Dat is inderdaad wat meisjes aantrekt tot donkere jongens.quote:
Ze lopen met vooroordelen te koop en doen het goed, dus wie weet. Mischien moet ik het nog een keer proberen in PUB. Jonger publiek antwoord meestal spontaner.quote:Op woensdag 21 januari 2009 01:58 schreef cerror het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wat meisjes aantrekt tot donkere jongens.
Waarom seksuele spanning? Hoe weet je of ze het niet om iets anders doen zoals geld, respectszsz of een willekeurig ander onnozel ding?quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:00 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Ze lopen met vooroordelen te koop en doen het goed, dus wie weet. Mischien oet i het nog een keer proberen in PUB. Jonger publiek antwoord meestal spontaner.
Ben jij een meisje?quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:01 schreef MASD het volgende:
[..]
Waarom seksuele spanning? Hoe weet je of ze het niet om iets anders doen zoals geld, respectszsz of een willekeurig ander onnozel ding?
Tuurlijk lopen ze ermee te koop.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:00 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Ze lopen met vooroordelen te koop en doen het goed, dus wie weet. Mischien oet i het nog een keer proberen in PUB. Jonger publiek antwoord meestal spontaner.
Een 25 jarige hype noem ik wel "een long run" ja. Die mensen praten gebrekkig nederlands, zijn agressief, onbereknbaar, achterbaks. Vooroordelen heb ik idd. Maar ik wil eens weten wat vrouwen zo aantrekt in die gasten. Zijn het juist die factoren van "eng", onberekenbaar, luidruchtig, agressief, achterbaks etc? Of is er iets anders sexueel aantrekkelijk in die gasten voor vrouwen?quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:03 schreef cerror het volgende:
[..]
Tuurlijk lopen ze ermee te koop.(als ze het hebben)
Als morgen middelmatige blanke anoniempjes een hit worden zit jij waarschijnlijk ook op de voorste rij.
Ik zeg, laat ze toch. Als ze in the long run het nog volhouden prima.
Veel vrouwen (lees impulsieve vrouwen) vallen voor foute mannen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:08 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Een 25 jarige hype noem ik wel "een long run" ja. Die mensen praten gebrekkig nederlands, zijn agressief, onbereknbaar, achterbaks. Vooroordelen heb ik idd. Maar ik wil eens weten wat vrouwen zo aantrekt in die gasten. Zijn het juist die factoren van "eng", onberekenbaar, luidruchtig, agressief, achterbaks etc? Of is er iets anders sexueel aantrekkelijk in die gasten voor vrouwen?
Dat jij er zo obsessief mee bezig bent betekend nog niet dat ik ook zo semi-jaloers ben.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:19 schreef Man-E-Faces het volgende:
Als het impulsieve vrouwen aantrekt, trekt het de rest ook. Maar wat is het dan precies dat hun zo aantrekt?
Zonde dat jullie het zo voor me verpesten btw. Ik wed dat jullie het ook wel willen weten?
Jij lult nou wel over inhoud maar zonder diepgang heb je daar ook niks aan.....quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:15 schreef cerror het volgende:
[..]
Veel vrouwen (lees impulsieve vrouwen) vallen voor foute mannen.
En door de media/eigen toedoen zijn donkere mannen dat type.
Daarom vallen die vrouwen nu op donkere mannen.
Als jij graag een naïef meisje wil, be my guest.
Ik val meer op de vrouwen die gaan voor inhoud in plaats van de "Thrill"
Oftewel, ik voel me niet geïntimideerd door donkere mannen.
Daar help je de jaloerse mannetjes hier niet mee. Ze willen redenen waar ze lekker ouderwets op kunnen kankeren.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:55 schreef WammesWaggel het volgende:
Donkere jongens hebben vaak wat meer zelfvertrouwen, althans dat stralen ze uit en dat trekt meisjes aan en dan vooral zij die dat zelf missen.
Het gaat hier voornamelijk om de lager opgeleide pubermeisjes. Dat is niet alleen omdat die quasi-stoere donkere jongens ook vooral lager opgeleide jongens zijn, maar ook omdat de meisjes in kwestie totaal anders denken dan de wat hoger opgeleide meisjes. Je moest eens weten hoe makkelijk sommige meisjes zijn. Je hoeft er maar op af te stappen en kenbaar te maken dat je ze leuk vindt en ze lopen met je weg. Dat is nou net waar die jongens in kwestie wat beter in zijn. Ze lijken/zijn wat directer en zelfverzekerder dan menig blanke jongen. Ze komen heel stoer, zelfverzekerd over en het lijkt alsof niets ze echt veel lijkt te schelen. Aandacht van zo'n jongen is natuurlijk helemaal het einde.quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:32 schreef zomoetdat het volgende:
Mensen komaan.
TS heeft inderdaad een stel vooroordelen opgenoemd en natuurlijk zijn ze niet allemaal zo.
Maar ben eerlijk, iedereen ziet wel regelmatig van die bontkraagjes stoer lopen (getint en wel) met een blonde meid er aan.
Hij (en ik ook) vraagt zich af wat de meisjes in die jongens zien. (die types dus, want de "normale" negers zijn gewoon relaxte gasten en is het niet vreemd dat vrouwen daar op vallen)
"Donkere jongens" zou in de TT vervangen moeten worden door "quasi-stoere donkere jongens" en dan zou dit best een mooi topic kunnen worden.
Zet het in je OP TS!
je vergeet dat het ook nog werkschuw lui tuig isquote:Op woensdag 21 januari 2009 01:55 schreef Man-E-Faces het volgende:
..en dan heb ik het met name over Surimars, Antillianen en Marokkanen.
Ze zijn vooral onberekenbaar, simpel en komen agressief over. Ik kan me inbeelden dat ze ook eng zijn voor vrouwen op die manier. Dat schofterige.. Is dit nou wat hem em doet/wat bij vrouwen de sexuele spanning oproept bij dit soort jongens/mannen?
Dames eerlijke mening graag.
Ja en alleen homoos lopen hand in hand!quote:Op woensdag 21 januari 2009 03:43 schreef Ruud het volgende:
[..]
je vergeet dat het ook nog werkschuw lui tuig is
Onder 'WO meisjes' zie ik absoluut geen voorkeur voor dit soort figuren. Dat zou kunnen komen doordat veel van dit soort jongens niet zelf WO niveau doen natuurlijk. Veel mensen verwachten in een relatie wel dat ze ongeveer op hetzelfde niveau zitten. Natuurlijk ken ik ook een aantal hoger opgeleide donkere jongens die een relatie hebben met hoger opgeleide meisjes, maar ik heb niet het idee dat dat ook maar iets met hun uiterlijk of gedrag te maken heeft. Ik zie ook geen verschil tussen die donkere jongens en blanke jongens anders dan uiterlijk. De vooroordelen uit de OP hebben ook absoluut geen betrekking op deze jongens.quote:Op woensdag 21 januari 2009 04:34 schreef Man-E-Faces het volgende:
Ik ga het anders doen. Als iedereen die geinteresseerd zou zijn nou eens mijn Topictitel onthoud. En voor zichzelf om zich heen kijkt en probeert te achterhalen (voor zichzelf) waar die aantrekkingskracht em toch zit bij dit jongens voor vrouwen. Ik denk dat dat beter werkt. ik bedoel ik heb ook niet alle antwoorden. En aangezien niemand serieus kan antwoorden bi dit soort ethiek-gevoelige vraagstukken.
Een kanttekening:
probeer de mogelijkheid open te houden, dat die aantrekkeingskracht voor dit soort figuren, niet beperkt hoeft te zijn tot vmbo meisjes. Alleen maar omdat "WO meisjes" iets meer het verstand gebruiken hoeft nog niet te zeggen dat ze geen aantrekkingskracht voelen voor dit soort figuren... Ik bedoel vrouwen zijn vrouwen. toch?
Als je 2 donkere jongens in de klas heb valt dat reuze mee. het probleem zijn die gemixte scholen waar soms 80 % een ander kleurtje heeftquote:Op woensdag 21 januari 2009 04:45 schreef Karammel het volgende:
[..]
Onder 'WO meisjes' zie ik absoluut geen voorkeur voor dit soort figuren. Dat zou kunnen komen doordat veel van dit soort jongens niet zelf WO niveau doen natuurlijk. Veel mensen verwachten in een relatie wel dat ze ongeveer op hetzelfde niveau zitten. Natuurlijk ken ik ook een aantal hoger opgeleide donkere jongens die een relatie hebben met hoger opgeleide meisjes, maar ik heb niet het idee dat dat ook maar iets met hun uiterlijk of gedrag te maken heeft. Ik zie ook geen verschil tussen die donkere jongens en blanke jongens anders dan uiterlijk. De vooroordelen uit de OP hebben ook absoluut geen betrekking op deze jongens.
Nee, meer kan ik er niet van maken.
Kwou net zeggen... volgens mij vergeet TS een belangrijk vooroordeel wat meisjes aan zou kunnen trekken in donkere jongensquote:
Waar ze aan zouden kunnen trekken bedoel je?quote:Op woensdag 21 januari 2009 04:59 schreef Poppekontje het volgende:
[..]
Kwou net zeggen... volgens mij vergeet TS een belangrijk vooroordeel wat meisjes aan zou kunnen trekken in donkere jongens
ja maar op wo niveau zie ik zeker geen sterke voorkeur voor donkere jongens. dan speelt sociale dominantie veel sterker een rol dan oppervlakkige stoerheid.quote:Op woensdag 21 januari 2009 04:34 schreef Man-E-Faces het volgende:
Ik ga het anders doen. Als iedereen die geinteresseerd zou zijn nou eens mijn Topictitel onthoud. En voor zichzelf om zich heen kijkt en probeert te achterhalen (voor zichzelf) waar die aantrekkingskracht vandaan komt bij dit soort jongens voor vrouwen. Ik denk dat dit beter werkt. ik bedoel ik heb ook niet alle antwoorden. En aangezien niemand serieus kan antwoorden op dit soort ethiek-gevoelige vraagstukken.
Een kanttekening:
Probeer aub. de mogelijkheid open te houden, dat die aantrekkeingskracht voor dit soort figuren, niet beperkt hoeft te blijven bij vmbo meisjes. Alleen maar omdat "WO meisjes" iets meer het verstand gebruiken hoeft nog niet te zeggen dat ze geen aantrekkingskracht voelen voor dit soort figuren... Ik bedoel vrouwen zijn vrouwen. toch?
De eerste prooi die een jager over het algemeen vangt is het gemankeerde exemplaar.quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:30 schreef addictivebeat het volgende:
[..]
wat betreft de groep waar TS het over heeft, ze durven gewoonweg meer daar waar hun blanke soortgenoten geen move maken. de eersten zijn echte jagers op dat gebied.
Briljante stelling!quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:40 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
De eerste prooi die een jager over het algemeen vangt is het gemankeerde exemplaar.
De gezondere rest blijft over voor de jager met meer inzicht.
Dat is waar. Jantje Smit staat ook vaak hoog genoteerd en heb nu ook een lekker wijf..quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:30 schreef Becel het volgende:
Ze willen zich identificeren met zulke gasten omdat het "cool" is. Daarnaast is RAP R&B enz helemaal top op het moment (dwz de top 40 bestaat voor ca 50 procent uit "zwarte" muziek)
Hmm. dat zie ik ook.quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:30 schreef addictivebeat het volgende:
ja maar op wo niveau zie ik zeker geen sterke voorkeur voor donkere jongens. dan speelt sociale dominantie veel sterker een rol dan oppervlakkige stoerheid.
En die mannelijke aantrekkeingskracht raakt WO meisjes helemaal niet?quote:als er dan toch een algehele voorkeur voor donkere mannen is dan komt dat voort uit een soort van mannelijke aantrekkingskracht. de donkere types ogen wat mannelijker dan de blanke types.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:40 schreef bijdehand het volgende:
Aapjes zijn lief
Emancipatiequote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Jij zit dus nog in de beginnende fase, je bent verliefd etc en over een paar maanden sta je achter een roze lamp.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Denk je eens in hoe jij als domme vmbo muts aantrekkelijk kan zijn voor een goed opgeleide donkere kerel. Je bent nu nog even zijn speeltje maar straks ga je gewoon bij hem de 'detachering' in. Dat denk ik niet omdat hij donker is maar omdat zo'n meisje met beperkte verstandelijke vermogens helemaal geen serieus relatiemateriaal is voor mensen die echt iets in hun mars hebben.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Aldus sprak Heremeteit..quote:Op donderdag 22 januari 2009 08:57 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
Denk je eens in hoe jij als domme vmbo muts aantrekkelijk kan zijn voor een goed opgeleide donkere kerel. Je bent nu nog even zijn speeltje maar straks ga je gewoon bij hem de 'detachering' in. Dat denk ik niet omdat hij donker is maar omdat zo'n meisje met beperkte verstandelijke vermogens helemaal geen serieus relatiemateriaal is voor mensen die echt iets in hun mars hebben.
Laat ik de vraag maar even beantwoorden: vanwege jouw taalgebruik. Dat komt niet echt over als van een HAVO/VWO-er.quote:Op donderdag 22 januari 2009 18:31 schreef Chickiewickie het volgende:
Haha omg. Ik ga al langer als 13 maand met deze jongen, en jullie noemen mij naief?
Jullie zijn gewoon te dom om het te begrijpen, maar goed, denken jullie oppervlakkige personen maar lekker wat jullie willen denken, ik weet wel beter
Waar baseert Heremeteit op dat ik beperkte verstandelijke vermogens ben?
Laat maar, zit niet eens op een antwoord van zo'n triest persoon te wachten
Iemand is op dr kutje getraptquote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Post dat topic eensquote:Op donderdag 22 januari 2009 18:42 schreef DS4 het volgende:
[..]
Laat ik de vraag maar even beantwoorden: vanwege jouw taalgebruik. Dat komt niet echt over als van een HAVO/VWO-er.
Daarnaast zit je in een ander draadje te roepen dat jullie alleen maar ruzie hebben en hij altijd te laat komt (newsflash!!!!!! dat is zo met antillianen). Dat versterkt jouw verhaal niet echt.
Bij deze.quote:
Nee, je bent dom of je hebt beperkte verstandelijke vermogens. Natuurlijk geldt dat laatste uiteindelijk voor iedereen, maar die van jou zijn nou eenmaal wat beperkter dan van de meeste andere mensen. Dat is opzich niet erg maar het is daarom dat ik mij afvroeg wat een universitair opgeleid persoon moet met zo een achterend.quote:Op donderdag 22 januari 2009 18:31 schreef Chickiewickie het volgende:
Haha omg. Ik ga al langer als 13 maand met deze jongen, en jullie noemen mij naief?
Jullie zijn gewoon te dom om het te begrijpen, maar goed, denken jullie oppervlakkige personen maar lekker wat jullie willen denken, ik weet wel beter
Waar baseert Heremeteit op dat ik beperkte verstandelijke vermogens ben?
Laat maar, zit niet eens op een antwoord van zo'n triest persoon te wachten
Dat hoor ik wel vaker. dus alleen dat contrast vind je opwindend?quote:Op donderdag 22 januari 2009 20:19 schreef Em.ster het volgende:
Het contrast blank/donker is voor mij erotiserend. Zowel met mannen als vrouwen.
Een intelligente neger met bril á la Denzel Washington:.
Ach, ik denk niet dat ze slim genoeg is om eerst de bescherming eraf te halen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:00 schreef Becel het volgende:
Volgens mij is dat VMBO meisje van eerder in dit topic zich nu met scheermesjes aan het bewerken:P
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:22 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
Ach, ik denk niet dat ze slim genoeg is om eerst de bescherming eraf te halen.
Gut meid moet je niet leren voor je VMBO praktijk examen?quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Gut wat raar zegquote:Op donderdag 22 januari 2009 20:19 schreef Em.ster het volgende:
Mijn ervaring is dat de helft inderdaad bovengemiddeld geschapen is.
Het is niet alleen het contrast. Negers hebben daadwerkelijk mooiere lijven, vind ik. Ik vind ze mooier om te zien. Laat ik het zo zeggen, als er in een kroeg vol blanke mannen en vrouwen een neger aanwezig is, dan is hij/zij de eerste die ik bekijk maar mijn eigenlijke voorkeur ligt bij halfbloed. Uiteraard gaat mijn oog ook uit naar de rest van de aanwezigen maar negers hebben gewoon een streepje voor.quote:Op donderdag 22 januari 2009 21:39 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Dat hoor ik wel vaker. dus alleen dat contrast vind je opwindend?
Doe je het toevallig ook om de sociale voordelen (coole status) als je met een getinte jongen neemt?
En hoe vind je de geur thuis na verloop van tijd?
no wait. ignore my last question.
De dingen die ik zie is dat Surinamers en Antilianen het niet zo nauw nemen met relaties. Voorbeeld een vriend van me die was Anti zijn chick zat thuis (zwanger) en hij was op zoek naar een meisje om de avond mee door te komen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 02:13 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Het is niet alleen het contrast. Negers hebben daadwerkelijk mooiere lijven, vind ik. Ik vind ze mooier om te zien. Laat ik het zo zeggen, als er in een kroeg vol blanke mannen en vrouwen een neger aanwezig is, dan is hij/zij de eerste die ik bekijk maar mijn eigenlijke voorkeur ligt bij halfbloed. Uiteraard gaat mijn oog ook uit naar de rest van de aanwezigen maar negers hebben gewoon een streepje voor.
Ik zie niet in waarom het een status zou zijn. Om eerlijk te zijn, je wordt er altijd om bekeken, mensen gaan je vragen of je vriend een grote heeft enzo.. Dat is gewoon irritant. Mensen hebben ineens vooroordelen over je omdat je toevallig houdt van een neger. Je ouders vragen zich af waarom je niet gewoon met een blanke jongen thuis kunt komen. Overigens, mijn ene ex werkt als geluidstechnicus bij een groot bedrijf, mijn andere ex heeft tegenwoordig een prima baan bij de overheid, geloof ik. Beiden HBO gedaan, net als ik. Allebei trouwens bijzonder harde werkers maar wat mij wel opviel, beiden 9 tot 5 types en dat zie ik vaker terug. Waar ik bijvoorbeeld regelmatig weken van 50/60 uur draaide, konden zij daar totáál geen begrip voor opbrengen. Ze zien gewoon niet waarom je nét die paar uur extra zou geven, als de baas de werkdruk te hoog legt, dan is dat zijn probleem. Negers rijden niet allemaal in een afgetrapte Honda Civic. Maar dat maakt mensen niet uit, je bent gespot met een neger dus zul je zelf ook wel uitschot zijn. Ik weet niet of jij dat als sociale status ziet, maar ik zie dat zeker niet zo. Maar goed, na een jaar verkering met een neger, wen je eraan en krijg je er schijt aan. Die relatie duurde daarna nog 3,5 jaar en daarna had ik een relatie van 2 jaar met een neger.
Die paupers die niet willen werken of van die afrikanen die altijd overdressed zijn hoef je bij mij ook niet mee aan te komen. Mannen die om de klipklap vreemdgaan zou ik ook nooit mee kunnen leven. Maar ik heb van beiden ontzettend veel gehouden, met één van beiden een geweldige tijd gehad maar daar bleef na een jaar en 3 maanden alleen nog vriendschap over. Van de ander nog véél meer gehouden (en hij van mij) maar pas na hele lange tijd ingezien dat we gewoon domweg niet bij elkaar pasten (tegenpolen). Ik was 17 toen ik hem ontmoette, op die leeftijd heb je nog geen idee van wie wel en niet bij je past.
Wat betreft de lucht in huis, ik was altijd degene die joints rookte, mijn exen deden dat geen van beiden. Omgekeerde wereld.. Met beiden ook altijd strijd om geleverd om te kunnen blijven blowen trouwens, zij waren er allebei redelijk fel op tegen. Voor 1 ben ik zelfs 2 jaar gestopt maar zodra het voorbij was ben ik weer begonnen.
Ik heb ook vriendinnen die een relatie hebben met een neger of Antilliaan. In de omgang verschillen die jongens niet of nauwelijks van ieder ander. Uiterlijk kan mensen aantrekken, de interesse wekken, maar verder gaat het toch echt om de inhoud. Echt karakteristieke verschillen, op uiterlijk na, zie ik niet terug in die bepaalde jongens. In dat opzicht vind ik ze ook niet echt in dit topic passen. De verschillen zijn bij laag opgeleide jongens met een buitenlandse afkomst een stuk groter.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 02:43 schreef Em.ster het volgende:
Dat én wat ik dan op het HBO geleerd heb tijdens sociologie, is dat monogamie in slechts 25% van alle culturen de huwelijksvorm is. Ik snap dat monogamie in onze samenleving functioneler is dan welke huwelijksvorm dan ook, maar in vele andere culturen werkt dat niet zo. En vergis je niet, de dames nemen het daarmee ook niet zo nauw, die zijn ook in staat om hun partner op te laten draaien voor andermans kind. Het is gewoon de normaalste zaak van de wereld dat de relatie met de vader van je kind niet eeuwig duurt en daar is de samenleving en cultuur op afgestemd. Als we het dan toch over cultureel gedachtengoed hebben.
En inderdaad, wat je zegt gaat allemaal wel redelijk op. Maar het zijn dan ook de mensen die juist wel afstuderen waar ik op val. De MacNegers zijn niet bepaald de types waarmee ik rondhang en voor zo iemand, neger of blank, ben ik nog nooit gevallen.
Daar heb je gelijk in denk ik. Al zijn de blanke bontkraagjes hier vaak vergelijkbaar met de dames in plaats van met de gekleurde bontkraagjes. De gekleurde bontkraagjes hier zijn toch eerder de leider. De blanke jongens trekken daar dan naartoe om zelf beter naar voren te komen. Baas boven baas.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:13 schreef Misstique het volgende:
Ik zie het verschil niet tussen negers met bontkraagjes die zichzelf 'baas' en 'pimp' vinden of blanken met bontkraagjes en precies diezelfde houding?
Beide varianten zie ik rondlopen met blonde meisjes in hun kielzog.
Maw: imo heeft het niks te maken met kleur of afkomst, maar meer met status binnen de groep. De 'leiders' krijgen altijd de lekkerste wijven, zeg maar. Of ze nou wit, zwart of geel zijn.
Dat heb ik ook met blanke jongens die zich op die manier gedragen en die zijn er ook genoeg. Ik snap het onderscheid in kleur dus niet helemaal in dit topic, daar staart men zich nogal blind op.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:32 schreef Saboo het volgende:
Nouja, wat ik dus wil zeggen is dat ik - ondanks ik dus niets tegen donkere mensen, als ze zich maar normaal gedragen - ik me echt totaal niet aangetrokken kan voelen tot van die stomme wholla-marrokanen/antillianen whatever.. die altijd met een mes over straat gaan en niets anders doen op een scootertje met een joint in hun bek zitten, of zitten te patsen met een dure auto waarvan je je uberhaupt afvraagt dmv welke dubieuze praktijken ze daar aangekomen zijn..
quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Verstandigquote:Op vrijdag 23 januari 2009 02:13 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Wat betreft de lucht in huis, ik was altijd degene die joints rookte, mijn exen deden dat geen van beiden. Omgekeerde wereld.. Met beiden ook altijd strijd om geleverd om te kunnen blijven blowen trouwens, zij waren er allebei redelijk fel op tegen. Voor 1 ben ik zelfs 2 jaar gestopt maar zodra het voorbij was ben ik weer begonnen.
Feestjes beginnen niet al te lang voor etenstijd.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:22 schreef Karammel het volgende:
[..]
Ik heb ook vriendinnen die een relatie hebben met een neger of Antilliaan. In de omgang verschillen die jongens niet of nauwelijks van ieder ander. Uiterlijk kan mensen aantrekken, de interesse wekken, maar verder gaat het toch echt om de inhoud. Echt karakteristieke verschillen, op uiterlijk na, zie ik niet terug in die bepaalde jongens. In dat opzicht vind ik ze ook niet echt in dit topic passen. De verschillen zijn bij laag opgeleide jongens met een buitenlandse afkomst een stuk groter.
Zelf geef je aan dat ze echt een 9 tot 5 mentaliteit hebben. Interessant verschil. Dat soort dingen wist ik dan weer niet.
Heb je meer van dit soort verschillen kunnen ontdekken of blijft het hierbij? Als er verder geen verschillen zijn zou je kunnen stellen dat het om uiterlijk draait. Dat wekt je interesse en van daaruit ontstaat iets moois. Niet heel gek natuurlijk. Iedereen kijkt eerst naar het uiterlijk.
Hoger opgeleide mensen passen zich wat beter aan. Hierdoor verdwijnen veel verschillen die je bij lager opgeleide mensen wel ziet. Uiterlijk blijft dan over als iets waarmee men zich kan onderscheiden. Verder dan deze conclusie kom ik nog niet. Nog niet echt spannende verschillen kunnen ontdekken.
Zoveel Nederlandse meisjes gaan er niet naar een VMBO school in Slotervaart. en de Marokkaanse hoefen niet thuis te komen met een jongen en al helemaal geen negerquote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:50 schreef Becel het volgende:
Eindstand dus :
Hoogopgeleide meisjes uit een overwegend blanke omgeving zullen minder snel iets met een donkere jongen beginnen als de meisjes op een VMBO school in Amsterdam Slotervaart .
Oftwel de kleur van je partner wordt bepaald door de visuele aspecten reeds aanwezig in je naaste omgeving.
Wat zij zegt.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:38 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dat heb ik ook met blanke jongens die zich op die manier gedragen en die zijn er ook genoeg. Ik snap het onderscheid in kleur dus niet helemaal in dit topic, daar staart men zich nogal blind op.
daar heb je opzich gelijk in...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:38 schreef Misstique het volgende:
[..]
Dat heb ik ook met blanke jongens die zich op die manier gedragen en die zijn er ook genoeg. Ik snap het onderscheid in kleur dus niet helemaal in dit topic, daar staart men zich nogal blind op.
Wat een idiote en tendentieuze conclusie.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:50 schreef Becel het volgende:
Eindstand dus :
Hoogopgeleide meisjes uit een overwegend blanke omgeving zullen minder snel iets met een donkere jongen beginnen als de meisjes op een VMBO school in Amsterdam Slotervaart .
Volgens mij wordt de kleur van je partner bepaald door zijn of haar afkomst. Oftewel: je praat poep.quote:Oftwel de kleur van je partner wordt bepaald door de visuele aspecten reeds aanwezig in je naaste omgeving.
Mwah, het zijn vooral vooroordelen. Daar staat dit topic dan ook bol van.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:10 schreef Saboo het volgende:
[..]
daar heb je opzich gelijk in...
Alleen de figuren waar de TS het over heeft, is toch wel het geschepte beeld wat er over allochtonen (marokkanen/antillianen) bestaat.
Die 'onzekere blanke jochies' immiteren het gedrag van hun peers/vrienden, of die nu blank zijn of zwart. Ik kan je voldoende totaal blanke wijken in NL aanwijzen die niet onderdoen in volkomen asociaal gedrag onder jongeren en jeugdcriminaliteit dan menig gekleurde wijk. Populair gedrag wordt altijd geïmmiteerd, of dat nou studenten zijn die zich lam zuipen of jochies die scooters stelen om erbij te horen. Wederom: heeft geen bal met afkomst te maken.quote:En ik denk ook dat de reden daarachter is, dat er gewoon een stuk meer allochtonen zijn die zich zo gedragen. In mijn omgeving ten minste wel , en dat er dan een paar onzekere blanke jochies zijn, die dat gaan immiteren... Dat vind ik eigenlijk nog veel triester.
Mensen zoeken altijd naar bevestiging binnen een groep, dat is niks nieuws.quote:Vind ik toch ook een mooi vraagstuk, mbt dit topic. Waarom willen mensen zich met dat soort mensen indentificeren? Of waarom hebben ze uberhaupt 'bewondering' voor dat soort mensen.
Het is dus niet alleen zo dat er veel meisjes gevoelig voor zijn, kennelijk dus ook mannen die het euh 'bewonderen' zeg maar...
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:13 schreef Misstique het volgende:
[..]
Wat een idiote en tendentieuze conclusie..
[..]
Volgens mij wordt de kleur van je partner bepaald door zijn of haar afkomst. Oftewel: je praat poep.
Negers bouwen veel makkelijker spiermassa op. Maar voor mij mag iemand ook wel een buikje hebben trouwens. Ik val niet echt op afgetrainde types. Maar het gekke is wel, afgetrainde blanke mensen vind ik echt wal-ge-lijk. Een blanke die afgetraind is ziet er in mijn ogen al veeeeeeeel sneller belachelijk uit.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:28 schreef JoeyT het volgende:
Antwoord is toch gewo0n simpel. Over het algemeen ziet een donkere jongen er mannelijker uit dan een blanke. Gespierder, hoekiger etc.
Kijk naar een gemiddelde neger die niet veel sport, toch meestal erg atletisch. Voor blanke jongens is het veel moeilijker om er zo uit te zien.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:31 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Negers bouwen veel makkelijker spiermassa op. Maar voor mij mag iemand ook wel een buikje hebben trouwens. Ik val niet op afgetrainde types. Maar het gekke is wel, afgetrainde blanke mensen vind ik echt wal-ge-lijk. Een blanke die afgetraind is ziet er in mijn ogen al veeeeeeeel sneller belachelijk uit.
Blegh, ik moet er niet aan denken om met zo'n blanke sportschoolbilly in het openbaar gezien te worden of zo..
De keuze of je een relatie met iemand aan wil gaan wordt niet bepaald door de kleur of afkomst van die persoon in kwestie hoor. Meeste mensen kijken wat verder dan kleur of afkomst. Naar het karakter van die persoon bijvoorbeeld, om maar iets te noemen. Moeilijk concept voor je?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:27 schreef Becel het volgende:
Door zijn/haar afkomst juist ja. En wie bepaald vervolgens of je er een een relatie mee wilt ja/nee? Dus wie wie bepaald de kleur van je partner?![]()
Dus 2 vrouwen trekken de conclusie die jij wil horen en die neem je dus wel aan.quote:Snap je het nu?Wil het anders best nog een keer uitleggen.........
Mijn tendentieuze conclusie wordt tevens herhaalderlijk bevestigt . Zowel door het VMBO meisjes als het Gymnasium meisje dus ksssssst
Maar waarom juist die groepquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:23 schreef Misstique het volgende:
Mensen zoeken altijd naar bevestiging binnen een groep, dat is niks nieuws.
Dat bepaal jij? Wat de "meeste mensen" wel of niet meewegen in de keuze voor een partner?En dan beticht je mij van vooroordelenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:39 schreef Misstique het volgende:
[..]
De keuze of je een relatie met iemand aan wil gaan wordt niet bepaald door de kleur of afkomst van die persoon in kwestie hoor. Meeste mensen kijken wat verder dan kleur of afkomst. Naar het karakter van die persoon bijvoorbeeld, om maar iets te noemen. Moeilijk concept voor je?
[..]
Dus 2 vrouwen trekken de conclusie die jij wil horen en die neem je dus wel aan.
Een andere vrouw (ik) trekt je volslagen idiote conclusie in twijfel en die past niet in je straatje dus word ik weggewuifd.
Wat moet het heerlijk zijn om met zulke oogkleppen op door het leven te gaan..
Ik heb het niet over één bepaalde groep. Zoals ik al zei is de drang tot bevestiging binnen elke groep even groot, dus zowel bij bijvoorbeeld een groep studenten als binnen alle andere groepen. Er wordt in dit topic 1 groep naar voren gehaald als voorbeeld en ja, ook in die groep wil men graag populair bevonden worden.quote:
Hoe vooroordelen ontstaan is weer een heel andere discussie, maar dan gaan we wel heel erg afwijken van het onderwerp in dit topic.quote:wat de rest betreft heb je mss wel gelijk... Dit topic is mss voornamelijk gebasseerd op vooroordelen, maar ik blijf er bij dat die vooroordelen ook niet zomaar ontstaan.
Neuh, ik laat mn mening niet vormen door wat opmerkingen in een topic, maar door levenservaring en andere bronnen dan een forumpje als FOK.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:51 schreef Becel het volgende:
Dat bepaal jij? Wat de "meeste mensen" wel of niet meewegen in de keuze voor een partner?]En dan beticht je mij van vooroordelen?
Laat ik je uit de droom helpen. Huidskleur is bij velen wel een issue. Lees dit topic maar eens door. Vele hebben een uitgesproken mening wel/niet een donker iemand .Welke drogreden ze er dan ook bijhalen is verder niet van belang.
Waar zie je mij het tegendeel beweren?quote:Door te stellen dat omgeving geen rol speelt maak je het er niet geloofwaardiger op. Natuurlijk is je habitat bepalend voor de keuze van je partner.
zwartje? kokindje?quote:Als jij in de Achterhoek op school zit en er zit een zwartje in je klas dan is de kans dat je Hooked up raakt met hem kleiner dan dat je klasje op het VMBO uit 80 % niet westerse allochtonen bestaat.
Maar volgens mij ben jij dr eentje die zich laat palen door een kokindje en vindt je dat je de twijfelachtige eer van je vriendje moet verdedigen terwijl er helemaal niets aan de hand is be my guest
Hoezo je bent toch niet zwart?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:07 schreef Misstique het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik wel klaar ben met jou en je uitlatingen die nu tegen het rascistische aan gaan liggen..
Dat je een Turk vertrouwt, prima. Maar je noemt een neger een kokindje. Dat is gewoon racistisch, kun je niet mooier maken dan dat het is hoor. Je komt er niet bepaald intelligent door over, trouwens.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:16 schreef Becel het volgende:
En trouwens ik ben geen racist. We hebben hier elke woensdagmiddag een Turks iemand in huis rondlopen die gewoon met de sleutel binnenkomt en het huis prima schoon houdt!
en omdat zij niet zwart is mag ze zich niet storen aan jouw denigrerende opmerkingen jegens andere mensen?quote:
quote:Op woensdag 21 januari 2009 01:55 schreef Man-E-Faces het volgende:
..en dan heb ik het met name over Surimars, Antillianen en Marokkanen.
Ze zijn vooral onberekenbaar, simpel en komen agressief over. Ik kan me inbeelden dat ze ook eng zijn voor vrouwen op die manier. Dat schofterige.. Is dit nou wat hem em doet/wat bij vrouwen de sexuele spanning oproept bij dit soort jongens/mannen?
Dames eerlijke mening graag.
Hmmmmm een bevooroordeeld meisje van 11 die zinnen waar het sarcasme van afdruipt niet eens kan begrijpen geeft mij kusjes?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 16:18 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Dat je een Turk vertrouwt, prima. Maar je noemt een neger een kokindje. Dat is gewoon racistisch, kun je niet mooier maken dan dat het is hoor. Je komt er niet bepaald intelligent door over, trouwens.. Als je mening nou nog fatsoenlijk onderbouwt was maar zélfs daar ben je te stom voor.
.
cijferss... cijferss .....quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:30 schreef Becel het volgende:
[..]
De cijfers op de site van het CBS kloppen niet?
Dat jouw ervaringen prettig zijn prima. De cijfers laten zien wat er werkelijk speelt. En daar gaat het om.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:38 schreef aychelle het volgende:
[..]
cijferss... cijferss .....Het CBS. .....
![]()
Lieverd, ik baseer mijn mening niet op cijfers en vage ''onderzoekjes'' maar wat ik in het dagelijkse leven zie en meemaak
waar woon je eigenlijk als ik vragen mag? heb je de ''vooroordelen'' die je hebt ook in het dagelijks leven meegamaakt?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:45 schreef Becel het volgende:
[..]
Dat jouw ervaringen prettig zijn prima. De cijfers laten zien wat er werkelijk speelt. En daar gaat het om.
Rotterdamquote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:48 schreef aychelle het volgende:
[..]
waar woon je eigenlijk als ik vragen mag? heb je de ''vooroordelen'' die je hebt ook in het dagelijks leven meegamaakt?
omg rotterdam, wat een k*tstadquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:01 schreef Becel het volgende:
[..]
RotterdamTuurlijk , en ik heb zowel Nederlandse als Aziatische als ook Surinaamse vrienden . Met Afrikanen klikt het om de een of andere reden niet.
Racisme is geen issue. Ik word geregeld "bakra" conjo etc genoemd. Op mijn beurt spreek ik van "Luie kutantiliaan (in the face gewoon ) en domme neger .
Het gaat speels en niemand raakt gekwetst . Deze jongens zijn vrij direct . Minder omslachtig als Nederlandse jongens . Ze houden ervan dat je zegt waar het op staat.
Dat zijn mijn vrienden . Of dat gebonden is aan ras / afkomst / achtergrond etc heb ik geen idee van.
Wel zijn ze wat meer "slow" (dat roept dan weer de associatie lui op bij sommige mensen) wat vandaag niet kan kan volgende week ook. Weinig ambitie maar grote verhalen. Veel mooie (overwegend Nederlandse) meisjes komen voorbij.
Ik ben in Suriname geweest , 39 graden , vreselijk klam , en om 1 uur in de middag lag iedereen voor (minstens) 2 uur in zijn hangmatje of elders in de schaduw .
De eerste dagen zit je nog in het Hollandse ritme . Oftewel doorgaan tot je er bij neervalt. Daar kom je wel vanaf . Na een paar dagen lag ik ook in me matje als de temperatuur zijn hoogtepunt bereikte.
Dus die mensen komen hier . Hebben een heel andere "vibe" en doen alles op t gemak , Begrijpelijk wel weer.
Er zullen vast ook wel monogame , serieuze en hoogopgeleide Antilianen in Nederland zijn maar ik ben ze nog niet tegengekomen . Niks vooroordeel . Ik ben ze gewoon nog niet tegengekomen . that's it.
Waar maak je je druk om en waarom wil je dat weten?quote:Op woensdag 21 januari 2009 01:55 schreef Man-E-Faces het volgende:
..en dan heb ik het met name over Surimars, Antillianen en Marokkanen.
Ze zijn vooral onberekenbaar, simpel en komen agressief over. Ik kan me inbeelden dat ze ook eng zijn voor vrouwen op die manier. Dat schofterige.. Is dit nou wat hem em doet/wat bij vrouwen de sexuele spanning oproept bij dit soort jongens/mannen?
Dames eerlijke mening graag.
Rotterdam is een fantastische stad (op het voetbal van de afgelopen maanden naquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:20 schreef aychelle het volgende:
[..]
omg rotterdam, wat een k*tstadjah, als je daar woont begrijp ik het wel een ''beetje''
Het leuke is dat je gewoon moet antwoorden klaar. En als je het niet weet dan antwoord je niet. Als ik namelijk teveel weggeef dan ga je daar weer op inspelen. En daar zit het em in bij fokkers. Ze willen graag tenen trappen en dat gaat een stuk moeilijker als je het een en ander aan informatie mist.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:22 schreef MNR het volgende:
[..]
Waar maak je je druk om en waarom wil je dat weten?
Ben je zelf donker en wil je weten of iedereen vooroordelen heeft of ben je jaloers op donkere mannen? Sorry hoor, maar jouw OP roept alleen maar een heleboel vragen bij me op en ik snap niet dat niemand anders hier dat eerder gevraagd heeft.
Nou, ik moet helemaal nietsquote:Op vrijdag 23 januari 2009 18:46 schreef Man-E-Faces het volgende:
Het leuke is dat je gewoon moet antwoorden klaar. En als je het niet weet dan antwoord je niet. Als ik namelijk teveel weggeef dan ga je daar weer op inspelen. En daar zit het em in bij fokkers. Ze willen graag tenen trappen en dat gaat een stuk moeilijker als je het een en ander aan informatie mist.
Discriminatie: onderscheid op basis van etnische afkomst.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 17:27 schreef Becel het volgende:
[..]
Hmmmmm een bevooroordeeld meisje van 11 die zinnen waar het sarcasme van afdruipt niet eens kan begrijpen geeft mij kusjes?
Ik mag wel uit gaan kijken . Straks sta ik ook in het pedo-topic.
"Een partner kiezen op basis huidskleur kan niet want die huidskleur is aangeboren". Dat waren ongeveer jou woorden toch?
Maar je noemt mij dom? Volgens mij ben je zelf niet eens in staat je eigen reet af te vegen![]()
Maar misschien kun je met wat andere frusties een soort van asielactie beginnen om zo geld in te zamelen voor een sextrip naar het altijd zonnige Zambia?
En voor de duidelijkheid ik discrimineer niet , ik maak slechts onderscheid
Ik ben streetwise baby . En zoveel schelen wij in leeftijd niet . Het verschil is dat ik ben opgegroeid in de Afrikaanderwijk in Rotterdam Zuid en jij waarschijnlijk in een of ander kutdorp. Vanaf kleins af aan met mensen om gegaan die andere nationaliteiten dragen. Ik spreek zelfs de taal .Verder ben ik nauw betrokken bij een boxschool in Crooswijk waar van de 30 leden 2 autochtoon zijn de rest is overwegend Turks , Marokkaans en Surinaams.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:34 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Discriminatie: onderscheid op basis van etnische afkomst.
Zoals in mijn fotoboek te lezen valt, ik ben bijna dertig. Dus je hoeft echt niet zo denigrerend te doen tegen mij want ik ben, af te leiden uit jouw posts, heel wat ouder dan jij én ik heb daarnaast ook relevante ervaring met het lijdend onderwerp, in tegenstelling tot jou.
En ik heb ook nergens "Een partner kiezen op basis huidskleur kan niet want die huidskleur is aangeboren" of iets in die trant gepost.
En wat betreft het frustiesgedeelte: elke keer als iemand jou te slim af is in een discussie, begin jij te roepen dat iemand zijn eigen reet nog niet af kan vegen, dat iemand vast 11 jaar is, dat mensen zich laten palen door een kokindje. Misschien snap je de kunst van discussievoeren nog niet. Niks mis mee. Maar er iets NIETS zo zielig als een jochie die denkt dat hij intelligent overkomt met zijn domme geraaskal. Ga jij maar gauw met je blanke bomberjackmaatjes bier drinken vanavond en blijf verre van discussies die alleen door volwassenen gevoerd horen te worden.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 02:30 schreef Becel het volgende:
...
Ze willen zich identificeren met zulke gasten omdat het "cool" is. Daarnaast is RAP R&B enz helemaal top op het moment (dwz de top 40 bestaat voor ca 50 procent uit "zwarte" muziek)
...
En jij bent? Vriendin van...?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:59 schreef MLI het volgende:
Vervelend he, Becel. Als iemand je met je eigen wapens terugslaat (bomberjackmaatjes <=> 11-jarige)? Eens met Em.ster, je komt op mij over alsof je echt net 18 bent en piknijd hebt.
Wat heb jij in godsnaam te bewijzen? Je schiet je doel totaal voorbij.
'Ik ben streetwise baby':![]()
Eerlijk gezegd snap ik niet waarom je je zo aangesproken en aangevallen voelt. Waarschijnlijk toch een beetje onzekerheid van jouw kant.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 22:34 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Discriminatie: onderscheid op basis van etnische afkomst.
Zoals in mijn fotoboek te lezen valt, ik ben bijna dertig. Dus je hoeft echt niet zo denigrerend te doen tegen mij want ik ben, af te leiden uit jouw posts, heel wat ouder dan jij én ik heb daarnaast ook relevante ervaring met het lijdend onderwerp, in tegenstelling tot jou.
En ik heb ook nergens "Een partner kiezen op basis huidskleur kan niet want die huidskleur is aangeboren" of iets in die trant gepost.
En wat betreft het frustiesgedeelte: elke keer als iemand jou te slim af is in een discussie, begin jij te roepen dat iemand zijn eigen reet nog niet af kan vegen, dat iemand vast 11 jaar is, dat mensen zich laten palen door een kokindje. Misschien snap je de kunst van discussievoeren nog niet. Niks mis mee. Maar er iets NIETS zo zielig als een jochie die denkt dat hij intelligent overkomt met zijn domme geraaskal. Ga jij maar gauw met je blanke bomberjackmaatjes bier drinken vanavond en blijf verre van discussies die alleen door volwassenen gevoerd horen te worden.
Ik zie gewoon niet in waarom jij niet op een normale manier kunt discussiëren, jouw idiote reacties zijn gewoon een teken van onmacht. MLI ken ik niet, overigens. Blijkbaar hebben we hier gewoon dezelfde ideeën over en stoort zij zich ook aan jouw stoere attitude. En verder ga je geheel offtopic. De discussie is waarom vrouwen op negers vallen. Dat is niet eens een discussie, dat ís gewoon.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:08 schreef Becel het volgende:
[..]
En jij bent? Vriendin van...?
Lees de reacties in dit topic ff rustig door . Er zijn wel veel mensen die dezelfde ervaringen hebben.
Met dat VMBO grietje als ultieme bevestiging.
Mja die mensen zien dat natuurlijk allemaal verkeerd. Of zouden jij en je huilie vriendin gewoon een enorm bord voor je taars hebben?
En ik ben idd streetwise . Maar als je denkt dat ik bullshit praat ga dan naar CBS site en check de cijfers.Die zijn namelijk wel objectief.
Je hebt gelijk. Maar ik kán het gewoon niet laten als ik zulke domme knuppels aantref die steeds de plank mis slaan. Teruglezend kom ik inderdaad bijna net zo defensief over als die Becel inderdaad. Ik kap dan ook met deze nutteloze discussie. Er is toch geen hond die hem serieus neemt.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:10 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd snap ik niet waarom je je zo aangesproken en aangevallen voelt. Waarschijnlijk toch een beetje onzekerheid van jouw kant.
Goed, jij hebt er wel een neusje voor de goede, fatsoenlijke neger eruit te pikken. Good for you.Maar kijk eens om je heen wat er op straat en op de VMBO's gebeurt.
Dit topic gaat helemaal niet om jou en je fatsoenlijke, hoogopgeleide, goedverdienende negervriendjes. Dit gaat over die anderen, die 99% van de vrouwen die zich wel laat bedonderen door zo'n lamme nietsnut.
Maak je toch niet zo druk. Het is net als met die Marokkanentopics. Iedereen weet dat er zat toffe Marokkanen zijn die gewoon lekker meedraaien. Maar als je lang genoeg in een stad als Rotterdan woont, heb je echt geen zin meer om overal, in elke discussie, de nuance op te zoeken.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:21 schreef Em.ster het volgende:
Je hebt gelijk. Maar ik kán het gewoon niet laten als ik zulke domme knuppels aantref die steeds de plank mis slaan. Teruglezend kom ik inderdaad bijna net zo defensief over als die Becel inderdaad. Ik kap dan ook met deze nutteloze discussie. Er is toch geen hond die hem serieus neemt.
Wat is je fokking punt nou precies? Er is een discussie maar er is ook geen discussie? Volgens mij weet je zelf niet eens wat nou precies je slap ouwehoertquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:21 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ik zie gewoon niet in waarom jij niet op een normale manier kunt discussiëren, jouw idiote reacties zijn gewoon een teken van onmacht. MLI ken ik niet, overigens. Blijkbaar hebben we hier gewoon dezelfde ideeën over en stoort zij zich ook aan jouw stoere attitude. En verder ga je geheel offtopic. De discussie is waarom vrouwen op negers vallen. Dat is niet eens een discussie, dat ís gewoon.
[..]
Je hebt gelijk. Maar ik kán het gewoon niet laten als ik zulke domme knuppels aantref die steeds de plank mis slaan. Teruglezend kom ik inderdaad bijna net zo defensief over als die Becel inderdaad. Ik kap dan ook met deze nutteloze discussie. Er is toch geen hond die hem serieus neemt.
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:38 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Maak je toch niet zo druk. Het is net als met die Marokkanentopics. Iedereen weet dat er zat toffe Marokkanen zijn die gewoon lekker meedraaien. Maar als je lang genoeg in een stad als Rotterdan woont, heb je echt geen zin meer om overal, in elke discussie, de nuance op te zoeken.
Als ik het dus heb over luie kutnegers die VMBO-meisjes playen, (groeps)batsen en met kind en al op straat dumpen, dan heb ik het dus expliciet niet over jouw vriendjes. Tenminste, dat hoop ik dan voor je. Snap je?
Juist.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:38 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Maak je toch niet zo druk. Het is net als met die Marokkanentopics. Iedereen weet dat er zat toffe Marokkanen zijn die gewoon lekker meedraaien. Maar als je lang genoeg in een stad als Rotterdan woont, heb je echt geen zin meer om overal, in elke discussie, de nuance op te zoeken.
Als ik het dus heb over luie kutnegers die VMBO-meisjes playen, (groeps)batsen en met kind en al op straat dumpen, dan heb ik het dus expliciet niet over jouw vriendjes. Tenminste, dat hoop ik dan voor je. Snap je?
quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:58 schreef Becel het volgende:
[..]
Dat laatste stukje........
Vanaf tenminste.......
Denk jij wat ik denk?
Ik weet wel dat letterlijk 95% van de drugsdealers die ik heb gezien (nogal wat kan ik je vertellen) Antillianen of Marokkanen zijn... Dat wil niet zeggen dat iedere Antilliaan een nare vent is, maar relatief gezien verkeren er VEEL meer Antillianen dan autochtonen in de cel en dat zijn bewezen cijfers. Dat wil echter niet zeggen dat jouw vriendje geen leuke man kan zijn, je laat je wel heel erg op de kast jagenquote:Op woensdag 21 januari 2009 23:20 schreef Chickiewickie het volgende:
Jullie zijn de meest extreme losers waar ik ooit van gehoord heb!
Ik ga met een anti en zal je eens wat vertellen. Hij zit waarschijnlijk op een hogere opleidinge als jullie kansloze figuren allemaal (universiteit) en zal meer bereiken in zijn leven als jullie allemaal.
werkt naast zijn studie, woont op kamers, en heeft respect voor vrouwen.
Meer als sommige van jullie blanke boeren ooit zullen hebben.
En nog iets; hun pik is mooier, lekkerder, en geiler als die van jullie witte piempies!
voor de duidelijkheid: deze post is gericht aan alle dombo's die hier gepost hebben dat het fout,gevaarlijk,lui volk is en wat allemaal nog meer. Denk toch eens een keer na joh.
Gewoon nietquote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:59 schreef Man-E-Faces het volgende:
Ik weet niet hoe ik dit topic moet onderhouden.
quote:Naast (toegegeven) persoonlijke vooroordelen en de beetjes racisme die tussendoor schemeren, weet ik niet welke vragen ik moet stellen om het verstand te omzeilen bij vrouwen en echt achter te komen wat vrouwen voelen voor die gasten.
Je bent een Fokker! zodra je een account hebt, dus je bent er zelf ook een.quote:En daar zit het em in bij fokkers. Ze willen graag tenen trappen en dat gaat een stuk moeilijker als je het een en ander aan informatie mist.
Wees dan ook gewoon vanaf maat af aan eerlijk. Het is lastig om antwoord te geven als je niet vraagt wat je wil weten. En dan vraag ik me nog steeds af... waarom het je zo bezig houdt? Wat wil je ermee bereiken om te weten wat sommige vrouwen zo aantrekkelijk vinden aan donkere jongens?quote:Maar dat is zo moeilijk om achter te komen he
Wat doet er nou weer allemaal toe?quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:26 schreef MNR het volgende:
En dan vraag ik me nog steeds af... waarom het je zo bezig houdt? Wat wil je ermee bereiken om te weten wat sommige vrouwen zo aantrekkelijk vinden aan donkere jongens?
Jij wil nu van mij weten waarom ik al die vragen stel. Heb het idee dat het bij jou in het verkeerde keelsgat schiet. Wel.. ik zal de vragen niet meer stellen, maar ik vraag me enkel af wat de beweegreden van TS is, want ik vertrouw het niet.quote:
Dat klopt. En dat is omdat je met zulke vragen de discussie afleidt van het door TS bedoelde gespreksonderwerp en je dus topicverziekend bezig bent.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:05 schreef MNR het volgende:
[..]
Jij wil nu van mij weten waarom ik al die vragen stel. Heb het idee dat het bij jou in het verkeerde keelsgat schiet.
Hoe bedoel je, "ik vertrouw het niet"? Jij denkt dat hij al weet wat het antwoord is?quote:Wel.. ik zal de vragen niet meer stellen, maar ik vraag me enkel af wat de beweegreden van TS is, want ik vertrouw het niet.
En val jij zelf op negers? Even een check alvorens je de positie van de dames die wél inhoudelijk en intelligent posten, ondermijnt.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:08 schreef Dylienne het volgende:
Daar ben ik wel mee eens !!
maar wat mij egt irriteert is waarom ze zich zo laag plaatsen en gewoon niet zichzelf kunnen zijn paar jaar geleden was het IEELL een neger en nu renne ze gierig daar die neger toe om aandacht te krijgen.
slaat nergens op
Merde.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:58 schreef Becel het volgende:
[..]
Dat laatste stukje........
Vanaf tenminste.......
Denk jij wat ik denk?
Ja ej, ik quote een chica die haar quote egt fokkt up had, brada! En we weten nog niet of zij op negers valt. Maar inderdaad:quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:24 schreef Lemmeb het volgende:
God, er komen weer vrouwen in dit topic posten die vallen op negers, en het quoten gaat ook meteen helemaal de mist in.
Haha, ja ik zag het.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 22:30 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ja ej, ik quote een chica die haar quote egt fokkt up had, brada!
Hier heb je zo'n prototype:quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:03 schreef Hexagon het volgende:
Dat in combinatie met het bestaan van relantillianen en mocro's. Daarmee zien ze iedere donkere jongen als een soort karikatuur waar ze doodsbang voor zijn. Een klassieker dit.
Nee, alleen de minder intelligente, wat 'primairder' ingestelde varianten.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:15 schreef Man-E-Faces het volgende:
Hebben vrouwen over het algemeen een zwak voor onberekenbare, overstoere, wat schofterige mannen (effe afgezien van huidskleur)?
Om even serieus te reageren weer. Nee, ik ga verder geen inschatting doen over je ervaringen blablabla maar laat ik even vertellen hoe ik in een mindset kwam dat vrouwen op eikels vallen ( We gaan er van uit dat die minderheden gestereotypeerd niet good company zijn right? ) Ik, met mijn Disney land parijs liefde idee dat voor eeuwig duurt werd heeeel hard gedumpt door mijn prinsesje.. Ooohquote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:15 schreef Man-E-Faces het volgende:
Hebben vrouwen over het algemeen een zwak voor onberekenbare, overstoere, wat schofterige mannen (effe afgezien van huidskleur)?
Ik denk dat als het "vmbo-meisjes" aantrekt het vast ook wel wat doet voor de wat "verstandigere" meisjes.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:18 schreef Hexagon het volgende:
Vervang dat algemeen maar door sommige
Andere vrouwen hebben een voorkeur voor saaie, oerdegelijke, slaafse mannen die ze kunnen manipuleren. Een paar oud-collega's van me zijn schoolvoorbeelden.
Mogelijk, net als ook niet alle VMBO-meisjes op deze jongens vallenquote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:22 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
Ik denk dat als het "vmbo-meisjes" aantrekt het vast ook wel wat doet voor de wat "verstandigere" meisjes.
Give me some, cracker!quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:22 schreef MyOnlyStupidDream het volgende:
[..]
Om even serieus te reageren weer. Nee, ik ga verder geen inschatting doen over je ervaringen blablabla maar laat ik even vertellen hoe ik in een mindset kwam dat vrouwen op eikels vallen ( We gaan er van uit dat die minderheden gestereotypeerd niet good company zijn right? ) Ik, met mijn Disney land parijs liefde idee dat voor eeuwig duurt werd heeeel hard gedumpt door mijn prinsesje.. OoohToen begon ik te zien dat mannen die eigenlijk hele slechte dingen zoals vreemdgaan, schelden en ruziemaken gewoon vriendinnetjes hadden die van hun hielden! Hoe kan dat?!
Ik las toen een heel stoer boek waarin stond dat vrouwen meer zouden vallen op types die niet in hun geïnteresseerd zijn, geen shit geven om hun etc. Blabla bullshit. Dit zal wel bij een bepaald percentage vrouwen kloppen maar ik kan niet generaliseren naar alle vrouwen. Na heel wat avonden mijn frustraties weg te drinken met mijn geliefde Murphy's en de Barman om troost te hebben gevraagd raakte het me! Ik was een slappe lul geworden die te veel zeikt!
Sinds dien voel ik me veel beter en ga ik weer op dates en stel ik deze vraag niet meer, al maakt afkomst niets voor me uit, maar het idee is hetzelfde.
In fact, de jongens uit deze minderheden die wel een vriendinnetje hebben zullen waarschijnlijk eigenschappen hebben die single mannen niet hebben.
Want wij zijn veel te bezig met bitchen over het feit dat we geen vriendinnetje hebben!
Oh trouwens 28 weeks later is echt een hele ranzige film.
O. dus dat is dan "de ultieme conclusie" en einde verhaal? nergens pver na hoeven denken is natuurlijk jouw keuze. Ik ga afentoe dieper op dingen inquote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:22 schreef MyOnlyStupidDream het volgende:
[..]
Om even serieus te reageren weer. Nee, ik ga verder geen inschatting doen over je ervaringen blablabla maar laat ik even vertellen hoe ik in een mindset kwam dat vrouwen op eikels vallen ( We gaan er van uit dat die minderheden gestereotypeerd niet good company zijn right? ) Ik, met mijn Disney land parijs liefde idee dat voor eeuwig duurt werd heeeel hard gedumpt door mijn prinsesje.. OoohToen begon ik te zien dat mannen die eigenlijk hele slechte dingen zoals vreemdgaan, schelden en ruziemaken gewoon vriendinnetjes hadden die van hun hielden! Hoe kan dat?!
Ik las toen een heel stoer boek waarin stond dat vrouwen meer zouden vallen op types die niet in hun geïnteresseerd zijn, geen shit geven om hun etc. Blabla bullshit. Dit zal wel bij een bepaald percentage vrouwen kloppen maar ik kan niet generaliseren naar alle vrouwen. Na heel wat avonden mijn frustraties weg te drinken met mijn geliefde Murphy's en de Barman om troost te hebben gevraagd raakte het me! Ik was een slappe lul geworden die te veel zeikt!
Sinds dien voel ik me veel beter en ga ik weer op dates en stel ik deze vraag niet meer, al maakt afkomst niets voor me uit, maar het idee is hetzelfde.
In fact, de jongens uit deze minderheden die wel een vriendinnetje hebben zullen waarschijnlijk eigenschappen hebben die single mannen niet hebben.
Want wij zijn veel te bezig met bitchen over het feit dat we geen vriendinnetje hebben!
Oh trouwens 28 weeks later is echt een hele ranzige film.
Nou niet liegen. Alle VMBO-meisjes vallen op deze jongens.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
net als ook niet alle VMBO-meisjes op deze jongens vallen
Oh don't get me wrong, ik heb hier best wat tijd aan besteed. Ik had zelfs even een periode dat ik gewoon super bot ging doen tegen bepaalde meisjes die in eerste instantie geen interesse in me toonden en nadien wel zoeits hadden van; Hmm..rrauwr. Maar je had je vraag denk ik wat anders moeten stellen. Niet alle vrouwen vallen op die types, zijn er echt niet zo veel en met de "liefde" kan je toch niet generalizeren.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:27 schreef Man-E-Faces het volgende:
[..]
O. dus dat is dan "de ultieme conclusie" en einde verhaal? nergens pver na hoeven denken is natuurlijk jouw keuze. Ik ga afentoe dieper op dingen inHet lijkt mij geen nutteloze kennis om te weten wat vrouwen precies beweegt. 28 weeks later is wel een coole film. Werd je bang?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |