Ik ben ook om half 2 nog naar binnen gegaan.. maar je kunt toch wel even naar binnen lopen voor een stempel en weer weg? Misschien ligt het aan mij, dat ik gewoon niks met die optredens heb enzoquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
Op tijd binnen werkt nooit, buiten is 't veel te leuk, je blijft altijd wel ff hangen (vaak gaan er toch wat mensen naar huis na 't buitengedeelte) en ondertussen is 't 1u, en dus rijen voor de kroeg
.
Mijn ervaring iig.
Sinds vorig jaar bij Rood.quote:Op donderdag 17 juli 2008 14:02 schreef Posdnous het volgende:
Welke mongool heeft verzonnen om muziek te draaien tijdens het vuurwerk? en dan ook nog Marco B..
En waar zijn de vliegshows van tevoren gebleven..
O...Je had bij mij achterop kunnen springenquote:
Ik ga je spottenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:21 schreef Californium het volgende:
Mja... Vanavond zal het grote kans weer Dollars worden
Nou ik moet hem hebbenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:20 schreef swarmahoer het volgende:
iedere avond kansloos nazuipenmar ik was de bob afgelopen week, nu niet
ik weet niks van mikkie
? mis je m houniet?
Het zijn niet zozeer de optredens, meer de gezelligheid buitenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:22 schreef LastRequest het volgende:
Misschien ligt het aan mij, dat ik gewoon niks met die optredens heb enzoAlleen Sidney Samson wil ik wel graag heen vanaaf.. en Donnie wilde ik zien maar dat heb ik gemist
Wij staan grote kans met z'n allen op het terrasquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:23 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik ga je spotten, maar 't is altijd zo druk daar
. Eerst de hele avond waalkade
.
Nu kan ze weer vertellen hoeveel er over haar gepraat wordt als ze er niet isquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:22 schreef LastRequest het volgende:
Jeuzes wat wordt er ineens snel gepost, lijkt wel of Yasha er is
Mja misschien dat ik daar te weinig mensen voor ken haha.quote:Op donderdag 17 juli 2008 15:24 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Het zijn niet zozeer de optredens, meer de gezelligheid buiten.
Half 12 begint Beef dus ik denk wat laterquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:25 schreef Californium het volgende:
Wij staan grote kans met z'n allen op het terrasmisschien dat ik wel soms naar binnen ga trouwens als ze een goede band hebben als je maar wel even iets zegt als je me spotvind ik het prima... Maar Waalkade is toch om 12 uur afgelopen?
Ja daarom noem ik d'r even, als ze dan gaat teruglezen is ze weer tevredenquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Nu kan ze weer vertellen hoeveel er over haar gepraat wordt als ze er niet is.
100% Yash! komt er nog aanquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:26 schreef LastRequest het volgende:
Ik denk dat ze ook wel minstens één TT verwacht
Oja Beefquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:26 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Half 12 begint Beef dus ik denk wat later.
Moet je bij Houniet zijn, daar ligt 't copyrightquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:27 schreef LastRequest het volgende:
Moet het dan niet 0% Yash zijn?
Jij mag dat jwtquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Moet je bij Houniet zijn, daar ligt 't copyright.
Nee te drukquote:Op donderdag 17 juli 2008 15:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
Daar ga ik niet eens moeite doen, jij wel als echt spotslet
?
Ik ben te spotten in het Valkhof!quote:
Ja héquote:Op donderdag 17 juli 2008 16:24 schreef LastRequest het volgende:
Mensen het regent echt hárd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |