Klootzak!quote:Op maandag 22 december 2008 01:47 schreef portie het volgende:
ahw, dr was hier iemand die ging slapen tijdens een film en voordat wij de grap met de slagroom uit konden halen werd ie wakker gebeldWeet je hoe jammer !
over concerten in t begin van 2009, ik vind t op zich wel meevallen maar er staan wel leuke dingen tussen
Past niet.quote:
Maar dan kan ik geen ctrl-f meer doen en zoeken op 'indie' als ik een verkapte tvp wil plaatsenquote:
Die afkorting doet me denken aan een fout duits persoon die zegt dat ie god isquote:
Da's wel erg tof, maar die prijs weerquote:Op maandag 22 december 2008 22:27 schreef Aisumasen het volgende:
The Prodigy 4 maart 2008 in de Melkweg Oude Zaal. Voor de liefhebbers.
Nog niet bekend.quote:
quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:55 schreef AMDB het volgende:
Ik hoop dat iedereen een leuke kerst gehad heeft, ook al is het nog bezig.
Ik heb Arctic Monkeys at the Apollo gekregen en de singles Brianstorm, Fluorescent Adolescent en Teddy Picker op 7"
Ik denk volgens de vaste Prodigy-formule: De onhoorbare band! Een drukdoende drummer waar enkel de cymbals van doorkomen, een gitarist die geniale solo's uit z'n instrument tovert zonder aangesloten te zijn op een versterker, Liam die zich woest uitleeft op de apparatuur zonder dat de CD-versie ook maar iets afwijkt... De Moby-manier, je kent het wel. 't Was leuk op Lowlands 2005, maar hoef het nu niet meer zo nodig te zien.quote:Op dinsdag 23 december 2008 13:43 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Da's wel erg tof, maar die prijs weerKan ik niet gebruiken met de Kerst en O&N voor de deur
Zou het trouwens mét band zijn?
Misschien bedoel je Dancing Jesus? Dat forum ben ik een keer in deze topicreeks tegengekomen.quote:Op zondag 28 december 2008 17:28 schreef TomR het volgende:
laatst een klein beetje al mijn bookmarks kwijt geraakt door een hd crash, wat was ook alweer die site/forum met die god ofzo erin om aan muziek te komen? kan iemand mij misschien een pm sturen?
quote:
http://dancing-jesus.com/forum/?quote:Op zondag 28 december 2008 17:28 schreef TomR het volgende:
laatst een klein beetje al mijn bookmarks kwijt geraakt door een hd crash, wat was ook alweer die site/forum met die god ofzo erin om aan muziek te komen? kan iemand mij misschien een pm sturen?
quote:Op maandag 29 december 2008 00:33 schreef jakkop het volgende:
Topic kwijt!
[..]
![]()
![]()
[..]
http://dancing-jesus.com/forum/?
thanksquote:Op maandag 29 december 2008 00:31 schreef tim. het volgende:
[..]
Misschien bedoel je Dancing Jesus? Dat forum ben ik een keer in deze topicreeks tegengekomen.
Voor OiNK zijn toch gewoon twee goede alternatieven gekomen?quote:Op maandag 29 december 2008 10:22 schreef -skippybal- het volgende:
Ik ben toch meer fan van de obscure blogjes en linkdump-sites. Bestanden zijn toch bijna nooit meer dan 100MB, dus de wat tragere snelhedel boeien ook niet.
En oiNK natuurlijk, maar da was vroegah
Het kan wel hier gemeld worden: Fischerspooner komt naar Paradiso op 21 januari voor een dj-set tijdens Noodlanding!.quote:Op woensdag 31 december 2008 18:27 schreef -skippybal- het volgende:
Vannacht lekker met allemaal (hopelijk) toffe Electro(clash) het nieuwe jaar in
grote zaal wasquote:Op woensdag 31 december 2008 18:27 schreef -skippybal- het volgende:
Vannacht lekker met allemaal (hopelijk) toffe Electro(clash) het nieuwe jaar in
Ik zou hier dit jaar best wel eens heen willenquote:De eerste namen voor Haldern 2009 zijn alweer bekend. Het gaat om Final Fantasy, Hjaltalín, Soap&Skin en Asaf Avidan & the Mojos. Het festival, dat al jaren bejubeld wordt door de pers, staat altijd garant voor een interessante en vernieuwende line-up.
Dit jaar vindt Haldern plaat van 13 tot 15 augustus. Kaarten zijn sinds 1 november te koop maar earlybird-tickets zijn al uitverkocht. De reguliere prijs voor een kaartje is alsnog schappelijk: 66 euro.
Niet geweest, maar wil er dit jaar eigenlijk ook wel heen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 16:44 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Ik zou hier dit jaar best wel eens heen willenSchijnt echt tof te zijn!
Vorig jaar hadden ze ook al zo'n puikende line-up. Helemaal voor die prijs.
Iemand wel eens geweest?
Da's toch ook allemaal snel gegaan voor die lui, zeg!quote:
Hoe snel verkopt dat eigenlijk uit? Er zijn toch maar iets van 5000 kaarten?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:01 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Niet geweest, maar wil er dit jaar eigenlijk ook wel heen.Valt gelukkig ook niet samen met Lowlands (week later) of de Venlose Parkfeesten (waarbij ik wellicht weer moet draaien). Elk jaar hebben ze ook best toffe dingen daar staan. Ik ga het in elk geval serieus overwegen.
Ook een stuk beter te doen dan de combi Sziget/Lowlands, trouwens (die dit jaar weer min of meer op elkaar aansluiten).
Even het Graz-topic over Haldern van vorig jaar er even bijgezocht, en daarin staat dat het 30 mei (!) al compleet was uitverkocht.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:41 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Hoe snel verkopt dat eigenlijk uit? Er zijn toch maar iets van 5000 kaarten?
Oei. Tijd om een lobby te startenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:04 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Even het Graz-topic over Haldern van vorig jaar er even bijgezocht, en daarin staat dat het 30 mei (!) al compleet was uitverkocht.
Ja, behoorlijk snel inderdaad. Op Kink FM zitten ze ook al in de high rotation, en Revu (quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:36 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Da's toch ook allemaal snel gegaan voor die lui, zeg!
Zat er wel over te denken. Nette prijs enzo.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:07 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ja, behoorlijk snel inderdaad. Op Kink FM zitten ze ook al in de high rotation, en Revu () heeft ze zelfs tot CD van de week gebombardeerd. Maar goed, het is ook wel een toffe band natuurlijk.
Ga je ook naar de releaseparty in Doornroosje volgende week, trouwens?
Op zich hebben ze (tot op zekere hoogte) nog aardig gelijk gekregen. Van dat lijstje is alleen Joe Lean and the Jing Jang Jong redelijk geflopt, en zijn Cajun Dance Party en the Courteeners nog enigszins blijven hangen. De rest heeft wel een aardig (tot groot) publiek gevonden.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:54 schreef Thijsssss het volgende:
Misschien nog even een leuk lijstje om terug te kijken op het afgelopen jaar.
Januari 2008 voorspelde de BBC dat dit de smaakmakers van het jaar zouden worden;
1. Adele
2. Duffy
3. The Ting Tings
4. Glasvegas
5. Foals
6. Vampire Weekend
7. Joe Lean and the Jing Jang Jong
8. Black Kids
9. MGMT
10. Santogold
11. Ida Maria
12. One Night Only
13. Alphabeat
14. Laura Marling
15. Cajun Dance Party
16. The Courteeners
17. Gabriella Cilmi
18. Late of the Pier
19. Black Mountain
20. Lil' Wayne
Echt uitnodigend is het niet, neequote:Op dinsdag 6 januari 2009 19:31 schreef Grobbel het volgende:
Oh, die cover had ik inderdaad al eerder gezien. Op basis daarvan had ik al besloten dat het niet veel kon zijn.
quote:
quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:54 schreef Thijsssss het volgende:
Misschien nog even een leuk lijstje om terug te kijken op het afgelopen jaar.
Januari 2008 voorspelde de BBC dat dit de smaakmakers van het jaar zouden worden;
[..]
Wat Grobbel zegt, niet echt magie nodig om eind 2007 te voorspellen dat die namen door gingen breken in 2008. Maar van de 2009-lijst ken ik nog niet al te veel namen. En van de namen die een belletje doen rinkelen was ik niet van onder de indruk. Maar interessant, ga het nog eens beter onderzoeken.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 15:58 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Op zich hebben ze (tot op zekere hoogte) nog aardig gelijk gekregen. Van dat lijstje is alleen Joe Lean and the Jing Jang Jong redelijk geflopt, en zijn Cajun Dance Party en the Courteeners nog enigszins blijven hangen. De rest heeft wel een aardig (tot groot) publiek gevonden.
Al was de hype rond Adele, Vampire Weekend, Late of the Pier, Foals, Alphabeat, Black Kids en MGMT met name toen al volop bezig, dus op zich waren dat redelijk makkelijke inkoppers...
Die lineup is echt fantastisch inderdaad... Jammer alleen dat het in Groningen is.quote:Op zondag 11 januari 2009 19:43 schreef frame-saw het volgende:
http://www.last.fm/event/890829
Klinkt ook fijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |