Hmm een maat van hij heeft het zelfde met eten dan, hij eet gewoon genoeg maar hij valt steeds af. Maar ik in tegenstelling eet ongeveer net zo veel en kom wel weer bij. Ik heb geen idee waar het aan ligt, maar je moet wel gemotiveerd blijven trainen. Want als dat zo is dat je je zelf naar de gym moet slepen is niet goed, hoe gemotiveerder je bent hoe beter je groeit.quote:Op vrijdag 7 december 2007 12:37 schreef tho_Omas het volgende:
Zo ik reageer ook maar weer eens.
Ik begin nu een beetje wanhopig te worden.
Zomer 2006 woog ik 78 kilo, zomer 2007 86. Dus in 1 jaar tijd had ik hele nette een vooral zichtbaar goede gains gemaakt. Toen ik terugkwam van zomervakantie was het nog 82 kilo, dus ik herpakte meteen mijn eetschema waarmee ik al die maanden flink was gegroeid. Inmiddels weeg ik weer 78 kilo, en het lijkt wel of ik iedere week blijf afvallen. Ik heb niets veranderd. Enkel afentoe van trainingschema veranderd. Toch lijkt mij dit niet gezond, zeker omdat ik mezelf de hele dag genoeg eet (Mijn streven is 5000Kcal). Ik heb me ook al maanden niet meer fit gevoelt, en moet mezelf echt naar de gym slepen. Tijdens de training net werd ik ook echt zwaar beroerd. Ik twijfel er nu dus over om toch even langs de huisarts te gaan, of dat ik gewoon niet moet zeiken. Wat vinden jullie?
Jezelf naar de gym slepen is nooit goed, tenzij je leven ervanaf hangt. Mijn advies is om 1 a 2 weken compleet te stoppen. In die tussentijd niet teveel op je eten letten, gewoon gezond, maar niet overdreven eiwitjes tellen ed.quote:Op vrijdag 7 december 2007 12:37 schreef tho_Omas het volgende:
Zo ik reageer ook maar weer eens.
Ik begin nu een beetje wanhopig te worden.
Zomer 2006 woog ik 78 kilo, zomer 2007 86. Dus in 1 jaar tijd had ik hele nette een vooral zichtbaar goede gains gemaakt. Toen ik terugkwam van zomervakantie was het nog 82 kilo, dus ik herpakte meteen mijn eetschema waarmee ik al die maanden flink was gegroeid. Inmiddels weeg ik weer 78 kilo, en het lijkt wel of ik iedere week blijf afvallen. Ik heb niets veranderd. Enkel afentoe van trainingschema veranderd. Toch lijkt mij dit niet gezond, zeker omdat ik mezelf de hele dag genoeg eet (Mijn streven is 5000Kcal). Ik heb me ook al maanden niet meer fit gevoelt, en moet mezelf echt naar de gym slepen. Tijdens de training net werd ik ook echt zwaar beroerd. Ik twijfel er nu dus over om toch even langs de huisarts te gaan, of dat ik gewoon niet moet zeiken. Wat vinden jullie?
net me all star gympies binnen gekregen, inc bezorg kosten uit de US 35 euro. Dat ze voor die gympies (canvas en rubber...) hier in NL 55 eu durven te vragen.quote:Op woensdag 5 december 2007 16:09 schreef Den_Haag het volgende:
Relukkig ben ik volgens alle onderzoeken gezond, ook geestelijk. Gewoon halen dat spul. Wel opvallend dat het in Europa 75 euro kost en in Amerika (incl. bezorging) 41 dollar.
Dat is mijn streven he. Ik heb geen zwaar beroep, ik studeerquote:Op vrijdag 7 december 2007 15:22 schreef Fugie het volgende:
5000kcal en afvallen ? Doe moet je wel een erg zwaar beroep doen wil je dat kwijt kunnen
Lekker laten lullen; de meeste mensen hebben geen idee waar ze het over hebben. Het heeft geen zin er tegenin te gaan; de meeste mensen zijn gewoon dom en weigeren hun vooroordelen aan de kant te zetten.quote:Op zaterdag 8 december 2007 15:17 schreef isos het volgende:
Ik was laatst in de kleedkamer een pak yoghurt aan het adten, begint zo'n kerel tegen me; "gelukkig controleren ze niet in de studentensport, he!". Hij helemaal overtuigt dat ik aan de anabolen zat... echt belachelijk dat iemand je in het openbaar daarvan beschuldigd. Gebruik overigens niks. Ben ook niet echt bezig met bodybuilding als in de zin voor uiterlijk. Ik vind het wel supermooi om een goede combinatie van kracht, conditie en motoriek te maken.
Ik ben ook vaker ziek dan "normaal" en ook langer. Vroeger was ik 1x per jaar 2-3 dagen ziek en dat was het dan. Nu loop ik ook alweer bijna 2 weken verkouden rond (het ergste is wel voorbij, gelukkig). Trainen gaat ook niet geweldig (en ik doe het ook weinig). Ik heb de trainingsfrequentie verlaagd. Ik heb ergens de indruk dat ik toch wat overtraind ben (al is mijn RHR nog wel goed). Ik vreet echter wel gewoon door, waardoor ik nu 97kg weegquote:on topic; Ik ben de laatste tijd nogal vaak ziek geweest (verkouden, keelontsteking, longontsteking) kan dat komen door een laag vetpercentage? (ik schat op basis van plaatjes zo'n 8% bij plusminus 90 kg. Zijn er meer die er last van hebben?
Dat is vreemd. Hoe belangrijk is het trouwens om regelmaat in je eten te hebben? Ik probeer consequent daarin te zijn, maar op zondagen en dagen dat ik college heb is dat gewoon veel moeilijker.quote:Op zaterdag 8 december 2007 21:05 schreef Fugie het volgende:
ik eet nu ook tegen de 4000kcal ofzo, maar echt aankomen doe ik niet eens
en op me wekr krijg ik ook wel de nodige opmerkingen als ik weer eesn een litertje chocomel tevoorschijn tover
Nog even over vitamine D: als ik op de verpakking zie staan: "Vitamin D3 (cholecalciferol) is derived from cod liver oil and sheep’s wool and is free of Vitamin A.": is dat dan een garantie dat het van organische afkomst is en de juiste "omhulsels" bevat?quote:Op donderdag 29 november 2007 16:30 schreef LedZep het volgende:
[..]
Ja, maar vaak zijn er minime verschillen tussen de chemische variant en de natuurlijke variant, die een groot effect hebben wat betreft anti-oxidantale werking. Dat is vooral bij vit E het geval.
Bij andere vitamines, waaronder D maar ook B-complexen, beta-carotoon en vit C, ligt het verschil voornamelijk in de 'omhulsels' van de vitaminen. Om het eenvoudig te houden, dit zijn een soort verbindingen die de opname van de moleculen versnellen. Deze verbindingen (bv diverse mineralen of soms zelfs zeer kleine hoeveelheden vetten) zijn natuurlijk van aard en zorgen voor optimale opname, je zou kunnen zeggen een hoog rendement.
Huismerken en budget merken hebben in het beste geval een chemische verbinding om de opname te verbeteren, maar die is niet zo krachtig als de natuurlijke varianten, omdat die duur in productie zijn. Overgrote deel van de supplementen bezit die gekoppelde verbindingen trouwens helemaal niet.
Dat is meteen de reden waarom ze zo goedkoop zijn. De opname van de vitamines is echter vele malen lager dan de hoeveelheid die op het potje staat (rest wordt weer uitgescheiden), dus de dosis wordt zodoende nóg lager.
mwa ik ben vrij actief bezig overdagquote:Op zondag 9 december 2007 13:50 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Dat is vreemd. Hoe belangrijk is het trouwens om regelmaat in je eten te hebben? Ik probeer consequent daarin te zijn, maar op zondagen en dagen dat ik college heb is dat gewoon veel moeilijker.
Oja en wat is er loos met de makers van Mammoth. Op mijn verpakking staat 4 scheppen (232gr.). Als ik 4 scheppen afweeg is het 110 gram. Vaag?
Wat voor soort pillen?quote:Op maandag 10 december 2007 12:12 schreef Den_Haag het volgende:
Vanavond weer wat trainen. Hopelijk zijn de pillen eind van de week binnen.
Fatburner. Mijn training ging matig. Was pas om 20:00 terug uit Antwerpen. Alleen benchpress ging goed, eerste oefening. De rest ging toch minder, te weinig kracht/reserves.quote:
Rijd jij iedere dag op en neer naar Antwerpen?quote:Op maandag 10 december 2007 22:41 schreef Den_Haag het volgende:
:
[..]
Fatburner. Mijn training ging matig. Was pas om 20:00 terug uit Antwerpen. Alleen benchpress ging goed, eerste oefening. De rest ging toch minder, te weinig kracht/reserves.
Dat is dus zoiezo al wat ik van plan was, ik heb echt geen behoefte alles te gaan tellen. Gewoon logisch nadenken of je wel genoeg binnenkrijgt of niet, precies uittellen begin ik gewoon niet aan!quote:Op maandag 10 december 2007 20:00 schreef McGilles het volgende:
Een aanrader voor iedereen!
Niet iedere dag. 1x per week of per twee weken. Rest van de tijd zit in bij klant of in Barendrecht.quote:Op maandag 10 december 2007 23:00 schreef Frautie het volgende:
[..]
Rijd jij iedere dag op en neer naar Antwerpen?
voorheen toen ik niet op mijn eten lette kreeg ik maar 2000kcals binnen of zoquote:Op maandag 10 december 2007 20:00 schreef McGilles het volgende:
[..]
Wat voor soort pillen?
Ik ben sinds een weekje of 2 compleet niet meer bezig met supplementen, ook ben ik geen 'slaaf' meer van mijn eigen eetschema en eet ik gewoon lekker, natuurlijk nog wel gezond maar nu zonder kcal te tellen, eiwitten bij te houden en dat soort ongein!
HEEEEEEERLIJK!! Had ik veel eerder moeten doen. Voel me op en top, nu al een weekje of 2, trainen gaat ook goed en het scheelt me handen vol tijd! Dit ga ik een lange tijd volhouden! Weg met elke 2,5uur een maaltijd en weg met constant in je hoofd zitten 'rekenen' of je wel genoeg binnen krijgt ed.
Een aanrader voor iedereen!
Ik eet nu gewoon wanneer ik honger begin te krijgen, niks tijdsgebonden. De maaltijden kijk ik totaal niet naar eiwitten en kcal, gewoon lekker een paar boterhammen met wat fruit bijvoorbeeld, ook niet letten op beleg.quote:Op dinsdag 11 december 2007 14:55 schreef Teteteterek het volgende:
[..]
voorheen toen ik niet op mijn eten lette kreeg ik maar 2000kcals binnen of zodus voor mij is dat niet zo'n goed idee.
Maar eet je nu dan meer of minder dan toen je er wel op lette? Of is alleen het tijdschema compleet weg?
Ben je ah bulken dan?quote:Op dinsdag 11 december 2007 19:04 schreef Videopac het volgende:
OMFG: net op de weegschaal gestaan in de sportschool: 98.6kg en 19% BF. Die 19% lijkt me wat hoog, maar ik zit momenteel niet echt strak in m'n vel. Toch maar ietsjes minderen met eten (nu ca. 4500 KCal/dag).
ja en ik ben nu doodquote:Op woensdag 12 december 2007 20:12 schreef Tommy_808 het volgende:
doe je die in een splitschema op dezelfde dag???
Ik heb 1,5 jaar als verhuizer gewerkt!quote:Op woensdag 12 december 2007 22:38 schreef Alessandro het volgende:
Kutzooi al 2 weken last van middenstuk(aanhechting) tussen mijn onder en bovenarm. Het gaat maar niet weg, heb al jaren nergens last van gehad en nu lijkt het wel nooit meer weg te gaan wat een kut zeurende pijn zeg. 1 keer meegeholpen met verhuizen en hoppa kutarm geneukt.
Mwa: tot nu toe kon ik eigenlijk zoveel eten als ik wilde, zonder dat het echt tot "problemen" leidde. Maar door druk werk en andere omstandigheden heb ik de afgelopen maand nauwelijks kunnen trainen. Maar ben wel blijven vreten. En dan kweek je dus wat spek...quote:
Hmm: balen van je hand. Nog getraind gisteren? En al bij een fysio geweest?quote:Ik ben gister na 2 weken niks doen weer gaan klimmen, ging best goed. Alleen heb ik dus vandaag weer last van mijn handMaar ff kijken hoe 't vanaaf voelt want wilde eigenlijk gaan trainen.
doe je dit in 1 trainingssessie? Zo ja zou ik echt minderen qua oefeningen... Kwaliteit boven kwantiteit.quote:Op woensdag 12 december 2007 21:20 schreef Fugie het volgende:
[..]
ja en ik ben nu dood
voelde me superbrak toen ik thuis kwam van werk, maar zonder enige aanleiding mijn zwaarste training ooit gedaanVoelde zelfs enige druk op me maag
kort overzicht van me training:
5x5 full squat + 5x5 front squat
3x8 leg press + 3x8 leg curl
3x5 deadlift
5x5 pull ups
3x8 pulldown
3x8 bor
2x8 hammer curl
2x8 bicep curl
nu ff lekker chillen, ben er wel aan toe
wel in 1 training, maar niet alles even intensief en sommige oefeningen combineer ik. Het is goed te doen in een uur alleen ben je best moe na dat uurquote:Op donderdag 13 december 2007 14:50 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
doe je dit in 1 trainingssessie? Zo ja zou ik echt minderen qua oefeningen... Kwaliteit boven kwantiteit.
Ik heb vandaag ook een mooi dagje gehad. Full squats, MP, afgemaakt met pushpresses, daarna benchen, en dippen. Morgen weer benen, o'head squat, pistols, 15 min touwtje springen afgewisseld met walking lunges en dan nog 15 min HIIT. Zaterdag nog een x en dan liften of cleans, pullups en nog wat kleiner grut.
Even knallen drie dagen en dan weer studeren en tentamen maken
300 kilo? Of bedoel je -heel misschien- 100 kilo?quote:Op vrijdag 14 december 2007 17:27 schreef no-look het volgende:
PR op de squat binnenNog 2 kg en dan heb ik de 300 grens behaald, wat toch wel het minimale doel in 2007 was.
Oh, oke, dat kan ook.quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:09 schreef Skazminko het volgende:
300 kilo op squat bench en deadlift totaal.
dat dus.quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:09 schreef Skazminko het volgende:
300 kilo op squat bench en deadlift totaal.
aangezien ik die 300 afgelopen maart heb neergezet leek me dat niet zo onwaarschijnlijk.quote:Op vrijdag 14 december 2007 20:53 schreef no-look het volgende:
Hehe jij denkt werkelijk even 300 kg te gebruiken voor werksets
Ik vind dat je vanaf 400 kg totaal wel meetelt eigenlijk. Dat zie ik ongetrainde mensen niet zo snel neerzetten.
fullsquat?quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:09 schreef Skazminko het volgende:
300 kilo op squat bench en deadlift totaal.
Meestal met het skien blijf je zo laag zitten. Lekker verzurenquote:Op zaterdag 15 december 2007 11:51 schreef no-look het volgende:
ranzig zwaar is dat, zo lang stil zittenWat ik ook wel eens doe, van een maat van me geleerd: Onderin stil zitten, tot ongeveer parallel omhoog gaan, weer omlaag, en dan volledig omhoog. En dan 5 reps ofzo maken met miniem gewicht. Ik ging kapot
Ik kies wel altijd voor de goedkoopste, zelfde als met whey.quote:Op dinsdag 4 december 2007 16:14 schreef Videopac het volgende:
@LedZep: geldt dat verhaal van die diversiteit van stoffen en de katalytische omhulsels ook voor Creatine monohydraat? Of is alle 100% zuivere Creatine monohydraat 100% hetzelfde en kan ik gewoon voor de goekoopste kiezen?
Volgens mij is het goedkoopste net zo goed als de duurdere producten toch?quote:Op zondag 16 december 2007 23:06 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
Ik kies wel altijd voor de goedkoopste, zelfde als met whey.
ben nu ook wel weer even wat zwaarder benen aan het trainen voor mijn wintersport vakantiequote:Op zondag 16 december 2007 20:31 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Meestal met het skien blijf je zo laag zitten. Lekker verzuren
Ik denk teveel belasting. Waarom schouders op een dag en benen en armen op een dag?! Je schouder is een relatief kleine spier die je sowieso ook al met je borst en rug meetraint. Om die dan ook nog eens de derde dag (na borst en rug) te trainen als enige spiergroep lijkt me een beetje overdreven!quote:Op zaterdag 15 december 2007 01:34 schreef tho_Omas het volgende:
Ik overweeg armen op de vrijdag te pakken samen met benen.
Mijn schema zou dan worden:
Ma:Borst
Di:Rug
Do:Schouders
Vrijdag:Benen/Armen
Ik twijfel echter of ik mijn schouders zo niet wat veel belast. Suggesties of houden zo?
voor niet-leden niet toegankelijk?quote:Op zondag 16 december 2007 13:37 schreef Baffer het volgende:
http://drieswillaert.proboards56.com/index.cgi?board=chat&action=display&thread=1171036364&page=17
Ja baffer doe me je wachtwoord is.quote:Op maandag 17 december 2007 20:18 schreef Tommy_808 het volgende:
[..]
voor niet-leden niet toegankelijk?
Heb geen techniek dus moet het toch op kracht doen. Zeker straks op de buckels. Me nieuwe ski's zijn 1.84quote:Op maandag 17 december 2007 10:18 schreef Fugie het volgende:
[..]
ben nu ook wel weer even wat zwaarder benen aan het trainen voor mijn wintersport vakantieToch fijn om techniek en kracht te kunnen combineren op de pistes.
Overigens ben ik ook weer begonnen met stretchen, merkte dat ik nogal korte spiertjes kreeg van al die krachttraining
250 kg, dat is een beste lift. Heb je een flinke blessure gehad ofzo?quote:Op maandag 17 december 2007 20:49 schreef Fugie het volgende:
zo!
vandaag zwaar wezen deadliften5x90 5x100 5x110 5x120 met moeite en nog 5x90. die 90 kg ging zo soepel, echt niet normaal. Ik was namelijk helemaal niet van plan om met 120kg te gaan spelen
![]()
Voor de rest ook weer aardig benen en rug kunnen trainen. Ben weer terug op me oude niveau dus ik heb nu nog zon 2,5 maand voordat ik een jaar verder ben sinds me laatste 1rm metingVorige keer was het dus 250kg, denk niet dat het dit jaar heel veel meer gaat worden, hoewel deze deadlift sessie wel hoop geeft
Ik denk stiekem dat ie 150 bedoelt.quote:Op maandag 17 december 2007 23:48 schreef Skazminko het volgende:
[..]
250 kg, dat is een beste lift. Heb je een flinke blessure gehad ofzo?
boxsquat is toch dat je toch een bankje (40cm hoog ofzo ? )gaat en dan weer terug ?quote:Op dinsdag 18 december 2007 17:37 schreef no-look het volgende:
Vandaag voor het eerst geboxsquat onder parallel. Boven parallel op een bankje deed ik maanden terug al 70 kg maar dit was toch wel andere koek. Zeker voor herhaling vatbaar, al zijn de gewichten nogal gay
Bij een boxsquat heb je geen spanning onderin en komt de concentric phase volledig uit spiercontractie. Bij een fullsquat met pauze staat er altijd spanning op de spieren en houd je altijd enige kinetische energie van de eccentric phase vast.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:14 schreef Fugie het volgende:
[..]
boxsquat is toch dat je toch een bankje (40cm hoog ofzo ? )gaat en dan weer terug ?
Is dat niet gewoon fullsquat met een pauze onderin ?
true bij een box ga je stilzitten.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:32 schreef LedZep het volgende:
[..]
Bij een boxsquat heb je geen spanning onderin en komt de concentric phase volledig uit spiercontractie. Bij een fullsquat met pauze staat er altijd spanning op de spieren en houd je altijd enige kinetische energie van de eccentric phase vast.
Wat doe je momenteel op het schoonmaken met gespleten klootzak en de volle hurk diefstal? Zijn toch wel de brutaalste oefeningen, als je het mij vraagt.quote:Op dinsdag 18 december 2007 20:26 schreef Baffer het volgende:
165 volhurk.
Ziet er naar uit dat ik het doel van 170 dit jaar nog ga halen.
Nu nog 5kg op bench erbij voor een 130kg bench.
Btw, @ MrJ.
Ik ben niet "debie".
-hope this helps, je weet trouwens zelf ook wel wie debie is.
zeer zeker mijn beste, van de volle hurk diefstal beheers ik de techniek helaas niet zo goed, maar een schoonmaak met gespleten klootzak van 90-100 zal er toch wel in moeten zitten.quote:Op dinsdag 18 december 2007 20:28 schreef LedZep het volgende:
[..]
Wat doe je momenteel op het schoonmaken met gespleten klootzak en de volle hurk diefstal? Zijn toch wel de brutaalste oefeningen, als je het mij vraagt.
Ik kan u tot mijn grote vreugde mededelen dat ik een persoonlijk record heb neergezet op de stricte staande ketelklok druk. Tot mijn spijt moet ik u echter mededelen dat de massa van dit prachtvoorwerp vast staat en ik dus enkel voor een maximaal herhalingen kan gaan. Gisteren wist ik in een exotische bui vol hormonale impulsen vanuit mijn hypofyse, wiens belangrijkste functie wordt gekenmerkt door het aanzetten van de productie van testosteron in delen van de genitaliën, deze ketelklok die bestaat uit een homogene massa van 45 Engelse ponden 48 maal naar boven te drukken door de filamenten van mijn musculus triceps brachii en de voorste kop van de musculus deltoideus aan te spannen op een brutale wijze. Helaas werd er door mijn zwakzinnige lichaam dermate veel 2-hydroxypropaanzuur naar bovengenoemde motoreenheden gestuurd dat ik in de 49e herhaling moest falen, waarbij de sinusknop zoveel als 167 pulsen aan mijn rechterboezem doorgaf.quote:Op dinsdag 18 december 2007 20:40 schreef Baffer het volgende:
[..]
zeer zeker mijn beste, van de volle hurk diefstal beheers ik de techniek helaas niet zo goed, maar een schoonmaak met gespleten klootzak van 90-100 zal er toch wel in moeten zitten.
Ik heb echter al tijden niet meer schoongemaakt, hoewel ik laatst wel nog 95 vanuit hang makkelijk schoonmaakte.
Pushpress = 100, maar mijn klootzak techniek is om te janken.
Ik ben laatst bij een vereniging voor gewichthufters geweest waar ik wel wat tips gekregen heb.
Ik zal er maar weer eens mee gaan beginnen, hopelijk kan ik een mooie gehurkte diefstal neerzetten.
Jij nog gepompt mijn beste?
Zo niet dan zou ik toch maar wat goede voornemens gaan maken.
Ik hou me @ the moment helaas niet bezig met het kloonfestijn @ DBB. Beetje druk op werk, maybe volgende week dat ik wat meer in mijn tijd zit.quote:Op dinsdag 18 december 2007 20:26 schreef Baffer het volgende:
Btw, @ MrJ.
Ik ben niet "debie".
-hope this helps, je weet trouwens zelf ook wel wie debie is.
Is het misschien geen mogelijkheid om met zogenaamde ductape een extra massa aan die ketelklok te bevestigen, met als doel een hogere totale massa behalen?quote:Op dinsdag 18 december 2007 21:27 schreef LedZep het volgende:
[..]
Ik kan u tot mijn grote vreugde mededelen dat ik een persoonlijk record heb neergezet op de stricte staande ketelklok druk. Tot mijn spijt moet ik u echter mededelen dat de massa van dit prachtvoorwerp vast staat en ik dus enkel voor een maximaal herhalingen kan gaan. Gisteren wist ik in een exotische bui vol hormonale impulsen vanuit mijn hypofyse, wiens belangrijkste functie wordt gekenmerkt door het aanzetten van de productie van testosteron in delen van de genitaliën, deze ketelklok die bestaat uit een homogene massa van 45 Engelse ponden 48 maal naar boven te drukken door de filamenten van mijn musculus triceps brachii en de voorste kop van de musculus deltoideus aan te spannen op een brutale wijze. Helaas werd er door mijn zwakzinnige lichaam dermate veel 2-hydroxypropaanzuur naar bovengenoemde motoreenheden gestuurd dat ik in de 49e herhaling moest falen, waarbij de sinusknop zoveel als 167 pulsen aan mijn rechterboezem doorgaf.
ok.quote:Op dinsdag 18 december 2007 21:43 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Ik hou me @ the moment helaas niet bezig met het kloonfestijn @ DBB. Beetje druk op werk, maybe volgende week dat ik wat meer in mijn tijd zit.
Was super moe. Toelatingsexamen (assessment) gehad op Nyenrode. Ging geweldig maar was daarna een beetje leeg.quote:Op dinsdag 18 december 2007 17:35 schreef Mr.J het volgende:
Why not?
Man jij moet al zo schraal als een lat zijn! Ik ben zelf zeer ecto (was) en ben 1,80 en ook 75 kilo. Zit geen gram (nou ja enkele) teveel aan. Heb jij echt reden om af te vallen??quote:Op dinsdag 18 december 2007 22:37 schreef Huppelei het volgende:
Ik wil even wat vragen. Ik hoop dat ik in het goede topic zit en ik hoop dat jullie me kunnen helpen.
Zo een lichaam als in de OP hoef ik niet. Ik wil gewoon dat ik een wat strakker lichaam heb voor straks in de zomer. Ik weet ook wel dat je in 4 maanden geen sixpack kan creeeren (toch?).
Maargoed, ik ben 15 jaar, 1.92 m lang, 75 kilo (iets minder). En heb een buikomtrek van ongeveer 82 cm.
Als ik me spierenspan zit er nog ongeveer 1 cm vet voor me spieren. Niet echt veel meer maar dat wil ik toch ook nog af (ben al een tijdje aant afvallen) want anders kun je niet echt resultaat zien.
Dus ik wil tegelijk dat vet kwijt. En toch spieren trainen.
Qua eten eet ik op een dag:
- 2/3 boterhammen met lichtbeleg (ochtend) (smeerkaas20+, rosbief, ossenhaas, rookvlees, kipfilet, enz.)
- Fruit
- 2/3 botterhammen met lichtbeleg (middag)
- Fruit
- Eten wat de pot schaft. (van vette dingen niet te veel.)
Voor de rest water. Dus qua eten zit het met afvallen wel goed, lijkt mij.
Nou ga ik ook nog 3/4 keer per week anderhalf uur naar de sportschool:
- 15 minuten fietsen
- 45 minuten krachttraining (armen, rug, borst, buik, billen, onderbenen, voorkant bovenbenen)
- 30 minuten cardio
Dit dus 3/4 keer per week.
Nou vraag ik me af of ik goed bezig ben en of dit effect gaat hebben. Of dat ik niet zal afvallen, of geen spieren zal trainen ofzo. Dus eigenlijk zou ik willen vragen of jullie mijn doen kunnen beoordelen en tips en aanpassingen kunnen geven.
Als het niet teveel gevraagd is.
Ik weet dan ook niet wat er aan de hand is. Ik zal er eens foto's van maken.quote:Op dinsdag 18 december 2007 22:51 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
Man jij moet al zo schraal als een lat zijn! Ik ben zelf zeer ecto (was) en ben 1,80 en ook 75 kilo. Zit geen gram (nou ja enkele) teveel aan. Heb jij echt reden om af te vallen??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |