quote:Op zaterdag 9 februari 2008 22:25 schreef MLI het volgende:
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.
Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
quote:Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
Bekijk het positief, je kan ook gewoon de text-only aanzetten.quote:Op zondag 10 februari 2008 01:05 schreef MLI het volgende:
Geweldig. Nee, echt.
Als je de oude oude layout hebt, heb je nergens last van (behalve van heel lelijke kleuren dan).quote:Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
Ach meisje toch. Toevallig voelde ik me gisteravond ook niet helemaal happy. Toen maar besloten om even langs te gaan bij een paar mensen bij wie ik me op mijn gemak voel. Daar hebben we wat gedronken, daarna op stap geweest. Voelde ik me ook niet happy... dus maar wat extra zoden aan de dijk gezet met alcohol en vooral veel geknuffeld.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 22:25 schreef MLI het volgende:
Vandaag een slechte bui, sterke drang naar een vriendje. Ik ben het alleen slapen zat, ik wil vanavond gewoon tegen iemand aan kunnen kruipen, kunnen janken om niets en dan iemand in de buurt hebben die me troost, iemand die me door de slechte dagen weet te trekken en de leuke dagen nóg leuker maakt. Ik voel me verward en Bleeding love staat al een paar uur op repeat terwijl het refrein ver buiten bereik ligt. Ik heb alles, echt álles wat ik me maar kan wensen, maar ik hoop wel dat deze bui morgen weer over is.
Edit: alleen de zwakte toegeven is al een opluchting
Niet echt nee, heb er echt zin in hoor, al het gedoe rondom valentijnquote:Op zondag 10 februari 2008 00:50 schreef Tegan het volgende:
Die nieuwe banners helpen ook niet echt.
Ben ookal weer gezwicht hoorquote:Op zondag 10 februari 2008 13:36 schreef Tegan het volgende:
Nou, je houdt het iig al langer vol dan ik.
Mja, na vijf dagen al. Alleen paar onschuldige smsjes, maar toch.quote:Op zondag 10 februari 2008 13:39 schreef mrbox het volgende:
[..]
Ben ookal weer gezwicht hoorJij ook weer contact met hem enzo ?
Ik merk ook niet veel van Valentijnsdag op de manier die jij noemt thaleia. Maar die banners op fok, plus je kut voelen over je huidige liefdesleven, plus weten dat Valentijnsdag om de hoek is, werkt hier wel een beetje deprimerend.quote:Op zondag 10 februari 2008 13:41 schreef thaleia het volgende:
Ik zal wel een niet zo opmerkzame persoon zijn dan ofzo, maar ik krijg nauwelijks iets mee van Valentijn. Ben niet zo'n shopper, kijk niet naar Robert ten Brink-programma's, lees geen meisjesbladen...tot nu toe is het enige dat ik ervan heb meegekregen dat ik een verjaardagskaart ging kopen bij de Bruna en er ook een rek Valentijnskaarten stond. Nou ben ik ben niet altijd de juichende vrolijkheid zelve, maar van een rekje Valentijnskaarten word zelfs ik niet depressief.
Wat een suf wijf, dat ze geen respect voor je beslissing kan opbrengen, en de aandacht mist.quote:Op zondag 10 februari 2008 13:28 schreef mrbox het volgende:
Heb z'n zelfde iets als Tegan, (iets onschuldiger alleen maar dat is een minor detail) Het was ondertussen ook een redelijke vriendin geworden waarbij er veelvuldig contact was en ook alles kwijt kon. Desondanks had ik besloten door de sterkere gevoelens bij mij om het contact toch maar te verbreken .Dat haar ook een maand geleden gemeld en toen ook geen contact meer gehad.... Tot vorige week, toen kreeg ik uit het niets een sms van haar van hoe het ging enzo. Dat was leukmaar ja nu ben ik weer terug bij af
ff zien hoe ik dit nu weer ga aanpakken
doe je goed!quote:Op zondag 10 februari 2008 13:42 schreef MLI het volgende:
En in het kader van 'leven alsof ze een relatie hebben' ga ik in mijn eentje naar het park om een dikke vette joint te roken en een boekje te lezen.
Hoe bedoel je dat , "de aandacht mist" ?quote:Op zondag 10 februari 2008 13:50 schreef dawg het volgende:
[..]
Wat een suf wijf, dat ze geen respect voor je beslissing kan opbrengen, en de aandacht mist.
Mja dat wil ik niet geloven, dat het echt alleen om de aandacht gaat. Maar goed zie wel ff, ben op mijn hoede iig.quote:Op zondag 10 februari 2008 17:11 schreef Tegan het volgende:
Ze neemt contact met je op, terwijl je gezegd hebt haar niet meer te willen zien voorlopig. Ze niets met je wil, maar ze wil dus alleen aandacht.
Ben het weer met je eensquote:Op zondag 10 februari 2008 13:46 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik merk ook niet veel van Valentijnsdag op de manier die jij noemt thaleia. Maar die banners op fok, plus je kut voelen over je huidige liefdesleven, plus weten dat Valentijnsdag om de hoek is, werkt hier wel een beetje deprimerend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |