Onzin, je mag ook best een mening geven over hem zoals je 'm op tv ziet,quote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:08 schreef Summers het volgende:
geen idee, dat moet je vragen aan mensen die hem hebben gesproken of hij dom ouwehoert en of hij woorden gebruikt die niet op hun van toepassing is , wat kan je er anders voor zinnigs over zeggen ? je zegt dat hij zich niet invoelt maar hoe weet je dat ? zie je dan een grote X boven zijn hoofd knipperen ? krijg je dan steken in je voet ? je zou paranormaal moeten zijn om zulke dingen op te merken of zelf een consult bij hem nemen , alleen dan weet je dat .
Briljant concept toch ?quote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:40 schreef Bastard het volgende:
Nooit gezien nog geloof ik, voor mij hoeft dat geld verdienen op deze manier ook niet. SMS astro leeuw naar 5151 en ontvang je dagelijkse horoscoop a 1.30 pg
Ik moet eerlijk bekennen dat ik dat ook verschrikkelijk vindquote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:40 schreef Bastard het volgende:
Nooit gezien nog geloof ik, voor mij hoeft dat geld verdienen op deze manier ook niet. SMS astro leeuw naar 5151 en ontvang je dagelijkse horoscoop a 1.30 pg
Het trekt het hele wereldje in het belachelijke, dat is wat mij er aan stoort... of dat het inderdaad een versterkt idee geeft van "zie je wel, het zijn allemaal geldwolven die paradingesen"quote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:44 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik dat ook verschrikkelijk vind
http://nl.wikipedia.org/wiki/Forer-effectquote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:43 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Briljant concept toch ?
Je schrijft 1 kort stukje en dat is gelijk van toepassing op 200000 man maal 1 euro.
Ben ik het niet mee eens. Ik heb het niet letterlijk bijgehouden, maar volgens mij herkennen de meesten zich er ook wel in. Dit is ook wel logisch, natuurlijk. Sowieso bellen ze, dus ze geloven er wel in en verder is elk verhaal samen te vatten tot 'je hebt het onlangs moeilijk gehad, maar het komt weer goed' of 'Je hebt net een keuze moeten maken en je hebt de juiste beslissing genomen'quote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:14 schreef nienada het volgende:
ja en die mensen die hem spreken vinden bijna allemaal (als ze al de kans krijgen om iets te niet en) dat ze zich er niet in herkennen.
Nee, dan ken jij Summers waarschijnlijk nog niet.quote:Op vrijdag 30 mei 2008 14:14 schreef nienada het volgende:
Als jij denkt dat je paranormaal moet zijn om te bepalen of iemand onzin lult dan heb jij dit waarschijnlijk nog nooit gezien.
quote:Op vrijdag 30 mei 2008 19:31 schreef Spellmeista het volgende:
Totale onzin mag van mij verbannen worden van de tv. Dit noem ik het uitmelken van mensen. Op het gevoel inspelen en er een fortuin aan verdienen. Ik vind het echt slecht dat zoiets als dit op tv is en op tv mag zijn.
Lach er maar om, mensen als jij zijn de reden dat hij lekker verdient met die onzinquote:Op zaterdag 31 mei 2008 12:25 schreef Marthh het volgende:
Haha ik heb hem een keer gebeld!
''Mensen'' als ik zijn gewoon nieuwsgierig, niets mis mee..quote:Op maandag 2 juni 2008 09:51 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Lach er maar om, mensen als jij zijn de reden dat hij lekker verdient met die onzin
Waarom zou een medium de reacties moeten zien? Zou hij zich soms bedienen van cold reading?quote:Op maandag 2 juni 2008 19:24 schreef littledrummergirl het volgende:
en aan de reacties kun je ook niet zien of je in de goede richting zit
Nee bij een astroloog word het meestal een consult genoemd, maar is het echt astrologie dan?quote:Op maandag 2 juni 2008 19:24 schreef littledrummergirl het volgende:
sowiezo zet ik mijn vraagtekens bij "readings" ( heet dat bij astrologen ook zo?) via de telefoon.. je kent iemand niet, je ziet iemand niet en aan de reacties kun je ook niet zien of je in de goede richting zit. En mensen mensen die bellen zijn vaan zo "labiel" en overdonderd door alles wat er gebeurd dat ze toch wel zeggen dat het klopt. Dingen als " je moet een moeilijke keuze maken" heeft natuurlijk iedereen wel.
Zou je erdoor komen dan denk je?quote:Op woensdag 2 juli 2008 20:09 schreef TLC het volgende:
Eigenlijk zou je die gasten gewoon moeten opbellen en publiekelijk hard de waarheid vertellen
quote:Op woensdag 2 juli 2008 20:23 schreef Topspin het volgende:
Ik snap niet dat RTL zoiets doet uitzenden, je haalt toch mooi je imago weg door die troep op tv te laten verschijnen. RTL is zo nu en dan best een goede zender, vooral RTL 5 en RTL 7 kan ik vaker waarderen maar die rotzooi haalt die waardering helemaal weg. Gaat natuurlijk om het geld, geld schijnt belangrijker te zijn dan hoe je als zender jezelf profileert.
Hebben jullie die aflevering gezien waar die ene te gast was die oranje-gek is. Ben ff zijn naam kwijt, die mafketel die altijd commercieel bezig is met het koningshuis. Hij had in die aflevering een handboei om waar een of andere cabaratier die Kamphuis heet aan vast zat die onder de tafel zat omdat hij zich schaamde om op tv te komen daar. Cabaratier zat onder de tafel verstopt en zei zo nu en dan dat hij niet in beeld wilde komenMij ontging even de bedoeling ervan en snap nog steeds niet wat ze nu ermee wilden bereiken.
Meest vage wat ik ooit gezien heb op tv. Sloeg echt totaal en dan ook totaal nergens op. Niet alleen die handboei maar ook die onzinnige praat van die paragnost over het leven van die oranje-gek. Erge is dat die uitzending ook nog eens vaker herhaald wordt, heb hem al een aantal keren zien langskomen tijdens het zappen.
Oh jaquote:
Ik herkende hem eerst niet eens... moest echt luisteren naar zn stemquote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:38 schreef TLC het volgende:
En ook Bassie zit er, jee wat is die afgezakt
Nou daar heb je geen bewijs voorquote:Op dinsdag 8 juli 2008 12:14 schreef gids20 het volgende:
Natuurlijk is het coldreading.
Is dit for real ?quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:44 schreef Peekaboo het volgende:
Ik vind het idee op zich leuk, dat je via de tv met mediums kan praten.
Ik geloof ook wel dat dat kan, omdat energie overal kan komen.
Maar er zijn zeker figuren bij waar ik mijn vraagtekens bij heb.
Ik heb zelf eens een keer met Sonia gebeld, ik kwam er wonder boven wonder na 1 keer bellen door.
maar wat ze zei, klopte heel erg!
als ze het aan een ander had verteld had het nergens op geslaan, dus dat vond ik toch wel knap.
Het is ook de enige die ik goed vind.
ze verteld buiten de uitzending om ook nog intressante dingen, waar je wel wat aan kunt hebben, bijv het gebruik van edelstenen, bachbloesems, oefeningen enz.
Maar dan nog vind ik het concept niet goed....
je probeert toch mensen te laten bellen door te zeggen, ik heb nu niemand in de uitzending!!!
de mensen zijn nu allemaal naar het werk, dus maak hier gebruik van..belleb bellen bellen!!!!
en dat is niet goed.
als je in het spirituele gelooft dan hoort dit er zeker niet bij.
waarom niet gewoon een normale uitzending, en dat er dan mensen kunnen bellen voor normaal tarief ofzo...
en niet zo op de tellsel manier.
en dan nog even mijn mening over edward..tsja...zodra hij op tv verschijnt krijg ik al de rillingen, ik kan niet naar die man luisteren!
de stem, de houding...ik weet niet.
misschien is het allemaal wel echt hoor, zou kunnen, maar ik heb er niets mee.
Ik heb ook wel verhalen gehoord over kenissen in mijn omgeving die een telefoonrekening hadden van over de 200 euro, en van een uitkering rond moeten komen...
maar ja, in wanhoop proberen ze dan een soort van antwoord te krijgen, en als je 1 keer belt wil je daarna nog een paar keer bellen, het werkt verslavend.
maar je kunt er dus iets aan doen:
http://www.sp.nl/nieuws/actie/sterrenbeeldmelkkoe/
Die ''consulten'' die je op tv ziet, zijn gewoon korte algemene verhaaltjes. Deze kosten ook 1,30 per gesprek. Waar echt mee verdiend wordt, zijn de persoonlijke consulten à 80 ct/minuut. Hier kan je wel eindeloos je verhaal kwijt en dat kan voor sommigen wel een uitlaatklep zijn natuurlijk.quote:Op maandag 2 juni 2008 19:24 schreef littledrummergirl het volgende:
sowiezo zet ik mijn vraagtekens bij "readings" ( heet dat bij astrologen ook zo?) via de telefoon.. je kent iemand niet, je ziet iemand niet en aan de reacties kun je ook niet zien of je in de goede richting zit. En mensen mensen die bellen zijn vaan zo "labiel" en overdonderd door alles wat er gebeurd dat ze toch wel zeggen dat het klopt. Dingen als " je moet een moeilijke keuze maken" heeft natuurlijk iedereen wel.
Dat kan handig zijn voor beeldvorming omdat hij doet aan foto-reading, daar kun je enorm veel achtergrond info over een persoon van krijgen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:19 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Ohja en dat je iemand niet kan zien: Die astrokerel van mn ma heeft haar foto gevraagd (voor zijn beeldvorming blabla) en die heeft ze gemaild naar hem. Ik weet niet of het de normale gang van zaken is, maar ik vond het wel vreemd.
Elk weldenkend persoon laat zich helemaal niet in met dit soort personen en programma's.quote:Op vrijdag 30 mei 2008 13:56 schreef nienada het volgende:
Vanmorgen keek ik even naar astro tv op NET5. Daar zat ´paragsnost´ Edward van Erp..
Mensen kunnen bellen hun naam doorgeven en terwijl ze de laatste letter van hun naam uitspreken heeft Edward een verhaaltje in rap tempo zonder na te denken nog wel of zich in te voelen en ratelt over de beller of was hoe de bellers in ekaar steken.
Maar het is ONGELOOFLIJK hoe DOM die gast ouwehoert, het is zo dom. Hij gooit er nog wat tspreekwoorden en woorden in (die niet van toepassing zijn) die leuk klinken en eindigt na´t geratel met `en tot zover Katrien´ of wie dan ook.
Ben benieuwd wat de meningen zijn over deze Edward
Tja, het probleem dat ze hebben is natuurlijk dat als ze dit aanpakken,quote:Op donderdag 17 juli 2008 12:22 schreef gids20 het volgende:
Stichting skepsis en sp bij nova, onderzoeken deze oplichterij!
Wie zegt dat het oplichterij is? jij?quote:Op donderdag 17 juli 2008 12:22 schreef gids20 het volgende:
Stichting skepsis en sp bij nova, onderzoeken deze oplichterij!
Da's net zoiets als zeggen dat die belspelletjes goed bezig waren, immers "als het niet goed was zou er niemand bellen".quote:Op donderdag 17 juli 2008 12:39 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wie zegt dat het oplichterij is? jij?
Gegeven is dat er wellicht 100.000 telefoontjes per dag binnen komen, als het allemaal niet zou helpen zou het programma dan nog bestaan?
Of je belt nogmaals omdat je geen zak begreep van wat ze de eerste keer nou zeiden - omdat het wat algemeen geneuzel was, of simpelweg compleet niet van toepassing was op jouw situatie.quote:ik bedoel, als het niet werkt bel je niet nogmaals.. je belt nogmaals omdat je goede ervaringen had.
Op dezelfde manier waarop mensen een algemene horoscoop uit een magazine op zichzelf kunnen betrekken.quote:Op donderdag 17 juli 2008 13:23 schreef Summers het volgende:
Ik heb een half uurtje gekeken naar edward en zijn verhalen zijn toch verschillend beller na beller , je kan dan wel roepen , algemeen verhaal maar meestal herkenden mensen zich er toch wel in . plus hoe algemeen kan je een verhaal verzinnen als je alleen maar een naam hoeft te zeggen .
Ik krijg vaak de indruk dat er gedacht wordt : "Ach, als die mensen zich er nou prettig bij voelen, wat maakt het dan uit ?"quote:Op donderdag 17 juli 2008 16:40 schreef Blue-eagle het volgende:
"Goedgelovige mensen zijn er om zwaar misbruik van te maken, emotioneel, financieel en op iedere andere mogelijke manier. Ze moeten niet met respect worden behandeld, de waarheid doet er niet toe en liegen is een voorwaarde."
Dat is de indruk die ik altijd krijg van dit soort programma's en de personen die er aan meewerken.
Mee eens. Het is niet alleen vervuilend maar zelfs schadeberokkenend voor je psychische welzijn. Het is als spirituele heroïne of crack, er zijn geen werkelijke voordelen aan buiten het valse gevoel van comfort wat je ervan kan krijgen. Eigenlijk zouden mensen hiervoor tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden, maarja die tijden zijn voorbij, mensen willen dit soort dingen.quote:Op donderdag 17 juli 2008 16:44 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ik krijg vaak de indruk dat er gedacht wordt : "Ach, als die mensen zich er nou prettig bij voelen, wat maakt het dan uit ?"
Dat vind ik pas een idiote instelling.
Je vervuilt de kennis die de mensheid heeft door hele volksstammen op het niveau van "de neanderthaler die een bliksem moet zien te verklaren" te houden.
Je houdt de vooruitgang van de mensheid tegen met een instelling als "het maakt niet uit wat de waarheid is".
Als ze daardoor op een dwaalspoor terecht komen wel ja. Ik geloof dat dat het geval is.quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:03 schreef Bastard het volgende:
En dat valse gevoel van comfort, er even voor mij er dus van uitgaande dat het echt onzin is wat ze vertellen .. is een verkeerd iets?
Is het verkeerd om mensen een waan te geven van geborgenheid of begrip? Ze bieden teneerste een luisterend oor naar het probleem van een ander, en daarna bieden ze troostende woorden of begrip. Eventueel worden er handvaten aangereikt om verder te komen uit hun huidige situatie.
Is dat dan fout?
Precies. Maar zo zit de mensheid niet in elkaar. Uiteindelijk zijn we allemaal egoïsten. En als we proberen het niet te zijn, zijn we incapabel om écht wat te betekenen voor een ander.quote:Als er in de samenleving meer begrip zou zijn voor elkaar, als er meer echt geluisterd werd naar elkaar en de eenzame mens uit hun isolement word gehaald, dan had dit platform er wellicht niet eens geweest?
Speak for yourself, ik noem mijzelf geen egoist hoorquote:Op donderdag 17 juli 2008 19:08 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Als ze daardoor op een dwaalspoor terecht komen wel ja. Ik geloof dat dat het geval is.
[..]
Precies. Maar zo zit de mensheid niet in elkaar. Uiteindelijk zijn we allemaal egoïsten. En als we proberen het niet te zijn, zijn we incapabel om werkelijk wat te betekenen voor een ander.
Het zijn oplichters!! Word jij graag in de maling genomen? Gebruik jij ook heroïne omdat het je zo'n gevoel van warmte en comfort geeft, ookal schiet je er in werkelijkheid helemaal niets mee op?quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:14 schreef Bastard het volgende:
[..]
Speak for yourself, ik noem mijzelf geen egoist hoor
Maar ik zie ook dus niet, om het in die context te zien, dat het zo'n slechte televisie is. Er word naar mensen geluisterd, wellicht (valse) hoop gegeven, raad of advies. Naar mijn idee allemaal met de beste bedoelingen.. ze zullen de mensen zover ik weet niet aanzetten tot het doen van foute dingen. Of zeggen je moet niet naar de dokter gaan met je kwaal bijvoorbeeld.
Stel dat, ik zeg stel, dat het allemaal kwakzalvers zijn die daar zitten... dan doen ze nog niets verkeerd.
Eigenlijk zouden mensen tegen heel veel dingen in bescherming genomen moeten worden, maar zoals ik al zei dat willen mensen niet. Die willen vrijheid. Alleen die veratnwoordelijkheid kunnen wij niet aan, daar zijn we te dom en onwetend voor. Dus wordt er misbruik van ons gemaakt door anderen die net wat slimmer zijn en schijt hebben aan hun medemens.quote:Ja .. er staat een prijs tegenover ja.. mensen moeten betalen ervoor, moet je dan mensen maar helemaal in bescherming nemen tegen hunzelf? Of laten we mensen zelf beslissen waar ze geld aan uitgeven. Of het nou een belspel is of je kandidaat kiezen bij idols, of ze nou een broodje kaas kopen of een patat met.
Sms nu 'weer aan' naar 6363 om te zien wat voor het weer het word... ik stap de deur uit en ik kijk omhoog!
Stel dat het oplichters zijn, want zover ga ik niet met je mee... een dokter schrijft ook wel eens een placebo voor.. uitbannen die doktoren!quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:21 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het zijn oplichters!! Word jij graag in de maling genomen? Gebruik jij ook heroïne omdat het je zo'n gevoel van warmte en comfort geeft, ookal schiet je in werkelijkheid helemaal niets mee op?
Dat gaat om fysiologische zaken, die zijn over het algemeen minder ingrijpend dan psychologische.quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:25 schreef Bastard het volgende:
[..]
Stel dat het oplichters zijn, want zover ga ik niet met je mee... een dokter schrijft ook wel eens een placebo voor.. uitbannen die doktoren!
Dat ligt er maar aan, ik geloof in een holistisch mensbeeld.quote:Op donderdag 17 juli 2008 19:29 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dat gaat om fysiologische zaken, die zijn over het algemeen minder ingrijpend dan psychologische.
Och, hetzelfde geldt voor geloof. Jij raakt toch ook in staat van vervoering als je met je god 'praat'? Voor jou is dat ook sprituele crack of heroïne. Je hebt het al vaak omschreven, hoe je wel niet in een allesomvattende toestand van geluk raakt.quote:Op donderdag 17 juli 2008 18:41 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Mee eens. Het is niet alleen vervuilend maar zelfs schadeberokkenend voor je psychische welzijn. Het is als spirituele heroïne of crack, er zijn geen werkelijke voordelen aan buiten het valse gevoel van comfort wat je ervan kan krijgen. Eigenlijk zouden mensen hiervoor tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden, maarja die tijden zijn voorbij, mensen willen dit soort dingen.
Ik was al langzaam naar beneden aan het scrollen om te zien of iemand dit al aangehaald had, maar jij dusquote:Op donderdag 17 juli 2008 13:35 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Dat heet het forer-effect. Aangezien jij bijvoorbeeld het Forer-effect niet kent, en een hoop mensen met jou,
is het heel makkelijk om er geld mee te verdienen (of om jezelf er in de ogen van andere mensen 'bijzonder' mee te maken - en uiteindelijk wil iedereen graag bijzonder gevonden worden).
De vraag is of iemand wel echt baat kan hebben bij astrologie, of dat de problemen er alleen maar erger door worden.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 00:12 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Och, hetzelfde geldt voor geloof. Jij raakt toch ook in staat van vervoering als je met je god 'praat'? Voor jou is dat ook sprituele crack of heroïne. Je hebt het al vaak omschreven, hoe je wel niet in een allesomvattende toestand van geluk raakt.
Religie is ook een vals gevoel van comfort en welbehagen. De fenomenale meneer Karl Marx schreef niet voor niets dat religie opium van het volk is. Heinrich Heine schreef dat 'een religie die in de bittere kelk van de lijdende menselijke soort enkele zoete, verdovende druppels van spiritueel opium, een paar druppels van liefde, hoop en geloof kan schenken' welkom zou zijn. Laten we vooral gelovig worden. Dan leggen we ons leven in handen van god en hoeven we nergens meer bij na te denken, want hij weer het toch beter.... Pffffffffffffff
En over de kosten van die astra-tv, ach ja. Religie kost ook veel geld van de mensen die het aanhangen. Ik ken geen een geloofsgenootschap dat geen geld vraagt van hun aanhangers.
Als ik naar mijn oma kijk van 101, die zwaar gelovig is, en zelfs een geloof aanhangt dat in jouw ogen verderfelijk is, namelijk het katholieke, ...... maar als ik zie hoeveel rust zijn daarvan ondervindt, dan laat ik haar lekker dat geloof belijden. En ben ik blij voor haar.
Als iemand baat heeft bij astrologie, dan moet die iemand dat vooral gebruiken.
Dat wordt toch ook gezegd! Dat ze er baat bij hebben. Ze ervaren een gevoel van comfort en warmte, dat zeg je notabene zelf.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 00:58 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
De vraag is of iemand wel echt baat kan hebben bij astrologie, of dat de problemen er alleen maar erger door worden.
Maar wat ik al zei, dat heb jij bij een shot heroïne ook. Dat is geen realistische oplossing, maar een vlucht uit de realiteit. Op de lange termijn heb je er dus helemaal geen baat bij en dat is toch waar je naar moet kijken denk ik.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:07 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat wordt toch ook gezegd! Dat ze er baat bij hebben. Ze ervaren een gevoel van comfort en warmte, dat zeg je notabene zelf.
Zullen we het deze keer ontopic houden?quote:Zo vind ik bijvoorbeeld dat jouw geloof jou schade berokkent. Aangezien het een sektarisch en op vrijmetselarij (William Miller was er zelfs een van de hoogste graad) gestoeld geloof is. Maar voor jouw gevoel heb je er nu baat bij.
Ik ben ontopic, ik vergelijk het met religie, dat opium voor het volk is, en net zo'n gevoel van warmte en comfort geeft. Oftewel een vlucht uit de realiteit waar je op de lange termijn geen baat bij hebt.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Maar wat ik al zei, dat heb jij bij een shot heroïne ook. Dat is geen realistische oplossing, maar een vlucht uit de realiteit. Op de lange termijn heb je er dus helemaal geen baat bij en dat is toch waar je naar moet kijken denk ik.
[..]
Zullen we het deze keer ontopic houden?
Nee, je begint over mij persoonlijk. Ik ervaar veel meer voordelen dan alleen warmte en comfort, dat kan ik ook bij een wollen deken vinden, daar heb ik geen religie voor nodig.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:16 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik ben ontopic, ik vergelijk het met religie, dat opium voor het volk is, en net zo'n gevoel van warmte en comfort geeft. Oftewel een vlucht uit de realiteit waar je op de lange termijn geen baat bij hebt.
Coldreading is bull ja, maar indoctrinatie door een sekte als de SDA ook. Het wel bestaan van god is ook niet aangetoond, dus kan geloof erin gebaseerd zijn op bullshit.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:23 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee, je begint over mij persoonlijk. Ik ervaar veel meer voordelen dan alleen warmte en comfort, dat kan ik ook bij een wollen deken vinden, daar heb ik geen religie voor nodig.
Het gaat nog altijd om de waarheid. Bij astrologie is al lang aangetoond dat de manier waarop dit soort mensen tewerk gaat misleidend is, zoals coldreading methoden, dus is het sowieso bull. Het niet bestaan van God is niet aangetoond, dus kan geloof erin gebaseerd zijn op waarheid. De voordelen die je daarvan ondervindt zouden dus wel degelijk het gevolg kunnen zijn van een interactie met God, dus kun je religie en dit soort televisie niet naast elkaar zetten. Wat Marx zegt interesseert me niet, die noemde de massa's vee, vergeleek ons met kudden schapen, dus wat heeft zoiemand voor autoriteit als het om het beoordelen van zaken die om ieders persoonlijk welzijn gaan gaat.
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:38 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik kan me ook een moment herinneren dat deze ontzettende koekwaus twee keer door dezelfde persoon werd gebeld, met een een periode van zo'n twintig minuten (en vele andere bellers) er tussen.
Helaas kon ik beide verhalen van Edward niet vergelijken, omdat ik de eerste alweer vergeten was, maar de paniek in z'n ogen was kostelijk om te zien. Hij begon ook echt te hakkelen en het zal me dus ook niets verbazen als beide sessies to-taal niet overeen kwamen.
Kan ja. Dat maakt het verschil. Het is niet zeker en daarom niet vergelijkbaar.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:34 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Coldreading is bull ja, maar indoctrinatie door een sekte als de SDA ook. Het wel bestaan van god is ook niet aangetoond, dus kan geloof erin gebaseerd zijn op bullshit.
En je denkt dat dat op dezelfde manier bedoeld was als hoe Marx het bedoelde? Ik kan me trouwens geen bijbelpassages herinneren waarin gerefereerd wordt naar de 'massa's vee'.quote:Marx herhaalt alleen gods eigen woorden en voegt er iets aan toe. In de bijbel, volgens vele christenen de woorden van god, wordt meermaals verwezen naar gods volk als zijnde kudden schapen, massa's vee.
quote:Overigens ervaar ik zonder religie én zonder astrologie ook veel meer dan alleen warmte en comfort.
Waarom?quote:Op donderdag 17 juli 2008 16:44 schreef L.Denninger het volgende:
Ik krijg vaak de indruk dat er gedacht wordt : "Ach, als die mensen zich er nou prettig bij voelen, wat maakt het dan uit ?"
Dat vind ik pas een idiote instelling.
Je haalt nu twee dingen compleet door elkaar.quote:Je vervuilt de kennis die de mensheid heeft door hele volksstammen op het niveau van "de neanderthaler die een bliksem moet zien te verklaren" te houden.
Je houdt de vooruitgang van de mensheid tegen met een instelling als "het maakt niet uit wat de waarheid is".
Het is wel vergelijkbaar, want behalve charlatans zijn er ook paranormale mensen die wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Als je het hebt over coldreading alleen ben ik het met je eens, dat is bull, en bedrog. Verder valt paranormaliteit net zo goed onder levensbeschouwing als jouw sekte. En zitten er onder geloofsgenootschappen ook charlatans. Of vind jij David Koresh een oprechte en waarheidsgetrouwe SDA'er???quote:Op vrijdag 18 juli 2008 01:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Kan ja. Dat maakt het verschil. Het is niet zeker en daarom niet vergelijkbaar.
Ja jij denkt van niet, en dat is nu precies wat Marx bedoelde. Geloof. Geloof is voor de dommen, de massa, het vee.quote:En je denkt dat dat op dezelfde manier bedoeld was als hoe Marx het bedoelde?
Er zijn legio bijbelpassages die gaan over gods kudde schapen. Wat is dat dan, een kudde schapen? Geen massa vee?quote:Ik kan me trouwens geen bijbelpassages herinneren waarin gerefereerd wordt naar de 'massa's vee'.
Dat leg ik de regel erna toch helemaal uit ?quote:
Lees m'n verhaal nog maar eens na.quote:Misschien is het wel de waarheid en inderdaad: het gaat uiteindelijk om het eindresultaat.
Wellicht brengt het heel wat terweeg en komt het persoon in kwestie dieper tot zichzelf uit die ene reading.
Soms moet je gewoon even de juiste woorden horen.
Als een reading echt niet klopt, dan zal het persoon zelf ook zoiets hebben van: "uhhhhh....."
Maar als het een "ah haaaah!" effect teweeg brengt, dan is het resultaat toch bereikt?
Omdat je altijd zult zien dat als je vader in dit soort AstroTV praktijken gelooft, hij het op jou zal overdragen.quote:Je haalt nu twee dingen compleet door elkaar.
Wat heeft algemene kennis en de evolutie van de mens te maken met persoonlijke adviezen op maat voor de invidu?
Jij haalt 2 dingen door elkaar.quote:Je haalt nu twee dingen compleet door elkaar.
Wat heeft algemene kennis en de evolutie van de mens te maken met persoonlijke adviezen op maat voor de invidu?
Sja, dat waag ik te betwijfelen eerlijk gezegd. Er wordt normaal gesproken toch van elk lid van een kerkgenootschap een geldelijke bijdrage verwacht om het kerkgenootschap te steunen. Denk aan de collectezakjes in de kerk, de ouderling die langs komt om de maandelijkse bijdrage te innen, etceteraquote:Op vrijdag 18 juli 2008 09:28 schreef gids20 het volgende:
In God geloven maakt men zelf uit...bellen naar die idioot ook, verschil alleen is, als het goed is, kost geloven in een God je niets,
Het topic gaat over Edwards astrologie, niet over anderen.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 09:12 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Het is wel vergelijkbaar, want behalve charlatans zijn er ook paranormale mensen die wel degelijk waarheidsgetrouw zijn. Als je het hebt over coldreading alleen ben ik het met je eens, dat is bull, en bedrog. Verder valt paranormaliteit net zo goed onder levensbeschouwing als jouw sekte. En zitten er onder geloofsgenootschappen ook charlatans. Of vind jij David Koresh een oprechte en waarheidsgetrouwe SDA'er???
En wat als God bestaat? Is het dan nog steeds voor de dommen?quote:Ja jij denkt van niet, en dat is nu precies wat Marx bedoelde. Geloof. Geloof is voor de dommen, de massa, het vee.
Geen dom vee rijp voor het slachthuis zoals Marx het bedoelde nee.quote:Er zijn legio bijbelpassages die gaan over gods kudde schapen. Wat is dat dan, een kudde schapen? Geen massa vee?
Dat ben ik niet met je eens. Volgens mij heb je altijd interactie nodig met anderen om erachter te komen hoe je in elkaar zit, daar kan je niet zuiver en alleen door introspectie achterkomen.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 02:31 schreef Topspin het volgende:
Zo is het ook zo dat de kennis over de mens per individu in de mens zelf zit en dat een mens bij goed zoeken vanzelf de antwoorden kan vinden.
=onnodig=quote:Op zaterdag 31 mei 2008 12:25 schreef Marthh het volgende:
Haha ik heb hem een keer gebeld! Moet zeggen dat het toch wel aardig klopte hoor, voor de gemiddelde Nederlander..Hij zei vanalles, maar totaal geen concrete dingen waar je iets mee kunt.
Tot zover edward
Och, in feite is Edward van Erp net zo'n manipulator als de paus, dus in die strekking gaat de vergelijking wel op. Alleen heeft de paus iets meer aanhangers, helaas.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 10:36 schreef gids20 het volgende:
Mocht er een :God: bestaan, dan is dat in zo,n andere sfeer, macht die wij nu op deze aardkloot niet zullen begrijpen.en idd dat hele vaticaan zou moeten verdwijnen, maar is dat niet een item van een andere orde? Het zou arrogant zijn om die Edward van Erp te vergelijken met de paus, of met wie dan ook, het zou hem wel goed doen. We kunnen het dan ook nog hebben over de tranformanten hebben in Brabant, ene Robert sext met alles en iedereen en strijkt het geld op..het topic is nu Astro-tv...wie heeft er een voorstel dit te barricaderen?
Ik vind nog wel wat verschil zitten tussen Edward van Erp en de paus, maar ik kan me voorstellen dat sceptici dit over een kam scheren.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 10:43 schreef ElizabethR het volgende:
Och, in feite is Edward van Erp net zo'n manipulator als de paus, dus in die strekking gaat de vergelijking wel op. Alleen heeft de paus iets meer aanhangers, helaas.
[..]
Als God bestaat, en God is dezelfde God uit de Bijbel, dan zou je jezelf eens achter je oren kunnen krabben of God uberhaupt wel zo tof is als ie zelf graag wil doen geloven.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 10:25 schreef Ali_Kannibali het volgende:
En wat als God bestaat? Is het dan nog steeds voor de dommen?
Sorry sprinkhaantjequote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:15 schreef Locusta het volgende:
[..]
Ik vind nog wel wat verschil zitten tussen Edward van Erp en de paus, maar ik kan me voorstellen dat sceptici dit over een kam scheren.
1. De paus gelooft heilig in zijn religie. Wat hij doet, doet hij vanuit een verlangen om (vanuit zijn standpunt) goed te doen. Ook al mag het voor de ongelovigen misschien niet altijd even duidelijk overkomen, zoals het verbieden van condooms. (en nou laat ik even de kruistochten, etc. buiten beschouwing).
2. Edward van Erp is een ordinaire oplichter die maar wat praatjes rond loopt te strooien waarvan hij zelf wel weet dat ze niet kloppen. Hij maakt misbruik van mensen, licht ze op, liegt ze voor en vraagt er geld voor terwijl hij zelf wel weet dat het niet klopt. Bovendien maakt hij misbruik van emotioneel labiele mensen.
Verder nog vind ik het feit dat mensen die hem opbellen en daarna een tevreden gevoel/troost aan het gesprek overhouden, niet goed te praten is. Hij maakt willens en wetens misbruik van mensen, dit is nooit goed te praten.
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:29 schreef ElizabethR het volgende:
Sorry sprinkhaantje
Voor mij persoonlijk, dus imho, is omschrijving 2 ook van toepassing op de paus. En die mening mag ik geloof ik gewoon hebben.
Verder no offence!! En ik ben ook niet sceptisch. Het zijn allebei oplichters, alleen heeft de paus een groter publiek jammer genoeg, maar ja, dat komt omdat die al een eeuwenlange geschiedenis en traditie achter zich heeft.
Sorry, ik kan 'm niet weerstaanquote:Op vrijdag 18 juli 2008 11:31 schreef Locusta het volgende:
[..]
Voor een hysterica heeft de paus idd. veel meer "waarde"
wat paranormaal dat jij kan weten wat ik en andere mensen wel en niet voor kennis hebben en hoe is het het forer effect als ik zelf weleens energie van mensen voel op afstand ? daardoor weet ik toch dat het mogelijk is ? verdien ik er geld aan ? ga ik algemene verhaaltjes aan andere mensen vertellen ?quote:Op donderdag 17 juli 2008 13:35 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Op dezelfde manier waarop mensen een algemene horoscoop uit een magazine op zichzelf kunnen betrekken.
(Het verschil is alleen dat de 'klant' in dit geval al gelooft dat het advies / de informatie speciaal voor haar/hem is.)
Dat heet het forer-effect. Aangezien jij bijvoorbeeld het Forer-effect niet kent, en een hoop mensen met jou,
is het heel makkelijk om er geld mee te verdienen (of om jezelf er in de ogen van andere mensen 'bijzonder' mee te maken - en uiteindelijk wil iedereen graag bijzonder gevonden worden).
Daar is niks paranormaals aan, als je had geweten wat het forer-effect was had je me niet gevraagd hoe het zou kunnen, toch ? Dat is nou logica.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:10 schreef Summers het volgende:
[..]
wat paranormaal dat jij kan weten wat ik en andere mensen wel en niet voor kennis hebben
Dat is niet het forer-effect.quote:en hoe is het het forer effect als ik zelf weleens energie van mensen voel op afstand ?
Ik vind die mensen niet zielig, ik vind ze niet zo snugger, da's heel wat anders.quote:Jij weet niet hoe het is om energie van andere mensen op afstand te voelen, als je dat nou zegt ipv dat eeuwige " iedereen is zo zielig en ik moet de mensen van zichzelf redden " .
Als iemand anders zichzelf niet zielig vind , kan je beter je tijd en energie in jezelf steken want iemand anders gaat zichzelf echt niet zielig vinden omdat jij dat zo bedacht hebt .
Ja jouw post lopen altijd over van mensenliefde en diep respect voor alles wat leeft ...quote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:24 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Daar is niks paranormaals aan, als je had geweten wat het forer-effect was had je me niet gevraagd hoe het zou kunnen, toch ? Dat is nou logica.
[..]
Dat is niet het forer-effect.
Jouw vraag was :
"hoe algemeen kan je een verhaal verzinnen als je alleen maar een naam hoeft te zeggen . "
Het antwoord : het forer effect.
[..]
Ik vind die mensen niet zielig, ik vind ze niet zo snugger, da's heel wat anders.
En het gaat me niet zozeer om die mensen als wel om de toekomst van de mensheid - die wil ik niet baseren op fantasie-verhaaltjes van mensen die te beroerd zijn geweest om even wat meer te leren over hoe de wereld echt in elkaar zit.
Dat, en ik heb een hekel aan (zelf)bedrog.
Maar hey, dat is allemaal maar mijn mening, en jij mag natuurlijk de jouwe hebben.
[/quote
Er is geen grotere mensenliefde dan willen dat de toekomst van de mensheid op waaarheid is gebaseerd en niet op leugensquote:Op vrijdag 18 juli 2008 13:53 schreef Summers het volgende:
[..]
Ja jouw post lopen altijd over van mensenliefde en diep respect voor alles wat leeft ...![]()
Onzin.quote:ieder zijn mening en ieder zijn eigen waarheid
Ik ben in ieder geval niet te beroerd om denkbeelden te onderwerpen aan een kritisch onderzoek, te testen en aan de hand van de uitkomst mijn mening bij te stellen.quote:een fantasie verhaal voor mij is dat het niet bestaat , de toekomst van de mensheid in mijn ogen is inclusief bijv energie voelen van andere mensen op afstand en leren hoe de wereld in elkaar steekt is voor mij ook bijv informatie op manieren vergaren die nog niet bekend zijn .
misschien ben jij wel degene die te beroerd is om te leren hoe de wereld echt in elkaar steekt , je weet het niet ...
Wat mij minder goedgelovig maakt is dat ik mensen die bijzondere claims maken eerst vraag :quote:totaal anders dan jij het dus ziet , de meeste mensen hebben een pleurishekel aan bedrog , ik ook .
hoewel we verschillend denken heb ik nog niks gehoord wat jou minder goedgelovig of minder zielig of slimmer dan je buurman of buurvrouw maakt , je bent ieders gelijke .
En wat als die waarheid ontzettend vies, vuil, deprimerend, wanhopig en gruwelijk is?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 14:58 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Er is geen grotere mensenliefde dan willen dat de toekomst van de mensheid op waaarheid is gebaseerd en niet op leugens![]()
Als de waarheid ontdekt wordt (in de meest letterlijke zin van het woord, ontbloot, geopenbaard) naarmate het menselijke ras verder vordert, geldt volgens mij bovengenoemdequote:Onzin.
Ieder zijn eigen mening, maar er is maar 1 waarheid.
Wat die waarheid is ontdekken we naarmate het menselijk ras verder vordert.
En wie ben jij om het te bestempelen als onzin wat mijn vader mij verteld / geleert heeft omtrend dit soort onderwerpen?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 10:04 schreef L.Denninger het volgende:
Omdat je altijd zult zien dat als je vader in dit soort AstroTV praktijken gelooft, hij het op jou zal overdragen.
Als papa zgn. met geesten praat, zal dochter dat een stuk waarschijnlijker opeens ook doen, of denken dat ze met dieren kan praten, of astrale sex hebben met aliens. Kortom, dit soort onzin vervuilt de kennispoel van mensen omdat mensen naast kennis ook onzin op elkaar overdragen.
Ik ben er nooit meer op in gegaan, maar dat is vanwege de simpele reden dat jij totaal niet snapte met wat ik bedoelde betreft het niet na denken om sommige dingen.quote:En normaal wordt de onzin er wel weer langzamerhand uit gefilterd doordat mensen zelf nadenken en testen, alleen wordt dit soort mensen juist verteld dat ze niet kritisch na moeten denken over dit soort dingen, immers "het is zo, punt".
Nogmaals, als dit een indirecte referentie is met mijn situatie en hoe ik ben opgevoed dan kan ik je hier en nu vertellen dat Edward en mijn vader totaal niet zijn te vergelijken met deze situatie.quote:Jij haalt 2 dingen door elkaar.
Het heeft te maken met mensen die geloven dat Edward daadwerkelijk contact heeft met "gene zijde", en dat soort onzin doorvertellen aan hun kinderen als 'feiten'.
Daardoor raakt de kennispoel vervuild; die kinderen gaan dat soort dingen ook weer doorvertellen,
en zullen opeens serieuze kennis (bv. de procedures die we opgesteld hebben om zaken te verifieren / testen, wetenschap genoemd) niet serieus nemen omdat hun sprookjes op die manier niet bevestigd kunnen worden.
Er is geen een instantie of wetenschap die het recht heeft om iemand zijn of haar ervaring als "mening" te bestempelen.quote:Onzin.
Ieder zijn eigen mening, maar er is maar 1 waarheid.
Wat die waarheid is ontdekken we naarmate het menselijk ras verder vordert.
Onthou je dat we het hier over Edward van Erp hebben ?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:45 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
En wie ben jij om het te bestempelen als onzin wat mijn vader mij verteld / geleert heeft omtrend dit soort onderwerpen?
Dat vind ik al een enorm vreemde instelling.quote:Als ik bijvoorbeeld met een dier in gesprek ga, dan moet en zal eerst die rationele mind goed moeten worden uitgeschakeld.
Het is gewoon niet te permiteren om deze te laten bemoeien om de twee tellen omdat het gewoon de hele sessie in de war gooit.
Met zo'n instelling komen we ook geen steek verder he.quote:Natuurlijk moet je niet alles aannemen "omdat het zo is punt".
Het gaat er meer om dat sommige dingen zijn zoals ze zijn en je kan denken wat je wilt, maar er toch (voorlopig) niet achter komt.
Dat die persoon heilig gelooft dat iets zo is maakt het nog geen waarheid.quote:Een invidvuele ervaring van iets dat gebeurt is of zelfs herhaald (praten met dieren) is voor dat persoon (en mogelijke betrokkenen) absolute waarheid.
Uhuh, net zoals de enige waarheid die er is is dat er 32 mensen in een gesticht zitten die allemaal Napoleon zijn - ze vinden zelf immers dat het zo is dus is het de waarheid.quote:Ik geloof niet dat ik met dieren kan praten en ik ben er ook niet van mening dat ik het kan. Ik kan het. Dat is de enige waarheid die er is.
Dat is geen waarheid, dat is een overtuiging.quote:Maar daarom zegt Summers ook EIGEN waarheid, en daarin heeft ze 100 procent gelijk.
Maar dit zijn allemaal fysieke interacties die bevestigd worden door je zintuigen.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:17 schreef L.Denninger het volgende:
Dat vind ik al een enorm vreemde instelling.
Als ik met vrienden praat hoef ik niet "m'n rationele mind uit te zetten".
Ook niet als ik auto rijdt, computer, sport of televisie kijk.
En dat is (o.a) waarom ik met dieren kan communiceren en jij niet.quote:Maar hier moet je niet te lang voor nadenken en je "rationele mind uitzetten" ?
Bij mij gaan dan alle bullshit-alarmbellen af.
Ok, jij je zin. Dan noem jij het lekker "overtuiging".quote:Uhuh, net zoals de enige waarheid die er is is dat er 32 mensen in een gesticht zitten die allemaal Napoleon zijn - ze vinden zelf immers dat het zo is dus is het de waarheid.
Dat is geen waarheid, dat is een overtuiging.
dingdingdingdingding, BS-alarmbellen gaan af !quote:Op maandag 21 juli 2008 09:47 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Maar dit zijn allemaal fysieke interacties die bevestigd worden door je zintuigen.
Je zesde zintuig is een ander verhaal en alles met gevoel en wat je binnen krijgt kan worden verstoord of zelfs verhinderd omdat je mind dus in de weg zit.
quote:En dat is (o.a) waarom ik denk dat ik met dieren kan communiceren en jij niet.
Er zit nogal een groot verschil tussen 'overtuiging' en 'waarheid'quote:Ok, jij je zin. Dan noem jij het lekker "overtuiging".
Als dat het woord is dat jij er voor wilt gebruiken moet je dat vooral doen.
Had ik al een vermoeden van.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:55 schreef L.Denninger het volgende:
dingdingdingdingding, BS-alarmbellen gaan af !
"In het donker is het makkelijk om dingen te zien die er niet zijn."quote:Op maandag 21 juli 2008 10:45 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Had ik al een vermoeden van.
Ga verder ook geen manier vinden om proberen uit te leggen wat ik er mee probeer te zeggen.
Ik had ook expres de (voor jou) cryptische zin weg gelaten die luidt als volgt: in de stilte ga je pas echt dingen horen.
Dat doe ik ookquote:Alsof je mij corrigeert op de manier van hoe ik het zou moeten zeggen.
En WTF:quote:Op maandag 21 juli 2008 10:50 schreef L.Denninger het volgende:
"In het donker is het makkelijk om dingen te zien die er niet zijn."
Zit jij nu gewoon de discussie dood te praten met dit soort flauwe onzin zodat ik het opgeef of er niet op reageer ofzo?quote:Dat doe ik ook
Hoezo, mag jij wel domme cryptischse zinnetjes plaatsen maar ik niet ?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:58 schreef Darkwolf het volgende:
WTF:
"Verhevelt" ? WTF is verhevelen ?quote:Meneer de atheist, zoek het maar uit. Als jij jezelf verhevelt op deze manier boven mij omdat jij denkt dat jouw manier van redeneren meer valide is hoeft het voor mij niet meer.
Tja, naar mijn mening is DW zelf degene die vaak discussies op zichzelf betrekt, en vervolgens het niet kan hebben als mensen een andere mening hebben.quote:Op maandag 21 juli 2008 13:08 schreef Bastard het volgende:
Absoluut respect voor je eigen mening, ik wil alleen maar aangeven dat in dit topic niet de gaven van DarkWolf ter discussie staan, maar die van Edward v. E.
Misschien betrek ik discussies op mijzelf en moet ik daar beter op letten, maar wat een onzin dat ik het niet kan hebben dat andere mensen een andere mening hebben in vergelijking met mij.quote:Op maandag 21 juli 2008 13:56 schreef L.Denninger het volgende:
Tja, naar mijn mening is DW zelf degene die vaak discussies op zichzelf betrekt, en vervolgens het niet kan hebben als mensen een andere mening hebben.
Dat is vrij ironisch, daar het topic uiteindeljk weer gaat over Ali's boodschap met een nieuw smaakje.quote:Hetzelfde zie je nu ook weer gebeuren in The Secret, What the bleep, Kabbalisme en New World Order bijvoorbeeld.
=Doe eens normaal=quote:Op zaterdag 26 juli 2008 23:12 schreef gids20 het volgende:
Klopt die Edward is een engerd...ik blijf er toch bij dat die mensen tegen zichzelf beschermd moeten worden.
Riep iemand dat nog voor het consult of daarna ?quote:Op maandag 28 juli 2008 16:37 schreef -moi- het volgende:
Ik heb gister een uitzending gezien met Edward![]()
![]()
!!! Wat hilarisch. Het is zo fake. En dan die beller die 'OPLICHTER' riep door de telefoon
![]()
![]()
erg vermakelijk, wanneer komt ie weer op tv??
riiiightquote:Op maandag 28 juli 2008 17:29 schreef gids20 het volgende:
Dat was ik!...die hem oplichter noemde...t,is dat het zo duur is , dat bellen.
Dit dus. Het predikaat 'held' is in Edward's geval nog een understatementquote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:56 schreef Karammel het volgende:
Ik blijf het een prachtverhaal vinden dat Astro TV.
Vooral die Edward, wat een held. Hij krijgt het iedere keer weer voor elkaar om verschrikkelijk algemene dingen te verkondigen die toch heel persoonlijk klinken. Het mooie van het verhaal is nog dat de meeste bellers volkomen tevreden weer ophangen. Het verhaal sloot namelijk precies aan op hun leven en het was precies wat ze nodig hadden/wilden horen.
Die vrouw ook die 1500 euro heeft uitgegeven aan Astro TV. Even voor de goede orde... Dat zijn zo'n 1150 telefoontjes. Ruim 1000 telefoontjes dus! En maar terug blijven bellen, omdat je zoveel aan de hulp hebt gehad.
Ik ben er volledig van overtuigd dat Edward de paragnost vele mensen helpt met zijn praatjes. De simpele ziel van vele mensen wil namelijk maar één ding horen. Daar speelt Edward goed op in. Ontzettend veel mensen hebben steun aan deze man. Waar ze geen vrienden en familie hebben om naartoe te gaan vinden ze bij Astro TV wat ze nodig hebben.
Aan de ene kant is het natuurlijk oplichting in zijn puurste vorm. Er worden gewoon onwaarheden verkondigd of dingen verteld die nergens op zijn gebaseerd. Toch zoeken veel mensen hun heil hierin. Zie het als een soort van mental coaching.
Ik zou eigenlijk willen solliciteren bij Astro TV... Ik moet nog opschieten ook, want ik heb niet het idee dat er nog een toekomst is met Astro TV.
Dan hoop ik van harte dat ze zich ook sterk maken om die andere dingen te bestrijden. Het gaat naar mijn idee namelijk niet om wát men doet, maar om hoe men het doet.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 00:24 schreef gids20 het volgende:
Stichting skepsis werkt eraan om deze kwakzalverij van de tv te krijgen.
De belspelletjes zijn toch al van TV gehaald ?quote:Op woensdag 30 juli 2008 00:07 schreef maedel het volgende:
Of wil men alleen maar dat men niet opgelicht wordt iemand die zich paragnost noemt, maar mag een huppeltrut met een geldkoffer in haar hand dat wel?
Moet je mensen op alle vlakken tegen zichzelf in bescherming nemen?quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:58 schreef -moi- het volgende:
Heb netwerk van gister bekeken en het is toch wel echt heel erg. Het is dom van mensen als ze hun hoop in astrotv leggen en 100x bellen, maar het gaat wel om psychisch minder stabiele mensen die die onzin geloven die verkondigd wordt.
Netwerk had getest met hoeveel keer bellen je in de uitzending zou komen, en terwijl de presentatrice echt letterlijk zegt dat er niemand aan het bellen is en je zeker in de uitzending komt als je NU belt, waren ze na 40x proberen er nog niet doorheen gekomendat is 40x 1,30 euro... nou tel maar op.. en astrotv maar blijven verkondigen dat er niemand is die belt en dat je er zo doorheen komt.. dat is natuurlijk gewoon oplichterij..
Ik zou me doodschamen als ik die presentatrice judith zou zijn.. die 'paranormalen' daar zijn gewoon geschift..
Met seksreclame's doelde ik voornamelijk op die relatie/dating dingen die je langs ziet komen 's nachts. Het lijkt er ontzettend op alsof het allemaal profielen zijn van mensen die een relatie zoeken. Toch zijn het allemaal fictieve profielen, wat er netjes bij vermeld wordt tegenwoordig. Ondanks dat zijn er nog vele mensen die vol goede moed opbellen in de hoop de liefde van hun leven tegen te komen. In hun ogen is het immers een relatieprofiel waar ze op reageren. Het zou me niets verbazen als ze het woord fictief niet kennen.quote:Op donderdag 31 juli 2008 00:51 schreef nienada het volgende:
zo jonge, lang verhaal! ik vraag me ook af of je´t moet verbieden.. Feit is wel dat veel mensen niet helemaal in orde zijn die zo´n lijn bellen (jaja doe maar rust, zeg niet dat iedereen die belt loco is). Als je zo´n sex ding belt dan ben je niet perse labiel maar gewoon geil en dat is wat anders, daar ondervind je geest geen schade aan.
even wat anders.. Ik vraag me ZO kapot af hoe bijv. zo´n idioot als die Edward die verhalen verzint en het lef heeft om mensen voor te liegen..verhaaltjes te vertellen. Hoe rechtvaardigd die gast dat voorzich zelf vraag ik me af.. dat klinkt misschien naief maar toch. EN hoe zou z´n omgeving reageren...hmm dat vraag ik me dus af
Maar je doel, daar ben ik ook erg benieuwd naar.quote:Op donderdag 31 juli 2008 16:54 schreef gids20 het volgende:
Doe effe normaal, alles wat je schrijft hebben wij al 10 keer gezegd, dat weten we nou wel. je weet mijn punt wel.
zijn punt is natuurlijk dat mensen in bescherming genomen moeten worden tegen zulke oplichterij. En dat Edward goed is in het oplichten van mensen is duidelijk, maar wil niet zeggen dat dit toegestaan mag worden op Nederlandse televisie. Een dief is geen goede dief als hij niet professioneel te werk gaat, maar hier dient ten alle tijde een stokje voor gestoken te worden waar mogelijk, vooral als massa's mensen erin trappen. Hoe dom of naief het ook van ze is. En ben blij dat de overheid hier nu mee bezig is.quote:Op donderdag 31 juli 2008 12:43 schreef Karammel het volgende:
Wat is je punt?
Edward zou daar als een botte hond moeten gaan zitten en onzekerheid uitstralen? Moet hij de zakdoeken erbij pakken als iemand emotioneel wordt en gezellig mee snotteren? Zou hij verbaast moeten reageren als blijkt dat een consult helemaal klopt?
Hij is op professionele wijze met zijn vak bezig. Hij moet ervoor zorgen dat mensen horen wat ze willen horen. Dit versterkt hij door moeilijke/mooie woorden te gebruiken, door zelfverzekerd over te komen, door berekeningen en krabbels te maken en door zich beleefd en professioneel op te stellen. De positieve reacties versterken hem alleen maar.
Het klopt dat het allemaal oplichterij is. Tenminste, als je ervan uitgaat dat hij zijn praatjes uit de sterren zou halen. De naam of geboortedatum heeft er natuurlijk ook helemaal niets mee te maken. Wel denk ik dat Edward zijn praatjes enigszins uitkiest door de manier waarop de beller haar naam uitspreekt. Alleen uit die eerste paar woorden is vaak veel onzekerheid of juist kracht te halen. Daar speelt hij op in.
Dat het oplichting zou zijn staat wat mij betreft totaal los van de handelswijze van Edward. Hij is enkel op professionele wijze met zijn vak bezig.
Ja, hoor, ik snap dat bestquote:Op donderdag 31 juli 2008 23:08 schreef gids20 het volgende:
Wat een denkwijze, denk je dat ik zoveel tijd aan vloeken en zeuren aan zo,n programma wil besteden?, Het moet van de buis, en hoe meer wij erover schrijven des te meer kans heeft het. Ik weet nml dat de sp ook deze mails leest...snap je?!
Wat maakt het uit dat hij een newbie is of naief klinkt?? Hij wil zijn ei kwijt en astrotv zal niet van de tv gehaald worden door posts op fok, maar het is wel een van de vele stappen naar...quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 09:13 schreef Darkwolf het volgende:
Hier ben ik het maedel eens.
No offence maar gids20 komt ook een beetje over als een forum newb?
Het lijkt dat hij met "deze mails" de posts bedoeld van dit topic of FOK?
Heel naief om dan te denken dat dit gelezen zal worden door een overheid of wat dan ook.
Wat maedel al zegt: al benader je de politiek direct, het is dan nog maar even afwachten of dat uberhaupt effect gaat hebben.
Die vraagtekens staan er niet voor niets.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 10:27 schreef -moi- het volgende:
Wat maakt het uit dat hij een newbie is of naief klinkt?? Hij wil zijn ei kwijt en astrotv zal niet van de tv gehaald worden door posts op fok, maar het is wel een van de vele stappen naar...
Mijn punt is wat ik daaronder zei, dat hij er niet echt ver mee komt door hier van dat soort kreten te gaan roepen. Ik begin namelijk zelf ook te denken van "ja, hou eens op met schreeuwen en doe concreet iets".quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 10:27 schreef -moi- het volgende:
En Maedel, ik ben met je eens dat het niet heel stabiel overkomt, maar wat is je punt door dat te zeggen in je bericht?? Lekker boeiend, hij heeft zijn punt wel duidelijk gemaakt in ieder geval.
Waarom ben ik eigenlijk nooit in contact gekomen (dat is altijd passief geweest) met paranormale/astrologische/andere personen die geen oplichters zijn? Waar zijn de altruïstische kaartleggers of zieners?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:03 schreef maedel het volgende:
Mensen, wanneer gaan we ons nou eens realiseren dat dit niks met paranormale zaken te maken heeft, maar met oplichting. Het maakt die lui geen zak uit wát ze verkopen op tv, als er maar gebeld wordt door naïeve mensen.
De echte hoor je bijna nooit omdat deze niks te bewijzen hebben of het willen gebruiken om hun brood er mee te verdienen?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:06 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Waarom ben ik eigenlijk nooit in contact gekomen (dat is altijd passief geweest) met paranormale/astrologische/andere personen die geen oplichters zijn? Waar zijn de altruïstische kaartleggers of zieners?
Ja, ik vind het persoonlijk echt heel rot, dat er mensen zijn die denken dat de gemiddelde paragnost (noem ik het dan maar effe) over één kam geschoren wordt met die gast van dat belspel.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:06 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Waarom ben ik eigenlijk nooit in contact gekomen (dat is altijd passief geweest) met paranormale/astrologische/andere personen die geen oplichters zijn? Waar zijn de altruïstische kaartleggers of zieners?
En die diploma's van die man: zeg dan direct dat je aan de LOI 'gestudeerd' hebt...
Ik twijlfel of ik het woord contact wel moet gebruiken, want ik bedoel idd. alleen de tv-programma's (astro, maar ook char ed), de paranormaalbeursadvertenties langs de weg, en de mensen die bijklussen als voodooartiest (daar krijg ik zo af en toe een klein briefje van in mn bus). Ik ben er zelf nooit actief naar op zoek gegaan en heb er persoonlijk ook geen ervaring mee.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:15 schreef maedel het volgende:
Ben je overigens wél vaak in contact gekomen met oplichters dan? Omdat je dat zo stelt?
Nou ja, gelukkig nuanceer je je uitspraakquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:25 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Ik twijlfel of ik het woord contact wel moet gebruiken, want ik bedoel idd. alleen de tv-programma's (astro, maar ook char ed), de paranormaalbeursadvertenties langs de weg, en de mensen die bijklussen als voodooartiest (daar krijg ik zo af en toe een klein briefje van in mn bus). Ik ben er zelf nooit actief naar op zoek gegaan en heb er persoonlijk ook geen ervaring mee.
Geen persoonlijke ervaring. Wel dat mijn moeder forse bedragen verbelt aan astrotv (de persoonlijke lijn) en ook grote waarde hecht aan de uitspraken, die die persoon (ze wil altijd naar een iemand bellen) doet. Het maakt een vrij groot deel uit van haar leefwereld op dit moment.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:39 schreef maedel het volgende:
Want eigenlijk heb je er geen ervaring mee dus
Ja, dat is natuurlijk gewoon heel rot. Waarom belt ze dan naar zo'n lijn en gaat ze niet een keer naar een echt fatsoenlijk medium? Gewoon om dat eens uit te proberen? Wellicht kun je haar er wel bij helpen?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:45 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Geen persoonlijke ervaring. Wel dat mijn moeder forse bedragen verbelt aan astrotv (de persoonlijke lijn) en ook grote waarde hecht aan de uitspraken, die die persoon (ze wil altijd naar een iemand bellen) doet. Het maakt een vrij groot deel uit van haar leefwereld op dit moment.
Omdat ze waarschijnlijk altijd eenzelfde soort reacties krijgen als dat je die hier op Fok bijvoorbeeld ook krijgt. Op een gegeven moment ben je dat eigenlijk wel zat, dat je altijd je eigenlijk leefwijze en overtuiging moet gaan "verdedigen".quote:Waarom willen de goede kaartleggers (het hele rijtje) dan niet hun naam zuiveren? Die vraag is nog niet echt beantwoord, behalve dat ze er geen behoefte aan zouden hebben.
Zij heeft vooral iets aan een psycholoog. En ik denk vele astrobellers ea. met haar. Meneer de astroman schijnt naar wat ik van haar hoor, wat antipsychiatrische/psychologische trekjes te hebben. Ook jij benoemt zoiets niet als optie. Hoe komt dat dan weer?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 15:04 schreef maedel het volgende:
[..]
Ja, dat is natuurlijk gewoon heel rot. Waarom belt ze dan naar zo'n lijn en gaat ze niet een keer naar een echt fatsoenlijk medium? Gewoon om dat eens uit te proberen? Wellicht kun je haar er wel bij helpen?
[..]
Omdat ze waarschijnlijk altijd eenzelfde soort reacties krijgen als dat je die hier op Fok bijvoorbeeld ook krijgt. Op een gegeven moment ben je dat eigenlijk wel zat, dat je altijd je eigenlijk leefwijze en overtuiging moet gaan "verdedigen".
Omdat jij hier niet zegt wat er met haar aan de hand is?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 15:06 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Zij heeft vooral iets aan een psycholoog. En ik denk vele astrobellers ea. met haar. Meneer de astroman schijnt naar wat ik van haar hoor, wat antipsychiatrische/psychologische trekjes te hebben. Ook jij benoemt zoiets niet als optie. Hoe komt dat dan weer?
Summers heeft hier eigenlijk al een passende reactie op gegeven, maar toch wilde ik nog even reageren.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 11:24 schreef gids20 het volgende:
Hey, dank juliie voor de berichten, ik mag dan een newb. zijn, wel ben ik gevraagd door stichting skepsis zoveel mogelijk overal waar dan ook te ageren over astro-tv. Vooral omdat ik, zoals eerder geschreven ik de dupe ben geworden van een :labiele: kennis, die voor zo,n 100 euro gebeld heeft, en ik de rekening maar betaald heb, dit voorval is opgelost, en zal niet meer kunnen gebeuren.Ook de sp wordt ingelicht. Ik wil niet schreeuwen op dit forum ik wil aandacht voor die rotzooi, en bedenk wel dat er tijdens een onderzoek naar deze praktijken, overal info vandaan gehaald wordt.Dat weet ik nu wel weer zeker!.
Je valt me tegen. Gal spuwen kan je als de beste, maar de argumentatie is niet best. Ik heb zeker niet alle topics van je gelezen en ook hier heb ik niet alle pagina's volledig gelezen. Toch had ik wel een reactie verwacht waar je duidelijk aan zou kunnen geven op welke punten Astro TV aangepakt zou moeten worden. Die zou je op zijn minst even kunnen herhalen. Jij snapt net zo goed als ik dat je Astro TV niet kan verbieden, omdat jij het oplichting zou vinden.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 22:25 schreef gids20 het volgende:
Ja, lekker kletsen, doe wat! in een vorig topic al eens ge vraagd, wat te doen met zijn allen, geen reactie. met 50.000 man naar den Haag? Voorlopig heb ik Plasterk gemaild, en antwoord gekregen, dat er weinig aan te doen is...hmmmm, ik kan ook interessante topics schrijven, maar jullie reageren wel, maar doen ook niets, terwijl je hetzelf ook een shitprogramma vindt.
Concrete punten? weet je die zelf niet?, onverklaarbare gave, laat me niet lachen, en natuurlijk ook daar is weer een antwoord op, zo lusten we er nog een. Enne, hebben we het niet allang over die andere troep ook gehad? En ja die man irriteert me mateloos!
Ik was benieuwd hoe je zou reageren. Vandaar dat ik je even een consult gaf zoals je grote vriend Edward dat zou doen. Verder heb ik niets op de man af gespeeld. Dat 'consult' bestaat enkel uit algemene dingen zoals Edward dat ook doet. Kennelijk vat je het nogal persoonlijk op. Sommige mensen geloven heilig in de dingen die ze te horen krijgen van Edward.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 23:47 schreef gids20 het volgende:
Jezus wat ouwehoer jij veel, de zgnd filosoof, ik zit helemaal nergens mee, en reageer net zoveel als jij !!Ik denk dat je graag frustratie bij anderen wilt voelen, je gaat op de persoon mailen, we hebben het over astro-tv, verveling? ik ben niet boos niet gefrustreerd, heb een leuk leven, en een uitstekende carriere opgebouwd, heb jij eigenlijk wel werk, verveel je je? Als je je tot niets geroepen voelt, stop dan met reageren....tot zover karammel.
Ik denk dat als je zelf al vindt dat je niet intelligent bent en zegt een gevoelsmens te zijn, dat je op je klompen moet aanvoelen dat we Karammel allemaal niet kennen en niet zullen kennen aan de hand van zijn posts. Ik vond het op zich prima inhoudelijk posts.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 11:42 schreef gids20 het volgende:
Hoi moi, tweede keer lees ik je fijne standpunt t.o van mij, we zijn niet allemaal zo intelligent als karammel, niettemin laat ik mij door niemand kommanderen vragen te beantwoorden, en ach wat is :intelligentie:? ik ben een gevoelsmens....ik denk dat karammel mensen wil :pakken: die hij denkt aan te kunnen, wel een fijne gedachte als je met woorden strooit waarvan je denkt dat de ander er niet tegenop kan, maar dat doet me niets.Voorlopig krijgt astro tv negatieve aandacht, en dat is de bedoeling, je zou het nog positief kunnen noemen.Ik ben nieuw hier, dus men probeert uit te dagen, leuk, maar onzinnig.groet.
Alsof je bij korrelatie terecht kan met vragen waar je tegenaan loopt op paranormaal gebied , je kan wel iedereen als labiel bestempelen maar er zijn ook heel veel mensen die gewoon informatie willen of inzicht in wat er met hen gebeurd in het dagelijks leven .quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 12:52 schreef gids20 het volgende:
Ik ben niet zo intelligent als karammel!!, hahahaha, niet cynisch bedoeld hoor.trouwens was ik het wel, zou ik dat over mezelf niet zeggen, en wat is intelligentie nou helemaal, zijn e.q is niet hoog, je moet anderen niet naar beneden willen halen. maar we blijven bij astro-tv, dat is het topic. Ik kan mij voorstellen als mensen dit op tv zien, dat men wil/gaat bellen, moet men zelf weten, maar niemand van deze gasten is geregistreerd. dan zou je nog kunnen stellen dat niemand verplicht is te bellen, maar je hoort veel labiele mensen, die gewoon korrelatie etc kunnen benaderen, maar nee, dit effekt is mooi, snel, en duur!
Mijn excuses. Ik dacht dat iedereen hier vrij was in zijn doen en laten. Ik was me er niet van bewust dat ik eerst toestemming nodig zou moeten hebben om vragen te stellen. Ik stel namelijk vragen om duidelijkheid te krijgen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 10:48 schreef gids20 het volgende:
Ik heb nooit gevraagd of jij mij vragen wilt stellen, mijn topic is een mening over astro-tv, niet meer, niet minder.Je verdraait de zaken ook, ik! vond dat jij het op de man ging spelen.Ook heb ik geen moeite met ouwehoeren, als het maar gaat om hoe te werk te gaan...nogmaals een verzoek aan mij gesteld door stichting skepsis, die trouwens Edward van Erp op de voet volgen.Dan heb ik over de SP al geschreven dat het jammer is , dat zij alleen willen aanpakken het aantal keren bellen en er niet doorkomen.Ik weet dat zij broadcasting sbs 6 benaderd hebben, maar geen antwoord gekregen hebben.Hoe te bewijzen dat het allemaal trucs zijn, forereffekt, coldreading , dat wordt moeilijk, daar ben ik geen expert in. Het zou niet alleen over astro-tv moeten gaan, neem die sekslijnen, ben ik niet tegen , natuurlijk rotzooi, maar wat denk je van het aantal kinderen die deze zooi ook zien?
Die jij blijkbaar als redder in nood ziet.quote:Op zondag 3 augustus 2008 08:05 schreef gids20 het volgende:
Hehe al 10 keer over de stichting skepsis geschreven.
Of je leest een keer wat ik schrijf.quote:Op zondag 3 augustus 2008 11:32 schreef gids20 het volgende:
Waarom denk je dat nou, dat de stichting skepsis als de redder in nood ziet?, je zou kunnen! denken, dat alle beetjes helpen. Kom eens met iets positiefs, maar misschien vindt jij het prima, astro-tv, ik zie liever dat de kabel voor iets anders gebruikt wordt, dus doen we ons best deze zooi eraf te krijgen, hoe?, tja, daar denken we over na.
Wacht.... hoor jij het nu niet voor gids20 op te nemen? Hoor jij niet Maedel af te vallen omdat ze kritiek uit?quote:Op zondag 3 augustus 2008 19:07 schreef -moi- het volgende:
of je draaft nu even echt helemaal door gids20
Een beetje gefrustreerd karammelquote:Op zondag 3 augustus 2008 19:48 schreef Karammel het volgende:
[..]
Wacht.... hoor jij het nu niet voor gids20 op te nemen? Hoor jij niet Maedel af te vallen omdat ze kritiek uit?
![]()
Wat kun je doen?quote:Op zondag 3 augustus 2008 22:38 schreef gids20 het volgende:
Dat komt omdat jullie zo intelligent zijn, bij mij heeft dat tijd nodig.Ik weet trouwens ook niet eens wie de tokkies zijn.waar je je al niet mee bezig houdt.Wat me wel opvalt is, dat iedereen tokt maar nergens mee komt.Stichting skepsis , 50.000 man naar den Haag, sp inlichten, broadcasting sbs6 weer!!! mailen heeft geen zin is de reactie.Concreet voorstel niet gehoord, waarvan ik dacht, zoooooo dat zouden we kunnen doen.En of ik nou wel of niet slachtoffers help, heeft niets met astro-tv te maken.Een proces aanspannen zoals maedel schrijft , nou nou wat een plan. dat je dat kan bedenken, knap hoor. En ik blijf erbij je hoeft niet te reageren, of het moet uit irritatie zijn, nou dat heb ik met astro-tv. Wat ik wel door heb, is dat jullie astro-tv /belspellen ook maar niks vinden, maar dat was 10 topics terug al duidelijk, nogmaals niemand doet een voorstel.het wordt een onderlinge irritatie, dat is dus duidelijk de bedoeling niet.mijn vraag was: wie ergert zich aan astro tv en de rest, en wat kunnen we doen.
Ja, ik was inderdaad een beetje gefrustreerd. Het lijkt er namelijk op alsof jij hem ontketend hebt door het eerder zogenaamd voor hem op te nemen. Daarna had hij nogal het idee tussen over intelligente mensen te zitten op wie hij af moet geven om serieus genomen te worden.quote:Op zondag 3 augustus 2008 22:42 schreef -moi- het volgende:
[..]
Een beetje gefrustreerd karammel? Ik hoor het helemaal voor niemand op te nemen. Heb een eigen mening en dat is dat gids20 bij die berichtjes aardig aan het doorslaan was.
Haha.. laat hem toch lekker..quote:Op zondag 3 augustus 2008 23:04 schreef Karammel het volgende:
[..]
Ja, ik was inderdaad een beetje gefrustreerd. Het lijkt er namelijk op alsof jij hem ontketend hebt door het eerder zogenaamd voor hem op te nemen. Daarna had hij nogal het idee tussen over intelligente mensen te zitten op wie hij af moet geven om serieus genomen te worden.
Zo denk ik er inderdaad ook over.quote:Op zondag 3 augustus 2008 23:40 schreef -moi- het volgende:
[..]
Haha.. laat hem toch lekker..wat maakt het ook uit wat hij typt?
En Quir, aan de ene kant lach ik me 's nachts dood om de mensen die bellen naar Edward en de reacties die zij geven en aan de andere kant vind ik het ook heel erg voor die mensen en irriteer ik me dood aan hem..
Dat denken mensen ook van het riagg ( ik word geholpen ) ik heb nog nooit positieve verhalen gehoord of zelf gehad , astro tv is zo'n klein stukje in het grote geheel , het grote geheel is betreurenswaardig .quote:Op zondag 3 augustus 2008 23:51 schreef Karammel het volgende:
[..]
Zo denk ik er inderdaad ook over.
Aan de ene kant heb ik ontzettend veel respect voor die man dat hij zulke algemene praatjes zo specifiek weet te vertellen. Vrijwel elke keer weet hij iets los te maken in de bellers. Veel mensen hebben ontzettend veel steun aan Astro TV. Dat blijf ik toch bewonderenswaardig vinden terwijl ik weet dat het een soort van trucje is en vaak zelfs ingestudeerd.
Toch vind ik het aangrijpend dat er mensen zijn die hun hele hebben en houden in Astro TV stoppen. Mensen die geen stap zetten zonder Astro TV te raadplegen. Mensen die geld uitgeven dat ze helemaal niet kunnen veroorloven. Mensen die denken geholpen te worden door Astro TV, maar eigenlijk beter professionele hulp kunnen gebruiken. Dat vind ik betreurenswaardig.
Nu ik er zo over nadenk vind ik het er eigenlijk vrij weinig toe doen dat de verhaaltjes verzonnen zijn. Het gaat er mij voornamelijk om dat mensen afhankelijk worden van Astro TV. Ik denk dat ik er bij een volledig gecertificeerde paragnost evenveel moeite mee zou hebben.
Je alleen op astro tv richten is dweilen met de kraan open , pak alle sms diensten en ook sexlijnen aan want daar zijn mensen vast nog veel en veel meer geld kwijt aan dezelfde oplichting , nee laten we ons nu op astro tv richten en over een jaar de sexlijnen en het jaar daarop de smsdiensten , verzin regels waar meteen alles onder valt !quote:Op maandag 4 augustus 2008 01:04 schreef gids20 het volgende:
Afgeven op mensen omdat ik denk dat ze overintelligent zijn? Vind je dat je overintelligent bent karammel? Bescheidenheid is niet je grootste goed, waar het om draait vergeet je , je speelt het steeds een op een. En nogmaals niemand hoeft het zgnd voor mij op te nemen, ook Moi is, zeker als het gespeeld is niet. Ik krijg eerder de indruk dat je het leuk vind om steeds af te geven op mensen.
Ik lees in je topic nu, dat mensen beter professionele hulp zouden moeten krijgen, en afhankelijk kunnen zijn van astro tv, ..dacht dat we het daar al over gehad hadden.Ik heb het geprobeerd van de grond te krijgen, een fatsoenlijke discussie, voorstellen, wat te doen, onder de naam gids 20, maar stop ermee. Dit is geen topic meer, succes met mensen afkraken, dit geldt voor iedereen die op negatieve wijze reageert. Raadslid PH van Dijk afd.Rotterdam.
Dat lijkt mij ook.quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:19 schreef Summers het volgende:
[..]
Je alleen op astro tv richten is dweilen met de kraan open , pak alle sms diensten en ook sexlijnen aan want daar zijn mensen vast nog veel en veel meer geld kwijt aan dezelfde oplichting , nee laten we ons nu op astro tv richten en over een jaar de sexlijnen en het jaar daarop de smsdiensten , verzin regels waar alles onder valt !
Bedoel je nou dat jij raadslid PH van Dijk bent uit Rotterdam?quote:Op maandag 4 augustus 2008 01:04 schreef gids20 het volgende:
Afgeven op mensen omdat ik denk dat ze overintelligent zijn? Vind je dat je overintelligent bent karammel? Bescheidenheid is niet je grootste goed, waar het om draait vergeet je , je speelt het steeds een op een. En nogmaals niemand hoeft het zgnd voor mij op te nemen, ook Moi is, zeker als het gespeeld is niet. Ik krijg eerder de indruk dat je het leuk vind om steeds af te geven op mensen.
Ik lees in je topic nu, dat mensen beter professionele hulp zouden moeten krijgen, en afhankelijk kunnen zijn van astro tv, ..dacht dat we het daar al over gehad hadden.Ik heb het geprobeerd van de grond te krijgen, een fatsoenlijke discussie, voorstellen, wat te doen, onder de naam gids 20, maar stop ermee. Dit is geen topic meer, succes met mensen afkraken, dit geldt voor iedereen die op negatieve wijze reageert. Raadslid PH van Dijk afd.Rotterdam.
- Ik bedoelde inderdaad 'geregeld zou kunnen worden. De wetgeving verschilt nou ook weer niet zo gigantisch veel in onze landen dat, wanneer in belgië een maximumgespreksduur mogelijk is, dat in nederland totaal niet gerealiseerd zou kunnen worden.quote:Op maandag 4 augustus 2008 15:11 schreef nienada het volgende:
[quote]Op maandag 4 augustus 2008 09:26 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[...]
- België is Nederland niet en dus kan dat 'vast' niet..
- Bij Astro verwijzen ze altijd naar reguliere geneeskunde dus die vlieger gaat niet op
De groetjes !quote:Op maandag 4 augustus 2008 01:04 schreef gids20 het volgende:
Afgeven op mensen omdat ik denk dat ze overintelligent zijn? Vind je dat je overintelligent bent karammel? Bescheidenheid is niet je grootste goed, waar het om draait vergeet je , je speelt het steeds een op een. En nogmaals niemand hoeft het zgnd voor mij op te nemen, ook Moi is, zeker als het gespeeld is niet. Ik krijg eerder de indruk dat je het leuk vind om steeds af te geven op mensen.
Ik lees in je topic nu, dat mensen beter professionele hulp zouden moeten krijgen, en afhankelijk kunnen zijn van astro tv, ..dacht dat we het daar al over gehad hadden.Ik heb het geprobeerd van de grond te krijgen, een fatsoenlijke discussie, voorstellen, wat te doen, onder de naam gids 20, maar stop ermee. Dit is geen topic meer, succes met mensen afkraken, dit geldt voor iedereen die op negatieve wijze reageert. Raadslid PH van Dijk afd.Rotterdam.
Kijk, eindelijk een reactie waar concrete punten genoemd worden.quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:26 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Hier gaan we dan, punten waarop ik denk dat astro-tv aangepakt kan worden.
- volgens het krantenartikel van de morgen (aantal pagina's terug) is er in belgië een maximale duur per gesprek van 10 minuten (ze willen het verhogen naar 20). Zo'n gesprek met die meneer op tv duurt niet zo lang, maar een privégesprek kan uren duren en de medewerkers zullen de mensen zo lang mogelijk aan de lijn willen houden. Als zo'n maximale duur mogelijk is in belgië, moet het in nederland vast ook wettelijk geregeld kunnen zijn.
- volgens de wetgeving voor de niet-reguliere geneeskunde (ik reken de paragnosten kaartleggers ed. hier onder, ik denk dat dat regelmatig terecht is) moet men mensen nooit reguliere geneeskunde afraden en mag men niet zelfstandig diagnoses stellen. Ik heb de ervaring (uit tweede hand, dat wel) dat dit wel gebeurt. Hierop zou astro-tv aangepakt moeten worden.
- zoals bij de belspelletjes, zeggen dat er niemand aan de lijn is en vervolgens in de wacht gezet worden, is oplichting.
Ohh... Hooi!!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 11:00 schreef gids20 het volgende:
EDWARD VAN ERP OP HYVES!!
Voor het geld wat het de mensen kost kan het geen kwaad als hij eens wat moeite doet/neemt om wat helderheid in het geheel te scheppen. En desnoods via zijn hyves want ik weiger Edward voor zijn onzin ook nog eens te spekken door hem te bellen.quote:Wel heb ik een vraag. Wat doet het er eigenlijk toe dat Edward van Erp een Hyves account lijkt te hebben? Wil je via Hyves de dialoog met hem aangaan of ben je alleen van plan hem te schofferen?
De meeste mensen zijn zielsgelukkig en tevreden nadat ze met Edward hebben gepraat een consult hebben gekregen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 23:35 schreef movenema het volgende:
[..]
Voor het geld wat het de mensen kost kan het geen kwaad als hij eens wat moeite doet/neemt om wat helderheid in het geheel te scheppen. En desnoods via zijn hyves want ik weiger Edward voor zijn onzin ook nog eens te spekken door hem te bellen.
Ik vond het een nogal langdradig verhaal waar simpelweg volstaan had kunnen worden met de opmerking dat meneer van Erp slechts gebruik maakt van het Forer-effectquote:Op maandag 11 augustus 2008 23:39 schreef nienada het volgende:
Movena! Meesterlijke beschrijving van Edward de oplichter en nietskunner. Bravo!!
Niet iedereen zegt die term wat. Het is vooral de bedoeling dat mensen het herkennen en hopenlijk daardoor niet meer bellen maar als het jou gelukkig maakt..quote:Ik vond het een nogal langdradig verhaal waar simpelweg volstaan had kunnen worden met de opmerking dat meneer van Erp slechts gebruik maakt van het Forer-effect
Meh, er zit een behoorlijk verschil tussen gokken en oplichten natuurlijk.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 12:14 schreef Karammel het volgende:
Ik betwijfel trouwens of je er iets mee op schiet. Edward zelf doet gewoon zijn werk. Dat jij zijn werk verwerpelijk vindt is een ander punt, maar daar kan je hem persoonlijk moeilijk op aan spreken. De wet geeft hem de mogelijkheid te doen wat hij doet. Zo zijn er wel meer beroepen die op veel kritiek stuiten. Dan kan je moeilijk ontslag nemen, omdat een aantal wildvreemden dat graag zo willen zien.
Ik vind het zelf schandalig dat Holland Casino een monopolie heeft op gokken in Nederland. Daarnaast kan ik een moreel bezwaar hebben tegen gokken. Moet ik het dan elke medewerker van het Holland Casino persoonlijk kwalijk nemen wat er gebeurt? Nee... Dan ben ik bij de verkeerde bezig. Om er iets aan te doen moet je bij de overheid zijn.
Wat maakt het ene wel oplichting en het andere niet?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 13:17 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Meh, er zit een behoorlijk verschil tussen gokken en oplichten natuurlijk.
Dus jij vindt het niet moreel afkeurenswaardig wat die meneren en mevrouwen op tv en aan de telefoon doen? Dat de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor verandering ligt bij de politiek, betekent niet dat ik zo iemand niet een afkeurenswaardig mens vind, omdat ie toch maar 'zijn werk doet'.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 14:47 schreef Karammel het volgende:
[..]
Wat maakt het ene wel oplichting en het andere niet?
Je zou Astro Tv zo uit kunnen leggen dat het nergens iets met oplichting te maken heeft. Het is maar hoe je het bekijkt. Als zij verkondigen alles wat ze vertellen van hogere machten door te krijgen is er niemand die daar wat tegen in kan brengen. Bewijs jij maar eens dat de hele spirituele wereld niet bestaat. Vooralsnog weet men nog niet hard te maken dat het hier om oplichting gaat.
Verder blijf ik erbij dat je verkeerd bezig bent als je de werknemers zelf iets kwalijk neemt. Die doen gewoon hun werk en dat wordt toegelaten door onze overheid. Als Edward ontslag zou nemen staat er iemand anders op om het over te nemen. Het is aan de politiek om regeltjes te bedenken dit tegen te gaan.
Omdat je bij gokken niks wijsgemaakt wordt; er wordt in Holland Casino niet valsgespeeld.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 14:47 schreef Karammel het volgende:
[..]
Wat maakt het ene wel oplichting en het andere niet?
Bewijzen dat iets niet bestaat is per definitie onmogelijk.quote:Bewijs jij maar eens dat de hele spirituele wereld niet bestaat.
Ach, ik begrijp het wel als je het ze persoonlijk ook kwalijk neemt. Je hoeft niet achter hun beslissing te staan voor Astro tv te gaan werken. Voor een gunst hoeven ze dan ook niet bij jou te zijn. Het is volkomen begrijpelijk dat jij ze niet zal helpen, omdat je hun werk afkeurt.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 14:50 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Dus jij vindt het niet moreel afkeurenswaardig wat die meneren en mevrouwen op tv en aan de telefoon doen? Dat de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor verandering ligt bij de politiek, betekent niet dat ik zo iemand niet een afkeurenswaardig mens vind, omdat ie toch maar 'zijn werk doet'.
Daar heb je een punt.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 15:18 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Omdat je bij gokken niks wijsgemaakt wordt; er wordt in Holland Casino niet valsgespeeld.
Je kunt zelf uitrekenen wat je winkansen zijn.
[..]
Bewijzen dat iets niet bestaat is per definitie onmogelijk.
Bewijs jij maar eens dat er niet ergens een zebra in jarretels de charleston danst.
Kortom, de bewijslast ligt bij degene die iets claimt.
Voor mij blijft dat een andere telefonist misschien toch 'beter' met iemand om zou kunnen gaan en haar niet in de hele spiritualiteit, conspiracy theory en shit te trekken. Dus ik neem het hem (niet die edward) kwalijk dat mijn moeder ineens in de illuminati gelooft, zegt telepathische en voorspellende gaven te hebben en daar anderen mee confronteert, de hele dag door astro tv kijkt en astroboeken leest en zichzelf daardoor enorm vervreemdt van haar omgeving. Ik geloof niet dat elke astromedewerker haar telefoontjes op zo'n zelfde manier zou oplossen.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 16:11 schreef Karammel het volgende:
[..]
Daar heb je een punt.
Verder maakt dat voor de rest niets uit. Ik blijf erbij dat ik het afkeur om de telefonisten er persoonlijk op aan te pakken.
Wat vindt je moeder zelf?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 16:21 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Voor mij blijft dat een andere telefonist misschien toch 'beter' met iemand om zou kunnen gaan en haar niet in de hele spiritualiteit, conspiracy theory en shit te trekken. Dus ik neem het hem (niet die edward) kwalijk dat mijn moeder ineens in de illuminati gelooft, zegt telepathische en voorspellende gaven te hebben en daar anderen mee confronteert, de hele dag door astro tv kijkt en astroboeken leest en zichzelf daardoor enorm vervreemdt van haar omgeving. Ik geloof niet dat elke astromedewerker haar telefoontjes op zo'n zelfde manier zou oplossen.
- ze heeft sowieso budgettaire problemen, dus grote bedragen uitgeven aan belkosten en boeken enzo zijn niet handigquote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:01 schreef maedel het volgende:
[..]
Wat vindt je moeder zelf?
Vindt zij het net zo'n groot probleem als jij het lijkt te vinden?
Heeft AstroTV dat gezegd? Of heeft je moeder er dat zelf uit geconcludeerd?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 17:20 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Edit: Ik vind het dus heel naar dat er gedaan wordt alsof er een keuze gemaakt moet worden tussen zgn. spirituele behoeftes en familie en kenissen die daar niet voor open staan.
Dat zal niet meevallen. Daarover is al gesproken in dit topic. De overheid zou dit moeten aanpakken is als idee naar voren gekomen. Prima, als het maar van de buis verdwint. Maar dan heb je altijd weer mensen die vinden dat ze de keus zelf moeten kunnen maken of ze willen bellen of niet. Want zo'n beslissing zou te betuttelent zijn. Alsof er verder niet betuttelt word. Ik mag bijvoorbeeld niet zelf uitmaken of ik voor iemand ga werken waar geen rookverbod is. Of waar ik een eventuelen 2e hypotheek aan besteed. Dat wordt allemaal beslist door de overheid en dan zouden ze niet die mensen in bescherming kunnen nemen door een verbod op het tvprogramma te leggen?quote:Ik weet niet hoe oud je moeder is, maar een midlifecrisis min of meer krijgen toch wel veel mensen hoor
Maar goed, zal vast niet leuk zijn om te zien gebeuren. Doe er wat aan zou ik zeggen.
Ik bedoelde eigenlijk, dat het in het geval van jouw moeder misschien de moeite is, om te bekijken of de verandering er sowieso was en dat het nu aan dat astroverhaal vastzit. Ik kan me bijna niet voorstellen dat iemand louter en alleen door AstroTV van het pad raakt. Dan was daar sowieso al een onderliggende oorzaak lijkt me. Ik bedoelde dus dat het misschien goed zou zijn om daar naar te kijken, ipv je te richten op het verbieden van astrotv.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 23:43 schreef movenema het volgende:
[..]
Dat zal niet meevallen. Daarover is al gesproken in dit topic. De overheid zou dit moeten aanpakken is als idee naar voren gekomen. Prima, als het maar van de buis verdwint.
Ondergronds ???? Waar heb je het over ???quote:Op donderdag 14 augustus 2008 07:35 schreef Summers het volgende:
De maatschappij veroordeeld mensen zelf tot astro tv , als de wereld niet zo gek was geworden konden mensen gewoon over paranormale dingen praten , dat kan niet , je moet bijna wel ondergronds
Precies , voor sommige mensen is dat de eerste keer dat er openlijk over word gepraat en de eerste keer dat ze hun verhaal kwijt kunnen .quote:Op donderdag 14 augustus 2008 09:51 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ondergronds ???? Waar heb je het over ???
Astro-TV is zo'n beetje het meest commerciele wat er is, en het komt bij iedereen de huiskamer in !
Daar ben ik het wel met je eens dat ze alles moeten verbieden wat er van dat soort vuilnis op tv te vinden is. De reden waarom ik me vooral op Astrotv richt is dat het hier om mensen gaat die er geestelijk zo aan toe zijn dat ze geen goed onderscheid kunnen maken of kunnen overzien wat het werkelijk kost om ze aan de lijn te krijgen. Kijk bij die sexlijnen hebben die mensen nog een soort van "controle" op "het geleverde"' (als ze er niet opgewonden van worden dan bellen ze niet meer denk ik dan) Maar juist bij Astrotv waarbij de bellers zo belazerd worden (dat je echte paragnosten, astrologen enz aan de lijn krijgt) heb ik er zo'n moeite mee omdat de meeste bellers echt uit nood bellen. Bij een sexlijn krijg je niet die vrouw aan de lijn waarvan ze het plaatje laten zien maar je krijgt wel een vrouw aan de lijn. En dan ligt het eraan hoe goed die haar werk doet. Maar een goede paragnost, helderziende of wat ook zou volgens mij niet eens in een adem genoemd willen worden met Astrotv. En allemaal onder het mom van een gave hebben..jaja...een gave om mensen geld afhandig te maken meer is het niet. Maar zoals gezegd...als die hele shitzooi allemaal van de zender afgehaald kan worden dan heeeeel graaaaaaaag..quote:Voor de rest opzouten met alle belspellen en sms diensten en dat kan best met regels die voor alles gelden , een beetje tijdverspilling om alle aandacht op astro tv te richten en over 5 jaar komt iemand op het idee om de sexlijnen aan te pakken , en weer een andere tijd de sms diensten , als je niet iets aan alles doet , verzinnen de mensen achter astro tv weer net zo hard iets om geld te verdienen . pak het probleem aan en niet de symptomen .
Euh, nou, in het pré-internet tijdperk hoorde je toch echt wel verhalen van mensen die diep in de schulden kwamen omdat ze niet meer konden stoppen met bellen naar dat soort lijnen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:21 schreef movenema het volgende:
Kijk bij die sexlijnen hebben die mensen nog een soort van "controle" op "het geleverde"' (als ze er niet opgewonden van worden dan bellen ze niet meer denk ik dan)
quote:Euh, nou, in het pré-internet tijdperk hoorde je toch echt wel verhalen van mensen die diep in de schulden kwamen omdat ze niet meer konden stoppen met bellen naar dat soort lijnen.
Hetzelfde geldt voor de babbelboxen.
Ja, ik denk alleen dat daar het probleem niet zit. Ik heb al eerder gezegd dat ik van mening ben dat het concept van belTV hetzelfde is. Of er nou geldkoffers of nepconsulten aangeboden worden.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 12:03 schreef movenema het volgende:
[..]
Ik vind die lijnen ook niet ok laat dat duidelijk zijn. Maar het verschil vind ik wel dat het blijven bellen naar die sexlijnen/babbelboxen dan een verslaving is geworden. Ander probleem. Als ik jou grof laat betalen voor een advies omdat je door mij vertelt is dat ik een proffesionele hulpverlener ben maar ik blijk een krantenbezorger dan is dat toch oplichterij???
Ja zo zou je het kunnen zien. Dat is jou mening. Ik ben prima in staat om een dergelijk bedrog te doorzien en jij ook wel. Maar probeer jezelf eens voor te stellen dat je niemand hebt waar je bij terecht kan. Of dat je er geen familie mee wil lastig vallen. Het gaat mij dan ook niet om de mansen die prima in staat zijn om dat bedrog te doorzien. Of dat nou om babbelboxen/sexlijnen/kenteken aan/beltonenshit is. Daar zit de winst toch ook helemaal niet. De klappen vallen in de hoek waar labiele, kwetsbare mensen zitten die misschien niet zo lekker in hun vel zitten zoals jij en ik. Kijk eens verder dan je eigen persoontje.quote:Ja, ik denk alleen dat daar het probleem niet zit. Ik heb al eerder gezegd dat ik van mening ben dat het concept van belTV hetzelfde is. Of er nou geldkoffers of nepconsulten aangeboden worden.
Iemand die vaak naar AstroTV belt is net zo goed "verslaafd" daaraan.
Mjah, als je een beetje verder gelezen hebt wat ik zoals over dit onderwerp in de diverse topics over AstroTV geschreven heb (hier in dit topic nota bene: Edward van Erp van astro tv... WTF ), dan zou je kunnen weten dat ik dat wel degelijk doe. En dat we het eens zijn ook.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:02 schreef movenema het volgende:
Kijk eens verder dan je eigen persoontje.
Dat was niet mijn moeder maar de moeder van veiligheidsspeltje.quote:Wat ik alleen wilde zeggen is, dat jouw probleem met jouw moeder niet opgelost is als AstroTV van de buis is.
Oh, pardon, ik zit mensen door elkaar te halen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:01 schreef movenema het volgende:
[..]
Dat was niet mijn moeder maar de moeder van veiligheidsspeltje.
Ja, dat is dus precies wat ik zeg in die link waar ik naar refereerde twee posts terug...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:15 schreef movenema het volgende:
Voor wat betreft het verder kijken wat jou peroontje herzie ik mijn mening. Howeverrrr...ik vind dat je iets te kort door de bocht bent m.b.t. b.v de oplossing zoeken in de mensen die bellen. Ik ben het met je eens dat niet alleen Edward van Erp van de buis moet maar ook het betreffende programma net als alle andere geldklopperij telefoononzin. Alleen is deze topic gestart over Edward van Erp vandaar dat ik de anderen niet zo uitgebreid noem maar daar geld zeker hetzelfde voor.
wat is er mis met leuke glitterplaatjes ?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 09:19 schreef gids20 het volgende:
[gadget]<img src="http://i293.photobucket.com/albums/mm60/funpagina/krabbelaars/smile/54-smile007.gif" alt="www.krabbelaars.eu" />[/gadget] Meer Leuke Glitterplaatjes
Kotsen!
Ik den dat gids20 een glitterplaatje wilde plaatsen en datquote:wat is er mis met leuke glitterplaatjes ?
een reactie was op mijn vraag of er iemand iets had gehoord over een astro show die edward van erp zou gaan geven in het najaarquote:kotsen!
Aha thx snapte het al nietquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:19 schreef movenema het volgende:
[..]
Ik den dat gids20 een glitterplaatje wilde plaatsen en dat
[..]
een reactie was op mijn vraag of er iemand iets had gehoord over een astro show die edward van erp zou gaan geven in het najaar
Natuurlijk is het niet zo dat problemen (enkel) ontstaan door astrotv, maar het is niet onredelijk om te bedenken dat er mensen met serieuze psychologische problemen bellen naar zo'n lijn. Dan vind ik dat niet zomaar iedereen jou 'therapeutische hulp' mag bieden, vooral als deze hulp meer gebaseerd is op het genereren van meer geld voor de telefonist, door een hoge telefoonrekening, dan door het geven van goed, werkzaam advies aan de bellers. Ik ben er van overtuigd dat contact met astrotv-mensen contraproductief kan werken voor de psychische gezondheid van de bellers.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 09:36 schreef maedel het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk, dat het in het geval van jouw moeder misschien de moeite is, om te bekijken of de verandering er sowieso was en dat het nu aan dat astroverhaal vastzit. Ik kan me bijna niet voorstellen dat iemand louter en alleen door AstroTV van het pad raakt. Dan was daar sowieso al een onderliggende oorzaak lijkt me. Ik bedoelde dus dat het misschien goed zou zijn om daar naar te kijken, ipv je te richten op het verbieden van astrotv.
het zou me niks verbazen als ze dat niet deden , zo huichelachtig is men wel .quote:Op maandag 1 september 2008 18:14 schreef maedel het volgende:
RTL stopt met Astrotijd en Astro
Zo, da's één.
Nou hoop ik dat de SP zich ook sterk maakt tegen die andere belspellen...
Ik hoop dat je dat wel met zo'n geile meisjesstemmetje typte.quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:15 schreef Summers het volgende:
Ah fijn , dan kan ik nu ongestoord achter elkaar zappen en naar blote tieten kijken en vrouwen met hun benen wijd dag in dag uit en alleen nog maar geld kwijt zijn aan sex sex en nog eens sex .
Yep , sms Summers of je postcode en wie weet wat er kan gebeurenquote:Op dinsdag 2 september 2008 19:58 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik hoop dat je dat wel met zo'n geile meisjesstemmetje typte.
Hoort erbij
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |