quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:35 schreef AnTjUh het volgende:
claire tegen brian: uiteindelijk heb jij er helemaal niks mee te maken
nienke vind het wel loyaal van claire
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:36 schreef AnTjUh het volgende:
brian: en huub als het andersom was??
huub : dat maakt mij niks uit
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:38 schreef beequeen het volgende:
Rat: Mag ik vragen waar de grens ligt ( gaat over vreemdgaan).
Claire: Nee.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 13:18 schreef beequeen het volgende:
Amanda: Ik zie ze lopen in de tuin, kan ik niet even snel naar de MB?
Brian: Wie zie je lopen?
Amanda : De boze buurvrouw.
Is er weer een bezichtiging ofzo?
Palma maakt zich overigens zorgen over de splinterfactor van de nieuwe tuinmeubels, het gros van de COS vindt het sinaasappelkistjeshout, ik meen vorige week soortgelijke tuinmeubels van steigerplanken te hebben gezien.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 13:30 schreef beequeen het volgende:
Jaap komt het kantoor binnen en zegt: Ik had bijna mijn winstkansen verspeeld net.....SL.
Ze zitten echt met hun vinger boven de SL knop.
Dit is de COS, hier wordt over de streams gepraat.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 14:52 schreef Disana het volgende:
Jaap praat een beetje spottend over de fora. Over de usb stick die hij kwijt is, over Brian en Amanda die altijd worden voorgetrokken. Palma geeft voor er geen verstand van te hebben. Maar het is natuurlijk wel allemaal waar, voegt Jaap toe.
hoe spottend?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:13 schreef Disana het volgende:
Mijn bericht uit de vorige COS:
Jaap praat een beetje spottend over de fora. Over de usb stick die hij kwijt is, over Brian en Amanda die altijd worden voorgetrokken. Palma geeft voor er geen verstand van te hebben. Maar het is natuurlijk wel allemaal waar, voegt Jaap toe.
Ik vind hem ook niet zo leuk de laatste tijd. Heel berekenend, weinig spontaan, niets geven, niets laten zien.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 14:55 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik walg op het moment eeen beetje van Jaap! Ik vind het een laffe slappe zak
en dat wil dan een succesvolle entertainer worden...quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind hem ook niet zo leuk de laatste tijd. Heel berekenend, weinig spontaan, niets geven, niets laten zien.
Beetje erg lullig ook dat hij zo over ons doet, hij kan zich beter druk maken om de sukkel LS die zijn site zo'n beetje heeft overgenomen.
Denigrerend, laatdunkend. Helemaal geen waardering. Eerder riep hij al iets naar Huub, waarop Huub zei 'Ja die usb stick die je kwijt bent he'. Toen ging hij verder tegen Palma, nou nou nou, wat die fora allemaal beweerden.quote:
wat zegt hij precies?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:15 schreef eusjuh het volgende:
Tjonge zeg Jaap vindt echt iedereen van de fora's maar belachelijk.Nou mijn sms voor Jaap kan dus vervallen!
Dat hij zich rot moest lachen om de info die hij kreeg en dat er complot theorieen zijn die te stom zijn enz enz!Hij vergeet ff dat wij het moeten doen met wat we te zien/horen krijgen en dat de info voor hem bedoeld was om hem te helpen in het spel.Lullig om die mensen dan nu af te zeiken.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:15 schreef Copycat het volgende:
Wat zegt Jaap precies over fora?
MrD die op bijna alle fora een ban heeft omdat hij ook graag mensen tot op het bot beledigdquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:23 schreef Disana het volgende:
Blijkbaar schat Jaap ons en masse niet hoger in dan die Lekker Simpel aka MrD die zijn site vol kladdert met simplistisch geblaat.
Dus we halen ons van alles in ons hoofd wat te absurd voor woorden is. Amanda is dus niet de dochter van Moear en Brian niet de gedoodverfde winnaar en eigenlijk wel een begenadigd denker en spreker?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:18 schreef eusjuh het volgende:
Dat hij zich rot moest lachen om de info die hij kreeg en dat er complot theorieen zijn die te stom zijn enz enz!Hij vergeet ff dat wij het moeten doen met wat we te zien/horen krijgen en dat de info voor hem bedoeld was om hem te helpen in het spel.Lullig om die mensen dan nu af te zeiken.
Mag Jaap blij mee zijn, een vriend die de boel aan zo'n dom figuur over doet.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:26 schreef eusjuh het volgende:
[..]
MrD die op bijna alle fora een ban heeft omdat hij ook graag mensen tot op het bot beledigd
Zal Jaapie blij mee zijn als LS hem na 22 mei continu stalktquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:23 schreef Disana het volgende:
Blijkbaar schat Jaap ons en masse niet hoger in dan die Lekker Simpel aka MrD die zijn site vol kladdert met simplistisch geblaat.
Karma!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:28 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zal Jaapie blij mee zijn als LS hem na 22 mei continu stalkt
Gok dat na ongeveer een maand er een contactverbod voor LS
Ik denk dat er voornamleijk 1 iemand vuile spelletjes speelt en dat is voornamelijk Jaap. Hij stookt op een stiekume manier. Hij is gewoon laf en achterbaks. Ik hoop echt dat Huub voor Claire kiest.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:33 schreef Dementor het volgende:
Huub heeft te vuil spel gespeeld, ik gun Jaap de winst.
Nou Jaap had ook een behoorlijk smerig aandeel in heel veel dingen.Hij was vaak de bedenker van de meest nare plannen.Huub voert graag dingen uit en dat is zijn eigen verantwoordelijheid maar Jaap had er zeker wel een flink aandeel in!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:33 schreef Dementor het volgende:
Huub heeft te vuil spel gespeeld, ik gun Jaap de winst.
Jaap had het specifiek over de info die hij kreeg in de speciale topics voor hem.Daar staat puur in wat de streamer gezien/gehoord heeft!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:36 schreef Lobasca het volgende:
Kan me er niet druk om maken, wat Jaap vindt. En er worden natuurlijk ook dikwijls achterlijke dingen geschreven
Oh...daar heb ik niet gepostquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:39 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Jaap had het specifiek over de info die hij kreeg in de speciale topics voor hem.Daar staat puur in wat de streamer gezien/gehoord heeft!
En de rest denkt net zo.Zal ook echt geen een sms je sturen.Hun een beetje helpen en gewoon uitgelachen worden.Zijn zelfs fans die dingen sturen enz,gek zijn ze.Besteed je geld lekker aan jezelf of geef iemand waar je van houd iets moois.Ze zijn het allemaal niet waard daar in die villa.Maar ze vergeten dat ze er dankzij de kijkers kunnen vakantie vieren.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:13 schreef Disana het volgende:
Mijn bericht uit de vorige COS:
Jaap praat een beetje spottend over de fora. Over de usb stick die hij kwijt is, over Brian en Amanda die altijd worden voorgetrokken. Palma geeft voor er geen verstand van te hebben. Maar het is natuurlijk wel allemaal waar, voegt Jaap toe.
Ik heb wel wat maar lukt me nooit om ze hier te plaatsenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:41 schreef Dementor het volgende:
Zijn er foto's van de grime van gisteravond?
Zo is datquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:46 schreef rooie3 het volgende:
[..]
En de rest denkt net zo.Zal ook echt geen een sms je sturen.Hun een beetje helpen en gewoon uitgelachen worden.Zijn zelfs fans die dingen sturen enz,gek zijn ze.Besteed je geld lekker aan jezelf of geef iemand waar je van houd iets moois.Ze zijn het allemaal niet waard daar in die villa.Maar ze vergeten dat ze er dankzij de kijkers kunnen vakantie vieren.
Oh...dat dan weer welquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:47 schreef Ziet het volgende:
jaap mocht toch niet meer over de fora praten?
misschien dat hij het dan op deze manier laat blijken, dat hij het toch allemaal gelezen heeft
(nu werd er niet gebeld dat hij moest stoppen
en hij heeft toch aan het einde laten blijken dat hij ook vindt dat de info klopt)
Zeker weten doe je bij Jaap niets. Maar als hij het had geloofd (usb stick, voortrekken Brian en Amanda), dan hebben we daarop in elk geval geen enkel handelen mogen zien. Als het een truc was, dan heeft hij het behoorlijk lullig gebracht.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:47 schreef Ziet het volgende:
jaap mocht toch niet meer over de fora praten?
misschien dat hij het dan op deze manier laat blijken, dat hij het toch allemaal gelezen heeft
(nu werd er niet gebeld dat hij moest stoppen
en hij heeft toch aan het einde laten blijken dat hij ook vindt dat de info klopt)
Als Jaap alleen info heeft van LS en Nowlife kan ik me daar niet over verbazen eigenlijk.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:18 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Dat hij zich rot moest lachen om de info die hij kreeg en dat er complot theorieen zijn die te stom zijn enz enz!Hij vergeet ff dat wij het moeten doen met wat we te zien/horen krijgen en dat de info voor hem bedoeld was om hem te helpen in het spel.Lullig om die mensen dan nu af te zeiken.
Die moest de training eerder stoppen omdat hij dan ff kan douche enzo. Hij moest rond 4 uur klaar zijn van Nienke.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:55 schreef beequeen het volgende:
Waar is Brian? Zijn script doornemen bij de FEBO zodat hij een beetje uit de verf komt tijdens zijn 3 uur durende radio optreden?
hij noemde fok! anders ookquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:56 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als Jaap alleen info heeft van LS en Nowlife kan ik me daar niet over verbazen eigenlijk.
Gewoon vanaf hier de COS van gisteravond doorscrollen: DGK [COS # 3394] Waar Jaap het slachtoffer is van Clairequote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:41 schreef Dementor het volgende:
Zijn er foto's van de grime van gisteravond?
Mwah, de immer doorgaande hysterie op FOK! over die USB-stick was ook te lachwekkend voor woordenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:56 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als Jaap alleen info heeft van LS en Nowlife kan ik me daar niet over verbazen eigenlijk.
Vreemd, hij bedankte ook FOK! voor de info of was dat voor de vorm? Ik weet dat Nolife schreef dat er zelfs iemand naast hem zat toen hij belde met iemand van dat forum.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:56 schreef yvonne het volgende:
Als Jaap alleen info heeft van LS en Nowlife kan ik me daar niet over verbazen eigenlijk.
Was dat toen niet met die fan dag van Huub? Jaap voelt zich ubermensch... zijn sociale te kortkomingen komen er goed uit.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:18 schreef avonne het volgende:
[..]
wat zegt hij precies?
Hij had het eergisteren over die vrouw van nowlive in rolstoel. Die werd vierkant door hem uitgelachen. En ik kreeg niet de indruk dat ze nou echt iets raars had gedaan.
Joh, onze wraak is dat deze over het paard getilde miljonair wannabees binnen notime history zijnquote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vreemd, hij bedankte ook FOK! voor de info of was dat voor de vorm? Ik weet dat Nolife schreef dat er zelfs iemand naast hem zat toen hij belde met iemand van dat forum.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:07 schreef beequeen het volgende:
Rattin gaat in een mooi lingerie setje slapen, mag het dan wel FEBO?
Mooi.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 15:18 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Dat hij zich rot moest lachen om de info die hij kreeg en dat er complot theorieen zijn die te stom zijn enz enz!Hij vergeet ff dat wij het moeten doen met wat we te zien/horen krijgen en dat de info voor hem bedoeld was om hem te helpen in het spel.Lullig om die mensen dan nu af te zeiken.
Ach ja, alles is vergankelijk, ook DGK.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:07 schreef yvonne het volgende:
Joh, onze wraak is dat deze over het paard getilde miljonair wannabees binnen notime history zijn
Wie is Rosanne?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:13 schreef farscapevr6 het volgende:
rosanne, ik weet dat er heel veel mannen zijn
Ik durfde het niet te vragenquote:
ff een andere versie dan, als far m ook al gepost had:quote:
Dat zeg ik, 100% NL Kutmuziek.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:20 schreef farscapevr6 het volgende:
das dat liedje van net![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=9JTa5ZWv7J0
ach ben ook meer van de jazz, blues etc maar af en toe ook wel lekker, soort patatje met terwijl ik t liefste biefstuk hebquote:
Yeaaaahhhh, Cc is volgens mij nu onderweg naar Eemnes, I'm sure.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:27 schreef Varen het volgende:
Je moet een gedicht voor Brian brengen bij DGK en de eerste krijgt dan een Tshirt of overhemd
met handtekening van Brian.
Hey sneaky ratquote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:27 schreef Varen het volgende:
Je moet een gedicht voor Brian brengen bij DGK en de eerste krijgt dan een Tshirt of overhemd
met handtekening van Brian.
Ik zou aan Brian vragen of hij de naam van Amanda's moeder op het shirt wil zetten.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:27 schreef Varen het volgende:
Je moet een gedicht voor Brian brengen bij DGK en de eerste krijgt dan een Tshirt of overhemd
met handtekening van Brian.
Je mag dan tegen Brian zeggen wat er op moet staan.
HAHHAHAHA, Geweldig gewoon... ik lig dubbel!!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hey sneaky rat
Wat ben ik jou zat
Samen met je del
Wat denk je nu wel?
Kindjes van God?
Ik lach me verrot
Je bent het niet waard.
Je kop in een taart
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hey sneaky rat
Wat ben ik jou zat
Samen met je del
Wat denk je nu wel?
Kindjes van God?
Ik lach me verrot
Je bent het niet waard.
Je kop in een taart
Nou rijden, vol speed naar DGK, je kan het.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hey sneaky rat
Wat ben ik jou zat
Samen met je del
Wat denk je nu wel?
Kindjes van God?
Ik lach me verrot
Je bent het niet waard.
Je kop in een taart
Oh jij rat ik wou dat huub geen alcoholverbod had.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:31 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hey sneaky rat
Wat ben ik jou zat
Samen met je del
Wat denk je nu wel?
Kindjes van God?
Ik lach me verrot
Je bent het niet waard.
Je kop in een taart
Dat wordt lachequote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:33 schreef mazaru het volgende:
Jemig!!
Rat moet gitaar spelen op de radio
Ik denk niet dat ik er in kom.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:33 schreef Varen het volgende:
[..]
Nou rijden, vol speed naar DGK, je kan het.
Dan zien we je live
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:36 schreef Kinga het volgende:
Ik lig nog steeds helemaal strak om je rijmpje mazaru![]()
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:40 schreef Kinga het volgende:
HAHAHAHAHAHAHA
Hij heeft de jaloezie eruit gesloopt!!!!
Nicky? Nienke heet ze.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:46 schreef Varen het volgende:
Nicky vraagt of Brian bang is.
Brian is harstikke chill.
Harstikke chill!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:47 schreef Varen het volgende:
Brian drinkt binnen 15 min.zijn 2e biertje
Als ze slim zijn verbieden ze dat bij 100% het zal ze namelijk zo maar heel wat luisteraars kunnen kostenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:52 schreef Scandalous het volgende:
Oh lord, Brian wil zijn nummer over alleenstaande moeders freestylen
Ik zit helemaal klaar voor zijn weergaloze humor.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:57 schreef Scandalous het volgende:
'ik ga lekker kletsen, elk uur een gedicht voorlezen, grapjes maken..'
Ik ook! Al is het altijd zo moeilijk om te typen wat hij zegt, halverwege snap ik het niet meerquote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik zit helemaal klaar voor zijn weergaloze humor.
Hij is on stream hè, komt toch cool over? Mijn hemel, wat een pauper.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 16:59 schreef Disana het volgende:
Maak je betere radio met een petje op?
Gisteren via internet stream 6500.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:05 schreef chufi het volgende:
Net vroeg Brian hoeveel luisteraars er waren.. Techno boy antwoordt iets van 650, normaal is het rond de 400.
Brian denkt dat het er 650.000 zijn
Dat was te verwachten, he.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:10 schreef mootie het volgende:
Yep, Brian wil dit elke dag doen.
We kunnen weer een talent bijschrijven op de eindeloze lijst.
Sterker nog, die rat draagt Nienke op wat ze moet doen en zeggen, het moet niet gekker worden.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:10 schreef Disana het volgende:
Wat een opgefokte presentatie.
Kon het niet laten, maar het nivo is sprekend : Van Meintje uit Drachten :quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:09 schreef beequeen het volgende:
Oh jee, we kunnen niet meer mailen, de box is volgestroomd. Wie denk je dat er mailen, ik gok op....
![]()
http://www.brianamanda.mygb.nl/
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sterker nog, die rat draagt Nienke op wat ze moet doen en zeggen, het moet niet gekker worden.
Volgende Palmpje is onderweg, over een uur is die rat als een slagschip.
Ik zei het toch?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:14 schreef chufi het volgende:
Kon het niet laten, maar het nivo is sprekend : Van Meintje uit Drachten :
ik hep dit mailen ge stuurt
100 NL luuk dat julie in de kooi zijn.
een vraag je voor brian ik weet dat je niet wil trouwen maar jij als een romantiesenman.
waar oom miet verloven in de kooi.
vraag het is op een romantiesen nanier en ik weet dat amanda seker ja segt.
groetjes meintje uit drachten
Ja, maar die aardige meid had echt beter lerares kunnen blijven.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sterker nog, die rat draagt Nienke op wat ze moet doen en zeggen, het moet niet gekker worden.
Volgende Palmpje is onderweg, over een uur is die rat als een slagschip.
Uh oh, wat heb je geschreven.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:21 schreef Scandalous het volgende:
Ben benieuwd of mijn mailtje wordt voorgelezen![]()
Ja hier!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:14 schreef Scandalous het volgende:
Je kunt dus een gedicht mailen voor Brian? En het moet wel een beetje leuk zijn, zegt ze.
Waar is Copycat?!
Vertelquote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:21 schreef Scandalous het volgende:
Ben benieuwd of mijn mailtje wordt voorgelezen![]()
Ik bescherm je met mijn leven...hands off van Cc, de enige echte copywriter van FOK!.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:24 schreef Copycat het volgende:
Ja hier!
Werk enzo ...
Maar no way dat ik een gedicht ga sturen. Voor je het weet vindt Brian het geweldig en gaat ie me stalken. Of vindt ie het afschuwelijk en gaan Netty en Kenny me stalken. Met messen.
ze zei er wel snel bij dat ze met alle artiesten flirt.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:25 schreef akveor het volgende:
Nienke: Jullie vinden het toch niet erg dat ik een beetje loop te flirten...?
Brian vind het niet erg die flirt gewoon terug. Amanda vind het ook niet erg.
Nee zolang er niemand met amanda flirt is het niet erg... toch Brian?
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:28 schreef TwiNNijN het volgende:
kan er iemand een slijmgedicht maken waarbij alle 1e letters vd zin 'VUILE RAT' vormen?
Denk niet dat ze die snappen
quote:Voor Brian
Uitermate goede dichter
In het leven zeer geslaagd
Liefde voor Amanda, zeer gelaagd
En na de kooi zeker geen Euro lichter
Raak met woord en met daad
Altijd klaar om lief te hebben, nooit haat
Terecht dat hij met de winst lopen gaat
Hoe hilarisch.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:33 schreef beequeen het volgende:
OMG, het weerbericht voorgelezen door die rat, wat een bosmongool.
Ga je dit echt opsturen?quote:
omg zo ergquote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:33 schreef joep.t het volgende:
o god,wat een humor heeft die BrianHij praat gewoon hetzelfde als normaal maar dan ipv sjmoel zegt ie sjtorm.Jaap is niets bij de typetjes van nelson kubatz!
Hij noemde storm een sjtorm bij wijze van imitatie van Frank De Boer,Maar zo praat ie in het dagelijks leven ook!quote:omg zo erg
sjtorm?
Alleen voor de radio....?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:43 schreef Lobasca het volgende:
ennuhh... dussuh.... ennuhhhh..totaal ongeschikt voor radio
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:44 schreef beequeen het volgende:
Je zou hem bijna vergeten maar die kutzwerver is weer in da house.
het is Brian hequote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:48 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Hoezo e-mails sturen, die Brian mag lezen, zonder dat De Redactie eerst controleert op spelinfo ?
Je bent allesbehalve dom en hardstikke liev.quote:
Gewoon een valse gevenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:57 schreef TwiNNijN het volgende:
tnx CC![]()
Ik zit alleen met hetzelfde, heb geen zin dat ze m'n telefoonnummer hebben.
Toos doet ff niet mee, want ze past op de kleinkinderen en waarschijnlijk heeft haar rollator een lekke bandquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:13 schreef mootie het volgende:
Nou, Toos en Gaby kunnen op weg gaan, ze zijn in de running voor het zweetshirtje van Brian.
om verspreiding van luizen, vlooien en ander ongedierte tegen te gaanquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:18 schreef Danchelle het volgende:
Waarom mag zij alweer in d'r nest liggen,dat stinkmurmel????
Dat moeten de anderen die niet in Flens d'r kont kruipen eens proberen
Volgens mij vertlede Nienke haar weg te gaan omdat het hiet eerlijk zou zijn tov de anderen, want dan gaat Jaap bij Huub zitten en Huub bij Jaap en dat soort taferelen.. Ze heeft even mee mogen luisteren en daarna dus vriendelijk verzocht te vertrekkenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:21 schreef Lady-night het volgende:
[quote]Op dinsdag 11 maart 2008 18:14 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Aman is het kantoor uitgestuurd en is maar weer gaan slapen ....
Is ze echt weggestuurd? En door wie??
En 2x 7 uur,net als Natasia...quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:27 schreef beequeen het volgende:
WTF, Amanda krijgt morgen rijles, minimaal 2 uur per week. Hoor ik dat goed?
Kan ze zich niet lekker vermaken met de andere wannabees dan?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:14 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Aman is het kantoor uitgestuurd en is maar weer gaan slapen ....
2uur per keer, en dat twee of driemaal in de week.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:27 schreef beequeen het volgende:
WTF, Amanda krijgt morgen rijles, minimaal 2 uur per week. Hoor ik dat goed?
Is daar niet een stemming voor geweest, waarin ze die lessen juist NIET kreeg?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:25 schreef blomst het volgende:
Amanda heeft morgen haar eerste rijles, en ze krijgt er drie in de week, waar blijven Huub zijn rijlessen?
Ik zit te stuiteren op mijn stoelquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:27 schreef Danchelle het volgende:
Del krijgt dus toch de rijlessen,morgen al de eerste.....
Wat is dat toch daar?????
Ja dat weten we toch allang hoe de zaken verdeeld worden in de Kooi?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:29 schreef Kaat38 het volgende:
Nou ben ik echtttttttttt pisnijdig!!!!!!!!
Waarom krijgt die del wel nu 2 of 3 rijlessen per week en Huub niets????????????
Yep, en toen ging ze jankend en stampvoetend naar achter.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:29 schreef tipsch het volgende:
[..]
Is daar niet een stemming voor geweest, waarin ze die lessen juist NIET kreeg?
Toch?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:29 schreef tipsch het volgende:
[..]
Is daar niet een stemming voor geweest, waarin ze die lessen juist NIET kreeg?
Ah zo, spel zo dus weer teniet gedaan. Teringkut-Talpaquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:33 schreef mootie het volgende:
[..]
Yep, en toen ging ze jankend en stampvoetend naar achter.
Op miraculeuze wijze kwam er een week of 2 later weer een stemming, waardoor Amanda wel rijlessen kreeg, samen met Mike.
WB boze Blurk, ik deel je boosheid en kots op de FEBO.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:33 schreef -Blurk- het volgende:
Ja dat weten we toch allang hoe de zaken verdeeld worden in de Kooi?
Ken je die mop van Huub die rijles kreeg?
Hij kreeg het niet![]()
Grappig hè?
Het is werkelijk om te
Dat is één van de verschillen tussen een provinciaaltje en iemand uit Amsterdam. Amsterdammers eisen 'gewoon' iets en de boertjes vragen iets.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:33 schreef mootie het volgende:
[..]
Yep, en toen ging ze jankend en stampvoetend naar achter.
Op miraculeuze wijze kwam er een week of 2 later weer een stemming, waardoor Amanda wel rijlessen kreeg, samen met Mike.
Interessant, maar wat zegt het over Talpa?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:36 schreef Borga het volgende:
[..]
Dat is één van de verschillen tussen een provinciaaltje en iemand uit Amsterdam. Amsterdammers eisen 'gewoon' iets en de boertjes vragen iets.
Dat het 1 groot vies crimineel smeirg zooitje is, dat buigt voor een smerig verwend stink sekreet, die ff met de benen wijd ligt en weer tv momentjes heeft gemaakt.....quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:38 schreef tipsch het volgende:
[..]
Interessant, maar wat zegt het over Talpa?
Amanda's moeder hééft het betaald.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:36 schreef Ziet het volgende:
belachelijk dat die del weer naar buiten mag!!!
kan haar moeder dat niet betalen?!
en gister was de radiostream tussen claire en nienke veel gezelliger dan dat ie nu is met brian,
gister werd er de hele tijd tussendoor gekletst
brian zit echt te wachten en de hele tijd te vragen
Dat dusquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:39 schreef akveor het volgende:
De motorrijbewijsstemming voor Huub was ongveer 7 maanden voordat Amanda d'r rijbewijsstemming kreeg. Dus hoezo mag Amanda eerst?
Ze doen bij de febo niet eens de moeite meer om hun voorkeur voor die pauers tre verbloemen. 1 dikkew corrupte teringbende. En de TV kijker die weet van niets. Gewoon te walgelijk.
oja, vertelde hij dat zonet?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:43 schreef chufi het volgende:
Huub's zn lessen beginnen nu morgen ook
Serieus?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:42 schreef akveor het volgende:
Huub z'n motorrijlessen beginnen morgen ook ... eindelijk.
Huub weet zelfs al wanneer ie af moet rijden... begin mei....![]()
Wel een goede instellingquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:46 schreef Kinga het volgende:
Brian gaat er écht vanuit dat ie gaat winnen he.
Brian: Wat een lange vragen.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:47 schreef Kinga het volgende:
Over die jeugd in Bonaire![]()
Hij neemt compleet die uitzending over. Stel je voor ze stelt de verkeerde vragen.
en TERECHT.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:42 schreef akveor het volgende:
Huub z'n motorrijlessen beginnen morgen ook ... eindelijk.
Huub weet zelfs al wanneer ie af moet rijden... begin mei....![]()
Dat denk ik niet. Overigens krijgt Amandel nog steeds haar uurtjes buiten de kooi om te lessen, rijlessen, golflessen (al maanden)..quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:48 schreef Ziet het volgende:
oh we hebben te vroeg geklaagd dus hehehe
mooi zo, huub motorlessen
Wel raar dat ze eerst Amanda vertelden dat haar rijlessen doorgingen en pas toen Huub boos werd hem ook die toezegging deden.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:48 schreef Ziet het volgende:
oh we hebben te vroeg geklaagd dus hehehe
mooi zo, huub motorlessen
Of het blijft bij 1 les, en dan kan hij weer wachten op de volgende les.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:49 schreef -Blurk- het volgende:
...en toen ging de motorrijles niet door, vanwege slecht weer..
Ik denk dat er maar één mens het met jou eens. Dat is Bwianquote:
Dat zal het wel worden, dus juich niet te vroeg. Ik vind het ook echt onbegrijpelijk dat die kutdel nog maar rijlessen krijgt.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:51 schreef blomst het volgende:
[..]
Of het blijft bij 1 les, en dan kan hij weer wachten op de volgende les.
en dan straks op de radioquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:51 schreef beequeen het volgende:
OMG, de "alleenstaande moeder rap" mislukt, hij is helemaal van de wijs.
Slechte timing veroorzaakt sowieso een hoop alleenstaande moedersquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:51 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Brian oefent zn alleenstaandemoederwrap ... Maar is helemaal uit de timing
Zeker weten Miesy! En dan is hij ze nog dankbaar ook, dat vind ik mooi aan Huub!quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:50 schreef miesy het volgende:
[..]
en TERECHT.
is ook te belacheijk voor woorden dat hij zo fokking lang heeft moeten wachten,
en het pas krijgt als hij zijn mond erover open trekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |