberends het volgende:
Het aandeel BAM staat op drijfzand, bijna min 20%.
Nog steeds 50 cent boven de koers waarop ik destijds uit paniek heb verkocht
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:47
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:44 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

Nog steeds 50 cent boven de koers waarop ik destijds uit paniek heb verkocht
Hehe .
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 15:51
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:01 schreef Xtreem het volgende:
Ik zit al een paar dagen op een bearmarketrally te speculeren, met een stoploss van 201

* Xtreem knijpt z'n billen nog verder samen..
Voor de tweede keer deze week langs de rand van de afgrond
Mortaxxdonderdag 5 maart 2009 @ 15:53
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:51 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Voor de tweede keer deze week langs de rand van de afgrond
We gaan er nog wel doorheen deze week
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 15:53
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:51 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Voor de tweede keer deze week langs de rand van de afgrond
Gewoon aanhouden, hij's nu toch bijna niets meer waard .
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 15:54
wat een wereldkoop die ING aandelen!
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 16:02
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:53 schreef Mortaxx het volgende:

[..]

We gaan er nog wel doorheen deze week
Heul nie waor!

hebben wij ons eigen ppt ofzo!?
BlaZdonderdag 5 maart 2009 @ 16:03
Grootste stijger tomtom
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:05
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:03 schreef BlaZ het volgende:
Grootste stijger tomtom
Haha, vooral het koersverloop is grappig.
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 16:05
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 15:54 schreef Salt_Seafood het volgende:
wat een wereldkoop die ING aandelen!
intraday toch een mooi rendement
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 16:06
Ik zie een nieuwe kans in de commodities en bovendien oer-Hollands:
quote:
AMSTERDAM (Dow Jones)--Amsterdam Commodities nv (Acomo), een handelshuis in specerijen, ingredienten voor de voedingsmiddelenindustrie en natuurrubber, krijgt rond half maart een continue notering aan de Amsterdamse beurs, zo meldt het bedrijf donderdag in een persbericht.

De exacte datum zal nog door Euronext Amsterdam worden bekendgemaakt. Momenteel maakt Acomo nog deel uit van het Euronext veilingsysteem.

"Acomo besloot tot de overstap naar een continue notering vanwege de toegenomen interesse van investeerders in het fonds en de hiermee samenhangende stijging van het aantal transacties in het aandeel", aldus het handelshuis.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:07
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:06 schreef Lemans24 het volgende:
Ik zie een nieuwe kans in de commodities en bovendien oer-Hollands:
[..]


Natuurrubber... ik zie daar niet zoveel toekomst in. Chinezen hebben maar kleine pikkies.
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 16:20
Dat ik ooit mijn kleinkinderen kan vertellen dat opa ING aandelen heeft geklocht voor 2,65 per stuk, dat gaan die kleintjes nooit geloven!
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 16:30
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:20 schreef Salt_Seafood het volgende:
Dat ik ooit mijn kleinkinderen kan vertellen dat opa ING aandelen heeft geklocht voor 2,65 per stuk, dat gaan die kleintjes nooit geloven!
Opa, wat is dat, ING?

Nou, dat is die bank die ergens in 2009 is verdwenen.

Bank, wat is dat opa?

Nou, dat is zo'n instelling die t/m 2010 nog heeft bestaan en waar wij ons geld aan weggaven, in de hoop dat we er meer voor terug zouden krijgen. Nu weten we dat je het beter zelf goed kan bewaren.

Geld, wat is dat dan?

Ach natuurlijk, ik bedoel goudklompjes. Vroeger noemden we dat geld en was het nog rond en van waardeloze metalen. Of van papier, maar daarvan deden we alleen alsof het iets waard was.
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 16:34
Fortis op 84 cent?? (daylow 81 cent)
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 16:39
DJ lijkt te blijven hangen tussen 6700 en 6750 en de AEX doet natuurlijk vrolijk mee met stabiliseren.
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 16:45
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:39 schreef Lemans24 het volgende:
DJ lijkt te blijven hangen tussen 6700 en 6750 en de AEX doet natuurlijk vrolijk mee met stabiliseren.


Stabiliseren!??!
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:45
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:34 schreef ItaloDancer het volgende:
Fortis op 84 cent?? (daylow 81 cent)

Worden ze genationaliseerd?
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 16:49
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:45 schreef pberends het volgende:

[..]

Worden ze genationaliseerd?
Blijkbaar zagen alleen d'n 'Ollanders er nog brood in, want het aandeel gaat uit de AEX en is gelijk de helft waard zo'n beetje
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:52
Bam even op 5 euri .
Gremendonderdag 5 maart 2009 @ 16:53
Het wordt wel eens tijd voor actie.
Tik die 200 aan, get over with it!
Dan daarna weer eens een duidelijke richting op
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:55
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:53 schreef Gremen het volgende:
Het wordt wel eens tijd voor actie.
Tik die 200 aan, get over with it!
Dan daarna weer eens een duidelijke richting op
12 maart duurt nog ff.
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 16:56
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:45 schreef Xtreem het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Stabiliseren!??!
Ja, toen Wall Street opende, stond de AEX op 204, nu nog steeds. Geen richting meer, behalve rechtdoor!

Maar de DJ begint wat richting te krijgen: langzaam naar beneden.
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 16:56
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:52 schreef pberends het volgende:
Bam even op 5 euri .
Spontaan kocht ik sprinters BAM long
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 16:57
De Nasplaq overigens dicht tegen de November-low aan.
Gremendonderdag 5 maart 2009 @ 16:58
BAM staat nog steeds hoger dan zijn november low, er kan nog wel wat van af!
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 17:00
Ik wil AirFrance-KLM sprinters long kopen, maar er is geen handel in

Staat op day-low en alltime-low.
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:00
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 16:57 schreef pberends het volgende:
De Nasplaq overigens dicht tegen de November-low aan.
november?? dat is niet slecht dan...
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 17:04
Ik zie nu pas wat Boskalis doet: dat koersverloop vandaag!

sitting_elflingdonderdag 5 maart 2009 @ 17:05
ING doet het op dit moment vandaag nog niet eens zo heel slecht in vergelijking met directe concurrenten globaal gezien.

Swetseneggerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:08
waar kan je ook alweer de aex over langere termijn bekijken? Dus van 1990 tot 2009 ofzo.
superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 17:09
6,704.99 nieuwe crisis-low
Dulkdonderdag 5 maart 2009 @ 17:13
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:08 schreef Swetsenegger het volgende:
waar kan je ook alweer de aex over langere termijn bekijken? Dus van 1990 tot 2009 ofzo.
http://finance.yahoo.com

direct link : http://finance.yahoo.com/(...)=on;source=undefined
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 17:13
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:08 schreef Swetsenegger het volgende:
waar kan je ook alweer de aex over langere termijn bekijken? Dus van 1990 tot 2009 ofzo.
Hier

ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:14
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:04 schreef Lemans24 het volgende:
Ik zie nu pas wat Boskalis doet: dat koersverloop vandaag!

[ afbeelding ]
BOS is een koopje!
Llotyhydonderdag 5 maart 2009 @ 17:15
Ze gaan niet graag door die 6700 heen zo te zien...

Edit: Daar istie!
Llotyhydonderdag 5 maart 2009 @ 17:16
En niet een beetje!
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:16
wow
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:17
201.77
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:17
201,60 nieuwe low voor de AEX
6667,80 Dow...
superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 17:18
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:16 schreef ItaloDancer het volgende:
wow
Idd
Mortaxxdonderdag 5 maart 2009 @ 17:18
Nieuwe daylow gezet
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 17:18
S&P500 op 688
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:19
We gaan verder waar we gebleven waren...
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:20
Het gaat lekker in de uitverkoop.
sitting_elflingdonderdag 5 maart 2009 @ 17:20
De Dow Jones
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:23
M
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:20 schreef sitting_elfling het volgende:
De Dow Jones
[ afbeelding ]
Mooi rood is niet lelijk.
jpjedidonderdag 5 maart 2009 @ 17:24
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:17 schreef ItaloDancer het volgende:
201,60 nieuwe low voor de AEX
6667,80 Dow...
Damn, tijd voor sprintertjes denk ik zo.
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:24
Citi nieuwe low 99 dollarcent.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:26
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:24 schreef ItaloDancer het volgende:
Citi nieuwe low 99 dollarcent.
Pennystock!
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:27
Dow blijft even rond de 6666,66 hangen maar dat kan natuurlijk nooit lang goed gaan.
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 17:28
Gaat goed met ING
sitting_elflingdonderdag 5 maart 2009 @ 17:28
En de S&P 500 waar duidelijk blijkt dat de materials niet zo zwaar worden afgestraft maar de weging van de materials in de s&p500 is dan ook maar rond de 3.5%

ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:28
Als Wall Street nu nog even zes minuutjes paniekerig gaat doen kunnen we onder de 200 veilen
superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 17:29
201,56, nog een kléin beetje
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:30
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:28 schreef ItaloDancer het volgende:
Als Wall Street nu nog even zes minuutjes paniekerig gaat doen kunnen we onder de 200 veilen
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:30
11% of homeowners in mortgage trouble
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:31
Veiling begonnen

future @ 200,75
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:31
200,35
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:33
200,20...
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:33
200,00
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:33
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:33 schreef ItaloDancer het volgende:
200,20...
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:33
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:29 schreef superworm het volgende:
201,56, nog een kléin beetje
Zo te zien sluiten we nog boven de 200 idd.
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:34
199,85
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:34
En er weer boven
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:34
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:31 schreef ItaloDancer het volgende:
Veiling begonnen

future @ 200,75
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:34
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:34 schreef ItaloDancer het volgende:
En er weer boven
waar haal je de aex futures vandaan?!
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:35
Het mislukt omdat WS net op het einde omhoog ging. Laatste 1,5 minuut.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:35
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:34 schreef ItaloDancer het volgende:
199,85
wat eng!
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:35
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:34 schreef Xtreem het volgende:

[..]

waar haal je de aex futures vandaan?!
Binck
ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:35
200,58 slot

als de veiling een minuut eerder afgelopen was had het net gekund
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:35
maar wat is nu het slot? Opdat ik rustig kan gaan slapen jeweets.
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:36
Ruk. Door m'n stoploss.
indahnesia.comdonderdag 5 maart 2009 @ 17:36
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:35 schreef ItaloDancer het volgende:
200,58 slot

als de veiling een minuut eerder afgelopen was had het net gekund
da's behoorlijk akelig dicht op het randje zeg maar
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 17:38
Toch een mooie uitgangspositie voor morgen:

200,58

Morgen kan het nu zomaar 180 worden, interessant.
Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 17:38
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:36 schreef Xtreem het volgende:
Ruk. Door m'n stoploss.
Dat zal ook wel het doel zijn geweest, nog even de turbo en sprinters kapot maken. Straks een licht aantrekkende beurs in de USA en het opent hier gewoon boven de 200 punten.

Stoploss was 201 punten?
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 17:39
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:36 schreef Xtreem het volgende:
Ruk. Door m'n stoploss.
En als we morgen onder de 195 openen, ben je alles kwijt. Gecondoleerd.
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:38 schreef Ericr het volgende:

[..]

Dat zal ook wel het doel zijn geweest, nog even de turbo en sprinters kapot maken. Straks een licht aantrekkende beurs in de USA en het opent hier gewoon boven de 200 punten.

Stoploss was 201 punten?
201 ja..
M.Melandridonderdag 5 maart 2009 @ 17:40
Zozo behoorlijk wat gemist vandaag. Gelukkig vanmorgen stoploss geplaatst voor mijn longs, dus gelukkig valt de schade mee (-30%).
Xtreemdonderdag 5 maart 2009 @ 17:40
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:39 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

En als we morgen onder de 195 openen, ben je alles kwijt. Gecondoleerd.
Nah, dat sowieso niet..
Maar echt gelukkig wordt ik er niet van
M.Melandridonderdag 5 maart 2009 @ 17:42
die SL201 is nu helemaal link... bij lagere opening ben je flink de sjaak
M.Melandridonderdag 5 maart 2009 @ 17:43
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:40 schreef Xtreem het volgende:

[..]

Nah, dat sowieso niet..
Maar echt gelukkig wordt ik er niet van
Financieringsniveau 195,0023
Daaronder ben je alles kwijt... dan moet WS nog veel verder zakken
Lemans24donderdag 5 maart 2009 @ 17:43
De DJ gaat weer richting 6650, kan best weer een zwaar rood dagje worden.
Pwoekiedonderdag 5 maart 2009 @ 17:46
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:43 schreef Lemans24 het volgende:
De DJ gaat weer richting 6650, kan best weer een zwaar rood dagje worden.
voorl met dat goede nieuws van GM zelf
Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 17:47
ik sta gewoon 2 cent verlies op mijn ING positie!!!!
Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 17:48
Listige tijden om met hefboomproducten te werken. Kans op leuke rendementen maar veel te grote kans dat je investeringen binnen no time geklapt zijn. Hoe veel goede trades heb je daarna niet nodig om die verliezen weer op te vangen?
star_gazerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:52
Oh wow. We testen de 200!
Dave7donderdag 5 maart 2009 @ 17:52
Dow Jones Transportation Average .DJT 2,233.13 -172.59 (-7.17%)
Wheelgunnerdonderdag 5 maart 2009 @ 17:55
Die 200 gaat er morgen wel aan dan.
Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 18:00
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 17:55 schreef Wheelgunner het volgende:
Die 200 gaat er morgen wel aan dan.
Het kan nog draaien natuurlijk, ook al verwacht ik daar weinig van. Paniek is weer terug en dan komt er meestal nog een sell-off aan het einde van de sessie.
lammegirafdonderdag 5 maart 2009 @ 18:03
foe, ben er ook een dagje uit....wegens drukte even gestopt met de sprintertjes.

heeft mijn Mittal het nog redelijk droog gehouden...

damn, je zou maar in ING zitten....

ben benieuwd wat we morgen weer krijgen...
Falcodonderdag 5 maart 2009 @ 18:11
General Motors nu onder de $ 2 (> - 17%)
Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 18:11
S&P dondert zo ook weer door een steun heen. 685 staat op springen.
Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 18:15
Morgen die 200 puntengrens
jpjedidonderdag 5 maart 2009 @ 18:17
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 18:15 schreef Bolkesteijn het volgende:
Morgen die 200 puntengrens
Of het PPT trekt de boel weer op en de laatste dag van de week eindigt groen.

Wishfull thinking dat mijn SL196 niet klappen.
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 18:18
AEX sluit op 200 punten
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 18:25
Citigroup $0,99
pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 18:27
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 18:25 schreef SeLang het volgende:
Citigroup $0,99
.

Nog even en een hamburgertje bij de McDonalds is goedkoper dan een aandeel Citigroup.
henkwaydonderdag 5 maart 2009 @ 18:28
ING morgen ok op 99 eurocent?
Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 18:30
quote:
Op donderdag 5 maart 2009 18:28 schreef henkway het volgende:
ING morgen ok op 99 eurocent?
Als Bos de boel nationaliseert wel.
M.Melandridonderdag 5 maart 2009 @ 18:33
Hehe de exit van die sprinters is straks nog hoger dan de exit van het ING aandeel zelf
SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 18:34
quote:
From The Business Insider, March 5, 2009:

If GE Capital were a bank, it would almost certainly be insolvent (GE).

The company has $661 billion of assets and only $53 billion of equity. If its assets were marked-to-market, like those of banks, it is hard to imagine that the losses wouldn't wipe out GE Capital's equity. All it would take would be an 8% writedown--in a global debt collapse in which some assets are now worth pennies on the dollar.

So what happens now?

A few possibilities:

  • GE muddles through. It shrinks its asset base gradually, uses cash flow from its industrial and finance businesses to cover write-downs and losses, and eventually emerges from the crisis a shadow of its former self. Of course, while it's doing this, it won't be snapping up cheap businesses, building its industrial operations, and pumping hundreds of billions of dollars of new credit into the economy the way a robust GE would. At least it will control its destiny, though, and not become a national embarrassment like Citi and Bank of America.

  • GE raises tens of billions of new equity from the private market. Possible, but unlikely. And getting tougher and more expensive all the time. Having vaporized their capital by falling for the "just trust us" assurances of the collapsing banks, global investors are understandably skeptical of any company that claims its capital position is strong.

  • Taxpayers bail GE out. Tim Geithner and Jeff Immelt meet in some secret back room and hash out a plan whereby the taxpayer backstops GE Capital's losses and the western world is saved. Something tells us that this one won't go over too well. The public has already had it with bailouts and Geithner, and the idea of bailing out a company that still throws of tens of billions of dollars of cash a year from an industrial business might be the last straw.

    Which one will we choose? Probably A or C. But we'll cross that bridge when we come to it. In the meantime, back to Platitudes, Assurances, Denial.
  • Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 18:34
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:28 schreef henkway het volgende:
    ING morgen ok op 99 eurocent?
    Dan ben ik mijn geld kwijt, dus beter blijft Bos eraf met zn fikken!
    Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 18:34
    Ik sta voor de keus, een aandeel Fortis of een Euroknaller bij de Mac..

    wie helpt!
    Espabiladodonderdag 5 maart 2009 @ 18:37
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:34 schreef Salt_Seafood het volgende:
    Ik sta voor de keus, een aandeel Fortis of een Euroknaller bij de Mac..

    wie helpt!
    Zeg je internetabbo op...
    Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 18:38
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:37 schreef Espabilado het volgende:

    [..]

    Zeg je internetabbo op...
    Jij zit zeker nog steeds in fortis
    henkwaydonderdag 5 maart 2009 @ 18:39
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:34 schreef Salt_Seafood het volgende:

    [..]

    Dan ben ik mijn geld kwijt, dus beter blijft Bos eraf met zn fikken!
    dat ben je toch wel net als de fortis stemmers NEE, NEE , NEE
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 18:40
    quote:
    Rabo-CEO: na crisis nieuw evenwicht op lager niveau

    05-03-2009 18:22:00

    AMSTERDAM (Dow Jones)--De kredietcrisis heeft de exploderende prijzen van bijvoorbeeld huizen, olie en metaal in de voorgaande jaren "definitief tenietgedaan", stelt bestuursvoorzitter Bert Heemskerk van Rabobank donderdag in een toelichting op de jaarcijfers. Na herstel van de kredietcrisis zal de markt een nieuw evenwicht vinden op een lager niveau dan de vorige toppen, verwacht Heemskerk.

    De scheidende bestuursvoorzitter van Rabobank zegt dat de financiele markten zich inmiddels "dichtbij de bodems" bevinden.

    Hij wijst op het grote potentieel dat de meeste bankaandelen inmiddels hebben na de sterke koersdalingen van de afgelopen anderhalf jaar. "De koers van veel banken is met 90% gedaald, van 100% naar 10%", aldus Heemskerk. "Bedenk dat van 10 naar 20 een stijging van 100% is, van 20 naar 40 nog eens 100%, en van 40 naar 80 nog eens 100%. Dat is een geweldig potentieel."

    De aandelenkoers van Nederlandse financiele fondsen zoals ING en Aegon is de afgelopen weken hard gedaald, door ongerustheid dat deze financiele dienstverleners zouden kunnen worden genationaliseerd, waarna de aandeelhouders het nakijken zouden hebben. Beleggers hebben het voorbeeld van Fortis nog helder op het netvlies staan.

    Heemskerk wilde niet speculeren over de mogelijkheid dat bijvoorbeeld ook ING zou worden genationaliseerd. Als zich de situatie zou voordoen, denkt de topman overigens niet dat Rabobank er veel last van zou hebben om de enige grootbank te zijn die niet in staatshanden is. "Onze klanten hebben veel waardering voor het feit, dat Rabobank geen steun nodig heeft. Uiteindelijk is de Rabobank de bank van het volk. De klanten zijn onze aandeelhouders", aldus Heemskerk.

    De Rabobank zegt verder vorderingen te boeken met zijn programma '2010', bedoeld om alle producten van de bank ook "virtueel" aan te kunnen bieden, via internet. Het programma zal op termijn ten koste gaan van 'enkele duizenden' banen. In 2009 zijn dat er "nog geen duizend", aldus Heemskerk, die benadrukt dat het hier gaat om een reeds in 2007 aangekondigd programma.

    Rabobank telt 33.000 werknemers, waarvan zo'n 4.000 externen. De krimp is vooral in de externe schil te verwachten, aldus Heemskerk.
    .
    Espabiladodonderdag 5 maart 2009 @ 18:44
    Zegt ie nou van; "wow ik had 100 euro, 99 euro is verdwenen en nu heb ik nog maar 1 euro... máár ik leef nog dus als ik nu gitaar ga spelen op de straat en ik vang een euro dan ben ik 100% rijker en zo'n winst is geweldig!' ?
    Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 18:44
    GE laat zien dat bedrijven zich gewoon moeten richten op hun core business.Bij Porsche was het zelfs zo erg dat geld uit beleggingen en andere investeringen meer opleverde dan het verkopen van auto's. Te zot voor woorden.

    GE downplayed de problemen overigens en staat momenteel zelfs in de plus. Volgens GE valt maar 2% van hun bezittingen onder het risico van een potentiele devaluatie.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 18:50
    http://finance.yahoo.com/q?s=^djt

    7% eraf, nog een procent of 9 en bodem .
    Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 18:55


    Ernstig, ook al kan je voor de AEX ook zo'n lijstje maken met TomTom, Ing, Aegon, Fortis.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 18:57
    Gamma weer -11% op 2,76 .
    M.Melandridonderdag 5 maart 2009 @ 19:00
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:57 schreef pberends het volgende:
    Gamma weer -11% op 2,76 .
    Zet ze morgen maar op 0
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:02
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:00 schreef M.Melandri het volgende:

    [..]

    Zet ze morgen maar op 0
    Nog even en het aandeel is minder waard dan een gratis verfstokje van bouwmarkt Gamma.
    Roel_Jeweldonderdag 5 maart 2009 @ 19:04
    Op naar de 6600 @ Dow.... .
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:07
    Ben benieuwd of de 6400 nog weerstand geeft, dat schijnt een dipje geweest te zijn in 1994.
    Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 19:08
    Overnight voor het eerst onder de 200 punten:

    http://www.iex.nl/stocks/NLinNY.asp
    Espabiladodonderdag 5 maart 2009 @ 19:10
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:55 schreef Ericr het volgende:
    [ afbeelding ]

    Ernstig, ook al kan je voor de AEX ook zo'n lijstje maken met TomTom, Ing, Aegon, Fortis.
    AIG 117 keer minder waard

    Als je dat nu koopt en het gaat op een of andere wonderbaarlijke manier terug naar oude niveau kan je wel rijk worden tho
    edwinhdonderdag 5 maart 2009 @ 19:15
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:55 schreef Ericr het volgende:
    [ afbeelding ]

    Ernstig, ook al kan je voor de AEX ook zo'n lijstje maken met TomTom, Ing, Aegon, Fortis.
    Ach hoe erg het ook wordt we hebben altijd de racefiets nog

    overigens gaan mijn sprinters long goud gelukkig weer goed kan ze hopelijk zonder verlies weer kwijt, mijn Puts aex 200 gaan ook lekker.
    Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 19:16
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:10 schreef Espabilado het volgende:

    [..]

    AIG 117 keer minder waard

    Als je dat nu koopt en het gaat op een of andere wonderbaarlijke manier terug naar oude niveau kan je wel rijk worden tho
    Zou nog eerder geloven in een opleving van KPNQwest Maar het zijn wel leuke bespiegelingen inderdaad. Een aantal van die pennies gaan in ieder geval in de buurt komen van oude niveau's, maar het is zeer moeilijk om uit te maken welk bedrijf dat is. Zie Corus en Getronics, ook al haalden die natuurlijk nooit hun oude niveau meer. Maar als je 10 keer of meer je investering terugwint ben je wel spekkoper.
    superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 19:20
    Had even niks te doen. Lijstje gemaakt van elke vijf punten waar we doorheen kunnen vanaf 200, met steeds de datum en stand op de laatste dag ónder die stand (de volgende beursdag er dus overheen, en nooit meer eronder).
    quote:
    199.7 – 5-7-95
    194.5 – 30-5-95
    189.2 – 28-4-95
    184.2 – 20-4-95
    178.9 – 3-4-95
    174.5 – 1-7-94
    169.2 – 24-11-93
    164.9 – 14-10-93
    159.6 – 1-10-93
    154.6 – 6-8-93
    148.7 – 21-7-93
    144.8 – 21-6-93
    139.3 – 4-6-93
    134.5 – 17-2-93
    129.5 – 22-12-92
    124.5 – 25-11-92
    Verder dan 1992 ging Yahoo Finance niet
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:21
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:20 schreef superworm het volgende:
    Had even niks te doen. Lijstje gemaakt van elke vijf punten waar we doorheen kunnen vanaf 200, met steeds de datum en stand op de laatste dag ónder die stand (de volgende beursdag er dus overheen, en nooit meer eronder).
    [..]

    Verder dan 1992 ging Yahoo Finance niet
    Nice, kan ik mooi gebruiken voor m'n nieuwsposts!
    superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 19:24
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:21 schreef pberends het volgende:

    [..]

    Nice, kan ik mooi gebruiken voor m'n nieuwsposts!
    Idd!
    DJKosterdonderdag 5 maart 2009 @ 19:25
    Jammer, 6666,66 gemist..
    Nog een keer graag
    Roel_Jeweldonderdag 5 maart 2009 @ 19:25
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:10 schreef Espabilado het volgende:

    [..]

    AIG 117 keer minder waard

    Als je dat nu koopt en het gaat op een of andere wonderbaarlijke manier terug naar oude niveau kan je wel rijk worden tho
    .
    Om dat ff in perspectief te zetten: op basis van beurswaarde kan Google met hun kasvoorraad op dit moment Ford, General Motors, AIG én ING kopen. En dan blijft er nog geld over . De vraag is wat je er verder mee kan, maar toch .
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:27
    SBM is wel interessant als koopje overigens, kost iets van 10 euro, dividend dik boven de 1 euro .
    jpjedidonderdag 5 maart 2009 @ 19:30
    kabinet ook in crisisberaad, ik zeg morgen nationale feestdag.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:31
    Ik heb maar wat turbootjes bitterballen gekocht.
    quote:
    Bitterbal profiteert van crisis

    AMSTERDAM - Een stevige economische crisis blijkt erg goed voor de verkoop van oer-Hollandse snacks. Uit cijfers van marktonderzoeksbureau Information Resources Inc. blijkt dat de verkoop van bitterballen en kroketten in de afgelopen 52 weken fors is gestegen.
    Dat schrijft de Volkskrant. Waar andere bedrijven hun verkoop zagen afnemen, groeide de totale bitterballenmarkt met 14 procent en werd 4 procent meer kroketten verkocht.

    De reden is niet helemaal duidelijk. Maar Van Dobben denkt dat mensen in deze tijd een beetje troost zoeken in snacks.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 19:31
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:30 schreef jpjedi het volgende:
    kabinet ook in crisisberaad, ik zeg morgen nationale feestdag.
    "We nationaliseren de AEX"
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 19:40
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:30 schreef jpjedi het volgende:
    kabinet ook in crisisberaad, ik zeg morgen nationale feestdag.
    Geheime lijst Gerritse:
    quote:
    1. Lastenverzwaring loon/inkomen
    Maatregelen gericht op de verhogen tarieven IB/LB of verlagen heffingskortingen
    • In de LB/IB zijn diverse lastenverzwaringen denkbaar. In het overzicht zijn de volgende lastenverzwarende maatregelen opgenomen:
    o Verhogen van het tarief eerste schijf IB/LB met 0,3% (opbrengst ca. ¤ 500 mln);
    o Verlagen van de algemene heffingskorting met ¤ 50 (opbrengst ca. 600 mln);
    o Verlagen van het maximum in de arbeidskorting met ¤ 100 (opbrengst ca. ¤ 600 mln);
    o Verhogen van het maximum in de IACK met ¤ 700 (opbrengst ca. 518 mln);
    o Verkorten 3e schijf LB/IB met 1500 ¤ (opbrengst ca. ¤ 117).
    o Introductie van een graaitax: een 5e schijf vanaf 60% vanaf inkomen van 250.000 (opbrengst ca. ¤300 mln).
    • Vanzelfsprekend zijn ook combinaties van deze instrumenten (al dan niet met andere heffingskortingen) mogelijk.
    • De uitvoering is op zichzelf eenvoudig, maar tariefwisselingen gedurende het jaar brengen een herstelactie in de uitvoering met zich. Bij voorkeur wordt dit type maatregelen dus per 1 jan (2010) genomen.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 19:46
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:25 schreef DJKoster het volgende:
    Jammer, 6666,66 gemist..
    Nog een keer graag
    Dat zou een leuke slotkoers zijn, met die bijgelovige en Christelijke Amerikanen
    Bankfurtdonderdag 5 maart 2009 @ 19:46
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 15:01 schreef Salt_Seafood het volgende:
    Zojuist gekocht ING 600 stuks a 2,65
    Da's wel erg veel geld voor 600 stukjes toiletpapier.
    venomsnakedonderdag 5 maart 2009 @ 19:47
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 18:25 schreef SeLang het volgende:
    Citigroup $0,99
    Salt_Seafooddonderdag 5 maart 2009 @ 19:48
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:46 schreef Bankfurt het volgende:

    [..]

    Da's wel erg veel geld voor 600 stukjes toiletpapier.
    we will see
    edwinhdonderdag 5 maart 2009 @ 19:51
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:40 schreef capricia het volgende:

    [..]

    Geheime lijst Gerritse:
    [..]


    Als ze maar met hun poten van Box 3 afblijven
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 19:56
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:51 schreef edwinh het volgende:

    [..]

    Als ze maar met hun poten van Box 3 afblijven
    DIe wordt met 1% verhoogd. En de vrijstelling wordt verlaagd.
    quote:
    Box 3
    Verhogen forfaitair rendement box 3 met 1%
    - Het verhogen van het forfaitair rendement op vermogen van 4 naar 5% levert per saldo ¤ 933 mln op.
    - Het risico van een weglekeffect bestaat doordat vermogen meer in het buitenland ondergebracht zal kunnen worden.

    Vrijstelling verlagen met ¤ 3000
    - Verlaging van de vrijstelling van ¤ 17.600 in Box 3 met ¤3000 levert een lastenverzwaring op van ¤100 mln.
    - De maatregel raakt iedereen met een vermogen boven de nieuwe drempel
    edwinhdonderdag 5 maart 2009 @ 20:10
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:56 schreef capricia het volgende:

    [..]

    DIe wordt met 1% verhoogd. En de vrijstelling wordt verlaagd.
    [..]


    dat valt nog mee voor mijn ouders.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:16
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 19:56 schreef capricia het volgende:

    [..]

    DIe wordt met 1% verhoogd. En de vrijstelling wordt verlaagd.
    [..]
    Waar komt die lijst met horror maatregelen vandaan?
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 20:17
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:16 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Waar komt die lijst met horror maatregelen vandaan?
    http://media.rtl.nl/media(...)ritsebelastingen.doc
    Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 20:20
    quote:
    Introductie van een graaitax: een 5e schijf vanaf 60% vanaf inkomen van 250.000 (opbrengst ca. ¤300 mln).
    Kijk, dat begint erop te lijken!
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 20:21
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:20 schreef Lemmeb het volgende:

    [..]

    Kijk, dat begint erop te lijken!
    Tis wel een mooi woord: Graaitax.
    Mocht willen dat ik in dat tarief zou vallen...
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:23
    quote:
    Is dit serieus?
    Met deze maatregelen komt de economie piepend en krakend tot stilstand!
    En waar is de afschaffing van de hypotheekrente aftrek?
    Wheelgunnerdonderdag 5 maart 2009 @ 20:24
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:20 schreef Lemmeb het volgende:

    [..]

    Kijk, dat begint erop te lijken!
    Geef dan alle hogeropgeleiden meteen een ticket het land uit.
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 20:25
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:23 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Is dit serieus?
    Met deze maatregelen komt de economie piepend en krakend tot stilstand!
    En waar is de afschaffing van de hypotheekrente aftrek?
    Dit zijn de maatregelen waarover het kabinet nu aan het overleggen is. Wat het precies wordt en in welke mate horen we volgende week (toch?).
    Maar dit hebben de topambtenaren van de commissie Gerritse opgesteld...en hierover gaat het nu.

    Gisteren in het Europees Parlement werden er vragen gesteld over sociale onrusten en opstanden binnen de EU. Er zijn nl genoeg landen die veel meer moeten bezuinigen. En in zuid europa gaan ze voor minder de straat op...
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:26
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:21 schreef capricia het volgende:

    [..]

    Tis wel een mooi woord: Graaitax.
    Mocht willen dat ik in dat tarief zou vallen...
    Populistische maatregel.
    Het levert ook bijna niets op.
    Met tweede orde effecten kost die maatregel waarschijnlijk zelfs geld.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:28
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:25 schreef capricia het volgende:

    [..]

    Dit zijn de maatregelen waarover ze nu aan het overleggen zijn. Wat het precies wordt en in welke mate horen we volgende week (toch?).
    Maar dit hebben de topambtenaren van de commissie Gerritse opgesteld...en hierover gaat het nu.
    Geen idee. Ik woon niet in NL en volg het dus niet zo.
    Maar ik ben wel benieuwd of het Nederlandse volk in opstand komt tegen deze marxistische maatregelen
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 20:29
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:28 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Geen idee. Ik woon niet in NL en volg het dus niet zo.
    Maar ik ben wel benieuwd of het Nederlandse volk in opstand komt tegen deze marxistische maatregelen
    Dat denk ik niet. Veel belastingmaatregelen over dit jaar zullen mensen pas volgend jaar merken...
    PietjePuk007donderdag 5 maart 2009 @ 20:30
    Jullie hebben toch wel gezien dat uitgerekend TomTom als enige in 't groen is gesloten?
    capriciadonderdag 5 maart 2009 @ 20:31
    SeLang: Ben je trouwens nog wel NL belastingplichtig?
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:33
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:31 schreef capricia het volgende:
    SeLang: Ben je trouwens nog wel NL belastingplichtig?
    Nee, al jaren niet meer.
    Maar misschien keer ik ooit nog eens terug naar NL dus het interesseert me nog steeds (vooral Box 3).
    Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 20:44
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:24 schreef Wheelgunner het volgende:

    [..]

    Geef dan alle hogeropgeleiden meteen een ticket het land uit.
    De meeste hoger opgeleiden verdienen helemaal geen 250k. Die zitten niet eens boven de 100k.

    Dit is echt gericht op de graaiers in de hogere managementlagen. Dat heeft weinig met opleiding te maken.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:48
    quote:
    Trichet: inflatie waarschijnlijk beneden 2% in 2009 en 2010

    AMSTERDAM (Dow Jones)--President van de Europese Centrale Bank (ECB) Jean-Claude Trichet zei donderdag dat het inflatiecijfer de komende twee jaar waarschijnlijk onder de doelstelling van 2,0% blijft. Ook maakte hij een einde aan de hoop op een economisch herstel in 2010. De ECB verlaagde de rente eerder vandaag naar een historisch laag punt van 1,5% tegen 2,0% eerder.

    Trichet gaf ook aan hoe de ECB de toekomst van de 16 landen ziet die de euro voeren. Daarbij stelde hij eerdere ramingen van de bank naar beneden bij waarmee de hoop op een herstel in 2010 werd weggenomen.

    De inflatie kan de komende maanden in negatief terrein komen, zei Trichet. Volgens de nieuwe vooruitzichten zal de inflatie in de eurozone in 2009 waarschijnlijk rond de 0,4% liggen en in 2010 zal deze rond de 1,0% liggen.
    Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 20:48
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:26 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Populistische maatregel.
    Uiteraard. Da's meestal met politiek.
    quote:
    Het levert ook bijna niets op.
    Alle kleine beetje helpen. Als je alle maatregelen zou schrappen die "bijna niks opleveren", houd je er weinig meer over.
    quote:
    Met tweede orde effecten kost die maatregel waarschijnlijk zelfs geld.
    Dat lijkt me sterk, we hebben het wel over ¤300 miljoen.

    Het grootste probleem is dat die graaiers ondanks hun hoge salarissen en bonussen wel maniertjes weten om toch bijna geen belasting te hoeven betalen. Bijvoorbeeld via de HRA. Maar die gaan ze wellicht 'toevallig' ook afschaffen voor hypotheken boven de 1 milljoen.
    foetredonderdag 5 maart 2009 @ 20:51
    Ik ben van plan om 5.000 te gaan beleggen.

    Nu lijkt het me wel wat om de AEX te volgen.Moet ik nu alle aandelen apart kopen,indexfonds inkopen of een tracker inkopen

    Ik heb nog nooit aandelen gekocht dus voor mij is het allemaal een raadsel.
    Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 20:51
    quote:
    o Verhogen van het tarief eerste schijf IB/LB met 0,3% (opbrengst ca. ¤ 500 mln);
    o Verlagen van de algemene heffingskorting met ¤ 50 (opbrengst ca. 600 mln);
    o Verlagen van het maximum in de arbeidskorting met ¤ 100 (opbrengst ca. ¤ 600 mln);
    o Verhogen van het maximum in de IACK met ¤ 700 (opbrengst ca. 518 mln);
    o Verkorten 3e schijf LB/IB met 1500 ¤ (opbrengst ca. ¤ 117).
    Dramatisch maatregelen, het gaat al zeer slecht met de economie, een belastingverhoging is echt onverantwoord. Nee, het Rijk zal echt zelf de broekriem aan moeten halen en fors moeten bezuinigen en niet nog meer geld bij de burger vandaan moeten roven.
    quote:
    o Introductie van een graaitax: een 5e schijf vanaf 60% vanaf inkomen van 250.000 (opbrengst ca. ¤300 mln).
    Dit gaat wel erg ver, 250k is echt geen graaiinkomen. Een miljoen lijkt mij een betere grens als je dan toch al een graaitax in wil voeren. Ook omdat het hier echt niet alleen gaat om topbestuurders maar ook om mensen met een eigen bedrijf. Zeker dat laatste moet ongelimiteerd beloond kunnen worden, want het bedrijvigheid is een zeer belangrijk element in de economie.

    [ Bericht 6% gewijzigd door Bolkesteijn op 05-03-2009 20:57:18 ]
    Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 20:57
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
    Dit gaat wel erg ver, 250k is echt geen graaiinkomen. Een miljoen lijkt mij een betere grens als je dan toch al een graaitax in wil voeren. Ook omdat het hier echt niet alleen gaat om topbestuurders maar ook om mensen met een eigen bedrijf.
    Die geven zichzelf echt geen inkomen van +250k. Die doen dat wel op een andere manier.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 20:58
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:48 schreef Lemmeb het volgende:
    Dat lijkt me sterk, we hebben het wel over ¤300 miljoen.
    In de praktijk blijkt met dat soort maatregelen vaak dat bedrijven zich ergens anders vestigen, dus verlies van werkgelegenheid en belastinginkomsten. Dat kan per saldo zelfs negatief uitpakken.

    In Engeland heb je ook een rare wet: non-UK inkomen van "non-domiciled residents" (buitenlanders) is niet belastbaar in de UK zolang het niet de UK binnen wordt gebracht. De reden voor deze wet: als dat inkomen belastbaar wordt dan verdwijnen veel bedrijven uit de UK (met name financiele sector) en per saldo kost dat meer belastinginkomsten dan het wel belasten van UK inkomen zou opleveren. Onlangs hebben populisten ervoor gezorgd dat je je "non-domiciled" status nog maar 7 jaar kunt houden. (dankzij deze wet betaal ikzelf dit jaar NUL belasting).
    superwormdonderdag 5 maart 2009 @ 21:01
    52Wk Low: 6,600.65
    Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 21:01
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:57 schreef Lemmeb het volgende:
    Die geven zichzelf echt geen inkomen van +250k. Die doen dat wel op een andere manier.
    Dat gaat volgens mij lang zo eenvoudig niet meer. Verder weet men bij die handvol topbestuurders in Nederland die meer dan 250k verdienen echt geen 300 miljoen weg te halen met 60 % belasting over de overschrijding van dat bedrag. Daar zullen ook ondernemers en mensen met gewoon een goede baan bij zitten.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 21:01
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:51 schreef foetre het volgende:
    Ik ben van plan om 5.000 te gaan beleggen.

    Nu lijkt het me wel wat om de AEX te volgen.Moet ik nu alle aandelen apart kopen,indexfonds inkopen of een tracker inkopen

    Ik heb nog nooit aandelen gekocht dus voor mij is het allemaal een raadsel.
    Een indextracker is het makkelijkst en het goedkoopst, bijvoorbeeld van iShares (zie www.ishares.nl)
    Lemmebdonderdag 5 maart 2009 @ 21:02
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 20:58 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    In de praktijk blijkt met dat soort maatregelen vaak dat bedrijven zich ergens anders vestigen, dus verlies van werkgelegenheid en belastinginkomsten. Dat kan per saldo zelfs negatief uitpakken.
    Ja, dat riep Tilmant ook de hele tijd. "Kom niet met je graaiklauwtjes aan mijn graaibonussen, want dan vertrek ik en neem ik heel ING mee!" Had hij het maar gedaan...

    Loze dreigementen imho. Het vestigingsklimaat is hier veel te goed en dat blijft ook zo.
    SeLangdonderdag 5 maart 2009 @ 21:03
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:02 schreef Lemmeb het volgende:

    [..]

    Ja, dat riep Tilmant ook de hele tijd. "Kom niet met je graaiklauwtjes aan mijn graaibonussen, want dan vertrek ik en neem ik heel ING mee!" Had hij het maar gedaan...

    Loze dreigementen imho. Het vestigingsklimaat is hier veel te goed en dat blijft ook zo.
    Je kunt het onsympathiek vinden, maar het zijn geen loze dreigementen.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 21:07
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:02 schreef Lemmeb het volgende:

    [..]

    Ja, dat riep Tilmant ook de hele tijd. "Kom niet met je graaiklauwtjes aan mijn graaibonussen, want dan vertrek ik en neem ik heel ING mee!" Had hij het maar gedaan...

    Loze dreigementen imho. Het vestigingsklimaat is hier veel te goed en dat blijft ook zo.
    Hahaha, had ie ING maar gevestigd in de VS, had ons veel geld gescheeld.
    Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 21:08
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:02 schreef Lemmeb het volgende:
    Loze dreigementen imho. Het vestigingsklimaat is hier veel te goed en dat blijft ook zo.
    Kijk alleen al eens naar al die muzieklabels die in Nederland zitten. Ik heb daar laatst een beetje in rondgesnuffeld, heel veel van oorsprong buitenlandse muzieklabels zijn allemaal in Nederland gevestigd, er geldt dus zeker dat er onderlinge concurrentie bestaat tussen het vestigingsklimaat in diverse landen. Het is zeker een effect waar rekening mee moet worden gehouden.

    Overigens ben ik eigenlijk tegen iedere vorm dubbel progressieve belastingheffing, of iemand veel of weinig inkomen heeft zou niet uit moeten maken voor het percentage (! daar zit dus al een vorm van progressiviteit in) belasting dat men betaald. Die lijn trek ik ook door naar de topinkomens.
    #ANONIEMdonderdag 5 maart 2009 @ 21:08
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:03 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Je kunt het onsympathiek vinden, maar het zijn geen loze dreigementen.
    Als het geen loze dreigementen zijn, waarom zitten ze dan allemaal nog in NL?
    Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 21:11
    Market cap van citigroup $ 5,7 miljard, koopje
    Apocadonderdag 5 maart 2009 @ 21:14
    Hoop dat der morgen gelijk 20 punten vanaf gaat en dat de weg naar de 150 gevonden is. Dat gefuck steeds of we boven de 200 punten blijven enz enz. Ik zeg; de bodem ligt rond de 150 puntjes dan is de ellende wel der uit voorlopig. Dat iedereen weer eens ff nadenkt voor men zijn aandelen op de markt smijt. De manier waarmee het nu gaat, dat gaat nergens over. Je maakt winst maar je stocks gaan down the drain.

    Lijkt me ook een goede tijd om aan inkoop van je eigen aandelen te doen, sommige staan zo laag dat het me best een goed idee lijkt. Geeft veel bedrijven ook weer wat meer rust.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 21:18
    Iedereen loopt zo op de 150 te letten dat die er denk ik niet komt (voorlopig).
    Govermandonderdag 5 maart 2009 @ 21:18
    Wat mij in de lijst van Gerritse opvalt is dat het allemaal redelijk fiscaal-technische afwegingen zijn. En... bovenaan de lijst staat "B: fiscale maatregelen". Dat impliceert dat er ook een onderdeel A is waar nog niemand de hand op heeft gelegd (of wat nog niet doelbewust gelekt is). Daarin zullen de écht heikele punten staan...

    Immers, een lagere vrijstelling voor de KEW/SEW is vervelend, maar met 1.2% valt dat ook wel weer te overzien. De HRA an sich: die zou voor menig huiseigenaar veel vervelender zijn... Hetzelfde met de AOW-leeftijd: er is geen fiscale vrijstelling meer voor sparen in de lijst, maar de AOW-leeftijd zelf: blijft hier onbesproken.
    Zero2Ninedonderdag 5 maart 2009 @ 21:20
    http://www.google.com/finance?q=aIG

    AIG ook op 52wk low met 0.36 net.

    Wat betekent "Inst. Own" bij die aandelen op Google Finance trouwens?
    Apocadonderdag 5 maart 2009 @ 21:20
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:18 schreef pberends het volgende:
    Iedereen loopt zo op de 150 te letten dat die er denk ik niet komt (voorlopig).
    Het zou rust brengen op den duur, als de lucht nu eens even wat sneller uit de beurs zou lopen. Het gaat omlaag maar niemand wil... Ik zeg gewoon laten gaan, en snel een beetje.
    #ANONIEMdonderdag 5 maart 2009 @ 21:22
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:20 schreef Apoca het volgende:

    [..]

    Het zou veel rust brengen op den duur, als de lucht nu eens even wat sneller uit de beurs zou lopen.
    Of het wordt totale paniek & de AEX gaat <100
    Apocadonderdag 5 maart 2009 @ 21:25
    Ja en op het moment dat een aandeel 1 euro staat en het bedrijf draait gewoon door en verkoopt zijn producten en maakt winst wat wil dat dan nog zeggen over de koers op de AEX? Precies het is 1 groot luchtkasteel!
    Espabiladodonderdag 5 maart 2009 @ 21:26
    Worst is yet to come for job market
    quote:
    If the job loss forecasts for February turn out to be accurate, it would be the worst monthly drop since 1949.

    It would also bring total job losses over the last six months to 3.1 million, the largest six-month job loss since the end of World War II.

    Even adjusting for the large growth in the nation's job base in recent decades, this would be the biggest six-month job loss since 1975.
    quote:
    Another reason why this downturn is more painful is because the layoffs have come from companies in virtually all parts of the economy.

    "There's no place to hide in terms of job losses," said Lakshman Achuthan, managing director of Economic Cycle Research Institute. "And when measuring the impact of job losses, it's very important how pervasive the losses are. That's what makes this the worst since the Great Depression
    quote:
    Barring a major surprise, February will mark the 14th straight month of job losses, the third longest streak since 1939.
    quote:
    Finally, economists caution that the unemployment rate only captures a portion of Americans unable to find full-time jobs. It doesn't count people working at part-time jobs but cannot find a full-time job, for example.

    And the average number of hours worked per week is now at a record low, according to Labor Department readings.
    Bolkesteijndonderdag 5 maart 2009 @ 21:26
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:25 schreef Apoca het volgende:
    Ja en op het moment dat een aandeel 1 euro staat en het bedrijf draait gewoon door en verkoopt zijn producten en maakt winst wat wil dat dan nog zeggen over de koers op de AEX? Precies het is 1 groot luchtkasteel!
    Die bedrijven zullen dan ook niet zo dramatisch in koers dalen. Ik denk eerder aan de spookbedrijven die we voorheen bank noemden.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 21:31
    http://www.rtl.nl/(/finan(...)issen_dow_theory.xml
    quote:
    Van den Akker (technisch analist ING) zoekt het laagste punt: Bodemvissen met de ‘Dow Theory’

    De rode draad in de vorige columns was in grote lijnen: 'korte termijn zwakte, maar aandelen gaan snel bodemen’.

    Belangrijke steunniveaus markten
    De meeste niveaus die we aan hebben gegeven in de column ‘Aandelenmarkten blijven in kritieke fase’ zijn nog niet gebroken en zijn dus nog steeds geldig. Zo is de Eurostoxx50 met het dieptepunt deze week op 1.862 punten nipt boven de steun op 1.850 punten gebleven, de CAC-40 Index weet zich goed te handhaven boven de horizontale steunzone 2.600-2.400 punten, de horizontale steun op 3.600 punten in de DAX is nog ongeschonden en de AEX blijft vooralsnog boven de 200 punten. Alleen de Dow Jones heeft de steun 7.400-7.000 overtuigend gebroken met een laagste punt op 6.705 punten tot dusver.

    Toch zijn de koersen onze genoemde steunniveaus zo dicht genaderd dat we serieus rekening moeten houden met een doorbraak van deze punten. Dit lijkt negatief, maar ons vertrouwen in het vormen van een belangrijke komende bodem is in de afgelopen weken alleen maar verder toegenomen.

    ‘Tops and bottoms are for fools’
    Is een treffende Amerikaanse uitdrukking die aan geeft dat het vrijwel onmogelijk is om toppen en bodems exact aan te geven. Het waarnemen van de trendommekeer blijft de belangrijkste opdracht. De daaropvolgende (stijgende)trend geeft beleggers voldoende mogelijkheden om daar van te kunnen profiteren. Toch nemen we daar geen genoegen mee en proberen we met onze verwachting zo dicht mogelijk in de buurt van het laagste punt van de markt te komen.

    ‘Dow Theory’
    Is een objectieve methode die ons kan helpen in de zoektocht naar DE bodem. Ik verwijs voor de uitgebreide theorie achter deze methode naar de website investopedia.com. Belangrijkste conclusie is nu dat de DowJones Transportation Index en DowJones Industrials elkaar trendmatig moeten bevestigen in het maken van nieuwe toppen of bodems. Daarnaast is de Transportation Index de leidende index. In een vroeg stadium kan een belangrijke trendommekeer gespot worden in de Transports.


    Maandgrafiek Transportation Index en Industrials


    U ziet in de bovenste helft de lijngrafiek van de DowJones Industrials (zwarte lijn) en de onderste helft zien we de DowJones Transportation Index (rode lijn) sinds 1994 tot nu. Het meest opvallend is dat de Industrials wél onder de bodems uit 2002 is gedoken op circa 7.550 punten. De Transportation Index daalt nu hard, maar zou zeer goed de belangrijke horizontale steun en de bodems uit 2001/2003 kunnen testen op circa 2.000 punten.

    Sterker, wij gaan er vanuit dat deze belangrijke steun op 2.000 punten intact blijft. Daarmee krijgen we een belangrijk signaal, de ‘bullish divergence’. Anders gezegd een set-up voor een belangrijke trendommekeer in de Dow Jones Industrials. De Transportation Index kan nog goed 15% dalen op de korte termijn voordat de belangrijke steun op 2.000 punten wordt opgezocht. Omdat deze index zeer waarschijnlijk harder zal dalen dan de overige markten dienen we rekening te houden met nog circa 10% lagere koersen onder de belangrijke steun niveaus die we hebben aangegeven voor de verschillende markten.
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 21:32
    Low: 6,599.62
    ItaloDancerdonderdag 5 maart 2009 @ 21:32
    6,6K RIP
    pberendsdonderdag 5 maart 2009 @ 21:35
    http://www.iex.nl/stocks/NLinNY.asp

    Jeej, 199 punten!
    Ericrdonderdag 5 maart 2009 @ 21:35
    Nou die sub 200 opening komt er nu zeker, laatste half uur lijkt 1 grote dump te worden.
    #ANONIEMdonderdag 5 maart 2009 @ 21:36
    quote:
    Op donderdag 5 maart 2009 21:35 schreef Ericr het volgende:
    Nou die sub 200 opening komt er nu zeker, laatste half uur lijkt 1 grote dump te worden.
    Tja, waar zal morgen dan eindigen?
    #ANONIEMdonderdag 5 maart 2009 @ 21:37
    en ff sluiten...
    #ANONIEMdonderdag 5 maart 2009 @ 21:37
    De Beursvloer #59: Dow gaat diepzeeduiken zonder brevet
    daar verder