FOK!forum / Ouder(s) / Zwangerschap en geboorte deel 413
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 13:24
deel 412

De aanstaande papa's en mama's :

21 november 2008: Owlet (meisje)
23 november 2008: Igraine (meisje)
24 november 2008: Marie79
26 november 2008: Reinhilde en Nixxx
01 december 2008: Fuente en Buuf_Rietman
15 december 2008: Vero-Mama (meisje)
22 december 2008: DJMO (jongen)
24 december 2008: Dakota (meisje)
26 december 2008: Jose81
29 december 2008: _Ingrid_ en Djeez (jongen)

2009
02 januari 2009: Floria
07 januari 2009: kaputwiehund (papa)
08 januari 2009: DolleMina
09 januari 2009: Bass-Miss
11 januari 2009: Diaan en Peaceman (jongen)
12 januari 2009: Estrys
13 januari 2009: Cattie
16 januari 2009: Juttertje (jongen)
21 januari 2009: admiraal_anaal (papa)
23 januari 2009: Logout (meisje)
23 januari 2009: Jelief (jongen)
26 januari 2009: Jore (jongen)
27 januari 2009: Shaienne
28 januari 2009: Fruppel (meisje)
05 februari 2009: Twarres (papa)
11 februari 2009: Tinuviel en iamredleader
12 februari 2009: h2h2
14 februari 2009: maffemuts
18 februari 2009: hassanjassan (papa)
20 februari 2009: Zweefvliegje (was: klonelin)
21 februari 2009: Koningin
24 februari 2009: Raissa en milanese (meisje)
25 februari 2009: ik80 (meisje)
03 maart 2009: Carmella
***19 maart 2009: texelonia en Micha ***
18 april 2009: S_oepstengel
20 april 2009: Iksje
27 april 2009: nummer_zoveel
04 mei 2009: Noli
20 mei 2009 Marlieske
22 mei 2009: Angel-Eyez
24 mei 2009: Memmel
25 mei 2009: jostib2nd (papa)
31 mei 2009: Vicky
05 juni 2009: Veraa
06 juni 2009: Mammamia
26 juni 2009: tessie
27 juni 2009: mikoxx
06 juli 2009: MeNicole

***vermeldingen zijn (as) officiele fokbaby's
Over tikkers en tellers en babybanners.
Als jouw naam nog niet blauw is, maar je wil wel met je tellertje in de Openings Post dan moet je hem hier even in het topic neergooien, dan kan een van de modjes het aanpassen.

[ Bericht 1% gewijzigd door BE op 12-11-2008 09:16:56 ]
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 13:29
ik wilde dus zeggen:

jij mag tenminste om de twee weken komen fuente ik moet nog drie weken wachten, maar ik heb nu de ha gemaild om te vragen of zijn wil luisteren/voelen/kijken of alles goed is met junior.

mijn hoofd is net een zeef, ik had nog twee posts gezien waar ik op wilde reageren, met: fijn dat alles goed is, maar weet zo snel niet meer van wie die waren nou ja, iig fijn dus dat alles goed is met jullie
_Ingrid_dinsdag 11 november 2008 @ 13:29
Tnx DJMO! Was ff in gevecht met Kim om vest aan te houden. Nu heeft ze trui aan.

fijn dat alles goed was Jelief!

Noli, je hebt grappige acties! Hoe is het met je?

Fuente ook fijn dat alles goed was!
Koningindinsdag 11 november 2008 @ 13:46
Poeh, alweer een nieuw topic.
Gaat rap hier.

Hier ga ik vanavond mijn babytje als eens laten kennis maken met de carnaval. Dan weet ie in ieder geval wat hem/haar te wachten staat!!
marlieskedinsdag 11 november 2008 @ 13:57
ff snel een tvp-tje want de batterij van de flaptop is bijna leeg...
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 13:59
tvp
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 14:06
o ja en ik las net over het verweken van de baarmoedermond door sex.
Dus vanaf 3 december kom ik hier niet meer posten
Jeliefdinsdag 11 november 2008 @ 14:21
waarom oh waarom toch een tvp? klik op index, dan OUD en zekerweten dat het lopende Z&G in de bovenste 20 topics staat. Ik snap ergeen snars van.

Ja Owlet het aftellen kan zo'n beetje beginnen.Vrijdag ben ik 30 weken Zelfs Mike krijgt een beetje last van nesteldrang.
Igrainedinsdag 11 november 2008 @ 14:26
Hier nog steeds alles rustig. Wel de halve nacht wakker gelegen, buikpijn gehad e.d. maar niks wat lijkt op een naderende bevalling.

Mijn moeder is vanmorgen geweest, dus lekker rustig aan gedaan en gekletst. Dus we wachten maar weer af. Ik ga zo het vorige topic nog even doorlezen.
Burdiedinsdag 11 november 2008 @ 14:35
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 14:21 schreef Jelief het volgende:
waarom oh waarom toch een tvp? klik op index, dan OUD en zekerweten dat het lopende Z&G in de bovenste 20 topics staat. Ik snap ergeen snars van.
Dan staat 'ie in je AT, wel zo handig .
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 14:36
Afgelopen zondag was het consult bij de VK niet heel fijn verlopen, en daar heb ik vandaag wat over gezegd. Dat vind ik echt goed van mezelf , want anders blijf ik me ook maar rot voelen erover. Nu is de lucht geklaard!

Verder was alles goed, baby ligt erg diep met het hoofd, (wat ook goed te voelen is! )
Bloeddruk kruipt nu langzaam omhoog, 120/75 vandaag. Maar nog steeds ok.

Over het inwendig onderzoek, ik vroeg me het af, het is toch niet mijn favoriete bezigheid, dus ben er dan maar liever op voorbereid!
Koningindinsdag 11 november 2008 @ 14:53
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 14:35 schreef Burdie het volgende:

[..]

Dan staat 'ie in je AT, wel zo handig .
Maar dan staat het hele topic vol met tvp's.
Das niet de bedoeling heb ik begrepen altijd.....maar goed, das oftopic
Estrysdinsdag 11 november 2008 @ 14:56
goed dat je het hebt aangekaart Reinhilde!

Werken valt me erg tegen vandaag, zo moe en last van mn bekken volgens mij. Ben er vannacht ook wel erg vaak uit geweest om te plassen, was al 5 keer geweest en toen ik op de klok keek was het nog geen half drie. ik hoef alleen nog deze en volgende week maar het lijkt nog eeuwen. En voel me ook al een ongelooflijke zeikerd ook (letterlijk?!) zucht, ik zit mezelf gewoon erg in de weg nu.
Raissadinsdag 11 november 2008 @ 14:57
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 07:29 schreef Reinhilde het volgende:
Raissa en Carmella, ik heb zo veel bewondering voor jullie! Voor de eerste x zwanger zijn vind ik al eng, nieuw, etc, en hoe jullie je daar incl. erge pijnen en veel ziekenhuis doorheen slaan, wow. Ik word er elke keer stil van.


We zijn vanochtend bij de vk geweest om het "dossier" (welgeteld 1 a4-tje) op te halen. Ze vonden het jammer dat we weggaan maar begrijpen wel dat het beter is om ons te laten begeleiden door iemand die er meer verstand van heeft. Ze heeft nog wel een laatste controle gedaan, behoorlijk pijnlijk maar daar kan zij niets aan doen. Buik was goed gegroeid wat ik toch echt wonderbaarlijk vind aangezien ik nog steeds aan het afvallen ben. De beeb was erg beweeglijk en het hartje was prima weer. De nacontroles gaan ze wel voor ons verzorgen. Viel me reuze mee dat ze niet eens in discussie ging zoals haar collega de vorige keer. Erg fijn
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 13:29 schreef DJMO het volgende:
ik wilde dus zeggen:
mijn hoofd is net een zeef, ik had nog twee posts gezien waar ik op wilde reageren, met: fijn dat alles goed is, maar weet zo snel niet meer van wie die waren nou ja, iig fijn dus dat alles goed is met jullie
Zo herkenbaar
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 14:36 schreef Reinhilde het volgende:
Afgelopen zondag was het consult bij de VK niet heel fijn verlopen, en daar heb ik vandaag wat over gezegd. Dat vind ik echt goed van mezelf , want anders blijf ik me ook maar rot voelen erover. Nu is de lucht geklaard!
Heel goed! Zou vervelend zijn als er een gespannen sfeer blijft hangen doordat vorige consult.
Raissadinsdag 11 november 2008 @ 15:00
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 14:56 schreef Estrys het volgende:
Werken valt me erg tegen vandaag, zo moe en last van mn bekken volgens mij. Ben er vannacht ook wel erg vaak uit geweest om te plassen, was al 5 keer geweest en toen ik op de klok keek was het nog geen half drie. ik hoef alleen nog deze en volgende week maar het lijkt nog eeuwen. En voel me ook al een ongelooflijke zeikerd ook (letterlijk?!) zucht, ik zit mezelf gewoon erg in de weg nu.
Ik moet nog véél langer dan jij en ik ben er vannacht om het half uur uitgeweest omdat ik moest plassen.. Doodvermoeiend en absoluut een goede reden om over te "zeiken". Ik "zeik" dus graag even met je mee. , je bent geen zeikerd! (alleen letterlijk misschien dan )
owletdinsdag 11 november 2008 @ 15:02
Wat goed, Reinhilde! En dapper, ik weet niet of ik het zou durven
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 15:10
Ik vond het ook best spannend om het aan te kaarten, vooral ook omdat ik vandaag een andere VK had, en ik ook weer niet wilde 'klikken'. Maar als ik de VK van zondag krijg voor mn bevalling, tsja. Dan kan het maar beter van te voren gezegd zijn, denk ik!

Veelplassers, ik sluit me bij jullie aan.

Raissa, fijn dat de baby zo goed groeit!
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 15:14
Reinhilde, goed dat je het gezegd hebt hoor! Je moet uiteindelijk toch het vertrouwen in je vk hebben, ook tijdens de bevalling enzo.
Fijn dat alles verder goed was!

Estrys, is helemaal niet gek hoor, jezelf in de weg zitten. En dat gezeik 's nachts is ook niet bevordelijk voor je humeur (i know, ik plas gemiddeld!! 6 keer op een nacht).

Raissa, fijn dat de kleine goed groeit! Vaak pakken ze wel wat ze nodig hebben, ook al val je af.

De secretaresse van de gyn belde me dus vanmiddag nog op. Ik moest toch komen bloedprikken. Sara heeft hand,- voet- en mondziekte en de microbioloog in het ziekenhuis geeft aan dat het voor zwangere vrouwen op het eind wel degelijk gevaarlijk kan zijn. Mocht ik nu namelijk stoffen ervan in m'n bloed hebben en nu of volgende week bevallen hebben we wel een probleem zeg maar.
Dus ik ben alweer richting ziekenhuis geweest voor een buisje bloed. Het zal allemaal wel loslopen, maar ik ga wel het kdv waarschuwen straks, de GGD had tegen hen gezegd dat het geen enkel kwaad kon.
Angel-Eyezdinsdag 11 november 2008 @ 15:16
Ik heb gister mijn termijnecho gehad.... Volgens deze echo ben ik 12 weken en 3 dagen zwanger en is mijn uitrekendatum dus nog steeds op mijn eigen verjaardag
En dus heb ik mijn lieve kleine wonder mogen aanschouwen, het lag heerlijk te slapen schijnbaar, want had totaal geen zin anders te liggen

Na veel pesten en hoesten ging er uiteindelijk een handje omhoog (staat op foto): mama ik ben er hoor, mag ik nu weer slapen?

Dus ik ben helemaal supertrots en blij en vrolijk en hyper, dat ik mijn kleine wonder heb gehoord en gezien deze keer

Zo dat kwam ik even melden
Jeliefdinsdag 11 november 2008 @ 15:20
Fuente wat naar! * Jelief gaat googlen op de gevolgen

AE ziet er uit alsof je je nu écht zwanger voelt.
owletdinsdag 11 november 2008 @ 15:22
Fuente, wat rot van die hand,- voet- en mondziekte. Hoe heb je het bij Sara herkend? Ik kwam een paar dagen geleden op het KDV en toen was er net een moeder die vertelde dat het bij haar dochter (groepsgenootje van Ronja) wel heel erg op hand,- voet- en mondziekte leek
Stomtoevallig dat jij er nu over begint want het zit me toch niet lekker dat Ronja zo iets op kan pikken nét zo vlak voor de bevalling. Ze kan natuurlijk altijd wat oppikken maar nu zou het wel erg lullig zijn voor haar als ze in de kraamtijd niet thuis zou kunnen zijn o.i.d.
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 15:23
heeft iedereen (die al ingedaalde en vastliggende ) baby's heeft zulke stekende pijnen daaronder?
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 15:24
A-E, wat heerlijk!

Fuente, wat vervelend zeg . Zijn de risico's groot voor je baby?
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 15:26
Dakota, niet constant. Gelukkig. Maar ik voel wel een constante druk.
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 15:27
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 15:26 schreef Reinhilde het volgende:
Dakota, niet constant. Gelukkig. Maar ik voel wel een constante druk.
hmm misschien moet ik me even checken op een blaasontsteking want ik sla af en toe echt krom van de pijn als ze met haar hoofdje beweegt
Marie79dinsdag 11 november 2008 @ 15:32
Fuente, wat naar zeg, hopelijk heb jij al antistoffen in je bloed!

A-E wat klink je gelukkig! En bijzonder hoor, uitgerekend zijn op je eigen verjaardag...

O ja, hier was de bloeddruk vanmorgen 140/100 en ctg was ook weer goed, nog even gezegd van het bloedverlies, maar de verpleegkundige zei al dat het wel normaal was na inwendig onderzoek...
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 15:39
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 15:22 schreef owlet het volgende:
Fuente, wat rot van die hand,- voet- en mondziekte. Hoe heb je het bij Sara herkend? Ik kwam een paar dagen geleden op het KDV en toen was er net een moeder die vertelde dat het bij haar dochter (groepsgenootje van Ronja) wel heel erg op hand,- voet- en mondziekte leek
Stomtoevallig dat jij er nu over begint want het zit me toch niet lekker dat Ronja zo iets op kan pikken nét zo vlak voor de bevalling. Ze kan natuurlijk altijd wat oppikken maar nu zou het wel erg lullig zijn voor haar als ze in de kraamtijd niet thuis zou kunnen zijn o.i.d.
Nou, Sara was dus ziek, die heb ik vorige week een keer beroerd van het kdv geplukt. Een paar dagen later was ze helemaal opgeknapt, maar had ze 3 of 4 vlekken in haar gezicht. Het leken wel muggebulten, dus ik heb haar gewoon naar het kdv gebracht. Eenmaal daar bleek dus dat er HVM heerste, de helft van de kindjes was er mee besmet. Via de GGD heeft het kdv dat uitgevogeld.
Omdat het op zich voor de kinderen geen kwaad kan, mochten de kindjes die niet meer ziek waren ook gewoon naar het kdv. Sara bleek het dus ook te hebben, ze heeft uiteindelijk zo;n 5 blaasjes op haar rechterwang gekregen (de vlekjes worden blaasjes), 2 op haar linkerhand en 1 op haar voetje. Het valt voor de kinderen echt mee, ze zijn er alleen vooraf ziek van. In haar mondje heeft ze er bijna geen last van gehad.
De GGD had gezegd dat het dus geen kwaad kon, ook niet voor zwangere vrouwen. Maar het kan dus wel kwaad voor pasgeboren baby;'s, die kunnen er echt behoorlijk ziek van worden.
Vandaar dat ik nu geprikt ben, om te kijken of ikzelf besmet ben (bij volwassenen is die kans geloof ik heel klein).
Mocht Ronja ziek worden, moet je het dus zeker even aankaarten bij de verlos/gyn! En inderdaad, de kraamtijd is dan een probleem. Als ik nu beval, kan Sara niet in de buurt zijn tot haar blaasjes helemaal wegzijn.

Marie, fijn dat alles weer goed was!
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 15:45
Wat vervelend Fuente.. Hoelang houdt zo'n ziekte ongeveer aan? (of is het besmettelijk)
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 15:51
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 15:45 schreef Dakota het volgende:
Wat vervelend Fuente.. Hoelang houdt zo'n ziekte ongeveer aan? (of is het besmettelijk)
Niet zo lang. Sara werd vorige week op dinsdag ziek, op donderdag knapte ze helemaal op, op vrijdag kreeg ze vlekjes, dat werden blaasjes en die trekken nu weer weg. Maar sommige kindjes zijn er ook langer ziek van geloof ik, op zich viel het me echt mee! Het is (zeker voor de blaasjes uitbreken) heel besmettelijk, via hoesten/ aanraken enz enz over te dragen.Wij waren anderhalve week terug op de koffie bij een kennis met een tweeling (die gaan niet naar het kdv ofzo) en zij hebben het nu ook, van Sara dus.
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 15:59
pff klote is dat.. en is het ook zo dat ze elkaar blijven besmetten?
Bass-Missdinsdag 11 november 2008 @ 16:00
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 15:23 schreef Dakota het volgende:
heeft iedereen (die al ingedaalde en vastliggende ) baby's heeft zulke stekende pijnen daaronder?
Ja, ik had dat ook erg de laatste weken. Mensen dachten steeds dat het begonnen was als ze toevallig mijn gezicht zagen...
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 16:02
Hee B-M Hoe lang moet jij nog?
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 15:59 schreef Dakota het volgende:
pff klote is dat.. en is het ook zo dat ze elkaar blijven besmetten?
Volgens mij heb je na 1 keer antistoffen opgebouwd en krijg je het niet zo nog een keer.
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 16:11
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 16:00 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Ja, ik had dat ook erg de laatste weken. Mensen dachten steeds dat het begonnen was als ze toevallig mijn gezicht zagen...
haha ja net bij de kassa

'o god je moet toch niet bevallen he'

mwoah, t is wel kut en ik ben normaal alles behalve kleinzerig (hele hoge pijngrens) dus dat wil wat zeggen over de pijn
Bass-Missdinsdag 11 november 2008 @ 16:17
Ja, 't is echt een snijdende pijn die zo af en toe opkomt. Geen idee eigenlijk wat het was.
Ik moet nog 8 weken en drie dagen, Reinhilde.
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 16:29
jeetje B-M, dat is ook al bijna!

het lijkt wel of 'iedereen' al bijna gaat bevallen! (Of lijkt dat zo omdat ik al zo lang in dit topic rondhang?)
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 16:33
het lijkt idd zo

en b-M waarom sta je niet in de lijst?


die stekende pijnen verwijt ik toch echt aan r gekopstoot
Bass-Missdinsdag 11 november 2008 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 16:33 schreef Dakota het volgende:
het lijkt idd zo

en b-M waarom sta je niet in de lijst?


die stekende pijnen verwijt ik toch echt aan r gekopstoot
Weet niet, nooit gevraagd denk ik.
't Is voor 9 januari.

En ik hoop voor jou dat je dan ook niet zo een gevoelige baarmoedermond hebt tijdens de bevalling.
Manman, dat vond ik het ergste, die pijn als ze ff gingen voelen...
Dakotadinsdag 11 november 2008 @ 16:41
Shhht
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 16:43
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 16:36 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Weet niet, nooit gevraagd denk ik.
't Is voor 9 januari.

En ik hoop voor jou dat je dan ook niet zo een gevoelige baarmoedermond hebt tijdens de bevalling.
Manman, dat vond ik het ergste, die pijn als ze ff gingen voelen...
gevoelige baarmoedermond.. een maand of 2, 3 geleden is er bij mij een uitstrijkje gemaakt omdat ik bloedverlies had gehad, die gyn zei dat het geen pijn zou doen.. ik heb weet niet hoe vaak au gezegd dat deed al pijn .. wil niet weten hoe dat straks gaat .. hoe dat bij mijn eerste ging weet ik niet meer .. te lang geleden denk ik
Bass-Missdinsdag 11 november 2008 @ 16:48
Bij mij deed het geen pijn tijdens de zwangerschap, hooguit wat gevoelig.
Maar tijdens de bevalling schreeuwde ik het uit.
Svyatagordinsdag 11 november 2008 @ 16:50
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 09:49 schreef Estrys het volgende:
Zo dames, het weekend zit er weer op, nog twee weekjes werken en dan zwaai ik af hier. Gelukkig.
Vrijdag dat gesprek over ouderschapsverlof gehad, zoals ik al had gedacht kreeg ik een weerwoord hierover want ik heb al eerder een gesprek gehad over na het verlof en toen heb ik aangegeven 24 uur te willen gaan werken. Nu zegt mijn baas dat ik daar nu op terugkom want toen zou ik hebben gezegd dat ik een contract van 24 uur wilde. Maar ik kom nergens op terug want ik heb nooit aangegeven HOE ik aan die 24 uur wilde komen. Dus ga ik gewoon netjes drie maanden vooraf ouderschapsverlof aanvragen en kan ie het mooi uitzoeken.
Dus het is in principe gunstiger om een meerurencontract te houden, en dan minder te gaan werken via ouderschapsverlof? Ben het allemaal een beetje aan het uitzoeken, vandaar.
Estrysdinsdag 11 november 2008 @ 16:52
*hoofd in zand steekt* Ik moet nog wat moed verzamelen voor de bevalling hoor ik wel.
nou EINDELIJK zit mn werkdag er op, at last
Estrysdinsdag 11 november 2008 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 16:50 schreef Svyatagor het volgende:

[..]

Dus het is in principe gunstiger om een meerurencontract te houden, en dan minder te gaan werken via ouderschapsverlof? Ben het allemaal een beetje aan het uitzoeken, vandaar.
Dat hangt volgens mij van je CAO af of je over die uren ouderschapsverlof geld krijgt of niet. Dat is niet altijd zo.
juttertjedinsdag 11 november 2008 @ 17:08
Angel Eyez, wat fijn!!!

Voor de rest lees ik wel veel verhalen van mensen bij wie het allemaal wat minder mee zit of die pijn hebben: sterkte allemaal!

Hier is het ook niet helemaal super, sinds een week nu aan de insuline voor de zwangerschapsdiabetes. Ze begeleiden me wel goed in het ziekenhuis, maar het is wel vervelend. Grote kans dat de baby eerder komt, en misschien moeten ze me wel inleiden. En dat dieet en 8x per dag spuiten en prikken is natuurlijk ook niet ideaal. en uiteraard maak ik me ook zorgen of alles wel goed is met de kleine.. Morgen voor het eerst naar de gyn in het ziekenhuis, hopelijk kan die me wat geruststellen en ook informeren over wat me te wachten staat.
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 17:17
Juttertje, dat klinkt absoluut niet fijn! En ook aan de insuline, jeetje. Hopelijk kan de gyn je geruststellen

Nou mijn gyn belde net ook nog weer op. Ze heeft contact gehad met het academisch ziekenhuis. Het zit nu zo: als ik geen antistoffen tegen het virus heb, is de kans groot dat ik besmet wordt, en de baby is dan niet beschermd. Als ik wel antistoffen heb is de baby t/m de bevalling beschermt.
Sara is nu niet meer 'open' besmettelijk, maar wel via urine/poep/vocht. Dus, ik mag tot nadere orders geen luiers meer verschonen. Mocht het zo zijn dat het toch moet, moet ik erna m'n handen ontsmetten. Na de bevalling bekijkt de kinderarts hoe of wat verder (ligt ook aan mijn antistoffen), maar zoals het er nu uitziet mag Sara de baby dan alleen aanraken na het ontsmetten van d'r handen enz. En moeten we elk contact met luiers van Sara vermijden. Het is vooral een kwestie van veel hygiene. Het blijft namelijk nog een aantal weken overdraagbaar via haar luiers enzo.
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 17:19
ik blijf wassen, soppen, opruimen, vegen, afnemen, dweilen, dingen anders neerzetten. t meest verlang ik nu naar lucht en slaap .. iets wat ik al twee dagen nauwelijks krijg. ik heb de HA nog niet gesproken, die bel ik morgen nog wel een keertje.. vanavond broodje kroket, vriendlief moet trainen dus ik heb het rijk alleen met de tv (en dat betekent géén gtst )

raissa, hoe gaat het nu met je?? en waar is carmella???
juttertjedinsdag 11 november 2008 @ 17:21
Wat een gedoe, Fuente. Dus eigenlijk dan hopen dat de bevalling nog even op zich laat wachten? en dat je de anti-stoffen hebt...

Jij ook:
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 17:22
vervelend maar ook vooral lastig fuente ... juttertje sterkte morgen bij de gyn
en ik vergat A-E helemaal, fijn dat alles goed was
cattiedinsdag 11 november 2008 @ 17:23
Juttertje, wat rot!

Fuente, hopelijk valt het allemaal mee. Als de baby nu nog netjes 3 weken blijft zitten, is er dan niets aan de hand?
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 17:25
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 16:36 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Weet niet, nooit gevraagd denk ik.
't Is voor 9 januari.
ik kan nog editten .. zal ik je erbij zetten???
Reinhildedinsdag 11 november 2008 @ 17:28
juttertje, dat klinkt erg vervelend, 8x spuiten. Kan me voorstellen dat je je ook zorgen maakt om je kleintje. Hoop dat alles goed blijkt te zijn!

Zo hee Fuente, da's nog best wel heftig alles bij elkaar! Sterkte ermee!

Ik heb ook weer een aanval van nesteldrang; ben als een idioot aan het wassen/schoonmaken/stofzuigen.
rare hormonen..
Bass-Missdinsdag 11 november 2008 @ 17:37
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 17:25 schreef DJMO het volgende:

[..]

ik kan nog editten .. zal ik je erbij zetten???
Dat mag.
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 17:49
*zucht* toen was BE me voor met een tekst over de tellertjes in het topic te zetten, die er al vijf topics niet instond waardoor ik niet meer kan editten

BE!!! mag bass-miss er dan ook bij ???
Raissadinsdag 11 november 2008 @ 17:51
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 17:19 schreef DJMO het volgende:
raissa, hoe gaat het nu met je??
Ben net wakker Vanochtend is een vriendin geweest die de hele huiskamer en keuken heeft gesopt en schoongemaakt, erg fijn en lief. We zijn inmiddels op zoek naar een werkster maar dat wil nog niet echt lukken

Voor de rest gaat het wel aardig, heb wel buikpijn maar die is 'te doen'.

Eet smakelijk! (heb ook zin in een broodje kroket )
Fuentedinsdag 11 november 2008 @ 17:57
Cattie, dat ligt eraan of ik het zelf opgelopen heb inmiddels, en of ik wel of geen antistoffen heb. Van Sara uit kan de baby dan alleen nog via luiers worden besmet, dus met goede hygiene gebeurt er dan weinig.
tessiedinsdag 11 november 2008 @ 18:27
Jeetje wat een gedoe Fuente... Ik had daar nog nooit van gehoord zelfs...
Fruppeldinsdag 11 november 2008 @ 19:08
Juttertje wat klote zeg, en méén wat moet je vaak spuiten!
Heel veel succes ermee meisie


Fuente wat een gedoe ook bij jou zeg!
owletdinsdag 11 november 2008 @ 19:58
Fuente, wat een gedoe joh!
Raissadinsdag 11 november 2008 @ 20:12
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 17:08 schreef juttertje het volgende:
Angel Eyez, wat fijn!!!

Voor de rest lees ik wel veel verhalen van mensen bij wie het allemaal wat minder mee zit of die pijn hebben: sterkte allemaal!

Hier is het ook niet helemaal super, sinds een week nu aan de insuline voor de zwangerschapsdiabetes. Ze begeleiden me wel goed in het ziekenhuis, maar het is wel vervelend. Grote kans dat de baby eerder komt, en misschien moeten ze me wel inleiden. En dat dieet en 8x per dag spuiten en prikken is natuurlijk ook niet ideaal. en uiteraard maak ik me ook zorgen of alles wel goed is met de kleine.. Morgen voor het eerst naar de gyn in het ziekenhuis, hopelijk kan die me wat geruststellen en ook informeren over wat me te wachten staat.
8x per dag? Jeutje, das wel veel zeg! Sterkte!
_Ingrid_dinsdag 11 november 2008 @ 20:18
Juttertje sterkte!

Fuente wat een gedoe zeg! Ik had er ook nog nooit van gehoord.
Memmeldinsdag 11 november 2008 @ 20:35
Vandaag voor een eerste controle bij de vk geweest. Bloeddruk was helemaal ok. Gewicht.... maar goed, sinds het laatste moment dat ik me in aug had gewogen bleek ik wel 8 kilo te zijn afgevallen. Dat zal de verbouwstress wel geweest zijn
Toen ging ze naar het hartje luisteren. Ze gaf al aan dat het niet hoefde te lukken, omdat 'er veel moeder tussen de doptone en de baby zat' . Ze dacht wel wat te horen, maar inmiddels had Anna het zo gehad dat ze een keel opzette die in Tokio nog te horen was. Nu mag ik 5 december terugkomen speciaal voor het hartje, zodat ik ook kan horen dat alles ok is. Aardig toch?
Diaan73dinsdag 11 november 2008 @ 20:36
Jeetje wat hebben jullie allemaal al veel gepost Ben vandaag en gisteren erg druk geweest op het werk, ik moet 2 nieuwe medewerkers inwerken en 's avonds vind ik het heerlijk om te luieren.

Ik wil Juttertje succes wensen en wat een gedoe Fuente... hopelijk krijgen jullie snel uitsluitsel!!

Verder voor iedereen een dikke knuffel.

Vanavond ben ik gebeld door kraamzorg, ze komen 27 november a.s. voor intake, dus dat is ook geregeld!

Verder zit ik me te frustreren over het KDV, dat is in principe geregeld, maar ik wil toch graag andere dagen opvang ivm werk. Ik gemaild (bijna 4 weken geleden!!), geen reactie, 30 oktober gebeld: ze zat niet op haar eigen werkplek en zou me zsm terugbellen: niet dus. Heb afgelopen woensdag weer een mailtje gestuurd of ze contact met me willen opnemen, want als het niet kan, moet ik evt. gaan uitkijken naar een ander KDV, maar nog steeds geen reactie. Vrijdag is wel door ons per post een nieuw contract (met oude dagen) met nieuwe bedragen ontvangen!! Werd ik een beetje boos om. Ga het ook niet tekenen en terugsturen, misschien nemen ze dan wel contact met me op. Vind het ook een beetje lastig nu, het is een heel leuk KDV en ik heb ook vertrouwen in de medewerksters die daar werken, maar het kantoorgebeuren is toch wat minder goed.

En ik heb totaal geen last van nesteldrang, het gaat niet verder dan dat ik wat meer en sneller opruim.

Ook heb ik de acupuncturiste gemaild met wat vragen... als de baby vrijdag nog in een stuit ligt, heb ik volgende week een afspraak en gaat zij mij behandelen met moxa, ik krijg dan instructies mee naar huis die Peaceman dan bij mij moet uitvoeren verder. Ik ben dus erg benieuwd vrijdag!
Vickydinsdag 11 november 2008 @ 20:53
Jeetje fuente, wat een gedoe! Hoop dat Saartje er vanaf is voor de bevalling!
AE, Fijn dat je je kleintje gezien hebt!!
Jeetje Juttertje.. 8x!! Wat veel!

Hier eigenlij kniets te melden. Met vlagen nog steeds misselijk, doodmoe en weer heel erg last van mijn darmen... maar als ik weer even naar het hartje luister gaat het weer goed
Jose81dinsdag 11 november 2008 @ 21:41
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 17:19 schreef DJMO het volgende:
....vriendlief moet trainen dus ik heb het rijk alleen met de tv (en dat betekent géén gtst )
hier stond 'ie weer trouw aan om 20.00 uur...

Fuente, wat een gedoe, zeg!! Wanneer krijg je de uitslag?
juttertjedinsdag 11 november 2008 @ 22:01
Thanks voor de steun, meiden

Ik hoef trouwens niet 8x per dag insuline te spuiten hoor, dat is 4 x per dag. De andere 4x is prikken om het bloedsuiker te bepalen. Ben dus wel 8x per dag met naalden in de weer, vandaar de verwarring.
DJMOdinsdag 11 november 2008 @ 23:15
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 21:41 schreef Jose81 het volgende:

[..]

hier stond 'ie weer trouw aan om 20.00 uur...

Fuente, wat een gedoe, zeg!! Wanneer krijg je de uitslag?
de tv stond gewoontegetrouw wel op rtl4 .. ik was bijna te laat om hem op veronica te zetten
marlieskedinsdag 11 november 2008 @ 23:52
Fuente, tjee wat een gedoe ik hoop echt dat jij het niet hebt en dat goede hygiene het enige nadeel is strakjes

Juttertje tjee wat een geprik allemaal ik hoop wel dat je suiker zo goed blijft insuline kan namelijk niet veel kwaad maar die suikerspiegel pieken en dalen weer wel, kan me voorstellen dat je je zorgen maakt hoor...

DJMO als ik iedere avond is ff bij je binnenval... jij eet alles wat ik me nu ontzeg omdat ik anders na 9 maanden enorme spijt krijg!!! En tja ik ben te lui om erg actief te gaan sporten
Ben nu na ongeveer 13 weken nog maar 1 kilo aangekomen, bij Isa was dat echt veul meeeeeer :`(

Memmel hier niet "veel mama" hoor maar met 12 weken konden ze bij mij ook het hartje niet vinden met de doptone, lag meer aan de stand van de baarmoeder denk ik... dus zo "veel mama" ben je vast niet

Vandaag gesprekje met (een andere) vk, even laten weten dat ik alle info al had ik al een afspraak had en ik het telefoongesprek vorige week niet zo fraai vond omdat ik de stagiaire niet verwacht had aan de telefoon te krijgen. Kon ze inkomen en zou ze doorgeven aan de collega, stagiaire zat er overigens gewoon bij.
Wil de 26ste aan de gyn vragen of ik alleen de controles bij hem kan laten lopen want word gek van mijn agenda die uitpuilt van de afspraken, en juist nu helpt het mij om er niet elke dag actief mee bezig te zijn .
Beetje struisvogel politiek maar het werkt wel, want ik heb de laatste nachten weer redelijk geslapen zonder nare dromen.

Raissa doe rustig aan hé!
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 08:15
Marlieske, fijn dat je iig wel een beetje kunt slapen weer nu en over iedere avond bij mij binnenvallen: je komt maar meis, je bent welkom maar ik denk ook dat het de reden is waarom ik van de eerste zo'n 20 kilo totaal aankwam en nu ook al weer zo'n 14 kilo zwaarder ben dan normaal

wel goed van je dat je die vk even op zijn/haar punten wijst, ik weet niet of ik dat zou kunnen hoor

over zwangerschapsdementie gesproken: kunnen mannen daar ook last van hebben?? lief was net onderweg naar een afspraak maar kwam in paniek terug: ik ben mijn papieren kwijt!! ik doodkalm: in je binnenzak misschien?? hij kijkt/voelt en bingo mannen..
BEwoensdag 12 november 2008 @ 09:16
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 17:49 schreef DJMO het volgende:
*zucht* toen was BE me voor met een tekst over de tellertjes in het topic te zetten, die er al vijf topics niet instond waardoor ik niet meer kan editten
Waarom moet dat er nou weer bij? Het viel me gisteren op dat het er niet meer in stond en je kan er donder op zeggen dat er iemand een keer gaat vragen hoe het zit, dus het leek me handig om het erbij te zetten.
Pffff, alles moet hier ook altijd veelvuldig uitgelegd en uitgepluist worden. Zal ik je de volgende keer om toestemming vragen?
quote:
BE!!! mag bass-miss er dan ook bij ???
Nee, natuurlijk niet, want ik heb de OP al zo vaak aangepast!!!!

[ Bericht 2% gewijzigd door BE op 12-11-2008 09:55:39 (Excuses, chagrijnig!) ]
BEwoensdag 12 november 2008 @ 09:17
Je staat erbij hoor Bass-Miss!

AE, wat fijn dat alles goed was met je kindje. Wat klink je heerlijk gelukkig!

Fuente, wat een gedoe joh! Niet onoverkomelijk, maar wel heel bewerkelijk, die strenge hygiene.
pinquitwoensdag 12 november 2008 @ 09:24
Maar Fuente, kunnen ze er met het bloedprikken wel achterkomen of je de anti-stoffen hebt?
Marie79woensdag 12 november 2008 @ 09:33
Juttertje, pfoeh voor jou ook even een Insuline en bloedsuiker prikken, blch...

Fuente, wanneer krijg je dan de uitslag van die anti-stoffen? (ik neem aan dat dat wel urgent is)
In ieder geval veel sterkte
owletwoensdag 12 november 2008 @ 09:36
Goed. Op het KDV hing vanmorgen een briefje dat er hand-, mond- en voetziekte heerst
Ronja maar weer meegenomen, verder is er niet zo veel te doen aangezien ze gelukkig zelf niet ziek is op dit moment.
Maar als ze het is is het wel een rotgedoe zeg, Fuente ik hoop dat je baby nog lekker een paar weken blijft zitten. Stel dat jij ook besmet bent, valt moedermelk dan ook onder vochtcontact?
BEwoensdag 12 november 2008 @ 09:38
Shit...
Da's balen Owlet... Mss dat je voor je eigen gemoedsrust alvast je bloed kan laten onderzoeken op anti-stoffen?

Hmmm, dan zal het bij ons op het KDV ook wel snel langskomen. Dat zal via zwembaden etc. best rap een stad doorgaan denk ik.
Marie79woensdag 12 november 2008 @ 09:42
Jee Owlet
Ik zou als ik jou was dan ook maar even contact opnemen met je huisarts...
Estryswoensdag 12 november 2008 @ 09:53
vraagje: Ik heb al een paar weken last van mijn duim, nou ja de aanhechting van de duim zeg maar, zou dat verband houden met de zwangerschap? het voelt een beetje alsof ik er heel lang op heb gelegen en mn duim dubbel heeft gezeten. Heel vervelend bij het oppakken van dingen (een pak melk bijvoorbeeld) .
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 09:57
Estrys, hoe zou dat verband kunnen houden met je zwangerschap?
owletwoensdag 12 november 2008 @ 09:58
De huisarts denk dat het niet zo veel zin heeft om nu al op antistoffen te laten controleren. De incubatietijd is 3-5 dagen, dus die wacht ik sowieso even af. Ondertussen gaan we maar wel even dat hele hygiënegedoe invoeren, voor de zekerheid.
Ronja lijkt nergens last van te hebben en toevallig is ze de afgelopen keer met een flinke verkoudheid thuis gebleven. Ze is afgelopen vrijdag voor het laatst geweest dus ik ga er een beetje van uit dat als er binnen nu en een paar dagen geen ziekteverschijnselen komen ze ook niet besmet zal zijn.
Haar afweersysteem werkte gelukkig op volle toeren door die verkoudheid, een geluk bij een ongeluk

Maar vervelend is het wel

Ja BE, ga maar aftellen
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 10:00
Ik heb eigenlijk geen flauw idee wanneer die uitslag komt Dat ben ik dus vergeten te vragen. De gyn heeft wel aangegeven dat ze me informeren (de secretaresse belt me hierover op), maar wanneer? Geen idee.

Marlieske, goed dat je het hebt aangegeven hoor!

Owlet, balen joh! Hopen dat Ronja niet ziek wordt, dan zt je volgens mij goed! Maar ik zou het zeker even aangeven bij je verlos/gyn.
Ja van dat moedermelk heb ik ook nog helemaal niet aan gedacht eigenlijk! Als ik antistoffen heb zal het geen probleem zijn denk ik, want dan bescherm ik de baby ook. En zo niet, zal het wel een kwestie weer zijn van hygiene, want als ik geen antistoffen heb, moet ik gewoon niet 'besmet' raken, dan gebeurt er ook niets.
BEwoensdag 12 november 2008 @ 10:05
quote:
Op dinsdag 11 november 2008 14:35 schreef Burdie het volgende:

[..]

Dan staat 'ie in je AT, wel zo handig .
Is het nodig dan?
Als ik het goed heb zat je een tijdje terug ook in het rammeltopic toch? Heb je iets te vertellen?
Svyatagorwoensdag 12 november 2008 @ 10:12
Zwangere vrouwen die klagen dat hun vriend GTST wil kijken: het moet toch niet gekker worden.
Angel-Eyezwoensdag 12 november 2008 @ 10:31
Omdat ik zo trots en blij ben, wil ik toch even spammen...

Naar mama zwaaiend :


En hier nog eentje:


Verder hoop ik dat ik vanavond even goed bij kan lezen hier, ik las vluchtig dat de meesten zich niet zo geweldig voelen. Dikke voor diegenen.

was inderdaad niet goed gegaan bij tweede foto, maar nu wel als het goed is

[ Bericht 11% gewijzigd door Angel-Eyez op 12-11-2008 12:20:52 ]
owletwoensdag 12 november 2008 @ 10:34
Mooi, Angel-Eyez!
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 10:50
quote:
Op woensdag 12 november 2008 10:12 schreef Svyatagor het volgende:
Zwangere vrouwen die klagen dat hun vriend GTST wil kijken: het moet toch niet gekker worden.
daar zijn we zwanger voor

mooi AE! maar klopt het dat ik bijzelfde echo uitkom???? die zwaaiecho zeg maar??
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 10:57
De verloskundige is net weg... mijn vliezen zijn gebroken!

Ik heb alleen nog geen weeen. Dus afwachten nu!

* Reinhilde heel spannend vindt
Diaan73woensdag 12 november 2008 @ 11:00
Ow Reinhilde wat spannend zeg... de weeën moeten nu toch binnen 48 uur gaan komen?? heel veel sterkte de komende dagen

AE, mooie echo hoor

En wat vervelend van die hand-, mond- en voetziekte, ik heb er eigenlijk nog nooit van gehoord!
Bass-Misswoensdag 12 november 2008 @ 11:02
Hehe, succes Reinhilde!
Daar ga je!
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 11:06
Go Reinhilde .
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 11:08
succes reinhilde
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 11:09
En waar blijft Igraine? !
L-E-Awoensdag 12 november 2008 @ 11:09
Succes Reinhilde!
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 11:11
quote:
Op woensdag 12 november 2008 10:05 schreef Brighteyes het volgende:
Is het nodig dan?
Als ik het goed heb zat je een tijdje terug ook in het rammeltopic toch? Heb je iets te vertellen?
Haha, je moet je alvast inlezen he .
owletwoensdag 12 november 2008 @ 11:14
Reinhilde, wat goed! Succes, probeer nog lekker wat uit te rusten
Vlinderwoensdag 12 november 2008 @ 11:21
Succes alvast Reinhilde!!
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 11:23
Het was een beetje vaag, want vannacht rond 00:15 best een plens vocht verloren (ik zat op de bank, moest hoesten), maar dacht dat het urine was, want mijn witte kamerjas had een licht-gele plek.
Bank schoon gemaakt, en maar weer in bed gaan liggen, dit keer met dikke anti-urine-verlies-verband in mijn onderbroek.
Vanochtend weer vochtverlies, ben snel naar de keuken gelopen, gehurkt boven een glas, weer hoesten, en ja hoor, kon weer wat opvangen. Toen de hand-blaas-test gedaan, en ja. Maar wat ik opgevangen had was weer een beetje gelig, maar rook niet naar urine, en ook niet heel erg zoet. Wel vlokjes.
De vk heeft het eruit zien klotsen, en geloofd daardoor dat ze echt gebroken zijn, ondanks dat het wattenstaaf-dinges het niet duidelijk aan gaf. Ik heb tot morgenochtend 8 uur om thuis te bevallen, anders moet ik naar het ziekenhuis. Maar vooralsnog geen weeen.

Ik ga zo maar eens de woonkamer soppen.
_Bar_woensdag 12 november 2008 @ 11:25
Reinhilde spannend
Webkimwoensdag 12 november 2008 @ 11:28
Jaaaa, er komt weer een vers beebje aan!
Succes Reinhilde!
Igrainewoensdag 12 november 2008 @ 11:30
Ik ben hier. Nog niks aan de hand, alles rustig.

Spannend Reinhilde! Ik hoop voor je dat het snel op gang komt.
huuphuupwoensdag 12 november 2008 @ 11:35
Jaaaaa Reinhilde!! Een vroeg beebje
Heel veel succes

* huuphuup gaat in de F5 stand
Jeliefwoensdag 12 november 2008 @ 11:44
jaaah verse baby in aantocht! Reinhilde ik wens je alle rust en kracht toe die je nodig hebt de komende uren.
texeloniawoensdag 12 november 2008 @ 12:10
Wauw Reinhilde wat spannend! Hopelijk komen de weeën snel op gang. Zet um op!
Angel-Eyezwoensdag 12 november 2008 @ 12:12
Ow Reinhilde wat spannend!!!!

Succes!!!
texeloniawoensdag 12 november 2008 @ 12:12
Owjah Angel-Eyez mooie echo en wat fijn dat alles goed was
Loiswoensdag 12 november 2008 @ 12:22
Ben je niet ontzettend zenuwachtig Reinhilde? Ik weet nog zo goed dat toen mijn vliezen braken, ook zonder weeen in 1e instantie ik echt zoiets had van "aaaaaaaaah nu kanik niet meer terug" en tegelijkertijd "straks komt mijn kindje "
Ik werd er heel giechelig emotioneel van
Fruppelwoensdag 12 november 2008 @ 12:30
Reinhilde!! Zet hem op meis!

AE Wat een mooie echo fotos zag ik langskomen!
freecellwoensdag 12 november 2008 @ 12:34
Reinhilde!
Zet hem op!
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 12:44
Reinhilde
En alvast:

Succes!
mrienwoensdag 12 november 2008 @ 12:47
Spannend Reinhilde!!
Kaarrwoensdag 12 november 2008 @ 12:48
Wat spannend Reinhilde!
Jeliefwoensdag 12 november 2008 @ 12:49
ff klagen: Ik heb gisteren met Emma Sint Maarten gelopen. Het was maar één straat maar ik moet het vandaag wel bezuren. -Au!-
Paradijsvogeltjewoensdag 12 november 2008 @ 12:49
Reinhilde!
Estryswoensdag 12 november 2008 @ 13:08
Jaaaa reinhilde spannend!!!
Nijnawoensdag 12 november 2008 @ 13:18
Reinhilde spannend. Hopelijk gaat het uit zichzelf op gang komen nu zet em op. Is je kamer al schoon...
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 13:23
quote:
Op woensdag 12 november 2008 10:57 schreef Reinhilde het volgende:
De verloskundige is net weg... mijn vliezen zijn gebroken!

Ik heb alleen nog geen weeen. Dus afwachten nu!

* Reinhilde heel spannend vindt
aaaaaaaah wat leuk
Heeeeeel veeeeeeeeeeel sterkte straks/later/zometeen/snel
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 13:24
quote:
Op woensdag 12 november 2008 10:57 schreef Reinhilde het volgende:
De verloskundige is net weg... mijn vliezen zijn gebroken!

Ik heb alleen nog geen weeen. Dus afwachten nu!

* Reinhilde heel spannend vindt
Whoehaaa wat spannend!!!!!!!!
marlieskewoensdag 12 november 2008 @ 13:26
Nou gelukkig ben ik niet de enige die dus denkt in haar broek te pissen terwijl het vruchtwater is

Reinhilde zet hem op.

A-E wat een mooie echo, nu voelt het "echter" hé.
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 13:28
quote:
Op woensdag 12 november 2008 10:31 schreef Angel-Eyez het volgende:
Omdat ik zo trots en blij ben, wil ik toch even spammen...

Naar mama zwaaiend :
[ link | afbeelding ]

En hier nog eentje:
[ link | afbeelding ]

Verder hoop ik dat ik vanavond even goed bij kan lezen hier, ik las vluchtig dat de meesten zich niet zo geweldig voelen. Dikke voor diegenen.

was inderdaad niet goed gegaan bij tweede foto, maar nu wel als het goed is
Ik kan ze niet vergroten
Marie79woensdag 12 november 2008 @ 13:37
Go Reinhilde

Ik lag vannacht in bed te bedenken dat ik totaal niet weet hoe een wee voelt en dat ik dan maar liever mijn vliezen gebroken zie, dan weet ik tenminste dat de bevalling eraan komt! Toeval dus dat jij nu zo begint
En nu heb ik nog even geen tijd om te gaan bevallen, heb via het ziekenhuis een bouwpakket voor een knuffeltje gekregen dus ben nu druk aan het naaien... Als ik flink doorga dan ben ik morgen of overmorgen wel klaar, dus daarna mag het gebeuren...
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 13:56
Ik vind het zeker spannend! Nog steeds niets dat lijkt op pijnlijke weeen, en de baby is erg druk.
Ik begin het nu wel een beetje te geloven, nadat mijn moeder me verzekerde dat een VK echt niet zomaar zegt dat de vliezen gebrroken zijn als het niet zo is ...

WAAAAAAAAAAAAAA! we krijgen echt echt echt een babietje!
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 13:57
jeej
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 13:59
Reinhilde
Spuuglokjewoensdag 12 november 2008 @ 14:01
Spannend Reinhilde! Succes!
Belanawoensdag 12 november 2008 @ 14:14
reinhilde, spannend! ik hoop dat het snel doorzet! succes!
Carmellawoensdag 12 november 2008 @ 14:24
quote:
Op woensdag 12 november 2008 13:56 schreef Reinhilde het volgende:

WAAAAAAAAAAAAAA! we krijgen echt echt echt een babietje!
Ja, echt!

Reinhilde zet hem op! Ik hoop dat het snel doorzet en alles voorspoedig gaat!
XXXKarinXXXwoensdag 12 november 2008 @ 14:30
Wat spannend! Go Reinhilde Go!!! Veel succes met de bevalling en geniet van je eerste momenten met je baby
Koninginwoensdag 12 november 2008 @ 14:39
Reinhilde, wat spannend!!
Het kan nu niet meer lang duren. Veel succes.
maffemutswoensdag 12 november 2008 @ 14:46
http://kalender-365.de/maan-kalender.php

K ga er telkens meer in geloven
Reinhilde zet m op! en daarna lekker genieten
*Maffemuts vanmiddag en vanavond nog een aantal x F5 doet*
Maneki.Nekowoensdag 12 november 2008 @ 14:47
Spannend Reinhilde! Zet hem op, en geniet er van want je bevalt maar 1 keer voor de eerste keer!
Estryswoensdag 12 november 2008 @ 14:48
Ja Reinhilde je krijgt echt echt echt een kindje! Sjonge jonge ik krijg er helemaal een hyper gevoel van.
Diaan73woensdag 12 november 2008 @ 14:51
quote:
Op woensdag 12 november 2008 14:46 schreef maffemuts het volgende:
http://kalender-365.de/maan-kalender.php

K ga er telkens meer in geloven
Reinhilde zet m op! en daarna lekker genieten
*Maffemuts vanmiddag en vanavond nog een aantal x F5 doet*
Ik heb even gekeken voor januari 2009, maar dan is er gewoon volle maan op mijn uitgerekende dag ben benieuwd.

Jelief
Macka66woensdag 12 november 2008 @ 14:53
Reinhilde, wat enorm spannend. Ga even rusten nu het nog kan en je kracht sparen, want straks is er werk aan de winkel! En houdt Nixxx het nog een beetje uit?
texeloniawoensdag 12 november 2008 @ 14:55
Ik heb trouwens een nog lang geen ingedaalde baby, maar wel dezelfde pijnlijke steken die jullie bescheijven. Al zijn het misschien andere steken die hetzelfde lijken ofzow. Iemand een idee wat dat kan zijn? 'Gewoon' een teken dat ik te druk ben ofzow?
-J-D-woensdag 12 november 2008 @ 15:10


Vandaag gemaakt, en het nieuws verspreid
sjakwoensdag 12 november 2008 @ 15:13
Spannend Reinhilde. Klinkt als het begin van mijn eerste bevalling. Mijn weeen begonnen toen ergens in de middag. Ik hoop dat je ze inmiddels dus hebt.
_Ingrid_woensdag 12 november 2008 @ 15:27
quote:
Op woensdag 12 november 2008 12:49 schreef Jelief het volgende:
ff klagen: Ik heb gisteren met Emma Sint Maarten gelopen. Het was maar één straat maar ik moet het vandaag wel bezuren. -Au!-
Ik ook, bleek dat we al met al wel een uur zijn weggeweest met de optocht.

Spannend Reinhilde!
Diaan73woensdag 12 november 2008 @ 15:38
quote:
Op woensdag 12 november 2008 14:55 schreef texelonia het volgende:
Ik heb trouwens een nog lang geen ingedaalde baby, maar wel dezelfde pijnlijke steken die jullie bescheijven. Al zijn het misschien andere steken die hetzelfde lijken ofzow. Iemand een idee wat dat kan zijn? 'Gewoon' een teken dat ik te druk ben ofzow?
Tex, volgens mij is dat bandenpijn en dat komt door de groeiende baarmoeder. Bij mij begon het ook halverwege de zwangerschap, dus zo om en nabij de 20 weken.

-J-D, van harte gefeliciteerd en welkom Mooie echo
Macka66woensdag 12 november 2008 @ 15:39
-J-D-, gefeliciteerd en wat een mooie duidelijke echo!
RockabeIIawoensdag 12 november 2008 @ 15:39
JD van harte!

Reinhilde, wat spannend! Daar komt ie! Ik hoop je vlot ook te kunnen feliciteren!
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 15:40
Ik heb net de vk gesproken:

'hoi, is het normaal dat ik af en toe dubbelklap van de pijn?

'voelt het als messteken in je vagina?'

'ja'

'oooooh ja hoor dat is heel normaal'

':') gelukkig'
Ticootjewoensdag 12 november 2008 @ 15:43
Reinhilde, spannend! En succes de komende uren!
texeloniawoensdag 12 november 2008 @ 15:52
quote:
Op woensdag 12 november 2008 15:40 schreef Dakota het volgende:
Ik heb net de vk gesproken:

'hoi, is het normaal dat ik af en toe dubbelklap van de pijn?

'voelt het als messteken in je vagina?'

'ja'

'oooooh ja hoor dat is heel normaal'

':') gelukkig'
Hm maar is dat ook normaal als je pas 22 weken zwanger bent? Zei ze niet wat het was?

Dat wat ik dacht dat bandenpijn was voelt héél anders, en ook op andere plek
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 15:59
quote:
Op woensdag 12 november 2008 15:52 schreef texelonia het volgende:

[..]

Hm maar is dat ook normaal als je pas 22 weken zwanger bent? Zei ze niet wat het was?

Dat wat ik dacht dat bandenpijn was voelt héél anders, en ook op andere plek
indalingsween en kopstootjes
Dus ik neem aan dat dat van jou idd bandenpijn is
debuurvrouwwoensdag 12 november 2008 @ 16:02
Oeh, Zet m op Reinhilde. 12 november is echt een toffe dag om jarig te zijn
-J-D-woensdag 12 november 2008 @ 16:04
Ow vergeten te vermelden.
1 juni 2009 is de uitgerekende dag bij ons.
maffemutswoensdag 12 november 2008 @ 16:20
Welkom hier -J-D- en dat jullie maar heerlijk mogen genieten
juttertjewoensdag 12 november 2008 @ 16:32
Succes Reinhilde!!!

en welkom -J-D-!

Hier alles (redelijk) goed na gynbezoekje. Later meer
_Ingrid_woensdag 12 november 2008 @ 16:39
Wie weet of het normaal is dat je erg pijnlijke steken in je liezen en vagina krijgt met fietsen en lange stukken lopen?
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 16:41
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:39 schreef _Ingrid_ het volgende:
Wie weet of het normaal is dat je erg pijnlijke steken in je liezen en vagina krijgt met fietsen en lange stukken lopen?
Ik krijg ze ook na inspanning
Carmellawoensdag 12 november 2008 @ 16:48
Raissa; hoe gaat het met je? Heb je nog veel pijn?

Fuente; wat vervelend, ik hoop dat je die antistoffen al hebt. Veel beterschap voor Sara!

Angel-Eyez; wat een mooie echo plaatjes!

Diaan; wat een gedoe met het KDV, kan me voorstellen dat het frustrerend is, als je er zo lang mee bezig bent. Hopelijk nemen ze snel contact met je op. En ik hoop dat de beeb snel toch gaat draaien!

Owlet; wat rot, Ik duim dat Ronja niet ziek wordt!

juttertje; kan me voorstellen dat je je zorgen maakt. Ik hoop dat je suiker goed blijft. Hoe is het gegaan bij de gyn?

-J-D- ; welkom en gefeliciteerd!

Reinhilde; Zet hem op!
Lishewoensdag 12 november 2008 @ 16:51
JD, gefeliciteerd!

Reinhilde en Nixxx, nog even en dan ligt jullie kindje lekker in jullie armen. Zet 'm op moeders!!!
(En ik vind het zo leuk dat je gisteren nog zo'n heerlijke dag met je vader hebt gehad en nu meteen je kindje komt. Gewoon, fijn!)
Floriawoensdag 12 november 2008 @ 16:52
Reinhilde! Oh! Je krijgt een kindje! Ik word helemaal plaatsvervangend nerveus! Zet hem op!
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 16:53
JD, van harte gefeliciteerd

Ingrid, ja da's normaal, zeker als je al wat verder bent zoals jij.

Tex, het klinkt als bandenpijn, ik had dat vooral als de kleine een groeispurt maakte.. Maar het is voor iedereen anders denk ik..
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 16:55
Wat leuk en lief dat jullie allemaal zo meeleven!

Nog geen weeen hier, helaas. Nixxx is nu thuis, we gaan zo even naar de appie, ik had bedacht dat wat beweging de boel misschien wel in gang zet, maar wilde niet alleen de straat op...

Oh, mij viel het ook net op dat het volle maan is! Kan geen toeval zijn!
Diaan73woensdag 12 november 2008 @ 16:57
Ingrid, die steken in de liezen heb ik, maar bijna alleen 's morgens. Stekende pijn is het, erg vervelend. Maar als ik van de fiets af ben, gaat het over en heb ik er bijna geen last meer van. Ik ga vrijdag even aan de VK vragen wat het is...
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 16:57
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:55 schreef Reinhilde het volgende:
Wat leuk en lief dat jullie allemaal zo meeleven!

Nog geen weeen hier, helaas. Nixxx is nu thuis, we gaan zo even naar de appie, ik had bedacht dat wat beweging de boel misschien wel in gang zet, maar wilde niet alleen de straat op...

Oh, mij viel het ook net op dat het volle maan is! Kan geen toeval zijn!
huppelen!
Maneki.Nekowoensdag 12 november 2008 @ 16:58
Wandelen Reinhilde, zoveel als nu nog mogelijk is. Vaak geeft dat het laatste zetje.
Oh ik vind het spannend voor jullie
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 17:00
Ja wandelen! Zo zette het hier bij Sara toen ook door
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 17:00
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:57 schreef Dakota het volgende:
huppelen!
hihi
_Ingrid_woensdag 12 november 2008 @ 17:01
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:57 schreef Diaan73 het volgende:
Ingrid, die steken in de liezen heb ik, maar bijna alleen 's morgens. Stekende pijn is het, erg vervelend. Maar als ik van de fiets af ben, gaat het over en heb ik er bijna geen last meer van. Ik ga vrijdag even aan de VK vragen wat het is...
Tis vooral tijdens het fietsen. Erg lastig vind ik.
snoopywoensdag 12 november 2008 @ 17:04
Reinhilde, het gaat nu toch echt bijna gebeuren Spannend!

J-D van harte!
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 17:07
koprollen? Dan wil de kleine er niet eens meer inzitten
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 17:08
snel een polletje maken of het een nixxje of een reintje wordt?
owletwoensdag 12 november 2008 @ 17:11
Pfff... een routinebezoekje aan de verloskundige liep uit op een volledige toer langs CTG, echo, assistent en uiteindelijk gyn. De verloskundige vond dat ik toch wat veel harde buiken had en dat de baby weinig bewoog en daarnaast was mijn bloeddruk wat verhoogd.
Ctg en echo waren uiteindelijk goed. Rustige baby en weinig vruchtwater maar nog wel aan de goede kant van rustig en weinig.
Bloeddruk was weer hoger dan bij de vlos (150/95) maar omdat mijn bloeddruk altijd wat aan de hoge kant is en de stap dus niet zo enorm groot is (en het niet zo gek is dat je bloeddruk stijgt als je plotseling van dokter naar dokter gestuurd wordt en niemand nou écht tevreden is over de gemeten resultaten ) hoeft er verder niets aan te gebeuren behalve laagdrempelig bellen bij de minste klachten.

Het was me het dagje wel, ik ga maar eens een flink potje huilen en daarna vroeg onder de wol

Reinhilde, zet hem op!
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 17:19
He gets Owlet, wat rot! Nou huil maar even lekker uit hoor, kan me indenken dat dat allemaal iets te spannend was

Dakota, ja! Ik denk een mini-reinhilde.
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 17:21
Dan ga ik voor een kereltje!
Sonnetje85woensdag 12 november 2008 @ 17:30
Spannend Reinhilde. Hoef je toch niet te wachten tot de 42weken
Hopelijk zet t allemaal snel door en heb je je kindje ook gauw in je armen en kan t grote genieten gaan beginnen!
Sonnetje85woensdag 12 november 2008 @ 17:30
Ik denk een mini-reinhilde maar goed ik zit er meestal naast
mrienwoensdag 12 november 2008 @ 17:38
He bah Owlet!
Gelukkig dat ze het wel goed controleren allemaal, al kan ik me voorstellen dat het een emotie achtbaan is
Een routine bezoekje bij de vk werd bij mij ook opeens een bezoek naar het ziekenhuis omdat er geen hartje te vinden was, het doet dan toch echt wat met je.
Lekker even alles eruit gooien qua tranen en lekker op tijd naar bed
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 17:38
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:39 schreef _Ingrid_ het volgende:
Wie weet of het normaal is dat je erg pijnlijke steken in je liezen en vagina krijgt met fietsen en lange stukken lopen?
Ik heb daar ook last van bij inspanning, volgens de vk zijn het "groeipijnen" van de baarmoeder en een teken dat je rustiger aan moet doen.
Carmellawoensdag 12 november 2008 @ 17:41
Owlet; wat een rotdag voor je! Fijn dat alles wel goed was met de baby. Een dikke knuffel en rust maar even goed uit na zo'n inspannende dag

En ik denk een jongetje voor Reinhilde
Floriawoensdag 12 november 2008 @ 17:42
Owlet, das balen! Hopen dat het niet nodig is om weer te bellen.

Ik gok op een meisje voor Reinhilde. En ik heb het ook altijd fout. Ik hoop dat er snel wat actie komt zodat je thuis mag bevallen (als je dat wil that is). Ik las net nog dat je maandag opteerde voor de meest ongeduldige award, ghehehe!
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 17:47
quote:
Op woensdag 12 november 2008 15:10 schreef -J-D- het volgende:
[ afbeelding ]

Vandaag gemaakt, en het nieuws verspreid
Gefeliciteerd en welkom!
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 17:50
quote:
Op woensdag 12 november 2008 16:48 schreef Carmella het volgende:
Raissa; hoe gaat het met je? Heb je nog veel pijn?
Ik heb vandaag een rotdag.. Voel me een bejaarde en zit continu waarom, waarom, waarom.. Niet goed natuurlijk.. Maar zal morgen wel weer over zijn, hoop ik.

Qua pijn is het kut.. De pijn slurpt energie en das nou net de energie die ik niet heb.. Dat zal ook wel niet helpen in het bovengenoemde verhaal

Vanavond sleep ik me wel naar de laatste zwangerschapscursus.. Waarschijnlijk is dat bijzonder onverstandig maar ik wil het graag.. We zullen zien hoe het gaat.

Hoe is het met jou?
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 18:19
wie is er trouwens van plan om thuis te bevallen?
Bass-Misswoensdag 12 november 2008 @ 18:19
quote:
Op woensdag 12 november 2008 18:19 schreef Dakota het volgende:
wie is er trouwens van plan om thuis te bevallen?
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 18:20
joah ik ook..maar weet niet of dat zo tof is bij de eerste omdat ik hoorde dat 70% alsnog naar het ziekenhuis moet ? thuis lijkt me zoveel fijner voor mij en de baby..
Macka66woensdag 12 november 2008 @ 18:29
owlet, wat vervelend, zo'n dag vol wachten en onzekerheid. Gelukkig dat alles nog aan de goede kant van de meetlat zat. En nu dan maar nog rustiger aan doen...

Raissa, sterkte met de pijn.

En Reinhilde en Nixxx krijgen een jongetje, denk ik.
tessiewoensdag 12 november 2008 @ 18:55
whaaa spannend Reinhilde!
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 19:09
Raissa Hopelijk kun je wel genieten van je laatste zwangerschapsgym!

Dakota, ik ben van Sara thuis bevallen, ik vond het echt geweldig!
Deze baby wordt in het ziekenhuis geboren, omdat ik onder de gyn sta.
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 19:13
ah okay nouja ik ga het sowieso thuis proberen


enne reinhilde? al aan de puff?
Igrainewoensdag 12 november 2008 @ 19:16
quote:
Op woensdag 12 november 2008 17:11 schreef owlet het volgende:
Pfff... een routinebezoekje aan de verloskundige liep uit op een volledige toer langs CTG, echo, assistent en uiteindelijk gyn. De verloskundige vond dat ik toch wat veel harde buiken had en dat de baby weinig bewoog en daarnaast was mijn bloeddruk wat verhoogd.
Ctg en echo waren uiteindelijk goed. Rustige baby en weinig vruchtwater maar nog wel aan de goede kant van rustig en weinig.
Bloeddruk was weer hoger dan bij de vlos (150/95) maar omdat mijn bloeddruk altijd wat aan de hoge kant is en de stap dus niet zo enorm groot is (en het niet zo gek is dat je bloeddruk stijgt als je plotseling van dokter naar dokter gestuurd wordt en niemand nou écht tevreden is over de gemeten resultaten ) hoeft er verder niets aan te gebeuren behalve laagdrempelig bellen bij de minste klachten.

Het was me het dagje wel, ik ga maar eens een flink potje huilen en daarna vroeg onder de wol

Reinhilde, zet hem op!
Nou, owlet ik heb vandaag precies hetzelfde gehad.
Nu was het geen routine bezoekje, maar een extra controle vanmiddag omdat ik verhoogde bloeddruk heb ineens.
2x gemeten, 143/98 en 153/107 veel te hoog dus. Dus door naar het zkh, aan de ctg, om de 5 min bloeddruk meten en bloedafnemen, urine checken. Omdat ik maar een spoortje van eiwit in m'n urine had en verder alle waardes goed waren, afgezien van de bloeddruk mocht ik weer naar huis. Vrijdagochtend weer naar het ZKH en dan weer hetzelfde rondje, is het dan nog verhoogd dan gaan ze volgende week inleiden.

Nou ben ik al 38w en 3d dus van mij mag het ook spontaan gebeuren. Maar het was niet leuk, ineens zoveel spanning.
Fuentewoensdag 12 november 2008 @ 19:21
He wat naar Igraine! Het lijkt me dan zo'n gespannen gebeurtenis worden. Wel fijn dat je urine en alles goed was Hopelijk ga je nu gewoon snel spontaan bevallen
cattiewoensdag 12 november 2008 @ 19:22
Reinhilde, you go girl! Ik vind het echt fijn voor je dat je niet nog 4 weken hoeft te wachten.

Igraine en Owlet, wat vervelend. Doe het rustig aan!

Raissa, morgen hopelijk een betere dag voor jou.
cattiewoensdag 12 november 2008 @ 19:25
Ik hoop trouwens niet dat de bevalling bij mij deze keer weer met gebroken vliezen begint en dat ik dan nog een dag moet wachten voordat er serieuze weëen komen. Dat vond ik niet leuk en is ook niet handig nu met Ive. Ik hoop eigenlijk dat de bevalling begint met weëen als Ive op het kdv zit of in het weekend, want dat is het fijnst voor onze noodoppas, die snel bij ons kan/moet zijn en dan op mijn ouders wacht. Maar ja, ik heb er weinig over te zeggen ben ik bang..
Jambowoensdag 12 november 2008 @ 19:26
Reinhilde, spannend!
Ik hoop dat de weeën snel op gang komen zodat je je beebje snel in je armen hebt.
Zet 'm op.
Reinhildewoensdag 12 november 2008 @ 19:28
Nog steeds niets hier, behalve een erg zwaar en stijf gevoel in mn schaamstreek en onderrug.
Nou ja, gewoon weer verder afwachten dus!

Igraine, Owlet, Raissa,
Jeliefwoensdag 12 november 2008 @ 19:44
vroeg naar bed Reinhilde en alle slaap pakken die je kunt.Ik hoop voor je dat het vanavond/ vannacht gaat beginnen.

En kus knuffel kroel voor Raissa,Owlet en Igraine. Het einde is in zicht meiden!
Marie79woensdag 12 november 2008 @ 19:58
Raissa, Owlet en Igraine

Reinhilde jammer dat de weeën nog niet zijn begonnen en zoals Jelief zegt, probeer nog wat slaap te pakken!
owletwoensdag 12 november 2008 @ 20:23
Igraine

Cattie, volgens mij is die kans echt klein Volgens mij verloskundige is het maar bij 10% van de gevallen zo dat een bevalling begint met gebroken vliezen en ze zei ook dat vliezen meestal per ongeluk breken omdat er een zwak plekje in het vlies zit, niet omdat de bevalling echt op het punt staat te beginnen. Vandaar het vaak langzaam op gang komen van de bevalling.
De kans dat de bevalling met weeën begint is véél groter, gelukkig! Ik ga voor je duimen dat je wakker wordt met weeën en dan rustig oppas voor Ive kan regelen
Burdiewoensdag 12 november 2008 @ 20:25
quote:
Op woensdag 12 november 2008 18:29 schreef Macka66 het volgende:
En Reinhilde en Nixxx krijgen een jongetje, denk ik.
Ik denk dat ze een babietje krijgen .
_Ingrid_woensdag 12 november 2008 @ 20:33
quote:
Op woensdag 12 november 2008 17:38 schreef Raissa het volgende:

[..]

Ik heb daar ook last van bij inspanning, volgens de vk zijn het "groeipijnen" van de baarmoeder en een teken dat je rustiger aan moet doen.
Rustiger, dat kan niet hoor. Dan moet ik 24 uur per dag slapen.

Ik snap niks van mijn lijf. Vanmorgen lekker uitgeslapen. Kim opgehaald van psz en wat boodschappen gedaan met buggy, dus geen gesleep. Kim op een gegeven moment wel 2 uur geslapen en toen lekker geniksd. En daarna nog de rest van de boodschappen gedaan, weer met buggy.
Nu ben ik erg moe en heb mega last van mijn rug. Terwijl ik dus niet veel heb gedaan.

Vrijdag naar de podoloog, ben benieuwd wat die zegt, want de pijn in mijn voet blijft. Moet er wel heen fietsen, maar hopelijk kan ik het makkelijk vinden en is het maar een kwartier fietsen.

Owlet, Igraine en Raissa

Ik hoop dit keer thuis te bevallen trouwens.
BEwoensdag 12 november 2008 @ 20:47
Ik zou idd ook zo veel mogelijk nog proberen te slapen Reinhilde! Hopelijk komt het wel vanzelf op gang!

Owlet en Igraine, wat een rotdag voor jullie zeg.
Hopelijk dienen jullie kleintjes zich snel aan. Ze zitten er nu lang genoeg hoor! Tijd om naar buiten te komen hoor!
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 20:52
ik _moet_ en wil in het ziekenhuis bevallen, wel zo een veilig gevoel vind ik.. ik ben vanmiddag huisarts geweest, bloeddruk was goed, onderdruk van 70, zuurstofopname of zo was ook goed, 99 % (ze zette een of ander apparaatje op mijn vinger om dat te meten), en verder ligt kleintje in een stuit op het moment. wel weer een antibioticakuur meegekregen, hopen dat het snel aanslaat want ik ben het helemaal dat gesnif en gesnotter en gehoest ... ben echt ziek van .. ik heb vanmiddag (uurtje of twee/drie geleden nu) een vriend van mijn lief letterlijk het huis uitgevloekt.. ik was hem en zijn denigrerende/lachende gedoe over mijn zwangerschap: "oh dat is toch niets, dat doe je toch wel even en ik mag toch wel een grapje maken, ik plaag je maar" zo ontzettend zat dat ik woorden heb uit staan kramen die zeker weten in geen enkel woordenboek voorkomen. stond echt op ontploffen. ben nu wel gekalmeerd, maar ben nog steeds onrustig, lichamelijk dan. zo maar douchen enzo

-J-D- !! ik had je al gefeliciteerd maar hier nog een keer: van harte jullie

reinhilde kom op

alle anderen die het nodig hebben
PM-girlwoensdag 12 november 2008 @ 21:20
Oo Reinhilde, wat leuk! Wat spannend! En wat heerlijk dat je niet nog weken door hebt hoeven lopen!
Succes meid!
marlieskewoensdag 12 november 2008 @ 21:43
JD van harte!!

Reinhilde ik hoop dat je nu stevig aan het puffen en zuchten bent, soms komen die weeen snel opzetten
Bij mij braken toen de vliezen om 7.00 en om 8.00 had ik een ware weeenstorm het kan dus wel snel gaan.

Verder de dames die vandaag een uitgebreide medische keuring hebben gehad niet leuk al dat medisch gedoe eromheen.
MissBlisswoensdag 12 november 2008 @ 22:39
quote:
Op woensdag 12 november 2008 20:25 schreef Burdie het volgende:

[..]

Ik denk dat ze een babietje krijgen .
Zou je denken?
Zet hem op, Reinhilde en nixxx!
_Ingrid_woensdag 12 november 2008 @ 22:39
Reinhilde

Nog even klagen hoor. Waarom snappen mensen niet dat het niet leuk is te horen dat je geen reden hebt om moe te zijn? Ik snap het ook niet, maar ben het toch echt en ga nu dan ook slapen, ookal heb ik vanmorgen uit kunnen slapen tot maar liefst 10.00! (niet aan 1 stuk, wel met plaspauzes uiteraard)
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 22:43
quote:
Op woensdag 12 november 2008 22:39 schreef _Ingrid_ het volgende:
Reinhilde

Nog even klagen hoor. Waarom snappen mensen niet dat het niet leuk is te horen dat je geen reden hebt om moe te zijn? Ik snap het ook niet, maar ben het toch echt en ga nu dan ook slapen, ookal heb ik vanmorgen uit kunnen slapen tot maar liefst 10.00! (niet aan 1 stuk, wel met plaspauzes uiteraard)
ik snap je wel hoor ingrid.. ik heb het nu met lief .. die snapt niet dat ik hem geen tongzoen kan geven omdat ik dan langzaam stik.. :"dan haal je toch adem door je neus, net als ik??" hij snapt geloof ik niet helemaal dat ik een flinke neusverkoudheid/griep te pakken heb, waardoor juist dat niet gaat
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 23:07
quote:
Op woensdag 12 november 2008 19:09 schreef Fuente het volgende:
Raissa Hopelijk kun je wel genieten van je laatste zwangerschapsgym!
Cursus was vandaag met een bevallingsfilm die weinig aan de fantasie overlaat. Één van de partners trok ook een beetje wit weg, erg begrijpelijk, ik vond het nou ook weer niet nodig dat er moest worden ingezoomd op een extreem behaarde doos met een stukje kind eruit Tuurlijk, heel realistisch allemaal maar my god, komt dat allemaal ooit nog goed daar beneden?
Raissawoensdag 12 november 2008 @ 23:09
quote:
Op woensdag 12 november 2008 18:19 schreef Dakota het volgende:
wie is er trouwens van plan om thuis te bevallen?
Ik beval in het ziekenhuis, is in deze situatie ook wel het fijnste idee denk ik.

-edit- Althans, dat is de bedoeling, je weet nooit hoe het loopt natuurlijk
DJMOwoensdag 12 november 2008 @ 23:10
quote:
Op woensdag 12 november 2008 23:07 schreef Raissa het volgende:

[..]

Cursus was vandaag met een bevallingsfilm die weinig aan de fantasie overlaat. Één van de partners trok ook een beetje wit weg, erg begrijpelijk, ik vond het nou ook weer niet nodig dat er moest worden ingezoomd op een extreem behaarde doos met een stukje kind eruit Tuurlijk, heel realistisch allemaal maar my god, komt dat allemaal ooit nog goed daar beneden?
sorry maar .. ik zie het helemaal voor me hoe jullie dat hebben zitten kijken

tot je geruststelling: het komt allemaal goed
Dakotawoensdag 12 november 2008 @ 23:21
pff ik ben ook even bijgekomen van de schrik...

heerlijk gezwommen, 2 uurtjes..nergens last van. Na het aankleden kreeg ik weeën, na een tijdje om de 3 minuten

en nu na anderhalf uur is het afgelopen

huuuuu.


hoest met reinhilde?
texeloniawoensdag 12 november 2008 @ 23:44
Owlet en Igraine wat een rotdag voor jullie. Gelukkig was alles voor nu okay, hopelijk blijft dat zo.

Misschien ben ik eigenwijs maar die steken zijn geen bandenpijn volgens mij. Dat voelt heel anders en zit meer aan de zijkanten. Wat ik met google vind komt ook niet helemaal overeen: een scherpe stekende pijn die aanhoudt, dus niet een komen en gaan van pijn zoals weeën. Mijn steken zijn wel scherp en stekend maar duren heel kort maar wel vaak achter elkaar. Vanavond heb ik het uren achter elkaar gehad.
Maneki.Nekowoensdag 12 november 2008 @ 23:51
heb je geen blaasontsteking tex?
Koot doe je een beetje rustig aan ja?
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 00:24
ja

en tex, misschien je nierbekholten ?
Vickydonderdag 13 november 2008 @ 07:00
Ben benieuwd of Reinhilde haar kleintje al vast heeft...
Fuentedonderdag 13 november 2008 @ 07:34
Tex, dan zou ik even de verloskundige bellen hoor!

Reinhilde, ik hoop dat je inmiddels lekker bezig bent Ben heel erg benieuwd!!
tessiedonderdag 13 november 2008 @ 07:35
tex kan je dan niet beter ff bellen met de verloskundige om het te laten checken?

Hier gaat het goed, ben vandaag 8 weken. En super moe, ik mis tegenwoordig elke dag het laatste gedeelte van GTST omdat ik dan gewoon al in slaap gevallen ben
DJMOdonderdag 13 november 2008 @ 08:04
quote:
Op donderdag 13 november 2008 07:35 schreef tessie het volgende:
tex kan je dan niet beter ff bellen met de verloskundige om het te laten checken?

Hier gaat het goed, ben vandaag 8 weken. En super moe, ik mis tegenwoordig elke dag het laatste gedeelte van GTST omdat ik dan gewoon al in slaap gevallen ben
je mist er niets aan maarre er is de volgende dag een herhaling he

tex ik zou even bellen idd!
dakota.. doe jij es rustig
voor reinhilde nog een

ik denk dat ik vanaf vandaag een rust/slaap uurtje overdag ga inlassen .. ben doodmoe, wil slapen, maar t lukt slecht...
Nijnadonderdag 13 november 2008 @ 08:42
Reinhilde, hopelijk ben je inmiddels bezig...
BEdonderdag 13 november 2008 @ 08:45
Dakota, wat schrikken joh! Vannacht niks meer gevoeld?
Marie79donderdag 13 november 2008 @ 09:01
Reinhilde, een paar voor je hoor! (hopelijk is het niet meer nodig)

Dakota, wat een schrik zeg!

Tex, hopelijk is het geen blaasontsteking...
Lishedonderdag 13 november 2008 @ 09:04
Dakota, da's inderdaad schrikken. Was het heel heftig? Waren het misschien indalingsweeen? (Weet niet of je baby al ingedaald is?) Las net in het award-topic jouw schiet-snel-raak verhaal. Sjonge. Volgens mij ben jij qua schrik wel wat gewend.

Reinhilde, ik hoop dat kindje al in jullie armen lig. En anders.... Puf ze!!! (Op naar de taart!)
texeloniadonderdag 13 november 2008 @ 09:18
Blaasontsteking zou misschien wel kunnen. Moet soms wel heeel vaak plassen als ik net ben geweest en kleine beetjes enzow. Maar lang niet altijd, moet ook vaak gewoon 'normaal' plassen. Maar beter even laten checken dan idd. Tel. spreekuur van de vk is vanmiddag pas.

Gisteren drukke dag op het wer gehad, toen ik thuis kwam kon ik bijna niet meer lopen. Ik kon niet meer op mijn rechtervoet steunen, dan zakte ik erdoorheen. Dus ik moest steeds met mn handen ergens op leunen om vooruit te komen. Op deze manier houd ik het natuurlijk nooit lang vol, ik hoop dat ze dan tevreden zijn op mijn werk

Ben benieuwd hoe het met Reinhilde is! Toch nog uit zichzelf begonnen, of zou ze in het ziekenhuis zijn? Of zou ze d'r kleine al in dr armen houden misschien? Voor de zekerheid een paar nog. Ik denk trouwens een meisje voor hen, maar ik heb het ook altijd fout
Koningindonderdag 13 november 2008 @ 09:28
Ik hoop dat het al gebeurd is bij Reinhilde...ze moest anders toch naar het ziekenhuis of niet??
Tex, dat klinkt niet goed, dat je amper kunt lopen als je van je werk terug komt...
Dakota, rustig aan he.
Bla_Bla_Bladonderdag 13 november 2008 @ 09:51
Oe ik kom even Reinhilde heel veel succes wensen, hoop dat je snel je kleintje in je armen mag houden!!
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 10:03
Owlet en Igraine, dat was me een dagje wel voor jullie gisteren. Zeer herkenbaar voor mij toen ik zwanger was van Twan aan het einde. Om de dag naar het ziekenhuis voor CTG en ik moest toen een dag urine opvangen. Wel fijn Igraine dat je weet dat ze je volgende week gaan inleiden als het zo blijft. Ik moest toen blijven wachten tot 42 weken, ondanks mijn verzoeken om me eerder in te leiden.

Dakota, dat is schrikken zeg... hopelijk blijven ze nu even weg.

Gisterenavond bij een oud-collega op visite geweest, was al 12 uur toen ik thuiskwam en uiteindelijk na half 1 dat ik sliep.. pff dat ben ik niet meer gewend. Twan voelde zich gisteren een beetje slapjes en had buikpijn, wilde zelfs niet naar voetbaltraining, en vanmorgen had hij er ook nog last van, wilde graag een dagje thuisblijven vandaag... maar gedaan. zodoende heb ik nog even doorgeslapen tot half 10 en staat Twan nu dansend en zingend in de kamer met de Sinterklaas cd's van vorig jaar morgen dus weer gewoon naar school
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 10:08
Hmm geen reinhilde

Ik heb geen last meer gehad van weeen vannacht.
Indalingsweeen konden het wel zijn geweest ja (al weet ik niet of die er ook nog komen als het kindje vastligt (al 2 weken nu)
Werd wel kotsmisselijk wakker
MeNicoledonderdag 13 november 2008 @ 10:14
20 November hebben we intake bij de vlos. En dan 17 december een echo. Normaal doen ze de echo met 10 weken maar heb gevraagd of het later kon. Geeft me toch een iets fijner gevoel. Dus nu met bijna 12 weken!!
Floriadonderdag 13 november 2008 @ 10:19
Potver, nou moet ik de hele dag F5-en voor Reinhilde! Ik hoop dat alles goed gaat/is gegaan!.

Dakota, wellicht ga jij heul hard achter Reinhilde aan?! Whoo! [Edit, neeee! jij mag nog helemaal niet! Binnenhouden dus!]

Tex, beter teveel belen dan 1x te weinig! De gyn vertelde mij dat een zwangere blaasontsteking echt heel andere klachten geeft dus who knows?

Raissa en Carmella, stelletje helden! Wat kan ik er anders over zeggen, lijkt me echt een nachtmerrie zoveel pijn.

Juttertje; wat moet je vaak spuiten! Ik hoop dat jullie het zo een beetje binnen de perken kunnen houden. Is het zo dat ze je wellicht gaan inleiden omdat de baby anders te groot gaat worden of zijn er andere redenen waarom ze het zouden willen doen?

Ik beval in het ziekenhuis met een medische indicatie. Ik weet al een jaar of tien dat als ik ooit zou moeten bevallen dit in het ziekenhuis moet gebeuren. Dus geen opties voor mij. Ik vinnut ook wel prima als het thuis zou kunnen dan weet ik niet of ik daar voor zou gaan omdat ik door de indeling van het huis dan in de woonkamer zou moeten gaan liggen en das ook zowat.

Ik heb om half tien intake met de kraamzorg, yup bijna een uur te laat nu. Tssssk.
_Ingrid_donderdag 13 november 2008 @ 10:28
Dakota wat schrikken zeg!

Tex wel bellen he!

Vanmorgen werd ik mega duizelig wakker en misselijk. De misselijkheid is weg, duizeligheid iets minder, maar is er nog wel. Heb al brood met veel zoet beleg gehad. En thee met suiker (yuk, drink altijd zonder suiker).
Iemand nog meer tips?

Reinhilde is vast aan het genieten van de beeb.
owletdonderdag 13 november 2008 @ 10:30
quote:
Op woensdag 12 november 2008 18:19 schreef Dakota het volgende:
wie is er trouwens van plan om thuis te bevallen?
ik
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 10:32
Ik ga trouwens niet thuis bevallen... maar in het geboortecentrum van de verloskundigen, mits er geen medische noodzaak komt.
owletdonderdag 13 november 2008 @ 10:40
Wat leuk, Diaan! Is dat een soort "ouderwetse" kraamkliniek?
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 10:40
ik zat een tijdje aan een kraamhotel te denken omdat het hier zo klein is.. maar bij nader inzien lijkt me thuis toch echt fijner
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 10:50
quote:
Op donderdag 13 november 2008 10:40 schreef owlet het volgende:
Wat leuk, Diaan! Is dat een soort "ouderwetse" kraamkliniek?
Dat weet ik eigenlijk niet zo goed maar ik denk van wel. Dit staat op de site van de VK:
quote:
Bevallen in het ziekenhuis vindt plaats op het geboortecentrum. Dit is een zelfstandige afdeling binnen het Medisch Spectrum Twente (lokatie Ariensplein), in de nabijheid van de verloskamers. Hier beval je dan onder onze leiding, samen met een kraamverzorgster. Indien alles voorspoedig verloopt betekent het dat je ca. 2 uur na de bevalling weer naar huis gaat.
Indien er tijdens de bevalling een medische indicatie ontstaat, word je overgebracht naar de nabijgelegen verloskamers van de gynaecologen.
Ik heb begrepen dat deze kamers als slaap/huiskamers zijn ingericht en dat je ook cd's enz. mee mag nemen. Toen ik zwanger was van Twan was er een VK tekort en mocht je niet eens thuis bevallen, toen hadden de VK's in Enschede ook een kraamcentrum, genaamd Geboortehoes ondergebracht in een bejaardencentrum. Toen een rondleiding gehad en het zag er heel gemoedelijk uit. Ik neem aan dat het nu ook weer zo is.
Raissadonderdag 13 november 2008 @ 10:58
Mailtje naar de internist gaat er zo uit.. Heb de hele nacht wakker gelegen van de pijn en heb nu nog steeds zoveel pijn.. Van het krom lopen verergeren mijn rugklachten en heb ik nu helemaal het idee dat ik geen kant op kan.. Heb vannacht toch maar 2 paracetamolletjes genomen om te kijken of het de pijn wat zou verminderen, heb geen verschil gemerkt helaas..

Als het goed is kan ik om 13 uur de internist ook nog even bellen.. Ben benieuwd wat ze dan van plan is, zit eigenlijk niet zo te wachten op weer een ziekenhuisovernachting...
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 11:03
quote:
Op donderdag 13 november 2008 10:50 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Dat weet ik eigenlijk niet zo goed maar ik denk van wel. Dit staat op de site van de VK:
[..]

Ik heb begrepen dat deze kamers als slaap/huiskamers zijn ingericht en dat je ook cd's enz. mee mag nemen. Toen ik zwanger was van Twan was er een VK tekort en mocht je niet eens thuis bevallen, toen hadden de VK's in Enschede ook een kraamcentrum, genaamd Geboortehoes ondergebracht in een bejaardencentrum. Toen een rondleiding gehad en het zag er heel gemoedelijk uit. Ik neem aan dat het nu ook weer zo is.
oohhjaaa jij bent ook een tukker (jij ging toch eerst ook naar dora)?
Koningindonderdag 13 november 2008 @ 11:03
Ik ga in het ziekenhuis bevallen, omdat ik dat gewoon graag wil.
Floriadonderdag 13 november 2008 @ 11:05
Raissa Sterkte!

Diaan, dat klinkt goed! Een mooie tussenweg! Zoiets zou ik nou ook wel willen, maar dat hebben we hier niet. Osn ziekenhuis is sowiezo wat ouderwets. Stel je zou moeten blijven slapen dan moet man gewoon naar huis! Maarrrrrr, die bevalling gaat natuurlijk zeer voorspoedig! Toch? toch? toch?
Marie79donderdag 13 november 2008 @ 11:19
Och Raissa Wat een prut nacht heb je achter de rug...

Floria, bevallen gaat altijd heel voorspoedig kop in het zand steekt

Bloeddruk was vandaag weer 140/100 (de 100 is nu sinds maandag en niet lager geweest). Verpleegkundige vroeg nog of ik vocht vasthou, maar zelf merk ik dat gewoon niet zo snel... Ze had het idee dat het een beetje was. Nu ja, zal het straks ook even aan W. vragen en morgen komt zij zelf ook weer...

[ Bericht 38% gewijzigd door Marie79 op 13-11-2008 11:21:08 ("Update" even van mezelf erbij gezeg) ]
Burdiedonderdag 13 november 2008 @ 11:26
Marie, bestaat er geen kans op zwangerschapsvergiftiging? Of wordt je daarom zo goed in de gaten gehouden qua bloeddruk? 140/100 is vrij hoog toch? Waar ligt de grens dat ze gaan inleiden?
Mijn zus heeft bij haar beide zwangerschappen 4 tot 6 weken in het ziekenhuis gelegen, om dezelfde reden . Niet leuk!
Fuentedonderdag 13 november 2008 @ 11:28
Dakota, ik ging eerst naar Dora
Hier in Hengelo heb je ook het Zotel geloof ik, volgens mij kun je daar ook bevallen, al weet ik dat niet zeker.

Owlet, hoe gaat het? Alles nog rustig?

Raissa, wat onwijs rot dat je zoveel pijn hebt.. hopelijk kunnen ze je toch verder helpen
Igrainedonderdag 13 november 2008 @ 11:42
Sterkte Raissa!

Marie ook al hoge bloeddruk, het is wat met alle LLM's.
Hier nog steeds hetzelfde, geen baby Ik ga er maar vanuit dat ik morgenochtend gewoon weer naar het ziekenhuis moet.
Burdiedonderdag 13 november 2008 @ 11:50
Ben je al flauw van het wachten, Igraine?
owletdonderdag 13 november 2008 @ 12:14
quote:
Op donderdag 13 november 2008 11:05 schreef Floria het volgende:
Raissa Sterkte!

Diaan, dat klinkt goed! Een mooie tussenweg! Zoiets zou ik nou ook wel willen, maar dat hebben we hier niet. Osn ziekenhuis is sowiezo wat ouderwets. Stel je zou moeten blijven slapen dan moet man gewoon naar huis! Maarrrrrr, die bevalling gaat natuurlijk zeer voorspoedig! Toch? toch? toch?
Uiteraard! hier mocht M. ook niet bij ons blijven toen ik een half nachtje (03.00 uur bevallen, 09.00 weer naar huis) moest blijven. Maar eigenlijk vonden we dat allebei niet zo erg. Hij kon even een frisse neus halen en lekker een paar uurtjes slapen en ik zat nog zo vol spanning van de bevalling dat ik het heerlijk vond om even helemaal alleen met mijn baby te kunnen liggen en verwerken.

Marie, dat is flink hoog! Hoe voel je je? Ik merk dat ik me beduidend minder fit voel en dan is mijn bloeddruk nog niet eens zó hoog. Sterkte, hopelijk hoef je niet zo lang meer te wachten

En datzelfde geldt natuurlijk voor Igraine

Raissa, je krijgt het wel voor je kiezen zeg Sterkte

Ik voel me niet zo lekker, maar als het zo blijft tot aan de bevalling dan is het wel te doen. Gister had ik heel veen iets van "kom op, ga me dan maar inleiden als jullie het zo somber in zien", maar vandaag kan ik me er wel weer op instellen dat een zwangerschap over het algemeen gewoon 40 weken duurt en dat dat een beter streven is (althans, voor mij) dan maar hopen dat de baby te vroeg komt. En ach, wat zijn nou die twee, drie weken nog
texeloniadonderdag 13 november 2008 @ 12:50
Nou ik heb de vk even gebeld. Ze begon ook meteen over een blaasontsteking, dus sowieso even urine laten checken. Maar nav mijn verhaal kan het ook goed komen door het werk dat te zwaar wordt. Dus raadde ze me aan daarover contact op te nemen met de bedrijfsarts.
Ticootjedonderdag 13 november 2008 @ 13:20
waar is reinhilde??????
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 13:20
quote:
Op donderdag 13 november 2008 11:03 schreef Dakota het volgende:

[..]

oohhjaaa jij bent ook een tukker (jij ging toch eerst ook naar dora)?
Niet dus, geen idee wie Dora is...

Volgens mij mag bij een redelijk normale bevalling de man nooit blijven slapen en blijven alleen de moeder en de baby in het ziekenhuis. Maar het is inderdaad een mooie tussenweg
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 13:21
quote:
Op donderdag 13 november 2008 13:20 schreef Ticootje het volgende:
waar is reinhilde??????
Aan het bevallen of aan het genieten van hun baby!! denk ik
Marie79donderdag 13 november 2008 @ 14:14
Er bestaat idd een kans op zwangerschapsvergiftiging Burdie, maar omdat ze in Hoorn aan de zgn. thuismonitoring doen, mocht ik dus naar huis en heb ik elke dag controle. Als ik ook maar iets voel qua tekenen dat het niet goed is (tintelen in mijn vingers, hoofdpijn, bandgevoel bovenin mijn buik) moet ik aan de bel trekken en naar het ziekenhuis.
Maar omdat ik me voor de rest gewoon goed voel, mag ik "heerlijk" thuis blijven, maar dus wel bijna de hele dag op bed. Ik ga er alleen uit voor toiletbezoek, douchen, broodje voor mezelf maken, af en toe even aan tafel zitten (om nog wat enveloppen te schrijven voor de geboortekaartjes). In principe mag ik 3x een kwartier per dag "op". En dan geen zware dingen gaan doen, want dat mag dan weer niet.
Owlet, ik voel me dus echt niet heel fit nee, vooral omdat dit mijn 4e week op bed is en mijn conditie echt achteruit geholt is (moet je nagaan dat ik daarvoor nog eens op de fiets weg ging, en als ik de straat uit was voelde ik het al zwaar worden). Na de bevalling schijnt het wel snel terug te komen hoor, en dan mag ik ook gewoon alles weer, wat dat betreft kijk ik heel erg uit naar de tijd na de bevalling!
Na ja, afwachten maar en als het maandag nog niet begonnen is, kijken ze in het ziekenhuis weer verder!
Raissadonderdag 13 november 2008 @ 15:38
quote:
Op donderdag 13 november 2008 10:58 schreef Raissa het volgende:
Mailtje naar de internist gaat er zo uit.. Heb de hele nacht wakker gelegen van de pijn en heb nu nog steeds zoveel pijn.. Van het krom lopen verergeren mijn rugklachten en heb ik nu helemaal het idee dat ik geen kant op kan.. Heb vannacht toch maar 2 paracetamolletjes genomen om te kijken of het de pijn wat zou verminderen, heb geen verschil gemerkt helaas..

Als het goed is kan ik om 13 uur de internist ook nog even bellen.. Ben benieuwd wat ze dan van plan is, zit eigenlijk niet zo te wachten op weer een ziekenhuisovernachting...
Had vrij vlot een mail terug, we gaan wel met prednison starten. Werd begin van de middag gebeld door het AMC, daar moet ik morgen heen naar een andere internist. Ik weet nog niet precies hoe en waarom maar dat hoor ik morgen wel (geloof dat mijn eigen internist een dezer dagen wordt geopereerd)...

Enige wat ik niet helemaal begrijp uit haar mailtje is de volgende zin: "Misschien de zwanger schap verder in het ziekenhuis uitdragen?". Ik mag toch bidden op mijn blote knietjes dat ze niet wil dat ik de komende 15 weken in het ziekenhuis ga doorbrengen?
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 15:40
quote:
Op donderdag 13 november 2008 13:20 schreef Diaan73 het volgende:

[..]

Niet dus, geen idee wie Dora is...

Volgens mij mag bij een redelijk normale bevalling de man nooit blijven slapen en blijven alleen de moeder en de baby in het ziekenhuis. Maar het is inderdaad een mooie tussenweg
zoals je kon zien bedoelde ik Fuente uut twente
BEdonderdag 13 november 2008 @ 15:43
Jeutje Raissa, dat zou wel echt heel erg kl*te zijn.
Fuentedonderdag 13 november 2008 @ 15:56
quote:
Op donderdag 13 november 2008 15:40 schreef Dakota het volgende:

[..]

zoals je kon zien bedoelde ik Fuente uut twente
Hey! Dat klinkt wel heel erg Guus kom naar huus
Jose81donderdag 13 november 2008 @ 16:11
Ben zo benieuwd hoe het is met Reinhilde....!!!!
Vickydonderdag 13 november 2008 @ 16:19
quote:
Op donderdag 13 november 2008 16:11 schreef Jose81 het volgende:
Ben zo benieuwd hoe het is met Reinhilde....!!!!
ja ik ooK!

maar een paar voor de zekerheid!
owletdonderdag 13 november 2008 @ 16:20
Raissa, dat zou echt vervelend zijn! Hopelijk is het niet nodig en geeft de prednison wat verlichting.
_Bar_donderdag 13 november 2008 @ 16:37
Reinhilde en nixx hoe is het bij jullie ????
marlieskedonderdag 13 november 2008 @ 16:49
quote:
Op donderdag 13 november 2008 15:38 schreef Raissa het volgende:

[..]

Had vrij vlot een mail terug, we gaan wel met prednison starten. Werd begin van de middag gebeld door het AMC, daar moet ik morgen heen naar een andere internist. Ik weet nog niet precies hoe en waarom maar dat hoor ik morgen wel (geloof dat mijn eigen internist een dezer dagen wordt geopereerd)...

Enige wat ik niet helemaal begrijp uit haar mailtje is de volgende zin: "Misschien de zwanger schap verder in het ziekenhuis uitdragen?". Ik mag toch bidden op mijn blote knietjes dat ze niet wil dat ik de komende 15 weken in het ziekenhuis ga doorbrengen?

Raissa ik neem aan dat ze ermee bedoelen dat je onder controle van de gyn komt te staan en thuis bevallen er dan helaas niet meer in zit.
Ik hoop wel van harte dat de prednison je wat verlichting gaat geven.
Vlinderdonderdag 13 november 2008 @ 16:52
Raissa, ik hoop dat je gewoon thuis kan blijven en dat de nieuwe medicijnen helpen, 15 weken in het ziekenhuis rondhangen lijkt mij idd ook niet prettig..

Ik ben zo benieuwd naar Reinhilde! Hoop dat alles goed gaat!!
Sonnetje85donderdag 13 november 2008 @ 16:57
Nog nix van Reinhilde??
Jammer Ben wel benieuwd haha,
Jeliefdonderdag 13 november 2008 @ 17:00
Diaan, bij mijn/ ons ziekenhuis mag de man(of iemand anders) de eerste nacht blijven slapen. Daar hebben ze een klein bankbedje voor. Mike is dus na Emma haar geboorte blijvneslapen. Ik moet zeggen dat ik dat heel prettig vond,ik denk dat ik mij heel erg alleen en verlaten zou voelen.

Ik kwam gister tot de ontdekking dat al het 'nare' van debevalling van Emma mij nog wel erg hoog zit. Eerdaags dus maar eens met Mike om de tafel om een geboorteplan te maken en dat ook bij de vlos bespreken.
Floriadonderdag 13 november 2008 @ 17:46
Raissa, ik denk ook dat de gyn bedoeld dat je onder controle moet blijven in het ZH. Je zal toch niet 15 wk in het ziekenhuis moeten blijven?

Reinhilde! Je zal nu je baby bij je hebben, ik hoop het althans!
Reinhildedonderdag 13 november 2008 @ 18:18
Vanochtend, na een nacht met weinig slaap want wachtend op weeen, de VK gebeld om te vragen hoe laat ik over gedragen zou worden aan het ziekenhuis, ik had inmiddels al 31 uur gebroken vliezen.
De VK meldde, terwijl Nixxx en ik hyper in bed zaten, want, nu ging het toch echt niet lang meer duren voor we ons babietje in onze armen konden sluiten, dat ze nu dacht dat ze zich vergist had. Dat ze gisteravond al aan het twijfelen was, en ook de arts in het ziekenhuis al gesproken had over haar twijfel. (Maar niet mij bellen...).

Ik belde iets na zevenen en moest dus wachten tot zij mij weer zou bellen om 9 uur. Het was maar goed dat ik zat toen ik belde, want het nieuws dat mn vliezen dus misschien wel helemaal niet gebroken waren kwam erg hard aan. De afgelopen 2 weken heb ik me al voort moeten slepen, en dan gister die 'high' dat het nu echt ging gebeuren, en dan nu opeens weer twijfel. Ik kan niet beschrijven hoe dat voelt.

Uiteindelijk moesten we om 10:00 uur in het ziekenhuis zijn voor onderzoeken.
Goed nieuws: de baby doet het heel goed.
Slecht nieuws: mijn vliezen zijn dus NIET gebroken. Geestelijk ben ik echt keihard onderuit getrapt, van 'nog maar 1 dag!' naar 'nog 4 weken' is erg, erg, erg, moeilijk. Ik heb al zoveel gehuild vandaag, ik ben zo verdrietig en boos op de VK. Ze had het mij nooit mogen verzekeren dat de vliezen echt gebroken waren als ze twijfels had. En ze had dan op z'n minst gisteravond al moeten bellen ipv vanochtend pas.

Ik weet niet of ik nu nog wel met deze verloskundigenpraktijk verder wil, het vertrouwen is op dit moment weg. De VK van het ziekenhuis vond het erg moeilijk om me te laten gaan, zo verdrietig was ik. Ze heeft me ook op het hart gedrukt dat ik echt mag kiezen om overgedragen te worden aan het ziekenhuis. En dat ik echt contact moest opnemen als ik het geestelijk te zwaar kreeg.

Nu moet ik dus gaan beslissen of ik thuis met vk ga bevallen, of in het ziekenhuis zonder die vk.

Iig, Nixxx en ik proberen maar te denken aan het feit dat het niet betekend dat we nu helemaal geen baby krijgen, maar dat baby er echt nog is, maar dat we ons weer opnieuw moeten opladen.
Dakotadonderdag 13 november 2008 @ 18:22
jezus wat kut Dat is idd een achterlijke fout van de vk.
Gelukkig dat het verder wel goed gaat met de baby.
Igrainedonderdag 13 november 2008 @ 18:23
He getver Reinhilde!! Ik kan me voorstellen dat het een klap is als je zoiets te horen krijgt. Wel ongelooflijk van die VK zeg, ik zou ook behoorlijk kwaad zijn.

Heel veel sterkte (en toch helaas misschien ook geduld) gewenst.
owletdonderdag 13 november 2008 @ 18:24
Och lieve Reinhilde, wat ontzettend, ontzettend idioot en stom en $%^&*(
Ik hoop dat je een beetje uit kan rusten en bij kan komen van zo'n achtbaan aan emoties
huuphuupdonderdag 13 november 2008 @ 18:25
Gat Reinhilde wat erg
Ik vind dat je groot gelijk hebt wb die vk. Zij had dat idd niet mogen verzekeren dan.

Sterkte de komende tijd dan, en ook sterkte met de keuze die je gaat maken mbt de vk of het ziekenhuis.

Ynskedonderdag 13 november 2008 @ 18:34
quote:
Op donderdag 13 november 2008 18:18 schreef Reinhilde het volgende:
Vanochtend, na een nacht met weinig slaap want wachtend op weeen, de VK gebeld om te vragen hoe laat ik over gedragen zou worden aan het ziekenhuis, ik had inmiddels al 31 uur gebroken vliezen.
De VK meldde, terwijl Nixxx en ik hyper in bed zaten, want, nu ging het toch echt niet lang meer duren voor we ons babietje in onze armen konden sluiten, dat ze nu dacht dat ze zich vergist had. Dat ze gisteravond al aan het twijfelen was, en ook de arts in het ziekenhuis al gesproken had over haar twijfel. (Maar niet mij bellen...).

Ik belde iets na zevenen en moest dus wachten tot zij mij weer zou bellen om 9 uur. Het was maar goed dat ik zat toen ik belde, want het nieuws dat mn vliezen dus misschien wel helemaal niet gebroken waren kwam erg hard aan. De afgelopen 2 weken heb ik me al voort moeten slepen, en dan gister die 'high' dat het nu echt ging gebeuren, en dan nu opeens weer twijfel. Ik kan niet beschrijven hoe dat voelt.

Uiteindelijk moesten we om 10:00 uur in het ziekenhuis zijn voor onderzoeken.
Goed nieuws: de baby doet het heel goed.
Slecht nieuws: mijn vliezen zijn dus NIET gebroken. Geestelijk ben ik echt keihard onderuit getrapt, van 'nog maar 1 dag!' naar 'nog 4 weken' is erg, erg, erg, moeilijk. Ik heb al zoveel gehuild vandaag, ik ben zo verdrietig en boos op de VK. Ze had het mij nooit mogen verzekeren dat de vliezen echt gebroken waren als ze twijfels had. En ze had dan op z'n minst gisteravond al moeten bellen ipv vanochtend pas.

Ik weet niet of ik nu nog wel met deze verloskundigenpraktijk verder wil, het vertrouwen is op dit moment weg. De VK van het ziekenhuis vond het erg moeilijk om me te laten gaan, zo verdrietig was ik. Ze heeft me ook op het hart gedrukt dat ik echt mag kiezen om overgedragen te worden aan het ziekenhuis. En dat ik echt contact moest opnemen als ik het geestelijk te zwaar kreeg.

Nu moet ik dus gaan beslissen of ik thuis met vk ga bevallen, of in het ziekenhuis zonder die vk.

Iig, Nixxx en ik proberen maar te denken aan het feit dat het niet betekend dat we nu helemaal geen baby krijgen, maar dat baby er echt nog is, maar dat we ons weer opnieuw moeten opladen.
Vlinderdonderdag 13 november 2008 @ 18:35
Jezus Reinhilde wat stom van dr..

Succes met het opnieuw opladen!
Burdiedonderdag 13 november 2008 @ 18:42
Reinhilde. Wat een rotsituatie zeg... probeer in elk geval lekker uit te rusten nu en laat nixxx anders eens een hartig woordje met de VK praten?
DJMOdonderdag 13 november 2008 @ 19:05
reinhilde ... ik had zo gehoopt dat je je met een baby had gemeld.. heel veel sterkte op dit moment en heel veel kracht gewenst voor het opnieuw opladen
Reinhildedonderdag 13 november 2008 @ 19:09
Nixxx denkt dat het voor mijn gemoedsrust fijner zal zijn om in het ziekenhuis te bevallen. Maar aan de andere kant, ik wil(de) zo graag thuis, vanwege de rust voor mij en de baby.

Het is natuurlijk niet het einde van de wereld, maar zo'n rollercoaster aan emoties is wel echt zwaar. Ik ben dan ook echt helemaal gesloopt. Ik ga zo mijn bedje opzoeken, maar eerst wil ik iedereen bedanken voor het medeleven.
Jeliefdonderdag 13 november 2008 @ 19:13
Sjonge jonge wat een doos! Je baby komt idd echt wel Reinhilde. Sterkte met wachten!
Fuentedonderdag 13 november 2008 @ 19:20
Reinhilde, dat meen je niet meis! Jeutje, waarom heeft ze dat dan uberhaupt gezegd als ze twijfelde? En inderdaad, waarom jullie niet gebeld?
Ach meis toch! Hopelijk kun je komende nacht lekker slapen, misschien ziet het er morgen weer veel zonniger uit Dikke knuffel van hier!
Floriadonderdag 13 november 2008 @ 19:26
Reinhilde dat is wel echt gepruts zeg! Rust maar lekker uit en als het iets minder hoog zit maar even met de praktijk bespreken? En anders misschien even langs in het ziekenhuis om te kijken hoe het daar is? Misschien valt het allemaal wel mee?!
Hang in there!
Maneki.Nekodonderdag 13 november 2008 @ 19:27
Oh Reinhilde dat is heul niet leuk! Wat een enorm stomme fout van de vk om jou niet eerst te bellen maar je in de zenuwen te laten.
Kop op en ik duim voor je dat de weeen vannacht beginnen en je vliezen dan spontaan en onmiskenbaar breken
cattiedonderdag 13 november 2008 @ 19:28
Reinhilde, wat vreselijk rot zeg! Ik kan me goed voorstellen dat je er aan denk over te gaan naar het ziekenhuis.
Diaan73donderdag 13 november 2008 @ 19:39
Jeetje Reinhilde wat een toestanden zeg... wel fijn dat het gewoon goed gaat met de baby.. en sterkte met het verwerken van deze teleurstelling en het nemen van de voor jullie juiste beslissing, en die baby komt er echt wel uit!!!
quote:
Op donderdag 13 november 2008 17:00 schreef Jelief het volgende:
Diaan, bij mijn/ ons ziekenhuis mag de man(of iemand anders) de eerste nacht blijven slapen. Daar hebben ze een klein bankbedje voor. Mike is dus na Emma haar geboorte blijvneslapen. Ik moet zeggen dat ik dat heel prettig vond,ik denk dat ik mij heel erg alleen en verlaten zou voelen.
Ow dat is wel prettig Ik heb het hier in Enschede nog niet gehoord. Mijn schoonzusje is om kwart voor 12 's avonds bevallen, maar mn broertje ging/moest? volgens mij gewoon naar huis.
BEdonderdag 13 november 2008 @ 19:39
Wat een domper zeg...
Probeer dan nu iig echt maar goed te slapen, je zal het nog hard nodig gaan hebben over een paar nachten.
sjakdonderdag 13 november 2008 @ 19:53
quote:
Op donderdag 13 november 2008 17:00 schreef Jelief het volgende:
Diaan, bij mijn/ ons ziekenhuis mag de man(of iemand anders) de eerste nacht blijven slapen. Daar hebben ze een klein bankbedje voor. Mike is dus na Emma haar geboorte blijvneslapen. Ik moet zeggen dat ik dat heel prettig vond,ik denk dat ik mij heel erg alleen en verlaten zou voelen.
He wat grappig, dat hadden ze ook in mijn ziekenhuis
quote:
Ik kwam gister tot de ontdekking dat al het 'nare' van debevalling van Emma mij nog wel erg hoog zit. Eerdaags dus maar eens met Mike om de tafel om een geboorteplan te maken en dat ook bij de vlos bespreken.
Goed zo, zeker doen en niet twijfelen om aan de verloskundige te overhandigen. Het heeft mij bij de tweede bevalling zeker geholpen om dingen duidelijk te hebben en zelf ook duidelijk te zeggen voordat er echt al iets aan de hand was

Reinhilde
Straks lach je erom, echt. Want wat is nu 4 weken maar nu....het is echt heel slordig van de verloskundige geweest. Heeft ze wel haar excuses aangeboden? Ik vind het nogal wat als je nu gaat beslissen om in het ziekenhuis te bevallen. Op de kledingbeurs begon je echt blij te worden toen je aan een thuisbevalling dacht! Dat moet je je ook niet zomaar af laten nemen. Beslis dus nog niet!!! Hoe is de zorg bij deze verloskundige tot nu toe geweest? Als dat allemaal goed is gegaan kun je er dan niet nog eens met haar over praten? Wie weet kun je haar toch nog vertrouwen. Bah, wat een domper zeg, ik zou in jouw situatie ook de hele dag huilen
nummer_zoveeldonderdag 13 november 2008 @ 20:10
Sterkte Reinhilde. Wat hierboven al werd gezegd: beslis niet te snel toch in het ziekenhuis te gaan bevallen, slaap er eerst eens een nachtje over en laat het even bezinken.
En misschien toch een gesprek met de VK?
Kersjesdonderdag 13 november 2008 @ 20:12
Jeetje Reinhilde, wat een enorme teleurstelling voor jullie!
Schandalig van die vk dat ze je zo lang heeft laten wachten op iets waarvan ze zelf al dacht dat het niet zou komen... Fouten maken is menselijk, ze had het verkeerd beoordeeld, maar dan had ze je desnoods midden in de nacht moeten komen vertellen dat ze het ws. de eerste keer mis had, en je niet zomaar laten zitten hopen en wachten op niks!

Sterkte en probeer straks toch de positieve punten te ontdekken in dit geheel. Extra voorpret en nog even de laatste periode met z'n tweetjes (jij + , maar ook jij + baby in buik) enzo...
Loisdonderdag 13 november 2008 @ 20:19
Jeetje Reinhilde..... Ik begrijp dat je nu even de teleurstelling moet verwerken. Wel goed dat jullie inzien dat het niet betekend dat er helemaal geen baby komt, maar dat het (helaas) gewoon nog eventjes gaat duren. Ik hoop dat je nog een beetje kunt slapen vannacht
Lishedonderdag 13 november 2008 @ 20:26
Reinhild, wat een domper. Sjonge.
Verder ben ik het helemaal met Sjak eens. Ik hoop dat je je niet door die kwaadheid laat leiden, maar gewoon doet wat het beste voelt. Als je graag thuis bevalt zou ik dat zeker nog in overweging nemen. Succes hoor, want naar blijft het!
Marie79donderdag 13 november 2008 @ 20:31
Nou ja, Reinhilde, wat raar van je VK... dat ze je idd gisteravond niet gebeld had dat ze overleg had gehad met de gyn, nou ja, eigenlijk alles is al ook door anderen gezegd!
Wel heel fijn dat je al inziet dat er evengoed een baby'tje aankomt!
Even een dikke voor je hoor!
Webkimdonderdag 13 november 2008 @ 20:58
Reinhilde, ik hoop dat kleine Reinhilde/Nix zich toch nog snel aan zal dienen. Ook al wordt het dus niet zo snel als je gisteren nog dacht. Ik wens je nieuwe energie en een positieve instelling. En kies ondanks het gebeurde waar je je goed bij voelt, of dat nou thuis of in het zkh is. Mijn ervaring is dat er evengoed euh... Patty Brard of de kroonprins had kunnen bij zijn als de VK. Van haar heb ik, los van instructies natuurlijk, zo weinig als persoon meegekregen. Overigens ben ik onvoorzien in het zkh geeindigd, kan natuurlijk ook nog. Maar de keuze is vooralsnog nog steeds aan jou hoor.
juttertjedonderdag 13 november 2008 @ 21:17
Ah, Reinhilde, wat balen...
Jambodonderdag 13 november 2008 @ 21:41
Wat een teleurstelling Reinhilde. Sterkte met afwachten maar weer.
_Ingrid_donderdag 13 november 2008 @ 22:08
Reinhilde Wat een teleurstelling zeg. Sterkte met beslissen wat je gaat doen.
PM-girldonderdag 13 november 2008 @ 22:43
Och Reinhilde toch! Wat een pech!

Heel veel sterkte meid!
Ticootjedonderdag 13 november 2008 @ 22:51
reinhilde ik ben bevallen in het westeinde. Ondanks dat ik thuis wilde bevallen heb ik tijdens de bevalling toch besloten om naar het ziekenhuis te gaan. Het is me daar heel goed bevallen. Ze hebben daar ook een verloskamer met een bad, mij leek het heerlijk, tot ik weeen kreeg. Maar sommige zweren erbij.
Angel-Eyezdonderdag 13 november 2008 @ 23:07
Och Reinhilde.... ik leef met jullie mee
Sterkte hoor en probeer inderdaad even lekker bij te slapen
texeloniadonderdag 13 november 2008 @ 23:09
Reinhilde wat ontzettend balen zeg! En ook STOM van de vk dat ze niet eerder haar twijfels tegen jou heeft uitgepsorken. Kan me voorstellen dat je er nu geen vertrouwen meer in hebt. Sterkte
marlieskedonderdag 13 november 2008 @ 23:25
Reinhilde wat knullig dat het zo loopt, en je was al zo ongeduldig

Ik ben super pro ziekenhuis hoor maar aub lees ff mee.

Je krijgt maar 1x de kans (misschien vaker maar ik ken jullie gezinsplanning niet) om te kiezen waar je wilt bevallen, en als je al maanden roept dat je thuis wilt bevallen dan laat je je dat toch niet afnemen door een vk ?
Ga dat gesprek aan met haar, neem Nixx mee of je moeder (iemand die je steunt!) en zorg dat je die kans krijgt/afdwingt om thuis te bevallen.
En als je haar echt niet meer wilt zoek dan snel een andere vk!

ik zou het gewoon zo jammer vinden als je je wens nu laat varen door de teleurstelling en emoties
(en tuurlijk mag je van mij in het ziekenhuis bevallen.... maar alleen als je dat echt echt wilt )
_Ingrid_donderdag 13 november 2008 @ 23:28
Ik vroeg me nog af Reinhilde, of er niet meerdere vk's zijn in de praktijk. Neem aan van wel.
Als je dan toch heel graag thuis wilt bevallen, misschien dat je dan kunt afspreken dat je gegarandeerd een van de anderen krijgt. Gewoon maar een ideetje.
Carmelladonderdag 13 november 2008 @ 23:45
quote:
Op donderdag 13 november 2008 10:58 schreef Raissa het volgende:
Mailtje naar de internist gaat er zo uit.. Heb de hele nacht wakker gelegen van de pijn en heb nu nog steeds zoveel pijn.. Van het krom lopen verergeren mijn rugklachten en heb ik nu helemaal het idee dat ik geen kant op kan.. Heb vannacht toch maar 2 paracetamolletjes genomen om te kijken of het de pijn wat zou verminderen, heb geen verschil gemerkt helaas..
Raissa, verdorie wat klote dat je zóveel pijn hebt!
Ik hoop dat je snel met medicijnen kunt starten en dat je pijn afneemt. Veel succes morgen! Hopelijk kunnen ze wat meer voor je gaan doen
Carmelladonderdag 13 november 2008 @ 23:49
Reinhilde, jeetje wat een blunder van haar en hóe slordig! Kan me voorstellen dat het echt een gigantische domper is. Ik hoop dat je straks de teleurstelling iets aan de kant kan zetten, zodat je tot rust kunt komen en kunt beslissen wat voor jou het beste voelt. Heel veel sterkte en een dikke knuffel!
_Bar_vrijdag 14 november 2008 @ 01:37
reinhilde wat een domper zo meis
Reinhildevrijdag 14 november 2008 @ 07:42
Wat zijn jullie lief allemaal, dat doet veel goed. Nixxx is nu naar zijn werk, dat voelde ook zo raar. Hij had vandaag iets anders moeten doen voor ons gevoel! En ik voel me raar, een beetje numb. Gister in het Westeinde is er ook nog een echo gemaakt om te meten hoeveel vruchtwater er was, of het echt echt echt niet gebroken was, en toen is er nog een fotootjje gemaakt van een voetje voor ons, het enige dat nog scherp in beeld kwam. Ook het gezichtje konden we een beetje zien, nog steeds/weer (net als met de 20 weken echo) met de handjes bij het gezichtje. Heel lief, maar ook een beetje een troostprijs.
Thuis/ziekenhuis, daar ga ik vandaag maar eens goed over nadenken.

Stom gedoe!
Koninginvrijdag 14 november 2008 @ 08:01
Reinhilde, wat een gedoe zeg. Word je zo opgefokt en daarna weer neer geslagen.......
Hopelijk heb je vannacht wat kunnen slapen en kun je vandaag en de komende dagen goed gaan nadenken over wat je graag wilt.
Estrysvrijdag 14 november 2008 @ 08:26
Rustig aan Reinhilde. Laat jezelf eens lekker verwennen dit weekend zou ik zeggen en probeer te ontspannen.
IK ga vanavond lekker even ergens een hapje eten en wat dingen kopen voor de baby. Wij (nou ja mijn man maar gemeenschap van goederen haha) heeft 255 euro gewonnen in de staatsloterij
Nou ga ik naar mijn werk, heb wel hoofdpijn maar hoop maar dat het nog zakt dadelijk. Gisteravond hadden we trouwens een voorlichtingsavond over borstvoeding. Er waren maar twee mannen waaronder die van mij en hij lette ook nog heel goed op ook
Nijnavrijdag 14 november 2008 @ 08:46
Reinhilde, lijkt me wel een tegenvaller... Je zo instellen op: het gaat nu echt komen. En dan toch niet...
Succes met afwegen wat JIJ graag wilt. Als jij graag thuis wilt bevallen, kijk dan of je een andere vk kan krijgen of spreek het uit met deze... . En ik hoop dat beeb zich toch gauw aandient hoor!

Estrys, wat een wereldvent . Die van mij wilde absoluut niet mee .
Vickyvrijdag 14 november 2008 @ 08:50
Reinhilde
Wat een gedoe zeg!!

Estrys, dat is lekekr!!
DJMOvrijdag 14 november 2008 @ 09:07
sucees met je hoofdpijn estrys! fijn dat je man zo goed oplette

ik ben er nu wel achter dat na 8 uur eten niet slim is als je een rondtrappelende baby hebt.. gisteren weer alles eruit gegooid toen ik wilde gaan slapen..als ik eerder eet heb ik er geen last van. dus dan maar mijn eetpatroon aan passen. nog steeds verkouden, slapen lijkt wel iets beter te gaan. vanmiddag toch maar weer een uurtje liggen proberen, want ik ben nog steeds niet uitgerust als ik wakker word.
Fuentevrijdag 14 november 2008 @ 09:32
Hier is de BV avond die wij zouden volgen uitgesteld naar 9 december Dikke kans dat ik dan al bevallen ben!
peterfanvrijdag 14 november 2008 @ 10:04
Reinhilde, ik lurk hier alleen maar dus je kent me niet maar ik volg je wel. Wat een teleurstelling voor je, en ik vraag me ook echt af hoe een vk zich zo heeft kunnen vergissen??
De reden waarom ik hier nu even post: bij mij negeerde mijn vk signalen dat de bevalling er aan zat te komen. Ik had bloedverlies, slijmprop verloren en verloor druppeltjes vocht maar volgens hen niets aan de hand. Lang verhaal waar ik je als vreemde niet mee zal vermoeien maar wat ik wil zeggen: ik wilde ook heel graag thuis bevallen. Door het genegeer van de vk "moest" ik uiteindelijk naar het ziekenhuis en dat is me zo meegevallen! Ze waren daar ontzettend lief en ik merk nu, vier maanden later, dat ik nog steeds boos kan worden op de praktijk. Ik ben dus achteraf blij dat ik niet met hen ben bevallen....
Misschien helpt het iets.
En anders, zo als iemand al zei, is er misschien iemand anders in die praktijk, of een heel andere praktijk die je kan helpen? (en bedenk ook: van alle thuisbevallingen eindigen er toch veel uiteindelijk evengoed in het ziekenhuis...)
Sterkte en succes met alles!
Reinhildevrijdag 14 november 2008 @ 10:48
Peterfan, bedankt voor je verhaal, daar heb ik zeker wat aan. Mijn tante is ook VK (maar wel 1h45min rijden bij mij vandaan, dus veel te ver), dus ik ga ook haar eens om raad vragen vandaag. Ik vind het echt lastig om een beslissing te nemen!

Estrys, leuk! Lekker uit eten en shoppen altijd goed!
debuurvrouwvrijdag 14 november 2008 @ 10:55
Estrys, verder geen klachten? Geen tintelende vingers of een strak gevoel in je buik? Of dat je ineens meer vocht vast houdt?

Hoofdpijn moet je toch altijd een beetje in de gaten houden vind ik. Tuurlijk kan je wel eens "zomaar"hoofdpijn hebben. Maar je zit ook in je derde trimester.

Succes met je keuze Reinhilde. Ik ben de eerste keer in het ziekenhuis terecht gekomen met persweeen, de andere twee ben ik op medische indicatie daar bevallen. En ik vond het heerlijk! Geen zooi thuis, manlief kon nog even een nachtje bijslapen terwijl ik lag te hyperen van de hormonen.
Maar ja, het is een keuze die je zelf het beste maakt.