Het kan wel hier gemeld worden: Fischerspooner komt naar Paradiso op 21 januari voor een dj-set tijdens Noodlanding!.quote:Op woensdag 31 december 2008 18:27 schreef -skippybal- het volgende:
Vannacht lekker met allemaal (hopelijk) toffe Electro(clash) het nieuwe jaar in
grote zaal wasquote:Op woensdag 31 december 2008 18:27 schreef -skippybal- het volgende:
Vannacht lekker met allemaal (hopelijk) toffe Electro(clash) het nieuwe jaar in
Ik zou hier dit jaar best wel eens heen willenquote:De eerste namen voor Haldern 2009 zijn alweer bekend. Het gaat om Final Fantasy, Hjaltalín, Soap&Skin en Asaf Avidan & the Mojos. Het festival, dat al jaren bejubeld wordt door de pers, staat altijd garant voor een interessante en vernieuwende line-up.
Dit jaar vindt Haldern plaat van 13 tot 15 augustus. Kaarten zijn sinds 1 november te koop maar earlybird-tickets zijn al uitverkocht. De reguliere prijs voor een kaartje is alsnog schappelijk: 66 euro.
Niet geweest, maar wil er dit jaar eigenlijk ook wel heen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 16:44 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Ik zou hier dit jaar best wel eens heen willenSchijnt echt tof te zijn!
Vorig jaar hadden ze ook al zo'n puikende line-up. Helemaal voor die prijs.
Iemand wel eens geweest?
Da's toch ook allemaal snel gegaan voor die lui, zeg!quote:
Hoe snel verkopt dat eigenlijk uit? Er zijn toch maar iets van 5000 kaarten?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 00:01 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Niet geweest, maar wil er dit jaar eigenlijk ook wel heen.Valt gelukkig ook niet samen met Lowlands (week later) of de Venlose Parkfeesten (waarbij ik wellicht weer moet draaien). Elk jaar hebben ze ook best toffe dingen daar staan. Ik ga het in elk geval serieus overwegen.
Ook een stuk beter te doen dan de combi Sziget/Lowlands, trouwens (die dit jaar weer min of meer op elkaar aansluiten).
Even het Graz-topic over Haldern van vorig jaar er even bijgezocht, en daarin staat dat het 30 mei (!) al compleet was uitverkocht.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:41 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Hoe snel verkopt dat eigenlijk uit? Er zijn toch maar iets van 5000 kaarten?
Oei. Tijd om een lobby te startenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:04 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Even het Graz-topic over Haldern van vorig jaar er even bijgezocht, en daarin staat dat het 30 mei (!) al compleet was uitverkocht.
Ja, behoorlijk snel inderdaad. Op Kink FM zitten ze ook al in de high rotation, en Revu (quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:36 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Da's toch ook allemaal snel gegaan voor die lui, zeg!
Zat er wel over te denken. Nette prijs enzo.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:07 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ja, behoorlijk snel inderdaad. Op Kink FM zitten ze ook al in de high rotation, en Revu () heeft ze zelfs tot CD van de week gebombardeerd. Maar goed, het is ook wel een toffe band natuurlijk.
Ga je ook naar de releaseparty in Doornroosje volgende week, trouwens?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |