Ik denk dat het probleem met jou gewoon is dat je zulke grote oogkleppen ophebt dat je de geldende procedures weigert te snappenquote:Op zaterdag 7 maart 2009 20:24 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Weet je wat het probleem is met jou en velen met jou. Alles dat progressief is, is in jullie ogen slecht.
Oh, vroeger hadden we een grondwet, nu niet meer?quote:
Moet je dit eens lezen:quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:59 schreef Schenkstroop het volgende:
Hij is Pro Israel die gast. Geeft zelf te kennen dat hij 40x dat land heeft bezocht in 5 jaar tijd. Dat is 8x per jaar zoniet meer. Wake the fuck up!! DIe gast kan NIET deugen! Hoe inderbouwd wil je het hebben?
Hee de wereld lijdt onder anti-moslim propaganda, en het frappante is dat Ameirka en Israel graag oorlogje spelen tegen de moslims. Toeval of complot?
Israel is de staat met lange tenen en een marteraars verleden. Maar spelen graag oorlogje met het hele Moslim Midden-Oosten. Ze lokken oorlogen uit, willen nu Iran pesten samen met Amerika. En oja Hillary (foreign war-affairs) getuigt van een beetje schuldgevoel omdat de hel straks losgaat breken. Ze wil dat Europa zichzelf kan verdedigen als ze oorlogje spelen met Iran! Shields up in oost-europa dus. Dit kan niet deugen!
Wat zou Geert doen denk ik? Onze belastigncentjes voeren aan Israel, virendjes worden met ze en dan de boze moslim-extremisten hierheen halen!
Wil je dat?
ja hoorquote:Op zaterdag 7 maart 2009 19:44 schreef arjan1212 het volgende:
lul toch allemaal niet zo dom, als de pvv de grootste word, dan word wilders gewoon premier van een kabinet pvv/cda/vvd. netjes de extreme puntjes van de pvv uitonderhandeld met het cda en vvd..........
Het is inderdaad een trieste one-issue partij en de verkiezingen worden voor de pvv uiteraard een epic fail.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 22:24 schreef Vitalogy het volgende:
Maar er zijn zoveel politieke issues in dit land en hij houdt het steevast maar bij dezelfde boodschap. Zo'n partij wil ik niet in het kabinet hebben. Laat staan dat het een grote partij in de kamer wordt.
Dat kan alleen Chuck Norris.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 20:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wilders heeft geen mentaliteit van een ambtenaar, die drukt dat zo door.
Dat dus. Ik geloof niet dat de man in staat is tot het sluiten van compromissen en samenwerking.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 22:49 schreef zquing het volgende:
Wanneer dat gebeurt voorspel ik nieuwe verkiezingen binnen een jaar
Dat is slechts nodig als er sprake is van minder dan 76 zetelsquote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:19 schreef Frezer het volgende:
[..]
Dat dus. Ik geloof niet dat de man in staat is tot het sluiten van compromissen en samenwerking.
Wanneer dat gebeurt is nederland echt volledig naar de klotequote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:35 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Dat is slechts nodig als er sprake is van minder dan 76 zetels
Met dank aan de huidige politiek. En die van de laatste 40 jaar.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:39 schreef zquing het volgende:
[..]
Wanneer dat gebeurt is nederland echt volledig naar de klote
Ook binnen zijn eigen partij is samenwerking en het sluiten van compromissen nodig.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:35 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Dat is slechts nodig als er sprake is van minder dan 76 zetels
Tja, vanuit een moslim-point-of-view zal het er niet beter op wordenquote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:39 schreef zquing het volgende:
[..]
Wanneer dat gebeurt is nederland echt volledig naar de klote
Klopt. Laten we aannemen dat dat nu ook al moet en vaststellen welke beleid nu (dus inclusief interne compromissen) geproduceerd wordt.quote:Op zondag 8 maart 2009 10:16 schreef Frezer het volgende:
[..]
Ook binnen zijn eigen partij is samenwerking en het sluiten van compromissen nodig.
Doet de huidige politiek het zo slecht dat een geperoxideerde schreeuwer 76 zetels zou kunnen halen? Is hij een messias ofzo?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:48 schreef Specularium het volgende:
[..]
Met dank aan de huidige politiek. En die van de laatste 40 jaar.
`quote:Op zondag 8 maart 2009 10:46 schreef Spitstand het volgende:
Geert Wilders is een gevaarlijk mannetje. Die NIET voor het belang van de Nederlander strijdt, maar voor het belang van een ander volk wat er baat bij heeft dat de Nederlander een hekel aan de moslims krijgt en dat Nederland een VVD achtige kant op gaat.
Stemmen op Geert Wilders is daarom ook een gevaarlijke zet. Geert Wilders en andere rechtse neo-cons zien namelijk het liefst een Zuid-Amerikaanse economie voor Nederland. Waarbij een rijke elite het dankzij hun geld voor het zeggen heeft en de rest middenklasse vrijwel niet bestaat want de rest is straatarm. Geert Wilders zul je nooit over economie horen praten, hij heeft het liever over wat kutmarokkaantjes die kiezelsteentjes gooien. Ik weet wel wat belangrijker is.
Ik heb nergens geschreven dat alle Zuid-Amerikaanse landen hetzelfde zijn of wel? Kijk eens naar landen als Argentinië, Mexico (ok, is Noord-Amerika), Ecuador, Uruguay, Brazilië, etcetera.quote:Op zondag 8 maart 2009 11:05 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
`
Ik wist niet dat een zuid-amerikaanse economie (Chavéz? zo socialistisch als maar zijn kan) een voorbeeld is van 'een VVD-achtige kant op'.
Nu is het een klein clubje, waarbinnen Wilders een absoluut heerser is. Hij heeft zich dus omringd met ja-knikkers. Ik betwijfel of dat ook gaat lukken wanneer zijn club (ineens zeer sterk) moet groeien.quote:Op zondag 8 maart 2009 10:24 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Klopt. Laten we aannemen dat dat nu ook al moet en vaststellen welke beleid nu (dus inclusief interne compromissen) geproduceerd wordt.
Je gebruikt het begrip zelf algemeen. 'het wordt een zuid-amerikaanse economie'. Moet ik dat dan oppakken alsof je één specifiek land bedoeld? Brazilië is eveneens onwaar; dat heeft ook een socialistische inslag. Een VVD-achtige economie of een VVD-achtige kant op, dan moet je denken aan republikeins / conservatief liberalisme. Heeft niets met Zuid Amerika te maken.quote:Op zondag 8 maart 2009 11:12 schreef Spitstand het volgende:
[..]
Ik heb nergens geschreven dat alle Zuid-Amerikaanse landen hetzelfde zijn of wel? Kijk eens naar landen als Argentinië, Mexico (ok, is Noord-Amerika), Ecuador, Uruguay, Brazilië, etcetera.
Hij had beter Oost Europa als voorbeeld kunnen nemenquote:Op zondag 8 maart 2009 12:50 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Je gebruikt het begrip zelf algemeen. 'het wordt een zuid-amerikaanse economie'. Moet ik dat dan oppakken alsof je één specifiek land bedoeld? Brazilië is eveneens onwaar; dat heeft ook een socialistische inslag. Een VVD-achtige economie of een VVD-achtige kant op, dan moet je denken aan republikeins / conservatief liberalisme. Heeft niets met Zuid Amerika te maken.
Stel dat Wilders zijn 76 zetels heeft en omringd blijft met ja-knikkers.. in theorie mogelijk. Dan kun je een economisch systeem verwachten wat past binnen de EU-normen. Ook Geertje moet daar aan mee doen. Dat heet soevereiniteitsafdracht. Ik vrees dan ook niet voor economisch malaise, mocht hij minister worden. Wel sociale malaise.
Algemeen bekend is dat Zuid-Amerikaanse economiën voor een rijke elite staan die alle macht in handen heeft. Daarom ook de trend van de laatste jaren van extreem-socialistische regeringen, dit is slechts een reactie op de velen jaren liberaal beleid (al dan niet in stand gehouden dankzij de CIA). Daarom nam ik het dus als voorbeeld.quote:Op zondag 8 maart 2009 12:50 schreef JaZekerZ het volgende:
[..]
Je gebruikt het begrip zelf algemeen. 'het wordt een zuid-amerikaanse economie'. Moet ik dat dan oppakken alsof je één specifiek land bedoeld? Brazilië is eveneens onwaar; dat heeft ook een socialistische inslag. Een VVD-achtige economie of een VVD-achtige kant op, dan moet je denken aan republikeins / conservatief liberalisme. Heeft niets met Zuid Amerika te maken.
Iedereen de cel in, 50 meter onder de grond, dan zijn we tenminste van de Islam én criminaliteit af! Opgelost! Harde maatregelen.quote:Op zondag 8 maart 2009 20:01 schreef NRP het volgende:
Dat zou vreselijk zijn zeg, Wilders aan de macht. Als hij volhoudt, dan wordt het definitief dag vrijheid en welkom controle en de politiestaat.
zijn boeken weleens gelezen? Daarin zette hij al jaren breedte beleidsvisies uiteenquote:Op donderdag 5 maart 2009 10:51 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Fortuyn schreef stukjes in Elsevier en mocht een keer iets met een OV-jaarkaart doen. Niet echt een lange, breed georienteerde politieke carriere.
Voor een grondwetwijziging is het juist de bedoleing dat er direct ontbonden wordt en dat er weer over wordt gestemd, en niet, zoals bij de gekozen burgemeester gebeurde, dat aan het eind van de termijn gewoon de grondwetwijziging als reden wordt aangegeven voor nieuwe verkiezingen. Het hoeft dus niet vier jaar te duren....maar ja...wie gaat het beoordelen als rechters niet aan de grondwet mogen toetsen.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 20:05 schreef du_ke het volgende:
[..]
Daarvoor zal hij vermoedelijk de grondwet aan moeten passen en daar gaat normaal gesproken zeker 4 jaar overheen.
Nee, dat geeft het denkvermogen van de gemiddelde kiezer aan, die gelooft in iemand die volstrekt onhaalbare voorstellen heeft, en als de voorstellen wordt afgeschoten als een wilde om zich heen begint te blatenquote:Op zaterdag 7 maart 2009 23:48 schreef Specularium het volgende:
[..]
Met dank aan de huidige politiek. En die van de laatste 40 jaar.
?quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:54 schreef Netsplitter het volgende:
Dit zou de beste manier zijn om van 'm af te komen.
Gelde ook voor Pim.
Maar iemand verantwoordelijk en ze kunnen hun oorspronkelijke routine niet meer uitvoeren.
Maar natuurlijk! Bij Filip!quote:Op maandag 16 maart 2009 00:07 schreef uithangbord het volgende:
Wilders als president? Dan studeer ik verder in Belgïe!
De gemiddelde kiezer verdiept zich niet in politiek en over hoe bepaalde standpunten gerealiseerd kunnen worden. Die kijken gewoon naar de standpunten en de persoon die ze waardoor ze gepresenteerd worden.quote:Op maandag 9 maart 2009 12:10 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Nee, dat geeft het denkvermogen van de gemiddelde kiezer aan, die gelooft in iemand die volstrekt onhaalbare voorstellen heeft, en als de voorstellen wordt afgeschoten als een wilde om zich heen begint te blaten
Ik vond jou helemaal niet het type voor Hitlervergelijkingen.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 20:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wilders heeft geen mentaliteit van een ambtenaar, die drukt dat zo door.
Vind je?quote:Op maandag 16 maart 2009 12:42 schreef John.Milton het volgende:
De PVV heeft verschillende standpunten die ik heel aardig vind, maar ik verwacht dat ze vaak financieel niet haalbaar zullen zijn. Ergens zal toch geld vandaan moeten komen.
Ik denk dat je wel kunt stellen dat Wilders nooit zo'n succes had kunnen boeken zonder van der G.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:58 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dan krabt ene Volkert zich op een dag achter zijn oor, in de wetenschap dat hij die kale beter had kunnen laten leven zodat hijzelf een paar jaar langer in alle vrijheid al tohoevretend nog wat nertsenfokkerijen had kunnen saboteren, om daarna zijn pijlen op Geert te gaan richten.....
Ik persoonlijk denk me daar het mijne van???quote:Op maandag 16 maart 2009 14:58 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dan krabt ene Volkert zich op een dag achter zijn oor, in de wetenschap dat hij die kale beter had kunnen laten leven zodat hijzelf een paar jaar langer in alle vrijheid al tohoevretend nog wat nertsenfokkerijen had kunnen saboteren, om daarna zijn pijlen op Geert te gaan richten.....
waarvan?quote:Op maandag 16 maart 2009 15:07 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik persoonlijk denk me daar het mijne van???
Waarom zou dat niet democratisch zijn?quote:Op maandag 9 maart 2009 06:17 schreef Fetai het volgende:
Ik denk dat er uiteindelijk wel partijen bereid zullen zijn om met hem een coalitie te vormen. Voor de verkiezingen is het allemaal grootspraak, maar als het er op aankomt springen de partijen waarschijnlijk toch wel om lekker te kunnen regeren. Dit hoop ik ook, anders zou het niet echt democratisch zijn.
Wilders gaat niet in een kabinet zitten. Hij weet zelf dondersgoed dat zijn plannen niet haalbaar zijn. Liever nog, gaat hij aan de zijlijn doorbrullen.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:20 schreef Pool het volgende:
Als Wilders minister wordt, dan komt hij er achter dat veel van zijn plannen niet haalbaar zijn. Vervolgens wordt hij gematigder, raken hij en zijn achterban gefrustreerd, laat Wilders het kabinet klappen en komen er nieuwe verkiezingen waarin hij niet meer de grootste is.
Zover komt het echter niet. Op dit moment heeft Wilders alle media-aandacht. Zodra er verkiezingen aankomen, komen er echter debatten met ook discussies tussen PvdA en CDA, SP en PVV, D66 en VVD, etc. En je krijgt stemwijzers, overzichtsartikelen en dergelijke. Allerlei hulpmiddelen waarmee de kroegpraters van nu zich enigszins verdiepen in standpunten en dan zien dat de PVV eigenlijk wel absurde standpunten heeft, terwijl de VVD veel strengere standpunten heeft dan men eerst dacht.
Net zoals het voor de kroegpraters ook even heeft geduurd voor ze de holheid van TON ontdekten, iets wat de beter geïnformeerde mensen al veel langer riepen, maar waar niet naar geluisterd werd.
Hier, zijn vriendjes zijn net weer bezig: http://www.telegraaf.nl/b(...)en_ontsnappen__.htmlquote:Op maandag 16 maart 2009 14:58 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dan krabt ene Volkert zich op een dag achter zijn oor, in de wetenschap dat hij die kale beter had kunnen laten leven zodat hijzelf een paar jaar langer in alle vrijheid al tohoevretend nog wat nertsenfokkerijen had kunnen saboteren, om daarna zijn pijlen op Geert te gaan richten.....
tja, en je moet eens weten hoe rampzalig dat voor dieren is, dat vrijlaten, die nertsen vreten hele bossen leegquote:Op maandag 16 maart 2009 17:39 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Hier, zijn vriendjes zijn net weer bezig: http://www.telegraaf.nl/b(...)en_ontsnappen__.html
Ik persoonlijk denk dat hij beter in een sterke oppositie kan zitten.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:08 schreef qonmann het volgende:
"Ik wil premier worden". Dat zei Geert Wilders vanavond na afloop van een partijbijeenkomst in Steyl, gemeente Venlo. Hoewel hij de momenteel voor zijn partij PVV uiterst gunstige peilingen kan relativeren, denkt Wilders dat de PVV op termijn toch de grootste partij wordt.
"Dat gaat ooit gebeuren, en dan is het een hele eer om de functie van minister president te vervullen", zei Wilders. De PVV-voorman sprak voor een gehoor van tweehonderd gasten in een besloten bijeenkomst. Daarbij stelden zich enkele mensen kandidaat voor de PVV voor de volgende gemeenteraadsverkiezingen.
De PVV de grootste partijquote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:08 schreef qonmann het volgende:
"Ik wil premier worden". Dat zei Geert Wilders vanavond na afloop van een partijbijeenkomst in Steyl, gemeente Venlo. Hoewel hij de momenteel voor zijn partij PVV uiterst gunstige peilingen kan relativeren, denkt Wilders dat de PVV op termijn toch de grootste partij wordt.
"Dat gaat ooit gebeuren, en dan is het een hele eer om de functie van minister president te vervullen", zei Wilders. De PVV-voorman sprak voor een gehoor van tweehonderd gasten in een besloten bijeenkomst. Daarbij stelden zich enkele mensen kandidaat voor de PVV voor de volgende gemeenteraadsverkiezingen.
TON verdiende gewoon een kans, een nieuwe partij al vanaf het begin niet serieus nemen is niet juist. Helaas pindakaas, Rita heeft gefaald.quote:Op maandag 16 maart 2009 14:20 schreef Pool het volgende:
Als Wilders minister wordt, dan komt hij er achter dat veel van zijn plannen niet haalbaar zijn. Vervolgens wordt hij gematigder, raken hij en zijn achterban gefrustreerd, laat Wilders het kabinet klappen en komen er nieuwe verkiezingen waarin hij niet meer de grootste is.
Zover komt het echter niet. Op dit moment heeft Wilders alle media-aandacht. Zodra er verkiezingen aankomen, komen er echter debatten met ook discussies tussen PvdA en CDA, SP en PVV, D66 en VVD, etc. En je krijgt stemwijzers, overzichtsartikelen en dergelijke. Allerlei hulpmiddelen waarmee de kroegpraters van nu zich enigszins verdiepen in standpunten en dan zien dat de PVV eigenlijk wel absurde standpunten heeft, terwijl de VVD veel strengere standpunten heeft dan men eerst dacht.
Net zoals het voor de kroegpraters ook even heeft geduurd voor ze de holheid van TON ontdekten, iets wat de beter geïnformeerde mensen al veel langer riepen, maar waar niet naar geluisterd werd.
Ik denk dat hij wel gelijk zal krijgen. Voorlopig zullen zaken alleen maar slechter gaan, en zullen de randfiguren profiteren ten koste van de gevestigde partijen. Wilders heeft duidelijk het oor van een groot deel van het volk te pakken, en dat zal zich verspreiden.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 08:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
De PVV de grootste partij. Hij heeft wel humor.
Rita heeft het gewoon totaal verkeerd aangepakt. Ze heeft echter met haar slogan en de naam 'Trots op Nederland' eigenlijk goud in handen. De slogan 'recht door zee' is inmiddels behoorlijk ingeburgerd. Ik zie haar dan ook nog wel een comeback maken, al hoop ik dat van harte niet.quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:37 schreef Fetai het volgende:
[..]
TON verdiende gewoon een kans, een nieuwe partij al vanaf het begin niet serieus nemen is niet juist. Helaas pindakaas, Rita heeft gefaald.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |