Maar ze zijn voor het grootste gedeelte wel allemaal weggelopen naar de Pvv, het Cda en de VVD volgens mij.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:20 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Dit
[..]
botst m.i. met :
[..]
want hun electoraat zit toch grotendeels in die 'smalschouderige zwakkere groepen'.
Menig oud-(ere)ex-) pvda-er zit nu bij - / stemt SP.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:22 schreef Tomatenboer het volgende:
Maar ze zijn voor het grootste gedeelte wel allemaal weggelopen naar de Pvv, het Cda en de VVD volgens mij.
Knuppel, dit topic is van 2008, dus van voor de centrale topics. Maar als je doorgaat met het topic verzieken kan het zo dicht en verder in het centrale PvdA topic.quote:Op maandag 16 mei 2011 22:42 schreef fokthesystem het volgende:
Felicitaties zijn op hun plek, POL ontdoet zich eindelijk van grote partij X topics die als een stortplaats gebruikt moeten worden!![]()
Bron: http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)ond-PVV-facist.dhtmlquote:PvdA-raadslid twittert: Droplul, botte hond, PVV-facist
Droplul, botte hond, PVV-facist. Het Amersfoortse raadslid Youssef el-Messaoudi gebruikt op Twitter termen die je niet zou verwachten van een politicus. De rechtenstudent, die de PvdA-stemmer vertegenwoordigt in de Amersfoortse raad, ziet zelf weinig bezwaar. 'Ik laat mij niet uitschelden zonder weerwoord.'
Youssef el-Messaoudi (@Yous033) kreeg afgelopen weekend het een en ander naar zijn hoofd geslingerd, nadat hij twitterde over de ophef die volgde op het verstoren van een rouwstoet door Amersfoortse basisschoolleerlingen.
Het raadslid schreef de bedreigingen, die na het incident bij de basisschool binnenkwamen, toe aan aanhangers van de PVV. 'Hoe ziek in je kop ben je als je een basisschool gaat bedreigen, stelletje PVV fascisten.' Deze harde bewoording viel blijkbaar niet bij iedereen in goede aarde.
De PvdA'er, met onder andere de portefeuilles 'jeugd en jongeren' en 'integratie en inburgering' zet zich vaker af tegen wat hij noemt 'het stompzinnige groepsdenken van zijn PVV-collega's'. Zo schrijft el-Messaoudi op de website van de PvdA: 'Het heeft veel weg van een virus dat in Nederland zich in rap tempo verspreid. Moedervirus Geert besmet Nederland, en iedereen is in de ban van de angst als het maar enigszins te maken heeft met de Islam of allochtoon.'
Youssef el-Messaoudi is in Amersfoort een van de zes leden van de PvdA-fractie. Vorig jaar was hij kandidaat lijsttrekker voor de partij. PvdA Amersfoort wilde vanochtend niet reageren.
Ook dat, inderdaad. Maar ik vind zijn taalgebruik minstens zo storend. Dit soort gedrag valt toch totaal niet te rijmen met de 'fatsoenlijke' koers van Job Cohen?quote:Op maandag 27 juni 2011 12:51 schreef Pietverdriet het volgende:
Het Amersfoortse raadslid Youssef el-Messaoudi kan zich beter met het echte probleem gaan bezig houden als te lopen janken over de reacties erop
quote:Amersfoort - Een PvdA-raadslid uit Amersfoort heeft zijn partij dit
weekeinde behoorlijk in diskrediet gebracht. Youssef el-Messaoudi liet zich
op Twitter uit in termen over de PVV, die je niet direct zou verwachten van
een politcus.
Nadat het gemeenteraadslid PVV-aanhangers beschuldigde van het bedreigen van
medewerkers van de in opspraak geraakte Bilalschool, liep een discussie op
Twitter volledig uit de hand.
De islamitische Bilalschool uit Amersfoort kwam vorige week negatief in het
nieuws, omdat leerlingen van die school hun middelvingertjes opstaken naar
een passerende rouwstoet. Ook zouden de jeugdige scholieren kwetsende leuzen
hebben gescandeerd. De school ontving daarop enkele serieuze dreigementen.
"Afkomstig van PVV-aanhangers", zo meende PvdA-raadslid Youssef
el-Messaoudi. "Hoe ziek in je kop ben je als je een basisschool gaat
bedreigen, stelletje PVV-fascisten", schreef hij op Twitter.
Een aantal Twitteraars reageerde furieus op de aantijgingen waarop
el-Messaoudi op merkwaardige wijze in de verdediging schoot. Hij noemde hen
in de 'discussie' onder meer droplul, botte hond en PVV-facist.
Moedervirus Geert
El-Messaoudi heeft het sowieso niet op de PVV., zo blijkt uit informatie
over zijn persoon op de website van de PVV. Daarop zet hij zich af tegen het
"het stompzinnige groepsdenken van zijn PVV-collega's". Verder schrijft hij:
"Het heeft veel weg van een virus dat in Nederland zich in rap tempo
verspreid. Moedervirus Geert besmet Nederland, en iedereen is in de ban van
de angst als het maar enigszins te maken heeft met de Islam of allochtoon 1 van de bronnen:
http://www.nujij.nl/polit(...)artij.12807413.lynkx
Bedankt dat je mij hoger acht dan degenen voor me, maar je had hier al in kunnen grijpen :quote:Op dinsdag 17 mei 2011 17:56 schreef du_ke het volgende:
Knuppel, dit topic is van 2008, dus van voor de centrale topics. Maar als je doorgaat met het topic verzieken kan het zo dicht en verder in het centrale PvdA topic.
Dus niet allerlei irrelevante persberichtjes maar echt inhoud op het onderwerp aub.
Waarom? Ik ben zelf de topicstarter en heb er heel bewust voor gekozen om dit topic weer naar boven te halen, gezien de actualiteit. Door die betreffende column laaide de discussie weer op. In een topic over Amy Winehouse heb ik vorige week precies hetzelfde gedaan.quote:Op maandag 27 juni 2011 14:33 schreef fokthesystem het volgende:
Bedankt dat je mij hoger acht dan degenen voor me, maar je had hier al in kunnen grijpen :
PvdA moet schoon schip maken
Na jou volgden er nog tig. En aub verder in FB anders gaan we ook nog offtopic.quote:
En dan de PVV een gebrek aan intolerantie verwijtenquote:Op maandag 27 juni 2011 14:20 schreef fokthesystem het volgende:
PvdA moet schoon schip maken? ja inderdaad, deze kan ook wel ff onder een koude waterkanon straal... :
[..]
Zo is de pvda.quote:Op maandag 27 juni 2011 15:20 schreef StarGazer het volgende:
En dan de PVV een gebrek aan intolerantie verwijten
Bron: http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)di-heeft-spijt.dhtmlquote:Scheldend PvdA-raadslid El Messaoudi heeft spijt
Gemeenteraadslid voor de PvdA in Amersfoort Youssef El Messaoudi heeft spijt van zijn woordkeuze in een recente discussie op Twitter. 'Ik heb krachttermen gebruikt, die ongepast waren voor een raadslid. Dat zal niet meer gebeuren.' El Messaoudi schold op Twitter mensen uit voor 'droplul', 'botte hond' en 'pvv-fascist'.
PvdA-afdelingsvoorzitter Wanda Dijkstra meldt in een schriftelijke reactie dat El Messaoudi is doorgeschoten in zijn reactie op bedreigingen die een islamitische basisschool ontving, nadat leerlingen een rouwstoet verstoorden. Ze betreurt de woordkeuze van haar partijgenoot. 'Youssef heeft zich door zijn emoties laten leiden. Hij trok het zich erg aan dat er mensen bedreigd en uitgescholden zijn die niets met die verstoringen te maken hebben.'
'Het moge duidelijk zijn dat de PvdA zich als één man schaart achter de slachtoffers van de rouwstoetverstoringen. Wij leven mee met de mensen die dit hebben moeten doormaken en we blijven ons ervoor inzetten dat dit wordt aangepakt', aldus Dijkstra.
Dat duurde erg kort dan die spijt!quote:Op maandag 27 juni 2011 20:59 schreef Elfletterig het volgende:
Scheldend-PvdA-raadslid-El-Messaoudi-heeft-spijt.dhtml
Jouw selectieve verontwaardiging rond de PvdA komt mij als mede-user langzamerhand de neus uit.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:20 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Dat duurde erg kort dan die spijt!![]()
http://twitter.com/#!/Yous033
Tja, de pvda maakt meer kapot dan ons lief is he, "dat domino-effect door" in heel NL, en dan krijg jij nog de hapklare deel-info brokken.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:26 schreef JoaC het volgende:
Jouw selectieve verontwaardiging rond de PvdA komt mij als mede-user langzamerhand de neus uit.
Je lijkt een wat ongezonde fixatie te hebben waardoor je met een iets gekleurde bril post heb ik het idee.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:32 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Tja, de pvda maakt meer kapot dan ons lief is he, "dat domino-effect door" in heel NL, en dan krijg jij nog de hapklare deel-info brokken.
Het is gewoon niet normaal hoe de pvda de partijen die ze de naam van slecht gedrag geven, cda, vvd, pvv, telkens voorbij rennen in allerlei niet-goede politieke opzichten. En dat per jaar/maand/week erger lijkt het wel.
Ach, de PVV wint qua incidenten ten opzichte van bestaansduur, maar zodra er weer een incident bij de PVV is, komen er weer mensen met zaken van soms 30 jaar geledenquote:Op maandag 27 juni 2011 23:32 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Tja, de pvda maakt meer kapot dan ons lief is he, "dat domino-effect door" in heel NL, en dan krijg jij nog de hapklare deel-info brokken.
Het is gewoon niet normaal hoe de pvda de partijen die ze de naam van slecht gedrag geven, cda, vvd, pvv, telkens voorbij rennen in allerlei niet-goede politieke opzichten. En dat per jaar/maand/week erger lijkt het wel.
Wat ook kan is dat teveel mensen in het wild schreeuwen, en te weinig mensen met constructieve visies komen op de toekomst, en daarna elk mooi woord parafraseren.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:38 schreef fokthesystem het volgende:
Wat ook kan is dat google alerts netjes laat zien welke partij de mooiste van het land is en welke niet en dat te velen een lasbril ophebben
Ik ben dit deels met je eens. En het is ook wat mij als voormalig PvdA-stemmer enorm ergert en voorlopig een behoorlijk eind bij deze partij weghoudt. Qua koers en politieke opvattingen ben ik het op veel terreinen met de PvdA eens (maar daar gaat dit topic niet over). Maar er zijn te veel mensen die niet geloofwaardig zijn als vertegenwoordiger van PvdA-gedachtegoed.quote:Op maandag 27 juni 2011 23:32 schreef fokthesystem het volgende:
Tja, de pvda maakt meer kapot dan ons lief is he, "dat domino-effect door" in heel NL, en dan krijg jij nog de hapklare deel-info brokken.
Het is gewoon niet normaal hoe de pvda de partijen die ze de naam van slecht gedrag geven, cda, vvd, pvv, telkens voorbij rennen in allerlei niet-goede politieke opzichten. En dat per jaar/maand/week erger lijkt het wel.
Goede reactie hieromtrent, wat passages :quote:Op zondag 17 juli 2011 21:30 schreef fokthesystem het volgende:
Schoon schip, straatje....
http://www.stand.nl/polit(...)atje-schoon-te-vegen
Heerlijk... De week beginnen met een post die kwa domheid toch mee kan dingen naar de domste post van de week!quote:Op maandag 18 juli 2011 12:03 schreef Zienswijze het volgende:
Het probleem met de PvdA is dat het salonsocialisten zijn. De echte socialisten vind je bij de SP.
Wat is er niet waar aan dan?quote:Op maandag 18 juli 2011 12:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Heerlijk... De week beginnen met een post die kwa domheid toch mee kan dingen naar de domste post van de week!
PvdA/salonsocialisten/echte/socialisten/SP. Die woorden zijn onwaar. De rest is met name versiering, dus ik had ook "alles" kunnen zeggen.quote:
De PvdA komt niet voor "de gewone man" op.quote:Op maandag 18 juli 2011 12:53 schreef DS4 het volgende:
[..]
PvdA/salonsocialisten/echte/socialisten/SP. Die woorden zijn onwaar. De rest is met name versiering, dus ik had ook "alles" kunnen zeggen.
Natuurlijk wel.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:02 schreef Zienswijze het volgende:
De PvdA komt niet voor "de gewone man" op.
Kan je voorbeelden geven?quote:Op maandag 18 juli 2011 13:25 schreef DS4 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel.
De SP doet dat juist niet. Die beloven dingen die niet waar te maken zijn. Zoals het spreekwoord zegt: veel beloven, weinig geven, doet een gek in vreugde leven.
Waarvan akte!
Dit dus, de PVDA bestaat uit zoveel stromingen dat bepaalde waarden gewoon door elkaar heen lopen hetgeen het zelfs voor de leden van de PVDA niet meer overzichtelijk is. "Oh, we mogen niet tegen homo's en discriminatie zijn maar diverse van onze leden zijn dit openlijk wel..."quote:Op vrijdag 2 mei 2008 17:16 schreef HeatWave het volgende:
Zo mooi is dat, gelul over tolerantie maar zelf echt een homohater klasse A zijn.
Sorry voor de bash, maar ik vind dat dus TYPISCH Pvda eigenlijk...
En bij de PvdA kan je wel je eigen mening ofzo uiten? Ik herinner me nog Jami die ex-moslim is en waar zijn uitspraken niet al te goed bij de PvdA zijn gevallen.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:59 schreef DS4 het volgende:
Ja, bij de SP hebben ze er wel voor gezorgd dat een eigen mening niet meer mag. Dat lukt ze in Noord-Korea ook altijd zo goed.
Het is natuurlijk maar waar je prioriteiten legt.
Er is gewoon ruimte voor discussie en afwijkende meningen. Maar als je echt tegen de kernwaarden in gaat, dan moet je jezelf afvragen of je wel bij de juiste partij zit.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:21 schreef Zienswijze het volgende:
En bij de PvdA kan je wel je eigen mening ofzo uiten? Ik herinner me nog Jami die ex-moslim is en waar zijn uitspraken niet al te goed bij de PvdA zijn gevallen.
Aha, dus geen volledige vrijheid van meningsuiting.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:24 schreef DS4 het volgende:
[..]
Er is gewoon ruimte voor discussie en afwijkende meningen. Maar als je echt tegen de kernwaarden in gaat, dan moet je jezelf afvragen of je wel bij de juiste partij zit.
Maar een grote partij kent altijd stromingen.
Jawel, maar dat is geen vrijbrief om maar alles te roepen. Veel mensen begrijpen vrijheid van meningsuiting niet en denken dat je dan maar alles moet kunnen zeggen. Nou, dat is niet zo. Dat hangt gewoon van de setting af.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:27 schreef Zienswijze het volgende:
Aha, dus geen volledige vrijheid van meningsuiting.
Aha, dus blijkbaar geen haar beter dan de SP.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:29 schreef DS4 het volgende:
[..]
Jawel, maar dat is geen vrijbrief om maar alles te roepen. Veel mensen begrijpen vrijheid van meningsuiting niet en denken dat je dan maar alles moet kunnen zeggen. Nou, dat is niet zo. Dat hangt gewoon van de setting af.
Als je in functie bent moet je je gewoon aanpassen aan jouw functie.
Jij kent alleen zwart en wit? Geen wonder dat je in de sprookjes van de SP gelooft!quote:Op maandag 18 juli 2011 14:31 schreef Zienswijze het volgende:
Aha, dus blijkbaar geen haar beter dan de SP.
Feitelijk juist? De interpretatie van de Koran en of je wel of niet een moslim bent zijn net zulke keiharde feiten als natuurkunde? Lijkt me juist niet, zo'n uitspraak blijft immer normatief.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 17:31 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het probleem is dat er zo hysterisch wordt gedaan over een uitspraak die gewoon feitelijk juist en heel gematigd is. Net zoals de uitspraak dat homoseksualiteit volgens de bijbel niet mag even feitelijk juist als gematigd is.
Ik ben zo'n beetje het tegenovergestelde van een socialistische partij. Echter, als een socialist zou zijn, dan stem ik liever SP (die nog voor de arbeider opkomt) dan een partij als de PvdA.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:33 schreef DS4 het volgende:
[..]
Jij kent alleen zwart en wit? Geen wonder dat je in de sprookjes van de SP gelooft!
Ik zeg dat je er in gelooft. Niet dat je niet voor de boze wolf kan juichen...quote:Op maandag 18 juli 2011 14:35 schreef Zienswijze het volgende:
Ik ben zo'n beetje het tegenovergestelde van een socialistische partij. Echter, als een socialist zou zijn, dan stem ik liever SP (die nog voor de arbeider opkomt) dan een partij als de PvdA.
Ja, want de PvdA wilt keihard bezuiningen? Onee, het wil slechts 14 miljard bezuiningen. Derest laat men (rente over de hoge staatsschuld) over aan de volgende generatie.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:36 schreef DS4 het volgende:
waar de PvdA ook de ballen heeft om een minder leuke boodschap te brengen, want er zijn ook partijen die wel verantwoordelijkheid moeten nemen.
Nou dat zagen we toen JM voor de verkiezingen al bekend maakte : niet met dit cda onder balkenbende of verhagen. -1 weer dsquote:Op maandag 18 juli 2011 14:36 schreef DS4 het volgende:
Jij gelooft dat de SP op komt voor de arbeider. Dat is een fabel. Ze zijn gewoon uit op macht
De pvda heeft geen ballen, die heeft slechts mazzel dat het volk dat op hen stemt een slecht geheugen heeft, politiek-dom zijn, of dus gewoon subsidie graaiers dan wel familie/vrindjes die de opdrachten krijgen.quote:(overigens, dat doen alle partijen) en om dat te bereiken verkopen ze sprookjes, waar de PvdA ook de ballen heeft om een minder leuke boodschap te brengen, want er zijn ook partijen die wel verantwoordelijkheid moeten nemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |