Die mag je even uitleggen...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 09:52 schreef Chaos-Zero het volgende:
[..]
True, maar het duurt soms lang voordat hij aanvalt met magic.
Zo uit mijn hoofd het het casting ofzo, iedergeval dat als je een spell doet, je zo een balkje ziet lopen tot ie vol zit.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:06 schreef GI het volgende:
En ik had niet door dat ik hem had gesloten!
[..]
Die mag je even uitleggen...
Jah... Dat is nou eenmaal hoe het werkt.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:07 schreef Chaos-Zero het volgende:
[..]
Zo uit mijn hoofd het het casting ofzo, iedergeval dat als je een spell doet, je zo een balkje ziet lopen tot ie vol zit.
Je kan met hoge level gear je concentreren op + haste maar ik denk dat als je op dit level al een beetje moe bent van de casting time die je mage heeft dat je dan in zijn algemeenheid niet al tevreden zal zijn met hetgeen dat een mage doet, en kan.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:11 schreef Chaos-Zero het volgende:
Mja, maar is er geen skill oid, die het casten sneller laat gaan?
Oke thnx voor de info in iedergevalquote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:13 schreef GI het volgende:
[..]
Je kan met hoge level gear je concentreren op + haste maar ik denk dat als je op dit level al een beetje moe bent van de casting time die je mage heeft dat je dan in zijn algemeenheid niet al tevreden zal zijn met hetgeen dat een mage doet, en kan.
Als je 'snel ogende' combat wil kan je veel beter een warrior of een enhancement shaman spelen denk ik. Eventueel een paladin maar das nogal een gedoe met seals en dergelijke. Een warlock kan je ook doen met veel 'snelle' DOT's die je in ieder geval optisch sneller een beestje doen doden.
Jawel, een + int enchant op een weapon geeft je meer mana en een iets hogere critical strike kans.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:17 schreef Chaos-Zero het volgende:
[..]
Oke thnx voor de info in iedergevalVanmiddag weer even spelen. Dus in principe hoeft een mage helemaal geen wapen bij zich te dragen?
Allerlei dingen die je magic verbeteren. DAt is op jouw level nog lang niet zoveel natuurlijk, maar je snapt het idee denk ik welquote:Merciless Gladiator's War Staff
Binds when picked up
Two HandStaff
90-193 DmgSpeed 2.00
(70.7 damage per second)
+55 Stamina
+42 Intellect
Durability: 0 / 120
Requires Level 70
Equip: Improves hit rating by 24
Equip: Improves critical strike rating by 42
Equip: Improves your resilience rating by 29
Equip: Increases spell power by 225.
Yeah, stuk duidelijker! Heel erg bedankt!quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:20 schreef GI het volgende:
[..]
Jawel, een + int enchant op een weapon geeft je meer mana en een iets hogere critical strike kans.
Een + spirit geeft je sneller mana terug maar + int is beter. + stamina geeft je meer hitpoints en zo heeft iedere enchantment op weapons zo zijn voordelen.
Min s2 epic staff heeft :
[..]
Allerlei dingen die je magic verbeteren. DAt is op jouw level nog lang niet zoveel natuurlijk, maar je snapt het idee denk ik wel
Jawel hoor maar dan heten ze lifelike mechanical toads en gaan ze voor tussen de 200g en de 368g over de toonbankquote:Op woensdag 29 oktober 2008 09:09 schreef stbabylon het volgende:
We hebben wel één probleem: geen goudmijnen...
Snapte hem wel hoor, hmm WC3 ook maar weer eens gaan doen denk. Ow trouwens check die pics http://www.blizzard.com/us/jobopp/#photos blizz ziet er uit als een behoorlijk relaxed bedrijf om te werkenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:34 schreef stbabylon het volgende:
Hehehehe, niet helemaal wat ik bedoelde, maar werkt net zo goed
(bedoelde uiteraard de mines uit WC1, 2 en 3)
Jammer dat je dan in Frankrijk moet werken.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:35 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Snapte hem wel hoor, hmm WC3 ook maar weer eens gaan doen denk. Ow trouwens check die pics http://www.blizzard.com/us/jobopp/#photos blizz ziet er uit als een behoorlijk relaxed bedrijf om te werken!
De US in dit geval de EU jobops staan op blizz.co.ukquote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:45 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Jammer dat je dan in Frankrijk moet werken.
Ik werk samen met Fransen... echt je begrijpt meteen waarom Frankrijk en Duitsland zo vaak oorlogen hebben uitgevochtenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:45 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Jammer dat je dan in Frankrijk moet werken.
Met mijn mage doe ik:quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:09 schreef GI het volgende:
[..]
Jah... Dat is nou eenmaal hoe het werkt.
Je staat op 30ft afstand, klikt op fireball *wacht* ziet de ball vliegen, klikt weer op fireball terwijl de ander vliegt, beestje komt op je afrennen terwijl je de tweede cast, beestje valt dood neer als hij vlakbij is, of je doet nog een arcane blast om hem af te maken.
Das toch best wel hoe je in PVE een mage speelt op dat level.
Ik ben op het moment runecloth aan het farmen net onder honor hold.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:54 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Met mijn mage doe ik:
Frostbolt (om ze te slowen)
Fireball x2 OF Arcane Missiles
Als ze vlak bij me zijn een Fire Blast
Dan is de mob 9 van de 10x wel dood als ze bij me zijn.
Hoop ik ook ja, zijn best wel leuke upgrades voor mn rougequote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:42 schreef DikkeSmikkel het volgende:
Nu maar hopen dat vandaag de invasion er nog is...
Hmm nicequote:Op woensdag 29 oktober 2008 11:07 schreef stbabylon het volgende:
Invasion is er tot 13-11. Zat tijd nog dus.
Hmm, volgens een Blizzard poster nog 'a few days'. En dat was gepost op maandag. Nouja, laten we het hopen. Ik heb iig gister nadat ik de roll verloren had nog ff 30 van die runes geneed zodat ik weer wat SoD's kan summonen. Vanavond toch maar, als ze er nog zijn, met een aantal guildies proberen.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 11:07 schreef stbabylon het volgende:
Invasion is er tot 13-11. Zat tijd nog dus.
?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:18 schreef stbabylon het volgende:
Ik wil naar huis en verder gaan met exploderen
Agony, corruption, siphon life, volgende.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 10:54 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Met mijn mage doe ik:
Frostbolt (om ze te slowen)
Fireball x2 OF Arcane Missiles
Als ze vlak bij me zijn een Fire Blast
Dan is de mob 9 van de 10x wel dood als ze bij me zijn.
Mja maar ik ben nog maar level 17 he.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:31 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Agony, corruption, siphon life, volgende.
Staan bv een stuk of 10 van die wretched op QD op mn in te hakken terwijl ik kan life tappen. Siphon Life en 2set T6 bonus for teh win.
De eerste keer had ik een beetje een multi-pull of 2 waardoor ik nogal hard de pan in ging... De 2e keer had ik een level 57 mee, dus moest ik iets meer clearen... Beide keren tijdens Ramstein de timer afgelopen..quote:Op woensdag 29 oktober 2008 08:11 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik deed het solo in 40 minuten, dus tsja...
Onze guild raidt momenteel een paar (3-4) avonden doordeweeks van 20:00 tot 22:30. Ik ga met 2-3 mee elke week. In het weekend kijken we wie er online zijn en gaan dan meestal oldskool stuff raiden met af en toe een ZA of Kara tussendoor.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:33 schreef Wiebelkont het volgende:
Ik zit met een dillema.
Ik speel al sinds WoW uitkwam zo ongeveer. Ik heb 3 level 70 karakters, een Human Rogue, Gnome Warlock en Dranei Warrior.
Met de Rogue en Warlock heb ik in het verleden veel geraid. Dat doe ik nu niet meer omdat andere dingen meer tijd vragen, zoals werk, thuissituatie en andere bezigheden. Mijn vriendin speelt ook WoW maar speelt dan wel graag met mij, en wil daarom ook graag 70 geraken zodat we samen aan WOTLK kunnen beginnen. Haar grootste ergernis is dat voor haar alles nieuw is, voor mij niet, ik heb alles al tot in den treure meegemaakt. Als we beiden aan de uitbreiding beginnen is het nieuw en uitdagender dan nu.
Waar ik mee zit is dat sommige dingen me dusdanig ergeren dat ik overweeg toch te stoppen. Ik heb 3 level 70 karakters waar ik (naar eigen mening) toch heel behoorlijk mee overweg kan. Ik ken mijn plaats in de groep (indien aanwezig) en ken mijn skills. Ik kon vroeger vooral met mijn lock best wel een gevecht winnen (soms 2 tegelijk) en stond regelmatig heel hoog in raids.
Daar ik geen tijd meer heb voor raids, besloot ik de Warrior te levelen met de bedoeling PVP te gaan doen, in de hoop dat ik dan met minder tijdsinvestering per sessie, toch leuk te kunnen spelen. Ik vond warriors altijd al indrukwekkend in de BG's, maar ze blijken in de praktijk niet zo geweldig.
Ondanks het feit dat ze plate armor dragen en veel mitigation hebben, gaan ze zo ongeveer net zo snel dood als een mage of andere class. Plate betekent niks meer en ze slaan erdoorheen als papier. BG's zijn voor mij dus ook een non-stop 'doodgaan en ressen' repetitie. Ik begrijp dat als ik Resilience zou gaan opbouwen, dat zou moeten verbeteren, maar dat vind je alleen op PVP gear, wat je in turn weer verdient door veel BG's te doen. (Arena trekt me niet). Met gemiddeld 200 a 300 honour per BG potje gaat dit tergend langzaam, en tegen de tijd dat ik een set zou hebben zijn wel een half jaar verder.
Ik zou graag door willen spelen en de WOTLK meemaken, maar het feit dat ik totaal het onderspit delf tegen welke class dan ook, BG of geen BG, ontneemt me de lust om dat nog te proberen, dan word het gewoon weer een solo-grind naar 80 om tegen hetzelfde probleem aan te lopen.
Ik wil best de tijd nemen om eens een avondje te spelen, maar er zijn altijd mensen die geen leven hebben, de beste spullen hebben, en dat alle classes blijkbaar genormaliseerd zijn helpt ook niet.
Wat moet ik doen om met een redelijke tijdsinvestering toch een kans te maken? Ik verwacht niet bij de Top10 van de BG's te horen, maar een keertje langer dan 1 minuut rondlopen zonder de spirit healer weer af te wachten, zou toch leuk zijn...
P.S. Ik denk dat mijn speelstijl op zich niet verkeerd is, en mijn gear (Warrior heeft momenteel zelf gecrafte Thunder, onderweg naar Deep Thunder/Stormherald, met Arms build) is ook niet slecht. PVE rip ik meerdere level 70 mobs achtereen aan stukken en grinden gaat echt heel hard. Heb 6k armor en 20% crit, 11k HP en 5% to hit, waarmee ik dus (2h) effectief 0% miss heb.
Baron gaat bij mij dood als zijn counter op 29 staat.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:36 schreef Omentuva het volgende:
[..]
De eerste keer had ik een beetje een multi-pull of 2 waardoor ik nogal hard de pan in ging... De 2e keer had ik een level 57 mee, dus moest ik iets meer clearen... Beide keren tijdens Ramstein de timer afgelopen..
Oja? Weer zombies of..?quote:
niet alleen daar...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:50 schreef Elmowan het volgende:
Oh je bedoelt dat alle avatars nu zombies zijn op officiele forums?
..... bijna kijk eens iets minder ver dan je neus lang isquote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:50 schreef Elmowan het volgende:
Oh je bedoelt dat alle avatars nu zombies zijn op officiele forums?
Vorm samen met je vriendin een arena team en speel daarmee gewoon samen (of met iemand anders natuurlijk) als je daar dan een hoge rating krijgt krijgt je toegang tot betere gear en overleef je weer langer etc etc. Natuurlijk kan je gewoon in BG spelen om te trainen als je arena buddy er niet is. Met 10 potjes per week ben je in principe klaar tenzij je echt snel wilt ranken dan word het een ander verhaal maar dan hoef je er nog steeds niet mega veel tijd in te steken.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:33 schreef Wiebelkont het volgende:
Ik zit met een dillema.
Ik speel al sinds WoW uitkwam zo ongeveer. Ik heb 3 level 70 karakters, een Human Rogue, Gnome Warlock en Dranei Warrior.
Met de Rogue en Warlock heb ik in het verleden veel geraid. Dat doe ik nu niet meer omdat andere dingen meer tijd vragen, zoals werk, thuissituatie en andere bezigheden. Mijn vriendin speelt ook WoW maar speelt dan wel graag met mij, en wil daarom ook graag 70 geraken zodat we samen aan WOTLK kunnen beginnen. Haar grootste ergernis is dat voor haar alles nieuw is, voor mij niet, ik heb alles al tot in den treure meegemaakt. Als we beiden aan de uitbreiding beginnen is het nieuw en uitdagender dan nu.
Waar ik mee zit is dat sommige dingen me dusdanig ergeren dat ik overweeg toch te stoppen. Ik heb 3 level 70 karakters waar ik (naar eigen mening) toch heel behoorlijk mee overweg kan. Ik ken mijn plaats in de groep (indien aanwezig) en ken mijn skills. Ik kon vroeger vooral met mijn lock best wel een gevecht winnen (soms 2 tegelijk) en stond regelmatig heel hoog in raids.
Daar ik geen tijd meer heb voor raids, besloot ik de Warrior te levelen met de bedoeling PVP te gaan doen, in de hoop dat ik dan met minder tijdsinvestering per sessie, toch leuk te kunnen spelen. Ik vond warriors altijd al indrukwekkend in de BG's, maar ze blijken in de praktijk niet zo geweldig.
Ondanks het feit dat ze plate armor dragen en veel mitigation hebben, gaan ze zo ongeveer net zo snel dood als een mage of andere class. Plate betekent niks meer en ze slaan erdoorheen als papier. BG's zijn voor mij dus ook een non-stop 'doodgaan en ressen' repetitie. Ik begrijp dat als ik Resilience zou gaan opbouwen, dat zou moeten verbeteren, maar dat vind je alleen op PVP gear, wat je in turn weer verdient door veel BG's te doen. (Arena trekt me niet). Met gemiddeld 200 a 300 honour per BG potje gaat dit tergend langzaam, en tegen de tijd dat ik een set zou hebben zijn wel een half jaar verder.
Ik zou graag door willen spelen en de WOTLK meemaken, maar het feit dat ik totaal het onderspit delf tegen welke class dan ook, BG of geen BG, ontneemt me de lust om dat nog te proberen, dan word het gewoon weer een solo-grind naar 80 om tegen hetzelfde probleem aan te lopen.
Ik wil best de tijd nemen om eens een avondje te spelen, maar er zijn altijd mensen die geen leven hebben, de beste spullen hebben, en dat alle classes blijkbaar genormaliseerd zijn helpt ook niet.
Wat moet ik doen om met een redelijke tijdsinvestering toch een kans te maken? Ik verwacht niet bij de Top10 van de BG's te horen, maar een keertje langer dan 1 minuut rondlopen zonder de spirit healer weer af te wachten, zou toch leuk zijn...
P.S. Ik denk dat mijn speelstijl op zich niet verkeerd is, en mijn gear (Warrior heeft momenteel zelf gecrafte Thunder, onderweg naar Deep Thunder/Stormherald, met Arms build) is ook niet slecht. PVE rip ik meerdere level 70 mobs achtereen aan stukken en grinden gaat echt heel hard. Heb 6k armor en 20% crit, 11k HP en 5% to hit, waarmee ik dus (2h) effectief 0% miss heb.
Is het bij de Arena niet zo dat als je verliest, je alleen maar naar beneden gaat?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:02 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Vorm samen met je vriendin een arena team en speel daarmee gewoon samen (of met iemand anders natuurlijk) als je daar dan een hoge rating krijgt krijgt je toegang tot betere gear en overleef je weer langer etc etc. Natuurlijk kan je gewoon in BG spelen om te trainen als je arena buddy er niet is. Met 10 potjes per week ben je in principe klaar tenzij je echt snel wilt ranken dan word het een ander verhaal maar dan hoef je er nog steeds niet mega veel tijd in te steken.
Ooooooooooooooooooooooh zoquote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:57 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
..... bijna kijk eens iets minder ver dan je neus lang is
Yup, win je dan ga je omhoog verlies je dan ga je naar beneden.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:13 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Is het bij de Arena niet zo dat als je verliest, je alleen maar naar beneden gaat?
quote:
Dus maak ik dan nog steeds geen fuck kans, met de gear die ik nu heb (0 resilience), word ik nog steeds platgewalst in de Arena, zoals dat nu in worldwide PVP of BG's ook gebeurt.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:31 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Yup, win je dan ga je omhoog verlies je dan ga je naar beneden.
[..]![]()
Bedoel je dat als je er geen flikker van kan dat je toch nog wel kans maakt op gear?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:02 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Vorm samen met je vriendin een arena team en speel daarmee gewoon samen (of met iemand anders natuurlijk) als je daar dan een hoge rating krijgt krijgt je toegang tot betere gear en overleef je weer langer etc etc. Natuurlijk kan je gewoon in BG spelen om te trainen als je arena buddy er niet is. Met 10 potjes per week ben je in principe klaar tenzij je echt snel wilt ranken dan word het een ander verhaal maar dan hoef je er nog steeds niet mega veel tijd in te steken.
Heb je een beetje reputation bij TBC instance factions? (Keepers of Time, Sha'tar etc etc)quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:36 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Dus maak ik dan nog steeds geen fuck kans, met de gear die ik nu heb (0 resilience), word ik nog steeds platgewalst in de Arena, zoals dat nu in worldwide PVP of BG's ook gebeurt.
Nee, daarvoor moet ik instances runnen, en daar heb ik de tijd niet voor. Ik heb er geen moeite mee dat ik er wat voor moet doen, maar het moet geen maanden duren, en het moet binnen mijn speeluren haalbaar zijn.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:58 schreef Necrodeath het volgende:
[..]
Heb je een beetje reputation bij TBC instance factions? (Keepers of Time, Sha'tar etc etc)
Daar kun je namelijk wat blauwe begin pvp gear kopen, kost een paar gold per stuk ofzo.
Nadeel is dat je wel wat rep moet hebben.
Anders zit er denk ik niks anders op dan pvp'en tot je season 2 kunt halen met honor.
Misschien kun je toch een paar delen halen, je hebt maar Honored nodig bij verschillende factions, wat je op zich makkelijk kunt halen door quests (met uitzondering van Keepers of Time en Sha'tar misschien). Als je met quests geleveled hebt, zul je waarschijnlijk genoeg rep hebben al voor een paar deeltjes?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:03 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Nee, daarvoor moet ik instances runnen, en daar heb ik de tijd niet voor. Ik heb er geen moeite mee dat ik er wat voor moet doen, maar het moet geen maanden duren, en het moet binnen mijn speeluren haalbaar zijn.
Hm, dat is wel een hele goede tip. Samen met die Arena's. Ik ga deze set halen en kijken of ik mijn vriendin hard naar de 70 kan boosten, dat kan nog leuk wordenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:18 schreef Necrodeath het volgende:
[..]
Misschien kun je toch een paar delen halen, je hebt maar Honored nodig bij verschillende factions, wat je op zich makkelijk kunt halen door quests (met uitzondering van Keepers of Time en Sha'tar misschien). Als je met quests geleveled hebt, zul je waarschijnlijk genoeg rep hebben al voor een paar deeltjes?
Misschien de moeite waard om toch even online te kijken
http://www.wowhead.com/?itemset=750
quote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:36 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Dus maak ik dan nog steeds geen fuck kans, met de gear die ik nu heb (0 resilience), word ik nog steeds platgewalst in de Arena, zoals dat nu in worldwide PVP of BG's ook gebeurt.
Yup, afaik gaan ze dat in WOTLK niet veranderen. Season A is live, Season B is met korting verkrijgbaar en Season C is met honor verkrijg baar. Je zult dan wel niet alles direct kunnen kopen maar je kunt jezelf wel omhoog werken zoquote:Op woensdag 29 oktober 2008 14:43 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Bedoel je dat als je er geen flikker van kan dat je toch nog wel kans maakt op gear?
Dunno afaik alleen die met die gate enzo. Zou wel erg tof zijn als er meer van dat soort shit in het spel zitquote:Op woensdag 29 oktober 2008 16:14 schreef drumstickNL het volgende:
Zijn er veel cinematics te unlocken met quests ?
Naast smilies op hun boomstronken plaatst blizz ook smilies op hun kaartenquote:
Succes daarmee, reken er maar op dat je sowieso een hele guild bereid moet krijgen die jou daarbij wilt helpen. En dan nog de talloze andere WoW spelers die dat ook willenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 18:49 schreef SharQueDo het volgende:
Als de migration naar Terokkar en/of Azuremyst open gaat dan ga ik daar heen, Scarab Lord halen. :3 Maar eerst ff de scepter halen. Moet BWL in. ^^
2 van de set-items heb ik, en mocht gelijk even mee op een guild run langs Magisters Terrace, goed voor Epic bootsquote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:45 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Hm, dat is wel een hele goede tip. Samen met die Arena's. Ik ga deze set halen en kijken of ik mijn vriendin hard naar de 70 kan boosten, dat kan nog leuk worden
AQ40 en BWL laatst met 40 man gepugged. Ging teringsnel. En m'n guild krijg ik wel zover dat we world bosses gaan killen met 5 man. Moet alleen BoN rep hebben.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 19:10 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Succes daarmee, reken er maar op dat je sowieso een hele guild bereid moet krijgen die jou daarbij wilt helpen. En dan nog de talloze andere WoW spelers die dat ook willen
Die 'best glitch' in Dalaran is trouwens vet. Die muziek onder 'het' youtube filmpje.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 20:30 schreef drumstickNL het volgende:
Ik maak altijd de fout dat ik nieuwe gebieden ga checken op youtube,,
Dan valt er niet meer te zien natuurlijk in het spel..Vraag één geheime locatie, easter eggs en glitches aan mij en ik ken 'm.
Zelf speel ik ongeveer anderhalf jaar op me warrior... ongeveer 8 maanden hardcore geraid en nu gewoon voor de fun beetje pvpen.. ik heb redelijk wat resilience opgebouwd (350) en loop rond in s3 gear. In bg's moet je gewoon een healer bij je hebben, anders ie het inderdaad veel doodgaan. Misschien wat voor je vriendin om shaman of paladin te spelenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 13:33 schreef Wiebelkont het volgende:
Ik zit met een dillema.
-------
P.S. Ik denk dat mijn speelstijl op zich niet verkeerd is, en mijn gear (Warrior heeft momenteel zelf gecrafte Thunder, onderweg naar Deep Thunder/Stormherald, met Arms build) is ook niet slecht. PVE rip ik meerdere level 70 mobs achtereen aan stukken en grinden gaat echt heel hard. Heb 6k armor en 20% crit, 11k HP en 5% to hit, waarmee ik dus (2h) effectief 0% miss heb.
Dat kan volgens mij niet. Het realm is 90 dagen gesloten voor migratie en volgens mij heeft blizz een ingebouwd genereringssysteem voor de benodigde reagents voor de opening van die gates ingebouwd en duurt die 90 dagen. Dat hebben ze toendertijd expres gedaan omdat anders het te lang duurde voordat de gates open zouden gaan op sommige realms. Dus die gates zijn over 90 dagen open als de migratie gaat gebeuren.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 18:49 schreef SharQueDo het volgende:
Als de migration naar Terokkar en/of Azuremyst open gaat dan ga ik daar heen, Scarab Lord halen. :3 Maar eerst ff de scepter halen. Moet BWL in. ^^
Yeah alles ziet er net ff beter uit dan eerstquote:Op woensdag 29 oktober 2008 18:02 schreef Insania het volgende:
[ afbeelding ]
De effecten bij Death Knight zijn wel spectaculair![]()
Hebben ze alle effecten wat "mooier" gemaakt? Mijn man zegt dat zijn warlock spells er nu beter uit zien, maar als rogue merk ik er weinig van so far.
Wiebelkont, het zou ook erg veel helpen als je de armory link ff post. Je gear lijkt zo 1-2-3 inderdaad vrij slecht, zeker voor het einde van TBC (wat ook meteen een downside is ervan, men krijgt te vlug en gemakkelijk epic loot). Ik zou me er niet te druk om maken en in WotLK pas te gaan voor wat je wilt, desnoods dat je nu nog wat honor bij elkaar sprokkelt, maar puur om te bewaren voor WotLK PvP gear.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 22:57 schreef CittaR het volgende:
[..]
Zelf speel ik ongeveer anderhalf jaar op me warrior... ongeveer 8 maanden hardcore geraid en nu gewoon voor de fun beetje pvpen.. ik heb redelijk wat resilience opgebouwd (350) en loop rond in s3 gear. In bg's moet je gewoon een healer bij je hebben, anders ie het inderdaad veel doodgaan. Misschien wat voor je vriendin om shaman of paladin te spelen.
Als ik zo naar je stats kijk heb je niet echt goede gear.... 20% crit is echt heel erg weinig. Ik zit tegen de 40% aan en als ik met een fury warrior of feral druid zit dus al snel 45% crit. dat icm met 2200 ap self buffed kunnen clothies het toch lastig met me hebben.
Een warrior is lastig te spelen, pas toen ik me echt bezig ging houden met arena (1920 rating gehaald, net geen 3s shoulders dus) leerde ik een stuk meer over mijn klasse maar vooral over andere klasses. Warriors hebben nou eenmaal geen manier om te ontsnappen, houd daarom je team members in de gaten en vermijd sitatuaties waar je er alleen voor staat. 1v1 is warrior ongeveer de zwakste klasse. Samen met andere en vooral een healer ben je waarschijnlijk de meeste gevreesde klasse, behalve voor mages dan.
Bij deze. Ik heb sinds gisteravond 2 van de 5 genoemde set items gehaald en grind nu voor de andere 3. Misschien was het luck of gewoon een goeie dag, maar het ging al beter in AV gisterenquote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:05 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Wiebelkont, het zou ook erg veel helpen als je de armory link ff post. Je gear lijkt zo 1-2-3 inderdaad vrij slecht, zeker voor het einde van TBC (wat ook meteen een downside is ervan, men krijgt te vlug en gemakkelijk epic loot). Ik zou me er niet te druk om maken en in WotLK pas te gaan voor wat je wilt, desnoods dat je nu nog wat honor bij elkaar sprokkelt, maar puur om te bewaren voor WotLK PvP gear.
Warrior kan vrij sterk zijn in 1v1, dus daar ben ik het niet echt mee eens CittaR. Nu ben ik zelf een protection warrior en geen enkele meleeclass slaat een deukje in me (), maar ook met iets als Arms of Fury kan je vrij sterk zijn en iig een gelijk gegearde tegenstander zo de grond in meppen (het feit dat ik een S2 healer met een shield slam al 60% eraf mep, zegt wel iets
). Je bent alleen heel erg afhankelijk van je gear, en in het geval van hierboven is het vrij weinig, zeker in vergelijking met de rest van de spelers.
Gaat moeilijk worden denk ik.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 18:49 schreef SharQueDo het volgende:
Als de migration naar Terokkar en/of Azuremyst open gaat dan ga ik daar heen, Scarab Lord halen. :3 Maar eerst ff de scepter halen. Moet BWL in. ^^
En dan op het laatst ruzie krijgen over wie de mount nou krijgtquote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:58 schreef stbabylon het volgende:
Scarab Lord op een nieuwe server is volgens mij niet te doen door migraten.
Er zullen altijd van die ziekelingen zijn die binnen 3 dagen 70 zijn en er dan keihard tegen aan gaan. Met een groep.
Idd en dan ook een epic broek 100% laten droppen van die invasion campsquote:Op donderdag 30 oktober 2008 10:31 schreef Murloc het volgende:
Hmmm, die nieuwe sets die te koop zijn voor necrotic runes zijn eigenlijk best lekker als upgrades![]()
Half uurtje grinden en je hebt 2 items, 3 als je geluk hebt. Over wellfare gear gesproken
Neuh, War Effort laat ik de server lekker doen. Ik ga verder met BoN rep grinden (Fragments en AQ) op m'n eigen server.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:07 schreef stbabylon het volgende:
En hoe ga je dit doen:
http://www.wow-europe.com(...)ort/wareffort.html?3
in je eentje???
Jij gaat mij toch niet vertellen dat tientallen mensen in de 1e week 70 zijn en mensen in 3 maanden tijd duizenden en duizenden Silithus Carapace Fragments gegrind hebben (per player) en miljoenen items hebben ingeleverd?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:47 schreef Murloc het volgende:
[..]
Gaat moeilijk worden denk ik.
Volgens mij mag je de eerste 60 of 90 dagen niet naar een nieuwe server migreren.
En deze week zullen de eerste level 70's al aan het grinden zijn in Silithus.
Maar succes iig
wtfquote:Op donderdag 30 oktober 2008 07:23 schreef Basimah het volgende:
[..]
Dat kan volgens mij niet. Het realm is 90 dagen gesloten voor migratie en volgens mij heeft blizz een ingebouwd genereringssysteem voor de benodigde reagents voor de opening van die gates ingebouwd en duurt die 90 dagen. Dat hebben ze toendertijd expres gedaan omdat anders het te lang duurde voordat de gates open zouden gaan op sommige realms. Dus die gates zijn over 90 dagen open als de migratie gaat gebeuren.
Overigens zijn er een paar fanatiekelingen op die server al vanaf dag 1 balletje aan het afwachten op die questchain, dat ga je nooit redden. Volgens mij liggen die 24/7 voor die gates te wachten
warriors zijn de laatste patch een stuk sterker geworden. Maar tegen de meeste klasses is het toch lastig... ikheb het nu echt over 1v1, dus niet in een bg waar je de andere kan verrassen. Rogues waren altijd makkelijk te verslaan, 10 sec disarm maakt het wat moeilijker. Mage is niet te doen. SL/SL lock waren tot voor de patch onmogelijk. goede resto druid kan uren voor je weg blijven lopen, vooral nu ze mace stun eruit hebben gehaald. paladins zijn onmogelijk. goede resto shaman hoort het ook te winnen, enhancement kom ik niet vaak tegen. priests heb je nu wel een kans tegen, maar een goede priest kan het je toch erg moeilijk maken.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:05 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Warrior kan vrij sterk zijn in 1v1, dus daar ben ik het niet echt mee eens CittaR. Nu ben ik zelf een protection warrior en geen enkele meleeclass slaat een deukje in me (), maar ook met iets als Arms of Fury kan je vrij sterk zijn en iig een gelijk gegearde tegenstander zo de grond in meppen (het feit dat ik een S2 healer met een shield slam al 60% eraf mep, zegt wel iets
). Je bent alleen heel erg afhankelijk van je gear, en in het geval van hierboven is het vrij weinig, zeker in vergelijking met de rest van de spelers.
Ik heb de muziek altijd uit en winamp op de achtergrond aanquote:Op donderdag 30 oktober 2008 16:51 schreef drumstickNL het volgende:
Vind eigenlijk de WoW muziek nogal eentonig als je het spel al een lange tijd speelt.
Zou vetter zijn dat ze net zoals de Total War serie bijvoorbeeld als je aanvalt ruigere muziek hoort dan als je gewoon van A naar B gaat. Snappie ?
Wat deze kerel zegt.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:18 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ik heb de muziek altijd uit en winamp op de achtergrond aan
Nope en nope, alleen de arena dingen worden geresetquote:Op donderdag 30 oktober 2008 18:44 schreef ScarFace- het volgende:
Honorpoints van pvp worden toch niet gereset als WOTLK uitkomt?Evenals kills.
[complot] dat komt omdat Nihilium erop zit, dan zorgen ze wel dat die realm goed is. [/complot]quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:10 schreef Jdijkers het volgende:
Ik heb ook een lvl 70 warrior. Als je 1 instance doet dan valt de tijd die je kwijt bent echt wel mee. Vooral met wotlk worden die instances gefarmed dus altijd wel een groep te vinden. Je bent dus niet veel meer tijd kwijt aan instances dan aan PvP denk ik.
En ik weet niet hoe het zit met Wotlk maar in TBC (en pre-TBC) heb je ook kleinere raids zoals Gruul, Magtheridon en Onyxia's lair. Die duren echt niet zo lang. Uit eindelijk ben je ook veel tijd kwijt aan pvp'en alsmede aan pve. Het verschil (wat erg fijn is dat wel) is dat pvp individueel is en je nooit naar een groep hoeft te zoeken. En op bijvoorbeeld Magtheridon heb je bijna nooit een queue voor Bg's/Arena.
Wat heb je opstaan dan ?quote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:18 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ik heb de muziek altijd uit en winamp op de achtergrond aan
Ik heb een title zodra ze eindelijk 3.0.3. live gooien.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:58 schreef drumstickNL het volgende:
Wie heeft er al een achievement title ? Enneh, die van Explorer moet je dan in elk stukje v/d wereld zijn geweest of krijg je die title al als je overal globaal bent geweest ?
Ambassadorquote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:58 schreef drumstickNL het volgende:
Wie heeft er al een achievement title ? Enneh, die van Explorer moet je dan in elk stukje v/d wereld zijn geweest of krijg je die title al als je overal globaal bent geweest ?
1475quote:Op donderdag 30 oktober 2008 23:54 schreef Katth het volgende:
[..]
Wat zijn trouwens jullie achievement points? Ik zit op 2375.
wow nice, frisse kijk op wow weer.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 01:53 schreef SharQueDo het volgende:
Nieuwe interface. :3
[ afbeelding ]
Links boven de map: Player
Rechts boven de map: Target
Daar rechts van: targettarget (boven) en targettargettarget (onder)
Boven player frame: Focus
Boven target frame: Focus target
- Dominos (action bars)
- X-Perl (unit frames)
- Quartz (cast bars)
- Prat (chat mod)
- Sunn (viewport art)
- Minimap Button Frame
- Chinchilla (minimap enhancements)
- DBM & CT_Raid
Daarnaast:
- Atlasloot
- Cartographer
Nog ontbrekend:
- Auctioneer
- Healbot (komt rechts, waar links de chat staat zeg maar. 8x5 of 5x8)
- Fubar (komt bovenin)
- Omen
Nah, een avondje, valt reuze meequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 08:09 schreef drumstickNL het volgende:
lol alle gebieden zichtbaar maken ? Daar ben je zeker een week me bezig schat ik zo..
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:38 schreef stbabylon het volgende:
Metal of hardtrance/core/style bij het raiden.
Classic raider is toch inclusief AQ40 en BWL? Aangezien het raid instances zijn, ik moet ze beide ook nog + onyxia. Voor mij was Ragefire Chasm niet zo makkelijk te doen als alliance, maar 1x dood gegaan onderweg en ik was er.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 08:45 schreef stbabylon het volgende:
Ik heb alles van Kalimdor, Eastern Kingdoms en Outland ontdekt. Als Horde is Tendrasil en de Draenei eilanden even lastig, maar voor de rest goed te doen. Alleen een tikkie tijd. Oh, en er zijn lastige plekken die je niet 1, 2, 3 herkent op de kaart.
Verder heb ik Bloodsail Admiral en Jenkins. Waarbij ik alleen die eerste gebruik. Ik ben in een week van 1200 naar 1700 punten gegaan. Heb ook classic raider, 10 exalted. Wat ik iig nog wil is alle dungeons van outland op normal en heroic en AQ40 en BWL. Als ik 80 ben ga ik wel alle Outland raids pakken.
Wat ook hoog op mijn verlanglijstje staat is To all the Squirrels I loved.
Oh ik dacht Stella Gommans en Loretta Schrijverquote:Op donderdag 30 oktober 2008 22:01 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Yep.![]()
Stella en Loretta Lecarde (iets met Castlevania, jfgi)
nerf hunters...quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 09:20 schreef stbabylon het volgende:
Ja, Classic Dungeonmaster heb ik al, Raider wil ik nog
Onyxia ga ik binnenkort weer Solo proberen. Kwam tot phase 2 met een varken, met een gorilla moet ik verder komen.
Tsja, om dat mogelijk te maken moet ik wel met 53/8/0 rond lopen, waardoor ik niet meer serieus word genomen. Maar ja, die 4 punten zijn toch best belangrijk. Daarna loop ik nu continue met een focus-hungry pet rond. Maar goed, ik heb het er voor over. Heb nu wel heel veel plezier met het solo-en van van alles en nog wat. Zo'n Shadow of Doom krijg ik bijna dood solo. Fel Reaver lukt me ws. ook (die in HFP). En allerlei dungeons.quote:
Gorilla met deze spec o.i.d.? Lijkt me ook wel leuk om te proberenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 09:20 schreef stbabylon het volgende:
Ja, Classic Dungeonmaster heb ik al, Raider wil ik nog
Onyxia ga ik binnenkort weer Solo proberen. Kwam tot phase 2 met een varken, met een gorilla moet ik verder komen.
Metalquote:
Twins en Muru zijn echt super simpel nu, makkelijker dan Felmyst vind ik zelf. KJ kan nog wel een beetje klote zijn maar moet toch wel te doen zijn hoor!quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:25 schreef TripleM het volgende:
Gisteravond was weer een leuke Sunwell avond. Kalecgos, Brutallus en Felmyst gedaan, dinsdag Twins en met een beetje geluk M'uru. Maar dan, de laatste week voor WotLK!
Hebben jullie nog speciale raid-plannen voor die laatste week?
Normaal gesproken raiden we 3 avonden per week, 3 uur per avond, maar na de patch hebben een aantal mensen rust genomen. Nu raiden we samen met een ander guild, 2 avonden per week, en dat gaat verrassend goed. Waarschijnlijk plannen we 3 of misschien wel 4 raids in voor de laatste week, om toch een KJ kill te krijgen voor WotLK.
Geen raid plannen maar wel goldfarmen, gebieden bestuderen, slaapzak kopen en eten kopenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:25 schreef TripleM het volgende:
Gisteravond was weer een leuke Sunwell avond. Kalecgos, Brutallus en Felmyst gedaan, dinsdag Twins en met een beetje geluk M'uru. Maar dan, de laatste week voor WotLK!
Hebben jullie nog speciale raid-plannen voor die laatste week?
Normaal gesproken raiden we 3 avonden per week, 3 uur per avond, maar na de patch hebben een aantal mensen rust genomen. Nu raiden we samen met een ander guild, 2 avonden per week, en dat gaat verrassend goed. Waarschijnlijk plannen we 3 of misschien wel 4 raids in voor de laatste week, om toch een KJ kill te krijgen voor WotLK.
Ja idd, ik luister altijd Dubstep of Drum n Bass tijdens het raiden, of af en toe Dragonforcequote:Op donderdag 30 oktober 2008 17:38 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Wat deze kerel zegt.
Lekkere chille trance, triphop of 3fm bij het farmen. Metal of hardtrance/core/style bij het raiden.
Hehe nice, daar moet je er 50 voor hebben toch? Heb er nog maar 11quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:40 schreef WyriHaximus het volgende:
Gister gehaald! (Bleek nog een pet in me bank te hebben die ik over hete hoofd had gezien
.)
[ link | afbeelding ]
Mutilate is veel toffer spelen dan Combat Swords.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:58 schreef Murloc het volgende:
Ff vraagje voor de rogues hier;
Ben nu net level 70, dus mn gear is nog niks, maar heb nu wel genoeg honor verzameld voor de S2 oh.
Maar zal ik voor sword of dagger gaan?
Oftewel, zal ik switchen van combat swords naar mutilate spec?
Weet het ff niet...
Ik hoop het! En dan moet eigenlijk de healing staff nog droppen ookquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:37 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Twins en Muru zijn echt super simpel nu, makkelijker dan Felmyst vind ik zelf. KJ kan nog wel een beetje klote zijn maar moet toch wel te doen zijn hoor!
Ik speel nauwelijks nog met m'n rogue, maar waar in BC combat swords de meeste DPS deed, wordt WotLK de terugkeer van de dagger, toch? Ik zou lekker voor daggers gaan, dat zou ik op dit moment ook met m'n rogue doen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:58 schreef Murloc het volgende:
Ff vraagje voor de rogues hier;
Ben nu net level 70, dus mn gear is nog niks, maar heb nu wel genoeg honor verzameld voor de S2 oh.
Maar zal ik voor sword of dagger gaan?
Oftewel, zal ik switchen van combat swords naar mutilate spec?
Weet het ff niet...
Nicequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:25 schreef TripleM het volgende:
Gisteravond was weer een leuke Sunwell avond. Kalecgos, Brutallus en Felmyst gedaan, dinsdag Twins en met een beetje geluk M'uru. Maar dan, de laatste week voor WotLK!
Hebben jullie nog speciale raid-plannen voor die laatste week?
Normaal gesproken raiden we 3 avonden per week, 3 uur per avond, maar na de patch hebben een aantal mensen rust genomen. Nu raiden we samen met een ander guild, 2 avonden per week, en dat gaat verrassend goed. Waarschijnlijk plannen we 3 of misschien wel 4 raids in voor de laatste week, om toch een KJ kill te krijgen voor WotLK.
Nee, ik heb eerst op Ravenholdt gespeeld (RP PVP). Ik ben ongeveer 1.5-2 jaar geleden getransfered denk ik. Hoezo?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:05 schreef PBateman1978 het volgende:
Deathwing-EU ?
Vanaf het begin in 2003 al ?
Da's balen inderdaad. Als je met zo'n alt raid mee kunt zou dat ook wel vet zijn, als je het maar gezien hebt toch? Dat heb ik nu ook, het is ergens wel zonde dat het nu een stuk makkelijker geworden is, maar nu krijgen veel meer mensen de kans om nog wat van de raids te zien waar heel wat ontwikkeltijd in is gestoken. End-game content wordt na een expansion bijna niet meer gespeeld (die heb ik ook helemaal overgeslagen omdat ik nog geen level 60 had toen BC uit kwam).quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:12 schreef Fir3fly het volgende:
Nice. Mijn guild deed hetzelfde voor de patch (3 avonden per week) maar bij ons gingen de tanks op hiatus
. Net Brutallus niet neer gekregen voor de patch en nu raiden we niet meer
. Maar hopelijk kan ik deze week weer een plekje krijgen in de alt raid van de beste guild op mijn server, die voor de patch met alleen alts Kalecgos ook al neer hadden
.
Niets dan, dan ben je niet van de oude kliekquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 15:16 schreef TripleM het volgende:
Nee, ik heb eerst op Ravenholdt gespeeld (RP PVP). Ik ben ongeveer 1.5-2 jaar geleden getransfered denk ik. Hoezo?
Ik kom er nog steeds niet inquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:09 schreef WyriHaximus het volgende:
Score scripts ff iets aangepast, nu tenminste een fatsoenlijk hoeveelheid mensen in de lijst: http://fok.wyrihaximus.net/fok_wow_characters/ranking/pve/
Ow en gloeidoos heeft de grootste.
EDIT over hierboven: en ik dacht dat ik verslaafd was!
Helaas is armory nog steeds niet upgedate. -_-quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:09 schreef WyriHaximus het volgende:
Score scripts ff iets aangepast, nu tenminste een fatsoenlijk hoeveelheid mensen in de lijst: http://fok.wyrihaximus.net/fok_wow_characters/ranking/pve/
Ow en gloeidoos heeft de grootste.
EDIT over hierboven: en ik dacht dat ik verslaafd was!
Ik heb gister TK voor het eerst gecleared, gelijk de MH rep ring gehaald.quote:Op zaterdag 1 november 2008 02:35 schreef Fir3fly het volgende:
TK gecleared met PuG... het verschil tussen de echte kael en die in MgT is gewoon verdwenen.
ik sta maar 49stequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:09 schreef WyriHaximus het volgende:
Score scripts ff iets aangepast, nu tenminste een fatsoenlijk hoeveelheid mensen in de lijst: http://fok.wyrihaximus.net/fok_wow_characters/ranking/pve/
Ow en gloeidoos heeft de grootste.
EDIT over hierboven: en ik dacht dat ik verslaafd was!
Zal het ff fixenquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:39 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Ik kom er nog steeds niet in
Any chance omdat je Grim Batol aan elkaar hebt gezet? Een server als Twisting Nether heeft een spatie ertussen iig.
Met de Armory update ben ik van 60 sec naar 300 sec tussen request gaan zitten omdat het schijnt dat er een beveiliging in de armory zit om dit soort farmen tegen te gaan. Geef me ff een PM als het morgen nog niet goed is. Me eigen char update namelijk ook niet netjes en de armory zelf is ook niet 1 van de snelste meerquote:Op zaterdag 1 november 2008 03:45 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Helaas is armory nog steeds niet upgedate. -_-
Overigens heb ik er een lvl 11 warrior bij, ik zou wachten op heirloom items en wotlk met snellere xp blablabla, maar ik zat me vanavond zo te vervelen.
Armory is sowieso niet upgedate dus je kunt er weinig aan doen.quote:Op zaterdag 1 november 2008 11:22 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Zal het ff fixen. Heb de server list ergens anders vandaan genicked namelijk
. Anyway heb het nu gefixed, als er nog meer dingen niet kloppen laat het me dan ff weten. PM is handiger omdat ik het hier soms over het hoofd zie
.
[..]
Met de Armory update ben ik van 60 sec naar 300 sec tussen request gaan zitten omdat het schijnt dat er een beveiliging in de armory zit om dit soort farmen tegen te gaan. Geef me ff een PM als het morgen nog niet goed is. Me eigen char update namelijk ook niet netjes en de armory zelf is ook niet 1 van de snelste meer.
Dualboxen is echt cool om te doen. Ben sinds gisteren met 2 druids bezig, wil ze levellen als boomkin, dus ze heten loopvogel en de 2e meeloopvogelquote:Op zaterdag 1 november 2008 00:35 schreef SharQueDo het volgende:
Dan vind ik mijn twin Shammies toch leuker.![]()
[ afbeelding ]
Trouwens ding 31 (van 18 vandaag, totaal 18 uur /played nu).
mooi gedaan hoor... maar waarom xperl?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 01:53 schreef SharQueDo het volgende:
Nieuwe interface. :3
[ afbeelding ]
etc.
healbot is een addon waardoor je met klikken op namen iemand een bepaalde heal kan geven... zelf vind ik het echt neit handig. priests hebben gewoon teveel heals. leuk voor een paladin ofzo maar ik vond het alleen maar lastig.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:41 schreef vogelkooi het volgende:
Zie die add ons zoals heal bot staan wat houd dat in?
Ik heal nu nog alles 'manueel' en wat is de verbetering als ik die add ons ga gebruiken?
Als holy priest dan, zit nu bij Zul'farak te healen.
Boomkin, OOMkin, Moonkin, iedereen noemt het anders. In ieder geval bedoel ik die uil-vorm:quote:Op zaterdag 1 november 2008 18:24 schreef drumstickNL het volgende:
Boomkin ?
Jaja, ik weet het, heb zelf een main als druid.quote:Op zaterdag 1 november 2008 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Boomkin, OOMkin, Moonkin, iedereen noemt het anders. In ieder geval bedoel ik die uil-vorm:
[ afbeelding ]
En ik heb mn epic mount al een tijdje. Laatst nog die Cenarion Expedition mount erbij gehaald, omdat die er vet uit ziet.
Nu we het toch over nieuwe mounts hebben:quote:Op zaterdag 1 november 2008 20:19 schreef DjNivek het volgende:
Ik kom nog steeds niet in de lijst, maar hij vindt m'n char iig nu wel.
Ook nog maar een mountje toegevoegd aan m'n collectie, gaat er wel leuk uit zien op level 80 met de eerste tier, denk ik:
[ afbeelding ]
Armory is gewoon fucked nuquote:Op zaterdag 1 november 2008 20:19 schreef DjNivek het volgende:
Ik kom nog steeds niet in de lijst, maar hij vindt m'n char iig nu wel.
What the..quote:Op zaterdag 1 november 2008 22:23 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Armory is gewoon fucked nu. Het script begint rond 3 uur snachts te draaien dus dan zou het rustiger moeten zijn met updaten, hoop dat het iets uitmaakt.
Ow en wat ziet me oog net![]()
[ link | afbeelding ]
Moonpie!quote:Op zaterdag 1 november 2008 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Boomkin, OOMkin, Moonkin, iedereen noemt het anders. In ieder geval bedoel ik die uil-vorm:
[ afbeelding ]
En ik heb mn epic mount al een tijdje. Laatst nog die Cenarion Expedition mount erbij gehaald, omdat die er vet uit ziet.
Haha ik heb de aflevering vanmiddag gezien, echt superquote:Op zaterdag 1 november 2008 11:41 schreef WyriHaximus het volgende:
Ow bijna vergeten kwam dit tegen in dit topic http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=24043.0
Me.quote:Op zaterdag 1 november 2008 19:46 schreef drumstickNL het volgende:
Wie heeft d'r trouwens al een epic flying mount ?
Die heb ik pas ook gehaald. Hoeveel runs heb je erover gedaan?quote:Op zaterdag 1 november 2008 20:19 schreef DjNivek het volgende:
Ook nog maar een mountje toegevoegd aan m'n collectie, gaat er wel leuk uit zien op level 80 met de eerste tier, denk ik:
[ afbeelding ]
VBL *sigh*quote:
Whehe vind lekker gaan werkend die dag, dan savonds thuis komen en lekker gaan spelenquote:Op zondag 2 november 2008 10:39 schreef enter het volgende:
All of Azeroth will feel the Wrath of the Lich King in just a couple of weeks, when the second World of Warcraft expansion officially launches. If you want to be among the first to get your hands on the game, thousands of retailers around the world are hosting special midnight store openings to celebrate the release, and will start selling the game at 12:00 a.m. (local time) on November 13. In addition, Blizzard Entertainment developers and executives will be on hand to sign copies and meet players at several locations throughout Europe: Paris, London, Stockholm, Berlin, Madrid and Rotterdam. A full list of stores will be available in the coming days, so check back for updates regularly.
aaaaaah xperlquote:
Bwahahaha, geweldig.quote:Op zondag 2 november 2008 11:48 schreef CittaR het volgende:
[..]
aaaaaah xperl![]()
probeer het is met een add on die er wat mooier uitziet..... Pitbull misschien
Gister is er trouwens echt wat episch op onze server gebeurd. Een alliance raid kwam naar TB nadat ze net Thrall hadden gekilled... Was een raid van de top 3 guilds op onze server. Het is een kort filmpje maar je lacht je helemaal kapot!
hahahaha geweldig!quote:Op zondag 2 november 2008 11:48 schreef CittaR het volgende:
[..]
aaaaaah xperl![]()
probeer het is met een add on die er wat mooier uitziet..... Pitbull misschien
Gister is er trouwens echt wat episch op onze server gebeurd. Een alliance raid kwam naar TB nadat ze net Thrall hadden gekilled... Was een raid van de top 3 guilds op onze server. Het is een kort filmpje maar je lacht je helemaal kapot!
Ik had em gisteren na ongeveer 9-10 runs. Daarvoor wel een paar keer 2-3 runs gedaan, volgens de achievements heb ik in totaal 23 keer Baron vermoord.quote:Op zondag 2 november 2008 10:47 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Die heb ik pas ook gehaald. Hoeveel runs heb je erover gedaan?
PVP is sowieso gaar, maar dat is mijn mening.quote:Op zondag 2 november 2008 14:25 schreef Catch_me het volgende:
Denk dat ik WOTLK oversla, arena is en blijft toch gaar
Dat kloptquote:Op zondag 2 november 2008 17:10 schreef Sapstengel het volgende:
Lol die mercedes motorkap.
Maar het zal toch allemaal wel meevallen? Als je naar de loot kijkt van de nieuwe naxx en Tier7 heeft het niet overdreven veel spellpower bijvoorbeeld, en dat zijn dan epics. De sprong in items zal vast niet zo groot worden als toen tbc kwam.
Beste caster sword heeft al 520 spell power in wrath, bijna dubbele van de sunflare.quote:Op zondag 2 november 2008 17:10 schreef Sapstengel het volgende:
Lol die mercedes motorkap.
Maar het zal toch allemaal wel meevallen? Als je naar de loot kijkt van de nieuwe naxx en Tier7 heeft het niet overdreven veel spellpower bijvoorbeeld, en dat zijn dan epics. De sprong in items zal vast niet zo groot worden als toen tbc kwam.
PvP is gaar omdat je niet weet wat je kan verwachten. Een baas doet elke keer hetzelfde en kan je lekker op trainen om hetzelfde liedje te perfectioneren. Als je zegt: ik vind pvp niet leuk want daar word je afgerekend op je skills... ok, maar dit is te zielig voor worden. Kom dan met argumenten.quote:Op zondag 2 november 2008 14:45 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
PVP is sowieso gaar, maar dat is mijn mening.
Nieuwe pet peeve: Blastwave (Typhoon en Thunderstorm tellen ook, maar ik heb nog niet met een Elemental Shaman gegrouped sinds de patch en de moonkins hadden iets van intelligentie..) als je nét aggro hebt ofzo. Of als je net in MgT een caster pack LoS-pulled hebt.quote:Op zondag 2 november 2008 20:29 schreef Sapstengel het volgende:
Door PvE leer je ook goed genoeg je character besturen. Ik kite geregeld mobs met m'n mage als er een grote pack is, als een soort van offtank. Als je gaat raiden of heroics gaat doen en je hebt je class niet onder controle werkt het ook niet. Vaak genoeg met andere mages gespeeld die rondlopen met ice armor in een raidnog nooit van counterspell hebben gehoord of de hele tijd kutspells als cone of cold gebruiken.
Lol deze jongen die dit voor elkaar heeft gekregen heet Bojax, hij zit in de guild waar ik guildmaster van ben genaamd DutchDevils.quote:
en t was een belg in een nederlandse guild die t voor elkaar kreeg XDquote:
Hij is idd Belgisch.quote:Op maandag 3 november 2008 00:40 schreef Setoshi het volgende:
[..]
en t was een belg in een nederlandse guild die t voor elkaar kreeg XD
overigens ga ik WOTLK met n stel vrienden om 0:00 uur kopen, bij de gamewinkel op 5 minuten loop afstand, en dan een paar dagen gamen
Hehe nee ik kies er wel zelf voor altijd. Als er zo'n noob caster op een afstandje staat nuken, counterspell en nog wat crap als frost nova en fire/frost ward als hij weer begint met casten. Of gewoon in normal mode, shit als ramps ofzo.quote:Op maandag 3 november 2008 00:22 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Nieuwe pet peeve: Blastwave (Typhoon en Thunderstorm tellen ook, maar ik heb nog niet met een Elemental Shaman gegrouped sinds de patch en de moonkins hadden iets van intelligentie..) als je nét aggro hebt ofzo. Of als je net in MgT een caster pack LoS-pulled hebt.
Echt, dat is zó irritant.
noobs die counterspell gebruiken als je mount.quote:Op zondag 2 november 2008 20:52 schreef CittaR het volgende:
Ik heb het dan ook eigenlijk niet echt over battlegrounds maar vooral over arena. Ok, elke mage kan CS gebruiken. Maar er is een verschil tussen het gebruiken en het echt gebruiken wanneer je er iets aan hebt. Tuurlijk zitten batllegrounds vol met noobs en kan elke idioot die goedkope rotzooi halen. Ik draag ook met trots mijn PvE gear, ook al heb ik bij T6 opgegeven. Maar ik kan duidelijk het verschil zien tussen iemand die overweg kan met zijn klasse of iemand die weet hoe die zijn klasse moet spelen.
sha'tari skyguard? cenarion expedition?quote:Op maandag 3 november 2008 08:38 schreef stbabylon het volgende:
Hard op weg naar mijn kip. Alle BE starter quest gedaan en in Ghostlands exalted met Tranq. Zit nu op 11000/12000. In principe dus nog zo'n 295 stacks Runecloth. Maar helaas, dat denken er meer bij mij op de server. Als er al Runecloth op de AH staat, is het voor 12~16g per stack. Zelf farmen kan natuurlijk ook, maar met zo'n maximaal 12 stacks per uur, ben ik nog wel even bezig. Dan heb ik wel ehr.. even rekenen hoor
6 raptors
6 wolven
7 kippen
6 flying mounts
2 engineering mounts
dus... 27 mounts.
Dan exalted raken met de Mag'har, das 8, dus 35. Kom ik er nog 15 tekort. Kan ik doen door de kodo's en undead horsies te pakken, maar dan nog moet ik er 4...
Helaas, ik moet pvp-en dus
Ik heb ook in de DutchDevils gezetenquote:Op maandag 3 november 2008 00:32 schreef legacythe2nd het volgende:
[..]
Lol deze jongen die dit voor elkaar heeft gekregen heet Bojax, hij zit in de guild waar ik guildmaster van ben genaamd DutchDevils.
Het was heerlijk om dit te zien.
mjah , de war effort gaf aardig wat rep ofc dus dat heft elkaar weer min of meer op , stopte wel toen de gates opengingen en was er niet voor aq er was ook ofc) maar goedquote:Op maandag 3 november 2008 11:55 schreef stbabylon het volgende:
Je kreeg vroeger veel minder rep. Dus maakt wel verschil of je de quests voor TBC of er na hebt gedaan
Die war effort heb ik misbruikt om mijn Raptor te halen. Dat heeft me toen genoeg centen gekostquote:Op maandag 3 november 2008 14:00 schreef dontcare het volgende:
[..]
mjah , de war effort gaf aardig wat rep ofc dus dat heft elkaar weer min of meer op , stopte wel toen de gates opengingen en was er niet voor aq er was ook ofc) maar goed
Als mage heb je (zo goed als) niks aan armor.quote:Op maandag 3 november 2008 15:06 schreef Chaos-Zero het volgende:
Ik heb eigenlijk een (domme) vraag. Maar ik heb nu een mage van lvl 30, maar als ik tegen sommige vecht van lvl 28 bijvoorbeeld, dan ben ik toch vrij snel dood. Mijn armor is 320 zo uit m'n hoofd. Is mijn armor te laag (voor het lvl en voor een mage) of wat?
Zijn het spelers of zijn het de MOB's in het spel ? Het verschilt allemaal tussent taktiek en ga zo maar verder. Tegen een lvl 28 warrior zal jij het als je het alleen met je staff probeert het makelijk verliezen. Als je netjes je magic van een afstand begint te gebruiken je iceblock gebruikt en wegblinkt om te proberen te kiten is het weer heel wat andersquote:Op maandag 3 november 2008 15:06 schreef Chaos-Zero het volgende:
Ik heb eigenlijk een (domme) vraag. Maar ik heb nu een mage van lvl 30, maar als ik tegen sommige vecht van lvl 28 bijvoorbeeld, dan ben ik toch vrij snel dood. Mijn armor is 320 zo uit m'n hoofd. Is mijn armor te laag (voor het lvl en voor een mage) of wat?
Precies!quote:Op maandag 3 november 2008 15:16 schreef Chaos-Zero het volgende:
Het zijn sowieso geen spelers dus ik denk dat ik dan MOB's bedoel. Maar goed, het gaat er dus voornamlijk om, om ze op afstand te houden?
Je firepower zit hem in de afstand. Op de max afstand fireballs en frostballs knallen. Zodra ze in de buurt zijn verlies je bijna zeker weten. Maar als je ver weg kan blijven, win jij waarschijnlijk.quote:Op maandag 3 november 2008 15:16 schreef Chaos-Zero het volgende:
Het zijn sowieso geen spelers dus ik denk dat ik dan MOB's bedoel. Maar goed, het gaat er dus voornamlijk om, om ze op afstand te houden?
Ik ben ook ooit begonnen als Warlock, en later in TBC een Rogue naar 70 gebracht en daar een tijd mee gespeeld.quote:Op maandag 3 november 2008 14:43 schreef Murloc het volgende:
Hmmm, zit ff met dilemma.
Zit nu wel erg te twijfelen wat mn main gaat worden in wotlk.
Mijn warlock is vanaf dag 1 mijn main geweest.
Toen TBC kwam was dat ook de enige level 60 die ik had.
Sinds TBC heb ik een hunter, een shaman en nu een rogue naar 70 gespeeld.
Hunter en shaman waren leuk tot level 70, maar al vrij snel daarna vond ik het niet zo spannend meer.
Shaman heb ik als enhancement gelevelled, en dat was eigenlijk mn eerste ervaring met melee dps. Was wel goed bevallen, dus die rogue gemaakt.
Tot nu toe vind ik het erg leuk, en zit er zelfs aan te denken om die als eerste te levellen met wotlk en daarmee te gaan raiden (als dat gebeurt...)
Gaat me niet om dat de dps van locks wel/niet minder gaat worden of weet ik veel, maar puur het plezier in spelen van een bepaalde klasse.
Vrees alleen dat ik misschien later spijt ga krijgen, maar dat zien we dan wel weer.
Iemand hier ervaring mee?
Die heb ik. Nouja, ik heb ze beide. Dit is de 60% versie en de rode is de 280% versie.quote:
Wow dat vind ik wel handigquote:Op maandag 3 november 2008 18:05 schreef Hanstin het volgende:
http://deathknight.info/2(...)r-early-wotlk-boxes/en de installer vertelt het verhaal van arthas hoe hij de lich king is geworden
Ja en? Voeg 's toe. 3 November staat erquote:Op maandag 3 november 2008 23:31 schreef HSG-BOMBER het volgende:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Al%27Akir&n=Bakk%C3%A9
Twisting Netherquote:Op maandag 3 november 2008 22:42 schreef msnk het volgende:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Shaddix
Last Updated: 10 October 2008
Woot bijna alweer een maandje
quote:Op maandag 3 november 2008 14:43 schreef Murloc het volgende:
Hmmm, zit ff met dilemma.
Zit nu wel erg te twijfelen wat mn main gaat worden in wotlk.
Mijn warlock is vanaf dag 1 mijn main geweest.
Toen TBC kwam was dat ook de enige level 60 die ik had.
Sinds TBC heb ik een hunter, een shaman en nu een rogue naar 70 gespeeld.
Hunter en shaman waren leuk tot level 70, maar al vrij snel daarna vond ik het niet zo spannend meer.
Shaman heb ik als enhancement gelevelled, en dat was eigenlijk mn eerste ervaring met melee dps. Was wel goed bevallen, dus die rogue gemaakt.
Tot nu toe vind ik het erg leuk, en zit er zelfs aan te denken om die als eerste te levellen met wotlk en daarmee te gaan raiden (als dat gebeurt...)
Gaat me niet om dat de dps van locks wel/niet minder gaat worden of weet ik veel, maar puur het plezier in spelen van een bepaalde klasse.
Vrees alleen dat ik misschien later spijt ga krijgen, maar dat zien we dan wel weer.
Iemand hier ervaring mee?
Lemme guess... Troll?quote:Op dinsdag 4 november 2008 08:23 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Misschien is een leven wat voor je![]()
Nee fout , ik speelde altijd een high elf in Everquest en undead in WoWquote:
Hmmm, okquote:Op dinsdag 4 november 2008 08:29 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Nee fout , ik speelde altijd een high elf in Everquest en undead in WoW
Wowinsider zegt ook dat het verstandig is je oude patches voor 3.x te bewaren voor het geval dat en als je ze niet meer hebt ze nu alsnog te downloaden.quote:Op dinsdag 4 november 2008 03:38 schreef trance_fan het volgende:
het is bijna zo goed als zeker. morgen (dinsdag) avond gaat op op de US Realms patch 3.0.3 online. dat betekent voor ons dat het woensdag avond een lange downtime krijgen.
bron
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.phluphy for president!
Netherdrake afaik.quote:Op dinsdag 4 november 2008 15:36 schreef drumstickNL het volgende:
Wat is de grootste mount eigenlijk ?
Ow dat is niksquote:Op dinsdag 4 november 2008 17:08 schreef Katth het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/v/wXe6G645NkI
Kost maar 20k gold!
Whehe truequote:Op dinsdag 4 november 2008 17:08 schreef Katth het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/v/wXe6G645NkI
Kost maar 20k gold!
quote:Op dinsdag 4 november 2008 22:48 schreef stbabylon het volgende:
Arcanite Ripper (hoooooo!) + Bloodlust + Bestial Wrath + Puke drink (beer of the month)
=
[ afbeelding ]
Whehe zit in WOTLK, word verkocht in Dalaran dus afaik kan je er pas op lvl 77 bijquote:Op dinsdag 4 november 2008 22:53 schreef msnk het volgende:
[..]
En?
Wanneer hebben ze die mammoth geadd dan, 3.0
Als mage al vanaf lvl 71 toch ?quote:Op woensdag 5 november 2008 07:50 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Whehe zit in WOTLK, word verkocht in Dalaran dus afaik kan je er pas op lvl 77 bij.
Dalaran is afaik alleen bereikbaar op je flyingmount en die kan je daar pas op lvl 77 gebruikenquote:Op woensdag 5 november 2008 07:53 schreef stbabylon het volgende:
Ik ben op level 60 al in Netherstorm geweest. Dus Dalaran op 70 moet geen probleem zijn.
Zou best nasserig zijn. Bron?quote:
Pff ik maak me alleen druk om ammo als ik raid. Meestal vlieg ik even langs Halaa voor wat ammo. Laatst wezen pvpen met lvl40 ammo omdat ik niks anders kon vindenquote:Op woensdag 5 november 2008 09:20 schreef stbabylon het volgende:
Overigens. Ik hoop dat ze iets meer soorten kogels/pijlen in WotLk gaan doen. Op dit moment is er 1 kogel en 1 pijl. Allebei 14,5 dps boven MH ammo (67.5 dps) en allebei Engineering crafted. Nou is dat voor mijzelf wel heel prettig aangezien ik Engineer Hunter ben. Maar dat betekent wel dat ik voor de halve server pijlen en bullets kan gaan maken. Nou is halve server overdreven. Maar reken op makkelijk een stuk of 20 hunters die elke dag een stuk of 15 stacks inclusief AH verkoop. 300 stacks per dag met een create tijd van 2 seconden betekent 10 minuten kogels/pijlen maken per dag. Alles best, maar dan wil ik er wel flink winst opmaken, want ik moet om de 30 stacks weer alles op de AH gooien/mailbox doen. Dat gaat me standaard 20 minuten kosten. Geen zin in.
(wel als ik 1G winst maak per stack ^_^)
Halaani zijn 34.0 DPSquote:Op woensdag 5 november 2008 09:29 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Pff ik maak me alleen druk om ammo als ik raid. Meestal vlieg ik even langs Halaa voor wat ammo. Laatst wezen pvpen met lvl40 ammo omdat ik niks anders kon vinden
Yup 41.2MB -> 42MBquote:Op woensdag 5 november 2008 09:32 schreef Katth het volgende:
42mb? Op de US servers was het maar 20mb, vaag.
Mooi The Hallowed titel vanmiddag ^^
Jenkins en straks The Hollowed zijn totaal niet bijzonder. Helaas.quote:Op woensdag 5 november 2008 09:42 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Yup 41.2MB -> 42MB. Idd eindelijk die title, ben benieuwt hoeveel er mee rond lopen, Jenkins word al oud nu
.
Heb altijd nog mijn leuke Ambassador, daar zie ik er niet zoveel mee op mijn server. Zag er gisteren wel 1 met "Of the Alliance", 100.000 HK's achievement.quote:Op woensdag 5 november 2008 09:42 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Yup 41.2MB -> 42MB. Idd eindelijk die title, ben benieuwt hoeveel er mee rond lopen, Jenkins word al oud nu
.
Jenkins helemaal niet en The Hollowed nog een beetje omdat de pet een redelijk obstakel is. Ach in WOTKL met me 100.000k HK's bezig gaan. Zit nu op de 46.000k ofzo. Toch maar eens wat anders gaan spelen in AV ofzo beetje achter bij de healers blijven hangen zodat ik tenminste nog een beetje HK's krijgquote:Op woensdag 5 november 2008 09:44 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Jenkins en straks The Hollowed zijn totaal niet bijzonder. Helaas.
iemand bij ons op de server (Grand Marshal) heeft 130k nogwat HK'squote:Op woensdag 5 november 2008 10:21 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Jenkins helemaal niet en The Hollowed nog een beetje omdat de pet een redelijk obstakel is. Ach in WOTKL met me 100.000k HK's bezig gaan. Zit nu op de 46.000k ofzo. Toch maar eens wat anders gaan spelen in AV ofzo beetje achter bij de healers blijven hangen zodat ik tenminste nog een beetje HK's krijg. En ga tussen door ook nog wel een me alle horde races exalted achievement werken. Die is ook niet zo heel moeilijk
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |