Gast een t-shirt met dit weerquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:13 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Uh, werk je hier tegenwoordig om de hoek dan?
Het is trouwens geen weer om in je t-shirt te gaan roken, het is nu écht te koud... Of zou ik gewoon moe zijn?
Nu gaat het wel weer, vanmorgen om half 7 echter nietquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:15 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Gast een t-shirt met dit weer
Haha dat kan ik me voorstellen jaquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:16 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Nu gaat het wel weer, vanmorgen om half 7 echter niet
Sorryquote:
Te moe denk ik, zo koud is het nou ook weer niet hoorquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:13 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Uh, werk je hier tegenwoordig om de hoek dan?
Het is trouwens geen weer om in je t-shirt te gaan roken, het is nu écht te koud... Of zou ik gewoon moe zijn?
Lang verhaalquote:
Yay, ik sta er ook weer eens bijquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:19 schreef Bellerophon het volgende:
My god!!
Dagcijfers van dinsdag 12 februari 2008 (0:00 - 23:59)
Positie, aantal posts, user
001. 157 draculettetje
002. 113 Bellerophon
009. 078 WhiteLightning
029. 054 Sm0keZ
032. 051 Dr.Droxz
Nummer 2?!?!!![]()
Ah, relaxed, kom ff een sigaartje brengen dan, heb ik wel weer eens trek inquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:20 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Te moe denk ik, zo koud is het nou ook weer niet hoor
Ja, ik werk bij je om de hoek....
Ik ga nergens heen...quote:
Dat denk ik ook nietquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:21 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Yay, ik sta er ook weer eens bij
Toch zal ik die 2 dagen #1 (met ruim 300) voorlopig niet meer gaan halen
mijn beste vriend is maoriquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:25 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Kia ora!
Kom je trouwens uit NZ, of vindt je dat taaltje gewoon leuk?
Whehehe tijd zat dusquote:
En hoe denkt deze beste man over de Haka?quote:
Helleuwquote:
hij kent er verschillenden.quote:Op woensdag 13 februari 2008 08:27 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
En hoe denkt deze beste man over de Haka?
Zo kijk ik altijdquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:30 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Zo keek ik ook toen vanmorgen m'n wekker ging [afbeelding]
nee, dat niet. Hij heeft wel een paar tattoo's maar niet in zijn gezicht. Dat doen niet zo heel veel maori mannen meer trouwens. Niet als je nog een beetje fatsoenlijk aan werk wil komen daar iig.quote:Op woensdag 13 februari 2008 08:29 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ah, heeft ie ook veel gezichtstattoo's e.d.?
Even serieus, we werken niet heel (heul, heul heeeeeeel!) ver van elkaar vandaan volgens mij...quote:Op woensdag 13 februari 2008 08:22 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ah, relaxed, kom ff een sigaartje brengen dan, heb ik wel weer eens trek in
Lachen bij de Haka is toch "not done"? Tenminste... als je iemand uitlacht bedoel ik danquote:Op woensdag 13 februari 2008 08:31 schreef BrandX het volgende:
[..]
hij kent er verschillenden.![]()
Van de zomer gaan we (weer) bergsportkamp leiden in Italie, daar hebben we een keer in de week maori avond.
Eerst een bbq maori-stijl, dan vertelt hij over de geschiedenis van de maori en laat een aantal 'relikwien' zien. Daarna voert hij de haka uit, eerst alleen en dan met een aantal jongens en mannen die die week bij ons op kamp zijn, altijd weer vreselijk lachen, gaaf en die haka met al die lui elke keer toch weer indrukwekkend!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |