abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56526583
vorige deeltje Singles #50; dat we er nog veel kwijt raken is vol. Welkom bij deel 51!

------------------------------------------------------------------
Voor de singles onder ons. Lang of niet lang single, wat maakt het uit, deel je ervaringen, doe wat je wil, maar niet uit, geef maar een gil! Don\'t be shy, there is no reason why. Wees hier verdrietig of juist heel erg blij, want je bent weer vrij!

Singles....reeks...? Que?
Voor iedereen die over het single-zijn wil praten. Zit je ermee of vind je het héérlijk? Heb je tips en trucs om snel single-af te zijn of wil je die? Hier moet je wezen!

Er zijn echter ook een paar belangrijke regels, die nageleefd dienen te worden.

Dit is geen slowchat. Onze modjes zijn erg streng hierop. Blijf ontopic, en laat de reeks niet vervallen in hoi/doei/de spaghetti is heerlijk gelukt/lekker weertje hè?-posts.

Dit is geen datingsite of een matchmakerstopic, onthoud dat. Ga niet lopen zeuren om foto\'s van de chickies die meeposten en ga er niet van uit dat je hier de liefde van je leven gaat vinden.

Dit is óók geen 'zwelg hier in zelfmedelijden'-topic. Je bent niet de enige single, gezien de reeks. Let er op dat je niet alsnog in die houding schiet.

Kortom, hou het lekker gezellig en toegankelijk voor iedereen. Zo niet, dan krijg je met Inekris of Emel aan de stok!

------------------------------------------------------------------------------
pi_56526621
TerugVindPartner
pi_56527246
en tvp.
  maandag 4 februari 2008 @ 15:59:57 #4
185491 Shitonya
Same shit, different day
pi_56528025
TrapVanPaard
Het luisteren naar een mens is als steeds weer hetzelfde boek moeten lezen..
pi_56535101
Zelfs met Carnaval(wel geweldige tijd gehad) niet gezoend Het is alweer een half jaar geleden, best wel erg van mij

Niet dat ik echt een womanizer ben maar had toch regelmatig een leuk meisje(om de paar weken).
Geen idee wat er aan de hand is
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_56535679
Eén dagje carnaval wezen vieren en kon op het einde van de avond nog maar amper op m'n benen staan. Geslaagd dus. Misschien dat ik morgen nog eens ga als ik iemand weet te ronselen.
pi_56536034
quote:
Op zondag 3 februari 2008 20:40 schreef Garisson72 het volgende:
maar hoe zit het nou met die Ier dan?
Vind deze jongen dusdanig leuk dat ik vandaag en gisteren regelmatig aan hem en het afgelopen weekend heb moeten denken. Heel misschien zie ik hem vrijdag. Zou ik wel leuk vinden.
quote:
Op maandag 4 februari 2008 04:05 schreef MLI het volgende:
Hij is 7 maanden single en heeft geen zin in een relatie, heeft ook een fuckbuddy enzo. Ik wil ook geen relatie met iemand die het niet helemaal is
Dat zou je voldoende mogen zeggen.

Btw, wat dat betreft zit ik wel met je op 1 lijn: heb ook geen seks oid met een jongen die ik niet vertrouw. Zou zeggen: als je aanvoelt dat het niet klopt, doe jezelf dan geen pijn en wend je af van de situatie. Je zorgt toch dat je krijgt wat je verdient, MLI

Als je het mij vraagt, investeer je nu te veel in iemand die dat duidelijk niet voor jou over heeft..
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56536511
En waarvan ze het zelf ook niet zeker weet. tenminste, dat maak ik op uit de tekst.
pi_56538215
quote:
Op maandag 4 februari 2008 22:19 schreef MNR het volgende:

[..]

Vind deze jongen dusdanig leuk dat ik vandaag en gisteren regelmatig aan hem en het afgelopen weekend heb moeten denken. Heel misschien zie ik hem vrijdag. Zou ik wel leuk vinden.
[..]

Dat zou je voldoende mogen zeggen.

Btw, wat dat betreft zit ik wel met je op 1 lijn: heb ook geen seks oid met een jongen die ik niet vertrouw. Zou zeggen: als je aanvoelt dat het niet klopt, doe jezelf dan geen pijn en wend je af van de situatie. Je zorgt toch dat je krijgt wat je verdient, MLI

Als je het mij vraagt, investeer je nu te veel in iemand die dat duidelijk niet voor jou over heeft..
Ik investeer een kaartje, gebrand cd'tje en een klein beetje van mijn parfum. Meer niet. En ik wil geen relatie met iemand die het niet helemaal is, maar dat wil niet gelijk zeggen dat hij dat niet is.

Overigens: het is niet mijn intentie om een en ander te manipuleren, maar hoe een ander je bekijkt heb je zelf in de hand. En mensen denken nu eenmaal dat ik makkelijk ben. Het is absoluut niet zo dat hij duidelijk is dat hij alleen seks wil, hij zegt simpelweg dat hij single zijn leuk vindt en dat hij daar nog even van wil genieten. Mijn probleem is dus dat hij alleen geïnteresseerd is in seks met mij, niet dat hij gelijk serieuze intenties moet hebben. Diepe decolleté's en minirokjes blijven dus wel even in de kast, meer op die manier. Niet zo van 'als ik zo'n actie doe, dan gaat hij zo over me denken'.

Hoe doen een hoop humor, leuke gesprekken, ingetoomde fysieke aantrekkingskracht en een paar scherpe opmerkingen over en weer het tegenwoordig?

Oh ja: ijskoninging niet te letterlijk opvatten natuurlijk . Ik ben nog nooit in mijn leven een ijskoningin geweest ook, daar ben ik te toegankelijk voor.

[ Bericht 30% gewijzigd door MLI op 05-02-2008 00:01:02 ]
pi_56538539
Oh ja! Ik wil meer weten over de buurman van Lips. Snap je het zelf al?
pi_56538764
Over wie heb je het nou in Jouw bizarre gedrag tijdens de verliefdheid MLI?
pi_56538819
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:20 schreef Tegan het volgende:
Over wie heb je het nou in Jouw bizarre gedrag tijdens de verliefdheid MLI?
Dat wisselt elke keer . Ik speel minder spelletjes in public, als in minder dates en zoenen maar mijn hoofd is ergens buiten blijven liggen toen ik de muur opbouwde. Maar sinds donderdag is de aandacht verlegd naar het heerschap dat in dit deel al aan bod kwam. . Ik wacht de reacties met spanning af .
pi_56539160
Goed bezig !

Ik iets minder denk ik. Ik kwam zondag mijn scharrel tegen bij de optocht (en ik had hem heel carnaval nog niet gezien). We hebben toen even heel goed gesprek gehad, en daarna ook gezoend. Hij zei ook nog, dat ik eigenlijk veel te leuk was om zo mee te scharrelen. Wat hij daar nou mee bedoelde wist ik niet precies, maar ik had toch met hem afgesproken dat ik na de film (waar ik 's avonds heen ging) wel even langskwam in zijn stamkroeg. Dus ik rond middernacht naar zijn kroeg, maar hij was er niet, dus toen ging ik maar naar mijn eigen stamkroeg. Toen belde hij op, en kwam hij naar mijn stamkroeg. Heel leuke avond gehad daar. Toen gingen we weg zijn fiets halen (die stuk verder bij een vriend van hem nog stond). Daar begon hij me weer te zoenen enzo. En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht. Dat hij anders wel goedkopere manieren daarvoor had. Toen wilde hij me weer zoenen, maar ik hield hem op een afstand en vroeg hem nog een keer of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei dat het het erg radicaal vond dat ik zo van mening was verandert tov die middag bij de optocht. Maarja, zijn opmerking dat ik veel te leuk ben om mee te scharrelen is eigenlijk gewoon waar, besefte ik me toen hij dat zo zei. Ik bleef een beetje erop doorgaan, en ik zei dat als het zo moest, dat hij dan maar voor die goedkopere manier moest gaan, hoewel ik me geen goedkopere manier kon bedenken dan dit! Toen zei hij dat het maar beter was dat we allebei maar gingen slapen. Ik zei toen dat ik dat een goed idee vond. En na een zoektocht naar zijn fietssleutel en drie zoenen op mijn wang fietste ik weg naar huis. Ik had zo'n klotegevoel en dacht de hele rit zo van, hem hoef ik even niet te zien/spreken. Toen was ik thuis en kreeg een welterusten-smsje. Sindsdien heb ik niets meer van hem gehoord.

Sorry voor het uberlange verhaal, maar ik moest het even kwijt .
pi_56539197
Ik snap je verhaal, maar ik kan echt geen touw vastknopen aan zijn reacties. Heb je hem wat teruggestuurd?
pi_56539259
Nee, ik heb niets meer gestuurd. Ik heb steeds de neiging om hem te bellen/smsen/whatever, maar ik ga het niet doen. Ik heb nu iig eindelijk gezegd wat me dwarszat al die tijd. En wat snap je niet van zijn reacties?
pi_56539297
Ja, gewoon zo tegenstrijdig. Zijn daden stroken niet met zijn acties. Maar inderdaad, ik denk dat dit wel het punt is waarop je vol moet houden en eindelijk je duidelijkheid gaat krijgen. Wie weet ziet hij nu wel in wat hij op het spel gezet heeft.
pi_56539368
Mja ik hoop het. En dat van die tegenstrijdige acties had ik dus ook zo'n last van. Ik denk dat het daarom was dat ik niet naar de feiten wilde kijken. Dat ik niet inzag dat we eigenlijk alleen een sexrelatie hebben. Maar ik zou het wel heel klote vinden als het hele contact nu weg is. Ook het gewone vriendschappelijke contact. Maarja, ik wacht wel af wat er nu gebeurd. Vind het wel best.
pi_56540273
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:54 schreef Tegan het volgende:
Goed bezig !

Ik iets minder denk ik. Ik kwam zondag mijn scharrel tegen bij de optocht (en ik had hem heel carnaval nog niet gezien). We hebben toen even heel goed gesprek gehad, en daarna ook gezoend. Hij zei ook nog, dat ik eigenlijk veel te leuk was om zo mee te scharrelen. Wat hij daar nou mee bedoelde wist ik niet precies, maar ik had toch met hem afgesproken dat ik na de film (waar ik 's avonds heen ging) wel even langskwam in zijn stamkroeg. Dus ik rond middernacht naar zijn kroeg, maar hij was er niet, dus toen ging ik maar naar mijn eigen stamkroeg. Toen belde hij op, en kwam hij naar mijn stamkroeg. Heel leuke avond gehad daar. Toen gingen we weg zijn fiets halen (die stuk verder bij een vriend van hem nog stond). Daar begon hij me weer te zoenen enzo. En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht. Dat hij anders wel goedkopere manieren daarvoor had. Toen wilde hij me weer zoenen, maar ik hield hem op een afstand en vroeg hem nog een keer of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei dat het het erg radicaal vond dat ik zo van mening was verandert tov die middag bij de optocht. Maarja, zijn opmerking dat ik veel te leuk ben om mee te scharrelen is eigenlijk gewoon waar, besefte ik me toen hij dat zo zei. Ik bleef een beetje erop doorgaan, en ik zei dat als het zo moest, dat hij dan maar voor die goedkopere manier moest gaan, hoewel ik me geen goedkopere manier kon bedenken dan dit! Toen zei hij dat het maar beter was dat we allebei maar gingen slapen. Ik zei toen dat ik dat een goed idee vond. En na een zoektocht naar zijn fietssleutel en drie zoenen op mijn wang fietste ik weg naar huis. Ik had zo'n klotegevoel en dacht de hele rit zo van, hem hoef ik even niet te zien/spreken. Toen was ik thuis en kreeg een welterusten-smsje. Sindsdien heb ik niets meer van hem gehoord.

Sorry voor het uberlange verhaal, maar ik moest het even kwijt .
Wacht, je scharrel verklaart dat hij je toch wel erg leuk vindt, vervolgens hou jij hem op afstand en zaag je hem door over zijn bedoelingen terwijl hij daar al een (positief) antwoord op gegeven heeft? En nu snap je niet waar het mis ging? Ik heb het blijkbaar verkeerd gelezen of niet?
I don't know if we're made for each other but this night is made for us.
You've got nothing left to lose and only me to trust.
  dinsdag 5 februari 2008 @ 08:12:17 #19
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56540411
Hij verklaart niet dat hij haar Tegan erg leuk vindt, hij is zoete broodjes aan het bakken in een poging om zijn lekker gemakkelijke sexrelatie veilig te stellen:
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 00:54 schreef Tegan het volgende:
En toen op gegeven moment vroeg ik aan hem of het hem echt alleen hierom was te doen. Hij zei toen dat het wel duidelijk was dat dat niet zo was ...
quasi-mysterieus ontwijkend antwoord...
quote:
...en dat hij het jammer vond dat ik dat dacht.
...en probeert haar nog een schuldgevoel aan te praten door de bal zo terug te leggen.

Dit soort dingen zegt hij vast niet als hij het écht met haar zou menen, dan zou het veel duidelijker zijn denk ik.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56540593
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 08:12 schreef Garisson72 het volgende:
Hij verklaart niet dat hij haar Tegan erg leuk vindt, hij is zoete broodjes aan het bakken in een poging om zijn lekker gemakkelijke sexrelatie veilig te stellen:
[..]

quasi-mysterieus ontwijkend antwoord...
[..]

...en probeert haar nog een schuldgevoel aan te praten door de bal zo terug te leggen.

Dit soort dingen zegt hij vast niet als hij het écht met haar zou menen, dan zou het veel duidelijker zijn denk ik.
Geheel hier mee eens. Als ik het zo lees lijkt het idd op lieve woordjes voor lieve sex. meer niet. Goed gedaan Tegan.
Als hij je echt leuk had gevonden had hij wel meer tegengas gegeven.
pi_56543160
En nu niet bellen he?
pi_56544080
En jij MLI? nog wat spannends gepland staan?
pi_56544670
Thanks.

Den_Haag, heb je geen leuke verhalen meer? Geen Vlaamse meer te pakken gekregen?

Ow en, is Lips er al uit?
pi_56545204
Nee. Helaas niet. Wel nog leuk gesjanst tijdens het shoppen. Het enige nadeel is dat ze hele goede smaak had. met andere woorden, die kan ik niet onderhouden

Kun je de drang om contact te zoeken beheersen Tegan?
  dinsdag 5 februari 2008 @ 15:15:16 #25
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56545285
* Lips meldt zich

Ik ben er helemaal uit!

De buurman vindt me leuker dan hij wil toegeven Hij heeft bij een vriendin van me zitten verklaren dat ie bang ( ) was dat ik stapelgek op 'm was en dat ie dat jammer zou vinden. Maar ondertussen heeft ie de halve middag in de kroeg naar me gevraagd
En dat terwijl ik zaterdag al had besloten dat het niks gaat worden

Zaterdag ben ik (met carnaval) mijn grote liefde van afgelopen jaar tegengekomen die me (stomstomdronken) z'n liefde heeft staan verklaren Dus ik weer helemaal van slag
Daar gisteren maar even verhaal gaan halen, maar daar valt dus helemaal niks te halen
Balen, jammer voor mij maar ik weet nu waar ik aan toe ben (ofzo, denk ik, na een jaar...)

Dus de eindconclusie is dat ze het allemaal maar uitzoeken en ik gisteren enorm leuk heb gefeest met een vriendinnetje in de kroeg! Vanavond gaan we nog even om het af te leren
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56545522
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:07 schreef Den_Haag het volgende:
Nee. Helaas niet. Wel nog leuk gesjanst tijdens het shoppen. Het enige nadeel is dat ze hele goede smaak had. met andere woorden, die kan ik niet onderhouden
Haha . Klinkt iig wel als een leuke dag .
quote:
Kun je de drang om contact te zoeken beheersen Tegan?
Voorlopig wel. Ben op zoek naar bezigheidstherapie voor als het erger wordt .
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:15 schreef Lips het volgende:
* Lips meldt zich

Ik ben er helemaal uit!

De buurman vindt me leuker dan hij wil toegeven Hij heeft bij een vriendin van me zitten verklaren dat ie bang ( ) was dat ik stapelgek op 'm was en dat ie dat jammer zou vinden. Maar ondertussen heeft ie de halve middag in de kroeg naar me gevraagd
En dat terwijl ik zaterdag al had besloten dat het niks gaat worden
Wat een vaag verhaal van je buurman. Maarja, als je toch niets met hem wil maakt het allemaal niet uit.
quote:
Zaterdag ben ik (met carnaval) mijn grote liefde van afgelopen jaar tegengekomen die me (stomstomdronken) z'n liefde heeft staan verklaren Dus ik weer helemaal van slag
Daar gisteren maar even verhaal gaan halen, maar daar valt dus helemaal niks te halen
Balen, jammer voor mij maar ik weet nu waar ik aan toe ben (ofzo, denk ik, na een jaar...)
. Dit lijkt me echt klote zeg. Is het een ex?
quote:
Dus de eindconclusie is dat ze het allemaal maar uitzoeken en ik gisteren enorm leuk heb gefeest met een vriendinnetje in de kroeg! Vanavond gaan we nog even om het af te leren
Veel plezier dan maar vanavond !
  dinsdag 5 februari 2008 @ 15:49:19 #27
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56545632
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:39 schreef Tegan het volgende:
Wat een vaag verhaal van je buurman. Maarja, als je toch niets met hem wil maakt het allemaal niet uit.
Ik denk dat hij gewoon heel stoer wilde doen toen die vriendin vertelde dat ik niet stapelgek op 'm ben
Mannen he
Maar hij is wel gezellig om een biertje mee te drinken, alleen dus even kijken hoe dit gaat lopen.
quote:
. Dit lijkt me echt klote zeg. Is het een ex?
eentje waar ik me nooit echt overheen heb kunnen zetten
Maar dat ga ik nu dus wel doen (ik heb 't er ook echt wel mee gehad dat hij me bezig houdt)
quote:
Veel plezier dan maar vanavond !
Vanavond zal wel lukken!! Morgen werken wordt vast moeilijker
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56545871
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 15:39 schreef Tegan het volgende:

[..]

Haha . Klinkt iig wel als een leuke dag .
[..]

Voorlopig wel. Ben op zoek naar bezigheidstherapie voor als het erger wordt .
Het was zeker gezellig. Daarna lekker gegeten en rond half 2 weer in Den Haag. Volgende keer toch maar een hotel.
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie

@LIPS schiet ook niet op zo sterkte
pi_56545918
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 12:58 schreef Den_Haag het volgende:
En jij MLI? nog wat spannends gepland staan?
Nope. Maar ik kan met gepaste trots zeggen dat ik vandaag om 12 uur 40 days, 40 nights gehaald heb. In die tijd heb ik met 3 mensen gezoend en 1 keer gedate. Best wel trots op mezelf eigenlijk . Mijn voornemen lijkt te werken. En eigenlijk niets spannends gepland staan, kerel van afgelopen donderdag is leuk dus ik zie wel of ik hem nog eens tegenkom met stappen, hij krijgt wel een valentijnskaartje. Maar da's ook omdat ik sowieso veel romantische buien heb de laatste tijd en ik wil eens een keer iemand verrassen met valentijnsdag. Ik zou hem kunnen sms-en natuurlijk maar dat doe ik in het kader van het doorbreken van de gewoonte maar eens niet. En hij heeft mijn nummer niet dus het zal wel bij een keer zoenen blijven.

Lips: je buurman is niet goed snik en die ex van je al helemaal niet .
  dinsdag 5 februari 2008 @ 16:49:52 #30
183181 LucasBergman
Schudden voor gebruik
pi_56546258
Fuck. Nou niet dus eigenlijk

gister lekker weer avondje weg geweest naar een lokale feesttent, wél heel de avond los gegaan maar waar ik op hoopte is niet gebeurd. Wel wat leuke meisjes gezien en mee gedanst, maar nou net dat meisje niet... '

Wel heel de avond naar elkaar kijken, maar zij stapte niet op me af. En nog erger, ik niet op haar... Niet eens een dans/polonaise/bieruitwisseling WTF is dat toch, dat dichtklappen zodra je iemand leuk vind Zo wordt het niks natuurlijk
[quote]Op woensdag 13 februari 2008 13:48 schreef Gripper het volgende:
Je maakt geen indruk op de chicks met een bus, je moet een honda hebben, daarmee kan je elke chick regelen!
[/quote]
pi_56546319
Verstand op 0, niet nadenken, en gewoon je bek opentrekken. Sim-pel.
pi_56546531
Yep.

Denk dat ik geen kaartjes krijg dit jaar behalve als Tegan haar belofte nakomt
  dinsdag 5 februari 2008 @ 18:29:27 #33
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56547219
Zo, ik ben keihard gedumpt vorige week. Dat was me eigenlijk nog nooit overkomen. En na deze week ben ik ook student af, dus nu wordt het echt kritisch allemaal, mensen.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56547407
subsubforum Relaties en Liefde
"Amo, ergo sum. I love, therefore I am"
"Niet de dingen zelf maken je ongelukkig, maar je denkbeelden erover"
pi_56547682
IR, lees de openingspost

Emel, mijn dank is groot
pi_56548050
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:11 schreef Den_Haag het volgende:
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie
Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 17:20 schreef Den_Haag het volgende:
Denk dat ik geen kaartjes krijg dit jaar behalve als Tegan haar belofte nakomt
En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.

[ Bericht 7% gewijzigd door Tegan op 05-02-2008 19:50:08 ]
  dinsdag 5 februari 2008 @ 19:45:09 #37
81882 Lips
Een vrouwtje
pi_56548054
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:11 schreef Den_Haag het volgende:
zoek nog iemand om te koken en de was te doen? is een goede bezigheidstherapie
Ik heb een enorme pan nasi gemaakt, dus voor vandaag is er eten!
De was heb ik net al voor de buurman gedaan Z'n wasmachine is overleden en ik had eerder al aangeboden dat ik wel een was voor 'm zou draaien.
quote:
@LIPS schiet ook niet op zo sterkte
Oh joh, zo'n drama is het allemaal nou ook weer niet Het komt wel goed met mij hoor
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 16:15 schreef MLI het volgende:
Lips: je buurman is niet goed snik en die ex van je al helemaal niet .
Bwahaha, subtiele verwoording. Zou ik dat type man aantrekken
Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
pi_56548767
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:44 schreef Tegan het volgende:
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
[..]

Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
[..]

En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.
Wat bij mij altijd ook wel werkt is als je dan toch sms wil sturen, typ je gewoon het smsje maar inplaats van het versturen sla je het smsje gewoon op in de concepten o.i.d
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
  dinsdag 5 februari 2008 @ 20:38:28 #39
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56548827
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:13 schreef Den_Haag het volgende:
IR, lees de openingspost
Nou, in al die jaren op fok heb ik me aan gezwelg nog nooit schuldig aan gemaakt, en het lag er nu ook wel dik genoeg op hoor.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56549328
I.R.B., zie je het single leventje al zitten of dat nog niet?
pi_56550508
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Eagles may soare, but beavers don't get sucked into jet engines.
Carpe diem, quam minimum credula postero
  dinsdag 5 februari 2008 @ 23:09:01 #42
158899 GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
pi_56551637
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 22:16 schreef Spazzattack het volgende:
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Tuurlijk wel, je moet er alleen aan werken.
'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”
pi_56553093
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 23:09 schreef GasTurbine het volgende:

[..]

Tuurlijk wel, je moet er alleen aan werken.
En als je daar geen moeite voor wilt doen . Ze komen maar naar mij als ze het nodig vinden .
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 6 februari 2008 @ 02:30:56 #44
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56554157
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 21:12 schreef MLI het volgende:
I.R.B., zie je het single leventje al zitten of dat nog niet?
Ik herstel redelijk snel, dus ik zie de voordelen wel, maar ik merkte ook wel dat een goede relatie in principe beter is dan vrijgezel zijn. Maar goed, goede relaties zijn zeldzaam, en een leuk vrijgezellenbestaan een stuk minder.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  woensdag 6 februari 2008 @ 02:32:16 #45
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56554164
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 22:16 schreef Spazzattack het volgende:
Dat gaat niet zo makkelijk hoor MLI, geef die jonge even een paar dagen om te herstellen van het verlies.
Dan een paar weken om weer lekker te gaan stappen, dan gaat hij het single leven wel fijn vinden.

En als het dan te lang duurt gaat het vervelen. Ik spreek uit ervaring, ik kan maar geen vrouwen versieren.
Het was al even uit hoor, niet zo dat ik meteen nadat ik het hoorde rende naar fok om in dit topic te posten. En oh, ik heb een hekel aan stappen, maar wel een grote voorliefde voor laveloos in de kroeg zitten, dus ik red me wel.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_56555263
quote:
Op dinsdag 5 februari 2008 19:44 schreef Tegan het volgende:
Jongens, ik word helemaal gek. had bedacht dat ik vandaag maar 93439 uur Caesar III ging spelen om maar niet aan hem te denken. Nu als ik mijn ogen dicht doe, zie ik mijn stad voor me. En nu regent het ook nog tijdens de lampjesoptocht. Dan ga ik niet de kou in hoor .
[..]

Als het nou dichterbij was dan stond ik voor de deur.
[..]
quote:
En dit gaat een beetje moeilijk zonder adres.
e-card toch?
pi_56571989
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
You're never fully dressed until you wear a smile
pi_56572207
Ligt ook aan de oorzaak he. Als die vrij ernstig is moet je er begrip voor hebben. Anders zegt dat ook weer genoeg over die kerel.

Als je het afwijst zonder oorzaak aan te geven is het een ander verhaal.
pi_56572560
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Hij heeft het maar te accepteren. Punt. Kan hij dat niet moet hij een ander zoeken en is hij dus niet geschikt voor jou.

Heb het wel meegemaakt. Geen punt. Gaan we lekker tukken.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_56574678
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 23:00 schreef RemcoW85 het volgende:
Als je het afwijst zonder oorzaak aan te geven is het een ander verhaal.
Heb ik anders afgelopen weekend nog gedaan Het hangt af van de context he. Ik kan me voorstellen dat als een vrouw in alles signalen afgeeft die in de gewenste richting wijzen, en ze meldt op geen enkel moment dat er alleen maar gezoend gaat worden, en ergens in the heat of the night komt ze ineens vanuit het niets met "eh, nee, toch maar niet", dat dat dan wel een enigszins rare situatie is.

Maar als je gewoon ergens in het begin aangeeft 'zeg, we gaan alleen maar zoenen' is dat toch niet zo'n verschrikkelijk vreemd iets dat daar een nadere 'uitleg' voor nodig is? Niet iedereen vindt ONS de meest boeiende aangelegenheden, ik had dat fenomeen al heel gauw gezien en ga tegenwoordig pas verder dan wat gezoen en geknuffel als ik het idee heb dat er in elk geval een klein beetje iets van een band aan het ontstaan is. Dat lijkt mij best normaal, normaal genoeg om niet met een uitgebreide verklaring te hoeven komen over hoe en waarom. En het betekent niet dat je dan maar direct als kluizenaar moet gaan leven en nooit meer bij iemand leuks kunt blijven slapen en een beetje zoenen
pi_56574709
Oh en MNR als je erg lekker bent zal ie ongetwijfeld balen, maar hey zo is het leven
  donderdag 7 februari 2008 @ 08:19:31 #52
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56576123
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?
<knip>
Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Als hij dat zei, mag jij er ook gewoon vanuitgaan dat dát in hem omging. Misschien zal hij best gebaald hebben dat er geen sex van kwam, maar dat heeft hij zich zélf dan in het hoofd gehaald en jij bent nooit verplicht aan zijn verwachtingen te voldoen als jij dat niet wilt. En daar is zelfs geen volledige verklaring bij nodig, zoals Thaleia al zegt.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56576241
wat zijn we weer eensgezind
  donderdag 7 februari 2008 @ 08:49:23 #54
195834 kaasplankje
Nu met maar 8% vet!
pi_56576382
vergeet niet dat naast iemand in slaap vallen/wakker worden ook héél lekker kan zijn..
  donderdag 7 februari 2008 @ 09:33:05 #55
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_56576866
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 01:14 schreef thaleia het volgende:
Oh en MNR als je erg lekker bent zal ie ongetwijfeld balen, maar hey zo is het leven
Dat geldt natuurlijk beide kanten op he.

.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  donderdag 7 februari 2008 @ 09:35:08 #56
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_56576895
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 08:31 schreef Den_Haag het volgende:
wat zijn we weer eensgezind
ja wij singles zijn me er één.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_56578659
quote:
Op woensdag 6 februari 2008 22:50 schreef MNR het volgende:
Hoe kijken jullie er tegenaan als je iemand ontmoet die nogal terughoudend is op seksueel gebied?

Punt is nl. het volgende: ik stel me nogal terughoudend op en afgelopen zaterdag ben ik bij iemand blijven slapen. Hele avond lopen dansen, echt intiem dansen en daarna zijn we nog wat gaan drinken bij hem. Er was nog een 3de jongen bij. Op een gegeven moment waren we (alledrie) in slaap gevallen en ging hij in zijn bed liggen en vroeg of ik ook bij hem op de kamer wilde slapen. Dat heb ik dus gedaan. Vervolgens lag ik met hem in 1 bed en hebben we 'alleen maar' gezoend. Heb hem ook uitgelegd dat ik nogal terughoudend ben (incl. oorzaak daarvan). Zei hij dat ik gewoon moest doen of niet doen wat ik zelf wilde.

Maar goed... ik vraag me dus af wat er in iemand omgaat/om kan gaan als de dame in kwestie seks 'afwijst'.
Ik denk dat je er alleen maar respect mee oogst. En als hij er moeilijk over doet, is hij je niet waard. Maar ik vermoed dat hij je er alleen maar leuker door gaat vinden.
pi_56580904
De samenleving heeft zo op vrouwen ingespeeld dat als we te snel het bed induiken met iemand we ons een slet voelen (of iig dat anderen dat denken over je). Terwijl mannen nooit zulke probleem hebben ermee. Maarja natuurlijk, nee is nee. Als hij er moeilijk over gaat doen is hij gewoon een sukkel die de achterligende gedachte niet snapt.
pi_56586401
Nou, even een klein tegengeluidje dan maar. Ja, iemand moet maar respect hebben voor hetgeen iemand wel of niet wil. En nee, ik persoonlijk zou het tijdens een eerste date/nacht echt niet relax vinden als een meisje met zo een zwaar serieus verhaal aankomt. Niet doen dus, wat mij betreft.

Overigens ben je iemand geen verantwoording schuldig, en als iemand niet (even) wil wachten ookal weet diegene niet waarom, dan weet je al genoeg.
pi_56586443
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 12:57 schreef Tegan het volgende:
De samenleving heeft zo op vrouwen ingespeeld dat als we te snel het bed induiken met iemand we ons een slet voelen (of iig dat anderen dat denken over je). Terwijl mannen nooit zulke probleem hebben ermee. Maarja natuurlijk, nee is nee. Als hij er moeilijk over gaat doen is hij gewoon een sukkel die de achterligende gedachte niet snapt.
Vrouwen hebben meer seks dan mannen over het algemeen, en vrouwen denken ook nog eens vaker aan seks dan mannen. En ja, dat is onderzocht. Zal straks eens kijken of ik de bron terug kan vinden.
pi_56586947
Thanks all
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 08:49 schreef kaasplankje het volgende:
vergeet niet dat naast iemand in slaap vallen/wakker worden ook héél lekker kan zijn..
Dat was het g*dverdomme ook
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 17:55 schreef dawg het volgende:
En nee, ik persoonlijk zou het tijdens een eerste date/nacht echt niet relax vinden als een meisje met zo een zwaar serieus verhaal aankomt. Niet doen dus, wat mij betreft.
Weet niet of je in het algemeen spreekt of tegen mij, maar ik heb geen zwaar serieus verhaal aangesneden. Alleen omdat hij nogal zijn 'best deed' en ik me overvallen voelde en ik hem leuk vind en niet zomaar zonder reden af wilde wijzen, koos ik ervoor om het aan te geven.

Btw.. ik was eigenlijk bang dat ik daarmee een signaal af zou hebben gegeven niet echt in hem geinteresseerd te zijn . Want dat ben ik verd*mme wel Ik vind hem gewoon ècht leuk... en omdat ik niet zo goed weet wat hij van mij vindt, doe ik voorlopig maar even niets.
You're never fully dressed until you wear a smile
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')