Jorni zo heette een jongen bij miij in de klas, en dat werd heel vaak Jorni de Porniquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 12:51 schreef Diaan73 het volgende:
Voor de namen "van" Ingrid zou ook nog Jorni komen...oude vrienden van mij hebben die naam aan hun zoon gegeven.
Wij denken voorlopig maar niet meer na over de namen en wachten de 21 weken echo afDe naam hoeft wat mij betreft ook niet echt bij Twan te passen eigenlijk.
Dit is inderdaad leuk, al zit er ook wel een lukas in de familie. Maar ik denk dat je ergens een grens moet trekken wat betreft het vernoemen, anders valt er zoveel af! De eerder genoemde twee namen zijn echter in onze eigen gezinnen te vinden, dat is dus te dichtbij.quote:
Dat valt op zich mee, maar wel een andere partner en dat maakt het wel weer anders. De meisjesnaam die ik toen met mn ex had (Tess) zal ik nu dus never nooit gaan gebruiken, al vind ik het nog steeds wel een mooie naam maar ook wel veel gehoord tegenwoordig trouwens.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:13 schreef Lishe het volgende:
Diaan, is je smaak ook verandert? Omdat er al een flink aantal jaar tussen Twan en broertje/zusje zit?
donequote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:35 schreef Nijna het volgende:
Mag Mirte er ook bij in het lijstje in de OP?
Nick natuurlijkquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:11 schreef PM-girl het volgende:
Als jullie dan toch namen aan het bedenken zijn, welke namen voor een jongen vinden jullie bij Simon passen? Dit puur hypothetisch overigens, for the record!
Hasse Simonsdochterquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:43 schreef Reinhilde het volgende:
Deze week kregen we een kaartje thuis. Geboren: Hasse.(Een meisje trouwens).
quote:
Boek is leuk, maar de naam... neequote:Op vrijdag 22 augustus 2008 14:43 schreef Reinhilde het volgende:
Deze week kregen we een kaartje thuis. Geboren: Hasse.(Een meisje trouwens).
Die passen leukquote:
Ik ken idd 2 honden die zo heten (en 1 vrouw die Donja als nickname online heeft... gekozen omdat haar hond zo heetquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 20:55 schreef Vivi het volgende:
Een vroegere vriendin van mij heeft pas een dochtertje "Donja" gekregen, wat vinden jullie daarvan? Ik vind het aan de ene kant wel een lieve zachte naam, qua klank, maar aan de andere kant een meer een naam voor een hond ofzo.
Ik kende een Conja (met klasgenoot Canja), Dunya en Sanja.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 20:55 schreef Vivi het volgende:
Een vroegere vriendin van mij heeft pas een dochtertje "Donja" gekregen, wat vinden jullie daarvan? Ik vind het aan de ene kant wel een lieve zachte naam, qua klank, maar aan de andere kant een meer een naam voor een hond ofzo.
Doet mij erg denken aan konjoquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:51 schreef Carmella het volgende:
Ik kende een Conja
quote:
Ja, helemaal vergeten, ik ook, maar dacht eerst weer aan Dunya, die ik kende. Donja dus ook, zowel mens als hond.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 23:00 schreef pinquit het volgende:
ik ken ook een donja. misschien komt het van doña ofzo?
Caleb is leuk, maar lijkt me een ramp met uitspraak... Als je het tenminste gewoon op z'n Engels bedoelt. Ik herken elke Engelse naam wel, maar ja niet iedereen is zo, lijkt me erg vervelend als het continu verkeerd uitgesproken word.quote:
De hond van *mijn* schoonouders ookquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 21:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik denken: waar ken ik die naam toch van??
De hond van mijn schoonouders heet dus zo...![]()
Ja idd, daar zocht ik naar. Ben bezig namen af te schieten. Nu heb ik motivatie erbij.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 22:02 schreef debuurvrouw het volgende:
Héél hoog Knabbel en Babbel gehalte
Kim en Daan is leuk ja!quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 22:07 schreef snoopy het volgende:
Nou nee, dat zou ik niet doen Ingrid![]()
Kim en Daan
Hele mooie naam!quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 21:53 schreef debuurvrouw het volgende:
(...)
En nog voor Cattie:
Ive en Jente
Leuk!!quote:
Niet echt mijn smaak, maar past wel heel erg leukquote:
Oh Tristan is wel erg leukquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 23:19 schreef Asyniur het volgende:
Noah en Tristan
quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 23:00 schreef cattie het volgende:
[..]
Hele mooie naam!Zo zou Ive geheten hebben als hij een meisje was geweest!
Omdat die naam bij de vorige zwangerschap hoort, valt hij daarom nu voor ons af.
Neequote:Op zaterdag 23 augustus 2008 22:01 schreef _Ingrid_ het volgende:
Kim en Tim vind ik niet super klinken. Jullie?
Mintequote:Op zaterdag 23 augustus 2008 08:19 schreef cattie het volgende:
Lishe, gefeliciteerd! En qua namen: Myrthe, Minte, Jenthe, Hanne, Tirza, Jorn, Melle (zoals iemand al eerder schreef), Sil.
PM-girl, wat dacht je van Bram, Hugo of Floris?
In de krant zag ik deze week 2 kinderen met de namen Muk en Wens...
Daar sta je volgens mij ook niet direct bij stil als je zelf die naam in gedachten heb. Zo hebben wij er echt nooit bij stil gestaan dat mensen Mie-ron zouden gaan zeggen. Maar dat gebeurt wel in 90% van de gevallen als ze haar naam ergens van op moeten lezen. Gewoon omdat de uitspraak van de naam voor ons zo vanzelfsprekend was.quote:Op zondag 24 augustus 2008 10:36 schreef cattie het volgende:
Carmella, je spreekt Ive gewoon op zijn Nederlands uit, het is een Friese naam. Ievuh dus. Wij dachten dat dat heel logisch was, we hadden nooit gedacht dat mensen het Engels of Frans zouden uitspreken. We moeten dus regelmatig mensen corrigeren. (De meesten hebben het na 2x wel door.)
Volgens mij denken veel mensen buiten Friesland aan het Engels, omdat "we" geen Fries kennenquote:Op zondag 24 augustus 2008 10:36 schreef cattie het volgende:
Carmella, je spreekt Ive gewoon op zijn Nederlands uit, het is een Friese naam. Ievuh dus. Wij dachten dat dat heel logisch was, we hadden nooit gedacht dat mensen het Engels of Frans zouden uitspreken. We moeten dus regelmatig mensen corrigeren. (De meesten hebben het na 2x wel door.)
Ik ben juist alléén maar bezig met hoe een naam uitgesproken zal worden als het niet een alledaagse naam is.quote:Op zondag 24 augustus 2008 13:50 schreef Igraine het volgende:
Daar sta je volgens mij ook niet direct bij stil als je zelf die naam in gedachten heb. Zo hebben wij er echt nooit bij stil gestaan dat mensen Mie-ron zouden gaan zeggen. Maar dat gebeurt wel in 90% van de gevallen als ze haar naam ergens van op moeten lezen. Gewoon omdat de uitspraak van de naam voor ons zo vanzelfsprekend was.
Normaal denk ik (of wij) daar ook wel over na, over hoe mensen het uit zullen spreken. Maar bij deze naam hebben we er nooit bij stilgestaan dat er een ándere uitspraak was dan die wij direct voor ogen hadden. Misschien omdat het voor ons dé naam was, dat we er niet meer over nagedacht hebben. Aan de andere kant, is de naam in mijn ogen zo duidelijk engels, dat een nederlandse uitspraak niet in me opkwam.quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:33 schreef Carmella het volgende:
[..]
Ik ben juist alléén maar bezig met hoe een naam uitgesproken zal worden als het niet een alledaagse naam is.Ik hou niet van de standaard veelvoorkomende Nederlandse namen, dus eigenlijk zie ik bij elke naam meteen welke mogelijkheden van uitspraak er zijn en wat de "meerderheid" zal kiezen als ze het van papier oplezen.
Ik wil me er niet teveel door laten leiden, maar ik hou er wel erg veel rekening mee.
Aan de andere kant, als je het 1 keer corrigeert onthouden mensen het wel en het is ook niet zo, dat je elke dag alleen maar met jezelf voorstellen bezig bent.
Dat geldt voor ons precies zo, behalve dan dat we de naam duidelijk Nederlands vinden.quote:Op zondag 24 augustus 2008 18:29 schreef Igraine het volgende:
[..]
Normaal denk ik (of wij) daar ook wel over na, over hoe mensen het uit zullen spreken. Maar bij deze naam hebben we er nooit bij stilgestaan dat er een ándere uitspraak was dan die wij direct voor ogen hadden. Misschien omdat het voor ons dé naam was, dat we er niet meer over nagedacht hebben. Aan de andere kant, is de naam in mijn ogen zo duidelijk engels, dat een nederlandse uitspraak niet in me opkwam.
Daar ben ik dus erg bang voor, als ik een Engelse naam kies, dat de gemiddelde Nederlander dat "lekker op z'n Nederlands" doetquote:Op zondag 24 augustus 2008 21:12 schreef debuurvrouw het volgende:
Toen ik (lang geleden) stage liep op een kraamafdeling werd daar een Dylan geboren. Wij riepen dus allemaal "Dillen" maar de ouders dachten meer aan DielánEn zo moest het dus uitgesproken worden. Het arme schaap....
Het lijkt mij als kind gewoon lastig dat je op school komt, leert dat de uitspraak van je naam eigenlijk anders is en dat je dan je hele leven veroordeeld bent tot de verkeerde uitspraakquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:09 schreef Carmella het volgende:
[..]
Daar ben ik dus erg bang voor, als ik een Engelse naam kies, dat de gemiddelde Nederlander dat "lekker op z'n Nederlands" doet
Bij jouw naam denk ik altijd aan een donker persoonquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:24 schreef snoopy het volgende:
Ik heb zelf een vrij 'lastige' naam die vaak verkeerd wordt uitgesproken en/of geschreven. En toch vond ik het altijd leuk om een 'aparte' naam te hebben
Nou dat valt wel mee hoor, na 1 of 2 keer de uitspraak uitleggen wordt het door zowel leraren als kinderen goed uitgesproken. Net als op het werk etc.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:18 schreef debuurvrouw het volgende:
Het lijkt mij als kind gewoon lastig dat je op school komt, leert dat de uitspraak van je naam eigenlijk anders is en dat je dan je hele leven veroordeeld bent tot de verkeerde uitspraak
In het dorp waar ik opgegroeid ben, dus wel een Tim en een Kimquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 22:01 schreef _Ingrid_ het volgende:
Kim en Tim vind ik niet super klinken. Jullie?
Timo is ook leuk!quote:Op maandag 25 augustus 2008 00:37 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
In het dorp waar ik opgegroeid ben, dus wel een Tim en een Kim
(mijn namen waren voor ik zwanger was altijd Timo en Kim)
Mijn naam begint met een X, en dat chocoladeletters moeilijk zijn is iets van vroeger gelukkig.quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:11 schreef Nijna het volgende:
Ik had op de middelbare school een jongen in de klas en die heette Bé. Maar op de presentielijst, stond het dan zonder streepje op de e. Sommige docenten maakten er dan Bè ofzo van. Klinkt zo sneu.
Bix, een naam met een X, dat is lastig met sinterklaas, chocoladeletter X moet je volgens mij vaak bestellen (net als de Y, mijn neefje heet Yorick en mn opa en oma moesten altijd zorgen dat ze op tijd achter een letter voor hem aangingen). Hahaha
Dat is erg jaquote:Op maandag 25 augustus 2008 11:51 schreef Maneki.Neko het volgende:
Wij hebben hiernaast een Xavier wonen en vaders spreekt het uit als ksaavier, terwijl moeders het altrijd op ksavjèr houdt. Best lastig als zelfs je eigen ouders het niet eens zijn
Marin, Dorte, Fenne?quote:Op maandag 25 augustus 2008 13:34 schreef cattie het volgende:
Arme Xavier! Zegt hij zelf zijn naam al?
Wat denken jullie van de volgende meisjesnamen:
Linne, Minthe, Mare, Mirre, Tirza, Mia, Veerle, Lis
Dat zijn een beetje de twijfelgevallen bij ons. Iemand nog namen die in dezelfde sfeer passen?
Vierde pogingquote:Op maandag 25 augustus 2008 13:34 schreef cattie het volgende:
Arme Xavier! Zegt hij zelf zijn naam al?
Wat denken jullie van de volgende meisjesnamen:
Linne, Minthe, Mare, Mirre, Tirza, Mia, Veerle, Lis
Dat zijn een beetje de twijfelgevallen bij ons. Iemand nog namen die in dezelfde sfeer passen?
Evi is heel leuk, maar Ive en Evi is ook erg Jut en Jul.quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:21 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Vierde pogingMijn internet heeft kuren
![]()
Maar dus en...
Lina, Evi, Mirthe, Tessa, Marén
Sorry, Accent de verkeerde kant ût...quote:Op maandag 25 augustus 2008 17:22 schreef cattie het volgende:
[..]
Evi is heel leuk, maar Ive en Evi is ook erg Jut en Jul.
Hoe spreek je Marén uit? Als Mar-een?
quote:Op maandag 25 augustus 2008 11:51 schreef Maneki.Neko het volgende:
Wij hebben hiernaast een Xavier wonen en vaders spreekt het uit als ksaavier, terwijl moeders het altrijd op ksavjèr houdt. Best lastig als zelfs je eigen ouders het niet eens zijn
Ella vind ik ook erg mooiquote:
Zo ken ik een Anthony (Enthenie, Antonie, Antoonie)- Ze zijn er nog steeds niet helemaal uitquote:Op maandag 25 augustus 2008 11:51 schreef Maneki.Neko het volgende:
Wij hebben hiernaast een Xavier wonen en vaders spreekt het uit als ksaavier, terwijl moeders het altrijd op ksavjèr houdt. Best lastig als zelfs je eigen ouders het niet eens zijn
Als Quinten een meisje was geweest, had ik die naam er zeker doorgedrukt hierquote:Op maandag 25 augustus 2008 21:20 schreef Vivi het volgende:
Nora vind ik echt een schitterende naam, als hier ooit nog eens een meidje komt dan neem ik die zwaar in overweging.
Mijn nichtjes heten Myrthe, Fenne en Selima en zo heb ik er nog meer.. Maar ook een Dagmar en een Faya.quote:Op maandag 25 augustus 2008 13:34 schreef cattie het volgende:
Arme Xavier! Zegt hij zelf zijn naam al?
Wat denken jullie van de volgende meisjesnamen:
Linne, Minthe, Mare, Mirre, Tirza, Mia, Veerle, Lis
Dat zijn een beetje de twijfelgevallen bij ons. Iemand nog namen die in dezelfde sfeer passen?
Oh jaaaa! Ik ben helemaal voorquote:Op maandag 25 augustus 2008 21:20 schreef Vivi het volgende:
Nora vind ik echt een schitterende naam, als hier ooit nog eens een meidje komt dan neem ik die zwaar in overweging.
quote:Op maandag 25 augustus 2008 23:10 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Oh jaaaa! Ik ben helemaal voor
Ik ken iemand die ook een Ilse heeft, zij hebben hun tweede dochter Christel genoemd, omdat alle letters van Ilse daar ook in zittenquote:Op maandag 25 augustus 2008 17:18 schreef marit1978 het volgende:
gewoon eens om te kijken of ik zelf niet over leuke meisjesnaam heen kijk .. die past bij ilse ..
wie o wie roept !?
goeie reden!quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 13:18 schreef Rewimo het volgende:
Ik ken iemand die ook een Ilse heeft, zij hebben hun tweede dochter Christel genoemd, omdat alle letters van Ilse daar ook in zitten
Mijn oom en tante hadden het nog een stapje verder doorgevoerd. Die hadden heel verdrietig hun zoontje verloren door wiegedood. Later kregen ze nog een kindje, weer een jongetje, en die kreeg dezelfde naam. Lijkt me echt zo naar, voor het jochie, maar eigenlijk ook voor het kindje dat dood was en voor de ouders zelf. Kan me er niets bij voorstellen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:46 schreef bixister het volgende:
[..]
goeie reden!![]()
![]()
ik vind 't voor zo'n 2e veel leuker als hij/zij een echt eigen naam krijgt, het is toch ook een heel nieuw mens? doet me denken aan geboortekaartjes die alleen maar de nadruk leggen op het feit dat de oudste grote broer/zus wordt, dat vind ik ook altijd wat sneu voor de nieuwe boreling.
sorry, heb verder nog geen leuke suggesties voor alle namenzoekers. (ben de afgelopen dagen alleen maar bezig geweest met verjaardagsfeestjes).
Ik mag hopen dat Silver de hond is dan?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:06 schreef E.T. het volgende:
Ik zag vandaag in een oude krant
Rider
broertje van Silver
't is wel een leuk liedjequote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:28 schreef Saffier het volgende:
Ik hoorde een tijdje geleden in een dierenpark; Cécilia, maar dan zo heel plat en uitgerekt uitgeschreeuwd Sùsieeeeeliejaaaa, niet mijn smaak zeg maar
Vind ik wel leuk. Ik ken ook een Annelein, vind ik ook leuk.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:32 schreef Sjeen het volgende:
[..]
't is wel een leuk liedje
Bij Isa in de klas zit een meisje genaamd Annelin
ieuw :squote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:28 schreef Saffier het volgende:
Ik hoorde een tijdje geleden in een dierenpark; Cécilia, maar dan zo heel plat en uitgerekt uitgeschreeuwd Sùsieeeeeliejaaaa, niet mijn smaak zeg maar
Klinkt erg mooiquote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:54 schreef huuphuup het volgende:
Mijn persoonlijke favoriet trouwens is Maeva, een oud franse naam (spreek je uit als mai-vah), k vind hem zo mooi, voor een elfje bijnamaar vriendlief vindt em wat minder en qua uitspraak hmmm...
Ik kan me voorstellen dat als je zelf een grote familie hebt (of je partner) en je van vrij bekende standaard Nederlandse namen houdt je wel continu hebt dat er wel een neefje/nichtje/tante etc is die een soortgelijke naam heeft. Net wat je zegt; broertje Thijs, en Thijmen vind jullie mooi.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 19:36 schreef huuphuup het volgende:
mooi hèhaha ik ben er nog steeds verliefd op, maar mn lief vindt die naam echt niks, dus ja, dan houdt het gewoon op. Daarnaast heeft mn lief ook een zeer uitgebreide familie en werkelijk alle namen die ik leuk vond had ie wel een neefje of nichtje die zo heet... pfff, moeilijk, deze vier zijn er uiteindelijk over gebleven, hoewel we wel twijfelden over Thijmen omdat zijn broertje Thijs heet. Maarja, ach. We zien het wel
![]()
Of de spelling gewoon wat makkelijker maken voor een goeie uitspraak...quote:Op donderdag 28 augustus 2008 18:25 schreef cattie het volgende:
Maeva, Magaly, Josiane, mooie namen, maar niet mijn keus, want dat gaat nooit goed bij de uitspraak.
Ik zou het zelf niet kiezen, maar ik vind er niks mis mee.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 19:46 schreef Nonneke het volgende:
Vanmiddag in mn winkel een moeder met 2 kinderen, helaas ben ik de een vergeten, maar zn grote broer heette Aurelius
Als in, keizer Aurelius??quote:Op donderdag 28 augustus 2008 19:46 schreef Nonneke het volgende:
mijn neefje heet Jonathanen dan hebben we nog Tijmen (zonder h), Justin, Mike, Kevin, Kyran en Shanneska en Shaylee (de meisjes zijn half antiliaans)
Vanmiddag in mn winkel een moeder met 2 kinderen, helaas ben ik de een vergeten, maar zn grote broer heette Aurelius
En die zijn ook als klein kind begonnenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:30 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Als in, keizer Aurelius??
hmmm, dat is misschien toch wel een beetje veel eer voor een klein kind... maar goed, het blijft uiteindelijk een naam, zelfs keizers en koningen hebben namen
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:30 schreef huuphuup het volgende:
maar goed, het blijft uiteindelijk een naam, zelfs keizers en koningen hebben namen
precies dat bedoel ikquote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En die zijn ook als klein kind begonnen
Zouden er ook Maxima's komen of al zijn?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:35 schreef huuphuup het volgende:
[..]
precies dat bedoel ik![]()
nou wachten op de eerste die zn dochter Beatrix noemt![]()
Ik ken een jongens-Avalon.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 08:38 schreef RockabeIIa het volgende:
Avalon is ook zo mooiZo heet mijn kleine buurmeisje
Ja, ik kan het met die naam zelfs niet eens indenken op z'n Nederlandsquote:
quote:Op maandag 1 september 2008 09:39 schreef oh-oh het volgende:
Zizi-Jo?
Lijkt wel een hele foute spelling van sowieso zeg![]()
Was het niet Zinzi? Dat is een Zuid- Afrikaanse naam.
Wij hadden een Zaza op creche, dan moet ik toch altijd aan deze denken:quote:Op maandag 1 september 2008 09:10 schreef Ireth het volgende:
Suus is vandaag in groep 2 begonnen en langslopend bij groep 1 ontdekte ik een Zizi-Jo bij de kapstokjes...
Ik aan dezequote:Op maandag 1 september 2008 13:58 schreef snoopy het volgende:
[..]
Wij hadden een Zaza op creche, dan moet ik toch altijd aan deze denken:
[ afbeelding ]
Zsa Zsa "I'm very good at housekeeping! Every time I get a divorce I keep the house!" Gaborquote:Op maandag 1 september 2008 20:18 schreef Igraine het volgende:
Kersje? Hmm... mij een beetje te fruitig
En Zaza doet mij denken aan Zsa Zsa Gabor
Aparte namen...quote:Op maandag 1 september 2008 13:08 schreef MissBliss het volgende:
Mijn nichtje heet ook ZinziZe is gewoon Nederlands. En haar zus heet Coco.
Lijkt me typisch een geval waarin papa en mama ieder een naam mochten verzinnenquote:Op maandag 1 september 2008 20:45 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
Vandaag een geboortekaartje op het werk zien hangen van een tweeling:
Dochter en zoon: Cheyenne en Harrie.
Mijn oog viel op de 'Harrie' op het kaartje, omdat mijnook zo heet. Zo'n oubollig naam is tegenwoordig niet meer zo vaak voorkomend.
Nu je het zegt jaquote:Op maandag 1 september 2008 20:48 schreef Rewimo het volgende:
Dat combineert ook niet denderend, die twee namen![]()
En Carmella: Coco Chanel?
Wij hadden een mega jongensnaam! Ergens vind ik het spijtig dat we die nu niet kunnen gebruiken.quote:Op maandag 1 september 2008 20:54 schreef Diaan73 het volgende:
Nou wij moeten dus op zoek naar een jongensnaam en dat valt nog niet mee.... meisjesnamen hadden we al grotendeels.....
quote:
Ook als roepnaam?quote:Op maandag 1 september 2008 21:46 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]Ja, die vind ik ook nog steeds leuk klinken
, maar dat is te erg.
Het was 'Baptist' geworden.
Hehe, eerder '"Tist, eten!''quote:Op maandag 1 september 2008 22:18 schreef Vivi het volgende:
"Bapke, eten!"
Nee, dat is het toch niet.
Is het dan toch een grapje? Elodie en Baptist?quote:Op maandag 1 september 2008 22:39 schreef innepin het volgende:
Ik weet de meisjesnaam van Bass-Miss alEn ik vind 'm leuk, past erg leuk bij Fons.
Baptistquote:Op maandag 1 september 2008 22:35 schreef PM-girl het volgende:
Was het echt Baptist geworden Bas Miss? Ik wist eigenlijk niet dat dat een naam was?
Over namen zeg ik verder niks, 't is niet mijn kindquote:Op maandag 1 september 2008 22:41 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Is het dan toch een grapje? Elodie en Baptist?
Nu snap ik het niet meer, het is te laat geloof ik
Mag je het kaartje weer ontwerpen?
Leuk,ben benieuwd!quote:Op maandag 1 september 2008 22:44 schreef innepin het volgende:
[..]
Over namen zeg ik verder niks, 't is niet mijn kind
Maar ja, ik mag het kaartje weer ontwerpen, vandaar dat ik het al weet. Heb natuurlijk ook wel de derde prijs binnengesleept met Fons z'n kaartje ey
kleine van een vriendin heet zo, op zijn engels uitgesproken, de andere 2 heten Anthony en Mitchel, ook op zijn engels uitgesproken.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:34 schreef miss_sly het volgende:
Jonas wel, vind ik erg mooi.
Nathan uitgesproken als naatan vind ik toch niet echt mooi. Op z'n Engels dan weer wel, maar dat wordt dan weer niet mooi gedaan in Nederland.
Ja, het was toch niet helemaal dat. Ik bleef maar denken aan een persoon die ik ken, die zo genoemd wordt...quote:Op dinsdag 2 september 2008 10:30 schreef bixister het volgende:
maar BM, was Pol(leke) dan van de baan?
Om één of andere reden vonden we dat niet meer zo passen bij Fons. Ik vind het wel nog steeds een mooie naam.quote:Op dinsdag 2 september 2008 10:32 schreef bixister het volgende:
innepin, wat leuk dat jij 't kaartje weer gaat maken! ben benieuwd! ook naar de naam uiteraard. en laang geleden had je toch W. voor een meisje, BM. dat vond ik ook wel leuk! (ik schrijf m niet voluit neer, misschien is die 't toch geworden en wil je 'm nog even voor jezelf houden).
Can I pick your cherry, is het toch?quote:Op maandag 1 september 2008 20:44 schreef beefcake het volgende:
Ach ja, haar toekomstige vriendjes hoeven in ieder geval geen koosnaampje meer te verzinnen
Ik kreeg vandaag het verzoek iets te regelen voor een nieuwe medewerk(st)er met de voornaam Bapke. Ik ga ervan uit dat het een vrouw is maar dat weet ik niet zeker.quote:Op maandag 1 september 2008 22:18 schreef Vivi het volgende:
"Bapke, eten!"
Nee, dat is het toch niet.
Het is een achternaam. Mijn huisarts heet zoquote:Op maandag 1 september 2008 22:43 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Baptist
Geslacht:
m
verklaring:
Lat. baptista, uit Gri. baptistès `de doper, Johannes de Doper'. Oude voorbeelden zijn: Baptiste, Brugge 1551, Jan Baptiste, Brugge 1563; in het n. pas in de 17e eeuw, maar vooral in de 18e. Bijv. vaak in Goirle, in de combinatie Jan Baptist of Joannes Baptist (patroon van de gemeente). De stofnaam batist is van deze naam afkomstig, namelijk via Baptist Chambray uit Cantaing, die in de 13e eeuw de linnenweverij in Vlaanderen tot bloei bracht.
My thoughts exactly!quote:Op dinsdag 2 september 2008 13:39 schreef bixister het volgende:
en Baptist... hmmm, ik geloof dat ik blij ben voor 't kind dat 't een meisje is.
Elodie vind ik op zich een mooie naam, maar niet in combinatie met Fonsquote:Op maandag 1 september 2008 22:16 schreef Bass-Miss het volgende:
Pinquit zei het net, Sjeen.
Baptist heeft als betekenis 'De Doper'. 'Jean Baptist', Johannes De Doper.Niet dat die betekenis veel uitmaakt voor ons hoor.
dat sluit toch niet uit dat 't ook een voornaam kan zijn?quote:Op dinsdag 2 september 2008 17:20 schreef Xennia het volgende:
[..]
Het is een achternaam. Mijn huisarts heet zo
Nee, maar in de voorbeelden die BM aanhaalt wordt het ook als achternaam gebruikt en daarom zou ik er niet snel voor kiezenquote:Op dinsdag 2 september 2008 23:11 schreef bixister het volgende:
[..]
dat sluit toch niet uit dat 't ook een voornaam kan zijn?
Vandaag ontdekt, een meisje! (en op de een of andere manier past die naam ook nog bij haar...)quote:Op maandag 1 september 2008 09:43 schreef oh-oh het volgende:
Zou dat een jongetje zijn of een meisje??
Ja, ik ook, dat was een componistquote:Op woensdag 3 september 2008 10:17 schreef Reinhilde het volgende:
Jean-Baptiste klinkt mij minder vreemd in de oren dan alleen Baptist.
Misschien omdat ik die combinatie al vaker heb gehoord?
Ik sluit me aan.....quote:Op woensdag 3 september 2008 10:55 schreef miss_sly het volgende:
Ik word inmiddels wel heel nieuwsgierig naar de naam van Reinhilde
quote:Op woensdag 3 september 2008 11:12 schreef Reinhilde het volgende:![]()
Ik PM wel even.
BE, ik heb wel een beetje een haat/liefde verhouding met mijn naam, vanwege de uitspraak. Behalve toen ik in Engeland woonde, daar zei iedereen het in 1 keer goed.![]()
En bedankt voor het compliment!![]()
Neem mij dan ook gelijk maar even mee met het PM-en Reinhildequote:Op woensdag 3 september 2008 11:31 schreef Brighteyes het volgende:Ik bezorg je wel werk he, Reinhilde!
Ja BM, vind je Lully niets?quote:Op woensdag 3 september 2008 10:35 schreef bixister het volgende:
en z'n achternaam was ook nog es Lully!
Ik had het nog zo nagevraagd bij mijn collega's (hebben jullie al een kaartje gezien dan?, ja, het is Lef, L-E-F) maar dat blijkt toch niet zo te zijn....mannenquote:Op woensdag 3 september 2008 09:23 schreef miss_sly het volgende:
Ik hoorde ook een nieuwe meisjesnaam: Lef.
Al even erg als de naam 'Kalle' die ik hier al verschillende keren zag passeren.quote:
Bij mij stond hij op het lijstje 'prachtige, maar niet handige namen' om de reden die Reinhilde zelf ook aangeeft.quote:Op woensdag 3 september 2008 10:42 schreef Brighteyes het volgende:
Reinhilde, jouw naam vind ik trouwens ook echt heel mooi voor een meisje, het is dat er bij ons al een andere vast staat voor ooit, want anders was de jouwe echt wel op het lijstje gekomen.
Ik kende hem al wel, maar dit is voor het eerst dat ik er iemand mee tegen ben gekomen.
Ik ookquote:Op woensdag 3 september 2008 11:26 schreef Iksje het volgende:
Ik dacht dat Reinhilde gewoon Reinhilde heette![]()
Livquote:Op woensdag 3 september 2008 14:49 schreef miss_sly het volgende:
het is Liv, wat ik dan weer wel heel mooi vind
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |