Mja, mja, noodzakelijk. Met een goeie vork wil 't miss ook wel, maar het stampt wel fijnerquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:43 schreef Goodbye het volgende:
Ja hoi![]()
Ik heb net boodschappen gedaan (studie ontwijkend gedrag enzo), ik ga vanavond zuurkoolstampot maken
Is zo'n stampding daarbij echt noodzakelijk? Zo ja, dan ga ik die even halen bij de blokker zo (ze hadden 'm niet in m'n AH)
Gadverquote:Over AH gesproken: Ik ben bezig mijn boodschappen af te rekenen, komt er ineens zo'n hoofdcassiere naar mijn cassiere gelopen van: "Ja jij mag niet werken, want wat jij hebt is heel besmettelijk" "Wat heb ik dan" "Ja je hebt krentenbaard en dat is heel besmettelijk". Dus ik al lichtelijk in paniek, want ze heeft net al m'n spullen aangeraaktMaargoed, bleek dus: Ze had een keer krentenbaard gehad, nu alleen een droge neus, maar één of andere muts die daar werkte had gezegd dat ze krentenbaard had. Toch maar even goed m'n handen gewassen net
![]()
Disclaimer: ik heb de OP niet geschrevenquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:44 schreef Anosmie het volgende:
En ik zi e nu ineens dat we slank de herst ingaan..
2e zin in OP Vikje.
Ook echt waar de klant bij isquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:43 schreef Goodbye het volgende:
Ja hoi![]()
Ik heb net boodschappen gedaan (studie ontwijkend gedrag enzo), ik ga vanavond zuurkoolstampot maken
Is zo'n stampding daarbij echt noodzakelijk? Zo ja, dan ga ik die even halen bij de blokker zo (ze hadden 'm niet in m'n AH)
Over AH gesproken: Ik ben bezig mijn boodschappen af te rekenen, komt er ineens zo'n hoofdcassiere naar mijn cassiere gelopen van: "Ja jij mag niet werken, want wat jij hebt is heel besmettelijk" "Wat heb ik dan" "Ja je hebt krentenbaard en dat is heel besmettelijk". Dus ik al lichtelijk in paniek, want ze heeft net al m'n spullen aangeraaktMaargoed, bleek dus: Ze had een keer krentenbaard gehad, nu alleen een droge neus, maar één of andere muts die daar werkte had gezegd dat ze krentenbaard had. Toch maar even goed m'n handen gewassen net
![]()
Ja inderdaadquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:48 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ook echt waar de klant bij isSeriously
Ben je aangestoken door MoBlo? Ik denk tegenwoordig ook heel vaak 'srsly'quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:48 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ook echt waar de klant bij isSeriously
Oh ik dacht gewoon Gquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:24 schreef Ewelina het volgende:
Hou het maar op 65G/GG. Mijn bh's worden te kleinHeel soms omvang 60, maar ik geloof dat cup 60H niet in Nederland verkrijgbaar is
Hier is het zonnig. Gelukkig. Ik wil niet nóg een keer natgeregend worden, zeker niet als ik geen kans heb om me om te kleden.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:48 schreef motorbloempje het volgende:
donkere wolken pakken zich samen
Ik heet Goodbyequote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:52 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Oh ik dacht gewoon G. Maar in welk land hebben ze wel 60H dan?
Bij mij lijken ze trouwens kleiner omdat ik inderdaad vrij lang ben, en ik verstop ze meestal onder mn truien. Ben pas sinds kort slank, hiervoor had ik altijd beetje buikje/vet zichtbaar en daar voel ik me niet prettig bij. En ik heb heel vaak last van opgezette buiken als ik iets verkeerds eet en het laatste wat ik dan wil is dat iedereen dat ziet. Dus heb ik bijna altijd wijdere kleren aan, die ook nog eens een stuk warmer zijn. Maar ik leer het al een beetje af, zie dit shirt en ik ga nog een smallere broek kopen. Moet maar eens uit mn schulp kruipen.
@Anos: zo vreselijk besmettelijk is krentenbaard niet altijd. Mijn broertje had het een week geleden nog, en wij gebruikten toen nog allemaal zelfde handdoeken etc, nu niet meer ... niemand is besmet. Maar wel lekker om dat zo te horen als je net aan het afrekenen bent ... ze heeft geen groentes oid zonder verpakking aangeraakt?
dat staat er echt al wekenquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:47 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Disclaimer: ik heb de OP niet geschreven. Maar ik zal 't aanpassen
(ik zag ook niet wat je bedoelde. "Ja maar we gáán toch ook Slank de herfst in?""Oh, herst"
)
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:59 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik heet GoodbyeMaar nee, ze heeft niks zonder verpakking aangeraakt. Volgensmij had ze het ook niet hoor, maar ik krijg nu spontaan overal jeuk. Geen idee of dat uberhaupt gebeurt als je krentenbaard hebt
Ik vind het niet erg hoorquote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:01 schreef Chicolate het volgende:
[..]
. Shit. Als ik het nu edit, is het dan weer goed?
Engeland, het land van Freya, Fantasie en nog veel meer merken. Echt, dat land moet een bh-walhalla voor mij zijnquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:52 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Oh ik dacht gewoon G. Maar in welk land hebben ze wel 60H dan?
Bij mij lijken ze trouwens kleiner omdat ik inderdaad vrij lang ben, en ik verstop ze meestal onder mn truien. Ben pas sinds kort slank, hiervoor had ik altijd beetje buikje/vet zichtbaar en daar voel ik me niet prettig bij. En ik heb heel vaak last van opgezette buiken als ik iets verkeerds eet en het laatste wat ik dan wil is dat iedereen dat ziet. Dus heb ik bijna altijd wijdere kleren aan, die ook nog eens een stuk warmer zijn. Maar ik leer het al een beetje af, zie dit shirt en ik ga nog een smallere broek kopen. Moet maar eens uit mn schulp kruipen.
Er is een kledingkringloop aan de Helper Oostsingel (er zitten twee kringlopen tegenover elkaar en die hebben allebei veel kleding).quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:51 schreef Viking84 het volgende:
Fijn, nu zegt Mark ook al dat m'n broek te wijd is. En de enige passende broek die ik heb hangt kletsnat over de deur
.
Ik liep laatst langs die SandraBra waar jij het altijd over hebt!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:04 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Engeland, het land van Freya, Fantasie en nog veel meer merken. Echt, dat land moet een bh-walhalla voor mij zijn
ik ken maar 2 zaken in Nederland waar ze omvang 60 verkopen, en daar gaat het t/m cup G. Ze beweren dat het niet gemaakt wordt.
HIer ook zin in herfst-voer. Ik ga Boeuf Bordelaise maken van biologische braadlappen en Bordeaux (goh!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:52 schreef conleche het volgende:
Morning liefies,
Het is echt herfst en ik probeer het leuk te vinden, dus staat er nu een grote pan met runderschenkel te trekken en dat geeft wel een warm gevoel, maar mèn, wat zou ik graag willen dat het weer mei was of zo....
Niet toevallig op een verkeerd knopje gedrukt of per ongeluk verkeerd ingesteld?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:17 schreef Viking84 het volgende:
Mijn mp3-speler is ook naar de Filistijnen geloof ik. Open ik de map 'Rammstein', gaat 'ie liedjes van Clouseau afspelen
.
"..Daaaahaaaaar gaaaaaaaaaaaat zuh.."quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:17 schreef Viking84 het volgende:
Mijn mp3-speler is ook naar de Filistijnen geloof ik. Open ik de map 'Rammstein', gaat 'ie liedjes van Clouseau afspelen
.
Succes!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:22 schreef mspoez het volgende:
Chico, 60 is ook wel héél smal hoor. En dan die mooie heupen erbij...killer!
Ik ga zo naar mijn ouders, ze vertellen waarom ik naar de GGD was gister. Had het idee het voor me te houden maar een vriendinnetje heeft me ervan overtuigd dat dat niet slim is en al helemaal niet nodig. Dus tot later!!
Nee hoor. Hij doet allemaal gekke dingen. Maar mijn map favorieten is nog intact en dat is het belangrijkstequote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:20 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Niet toevallig op een verkeerd knopje gedrukt of per ongeluk verkeerd ingesteld?
Hier regent het nu
Nee, niet gemist, hoor, maar dat is idd niet echt wat voor mijquote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:42 schreef vergeetmewelletje het volgende:
@Viking: Had je mijn post over kringloopwinkels gemist, of is dat niets voor je?
Ah oke.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:44 schreef Viking84 het volgende:
Nee, niet gemist, hoor, maar dat is idd niet echt wat voor mij. Noem me blasé, maar ik vind het vies om in kleren rond te lopen die anderen - vooral onbekenden - gedragen hebben
.
Ik ook!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:56 schreef conleche het volgende:
Ik ben dol op 2ehands winkels! Ik heb er echt pareltjes vandaan!
Nou, sterkte dan maar.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:01 schreef Viking84 het volgende:
Als ik die positieve posts over kringloopwinkels zo lees kan het idd geen kwaad om gewoon eens een kijkje te nemen als ik morgen toch naar de stad ga.
Ja, iets met Mama mia ofzo?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:04 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Nou, sterkte dan maar.![]()
Aan de Noorder Binnensingel zit er ook een, maar die vind ik zelf wat rommelig.
mamaminiquote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:21 schreef Viking84 het volgende:
Ja, iets met Mama mia ofzo?
Die in Lochem is leuk, ja!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:21 schreef Anosmie het volgende:
Ik struin liever door de zaakjes in Meppel, Lochem ofzo. Daar kan je zulke gave dingen vinden.
naja, waar eerst spier zat zit nu vet, vooral om mijn benen. verder had ik niet echt veel spier.. Ben bv altijd al slecht geweest in opdrukken, en heb altijd al moeite gehad dingen te tillen met mijn armen die >50kg zijn.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 08:20 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Spieren kunnen zich niet omzetten in vet
Tsja, denk dat ht vooral kwam van mijn gewoonte vroeger En dat ik toen niet aankwam omdat ik zoveel deed.. Denk tevens dat mijn colaverslaving erger was dan dit.. (toen was mijn colahoeveelheid ong gelijk aan de melk hoeveelheid....) En ben iig blij dat ik daarvan af ben, ook vanwege mijn tanden..quote:[..]
3-4 liter melk per dagJesus christ! Dat zijn 1500-2000 Kcal per dag alleen uit melk!!
Een vrouw kan nog op gewicht blijven met 1500 Kcal per dag!! En jij zeker ook met 2000!! Woah!
Drink geen melk meer, doe magere melk in je koffie met een zoetje
en eet een bakje brinta en twee boterhammen met magere ham extra en je wordt instant skinny!
Vlees, ik eet het altijd bij avondeten, iets van5x per week en dan hangt het er wel vanaf. maar ben vooral gek op gehakt (van de slager) in bv aardappelschotel, lasagne of wat dan ook. Hoeveelheid zal dan zon 50-100g zijn..quote:En wat voor vlees eet je? En hoeveel?
Succes!!
Hier schijnt het zonnetje een beetje, en zo ver woon ik niet bij Amsterdam vandaan!quote:
Lichie,quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:30 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
naja, waar eerst spier zat zit nu vet, vooral om mijn benen. verder had ik niet echt veel spier.. Ben bv altijd al slecht geweest in opdrukken, en heb altijd al moeite gehad dingen te tillen met mijn armen die >50kg zijn.Maar als ik het anders mee kan nemen bv op mijn schouders, dan lukt een hoger gewicht makkelijk..
Mijn benen waren sterk.. Leg press met één been was 220kg, beide benen haalde ik de max van dat apparaat makkelijk wat 250kg was..
[..]
Tsja, denk dat ht vooral kwam van mijn gewoonte vroeger En dat ik toen niet aankwam omdat ik zoveel deed.. Denk tevens dat mijn colaverslaving erger was dan dit.. (toen was mijn colahoeveelheid ong gelijk aan de melk hoeveelheid....) En ben iig blij dat ik daarvan af ben, ook vanwege mijn tanden..
Maar ik zou eerst ook grotendeels op koffie kunnen gaan, alleen 's ochtends krijg ik alleen melk door mijn keel als het om drinken gaat. Dus die behoud ik wel..
Wat de boterham met ham betreft, mag ik daar ook een tosti van maken (zonder kaas, ik lust geen kaas)
Maargoed, als ik zo alleen al de melkcaloriewaardes van jou krijg, (en dan niet te vergeten mijn colaverslaving van een tijd terug), valt het me nog mee dat ik niet nóg zwaarder ben geworden
[..]
Vlees, ik eet het altijd bij avondeten, iets van5x per week en dan hangt het er wel vanaf. maar ben vooral gek op gehakt (van de slager) in bv aardappelschotel, lasagne of wat dan ook. Hoeveelheid zal dan zon 50-100g zijn..
Verder hou ik wel van een schnitzeltje op zijn tijd. En hoeveelheid erm.. een kwart schnitzeltje per keer dan..
Dat dan een lapje van 6x6x0.5cm..![]()
Vannacht trouwens stiekem de workouts gedaan die voor week 1 staan beschreven.. Alleen de C-categorie heb ik niet gedaan omdat het ochtend werd.. Maar ik heb nu spierpijn, ook iets wat ik al lang niet meer heb gevoeld..
Hier ook!quote:
Vanmorgen toen ik de hele ochtend buiten moest zijn zeek het van de regen. En nu zit ik weer binnen en is het droogquote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:53 schreef Hondsdraf het volgende:
[..]
Hier ook!
Het waait wel hard. Net in het bos vlogen de blaadjes van de bomen als vlinders om mijn hoofd.
Mja, heb ik ook.. Ik ben niet doof, maar slechthorend. Maartoch als ik zie dat mensne hun oren zo verneuken zou ik graag willen zeggen: "Ik zou wensen dat ik jouw gehoor had, aangezien jij de jouwe toch verneukt".quote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Eén op de tien doof door mp3-speler
Ik word echt loeichagrijnig als ik lees hoe onzorgvuldig mensen met hun gehoor omgaan.
Ik ben ook slechthorend. Denk dat ik er daarom ook extra heftig op reageer, omdat ik weet hoe het is om niet goed te horen. Die lui die hun oren verneuken denken dat het hen niet zal overkomen of ze kunnen zich totaal geen voorstelling maken van hoe het is om slechthorend te zijn. Helaas is de schade in de meeste gevallen blijvendquote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:01 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Mja, heb ik ook.. Ik ben niet doof, maar slechthorend. Maartoch als ik zie dat mensne hun oren zo verneuken zou ik graag willen zeggen: "Ik zou wensen dat ik jouw gehoor had, aangezien jij de jouwe toch verneukt".
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:03 schreef Greys het volgende:
Schattekes
Even bijlezen. Hihihihiiiiiiiiiiiiiiiii!
Oh wat zaaaaaaaaaalig, je bent dus door je opties heen?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:04 schreef Viking84 het volgende:
[..]
* Viking84 denkt hard en diep na, maar weet niks te bedenken waarmee ze Greys nu weer eens op de kast kan jagen.
Het stomste vind ik toch nog dat ze er nooit bij vertellen op welk volume je dan wél dat ene uurtje kan luisteren. Natuurlijk, dat hangt af van je mp3-speler, maar ik zou dolgraag willen weten welk volume verantwoord is, aangezien ik makkelijk aan dat uur per dag kom met muziek. Heb hem nu maar op volume 3-7 staan, van de max 35, maar weet niet of ik het nou goed doe of alsnog mijn oren verklootquote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben ook slechthorend. Denk dat ik er daarom ook extra heftig op reageer, omdat ik weet hoe het is om niet goed te horen. Die lui die hun oren verneuken denken dat het hen niet zal overkomen of ze kunnen zich totaal geen voorstelling maken van hoe het is om slechthorend te zijn. Helaas is de schade in de meeste gevallen blijvend.
Ja.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh wat zaaaaaaaaaalig, je bent dus door je opties heen?
Ik heb ooit bij een tweedehandswinkel een authentieke sixties-YSL-zonnebril gevonden. Zo'n wangbedekkend exemplaar, met een mooi verloopje erinquote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:21 schreef Anosmie het volgende:
Ik ben dol op tweedehandszaakjes. Alleen hier in 't Gooi vinden ze zelfs hun afgedankte rommel nog goud waard. Ik struin liever door de zaakjes in Meppel, Lochem ofzo. Daar kan je zulke gave dingen vinden.
Waar in Den Haag zitten die? Is misschien wel de moeite waard om er eens heen te gaan.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:02 schreef Laureline het volgende:
Tweedehands kledingwinkels zijn geweldig! Hier in Den Haag heb je ook een paar hele chique, waar alle vrouwen van ambassadeurs enzo voordat ze naar het buitenland vertrekken hun hele kledingkast dumpen. Kan je nog eens een Chanelpakje scoren. En veel lekkere shabby kringloops. Maar het leukst waren altijd de hutkoffers van mijn moeder met haar kleding uit de jaren '60![]()
In Amsterdam is het inderdaad de laatste jaren gewoon 'op', heb ik het idee, qua mooie 2e handskleding voor een normale prijs. Ook het Waterlooplein, toen ik 18 was had je echt nog prachtige getailleerde jassen met bontranden uit de jaren '50 voor een paar tientjes. Nu hangen er alleen nog rekken vol versgemaakt hippiespul
Dat dus. (alleen staat hij bij mij wel harderquote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:07 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Het stomste vind ik toch nog dat ze er nooit bij vertellen op welk volume je dan wél dat ene uurtje kan luisteren. Natuurlijk, dat hangt af van je mp3-speler, maar ik zou dolgraag willen weten welk volume verantwoord is, aangezien ik makkelijk aan dat uur per dag kom met muziek. Heb hem nu maar op volume 3-7 staan, van de max 35, maar weet niet of ik het nou goed doe of alsnog mijn oren verkloot...
Dat wil ik ook wel eens weten wat een verantwoord volume is.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:07 schreef Chicolate het volgende:
Het stomste vind ik toch nog dat ze er nooit bij vertellen op welk volume je dan wél dat ene uurtje kan luisteren. Natuurlijk, dat hangt af van je mp3-speler, maar ik zou dolgraag willen weten welk volume verantwoord is, aangezien ik makkelijk aan dat uur per dag kom met muziek. Heb hem nu maar op volume 3-7 staan, van de max 35, maar weet niet of ik het nou goed doe of alsnog mijn oren verkloot...
Waar?! Ik woon nabij Den Haag maar ben er eigenlijk nog nooit een tegengekomen!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:02 schreef Laureline het volgende:
Tweedehands kledingwinkels zijn geweldig! Hier in Den Haag heb je ook een paar hele chique, waar alle vrouwen van ambassadeurs enzo voordat ze naar het buitenland vertrekken hun hele kledingkast dumpen. Kan je nog eens een Chanelpakje scoren. En veel lekkere shabby kringloops.
Aaaahh... dat is wel rottig. Maar troost je, meestal heb ik die pech ook. Alleen vandaag was het precies tijdens de ronde met de honden droog en zonnig en met een echte bolle herfstwind.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:59 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Vanmorgen toen ik de hele ochtend buiten moest zijn zeek het van de regen. En nu zit ik weer binnen en is het droog![]()
Nou, die brownie heb je dan eigenlijk gewoon verdiend!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:59 schreef ColdFeet het volgende:
En nu heb ik een brownie gegetenzelfgebakken door de moeder van mijn kamergenoot dus wel echt lekker. En ik moet nog wel even door... Moet tot 7 uur lesgeven, daarna nog even doorwerken, om 8 uur ga ik zwemmen
Wat een dag.
Oh wat fijn! Ziejewel, beetje steun in je omgeving is best lekkerquote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:18 schreef mspoez het volgende:
M'n ouders waren trouwens blij dat ik vertelde waarom het nou eigenlijk uit is. M'n moeder wilde hem gelijk op gaan zoeken. Grin.
De hele deftige zijn Second Hand Rose (staan achter de kassa ook echt een soort freules) op de Mauritskade, PennyWise in de Maziestraat (zijstraatje v.h. Noordeinde, waar die lekkere tapasbar zit) en Second Best in de Korte Molenstraat. Wel nog behoorlijk prijzig, maar ook zij hebben soms een soort 'uitverkoop'!quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:12 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Waar in Den Haag zitten die? Is misschien wel de moeite waard om er eens heen te gaan.
Ik zit @ CWIquote:Op donderdag 16 oktober 2008 15:18 schreef Greys het volgende:
Kan je dan nu niet even mailen/bellen of de vacature nog up to date is?![]()
Oh noes, dat had ik eerder moeten weten, ik werk in Hilliebilliequote:Op donderdag 16 oktober 2008 15:25 schreef Hondsdraf het volgende:
Wat een goeie tips Laureline, ik ga graag naar tweedehandskledingwinkels. Die in Den Haag ken ik allemaal (nog) niet.
Ik weet er wel een aantal in R'dam: in Kralingen op de Ooszeedijk zitten Loulou's en Bizar en een stukje verder op de Admiraliteitskade zit Secondhand Rose en op de Botersloot VidiVici
Op de Meent heb je Cheap Fashion en een stukje verder op de Goudsesingel Second Hand Fashion. Op de Binnenweg zit natuurlijk Knetter (verkoopt naast tweedehands ook leuke nieuwe kleding) en in Hillegersberg (Baroniestraat) zit ViaVia.
Maar de beste tip is een kledingbeurs die twee keer in het jaar gehouden wordt in De Salvatorkerk in Hillegersberg (de 'kakwijk' van R'dam), wat ik daar al niet heb weggesleept aan designerkleding voor weinig! Jammergenoeg was de najaarsbeurs een week geleden en zat ik in ons boshuisje...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |