SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
tjsa, er was na 25 minuten nog geen topic, dan kun je er bijna zeker van zijn dat de laatste poster hem niet gaat openenquote:Op zondag 19 oktober 2008 17:18 schreef Dr_Flash het volgende:
Netjes Dennis
De vrouwen laten het weer afweten
Ik had r nog gePBd maar ze was vrijwel direct na die sluitpost offline gegaan. Domme gansquote:Op zondag 19 oktober 2008 17:28 schreef dennistd het volgende:
[..]
tjsa, er was na 25 minuten nog geen topic, dan kun je er bijna zeker van zijn dat de laatste poster hem niet gaat openen
quote:Gezocht: kenners van spoortrajecten
Voor het nieuwe seizoen van het RTL4-programma ‘Ik wed dat ik het kan’ is de producent op zoek naar kandidaten die de spoortrajecten uit hun hoofd kennen en deze zo snel mogelijk achter elkaar kunnen opdreunen. Hoe men het precies gaat testen en organiseren, is nog niet bekend.
Ben jij, of ken jij iemand die dit kan en wil je hiermee 1000 euro winnen, Geef jezelf dan op of informeer je kandidaat en laat hem dan zichzelf opgeven.
De redactie van het RTL4-programma maakt samen met de producent een keuze uit de kandidaten en je uitnodigen om de confrontatie in een live uitzending aan te gaan. Je gezin wordt ook uitgenodigd om de show bij te wonen.
Opgave kan via mail marloes[punt]claassen[at]masmedia[punt]tv
Meer info op http://www.rtl.nl/shows/ikweddatikhetkan
Was ik vorige week al op geattendeerd, maar nee. Dat is niet iets voor mij, en ik denk eigenlijk niet dat dat iets is voor iemand van ons. Ze zijn op zoek naar spoorNERDs met als enig doel om spoorNERDs neer te zetten als de meest idiote sociaal gehandicapte debielen die er bestaan (want hey, waarom is een TV-programma anders op zoek naar mensen met kennis van het spoor?). En voor 1000 euro begin ik er zeker niet aan. Ik heb er serieus over zitten denken wat voor bedrag wel genoeg zou zijn om voor de hele natie als een volstrekte idioot met naam en toenaam op TV te willen komen. Tot en met een ton is de enig mogelijke reactie "quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:43 schreef sander89 het volgende:
Is dit niks voor de bordjes koning?![]()
[..]
Jij bent FAquote:Op zondag 19 oktober 2008 17:39 schreef remlof het volgende:
De plaatjes in de NS treinen wiki doen het niet meer
Nee, om ongeveer de zelfde redenen.quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Maar als iemand anders zich geroepen voelt, ga je gang
ETCS bedoel je?quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:50 schreef SpeedyRich het volgende:
[..]
ff wat anders
De ECTS level 3 werkt ie nou al ?
Hmm ik zie het. Daar moeten we even naar gaan kijken. Ik weet niet wie voorheen die plaatjes hostte? Maar ik denk dat we samen binnen een dag wel vervangende plaatjes van al het NS-materieel kunnen leveren. Dank voor de notificatie iig, want wij kijken daar eigenlijk nooitquote:Op zondag 19 oktober 2008 17:39 schreef remlof het volgende:
De plaatjes in de NS treinen wiki doen het niet meer
zelfde reden ja...quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar als iemand anders zich geroepen voelt, ga je gang
Dan sein ik die even in.quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:00 schreef dennistd het volgende:
Die stonden op de wiki zelf geüpload, dus moet je bij Slarioux zijn, die is de beheerder daarvan dacht ik
ik weet het, shame in mequote:
quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:04 schreef Guppyfriend het volgende:
*snif* dag nijn...
[ link | afbeelding ]
Ik heb het probleem doorgeschoven naar Breuks. De enige fout die ik kan vinden op de treinenwiki is het feit dat [[Image: wordt gebruikt, daar waar de wiki zelf [[Afbeelding: aandraagt. Dat heeft echter niets te maken met de fout zelf; de plaatjes lijken fysiek te zijn verdwenen van de server. Daar ga ik niet over, dus vandaar de escalatie naar Breuls.quote:
U is bij deze geëxcuseerdquote:Op zondag 19 oktober 2008 18:04 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
ik weet het, shame in me![]()
ik was net een topic aan het openen (echt!) toen m'n vriend kwam vertellen dat één van m'n konijntjes was doodgegaannoem me een watje, maar ik vind dat dus echt heel erg. ik ben opgestaan en weggelopen van m'n mac... kom net terug en had zo'n vermoeden dat iemand anders het topic al had geopend... en inderdaad. thanks Dennis!
*snif* dag nijn...
[ link | afbeelding ]
ik zie nu ook je PM Flash... sorry!
Dat lijkt me geen probleem. Maar dan moeten we wel zeker weten dat dat echt nodig is, om elkaar niet in de wielen te rijden. Als Breuls zegt "okee, sorry, alle plaatjes zijn naar de klote" prima, dan leveren we nieuwe plaatjes aan. Maar wel in onderling overleg natuurlijk. Er zijn vast een hoop users (Zug-Chef, Peterselieman, Ikzelf, who more? ) die op zichzelf het hele NS-arsenaal zouden kunnen aanleveren. Maar laten we dat dan een beetje spreiden. ALS het :uberhaupt nodig is.quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:08 schreef Slarioux het volgende:
Zijn er nog mensen die (alle) plaatjes hebben? Heruploaden is, zover ik weet, zonder problemen mogelijk, voor alle gebruikers.
Na ja, er is duidelijk iets misgegaan. Misschien is het handig om eerst even boven water te halen WAT er misgegaan is, en wanneer, en waardoor, voordat we maar weer kosmetisch de boel gaandichttimmeren zonder de onderliggende problemen aan te pakken?quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:15 schreef Slarioux het volgende:
Het is een probleem dat sowieso is opgetreden, en ik weet de oorzaak en de achtergrond dus ook niet; er is nog geen onderzoek van welke soort ook naar gedaan. Upload de plaatjes dus rustig, desnoods onder een andere naam.
eigenlijk is dat zo hè, ik heb immers een maandnetabboquote:Op zondag 19 oktober 2008 16:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
alsof zoiets bestaat![]()
Onder "ons soort mensen" is ELK traject "jouw traject"
ze zien me aankomenquote:Op zondag 19 oktober 2008 18:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Bij Syntus mag je gewoon dikke keutels in de gang draaien
quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Bij Syntus mag je gewoon dikke keutels in de gang draaien
Er rijdt in de spits altijd wel een VIRM met onevenredig veel 1e klas bakken van Den Haag naar Groningen voor de ambtenaren ja. De opvolger van de 4444 eigenlijk. Kan die t geweest zijn?quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:55 schreef bork het volgende:
tvptje. Vandaag weer VIRM van Utrecht naar Amersfoort (en verder?), ik kan me niet herinneren dat er een stam veranderd is?
mm, twas vandaag om 14.35 in Amersfoort CS (zat in de trein naar Baarn) en ongeveer 15.24 op Utrecht Overvecht (richting CS).quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er rijdt in de spits altijd wel een VIRM met onevenredig veel 1e klas bakken van Den Haag naar Groningen voor de ambtenaren ja. De opvolger van de 4444 eigenlijk. Kan die t geweest zijn?
Dan zou het de 8498 of de 8499 zijn, maar ik betwijfel of beide stammen nog bestaan.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er rijdt in de spits altijd wel een VIRM met onevenredig veel 1e klas bakken van Den Haag naar Groningen voor de ambtenaren ja. De opvolger van de 4444 eigenlijk. Kan die t geweest zijn?
Er bestaan geen 8400'en meer sinds ze allemaal zijn verlengd. Toen zijn volgens mij die extra 1e-klasplaatsen ook weggehaald.quote:Op zondag 19 oktober 2008 23:01 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dan zou het de 8498 of de 8499 zijn, maar ik betwijfel of beide stammen nog bestaan.
Amen!quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Was ik vorige week al op geattendeerd, maar nee. Dat is niet iets voor mij, en ik denk eigenlijk niet dat dat iets is voor iemand van ons. Ze zijn op zoek naar spoorNERDs met als enig doel om spoorNERDs neer te zetten als de meest idiote sociaal gehandicapte debielen die er bestaan (want hey, waarom is een TV-programma anders op zoek naar mensen met kennis van het spoor?). En voor 1000 euro begin ik er zeker niet aan. Ik heb er serieus over zitten denken wat voor bedrag wel genoeg zou zijn om voor de hele natie als een volstrekte idioot met naam en toenaam op TV te willen komen. Tot en met een ton is de enig mogelijke reactie ""
Nee, er zijn geen speciale VIRM's met extra 1e klasse meer. De ambtenaren treinen worden nu met uitwisselingsmat gereden, zodat het VIRM minder ledige kilometers naar Onnen hoeft te maken.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er rijdt in de spits altijd wel een VIRM met onevenredig veel 1e klas bakken van Den Haag naar Groningen voor de ambtenaren ja. De opvolger van de 4444 eigenlijk. Kan die t geweest zijn?
Hahahaquote:Op zondag 19 oktober 2008 18:55 schreef Dr_Flash het volgende:
Bij Syntus mag je gewoon dikke keutels in de gang draaien
Zware overkill zijn die 12 bakken VIRM. Ik gok dat Amersfoort-Utrecht het drukste stukje is en zelfs daar kan je in de achterte bak met 4 man op een verdieping zitten. Hoe relaxt kan treinreizen in de spits zijnquote:Op zondag 19 oktober 2008 23:31 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Nee, er zijn geen speciale VIRM's met extra 1e klasse meer. De ambtenaren treinen worden nu met uitwisselingsmat gereden, zodat het VIRM minder ledige kilometers naar Onnen hoeft te maken.
Dat lijkt me gewoon de Schothorst-Expresse. Daarin zit standaard VIRM in 't weekend.quote:Op zondag 19 oktober 2008 20:13 schreef bork het volgende:
[..]
mm, twas vandaag om 14.35 in Amersfoort CS (zat in de trein naar Baarn) en ongeveer 15.24 op Utrecht Overvecht (richting CS).
ah thx, was overigens een OS-exemplaarquote:Op maandag 20 oktober 2008 00:31 schreef ReisT het volgende:
[..]
Dat lijkt me gewoon de Schothorst-Expresse. Daarin zit standaard VIRM in 't weekend.
Welkom terug. Ik heb in een boek nog ergens een foto van een Nederlandse cabrio-loc.quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik heb een hoop diversiteit aan railvoertuigen gezien waaronder cabriomodellen
Foto's!!!quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:Zo terug van Reizen door de UK
Ik heb een hoop diversiteit aan railvoertuigen gezien waaronder cabriomodellen
Is dat nou echt zo erg, treinen in de UK?quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:Zo terug van Reizen door de UK
Ik heb een hoop diversiteit aan railvoertuigen gezien waaronder cabriomodellen
Waar op die site van dat televisieprogramma kan ik die uitdaging vinden? Ik zie het nergens staan... Ik ken die shit wel uit me hoofd, alvast bedankt.quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar als iemand anders zich geroepen voelt, ga je gang
Tuurlijk niet, het is daar immers uitgevondenquote:Op maandag 20 oktober 2008 10:52 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Is dat nou echt zo erg, treinen in de UK?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |