FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / De Beursvloer #25: Beurzen dieprood na banenrapport
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:12

Welkom op De Beursvloer! Dit is het [AEX]-topic waarin je live met mede-FOK!kers alle wereldwijde beurzen kunt volgen en over de laatste economische nieuwtjes kunt discussiëren. Op De Beursvloer is een beetje slowchat best toegestaan. Heb je trouwens een link die kan worden toegevoegd aan de OP? Super! Post 'm alsjeblieft in het Feedback-topic van AEX of stuur 'm naar italodancer -at- fok.nl. De OP voor het openen van een nieuw topic staat hier. Voeg alsjeblieft helemaal onderaan in de Wiki het zojuist gesloten topic toe, sla de pagina op en copy-paste het dan naar je nieuwe topic op FOK!
Veel plezier op De Beursvloer


Het Financieele Dagblad
De Financiële Telegraaf
BNR Nieuwsradio
Bloomberg
CNBC
MarketWatch (Dow Jones)
Briefing.com (incl. economische kalenders)
RTL Z (streaming TV)
CNBC Europe TV (streaming TV, alleen 's ochtends)
Bloomberg TV [2] (streaming TV)


AEX-fondsen
De Financiële Telegraaf - Streaming
Beurs.nl - Delayed

Intraday AEX-index




Europese Indices
Yahoo - Streaming / Delayed (zie tijd)
US Markets - Real-time
ProFinance - Streaming indices
IG Index - Streaming FTSE 100 (spread betting)
RTS (Moskou)

Intraday DAX (Duitsland)


Intraday CAC-40 (Frankrijk)


Intraday BEL-20 (België)


Intraday FTSE-100 (Verenigd Koninkrijk)


Intraday RTS-index (Rusland)




Amerikaanse Indices
Yahoo! Dow Jones Indices - Streaming
Yahoo! S&P Indices - Streaming
Yahoo! Nasdaq Indices - Streaming
Google Finance - Real-time
MarketWatch - Real-time
IG-Index - Dow Jones-index (fair value) streaming (spread betting)

Amerikaanse Futures
ProFinance - Streaming S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
CNN Money - Delayed S&P-, Dow- en Nasdaq-futures
US Markets - S&P- en Nasdaq-futures Semi-real-time

Federal Funds Futures (indicatie van aankomende rentebesluiten, info)
CBOT - Federal Funds Futures - Semi-real-time

Amerikaanse fondsen
Google Finance - Streaming
Google Finance (belangrijkste bankaandelen) - Streaming / Real-time
MarketWatch - Delayed

Intraday Dow Jones-index


Intraday S&P 500-index


Intraday Nasdaq Composite


Intraday Dow, S&P, Nasdaq (dagverschil in percentage)




Wereldwijde Indices
Yahoo! Azië - Streaming / Delayed
Yahoo! Brazilië, Mexico, Argentinië - Streaming / Delayed
AME Info (Midden-Oosten) - Delayed

Intraday Nikkei (Japan)


Intraday Hang Seng (Hong Kong, China)


Intraday SSE Composite (Shanghai, China)


Intraday Bovespa (Brazilië)




Koersen
FXStreet - Streaming valuta
ProFinance - Streaming valuta en commodities
ProFinance - Streaming grafieken valuta, commodities, indices
Rohstoff Tool - Streaming commodities
US Markets - Semi-real-time goud, zilver en olie

Intraday Euro-Dollar


Intraday Olieprijs


Intraday Goud en Zilver



Ask - Vraagprijs of laatprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt gevraagd -‘gelaten’- voor de verkoop van een bepaald effect.

Bestens order - Een order om effecten te kopen of te verkopen zonder limiet, dus zonder maximumprijs voor een kooporder of zonder minimumprijs voor een verkooporder. Een bestens order wordt ook wel marktorder genoemd. Een bestens order kan altijd worden uitgevoerd.

Bid - Biedprijs. De prijs die door de ‘markt’ wordt geboden voor de aankoop van een bepaald effect.

Calloptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te kopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Commodities - Engelse term voor (bulk)goederen. Termijncontracten en opties op commodities worden onder andere verhandeld op de optiebeurs van Euronext.

Dagorder - Een gelimiteerde order die uitsluitend gedurende de dag van opgave kan worden uitgehandeld. Niet uitgevoerde orders vervallen automatisch bij het sluiten van de handel.

Delayed - Koersen worden vertraagd doorgegeven. Meestal is de vertraging 15 of 20 minuten.

Dividend - Een winstuitkering in de vorm van geld (cashdividend) of aandelen (stockdividend) aan de houder van een aandeel. De hoogte van de dividenduitkering is doorgaans gerelateerd aan de hoogte van de behaalde winst.

Expiratie - Het ophouden te bestaan,‘expireren’, van een optie of een future. Een optie heeft altijd een beperkte looptijd, na het bereiken van de einddatum (expiratiedatum) bestaat de optie niet meer.

FTI - De future op de AEX-index.

Future - Termijncontract. Er zijn futures op o.a. indices, aandelen, valuta en commodities. Anders dan bij opties hebben bij futures zowel de koper als de verkoper een verplichting en er is geen premiebetaling.

Hedgen - Engelse term voor afdekken. Hedging is het afdekken van risico’s door het aangaan van een andere positie. Een belegger die callopties schrijft, kan deze shortpositie afdekken door het kopen van de onderliggende waarde.

In-the-money optie - Een optie is in-the-money als deze intrinsieke waarde heeft. Callopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. Putopties zijn in-the-money als de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde.

Koers - De waarde van een effect op een bepaald moment. Koersen van effecten zijn variabel.

Koers-winstverhouding - Een cijfer waarmee de verhouding tussen de koers van een aandeel en de nettowinst per aandeel wordt uitgedrukt. Als de koers van een aandeel ¤ 100 bedraagt en de winst per aandeel bedraagt ¤ 5, dan is de koers-winstverhouding 20.

Limit order - Het bij een beursorder opgeven tegen welke maximale koers men wenst te kopen of tegen welke minimale koers men wenst te verkopen.

Liquideren - Het (gedwongen) afbouwen van een effectenpositie. Dit kan door een clearingorganisatie, bank of commissionair worden afgedwongen als een belegger bijvoorbeeld niet aan zijn margin-verplichtingen kan voldoen.

Longpositie - Een ander woord voor een kooppositie. Men krijgt een longpositie door het kopen van een effect.

Looptijd - Opties en futures hebben een beperkte levensduur, de zogeheten looptijd. De meeste optieklassen hebben een maximale looptijd van negen maanden, een aantal maximaal vijf jaar. Futures hebben een maximale looptijd van twaalf maanden.

Mandje - Pakket van verschillende aandelen die gezamenlijk worden verhandeld. Een mandje kan bijvoorbeeld het pakket aandelen zijn waaruit een index is samengesteld.

Margin - De margin is een vereist geldbedrag dat als onderpand fungeert voor eventuele verliezen op de termijn- en optiemarkten.

Onderliggende waarde - Een product waarop een optie of een future wordt verhandeld, bijvoorbeeld aandelen, een index, valuta, (edel)metaal of een bulkgoed (commodity) zoals aardappelen, graan of goud.

Openingsveiling - Alle orders die 's morgens voor de opening zijn binnengekomen worden verzameld in het orderboek. Bij de opening is dus een verhoudingsgewijs grote liquiditeit voorhanden. Direct bij de opening vindt een veiling plaats waarbij orders daar waar mogelijk worden gekoppeld aan de in het orderboek aanwezige tegenorders en zo mogelijk uitgevoerd. Dit gebeurt in het NSC-systeem, het verloopt volgens vaste regels en is volledig geautomatiseerd.

Optiepremie - De prijs van een optie. De optiepremie bestaat uit de intrinsieke waarde plus de tijd- en verwachtingswaarde. De optiepremie is uiteraard variabel.

Out-of-the-money optie - Een optie zonder intrinsieke waarde wordt out-of-the-money genoemd. Een calloptie is out-of-the-money wanneer de uitoefenprijs hoger is dan de koers van de onderliggende waarde. Een putoptie is out-of-the-money als de uitoefenprijs lager is dan de koers van de onderliggende waarde. De premie van een out-of-the-money optie bestaat alleen uit tijd- en verwachtingswaarde. Door een sterke koersbeweging kan een out-of-the-money optie intrinsieke waarde ontwikkelen en dus at-the-money of zelfs in-the-money worden.

Putoptie - Een verhandelbaar recht om op een bepaald moment in de toekomst een afgesproken hoeveelheid onderliggende waarde te verkopen tegen een vooraf afgesproken prijs.

Real-time - Koersen zijn (zo goed als) actueel. Je zult alleen moeten F5-en voor een nieuwe stand.

Scheefzitten - Een belegger zit ‘scheef’ als zijn effectenpositie op (een nog ongerealiseerd) verlies staat.

Schrijven - Het verkrijgen van een shortpositie in een optie door een openingsverkoop.

Shortpositie - Effectenbeurs: indien een belegger effecten heeft verkocht die hij op dat moment niet in bezit heeft. Optiebeurs: een positie aangegaan door een openingsverkoop waarbij schrijver de verplichting neemt de onderliggende waarde te leveren of af te nemen.

Slotveiling - Om de slotkoersen niet af te laten hangen van orders die toevallig de laatste zijn is er voor het slot een korte handelsonderbreking van 5 minuten. Gedurende deze tijd worden de orders verzameld waarna er een slotveiling plaats vindt die een breed gedragen slotkoers oplevert.

Spread - Het verschil tussen de bied- en laatprijs. Als de markt ¤ 22,50 biedt en ¤ 23 laat, dan is de spread dus ¤ 0,50.

Streaming - Koersen zijn actueel. Ze worden live op je scherm geüpdate.

Technische analyse - Een methode waarbij met behulp van koersgrafieken en rekenmodellen wordt getracht een trend op de beurs te voorspellen. Er wordt vooral gekeken naar de verhouding tussen kopers en verkopers. In feiten tracht men met technische analyse het (massa)gedrag van de beleggers te doorgronden om daaruit de mogelijke richting van de markt te voorspellen.

Tracker - Een tracker is feitelijk een aandeel op een index. Een tracker volgt nauwkeurig de koersontwikkeling van de index, inclusief de dividenduitkering.

Turbo - Een turbo (ook bekend als speeder) is een beleggingsproduct dat beleggers de mogelijkheid geeft met een hefboom te beleggen in verschillende onderliggende waarden zoals aandelen, beursindices of valuta.

Volatility - Engels voor beweeglijkheid of volatiliteit. Met het begrip volatility wordt de beweeglijkheid van de koers van een effect aangeduid. Een hoge volatility betekent dat de koers van een fonds sterk stijgt en daalt binnen een relatief korte periode. Volatility is mede een indicator voor het risico dat een belegger loopt met een bepaald fonds. Volatility is een belangrijke factor bij de waardebepaling van een optie.


De Beursvloer #1: Beurzen duiken weer in het rood
De Beursvloer #2: Wall Street weer in achtbaan
De Beursvloer #3: Beurzen kelderen tot 10%
De Beursvloer #4: Could've been worse
De Beursvloer #5: Bloedbad Azië; trekt Europa mee
De Beursvloer #6: Wall Street maakt duikvlucht in laatste kwartier
De Beursvloer #7: Wall Street sluit 11% hoger
De Beursvloer #8: 5e grootste dagwinst ooit voor AEX
De Beursvloer #9: Waar de AEX weer omhoog gaat
De Beursvloer #10: Wall Street onderuit op recessienieuws
De Beursvloer #11: Beurzen onrustig na renteverlagingen
De Beursvloer #12: Stemming slaat om
De Beursvloer #13: Wall Street terug in achtbaan
De Beursvloer #14: Wall Street levert deel winst weer in
De Beursvloer #15: Mijn Aegon, wat doe je!
De beursvloer #16: Wall Street bloedrood, nieuwe lows
De Beursvloer #17: Ook Europa zoekt nieuwe lows
De Beursvloer #18: Wall Street in vrije val
De Beursvloer #19: Europa begint week goed
De Beursvloer #20: AEX 10% hoger
De Beursvloer #21: Europa lager in afwachting van Wall Street
De Beursvloer #22: Beurzen beginnen week fors lager
De beursvloer #23: Wall Street herstelt van kater
De beursvloer #24: Beurzen omlaag na renteverlaging
De Beursvloer #25: Vlees noch vis
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 16:14
Duikvlucht
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:14
quote:
Op donderdag 4 december 2008 15:55 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

voor nu...

ok ok ik vind het opvallend

maar als W$ in de plus sluit dan eet ik m'n hoed op
Would you like salt with that, sir?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:15
I wus luking for ze topik

goeie TT komt vanzelf wel als de sessie vordert
venomsnakedonderdag 4 december 2008 @ 16:16
The state of the domestic automotive industry
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:16
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:14 schreef rvlaak_werk het volgende:

[..]

Would you like salt with that, sir?
sure

maar het gaat toch niet gebeuren
eleusisdonderdag 4 december 2008 @ 16:16
VTP
Lemans24donderdag 4 december 2008 @ 16:16
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders -5,1% in okt; verwachting was -5,4%
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders ex-transport -4,2% in okt
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders ex-defensie -4,3% in okt
04-12-2008 16:00:00 VS orders duurzame goederen okt bijgesteld naar -6,9% van -6,2%
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders sept bijgesteld naar -3,1% van -2,5%

Gevalletje van schijnbaar beter dan verwacht. Maar in werkelijkheid is september nóg slechter dan verwacht en daarmee oktober automatisch iets beter. Per saldo is het allemaal slechter!
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:16
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:15 schreef ItaloDancer het volgende:
I wus luking for ze topik

goeie TT komt vanzelf wel als de sessie vordert
Normaal gesproken hoeven we op goede TT's niet zo heel lang te wachten... Maar ja, deze week is het nogal dun gezaaid, me thinks
PietjePuk007donderdag 4 december 2008 @ 16:17
tvp
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:17
quote:
oh crap dit zou me theoretisch gezien nog m'n hoed kunnen kosten
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:18
quote:
geen geluid?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:18
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:16 schreef Lemans24 het volgende:
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders -5,1% in okt; verwachting was -5,4%
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders ex-transport -4,2% in okt
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders ex-defensie -4,3% in okt
04-12-2008 16:00:00 VS orders duurzame goederen okt bijgesteld naar -6,9% van -6,2%
04-12-2008 16:00:00 VS fabrieksorders sept bijgesteld naar -3,1% van -2,5%

Gevalletje van schijnbaar beter dan verwacht. Maar in werkelijkheid is september nóg slechter dan verwacht en daarmee oktober automatisch iets beter. Per saldo is het allemaal slechter!
Ach wacht maar op november
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:19
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:18 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

Ach wacht maar op november
Daar gaat je hoed
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:20
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:18 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

geen geluid?
Hier ook al niet...
venomsnakedonderdag 4 december 2008 @ 16:26
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:18 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

geen geluid?
hmmz, vaag. Geluid doet het hier ook niet meer.
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 16:26
lala
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:27
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:26 schreef pberends het volgende:
lala
beau
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:30
star_gazerdonderdag 4 december 2008 @ 16:31
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:16 schreef soylent het volgende:
VTP
VerugTindPost?
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:31
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:30 schreef ItaloDancer het volgende:
[ afbeelding ]
Doelde meer op de teletubbies, maar dacht dat "bo" wellicht verkeerd opgevat zou worden
venomsnakedonderdag 4 december 2008 @ 16:33
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:18 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

geen geluid?
Hier een stream icl geluid..

Voor Real Player
Lemans24donderdag 4 december 2008 @ 16:33
Nog nieuws? Ik kan geen video kijken hier...
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:38
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:31 schreef rvlaak_werk het volgende:

[..]

Doelde meer op de teletubbies, maar dacht dat "bo" wellicht verkeerd opgevat zou worden
Po heet ie
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:39
Was het trouwens niet zo dat de "experts" voorspelden dat de AEX flink omhoog zou gaan als we een paar dagen terug boven de 238 zouden eindigen?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 16:39
Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa en Po
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 16:39
Gelukkig weer groen
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:40
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:38 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

Po heet ie
WC? damn... anyway, geen kinderen en zelf te oud voor die rotzooi I am excused... Ik ken eigenlijk enkel tinky winky... De homo
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:40
WS groen...
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 16:41
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:39 schreef rvlaak_werk het volgende:
Was het trouwens niet zo dat de "experts" voorspelden dat de AEX flink omhoog zou gaan als we een paar dagen terug boven de 238 zouden eindigen?
Alsof de AEX niet naar Wall Street luistert. Wat dat betreft kan je er weinig van maken.
star_gazerdonderdag 4 december 2008 @ 16:42
Italodancer, ga je 'm bakken of koken?
Lemans24donderdag 4 december 2008 @ 16:42
Midcap staat flink in de min.
Nu de AEX nog, ik heb shorts...
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:43
quote:
Op donderdag 4 december 2008 16:42 schreef star_gazer het volgende:
Italodancer, ga je 'm bakken of koken?
En natuurlijk willen we foto's of een filmpje van het geheel...
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 16:46
Heb zelden zo vaak een plusje en een minnetje op de AEX gezien...
rvlaak_werkdonderdag 4 december 2008 @ 16:55
tijd om naar huis te gaan en daar de uitslag te bekijken...

ID: als je wil, kan ik je wel een recept leveren voor je hoed....
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 16:55
INg blijft iig mooi in de +
jpjedidonderdag 4 december 2008 @ 17:03
Wordt die hoed nu gebakken of gekookt gegeten?
Lemans24donderdag 4 december 2008 @ 17:07
Eén en al kommer en kwel en het wil maar niet dalen.

Of...? Op de valreep nog een poging?
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 17:20
quote:
Op donderdag 4 december 2008 17:07 schreef Lemans24 het volgende:
Eén en al kommer en kwel en het wil maar niet dalen.

Of...? Op de valreep nog een poging?
ID kan zijn hoed opeten denk ik Dat zal wel weer.

Nee k heb t idee dat t weer lekker omlaag gaat strax. T voelt niet zoals gister... t voelt anders
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 17:26
Nulsluiting op de AEX?
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 17:31
Kleine - alleen Aegon en ING fors in de plus door ECB.
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 17:39
AEX Index 240,80 -0,51%
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 17:41
Smit Internationale NV 32,59 -20,26%
Boskalis Westminster NV (Kon.) 17,68 -8,11%

Aegon NV 4,08 8,22%
ING Groep NV Cert. 6,48 7,01%
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 17:43
AEX iets van 9 keer in de plus en min gestaan.
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 17:49
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 17:53
quote:
Op donderdag 4 december 2008 17:41 schreef pberends het volgende:
Smit Internationale NV 32,59 -20,26%
Boskalis Westminster NV (Kon.) 17,68 -8,11%
why?
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 17:58
quote:
Op donderdag 4 december 2008 17:53 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

why?
Dit was een geval van Buy the fact, sell the rumor

Eerst stonden ze nog dik in de plus .
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 18:00


Vandaag 0,00% eraf/bij.

Eerst 12 dagen achter elkaar gedaald, dan word je als aandeelhouder toch knettergestoord?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 18:17
quote:
Op donderdag 4 december 2008 17:58 schreef pberends het volgende:

[..]

Dit was een geval van Buy the fact, sell the rumor

Eerst stonden ze nog dik in de plus .
wat voor rumor
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 18:36
quote:
Op donderdag 4 december 2008 18:17 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

wat voor rumor
Maaruh, wat wordt t nou? Koken, bakken, frituren?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 18:37
Geen van allen, ze mogen blij zijn als de 8000 het houdt.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 18:45
quote:
Op donderdag 4 december 2008 18:37 schreef ItaloDancer het volgende:
Geen van allen, ze mogen blij zijn als de 8000 het houdt.
Dan moeten er vanavond nog 550 punten af, gaat nooit gebeuren... Niet in het huidige sentiment van "als het nieuws slecht is, gaan we omhoog".

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 18:45:46 ]
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 18:47
Da's niet serieus he

maar ik denk wel dat er nog een puntje of 150 zeker vanaf kan vanavond
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 18:48
quote:
Op donderdag 4 december 2008 18:47 schreef ItaloDancer het volgende:
Da's niet serieus he

maar ik denk wel dat er nog een puntje of 150 zeker vanaf kan vanavond
Of anders?
jpjedidonderdag 4 december 2008 @ 18:53
Die hoed gaat op ID..
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 18:55
quote:
Op donderdag 4 december 2008 18:53 schreef jpjedi het volgende:
Die hoed gaat op ID..
je gaat bijna op een plus hopen zo...
swarmahoerdonderdag 4 december 2008 @ 19:13
ff spammen om jullie medeposter een handje naar de top te helpen

pietje naar de top!!!

[STEMTOPIC] FEE SINT AVATARS

heeft iedereen al gestemd? pietje verloor n plaats, dus trek je klonen uit de kast, en help m weer naar nummer 1!! stemmen tot 22.00 vanavond

bij een top 3 worden de punten meegerekend, dus bijvoorbeeld:

nr 1 PietjePuk
nr 2 Slarioux
nr 3 ijsmijs

(niet op blomst of tuinfluiter stemmen, daar help je pietje niet mee)
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 19:30
-1.35% nu...
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 19:38
Wacht maar tot die gasten weer aan het werk gaan om half 9
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 19:40
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:38 schreef M.Melandri het volgende:
Wacht maar tot die gasten weer aan het werk gaan om half 9
ID wil blijkbaar ff afwachten tot het einde om te reageren.... Maaruh, wat denk jij? Plus of min?
Pluxdonderdag 4 december 2008 @ 19:44
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:38 schreef M.Melandri het volgende:
Wacht maar tot die gasten weer aan het werk gaan om half 9
Daar hoop ik ook op, ben namelijk vergeten m'n longs de deur uit te doen. .
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 19:48
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:40 schreef RvLaak het volgende:

[..]

ID wil blijkbaar ff afwachten tot het einde om te reageren.... Maaruh, wat denk jij? Plus of min?
Heel klein plusje...
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 19:49
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:48 schreef M.Melandri het volgende:

[..]

Heel klein plusje...
Mooi, daat gaat ID zijn hoed
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 19:59
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:40 schreef RvLaak het volgende:

[..]

ID wil blijkbaar ff afwachten tot het einde om te reageren.... Maaruh, wat denk jij? Plus of min?
post elk uur wel eens gek en zo spannend is het nu niet eens
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:49 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Mooi, daat gaat ID zijn hoed
Is dit DE Nostradamus van FOK!?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 20:04
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:13 schreef swarmahoer het volgende:
ff spammen om jullie medeposter een handje naar de top te helpen

pietje naar de top!!!

[STEMTOPIC] FEE SINT AVATARS

heeft iedereen al gestemd? pietje verloor n plaats, dus trek je klonen uit de kast, en help m weer naar nummer 1!! stemmen tot 22.00 vanavond

bij een top 3 worden de punten meegerekend, dus bijvoorbeeld:

nr 1 PietjePuk
nr 2 Slarioux
nr 3 ijsmijs

(niet op blomst of tuinfluiter stemmen, daar help je pietje niet mee)
Ik heb gestemd, maar het is een kansloze zaak tegen de CBL-kliek die altijd op één van hen stemt (net als met de sinterklaasgedichtenwedstrijd)
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:04
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:59 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

post elk uur wel eens gek en zo spannend is het nu niet eens
Hmm... vreemd ja, gek, nah... Normaal gesproken post je veel meer. Ook al is het zo saai als nu.
quote:
[..]

Is dit DE Nostradamus van FOK!?
Nostradamus was een mietje

We shall see...
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 20:07


En we zijn weer groen
Pluxdonderdag 4 december 2008 @ 20:10
Melandri, waar haal je je cijfers vandaan? Binck geeft kennelijk delayed cijfers van DJ door.
Pluxdonderdag 4 december 2008 @ 20:10
DJ is niet eens groen geweest.
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 20:13
Bij binck stond ie ff op 0,0... waar zijn trouwens nog meer livetimekoersen te volgen?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:15
Dow 8,584.60 -7.09 (-0.08%)

Gaat zo groen worden... Of niet natuurlijk...

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 20:15:38 ]
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:16
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:13 schreef M.Melandri het volgende:
Bij binck stond ie ff op 0,0... waar zijn trouwens nog meer livetimekoersen te volgen?
finance.google.com, alleen is de DJ niet live. Daarvoor moet je F5'en.
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 20:18
Federal Funds future voor december doet nu 99,68 (intraday high 99,69)
oftewel een gemiddeld verwachte rentestand van 0,32% aan het eind van deze maand (nu 1%).
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:25
quote:
Op donderdag 4 december 2008 19:38 schreef M.Melandri het volgende:
Wacht maar tot die gasten weer aan het werk gaan om half 9
Ze zijn vroeg...
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 20:25
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:16 schreef RvLaak het volgende:

[..]

finance.google.com, alleen is de DJ niet live. Daarvoor moet je F5'en.
Ja precies... moet toch wel site met livekoersen zijn?
star_gazerdonderdag 4 december 2008 @ 20:26
Lol. Ik zit te lezen over Zimbabwe. De inflatie daar is slechts 231 MILJOEN PROCENT. Daar valt onze deflatie toch bij in het niet

M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 20:34
En daar zijn ze om half 9 weer...
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:36
hmm... ID, zullen we het over recepten gaan hebben?
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 20:39
k vind t maar n slap dagje vandaag... tot nu toe dan
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 20:39
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:36 schreef RvLaak het volgende:
hmm... ID, zullen we het over recepten gaan hebben?
nog LANG niet
wacht nou maar af
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:40
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:39 schreef Tokamak het volgende:
k vind t maar n slap dagje vandaag... tot nu toe dan
Zo rond de 0-lijn wordt het inderdaad spannend...
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:41
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:39 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

nog LANG niet
wacht nou maar af
Ik wacht rustig af... Alleen lijkt mij het wel handig als je voorbereid aan je maaltijd begint
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:46
damn... ff in een paar minuten een procent eraf...
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 20:47
zeg, ik berg de hoed maar weer op he.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 20:51
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:47 schreef ItaloDancer het volgende:
zeg, ik berg de hoed maar weer op he.
Wacht daar nog maar ff mee... We gaan weer omhoog...
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 21:02
gaat nu best hard!......omlaag
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:02
Saaaaai dagje op Wall Street.
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:05
Ah toch omlaag. Ik hoop dat ie in de plus eindigt, zodat het morgen dik omlaag kan.
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:05
quote:
Op donderdag 4 december 2008 20:51 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Wacht daar nog maar ff mee... We gaan weer omhoog...
wat zei je, ik verstond het niet goed
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:05
Ben bang dat ID zijn hoedje mag houden
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:06
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:05 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

wat zei je, ik verstond het niet goed
1) we hebben nog een uurtje....
2) moet jij als modje niet lief spelen?
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:08
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:05 schreef RvLaak het volgende:
Ben bang dat ID zijn hoedje mag houden
ook de eerste keer dat je baalt dat het omlaag gaat
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:06 schreef RvLaak het volgende:

[..]

1) we hebben nog een uurtje....
2) moet jij als modje niet lief spelen?
1) inderdaad, gaan we de 8000 houden?
2) waar moet ik mee spelen?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:08
8400
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 21:09
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:05 schreef pberends het volgende:
Ah toch omlaag. Ik hoop dat ie in de plus eindigt, zodat het morgen dik omlaag kan.
Waarom morgen ?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:11
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:08 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

ook de eerste keer dat je baalt dat het omlaag gaat
Khad graag gezien dat jij je hoedje op zou eten..., dus een tijdelijke stijging had ik er wel voor over ja
quote:
[..]

1) inderdaad, gaan we de 8000 houden?
2) waar moet ik mee spelen?
1) denkut wel, blijft nu redelijk rond de 8400 hangen
2) je mede Fok!ers....
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:13
Ik speel toch ook met jou?

WS is even aan het opladen voor de volgende daling.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:15
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:13 schreef ItaloDancer het volgende:
Ik speel toch ook met jou?

WS is even aan het opladen voor de volgende daling.
Ja, da's waar... Je doet ook wel lief spelen

Ik reageer ff in BBB & acuut 70 punten extra eraf... Kweet nu niet of ik dat leuk of niet leuk moet vinden... Lastig zo'n belofte met hoedjes....
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 21:15
Vuurrood
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:15
Tokamak: 8,336.18

[ Bericht 74% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 21:16:03 ]
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:19
-3%
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:19
8,334.11
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:19
Zo wordt Day-lows posten weer leuk
[edit]
8,333.95 8,310.85

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 21:23:15 ]
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:25
8,308.54

off the low for the moment...
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:28
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:25 schreef ItaloDancer het volgende:
8,308.54

off the low for the moment...
Heb je die uit een grafiek geplukt? Heb de DJ al een paar minuten niet meer in die buurt gezien...
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:29
nee, geeft Google als low

ik zei ook off the low
dus toen ik het postte stond ie hoger dan die koers
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:29
8,306.31 8,301.85

[ Bericht 54% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 21:30:48 ]
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:32
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:29 schreef ItaloDancer het volgende:
nee, geeft Google als low

ik zei ook off the low
dus toen ik het postte stond ie hoger dan die koers
A, ok... waar zie ik dat?

Lama, al gevonden. Off the low: 8,300.90

Maar de sport blijft om het live te doen F5 FTW

[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 21:33:26 ]
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:34
http://finance.google.com/finance?q=INDEXDJX:.DJI
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:34
wtf is er aan de hand ivm de daling?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:34
8,278.67
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:35
8300 RIP
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 21:35
Wat een snoekduik zeg!
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:35
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:34 schreef pberends het volgende:
wtf is er aan de hand ivm de daling?
morgen voorbeurs banenrapport jwt
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:36
Wat zei ik eerder vandaag?
quote:
Op donderdag 4 december 2008 14:00 schreef pberends het volgende:

[..]

Ik zie de Amerikaanse beurzen vandaag en morgen niet veel positiefs doen eigenlijk. Zeker omdat de S&P gister en eergister al 3 en 4% is gestegen.

Vrijdag een belangrijk banencijfer uit de VS die misschien wel -500.000 banen zal zijn.
iig 50% is uitgekomen.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:36
En ik maar denken dat het niet zo zou gaan...

8,275.89
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:37
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:35 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

morgen voorbeurs banenrapport jwt
Ah, wat ik al zei dus. Waarom reageren ze er nu pas op ?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:38
8,274.93
Gremendonderdag 4 december 2008 @ 21:38
omgekeerde ppt?
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 21:38
Es kijken wat laatste 15min brengt...
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:40
8,261.79
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:42
http://finance.google.com/finance?q=NYSE%3ARDS.A
http://finance.google.com/finance?q=NYSE%3AMT
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:43
going up again....
venomsnakedonderdag 4 december 2008 @ 21:44
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:34 schreef pberends het volgende:
wtf is er aan de hand ivm de daling?
Dat gedoe over de automarkt in de VS.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:45
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:44 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Dat gedoe over de automarkt in de VS.
Blijkbaar vinden de beleggers dat de bedelaars uit Detroit niet echt zinnige dingen te melden hebben.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:47
PPT< kom er maar in...
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:49
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:47 schreef RvLaak het volgende:
PPT< kom er maar in...
too late
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:51
MS trouwens nog altijd 9% in de plus
Roel_Jeweldonderdag 4 december 2008 @ 21:52
Een normale handelsdag met een mooi gelijkmatig verloop is tegenwoordig teveel gevraagd he

.
venomsnakedonderdag 4 december 2008 @ 21:52
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:45 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Blijkbaar vinden de beleggers dat de bedelaars uit Detroit niet echt zinnige dingen te melden hebben.
Zoals een congressman zei: "ze hebben niets nieuws te vertellen, het enige verschil is dat ze nu met de auto zijn gekomen in plaats van met het vliegtuig."
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:53
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:45 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Blijkbaar vinden de beleggers dat de bedelaars uit Detroit niet echt zinnige dingen te melden hebben.
Zoiets ja, want er is nog niets besloten .
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:53
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:35 schreef ItaloDancer het volgende:
8300 RIP
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:54
daylow slot?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:55
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:53 schreef pberends het volgende:

[..]

Zoiets ja, want er is nog niets besloten .
Blijkbaar, maar stemming onder de senatoren lijkt niet hoopvol:
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:52 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Zoals een congressman zei: "ze hebben niets nieuws te vertellen, het enige verschil is dat ze nu met de auto zijn gekomen in plaats van met het vliegtuig."
Volgende week is toch de uitslag?
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 21:56
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:54 schreef ItaloDancer het volgende:
daylow slot?
nope, going up again
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 21:58
ah de geldpers doet het weer
Roel_Jeweldonderdag 4 december 2008 @ 21:58
quote:
Op donderdag 4 december 2008 21:58 schreef ItaloDancer het volgende:
ah de geldpers doet het weer
.
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 21:58
PPT .
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 22:00
quote:
Olieprijs sluit lager

04-12-2008 21:53:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De prijs van een vat ruwe olie bereikte donderdag het laagste niveau in bijna vier jaar tijd. De wereldwijde economische teruggang zorgt voor zorgen over een sterke afname van de vraag naar olie.

De januarifuture voor een vat ruwe olie sloot donderdag op de New York Mercantile Exchange $3,29 lager op $43,67

Op de ICE future exchange daalde de prijs van een vat Brent crude met $2,28 naar $43,16 per vat.

Het lagere slot van donderdag betekent de vijfde dag op rij dat de prijs voor een vat ruwe olie lager is gesloten. Hoewel er tekenen zijn dat de lagere prijzen een gunstige impact hebben op de vraag, lijkt de neerwaartse trend moeilijk te stoppen.

"Het is alsof je een vallend mes opvangt", typeert Peter Van Cleve, president van handelshuis T.W. Energy Consulting in Kansas City de daling van de olieprijs.

De olieprijs had geen steun van de renteverlagingen die verschillende centrale banken, waaronder de Bank of England (BoE) en de Europese Centrale Bank (ECB), donderdag bekendmaakten. De ECB verlaagde de rente met 75 basispunten naar 2,5% en de BoE bracht de rente met 100 basispunten omlaag naar 2,0%.

"Dit heeft duidelijk geen grote impact op de markt. Dit is al ingecalculeerd", zegt Matt Zeman, hoofd van de handelsactiviteiten bij LaSalle Futures Group in Chicago. "Er wordt gekeken naar het geheel. We hebben te maken met een recessie en er zijn zorgen over de vraag."
Ah, de 40 dollar waar ik het al weken over hebt komt in zicht.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:00
ff kijken wat de nabeurs doet...
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 22:02
-222.22
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 22:02
I told you, het voelde niet goed
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:03
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:02 schreef Tokamak het volgende:
-222.22
Google beweerd:
Dow 8,376.24 -215.45 (-2.51%)
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 22:03
-2,5 valt uiteindelijk nog mee
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 22:04
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:00 schreef pberends het volgende:

[..]

Ah, de 40 dollar waar ik het al weken over hebt komt in zicht.
post even hier: Olieprijs daalt tot onder de 50 dollar per vat
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 22:07
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=a1yPHYy6sHHg&refer=home

"and a plunge in energy shares following Merrill Lynch & Co.’s prediction that oil will hit $25 a barrel. "
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:08
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:02 schreef Tokamak het volgende:
I told you, het voelde niet goed
Waarom was je er daarstraks dan niet?
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 22:08
Dow 8,376.24 -215.45 (-2.51%)
S&P 500 845.23 -25.51 (-2.93%)
Nasdaq 1,445.56 -46.82 (-3.14%
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 22:09
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:08 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Waarom was je er daarstraks dan niet?
Was verslaafd aan Spel: Bubble Spinner
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:10
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:09 schreef Tokamak het volgende:

[..]

Was verslaafd aan Spel: Bubble Spinner
foei

Morgen wel op tijd voor het laatste uur?
Tokamakdonderdag 4 december 2008 @ 22:12
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:10 schreef RvLaak het volgende:

[..]

foei

Morgen wel op tijd voor het laatste uur?
K zal mn best doen
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 22:16
ik zit morgen in de bus als het banenrapport er is
maak maar een nieuw topic als ie heel dramatisch is ze verwachten het slechtste rapport sinds 11 sept 01
Pluxdonderdag 4 december 2008 @ 22:20
Gave smile.
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:20
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:12 schreef Tokamak het volgende:

[..]

K zal mn best doen
Tis trouwens idd erg verslavend
#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 22:24
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:16 schreef ItaloDancer het volgende:
ik zit morgen in de bus als het banenrapport er is
maak maar een nieuw topic als ie heel dramatisch is [ afbeelding ] ze verwachten het slechtste rapport sinds 11 sept 01
Wat houdt het bananen rapport eigenlijk in?
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 22:30
quote:
AEX-fondsen op Wall Street, slot 22:15 uur
04-12-2008 22:21:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--Van de AEX-fondsen met een notering in de VS, staan er na het slot van Wall Street 0 op winst in vergelijking met hun slotkoers op de AEX, 0 onveranderd en 7 op verlies. Omgerekend boekt de AEX op Wall Street een verlies van 5,37 punten (-2,23%).

De fondsen op een rij, met achter hun naam de koers op Wall Street (omgerekend in euro's) en het verschil tussen de koers in New York en de slotkoers in Amsterdam (in percentage): Aegon 3,927 (-3,68); Arcelor mittal 16,16 (-3,81); ASML 11,01 (-1,70); ING 6,274 (-3,39); Kon. Olie 18,35 (-3,67); Philips 12,58 (-2,71); Unilever 17,26 (-2,49)
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 22:40
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:24 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Wat houdt het bananen rapport eigenlijk in?
pberendsdonderdag 4 december 2008 @ 22:49
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:24 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Wat houdt het bananen rapport eigenlijk in?
Friday: The November jobs report is released in the morning. Employers are expected to have cut 300,000 jobs from their payrolls after cutting 240,000 in the previous month. The unemployment rate, generated by a separate survey, is expected to have risen to 6.8% from 6.5% in the previous month. To top of page

Maar sommigen denken dat het misschien wel -500.000 wordt.
M.Melandridonderdag 4 december 2008 @ 22:55
Kan dus weer alle kanten op morgen.
Pluxdonderdag 4 december 2008 @ 23:04
M'n longs. Was ik maar niet vergeten ze de deur uit te doen.
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 23:05
quote:
Op donderdag 4 december 2008 22:24 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Wat houdt het bananen rapport eigenlijk in?
Deze jongen gaat het even voor je navragen.

#ANONIEMdonderdag 4 december 2008 @ 23:08
quote:
Op donderdag 4 december 2008 23:05 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

Deze jongen gaat het even voor je navragen.

[ afbeelding ]
OK... bier, lichte dyslectie & De Beursvloer is dus heel duidelijk geen goede combi

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 04-12-2008 23:08:50 ]
ItaloDancerdonderdag 4 december 2008 @ 23:11
quote:
Op donderdag 4 december 2008 23:08 schreef RvLaak het volgende:

[..]

OK... bier, lichte dyslectie & De Beursvloer is dus heel duidelijk geen goede combi
je had ook gewoon kunnen doen alsof het een grap was
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 06:07
quote:
Op donderdag 4 december 2008 23:11 schreef ItaloDancer het volgende:

[..]

je had ook gewoon kunnen doen alsof het een grap was [ afbeelding ]
Was ook niet negatief bedoeld hoor... Vond m wel grappig
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 08:33
Nee, dat wat je zelf zei
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 08:34
S&P futures hoger...
Hang Seng hoger...
Nikkei dicht ivm Sinterklaas

ach ja...
tot vanmiddag
appelsientjevrijdag 5 december 2008 @ 09:02
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 08:34 schreef ItaloDancer het volgende:
S&P futures hoger...
Hang Seng hoger...
Nikkei dicht ivm Sinterklaas

ach ja...
tot vanmiddag
Doei
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 09:12
M'n verliesgevende longs de deur uitgegaan, en snel shorts ingeslagen.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 09:15
quote:
Nieuws

'Europese aandelen zakken op korte termijn nog 20%'
05-12-2008 09:13:01

Brussel (tijd) - 'Europese aandelen gaan op korte termijn 20 procent terugvallen. De rebound zal in de tweede jaarhelft beginnen. Op 6 a 12 maanden tijd zullen aandelen dan 30 tot 50 procent duurder worden.' Dat is de verwachting van het Londense strategenteam van Goldman Sachs.

'Het is aanlokkelijk om te geloven dat het nieuwe jaar volledig nieuwe marktvooruitzichten met zich mee zal brengen. De realiteit is echter dikwijls anders', klinkt het. Goldman Sachs verwacht dat de Stoxx600 eerst nog met 20 procent zal zakken vooraleer na de eerste jaarhelft terug op te veren.

Het beurshuis raadt aan aandelen van retailers te kopen. De sector wordt gedomineerd door voedingsbedrijven, die traditioneel minder cyclisch zijn. Aandelen van nutsbedrijven raadt Goldman Sachs af. 'Wegens hun hoge schuldgraad en nood aan herfinanciering', klinkt het.
slapvrijdag 5 december 2008 @ 09:27
Dus... Nutreco en Ahold o.a.?
Die laatste zou ik NU niet meer instappen voor de LT iig.
Enja, eerste helft lager, hadden wij al voorspeld. Tweede helft voorzichtig aankopen.
Duh.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 09:37
-2%, had ik niet verwacht. Maar ik denk dat ie nog wel naar het nulpunt gaat vandaag.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 09:46
Boskalis weer 7% eraf .
slapvrijdag 5 december 2008 @ 09:51
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 09:46 schreef pberends het volgende:
Boskalis weer 7% eraf .
Ja, die Smit aandeeltjes zullen 'm nog lang heugen. Zijn nog maar gehalveerd zo ongeveer. lol
Jammer is wel dat Smit zo ook een flinke opdonder heeft gehad. Is natuurlijk de correctie van de stijging van ong 15% toen overnameplan werd aangekondigd, maar toch... En volgend jaar weer 20% eraf, eh baggerboys!? lol
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 10:06
Hup, shorts weer de deur uit. Nettowinst 223 euro.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 10:13
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 10:06 schreef Plux het volgende:
Hup, shorts weer de deur uit. Nettowinst 223 euro.
Netjes!

Ik denk dat de AEX wel weer opkrabbelt de komende uren.
Superduifvrijdag 5 december 2008 @ 10:17
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 10:13 schreef pberends het volgende:

[..]

Netjes!

Ik denk dat de AEX wel weer opkrabbelt de komende uren.
Waarom? ik heb het gevoel dat er niet zo veel zal gebeuren tot het banenrapport
slapvrijdag 5 december 2008 @ 10:52
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 09:46 schreef pberends het volgende:
Boskalis weer 7% eraf .
10% inmiddels. Lijkt wel een modderlawine.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 10:55
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 10:17 schreef Superduif het volgende:

[..]

Waarom? ik heb het gevoel dat er niet zo veel zal gebeuren tot het banenrapport
Die futures van de S&P zullen vast wel weer irrationeel in het groen gaan staan, waarbij de AEX een stijf pikkie krijgt, maar als het banenrapport er is zal het weer dik naar beneden gaan.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 10:56
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 10:52 schreef slap het volgende:

[..]

10% inmiddels. Lijkt wel een modderlawine.
Lijkt goedkoop, maar ik denk niet dat baggerbedrijven het ding worden de komende 10 jaar. Tis maar een verwachting .
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 11:01
Baggerbedrijf Boskalis moddert voorlopig nog wat aan.
De verwachting is dat het in 2009 pas echt een baggeromzet zal draaien.
jpjedivrijdag 5 december 2008 @ 11:11
De laatst weken altijd redelijk resoluut mijn turbo`s en sprinters gekocht. Op het moment heb ik alles in cash en heb geen idee of ik short of long moet gaan.

Oftewel maar even geld in de pocket houden.. met de AEX van de laatste dagen kan ik echt geen kant uit.
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 12:08
quote:
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industriesector okt -6,1% (maand); -17,3% (jaar)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industriesector okt verwachting was +0,4% (maand)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie okt: buitenlandse orders -6,2% (maand)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie okt: binnenlandse orders -6,1% (maand)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie sept gewijzigd naar -8,3% (maand)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie sept gewijzigd naar -3,0% (jaar)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie sept was -8,0% (maand)
05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industrie sept was -2,7% (jaar)
Verwachting was +0,4% en het wordt -6,1%...
Wat gebruikten die analisten op dat moment!?
Gremenvrijdag 5 december 2008 @ 12:24
En de AEX kabbelt rustig voort
jpjedivrijdag 5 december 2008 @ 12:38
Wel geinig.. nu kom je zo aan de 30 transacties per maand en krijg je toegang tot daytrader.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 12:46
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 11:11 schreef jpjedi het volgende:
De laatst weken altijd redelijk resoluut mijn turbo`s en sprinters gekocht. Op het moment heb ik alles in cash en heb geen idee of ik short of long moet gaan.

Oftewel maar even geld in de pocket houden.. met de AEX van de laatste dagen kan ik echt geen kant uit.
Idem dito bij mij. Ik wil wel short gaan, maar is dat nog nuttig als de AEX al 2,5% in de min staat? Ik vraag het me af. Die Amerikaanse beurzen lijken altijd zonder reden opeens te kunnen opveren.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 12:47
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 10:55 schreef pberends het volgende:

[..]

Die futures van de S&P zullen vast wel weer irrationeel in het groen gaan staan, waarbij de AEX een stijf pikkie krijgt, maar als het banenrapport er is zal het weer dik naar beneden gaan.
Niet dus .
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 12:48
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 12:08 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

Verwachting was +0,4% en het wordt -6,1%...
Wat gebruikten die analisten op dat moment!?
LOL!

Een klein plusje bleek -6% te zijn. Wat een mongolen.

05-12-2008 12:00:00 Duitse orders industriesector okt -6,1% (maand); -17,3% (jaar)

17 procent op jaarbasis, niet te geloven . En dan te bedenken dat Nederland erg afhankelijk is van Duitsland.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 12:58
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 12:38 schreef jpjedi het volgende:
Wel geinig.. nu kom je zo aan de 30 transacties per maand en krijg je toegang tot daytrader.
Wat is daytrader?
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 13:00
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 12:38 schreef jpjedi het volgende:
Wel geinig.. nu kom je zo aan de 30 transacties per maand en krijg je toegang tot daytrader.
Dan heb je nu realtime aandelenkoersen van de Dow-Jones als het goed is. En zijn de S&P 500 futures nu ook real-time? In Trader zijn die namelijk net zo vertraagd als op de standaard website.

De AEX maakt zich op voor een nieuw instapmomentje...
Sprinter short 245 op 1,50?
jpjedivrijdag 5 december 2008 @ 13:02
het is zelfs maar 25 per kwartaal. Echter ik heb geen idee of ik er wat aan heb hoor.
quote:
DayTrader

DayTrader is momenteel niet geactiveerd op uw rekening. DayTrader wordt gratis beschikbaar gesteld aan beleggers die vijfentwintig en meer transacties per kwartaal verrichten. DayTrader is een zeer geavanceerde handelsapplicatie waarin de effectenportefeuille, uitstaande orders, koersen en favorieten zijn geïntegreerd in één handelsscherm, dat de gebruiker bovendien volledig naar eigen wens kan indelen. De DayTrader belegger kan rechtstreeks vanuit dit scherm handelen. Meer informatie vindt u in het Helpcenter.
jpjedivrijdag 5 december 2008 @ 13:03
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 13:00 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

Dan heb je nu realtime aandelenkoersen van de Dow-Jones als het goed is. En zijn de S&P 500 futures nu ook real-time? In Trader zijn die namelijk net zo vertraagd als op de standaard website.

De AEX maakt zich op voor een nieuw instapmomentje...
Sprinter short 245 op 1,50?
net gekocht.. voor 200 euro maar wilde het gewoon ff proberen.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 13:12
Tjakkie, AEX op een daylow van -2,70%.
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 13:16
Als DJ/S&P op het rapport reageert, zie ik AEX zelfs 3 tot 4% sluiten.

Althans, voor het geval dat Wall street wél erop reageert, dan hè. Dan moet je short gaan, ook al bij -2,5%. Het kan alleen maar lonen.
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 13:26
Ken jij het rapport al dan?
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 13:34
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 13:26 schreef M.Melandri het volgende:
Ken jij het rapport al dan?
Het is eerder van belang of Wall Street wat met het rapport gaat doen, dan wat de inhoud ervan is.

Immers, de laatste tijd kun je amper richting meer op aangeven. Zelfs DAX steeg licht na fors tegenvallende Duitse industrieorders. Hoe slechter het klimaat, hoe harder DJ/SP omhoog knallen, - zo niet, dan zorgt PPT daar wel voor -.

Dus ja, nieuwe mores voorlopig: het gaat niet meer om inhoud/cijfers, maar wát ze gaan doen.
Mortaxxvrijdag 5 december 2008 @ 13:40
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 13:34 schreef Plux het volgende:

[..]

Het is eerder van belang of Wall Street wat met het rapport gaat doen, dan wat de inhoud ervan is.

Immers, de laatste tijd kun je amper richting meer op aangeven. Zelfs DAX steeg licht na fors tegenvallende Duitse industrieorders. Hoe slechter het klimaat, hoe harder DJ/SP omhoog knallen, - zo niet, dan zorgt PPT daar wel voor -.

Dus ja, nieuwe mores voorlopig: het gaat niet meer om inhoud/cijfers, maar wát ze gaan doen.
Het rapport kan ook nog meevallen he
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 13:40
Je kan natuurlijk ook short gaan op de Mid Cap, die kan nog veel verder omlaag vandaag...
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:00
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 13:40 schreef Lemans24 het volgende:
Je kan natuurlijk ook short gaan op de Mid Cap, die kan nog veel verder omlaag vandaag...
Nu je het zegt:



Staat op meerjarenlow op dit moment, maar nog steeds niet het niveau van 2003.
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 14:07
Wat heb je aan die shorts voor Midkap? Ook al maak je 100% rendement op, er is gewoonweg geen markt voor. Niemand wilt ze hebben, omdat Midkap lastiger te peilen is door al die lokale fondsen die niet veel communicatiekanalen hebben.

Edit: handel in turbo's én sprinters voor Midkap bedraagt vandaag 330 stuks!. Hoe kun je dan je duizenden (immers, transactiekosten) turbo's verkopen?

Oftewel: Midkap is interessant voor LT-beleggingen. Niet voor daytraders, dan moet je AEX hebben. Daar zit veel handelaars in die je effecten/turbo's in no-time overnemen.
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 14:08
Willem vanmiddag op RTLZ ?
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:11
AEX door het putje op -2,9%
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:12
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:08 schreef M.Melandri het volgende:
Willem vanmiddag op RTLZ ?
Volgens mij niet.. .
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:13
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:07 schreef Plux het volgende:
Wat heb je aan die shorts voor Midkap? Ook al maak je 100% rendement op, er is gewoonweg geen markt voor. Niemand wilt ze hebben, omdat Midkap lastiger te peilen is door al die lokale fondsen die niet veel communicatiekanalen hebben.

Edit: handel in turbo's én sprinters voor Midkap bedraagt vandaag 330 stuks!. Hoe kun je dan je duizenden (immers, transactiekosten) turbo's verkopen?

Oftewel: Midkap is interessant voor LT-beleggingen. Niet voor daytraders, dan moet je AEX hebben. Daar zit veel handelaars in die je effecten/turbo's in no-time overnemen.
Precies ja.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:13
AEX -3%
Mortaxxvrijdag 5 december 2008 @ 14:13
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:11 schreef pberends het volgende:
AEX door het putje op -2,9%
3% al, gaat snel
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 14:16
Rapport zou toch om 14:00 naar buiten komen?
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 14:17
quote:
Nieuws

Ondernemingskamer benoemt onderzoekers KPNQwest
05-12-2008 13:41:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De Ondernemingskamer (OK) van het Gerechtshof Amsterdam heeft vrijdag de onderzoekers benoemd die de onderzoeken inzake KPNQwest nv zullen gaan verrichten. Dat maakt de Vereniging van Effectenbezitters (VEB) vrijdagmiddag bekend in een persbericht. De VEB had de rechtbank om de onderzoeken verzocht.

Het onderzoek naar de gang van zaken binnen KPNQwest, dat de OK eind 2006 al gelastte, kan met de benoeming van onderzoekers nu van start.

KPNQwest, een joint venture van KPN en het Amerikaanse Qwest, ging op 31 mei 2002 ten onder aan een boedeltekort van ruim $3 miljard. Er wordt getwijfeld over het gevoerde beleid, aangezien de problemen voor de buitenwereld verborgen werden gehouden.

Dit onderzoek zal worden verricht door de heer drs M. Arentsen RA, de heer mr W.G. van Hassel en de heer mr A.L. Leuftink.
Mên, wat een stel jankzakken die beleggers. Dat zijn van fucking jaren geleden. Net als die WorldOnline/Newconomy/BaanCompany.
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 14:18
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:16 schreef Lemans24 het volgende:
Rapport zou toch om 14:00 naar buiten komen?
14:30.
rvlaak_werkvrijdag 5 december 2008 @ 14:19
waarom is Willem er eigenlijk niet?
Pluxvrijdag 5 december 2008 @ 14:21
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:19 schreef rvlaak_werk het volgende:
waarom is Willem er eigenlijk niet?
Vraag ons of dat ons interesseert. We willen dat rapport, niet Willem.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:31
OMG!
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:31
05-12-2008 14:30:58 BANENRAPPORT: 533.000 JOBS VERDWENEN IN VS
05-12-2008 14:30:00 VS aantal banen nov -533.000; verwachting was -350.000
05-12-2008 14:30:00 VS werkloosheid nov 6,7%; verwachting was 6,8%
05-12-2008 14:30:00 VS gemiddeld uurloon nov +$0,07 naar $18,30
05-12-2008 14:30:00 VS duur werkweek nov -0,1 uren tot 33,5 uren
05-12-2008 14:30:00 VS aantal banen okt bijgesteld tot -320.000 van -240.000
05-12-2008 14:30:00 VS werkloosheid okt ongewijzigd op 6,5%
Mortaxxvrijdag 5 december 2008 @ 14:31
zwaardere daling dan verwacht, aex gelijk in 4%
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:32
533.000.... das nog meer dan het ergste scenario.
Gremenvrijdag 5 december 2008 @ 14:32
05-12-2008 14:30:00 VS werkloosheid nov 6,7%; verwachting was 6,8%

Dit valt dan weer mee
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:33
AEX krabbelt weer op.
Tokamakvrijdag 5 december 2008 @ 14:37
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:33 schreef pberends het volgende:
AEX krabbelt weer op.
Niet echt
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:38
quote:
Aantal banen VS daalt veel harder dan verwacht
05-12-2008 14:34:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De werkgelegenheid in de Verenigde Staten is in november met 533.000 banen gedaald, blijkt vrijdag uit cijfers van het Amerikaanse ministerie van arbeid. Dat is ruim meer dan verwacht.

Het werkloosheidspercentage steeg in november naar 6,7%. In oktober zat volgens een bevestigd cijfer 6,5% van de beroepsbevolking zonder werk.

De daling van het aantal banen komt als een negatieve verrassing voor Wall Street. Economen gingen vooraf gemiddeld uit van een daling van het aantal banen met 350.000. Het werkloosheidspercentage werd ingeschat op 6,8%.

Het gemiddeld uurloon steeg in november met $0,07 ten opzichte van de maand daarvoor naar $18,30.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:38
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:37 schreef Tokamak het volgende:

[..]

Niet echt
Was eventjes idd, nu weer op -4,2%
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 14:39
En had ik nou maar shorts gehad / gehouden.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:39
de KAK40 bijna door de 3000...
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:39 schreef Lemans24 het volgende:
En had ik nou maar shorts gehad / gehouden.
Gaat echt wel weer omhoog hoor.
SjonLokvrijdag 5 december 2008 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:32 schreef Gremen het volgende:
05-12-2008 14:30:00 VS werkloosheid nov 6,7%; verwachting was 6,8%

Dit valt dan weer mee
Lijkt me sterk dat dat cijfer klopt. Als het aantal banen veel harder afneemt dan verwacht, dan lijkt mij dat de werkloosheid harder moet oplopen dan verwacht.
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 14:42
De CAC veert wel op, want die mag natuurlijk niet door de 3000...
Werk van de TPP (team protection de plunge)?
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:43
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:41 schreef SjonLok het volgende:

[..]

Lijkt me sterk dat dat cijfer klopt. Als het aantal banen veel harder afneemt dan verwacht, dan lijkt mij dat de werkloosheid harder moet oplopen dan verwacht.
Vreemd cijfer idd.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:44
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:42 schreef Lemans24 het volgende:
De CAC veert wel op, want die mag natuurlijk niet door de 3000...
Werk van de TPP (team protection de plunge)?
.
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 14:44
We maken ons op voor een 230 krak .
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:49
quote:
MARKET COMMENT: AEX -4,3% na slechte arbeidsdata VS
05-12-2008 14:45:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX zakt 4,3% na het uitkomen van 'dramatisch slechte arbeidsdata van de VS over november", stelt handelaar Geoffrey Leloux van Keijser Capital. "De verwachtingen zijn elke keer al laag en worden dan ook nog eens in negatieve zin overtroffen. Dat valt slecht in deze markt, ofschoon het nog afwachten is hoe Wall Street op deze cijfers zal reageren, maar er lijkt momenteel geen enkel respijt te bestaan", aldus Leloux. Hij merkt op dat in het licht van Wall Street het effect daarvan op het Damrak wellicht beperkt zou kunnen blijven in verband met de viering van Sinterklaas. De omzetten blijven bescheiden, ook na 14.30 uur. De AEX zakt vrijdag om circa 14.40 uur 4,3% naar 230,56 punten. (ANS)
Ik denk dat de Sint dit jaar veel goedkope aandelen als cadeau geeft...
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:50
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
We maken ons op voor een 230 krak .
Het lijkt goed stand te houden...
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 14:55
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:41 schreef pberends het volgende:

[..]

Gaat echt wel weer omhoog hoor.
Ktjing, ik zei toch.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 15:08
quote:
VS VANDAAG: Wall Street opent naar verwachting lager
05-12-2008 14:58:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--Wall Street zal vrijdag naar verwachting lager openen. Beleggers werden voorbeurs onaangenaam verrast door het banencijfer van de Amerikaanse overheid. Het aantal banen in de Verenigde Staten (VS) daalde in november met 533.000 veel harder dan vooraf verwacht. Dit is volgens het Amerikaanse ministerie van Arbeid het grootste banenverlies sinds 34 jaar.
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 15:22
Volgens de futures opent Wall Street niet eens spectaculair lager. Op dit moment lijkt long gaan nog zinvoller dan short gaan...
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 15:36
TomTom........
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 15:45
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 15:22 schreef Lemans24 het volgende:
Volgens de futures opent Wall Street niet eens spectaculair lager. Op dit moment lijkt long gaan nog zinvoller dan short gaan...
Ik doe eventjes niets. Shorts vind ik te duur, en long is te link.
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 15:46
Allemaal zijlijn mensen hier dus....
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:00
Oh, ze worden ook wakker in Amerika... -2%
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:02
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 15:46 schreef M.Melandri het volgende:
Allemaal zijlijn mensen hier dus....
Je kan beter wachten tot er weer 2 positieve beursdagen zijn, en dan weer short gaan.
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 16:04
Aan de zijlijn staan blijkt ook wel zo verstandig te zijn, het gaat alle kanten op. Alleen shorts de hele dag vasthouden was verstandiger geweest dan niks doen.
Lemans24vrijdag 5 december 2008 @ 16:05
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:02 schreef pberends het volgende:

[..]

Je kan beter wachten tot er weer 2 positieve beursdagen zijn, en dan weer short gaan.
En wat doe je op 220,12 punten?
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:10
Ik vind dat aegon het wel goed blijft doen....
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:12
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:05 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

En wat doe je op 220,12 punten?
Ik heb geen idee. Ik hoop dat het verlies vandaag nog mee gaat vallen, misschien wel een mooi moment om short te gaan, zodat we richting de 200 kunnen.
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:18
'middag, kom even de -krak- 230 meepikken als het kan
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:19
Dj vandaag nog door 8.000 heen??
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:20
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:18 schreef ItaloDancer het volgende:
'middag, kom even de -krak- 230 meepikken als het kan
ah daar istie al
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:22
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:19 schreef M.Melandri het volgende:
Dj vandaag nog door 8.000 heen??
Met deze cijfers is het een kwestie van tijd voordat de 7000 eraan gaat.
Zouden we al op moeten staan maar ja tis gefixed enzo he.
Straks komt de PPT met afschrijvingen, op hun futures- en aandelenpakketten
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:23
AEX -5%
CAC -6%
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:31
oepsie...
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:32
Ah gelukkig ik vreesde al dat ik in mn eentje in dit topic zat
Net nu het weer een beetje boeiend is
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:33
Kan wel wat lager in dat laatste uurtje
Mendeljevvrijdag 5 december 2008 @ 16:34
Het effect van het banenverlies is niet helemaal te wijten aan de kredietcrisis denk ik. Bedrijven die al langer grootschalige reorganisaties wilden doorvoeren hadden tot heden niet echt een aangrijpingspunt kunnen vinden om mensen weg te kieperen. Nu kunnen ze dat wel onder het mom van 'de economie gaat slecht'. De volgende werkeloosheidcijfers zullen waarschijnlijk nog dramatischer zijn als men gaat reorganiseren op een reorganisatie.
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:34
quote:
AMSTERDAM (Dow Jones)--Aegon heeft volgens de analisten van Societe Generale tijdens een presentatie wederom laten zien goed gepositioneerd te zijn om de recessie uit kunnen te zitten, na de kapitaalinjectie van de overheid. De verzekeraar is veerkrachtiger dan in eerdere gevallen van economische tegenwind, aldus de analisten. Zij handhaven het buy-advies en hanteren een koersdoel van EUR6,60. Omstreeks 10.00 uur noteert het aandeel 3,2% lager op EUR3,95, terwijl de AEX met 2,4% daalt. (EHI)
Aegon doet het vandaag ook behoorlijk goed, blijft gewoon op 3hoog staan.
Mendeljevvrijdag 5 december 2008 @ 16:37
Wel grappig dat Fugro sterk daalt terwijl ze alle mooie orders al hadden binnengesleept toen de olieprijs nog hoog stond. Ik ben benieuwd hoe de petrochemische industrie gaat reageren als de olieprijs convergeert tussen de 70 en 80 dollar.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:37
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:34 schreef M.Melandri het volgende:

[..]

Aegon doet het vandaag ook behoorlijk goed, blijft gewoon op 3hoog staan.
Leuk, Aegon gaat behoorlijk afschrijven als de AEX op 150 staat. Zij beleggen ook veel.
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:38
Boskalis weer -12%... reden?

edit: oh Smit afgeketst, dat wist ik nog niet maar... dat is toch helemaal niet zo slecht?
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 16:38
We kunnen nu de bodem van 218 gaan testen .
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:37 schreef pberends het volgende:

[..]

Leuk, Aegon gaat behoorlijk afschrijven als de AEX op 150 staat. Zij beleggen ook veel.
Das wel waar alleen denk ik dat ze er wel het beste voor staan van alle financials...
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
We kunnen nu de bodem van 218 gaan testen .
vandaag?
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:39 schreef ItaloDancer het volgende:
vandaag?
Voor de kerst .
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:41
@007:Moet wel lukken idd, nog maar 10puntjes....
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:42
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:41 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Voor de kerst .
voor de kerst? voor die paar puntjes zou ik geen putjes meer kopen dan
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:44
Dow -3%, 8100 bijna
dat begint er op te lijken
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:44
228 punten eraan...
Mendeljevvrijdag 5 december 2008 @ 16:46
UNIBAIL-RODAMCO bespaart de afgang van de AEX
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 16:50
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:42 schreef ItaloDancer het volgende:
voor de kerst? voor die paar puntjes zou ik geen putjes meer kopen dan
, doorbreken is (voor mij) ook echt > 3 dagen eronder blijven staan.
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 16:55
quote:
'De kans is groot dat we afstevenen op een recessie', aldus premier Jan Peter Balkenende vrijdag.
no comment
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 16:55
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:55 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

no comment
.
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:56
Tssss gaan we omhoog
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:55 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

no comment
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 16:57
En de stevige fundamenten van de Nederlandse economie dan?
Mendeljevvrijdag 5 december 2008 @ 17:01
Iemand had ook een mooi grafiekje gepost dat duidelijk laat zien hoelang het duurde voordat recessies aangekondigd worden. Dit is echt weer zo'n typisch voorbeeld van:

PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 17:03
In de Pers stond laatst dat the Economist de laatste 3 recessies goed voorspeld heeft door het aantal keer het woord recession te tellen in the Washington Post & Financial Times.
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 17:05
Het nieuws opent ook nog met die zin van Balkenende, . Zo kan iedereen premier zijn .
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 17:21
Saai laatste uurtje....
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 17:22
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:38 schreef ItaloDancer het volgende:
Boskalis weer -12%... reden?

edit: oh Smit afgeketst, dat wist ik nog niet maar... dat is toch helemaal niet zo slecht?
Gister stond ie eerst ook 12% in de plus, maar vervolgens ging ie door het putje .
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 17:22 schreef pberends het volgende:

[..]

Gister stond ie eerst ook 12% in de plus, maar vervolgens ging ie door het putje .
Maar wat denk je er van? Aantrekkelijk?
Njah ik moet eigenlijk eerst weten waarom ze het zo afstraffen
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 17:38
Nah -4,7% geworden
saai laatste uurtje nog
de olieprijs zakt wel helemaal door
venomsnakevrijdag 5 december 2008 @ 17:40
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:55 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

no comment
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 17:43
Volgende week misschien wat positiever, niet erg veel macro-nieuws, en misschien een positieve uitkomst bij de auto-bailout.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 17:46
http://www.nos.nl/nosjour(...)iesnovemberinvs.html

OMG, check het plaatje bij het serieuze nieuwsbericht op de NOS site .
PietjePuk007vrijdag 5 december 2008 @ 17:50
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 17:50
TomTom NV 3,7250 -9,48%
SBM Offshore NV 9,7000 -9,01%
Fugro NV Cert. 19,7000 -8,50%
ING Groep NV Cert. 5,9550 -8,17%
ArcelorMittal 15,6000 -7,17%
Philips Electronics NV 12,0900 -6,46%
Reed Elsevier NV 8,2710 -6,33%
BAM Groep NV (Kon.) 5,0900 -5,92%
Royal Dutch Shell A 17,9400 -5,83%

Boskalis Westminster NV (Kon.) 15,6100 -11,71%
Ten Cate NV (Kon.) 13,9500 -7,74%
Nutreco Holding NV 21,6800 -7,31%
Aalberts Industries NV 5,4000 -7,22%
AMG Advanced Metallurgical Group NV 6,5000 -7,14%

Ging weer lekker met TomTom... het aandeel navigeerde rechtstreeks de gracht in.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 18:06
quote:
AMSTERDAM VANDAAG: AEX sluit lager door banenrapport VS[/b]

05-12-2008 17:57:00

AMSTERDAM (Dow Jones)--De Amsterdamse beurs is vrijdag met verlies gesloten. Het zwaartepunt van de handelsdag vormde het arbeidsrapport uit de Verenigde Staten dat slechter was dan verwacht. Daarop dook de AEX nog verder de min in om uiteindelijk de dag af te sluiten met een fors verlies.

De AEX-index sloot 4,72% lager op 229,44 punten, de Midkap verloor 4,28% op 291,47 punten en de Smallcap eindigde 1,42% lager op 292,64 punten.

"We zijn vandaag lager gesloten nadat het arbeidsrapport uit de VS over november nog slechter bleek dan beleggers hadden verwacht", zegt handelaar Geoffrey Leloux van Keijser Capital. "Nu zien we de impact van de crisis op de reele economie", zegt hij over het arbeidsrapport.

Volgens de handelaar ziet de nabije toekomst er niet rooskleurig uit. In de maanden november en december wordt de weerslag van bedrijfsresultaten zichtbaar, zegt Leloux. "En de resultaten bepalen toch de koersen." Hij verwacht de komende weken nog meer slechte macrocijfers en dat zal op het sentiment drukken. Een rally voor het einde van het jaar ziet Leloux dan ook niet plaatsvinden. "We raken nu een dieptepunt en beleggers stappen echt niet in."

Fugro en Boskalis staan volgens Leloux op een nieuw laagste punt van dit jaar. Fugro en SBM Offshore voerden vrijdag de lange lijst met dalers aan. Fugro verloor 8,5% en SBM sloot 9,0% lager. Leloux wijst erop dat olieprijs onder druk staat. Enige stijger in AEX vrijdag is Wereldhave dat 3,1% hoger sloot. Een verklaring voor de sijging heeft de handelaar niet.

De omzetten waren vrijdag "niet heftig" en niet "buitensporig hoog" zegt de handelaar. De neerwaartse trend is nog niet over er is geen sprake van bodemvorming volgens Leloux. Beleggers kijken naar het geld. "Cash is king" legt Leloux uit. Niemand wil volgens hem instappen. Alleen staatsobligaties; zij vormen een "veilige haven" voor beleggers.

De trend is volgens Leloux dat het slot van Wall Street in het laatste uur wordt bepaald. Daar hangt de opening voor maandag van af denkt hij. Leloux verwacht al met al maandag een lagere opening.

Staatsobligaties sloten hoger. De euro noteerde omstreeks 17.35 uur op $1,2643 tegen $1,279 8.30 uur vrijdagochtend.
Ja, en nu gaan we opeens weer omlaag zeker. Die analisten lopen elke keer achter de feiten aan.
star_gazervrijdag 5 december 2008 @ 18:28
Leuke sinterklaasgedichtjes waren er ook op RTL Z
edwinhvrijdag 5 december 2008 @ 18:30
Ik vraag me toch hoelang het PPT de beurs in amerika redelijk op de rails kan houden......
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 18:31
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 17:46 schreef pberends het volgende:
http://www.nos.nl/nosjour(...)iesnovemberinvs.html

OMG, check het plaatje bij het serieuze nieuwsbericht op de NOS site .
Geweldig die kan wel in het cartoontopic
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 19:31
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 18:28 schreef star_gazer het volgende:
Leuke sinterklaasgedichtjes waren er ook op RTL Z
die waren idd erg leuk
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 19:33
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 17:43 schreef pberends het volgende:
Volgende week misschien wat positiever, niet erg veel macro-nieuws, en misschien een positieve uitkomst bij de auto-bailout.
Je had gelijk .

S&P nu op -0,9%, maar de avond is nog niet voorbij.
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 19:36
US late mortgage payments, foreclosures hit record
Denk dat dit niet echt mee gaat helpen...
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 19:37
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:36 schreef RvLaak het volgende:
US late mortgage payments, foreclosures hit record
Denk dat dit niet echt mee gaat helpen...
Obama had wel een 3 month-stop op foreclosures beloofd.
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 19:40
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:37 schreef pberends het volgende:

[..]

Obama had wel een 3 month-stop op foreclosures beloofd.
Vanaf wanneer? Hij kan nl helemaal niets doen tot 20-01
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 19:41
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:40 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Vanaf wanneer? Hij kan nl helemaal niets doen tot 20-01
Vanaf 20-01 denk ik dan he .

Mogelijk dat voor zijn presidentschap de beurzen een dieptepunt bereiken. Zou me niets verbazen.

Ander nieuws:
quote:
Olieprijs duikt onder 40 dollar
05-12-2008 19:14:28

Brussel (tijd) - De prijs voor een vat ruwe olie is in Londen onder de kaap van de 40 dollar gedoken. De olie is daarmee sinds de piek in juli bijna twee derde gedaald.

Het Amerikaanse banenrapport dat vrijdag werd vrijgegeven, toonde nog maar eens aan hoe erg het gesteld is met de economie in de VS. Beleggers zien het rapport als een teken dat de vraag naar olie nog zal afnemen. De VS zijn immers de grootste energieverslinders in de wereld.

Een vat ruwe Brent werd rond 19.00 uur nog aan 39,66 dollar verhandeld in Londen. De olie speelde deze week een kwart van zijn waarde kwijt, de slechtste prestatie sinds maart 2003.
Tering.
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 19:43
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:41 schreef pberends het volgende:

[..]

Vanaf 20-01 denk ik dan he .

Mogelijk dat voor zijn presidentschap de beurzen een dieptepunt bereiken. Zou me niets verbazen.

Ander nieuws:
[..]

Tering.
Damn, en ik vanmorgen nog steeds ¤1.199 betalen... bij de Tango, ook nog...
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 19:44
Nasdaq in de plus
M.Melandrivrijdag 5 december 2008 @ 19:46
Ze denderen gewoon door die banencijfers heen lijkt et wel...
jpjedivrijdag 5 december 2008 @ 19:51
griep.. te laat thuis.. we waren uit eten en nu dus mijn shorts niet kunnen verkopen.. lekker dan..shorts met 58% winst over het weekend.

Nah ja..dan maar compenseren met longs.
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 20:10
S&P eventjes in de plus .

PPT .
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 20:11
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 19:51 schreef jpjedi het volgende:
griep.. te laat thuis.. we waren uit eten en nu dus mijn shorts niet kunnen verkopen.. lekker dan..shorts met 58% winst over het weekend.

Nah ja..dan maar compenseren met longs.
Wat ga je nu doen dan? Maandag shorts verkopen en dan longs kopen?
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 20:11
Wall Street slaat echt weer nergens op maar ja dit keer zou ik m'n hoed er ook niet om hebben verwed.
#ANONIEMvrijdag 5 december 2008 @ 20:32
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 20:11 schreef ItaloDancer het volgende:
Wall Street slaat echt weer nergens op maar ja dit keer zou ik m'n hoed er ook niet om hebben verwed.
Beetje volatiel, niet?

Gokje, wordt t een plus of min?
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 20:34
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 20:32 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Beetje volatiel, niet?

Gokje, wordt t een plus of min?
Klein minnetje, PPT is er ook niet om te overdrijven.
ItaloDancervrijdag 5 december 2008 @ 20:34
Geen idee eerlijk gezegd.
Ik denk een minnetje, van een procent ofzo.
Maar het zou logisch zijn als ze door de 8000 zouden zakken.
Als het PPT zin heeft kunnen we misschien 1 - 2% hoger.
Dus ja Ik hou mijn hoed op m'n hoofd en mijn cash in m'n zak
pberendsvrijdag 5 december 2008 @ 20:46
De Beursvloer #26: PPT FTW!