Mooie tijd om naar bed te gaanquote:Op donderdag 17 juli 2008 07:44 schreef HostiMeister het volgende:
Bier is op, tijd om naar bed te gaan, genoeg mensen aangemoedigd voor een avond. Truste
Succes!quote:Op donderdag 17 juli 2008 10:09 schreef Dupje het volgende:
Goeiemorgen!
Ik ga vanmiddag nog maar even slapen, want moet vannacht werken van 22:00 tot 06:00 uur. Bluh. Geen idee of ik dat ga volhouden...
Ah jawelquote:Op donderdag 17 juli 2008 10:09 schreef Dupje het volgende:
Goeiemorgen!
Ik ga vanmiddag nog maar even slapen, want moet vannacht werken van 22:00 tot 06:00 uur. Bluh. Geen idee of ik dat ga volhouden...
Lekker bezig? Waarschijnlijk ben ik vooral bier aan het bijvullen (als dat er vanavond nog is, er was gister nog maar 1 container, er zijn er al 6 doorheen), en sigaretten (en gister was de Marlboro ook al op).quote:Op donderdag 17 juli 2008 10:25 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ah jawelAls je inderdaad vanmiddag een paar uurtjes slaap pakt zal het wel meevallen. Het scheelt dat je daar niet stil zit, maar je bent (als het goed is
) lekker bezig. En al je collega's zitten in hetzelfde schuitje
.
quote:Op donderdag 17 juli 2008 04:05 schreef swarmahoer het volgende:
elke keer als iemand ... munten ouwezegt denk ik dat houniet het is
auto kan je tot een uur of 8 nog prima kwijt in de stad (zijstraatjes van de oranjesingel )
Die draaien ze elk jaarquote:Op donderdag 17 juli 2008 10:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
Back to basic, in de liveset van Showtek @ Sensation black 2008 zit gewoon een mix van Wonderfull days van Charly lownoise
![]()
.
Mja, dat bijvullen is misschien wel een kutbaan, maar dan nog: je bent wel aan het werk en daar word je voor betaald. Beter dan dat je in het magazijn op een kratje niks zit te doen en constant bijna in slaap tieft.quote:Op donderdag 17 juli 2008 10:29 schreef Dupje het volgende:
[..]
Lekker bezig? Waarschijnlijk ben ik vooral bier aan het bijvullen (als dat er vanavond nog is, er was gister nog maar 1 container, er zijn er al 6 doorheen), en sigaretten (en gister was de Marlboro ook al op).
Achjaaaa, als ik idd maar iets aan t doen ben zal ik t vast wel overleven
Ik vind de set van the Prophet ook maar matigquote:
Salsa (weer), Mark Foggo en Beefquote:
Ik kom misschien ook wel even salsasalssaaenquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:34 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Salsa (weer), Mark Foggo en Beef
Hopen dat het weer een beetje meezit
Hehe ja dat is wel waar jaquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:09 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Mja, dat bijvullen is misschien wel een kutbaan, maar dan nog: je bent wel aan het werk en daar word je voor betaald. Beter dan dat je in het magazijn op een kratje niks zit te doen en constant bijna in slaap tieft.
Mark Foggooooo! Die is coolquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:34 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Salsa (weer), Mark Foggo en Beef
Hopen dat het weer een beetje meezit
Lucien is een DJ?quote:Op donderdag 17 juli 2008 11:38 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik kom misschien ook wel even salsasalssaaen. Maar eerst Lucien Foort
.
Jaquote:
Zou je niet zeggen met zo'n achternaam...quote:
Had eerst nog afgesproken om met een vriendin te gaan salsa'en op de Hennes latin stage... Mja... Foggo begint toch pas na 22:00...quote:Op donderdag 17 juli 2008 11:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat klinkt ook heul cool, dat wordt de hele avond waalkade.
Lucien Foortquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:51 schreef LastRequest het volgende:
Sidney Samson vanavond![]()
eergister hoefden we trouwens maar 3,50 te betalen bij vb, je moet gewoon een beetje op tijd gaan.. het wordt steeds meer.. 1,5 uur later was het geloof ik 7 euro entree
Ga voor 12 uur.... is het gratisquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:51 schreef LastRequest het volgende:
Sidney Samson vanavond![]()
eergister hoefden we trouwens maar 3,50 te betalen bij vb, je moet gewoon een beetje op tijd gaan.. het wordt steeds meer.. 1,5 uur later was het geloof ik 7 euro entree
Ik ging even naar de wc... en opzich als je 10 voor 12 bij de van Buren naar binnen liep waren er al mensen die dat ook deden...quote:Op donderdag 17 juli 2008 12:07 schreef LastRequest het volgende:
Ja klopt, vriendinnetje kwam dinsdag niet binnen bij de El omdat ze d'r legitimatie niet mee had, ze is 22
Maar is dat niet raar voor 12u naar binnen lopen?
eind Augustus.... Why?quote:
Op vakantie of wat?quote:
Jep.... 9 maandenquote:
Valt mee...We hadden voordat de school toestemming gaf al wat geregeldquote:Op donderdag 17 juli 2008 12:32 schreef LastRequest het volgende:
Oja nice Cali! Je weet dat toch pas kort? Moet je wel snel alles regelen enzo lijkt me.. of niet?
Elke dag om 7.00 slapen en rond 13.00 eruit hakt er nu wel in!quote:
quote:Op donderdag 17 juli 2008 09:24 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Mooie tijd om naar bed te gaan.
mogguh
Stelletje lamballen zijn jullie ook hequote:Op donderdag 17 juli 2008 14:34 schreef swarmahoer het volgende:
en entree wordt overal duurder dus t slimste is om rond 11 uur stempels te verzamelen
Optijd binnen zijn en je betaald geen entreequote:Op donderdag 17 juli 2008 15:04 schreef J-heronimus het volgende:
Ik vind de cafe's bij de Molenstraat echt te druk. En de entree is ook jammer, 5 euro voor Van Buren !
*zie qlootquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:02 schreef LastRequest het volgende:
je gaat maar wankelen!
quote:
Als ik in de molenstraat sta ga ik juist liever na binnenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Op tijd binnen werkt nooit, buiten is 't veel te leuk, je blijft altijd wel ff hangen (vaak gaan er toch wat mensen naar huis na 't buitengedeelte) en ondertussen is 't 1u, en dus rijen voor de kroeg
.
Mijn ervaring iig.
Ik ben ook om half 2 nog naar binnen gegaan.. maar je kunt toch wel even naar binnen lopen voor een stempel en weer weg? Misschien ligt het aan mij, dat ik gewoon niks met die optredens heb enzoquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Op tijd binnen werkt nooit, buiten is 't veel te leuk, je blijft altijd wel ff hangen (vaak gaan er toch wat mensen naar huis na 't buitengedeelte) en ondertussen is 't 1u, en dus rijen voor de kroeg
.
Mijn ervaring iig.
Sinds vorig jaar bij Rood.quote:Op donderdag 17 juli 2008 14:02 schreef Posdnous het volgende:
Welke mongool heeft verzonnen om muziek te draaien tijdens het vuurwerk? en dan ook nog Marco B..
En waar zijn de vliegshows van tevoren gebleven..
O...Je had bij mij achterop kunnen springenquote:
Ik ga je spottenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:21 schreef Californium het volgende:
Mja... Vanavond zal het grote kans weer Dollars worden
Nou ik moet hem hebbenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:20 schreef swarmahoer het volgende:
iedere avond kansloos nazuipenmar ik was de bob afgelopen week, nu niet
ik weet niks van mikkie
? mis je m houniet?
Het zijn niet zozeer de optredens, meer de gezelligheid buitenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:22 schreef LastRequest het volgende:
Misschien ligt het aan mij, dat ik gewoon niks met die optredens heb enzoAlleen Sidney Samson wil ik wel graag heen vanaaf.. en Donnie wilde ik zien maar dat heb ik gemist
Wij staan grote kans met z'n allen op het terrasquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:23 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik ga je spotten, maar 't is altijd zo druk daar
. Eerst de hele avond waalkade
.
Nu kan ze weer vertellen hoeveel er over haar gepraat wordt als ze er niet isquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:22 schreef LastRequest het volgende:
Jeuzes wat wordt er ineens snel gepost, lijkt wel of Yasha er is
Mja misschien dat ik daar te weinig mensen voor ken haha.quote:Op donderdag 17 juli 2008 15:24 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Het zijn niet zozeer de optredens, meer de gezelligheid buiten.
Half 12 begint Beef dus ik denk wat laterquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:25 schreef Californium het volgende:
Wij staan grote kans met z'n allen op het terrasmisschien dat ik wel soms naar binnen ga trouwens als ze een goede band hebben als je maar wel even iets zegt als je me spotvind ik het prima... Maar Waalkade is toch om 12 uur afgelopen?
Ja daarom noem ik d'r even, als ze dan gaat teruglezen is ze weer tevredenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nu kan ze weer vertellen hoeveel er over haar gepraat wordt als ze er niet is.
100% Yash! komt er nog aanquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:26 schreef LastRequest het volgende:
Ik denk dat ze ook wel minstens één TT verwacht
Oja Beefquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:26 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Half 12 begint Beef dus ik denk wat later.
Moet je bij Houniet zijn, daar ligt 't copyrightquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:27 schreef LastRequest het volgende:
Moet het dan niet 0% Yash zijn?
Jij mag dat jwtquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Moet je bij Houniet zijn, daar ligt 't copyright.
Nee te drukquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
Daar ga ik niet eens moeite doen, jij wel als echt spotslet
?
Ik ben te spotten in het Valkhof!quote:
Ja héquote:Op donderdag 17 juli 2008 16:24 schreef LastRequest het volgende:
Mensen het regent echt hárd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |