 
		 
			 
			
			
			 . En ik had niet echt inspiratie voor een goede topictitel..
 . En ik had niet echt inspiratie voor een goede topictitel.. 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wij doen niet aan standaarden.quote:Op woensdag 28 januari 2009 13:47 schreef Wampi het volgende:
Het vorige topic: [SC] HTL #152 - Oude en Nieuwe Reizen
er is geen standaard OP toch?
 
			 
			
			
			Ik wel hoor tegenwoordig! Aan technische standaarden zelfs.quote:
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 En constant espresso'tjes met Italiaanse Moka Express te maken is mij teveel werk
 En constant espresso'tjes met Italiaanse Moka Express te maken is mij teveel werk  En dat ding kan alleen driedubbele espressos maken per keer, dus dat tikt ook aan....
 En dat ding kan alleen driedubbele espressos maken per keer, dus dat tikt ook aan....
											 
			 
			
			
			 . Heb nog een mini-toevoeging voor je dobbelsteentopic, die zal ik even posten
. Heb nog een mini-toevoeging voor je dobbelsteentopic, die zal ik even posten  . De Franse Alpen heb ik trouwens ook een zwak voor, maar net niet bijzonder genoeg als afstudeer'beloning'..
. De Franse Alpen heb ik trouwens ook een zwak voor, maar net niet bijzonder genoeg als afstudeer'beloning'..
											 
			 
			
			
			Yogathee!quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:04 schreef Fogel het volgende:
"May your inner self be secure and happy" staat op het theezakje wat nu bezig is heet water te converteren in thee. Vreemd.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ligt geheel aan wat je zoekt. Wat heeft je voorkeur? Comedyclubs, bioscopen, theater of disco's. Muziekstijlen, filmsoorten, overig publiek, etc is dan wel handig om te weten.quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:30 schreef ETA het volgende:
Qua uitgaan, nog tips behalve rond Rembrandtplein?
 
			 
			
			
			Ik was die op die blauwe fiets, maar behalve dat klopt het wel...quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:36 schreef UIO_AMS het volgende:
Precies. Met z'n allen op gele fietsen voor m'n deur langs fietsen en allemaal naar binnen kijken.
 
											 
			 
			
			
			Klinkt erg Thai. En dan "happyyyyyyyyy" lekker lang aanhoudenquote:Op woensdag 28 januari 2009 14:04 schreef Fogel het volgende:
"May your inner self be secure and happy" staat op het theezakje wat nu bezig is heet water te converteren in thee. Vreemd.
 
											 
			 
			
			
			ik zoek dan iets in de richting van leuke kroegen.quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:40 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ligt geheel aan wat je zoekt. Wat heeft je voorkeur? Comedyclubs, bioscopen, theater of disco's. Muziekstijlen, filmsoorten, overig publiek, etc is dan wel handig om te weten.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Ga dan een leuke gaybar binnen, zien ze dat ook eens. Trouwens, misschien is het niet eens zo´n slecht plan om ze juist wél de coffeeshop mee in te nemen? Om te laten zien hoe relaxed het er aan toe gaat in het Hollandse Sodom en Gomorra? Een rondvaart is trouwens best leuk hoor, toen ik nog in Amsterdam woonde deed ik dit ongeveer 1x per jaar, zie je de stad toch op een totaal andere manier.
 Ga dan een leuke gaybar binnen, zien ze dat ook eens. Trouwens, misschien is het niet eens zo´n slecht plan om ze juist wél de coffeeshop mee in te nemen? Om te laten zien hoe relaxed het er aan toe gaat in het Hollandse Sodom en Gomorra? Een rondvaart is trouwens best leuk hoor, toen ik nog in Amsterdam woonde deed ik dit ongeveer 1x per jaar, zie je de stad toch op een totaal andere manier. 
											 
			 
			
			
			Ik doe aan regionale standaards.quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:16 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ik wel hoor tegenwoordig! Aan technische standaarden zelfs.
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Yogi tea ofzo was het. Geen idee waar het vandaan komt maar de sweet chili thee was goed te drinken. Normaal drink ik koffie maar vandaag was die om de een of andere reden niet te zuipen op kantoor (waarschijnlijk een ander type bonen dan normaal).quote:Op woensdag 28 januari 2009 15:35 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Klinkt erg Thai. En dan "happyyyyyyyyy" lekker lang aanhouden
 
			 
			
			
			Nee toch Liejannuh, we hebben een meningsverschil! Pak dan een leuke kroeg in één van de 9 straatjes. Die zijn sowieso qua muziek iets internationaler.quote:
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 (karsk is een mix van koffie en zelfgestookte alcohol)
 (karsk is een mix van koffie en zelfgestookte alcohol)
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 28 januari 2009 20:44 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Nee toch Liejannuh, we hebben een meningsverschil! Pak dan een leuke kroeg in één van de 9 straatjes. Die zijn sowieso qua muziek iets internationaler.
 Ik ben er nog nooit geweest, maar wil er nog steeds een keer naar toe.
 Ik ben er nog nooit geweest, maar wil er nog steeds een keer naar toe.  Ze schijnen ook van die hele ranzige dikke tafelkleedjes te hebben.
 Ze schijnen ook van die hele ranzige dikke tafelkleedjes te hebben. 
Bij mij staat er een DE machine waar dus echt slappe drek uitkomt! Maar de combinatie van een cappuccino en een espresso is wel weg te krijgen. Past ook makkelijk in een beker, want je dacht toch niet dat ik mijn koffie uit zo'n lullig klen kopje ga drinken?!quote:Op woensdag 28 januari 2009 20:51 schreef k_man het volgende:
Wij hebben op kantoor nu een andere koffie in de automaten, die 'ronder' zou moeten smaken. Yeah, sure.

 
			 
			
			
			Ben wel eens binnen geweest. Werd een kort bezoek.quote:Op woensdag 28 januari 2009 21:12 schreef Liejannuh het volgende:Ik ben er nog nooit geweest, maar wil er nog steeds een keer naar toe.
Ze schijnen ook van die hele ranzige dikke tafelkleedjes te hebben.

Thee.quote:Bij mij staat er een DE machine waar dus echt slappe drek uitkomt! Maar de combinatie van een cappuccino en een espresso is wel weg te krijgen. Past ook makkelijk in een beker, want je dacht toch niet dat ik mijn koffie uit zo'n lullig klen kopje ga drinken?!
Gelukkig is er wel keuze uit 10 verschillende smaken thee, ze zouden alleen de groene thee eens wat vaker moeten aanvullen.
 
											 
			 
			
			
			 ), en ik snap ook echt niet dat mensen daar 30 cent voor betalen
 ), en ik snap ook echt niet dat mensen daar 30 cent voor betalen  .
. . ik heb deze hobby gemist
. ik heb deze hobby gemist  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ja, wij hebben ook van die DE-dingen, maar daar hebben ze nu dus andere koffie ingestopt. Rondere.quote:Op woensdag 28 januari 2009 21:12 schreef Liejannuh het volgende:
Bij mij staat er een DE machine waar dus echt slappe drek uitkomt! Maar de combinatie van een cappuccino en een espresso is wel weg te krijgen. Past ook makkelijk in een beker, want je dacht toch niet dat ik mijn koffie uit zo'n lullig klen kopje ga drinken?!
Gelukkig is er wel keuze uit 10 verschillende smaken thee, ze zouden alleen de groene thee eens wat vaker moeten aanvullen.

 ). Geen espresso, geen capucino, geen warme chocolademelk. En we hebben geen smaakjesthee. We hebben wel kartonnen koffiebekertjes en als je een slechte partij treft, lekken ze.
 ). Geen espresso, geen capucino, geen warme chocolademelk. En we hebben geen smaakjesthee. We hebben wel kartonnen koffiebekertjes en als je een slechte partij treft, lekken ze.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zoek een andere baanquote:Op woensdag 28 januari 2009 21:38 schreef k_man het volgende:
[..]
Ja, wij hebben ook van die DE-dingen, maar daar hebben ze nu dus andere koffie ingestopt. Rondere.
We kunnen alleen kiezen uit gewone koffie, of crême (). Geen espresso, geen capucino, geen warme chocolademelk. En we hebben geen smaakjesthee. We hebben wel kartonnen koffiebekertjes en als je een slechte partij treft, lekken ze.
Ik verdien medelijden.
 
											 
			 
			
			
			dat is wel erg depressingquote:Op woensdag 28 januari 2009 21:32 schreef Liejannuh het volgende:
Ik heb het bij een vorige werkgever zelfs nog meegemaakt dat er koffiedames (en een koffiehomo) door het gebouw liepen. Dan kon je voor 35 cent (guldencent that is) bonnetjes kopen en dan kreeg je koffie. Of thee.
 laat me raden, meubilair was ook veroudert en je werkte op een zeer oude PC?
 laat me raden, meubilair was ook veroudert en je werkte op een zeer oude PC? Meest opmerkelijke was nog wel toen ik bij Acer in Taiwan zat, GEEN KOFFIE te krijgen. Dichtsbijzijnde koffiebar was 23 verdiepingen omlaag
 Meest opmerkelijke was nog wel toen ik bij Acer in Taiwan zat, GEEN KOFFIE te krijgen. Dichtsbijzijnde koffiebar was 23 verdiepingen omlaag  Ben toen redelijk afgekickt van de koffie, dronk maximaal 1 ijskoffie per dag, was te warm en ik was te lui om meer koffie te drinken.
 Ben toen redelijk afgekickt van de koffie, dronk maximaal 1 ijskoffie per dag, was te warm en ik was te lui om meer koffie te drinken. 
  
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Het personeelsbestand was wel behoorlijk verouderd, maar verder viel het wel mee.quote:Op woensdag 28 januari 2009 22:55 schreef ETA het volgende:
[..]
dat is wel erg depressinglaat me raden, meubilair was ook veroudert en je werkte op een zeer oude PC?
 
  
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 ) kans op maken... Joehoe!
 ) kans op maken... Joehoe!  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En die afspraak is een tijdstip waarop je binnestebuiten gekeerd gaat worden?quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:26 schreef Hik het volgende:
Net een afspraak gemaakt bij het Havenziekenhuis. Sinds begin dit jaar heeft mijn organisatie daar een soort overeenkomst mee, die betekent dat wij één keer per jaar helemaal binnenstebuiten kunnen worden gekeerd op tropische ellende. Net voor kerst kwam één van hun artsen een heel opwekkend praatje houden over alle dingen waar wij (18x meer dan gemiddeld, klaarblijkelijk) kans op maken... Joehoe!
(Maar wel goed natuurlijk)
 
			 
			
			
			quote:
 Inderdaad...
 Inderdaad...  
 Crisistijd hè: goedkope bonen...quote:Op woensdag 28 januari 2009 20:33 schreef Fogel het volgende:
Yogi tea ofzo was het. Geen idee waar het vandaan komt maar de sweet chili thee was goed te drinken. Normaal drink ik koffie maar vandaag was die om de een of andere reden niet te zuipen op kantoor (waarschijnlijk een ander type bonen dan normaal).
 
 Wat een service!quote:Op woensdag 28 januari 2009 14:15 schreef UIO_AMS het volgende:
Volgend deel voor de zoekende users: [SC] HTL #153 - Waarheen, waarvoor
 
											 
			 
			
			
			Vandaag smaakte het als vanouds.quote:Op donderdag 29 januari 2009 13:14 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Crisistijd hè: goedkope bonen...
 
  ).
).
											 
			 
			
			
			 . Ik zal het volgende keer aan iemand overlaten die wél een relaxed en dus creative mind heeft
. Ik zal het volgende keer aan iemand overlaten die wél een relaxed en dus creative mind heeft   
											 
			 
			
			
			Ja, lekker hè?quote:Op donderdag 29 januari 2009 13:02 schreef Fogel het volgende:
[..]
En die afspraak is een tijdstip waarop je binnestebuiten gekeerd gaat worden?
 
			 
			
			
			Ik kan me leukere dingen voorstellen.quote:
 
			 
			
			
			Ach, ik heb beroerdere topictitels gezienquote:Op donderdag 29 januari 2009 13:48 schreef Wampi het volgende:
Nogmaals mijn nederige excuses voor de topictitel. Ik zal het volgende keer aan iemand overlaten die wél een relaxed en dus creative mind heeft
 
											 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:26 schreef Hik het volgende:
Net een afspraak gemaakt bij het Havenziekenhuis. Sinds begin dit jaar heeft mijn organisatie daar een soort overeenkomst mee, die betekent dat wij één keer per jaar helemaal binnenstebuiten kunnen worden gekeerd op tropische ellende. Net voor kerst kwam één van hun artsen een heel opwekkend praatje houden over alle dingen waar wij (18x meer dan gemiddeld, klaarblijkelijk) kans op maken... Joehoe!
(Maar wel goed natuurlijk)

 
  
			 
			
			
			Ach ja, Oostblokhoeren in achterkamertjes van sleezy hotels en nog meer titels van die orde.quote:Op donderdag 29 januari 2009 15:22 schreef ultra_ivo het volgende:
Ach, ik heb beroerdere topictitels gezien
 
											 
			 
			
			
			Idem hier. Iran dit voorjaar is zo goed als zeker.quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:43 schreef UIO_AMS het volgende:
Ha, de travelbestemmingen voor 2009 zijn weer verder gespecificeerd.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:43 schreef UIO_AMS het volgende:
Ha, de travelbestemmingen voor 2009 zijn weer verder gespecificeerd. De data voor de British Open Squash zijn bekend. Ik ga waarschijnlijk van 10 tot en met 13 september naar Manchester. Net even gekeken naar tickets en de prijzen vallen mee. ¤15 heen en ¤15 terug. En dan nog eens ¤95 aan belastingen en toeslagen.
 Manchester is
  Manchester is   , ik heb daar in Chinatown buitengewoon lekker gegeten
 , ik heb daar in Chinatown buitengewoon lekker gegeten   
											 
			 
			
			
			De 2007 editie was ook in Manchester en toen zaten we in een hostel in de buurt van Chinatown. We zijn er wel even doorheen gelopen, maar van daar eten is het niet gekomen. Echt veel van Manchester hebben we toen ook niet gezien. Voornamelijk het nationale sportcentrum.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 09:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
Manchester is
, ik heb daar in Chinatown buitengewoon lekker gegeten
 
											 
			 
			
			
			M'n Iraanse collega probeert me al jaren te overtuigen eens heen te gaan. Het komt er nog wel eens van.quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:18 schreef k_man het volgende:
Idem hier. Iran dit voorjaar is zo goed als zeker.
 
			 
			
			
			Als in: jullie gaan nooit? Kan ik me ook wel weer voorstellen waar jullie zitten...quote:Op donderdag 29 januari 2009 17:14 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Dat contract heeft ons bedrijf ook al een paar jaar met het Havenzienhuis, maar uhh.......
Maar goed, de kinderen worden hier ter plekke regelmatig binnenstebuiten gekeerd, en ik hou onze vaccinaties in de gaten en we checken zo af en toe op tb.
Speaking of which..... wie van jullie is er ingeent tegen Japanse encephalitis en tegen tb? Dat zijn de twee die wij nog altijd niet hebben, en waar ik nog steeds (en dan met name de JE, nu we meer op het platteland beginnen te reizen) over twijfel.
 
			 
			
			
			quote:Vaccinatie
Er bestaat een vaccin tegen tuberculose, het zogenaamde BCG-vaccin, dat een kleine hoeveelheid tuberculosebacteriën bevat. In de meeste ontwikkelingslanden worden kinderen ingeënt met dit BCG-vaccin. Het is echter niet altijd even doeltreffend in het voorkomen van tuberculose bij volwassenen en wordt daarom ook niet standaard aanbevolen. Aan kinderen die geboren zijn in een land waar veel tuberculose voorkomt wordt in Nederland de vaccinatie wél gegeven. Ook aan mensen die langere tijd naar het buitenland gaan, wordt de vaccinatie soms aanbevolen. Meestal wordt echter voor en na de reis de Mantoux-test gedaan.
Na een BCG-vaccinatie ontstaat altijd een positieve reactie op de Mantoux-test, zodat deze test niet meer gebruikt kan worden bij het onderzoek naar tuberculose bij gevaccineerde personen.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Die ja. Die positieve mantoux is best wel een probleem. Als we bijvoorbeeld terug zouden gaan naar Guam nadat we een BCG hadden gehad, zouden we daardoor gewoon verplicht in 'het systeem' terecht komen, inclusief 9 maanden antibiotica slikken etc. We houden het dus maar bij mantoux.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hebben jouw kinderen ook een uniformpje?quote:
 
  )
 )  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			In Argnetinië ook veel uniformen, de heren met stropdas, de dames met rokje. Mijn vriendin heeft beloofd een keer zo´n uniform aan te trekken voor mequote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:47 schreef Hik het volgende:
Hebben jouw kinderen ook een uniformpje?
Call me crazy, maar ik ben dol op schooluniformpjes (bij kinderen)
Zeker als het op een gegeven moment pubers zijn en de ongemakkelijkheid en haat voor dat pakje straalt er aan alle kanten af. Ik zou er echt voor verhuizen als ik kinderen krijg...
 
											 
			 
			
			
			Natuurlijk hebben ze een uniformpjequote:Op vrijdag 30 januari 2009 16:47 schreef Hik het volgende:
Hebben jouw kinderen ook een uniformpje?
Call me crazy, maar ik ben dol op schooluniformpjes (bij kinderen)
Zeker als het op een gegeven moment pubers zijn en de ongemakkelijkheid en haat voor dat pakje straalt er aan alle kanten af. Ik zou er echt voor verhuizen als ik kinderen krijg...
 Ook Thaise overheidsscholen hebben uniformpjes, trouwens, alleen zijn die wat minder prettig en vooral heel synthetisch
 Ook Thaise overheidsscholen hebben uniformpjes, trouwens, alleen zijn die wat minder prettig en vooral heel synthetisch  Beetje triest is wel dat als je als Thais kind geen geld hebt voor de bijbehorende zwarte schoenen, je niet naar school kunt. Ik heb dan ook verhalen gehoord over kinderen die schoenen hadden die vele maten te klein waren, in perfecte staat, want die droegen ze al jaren mee naar school. Niemand had gezegd dat die zwarte schoenen ook moesten passen.......
 Beetje triest is wel dat als je als Thais kind geen geld hebt voor de bijbehorende zwarte schoenen, je niet naar school kunt. Ik heb dan ook verhalen gehoord over kinderen die schoenen hadden die vele maten te klein waren, in perfecte staat, want die droegen ze al jaren mee naar school. Niemand had gezegd dat die zwarte schoenen ook moesten passen....... ). Ze zitten nu op een IB-worldschool, en die is wat minder van de uniformen dan de Britse school waar ze vroeger op zaten. Jongste heeft een blauwe korte broek en keuze uit een gele, rode of lila polo (hij heeft ze dus allemaal en kan 's morgens aantrekken waar hij zin in heeft). Oudste heeft een blauwe polo (die het aanmerkelijk beter doet bij Aziatische kindjes dan bij blonde kindjes
 ). Ze zitten nu op een IB-worldschool, en die is wat minder van de uniformen dan de Britse school waar ze vroeger op zaten. Jongste heeft een blauwe korte broek en keuze uit een gele, rode of lila polo (hij heeft ze dus allemaal en kan 's morgens aantrekken waar hij zin in heeft). Oudste heeft een blauwe polo (die het aanmerkelijk beter doet bij Aziatische kindjes dan bij blonde kindjes   ) en een geruite 'skort' (korte broek met flap aan de voorkant waardoor het een rok lijkt). Ze heeft echter drie keer per week gym (naja: twee keer en een keer zwemmen) en op die dagen moet ze haar PE uniform aan: katoenen blauwe short en grijs quick-dry shirt. En daarbij draagt ze het liefst roze schoenen en roze sokken met piratendoodshoofdjes van de H&M
 ) en een geruite 'skort' (korte broek met flap aan de voorkant waardoor het een rok lijkt). Ze heeft echter drie keer per week gym (naja: twee keer en een keer zwemmen) en op die dagen moet ze haar PE uniform aan: katoenen blauwe short en grijs quick-dry shirt. En daarbij draagt ze het liefst roze schoenen en roze sokken met piratendoodshoofdjes van de H&M 
 ) en de lengte (of afwezigheid daarvan) van de rokjes.
 ) en de lengte (of afwezigheid daarvan) van de rokjes.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Is dat een topic vol met foto's van Mercedes SLK'enquote:Op zondag 1 februari 2009 20:20 schreef flipsen het volgende:
Stond die ook niet in het Meest lelijke auto-topic in PTA?
 
											 
			 
			
			
			Neequote:Op zondag 1 februari 2009 21:08 schreef DutchTrain het volgende:
Is dit trouwens weer een kloon van flipser.... Vakantie Zomer
 
											 
			 
			
			
			Zijn ze van vorig jaar?quote:Op zaterdag 31 januari 2009 19:52 schreef k_man het volgende:
Bij De Ontdekking in Amersfoort.
T/m 28 februari 25% korting op alle LP's.
 
											 
			 
			
			
			Lachen, die uniformverhalen!quote:Op zaterdag 31 januari 2009 02:37 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Natuurlijk hebben ze een uniformpjeOok Thaise overheidsscholen hebben uniformpjes, trouwens, alleen zijn die wat minder prettig en vooral heel synthetisch
Beetje triest is wel dat als je als Thais kind geen geld hebt voor de bijbehorende zwarte schoenen, je niet naar school kunt. Ik heb dan ook verhalen gehoord over kinderen die schoenen hadden die vele maten te klein waren, in perfecte staat, want die droegen ze al jaren mee naar school. Niemand had gezegd dat die zwarte schoenen ook moesten passen.......
Overigens zijn de huidige uniformpjes van de kinderen vooral erg comfortabel (en ja, dat is net zoiets als een baby een 'lief kind' noemen). Ze zitten nu op een IB-worldschool, en die is wat minder van de uniformen dan de Britse school waar ze vroeger op zaten. Jongste heeft een blauwe korte broek en keuze uit een gele, rode of lila polo (hij heeft ze dus allemaal en kan 's morgens aantrekken waar hij zin in heeft). Oudste heeft een blauwe polo (die het aanmerkelijk beter doet bij Aziatische kindjes dan bij blonde kindjes
) en een geruite 'skort' (korte broek met flap aan de voorkant waardoor het een rok lijkt). Ze heeft echter drie keer per week gym (naja: twee keer en een keer zwemmen) en op die dagen moet ze haar PE uniform aan: katoenen blauwe short en grijs quick-dry shirt. En daarbij draagt ze het liefst roze schoenen en roze sokken met piratendoodshoofdjes van de H&M
Overigens kun je als puber heel wat met die uniformen doen: het begint bij kraagje omhoog of kraagje naar beneden en kan varieren tot het afknippen van de hele bovenband, zoals een vriendin van me tot haar verbazing ontdekte. Bij Thaise universitaire studenten ligt het verschil vooral bij de meisjes, en dan in de krapheid van het shirt (jee, dat die knoopjes dat aankunnen) en de lengte (of afwezigheid daarvan) van de rokjes.
 
  
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:03 schreef Gaoxing het volgende:
Die ja. Die positieve mantoux is best wel een probleem. Als we bijvoorbeeld terug zouden gaan naar Guam nadat we een BCG hadden gehad, zouden we daardoor gewoon verplicht in 'het systeem' terecht komen, inclusief 9 maanden antibiotica slikken etc. We houden het dus maar bij mantoux.
Oudste hoeft trouwens niet meer: die is op haar tweede al positief gebleken, heeft de antibiotica gehad, en heeft daarmee -omdat ze nog geen 4 was- ik geloof 98% kans dat ze het nooit actief zal krijgen.
 9 maanden?!!
 9 maanden?!! 
											 
			 
			
			
			ik verwacht eigenlijk binnen 1 week dat er een post komt met:"wauw, heb bedankt, heb eindelijk een goede site gevonden met alles wat ik zocht op http://www.ikspammijnsite.nl"quote:Op zondag 1 februari 2009 21:08 schreef DutchTrain het volgende:
Is dit trouwens weer een kloon van flipser.... Vakantie Zomer
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ook in de bus en tram kun je nu met je OV-chipkaart betalen, dus het is juist veel toegankelijker gewordenquote:Op maandag 2 februari 2009 00:50 schreef k_man het volgende:
Wat is dat trouwens toch met Rotterdam? Eerst maken ze het parkeren in de stad nagenoeg onmogelijk en nu hebben ze ook het openbaar vervoer zo goed als ontoegankelijk gemaakt. Kwamen er te veel toeristen ofzo?

 
			 
			
			
			Hmm, net iets te ver weg.. Treinkaartje weegt niet echt op tegen de korting vrees ik. Hopelijk doet Selexyz dit jaar weer zo'n actie, ik weet alleen niet meer of dat ook 25% korting was.. En anders misschien toch op Amazon bestellen..quote:Op zaterdag 31 januari 2009 19:52 schreef k_man het volgende:
Bij De Ontdekking in Amersfoort.
T/m 28 februari 25% korting op alle LP's.
 
			 
			
			
			Kan ik voortaan overal in Rotterdam met een credit card terecht??quote:Op maandag 2 februari 2009 01:24 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ook in de bus en tram kun je nu met je OV-chipkaart betalen, dus het is juist veel toegankelijker geworden
En die paar mensen die geen creditcard op Chipknip hebben om te parkeren, die gaan maar naar de P+R of de grote garages.
 
			 
			
			
			Dat zijn alleen de katholieke privéscholen die dat hebben.quote:Op zondag 1 februari 2009 23:19 schreef Bora-Bora het volgende:
Het viel mij juist in België op, die uniformpjes op aardig wat scholen. En dan in hartje winter met rokje en blote benen over straat enzo...
 
			 
			
			
			Ze hebben de strippenkaarten afgeschaft en buiten Rotterdam heeft natuurlijk geen hond zo'n nieuwe kaart.quote:Op maandag 2 februari 2009 01:24 schreef DutchTrain het volgende:
Ook in de bus en tram kun je nu met je OV-chipkaart betalen, dus het is juist veel toegankelijker geworden
 
			 
			
			
			Ik heb de dingen om je OV chipcard langs te halen anders al wel gespot in Amsterdam!quote:Op maandag 2 februari 2009 16:28 schreef k_man het volgende:
[..]
Ze hebben de strippenkaarten afgeschaft en buiten Rotterdam heeft natuurlijk geen hond zo'n nieuwe kaart.
 
			 
			
			
			Zit er geen OV chipcard geintegreerd in de NS voordeelurenpas? Want dan heb ik er een.quote:Op maandag 2 februari 2009 16:41 schreef k_man het volgende:
Maar heb je ook zo'n kaart? En zo ja, snap je hoe die werkt?
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik ben er van overtuigd dat DutchTrain het systeem al heeft doorgrond.quote:Op maandag 2 februari 2009 16:50 schreef k_man het volgende:
Ja, daar zou ie in moeten zitten. Alleen heb ik verder ook geen idee wat ik ermee moet. Het lijkt me sterk dat ik nu gewoon die pas langs een scanner kan halen en dat het dan werkt.

 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			DT is een OV-nerd. Gewone mensen - zeker buiten Rotterdam - snappen hier geen hol van. Hoezo geen strippenkaarten?quote:Op maandag 2 februari 2009 16:59 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ik ben er van overtuigd dat DutchTrain het systeem al heeft doorgrond.
Ik denk dat je er geld op moet zetten en dat daar vast apparaten voor te vinden zijn, ik heb alleen geen idee waar die apparaten zouden kunnen zijn.
 
											 
			 
			
			
			 Met de foto erop die ik 3 jaar geleden ingeleverd had. En in Rotterdam kom ik ook al niet zoveel
 Met de foto erop die ik 3 jaar geleden ingeleverd had. En in Rotterdam kom ik ook al niet zoveel  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Alleen in de metro kun je geen strippenkaart meer gebruiken (maar daar was een los kaartje bijna altijd al goedkoper dan een strippenkaart) en vrijwel iedereen die klant is bij NS heeft inmiddels een OV-chipkaart. In Amsterdam en vrijwel heel Noord-Holland kun je er al mee reizen in de bus, tram en metro.quote:Op maandag 2 februari 2009 16:28 schreef k_man het volgende:
Ze hebben de strippenkaarten afgeschaft en buiten Rotterdam heeft natuurlijk geen hond zo'n nieuwe kaart.
 
											 
			 
			
			
			Nee, alleen bij parkeerautomaten met een creditcard logo, waarvan er in bijna elke parkeerzone er wel één staat.quote:Op maandag 2 februari 2009 09:23 schreef Fogel het volgende:
Kan ik voortaan overal in Rotterdam met een credit card terecht??
 
			 
			
			
			OK, het gaat de goede kant op...quote:Op maandag 2 februari 2009 23:02 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Nee, alleen bij parkeerautomaten met een creditcard logo, waarvan er in bijna elke parkeerzone er wel één staat.
 
			 
			
			
			In Amsterdam wel. Ik heb net een privacyonderzoek gedaan naar het kentekenparkeren hier in de stad.quote:Op maandag 2 februari 2009 23:34 schreef Fogel het volgende:
OK, het gaat de goede kant op...
Parkeren via SMS, kan dat ook?
 
			 
			
			
			Maar dat is dan vast alleen voor Nederlandse kentekens en mobiele telefoons?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 08:55 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
In Amsterdam wel. Ik heb net een privacyonderzoek gedaan naar het kentekenparkeren hier in de stad.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je moet een contract hebben met een park en bel service. Of het dan uitmaakt of je een buitenlands kenteken hebt, weet ik niet.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 09:42 schreef Fogel het volgende:
Maar dat is dan vast alleen voor Nederlandse kentekens en mobiele telefoons?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			¤ 51,36 in Rotterdam.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 09:47 schreef Fogel het volgende:
Wat kost foutparkeren (op plekken waar je niet weggesleept wordt) eigenlijk in Nederland?
Hier is het afhankelijk van waar je staat, de gemeente heft 300NOK, Europark en andere privebedrijven 600-800NOK.
 
											 
			 
			
			
			De kosten voor een naheffingsaanslag bedragen rond de ¤ 50 en dan komt er nog een uurtarief van het desbetreffende parkeergebied bovenop, tenzij aannemelijk is dat het voertuig er langer heeft gestaan.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 09:47 schreef Fogel het volgende:
Wat kost foutparkeren (op plekken waar je niet weggesleept wordt) eigenlijk in Nederland?
Hier is het afhankelijk van waar je staat, de gemeente heft 300NOK, Europark en andere privebedrijven 600-800NOK.
 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 ) want dat kan ik niet beoordelen. Maar in London is er volgens mij nul gezeur over die Oystercard. Volgens mij alleen maar omdat mensen daar nog steeds gewone kaartjes kunnen kopen, maar dat is gewoon duurder. Dus koopt iedereen die Oystercard.
 ) want dat kan ik niet beoordelen. Maar in London is er volgens mij nul gezeur over die Oystercard. Volgens mij alleen maar omdat mensen daar nog steeds gewone kaartjes kunnen kopen, maar dat is gewoon duurder. Dus koopt iedereen die Oystercard.  
											 
			 
			
			
			Fout parkeren is iets anders dan parkeren zonder te betalen. Voor fout parkeren kun je een boete krijgen (van de politie), aangezien je de verkeersregels overtreedt. Voor parkeren zonder betalen kun je van de gemeente een naheffing krijgen, aangezien je dan feitelijk een belastingschuld hebt bij de betreffende gemeente. Als je parkeert in een parkeergarage zonder te betalen, kom je er gewoon niet meer uit. Als je je kaartje kwijt bent, betaal je over het algemeen ook een toeslag.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 09:47 schreef Fogel het volgende:
Wat kost foutparkeren (op plekken waar je niet weggesleept wordt) eigenlijk in Nederland?
Hier is het afhankelijk van waar je staat, de gemeente heft 300NOK, Europark en andere privebedrijven 600-800NOK.
 
			 
			
			
			Je hebt een goed punt, maar voor fout parkeren (bijvoorbeeld op een handicapplek, of dwars over twee vakken heen) en er wel voor betalen krijg je toch ook een boetequote:Op dinsdag 3 februari 2009 11:49 schreef k_man het volgende:
[..]
Fout parkeren is iets anders dan parkeren zonder te betalen. Voor fout parkeren kun je een boete krijgen (van de politie), aangezien je de verkeersregels overtreedt. Voor parkeren zonder betalen kun je van de gemeente een naheffing krijgen, aangezien je dan feitelijk een belastingschuld hebt bij de betreffende gemeente. Als je parkeert in een parkeergarage zonder te betalen, kom je er gewoon niet meer uit. Als je je kaartje kwijt bent, betaal je over het algemeen ook een toeslag.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat ik dus echt niet begrijp is, dat men in Nederland een compleet nieuw systeem gaat bedenken, terwijl er in Londen al het Oyster systeem is, en in Hong Kong ook een perfect werkend systeem is. Koop dat dan gewoon in denk ik dan, of ben ik hierin te simplistischquote:Op dinsdag 3 februari 2009 11:36 schreef Hik het volgende:
Het is eigenlijk best grappig hoeveel weerstand er is tegen dat ding. Even afgezien van hoe het werkt (óf het werkt) want dat kan ik niet beoordelen. Maar in London is er volgens mij nul gezeur over die Oystercard. Volgens mij alleen maar omdat mensen daar nog steeds gewone kaartjes kunnen kopen, maar dat is gewoon duurder. Dus koopt iedereen die Oystercard.
 
											 
			 
			
			
			Ik las pas dat er in Vilnius ook zo'n oplaadbaar chipcard systeem is, zijn er mensen daarmee bekend?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:29 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Wat ik dus echt niet begrijp is, dat men in Nederland een compleet nieuw systeem gaat bedenken, terwijl er in Londen al het Oyster systeem is, en in Hong Kong ook een perfect werkend systeem is. Koop dat dan gewoon in denk ik dan, of ben ik hierin te simplistisch
 
			 
			
			
			Ja, dat zei ik dus al. Voor fout parkeren een boete, voor niet betalen een naheffing en uiteraard kan dat ook gecombineerd worden.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:08 schreef DutchTrain het volgende:
Als je fout parkeert krijg je een boete voor de overtreding
Als je fout parkeert én niet betaalt krijg je een boete voor de overtreding en een naheffing.
 
			 
			
			
			Het is hetzelfde systeem als daar met tal van verbeteringen. En als we het met dezelfde snelheid als daar invoeren, dan is het er pas over een jaar of acht.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:29 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Wat ik dus echt niet begrijp is, dat men in Nederland een compleet nieuw systeem gaat bedenken, terwijl er in Londen al het Oyster systeem is, en in Hong Kong ook een perfect werkend systeem is. Koop dat dan gewoon in denk ik dan, of ben ik hierin te simplistisch
 
			 
			
			
			Het zal niet veel moeilijker zijn dan het systeem dat in vrijwel elke grote stad ter wereld te vinden is. Niet veel anders dan je kaart voor het zwembad, de kantine of je huurauto dus.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 12:41 schreef Lemans24 het volgende:
Ik las pas dat er in Vilnius ook zo'n oplaadbaar chipcard systeem is, zijn er mensen daarmee bekend?
 
			 
			
			
			Ik dacht het maar duidelijker te maken... Ik verwacht alleen nu de vraag van fogel of het ook niet mag met je alarmlichten aan en/of met een kind achter het stuur in de auto.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 14:23 schreef k_man het volgende:
Ja, dat zei ik dus al. Voor fout parkeren een boete, voor niet betalen een naheffing en uiteraard kan dat ook gecombineerd worden.
 
			 
			
			
			Hee, ik rij geen SUVquote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:50 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ik dacht het maar duidelijker te maken... Ik verwacht alleen nu de vraag van fogel of het ook niet mag met je alarmlichten aan en/of met een kind achter het stuur in de auto.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ze hebben hier bij de gemeente ook een variant op Streetview, zodat je via het digitaal loket je eigen huis kan bekijken bij je WOZ aanslagquote:Op woensdag 4 februari 2009 12:23 schreef Fogel het volgende:
De oplossing voor mensen die in Oslo rond willen kijken maar er niet heen willen reizen: http://kart.sesam.no/?lng=10.7365&lat=59.91488&zoom=17&mapType=finnvector&streetview=true (een lokale variant ala Googles streetview)
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
  
  ), net als die prik die jij noemde (Japanse... nog iets). Ze zijn niet heel speciaal ofzo, maar Nederland doet extra voorzichtig. Overigens zei de vaccinatie mevrouw dat die prik echt alleen maar zin heeft als je echt op het platteland zou zitten. Voor jullie in Bangkok dus niet echt heel relevant, tenzij je plannen hebt voor lange logeerpartijen met de kinderen in de hooiberg bij een boer!
 ), net als die prik die jij noemde (Japanse... nog iets). Ze zijn niet heel speciaal ofzo, maar Nederland doet extra voorzichtig. Overigens zei de vaccinatie mevrouw dat die prik echt alleen maar zin heeft als je echt op het platteland zou zitten. Voor jullie in Bangkok dus niet echt heel relevant, tenzij je plannen hebt voor lange logeerpartijen met de kinderen in de hooiberg bij een boer!  
											 
			 
			
			
			Wanneer op youtube (of 1 van de pikantere varianten)?quote:Op woensdag 4 februari 2009 18:23 schreef Hik het volgende:
Heb mijn keuring bij het Havenziekenhuis gehad. Helemaal lek geprikt, bevoeld, beklopt, gemeten, gewogen, gefotografeerd en gefilmd...
 
											 
			 
			
			
			Op 9292ov.nl en ret.nl kun je de prijzen zien en als je de kaart registreert op www.ov-chipkaart.nl, kun je je reizen inzien.quote:Op woensdag 4 februari 2009 18:23 schreef Hik het volgende:
Ik heb vandaag ook voor het eerst met de OVkaart gereisd in Rotterdam. Wel een beetje verwarrend maar op zich prima. Wel een beetje irritant dat je niet echt kunt zien (ik in elk geval niet) hoeveel je reis kost (vooraf) en dat je dus maar random wat op die kaart zet...
 
			 
			
			
			Bij deze dan... enjoy!quote:Op woensdag 4 februari 2009 18:25 schreef flipsen het volgende:
[..]
Wanneer op youtube (of 1 van de pikantere varianten)?
 
  
			 
			
			
			Ja leuk, maar ik wil het graag dáár kunnen zien. In het verleden kon ik toch ook het aantal strippen checken voor ik de tram in stapte? Het hoeft niet eens op de cent nauwkeurig, maar zodat ik ongevéér weet wat ik erin moet stoppen.quote:Op woensdag 4 februari 2009 23:17 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Op 9292ov.nl en ret.nl kun je de prijzen zien en als je de kaart registreert op www.ov-chipkaart.nl, kun je je reizen inzien.
 
			 
			
			
			Well hello!quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:49 schreef Hik het volgende:
Bij deze dan... enjoy!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			quote:
 
											 
			 
			
			
			I second thatquote:
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 maar dat ben jij helemaal niet
 maar dat ben jij helemaal niet  
											 
			 
			
			
			Zag je m'n postje over de vaccinaties hierboven, Gao?quote:
 
			 
			
			
			Hoe weet jij dat?!quote:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			aan de schouderbladen en de borstkas kan je zien dat het een overduidelijke man op de rontgen foto staatquote:Op donderdag 5 februari 2009 18:21 schreef flipsen het volgende:
Verdraaid, ETA heeft gelijk! We zijn bedonderd UIO!
(kijk maar naar de properties van de foto´s, waar ze zijn gehost)
 
  
			 
			
			
			Ik zie maar één mogelijkheid voor Hik om het goed met ons te maken.quote:Op donderdag 5 februari 2009 18:21 schreef flipsen het volgende:
Verdraaid, ETA heeft gelijk! We zijn bedonderd UIO!
(kijk maar naar de properties van de foto´s, waar ze zijn gehost)
 
											 
			 
			
			
			Tapas!?quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:36 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ik zie maar één mogelijkheid voor Hik om het goed met ons te maken.
 
											 
			 
			
			
			Yep, dank je! Wel vreemd dat ze (het Havenziekenhuis, that is) wel een collegafamilie hebben gevaccineerd tegen JE. Die kwamen maar voor een jaar en reizen bijna niet, laat staan naar het platteland. Naja, wij laten 'm voorlopig fijn weer zitten.quote:Op donderdag 5 februari 2009 16:05 schreef Hik het volgende:
Zag je m'n postje over de vaccinaties hierboven, Gao?
 
			 
			
			
			Oh, je mag m wel hebben, dat is het niet. Zij vond het alleen niet nodig voor in de stad.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 00:40 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
Yep, dank je! Wel vreemd dat ze (het Havenziekenhuis, that is) wel een collegafamilie hebben gevaccineerd tegen JE. Die kwamen maar voor een jaar en reizen bijna niet, laat staan naar het platteland. Naja, wij laten 'm voorlopig fijn weer zitten.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het was niet deze:quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:02 schreef flipsen het volgende:
YIKES! Ik heb (min of meer per ongeluk) een foto van Fogel gezien!
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Waar? Hoe? Waarom?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:02 schreef flipsen het volgende:
YIKES! Ik heb (min of meer per ongeluk) een foto van Fogel gezien!
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Was dat om ons jaloers te maken?!quote:
 
 Heb je Sinterklaas ook uitgenodigd?quote:Op woensdag 4 februari 2009 14:29 schreef flipsen het volgende:
De datum is wel bekend ja: 5 december
 
 
											 
			 
			
			
			Hij geeft waarschijnlijk geen antwoord omdat hij in shocktoestand is afgevoerd naar het ziekenhuis nadat hij per ongeluk mijn foto voor een tweede keer zagquote:Op zaterdag 7 februari 2009 02:17 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Was dat om ons jaloers te maken?!
[..]
 
											 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 7 februari 2009 09:18 schreef Fogel het volgende:
[..]
Hij geeft waarschijnlijk geen antwoord omdat hij in shocktoestand is afgevoerd naar het ziekenhuis nadat hij per ongeluk mijn foto voor een tweede keer zag

 Edit: oeps, ik loop op de zaken vooruit....
 Edit: oeps, ik loop op de zaken vooruit....  
   
   
   
   
   
  
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ach, die viel best mee toch? Ik had een oude kerel verwacht, en was verbaasd dat Fogel zo jong bleek te zijnquote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:02 schreef flipsen het volgende:
YIKES! Ik heb (min of meer per ongeluk) een foto van Fogel gezien!

 Oftewel, morgen zit ik in het vliegtuig naar NL en ik kom hier voorlopig niet meer terug. Ik voel me
 Oftewel, morgen zit ik in het vliegtuig naar NL en ik kom hier voorlopig niet meer terug. Ik voel me  en
 en  tegelijk.
 tegelijk.
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Nee joh, Fogel komt toch niet als een ouwe vent over?!!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 18:34 schreef Vogue het volgende:
Ach, die viel best mee toch? Ik had een oude kerel verwacht, en was verbaasd dat Fogel zo jong bleek te zijn
 
 quote:Op zaterdag 7 februari 2009 18:34 schreef Vogue het volgende:Ik heb in de aanbieding: een passpiegel, een paar kastjes, een mixer, een blender, een stereo, een 2 pers. luchtbed met elec. pomp, veel conimex eten, glazen, pannen en ander keukenspul, 2 emmers, kleerhangers en een waterkoker.
Gratis af te halen in CancunOftewel, morgen zit ik in het vliegtuig naar NL en ik kom hier voorlopig niet meer terug. Ik voel me
en
tegelijk.
 
											 
			 
			
			
			Omdat ik kinderen heb ben ik per definitie oudquote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:16 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Nee joh, Fogel komt toch niet als een ouwe vent over?!!
[..]
 
											 
			 
			
			
			 
  En ja ik dacht dat Fogel oud(er) was omdat ie 3 kids had
 En ja ik dacht dat Fogel oud(er) was omdat ie 3 kids had  
  ) vanwege de crisis, werd de beslissing eigenlijk heel makkelijk voor mij genomen. Plus het ticket naar NL wordt door ze betaald, en heb nog wat geld over om iig de eerste maand rond te komen. Nu maar hopen dat ik snel ander werk vind. Heb de 10e, een dag nadat ik aan ben gekomen, al een soll. gesprek. Kijken of het wat wordt
) vanwege de crisis, werd de beslissing eigenlijk heel makkelijk voor mij genomen. Plus het ticket naar NL wordt door ze betaald, en heb nog wat geld over om iig de eerste maand rond te komen. Nu maar hopen dat ik snel ander werk vind. Heb de 10e, een dag nadat ik aan ben gekomen, al een soll. gesprek. Kijken of het wat wordt 
 
			 
			
			
			Als je het zo formuleert.... dan schat ik 'm misschien ook wel te oud in!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:55 schreef Vogue het volgende:
Thnks BB
En ja ik dacht dat Fogel oud(er) was omdat ie 3 kids had

 
   
  )
 )
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:02 schreef flipsen het volgende:
YIKES! Ik heb (min of meer per ongeluk) een foto van Fogel gezien!
 Ik heb fogel in het echt gezien
   Ik heb fogel in het echt gezien 
											 
			 
			
			
			Ik dacht ergens achte rin de dertig. Ondertussen weten we nog steeds niet wat het is.quote:Op zondag 8 februari 2009 01:30 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Als je het zo formuleert.... dan schat ik 'm misschien ook wel te oud in!

Okee, ik zal het hardop zeggen: ik dacht oorspronkelijk ergens tussen de 30-34. Maar moet ik dat nu soms meer bijstellen richting 28 en omstreken? (Of nog erger?!)
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat jij een ouwe bok bent, kan ik natuurlijk niks aan doenquote:
 
											 
			 
			
			
			Nou dan zat ik toch in de goeie richting.quote:Op zondag 8 februari 2009 10:07 schreef Fogel het volgende:
Ik ben 30.
 
 quote:Op zondag 8 februari 2009 13:13 schreef Fogel het volgende:
Dat jij een ouwe bok bent, kan ik natuurlijk niks aan doen

Reist ze over Parijs?quote:
 
											 
			 
			
			
			
 Vervolgens nog 6 boekwinkels in geweest op zoek naar een boek over Romeinen voor jongste, het staarte van een kinderfeestje van oudste meegemaakt, en daarna lekker gegeten in een Ierse pub. Pfew.....
 Vervolgens nog 6 boekwinkels in geweest op zoek naar een boek over Romeinen voor jongste, het staarte van een kinderfeestje van oudste meegemaakt, en daarna lekker gegeten in een Ierse pub. Pfew.....
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ach, 3 kinderen in 2 jaar en 3 weken ongeveer.quote:Op zondag 8 februari 2009 15:41 schreef Hik het volgende:
Sterkte vogue! *insert aai over bol smiley*
Zal best even slikken zijn.
En Fogel heeft hard doorgewerkt op z'n 30e...
 )
)
											 
			 
			
			
			Zoiets?quote:Op zondag 8 februari 2009 15:41 schreef Hik het volgende:
Sterkte vogue! *insert aai over bol smiley*
Zal best even slikken zijn.
 
											 
			 
			
			
			Oh jij dus ook een tweeling?quote:Op zondag 8 februari 2009 16:04 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ach, 3 kinderen in 2 jaar en 3 weken ongeveer.
Een collega van me was sneller, 3 kinderen in 1 jaar en 11 maanden.
Dit is uiteraard inclusief 'valsspelen' (tweelingen, niet meerdere vrouwen)
 
  
  
											 
			 
			
			
			 Zoals het meisje dat wel wil studeren, maar ook haar hoofd bedekt wil houden. De oplossing? Ze draagt een pruik. En wel zodanig dat iedereen kan zien dat het een pruik is, als protest.
 Zoals het meisje dat wel wil studeren, maar ook haar hoofd bedekt wil houden. De oplossing? Ze draagt een pruik. En wel zodanig dat iedereen kan zien dat het een pruik is, als protest. 
			 
			
			
			Wordt wel weer eens tijd voor meet.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 18:45 schreef ultra_ivo het volgende:
Vogue verwelkomingsmeet?
 
			 
			
			
			26 maartquote:Op maandag 9 februari 2009 09:43 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Wordt wel weer eens tijd voor meet.
 
											 
			 
			
			
			Dan kom je toch net terug uit Spanje? Het maakt mij verder niet uit hoor, maar ik dacht dat je dan toch liever een echt hollands sate'tje wilde eten.quote:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Waar waren jullie nou vanochtend op Schiphol?
 Waar waren jullie nou vanochtend op Schiphol?  
 
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Zo ken ik ook een stel binnen mijn "schoonfamilie". 3 kinderen in 1 jaar en 10 maanden. De tweeling was een ongelukjequote:Op zondag 8 februari 2009 16:04 schreef Fogel het volgende:
[..]
Dit is uiteraard inclusief 'valsspelen' (tweelingen, niet meerdere vrouwen)
 
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Omdat 157 het 37e priemgetal (wat zelf weer het 12e priemgetal is)?quote:Op maandag 9 februari 2009 18:19 schreef DutchTrain het volgende:
Pas als er nog 4 topics geopend worden, is er reden voor een meet / feestje
 
			 
			
			
			Als dit bedoeld is om van je imago als nerd af te komen, betwijfel ik of het werkt.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:03 schreef Fogel het volgende:
[..]
Omdat 157 het 37e priemgetal (wat zelf weer het 12e priemgetal is)?
 
											 
			 
			
			
			Hee, DT begintquote:Op maandag 9 februari 2009 21:21 schreef k_man het volgende:
[..]
Als dit bedoeld is om van je imago als nerd af te komen, betwijfel ik of het werkt.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op maandag 9 februari 2009 21:21 schreef k_man het volgende:
[..]
Als dit bedoeld is om van je imago als nerd af te komen, betwijfel ik of het werkt.
 
   
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Jeetje wat een zooitje! Gelukkig dat 'ie toch maar wel op kwam dagen!!quote:Op maandag 9 februari 2009 15:07 schreef Vogue het volgende:
Gossie wat leeft iedereen met me meeWaar waren jullie nou vanochtend op Schiphol?

Gisteren toen ik met al mijn bagage wilde inchecken vertelden ze dat ik helemaal niet op de lijst stond omdat mijn ticket niet was betaald door mijn ex werkgever, de airline had het gecancelled. Drama. Gelukkig was er nog wel plek op de vlucht. Omdat het zondag was nam niemand op en uiteindelijk heb ik de directeur maar gebeld, die op zijn slippers en in zijn korte broek aan kwam sjeezen om het ticket met zijn credit card te betalen. Eikel. En maar vissen wat ik van plan was te doen qua werk in Europa. Nou, dat gaat 'm niets aan
Afijn, ik ben er weer en zit nu in het oosten des lands. Meet lijkt me weer een keer leuk, mijn agenda is nog leeg dus kom maar op met die data
 
			 
			
			
			Het zal je nog verbazen hoe populair ze onder de bevolking is. Ze heeft in Makati een appartement waar je een puntje aan kan zuigen op een der duurste plekken, nog een fijn buitenhuis, en laat zich rondrijden in een BMW 7 serie met chauffeur. Toch ligt er op al haar bezittingen en inkomsten beslag en klaagt ze bij wie het maar horen wil dat het toch allemaal zo n schande is zoals ze wordt aangepaktquote:Op zondag 8 februari 2009 23:56 schreef k_man het volgende:
Volgende week de Philipijnen. Uit het voorstukje concludeerde ik dat Imelda Marcos nog steeds een enorme plaat voor d'r kop heeft. "Bij mij kwamen geen lijken uit de kast, alleen hele mooie schoenen."
 .
 .
											 
			 
			
			
			ONgelofelijk!!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:17 schreef LangeTabbetje het volgende:
Het zal je nog verbazen hoe populair ze onder de bevolking is. Ze heeft in Makati een appartement waar je een puntje aan kan zuigen op een der duurste plekken, nog een fijn buitenhuis, en laat zich rondrijden in een BMW 7 serie met chauffeur. Toch ligt er op al haar bezittingen en inkomsten beslag en klaagt ze bij wie het maar horen wil dat het toch allemaal zo n schande is zoals ze wordt aangepakt.
 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hollandse zuinigheid... je moet er soms wel 10 euro per jaar voor betalen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:08 schreef Fogel het volgende:
Ik zie in het vragen over vliegen topic vrij regelmatig mensen voorbij komen die geen credit card hebben. Is het in Nederland nog steeds niet normaal om er (minimaal) een te hebben?
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja. Dat is in NL erg goedkoop en makkelijk. In andere landen moet je betalen per transactie, kun je alleen bij geldautomaten van je eigen bank geld krijgen etc.quote:
 
			 
			
			
			Goeie vraag! Ik lees ook gefascineerd mee!...quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:08 schreef Fogel het volgende:
Ik zie in het vragen over vliegen topic vrij regelmatig mensen voorbij komen die geen credit card hebben. Is het in Nederland nog steeds niet normaal om er (minimaal) een te hebben?
 
			 
			
			
			Neehoor, dat hoeft helemaal niet het geval te zijn. Alleen als je in het buitenland van je buitenland bent. Maar dàt heb je met de pinpas ook...quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:21 schreef DutchTrain het volgende:
Ja. Dat is in NL erg goedkoop en makkelijk. In andere landen moet je betalen per transactie, kun je alleen bij geldautomaten van je eigen bank geld krijgen etc.
 
			 
			
			
			Ik kan overal pinnen, maar moet daar inderdaad wel een klein bedrag voor betalen (hoe veel/weinig weet ik echt niet en het boeit me bijzonder weinig, zou zelfs kunnen dat het tegenwoordig gratis is).quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:21 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ja. Dat is in NL erg goedkoop en makkelijk. In andere landen moet je betalen per transactie, kun je alleen bij geldautomaten van je eigen bank geld krijgen etc.
 
			 
			
			
			Hoeveel heb jij er?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:21 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Goeie vraag! Ik lees ook gefascineerd mee!...
 
											 
			 
			
			
			CC betalingen in NL waren lange tijd ook niet gratis en pas mogelijk vanaf 50 gulden / euro dat zal ook wel meegespeeld hebben. Nu betaal je soms ook nog 2 - 5% extra en je moet niet vergeten zijn om je legitimatie mee te nemen als je met cc wil betalen, want ook dat wordt vaak gevraagd.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:25 schreef Fogel het volgende:
Het leuke is dat betalingen per credit card altijd gratis zijn... (maar wel duur voor de winkelier die X% moet afdragen aan de CC maatschappij).
 
			 
			
			
			Ik had er drie, maar met twee lukt het ook best. En gebruik ze bijna alleen maar om reizen te boeken of in het buitenland.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hier zit vaak een pasfoto op de CC, dan is het meteen legitimatie. Erg handigquote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:37 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
CC betalingen in NL waren lange tijd ook niet gratis en pas mogelijk vanaf 50 gulden / euro dat zal ook wel meegespeeld hebben. Nu betaal je soms ook nog 2 - 5% extra en je moet niet vergeten zijn om je legitimatie mee te nemen als je met cc wil betalen, want ook dat wordt vaak gevraagd.

 
			 
			
			
			Bij mij is het ook al een poos geleden en vlieg pas in Maart weer.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:39 schreef DutchTrain het volgende:
Wat me doet denken aan reizen.... al 4,5 maand niet meer in een vliegtuig gezeten, in het buitenland geweest of iets nieuws gepland...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja, die gaat nog door. Maar dat ticket heb ik al zo lang geleden geboekt....quote:Op woensdag 11 februari 2009 00:51 schreef Vogue het volgende:
DT je had toch een nieuwe reis naar Japan gepland?
 
			 
			
			
			 Qua werk, heb wel wat lijntjes uitstaan, vandaag een sollicitatie gehad, maar weet niet of ik de functie wel zo leuk vind. Maar word regelmatig benaderd via Monsterboard dus dat zal wel goedkomen
 Qua werk, heb wel wat lijntjes uitstaan, vandaag een sollicitatie gehad, maar weet niet of ik de functie wel zo leuk vind. Maar word regelmatig benaderd via Monsterboard dus dat zal wel goedkomen  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat lijkt me toch wel een stuk veiliger dan een simpele handtekening!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:41 schreef Fogel het volgende:
Hier zit vaak een pasfoto op de CC, dan is het meteen legitimatie. Erg handig
En pincode op de CC wordt ook steeds normaler.
 Of is dat tegenwoordig anders, beter beveiligd?
  Of is dat tegenwoordig anders, beter beveiligd? 
  
  Het went, maar ik vind het nog steeds debiel... Bovendien moet je bij overschrijvingen vaak extra kosten betalen
 Het went, maar ik vind het nog steeds debiel... Bovendien moet je bij overschrijvingen vaak extra kosten betalen  ; en bij de cheque een postzegel om 'm op te sturen...
 ; en bij de cheque een postzegel om 'm op te sturen...  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb zelfs een Nederlanse credit card zonder dat ik in Nederland woon of inkomen heb. Heb alleen mijn Noorse salarisstrook opgestuurd en het was OK. Is tijdens de credietcrisis aangevraagd en gewoon gehonoreerd, inclusief 3 extra kaarten voor gezinsleden. Is de KLM AmEx kaart (die ik dus met extra kaarten heb aangevraagd omdat de extra kaarten dan automatisch hetzelfde flying blue level krijgen als mij).quote:Op woensdag 11 februari 2009 06:52 schreef ultra_ivo het volgende:
Veel mensen hebben in Nederland een of ander vaag contract van hun baas. Niet alle credictcardmaatschappijen willen dan een creditcard verstrekken.
 
			 
			
			
			-11, geen sneeuw, geen files. Klinkt dat beter?quote:Op woensdag 11 februari 2009 01:02 schreef Vogue het volgende:
Ja reis op zich ging prima. Wel weer wennen aan de kou en de files, moest vandaag naar het westen en stond 5 keer vast terwijl het sneeuwde en stormde... BahQua werk, heb wel wat lijntjes uitstaan, vandaag een sollicitatie gehad, maar weet niet of ik de functie wel zo leuk vind. Maar word regelmatig benaderd via Monsterboard dus dat zal wel goedkomen
 
											 
			 
			
			
			Daar ben ik nu ook verbaasd over! Heb in september mijn CV op Monsterboard gezet en heb deze week weer 2 mails gekregen met een concrete functie erin!quote:Op woensdag 11 februari 2009 01:02 schreef Vogue het volgende:
Qua werk, heb wel wat lijntjes uitstaan, vandaag een sollicitatie gehad, maar weet niet of ik de functie wel zo leuk vind. Maar word regelmatig benaderd via Monsterboard dus dat zal wel goedkomen
 
 
 
											 
			 
			
			
			Maar waar gebruik je hem in Nederland behalve bij de V&D, de benzinepomp en enkele restaurants (dat zijn de plekken waar ik van weet dat ze CC accepteren)?quote:Op woensdag 11 februari 2009 09:14 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Owja, en ik kan niet zonder mijn CC.
 
			 
			
			
			Voor mn internetaankopen!quote:Op woensdag 11 februari 2009 09:22 schreef Fogel het volgende:
[..]
Maar waar gebruik je hem in Nederland behalve bij de V&D, de benzinepomp en enkele restaurants (dat zijn de plekken waar ik van weet dat ze CC accepteren)?

 Via internet, dat dan weer wel.
 Via internet, dat dan weer wel.  
  
											 
			 
			
			
			OK, dus je gebruikt hem eigenlijk toch 'in het buitenland'quote:Op woensdag 11 februari 2009 09:31 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Voor mn internetaankopen!
En voor het boeken van hotels en tickets.Via internet, dat dan weer wel.

Die van mij heeft een tekening van een koe erop.

 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 )
)
											 
			 
			
			
			Mijn VISA is ook bankonafhankelijk. Die van mij loopt via International Card Services en betaal ik gewoon online wanneer ik wil. Naast ICS zijn er nog een heel stel bedrijven waar je een cc kunt hebben. ANWB had zelfs zo'n systeem een tijd geleden.quote:Op woensdag 11 februari 2009 10:51 schreef Fogel het volgende:
Kan je in Nederland geen "bankonafhankelijke" kaart krijgen? Bij mij is maar 1 VISA kaart direct aan mijn rekening gekoppeld, de rest betaal ik gewoon via een factura.
Voor het werk heb ik een Mastercard en kan daar overal mee terecht eigenlijk, is maar een enkele keer voorgekomen dat ik mijn eigen VISA moest gebruiken. (en waar mogelijk gebruik ik Diners, want dan krijg ik bonuspunten)
 
			 
			
			
			In ieder geval niet bij de betaalautomaten van de NS.quote:Op woensdag 11 februari 2009 09:22 schreef Fogel het volgende:
Maar waar gebruik je hem in Nederland behalve bij de V&D, de benzinepomp en enkele restaurants (dat zijn de plekken waar ik van weet dat ze CC accepteren)?
 
											 
			 
			
			
			Zelfs niet bij de balie...quote:Op woensdag 11 februari 2009 12:39 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
In ieder geval niet bij de betaalautomaten van de NS.
Tip: ga niet achter een paar toeristen staan als je een kaartje uit de automaat wil halen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Mastercard is ook van ICS...quote:Op woensdag 11 februari 2009 11:42 schreef Hik het volgende:
[..]
Mijn VISA is ook bankonafhankelijk. Die van mij loopt via International Card Services en betaal ik gewoon online wanneer ik wil. Naast ICS zijn er nog een heel stel bedrijven waar je een cc kunt hebben. ANWB had zelfs zo'n systeem een tijd geleden.
Mastercard is op zich prima, alleen op veel plekken in Afrika kun je er niet veel mee. En de service zuigt.
 
			 
			
			
			Waarom heb je vier verschillende creditcards?quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:01 schreef Fogel het volgende:
@DT: is dat specifiek voor Nederland? Hier is de extra toeslag/koers nagenoeg gelijk bij VISA en Master. Diners en AmEx heb ik nog niet in het buitenland getest.
 
											 
			 
			
			
			En ICS is weer een onderdeel van Fortis.quote:
 
			 
			
			
			VISA en Master omdat ze handig zijn om overal mee te betalen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:07 schreef k_man het volgende:
[..]
Waarom heb je vier verschillende creditcards?
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 Krijg dus gewoon een deel van de provisie als korting, geweldig concept (behalve dat er een maximum van ca 250¤ per jaar op zit).
 Krijg dus gewoon een deel van de provisie als korting, geweldig concept (behalve dat er een maximum van ca 250¤ per jaar op zit).
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Niet persé. Mijn mastercard was van de ING. Nu was de service van ING card ook héél slecht, maar ik heb ook een aantal keer met mastercard zelf aan de telefoon gezeten, bijvoorbeeld om te weten waar je zoal met je mastercard terecht kunt. Dat konden ze me niet vertellen.quote:
 
  
											 
			 
			
			
			quote:Amersfoort In top tien laagste lasten
AMERSFOORT - Amersfoort is doorgedrongen tot de top tien van grote steden met de laagste woonlasten. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek van het Centrum voor onderzoek naar de economie van lokale overheden (Coelo) van de Rijksuniversiteit Groningen.
Het Coelo onderzoekt elk jaar de gemeentelijke woonlasten bij de 36 grote steden in Nederland. Hierbij worden de onroerendezaakbelasting, afvalstoffenheffing en rioolrechten bij elkaar opgeteld. Amersfoort staat nu op de tiende plek. In 2006 stond Amersfoort nog op een zevende plek in de lijst met duurste steden. Wethouder Hekman van Financiën stelt dat dit resultaat het gevolg is van een solide financieel beleid.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:
 )
)
											 
			 
			
			
			 Vrijdag de 13!
 Vrijdag de 13!  
											 
			 
			
			
			Nee nee, volgens de handelsstand is het morgen pas tijd voorquote:
 
   
   
											 
			 
			
			
			Ik ga morgen gezellig stappen met een vriendin.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 09:23 schreef Fogel het volgende:
[..]
Nee nee, volgens de handelsstand is het morgen pas tijd voor

 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eitjes in de vorm van een hartje vind ik al heel wat hoor Liejannuhquote:Op vrijdag 13 februari 2009 09:32 schreef Liejannuh het volgende:
Verder vind ik valentijnsdag commerciele onzin, dus ik zal me beperken tot het bakken van eitjes in de vorm van een hartje.

 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			 )
 )
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 [poser un lapin]
 [poser un lapin]Gut ja, inderdaad!quote:
 
											 
			 
			
			
			Mwa, ik zal ze wel eens uitnodigen op de koffie, maar verder niet hoor. Hoewel die broer wel een leuke vent is overigens. Vorige week nog bij wezen etenquote:
 
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			quote:
 Da's geen priemgetal
 Da's geen priemgetal  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			73 en 137 natuurlijkquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Ik heb een dilemma, heb 2 leuke banen aangeboden gekregen, 1 in Eindhoven en 1 in de omgeving van Amersfoort (non profit sportsector). De functieinhoud is ongeveer hetzelfde, beide product/brandmanagement met een vleugje marketing. In Eindhoven heb ik denk iets meer vrijheid en eigen inbreng.
 Ik heb een dilemma, heb 2 leuke banen aangeboden gekregen, 1 in Eindhoven en 1 in de omgeving van Amersfoort (non profit sportsector). De functieinhoud is ongeveer hetzelfde, beide product/brandmanagement met een vleugje marketing. In Eindhoven heb ik denk iets meer vrijheid en eigen inbreng. 
											 
			 
			
			
			Je kunt als ze je echt willen wat extra geld bij de baan in Brabant lullen als je aangeeft dat je liever de baan in brabant hebt, maar de baan in amersfoort je 800 euro meer bied.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 12:10 schreef Vogue het volgende:
Thanks vooor de informatie K_ManIk heb een dilemma, heb 2 leuke banen aangeboden gekregen, 1 in Eindhoven en 1 in de omgeving van Amersfoort (non profit sportsector). De functieinhoud is ongeveer hetzelfde, beide product/brandmanagement met een vleugje marketing. In Eindhoven heb ik denk iets meer vrijheid en eigen inbreng.
De baan in Eindhoven betaalt bruto zo'n 800 euro minder (!!) als die in de omgeving als Amersfoort, echter heb ik in Brabant zo een huis, want ik sta al 7 jaar ingeschreven in zowel Tilburg als Breda. In Amersfoort / Utrecht ken ik minder mensen en kom ik veel moeilijker aan woonruimte. Heen en weer reizen is geen optie. Maar de sector is wel weer heel leuk en ik kom tussen allerlei professionals te zitten.
Daar ga ik maar eens over nadenken dit weekend
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Maar die bakken met geld zijn niks waard?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 21:06 schreef flipsen het volgende:
Ik doe het juist andersom: Ik verdien nu bakken met geld, ik had uiteraard veel liever nog van 9 tot 5 op kantoor in Amstelveen gezeten voor een hongerloontje

 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:26 schreef flipsen het volgende:
When hell freezes over?
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:20 schreef Fogel het volgende:
Winkelen is een hel, en vandaag zijn we in Hell wezen winkelen.
[ afbeelding ]
I went to hell and back
 
			 
			
			
			Die is wel extreem cool!quote:Op zaterdag 14 februari 2009 10:31 schreef DutchTrain het volgende:
Iemand nog een tissuedispenser ?
[ afbeelding ]
www.nicedeals.nl
 
  
			 
			
			
			Gisteren 35 euro incl verzenden, nu 40 euro excl. verzenden => http://www.gadgetsentrends.nl/index.php?product&nav=22/129/2241quote:Op zondag 15 februari 2009 19:11 schreef Liejannuh het volgende:
Die is wel extreem cool!
Wat kost dat ding?
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 Die heb ik namelijk zelf begeleid. Alleen, ja, Fox publiek is wel wat anders dan Djoser of Sawadee publiek
 Die heb ik namelijk zelf begeleid. Alleen, ja, Fox publiek is wel wat anders dan Djoser of Sawadee publiek  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |