Ja, goed.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:54 schreef Netsplitter het volgende:
Dit zou de beste manier zijn om van 'm af te komen.
Gelde ook voor Pim.
Maar iemand verantwoordelijk en ze kunnen hun oorspronkelijke routine niet meer uitvoeren.
Hij moet zinnige dingen gaan zeggen omdat hij anders niet alleen zichzelf maar ook heel NL belachelijk maakt in het buitenland.quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:58 schreef rsracing1991 het volgende:
[..]
Ja, goed.
Daar ben ik nog benieuwd naar zal hij zich als een braaf schaapje gaan gedragen die wil blijven.
Of blijft hij trouw aan zijn worden en zet hij zijn gedachten voort.
Ik gok zelf dat hij wat minder het word islaam gaat gebruiken en wat meer de worden; wegen, scholen.
quote:Op donderdag 5 maart 2009 09:55 schreef spijkerbroek het volgende:
Dan komen er boeken in de boekhandels met als titel: "De puinhopen van 2 maanden Geert".
Fortuyn schreef stukjes in Elsevier en mocht een keer iets met een OV-jaarkaart doen. Niet echt een lange, breed georienteerde politieke carriere.quote:Op donderdag 5 maart 2009 10:39 schreef Chewbalhaar het volgende:
Dit overigens in tegenstelling tot Fortuyn, die de media vooral haalde met de integratieproblematiek, maar al een lange, breed georienteerde politieke carriere had, en over elk punt voldoende te zeggen had.
Fortuyn was al tijden adviseur van diverse politieke partijen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 10:51 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Fortuyn schreef stukjes in Elsevier en mocht een keer iets met een OV-jaarkaart doen. Niet echt een lange, breed georienteerde politieke carriere.
Hij wil graag in de voetsporen van Balkenende volgen?quote:Op donderdag 5 maart 2009 11:01 schreef LangeTabbetje het volgende:
Als Geert Wilders premier wordt, hebben we binnen 3 maanden een demissionair kabinet.
Nou, JP staat voorlopig met 3-0 (?) voorquote:Op donderdag 5 maart 2009 11:16 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Hij wil graag in de voetsporen van Balkenende volgen?
Deze post toont niet aan dat tegenstanders van Wilders op een hoger intellectueel niveau zittenquote:Op donderdag 5 maart 2009 22:08 schreef Schenkstroop het volgende:
Mensen die Pro Wilders zijn zijn gewoon gestoord. Hoef ik niet te ondernouwen. Ze zijn dom en kunnen niet tussen de regels door lezen. Ik ben ook niet pro-cda. Maar Geert is geen antwoord op die christen zooi. Vergis je ajb. niet.
Je moet mensen op hun eigen niveau aanspreken toch?quote:Op donderdag 5 maart 2009 22:10 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Deze post toont niet aan dat tegenstanders van Wilders op een hoger intellectueel niveau zitten
Zou de PvdA eens moeten doen, wellicht dat ze er dan beter voor staan.quote:Op donderdag 5 maart 2009 22:14 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Je moet mensen op hun eigen niveau aanspreken toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |