abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56526583
vorige deeltje Singles #50; dat we er nog veel kwijt raken is vol. Welkom bij deel 51!

------------------------------------------------------------------
Voor de singles onder ons. Lang of niet lang single, wat maakt het uit, deel je ervaringen, doe wat je wil, maar niet uit, geef maar een gil! Don\'t be shy, there is no reason why. Wees hier verdrietig of juist heel erg blij, want je bent weer vrij!

Singles....reeks...? Que?
Voor iedereen die over het single-zijn wil praten. Zit je ermee of vind je het héérlijk? Heb je tips en trucs om snel single-af te zijn of wil je die? Hier moet je wezen!

Er zijn echter ook een paar belangrijke regels, die nageleefd dienen te worden.

Dit is geen slowchat. Onze modjes zijn erg streng hierop. Blijf ontopic, en laat de reeks niet vervallen in hoi/doei/de spaghetti is heerlijk gelukt/lekker weertje hè?-posts.

Dit is geen datingsite of een matchmakerstopic, onthoud dat. Ga niet lopen zeuren om foto\'s van de chickies die meeposten en ga er niet van uit dat je hier de liefde van je leven gaat vinden.

Dit is óók geen 'zwelg hier in zelfmedelijden'-topic. Je bent niet de enige single, gezien de reeks. Let er op dat je niet alsnog in die houding schiet.

Kortom, hou het lekker gezellig en toegankelijk voor iedereen. Zo niet, dan krijg je met Inekris of Emel aan de stok!

------------------------------------------------------------------------------
pi_56526621
TerugVindPartner
pi_56527246
en tvp.
  maandag 4 februari 2008 @ 15:59:57 #4
185491 Shitonya
Same shit, different day
pi_56528025
TrapVanPaard
Het luisteren naar een mens is als steeds weer hetzelfde boek moeten lezen..
pi_56535101
Zelfs met Carnaval(wel geweldige tijd gehad) niet gezoend Het is alweer een half jaar geleden, best wel erg van mij

Niet dat ik echt een womanizer ben maar had toch regelmatig een leuk meisje(om de paar weken).
Geen idee wat er aan de hand is
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_56535679
Eén dagje carnaval wezen vieren en kon op het einde van de avond nog maar amper op m'n benen staan. Geslaagd dus. Misschien dat ik morgen nog eens ga als ik iemand weet te ronselen.
pi_56536034
quote:
Op zondag 3 februari 2008 20:40 schreef Garisson72 het volgende:
maar hoe zit het nou met die Ier dan?
Vind deze jongen dusdanig leuk dat ik vandaag en gisteren regelmatig aan hem en het afgelopen weekend heb moeten denken. Heel misschien zie ik hem vrijdag. Zou ik wel leuk vinden.
quote:
Op maandag 4 februari 2008 04:05 schreef MLI het volgende:
Hij is 7 maanden single en heeft geen zin in een relatie, heeft ook een fuckbuddy enzo. Ik wil ook geen relatie met iemand die het niet helemaal is
Dat zou je voldoende mogen zeggen.

Btw, wat dat betreft zit ik wel met je op 1 lijn: heb ook geen seks oid met een jongen die ik niet vertrouw. Zou zeggen: als je aanvoelt dat het niet klopt, doe jezelf dan geen pijn en wend je af van de situatie. Je zorgt toch dat je krijgt wat je verdient, MLI

Als je het mij vraagt, investeer je nu te veel in iemand die dat duidelijk niet voor jou over heeft..
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56536511
En waarvan ze het zelf ook niet zeker weet. tenminste, dat maak ik op uit de tekst.
pi_56538215
quote:
Op maandag 4 februari 2008 22:19 schreef MNR het volgende:

[..]

Vind deze jongen dusdanig leuk dat ik vandaag en gisteren regelmatig aan hem en het afgelopen weekend heb moeten denken. Heel misschien zie ik hem vrijdag. Zou ik wel leuk vinden.
[..]

Dat zou je voldoende mogen zeggen.

Btw, wat dat betreft zit ik wel met je op 1 lijn: heb ook geen seks oid met een jongen die ik niet vertrouw. Zou zeggen: als je aanvoelt dat het niet klopt, doe jezelf dan geen pijn en wend je af van de situatie. Je zorgt toch dat je krijgt wat je verdient, MLI

Als je het mij vraagt, investeer je nu te veel in iemand die dat duidelijk niet voor jou over heeft..
Ik investeer een kaartje, gebrand cd'tje en een klein beetje van mijn parfum. Meer niet. En ik wil geen relatie met iemand die het niet helemaal is, maar dat wil niet gelijk zeggen dat hij dat niet is.

Overigens: het is niet mijn intentie om een en ander te manipuleren, maar hoe een ander je bekijkt heb je zelf in de hand. En mensen denken nu eenmaal dat ik makkelijk ben. Het is absoluut niet zo dat hij duidelijk is dat hij alleen seks wil, hij zegt simpelweg dat hij single zijn leuk vindt en dat hij daar nog even van wil genieten. Mijn probleem is dus dat hij alleen geïnteresseerd is in seks met mij, niet dat hij gelijk serieuze intenties moet hebben. Diepe decolleté's en minirokjes blijven dus wel even in de kast, meer op die manier. Niet zo van 'als ik zo'n actie doe, dan gaat hij zo over me denken'.

Hoe doen een hoop humor, leuke gesprekken, ingetoomde fysieke aantrekkingskracht en een paar scherpe opmerkingen over en weer het tegenwoordig?

Oh ja: ijskoninging niet te letterlijk opvatten natuurlijk . Ik ben nog nooit in mijn leven een ijskoningin geweest ook, daar ben ik te toegankelijk voor.

[ Bericht 30% gewijzigd door MLI op 05-02-2008 00:01:02 ]
pi_56538539
Oh ja! Ik wil meer weten over de buurman van Lips. Snap je het zelf al?
pi_56538764
Over wie heb je het nou in Jouw bizarre gedrag tijdens de verliefdheid MLI?
pi_56538819
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:20 schreef Tegan het volgende:
Over wie heb je het nou in Jouw bizarre gedrag tijdens de verliefdheid MLI?
Dat wisselt elke keer . Ik speel minder spelletjes in public, als in minder dates en zoenen maar mijn hoofd is ergens buiten blijven liggen toen ik de muur opbouwde. Maar sinds donderdag is de aandacht verlegd naar het heerschap dat in dit deel al aan bod kwam. . Ik wacht de reacties met spanning af .
pi_56539160
Goed bezig !

Ik iets minder denk ik. Ik kwam zondag mijn scharrel tegen bij de optocht (en ik had hem heel carnaval nog niet gezien). We hebben toen even heel goed gesprek gehad, en daarna ook gezoend. Hij zei ook nog, dat ik eigenlijk veel te leuk was om zo mee te scharrelen. Wat hij daar nou mee bedoelde wist ik niet precies, maar ik had toch met hem afgesproken dat ik na de film (waar ik 's avonds heen ging) wel even langskwam in zijn stamkroeg. Dus ik rond middernacht naar zijn kroeg, maar hij was er niet, dus toen ging ik maar naar mijn eigen stamkroeg. Toen belde hij op, en kwam hij naar mijn stamkroeg. Heel leuke avond gehad daar. Toen gingen we weg zijn fiets halen (die stuk verder bij een vriend van hem nog stond). Daar begon hij me weer te zoenen enzo. En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht. Dat hij anders wel goedkopere manieren daarvoor had. Toen wilde hij me weer zoenen, maar ik hield hem op een afstand en vroeg hem nog een keer of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei dat het het erg radicaal vond dat ik zo van mening was verandert tov die middag bij de optocht. Maarja, zijn opmerking dat ik veel te leuk ben om mee te scharrelen is eigenlijk gewoon waar, besefte ik me toen hij dat zo zei. Ik bleef een beetje erop doorgaan, en ik zei dat als het zo moest, dat hij dan maar voor die goedkopere manier moest gaan, hoewel ik me geen goedkopere manier kon bedenken dan dit! Toen zei hij dat het maar beter was dat we allebei maar gingen slapen. Ik zei toen dat ik dat een goed idee vond. En na een zoektocht naar zijn fietssleutel en drie zoenen op mijn wang fietste ik weg naar huis. Ik had zo'n klotegevoel en dacht de hele rit zo van, hem hoef ik even niet te zien/spreken. Toen was ik thuis en kreeg een welterusten-smsje. Sindsdien heb ik niets meer van hem gehoord.

Sorry voor het uberlange verhaal, maar ik moest het even kwijt .
pi_56539197
Ik snap je verhaal, maar ik kan echt geen touw vastknopen aan zijn reacties. Heb je hem wat teruggestuurd?
pi_56539259
Nee, ik heb niets meer gestuurd. Ik heb steeds de neiging om hem te bellen/smsen/whatever, maar ik ga het niet doen. Ik heb nu iig eindelijk gezegd wat me dwarszat al die tijd. En wat snap je niet van zijn reacties?
pi_56539297
Ja, gewoon zo tegenstrijdig. Zijn daden stroken niet met zijn acties. Maar inderdaad, ik denk dat dit wel het punt is waarop je vol moet houden en eindelijk je duidelijkheid gaat krijgen. Wie weet ziet hij nu wel in wat hij op het spel gezet heeft.
pi_56539368
Mja ik hoop het. En dat van die tegenstrijdige acties had ik dus ook zo'n last van. Ik denk dat het daarom was dat ik niet naar de feiten wilde kijken. Dat ik niet inzag dat we eigenlijk alleen een sexrelatie hebben. Maar ik zou het wel heel klote vinden als het hele contact nu weg is. Ook het gewone vriendschappelijke contact. Maarja, ik wacht wel af wat er nu gebeurd. Vind het wel best.
pi_56540273
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:54 schreef Tegan het volgende:
Goed bezig !

Ik iets minder denk ik. Ik kwam zondag mijn scharrel tegen bij de optocht (en ik had hem heel carnaval nog niet gezien). We hebben toen even heel goed gesprek gehad, en daarna ook gezoend. Hij zei ook nog, dat ik eigenlijk veel te leuk was om zo mee te scharrelen. Wat hij daar nou mee bedoelde wist ik niet precies, maar ik had toch met hem afgesproken dat ik na de film (waar ik 's avonds heen ging) wel even langskwam in zijn stamkroeg. Dus ik rond middernacht naar zijn kroeg, maar hij was er niet, dus toen ging ik maar naar mijn eigen stamkroeg. Toen belde hij op, en kwam hij naar mijn stamkroeg. Heel leuke avond gehad daar. Toen gingen we weg zijn fiets halen (die stuk verder bij een vriend van hem nog stond). Daar begon hij me weer te zoenen enzo. En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht. Dat hij anders wel goedkopere manieren daarvoor had. Toen wilde hij me weer zoenen, maar ik hield hem op een afstand en vroeg hem nog een keer of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei dat het het erg radicaal vond dat ik zo van mening was verandert tov die middag bij de optocht. Maarja, zijn opmerking dat ik veel te leuk ben om mee te scharrelen is eigenlijk gewoon waar, besefte ik me toen hij dat zo zei. Ik bleef een beetje erop doorgaan, en ik zei dat als het zo moest, dat hij dan maar voor die goedkopere manier moest gaan, hoewel ik me geen goedkopere manier kon bedenken dan dit! Toen zei hij dat het maar beter was dat we allebei maar gingen slapen. Ik zei toen dat ik dat een goed idee vond. En na een zoektocht naar zijn fietssleutel en drie zoenen op mijn wang fietste ik weg naar huis. Ik had zo'n klotegevoel en dacht de hele rit zo van, hem hoef ik even niet te zien/spreken. Toen was ik thuis en kreeg een welterusten-smsje. Sindsdien heb ik niets meer van hem gehoord.

Sorry voor het uberlange verhaal, maar ik moest het even kwijt .
Wacht, je scharrel verklaart dat hij je toch wel erg leuk vindt, vervolgens hou jij hem op afstand en zaag je hem door over zijn bedoelingen terwijl hij daar al een (positief) antwoord op gegeven heeft? En nu snap je niet waar het mis ging? Ik heb het blijkbaar verkeerd gelezen of niet?
I don't know if we're made for each other but this night is made for us.
You've got nothing left to lose and only me to trust.
  dinsdag 5 februari 2008 @ 08:12:17 #19
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56540411
Hij verklaart niet dat hij haar Tegan erg leuk vindt, hij is zoete broodjes aan het bakken in een poging om zijn lekker gemakkelijke sexrelatie veilig te stellen:
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:54 schreef Tegan het volgende:
En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was ...
quasi-mysterieus ontwijkend antwoord...
quote:
...en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht.
...en probeert haar nog een schuldgevoel aan te praten door de bal zo terug te leggen.

Dit soort dingen zegt hij vast niet als hij het écht met haar zou menen, dan zou het veel duidelijker zijn denk ik.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56540593
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 08:12 schreef Garisson72 het volgende:
Hij verklaart niet dat hij haar Tegan erg leuk vindt, hij is zoete broodjes aan het bakken in een poging om zijn lekker gemakkelijke sexrelatie veilig te stellen:
[..]

quasi-mysterieus ontwijkend antwoord...
[..]

...en probeert haar nog een schuldgevoel aan te praten door de bal zo terug te leggen.

Dit soort dingen zegt hij vast niet als hij het écht met haar zou menen, dan zou het veel duidelijker zijn denk ik.
Geheel hier mee eens. Als ik het zo lees lijkt het idd op lieve woordjes voor lieve sex. meer niet. Goed gedaan Tegan.
Als hij je echt leuk had gevonden had hij wel meer tegengas gegeven.
pi_56543160
En nu niet bellen he?
pi_56544080
En jij MLI? nog wat spannends gepland staan?
pi_56544670
Thanks.

Den_Haag, heb je geen leuke verhalen meer? Geen Vlaamse meer te pakken gekregen?

Ow en, is Lips er al uit?
pi_56545204
Nee. Helaas niet. Wel nog leuk gesjanst tijdens het shoppen. Het enige nadeel is dat ze hele goede smaak had. met andere woorden, die kan ik niet onderhouden

Kun je de drang om contact te zoeken beheersen Tegan?
  dinsdag 5 februari 2008 @ 15:15:16 #25
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56545285
* Lips meldt zich

Ik ben er helemaal uit!

De buurman vindt me leuker dan hij wil toegeven Hij heeft bij een vriendin van me zitten verklaren dat ie bang ( ) was dat ik stapelgek op 'm was en dat ie dat jammer zou vinden. Maar ondertussen heeft ie de halve middag in de kroeg naar me gevraagd
En dat terwijl ik zaterdag al had besloten dat het niks gaat worden

Zaterdag ben ik (met carnaval) mijn grote liefde van afgelopen jaar tegengekomen die me (stomstomdronken) z'n liefde heeft staan verklaren Dus ik weer helemaal van slag
Daar gisteren maar even verhaal gaan halen, maar daar valt dus helemaal niks te halen
Balen, jammer voor mij maar ik weet nu waar ik aan toe ben (ofzo, denk ik, na een jaar...)

Dus de eindconclusie is dat ze het allemaal maar uitzoeken en ik gisteren enorm leuk heb gefeest met een vriendinnetje in de kroeg! Vanavond gaan we nog even om het af te leren
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56545522
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:07 schreef Den_Haag het volgende:
Nee. Helaas niet. Wel nog leuk gesjanst tijdens het shoppen. Het enige nadeel is dat ze hele goede smaak had. met andere woorden, die kan ik niet onderhouden
Haha . Klinkt iig wel als een leuke dag .
quote:
Kun je de drang om contact te zoeken beheersen Tegan?
Voorlopig wel. Ben op zoek naar bezigheidstherapie voor als het erger wordt .
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:15 schreef Lips het volgende:
* Lips meldt zich

Ik ben er helemaal uit!

De buurman vindt me leuker dan hij wil toegeven Hij heeft bij een vriendin van me zitten verklaren dat ie bang ( ) was dat ik stapelgek op 'm was en dat ie dat jammer zou vinden. Maar ondertussen heeft ie de halve middag in de kroeg naar me gevraagd
En dat terwijl ik zaterdag al had besloten dat het niks gaat worden
Wat een vaag verhaal van je buurman. Maarja, als je toch niets met hem wil maakt het allemaal niet uit.
quote:
Zaterdag ben ik (met carnaval) mijn grote liefde van afgelopen jaar tegengekomen die me (stomstomdronken) z'n liefde heeft staan verklaren Dus ik weer helemaal van slag
Daar gisteren maar even verhaal gaan halen, maar daar valt dus helemaal niks te halen
Balen, jammer voor mij maar ik weet nu waar ik aan toe ben (ofzo, denk ik, na een jaar...)
. Dit lijkt me echt klote zeg. Is het een ex?
quote:
Dus de eindconclusie is dat ze het allemaal maar uitzoeken en ik gisteren enorm leuk heb gefeest met een vriendinnetje in de kroeg! Vanavond gaan we nog even om het af te leren
Veel plezier dan maar vanavond !
  dinsdag 5 februari 2008 @ 15:49:19 #27
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56545632
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:39 schreef Tegan het volgende:
Wat een vaag verhaal van je buurman. Maarja, als je toch niets met hem wil maakt het allemaal niet uit.
Ik denk dat hij gewoon heel stoer wilde doen toen die vriendin vertelde dat ik niet stapelgek op 'm ben
Mannen he
Maar hij is wel gezellig om een biertje mee te drinken, alleen dus even kijken hoe dit gaat lopen.
quote:
. Dit lijkt me echt klote zeg. Is het een ex?
eentje waar ik me nooit echt overheen heb kunnen zetten
Maar dat ga ik nu dus wel doen (ik heb 't er ook echt wel mee gehad dat hij me bezig houdt)
quote:
Veel plezier dan maar vanavond !
Vanavond zal wel lukken!! Morgen werken wordt vast moeilijker
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56545871
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:39 schreef Tegan het volgende:

[..]

Haha . Klinkt iig wel als een leuke dag .
[..]

Voorlopig wel. Ben op zoek naar bezigheidstherapie voor als het erger wordt .
Het was zeker gezellig. Daarna lekker gegeten en rond half 2 weer in Den Haag. Volgende keer toch maar een hotel.
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie

@LIPS schiet ook niet op zo sterkte
pi_56545918
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 12:58 schreef Den_Haag het volgende:
En jij MLI? nog wat spannends gepland staan?
Nope. Maar ik kan met gepaste trots zeggen dat ik vandaag om 12 uur 40 days, 40 nights gehaald heb. In die tijd heb ik met 3 mensen gezoend en 1 keer gedate. Best wel trots op mezelf eigenlijk . Mijn voornemen lijkt te werken. En eigenlijk niets spannends gepland staan, kerel van afgelopen donderdag is leuk dus ik zie wel of ik hem nog eens tegenkom met stappen, hij krijgt wel een valentijnskaartje. Maar da's ook omdat ik sowieso veel romantische buien heb de laatste tijd en ik wil eens een keer iemand verrassen met valentijnsdag. Ik zou hem kunnen sms-en natuurlijk maar dat doe ik in het kader van het doorbreken van de gewoonte maar eens niet. En hij heeft mijn nummer niet dus het zal wel bij een keer zoenen blijven.

Lips: je buurman is niet goed snik en die ex van je al helemaal niet .
  dinsdag 5 februari 2008 @ 16:49:52 #30
183181 LucasBergman
Schudden voor gebruik
pi_56546258
Fuck. Nou niet dus eigenlijk

gister lekker weer avondje weg geweest naar een lokale feesttent, wél heel de avond los gegaan maar waar ik op hoopte is niet gebeurd. Wel wat leuke meisjes gezien en mee gedanst, maar nou net dat meisje niet... '

Wel heel de avond naar elkaar kijken, maar zij stapte niet op me af. En nog erger, ik niet op haar... Niet eens een dans/polonaise/bieruitwisseling WTF is dat toch, dat dichtklappen zodra je iemand leuk vind Zo wordt het niks natuurlijk
[quote]Op woensdag 13 februari 2008 13:48 schreef Gripper het volgende:
Je maakt geen indruk op de chicks met een bus, je moet een honda hebben, daarmee kan je elke chick regelen!
[/quote]
pi_56546319
Verstand op 0, niet nadenken, en gewoon je bek opentrekken. Sim-pel.
pi_56546531
Yep.

Denk dat ik geen kaartjes krijg dit jaar behalve als Tegan haar belofte nakomt
  dinsdag 5 februari 2008 @ 18:29:27 #33
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56547219
Zo, ik ben keihard gedumpt vorige week. Dat was me eigenlijk nog nooit overkomen. En na deze week ben ik ook student af, dus nu wordt het echt kritisch allemaal, mensen.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56547407
subsubforum Relaties en Liefde
"Amo, ergo sum. I love, therefore I am"
"Niet de dingen zelf maken je ongelukkig, maar je denkbeelden erover"
pi_56547682
IR, lees de openingspost

Emel, mijn dank is groot
pi_56548050
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:11 schreef Den_Haag het volgende:
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie
Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 17:20 schreef Den_Haag het volgende:
Denk dat ik geen kaartjes krijg dit jaar behalve als Tegan haar belofte nakomt
En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.

[ Bericht 7% gewijzigd door Tegan op 05-02-2008 19:50:08 ]
  dinsdag 5 februari 2008 @ 19:45:09 #37
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56548054
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:11 schreef Den_Haag het volgende:
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie
Ik heb een enorme pan nasi gemaakt, dus voor vandaag is er eten!
De was heb ik net al voor de buurman gedaan Z'n wasmachine is overleden en ik had eerder al aangeboden dat ik wel een was voor 'm zou draaien.
quote:
@LIPS schiet ook niet op zo sterkte
Oh joh, zo'n drama is het allemaal nou ook weer niet Het komt wel goed met mij hoor
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:15 schreef MLI het volgende:
Lips: je buurman is niet goed snik en die ex van je al helemaal niet .
Bwahaha, subtiele verwoording. Zou ik dat type man aantrekken
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56548767
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:44 schreef Tegan het volgende:
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
[..]

Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
[..]

En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.
Wat bij mij altijd ook wel werkt is als je dan toch sms wil sturen, typ je gewoon het smsje maar inplaats van het versturen sla je het smsje gewoon op in de concepten o.i.d
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
  dinsdag 5 februari 2008 @ 20:38:28 #39
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56548827
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:13 schreef Den_Haag het volgende:
IR, lees de openingspost
Nou, in al die jaren op fok heb ik me aan gezwelg nog nooit schuldig aan gemaakt, en het lag er nu ook wel dik genoeg op hoor.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56549328
I.R.B., zie je het single leventje al zitten of dat nog niet?
pi_56550508
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Eagles may soare, but beavers don't get sucked into jet engines.
Carpe diem, quam minimum credula postero
  dinsdag 5 februari 2008 @ 23:09:01 #42
158899 GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
pi_56551637
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 22:16 schreef Spazzattack het volgende:
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Tuurlijk wel, je moet er alleen aan werken.
'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”
pi_56553093
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 23:09 schreef GasTurbine het volgende:

[..]

Tuurlijk wel, je moet er alleen aan werken.
En als je daar geen moeite voor wilt doen . Ze komen maar naar mij als ze het nodig vinden .
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 6 februari 2008 @ 02:30:56 #44
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56554157
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 21:12 schreef MLI het volgende:
I.R.B., zie je het single leventje al zitten of dat nog niet?
Ik herstel redelijk snel, dus ik zie de voordelen wel, maar ik merkte ook wel dat een goede relatie in principe beter is dan vrijgezel zijn. Maar goed, goede relaties zijn zeldzaam, en een leuk vrijgezellenbestaan een stuk minder.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  woensdag 6 februari 2008 @ 02:32:16 #45
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56554164
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 22:16 schreef Spazzattack het volgende:
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Het was al even uit hoor, niet zo dat ik meteen nadat ik het hoorde rende naar fok om in dit topic te posten. En oh, ik heb een hekel aan stappen, maar wel een grote voorliefde voor laveloos in de kroeg zitten, dus ik red me wel.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56555263
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:44 schreef Tegan het volgende:
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
[..]

Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
[..]
quote:
En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.
e-card toch?
pi_56571989
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56572207
Ligt ook aan de oorzaak he. Als die vrij ernstig is moet je er begrip voor hebben. Anders zegt dat ook weer genoeg over die kerel.

Als je het afwijst zonder oorzaak aan te geven is het een ander verhaal.
pi_56572560
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Hij heeft het maar te accepteren. Punt. Kan hij dat niet moet hij een ander zoeken en is hij dus niet geschikt voor jou.

Heb het wel meegemaakt. Geen punt. Gaan we lekker tukken.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_56574678
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 23:00 schreef RemcoW85 het volgende:
Als je het afwijst zonder oorzaak aan te geven is het een ander verhaal.
Heb ik anders afgelopen weekend nog gedaan Het hangt af van de context he. Ik kan me voorstellen dat als een vrouw in alles signalen afgeeft die in de gewenste richting wijzen, en ze meldt op geen enkel moment dat er alleen maar gezoend gaat worden, en ergens in the heat of the night komt ze ineens vanuit het niets met "eh, nee, toch maar niet", dat dat dan wel een enigszins rare situatie is.

Maar als je gewoon ergens in het begin aangeeft 'zeg, we gaan alleen maar zoenen' is dat toch niet zo'n verschrikkelijk vreemd iets dat daar een nadere 'uitleg' voor nodig is? Niet iedereen vindt ONS de meest boeiende aangelegenheden, ik had dat fenomeen al heel gauw gezien en ga tegenwoordig pas verder dan wat gezoen en geknuffel als ik het idee heb dat er in elk geval een klein beetje iets van een band aan het ontstaan is. Dat lijkt mij best normaal, normaal genoeg om niet met een uitgebreide verklaring te hoeven komen over hoe en waarom. En het betekent niet dat je dan maar direct als kluizenaar moet gaan leven en nooit meer bij iemand leuks kunt blijven slapen en een beetje zoenen
pi_56574709
Oh en MNR als je erg lekker bent zal ie ongetwijfeld balen, maar hey zo is het leven
  donderdag 7 februari 2008 @ 08:19:31 #52
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56576123
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?
<knip>
Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Als hij dat zei, mag jij er ook gewoon vanuitgaan dat dát in hem omging. Misschien zal hij best gebaald hebben dat er geen sex van kwam, maar dat heeft hij zich zélf dan in het hoofd gehaald en jij bent nooit verplicht aan zijn verwachtingen te voldoen als jij dat niet wilt. En daar is zelfs geen volledige verklaring bij nodig, zoals Thaleia al zegt.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56576241
wat zijn we weer eensgezind
  donderdag 7 februari 2008 @ 08:49:23 #54
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_56576382
vergeet niet dat naast iemand in slaap vallen/wakker worden ook héél lekker kan zijn..
  donderdag 7 februari 2008 @ 09:33:05 #55
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56576866
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 01:14 schreef thaleia het volgende:
Oh en MNR als je erg lekker bent zal ie ongetwijfeld balen, maar hey zo is het leven
Dat geldt natuurlijk beide kanten op he.

.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  donderdag 7 februari 2008 @ 09:35:08 #56
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56576895
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 08:31 schreef Den_Haag het volgende:
wat zijn we weer eensgezind
ja wij singles zijn me er één.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56578659
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Ik denk dat je er alleen maar respect mee oogst. En als hij er moeilijk over doet, is hij je niet waard. Maar ik vermoed dat hij je er alleen maar leuker door gaat vinden.
pi_56580904
De samenleving heeft zo op vrouwen ingespeeld dat als we te snel het bed induiken met iemand we ons een slet voelen (of iig dat anderen dat denken over je). Terwijl mannen nooit zulke probleem hebben ermee. Maarja natuurlijk, nee is nee. Als hij er moeilijk over gaat doen is hij gewoon een sukkel die de achterligende gedachte niet snapt.
pi_56586401
Nou, even een klein tegengeluidje dan maar. Ja, iemand moet maar respect hebben voor hetgeen iemand wel of niet wil. En nee, ik persoonlijk zou het tijdens een eerste date/nacht echt niet relax vinden als een meisje met zo een zwaar serieus verhaal aankomt. Niet doen dus, wat mij betreft.

Overigens ben je iemand geen verantwoording schuldig, en als iemand niet (even) wil wachten ookal weet diegene niet waarom, dan weet je al genoeg.
pi_56586443
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 12:57 schreef Tegan het volgende:
De samenleving heeft zo op vrouwen ingespeeld dat als we te snel het bed induiken met iemand we ons een slet voelen (of iig dat anderen dat denken over je). Terwijl mannen nooit zulke probleem hebben ermee. Maarja natuurlijk, nee is nee. Als hij er moeilijk over gaat doen is hij gewoon een sukkel die de achterligende gedachte niet snapt.
Vrouwen hebben meer seks dan mannen over het algemeen, en vrouwen denken ook nog eens vaker aan seks dan mannen. En ja, dat is onderzocht. Zal straks eens kijken of ik de bron terug kan vinden.
pi_56586947
Thanks all
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 08:49 schreef kaasplankje het volgende:
vergeet niet dat naast iemand in slaap vallen/wakker worden ook héél lekker kan zijn..
Dat was het g*dverdomme ook
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 17:55 schreef dawg het volgende:
En nee, ik persoonlijk zou het tijdens een eerste date/nacht echt niet relax vinden als een meisje met zo een zwaar serieus verhaal aankomt. Niet doen dus, wat mij betreft.
Weet niet of je in het algemeen spreekt of tegen mij, maar ik heb geen zwaar serieus verhaal aangesneden. Alleen omdat hij nogal zijn 'best deed' en ik me overvallen voelde en ik hem leuk vind en niet zomaar zonder reden af wilde wijzen, koos ik ervoor om het aan te geven.

Btw.. ik was eigenlijk bang dat ik daarmee een signaal af zou hebben gegeven niet echt in hem geinteresseerd te zijn . Want dat ben ik verd*mme wel Ik vind hem gewoon ècht leuk... en omdat ik niet zo goed weet wat hij van mij vindt, doe ik voorlopig maar even niets.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56587052
Je hebt het goed gedaan hoor MNR

@tegan, als man kun je soms ook die naam krijg hoor.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_56587053
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 18:24 schreef MNR het volgende:
Thanks all
[..]

Dat was het g*dverdomme ook
[..]

Weet niet of je in het algemeen spreekt of tegen mij, maar ik heb geen zwaar serieus verhaal aangesneden. Alleen omdat hij nogal zijn 'best deed' en ik me overvallen voelde en ik hem leuk vind en niet zomaar zonder reden af wilde wijzen, koos ik ervoor om het aan te geven.

Btw.. ik was eigenlijk bang dat ik daarmee een signaal af zou hebben gegeven niet echt in hem geinteresseerd te zijn . Want dat ben ik verd*mme wel Ik vind hem gewoon ècht leuk... en omdat ik niet zo goed weet wat hij van mij vindt, doe ik voorlopig maar even niets.
ach, ik zou het aan die kant ook wel leuk vinden als een meisje nog niet wilt daar zou ik alle respect voor hebben en weet je dat het toch specialer is dan één of andere slet die GELIJK met een jongen het bed in duikt... het bouwt de spanning op! En alleen zoenen/strelen (eventueel wat onder de kleding), kan ook leuk zijn!
Love is in the air!
pi_56587203
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 18:30 schreef Den_Haag het volgende:
Je hebt het goed gedaan hoor MNR
Dat zeg ik dan ook nergens, ik sprak meer in algemene termen.
pi_56587500
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 18:30 schreef Den_Haag het volgende:
Je hebt het goed gedaan hoor MNR
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 18:30 schreef Landgeld het volgende:
het bouwt de spanning op! En alleen zoenen/strelen (eventueel wat onder de kleding), kan ook leuk zijn!
* totally agrees
Ik had het niet beter kunnen zeggen
You're never fully dressed until you wear a smile
  donderdag 7 februari 2008 @ 19:30:34 #66
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56588391
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 18:24 schreef MNR het volgende:
Thanks all
[..]

Dat was het g*dverdomme ook
[..]

Weet niet of je in het algemeen spreekt of tegen mij, maar ik heb geen zwaar serieus verhaal aangesneden. Alleen omdat hij nogal zijn 'best deed' en ik me overvallen voelde en ik hem leuk vind en niet zomaar zonder reden af wilde wijzen, koos ik ervoor om het aan te geven.

Btw.. ik was eigenlijk bang dat ik daarmee een signaal af zou hebben gegeven niet echt in hem geinteresseerd te zijn . Want dat ben ik verd*mme wel Ik vind hem gewoon ècht leuk... en omdat ik niet zo goed weet wat hij van mij vindt, doe ik voorlopig maar even niets.
Ik denk niet dat dat echt een afknapper is voor een man. Tenzij je echt bij de doelgroep zit die meedoet bij 40 dagen zonder seks, maar dat lijkt me sowieso niet aan te raden.

Er is niks mis met wat moeite doen voor een vrouw zolang het maar niet langer dan een paar weken duurt.

[ Bericht 0% gewijzigd door I.R.Baboon op 07-02-2008 19:43:05 ]
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56590767
Wat doen jullie tegen onzekerheid t.o.v meiden/relaties?

Ik heb rood haar, en ben daar serieus gewoon onzeker over. tijdens het uitgaan zie je het bijna niet (donker), maar overdag, is het gewoon fel oranje...

Ik heb gewoon het beeld dat meiden dit niet leuk/mooi etc. vinden, en daar word ik onzeker van... Heb wel eens een meisje gezoent in de kroeg, maar wanneer ik dan ging daten (overdag), heb ik een wat andere kleur haar (lichter/ roder etc)...

tips? (behalve verven, want het is denk ik vooral psychisch)
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 7 februari 2008 @ 21:57:05 #68
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56591473
Ohja! Hoi!

Ontopic:

Single zijn is tof.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  donderdag 7 februari 2008 @ 21:58:54 #69
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_56591517
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:57 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ohja! Hoi!

Ontopic:

Single zijn is tof.
Ja
Alhoewel ik nog wel een oogje heb op iemand . Maar of zij dat (al) weet
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 7 februari 2008 @ 22:03:18 #70
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56591611
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:58 schreef Sjowhan het volgende:

[..]

Ja
Alhoewel ik nog wel een oogje heb op iemand . Maar of zij dat (al) weet
Oh, maar dat kan je uitmelken en dan gewoon daarvan profiteren

Ja, ik ben 4 dagen uitgeweest en het was me prima bevallen
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  donderdag 7 februari 2008 @ 22:04:53 #71
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_56591636
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:22 schreef WinnarJ het volgende:
Wat doen jullie tegen onzekerheid t.o.v meiden/relaties?

Ik heb rood haar, en ben daar serieus gewoon onzeker over. tijdens het uitgaan zie je het bijna niet (donker), maar overdag, is het gewoon fel oranje...

Ik heb gewoon het beeld dat meiden dit niet leuk/mooi etc. vinden, en daar word ik onzeker van... Heb wel eens een meisje gezoent in de kroeg, maar wanneer ik dan ging daten (overdag), heb ik een wat andere kleur haar (lichter/ roder etc)...

tips? (behalve verven, want het is denk ik vooral psychisch)
Er zijn zat meiden die 't wel mooi vinden en die erop vallen, of die ook zelf rood haar hebben, je bent heus niet de enige .
  donderdag 7 februari 2008 @ 22:13:30 #72
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_56591799
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 22:03 schreef Dark_Angelus het volgende:

[..]

Oh, maar dat kan je uitmelken en dan gewoon daarvan profiteren

Ja, ik ben 4 dagen uitgeweest en het was me prima bevallen
Hmmhmm, laat 't af en toe wel wat merken (gelukkig zit ze op een hele andere afdeling en etage). Weet enkel niet of ze al een vriend heeft oid, maar daar kom ik zeker nog wel achter.
  donderdag 7 februari 2008 @ 22:42:01 #73
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56592450
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:22 schreef WinnarJ het volgende:
Wat doen jullie tegen onzekerheid t.o.v meiden/relaties?

Ik heb rood haar, en ben daar serieus gewoon onzeker over. tijdens het uitgaan zie je het bijna niet (donker), maar overdag, is het gewoon fel oranje...

Ik heb gewoon het beeld dat meiden dit niet leuk/mooi etc. vinden, en daar word ik onzeker van... Heb wel eens een meisje gezoent in de kroeg, maar wanneer ik dan ging daten (overdag), heb ik een wat andere kleur haar (lichter/ roder etc)...

tips? (behalve verven, want het is denk ik vooral psychisch)
Ik snap niet zo goed wat je wilt horen
Je wilt niet horen dat je je haar moet verven maar wilt tips over je onzekerheid Roepen dat je je er overheen moet zetten is vast niet gewenst dus dan weet ik het niet...
Kaalscheren??
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  donderdag 7 februari 2008 @ 23:02:16 #74
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56592940
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 22:04 schreef Sjowhan het volgende:

[..]

Er zijn zat meiden die 't wel mooi vinden en die erop vallen, of die ook zelf rood haar hebben, je bent heus niet de enige .
Vrouwen met rood haar zijn dan ook
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
  donderdag 7 februari 2008 @ 23:03:17 #75
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56592964
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:22 schreef WinnarJ het volgende:
Wat doen jullie tegen onzekerheid t.o.v meiden/relaties?
Gewoon doen...
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56593037
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Irritant om te zeggen, maar het ligt wel een beetje aan de situatie. Als ik een dame mee naar huis neem (ik ga even vanuit dat ik haar slechts een korte tijd ken), dan ben ik sowieso zonder verwachtingen. Jezelf vastclaimen aan een bepaalde uitkomst (in dit geval seks) zorgt ervoor dat je een bepaalde verborgen agenda krijgt. En vrouwen detecteren die altijd.
pi_56595415
Een ex van me heeft rood haar, als dat helpt .
pi_56596099
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 23:02 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Vrouwen met rood haar zijn dan ook
Daar zouden ze eigenlijk een liedje over moeten schrijven .
  vrijdag 8 februari 2008 @ 06:36:54 #79
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_56596655
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 02:51 schreef RemcoW85 het volgende:

[..]

Daar zouden ze eigenlijk een liedje over moeten schrijven .

http://www.youtube.com/watch?v=QW2xmf1wXuY
pi_56597708
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 01:08 schreef Tegan het volgende:
Een ex van me heeft rood haar, als dat helpt .
Een beter compliment kun je niet krijgen

Tegan, nog wat voor die scharrelaar gehoord of heeft hij het nu opgegeven?
pi_56599510
Zo, vanavond een poolparty, morgen holebi-feestje. Ik ben van plan om redelijk nuchter te blijven. 40 days, 40 nights zitten erop, en eigenlijk bevalt me dat prima.
  vrijdag 8 februari 2008 @ 11:33:46 #82
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_56599890
quote:
holebi-feestje
Een wat?
There is no rehab for stupidity.
pi_56600120
quote:
Holebi is een samentrekking van de termen homoseksueel, lesbienne en biseksueel.
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 09:18 schreef Den_Haag het volgende:
Tegan, nog wat voor die scharrelaar gehoord of heeft hij het nu opgegeven?
Ik heb nog niets van hem gehoord, maar na vijf dagen kan ik het nog echt niet laten rusten. Ik mis hem heel erg. Ik ben aan het afkicken van hem iedere dag meerdere keren spreken tot hem helemaal niet spreken. Ik weet zeker dat hij ook wel iig wel erg vind dat we elkaar niet spreken. Waarom doen we dan zo moeilijk?! Maarja, ik merk al dat ik het minder erg vind hem niet te spreken .

[ Bericht 35% gewijzigd door Tegan op 08-02-2008 11:57:33 ]
  vrijdag 8 februari 2008 @ 11:49:28 #84
183181 LucasBergman
Schudden voor gebruik
pi_56600150
Ik gok, voor

- homo's
- lesbiennes
- bisexuelen

maargoed, kan ook over een oud afrikaans volk gaan natuurlijk:')

edit, traaaaaag

[ Bericht 25% gewijzigd door LucasBergman op 08-02-2008 11:55:03 ]
[quote]Op woensdag 13 februari 2008 13:48 schreef Gripper het volgende:
Je maakt geen indruk op de chicks met een bus, je moet een honda hebben, daarmee kan je elke chick regelen!
[/quote]
pi_56600786
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 11:47 schreef Tegan het volgende:

[..]


[..]

Ik heb nog niets van hem gehoord, maar na vijf dagen kan ik het nog echt niet laten rusten. Ik mis hem heel erg. Ik ben aan het afkicken van hem iedere dag meerdere keren spreken tot hem helemaal niet spreken. Ik weet zeker dat hij ook wel iig wel erg vind dat we elkaar niet spreken. Waarom doen we dan zo moeilijk?! Maarja, ik merk al dat ik het minder erg vind hem niet te spreken .
Goed bezig, Tegan. Vol blijven houden, als het inderdaad meer is, zoals hij zegt, dan komt hij vanzelf wel weer naar je toe. Maar heel eerlijk, zelfs als hij dat doet, zou je hem de deur moeten wijzen want je kunt beter krijgen. Er is echt wel iemand die wel weet wat hij wil als hij jou tegenkomt hoor.
pi_56601376
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 11:33 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Een wat?
Een gruwelijke term. Al was het alleen maar omdat ik ooit met een verbouwing van Jean M. Auel's De stam van de Holebi werd geconfronteerd .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56607872
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 23:05 schreef Friek_ het volgende:
Irritant om te zeggen, maar het ligt wel een beetje aan de situatie. Als ik een dame mee naar huis neem (ik ga even vanuit dat ik haar slechts een korte tijd ken), dan ben ik sowieso zonder verwachtingen. Jezelf vastclaimen aan een bepaalde uitkomst (in dit geval seks) zorgt ervoor dat je een bepaalde verborgen agenda krijgt. En vrouwen detecteren die altijd.
Dat klopt, dat vrouwen (nou ja, laat ik voor mezelf spreken ) dat altijd merken. Thanks voor je reactie
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 21:22 schreef WinnarJ het volgende:
tips? (behalve verven, want het is denk ik vooral psychisch)
Tips? Gozer... bekijk het van de andere kant: met rood haar val je eerder op, er zijn mensen die je speciaal vinden juist omdat je rood haar hebt, je hebt een zachtere huid (heb ik me laten vertellen) en mensen met rood haar hebben meestal veel pit. Dat is toch alleen maar leuk?

Zelf heb ik ook rood haar en ik heb het nooit als een belemmering gezien, eerder als iets bijzonders Dus het is maar net hoe je er tegenaan kijkt. Probeer dus voor jezelf eens een paar positieve aspecten op te schrijven en prent jezelf die eens in. What you think is wat you desire ('bout your haircolor)... and take it from a redhead
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56615688
gozers met rood haar .
Tap tap tap
pi_56616133
quote:
Op vrijdag 8 februari 2008 11:47 schreef Tegan het volgende:

[..]


[..]

Ik heb nog niets van hem gehoord, maar na vijf dagen kan ik het nog echt niet laten rusten. Ik mis hem heel erg. Ik ben aan het afkicken van hem iedere dag meerdere keren spreken tot hem helemaal niet spreken. Ik weet zeker dat hij ook wel iig wel erg vind dat we elkaar niet spreken. Waarom doen we dan zo moeilijk?! Maarja, ik merk al dat ik het minder erg vind hem niet te spreken .
Het slijt vanzelf. gok dat hij toch weer een andere scharrel zoekt.
pi_56617291
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 01:18 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Het slijt vanzelf. gok dat hij toch weer een andere scharrel zoekt.
Kom net terug uit de kroeg. Hij smste me net (voor het eerst in die vijf dagen dat hij iets laat horen) of ik een leuke avond had? Ik smste na heel veel twijfel toch terug met dat mijn avond top was en welterusten. Toen smste hij, ben je veilig thuis?, welterusten en tot gauw. Hoe kan je me nou vijf dagen doodnegeren, en dan doodleuk zeggen tot gauw...Ik heb wel echt een leuke avond gehad en heel goed gesprek gehad met een vriend van me . Nieuwe kerels aan de haak slaan hoeft voorlopig even niet voor me, ben er helemaal klaar mee. Gewoon gezellig ouwehoeren in de kroeg met mijn kroegmaatjes . En hopelijk is dit een begin van een vriendschappelijke relatie met hem. Ik wil iig niet meer dan dat meer.
pi_56618505
pi_56619080
Waarom hou je vast aan het idee van een vriendschap met hem, Tegan?
pi_56619254
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 10:08 schreef MLI het volgende:
Waarom hou je vast aan het idee van een vriendschap met hem, Tegan?
Herken het wel. Zo keek ik er ook tegenaan een tijd geleden. Maar in mijn achterhoofd hield ik echt wel "misschien komt het wel weer goed ". Dat is natuurlijk onzin, want er verandert natuurlijk niets als je niet gedurende een langere tijd afstand van elkaar genomen hebt.

'Vriendschap' is een manier om iemand nog niet helemaal los te laten, dat is ook best pijnlijk. Maarre.. mijn ex en ik wonen onder 1 dak maar hij wordt nog steeds pissed off (1 jaar nadat het uit is) als hij er lucht van heeft gekregen dat ik tijd met een andere jongen heb doorgebracht. Daaruit blijkt al dat het geen vrienschap is (vice versa natuurlijk ook).

Ik vind het absoluut niet leuk om zijn gevoelens te kwetsen (dat doet me nog steeds wat), maar het houdt me niet meer tegen om me met iemand anders in te laten.

Dat is natuurlijk mijn mening. Misschien kijkt Tegan er anders tegenaan?
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56621367
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 10:08 schreef MLI het volgende:
Waarom hou je vast aan het idee van een vriendschap met hem, Tegan?
Ik wil hem (nog) niet kwijt. Ik voel me vertrouwd bij hem. Ik heb toch langere tijd alles met hem gedeeld. Ik weet zeker dat als ik een probleem heb dat ik dan altijd bij hem terecht kan. Ik kan dat niet ineens uit mijn leven bannen. Wellicht komt er een tijd dat ik daar andere mensen voor heb, maar voorlopig wil ik hem niet kwijt. Iig niet de persoon waar ik altijd mee kan praten. Bovendien blijft hij een geweldige jongen, kan uren met hem praten zonder dat er stiltes vallen. Dat komt bij mij sowieso niet erg vaak voor. Maar een ding, ik ga niet meer terug naar wat we eerst hadden. Dus alleen vrienschap dan. En ik denk niet dat het ooit nog goed komt (als in een relatie tussen hem en mij), als dat zo was dan was dat al in de 753696 andere momenten gebeurd.
  zaterdag 9 februari 2008 @ 18:41:32 #95
82578 Grimm
shoo bi do bi doo
pi_56626614
Wahee ben ik weer
pi_56627533
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 18:41 schreef Grimm het volgende:
Wahee ben ik weer


What happened?
pi_56628369
zolang je geen valse hoop houdt Tegan is er niks aan de hand

@Grimm, what happened?
  zaterdag 9 februari 2008 @ 22:22:17 #98
82578 Grimm
shoo bi do bi doo
pi_56632681
Het was niet je van het zeg maar. De vonken vlogen er niet vanaf van mijn kant, Nou ja dan maar weer op zoek!
pi_56632740
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.



Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
pi_56635249
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 22:25 schreef MLI het volgende:
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.



Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
Duik vanavond een kroeg in, lach lief en je post is (tijdelijk) verleden tijd .
pi_56636009
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 22:25 schreef MLI het volgende:
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.



Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
pi_56636164
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
pi_56636270
quote:
Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
_!

So true..
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 10 februari 2008 @ 01:00:47 #104
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56636318
Ze willen ons gewoon een beetje liefde geven
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56636391
Geweldig. Nee, echt.
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 10 februari 2008 @ 01:06:12 #106
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56636405
quote:
Op zondag 10 februari 2008 01:05 schreef MLI het volgende:
Geweldig. Nee, echt.
Bekijk het positief, je kan ook gewoon de text-only aanzetten.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56636472
Maar, mijn vriendje chocolade heeft geholpen, ik voel me alweer een stuk opgewekter. Voor dit soort gelegenheden, Ben & Jerry's .
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 10 februari 2008 @ 01:17:59 #108
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56636576
Ik sms gewoon met FOK!kers, maakt mij vrolijk.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  zondag 10 februari 2008 @ 04:40:04 #109
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56638186
quote:
Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
Als je de oude oude layout hebt, heb je nergens last van (behalve van heel lelijke kleuren dan).
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56641158
quote:
Op zaterdag 9 februari 2008 22:25 schreef MLI het volgende:
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.



Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
Ach meisje toch. Toevallig voelde ik me gisteravond ook niet helemaal happy. Toen maar besloten om even langs te gaan bij een paar mensen bij wie ik me op mijn gemak voel. Daar hebben we wat gedronken, daarna op stap geweest. Voelde ik me ook niet happy... dus maar wat extra zoden aan de dijk gezet met alcohol en vooral veel geknuffeld.

's Avonds na het stappen nog wat gedronken bij diezelfde bekenden thuis. En toen we bijna in slaap vielen, heeft de jongen bij wie ik me het meest op mijn gemak voel, me vastgepakt, een arm om me heen geslagen en heb ik lekker vannacht tegen hem aangeslapen. Had ik echt even nodig.

Oftewel.. als ik al weet dat ik me zo voel en ik heb behoefte aan warmte en genegenheid, zoek ik het ook op. Ben blij dat ik dat gedaan heb. Voelt zoveel beter om even mezelf te kunnen zijn en warmte te krijgen. Dat kun jij ook
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56641299
Ik ga vandaag liefde zoeken in het park .

Life is good
  zondag 10 februari 2008 @ 12:57:30 #112
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_56641349
quote:
Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
Niet echt nee, heb er echt zin in hoor, al het gedoe rondom valentijn .
Gelukkig is het nog maar 4 dagen aanzien, en dan zijn de winkels ook weer normaal
  zondag 10 februari 2008 @ 13:28:05 #113
101353 mrbox
Miep miep
pi_56642003
Heb z'n zelfde iets als Tegan, (iets onschuldiger alleen maar dat is een minor detail) Het was ondertussen ook een redelijke vriendin geworden waarbij er veelvuldig contact was en ook alles kwijt kon. Desondanks had ik besloten door de sterkere gevoelens bij mij om het contact toch maar te verbreken .Dat haar ook een maand geleden gemeld en toen ook geen contact meer gehad.... Tot vorige week, toen kreeg ik uit het niets een sms van haar van hoe het ging enzo. Dat was leuk maar ja nu ben ik weer terug bij af ff zien hoe ik dit nu weer ga aanpakken
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_56642178
Nou, je houdt het iig al langer vol dan ik.
  zondag 10 februari 2008 @ 13:39:36 #115
101353 mrbox
Miep miep
pi_56642257
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:36 schreef Tegan het volgende:
Nou, je houdt het iig al langer vol dan ik.
Ben ookal weer gezwicht hoor Jij ook weer contact met hem enzo ?
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_56642298
Ik zal wel een niet zo opmerkzame persoon zijn dan ofzo, maar ik krijg nauwelijks iets mee van Valentijn. Ben niet zo'n shopper, kijk niet naar Robert ten Brink-programma's, lees geen meisjesbladen...tot nu toe is het enige dat ik ervan heb meegekregen dat ik een verjaardagskaart ging kopen bij de Bruna en er ook een rek Valentijnskaarten stond. Nou ben ik ben niet altijd de juichende vrolijkheid zelve, maar van een rekje Valentijnskaarten word zelfs ik niet depressief.
pi_56642332
En in het kader van 'leven alsof ze een relatie hebben' ga ik in mijn eentje naar het park om een dikke vette joint te roken en een boekje te lezen.
pi_56642406
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:39 schreef mrbox het volgende:

[..]

Ben ookal weer gezwicht hoor Jij ook weer contact met hem enzo ?
Mja, na vijf dagen al. Alleen paar onschuldige smsjes, maar toch.
pi_56642473
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:41 schreef thaleia het volgende:
Ik zal wel een niet zo opmerkzame persoon zijn dan ofzo, maar ik krijg nauwelijks iets mee van Valentijn. Ben niet zo'n shopper, kijk niet naar Robert ten Brink-programma's, lees geen meisjesbladen...tot nu toe is het enige dat ik ervan heb meegekregen dat ik een verjaardagskaart ging kopen bij de Bruna en er ook een rek Valentijnskaarten stond. Nou ben ik ben niet altijd de juichende vrolijkheid zelve, maar van een rekje Valentijnskaarten word zelfs ik niet depressief.
Ik merk ook niet veel van Valentijnsdag op de manier die jij noemt thaleia. Maar die banners op fok, plus je kut voelen over je huidige liefdesleven, plus weten dat Valentijnsdag om de hoek is, werkt hier wel een beetje deprimerend.
pi_56642559
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:28 schreef mrbox het volgende:
Heb z'n zelfde iets als Tegan, (iets onschuldiger alleen maar dat is een minor detail) Het was ondertussen ook een redelijke vriendin geworden waarbij er veelvuldig contact was en ook alles kwijt kon. Desondanks had ik besloten door de sterkere gevoelens bij mij om het contact toch maar te verbreken .Dat haar ook een maand geleden gemeld en toen ook geen contact meer gehad.... Tot vorige week, toen kreeg ik uit het niets een sms van haar van hoe het ging enzo. Dat was leuk maar ja nu ben ik weer terug bij af ff zien hoe ik dit nu weer ga aanpakken
Wat een suf wijf, dat ze geen respect voor je beslissing kan opbrengen, en de aandacht mist.
  zondag 10 februari 2008 @ 16:02:01 #121
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_56645723
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:42 schreef MLI het volgende:
En in het kader van 'leven alsof ze een relatie hebben' ga ik in mijn eentje naar het park om een dikke vette joint te roken en een boekje te lezen.
doe je goed!

*wist ik maar welk park*
pi_56645919
Maar weer eens een post van mij..

Op 1 januari is mijn ex-vriend overleden, de enige man van wie ik ooit echt gedacht heb dat het wat zou worden (zelfs mijn ex-man kwam niet eens in de buurt). 27 jaar was hij, we waren nog goede vrienden.

Door zijn overlijden besef ik dat een relatie er voor mij echt niet haalbaar is, op het moment dan. Ik heb al tijden gevoelens voor iemand wat niet wederzijds is. Deze persoon zal over een paar weken uit m'n leven verdwijnen.. Er is een manier om in contact te blijven en ik zit nog in tweestrijd maar ik denk dat het beter is 'te laten gaan'. Misschien is het een 'uit het oog uit het hart' gevalletje, al betwijfel ik dat omdat ik hem erg graag mag en ik ga hem zeker missen.

Maar goed, deze 2 issues bij elkaar opgeteld zegt me gewoon dat het er voorlopig niet in zit. En da's erg jammer aangezien ik net als anderen hier vreselijk baal van Valentijnsdag, alleen slapen, etc.
  zondag 10 februari 2008 @ 17:07:42 #123
101353 mrbox
Miep miep
pi_56647059
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:50 schreef dawg het volgende:

[..]

Wat een suf wijf, dat ze geen respect voor je beslissing kan opbrengen, en de aandacht mist.
Hoe bedoel je dat , "de aandacht mist" ?
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_56647166
Ze neemt contact met je op, terwijl je gezegd hebt haar niet meer te willen zien voorlopig. Ze niets met je wil, maar ze wil dus alleen aandacht.
  zondag 10 februari 2008 @ 17:18:23 #125
101353 mrbox
Miep miep
pi_56647273
quote:
Op zondag 10 februari 2008 17:11 schreef Tegan het volgende:
Ze neemt contact met je op, terwijl je gezegd hebt haar niet meer te willen zien voorlopig. Ze niets met je wil, maar ze wil dus alleen aandacht.
Mja dat wil ik niet geloven, dat het echt alleen om de aandacht gaat. Maar goed zie wel ff, ben op mijn hoede iig.
quote:
Op zondag 10 februari 2008 13:46 schreef Tegan het volgende:

[..]

Ik merk ook niet veel van Valentijnsdag op de manier die jij noemt thaleia. Maar die banners op fok, plus je kut voelen over je huidige liefdesleven, plus weten dat Valentijnsdag om de hoek is, werkt hier wel een beetje deprimerend.
Ben het weer met je eens
En daarbij is het verrassen van iemand op valentijn ook super leuk
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_56648209
quote:
Op zondag 10 februari 2008 16:10 schreef Miracle_Drug het volgende:
Maar weer eens een post van mij..

Op 1 januari is mijn ex-vriend overleden, de enige man van wie ik ooit echt gedacht heb dat het wat zou worden (zelfs mijn ex-man kwam niet eens in de buurt). 27 jaar was hij, we waren nog goede vrienden.

Door zijn overlijden besef ik dat een relatie er voor mij echt niet haalbaar is, op het moment dan. Ik heb al tijden gevoelens voor iemand wat niet wederzijds is. Deze persoon zal over een paar weken uit m'n leven verdwijnen.. Er is een manier om in contact te blijven en ik zit nog in tweestrijd maar ik denk dat het beter is 'te laten gaan'. Misschien is het een 'uit het oog uit het hart' gevalletje, al betwijfel ik dat omdat ik hem erg graag mag en ik ga hem zeker missen.

Maar goed, deze 2 issues bij elkaar opgeteld zegt me gewoon dat het er voorlopig niet in zit. En da's erg jammer aangezien ik net als anderen hier vreselijk baal van Valentijnsdag, alleen slapen, etc.
Al het niet wederzijds is kun je het inderdaad beter laten gaan.
pi_56648903
quote:
Op zondag 10 februari 2008 18:15 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Al het niet wederzijds is kun je het inderdaad beter laten gaan.
Ik heb het hem nooit verteld (ik durf niet ) maar dat denk ik gewoon. Ik zou hem overigens missen omdat we vaak gezellige gesprekjes hebben en dat is ergens al een goede reden om contact te houden.. Maar dit blijft maar voortduren en ik schiet er niets mee op, behalve vriendschap dan. Ik voel me wel gevleid aangezien ik de enige was die hij persoonlijk geinformeerd heeft over z'n vertrek, maar ik maak me verder geen illusies.

Nee, dit is einde verhaal. Life goes on.
pi_56650930
quote:
Op zondag 10 februari 2008 18:51 schreef Miracle_Drug het volgende:

[..]

Ik heb het hem nooit verteld (ik durf niet ) maar dat denk ik gewoon. Ik zou hem overigens missen omdat we vaak gezellige gesprekjes hebben en dat is ergens al een goede reden om contact te houden.. Maar dit blijft maar voortduren en ik schiet er niets mee op, behalve vriendschap dan. Ik voel me wel gevleid aangezien ik de enige was die hij persoonlijk geinformeerd heeft over z'n vertrek, maar ik maak me verder geen illusies.

Nee, dit is einde verhaal. Life goes on.
Nooit verteld? Hoe weet je dan dat het niet wederzijds is?

Ik ben absoluut geen held in de liefde, maar ik vertel het altijd. Al is het alleen maar om het blauwtje maar vast gehad te hebben.
pi_56656204
Soms zal er wel iets meer waarde aan Valentijnsdag toegekend worden dan het daadwerkelijk waard is.

Zelf zou ik (mits bezet dan) mijn vriendin liever een verrassing bezorgen op 18 mei, 20 oktober of 6 juli, om maar iets te noemen. Gewoon 'out of the blue'. Heb nu het idee dat de boel zo commercieel is geworden dat het nu bijna een verplichting is geworden om op die dag iets te doen. Zo kan je je afvragen wat de waarde is van die bos bloemen, etentje of hart van chocola die je krijgt op Valentijnsdag.
pi_56656428
quote:
Op zondag 10 februari 2008 23:30 schreef xFriendx het volgende:
Soms zal er wel iets meer waarde aan Valentijnsdag toegekend worden dan het daadwerkelijk waard is.

Zelf zou ik (mits bezet dan) mijn vriendin liever een verrassing bezorgen op 18 mei, 20 oktober of 6 juli, om maar iets te noemen. Gewoon 'out of the blue'. Heb nu het idee dat de boel zo commercieel is geworden dat het nu bijna een verplichting is geworden om op die dag iets te doen. Zo kan je je afvragen wat de waarde is van die bos bloemen, etentje of hart van chocola die je krijgt op Valentijnsdag.
Als ik een vriendin zou hebben zou ik haar veel vaker verrassen. Af en toe een kaartje met wat liefs er op.
Wat heel veel mensen vergeten is dat je elkaar, ook al heb je al wat, moet blijven versieren.
pi_56656602
Miracle_drug: raap al je moed bij elkaar en vertel het in ieder geval. In het ergste geval is het inderdaad niet wederzijds en verdwijnt de persoon toch direct. In het beste geval blijkt het toch wederzijds te zijn en zijn er nog oplossingen te vinden ook.

En lieve mensen, laten we nu weer opvrolijken.

Valentijnsdag staat voor de deur , en dat betekent dat ik weer een paar relletjes ga veroorzaken. Even wat bommetjes leggen, testen hoe mensen reageren op valentijnskaartjes. Ik ga er zeker wat versturen naar een aantal mensen, ééntje om een relatie te doen opbloeien en nog ééntje omdat ik iemand leuk vind.

Dat, en er zijn aankomende week talloze valentijnsfeestjes .
  maandag 11 februari 2008 @ 08:01:54 #132
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56659126
ik had gisteren een date.
en die was erg leuk en gezellig!
einde berichtgeving.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56659239
quote:
Op maandag 11 februari 2008 08:01 schreef Garisson72 het volgende:
ik had gisteren een date.
en die was erg leuk en gezellig!
einde berichtgeving.
Wat jou betreft een vervolg?
pi_56659329
Bij mij is het ff stil in de relaties.
  maandag 11 februari 2008 @ 08:34:50 #135
141482 Q.
JurassiQ
pi_56659343
quote:
Op maandag 11 februari 2008 08:32 schreef Den_Haag het volgende:
Bij mij is het ff stil in de relaties.
Bij mij is het niet stiller dan normaal.
For great justice!
  maandag 11 februari 2008 @ 09:12:31 #136
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56659706
quote:
Op maandag 11 februari 2008 08:20 schreef MLI het volgende:

Wat jou betreft een vervolg?
o ja heur.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56661697
Wel de details blijven posten he Garisson!
  maandag 11 februari 2008 @ 12:14:14 #138
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56662826
hoezo 'blijven' posten? deed ik dat voorheen wel altijd dan?

we hebben de hele middag gepoold, ondanx mooi weer, want ze wilde een pool-clinic en dan ben ik ook de beroerdste niet...
ondertussen heel leuk gepraat, de tijd vloog voorbij wat dan een goed teken is, even gegeten en toen was het tijd voor de rit huiswaarts. genoeg detajjels?
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  maandag 11 februari 2008 @ 20:54:00 #139
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56671913
Bij mij ligt het weer helemaal stil, was met een meid wel heel erg op weg. Maar na een aantal erg leuke avondjes is het nu echt definitief afgelopen. Wel jammer, maargoed we zoeken gewoon weer verder Ofja zoeken, ik zie wel of ik toevallig iemand anders tegen het lijf loop, ik geloof niet zo in het "zoeken"
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_56672855
Waarom werkte het niet?
  maandag 11 februari 2008 @ 23:11:20 #141
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56675368
Ze had een andere jongen al in haar hoofd en dat wist ik van te voren. Die twee hadden alleen vaak ruzie en of er een relatie tussen hun zou ontstaan was onzeker. Ik heb een ontzettend leuke tijd met haar gehad en vice versa alleen kon ze die jongen niet uit haar hoofd krijgen. Dus dat zou eigenlijk toch nooit gaan werken.

Ze is op wintersport geweest en toen ze dit weekend terug kwam is ze meteen in zijn armen gesprongen. Erg jammer, maar ik wist dat ik nergens op moest hopen. Ik heb tenminste toch een leuke tijd gehad. Dat het verder niks zal worden... tsja... moet ik me maar overheen zetten.
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 12 februari 2008 @ 01:05:33 #142
185491 Shitonya
Same shit, different day
pi_56677216
mja met de tijd lukt dat vanzelf wel. Sterkte rossie
Het luisteren naar een mens is als steeds weer hetzelfde boek moeten lezen..
  dinsdag 12 februari 2008 @ 01:12:43 #143
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56677276
Dat weet ik, ik ben pas over mijn relatie van 2,5 jaar heen moeten komen. Als dat lukt moet dit ook zeker lukken. Voel me niet echt lekker natuurlijk, maar ik laat me niet kennen.

Dankjewel
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 12 februari 2008 @ 01:20:00 #144
185491 Shitonya
Same shit, different day
pi_56677346
alles lukt uiteindelijk, alle gevolgen buiten beschouwing gelaten...
Het luisteren naar een mens is als steeds weer hetzelfde boek moeten lezen..
  woensdag 13 februari 2008 @ 11:50:01 #145
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56700543
Pff, jullie maken je ook zo druk allemaal om dat gezeik...

ik heb ff een helder moment, is met een paar dagen weer over hoor

Heel dat valentijn ook! Leuk voor mensen met een stille liefde en leuk voor mensen die hun relatie een commerciële boost willen geven. En voor de rest is het toch leuk dat winkels mooi gedecoreerd zijn!

Als ik niet zo zwaar onder de antibiotica zou zitten zou ik er een morgen in m'n uppie lekker een flesje rose voor open trekken!
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56700590
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 11:50 schreef Lips het volgende:
En voor de rest is het toch leuk dat winkels mooi gedecoreerd zijn!
Smaken verschillen . Het overgrote deel is in mijn ogen eerder kitsch dan mooi (maar goed, dat heb ik ook met de kerstdecoraties).
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 13 februari 2008 @ 12:11:46 #147
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56700869
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 11:52 schreef Litpho het volgende:

[..]

Smaken verschillen . Het overgrote deel is in mijn ogen eerder kitsch dan mooi (maar goed, dat heb ik ook met de kerstdecoraties).
Ik vind dat wel leuk, die gedecoreerde winkels. Hoe kitsch ook!! Beter dan dat eeuwige saaie etalagebeeld dat we de rest van het jaar zien
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  woensdag 13 februari 2008 @ 12:46:08 #148
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56701542
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 11:50 schreef Lips het volgende:
ik heb ff een helder moment, is met een paar dagen weer over hoor
ik wil ook weleens een helder moment van een paar dagen!
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56702535
quote:
Op zondag 10 februari 2008 20:22 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Nooit verteld? Hoe weet je dan dat het niet wederzijds is?

Ik ben absoluut geen held in de liefde, maar ik vertel het altijd. Al is het alleen maar om het blauwtje maar vast gehad te hebben.
Ik ben zijn type niet om mee te beginnen, ik ben wat jaartjes ouder (al zegt dat niets, de vriend die is overleden was 2 maandjes ouder dan deze man). Ik ben er te verlegen voor.. Nog los van dat heeft hij sinds kort 'iemand' al weet ik niet hoe dat precies zit. Ik geloof nl niet dat hij verliefd is, maar ik kan er naast zitten natuurlijk. Misschien is dat gewoon een gevalletje wens, gedachten enzo.
quote:
Op zondag 10 februari 2008 23:48 schreef MLI het volgende:
Miracle_drug: raap al je moed bij elkaar en vertel het in ieder geval. In het ergste geval is het inderdaad niet wederzijds en verdwijnt de persoon toch direct. In het beste geval blijkt het toch wederzijds te zijn en zijn er nog oplossingen te vinden ook.
Hmm als ik het hem zou vertellen zou ik in principe nu al alle contact kunnen verbreken. Ik sta overigens nog steeds in 2 strijd over 'wel of niet contact houden' aangezien mijn kinderen ermee te maken hebben (ik zou graag alles uit willen leggen maar ben als de dood dat iemand het verhaal herkent). Morgen moet ik hem zowiezo spreken omdat ik knopen door moet gaan hakken. Maar in principe zou ik hem nu al helemaal uit de weg kunnen gaan.

En misschien moet ik dat maar doen want ik word er niet vrolijker van De tijd begint te dringen, klinkt vaag maar ik moet morgen echt iets of niets doen.

Zou het wel wederzijds zijn had hij allang wat hints laten vallen denk ik.. En zelfs in dat geval zie ik er geen relatie van komen omdat ik nu teveel troubles aan de hand heb om een relatie te hebben. Ik denk gewoon echt dat ik niet (meer) geschikt ben om een relatie te hebben en op zich vind ik het niet zo heel erg al mis ik soms wel iemand om me heen uiteraard.

We hebben het er ooit eens over gehad, toen zei hij dat hij 'een vriendin' wilde. Toen wilde ik zeggen 'neem mij' maar ik durfde niet. Op m'n 33e zo bleu als wat, terwijl ik eigenlijk altijd ging voor wat ik wilde. Ik weet niet wat er veranderd is dat ik gewoonweg niet meer durf
pi_56706269
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 13:32 schreef Miracle_Drug het volgende:

[..]

Ik ben zijn type niet om mee te beginnen, ik ben wat jaartjes ouder (al zegt dat niets, de vriend die is overleden was 2 maandjes ouder dan deze man). Ik ben er te verlegen voor.. Nog los van dat heeft hij sinds kort 'iemand' al weet ik niet hoe dat precies zit. Ik geloof nl niet dat hij verliefd is, maar ik kan er naast zitten natuurlijk. Misschien is dat gewoon een gevalletje wens, gedachten enzo.
[..]
Dat weet je helemaal niet want je hebt het hem nooit verteld. En wat maakt leeftijd nou uit.

Het is niet de verlegenheid , maar de onzekerheid die je bang maakt.

Kortom, je weet helemaal niks wat dat aangaat. Voor hetzelfde geld vindt hij jou haske leuk. Het is morgen Valentijn, doe er wat mee.
pi_56706302
MD, wat heb je te verliezen als je het hem verteld? niks toch!
pi_56707299
Okay, ik ga nu die jongen mailen om te vragen of hij een keertje wat wil gaan drinken. Heb er genoeg van. Als ik niets doe, doe ik mezelf geen eer aan en als het op niets uitloopt, is dat jammer.

Prognose is dat het op niets uit gaat lopen, maar dan wil ik het wel zeker weten.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56707355
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:18 schreef MNR het volgende:
Okay, ik ga nu die jongen mailen om te vragen of hij een keertje wat wil gaan drinken. Heb er genoeg van. Als ik niets doe, doe ik mezelf geen eer aan en als het op niets uitloopt, is dat jammer.

Prognose is dat het op niets uit gaat lopen, maar dan wil ik het wel zeker weten.
dat dacht ik ook bij mijn huidige vriendin

Maargoed, bel hem anders, is nog beter!
Love is in the air!
pi_56707429
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:21 schreef Landgeld het volgende:
dat dacht ik ook bij mijn huidige vriendin

Maargoed, bel hem anders, is nog beter!
Heb geen tel. nr. En zat me net te bedenken dat ik misschien toch geen contact zoek. Op 1 of andere manier voelt het alsof dit het meest minst geschikte moment zou kunnen zijn of het te doen. Of in ieder geval met een andere instelling een mailtje sturen. Zo werkt het natuurlijk niet.

Bellen zou wel leuk zijn trouwens (kan ik ook beter peilen). Hmmm... ik denk er even over na
Thanks
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56707462
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:18 schreef MNR het volgende:
Okay, ik ga nu die jongen mailen om te vragen of hij een keertje wat wil gaan drinken. Heb er genoeg van. Als ik niets doe, doe ik mezelf geen eer aan en als het op niets uitloopt, is dat jammer.

Prognose is dat het op niets uit gaat lopen, maar dan wil ik het wel zeker weten.
Tip: bellen.
pi_56707485
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:26 schreef dawg het volgende:
Tip: bellen.
Hahaha!

Thanks dawgje
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56707514
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:28 schreef MNR het volgende:

[..]

Hahaha!

Thanks dawgje
pi_56707569
quote:
Studiecentrum Eindhoven van de Open Universiteit Nederland biedt u een lezing aan over:
Evolutionaire Psychologie en Romantische Liefde.



De lezing wordt gegeven door Prof. dr. R. Van Hezewijk.



Toelichting op de lezing:
Vanuit de evolutionaire psychologie bezien wordt veel van de relaties tussen de seksen duidelijk door ook te kijken naar hoe de seksen zich verhouden bij, bijvoorbeeld, de andere primaten. De evolutionaire psychologie ontnuchtert ons tot op zekere hoogte. Maar is daarmee alles verklaard? Hebben we meer nodig (vanuit de wetenschappelijke psychologie) om te begrijpen wat romantische liefdegevoelens nu eigenlijk zijn, hoe ze tot stand komen, onder welke condities we ze hebben. Uiteraard zal in deze lezing de vraag vanuit een wetenschappelijk perspectief worden gesteld.
Hmm, misschien toch eens een keer zo een lezing bijwonen. Kan ik jullie nog beter van advies voorzien, naast mijn persoonlijke ervaringen natuurlijk.
pi_56707605
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:33 schreef dawg het volgende:
Hmm, misschien toch eens een keer zo een lezing bijwonen. Kan ik jullie nog beter van advies voorzien, naast mijn persoonlijke ervaringen natuurlijk.
Dr. dawg. Bekt niet eens verkeerd </SC>
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56707623
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:35 schreef MNR het volgende:

[..]

Dr. dawg. Bekt niet eens verkeerd </SC>
Haha, een vriend van me had het daar laatst ook al over, al vormde hij het om naar de dawgter.
pi_56707637
En ik denk dat ik wel ga naar die lezing, lijkt me sowieso wel interessant.
  woensdag 13 februari 2008 @ 17:41:34 #162
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56707725
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:37 schreef dawg het volgende:
En ik denk dat ik wel ga naar die lezing, lijkt me sowieso wel interessant.
Wanneer gaan we?
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56707782
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:41 schreef Lips het volgende:

[..]

Wanneer gaan we?
Uhm, het is de 26e, 's avonds. Ik weet alleen niet of ik iemand mee mag nemen.
  woensdag 13 februari 2008 @ 18:00:06 #164
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56708063
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:26 schreef dawg het volgende:

[..]

Tip: bellen.
Why?

Ik zou liever een mail of sms krijgen...
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
  woensdag 13 februari 2008 @ 18:05:06 #165
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56708159
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 17:44 schreef dawg het volgende:

[..]

Uhm, het is de 26e, 's avonds. Ik weet alleen niet of ik iemand mee mag nemen.
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56708339
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 18:00 schreef JoeyT het volgende:
Why?

Ik zou liever een mail of sms krijgen...
Ligt volgens mij aan de benaderingswijze bij mij. Mijn laatste vriend had de avond nadat wij voor het eerst bij elkaar geslapen hadden de volgende dag mijn tel.nr. en MSN ontfutseld. Heeft me toen ook een sms gestuurd. Dat vond ik kei-leuk.

Maar nu heb ik deze jongen al 1,5 week niet gezien/gesproken en lijkt een gesprek me juist beter peilbaar (voor mij in dit geval). Aan de andere kant... (even van mezelf uitgaand) als ik iemand leuk vindt, maakt het me echt geen donder uit of ik nu een sms, mail of telefoontje krijg. Om de hele simpele reden dat ik het al leuk vind dat die ander contact met me zoekt. En telefoon kan lastig zijn als je niet echt een prater bent van jezelf of als je jezelf niet gemakkelijk voelt.

Conclusie: bellen zou voor mij prettiger zijn omdat ik dan ook (beter) kan peilen hoe hij erop reageert.

Hoe kijk jij er dan tegenaan Joey? Kun je uitleggen waarom je voorkeur uitgaat naar sms/mail?
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56708553
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 18:14 schreef MNR het volgende:
Hoe kijk jij er dan tegenaan Joey? Kun je uitleggen waarom je voorkeur uitgaat naar sms/mail?
dat is minder direct voor die jongen Kan hij er even over denken, en als hij niet wilt is het via de sms/mail makkelijker antwoord geven (of negeren)

Bellen is confronterender! Dan moet hij direct antwoord geven en kan het zijn dat hij toch 'ja' zegt, maar later 'nee' denkt, bij de mail denkt hij er sowieso ff overna
Love is in the air!
  woensdag 13 februari 2008 @ 18:36:53 #168
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56708687
foutje
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56710058
Als je het nummer niet hebt en er vandaag of morgen niet aankomt gewoon een mail sturen. Niet nog dagen gaan tobben.
pi_56721409


Feestje van gisteren was echt superverrot. Maar ik heb nu wel iemand precies daar waar ik 'm wil hebben.
pi_56721470
Oh ja!

Happy Valentine allemaal

pi_56721557
Eens kijken hoe goed gevuld de brievenbus vandaag weer gaat zijn.
For great justice!
pi_56721577
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 09:54 schreef Q. het volgende:
Eens kijken hoe goed gevuld de brievenbus vandaag weer gaat zijn.
Dit is wel de dag om gedachteloos je spambox te legen .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56723698
1 e-card tot nu toen
pi_56723821
Kaart en bloemen, en ze is niet eens in Nederland.
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_56723914
Kut, verkeerde topic. Sorry, ik zal me hier niet meer vertonen.
I'm celebrating my love for you, with a pint of beer and a new tattoo
pi_56724695
Wat een klotedag. Fijne Valentijn iedereen .
pi_56724746
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef Tegan het volgende:
Wat een klotedag. Fijne Valentijn iedereen .


Valentijnsnacht was super, valentijnsdag wordt nóg beter .
  donderdag 14 februari 2008 @ 12:37:18 #179
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56724809
Fijne donderdag

Ik had voor vanavond een vriend uitgenodigd maar die gaat z'n visspullen uitzoeken voor een buurjongetje

Vanavond dus lekker alleen op de bank met een romcom!!
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56724841
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef Tegan het volgende:
Wat een klotedag. Fijne Valentijn iedereen .
Dank je wel. Hoewel de brievenbus hier alleen maar stof ligt te verzamelen zie ik het niet als een klotedag.

Dat ik vandaag niet aan Valentijdsdag mee kan doen als 1 van de 2 in een stel betekent niet dat dit morgen niet opeens heel anders kan zijn

Wens de singles hier overigens wel een bak aan kaartjes toe, mits daar natuurlijk wel iets bij zit waar je wat aan hebt
pi_56724898
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:34 schreef MLI het volgende:

[..]



Valentijnsnacht was super, valentijnsdag wordt nóg beter .
Mja, die van jou misschien. Mijne wordt erg stil. Ik had zelfs meer actie gisteravond . Mijn beste vriendin en haar vriend hadden 3 februari een jaar, en door een grapje in de kroeg kwam er het idee dat ik ze een cadeautje zou geven. Maar was het helemaal vergeten. Dus ik heb gisteren even een gedichtje van Cupido en een zelfgebakken chocoladetaart afgeleverd. Maar ze weet dus nog niet wat het is ,want ze mag het pas vandaag openen, en dat kan dus pas vanavond met haar vriend .
pi_56724954
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:38 schreef xFriendx het volgende:

[..]

Dank je wel. Hoewel de brievenbus hier alleen maar stof ligt te verzamelen zie ik het niet als een klotedag.

Dat ik vandaag niet aan Valentijdsdag mee kan doen als 1 van de 2 in een stel betekent niet dat dit morgen niet opeens heel anders kan zijn

Wens de singles hier overigens wel een bak aan kaartjes toe, mits daar natuurlijk wel iets bij zit waar je wat aan hebt
Haha, dat is waar . Hoewel ik bang ben dat het erg rustig zal zijn in mijn kroeg omdat alle stelletjes andere plannen hebben. Maar we zullen zien! Mijn brievenbus ligt overigens ook stof te vergaren.
  donderdag 14 februari 2008 @ 13:20:41 #183
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56725794
Ook geen enkel kaartje hier. Maarja ik maak ook altijd aan iedereen duidelijk dat ik valentijnsdag verafschuw en dat als ik kaartjes wil, ik die op elke willekeurige dag wil hebben behalve deze. Dus had het ook niet echt verwacht Alleen een valentijnssmsje gehad van iemand die al een relatie heeft, ook nuttig
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_56725945
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:40 schreef Tegan het volgende:

[..]

Mja, die van jou misschien. Mijne wordt erg stil. Ik had zelfs meer actie gisteravond .
Zo stil was hij toch niet?
pi_56726033
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 13:27 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Zo stil was hij toch niet?
Hihi, nee niet meer .

Kaartencount staat op een .
pi_56726143
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:43 schreef Tegan het volgende:

[..]

Haha, dat is waar . Hoewel ik bang ben dat het erg rustig zal zijn in mijn kroeg omdat alle stelletjes andere plannen hebben. Maar we zullen zien! Mijn brievenbus ligt overigens ook stof te vergaren.
Ik had je adres niet

Dat eerste klopt wel ja, Jan en Janneke zijn uit eten, evenals Sander en Pieter, Linda en Raymond, om maar iets te noemen. Aan de andere kant is het een donderdag, waarop ik zelf toch 's avonds weinig doe waarbij je normaal met een groep weg zou zijn. Valt het op een zaterdagavond en gaat niemand uit omdat ze allemaal uit eten zijn of naar de bios, ja, dan is het wel rot als je als enige overblijft.
pi_56726977
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 13:31 schreef Tegan het volgende:

[..]

Hihi, nee niet meer .

Kaartencount staat op een .
pi_56727524
Eeeeeeeh. Ik kreeg net een smsje van mijn (ex)scharrel. "Hey <naam>, ik wil je een hele fijne valentijnsdag wensen. Je bent een leuke en speciale meid, ik hoop dat je komend jaar veel geluk in de liefde vindt! X". Ja, ehm. Hij had beter helemaal niets kunnen smsen. Wat moet ik hier nu mee?!
  donderdag 14 februari 2008 @ 14:40:06 #189
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56727573
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 14:37 schreef Tegan het volgende:
Eeeeeeeh. Ik kreeg net een smsje van mijn (ex)scharrel. "Hey <naam>, ik wil je een hele fijne valentijnsdag wensen. Je bent een leuke en speciale meid, ik hoop dat je komend jaar veel geluk in de liefde vindt! X". Ja, ehm. Hij had beter helemaal niets kunnen smsen. Wat moet ik hier nu mee?!
Hier moet je niks mee, dit is toch gewoon lief!
Mensen doen lief omdat het valentijnsdag is, verder niet over nadenken.
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56727857
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 14:37 schreef Tegan het volgende:
Eeeeeeeh. Ik kreeg net een smsje van mijn (ex)scharrel. "Hey <naam>, ik wil je een hele fijne valentijnsdag wensen. Je bent een leuke en speciale meid, ik hoop dat je komend jaar veel geluk in de liefde vindt! X". Ja, ehm. Hij had beter helemaal niets kunnen smsen. Wat moet ik hier nu mee?!
Kreeg ook zo'n type sms van een ex met oud&nieuw. Is gewoon lief.
pi_56727864
Vanavond valentijnsfeest

Normaal heb ik niks met deze dag maar ga eerst uit eten met vrienden en daarna naar het feest. Hopelijk dat er nog een leuk Geneeskunde-meisje is
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_56729177
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 14:53 schreef MaxC het volgende:
Vanavond valentijnsfeest

Normaal heb ik niks met deze dag maar ga eerst uit eten met vrienden en daarna naar het feest. Hopelijk dat er nog een leuk Geneeskunde-meisje is
oja, ik zag de spandoeken handig toen ik er met lijn 12 langskwam!

Ik heb overigens ook geen kaartje gehad van mijn vriendin, dus een troostje voor de singles
Love is in the air!
pi_56729579
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 15:56 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Ik heb overigens ook geen kaartje gehad van mijn vriendin
De brutatliteit

Straks eens even kijken of ik nog voor verassingen kom te staan als ik de brievenbus open.....
Smart went Crazy....
pi_56730121
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 09:54 schreef Q. het volgende:
Eens kijken hoe goed gevuld de brievenbus vandaag weer gaat zijn.
Ik heb post, ik heb post.


De Kampioen, van de ANWB
pi_56730148
lege brievenbus .
Ik zou ook niet weten van wie ik iets moet verwachten eigenlijk .
Tap tap tap
pi_56730417
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 16:49 schreef CherryLips het volgende:
lege brievenbus .
Ik zou ook niet weten van wie ik iets moet verwachten eigenlijk .
Hoi.
For great justice!
pi_56730682
Ik heb een Valentijnskaartje!

Wel van iemand uit Den Haag die mijn adres weet. Geen postzegel. Wel een leuk kaartje
  donderdag 14 februari 2008 @ 17:35:19 #198
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56731040
Correctie, toch een kaartje gehad. Huisgenoot had hem al uit de bus gehaald dus dacht dat er vandaag geen post voor me was Maarja tis van diezelfde meid als dat smsje, dus schiet weer niet echt op. Wel superlief natuurlijk, ook al haat ik de valentijnscommercie nog steeds
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_56731214
niet zeuren. genieten van de aandacht
  donderdag 14 februari 2008 @ 17:48:32 #200
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56731288
Geen post (zelfs niet de Kampioen)

Ik heb net voor mezelf de film 'alles is liefde' gekocht, die ga ik vanavond kijken
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 14 februari 2008 @ 17:50:23 #201
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56731334
Hehe, gisteren was een leuke dag en vandaag toch een beetje valentijn.

Gisteren naar de persconferentie geweest van PInkpop en daarna even wat gegeten en gedronken etc. Daarna zou ik met een vriend even naar de bios gaan dus lopen de leidsestraat door. Kom ik opeens een dame van een jaar of 5 terug tegen. Heel gesprek, wat ben je anders, groter, breder, volwassen etc. Naja goed heel gezellig even even babbeltje gehad. Daarna filmpje gedaan en even uit eten met een vriend om de tijd te doden. Kwamen we in het cafe, kwam ik een vriendin tegen die ik ook al jaren niet meer gezien had. Die zei vervolgens precies hetzelfde als de vorige dame, anders, groot, ouder, volwassen etc. Nummers uitgewisseld en net smst ze dat ze het heel erg leuk vond om me weer te zien en dat we gauw even wat moesten gaan drinken en een hapje eten samen om lekker lang bij te kletsen etc. Ik voelde me weer een klein kindje die een date te pakken had.

Ze is zooo leuk
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56731378
Die wijven ook altijd. Groter, ouder, volwassen. Ja, doh!
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 14 februari 2008 @ 17:54:46 #203
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56731419
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 17:52 schreef dawg het volgende:
Die wijven ook altijd. Groter, ouder, volwassen. Ja, doh!
Origineel zijn ze niet, maar goed het is wel weer leuk als de aandacht van de andere kant en er totaal geen moeite voor hoeft te doen. Alleen een smsje sturen wanneer ze tijd heeft. Hehe, ach 17 en 22. Tsja ik ben nogal veranderd afgelopen jaren. Erg gek wel
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56731528
En als je die dingen tegen een meisje zegt, krijg je een dreun .
Tap tap tap
pi_56731531
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 17:54 schreef Dark_Angelus het volgende:

[..]

Origineel zijn ze niet, maar goed het is wel weer leuk als de aandacht van de andere kant en er totaal geen moeite voor hoeft te doen. Alleen een smsje sturen wanneer ze tijd heeft. Hehe, ach 17 en 22. Tsja ik ben nogal veranderd afgelopen jaren. Erg gek wel
Ja, hoe minder moeite hoe beter.
Het liefst dat wanneer ze wat bij je komt drinken zij bier voor je pakt.
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 14 februari 2008 @ 18:01:42 #206
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56731571
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 17:59 schreef dawg het volgende:

[..]

Ja, hoe minder moeite hoe beter.
Het liefst dat wanneer ze wat bij je komt drinken zij bier voor je pakt.
Whehe, zo ben ik dan ook weer niet. Ik ben vrij een gentleman in dat soort dingen. Maar goed eens kijken waar dit op uit gaat lopen. Eerst straks even afwachten
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56732632
Wat lief allemaal . En ik wil ook Alles Is Liefde kopen!
pi_56732639
Gaat goed DA

Dit stond er op de bedrukte voorkant van mijn valentijnskaartje:
Valentijn, misschien denk jij dat ik alleen maar denk aan sex. Niet dus. Ik vind jou leuk omdat jij uniek bent, je humor hebt, je slim en charmant bent, bovendien ontzettend mooi en lief!

pi_56732745
Ik heb maar een chocoladetaart gebakken om vanavond helemaal alleen op te eten !
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 18:50 schreef Den_Haag het volgende:
Gaat goed DA

Dit stond er op de bedrukte voorkant van mijn valentijnskaartje:
Valentijn, misschien denk jij dat ik alleen maar denk aan sex. Niet dus. Ik vind jou leuk omdat jij uniek bent, je humor hebt, je slim en charmant bent, bovendien ontzettend mooi en lief!

Lief . Van wie kreeg je die kaart dan? Van een potentiele date of ex of wat?

[ Bericht 4% gewijzigd door Tegan op 14-02-2008 19:10:46 ]
  donderdag 14 februari 2008 @ 18:56:36 #210
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56732756
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 18:50 schreef Tegan het volgende:
En ik wil ook Alles Is Liefde kopen!
even snel naar de AH rennen
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56733068
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 18:56 schreef Lips het volgende:

[..]

even snel naar de AH rennen
Hoe duur is hij daar? Bij Bol.com is hij 18,99!
pi_56733111
*zwaait*
Motorrijden is beter dan sex.Elke bocht een nieuw hoogtepunt.
  donderdag 14 februari 2008 @ 19:29:35 #213
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56733421
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 19:14 schreef Tegan het volgende:

[..]

Hoe duur is hij daar? Bij Bol.com is hij 18,99!
AH ik geloof 19,99. Ik had airmiles ingeleverd dus betaalde maar 10 euro
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  donderdag 14 februari 2008 @ 21:29:32 #214
11102 knep
Mountainfreak
pi_56736031
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 12:37 schreef Lips het volgende:
Ik had voor vanavond een vriend uitgenodigd maar die gaat z'n visspullen uitzoeken voor een buurjongetje
Dat is nog eens prioriteiten stellen zeg .
pi_56736802
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 19:16 schreef Cageon het volgende:
*zwaait*
*zwaait terug*

Geen kaartjes gehad . Maar da's niet erg. Ik heb mijn kaartje wel gepost, ben benieuwd wat de vriendin van mijn overbuurjongen ervan vindt.

Verder vanavond nog een feestje. Gisteren ook een feestje gehad, ik kwam zo aan de praat met een soort van ex-scharrel waar nooit veel mee gebeurd is. De spanning is altijd blijven hangen en de spanning is nu hoger dan ooit tevoren. En nu hopen dat zijn vrienden niet weer gaan vissen of ik verliefd ben want de tijd dat ik hem echt leuk vond is voorbij.
pi_56736822
Belachelijk, zoveel feestjes!
For great justice!
  donderdag 14 februari 2008 @ 22:23:37 #217
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56737309
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 21:29 schreef knep het volgende:

[..]

Dat is nog eens prioriteiten stellen zeg .
Ik ben niet met 'm getrouwd hoor! Het is gewoon een vriend

Die uiteindelijk toch langs is geweest Hij was vroeg klaar. We hebben dus lekker samen alles is liefde zitten kijken! Leuke film maar vind love actually toch leuker
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56737468
Neeeeeeee, Alles Is Liefde > Love, Actually joh!
  donderdag 14 februari 2008 @ 22:33:55 #219
11102 knep
Mountainfreak
pi_56737536
Heb je valentijnsdag toch nog aardig kunnen afsluiten .
Zaterdag eens kijken hoe het leven er in Milano voor staat .
  donderdag 14 februari 2008 @ 22:44:00 #220
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56737792
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 22:30 schreef Tegan het volgende:
Neeeeeeee, Alles Is Liefde > Love, Actually joh!
Waar baseer je dat dan op?? Wel een beetje onderbouwen he
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56737946
He, hallo, Mr Darcy zit in Love Actually .
Tap tap tap
pi_56738058
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 22:51 schreef CherryLips het volgende:
He, hallo, Mr Darcy zit in Love Actually .
Ik zit er niet in dus het is niet tof.
For great justice!
  donderdag 14 februari 2008 @ 22:58:51 #223
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56738111
Jongens wel ontopic blijven he
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56738177
Ja oke. Alan Rickman zit in Love, Actually. Geweldig. Maar dan speelt hij weer een stom karakter. En ik ben geen Bridget Jones' Dairy-fan dus dat Mr Darcy-argument gaat hier niet op. En dan heb je ook nog die belachelijke sex doubles .

In tegenstelling tot Alles Is Liefde. Wendy Valerio. Ik wil tegen die tijd ook wel een Valerio aan de haak slaan. Maar dan komt ze op gegeven moment toch terug bij haar soulmate . En dan heb je ook nog de prins en die goore scene dat ze wakker worden helemaal onder de zwarte piet-verf . En dan ook nog die geweldige zwerver die nog in Sinterklaas gelooft .

[ Bericht 1% gewijzigd door Tegan op 14-02-2008 23:21:18 ]
pi_56738252
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 18:55 schreef Tegan het volgende:

[..]

Lief . Van wie kreeg je die kaart dan? Van een potentiele date of ex of wat?
Ik hoopte van jou
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 14 februari 2008 @ 23:11:38 #226
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56738396
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:01 schreef Tegan het volgende:
Ja oke. Alan Rickman zit in Love, Actually. Geweldig. Maar dan speelt hij weer een stom karakter. En ik ben geen Bridget Jones' Dairy-fan dus dat Mr Darcy-argument gaat hier niet op. En dan heb je ook nog die belachelijke sex doubles .

In tegenstelling tot Alles Is Liefde. Wendy Valerio. Ik wil tegen die tijd ook wel een Valerio aan de haak slaan. Maar dan komt ze op gegeven moment toch terug bij haar soulmate . En dan heb je ook nog de prins en die goore scene dat ze wakker worden helemaal onder de zwarte piet-verf . En dan ook nog die geweldige zwerver die nog in Sinterklaas gelooft .
Neej, doe mij echt maar Britse accenten, Hugh Grant, Alan Rickman, Martine McCutcheon en kerst (onder andere dan he)
Love Actually blijft Ondanks dat Alles is Liefde best een goede film is haalt het het echt niet bij
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56738599
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:05 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Ik hoopte van jou
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.

Ontopic maar weer?

Ik heb de hele avond supergezellig gechat met mijn (ex)scharrel. Maar nu hij is gaan slapen, is het best wel weer kut!
pi_56738649
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:20 schreef Tegan het volgende:

[..]

.

Ontopic maar weer?

Ik heb de hele avond supergezellig gechat met mijn (ex)scharrel. Maar nu hij is gaan slapen, is het best wel weer kut!
MSN-gesprek opslaan en nog eens nalezen
pi_56738668
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:22 schreef xFriendx het volgende:

[..]

MSN-gesprek opslaan en nog eens nalezen
Haha, dat is denk ik wat ik juist NIET moet doen.

HIj vond het wel niet zo tof dat hij geen lief valentijns-smsje terug had gehad .
pi_56738724
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:23 schreef Tegan het volgende:

[..]

Haha, dat is denk ik wat ik juist NIET moet doen.

HIj vond het wel niet zo tof dat hij geen lief valentijns-smsje terug had gehad .
Nou ja, als er niets speelt stuur je dat ook niet zomaar.

Neem niet aan dat als de dames hier een sms krijgen van Herman (van Idols) binnen 30 seconden een zwoel smsje terugsturen
pi_56738846
Huh. Bedoel je dat nou over zijn smsje of over mijn niet teruggestuurde smsje?
pi_56738854
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:31 schreef Tegan het volgende:
Huh. Bedoel je dat nou over zijn smsje of over mijn niet teruggestuurde smsje?
Dat laatste.
pi_56740553
ach waarschijnlijk is alleen zijn hetgene wat voor mij weggelegd is....

vanavond weer met mijn neus op de feiten gedrukt...
pi_56741540
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 23:20 schreef Tegan het volgende:

[..]

.

Ontopic maar weer?

Ik heb de hele avond supergezellig gechat met mijn (ex)scharrel. Maar nu hij is gaan slapen, is het best wel weer kut!
Is toch Ontopic?

het blijft je ex-scharrel. of nu weer niet?
pi_56751845
quote:
Op donderdag 14 februari 2008 22:01 schreef MLI het volgende:
En nu hopen dat zijn vrienden niet weer gaan vissen of ik verliefd ben want de tijd dat ik hem echt leuk vond is voorbij.
Als dat zo is, who cares wat zijn vrienden wel of niet doen.
pi_56751849
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 02:01 schreef EdwinHeijmen het volgende:
ach waarschijnlijk is alleen zijn hetgene wat voor mij weggelegd is....

vanavond weer met mijn neus op de feiten gedrukt...
quote:
Op donderdag 31 januari 2008 11:57 schreef addictivebeat het volgende:

[..]

Lees denk je sterk, zéér aan te raden in jouw geval. Doen hoor.
Bestellen, absoluut bestellen. Tenzij je liever weg wil kwijnen in zelfmedelijden.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:12:26 #237
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56751948
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:07 schreef RealZeus het volgende:

[..]


[..]

Bestellen, absoluut bestellen. Tenzij je liever weg wil kwijnen in zelfmedelijden.
Laat lekker wegkwijnen, hij komt hier alleen maar medelijden halen...
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56752464
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:12 schreef Lips het volgende:

[..]

Laat lekker wegkwijnen, hij komt hier alleen maar medelijden halen...
Ik dacht dat jij een lief meisje was.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:39:38 #239
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56752638
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:33 schreef dawg het volgende:

[..]

Ik weet dat jij een lief meisje bent.
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56752681
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:39 schreef Lips het volgende:

[..]
Laat me raden. Een mengeling van plagerij en bittere ernst?
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:43:20 #241
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56752739
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:40 schreef dawg het volgende:

[..]

Laat me raden. Een mengeling van plagerij en bittere ernst?
Geen mengeling, dit was zuivere bittere ernst
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56752783
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:43 schreef Lips het volgende:

[..]

Geen mengeling, dit was zuivere bittere ernst
Bewijs het maar.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:47:13 #243
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56752842


dát is bittere Ernst.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:51:27 #244
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56752943
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:44 schreef dawg het volgende:

[..]

Bewijs het maar.
Pff, heul niet
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:47 schreef Garisson72 het volgende:
[ afbeelding ]

dát is bittere Ernst.
Nee dat is een offtopic plaatje
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  vrijdag 15 februari 2008 @ 16:57:01 #245
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56753070
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:51 schreef Lips het volgende:

Nee dat is een offtopic plaatje
wil jij niet mijn spitsvondige garp onderuitschoffelen JA!
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56753327
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 16:12 schreef Lips het volgende:

[..]

Laat lekker wegkwijnen, hij komt hier alleen maar medelijden halen...
Toch denk ik dat het hem zou kunnen helpen. Het lukt mij ook en ik begin het al te merken.
pi_56754575
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 19:37 schreef Den_Haag het volgende:
Als je het nummer niet hebt en er vandaag of morgen niet aankomt gewoon een mail sturen. Niet nog dagen gaan tobben.
Heb inmiddels maar besloten om geen actie te ondernemen. Vraag me niet waarom, heb geen idee. En echt leuk vind ik het ook niet, maar als hij me echt leuk had gevonden, had hij inmiddels echt wel contact gezocht. Mocht hij hetzelfde denken als ik - ook mogelijk - is de kans groot dat ik hem vanavond zie (hij gaat stappen in Antwerpen met mijn huisgenoot).

Oftewel: I'll go with the flow en verder wil ik nog even note geven van het gegeven dat hij een enorme eikel is dat hij dit bij me losmaakt!
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56754669
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 18:09 schreef MNR het volgende:

[..]

Heb inmiddels maar besloten om geen actie te ondernemen. Vraag me niet waarom, heb geen idee.
omdat je niet durft!
Love is in the air!
pi_56755738
Ik ben dat single-zijn even beu vandaag. Gaat wel weer over, maar soms heb je zo'n dagje.
Misschien omdat een vriend van me onze bios-afspraak voor zondag heeft afgezegd omdat ie met z'n date uitgaat .
Tap tap tap
pi_56755784
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 19:07 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben dat single-zijn even beu vandaag. Gaat wel weer over, maar soms heb je zo'n dagje.
Misschien omdat een vriend van me onze bios-afspraak voor zondag heeft afgezegd omdat ie met z'n date uitgaat .
mja ach een relatie hebben geeft ook veel gezeik.
Motorrijden is beter dan sex.Elke bocht een nieuw hoogtepunt.
pi_56755826
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 18:15 schreef Landgeld het volgende:
omdat je niet durft!
Eerlijk gezegd heb ik geen positieve ervaringen met zelf achter een kerel aanlopen. Ben daar veel te ongeduldig voor (weet wat ik wil en dat wil ik dan ook direct) en ik houd er helemaal niet van om de controle hierbij uit handen te geven.

Dus als ik nou mezelf er tot toe aan kan zetten om meer geduld op te brengen en minder onzeker te zijn, zou het wel kunnen lukken. Als hij hier nu al binnen zou zijn, zou ik al sterk de neiging hebben om hem mee te sleuren en vol te zoenen.

Dus ja, je hebt gelijk
En je triggert ook direct mijn gevoelsmatige standpunt. Hmm..

Jij bent toch bezet? Wat maakt dat je effort erin stopt om hier te reageren? Ik vind het heel aardig van je, maar ik vroeg me af waar die interesse vandaan komt
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56756879
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 08:13 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Is toch Ontopic?

het blijft je ex-scharrel. of nu weer niet?
Het is nog steeds een ex, als in dat ik hem sinds het bewuste gesprek niet meer irl heb gezien, maar de gevoelens zijn er nog steeds. Ik denk ook dat ik hem vanavond wel tegenkom bij het uitgaan, maar ik ga niets laten gebeuren.
pi_56763423
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 19:52 schreef Tegan het volgende:

[..]

Het is nog steeds een ex, als in dat ik hem sinds het bewuste gesprek niet meer irl heb gezien, maar de gevoelens zijn er nog steeds. Ik denk ook dat ik hem vanavond wel tegenkom bij het uitgaan, maar ik ga niets laten gebeuren[ afbeelding ].
Goed zo
pi_56767895
Sterf alle 16.000 bij elkaar: ik heb gemaild!

Ow man, dit is echt zo mutsig, dat ik me hier druk om maak. Zeker als je als buitenstaander mijn woorden leest. Maar dat is dan maar zo. Zo, nu heb ik eindelijk gedaan waar ik me zo druk om maakte. Nu ga ik gewoon verder en hoef ik me niet meer druk te maken of ik het nu wel of niet zou doen

Zo, wat een heerlijk weekend en wat een lekker weer is het buiten toch
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56770439
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 00:14 schreef Den_Haag het volgende:

[..]

Goed zo
Hij smste me ineens halverwege de avond dat hij *nu* naar mijn stamkroeg kwam. Toen heeft hij gewoon leuk/gezellig meegepraat daar met mijn vriendengroep. Op gegeven moment pakte hij mijn hand, en toen hebben we daar zo de hele avond gezeten. Toen aan het eind van de avond stonden we buiten voor de kroeg en hij probeerde me te zoenen. Het was ZO moeilijk voor me (ik wilde hem zo graag zoenen), maar verder dan een kus op de mond is het niet gekomen. Toen hebben we daar een hele tijd gestaan en gepraat over alles vanaf begin tot eind. Hoe we elkaar hadden ontmoet, en hoe onze eerste zoen was (in die tijd hadden we nog gedate enzo). Toen later heb ik nog gezegd dat ik hem niets kwalijk neem maar dat hij me wel heeft gekwetst het afgelopen jaar, dat ik net zo goed toeliet, maar dat ik nu iig duidelijkheid wil. Dus dat dit allemaal niet meer gaat gebeuren. Toen hebben we elkaar nog een enorme knuffel gegeven. HIj zei dat hij het echt enorm stom van zichzelf vond dat ik degene was die als eerste dit gesprek had aangekaart. Hij zei dat hij er al aan dacht, maar altijd kwam het er toch niet van om erover te begonnen. Toen ging ik naar huis, met een beetje een neutraal gevoel. Ik heb zo de behoefte om hem te zoenen/met hem te zijn zoals vroeger. Kreeg trouwens toen ik thuis was nog een smsje met welterusten en tot snel.

Hoe was jouw avond? Weet je al wie dat meisje (denk ik ) van de kaart was?
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 11:56 schreef MNR het volgende:
Sterf alle 16.000 bij elkaar: ik heb gemaild!

Ow man, dit is echt zo mutsig, dat ik me hier druk om maak. Zeker als je als buitenstaander mijn woorden leest. Maar dat is dan maar zo. Zo, nu heb ik eindelijk gedaan waar ik me zo druk om maakte. Nu ga ik gewoon verder en hoef ik me niet meer druk te maken of ik het nu wel of niet zou doen

Zo, wat een heerlijk weekend en wat een lekker weer is het buiten toch
Goed zo MNR! . Sucker for love here!
pi_56772204
quote:
Op woensdag 13 februari 2008 16:28 schreef RealZeus het volgende:

[..]

Dat weet je helemaal niet want je hebt het hem nooit verteld. En wat maakt leeftijd nou uit.

Het is niet de verlegenheid , maar de onzekerheid die je bang maakt.

Kortom, je weet helemaal niks wat dat aangaat. Voor hetzelfde geld vindt hij jou haske leuk. Het is morgen Valentijn, doe er wat mee.
Het is inderdaad onzekerheid, en ik heb 'iets' gedaan.
Ik stuurde hem een sms'je afgelopen donderdag, dat ik hem even wilde spreken. Hij stuurde direct een sms je terug dat dat goed was.

Ik heb niets gezegd over mijn gevoelens, wel over 'contact houden of niet'. Hij stond er niet onwelwillend tegenover, en vond dat de beslissing bij mij ligt. Dat is natuurlijk zo, en ik heb besloten niets te veranderen voor mij en mijn kids, en daarmee word het contact grotendeels verbroken.Tenminste, dat denk ik.. Ik heb de formulieren inmiddels wel ingevuld maar nog niet afgegeven Hij zei wel dat er contact zal blijven, hyves en hij zal nog af en toe met de kids spelen (nogmaals sorry, ik zou het beter uit kunnen leggen maar als de dood dat iemand dit verhaal gaat herkennen).

Tijdens dit 'samenzijn' zeg maar, zo zal ik het zeggen.. Hij heeft wat minpuntjes die me irriteren (arrogantie bv), en dat werd donderdag nog eens extra versterkt. En nu heb ik zoiets van 'ben ik wel echt verliefd?' Terwijl ik hem toch al een jaar leuk vind ofzo en het echt heel jammer vind dat hij weggaat.

Maar dat kan natuurlijk ook een reactie zijn van m'n onderbewuste, 'als ik ga denken dat ik niet verliefd ben zal ik er geen pijn van hebben dat hij weggaat'. Ofzoiets Niet dat het wat uitmaakt, ik voorzie nl drama's van mijn kids die laatste week van maart (we zijn allemaal dol op hem )
pi_56773056
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 16:20 schreef Miracle_Drug het volgende:

[..]

Het is inderdaad onzekerheid, en ik heb 'iets' gedaan.
Ik stuurde hem een sms'je afgelopen donderdag, dat ik hem even wilde spreken. Hij stuurde direct een sms je terug dat dat goed was.

Ik heb niets gezegd over mijn gevoelens, wel over 'contact houden of niet'. Hij stond er niet onwelwillend tegenover, en vond dat de beslissing bij mij ligt. Dat is natuurlijk zo, en ik heb besloten niets te veranderen voor mij en mijn kids, en daarmee word het contact grotendeels verbroken.Tenminste, dat denk ik.. Ik heb de formulieren inmiddels wel ingevuld maar nog niet afgegeven Hij zei wel dat er contact zal blijven, hyves en hij zal nog af en toe met de kids spelen (nogmaals sorry, ik zou het beter uit kunnen leggen maar als de dood dat iemand dit verhaal gaat herkennen).

Tijdens dit 'samenzijn' zeg maar, zo zal ik het zeggen.. Hij heeft wat minpuntjes die me irriteren (arrogantie bv), en dat werd donderdag nog eens extra versterkt. En nu heb ik zoiets van 'ben ik wel echt verliefd?' Terwijl ik hem toch al een jaar leuk vind ofzo en het echt heel jammer vind dat hij weggaat.

Maar dat kan natuurlijk ook een reactie zijn van m'n onderbewuste, 'als ik ga denken dat ik niet verliefd ben zal ik er geen pijn van hebben dat hij weggaat'. Ofzoiets Niet dat het wat uitmaakt, ik voorzie nl drama's van mijn kids die laatste week van maart (we zijn allemaal dol op hem )
Kortom, eigenlijk heb je nog niks gedaan. Hij weet nog steeds niet wat je voelt.

Laten we wel wezen: wat heb je te verliezen. Je kunt alleen maar winnen, jullie zijn dol op hem, zeg je zelf.
Je gaat sowieso het contact verliezen, dus daar hoef je niet meer bang voor te zijn, het kan, als je het eerlijk zegt alleen maar beter worden.

Echt, waarom zijn vrouwen soms zo verschrikkelijk berekenend en terughoudend? Dat maakt iemand leuk vinden zoveel lastiger.
pi_56773218
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 17:10 schreef RealZeus het volgende:
Echt, waarom zijn vrouwen mensen soms zo verschrikkelijk berekenend en terughoudend? Dat maakt iemand leuk vinden zoveel lastiger.
Je weet helemaal niet wat er speelt. Je weet niet waarom iemand ervoor kiest om terughoudend te zijn. Als je iemand al ziet als 'vervelend terughoudend' en 'verschrikkelijk berekenend', zul je nooit het geduld op kunnen brengen om je af te vragen waarom en er begrip voor op te brengen.

1 Ding is zeker: als iemand zich terugtrekt, kun je hem/haar het beste de ruimte geven.
You're never fully dressed until you wear a smile
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:06:48 #259
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56774128
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 17:10 schreef RealZeus het volgende:

[..]


Echt, waarom zijn vrouwen soms zo verschrikkelijk berekenend en terughoudend? Dat maakt iemand leuk vinden zoveel lastiger.
Als je zelf spontaan bent dan zal je tegenspeelster dat ook veel eerder zijn. Ligt dus gewoon aan jezelf.

Tis trws wel een behoorlijke homo reeks geworden
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56774359
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:06 schreef JoeyT het volgende:
Tis trws wel een behoorlijke homo reeks geworden
Gelukkig hebben we jou als nivellerend bij-effect
You're never fully dressed until you wear a smile
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:28:44 #261
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56774577
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:17 schreef MNR het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we jou als nivellerend bij-effect
Thx Thx

T valt me gewoon op dat de vrouwen hier allemaal op mannen vallen die ze blijkbaar niet kunnen krijgen en de mannen sowieso niets krijgen . Dat is dan nog niet eens verbazingwekkend, maar dat ze dan het andere geslacht de schuld geven snap ik niet echt.. Zo lastig is het niet om een mens te ontcijferen...
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:39:14 #262
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56774822
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:28 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Thx Thx

T valt me gewoon op dat de vrouwen hier allemaal op mannen vallen die ze blijkbaar niet kunnen krijgen en de mannen sowieso niets krijgen . Dat is dan nog niet eens verbazingwekkend, maar dat ze dan het andere geslacht de schuld geven snap ik niet echt.. Zo lastig is het niet om een mens te ontcijferen...
Zullen we anders gewoon allemaal gaan sporten? Dan is het probleem vast zo opgelost
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:42:29 #263
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56774889
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:39 schreef Lips het volgende:

[..]

Zullen we anders gewoon allemaal gaan sporten? Dan is het probleem vast zo opgelost
In ieder geval is overgewicht dan een minder groot probleem ja .
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:46:21 #264
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56774969
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:42 schreef JoeyT het volgende:

[..]

In ieder geval is overgewicht dan een minder groot probleem ja .
Ja maar zou dat bij iedereen hier het probleem zijn? Dat we gewoon massaal te dik zijn?

zullen we het niet weer gaan hebben over hoe gelukkig je wordt van sporten, daar word ik namelijk ongelukkig van en dan ga ik me dik eten
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
  zaterdag 16 februari 2008 @ 18:52:40 #265
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_56775084
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:46 schreef Lips het volgende:

[..]

Ja maar zou dat bij iedereen hier het probleem zijn? Dat we gewoon massaal te dik zijn?

zullen we het niet weer gaan hebben over hoe gelukkig je wordt van sporten, daar word ik namelijk ongelukkig van en dan ga ik me dik eten
Laat ff duidelijk zijn dat jij het over sporten hebt. Mijn punt is slecht dat je de dingen bij jezelf moet zoeken.
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_56775421
quote:
Op zaterdag 16 februari 2008 18:28 schreef JoeyT het volgende:
Thx Thx
Yw
quote:
T valt me gewoon op dat de vrouwen hier allemaal op mannen vallen die ze blijkbaar niet kunnen krijgen en de mannen sowieso niets krijgen . Dat is dan nog niet eens verbazingwekkend, maar dat ze dan het andere geslacht de schuld geven snap ik niet echt.. Zo lastig is het niet om een mens te ontcijferen...
Hehe. Je irriteert je dus aan de mensen die tegen beter weten in zich vast blijven houden aan hetzelfde patroon (hetzij bewust of onbewust)?

Kan natuurlijk komen door de blinde vlek (Johari). Kun je een voorbeeld geven van wat je ziet?
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56788171
quote:
Op vrijdag 15 februari 2008 19:10 schreef MNR het volgende:
Jij bent toch bezet? Wat maakt dat je effort erin stopt om hier te reageren? Ik vind het heel aardig van je, maar ik vroeg me af waar die interesse vandaan komt
omdat ik tot voorkort ook single was.... en dit mijn eerste vriendin is.... dus ik weet wel een beetje hoe het werkt... (daarvoor ook vaak de fout gemaakt om er niet op af te gaan)
Love is in the air!
pi_56788482
quote:
Op zondag 17 februari 2008 12:10 schreef Landgeld het volgende:
omdat ik tot voorkort ook single was.... en dit mijn eerste vriendin is.... dus ik weet wel een beetje hoe het werkt... (daarvoor ook vaak de fout gemaakt om er niet op af te gaan)
Ah, nu begrijp ik je

Ik stap eigenlijk nooit op iemand af, want dat hoeft nooit Ben nu wel blij dat ik gemaild heb. In ieder geval gedaan wat ik wilde ipv op safe spelen.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56791088
De banners zijn vernieuwd .
pi_56797753
Supercool, er is nu een datingsite van die man van Candlelight
  zondag 17 februari 2008 @ 21:13:25 #271
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56800538
quote:
Op zondag 17 februari 2008 19:35 schreef thaleia het volgende:
Supercool, er is nu een datingsite van die man van Candlelight
Je hebt ook de weekcompilatie van DWDD gekeken
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56800659
Reactie

Vanmiddag mailtje terug gehad, met leuk en tegenstrijdig nieuws. Nog steeds blij dat ik gemaild heb, dus raad anderen ook zeker aan om duidelijkheid op te zoeken. Lekker open deur MNR: !

Ik ga er nog eens een nachtje over slapen
(met een voor Landgeld)
You're never fully dressed until you wear a smile
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 17 februari 2008 @ 21:19:29 #273
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56800702
Woensdag date dus.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_56801242
Single zijn is geweldig. Ik heb een hele mooie herinnering overgehouden aan vannacht en vandaag, gezellig samen met een vriendin op stap geweest. Het was zo'n heerlijke 24 uur die je heel anders doorgebracht zou hebben als je wel een vriendje had. Ondanks flinke hoeveelheden drank en ruim aanbod, niet 'gescoord' omdat ik nu niet zo met mannen bezig ben. En zo leuk waren ze nou ook weer niet .
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 17 februari 2008 @ 21:38:47 #275
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_56801356
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef MLI het volgende:
Single zijn is geweldig. Ik heb een hele mooie herinnering overgehouden aan vannacht en vandaag, gezellig samen met een vriendin op stap geweest. Het was zo'n heerlijke 24 uur die je heel anders doorgebracht zou hebben als je wel een vriendje had. Ondanks flinke hoeveelheden drank en ruim aanbod, niet 'gescoord' omdat ik nu niet zo met mannen bezig ben. En zo leuk waren ze nou ook weer niet .
Zo herkenbaar hè, je kunt gewoon lekker je eigen gang gaan en met niets en niemand rekening houden. Ideaal
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  zondag 17 februari 2008 @ 21:39:26 #276
141482 Q.
JurassiQ
pi_56801387
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef MLI het volgende:
En zo leuk waren ze nou ook weer niet .
Duh! Ik was er niet!
For great justice!
  zondag 17 februari 2008 @ 21:39:54 #277
141482 Q.
JurassiQ
pi_56801405
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:17 schreef MNR het volgende:
dus raad anderen ook zeker aan om duidelijkheid op te zoeken.
Ik doe niet anders.
For great justice!
pi_56801460
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:17 schreef MNR het volgende:
dus raad anderen ook zeker aan om duidelijkheid op te zoeken. Lekker open deur MNR: !
Het is dan wel een open deur, maar dat heeft een reden. En durven duidelijkheid op te zoeken kan net dat schopje extra nodig hebben .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56801508
quote:
Op zondag 17 februari 2008 21:35 schreef MLI het volgende:
Single zijn is geweldig. Ik heb een hele mooie herinnering overgehouden aan vannacht en vandaag, gezellig samen met een vriendin op stap geweest. Het was zo'n heerlijke 24 uur die je heel anders doorgebracht zou hebben als je wel een vriendje had. Ondanks flinke hoeveelheden drank en ruim aanbod, niet 'gescoord' omdat ik nu niet zo met mannen bezig ben. En zo leuk waren ze nou ook weer niet .
Toevallig had ik die gedachte vandaag ook. Wat zou ik nu doen/gedaan hebben als ik samen met iemand was. Had ik in ieder geval niet kunnen doen wat ik nu doe en ik vond het vandaag echt heerlijk om alleen te zijn.

Over 2 weken ga ik mijn vriendin kidnappen van haar vriend. Gaan we ontzettend veel wijn drinken, M&M's snoepen en vooral heeeeeeeel veel roddelen en ons als twee achterlijke gedragen. Heerlijk is dat!
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56802293
Het zal mijn zwart-wit denken wel zijn, maar wat is precies het duidelijkheid scheppende aan tegenstrijdig nieuws?

(En ja, DWDD gezien idd. Fantastisch dat gedicht voor Candy )
pi_56802396
Oh man, waarom heb ik toch altijd de neiging om de vriendjes van vriendinnen van me te leuk te vinden? Nou ja, het is pas de tweede keer, maar toch .
Tap tap tap
pi_56810075
Vandaag: grote schoonmaak!

Ontopic:

Vandaag: pokeren en dan een kroeg opzoeken alwaar de heer van de spanning ook aanwezig zal zijn. Ben benieuwd wat er gaat gebeuren.
pi_56810188
quote:
Op zondag 17 februari 2008 22:12 schreef CherryLips het volgende:
Oh man, waarom heb ik toch altijd de neiging om de vriendjes van vriendinnen van me te leuk te vinden? Nou ja, het is pas de tweede keer, maar toch .
Dat is wel een beetje naar.
Komt dat niet omdat ze met een vriendinnetje lopen en dat je ze daardoor leuk vind, maar normaliter niet?
Motorrijden is beter dan sex.Elke bocht een nieuw hoogtepunt.
pi_56810919
quote:
Op maandag 18 februari 2008 10:52 schreef Cageon het volgende:

[..]

Dat is wel een beetje naar.
Komt dat niet omdat ze met een vriendinnetje lopen en dat je ze daardoor leuk vind, maar normaliter niet?
Misschien, onbereikbare mannen zijn op de een of andere manier extra aantrekkelijk .
Tap tap tap
  maandag 18 februari 2008 @ 11:31:14 #285
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56810960
Ik vind onbereikbare vrouwen eigenlijk nooit zo aantrekkelijk. Maar goed, misschien ben ik angstaanjagend rationeel.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56811014
Maar ik ben een vrouw he, daar komt weinig rationaliteit bij kijken.
Tap tap tap
pi_56811390
quote:
Op maandag 18 februari 2008 11:31 schreef I.R.Baboon het volgende:
misschien ben ik angstaanjagend rationeel.
Dat dus. Voldoende mannen die ook het "kan niet krijgen, moet hebben"-gedrag vertonen tenslotte .
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_56812664
Weet nog steeds niet van wie het kaartje is. Heb de enige verdachte ondervraagd en die was het niet.
pi_56818612
Bij vriendinnen heb ik dat nooit, meestal denk ik: "aardige vent hoor, maar jij kunt toch wel beter krijgen?". Ik heb m'n vriendinnen erg hoog zitten Bij mannelijke vrienden kan ik het wel eens hebben, als iemand al een vriendin had voordat ik hem leerde kennen en ik vind haar niet zo leuk, dan schiet er wel eens een "dit kan Onze Lieve Heer zo toch niet bedoeld hebben?" door mijn hoofd.
pi_56818809
Ik heb mijn beste vriendin en haar vriend aan elkaar gekoppeld, al 5 jaar dolgelukkig. Voor hem niets dan waardering eigenlijk, het is een leuke jongen met gevoel voor humor en hij aanbidt haar. Ik kende hem overigens totaal niet. Ik wist dat ze elkaar leuk vonden en ze durfden allebei de eerste stap niet te zetten. Dus toen ben ik maar op hem afgestapt om haar voor te stellen aan hem.
  maandag 18 februari 2008 @ 18:04:22 #291
141482 Q.
JurassiQ
pi_56818879
quote:
Op maandag 18 februari 2008 17:59 schreef MLI het volgende:
Ik heb mijn beste vriendin en haar vriend aan elkaar gekoppeld, al 5 jaar dolgelukkig. Voor hem niets dan waardering eigenlijk, het is een leuke jongen met gevoel voor humor en hij aanbidt haar. Ik kende hem overigens totaal niet. Ik wist dat ze elkaar leuk vonden en ze durfden allebei de eerste stap niet te zetten. Dus toen ben ik maar op hem afgestapt om haar voor te stellen aan hem.
Dat zouden meer mensen moeten doen!
For great justice!
pi_56818965
quote:
Op zondag 17 februari 2008 22:09 schreef thaleia het volgende:
Het zal mijn zwart-wit denken wel zijn, maar wat is precies het duidelijkheid scheppende aan tegenstrijdig nieuws?

(En ja, DWDD gezien idd. Fantastisch dat gedicht voor Candy )
Duidelijkheid is dat hij het hetzelfde beleefd heeft als ik (en dat ik leuk om te horen en is een bevestiging). Tegenstrijdige is alleen dat hij aangeeft niet op een serieuze relatie te zitten wachten omdat hij over een half jaar 8 maanden gaat reizen.

Vind hem maar een beetje pessimistisch ingesteld, maar tegelijkertijd is er ook nog ruimte om wel wat te ondernemen. Dat ga ik doen en dan zie ik wel waar het schip strand (dat is een gevaarlijke uitspraak deze dagen ).

Dus vandaar Is het zo duidelijker?
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56819092
quote:
Op maandag 18 februari 2008 18:09 schreef MNR het volgende:
Tegenstrijdige is alleen dat hij aangeeft niet op een serieuze relatie te zitten wachten omdat (vul willekeurige reden in)
Oh bah.
pi_56819172
quote:
Op maandag 18 februari 2008 18:17 schreef thaleia het volgende:

[..]

Oh bah.
Hij is dus gewoon niet verliefd (genoeg). En dan zit zijn reis er nog aan te komen, om eerlijk te zijn zou ik ook liever ongebonden op reis gaan. Hoef je nergens naar te kijken, ben je niet 'verplicht' om elke paar dagen contact met je vriendin op te nemen, etc etc.
pi_56819239
Mja, misschien zie ik 'serieuze relatie' dan niet serieus genoeg. Als je nu iemand superleuk vindt ga je toch gewoon lol hebben met elkaar, dat kan toch gewoon acht maanden lang serieus, en als het tegen die tijd nog steeds aan is zie je dan wel verder. Of doe ik nu te laconiek over het begrip 'relatie' en moet dat per definitie iets zijn dat bij voorbaat jarenlang gaat duren?
pi_56819338
quote:
Op maandag 18 februari 2008 18:24 schreef thaleia het volgende:
Mja, misschien zie ik 'serieuze relatie' dan niet serieus genoeg. Als je nu iemand superleuk vindt ga je toch gewoon lol hebben met elkaar, dat kan toch gewoon acht maanden lang serieus, en als het tegen die tijd nog steeds aan is zie je dan wel verder. Of doe ik nu te laconiek over het begrip 'relatie' en moet dat per definitie iets zijn dat bij voorbaat jarenlang gaat duren?
Precies. Wat ik dus al zei, ik denk dat ie niet verliefd is. Anders dus wat jij zegt.
pi_56819366
Maar dat is misschien het vrouwelijke tekort aan rationaliteit. Ik zou nog net in m'n uitgavenpatroon rekening houden met een over een half jaar ingepland iets, maar daar houdt het dan ook wel op.
pi_56819394
Eh ja, dat denk ik dus ook. Een gevalletje "he's just not that...." maar wat niet is kan nog komen misschien
  maandag 18 februari 2008 @ 18:48:08 #299
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_56819706
Vandaag begonnen bij mijn nieuwe werk, ben ik geplaatst tegenover een wel heel erg aantrekkelijke spaanse jonge dame
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_56820255
Exotische schonen, altijd goed

Ik wil het wel weer eens een half jaar (langer mag ook ) leuk hebben met iemand Het zijn hier nu al echt eeuwen alleen maar kortstondige en/of niets voorstellende dingen geweest, dat mag wel weer eens anders. Ik heb wel gedacht dat het in mij zat, maar ik heb op zich wel een relatie van drie jaar op mijn naam staan....en diegenen met wie het mis liep over het algemeen niet.....dus het zou ook weleens kunnen zitten in het bandjescircuit waar ik veel in hang. Tuurlijk zijn daar legio mensen die gewoon serieuze relaties hebben, maar het gehalte "feestende Casanova" is er wel vrij groot, en het gehalte "tien jaar jonger dan ik" ook.

Misschien toch maar eens andere circuits opzoeken. Heb wel het idee dat er iets moet veranderen om niet eeuwig in ditzelfde patroon te blijven hangen, maar waar die verandering hem precies in zou moeten zitten weet ik ook niet zo gauw.
pi_56821007
thaleia, zoek een nieuwe stamkroeg of ga met je vrienden andere plekken bezoeken. Verleg je interesse naar film of zoiets dergelijks.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')