abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62348889
Repost:
quote:
Sprookjes van John en Barack



Uitgegeven: 13 oktober 2008 10:33
Laatst gewijzigd: 13 oktober 2008 11:37

John McCain en Barack Obama blijven sprookjes vertellen. Alsof er geen bankencrisis is. Alsof in de tuin van het Witte Huis een grote boom staat waaraan onbeperkt briefjes van duizend dollar groeien.
NU.nl

Natuurlijk, John en Barack maken zich ook geweldige zorgen. Maar ze handelen er niet naar. Integendeel. Click here to find out more!

Stel dat ik mijn vrouw en kinderen een nieuwe auto, een luxe vakantie in de Bahama's en een zilvergerand bubble-bad beloof. Vervolgens knalt de economie in elkaar. Ik ga dan ineens veel minder verdienen.

Ga maar na: De hoofdredacteur van NU.nl moet bezuinigen en wil geen columns meer van me, mijn boeken liggen onverkocht in de winkel en niemand nodigt me meer uit voor spreekbeurten of een leuke TV-klus.

Prachtplannen

Paniek in Huize Groenhuijsen? Welnee! We nemen een nóg mooiere auto, nóg langere vakantie en geen zilver- maar een goudgerand bubbeltjesbad. Moet kunnen! Dat is immers precies wat McCain en Obama doen. Ze handhaven ondanks de bankencrisis hun prachtplannen voor gezondheidszorg, onderwijs, nieuwe wegen en een schoner milieu.

De belastingen gaan vast fiks omhoog gaan om al dat fraais te betalen. Welnee! De belastingen gaan omlaag. U leest het goed o-m-l-a-a-g.

Kunt u een beetje rekenen. Ik ook. Maar zij niet.

Mooi weer blijven spelen

Dit zijn de verkiezingen van de hoop. McCain-fans nemen gretig afstand van de ongekend impopulaire George Bush. Mag 'ie niet al vast weg?

En onder Obama-aanhangers kolkt een ontembaar verlangen om de gehate man uit Texas ("The Toxic Texan") met een enkele reis uit Washington te verdrijven. Kom alsjeblieft nooit meer terug.

Hoop op betere tijden heeft kiezers altijd geïnspireerd. Frustratie dat het wéér niet lukt, leidt even zo vaak tot teleurstelling en zelfs woede. McCain en Obama nemen onverantwoorde risico's door mooi weer te blijven spelen.

Gelooft u het? Ik ook niet.

Kans op winst voor Obama steeds groter

Wie zijn in de Amerikaanse geschiedenis de echt grote presidenten? Dat zijn de dappere mannen die níet mooi weer spelen. Abraham Lincoln wist 150 jaar geleden het land ondanks een Burgeroorlog van een paar honderdduizend (!) doden bij elkaar te houden.

Franklin Roosevelt was de optimist die Amerika de ongekend bloedige Tweede Wereldoorlog instuurde. John Kennedy riep zijn medeburgers op offers te brengen voor een groter doel.

Zo hoort het. In tijden van nood heb je een leider nodig die hoop geeft en offers vraagt. Het een kan niet zonder het ander.

Falen

Obama en McCain falen op dit vlak - uit angst kiezers te verkiezen - jammerlijk. Ze vertellen niet hoe groot de problemen zijn waar Amerika voor staat. Het bontst maakte John McCain het vorige week toen hij sprak over de onmetelijke tekorten in de Amerikaanse AOW. Stop de persen: John gaat er een studiecommissie voor oprichten! Poeh, die durft!

Obama kan er ook wat van. Verplichte ziekteverzekering wil hij. Voor iedereen. 'n Lofwaardig streven maar nu onhaalbaar en onbetaalbaar. Waarom wekt hij die verwachting telkens weer?


In de Republikeinse partij houden ze al rekening met een electoraal pak rammel. De kans dat Obama wint wordt met de dag groter. Maar wat kan hij dan waarmaken van al zijn idealen? U en ik weten het akelige antwoord.

Zompig ruikende Oval Office

De nieuwe president heeft geen tijd voor leuke dingen voor de mensen. Hij heeft na zijn verkiezing alleen maar tijd voor dweilen. Het water gutst immers nog over de drempel. Voor de hele zwik een beetje opdroogt, is het tekort van de Amerikaanse regering wéér groter. En door de economische recessie gieren de belastinginkomsten omlaag.

De president zit dan in de nog wat zompig ruikende Oval Office. Het verlanglijstje van 2008 ligt er verfrommeld bij. Wat had hij zijn kiezers allemaal niet beloofd? Hoe maak je vanuit zo'n belabberde startpositie een succes van je presidentschap?

Bush

En de Republikeinen van George Bush? Die zitten natuurlijk geweldig te kniezen over hun daverende nederlaag tegen Obama.

Of is er ook reden voor een snippertje optimisme? Sommige Republikeinen kijken juist handenwrijvend toe hoe president Obama kronkelt en worstelt. Laat hem de rotzooi maar lekker opruimen.

De Republikeinen hebben geduld. De eerste bumperstickers over '2012' zijn al in omloop.


Wie krijgt er op lange termijn gelijk? Boeiend!

(c) NU.nl/Charles Groenhuijsen
http://www.nu.nl/news/178(...)n_vraagt_offers.html

Een reden waarom het niet perse erg is als McCain zou winnen. Volgens mij willen de Republikeinen niet eens winnen.
pi_62348959
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 09:41 schreef laforest het volgende:
McCain Vows to 'Whip' Obama's 'You Know What' in Final Debate


.
pi_62348964
quote:
Paniek na desastreuze campagneweken McCain


Fans van John McCain op een bijeenkomst met hun idool in Davenport, Iowa, zaterdag 11 oktober. Foto AP/Gerald Herbert

WASHINGTON - Terwijl wereldleiders dit weekeinde in Washington naar een uitweg uit de financiële crisis zochten, hield John McCain, de Republikeinse presidentskandidaat, zijn eigen crisisberaad in de Amerikaanse hoofdstad. Republikeinse economen en adviseurs kwamen bijeen om een plan te bedenken dat de campagne van de 72-jarige senator nieuw leven moet inblazen na enkele desastreuze weken, waarin Barack Obama een riante voorsprong heeft genomen in de peilingen.

McCain is wanhopig op zoek naar 'concrete voorstellen' die kiezers ervan moeten overtuigen dat hij de juiste persoon is om de Verenigde Staten er weer bovenop te helpen. Naar verluidt zal hij komende week belastingverlagingen voor de middenklasse voorstellen.

Het is de vraag of het effect zal hebben. Zelfs medestanders erkennen dat McCain niet de meest overtuigende woordvoerder is op economisch vlak. Een grootschalig plan om voor driehonderd miljard dollar hypotheken op te kopen kondigde de Republikein vorige week plompverloren aan tijdens een debat met Obama. Hij vergat daarbij te vermelden dat het plan onderdeel moest zijn van het reeds goedgekeurde reddingspakket ter waarde van zevenhonderd miljard dollar. Het bevestigde wederom het beeld dat McCain uiterst impulsief lijkt te reageren op de financiële crisis.


John McCain brengt rechts tot wanhoop
Republikeinse kopstukken mopperden gisteren in The New York Times dat de campagne van McCain alle kanten op zwiept. De ene dag ligt de nadruk op de economie, de andere dag op aanvallen richting Obama. ''Niemand is blij met deze campagne,'' aldus ex-presidentskandidaat Tommy Thompson. Voormalige Congreslid Vin Weber meent dat McCain eindelijk eens moet kiezen waar zijn campagne over gaat. ''Hij heeft één duidelijke boodschap nodig en daar moet hij aan vasthouden.''

Vicepresidentskandidaat Sarah Palin dient vooralsnog eerder als onwelkome afleiding dan als pleitbezorger van McCain. Een rapport in Alaska concludeerde vrijdagnacht dat zij als gouverneur van Alaska haar functie heeft misbruikt om een ex-zwager ontslagen te krijgen als parkopzichter. Het schandaal, 'troopergate', zal verder geen disciplinaire of strafrechtelijke gevolgen hebben. Maar de affaire lijkt Palins populariteit bij onafhankelijke kiezers geen goed te doen. Dit weekeinde werd de 44-jarige moeder van vijf kinderen nog uitgejouwd bij een ijshockeywedstrijd in Philadelphia. Volgens de campagne van McCain moet daar niet te zwaar aan worden getild: ''Zelfs de kerstman is daar ooit uitgejouwd.''

Zelf moest McCain meemaken dat hij in Lakeville, Minnesota, werd uitgefloten door leden van zijn eigen partij. Dat gebeurde toen McCain zijn Democratische opponent, Barack Obama, verdedigde tegen aanvallen uit de zaal. Militante Republikeinen hadden Obama uitgemaakt voor Arabier en moslim. Waarop McCain zijn tegenstander omschreef als 'een fatsoenlijk man'. Een fluitconcert uit de zaal was zijn deel.


'Ze zaaien haat op een wijze die aan George Wallace doet denken'
Democratisch Congreslid en burgerrechtenactivist John Lewis zei zaterdag dat McCain en Palin met hun aanvallen op Obama een klimaat hebben geschapen dat kan aanzetten tot geweld. ''Ze spelen met vuur,'' aldus Lewis. Hij verweet McCain en Palin 'het zaaien van haat en verdeeldheid op de manier van George Wallace'. Dat was de gouverneur van Alabama die zich in de jaren zestig en zeventig fel verzette tegen het opheffen van de rassenscheiding.

Medewerkers van McCain wezen die beschuldigingen als absurd van de hand. ''Sommige mensen proberen McCain verantwoordelijk te stellen voor wat een enkele mafketel roept,'' aldus Mark Salter, een vertrouweling van de senator.

De campagne leiding erkent dat de tijd dringt. McCain heeft een grote financiële en organisatorische achterstand op Obama. Dat bemoeilijkt pogingen een nieuwe wending aan de campagne te geven. (FRANK HENDRICKX)
http://www.parool.nl/paro(...)neweken-McCain.dhtml

Ah, heerlijk, McCain die nog met plannen komt zo vlak voor de verkiezingen. Wat een visie heeft de beste man.
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:15:09 #5
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62349019
Het komt inmiddels aardig dichtbij .

tvp
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_62349037
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:06 schreef Monidique het volgende:
Daarnaast, het gaat niet alleen om het eenzijdige, hè. Het gaat er ook om dat Fox buitengewoon, zoals gezegd, dom is. De gevestigde media in Amerika zijn sowieso aardig conservatief, zijn sowieso erg "fair and balanced", maar Fox slaat echt alles.
Ach, wie ben ik trouwens om daarover te oordelen...

Het punt is in ieder geval dat de 'Goed, Fox, maar dan ook Maher!'-vergelijking onzinnig is.
pi_62349042
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
Amerikaanse verkiezingen #48: President Obama. You betcha!

Je was me voor.. Jammer .
Wel mooi dat je m'n openingspost gebruikte .
pi_62349044
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:13 schreef pberends het volgende:

[..]

http://www.parool.nl/paro(...)neweken-McCain.dhtml

Ah, heerlijk, McCain die nog met plannen komt zo vlak voor de verkiezingen. Wat een visie heeft de beste man.
Leuk hoeveel dingen ze roepen die ze niet waar kunnen maken
Op vrijdag 22 juli 2011 00:30 schreef yvonne het volgende:
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:16:46 #11
44609 MrFl0ppY
So Fucking What
pi_62349045
quote:
Zelf moest McCain meemaken dat hij in Lakeville, Minnesota, werd uitgefloten door leden van zijn eigen partij. Dat gebeurde toen McCain zijn Democratische opponent, Barack Obama, verdedigde tegen aanvallen uit de zaal. Militante Republikeinen hadden Obama uitgemaakt voor Arabier en moslim. Waarop McCain zijn tegenstander omschreef als 'een fatsoenlijk man'. Een fluitconcert uit de zaal was zijn dee
Lol zegt hij eens wat verstandigs, krijgt ie z'n eigen rednecks op z'n dak .
He Who Controls The Present Commands The Future. He Who Commands The Future Conquers The Past
pi_62349072
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62349073
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:16 schreef MrFl0ppY het volgende:

[..]

Lol zegt hij eens wat verstandigs, krijgt ie z'n eigen rednecks op z'n dak .
Dat is precies McCain's probleem... hoe trekt hij rednecks én het midden naar zich toe .
pi_62349109
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:16 schreef pberends het volgende:

[..]

Wel mooi dat je m'n openingspost gebruikte .


Misschien die nog ff in de OP erbij? .
-
pi_62349111
tvp
Ik weet het ook niet
pi_62349136
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:18 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Misschien die nog ff in de OP erbij? .


Helaas. Het tij is aan het keren, McCain gaat winnen.
pi_62349180
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:19 schreef Monidique het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Helaas. Het tij is aan het keren, McCain gaat winnen.
Vaag, zowel de electoral als popular vote is gestegen voor Obama, maar win percentage is wel omlaag? .
-
pi_62349207
quote:
Palin paints Obama as 'Big Spender'

From NBC/NJ’s Matthew Berger
ST. CLAIRESVILLE, Ohio -- Palin focused on the economy Sunday, suggesting Obama would raise taxes, increase spending and add to the national debt.

“Folks, in times like these the last thing we need is a tax increase,” she said at a rally in front of a barn. “America just can’t afford another big spender in the White House.”

Palin spent most of her 35 minutes concentrating on the nation’s troubled economy, part of a new campaign emphasis on financial issues in recent days. Her tough talk on Obama’s relationship with William Ayers and views on abortion were excluded, other than a passing message to Obama’s opposition to a ban on late-term abortions, which elicited chants of, “Killer” from the crowd.

Palin said McCain would take on wasteful spending and abuses of power as president.

“All across America, I know that there’s a lot of anger right now,” she said. “There’s anger about the insider dealing of lobbyists and anger at the greed of Wall Street, and anger about the arrogance of the Washington elite. And with serious reforms to change Washington, John McCain is going to turn your anger into action.”

Palin received a rowdy reception from the community here, who were particularly interested in her views on energy dependence. They shouted for her to discuss the use of clean coal, and when she did, they began shouting “Mine, baby, mine.” Palin said she would bring that line across the country, and asked permission to plagiarize it, to applause.

While she avoided explicitly linking Obama to Ayers -- a founder of the Weather Underground with whom the Democratic candidate served on charity boards in Chicago -- Palin spoke of how those who “support and sympathize with the terrorists” are the bad guys. While Palin was explicitly speaking of Islamic terrorists, it could be perceived as a way of evoking Ayers indirectly.

“They do not like America because of what we stand for: liberty, freedom, equal rights,” she said. “Those who sympathize and support those terrorists who would seek to destroy all that it is that we value, those are the bad guys, OK?”

She suggested there were bad guys in the economic world as well.

“In this time of economic crisis, we know it’s been those who have been greedy and corrupt and arrogant and have taken advantage of hardworking honest Americans,” she said. “And just as important though, we know who the good guys are, and it is you, and we will fight for you, and we will put government on your side. We will end the arrogant and the selfish practices of Washington and of Wall Street because your United States government is to be of the people, by the people, for the people. Let us make it so again.”

Palin also twice used the term “common sense conservativism,” instead of conservatism, to describe John McCain’s economic philosophies
Op vrijdag 22 juli 2011 00:30 schreef yvonne het volgende:
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:23:48 #19
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62349261
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:06 schreef Monidique het volgende:

[..]

Fox News is een nieuwszender, fair and balanced, weet je nog? Het heeft eenzijdig, dom en partijdig nieuws, het heeft eenzijdige, domme en partijdige peilingen en het heeft eenzijdig, dom en partijdig commentaar. Nu, dat mag. Maar kom er alsjeblieft niet mee als serieus te nemen bron voor wat dan ook.

Wat heeft een komiek ermee te maken? Niets.
Een eenzijdige, partijdige komiek
quote:
Wat heeft een opiniewebsite ermee te maken? Niets.
Een eenzijdige, partijdige opiniewebsite.
quote:
Wat heeft een doorsnee Amerikaanse nieuwszender ermee te maken? Niets.
Eenzijdig en partijdig nieuws. Kom op zeg, die zijn echt geen haar beter dan Fox News...
quote:
Daarnaast, het gaat niet alleen om het eenzijdige, hè. Het gaat er ook om dat Fox buitengewoon, zoals gezegd, dom is. De gevestigde media in Amerika zijn sowieso aardig conservatief, zijn sowieso erg "fair and balanced", maar Fox slaat echt alles.

Oftewel: "Huh?"
Jij vindt het dom, omdat het niet aansluit bij jouw mening.
pi_62349268
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:22 schreef DutchErrorist het volgende:

[..]
Maar wel de dollarverslindende oorlog door willen zetten, dom wicht? .
-
pi_62349285
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:23 schreef Wheelgunner het volgende:


Jij vindt het dom, omdat het niet aansluit bij jouw mening.
Nee, het is dom omdat het vaak mijlenver van de waarheid is.
-
pi_62349308
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:22 schreef DutchErrorist het volgende:

[..]


Zolang McCain de Irak-oorlog niet wil opgeven zie ik niet in waarop McCain veel kan bezuinigingen. Die earmarks zijn leuk natuurlijk, maar zet ook niet echt zoden aan de dijk.
pi_62349318
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:23 schreef Wheelgunner het volgende:
Jij vindt het dom, omdat het niet aansluit bij jouw mening.
Bull...
pi_62349326
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_62349351
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:23 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Maar wel de dollarverslindende oorlog door willen zetten, dom wicht? .
Inderdaad
Op vrijdag 22 juli 2011 00:30 schreef yvonne het volgende:
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:27:20 #26
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62349353
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:26 schreef Strolie75 het volgende:
Who's Nailin' Palin
Konden ze geen betere look-a-like vinden?
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:27:27 #27
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62349355
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:24 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Nee, het is dom omdat het vaak mijlenver van de waarheid is.
Wiens waarheid?
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:28:49 #28
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62349391
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:27 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Wiens waarheid?
Oh god, meneer gaat de postmoderne zuurpruim uithangen.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62349419
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:27 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Wiens waarheid?
Het Amerikaanse volk.
-
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:30:09 #30
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62349432
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:28 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Oh god, meneer gaat de postmoderne zuurpruim uithangen.
Beter dan de hypocriete Obama-extremist...
pi_62349441
Was Alaska trouwens niet de staat met de meeste ontvangsten van de "rijksbegroting" ?
pi_62349463
En by the way, wat is er mis met een partijdige, eenzijdige komiek? Niets. Heeft misschien leuk commentaar, maar ik zou het niet aannemen als nieuwsbron. Wat is er mis met een eenzijdige, partijdige opiniewebsite? Niets. Heeft misschien leuk commentaar, maar ik zou het niet per se aannemen als nieuwsbron. Misschien wel, hangt van de context af.

En over MSNBC, nou ja, ik zeg al: wie ben ik om daarover te oordelen. Maar heb je misschien voorbeelden van dat partijdig, eenzijdig nieuws. Kun je vertellen waarom MSNBC net zo belabberd is als Fox? (Kan ik dat eigenlijk?)

Nogmaals: het gaat niet om het eenzijdige, het partijdige op zich. Het gaat erom dat: FOX een zender vol met domme conservatieven is. Niet dat ze eenzijdig zijn, of partijdig. Niet per se.

Om dat te gaan zeggen 'Maar Bill Maher!'... Boeiend?
pi_62349522
Kijk, er is een objectieve waarheid. Dat ge-oosterse-wijsheid alsof er een FoxNews is aan de ene kant en een MSNBC aan de andere kant en ze zijn elijkwaardig en de waarheid zal wel in het midden liggen, ofzo...

Crap. En dat is dus het punt met Fox News in het bijzonder, maar conservatieven en Republikeinen in het algemeen: ze zitten al jaren op veel gebieden gewoon fout.
pi_62349594
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:33 schreef Monidique het volgende:
Crap. En dat is dus het punt met Fox News in het bijzonder
Of misschien ook niet. Wat weet ik er van...

Maar waarheid is geen cliché: er zijn mensen die gelijk hebben, en er zijn mensen die gewoon fout zitten. Punt.
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:38:43 #35
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62349674
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:33 schreef Monidique het volgende:
Kijk, er is een objectieve waarheid. Dat ge-oosterse-wijsheid alsof er een FoxNews is aan de ene kant en een MSNBC aan de andere kant en ze zijn elijkwaardig en de waarheid zal wel in het midden liggen, ofzo...
Zo zie ik het dus, en veel anderen ook.
quote:
Crap. En dat is dus het punt met Fox News in het bijzonder, maar conservatieven en Republikeinen in het algemeen: ze zitten al jaren op veel gebieden gewoon fout.
Niet erger dan de democraten wat mij betreft, maar wie ben ik.
pi_62349710
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:38 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Zo zie ik het dus, en veel anderen ook.
Tsja, dat is dus, heel simpel, fout, een verkeerde visie. De waarheid ligt meestal niet in het midden, meestal is er gewoon iemand die beschamend ongelijk heeft.
pi_62349738
quote:
Dit weekeinde werd de 44-jarige moeder van vijf kinderen nog uitgejouwd bij een ijshockeywedstrijd in Philadelphia. Volgens de campagne van McCain moet daar niet te zwaar aan worden getild: ''Zelfs de kerstman is daar ooit uitgejouwd.''
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  maandag 13 oktober 2008 @ 13:48:30 #38
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62349942
quote:
"After I whip his you-know-what in this debate, we're going to be going out" and hitting the campaign trail, McCain said.

(...)

"I wanna emphasize again, I respect Senator Obama," McCain said. "We will conduct a respectful race, and we will make sure that everybody else does, too."

http://www.politico.com/b(...)ow_what.html?showall
Erratic.
Géén kloon van tvlxd!
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:22:49 #39
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62350747
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:38 schreef Wheelgunner het volgende:
Zo zie ik het dus, en veel anderen ook.
Maar als een tv-station zo vaak (en het is écht vaak) aantoonbare onjuiste informatie verspreidt, dan kun je toch niet meer vertrouwen wat ze zeggen?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:24:50 #40
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62350791
Mag ik zeggen dat het me alleszins meevalt van McCain dat hij zo snel ingreep bij die vrouw die Obama een Arabier noemde? Sympathiek.
pi_62350993
October 12th, 2008 11:09 PM Eastern
Palin: Bad Guys vs. Good Guys
by Shushannah Walshe
ST. CLAIRSVILLE, OHIO –-

Standing in front a red farmhouse surrounded by pumpkins, Sarah Palin told the crowd of thousands that a McCain-Palin administration will be able to fight terrorism because they know who the “bad guys” are, “Help me Ohio to help put John McCain in the White House. He understands. He understands you. We understand how important it is that this team be elected. For one thing, we know who the bad guys are, OK?”

Palin continued, “We know—we know that in the war, it’s terrorists, terrorists who hate America and her allies and would seek to destroy us, and the bad guys are those who would support and sympathize with the terrorists. They do not like America because of what we stand for: Liberty, Freedom, Equal Rights. Those who sympathize and support those terrorists who would seek to destroy all it is that we value, those are the bad guys, OK?”

Several supporters screamed, “Obama!” when Palin spoke about sympathizing with terrorists.

When asked to clarify the Alaska governor’s comments and if she was saying that the Democratic ticket could not adequately identify and go after terrorists a Palin spokesperson said, “She’s stating an affirmative that she and John McCain understand the threats we face.”

Palin continued with the bad guys vs. good guys explanation applying it to describe who is at fault for the current financial crisis, “Now in the economic crisis that we’re in, we know there too, who the bad guys are. In this time of economic crisis, we know it’s been those who have been greedy and corrupt and arrogant and have taken advantage of hardworking honest Americans, and just as important though, we know who the good guys are, and it is you, and we will fight for you, and we will put government on your side.”

Palin went after Barack Obama and said that he will get America “deeper” into debt comparing him to President Bush in a rare jab at the current administration, “In times like these the last thing we need is a tax increase. America just can’t afford another big spender in the White House.”

The boisterous crowd–many shaking pom poms–screamed, “I love you Sarah Palin!” and cheered the GOP Vice-Presidential nominee getting especially excited when Palin started talking about clean coal and alternative sources of energy to this coal country crowd.

Supporters erupted in chants of, “Mine Baby Mine!” like her very popular “Drill Baby Drill” chants that crowds usually greet her with, “Mine, baby, mine. Ok, I’m bringing that all across the U.S. Do you mind if I–May I plagiarize that? Thank you. That is a good one.”

Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62351089
Pro-McCain Pastor Casts Election as Religious Contest
The Rev. Arnold Conrad prayed for God to "guard your own reputation" against other gods before McCain appeared at a rally.

Stoking religious tensions in an increasingly heated presidential race, an evangelical pastor supporting John McCain delivered a prayer that appeared to dismiss faiths other than Christianity and cast the election as a referendum on God himself.

"I would also pray, Lord, that your reputation is involved in all that happens between now and November, because there are millions of people around this world praying to their god -- whether it is Hindu, Buddha, Allah -- that [McCain's] opponent wins, for a variety of reasons," said the Rev. Arnold Conrad, former pastor of the Grace Evangelical Free Church.

"And Lord, I pray that you will guard your own reputation, because they're going to think that their god is bigger than you if that happens. So I pray that you will step forward and honor your own name with all that happens between now and Election Day," he added.

Conrad's prayer came before McCain arrived at the convention center blocks from the Mississippi River. The McCain campaign immediately distance itself from the prayer.

"While we understand the important role that faith plays in informing the votes of Iowans, questions about the religious background of the candidates only serve to distract from the real questions in this race about Barack Obama's judgment, policies and readiness to lead as commander in chief," McCain campaign spokeswoman Wendy Riemann said in a written statement.

The prayer came on a contentious day in which civil rights icon John Lewis accused McCain of "sowing the seeds of hatred and division" at their campaign events, invoking segregationist and former Alabama Gov. George Wallace.

McCain expressed shock and outrage at Lewis' statement and called for Obama to repudiate it. Obama disagreed with Lewis comparing McCain to Wallace but supported Lewis' criticism of McCain's rhetoric.

The Associated Press contributed to this report.

Kijk dat is toch een stuk aangenamer dan Jeremiah White

Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  † In Memoriam † maandag 13 oktober 2008 @ 14:37:02 #43
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62351109
Zijn ze al klaar met krachtpatsen wie de allerbeste stoerpersoon is?
Carpe Libertatem
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:40:40 #44
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_62351224
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:24 schreef Floripas het volgende:
Mag ik zeggen dat het me alleszins meevalt van McCain dat hij zo snel ingreep bij die vrouw die Obama een Arabier noemde? Sympathiek.
Ingestudeerd om sympathiek over te komen. Daar was niks spontaans aan.
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:41:18 #45
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62351241
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:24 schreef Floripas het volgende:
Mag ik zeggen dat het me alleszins meevalt van McCain dat hij zo snel ingreep bij die vrouw die Obama een Arabier noemde? Sympathiek.
Ja, dat was goed. Maar dat kwam wel na forse kritiek dat hij niets zei toen Obama een terrorist werd genoemd nadat McCain vroeg wie Obama nu eigenlijk was. En andere haatslogans vanuit het publiek.

Maar het blijft dubieus: McCain schakelt over naar een tactiek van wantrouwen en angst richting Obama met beschuldigingen als "palling with terrorists", een on-Amerikaans wereldbeeld en the like, en dan verbaast zijn dat het publiek opeens in een angry mob verandert?

McCain zit in een spagaat waar hij wel uiterst negatief moet gaan om de achterstand te verkleinen, maar tegelijkertijd Obama moet verdedigen tegen angry mobs want het blijkt dat zwevende kiezers niet worden overtuigd met hooivorken en fakkels. Ik denk ook dat het te laat in de campagne is om nu nog van tactiek te veranderen, of de huidige tactiek werkend te maken. Alleen een aanslag of andere grote gebeurtenis kan nog roet in het eten gooien van Obama. De komende drie weken is het vol vermaak kijken naar het einde van de huidige Republikeinse mallotenmachine.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62351256
Waarom worden de peilingen eigenlijk gemanipuleerd, om de spanning er in te houden of uit medelijden voor die ouwe zak...
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:45:37 #47
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62351378
quote:
“They do not like America because of what we stand for: liberty, freedom, equal rights"
Grappig dit... Dat ze misschien gewoon Amerika haten omdat Amerika over de hele wereld burgerslachtoffers maakt met hun oorlogen, dat krijg je er niet in... Pffffff

Echt veel vrijheden trouwens, als je als vrouw al niet mag beslissen over de ongeboren baby in je pens.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_62351471
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:45 schreef matthijst het volgende:

[..]

Grappig dit... Dat ze misschien gewoon Amerika haten omdat Amerika over de hele wereld burgerslachtoffers maakt met hun oorlogen, dat krijg je er niet in... Pffffff

Echt veel vrijheden trouwens, als je als vrouw al niet mag beslissen over de ongeboren baby in je pens.
Maar je mag wel lekker schieten in je achtertuin, en dat is tof.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  maandag 13 oktober 2008 @ 14:49:51 #49
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_62351533
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:36 schreef laforest het volgende:
Kijk dat is toch een stuk aangenamer dan Jeremiah White
Mijn God is beter dan de jouwe, neh-neh-neh-neh
Gristenhonden
Haters everywhere but I don't really care.
pi_62351678
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:49 schreef matthijst het volgende:

[..]

Mijn God is beter dan de jouwe, neh-neh-neh-neh
Gristenhonden
Ja, je weet toch, freedom of religion enzo... zolang het maar de chrijstelijke god is....
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62351707
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:23 schreef Wheelgunner het volgende:
Eenzijdig en partijdig nieuws. Kom op zeg, die zijn echt geen haar beter dan Fox News...

Jij vindt het dom, omdat het niet aansluit bij jouw mening.
bla bla bla ...

Het punt is hypocrisie, slimpie.
Die komiek roept niet iedere 5 seconden dat ie Fair and Balanced is. Ik bedoel, je kan net zo zeggen dat de Telegraaf Fair and Balanced is, ook belachelijk.

FoKKKs doet alsof ze Fair and Balanced zijn, terwijl iedere nitwit behalve jij kan zien dat ze meest partijdige mediafabriek van de laatste 50 jaar zijn, sinds Goebbels en Stalins Pravda, samen genomen.

Dat maakt jou of een sukkel, of een bewuste manipulator. Kies maar.

- Als de PVV de 25 procent bereikt, stop ik met werken, en ga ik lekker uitkering trekken van jullie belastinggeld. Dan importeer ik een importbruid en adopteren we 7 Afghaanse oorlogsweesjes, puur voor de kinderbijslag. Net zo makkelijk.
pi_62351714
quote:
They do not like America because of what we stand for: Liberty, Freedom, Equal Rights. Those who sympathize and support those terrorists who would seek to destroy all it is that we value, those are the bad guys, OK?”
Bush, Cheney, Rumsfeld, Paulson, congress, etcetera?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62351885
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:45 schreef matthijst het volgende:

[..]

Grappig dit... Dat ze misschien gewoon Amerika haten omdat Amerika over de hele wereld burgerslachtoffers maakt met hun oorlogen, dat krijg je er niet in... Pffffff

Echt veel vrijheden trouwens, als je als vrouw al niet mag beslissen over de ongeboren baby in je pens.
Land of the free! Dat blijft een doodeng idee, dat er ouwe mannen in grijze pakken beslissen over jouw ongeboren baby

Weet iemand trouwens in wat voor format dit aankomende debat zal zijn? Ik zou ze nu wel eens tegen elkaar willen zien praten bijvoorbeeld, in plaats van tegen de camera of het publiek. gloves off
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
pi_62351961
Calm down, please!
  † In Memoriam † maandag 13 oktober 2008 @ 15:12:56 #55
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62352126
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:05 schreef Googolplexian het volgende:
Amerika en Vrijheden ...

[ afbeelding ]




Gelukkig hebben we hier wel vrijheden. Oh wacht.
Carpe Libertatem
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:19:14 #56
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62352268
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:33 schreef laforest het volgende:
October 12th, 2008 11:09 PM Eastern
Palin: Bad Guys vs. Good Guys
by Shushannah Walshe
ST. CLAIRSVILLE, OHIO –-

Standing in front a red farmhouse surrounded by pumpkins, Sarah Palin told the crowd of thousands that a McCain-Palin administration will be able to fight terrorism because they know who the “bad guys” are, “Help me Ohio to help put John McCain in the White House. He understands. He understands you. We understand how important it is that this team be elected. For one thing, we know who the bad guys are, OK?”

Palin continued, “We know—we know that in the war, it’s terrorists, terrorists who hate America and her allies and would seek to destroy us, and the bad guys are those who would support and sympathize with the terrorists. They do not like America because of what we stand for: Liberty, Freedom, Equal Rights. Those who sympathize and support those terrorists who would seek to destroy all it is that we value, those are the bad guys, OK?”

Several supporters screamed, “Obama!” when Palin spoke about sympathizing with terrorists.

When asked to clarify the Alaska governor’s comments and if she was saying that the Democratic ticket could not adequately identify and go after terrorists a Palin spokesperson said, “She’s stating an affirmative that she and John McCain understand the threats we face.”

Palin continued with the bad guys vs. good guys explanation applying it to describe who is at fault for the current financial crisis, “Now in the economic crisis that we’re in, we know there too, who the bad guys are. In this time of economic crisis, we know it’s been those who have been greedy and corrupt and arrogant and have taken advantage of hardworking honest Americans, and just as important though, we know who the good guys are, and it is you, and we will fight for you, and we will put government on your side.”

Palin went after Barack Obama and said that he will get America “deeper” into debt comparing him to President Bush in a rare jab at the current administration, “In times like these the last thing we need is a tax increase. America just can’t afford another big spender in the White House.”

The boisterous crowd–many shaking pom poms–screamed, “I love you Sarah Palin!” and cheered the GOP Vice-Presidential nominee getting especially excited when Palin started talking about clean coal and alternative sources of energy to this coal country crowd.

Supporters erupted in chants of, “Mine Baby Mine!” like her very popular “Drill Baby Drill” chants that crowds usually greet her with, “Mine, baby, mine. Ok, I’m bringing that all across the U.S. Do you mind if I–May I plagiarize that? Thank you. That is a good one.”


Ik moest lachen

Of ze ontbeert enige kennis van wat haar partij al jaren achtereen doet, of ze loopt de boel te flessen. Ik gok dat laatste.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62352329
McCain heeft gezegd over Obama "Ill whip his you know what". Commentatoren zeggen dat dat racistisch was maar wat bedoeld McCain eigenlijk met die uitspraak? Amerikanen schijnen het allemaal wel te begrijpen maar ik begrijp hem niet.
lollig
pi_62352342
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:12 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we hier wel vrijheden. Oh wacht.
Meer dan daar.

Calm down, please!
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:25:45 #59
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62352433
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:22 schreef ub40_bboy het volgende:
McCain heeft gezegd over Obama "Ill whip his you know what". Commentatoren zeggen dat dat racistisch was maar wat bedoeld McCain eigenlijk met die uitspraak? Amerikanen schijnen het allemaal wel te begrijpen maar ik begrijp hem niet.
"I'll whip his ass", presumably.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62352473
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:25 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

"I'll whip his ass", presumably.
Oja maar dan snap ik de link met racisme niet maarja.
lollig
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:28:26 #61
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62352511
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Oja maar dan snap ik de link met racisme niet maarja.
Iets met van vroeger je slaaf zweepslagen geven als ie niet wou luisteren?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62352520
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:22 schreef ub40_bboy het volgende:
McCain heeft gezegd over Obama "Ill whip his you know what". Commentatoren zeggen dat dat racistisch was maar wat bedoeld McCain eigenlijk met die uitspraak? Amerikanen schijnen het allemaal wel te begrijpen maar ik begrijp hem niet.
Dat ie aan homo S&M doet?

...

Je zou ook "kick his ass" kunnen zeggen volgens mij. Dus hij gaat hem pwnen, dat zegt ie dan.

of toch dat S&M
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62352534
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:22 schreef ub40_bboy het volgende:
McCain heeft gezegd over Obama "Ill whip his you know what". Commentatoren zeggen dat dat racistisch was maar wat bedoeld McCain eigenlijk met die uitspraak? Amerikanen schijnen het allemaal wel te begrijpen maar ik begrijp hem niet.
"Whip his ass" of zoals je vaker hoort "Whup his ass"

Betekent iemand verslaan / ervan langsgeven.
Vindt z'n oorsprong door muil-ezels (ass is een muil-ezel) slaan maar heeft een soortgelijke betekenis in slavernij.

Tegenwoordig is het algemeen gebruikt voor "iemand verslaan" ... zowel verbaal als fysiek.
Calm down, please!
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:31:01 #64
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62352573
Zou ook een beetje raar zijn als ie zou zeggen: "I'll pwn that n00b!".
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:31:23 #65
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62352583
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Oja maar dan snap ik de link met racisme niet maarja.
Voor de slavernij afgeschaft werd, werden negers aldaar flink afgeranseld met zwepen, duh
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
pi_62352623
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:28 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Iets met van vroeger je slaaf zweepslagen geven als ie niet wou luisteren?
Hoezo vergezocht...

Eigenlijk is de media zelf racistisch dat ze de link leggen tussen deze (in Amerika) gebruikelijke uitspraak en slavernij.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62352634
Ja ik ken whip his ass wel maar ik zocht daar geen raciale dingen achter dus ik dacht dat zal het wel niet zijn. Maar thanks for clearing this up.
lollig
pi_62352686
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:32 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Hoezo vergezocht...

Eigenlijk is de media zelf racistisch dat ze de link leggen tussen deze (in Amerika) gebruikelijke uitspraak en slavernij.
Eigenlijk is het totaal geen gepaste opmerking voor een vooraanstaand politicus... zo kun je het ook zien.
Calm down, please!
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:36:44 #69
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62352766
Al gepost maar toch, dat boe roepen klinkt zo mooi:



Dan voel je je wel welkom.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62352782
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:34 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Eigenlijk is het totaal geen gepaste opmerking voor een vooraanstaand politicus... zo kun je het ook zien.
Daar ben ik het eens, maar een kat in het nauw maakt rare sprongen. "That one" was ook geen gelukkige uitspraak en vrij respectloos, maar er zat geen racistische bedoeling achter.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62352894
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:36 schreef popolon het volgende:
Al gepost maar toch, dat boe roepen klinkt zo mooi:



Dan voel je je wel welkom.
Dat zegt niets. Zelfs de kerstman werd daar uitgejouwd, aldus het campagneteam!
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62352919
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:37 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Daar ben ik het eens, maar een kat in het nauw maakt rare sprongen. "That one" was ook geen gelukkige uitspraak en vrij respectloos, maar er zat geen racistische bedoeling achter.
McCain had het altijd nog op acute Alzheimer kunnen gooien.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62353026
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:42 schreef Monolith het volgende:

[..]

McCain had het altijd nog op acute Alzheimer kunnen gooien.
Zijn huidkanker speelde even op.
lollig
pi_62353136
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:37 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Daar ben ik het eens, maar een kat in het nauw maakt rare sprongen. "That one" was ook geen gelukkige uitspraak en vrij respectloos, maar er zat geen racistische bedoeling achter.
Ik denk wel dat McCain enigszins racistisch is maar ik denk dat ik dat misschien ook zou zijn als ik 5 jaar lang gemarteld was in 'Nam. Maarja ... bommen gooien op huizen worden mensen nooit vrolijk van.



McCain captured
quote:
Although McCain was badly wounded, his captors refused to treat his injuries, beating and interrogating him to get information; he was given medical care only when the North Vietnamese discovered that his father was a top admiral.
...
In August 1968, a program of severe torture began on McCain.[45] He was subjected to rope bindings and repeated beatings every two hours, at the same time as he was suffering from dysentery.[34][45] Further injuries led to the beginning of a suicide attempt, stopped by guards.[34] After four days, McCain made an anti-American propaganda "confession".
...
He subsequently received two to three beatings weekly because of his continued refusal to sign additional statements.
Ik weet niet of je daar ooit bovenop komt.
Calm down, please!
pi_62353316
Volgens mij moet McCain op een cursus anger management. Serieus, hij heeft zijn gevoelens niet onder kontrole. Hebben we al gezien bij "that one". Hij wordt gewoon boos en let dan niet op wat hij zegt. Voor mij persoonlijk komt hij gewoon over als een oud, chagarijnig mannetje.



Het publiek helpt daar dan ook lekker mee, met al dat schelden. Dat wordt nog lachen straks bij debate nummer 3.
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
  maandag 13 oktober 2008 @ 15:58:14 #76
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_62353441
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:36 schreef popolon het volgende:
Al gepost maar toch, dat boe roepen klinkt zo mooi:



Dan voel je je wel welkom.
Die Obama - Biden borden op de achtergrond ook. .
And now for something completely different, I'm on a horse.
  maandag 13 oktober 2008 @ 16:03:01 #77
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62353593
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:58 schreef NJ het volgende:

[..]

Die Obama - Biden borden op de achtergrond ook. .
"Vote Obama on November 4."
  maandag 13 oktober 2008 @ 16:07:34 #78
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62353738
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 14:36 schreef laforest het volgende:
Pro-McCain Pastor Casts Election as Religious Contest
Terroristen. ALs je je ergens niet druk om hoeft te maken zijn het wel terroristen. De kans dat je onder een paard-met-wagen komt is in Ohio hoger dan dat je sterft in een terroristische aanslag.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  † In Memoriam † maandag 13 oktober 2008 @ 16:10:00 #79
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62353796
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 16:07 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Terroristen. ALs je je ergens niet druk om hoeft te maken zijn het wel terroristen. De kans dat je onder een paard-met-wagen komt is in Ohio hoger dan dat je sterft in een terroristische aanslag.
Gogo karma for me. Ik zou op 1 idiotplanning na precies slambam in het midden van de Londonse bommetjes zitten.
Carpe Libertatem
  maandag 13 oktober 2008 @ 16:12:34 #80
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62353855
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 16:10 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Gogo karma for me. Ik zou op 1 idiotplanning na precies slambam in het midden van de Londonse bommetjes zitten.
Ja er zullen altijd mensen zijn die wél getroffen worden erdoor als er een aanslag komt. Maar om een regering te kiezen op beloftes als "Wij zullen de TERRORISTEN pakken" is natuurlijk waanzin.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62354278
Achja...
  maandag 13 oktober 2008 @ 16:35:28 #83
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62354468
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 15:49 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Ik denk wel dat McCain enigszins racistisch is maar ik denk dat ik dat misschien ook zou zijn als ik 5 jaar lang gemarteld was in 'Nam.
Racisme als post-traumatsiche stress-stoornis?

Ik denk overigens niet dat McCain racistisch is, hoor.
pi_62354639
Iemand met een zwart kind is heus niet racistisch. Hoewel hij wel wat tegen Vietnamezen heeft: "I hated the gooks. I will hate them as long as I live." Zeggen dat je Obama's achterwerk de zweep gaat geven is een perfect normale uitdrukking, maar eentje zo ongelukkig in dit geval dat je 'm niet zou moeten gebruiken.
  maandag 13 oktober 2008 @ 16:59:12 #86
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_62355125
McCain wil zijn campagne herstarten met de volgende speech:
quote:
ARLINGTON, VA — U.S. Senator John McCain today will deliver the following remarks as prepared for delivery at the McCain-Palin 2008 rally in Virginia Beach, VA:

Three weeks from now, you will choose a new President. Choose well. There is much at stake.

These are hard times. Our economy is in crisis. Financial markets are collapsing. Credit is drying up. Your savings are in danger. Your retirement is at risk. Jobs are disappearing. The cost of health care, your children’s college, gasoline and groceries are rising all the time with no end in sight. While your most important asset – your home – is losing value every day.

Americans are fighting in two wars. We face many enemies in this dangerous world, and they are waiting to see if our current troubles will permanently weaken us.

The next President won’t have time to get used to the office. He won’t have the luxury of studying up on the issues before he acts. He will have to act immediately. And to do that, he will need experience, courage, judgment and a bold plan of action to take this country in a new direction. We cannot spend the next four years as we have spent much of the last eight: waiting for our luck to change. The hour is late; our troubles are getting worse; our enemies watch. We have to act immediately. We have to change direction now. We have to fight.

I’ve been fighting for this country since I was seventeen years old, and I have the scars to prove it. If I’m elected President, I will fight to take America in a new direction from my first day in office until my last. I’m not afraid of the fight, I’m ready for it.

I’m not going to spend $700 billion dollars of your money just bailing out the Wall Street bankers and brokers who got us into this mess. I’m going to make sure we take care of the people who were devastated by the excesses of Wall Street and Washington. I’m going to spend a lot of that money to bring relief to you, and I’m not going to wait sixty days to start doing it.

I have a plan to protect the value of your home and get it rising again by buying up bad mortgages and refinancing them so if your neighbor defaults he doesn’t bring down the value of your house with him.

I have a plan to let retirees and people nearing retirement keep their money in their retirement accounts longer so they can rebuild their savings.

I have a plan to rebuild the retirement savings of every worker.

I have a plan to hold the line on taxes and cut them to make America more competitive and create jobs here at home.

Raising taxes makes a bad economy much worse. Keeping taxes low creates jobs, keeps money in your hands and strengthens our economy.

The explosion of government spending over the last eight years has put us deeper in debt to foreign countries that don’t have our best interests at heart. It weakened the dollar and made everything you buy more expensive.

If I’m elected President, I won’t spend nearly a trillion dollars more of your money, on top of the $700 billion we just gave the Treasury Secretary, as Senator Obama proposes. Because he can’t do that without raising your taxes or digging us further into debt. I’m going to make government live on a budget just like you do.

I will freeze government spending on all but the most important programs like defense, veterans care, Social Security and health care until we scrub every single government program and get rid of the ones that aren’t working for the American people. And I will veto every single pork barrel bill Congresses passes.

If I’m elected President, I won’t fine small businesses and families with children, as Senator Obama proposes, to force them into a new huge government run health care program, while I keep the cost of the fine a secret until I hit you with it. I will bring down the skyrocketing cost of health care with competition and choice to lower your premiums, and make it more available to more Americans. I’ll make sure you can keep the same health plan if you change jobs or leave a job to stay home.

I will provide every single American family with a $5000 refundable tax credit to help them purchase insurance. Workers who already have health care insurance from their employers will keep it and have more money to cover costs. Workers who don’t have health insurance can use it to find a policy anywhere in this country to meet their basic needs.

If I’m elected President, I won’t raise taxes on small businesses, as Senator Obama proposes, and force them to cut jobs. I will keep small business taxes where they are, help them keep their costs low, and let them spend their earnings to create more jobs.

If I’m elected President, I won’t make it harder to sell our goods overseas and kill more jobs as Senator Obama proposes. I will open new markets to goods made in America and make sure our trade is free and fair. And I’ll make sure we help workers who’ve lost a job that won’t come back find a new one that won’t go away.

The last President to raise taxes and restrict trade in a bad economy as Senator Obama proposes was Herbert Hoover. That didn’t turn out too well. They say those who don’t learn the lessons of history are doomed to repeat them. Well, my friends, I know my history lessons, and I sure won’t make the mistakes Senator Obama will.

If I’m elected President, we’re going to stop sending $700 billion to countries that don’t like us very much. I won’t argue to delay drilling for more oil and gas and building new nuclear power plants in America, as Senator Obama does. We will start new drilling now. We will invest in all energy alternatives – nuclear, wind, solar, and tide. We will encourage the manufacture of hybrid, flex fuel and electric automobiles. We will invest in clean coal technology. We will lower the cost of energy within months, and we will create millions of new jobs.

Let me give you the state of the race today. We have 22 days to go. We’re 6 points down. The national media has written us off. Senator Obama is measuring the drapes, and planning with Speaker Pelosi and Senator Reid to raise taxes, increase spending, take away your right to vote by secret ballot in labor elections, and concede defeat in Iraq. But they forgot to let you decide. My friends, we’ve got them just where we want them.

What America needs in this hour is a fighter; someone who puts all his cards on the table and trusts the judgment of the American people. I come from a long line of McCains who believed that to love America is to fight for her. I have fought for you most of my life. There are other ways to love this country, but I’ve never been the kind to do it from the sidelines.

I know you’re worried. America is a great country, but we are at a moment of national crisis that will determine our future. Will we continue to lead the world’s economies or will we be overtaken? Will the world become safer or more dangerous? Will our military remain the strongest in the world? Will our children and grandchildren’s future be brighter than ours?

My answer to you is yes. Yes, we will lead. Yes, we will prosper. Yes, we will be safer. Yes, we will pass on to our children a stronger, better country. But we must be prepared to act swiftly, boldly, with courage and wisdom.

I know what fear feels like. It’s a thief in the night who robs your strength.

I know what hopelessness feels like. It’s an enemy who defeats your will.

I felt those things once before. I will never let them in again. I’m an American. And I choose to fight.

Don’t give up hope. Be strong. Have courage. And fight.

Fight for a new direction for our country.

Fight for what’s right for America.

Fight to clean up the mess of corruption, infighting and selfishness in Washington.

Fight to get our economy out of the ditch and back in the lead.

Fight for the ideals and character of a free people.

Fight for our children’s future.

Fight for justice and opportunity for all.

Stand up to defend our country from its enemies.

Stand up, stand up, stand up and fight. America is worth fighting for. Nothing is inevitable here. We never give up. We never quit. We never hide from history. We make history.

Now, let’s go win this election and get this country moving again.
Het event gaat over een paar minuten beginnen.
And now for something completely different, I'm on a horse.
  maandag 13 oktober 2008 @ 17:00:23 #87
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_62355157
En de reactie van het campagneteam van Obama:
quote:
“Less than twelve hours after his campaign announced that Senator McCain would finally have some new ideas on the economy, he decided that it was more important to give a new political speech about where he is in the polls. But the American people know that this election isn’t about who’s up or who’s down, it’s about who will change the disastrous Bush-McCain economic policies of the last eight years. Barack Obama will continue to bring his message of change to every corner of this country, which is why he’s talking today about his new plan to provide immediate relief to struggling families and homeowners, jumpstart job creation in America, and ease the credit crisis that’s hurting too many businesses.”
And now for something completely different, I'm on a horse.
pi_62355177
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 16:40 schreef Monidique het volgende:
Iemand met een zwart kind is heus niet racistisch. Hoewel hij wel wat tegen Vietnamezen heeft: "I hated the gooks. I will hate them as long as I live." Zeggen dat je Obama's achterwerk de zweep gaat geven is een perfect normale uitdrukking, maar eentje zo ongelukkig in dit geval dat je 'm niet zou moeten gebruiken.
Erm ... Als ik niets heb tegen Aziaten, Mexicanen en Negers maar WEL tegen blanken ... dan ben ik dus geen racist?

Grappig feitje:
quote:
Therefore, we see that it was primarily Cindys idea to adopt Bridget McCain. In fact John was not aware about this decision. It came as a bit of a shock to him. Cindy just returned and asked John to say hello to his new little daughter. But John is happy with the decision and a proud father.
"Hier schat ... je nieuwe dochter"
Calm down, please!
  maandag 13 oktober 2008 @ 17:08:18 #89
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_62355354
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 16:59 schreef NJ het volgende:
McCain wil zijn campagne herstarten met de volgende speech:
[..]

Het event gaat over een paar minuten beginnen.
quote:
The next President won’t have time to get used to the office. [..] he will need experience, courage, judgment
Het eerste dat me opvalt is dat hij het gooit op ervaring. De afgelopen paar maanden (eigenlijk sinds het vertrek van Hillary Clinton) heeft McCain geprobeerd de mantel van 'Change' van Obama af te pakken. Dat het niet werkte was al duidelijk, maar nu gaat hij dus weer voor ervaring.

Verder legt hij heel veel accent op 'fight'. Hij probeert dus standvastiger over te komen, in plaats van het 'erratic' wat hij nu doet.

Best een goede speech die zou kunnen werken (of het werkt voor zes punten is een ander verhaal), maar veel gaat zitten in de uitvoering en dat is niet zijn sterkste punt.

Maar het belangrijkste is dat hij met deze speech een handvat heeft voor de komende drie weken. De afgelopen paar weken ging zijn campagne van de ene kant naar de andere en hij moet dit gewoon vasthouden. Wat er ook gebeurt. Dat is z'n enige kans nog.
And now for something completely different, I'm on a horse.
  maandag 13 oktober 2008 @ 17:55:04 #90
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62356443
I have a plan, I have a plan, I have a plan. Tijdens het debat was het I know how to, I know how to, I know how to. Beetje jammer dat nog steeds inhoudsloos blijft. Het verschilt niet echt veel van zijn normale stump speeches, behalve dat er minder jabs richting Obama inzitten. Maar nog steeds wel foutieve claims dat Obama voor een verplichte zorgverzekering is.

Wel grappig dat McCain nu begint over hope en een new direction. McCain kan proberen wat hij wil, maar na zo'n lange campagne totnutoe zal je weinig mensen overtuigen. Het doet me een beetje denken aan Kerry van 4 jaar geleden: de toon van de tegenstander overnemen omdat dat populair wordt gevonden (destijsd vooral op het gebied van defensie en nationale veiligheid). Het effect is echter dat je bevestigt dat de tegenstander goed bezig is, en wanneer er weinig verschil is tussen twee kandidaten, dan zal de meest geloofwaardige winnen. En Obama is het meest geloofwaardig met de boodschap van hope en change.
Géén kloon van tvlxd!
  maandag 13 oktober 2008 @ 18:07:27 #91
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62356682
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 17:08 schreef NJ het volgende:

maar nu gaat hij dus weer voor ervaring.
Alleen jammer dat Sarah Palin in de weg zit. Het ervaringsargument is door haar veel zwakker. En door haar machtsmisbruik is hun mavericky corruptieaanpak ook een lachertje geworden.
quote:
Best een goede speech die zou kunnen werken (of het werkt voor zes punten is een ander verhaal), maar veel gaat zitten in de uitvoering en dat is niet zijn sterkste punt.

Maar het belangrijkste is dat hij met deze speech een handvat heeft voor de komende drie weken. De afgelopen paar weken ging zijn campagne van de ene kant naar de andere en hij moet dit gewoon vasthouden. Wat er ook gebeurt. Dat is z'n enige kans nog.
Inderdaad, het is een afleidingsmaneuvre voor alle problemen van McCain.
Géén kloon van tvlxd!
  maandag 13 oktober 2008 @ 18:09:53 #92
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62356722
Als Mccain zoveel plannen heeft vraag ik me af waarom ze daar nog nooit de focus op hebben kunnen brengen. Zijn die plannen gewoon niet bestaand, zo slecht dat ze niet de moeite van het benadrukken waard zijn of dachten ze echt met een scheldcampagne te kunnen winnen en proberen ze dit nu maar als laatste wanhoopspoging?
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  maandag 13 oktober 2008 @ 18:40:59 #93
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62357425
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 18:07 schreef Montov het volgende:

En door haar machtsmisbruik is hun mavericky corruptieaanpak ook een lachertje geworden.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62357838
quote:
We cannot spend the next four years as we have spent much of the last eight: waiting for our luck to change. The hour is late; our troubles are getting worse; our enemies watch. We have to act immediately. We have to change direction now.
CHANGEORAMABAMA!
quote:
My friends, we’ve got them just where we want them.
John McCain tien punten achter, ergens in de lage veertigers, in de verdediging in dieprode staten: I love it when a plan comes together...

Maar serieus: vorige week dit, toen dat, nu weer zus... echt geruststellend is het niet, hè? Het benadrukt volgens mij nogmaals dat John McCain incoherent is, verward en het ene moment dit en dat denkt en het volgende weer heel wat anders. Als dit de Amerikanen overtuigt, dan zijn het inderdaad heel makke schapen.
  maandag 13 oktober 2008 @ 18:58:44 #95
226456 Stephe
Steve! Steve!
pi_62357874
wat zou ik blij zijn als dat Amerikaanse verkiezingsgeschreeuw is afgelopen. Je zou nog naar de maand december willen verlangen omdat het maar 1 maand is.

Voor zover mensen het nog niet kende:

'Till next time, take care of yourself... and each other
  maandag 13 oktober 2008 @ 19:06:08 #96
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62358061
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 18:57 schreef Monidique het volgende:

[..]

CHANGEORAMABAMA!
[..]

John McCain tien punten achter, ergens in de lage veertigers, in de verdediging in dieprode staten: I love it when a plan comes together...
Nieuwe poll van SurveyUSA in Missouri geeft een voorsprong van 8% voor Obama. Ruim 2 weken terug was het nog een voorsprong van 2% voor McCain.

Ik zie al een cartoon voor me, waarin McCain knockout op de grond ligt en zijn campagneleider zegt dat dit een rope-a-dope strategie is.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62358096
quote:
quote:
October 11, 2008

A HISTORIC TICKET.... Now that Sarah Palin has been found to have abused her powers, violated state ethics, and lied about it, I did a little digging and found an interesting historical footnote.

The McCain/Palin ticket is the first in American history in which both candidates were found to have violated ethics standards before a national election.
http://www.washingtonmont(...)l/2008_10/015130.php
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
  maandag 13 oktober 2008 @ 19:07:33 #98
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62358100
Ik geloof het pas als ik het zie op 5 Nov. Heb de dag ook bewust vrij genomen.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62358274
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 19:07 schreef popolon het volgende:
Ik geloof het pas als ik het zie op 5 Nov. Heb de dag ook bewust vrij genomen.
Natuurlijk. Het is echt pas over op vijf november. Niet eerder. Maar zoals ik al schreef, eigenlijk is de race toch wel gelopen als er niets geks gebeurt... Overmoedig? Wellicht. Misschien lach/huil ik er over vier weken om, om deze uitspraken. Maar eerlijk gezegd, nog drie weken. Zo'n zeven a tien punten voorsprong in de peilingen... Tsja. (Als er geen rare dingen gebeuren dus.)

Hoewel, McCain heeft het gat wel verkleind in vergelijking met een paar dagen geleden:
pi_62358387
ze kunnen ook nog tussen november en januari vanalles proberen om Obama uit het witte Huis te houden.
allerlei rechtzaken tot aan het supreme court. over stemfraude als het om één of twee staten gaat.
en als hij met een landslide wint dan zeggen ze dat z'n geboortebewijs niet klopt.
dan zullen er alltijd nog zijn die vol zullen blijven houden dat hij de verkiezingen gestolen heeft.
net zoals er nu nog zijn die vinden dat Bush in 2000 (Florida) en 2004 (Ohio) de verkiezingen heeft gejat.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62358434
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 18:58 schreef Stephe het volgende:
wat zou ik blij zijn als dat Amerikaanse verkiezingsgeschreeuw is afgelopen.
Ach, het is gewoon pure entertainment, daar is de VS al tientallen jaren nummer 1 in!

Dat het gaat om ongeveer de belangrijkste politieke plek op de wereld is wel jammer ja. Bij elke verkiezing in de VS sterft er ook een klein stukje van me.

The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  maandag 13 oktober 2008 @ 19:23:22 #102
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62358465
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 19:14 schreef Monidique het volgende:
Hoewel, McCain heeft het gat wel verkleind in vergelijking met een paar dagen geleden:
[ afbeelding ]
Het was 50 - 43 en nu 51 - 41, hoe heeft Mccain het gat verkleind?
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  maandag 13 oktober 2008 @ 20:57:14 #103
52187 Woodpecker
One happy bunny
pi_62361178


Hier zie ik alleen maar verwijdering
  maandag 13 oktober 2008 @ 21:03:55 #104
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62361354
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 19:23 schreef ethiraseth het volgende:

[..]

Het was 50 - 43 en nu 51 - 41, hoe heeft Mccain het gat verkleind?
Het was een paar dagen geleden 52 - 41. The comeback kid is coming.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62361530
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 20:57 schreef Woodpecker het volgende:
[ afbeelding ]

Hier zie ik alleen maar verwijdering
Verwijdering of verwijding?
Calm down, please!
  maandag 13 oktober 2008 @ 21:14:43 #106
52187 Woodpecker
One happy bunny
pi_62361648
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:10 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Verwijdering of verwijding?
De wens is de vader...
pi_62361801

breaking news
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62361822
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:14 schreef Woodpecker het volgende:

[..]

De wens is de vader...
Calm down, please!
pi_62361846
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:19 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
breaking news
Ja, ook sterk
Calm down, please!
pi_62361939
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:19 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
breaking news
wtf

In welke context zei McCain, "Obama is not an arab"?
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_62362033
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:23 schreef waht het volgende:

[..]

wtf

In welke context zei McCain, "Obama is not an arab"?

paar dagen geleden was dit.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62362346
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:19 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
breaking news
!

Waar? Op CNN of op Fox?
pi_62362502
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:34 schreef pberends het volgende:

[..]

!

Waar? Op CNN of op Fox?
Volgens mij is dat een MSNBC logo links
Calm down, please!
pi_62362527
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:34 schreef pberends het volgende:

[..]

!

Waar? Op CNN of op Fox?

MSNBC
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62362727
Het gaat allemaal volgens plan als we McCain mogen geloven:
quote:
Campaigning in Virginia earlier Monday, McCain acknowledged his deficit in the polls, and said the national media has all but declared the race over.

"We have 22 days to go. We're 6 points down," he said. "The national media has written us off…. But they forgot to let you decide. My friends, we've got them just where we want them."
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_62363260
die ACORN aanval van McCain op Obama gaat ook niet werken:
http://www.mdc.edu/Home/Press/rally.htm
quote:
The rally will feature Sen. John McCain (R-AZ) as the headline speaker along with elected officials, immigrants and key local and national leaders. Sen. McCain is one of the chief sponsors of the Secure America and Orderly Immigration Act; bipartisan, comprehensive immigration reform legislation introduced last Congress and scheduled for consideration by the Senate in the coming weeks. A similar rally with Sen. McCain is planned for New York City on February 27.

The Secure America and Orderly Immigration Act was introduced in the Senate by Senators Edward Kennedy (D-MA) and John McCain (R-AZ) and in the House by Representatives Jim Kolbe (R-AZ), Jeff Flake (R-AZ) and Luis Gutierrez (D-IL). It addresses border security and illegal immigration while bringing the 11 million undocumented immigrants out from the shadows and onto a path to legal permanent status; setting up legal channels and realistic caps for workers and family members to enter in the future; providing for tough enforcement; and enabling more immigrants to learn English and prepare for citizenship.

The rally in Miami is being sponsored by the New American Opportunity campaign (NAOC) in partnership with ACORN, Catholic Legal Services - Archdiocese of Miami, Florida Immigrant Advocacy Center, Florida Immigrant Coalition, Miami Dade College, People for the American Way/Mi Familia Vota en Acción, Service Employees International Union, and UNITE HERE.


http://www.politico.com/b(...)_McCain.html?showall
quote:
Bertha Lewis, Acorn's chief organizer, said in a statement that came with the photo, “It has deeply saddened us to see Senator McCain abandon his historic support for ACORN and our efforts to support the goals of low-income Americans."

”We are sure that the extremists he is trying to get into a froth will be even more excited to learn that John McCain stood shoulder to shoulder with ACORN, at an ACORN co-sponsored event, to promote immigration reform," she said.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62365389
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 13:10 schreef pberends het volgende:
Repost:
[..]

http://www.nu.nl/news/178(...)n_vraagt_offers.html

Een reden waarom het niet perse erg is als McCain zou winnen. Volgens mij willen de Republikeinen niet eens winnen.
Wat denkt die muts wel niet? Als een van de twee de gehele waarheid zouden vertellen dan kan diegene het vergeten. Je moet wel winnen en een beetje sprookjes vertellen is nodig. In de VS, in Nederland en in Timboektoe.
pi_62366181
Ik denk dat Mc Cain de drive niet echt heeft, hij zal blij zijn als de campagne erop zit
hij is moe dat kleine ouwe baasje, en dat kalf is hij nu ook wel zat
pi_62366237
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62366354
pi_62366511
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:25 schreef Caesu het volgende:

[..]


paar dagen geleden was dit.
Zeer wijze woorden van McCain. Echt, die McCain is zo slecht nog niet, zou een prima president zijn. Heeft ook meer de uitstraling van een president dan Obama, als ik eerlijk ben...

Echter, Palin en haar rednecks zijn alleen een drama en die rednecks moet hij op een of andere manier ook tevreden houden.

Ik was dan ook voor hem, totdat Palin om de hoek kwam...
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_62366587
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 00:06 schreef marcodej het volgende:

[..]

Zeer wijze woorden van McCain. Echt, die McCain is zo slecht nog niet, zou een prima president zijn. Heeft ook meer de uitstraling van een president dan Obama, als ik eerlijk ben...
8 jaar geleden zou ik in McCain ook wel iets presidentieels kunnen zien, maar op dat vlak moet hij het toch echt afleggen tegen Obama. Op alle gebieden. McCain komt vandaag de dag over als een cranky old man die niet altijd even helder is, terwijl Obama behoorlijk 'in control' lijkt. Hij klinkt zelfs presidentieler dan McCain.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_62366658
Ik zie Obama woensdag praten en scoren over zijn middle class tax cut en zijn plan om de $1.000 direct beschikbaar te maken via een voorschot en tot $10.000 belastingvrij te kunnen opnemen uit de IRA (pensioenspaarplan). De enige manier om het dan fout te doen is wanneer Democraten denken dat het gedaan is en vergeten om te stemmen.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 02:49:27 #124
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_62367847
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 00:10 schreef Argento het volgende:

[..]

8 jaar geleden zou ik in McCain ook wel iets presidentieels kunnen zien, maar op dat vlak moet hij het toch echt afleggen tegen Obama. Op alle gebieden. McCain komt vandaag de dag over als een cranky old man die niet altijd even helder is, terwijl Obama behoorlijk 'in control' lijkt. Hij klinkt zelfs presidentieler dan McCain.
Obama vind ik ook wat presidentiëler, maar zowel Obama als McCain lijken mij beiden veel beter dan Bush.
2000 light years from home
pi_62368336
Pentecostal Church Leader: Palin a True Judeo-Christian Candidate

Christianity is the biggest religion in the United States, but many Americans don't know much about the Pentecostal faith and its teachings. In an effort to better understand our candidates before the election, Opposing ViewsAssociate Editor Nathan Slavik talked to George O. Wood, general superintendent for the 3 million-member Assemblies of God Church USA, and asked how Sarah Palin's faith might influence her term in office. The non-partisan Web site "Opposing Views" offers readers a look at all sides of the debate on a variety of issues.

FOXNews.com

Monday, October 13, 2008


Opposing Views: What Pentecostal values will Sarah Palin bring to the vice presidency that America needs right now?



George O. Wood: To my knowledge Sarah Palin has not stated she is Pentecostal. I know she has attended the Assemblies of God Church. We all want a candidate who shares our values, and a candidate like Sarah Palin who appears to have such strong Judeo-Christian beliefs is certainly someone our society needs. A candidate who is sincere in their following of Jesus Christ and is sincere in their Judeo-Christian beliefs is one we would support.

OV: Do you believe that Sarah Palin is a sincere Judeo-Christian candidate?



Wood: Her own words indicate that she is sincere in her following of Jesus Christ and she has certainly represented those values. Obviously she is very strong in her support for the unborn, and the Assemblies of God has a very strong commitment to the unborn, and other issues that Sarah Palin has indicated she sincerely follows the teachings of Jesus Christ.



OV: Can you provide more specific examples of how a candidate’s faith may influence his or her policy? For example, I know the evangelical church has been very active in the Third World and in addressing issues like poverty.



Wood: A true follower of Jesus Christ knows that belief influences every aspect of your life. You will learn how to live ethically, how to live responsibly. When you follow Jesus Christ you're not going to be profligate, and that's one answer to the AIDS epidemic. We're obviously very concerned about the humongous amount of orphans that are in the world, villages in the Third World that are without adequate drinking water, and we're helping to build wells in places like that. These are all humanitarian concerns that are fundamental. We feel like by addressing the spiritual conditions that we help people to care for themselves. It's been said there's a difference between teaching someone to fish and giving them a fish, and when a person becomes committed to Jesus Christ they learn how to live in a way that brings joy and great health and vitality to their community.


OV: Do you feel that Sarah Palin is someone will address America's spiritual condition



Wood: I don't think that's her job as a politician. I think her job as a politician is to govern well. I do think that character has an enormous influence. With people like Madonna and Britney Spears and Lindsay Lohan as such poor examples of morality to young women in our culture, it would be helpful to have a woman of both Sarah Palin's character and integrity become a role model to girls in our society.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62368351
No, Sarah We Just Can’t Hear You!

by Shushannah Walshe
RICHMOND, VA — Palin addressed thousands of supporters in the parking lot of the Richmond International Speedway and told the racing fans that they have experience with close races comparing the 2008 campaign to a NASCAR race.

“I understand you all know a little something about close races. One of them very recently the Chevy Rock and Roll 400. It was held here. I hear it was quite a thrill. The lead going back and forth lap after lap nobody knew who was going to win right up to the finish line.” Palin said, “Well John McCain and I are nearing the finish line here too of another close race and you know it is looking a lot like that Rock and Roll 400. Our race is gonna be close. It’s gonna be a real sprint to the finish line and it is a long way from being decided and that is why John and I are taking our cause for reform to every voter of every background all across this great nation.”

She told the excited crowd that with Virginia’s help the GOP ticket will be, “victorious on the checkered flag waving day November 4th.”

The massive crowd of over 10,000 –holding signs that read “I’m Voting for the Chick” and “Keep Virginia Red– had problems hearing the governor of Alaska and supporters in the back started chanting, “Louder! Louder! Louder!” In an awkward moment, Palin mistakenly thought protestors were interrupting her speech, “I would hope at least that those protestors have the courage and the honor of thanking our veterans for giving them the right to protest.”

The audience began yelling, “No!” and tried to alert the GOP Vice-Presidential nominee to speak louder.

Her husband, Todd then leaned over and explained to his wife that they were enthusiastic supporters not protestors, “They just can’t hear you back there. That’s it.” Todd whispered in Palin’s ear, but it is audible on the camera microphone.

The audio did not get better, but Palin continued and went after Barack Obama saying he will limit gun rights, “We believe in the forward movement of freedom, not the constant expansion of government. And though Barack Obama disagrees, that freedom includes-that freedom includes the rights and liberties under the 2nd Amendment.”

On the Democratic nominee’s website it states Barack Obama will actually protect gun rights, “Barack Obama believes the Second Amendment creates an individual right, and he respects the constitutional rights of Americans to bear arms. He will protect the rights of hunters and other law-abiding Americans to purchase, own, transport, and use guns.”
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62368360
Obama supporters zijn echt smerig laag volk
McCain wordt nu toch wel president


With Election Day Nearing, Distasteful Rhetoric a Two-Party Problem
John McCain's not the only candidate whose supporters are using distasteful rhetoric on the campaign trail.

John McCain has taken a lot of heat from critics who say he's stoking anger and intolerance among his supporters.

But the Republican nominee is not the only one with supporters whose comments and demonstrations on the race are obscene and, in some cases, violent.

An array of T-shirts, for instance, displaying the image of Sarah Palin and some variation of the "C-word" are gaining new popularity as Election Day nears. A group of protesters outside Palin's fundraiser in Philadelphia Saturday wore shirts emblazoned with the words, "Sarah Palin Is a C--T."

Cafe Press is selling a slew of off-color Palin T-shirts, including the one spotted in Philadelphia. (Granted, a shirt with the words "Barack Obama Is a Can't" is also for sale on the site.)

The Portland Tribune also reported over the weekend that two men in Oregon were arrested for throwing a Molotov cocktail at a large McCain campaign sign, igniting part of the structure.

And on Monday at a McCain rally in North Carolina, an Obama supporter stood outside and repeatedly yelled, "McCain is a murderer."

One woman yelled back: "He fought for your right to say that."

Republicans argue that while neither campaign can curtail every action of its supporters, McCain is being unfairly depicted as the only candidate who attracts audience members with extreme views.

"It's something that we recognize -- that neither campaign has complete control over their supporters," McCain spokesman Tucker Bounds told FOXNews.com. "We've stood firmly behind our effort to try to hold our rallies to a higher level, and certainly we would expect the same from Barack Obama.

"It is clear that on many occasions they have failed to keep their supporters above board," he added. "(Voters) should understand that this is a phenomenon that plays itself out at both campaigns."

Indeed, both candidates are still attracting rowdy supporters.

The mini-altercation in North Carolina took place a few hundred yards from a sign that read "NOBAMA" featuring side-by-side pictures of Obama and Usama bin Laden.

Politico.com posted a photo snapped at the McCain rally earlier in Virginia Beach showing audience members holding up signs that say: "Obama Bin Lyin'."

Bounds said the McCain campaign condemns such signs.

Georgia Rep. John Lewis, a civil rights icon, accused McCain over the weekend of "sowing the seeds of hatred and division," and compared his rallies to the "climate" created by segregationist Alabama Gov. George Wallace.

The Lewis statement came after supporters at McCain's rallies repeatedly yelled words like "socialist" and "terrorist" when the Republican candidate was discussing Obama.

But both campaigns seem to be making an effort to dial back negative rhetoric, or at least calm down their crowds.

Obama scolded his audience Monday in Toledo when they began booing at the very mention of McCain. "We don't need that," he said. "We just need to vote."

McCain corrected a woman Friday who said Obama is "an Arab," drawing boos from the crowd.

The Arizona senator, who objected to the Lewis statement, hasn't been taking questions from his audience since last week, and on Monday made no mention of 1960s radical William Ayers. His campaign has used Obama's ties to Ayers in recent weeks to question the Democratic candidate's character and judgment.

The charge did come up, however, when country music star Hank Williams Jr. played a warm-up act at a Palin rally in Richmond, Va., Monday. His song lyrics included reference to the "left-wing liberal media" and said the Republican running mates "don't have radical friends to whom their careers are linked."

Speaking in Rochester, N.H., Monday, Joe Biden criticized McCain for launching "new attacks" on Obama.

"John McCain wants to attack Barack Obama," Biden said. "Barack Obama wants to attack America's economic problems. It is that basic. It is that basic right now."

Democratic strategist Jehmu Greene said the offensive audience-member comments don't belong in the race on either side.

"There are fringe elements on all sides of the spectrum, and that's what we're seeing right now," she told FOX News.

But Chip Saltsman, former campaign manager for Mike Huckabee, told FOX News that Obama has not taken the steps McCain has to settle down his supporters and rein in bad behavior.

"Barack Obama needs to come out and say, 'My supporters should not do this'," he said.

FOX News' Mosheh Oinounou, Judson Berger and Bonney Kapp contributed to this report.


http://elections.foxnews.(...)toric-party-problem/
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 07:41:49 #128
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62368391
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 07:34 schreef laforest het volgende:
The audio did not get better, but Palin continued and went after Barack Obama saying he will limit gun rights, “We believe in the forward movement of freedom, not the constant expansion of government. And though Barack Obama disagrees, that freedom includes-that freedom includes the rights and liberties under the 2nd Amendment.”

On the Democratic nominee’s website it states Barack Obama will actually protect gun rights, “Barack Obama believes the Second Amendment creates an individual right, and he respects the constitutional rights of Americans to bear arms. He will protect the rights of hunters and other law-abiding Americans to purchase, own, transport, and use guns.”
Dus nog meer leugens verspreidt door Palin.

They're just making stuff up now, aren't they?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62368434
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 07:36 schreef laforest het volgende:
Obama supporters zijn echt smerig laag volk
McCain wordt nu toch wel president


An array of T-shirts, for instance, displaying the image of Sarah Palin and some variation of the "C-word" are gaining new popularity as Election Day nears. A group of protesters outside Palin's fundraiser in Philadelphia Saturday wore shirts emblazoned with the words, "Sarah Palin Is a C--T."

Cafe Press is selling a slew of off-color Palin T-shirts, including the one spotted in Philadelphia. (Granted, a shirt with the words "Barack Obama Is a Can't" is also for sale on the site.)

http://elections.foxnews.(...)toric-party-problem/


McCain spreekt z'n vrouw ook aan met CUNT.
dus wel goed dat Palin er alvast wat aan went.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62368532
quote:
“We believe in the forward movement of freedom, not the constant expansion of government
Ah, vandaar een verbod op abortus en homohuwelijken, en uiteraard de oorlog in Irak "winnen"!
pi_62368537
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:39 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Volgens mij is dat een MSNBC logo links
Ah, een grapje van ze dus .
pi_62368561
quote:
Op maandag 13 oktober 2008 21:47 schreef Argento het volgende:
Het gaat allemaal volgens plan als we McCain mogen geloven:
[..]


.

McCain kan eigenlijk geen kant op.

Hij kan bv. wel een nieuwe taxcuts plan voorstellen, maar dit zegt eigenlijk meer over de zwakte van McCain dat hij er niet eerder mee kwam, en dat hij gewoon een zwabber is. Echt een gevecht in de achterhoede onderhand...
pi_62368571
http://www.pollster.com/polls/2008president/

Nu 63 toss up ipv 55, dus weer min 7 zekere electoral votes McCain .

Florida nu 51.2 voor Obama en 44.4 voor McCain .
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 08:44:00 #136
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62368814
Hoe zit het nu met Florida? In de Wegener kranten van vandaag stond een kaartje met Florida als swingstate, maar ik dacht dat ik Florida bij het Obama-kamp mocht rekenen (voorlopig)?
pi_62368867
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 07:36 schreef laforest het volgende:
Obama supporters zijn echt smerig laag volk

An array of T-shirts, for instance, displaying the image of Sarah Palin and some variation of the "C-word" are gaining new popularity as Election Day nears. A group of protesters outside Palin's fundraiser in Philadelphia Saturday wore shirts emblazoned with the words, "Sarah Palin Is a C--T."

Cafe Press is selling a slew of off-color Palin T-shirts, including the one spotted in Philadelphia. (Granted, a shirt with the words "Barack Obama Is a Can't" is also for sale on the site.)
Ze zijn dus square. Je post het zelf, sommige republikeinse aanhangers zijn net zo smerig, en sommigen, zijn nog duizendkeer smeeriger, want ik vind roepen dat iemand dood moet veel erger dan een scheld-woord onder je tegenstander te plakken.

En als Obama een statement zou moeten maken over een belachelijk tshirt van democratische stemmers, dan zou McCain ook eindelijk een statement maken dat doodsdreigingen niet kunnen.

Echt serieus. Wat is nou erger? Iemand een kutje noemen of iemand willen vermoorden? -__-

En hoe zat het met die man met een Obama fanshirt die in elkaar werd geramt door een McCain aanhanger??? Dat is dan niet smerig?
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62368874
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 07:36 schreef laforest het volgende:
Obama supporters zijn echt smerig laag volk
McCain wordt nu toch wel president
Hij heft wel kans om vermoord te worden, maar dan zal Biden president worden

Maar Mc Cain kan het wel schudden nu, hij had niet zo'n kalf moeten nemen als VP
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 08:55:15 #139
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62368953
Het is een Foxnews artikel, wat verwacht je nu?
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 09:09:21 #140
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62369179
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 07:36 schreef laforest het volgende:
Obama supporters zijn echt smerig laag volk
Ja, want roepen "kill him", "murderer" and "terrorist" is wel okay?
quote:
One woman yelled back: "He fought for your right to say that."
Vietnam was anders Amerika in gaan nemen? .
-
pi_62369601
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:09 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

"terrorist" is wel okay?

Je mag het beestje best bij zijn naam noemen
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62369649
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 08:49 schreef henkway het volgende:

[..]

Hij heft wel kans om vermoord te worden, maar dan zal Biden president worden

Maar Mc Cain kan het wel schudden nu, hij had niet zo'n kalf moeten nemen als VP
Sarah Palin is het beste wat de Republikeinen en Amerika ooit is toegekomen.
Zonder haar had McCain er veel slechter voor gestaan.
Overigens ben ik er van overtuigd dat McCain gaat winnen.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62369674
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 08:48 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

Ze zijn dus square. Je post het zelf, sommige republikeinse aanhangers zijn net zo smerig, en sommigen, zijn nog duizendkeer smeeriger, want ik vind roepen dat iemand dood moet veel erger dan een scheld-woord onder je tegenstander te plakken.

En als Obama een statement zou moeten maken over een belachelijk tshirt van democratische stemmers, dan zou McCain ook eindelijk een statement maken dat doodsdreigingen niet kunnen.

Echt serieus. Wat is nou erger? Iemand een kutje noemen of iemand willen vermoorden? -__-

En hoe zat het met die man met een Obama fanshirt die in elkaar werd geramt door een McCain aanhanger??? Dat is dan niet smerig?
Ik heb een pro Sarah Palin shirt bij Cafe Press gekocht via de McCain website maar ik vroeg me al af waarom die link was verwijderd en nu weet ik het.
Ik heb er spijt van dat ik hun geld heb gegeven

Palin
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62369732
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:36 schreef laforest het volgende:

[..]

Je mag het beestje best bij zijn naam noemen
Ik denk dat dankzij jouw uitspraken er zomaar een X aantal mensen hier de volgende verkiezingen zo links / liberaal mogelijk gaan stemmen

Thanks!
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 09:47:52 #145
44609 MrFl0ppY
So Fucking What
pi_62369794
Hoe lang blijf je nog krampachtig volhouden laforest met je Palin geblaat? Tot nu toe heb ik helemaal niks van haar gezien dat maar ergens op sloeg (een geile knipoog daargelaten). En begin al helemaal niet met dat christelijke gezwets want als er 1 ding gescheiden moet blijven is het wel kerk en staat. Palin moest het worden voor McCain maar je ziet dat hij er niet op kan bouwen en daarom houdt hij haar maar op de achtergrond. Grote fout van McCain want Obama kan Biden zo in het veld sturen als het moet.
He Who Controls The Present Commands The Future. He Who Commands The Future Conquers The Past
pi_62369803
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:38 schreef laforest het volgende:

[..]

Sarah Palin is het beste wat de Republikeinen en Amerika ooit is toegekomen.
Zonder haar had McCain er veel slechter voor gestaan.
Overigens ben ik er van overtuigd dat McCain gaat winnen.
Nóg slechter?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62369935
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:48 schreef Monolith het volgende:

[..]

Nóg slechter?
quote:
Another Way to Look at McCain's Odds
Sunday, October 12, 2008

Presently, we show John McCain with a 5.9 percent chance of winning the Electoral College, a figure that will seem implausibly low to many of you. But here's a bit of context from John Harwood at the New York Times:

In the latest Gallup tracking poll, Mr. Obama leads Mr. McCain 50 percent to 43 percent among registered voters. Mr. McCain’s deficit in that survey has remained seven percentage points or more for most of the last two weeks.

Since Gallup began presidential polling in 1936, only one candidate has overcome a deficit that large, and this late, to win the White House: Ronald Reagan, who trailed President Jimmy Carter 47 percent to 39 percent in a survey completed on Oct. 26, 1980.

There were 18 elections between 1936 and 2004, and in just one of those -- the 1980 race that Harwood mentions -- did a trailing candidate come back from a deficit this large in mid-October to win the election. One divided into 18 is 5.6 percent, which almost exactly matches our 5.9 percent estimate for Mr. McCain.
Calm down, please!
pi_62370007
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:53 schreef Googolplexian het volgende:

[..]


[..]
Ik denk dat je eerlijkheidshalve niet alle verkiezingen, maar alleen de verkiezingen waar relatief vlak voor de verkiezingen een dergelijk groot verschil was mee moet nemen. Maar erg gunstig ziet het er niet uit voor McCain.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62370058
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:56 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik denk dat je eerlijkheidshalve niet alle verkiezingen, maar alleen de verkiezingen waar relatief vlak voor de verkiezingen een dergelijk groot verschil was mee moet nemen. Maar erg gunstig ziet het er niet uit voor McCain.
Mjah ... zelfs de bewuste verkiezing waar hij het over heeft was de tweede voor Carter. Ik schat McCain's kansen nog lager in, puur door Palin.
Calm down, please!
pi_62370285
Soms krijg ik het gevoel dat het hier om een MILF verkiezing gaat in plaats van een presidentschapsverkiezing...

Obama wordt een terrorist genoemd omdat de republicans vet aan het verliezen zijn. Dan worden mensen smerig en gaan ze uiterlijke kenmerken van iemand tegen hem gebruiken. Bij Obama is het de huidskleur en zijn naam. Toevallig heeft hij ooit in een liefdadigheids organisatie gezeten met iemand die in het verleden dingen heeft opgeblazen. Ze waren geen vrieden. Punt. Het feit dat Obama in een liefdadigheidsorganisatie zat speeld blijkbaar helemaal niet?

Obama heeft echt muur op muur van goede plannen om America weer een sterk en mooi land te maken. McCain heeft NIETS, maar dan ook NIETS positiefs of nieuws laten zien dat hij wil doen om mijn land beter te maken. niets. Zijn campagne is 100% negatief tegenover zijn tegenstander, maar darmee ook 100% negatief tegenover zijn landgenoten. Want wij verdienen geen plannen voor een betere toekomst, wij verdienen blijkbar alleen maar beloftes dat we op hem moeten stemmen als we geen "terrorist" als leider willen...

Ik ben het gewoon zat, dat mijn land continue wordt verkloot door de Republikeinen. Zo erg zelfs, dat als McCain wint, ga ik dus nooit meer terug.

de VS blijft gewoon nog steeds gesplitst in north en south. Dat gaat nooit veranderen, de mensen in het zuiden worden gewoon dom en arm gehouden zodat ze keer op keer blind op de grootste god-kont-likker stmmen ongeacht of hij nout de duivel zelf zou zijn. Als hij/zij maar zegt dat ie in god geloofd is het goed.

Echt belachelijk, ik schaam me echt diep voor dat soot mensen, en ik neem het niemand kwalijk als ze Amerikanen bestempelen als achterlijke rednecks...

Zo, dat moest er even uit. Nu aan de koffie...
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62370496
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 10:08 schreef Reuzenpanda het volgende:
Soms krijg ik het gevoel dat het hier om een MILF verkiezing gaat in plaats van een presidentschapsverkiezing...

Obama wordt een terrorist genoemd omdat de republicans vet aan het verliezen zijn. Dan worden mensen smerig en gaan ze uiterlijke kenmerken van iemand tegen hem gebruiken. Bij Obama is het de huidskleur en zijn naam. Toevallig heeft hij ooit in een liefdadigheids organisatie gezeten met iemand die in het verleden dingen heeft opgeblazen. Ze waren geen vrieden. Punt. Het feit dat Obama in een liefdadigheidsorganisatie zat speeld blijkbaar helemaal niet?

Obama heeft echt muur op muur van goede plannen om America weer een sterk en mooi land te maken. McCain heeft NIETS, maar dan ook NIETS positiefs of nieuws laten zien dat hij wil doen om mijn land beter te maken. niets. Zijn campagne is 100% negatief tegenover zijn tegenstander, maar darmee ook 100% negatief tegenover zijn landgenoten. Want wij verdienen geen plannen voor een betere toekomst, wij verdienen blijkbar alleen maar beloftes dat we op hem moeten stemmen als we geen "terrorist" als leider willen...

Ik ben het gewoon zat, dat mijn land continue wordt verkloot door de Republikeinen. Zo erg zelfs, dat als McCain wint, ga ik dus nooit meer terug.

de VS blijft gewoon nog steeds gesplitst in north en south. Dat gaat nooit veranderen, de mensen in het zuiden worden gewoon dom en arm gehouden zodat ze keer op keer blind op de grootste god-kont-likker stmmen ongeacht of hij nout de duivel zelf zou zijn. Als hij/zij maar zegt dat ie in god geloofd is het goed.

Echt belachelijk, ik schaam me echt diep voor dat soot mensen, en ik neem het niemand kwalijk als ze Amerikanen bestempelen als achterlijke rednecks...

Zo, dat moest er even uit. Nu aan de koffie...
Nou maakt dan maar vast plannen voor een permanent verblijf in het buitenland
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62370515
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:59 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Mjah ... zelfs de bewuste verkiezing waar hij het over heeft was de tweede voor Carter. Ik schat McCain's kansen nog lager in, puur door Palin.
McCain heeft ook absoluut niet het vermogen van Reagan om d.m.v. een debat of speech de verkiezingen te doen keren. Daarnaast was men nou niet bepaald positief over Carter's presidentschap, maar werd Reagan in het begin van de campagne als te licht beschouwd. Verder werd de winst van Reagan ook deels veroorzaakt door het in elkaar storten van de populariteit van onafhankelijke kandidaat Anderson.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 10:21:19 #153
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62370553
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 08:44 schreef pfaf het volgende:
Hoe zit het nu met Florida? In de Wegener kranten van vandaag stond een kaartje met Florida als swingstate, maar ik dacht dat ik Florida bij het Obama-kamp mocht rekenen (voorlopig)?
De peilingen geven -1 tot +8 voor Obama, hoewel die -1 alweer van 2 weken terug is. Gemiddeld is het zo'n 5%. Ik zou zeggen dat dat leaning is op dit moment.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62370558
quote:
U.S. Investing $250 Billion in Banks
Published: October 13, 2008

WASHINGTON — The Treasury Department, in its boldest move yet, is expected to announce a plan on Tuesday to invest up to $250 billion in banks, according to officials. The United States is also expected to guarantee new debt issued by banks for three years — a measure meant to encourage the banks to resume lending to one another and to customers, officials said.

...

Of the $250 billion, which will come from the $700 billion bailout approved by Congress, half is to be injected into nine big banks, including Citigroup, Bank of America, Wells Fargo, Goldman Sachs and JPMorgan Chase, officials said. The other half is to go to smaller banks and thrifts. The investments will be structured so that the government can benefit from a rebound in the banks’ fortunes.
Tax payer's money to the banks and the eventual fruit back to the government
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 10:23:04 #155
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62370591
quote:
McCain’s Monday Campaigning Leaves Some Puzzled

Elizabeth Holmes reports from Wilmington, N.C., on the presidential race.

Several things about John McCain’s Monday caused some head scratching, including the tease of some new economic policies to a town hall meeting with no Q&A.

It began with McCain’s close friend Sen. Lindsey Graham who said McCain would propose new tax policies this week. Yet Monday brought two stump speeches with no new economic proposals. Instead, McCain reiterated what he’s been saying for weeks.

A conference call with the campaign provided little guidance. It seems Monday was all about unveiling a new stump speech, according to campaign spokesman Brian Rogers.

On Tuesday, McCain will outline “specific new measures,” according to Doug Holtz-Eakin, the campaign’s economic policy director, on a conference call with reporters. He declined to elaborate any further, saying only, “We just need to look forward to hearing from him.”

Then came the event in Wilmington, N.C., held at — irony alert!– Cape Fear Community College. McCain stood in front of the crowd and said he would take questions or comments after he delivered his remarks. He finished his prepared speech and tacked on a longtime stump story about the bracelet he wears. But then the music and handshaking began. No questions or comments to be heard—at least those directed at the senator. “I thought this was a town hall meeting?” a man asked the press corps.

To cap off the day, McCain tried channeling Clark Gable. During an interview with CNN, reporter Dana Bash asked about McCain’s attacks on Barack Obama, including the Democrat’s relationship with Bill Ayers, the 1960s radical turned college professor.

“Very frankly, Dana, I don’t give a damn about an old unrepentant terrorist,” McCain said.

http://blogs.wsj.com/wash(...)leaves-some-puzzled/
Ik pak een voorraad popcorn voor de komende drie weken.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62370780
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 10:18 schreef laforest het volgende:

Nou maakt dan maar vast plannen voor een permanent verblijf in het buitenland
quote:
Today's Polls 10/13

It's hard to tell these days whether the McCain campaign is coming or going; they have thus far defied our prediction that they would revert to a kinder, gentler tone. But the polls continue to break in pretty much just one direction, and it isn't in Senator McCain's
Calm down, please!
pi_62371186
Iemand gisterenavond CNN gekeken?

Palin wilde op de foto met twee negers, maar die weigerden. Pas toen ze zei dat het niet gepubliceerd zou worden (waarom wil je dan met ze op de foto?) werkten ze mee.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 10:58:45 #158
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62371449
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 09:36 schreef laforest het volgende:

[..]

Je mag het beestje best bij zijn naam noemen
Wat heeft Obama gedaan dan wat hem een terrorist maakt? Als je nu met dat Ayers-argument komt, is Palin net zo terroristisch.
-
pi_62371531
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 10:58 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Wat heeft Obama gedaan dan wat hem een terrorist maakt? Als je nu met dat Ayers-argument komt, is Palin net zo terroristisch.
Hussein is een grote vriend van een known terrorist.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62371571
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 10:47 schreef BB-boy het volgende:
Iemand gisterenavond CNN gekeken?

Palin wilde op de foto met twee negers, maar die weigerden. Pas toen ze zei dat het niet gepubliceerd zou worden (waarom wil je dan met ze op de foto?) werkten ze mee.
Omdat het als propaganda/pr te gebruiken tegen mensen die Palin een racist noemen, slim van Palin
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62371631
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:02 schreef laforest het volgende:

[..]

Hussein is een grote vriend van een known terrorist.
Zoals gewoonlijk van jou ... een non-argument.

Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:06:31 #162
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62371650
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:02 schreef laforest het volgende:

[..]

Hussein is een grote vriend van een known terrorist.
Palin is bevriend met een witchdoctor en heel close met een seperatist die Amerika het liefst ziet verbranden.
Dus is zij ook een terrorist.
Overigens ben ik bevriend met wat criminelen en hooligans. Dat maakt mij niet crimineel of een hooligan.
-
pi_62371663
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:03 schreef laforest het volgende:

[..]

Omdat het als propaganda/pr te gebruiken tegen mensen die Palin een racist noemen, slim van Palin
Jij vindt het slim om met twee negers op de foto te gaan die niet willen dat hun foto gepubliceerd wordt?
Waarom denk je dat die negers dat niet willen

"Palin hangs with criminals"
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:11:19 #164
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62371767
quote:
Palin Mistakes Fans For Protesters At Va. Rally

RICHMOND, Va. — Republican vice presidential candidate Sarah Palin mistook some of her own fans for hecklers Monday at a rally that drew thousands.

A massive crowd of at least 20,000 spread across the parking lot of Richmond International Raceway, and scores of people on the outer periphery more than 100 yards from the stage could not hear.

"Louder! Louder!" they began chanting, and the cry spread across the crowd to Palin's left. Some pointed skyward, urging that the volume be increased.

Palin stopped her remarks briefly and looked toward the commotion.

"I hope those protesters have the courage and honor to give veterans thanks for their right to protest," she said.

Some in the crowd tried to shout toward her what was really being said, but she couldn't hear them.

http://www.huffingtonpost(...)reprim_n_134317.html
Géén kloon van tvlxd!
pi_62371845
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:07 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Jij vindt het slim om met twee negers op de foto te gaan die niet willen dat hun foto gepubliceerd wordt?
Waarom denk je dat die negers dat niet willen

"Palin hangs with criminals"
Ze willen niet op de foto omdat anders de politie dat missschien tegen hen kan gebruiken.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:16:05 #166
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62371929
Laforest, wil je na de verkiezingen bekent maken wie je werkelijk bent? Want dat je een relkloon bent ben ik nu wel van overtuigd, maar ben benieuwd wie er achter zit.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62371952
Joe Biden's 14 Lies

1. TAX VOTE: Biden said McCain voted “the exact same way” as Obama to increase taxes on Americans earning just $42,000, but McCain DID NOT VOTE THAT WAY.

2. AHMEDINIJAD MEETING: Joe Biden lied when he said that Barack Obama never said that he would sit down unconditionally with Mahmoud Ahmedinijad of Iran. Barack Obama did say specifically, and Joe Biden attacked him for it.

3. OFFSHORE OIL DRILLING: Biden said, “Drill we must.” But Biden has opposed offshore drilling and even compared offshore drilling to “raping” the Outer Continental Shelf.”

4. TROOP FUNDING: Joe Biden lied when he indicated that John McCain and Barack Obama voted the same way against funding the troops in the field. John McCain opposed a bill that included a timeline, that the President of the United States had already said he would veto regardless of it’s passage.

5. OPPOSING CLEAN COAL: Biden says he’s always been for clean coal, but he just told a voter that he is against clean coal and any new coal plants in America and has a record of voting against clean coal and coal in the U.S. Senate.

6. ALERNATIVE ENERGY VOTES: According to FactCheck.org, Biden is exaggerating and overstating John McCain’s record voting for alternative energy when he says he voted against it 23 times.

7. HEALTH INSURANCE: Biden falsely said McCain will raise taxes on people's health insurance coverage -- they get a tax credit to offset any tax hike. Independent fact checkers have confirmed this attack is false

8. OIL TAXES: Biden falsely said Palin supported a windfall profits tax in Alaska -- she reformed the state tax and revenue system, it's not a windfall profits tax.

9. AFGHANISTAN / GEN. MCKIERNAN COMMENTS: Biden said that top military commander in Iraq said the principles of the surge could not be applied to Afghanistan, but the commander of NATO's International Security Assistance Force Gen. David D. McKiernan said that there were principles of the surge strategy, including working with tribes, that could be applied in Afghanistan.

10. REGULATION: Biden falsely said McCain weakened regulation -- he actually called for more regulation on Fannie and Freddie.

11. IRAQ: When Joe Biden lied when he said that John McCain was “dead wrong on Iraq”, because Joe Biden shared the same vote to authorize the war and differed on the surge strategy where they John McCain has been proven right.

12. TAX INCREASES: Biden said Americans earning less than $250,000 wouldn’t see higher taxes, but the Obama-Biden tax plan would raise taxes on individuals making $200,000 or more.

13. BAILOUT: Biden said the economic rescue legislation matches the four principles that Obama laid out, but in reality it doesn’t meet two of the four principles that Obama outlined on Sept. 19, which were that it include an emergency economic stimulus package, and that it be part of “part of a globally coordinated effort with our partners in the G-20.”

14. REAGAN TAX RATES: Biden is wrong in saying that under Obama, Americans won't pay any more in taxes then they did under Reagan.

http://www.johnmccain.com(...)65-ac9e-92348acb5e97
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62371971
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:13 schreef laforest het volgende:

[..]

Ze willen niet op de foto omdat anders de politie dat missschien tegen hen kan gebruiken.
Eindelijk snap je iets

En doe eens aan bron-vermelding als je een nieuwsbericht quote.
Calm down, please!
pi_62371974
Jongens, kunnen jullie beter niet gewoon laforest negeren. Don't feed the troll, enzo?
pi_62372032
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:17 schreef Monidique het volgende:
Jongens, kunnen jullie beter niet gewoon laforest negeren. Don't feed the troll, enzo?
Kan Montov niet gewoon moderaten?
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:21:17 #171
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62372097
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:17 schreef Monidique het volgende:
Jongens, kunnen jullie beter niet gewoon laforest negeren. Don't feed the troll, enzo?
Eens.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62372101
Nee. Montov is belabberd wat gewoon moderaten betreft.
pi_62372169
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:21 schreef Monidique het volgende:
Nee. Montov is belabberd wat gewoon moderaten betreft.
Dan blijft dit gewoon gelden :

Calm down, please!
pi_62372185
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:17 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Eindelijk snap je iets

En doe eens aan bron-vermelding als je een nieuwsbericht quote.
Als je eens wat vaker Foxnews zou lezen dan zou je exact de bron van het nieuwsbericht kunnen weten.
Je leest te eenzijdig het nieuws van "The Democrats" hun nieuwszender CNN.
Maar goed goed ik zal het er bij plaatsen

Moppelt iets over fair ...and ..balanced...
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62372251
in California is tegelijk ook een referendum.
om in de grondwet een verbod op op homo-huwelijken te krijgen.

in de peilingen is er een kleine voorsprong voor het verbod.
http://www.protectmarriage.com

niet te geloven hoeveel er gestemd wordt op zo'n dag.
quote:
The California state elections, November 2008 will be held on November 4, 2008 throughout California. Among the elections taking place are those for the office of President of the United States, all the seats of California's delegation to the House of Representatives, all of the seats of the State Assembly, and all of the odd-numbered seats of the State Senate. Twelve propositions will also appear on the ballot. Numerous local elections will also take place throughout the state.
ben je wel een tijdje zoet mee met als je met alles mee wilt stemmen.
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62372279
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:17 schreef Monidique het volgende:
Jongens, kunnen jullie beter niet gewoon laforest negeren. Don't feed the troll, enzo?
Volgens mij weten we allemaal wel dat ie aan het neppen is voor wat aandacht of een stuntje, maar goed poe's law enzo. Maar eigenlijk valt hier anders verder helemaal niet meer te discusseren (tot het debat van morgen dan mischien) want volgens mij is het de rest gewoon eens met elkaar. :
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62372296
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:16 schreef laforest het volgende:

..

Wow lange lijstje ahum, check deze link:

http://lots-o-thoughts.bl(...)alled-out-on-it.html

Heb express niet gecopy-pasted want zoveel ruimte hebben we hier niet voor alle leugens van miss Palin. Moet je ook trouwens kijken hoevaak ze haar veto-recht heeft gebruikte om goede doelen projecten te stoppen.
pi_62372421
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:28 schreef Crackerjacker het volgende:

[..]

Wow lange lijstje ahum, check deze link:

http://lots-o-thoughts.bl(...)alled-out-on-it.html

Heb express niet gecopy-pasted want zoveel ruimte hebben we hier niet voor alle leugens van miss Palin. Moet je ook trouwens kijken hoevaak ze haar veto-recht heeft gebruikte om goede doelen projecten te stoppen.
Dat is geen een blog van een nietsnut, geen enkele bron ondersteuning, etc.

Wat is er mis met het blokken van dat soort projecten? In de tijden dat het economisch niet goed gaat moet je geen geld aan goede doelen verspillen.
Ieder normaal denkend mensen kan dat nog bedenken.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62372489
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:27 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

Volgens mij weten we allemaal wel dat ie aan het neppen is voor wat aandacht of een stuntje, maar goed poe's law enzo. Maar eigenlijk valt hier anders verder helemaal niet meer te discusseren (tot het debat van morgen dan mischien) want volgens mij is het de rest gewoon eens met elkaar. :
Ik gok op geen leven.
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:38:22 #180
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62372603
Dostojewski: "Je kunt je niet van je eigen gezond verstand overtuigen door je buurman op te sluiten."
pi_62372636
Overigens is het wel vrij sympathiek van McCain dat hij een lans breekt voor zwakzinnigen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62372698
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:32 schreef laforest het volgende:

[..]

Dat is geen een blog van een nietsnut, geen enkele bron ondersteuning, etc.

Wat is er mis met het blokken van dat soort projecten? In de tijden dat het economisch niet goed gaat moet je geen geld aan goede doelen verspillen.
Ieder normaal denkend mensen kan dat nog bedenken.
Laat 1 ding duidelijk zijn, geld besteden aan goede doelen is nooit maar dan ook nooit verspilling. Ieder normaal denkend persoon met een goed hart denkt er zo over.

Wat je bijvoorbeeld niet moet doen in tijden dat het economisch niet goed gaat, is mensen die geen hypotheek kunnen betalen een hypotheek geven. We weten allemaal hoe dat is afgelopen, met vriendelijke dank aan de heer Bush.
pi_62372761
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:38 schreef Floripas het volgende:
Kan iedereen desiredbard laforest negeren?

Tia!
Ja ik ga niet meer reageren op die dude die fan is van Paris Hilton en Sarah Palin. Hij is niet goed bij zijn hoofd!
pi_62372766
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:41 schreef Crackerjacker het volgende:

[..]

Laat 1 ding duidelijk zijn, geld besteden aan goede doelen is nooit maar dan ook nooit verspilling. Ieder normaal denkend persoon met een goed hart denkt er zo over.

Wat je bijvoorbeeld niet moet doen in tijden dat het economisch niet goed gaat, is mensen die geen hypotheek kunnen betalen een hypotheek geven. We weten allemaal hoe dat is afgelopen, met vriendelijke dank aan de heer Bush.
Wat je niet moet doen in tijden dat het niet goed gaat:
quote:
Robert Willumstad - Former AIG CEO
Less than a week after it was announced AIG would receive 85 billion dollar of tax payer's money AIG executives went on a week long retreat to a resort & spa in Southern California. The cost : about a half million dollars.

Martin Sullivan - Former AIG CEO
Ran the company into the ground. Received nearly 20 million dollars in severance when he was booted out last July.

Stanley O'Neal - Former Merrill Lynch CEO
Was allowed to walk away with more than 100 million in compensation.

Richard Fuld - Lehman Bros. CEO
Handed out more than 20 million dollars compensation to fellow CEO's FOUR DAYS before the company folded. Fuld himself took about 250 million from the company in eight years.

Kerry Killinger - Former Washington Mutual CEO
Also drove his bank into the ground and was rewarded a 22 million exit package.
etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc.
Calm down, please!
pi_62373006
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:38 schreef Floripas het volgende:
Kan iedereen desiredbard laforest negeren?

Tia!
Is het daar een kloon van?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_62373215
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:43 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Wat je niet moet doen in tijden dat het niet goed gaat:
[..]

etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc., etc.
Damn! En wij hier "zeuren" dat "top" mannen een gouden handdruk ontvangen van een paar ton ( m.u.v. Rijkman Groenink ). Overigens terecht hoor dat we zeuren hier!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:00:38 #188
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62373243
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:38 schreef Floripas het volgende:
Kan iedereen desiredbard laforest negeren?

Tia!
Kijk, het mystery is opgelost.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_62373495
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:39 schreef Monolith het volgende:
Overigens is het wel vrij sympathiek van McCain dat hij een lans breekt voor zwakzinnigen.
Hahaha, hij kan niet anders, anders zou hij totaal niet presidentieel zijn. Wat hij tot nu toe totaal niet geweest is.
pi_62373556
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 11:41 schreef Crackerjacker het volgende:

[..]

Laat 1 ding duidelijk zijn, geld besteden aan goede doelen is nooit maar dan ook nooit verspilling. Ieder normaal denkend persoon met een goed hart denkt er zo over.

Wat je bijvoorbeeld niet moet doen in tijden dat het economisch niet goed gaat, is mensen die geen hypotheek kunnen betalen een hypotheek geven. We weten allemaal hoe dat is afgelopen, met vriendelijke dank aan de heer Bush.

Mensen kunnen een hypotheek nemen, dat is de vrijheid die Bush hen gaf, je hoeft dit niet te doen en niemand dwingt je een hypotheek af te sluiten. Als je jezelf dan voor honderdduizenden dollars in de schulden zet terwijl je dat niet kunt betalen dan is dat je eigen schuld! Eigen verantwoordelijkheid!
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62373664
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:08 schreef pberends het volgende:

[..]

Hahaha, hij kan niet anders, anders zou hij totaal niet presidentieel zijn. Wat hij tot nu toe totaal niet geweest is.
Ik doelde op zijn VP keuze.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:16:16 #192
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62373691
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:11 schreef laforest het volgende:

[..]

Mensen kunnen een hypotheek nemen, dat is de vrijheid die Bush hen gaf, je hoeft dit niet te doen en niemand dwingt je een hypotheek af te sluiten. Als je jezelf dan voor honderdduizenden dollars in de schulden zet terwijl je dat niet kunt betalen dan is dat je eigen schuld! Eigen verantwoordelijkheid!
En als je daar dan een Triple A-rating aan geeft terwijl het gif er van afdruipt is dat je goed recht!
pi_62373719
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:11 schreef laforest het volgende:

[..]

Mensen kunnen een hypotheek nemen, dat is de vrijheid die Bush hen gaf, je hoeft dit niet te doen en niemand dwingt je een hypotheek af te sluiten. Als je jezelf dan voor honderdduizenden dollars in de schulden zet terwijl je dat niet kunt betalen dan is dat je eigen schuld! Eigen verantwoordelijkheid!
Bush heeft het Mogelijk gemaakt dat mensen zonder inkomen ook een hypotheek kregen en daarmee de druk op de woningmarkt opgevoerd zodat de waarde van bestaande huizen sterk steeg en er een virtuele rijkdom ontstond.
De woningprijzen stegen toen met 40% in de US.
pi_62373837
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:17 schreef henkway het volgende:

[..]

Bush heeft het Mogelijk gemaakt dat mensen zonder inkomen ook een hypotheek kregen en daarmee de druk op de woningmarkt opgevoerd zodat de waarde van bestaande huizen sterk steeg en er een virtuele rijkdom ontstond.
De woningprijzen stegen toen met 40% in de US.
Veel hypotheken waren ook nog eens gebaseerd op VEEL te hoog ingeschatte huizenwaarde.
Calm down, please!
pi_62373888
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:16 schreef Floripas het volgende:

[..]

En als je daar dan een Triple A-rating aan geeft terwijl het gif er van afdruipt is dat je goed recht!
hey, ze zouden Palin eens moeten vragen of zij weet wat een tripple-A rating is... Ik heb twijfels "Those alcoholics...."
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62373933
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:16 schreef Floripas het volgende:

[..]

En als je daar dan een Triple A-rating aan geeft terwijl het gif er van afdruipt is dat je goed recht!
Je weet zelf heus wel of je een koophuis kan betalen hoor, moeten mensen achteraf niet zielig lopen doen.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62373957
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:17 schreef henkway het volgende:

[..]

Bush heeft het Mogelijk gemaakt dat mensen zonder inkomen ook een hypotheek kregen
Ok hij heeft het mogelijk gemaakt, maar niemand is gedwongen het ook te doen.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62373968
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:25 schreef laforest het volgende:

[..]

Je weet zelf heus wel of je een koophuis kan betalen hoor, moeten mensen achteraf niet zielig lopen doen.
muil dicht .. troll-kloon.
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:28:30 #199
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62374009
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:25 schreef laforest het volgende:

[..]

Je weet zelf heus wel of je een koophuis kan betalen hoor, moeten mensen achteraf niet zielig lopen doen.
Jij weet dus ook niet wat een triple-A-rating is
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:30:49 #200
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62374061
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:26 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

muil dicht .. troll-kloon.
Hij heeft wat dat betreft wel gelijk, die mensen moeten niet zo zielig doen en zichzelf achter de oren krabben.
pi_62374076
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:26 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

muil dicht .. troll-kloon.
Houd eens op met mij voor kloon uit te maken man
Zielig figuur
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62374100
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:30 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Hij heeft wat dat betreft wel gelijk, die mensen moeten niet zo zielig doen en zichzelf achter de oren krabben.
Maar dat staat verder los van het feit dat die triple-A ratings niet gegeven hadden mogen worden.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:33:16 #203
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62374125
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:28 schreef Floripas het volgende:

[..]

Jij weet dus ook niet wat een triple-A-rating is
Een beetje nadenkend consument gaat niet blind uit van zo'n label...
pi_62374167
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:31 schreef laforest het volgende:

[..]

Houd eens op met mij voor kloon uit te maken man
Zielig figuur
ok, correctie op jouw verzoek.

muil dicht, troll
Calm down, please!
pi_62374215
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:35 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

ok, correctie op jouw verzoek.

muil dicht, troll
Houd je muil zelf dicht Goo, ik ben geen trol Je roept dit altijd als je uitgeluld bent of geen argumenten meer hebt. Zwaktebod

Hmm jou kan ik kennelijk niet blokkeren, nou ja dan negeer ik je wel gewoon
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62374242
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:30 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Hij heeft wat dat betreft wel gelijk, die mensen moeten niet zo zielig doen en zichzelf achter de oren krabben.
Sure... Maar dit staat toch in verband met banken die daardoor minder geld hebben, minder geld (uit)lenen en zo hebben bijgedragen aan de huidige economische crisis (het hebben veroorzaakt?)? Eigen verantwoordelijkheid? Goed, natuurlijk. Maar het gaat hier in dit geval niet om eigen schuld en eigen verlies, en dus eigen verantwoordelijkheid.

Althans, lijkt mij. In 't algemeen.
pi_62374378
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:33 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Een beetje nadenkend consument gaat niet blind uit van zo'n label...
De consument? De credit label heeft betrekking tot bestaande leningen/schulden die door derden weer woorden ingekocht... je weet toch... financiële wereld bestaat groten deels uit het in/verkopen van leningen... de label staat niet voor een hypotheek, die jij als consument aangaat maar staat voor een soort keurmerk voor de financiële markt zodat kopers een beetje weten wat ze kopen, en in dit geval was het dus total fout.

En mensen hebben hypotheken gekregen op basis van wat hun huis over 2-3 jaar waard zou zijn. Dus meer dan 100% daardoor hoopte Bush tijdelijk de economie te kunnen boosten, maar de gevolgen zien we dus nu.
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62374391
TROY, N.Y. (AP) — Who is running for president? In an upstate New York county, hundreds of voters have been sent absentee ballots in which they could vote for "Barack Osama."

The absentee ballots sent to voters in Rensselaer County identified the two presidential candidates as "Barack Osama" and "John McCain." In the United States, the best-known individual named Osama is Osama bin Laden, leader of the al Qaida terrorist group behind the 2001 attacks that destroyed the World Trade Center in New York City.

The typographical terror error was first reported by the Times Union of Albany.

The elections office faxed a statement in which the two commissioners, Democrat Edward McDonough and Republican Larry Bugbee, said they regret the error but never acknowledge what the error was.

"It's human error, it's very unfortunate, it's an embarrassment to our office, obviously," McDonough said in a later phone interview. "We wish we could turn back the clock, but we can't."

When they discovered the mistake, officials shredded the remaining "Osama" ballots and mailed correct versions to the roughly 300 people who had already received them. McDonough said the "Osama" mistake was made in only one of the 13 ballot versions mailed throughout the county, located east of the state capital of Albany.

Voters who received both versions will be allowed to send in either one and have it counted, McDonough said.

Obama spokesman Blake Zeff said the campaign is "glad officials are working to correct this error and we assume it won't happen again."
AP Writer Devlin Barrett in Washington contributed to this report.

http://ap.google.com/arti(...)rttdJwCeATwD93NRLQG0


Ik zou McCain niet te vroeg afschrijven.
pi_62374426
Hispanic voters wage brutal ad war
McCain, Obama duel for growing population


Stephen Dinan
Tuesday, October 14, 2008


Think the campaign's nasty in English? Try it en Espanol. For the first time, both presidential campaigns are engaged in a brutal, almost completely negative war in Spanish-language commercials, all but overwhelming their other messages to Spanish-speaking voters.

"It's much more harsh. Usually Spanish-language advertising is very sort of softball, inclusive, apple pie kinds of messages," said Louis DeSipio, a professor at the University of California, Irvine. "This is the first year I can think of national commercials coming from both parties, Spanish-language ads taking a harsh message. And it's come early."

For the exploding Hispanic population, graduating to negative advertising is another political coming of age. But it also serves as a reminder that there are two different campaigns going on - one for the English-language audience and another, with a different emphasis, for voters who speak predominantly Spanish, and playing out in both Spanish-language news coverage and ads.

English-language voters receive a steady dose on newscasts and in ads of William Ayers and Charles H. Keating Jr., horse-race coverage of who's up and who's down, and a back and forth over who is more "dishonorable."

Spanish-language audiences, though, have seen Mr. McCain attack Mr. Obama on immigration and Latin American issues, including his willingness to meet with Venezuelan President Hugo Chavez. Mr. Obama responded with ads trying to tie Mr. McCain to Rush Limbaugh on immigration and blasting the Republican for the being unprepared on the economy.

A decade ago the few Spanish-language ads run were clunky translations of English ads. Political pros quickly realized that didn't connect. But for years the pros concluded Spanish-language negative ads still didn't work. That began to change in the 2004 presidential campaign when the Bush-Cheney campaign, along with the positive ads, mixed in ads on abortion and gay marriage to attack Sen. John Kerry.

"There was a dramatic evolution and it took the Republican strategists from 2000, when they almost exclusively aired positive ads, to 2004, when I'd say virtually the same exact strategists decided that the Hispanic electorate was ready for intensely negative advertising," said Adam J. Segal of Johns Hopkins University's Hispanic Voter Project.

The campaigns started out positive this year, but turned nasty after Mr. McCain fired off a commercial this summer arguing Mr. Obama tried to sink the Senate's immigration bill - a charge that's been debunked by myriad fact checkers.

Mr. Obama responded with a commercial linking Mr. McCain, a longtime supporter of Hispanic causes and of citizenship for illegal immigrants, to Rush Limbaugh, a talk show host who harshly criticized amnesty and who Hispanic rights groups say has injected hate into the immigration debate. When Mr. McCain ran a second ad on the subject, Mr. Obama fired back with a commercial arguing Mr. McCain "wants to hide the fact that he's the one who turned his back on us."

Both of them are playing loose with the truth, said Maria Elena Salinas, co-anchor of Noticiero Univision, the Spanish-language network's nightly newscast, who is also a columnist.

http://washingtontimes.co(...)te-to-brutal-ad-war/
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 12:46:28 #210
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_62374455
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:43 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

De consument? De credit label heeft betrekking tot bestaande leningen/schulden die door derden weer woorden ingekocht... je weet toch... financiële wereld bestaat groten deels uit het in/verkopen van leningen... de label staat niet voor een hypotheek, die jij als consument aangaat maar staat voor een soort keurmerk voor de financiële markt zodat kopers een beetje weten wat ze kopen, en in dit geval was het dus total fout.

En mensen hebben hypotheken gekregen op basis van wat hun huis over 2-3 jaar waard zou zijn. Dus meer dan 100% daardoor hoopte Bush tijdelijk de economie te kunnen boosten, maar de gevolgen zien we dus nu.
Oh, ik dacht dat dergelijke ratings ook gericht waren aan consumenten.
pi_62374690
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:46 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Oh, ik dacht dat dergelijke ratings ook gericht waren aan consumenten.
Nee, nee, de consument is de label, zeg maar. Het gaat dus om credietwaardigheid, dus of dat geld ooit terug komt. En jij, de consument, bent dus diegene die het geld leend en ook terug moet geven. Jij bent in het geval van een hypotheek schakel nummer een. Je hypotheek bank verkoopt je leening dan door aan wie het dan ook wil kopen, dus de bank zelf heeft hun geld alweer terug, kasseerd nog steeds jouw rente en betaald minder rente aan de derden, die de lening hebben ingekocht. De credit label heeft dus betrekking op hoe waarschijnlijk het is dat jouw hypotheek bank dsu dat geld van jouw terug krijgt. En in het geval van de VS hypotheken was dat dus never nooit tripple-A (het hoogste wat er is), want de huizenmarkt was opgeblazen, en mensen kregen veel te hoge hypotheken die niet gelijk kwamen met de eigenlijke waarde van de huizen. Vooral omdat de kosten van een nieuw huis veel lager zitten. Land kost er niet veel, en wat hout in elkaar schroefenen hopsa, daar heb je een huis.

En Bush heeft er dus voor gezorgd dat dit gewoon mocht.
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62374746
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:36 schreef laforest het volgende:

[..]

Houd je muil zelf dicht Goo, ik ben geen trol
Dan ben je één van de domste mensen die ik ooit meegemaakt heb die zonder begeleiding in de buurt van een toetsenbord mag komen.

Ik blijf van mening dat je gewoon een troll bent. Beargumenteren van die mening hoef ik niet te doen want het is geloof ik wel de consensus in dit topic en dat heb je dan doorgaans te danken aan het feit dat je nog legere en dommere uitspraken doet dan Palin - wat op zich nog best knap is.

Als je alles wat je tot nu toe in deze topic-reeks meent dan ben ik ervan overtuigd dat jij in aanmerking komt voor een post-natale-abortie. Zo niet dan in elk geval een sterilisatie om Darwin goed te stemmen.

Calm down, please!
pi_62374810
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:57 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Dan ben je één van de domste mensen die ik ooit meegemaakt heb die nog wel zonder begeleiding in de buurt van een toetsenbord mag komen.


Als je alles wat je tot nu toe in deze topic-reeks meent dan ben ik ervan overtuigd dat jij in aanmerking komt voor een post-natale-abortie. Zo niet dan in elk geval een sterilisatie om Darwin goed te stemmen.


En jij ben een crew member?
Je uitspraken zijn beneden ieder crew-waardig niveau.


Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62374837
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:59 schreef laforest het volgende:

[..]

En jij ben een crew member?


Da's gewoon mijn mening
Calm down, please!
pi_62374859
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:01 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Da's gewoon mijn mening
En wat ik post over Palin en McCain is mijn mening.

Ontopic graag
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:11:47 #216
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62375106
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:30 schreef Wheelgunner het volgende:
Hij heeft wat dat betreft wel gelijk, die mensen moeten niet zo zielig doen en zichzelf achter de oren krabben.
Da's net zo iets als stellen dat je gordels niet moet verplichten omdat mensen op zichzelf moeten letten. De overheid moet mensen behoeden voor gescherm met "easy mortgages". De overheid heeft ervoor gezorgd dat huizenprijzen enorm inflated raakten en mensen met veel te hoge hypotheken tegen bizar lage rentes zaten. De overheid moet voorzien dat die bubble ooit een keer gaat klappen, dat kun je niet aan "joe average" overlaten.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:13:36 #217
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62375147
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:11 schreef Catbert het volgende:

[..]

Da's net zo iets als stellen dat je gordels niet moet verplichten omdat mensen op zichzelf moeten letten. De overheid moet mensen behoeden voor gescherm met "easy mortgages". De overheid heeft ervoor gezorgd dat huizenprijzen enorm inflated raakten en mensen met veel te hoge hypotheken tegen bizar lage rentes zaten. De overheid moet voorzien dat die bubble ooit een keer gaat klappen, dat kun je niet aan "joe average" overlaten.
Vind jij. De gemiddelde republikein, - economische liberaal- zal het daar niet mee eens zijn. Net als het recht om geen gordels om te doen en een wapen in je bezit te hebben...
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:16:15 #218
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62375208
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:13 schreef pfaf het volgende:

Vind jij. De gemiddelde republikein, - economische liberaal- zal het daar niet mee eens zijn. Net als het recht om geen gordels om te doen en een wapen in je bezit te hebben...
Euh, ja, maar mijn mening staat ook regelrecht tegenover die van de gemiddelde republikein Ik ben ook een groot tegenstander van overmatige overheidsbemoeienissen en zeker een liberaal, maar dit zijn typisch zaken die je niet aan de gemiddelde persoon over kunt laten, daarvoor is de materie veel te complex.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:19:46 #219
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62375298
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:01 schreef laforest het volgende:
En wat ik post over Palin en McCain is mijn mening.

Ontopic graag
Dus hij is lomp en jij bent gewoon dom.

Dat het duidelijk is
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:24:41 #220
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62375415
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:16 schreef Catbert het volgende:

[..]

Euh, ja, maar mijn mening staat ook regelrecht tegenover die van de gemiddelde republikein Ik ben ook een groot tegenstander van overmatige overheidsbemoeienissen en zeker een liberaal, maar dit zijn typisch zaken die je niet aan de gemiddelde persoon over kunt laten, daarvoor is de materie veel te complex.
Of door luiheid en gierigheid wil men de materie niet begrijpen. Een huis kopen doe je niet even in de middagpauze van je werk. Net zoals je niet zonder voorwaarden door te lezen en wat research je spaargeld op een IJslandse rekening zou moeten dumpen.
pi_62375519
Het reddingsplan van Bush begint al vruchten af te werpen, Dow Jones en Japanse beurs hebben hoogste records winst in een dag ooit in hun bestaan (936 points jump Dow en 14% voor de Japanse beurs)!!
Dit is zeer goed nieuws voor McCain want als het goed met de economie gaat dan heeft Obama geen enkel waaridg punt over om te winnen.


McCain gaf al aan dat hij de komende 4 jaar de economie zal hervormen, dus ik zie de zon al weer voor McCain en Palin schijnen!
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62375527
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:24 schreef pfaf het volgende:

[..]

Of door luiheid en gierigheid wil men de materie niet begrijpen. Een huis kopen doe je niet even in de middagpauze van je werk. Net zoals je niet zonder voorwaarden door te lezen en wat research je spaargeld op een IJslandse rekening zou moeten dumpen.
Het gaat wel voornamelijk om Amerikanen. De merendeel van ons volk is dom (gehouden), wordt voorgelogen, en leerd al kinds af aan dat je alles moet geloven wat de authorities tegen jou zeggen. Dus als een hypotheek bank zegt "dat kan je best wel aan en over een paar jaar heb je vette winst!!" dan geloven ze het nog ook.
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62375569
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:19 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dus hij is lomp en jij bent gewoon dom.

Dat het duidelijk is
Ik ben inderdaad lomp.
Calm down, please!
pi_62375572
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:24 schreef pfaf het volgende:

[..]

Of door luiheid en gierigheid wil men de materie niet begrijpen. Een huis kopen doe je niet even in de middagpauze van je werk. Net zoals je niet zonder voorwaarden door te lezen en wat research je spaargeld op een IJslandse rekening zou moeten dumpen.
Ok maar Bush en de regering kochten het huis niet, die mensen kochten het huis en die hadden beter moeten nadenken. Komop sommigen verdienen hun hele leven nog niet eens het hele bedrag van dat huis en dan nog niet eens over de rente te spreken!! Beetje eigen verantwoording mistaat niemand!
Niet alles is de schuld van een regering hoor
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62375586
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:28 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

Het gaat wel voornamelijk om Amerikanen. De merendeel van ons volk is dom (gehouden), wordt voorgelogen, en leerd al kinds af aan dat je alles moet geloven wat de authorities tegen jou zeggen. Dus als een hypotheek bank zegt "dat kan je best wel aan en over een paar jaar heb je vette winst!!" dan geloven ze het nog ook.
Jij noemt je eigen volk dom??
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62375639
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:28 schreef laforest het volgende:
Het reddingsplan van Bush begint al vruchten af te werpen, Dow Jones en Japanse beurs hebben hoogste records winst in een dag ooit in hun bestaan (936 points jump Dow en 14% voor de Japanse beurs)!!
Dit is zeer goed nieuws voor McCain want als het goed met de economie gaat dan heeft Obama geen enkel waaridg punt over om te winnen.


McCain gaf al aan dat hij de komende 4 jaar de economie zal hervormen, dus ik zie de zon al weer voor McCain en Palin schijnen!
Nationalisering van banken is het laatste wat conservatieven en republikeinen zouden willen. Zoals ze het mooi zeggen op CNN : Reagan would turn over in his grave.

Het is nogal ... socialistisch
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:32:36 #227
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62375654
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:29 schreef Googolplexian het volgende:
Ik ben inderdaad lomp.
Ja, maar jij weet het. Dat is al een stuk beter dan laforest
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62375658
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:28 schreef laforest het volgende:
Het reddingsplan van Bush begint al vruchten af te werpen, Dow Jones en Japanse beurs hebben hoogste records winst in een dag ooit in hun bestaan (936 points jump Dow en 14% voor de Japanse beurs)!!
Dit is zeer goed nieuws voor McCain want als het goed met de economie gaat dan heeft Obama geen enkel waaridg punt over om te winnen.


McCain gaf al aan dat hij de komende 4 jaar de economie zal hervormen, dus ik zie de zon al weer voor McCain en Palin schijnen!
-___- Jij denkt toch echt niet dat een kleine stockmarket hick-up een economisch herstel betekend. Iederen met wat algemeene kennis weet dat we hoe dan ook een recessie tegemoet zien, de schade is al lang gebeurd. 1 dag de koersen in de plus en gelijk juichen? Waar heb jij op school gezeten? Zelfs op mijn Amerikaanse High School heb ik betere economie les gehad....

En trouwens, Bush's plan? Het was de plan van de EU eerst... hij doet gewoon na....
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62375671
Where they stand: McCain, Obama split on education

USA TODAY
If there's one feature that defines the presidential debate on education, it's this: near silence.
The USA's teetering economy and the wars in Iraq and Afghanistan have all but squeezed out education, a topic important to previous elections.

Sen. John McCain focused on it in two speeches to civil rights groups last summer. Sen. Barack Obama, meanwhile, has spoken in detail about schools more often than his rival — his campaign lists 12 education speeches in the past 16 months.

But compared to other topics, the relative silence on education is troubling to many observers, since McCain and Obama differ sharply in several ways

"I think it's a secondary issue," says Thomas Toch, of Education Sector, a Washington, D.C., think tank. "It's been disappointing but not surprising."

FIND MORE STORIES IN: Washington | Afghanistan | Iraq | Barack Obama | McCain | No Child Left Behind | Urban Institute | George W Bush | Education Sector | Illustrations | Thomas Toch
The two split most notably on how much federal funding they believe schools can expect in 2009 and beyond. Obama wants $18 billion in new money, including $10 billion for early childhood education. McCain says schools shouldn't expect — nor do they need — more than the $59 billion in discretionary spending they now receive.

They also have different visions of what drives schools to improve. Obama focuses on improving teacher quality. McCain cites competition from taxpayer-supported private schools along with independently and publicly funded charter schools.

Both have steered clear of talking in detail about No Child Left Behind, President Bush's education reform law that has become "a dirty word," says Jane Hannaway of the Urban Institute.

The 2002 law has pumped billions of dollars into schools and helped raise basic skills but is derided for narrowing schools' curricula. As a result, she says, neither candidate risks angering voters by mentioning the law: "They don't want to go near it."

http://www.usatoday.com/n(...)-mccain-policy_N.htm
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62375694
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:30 schreef laforest het volgende:

[..]

Jij noemt je eigen volk dom??
ja, dat schreef ik toch. Kan je nietlezen?
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:34:00 #231
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_62375697
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:28 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

Het gaat wel voornamelijk om Amerikanen. De merendeel van ons volk is dom (gehouden), wordt voorgelogen, en leerd al kinds af aan dat je alles moet geloven wat de authorities tegen jou zeggen. Dus als een hypotheek bank zegt "dat kan je best wel aan en over een paar jaar heb je vette winst!!" dan geloven ze het nog ook.
Dan ben ik - asociaal - voor het laten bloeden. Wellicht dat na een flinke tik, men het wel leert.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:34:13 #232
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62375705
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:30 schreef laforest het volgende:
Jij noemt je eigen volk dom??
Dat heet zelf-kennis en zelfreflectie, iets wat veel Amerikanen ontberen.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_62375781
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:33 schreef Reuzenpanda het volgende:

[..]

ja, dat schreef ik toch. Kan je nietlezen?
Nou jouw Nederlands is niet altijd even goed te volgen, sorry.
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62375950
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:37 schreef laforest het volgende:

[..]

Nou jouw Nederlands is niet altijd even goed te volgen, sorry.
Een goed verstaander heeft maar een half woord nodig ... Ik denk eerder dat daar het probleem ligt.
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:46:16 #235
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62376051
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:28 schreef laforest het volgende:
Het reddingsplan van Bush begint al vruchten af te werpen, Dow Jones en Japanse beurs hebben hoogste records winst in een dag ooit in hun bestaan (936 points jump Dow en 14% voor de Japanse beurs)!!
Slecht geinformeerd. De huidige stijging in de markten wordt veroorzaakt door het nieuws dat de Europese banken garant staan voor interbancaire leningen.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:54:55 #236
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62376341
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:24 schreef pfaf het volgende:
Of door luiheid en gierigheid wil men de materie niet begrijpen. Een huis kopen doe je niet even in de middagpauze van je werk. Net zoals je niet zonder voorwaarden door te lezen en wat research je spaargeld op een IJslandse rekening zou moeten dumpen.
En toch hebben zelfs gemeenten in Nederland dat gedaan. Ja, en theorie heb je gelijk, maar veel mensen zijn gewoon dom. Vooral in de VS heb je hele groepen die gewoon een IQ van een wortel hebben, en daar hebben die banken gewoon van geprofiteerd. En dat is iets waar IMHO de overheid die mensen tegen moet beschermen.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 13:57:08 #237
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_62376395
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:33 schreef laforest het volgende:
...
Kun je eens kappen met gewoon ieder bericht hier te dumpen zonder verder iets te argumenteren? Ik volg het nieuws zelf wel, thank you ver much.
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:02:55 #238
35818 LouLou
ouwe lurkster
pi_62376548
-wrong topic, excuse moi -

[ Bericht 90% gewijzigd door LouLou op 14-10-2008 14:09:42 (net-wakker-kinda-fout) ]
Oh.
Ok.
pi_62377293
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_62377383
Ziek.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:35:25 #241
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_62377390


"the blacks wil take over!1111! " "He will be anti-white" "he is a muslim".

jaja, dit is het niveau van de supporters van Mccain/Palin. En dan durft Laforest nog wat te zeggen van Democraten.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:40:13 #242
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62377530
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:41:57 #243
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62377575
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 12:33 schreef Wheelgunner het volgende:

[..]

Een beetje nadenkend consument gaat niet blind uit van zo'n label...
Jij dus ook niet.
pi_62377654
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
Smakeloos, maar ik moest wel lachen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:45:27 #245
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_62377658
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
Strolie: Making even people who agree with him cringe...
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:50:59 #246
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62377848
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:50 schreef Floripas het volgende:
Zullen we doen dat deze leuker is?

[ afbeelding ]
Zullen we zeggen dat het al de derde keer is dat die langskomt en dat bijna elke grap z'n beste tijd dan wel heeft gehad?

Calm down, please!
pi_62377874
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:37 schreef laforest het volgende:

[..]

Nou jouw Nederlands is niet altijd even goed te volgen, sorry.
ouw, je schiet in mijn hart! Wat erg dat ik nog wat fouten maak na 3 jaar in Nederland... jeetje.... Mooi argumentatie ook altijd. Maar goed, ik schreef dus ook
quote:
De merendeel van ons volk
(HET merendeel, ja sorry), maar dus ONS volk. Zo verwarrend zijn mijn fouten nou ook niet... :S
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62377950
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:50 schreef Floripas het volgende:
Zullen we doen dat deze leuker is?

[ afbeelding ]


die vicious cycle links boven....

en "do something cute" Want een cute (vice)president... daar redden wij het mee.
Taco Taco Tacosu, Oishii Tacosu. Iketeru Tacosu wa Amigo Tacosu!
pi_62377959
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:45 schreef Monolith het volgende:

[..]

Smakeloos, maar ik moest wel lachen.
Dat had ik ook.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
pi_62377990
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:53 schreef Reuzenpanda het volgende:
Zelfs met het kleine aantal grammatica- en spelfoutjes dat je maakt begrijp ik je uitstekend.
Het ligt dan ook niet aan jou.
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 14:58:11 #252
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62377996
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:52 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Zullen we zeggen dat het al de derde keer is dat die langskomt en dat bijna elke grap z'n beste tijd dan wel heeft gehad?


Sorry knul, ik heb wel iets beters te doen met mijn leven dan 48 topics bijhouden.
pi_62378012
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:58 schreef Floripas het volgende:

[..]

Sorry knul, ik heb wel iets beters te doen met mijn leven dan 48 topics bijhouden.
Mag ik die quote in m'n signature gooien, pik?
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 15:00:57 #254
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62378069
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
, , !!!! .

[edit]
Oh nu moet ik um smaakloos vinden natuurlijk. Maar helaas, dat vind ik niet.
Iemand die publiekelijk iemand anders (Obama red.) zo aan de schandpaal probeert te nagelen en soms ronduit racistisch bezig is, verdient zulke spotprenten.
Maar ze heeft 2 retards ter wereld gebracht toch? .
-
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 15:04:01 #255
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62378137
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:58 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Mag ik die quote in m'n signature gooien, pik?
Doe wat je niet laten kunt, poppie.
pi_62378350
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:35 schreef ethiraseth het volgende:


"the blacks wil take over!1111! " "He will be anti-white" "he is a muslim".

jaja, dit is het niveau van de supporters van Mccain/Palin. En dan durft Laforest nog wat te zeggen van Democraten.
"He thinks we'll all white trash"

Joh... die interviewer moest eens zeggen dat Obama een witte moeder had .
pi_62378432
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
Zwarte humor, heerlijk.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_62378494
Het laatste debat morgen heeft een Nederlands tintje:



http://en.wikipedia.org/wiki/Hofstra_University

Motto: Je maintiendrai[1]
Archaic French, meaning "I stand steadfast" (I shall maintain, the motto of William the Silent) motto of The Royal Kingdom of The Netherlands coat of armor



Residence halls

* Netherlands Complex (Freshmen Only)
o North Court
+ Delft House
+ Groningen House
+ The Hague
+ Rotterdam House
+ Tilburg House
+ Leiden House
o South Court
+ Utrecht House
+ Orange House
+ Renssalaer
+ Breukelen House
+ Amsterdam House
pi_62378540
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:32 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
Die smile van Biden blijft meesterlijk .
pi_62378640
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 15:04 schreef Floripas het volgende:

[..]

Doe wat je niet laten kunt, poppie.
Calm down, please!
pi_62378829


Hilarisch: Arnold Schwarzenegger at the Republican National Convention in 2004.
pi_62379024
Ahnuld
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62379774
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 13:57 schreef Catbert het volgende:

[..]

Kun je eens kappen met gewoon ieder bericht hier te dumpen zonder verder iets te argumenteren? Ik volg het nieuws zelf wel, thank you ver much.
Nee dat kan ik niet. In dit topic wordt voornamelijk gecommuniceerd via Youtube filmpjes en nieuwsartikelen.
Ik heb vaak geprobeert inhoudelijk te reageren en dat werkt helaas hier niet
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 16:16:15 #264
52187 Woodpecker
One happy bunny
pi_62379899
pi_62380886
Jehovah=Power of God Lucifer=Light of God Satan=Love of God Jesus=Unity of God
pi_62380997
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 14:35 schreef ethiraseth het volgende:


"the blacks wil take over!1111! " "He will be anti-white" "he is a muslim".

jaja, dit is het niveau van de supporters van Mccain/Palin. En dan durft Laforest nog wat te zeggen van Democraten.
Die verslaggever heeft gelukkig geen al jazeera microfoon dingetje, met deze narrowminded people kan het zo misgaan.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 16:57:56 #267
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62381099
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 16:54 schreef Sloppy het volgende:

[..]

Die verslaggever heeft gelukkig geen al jazeera microfoon dingetje, met deze narrowminded people kan het zo misgaan.
Leuk volk die rednecks he? Dat krijg je met die fearmonger campagne van McCain en Palin, die leeghoofden slikken het als zoete koek.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:16:09 #268
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62381575


De maverick.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62381810
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:16 schreef Montov het volgende:


De maverick.
Daar dacht ik dus ook aan toen ik het las: Errr? Dat zei hij vier jaar geleden, toen hij George W. Bush steunde, toch ook? Typisch.

Palin, On Auto-Pilot, Questions Patriotism Of Her Own Supporters

Todd Lieberman.
pi_62382044
quote:
Obama heeft reddingsplan middenklasse



Voor een menigte van drieduizend aanhangers heeft Democraat Barack Obama gisteren zijn economische reddingsplan voor de middenklasse gepresenteerd.

"We kunnen niet wachten om zwoegende arbeiders, families en gemeenschappen te helpen", aldus Obama.

Obama's plan bevat een aantal nieuwe punten. Zo wil hij een stop van 90 dagen op gedwongen huizenverkopen en een belastingvoordeel van 3000 dollar voor bedrijven die fulltime werknemers in de Verenigde Staten aannemen.

Deze extra ingrepen zouden 60 miljard dollar kosten, schat Obama's economische adviseur Jason Furman. Dat komt bovenop de 115 miljard dollar die Obama al had uitgetrokken voor zijn economische ideeën.

Republikein John McCain ziet deze verhoging van overheidsuitgaven als een vergissing. "Als ik president wordt", zei McCain gisteren in Virginia Beach, "zal ik geen biljoen dollar uitgeven, zoals mijn rivaal voorstelt."

"Hij kan zulke voorstellen alleen realiseren door de belastingen te verhogen en ons verder in de schulden te steken. De overheid zal op de kleintjes moeten letten, net zoals jullie dat thuis moeten doen"
, zei McCain tegen zijn supporters.

John McCain komt vandaag met zijn eigen economische plannen.
http://www.nos.nl/nosjour(...)8_economie_plan.html

I don't get it. McCain zegt hier duidelijk dat de overheid helemaal niets meer moet weggeven. Wat zei John McCain in het laatste debat? Een extra reddingsplan van 300 miljard voor homeowners. Huh? Is dat wel op de kleintjes letten? Onbegrijpelijk die McCain. Wederom ben ik benieuwd met welke plannen McCain komt, terwijl hij verder niet de belastingen wil verhogen en niet de staatsschuld verder wil op laten lopen
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:38:07 #271
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62382194
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 16:49 schreef laforest het volgende:
[ afbeelding ]
Ze ziet er uit op die foto alsof ze het tard-gen al in zich heeft.

Tina Fey, vast ook al gepost:

  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:39:52 #272
262 Re
Kiss & Swallow
pi_62382257
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:33 schreef pberends het volgende:

[..]

http://www.nos.nl/nosjour(...)8_economie_plan.html

I don't get it. McCain zegt hier duidelijk dat de overheid helemaal niets meer moet weggeven. Wat zei John McCain in het laatste debat? Een extra reddingsplan van 300 miljard voor homeowners. Huh? Is dat wel op de kleintjes letten? Onbegrijpelijk die McCain. Wederom ben ik benieuwd met welke plannen McCain komt, terwijl hij verder niet de belastingen wil verhogen en niet de staatsschuld verder wil op laten lopen
die 300 miljard zit toch al in die 700 miljard bail out ofzo...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_62382418
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:39 schreef Re het volgende:

[..]

die 300 miljard zit toch al in die 700 miljard bail out ofzo...
Ehhhh, nope.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:47:18 #275
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62382442
SurveyUSA heeft Obama op +5 in Ohio. Twee weken geleden stond McCainnog op +1 volgens deze peiler.
Battleground heeft Obama landelijk op +13, ten opzichte +8 gisteren voor het weekend.

Voor de Senaat ziet het er ook beter uit voor de Democraten: waarschijnlijk 7 of 8 extra zetels, voor 56 of 57 in totaal. 30% kans op een 60 zetel filibustervrije meerderheid wanneer Lieberman en Sanders worden meegerekend.
Géén kloon van tvlxd!
pi_62382623
quote:
Senate Projections, 10/14

The Democrats appear to have nearly as much momentum in the race for Capitol Hill as they do for the White House, and now have approximately a 3 in 10 chance of winding up with a 60-seat working majority in the Senate.
Ik denk inderdaad dat de republikeinen liever niet aan de macht willen zijn de komende vier jaar.
Ik hoop alleen dat de democratn dan ook echt meer dan de betreffende 60 zetels in het senaat krijgen zodat er ook echt spijkers met koppen geslagen kunnen worden.
Calm down, please!
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:55:07 #277
262 Re
Kiss & Swallow
pi_62382630
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:46 schreef pberends het volgende:

[..]

Ehhhh, nope.
oh nou ja,

ik dacht het ff, maar dus on top of the 700 billion? Iemand verheldering?

http://news.yahoo.com/s/nm/20081008/pl_nm/us_usa_politics
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 17:57:37 #278
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62382694
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 16:11 schreef laforest het volgende:

Ik heb vaak geprobeert inhoudelijk te reageren
-
  † In Memoriam † dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:13:42 #280
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62383013
quote:
Is dat "officiele foutage"?
Carpe Libertatem
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:15:38 #281
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62383048
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:13 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Is dat "officiele fouotage"?
Ja, denk het wel gezien de uploader.
BILL . .
-
  † In Memoriam † dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:16:54 #282
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62383076
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:15 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ja, denk het wel gezien de uploader.
BILL . .
De kwaliteit is nogal slecht.
Carpe Libertatem
  † In Memoriam † dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:21:05 #283
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62383163
"De overheid heeft jullie misbruikt, stem op ons zodat we nog meer van overheid kunnen maken "

Domme communistische slet is het eigenlijk.
Carpe Libertatem
  † In Memoriam † dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:22:53 #284
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_62383198
Er staat nog een hoop te doen, jullie god.
Carpe Libertatem
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:32:13 #285
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62383376
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:16 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

De kwaliteit is nogal slecht.
Ja, dat viel mij ook al op. Crappy compressie, gok ik.
Nog even deze, omdat ie wel mooi is.

YES WE CAN



.
-
pi_62383453
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:13 schreef Boze_Appel het volgende:

[..]

Is dat "officiele foutage"?
Youtube Channel BarackObamadotCom?

Nee, das een Arabier.
pi_62383477
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:32 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ja, dat viel mij ook al op. Crappy compressie, gok ik.
Nog even deze, omdat ie wel mooi is.

YES WE CAN



.
Bah bah
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:38:49 #289
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62383521
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:35 schreef pberends het volgende:


Joe Biden gaat uit z'n dak.
Prachtig !
Dat zie ik die stijve hoer niet doen met d'r auto-pilot gelul.
-
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:42:15 #290
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62383594
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:37 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Bah bah
Wat is er precies vies aan? Prachtig juist dat zoveel bekende mensen er aan hebben meegewerkt.
-
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 18:45:16 #291
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62383673
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:32 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ja, dat viel mij ook al op. Crappy compressie, gok ik.
Nog even deze, omdat ie wel mooi is.

YES WE CAN



.
pi_62383745
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:42 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Wat is er precies vies aan? Prachtig juist dat zoveel bekende mensen er aan hebben meegewerkt.
Dat staat me juist zo tegen. Als het nou "gewone" burgers waren geweest had ik er geen problemen mee gehad, maar er komt een beetje braaksel bij me naar boven als Hollywood weer denkt dat ze meer zijn dan de muziek, films of TV-series die ze maken.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
pi_62383876
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:48 schreef BB-boy het volgende:

[..]

Dat staat me juist zo tegen. Als het nou "gewone" burgers waren geweest had ik er geen problemen mee gehad, maar er komt een beetje braaksel bij me naar boven als Hollywood weer denkt dat ze meer zijn dan de muziek, films of TV-series die ze maken.
Tsja ... stel je voor dat het stemgerechtigden zijn of zelfs door de campagne betaalde artiesten!!!

Fout!!! Niemand anders dan degenen die zich verkiesbaar hebben gesteld mogen iets uiten!


Calm down, please!
pi_62383900
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:47 schreef Montov het volgende:
Voor de Senaat ziet het er ook beter uit voor de Democraten: waarschijnlijk 7 of 8 extra zetels, voor 56 of 57 in totaal. 30% kans op een 60 zetel filibustervrije meerderheid wanneer Lieberman en Sanders worden meegerekend.
Dat is wel een heel onrealistische veronderstelling, want Lieberman is natuurlijk feitelijk een Republikein en zal na vier november dan ook "geroyeerd" worden. Aparte situatie zou dan inderdaad zijn als ze met hem 60 zetels zouden kunnen hebben, maar ik denk niet dat de Democraten zo afhankelijk van hun Judas willen zijn.
pi_62383995
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:52 schreef Googolplexian het volgende:

[..]

Tsja ... stel je voor dat het stemgerechtigden zijn of zelfs door de campagne betaalde artiesten!!!

Fout!!! Niemand anders dan degenen die zich verkiesbaar hebben gesteld mogen iets uiten!



Ik verbied het ze toch niet? Van mijn part mogen BN'ers ook liedjes zingen over de PvdA/CDA of whatever. Ik zal ze alleen totaal niet serieus nemen.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:00:58 #296
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_62384081
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:42 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Wat is er precies vies aan? Prachtig juist dat zoveel bekende mensen er aan hebben meegewerkt.
Vind die niet zo. Die song van Dave Stewart, die zit pas goed in elkaar.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_62384116
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 17:46 schreef pberends het volgende:

[..]

Ehhhh, nope.
Eerst zei hij dat het een een extra bedrag was maar nu zeggen het McCain camp dat het wel degelijk onderdeel uit gaat maken van die 700 miljard.
lollig
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:04:22 #298
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_62384201
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:45 schreef Floripas het volgende:

[..]

Whehehehehe
-
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:10:58 #299
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:31:42 #300
130955 Floripas
Blast from the past
pi_62385004
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 19:10 schreef Dr.Daggla het volgende:


Whahahahahahahaha. .
Bril-jant
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:37:24 #302
130955 Floripas
Blast from the past
  dinsdag 14 oktober 2008 @ 19:39:34 #303
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_62385154
quote:
Op dinsdag 14 oktober 2008 18:45 schreef Floripas het volgende:

[..]

Deze was eerder, en beter:
Géén kloon van tvlxd!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')