Die leven wel gemiddled wat langer. En er zijn genoeg andere manieren om het leven leuk te vinden.quote:Op donderdag 15 november 2007 07:19 schreef Vampier het volgende:
Static jij hebt tenminste ballen... de meeste nederlanders veraardappellen in hun geboorteplaats
Daarvoor heb ik persoonlijke beveiliging (wederom gewapendquote:Op donderdag 15 november 2007 02:03 schreef Buschetta het volgende:
Ik ben er geweest tijdens een boot tocht..... Kut mentaliteit. Ook erg aggresief tegen Amerikaans uitziende en klinkende blanke jochies zoals mij. Ik ging i.d.d al snel niet meer de deur uit daar. Daarnaast rijden ze als gekken en in het ziekenhuis ben ik maar meteen weggegaan toen ik mijn blaren op mijn handen wilde laten bekijken (zeilen). Als je van dat soort onzin houdt is het vast een leuk land.
Ik ga naar Port au Prince.quote:Op donderdag 15 november 2007 02:02 schreef Beelzebub85 het volgende:
2 jaar geleden nog geweest... Al was dat deel waarschijnlijk íets meer op toeristen gericht als waar jij naartoe gaat.
In Labadee was ik
sorry, gedeletequote:Op donderdag 15 november 2007 11:33 schreef static het volgende:
[..]
Daarvoor heb ik persoonlijke beveiliging (wederom gewapend) en een eigen chauffeur/4x4. En mocht ik een ziekenhuisbezoek nodig hebben vlieg ik naar Miami.
Godallejezusquote:Op donderdag 15 november 2007 14:40 schreef Perruche het volgende:
[..]ik vond hawaii altijd als een soort vakantie oord klinken... is het zo gevaarlijk daar? jezus. Nou, dan wens ik je nog meer succes
Je zit zo een 4000km naastquote:
Da's lekker kortaf ? In wat ? Wapensquote:Op vrijdag 16 november 2007 00:51 schreef static het volgende:
Consultant.
succes daar pikkiequote:
Heb je al vastgestaan in het verkeer?quote:Op vrijdag 23 november 2007 03:46 schreef static het volgende:
*zucht*
*steun*
Ben er. Zoveel ervaringen in een dergelijk korte periode weer, teveel om nu te posten.
Air France is het in ieder geval gelukt om mijn koffers kwijt te raken.
Internet heb ik hier alleen in de lobby van het hotel vooralsnog.
Doeidoei.
En hle máa'l geen witte kerst zeker?quote:
Nee, ze hebben nog nooit sneeuw gezien; als je erover praat hangen ze aan je lippen; 'hoe voelt het, hoe smaakt het, hoe ruikt het', etc.quote:
De vorige is nog maar net achter de rug.quote:Hello All:
Tropical Storm OLGA is impacting the island today. We expect to have a lot of raining tonight and tomorrow especially in the North Region. Please ensure the Hurricane Plan is putted in place now and inform all concerned vendors/suppliers/contractors to be prepared in case of contingency.
Het netwerk in het noorden wel, de sites daar zijn (fysiek)1 niet meer bereikbaar vanwege rivieren die buiten hun oevers zijn getreden; hier in Port-au-prince niet zo heel veel behalve wat regenbuitjes.quote:Op donderdag 13 december 2007 09:41 schreef remlof het volgende:
Nog last gehad van Olga, static?
quote:Op vrijdag 14 december 2007 04:48 schreef arneaux het volgende:
Wat voor baan heb jij eik static? Iets met ICT toch? Of vergis ik me nu volkomen?
Staat ergens hierboven.quote:Op vrijdag 16 november 2007 01:21 schreef static het volgende:
Operationeel management, NOC's (Network Management Center) fixed/mobile enzo.
Was wel - letterlijk - op het randje trouwens:quote:Op donderdag 13 december 2007 09:41 schreef remlof het volgende:
Nog last gehad van Olga, static?
quote:Dodental decemberstorm Olga blijft stijgen.
Het dodental als gevolg van de zeldzame decemberstorm Olga die eerder in de week over de Dominicaanse Republiek en Puerto Rico trok blijft stijgen. Volgens de autoriteiten hebben minstens 38 mensen het natuurgeweld niet overleefd.
De Dominicaanse Republiek is met 35 doden het zwaarst getroffen. Vrijdag borgen reddingswerkers twaalf lichamen in Castanuelas, een plaats niet ver met de grens met Haïti. In de stad Santiago verdronken zeker zeventien mensen, nadat de autoriteiten een dam in de al overstroomde rivier Yaqua hadden opengezet. Zes anderen overleden elders in het land.
In Haïti vielen twee doden door Olga en in Puerto Rico kwam woensdag een man om het leven toen zijn auto werd gegrepen door een aardverschuiving. Tienduizenden mensen in het Caraïbisch gebied zijn dakloos geworden door de overstromingen en aardverschuivingen.
Volgens mij doe jij daar (behalve je werk) echt helemaal NIKS.quote:Op dinsdag 18 december 2007 01:40 schreef static het volgende:
Dit ziet er toch wel aardig uit voor weekendje ertussen uit:
http://www.wahoobaybeach.com/
http://clubindigo.net/club-indigo-hotel-haiti.php?langue=en
Zoiets las ik al, goed dat je er zonder kleerscheuren ben afgekomen!quote:Op zondag 16 december 2007 00:40 schreef static het volgende:
[..]
Was wel - letterlijk - op het randje trouwens:
[..]
Dit vraagt natuurlijk om foto's.quote:Op dinsdag 18 december 2007 05:08 schreef static het volgende:
Kan in ieder geval ooit eens aan mijn kleinkinderen vertellen dat ik in een shabby Haitiaans casino met een dwerg op mijn schouders heb rondgelopen.
Nu wel een beetje eerlijk gezegd.quote:
Voodoo zie je niet maar iedereen gelooft erinquote:Op vrijdag 21 december 2007 04:54 schreef static het volgende:
[..]
Nu wel een beetje eerlijk gezegd.
We zitten zo rond de feestdagen met een skeleton-crew, bijna iedereen is terug naar familie en vrienden, dus het is extra stil. Zit soms maar een beetje om me heen te koekeloeren 's-avonds; overdag is het erg druk zoals normaal. De restaurants sluiten ook een stuk vroeger, iedereen wil bij zijn/haar familie zijn. Maar goed, comes with the job.
Het advies was om maar even een vriendinnetje te nemen.
De straten zien er wel extra gezellig uit, veel kleine straatfeestjes, veel mensen met een rode kerstmanmuts op, veel muziek, mooie versieringen, etc.
Voordat ik hiernaartoe kwam had ik eigenlijk verwacht veel meer voodoo-verwijzingen te zien, maar dat valt hardstikke mee. Sterker nog, buiten een enkel beeldje van een neger met een bolhoed en een bolknak tussen zijn lippen bijna helemaal niets.
Nee, het hele gebouw (of gebouwen moet ik zeggen, het zijn er drie) zijn omringd door meterhoge muren met op strategische plekken zwaarbewapende guards in torentjes en de toegangspoorten (met daarachter weer bewakers met shotguns) zijn van 20 centimeter dik staal, kom je niet zo maar in.quote:Op maandag 24 december 2007 21:38 schreef Tinkepink het volgende:
Worden die er dan niet uitgejat? Of is die vleugel wel goed beveiligd?
quote:Op dinsdag 25 december 2007 01:18 schreef Ole het volgende:
Ze gaan morgen naar Haarlem.
Hang in there static !quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:40 schreef static het volgende:
Ben die vuige bende nu even helemaal zat hier.
What happened?quote:Op vrijdag 28 december 2007 22:40 schreef static het volgende:
Ben die vuige bende nu even helemaal zat hier.
Nah, ik moet ook gewoon alles werken, bikkelen heet dat.quote:Op maandag 31 december 2007 01:56 schreef static het volgende:
Nu ik jou zie posten in mijn topic goed hoor, had even een dipje.
Heb ik een paar dagen vrij (morgen halve dag werken en 1 & 2 jan. vrij) heb ik er geen zin in.
Dat heb ik elke dag.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 05:42 schreef static het volgende:
Nope, maar het was wel zo erg dat toen ik vanavond terug naar één van de sites moest ik zowat een pistool in mijn handen gedrukt kreeg en me niet echt prettig voelde.
ik was niet degene die zo nodig een certificaat moest. Dat was mijn baas. Als mijn omstandigheden dan kut zijn dan kan die de kolere krijgenquote:
Nope. Maar ze zijn er wel, de eigenaresse van een restaurantje waar ik wel eens kom vertelde me dat o.a. de directeur van het Zwitserse Rode Kruis een Nederlander is, ze zou me voorstellen als we er allebei zijn.quote:Op woensdag 2 januari 2008 01:09 schreef Paxlie het volgende:
zit je eigenlijk met meer nederlanders?
Omdat het een verschrikkelijk arm land is met veel corruptie en zo mogelijk nog meer misdaad.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 13:05 schreef kikoooooo het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd static, WAAROM is het daar zo gevaarlijk? Is het land in oorlog? Of wat is er aan de hand dat je een persoonlijke bodyguard hebt? En waarom mag je niet ff zelf de hort op?
Jammer dat de foto's aan t begin van het topic niet meer werken. Heb je die zelf weggehaald?
Persoonlijk voel ik me niet echt onveilig, maar ben dan ook niet echt blootgsteld aan situaties waar dat wel zou kunnen. Aan de andere kant, persoonlijk beveiliging kost een smak geld dus het zal echt wel nodig zijn, ben per slot van rekening niet de enige exoat en mijn werkgever moet ook winst maken.quote:The poorest country in the Western Hemisphere, Haiti has been plagued by political violence for most of its history. After an armed rebellion led to the departure of President Jean-Bertrand ARISTIDE in February 2004, an interim government took office to organize new elections under the auspices of the United Nations Stabilization Mission in Haiti (MINUSTAH). Continued violence and technical delays prompted repeated postponements
Omdat het een verschrikkelijk arm land is met veel corruptie en zo mogelijk nog meer misdaad.quote:[quote]Op vrijdag 4 januari 2008 13:05 schreef kikoooooo het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd static, WAAROM is het daar zo gevaarlijk? Is het land in oorlog? Of wat is er aan de hand dat je een persoonlijke bodyguard hebt? En waarom mag je niet ff zelf de hort op?
Jammer dat de foto's aan t begin van het topic niet meer werken. Heb je die zelf weggehaald?
Persoonlijk voel ik me niet echt onveilig, maar ben dan ook niet echt blootgsteld aan situaties waar dat wel zou kunnen. Aan de andere kant, persoonlijk beveiliging kost een smak geld dus het zal echt wel nodig zijn, ben per slot van rekening niet de enige exoat en mijn werkgever moet ook winst maken.quote:The poorest country in the Western Hemisphere, Haiti has been plagued by political violence for most of its history. After an armed rebellion led to the departure of President Jean-Bertrand ARISTIDE in February 2004, an interim government took office to organize new elections under the auspices of the United Nations Stabilization Mission in Haiti (MINUSTAH). Continued violence and technical delays prompted repeated postponements
Aan de andere kant krijg 'mijn' afdeling regelmatig het verzoek van de politie om iemand te lokaliseren die ontvoerd is, een moord heeft gepleegd, etc. Zal kijken of ik die nog ergens heb.quote:In verband met de huidige veiligheidssituatie worden niet-essenti ële reizen naar Haïti ontraden. Het aantal overvallen, ontvoeringen en moorden in Haïti is hoog. Bij reizen in Haïti is het daarom raadzaam rekening te houden met gewelddadige en gewapende overvallen. Vooral in de hoofdstad Port-au-Prince worden regelmatig mensen ontvoerd. Het aantal moorden, vooral in bepaalde volkswijken van Port-au-Prince, is toegenomen.
Het aantal overvallen en berovingen in Haïti is hoog. Er worden regelmatig mensen beroofd of ontvoerd. Bij reizen in Haïti is het daarom raadzaam rekening te houden met gewelddadige en gewapende overvallen. Indien een dergelijke overval plaatsvindt, wordt geadviseerd geen verzet te bieden.
Het wordt ontraden zich na zonsondergang op straat te begeven. Ook overdag dient u op uw hoede te zijn, aangezien ook dan overvallen plaatsvinden. Het is verstandig bepaalde volkswijken te mijden. Het wordt sterk afgeraden na zonsondergang te reizen. Verder wordt u aangeraden geen gebruik te maken van het openbaar transport en geen foto’s te nemen van personen, aangezien dit niet altijd op prijs wordt gesteld door de lokale bevolking.
Zware criminaliteit
In kringen van de intensieve drugshandel komen regelmatig gevallen voor van zware criminaliteit. Uitbarstingen van openbaar geweld komen van tijd tot tijd voor. Individuele moordaanslagen en ontvoeringen zijn aan de orde van de dag.
Onveilige gebieden
Een bezoek aan bepaalde wijken van de hoofdstad Port-au-Prince wordt ten sterkste ontraden. Ook de andere wijken/delen van de stad –zelfs de toegangsweg van en naar het vliegveld- dienen, gelet op het aantal voorvallen, te worden vermeden.
Nee, heb ik niet weggehaald, helaas is dat de hoster. Zo zijn ook de foto's van Nigeria, Egypte, Dubai, Trinidad, etc. bijna allemaal weg. Zonde van het werk eigenlijk.quote:ammer dat de foto's aan t begin van het topic niet meer werken. Heb je die zelf weggehaald?
quote:This Travel Warning is being issued to remind American citizens of ongoing security concerns in Haiti, including frequent kidnappings of Americans for ransom. Travelers are strongly advised to thoroughly consider the risks before travel to Haiti, and to take adequate precautions to ensure their safety if traveling to Haiti. This Travel Warning reinstates and updates the Travel Warning issued January 10, 2007.
U.S. citizens traveling to and residing in Haiti are reminded that there is a chronic danger of violent crime, especially kidnappings. Most kidnappings are criminal in nature, and the kidnappers make no distinctions of nationality, race, gender or age; all are vulnerable. As of the date of this travel warning, there have been 12 Americans kidnapped in 2007, most in Port au Prince. Past kidnappings have been marked by deaths, physical and sexual assault, and shooting of Americans. The lack of civil protections in Haiti, as well as the limited capability of local law enforcement to resolve kidnapping cases, further compounds the element of danger surrounding this trend.
U.S. citizens are also reminded of the potential for spontaneous protests and public demonstrations that can occur at any time, day or night, and may result in violence. American citizens are advised to take commonsense precautions and avoid any event where crowds may congregate. Visitors and residents must remain vigilant due to the absence of an effective police force in much of Haiti, the potential for looting, the presence of intermittent roadblocks set by armed gangs or by the police, and the possibility of random violent crime, including carjacking and assault.
Travel is hazardous within Port-au-Prince. Some areas are off-limits to embassy staff, including downtown Port-au-Prince, after dark. U.S. Embassy personnel are under an embassy-imposed curfew and must remain in their homes or in U.S. government facilities during the curfew. The embassy limits travel by its staff to areas outside of Port-au-Prince and therefore the ability to provide emergency services to U.S. citizens outside of Port-au-Prince is constrained. The UN stabilization force (MINUSTAH) remains fully deployed and is assisting the government of Haiti in providing security.
quote:La présence du virus de la grippe aviaire (type H5N2) en République Dominicaine constitue une menace pour Haïti. En conséquence, le gouvernement haïtien interdit jusqu’ à nouvel ordre l’importation de produits d’origine aviaire en provenance du pays voisin. Les responsables de la direction de la quarantaine au ministère de l’Agriculture, Dr Jolivert Toussaint, annonce le renforcement des mesures de contrôle à la frontière haïtiano-dominicaine avec le déploiement d’inspecteurs du ministère, d’agents douaniers et de la Police nationale d’Haïti (PNH). (Radio Vision 2000 – Radio Mélodie FM – Radio Ibo – Radio Métropole – Radio Kiskeya – Radio Galaxie – Radio Signal FM)
Hiernaast, mijn team kent hem goed omdat ze in dezelfde shifts werken. Vreemd gevoel.quote:Chers Collègues,
Nous vous annonçons avec beaucoup de peine la mort de notre collègue ---------------, employé du Customer Care qui a été tué hier soir.
Nous présentons nos profondes sympathies à toute l’équipe du Customer Care.
Gaat allemaal zijn gangetje hier; niet veel te melden.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 02:24 schreef Troubles. het volgende:
Meer schrijven mag ook wel als je er tijd voor hebt.
Gelukkig mag je het als buitenlander toch niet meevieren!quote:Op maandag 21 januari 2008 04:22 schreef static het volgende:
Over een paar weken begint het carnaval; ziet er gezellig uit.
[ afbeelding ]
Het carnaval schijnt echt super te zijn daarquote:Op maandag 21 januari 2008 04:22 schreef static het volgende:
Over een paar weken begint het carnaval; ziet er gezellig uit.
[ afbeelding ]
volgens mij ben je al vervloekt door naar die foto te kijkenquote:Op maandag 21 januari 2008 04:22 schreef static het volgende:
Over een paar weken begint het carnaval; ziet er gezellig uit.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 januari 2008 14:44 schreef milagro het volgende:
volgens mij ben je al vervloekt door naar die foto te kijken![]()
..... oh shit
jezus wat een gekkehuis he in port a prince??quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:32 schreef static het volgende:
Heb wat Youtube filmpjes opgezocht:
http://www.youtube.com/watch?v=10Pha5Xk8w8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=PmV4k2CPKP0
http://www.youtube.com/watch?v=ACRiiY3CWmU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=OWmLz1kKNAA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ilfZR2slj8A
http://www.youtube.com/watch?v=6lZ9BfBwwHg
Yep, en het lijkt steeds drukker te worden, staan nu veel meer files vol oude beschimmelde barrels (met dito bestuurders).quote:Op donderdag 24 januari 2008 22:27 schreef henkway het volgende:
[..]
jezus wat een gekkehuis he in port a prince??
Jawel, ik hoorde Nederlands praten in het hotel vorige week; ben alleen niet zo'n type die zich gaat voorstellen en een praatje maken, stel het ook niet op prijs als iemand dat bij mij doet - mits het aan de bar is.quote:je komt daar ook geen Nederlanders tegen zeker??
Mijn collega zegt dat het in Jacmel:quote:Op vrijdag 25 januari 2008 00:13 schreef voskat het volgende:
Is het trouwens ook niet zo dat Port-au-Prince het meest gevaarlijke deel van heel Haíti is? Van wat ik heb gehoord/gelezen is het wel veiliger in bijv. Cap Haïtien of Jacmel, ik weet niet in wat voor mate, maar wel dat het daar veiliger zou zijn.
Ik zie zequote:
Okayquote:Op vrijdag 25 januari 2008 00:49 schreef static het volgende:
[..]
Mijn collega zegt dat het in Jacmel:
[ afbeelding ]
Een stuk veiliger is:
[ afbeelding ]
Dat kan nooit gezond zijn, ik zou de deur maar dicht houden in zo'n gevalquote:Op zaterdag 26 januari 2008 23:44 schreef static het volgende:
Nogal; zelfs de CTO stond (terecht) schuimbekkend voor de deur.
quote:Due to an accident on Friday involving the door of an armored car please assisit us in assisting you and make no attempt to open or close the car doors yourselves. This is the responsibility of the bodyguard both for protocal and to allow him to make the decision as to when it is safe for you to exit/enter the vehicle.
Ik weet dat er wel mensen heen gaan zonder dat ze er voor betaald wordenquote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:12 schreef milagro het volgende:
jezus, static, ga daar eens weg
zijn er ook mensen daar , non locals, die daar uit vrije wil zitten, en dan bedoel ik dus ook die geen lekker salaris als compensatie krijgen? gewoon omdat ze het zo'n leuk land vinden en de mensen zo vriendelijk
het is volgens mij nog een tandje (of meer) erger dan destijds Nigeria, waar vrienden van ons zaten en ons op de hoogte hielden middels brieven ( pré emailtijdperk dus) , die verhalen toen waren al zo bizar
de briefwisseling begon heel positief, ze vonden alles mooi en gezellig "the Nigerians are a happy people" ... maar je zag het met iedere brief minder worden
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 04:43 schreef static het volgende:
Mijn hond heeft een hersenbloeding gehad.
Helaas wel, is dus een hongerloontje.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 11:34 schreef bassieVL het volgende:
Je wordt uitbetaald in USD?
Valt wel mee als consultant.quote:Op zondag 17 februari 2008 00:14 schreef static het volgende:
[..]
Helaas wel, is dus een hongerloontje.
quote:Unfortunately we have to announce that picserver is quitting its business. The picserver website has been taken offline. We will continue hosting the pictures that you have placed on other websites for three days, so please replace them.
Edit: dat hartje moet natuurlijk de bloedgroep zijn.quote:Bonjour a tous,
Je voudrais vous informer que -------------, un employé du département des opérations a eu un accident de voiture aujourd’hui.
Son état est stable mais nécessite une opération chirurgicale.
Par conséquent nous invitons ceux qui le désirent, à faire un don de sang à la Croix Rouge Haïtienne.
Le groupe sanguin que nous recherchons est B+ ou O +.
Je compte sur votre compréhension.
Blijft leuk, die smiles. Hoewel hier wat minder natuurlijk. Maar in NL hebben ze bloedbanken en hoef je niet ter plekke op zoek naar aanwezige bloeddonoren.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:23 schreef static het volgende:
Dit maak je ook alleen hier mee geloof ik:
[..]
Edit: dat hartje moet natuurlijk de bloedgroep zijn.
Ik kom eraan, Static, ik heb B+ namelijk, bloedgroep dan, hèquote:Op dinsdag 19 februari 2008 23:23 schreef static het volgende:
Dit maak je ook alleen hier mee geloof ik:
[..]
Edit: dat hartje moet natuurlijk de bloedgroep zijn.
Picserver dus toch shitserver, zoals ik al eerder suggereerde...quote:
Volgens mij moet jij een leven hebben waar weinigen van kunnen dromen. Veel reizen, lekker vreten ,luxe hotels en dik salaris. Vertel wat doe je en hoezo gelukt dit jou allemaal en bij ons arme sloebers niet?quote:Op donderdag 15 november 2007 01:41 schreef static het volgende:
...Haiti.
Na mijn ervaringen in Nigeria (Egypte en Dubai even buiten beschouwing gelaten) kon ik het niet laten om een nog gevaarlijker land uit te kiezen (); Haiti. Zes tot twaalf maanden met optie tot verlenging daarna - vanwege netwerk expansie in 2008 - in centraal Amerika.
Als het goed is moet alles in kannen en kruiken zijn in de aankomende twee/drie weken. Bij Dubai wist ik niet of ik op FOK! kon komen vanwege de naam (zelfs Skype is daar geblokkeerd), in Port au Prince weet ik het niet simpelweg omdat het een erg arm land is en dus waarschijnlijk een gebrekkige internet coverage.
I'll keep you posted.
Heb overigens nog niet definitief 'ja' gezegd vanwege wat andere opties in wat meer geciviliseerde landen.
^
Dat is een post van een tijdje terug, en het lijkt erop dat ik binnen twee weken vertrek.
Spreek voor jezelf!quote:Op maandag 25 februari 2008 16:27 schreef tgs. het volgende:
[..]
Volgens mij moet jij een leven hebben waar weinigen van kunnen dromen. Veel reizen, lekker vreten ,luxe hotels en dik salaris. Vertel wat doe je en hoezo gelukt dit jou allemaal en bij ons arme sloebers niet?
Weinigen dromen ervan ja, dat heb je bij het rechte eind. Bij God dat ik niet in Haiti wil zitten. Denk dat Static gewoon een beetje geluk en veel kunde en lef heeft. Neem je kansen dan komt 't welquote:Op maandag 25 februari 2008 16:27 schreef tgs. het volgende:
[..]
Volgens mij moet jij een leven hebben waar weinigen van kunnen dromen. Veel reizen, lekker vreten ,luxe hotels en dik salaris. Vertel wat doe je en hoezo gelukt dit jou allemaal en bij ons arme sloebers niet?
jup, is gewone shot, valt me mee dat ze niet met slugs schietenquote:Op woensdag 5 maart 2008 03:53 schreef static het volgende:
Security heeft wat laten liggen volgens mij.
Is dat hagel ofzo? Ze hebben hier van die shotguns.
Kan ik me best voorstellen.quote:Op woensdag 5 maart 2008 03:40 schreef static het volgende:
Ben het een beetje zat; zou het helemaal niet erg vinden om even naar huis te gaan. Heb trek in een gehaktbal enzo; 'normaal' voer.
Daar kun je tenminste nog de kroeg in, of naar een club.quote:Op woensdag 5 maart 2008 09:43 schreef bassieVL het volgende:
Bij die verhalen lijkt Lagos wel luilekkerland.
Ben al met een boodschappenlijstje bezig.quote:Op woensdag 5 maart 2008 14:46 schreef Bullebak het volgende:
Kroketten eten en bier drinken tot falen
Wat staat er nog meer op?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 04:15 schreef static het volgende:
Ben al met een boodschappenlijstje bezig.
Doe mij is een palletquote:Op zondag 9 maart 2008 06:46 schreef static het volgende:
Wat is de lokale rum toch verdomd lekker.
Kistje van 9 flessen kost maar 20 dollar.
Ik ben wél blij dat static het formaat heeft kunnen aanpassen; vannacht dacht ik dat het eraan lag dat ik de resize-optie niet had aangekruist.quote:Op zondag 16 maart 2008 04:32 schreef compier het volgende:
eerste keer dat ik me NIET erger aan layout verspestende foto's, meer respect omdat je waarschijnlijk enorm lang bezig bent geweest met uploaden
Volgende week was bedoeling, maar de vrouw van mijn vervanger vond het nodig om eerder te bevallen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 03:11 schreef Ole het volgende:
kom je nu binnenkort weer even terug?
Mjah, maar met nog twee maanden (officieel, je weet nooit) te gaan twijfel ik of het nog zin heeft.quote:Op donderdag 20 maart 2008 10:49 schreef Bora-Bora het volgende:
Dus je moet op je beurt wachten, begrijp ik?
Daar wacht ik nog een paar jaar mee.quote:Op donderdag 20 maart 2008 16:21 schreef bassieVL het volgende:
Of ook iemand bezwangeren.
wat heeft haiti meer te bieden dan andere caribbean dan?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 10:50 schreef SHE het volgende:
Ik ben verdomme strontjaloers.
Haiti staat al jaren op mijn wishlist, maar NIEMAND, maar dan ook echt NIEMAND wil met me mee. Mijn geliefden noemen het een krankzinnig, ongezond en vooral levensgevaarljk plan.
Heb je wellicht nog ervaringen te delen die mijn onderneming zouden kunnen ondersteunen?
Dat lijkt me een ge-wel-dig plan, SHE.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 10:50 schreef SHE het volgende:
Ik ben verdomme strontjaloers.
Haiti staat al jaren op mijn wishlist, maar NIEMAND, maar dan ook echt NIEMAND wil met me mee. Mijn geliefden noemen het een krankzinnig, ongezond en vooral levensgevaarljk plan.
Heb je wellicht nog ervaringen te delen die mijn onderneming zouden kunnen ondersteunen?
Dat kun je beter omdraaien en beantwoorden met: alles.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 13:07 schreef mr.marcus het volgende:
[..]
wat heeft haiti meer te bieden dan andere caribbean dan?
lekker wijfiequote:Op zondag 16 maart 2008 02:40 schreef static het volgende:
Collega Stanley met zijn vrouw:
[ afbeelding ]
Vandaag geboekt; zondag vlieg ik naar Amsterdam waar ik maandag (verjaardagquote:Op donderdag 20 maart 2008 03:11 schreef Ole het volgende:
kom je nu binnenkort weer even terug?
Dat van die verjaardag had ik al gehoordquote:Op donderdag 27 maart 2008 07:11 schreef static het volgende:
Hotel en omgeving is nu al een paar uur zonder stroom, freakin' pokkezooi. Ben maar weer naar kantoor gegaan; daar is tenminste airco.
[..]
Vandaag geboekt; zondag vlieg ik naar Amsterdam waar ik maandag (verjaardag) aankom, 17 april ga ik weer terug naar Port au Prince.
OK..quote:Op donderdag 27 maart 2008 21:34 schreef static het volgende:
Zeg maar niets tegen E. en M.; die lullen het aan iedereen door (mijn moeder weet niet dat ik kom).
Pas maar op; van dit soort informatie slaat Static straks nog aan het sieferen!quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:04 schreef static het volgende:
Zaterdag aan ze uit eten; E. heeft een nieuwe Chinese toko gevonden.
geniet ervan!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |