quote:JUNIOR COUWENBERG: "Albert, kan ik geen reetveter van jou lenen dan?" ALBERT HOFMAN: "Dan moet je eerst maar eens zorgen dat je een reet krijgt heh."
Vind die hele Anna ook geen reet aan, om maar in stijl te blijven...quote:Op zaterdag 1 september 2007 16:54 schreef Iwan1976 het volgende:
Perfecte TT... ONM gaat idd nergens meer over.
Het enige lichtpuntje is het A-Team: Anna & Albèrt.
[ JUNIOR COUWENBERG: "Albert, kan ik geen reetveter van jou lenen dan?" ALBERT HOFMAN: "Dan moet je eerst maar eens zorgen dat je een reet krijgt heh."]
Dat ben ik ook even vergeten.quote:Op zaterdag 1 september 2007 17:12 schreef Roberto258 het volgende:
Ik volg het maar half volgens mij, weet niet eens waarom die Tonnie geld schuldig is aan die Faber...
static was een beetje enthousiast.quote:Op zaterdag 1 september 2007 21:54 schreef Plofkip het volgende:
Wat is dat nou voor een treurige topicnaam? Waarom niet gewoon: "Anna = gek" of zoiets![]()
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeequote:Op zaterdag 1 september 2007 22:15 schreef babette21 het volgende:
Kim Pieters in Linda.
nou ja, een gedeelte ervan... beroerde scankwaliteit is te danken aan beroerd tijdschriftenpapier
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Linda. september 2007
Kim!!!! je krullen!!!!![]()
volgens mij is/was 't tijdelijk, ze zegt tenslotte [ik geef 't toe, het is was onleesbaar] "ik heb mijn haar nog een paar dagen laten zitten"quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:24 schreef DanielCraig het volgende:
[..]
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Waarom doet ze dit
ze speelde daarin geen denderende rol nee, al geldt dat voor de rest net zo.quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:10 schreef Plofkip het volgende:
In julia's Tango vond ik haar vervelend. De minst leuke van de serie die toch haar naam droeg.
Ik heb niet alles gezien moet ik eerlijk toegeven, maar dat kwam dan weer vooral door háár![]()
hm ze mag eventueel als Charlotte Noordermeer komen....quote:Op zondag 2 september 2007 06:13 schreef Plofkip het volgende:
Laten ze haar in ONM stoppen. Dan is in een keer de hele serie gered!
Ik vind het juist goed dat 'ie die man niet heeft overvallen.quote:Op woensdag 5 september 2007 23:25 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Wat een schijtbak die Tonnie, de meeste van zulke types die overvallen als hobby hebben, maken zich niet druk om een vrouw met een kind.![]()
Dat duurt idd wel lang.quote:Op vrijdag 7 september 2007 19:12 schreef zoeperzazke het volgende:
is die auto van Sam nou nog niet afgesleuteld?
misschien had je dan een paar jaar eerder moeten inhaken?!quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:30 schreef Plofkip het volgende:
Klinkt als een serie die ik wel zou willen zien Iwan... Een complete serie in je hoofd. Zeker met een fijne, mooie diep gestoorde gek als Anna.
(Wie is Sofie?)
Als er ooit plaats was voor een ikoon, Babette, is het nu:quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:42 schreef babette21 het volgende:
[..]
misschien had je dan een paar jaar eerder moeten inhaken?!
Marnix had ooit wat met Joyce, en zij was daarvoor weer met Arthur (2003?) en werd toen vergezeld door een gezellig alter-ego. Sofie was de dochter van Marnix, nou ja de acteur achter Marnix, in Goudkust (gespeeld door Vivienne v/d Assem, die in ONM weer Lizzy 1 speelde, en werd opgevolgd door Nikkie Plessen). Snap je 't nog?
tip van de dag: teruglezen, alle 188 topics, en je weet álles![]()
Die bril en dat haar.quote:
Dat wordt nu echt irritant idd.quote:Op vrijdag 14 september 2007 19:27 schreef BVO het volgende:
Laten ze die laptop eens snel het raam uit flikkeren zeg.
quote:Start nieuwe reeks Spoorloos
Half september start er een nieuwe serie Spoorloos bij de KRO. Het KRO-programma dat zich richt op familieleden en bekenden die elkaar uit het oog verloren zijn. In de eerste uitzending van de nieuwe reeks afleveringen is Spoorloos aanwezig bij het huwelijk van Simone Cobben, bij menig tv-kijker beter bekend als Tara van Walsum (#2) uit de serie 'Onderweg Naar Morgen'.
Aflevering 1:
Vijf jaar geleden ging Spoorloos voor de in Colombia geboren actrice, Simone Cobben, op zoek naar haar biologische moeder Magdalena. In de hoofdstad Bogota konden naast de moeder ook nog vier volle broers en zussen worden getraceerd. Samen met haar vriend Mark reisde Simone de afgelopen jaren meerdere malen naar Colombia om haar familie op te zoeken.
Toen Simone onlangs trouwde met Mark, had hij een prachtig cadeau in petto: alle Colombiaanse familieleden van Simone kwamen naar Nederland om getuige te zijn van het huwelijk. Hoogtepunt van de dag was de toespraak die Magdalena in het grootste geheim had voorbereid met Leny, de Nederlandse moeder van Simone.
Maandag 17 september om 21.10 uur bij de KRO op Nederland 1.
die tweede was juist een draak!quote:Op maandag 17 september 2007 01:13 schreef Plofkip het volgende:
Tara was een schatje. De tweede dan. Die eerste was een cliché-bitch.
Was ook het eerste waar ik aan dachtquote:Op dinsdag 18 september 2007 19:18 schreef jmac het volgende:
Lijkt wel bassie en adriaan.
Iddquote:Op dinsdag 18 september 2007 19:16 schreef Dos37 het volgende:
whahahah die 2 zijn wel de stomste criminelen ooit
god wat een idiote einde van die verhaallijn
Ge-ni-aal einde! Ik heb me kapot gelachen!quote:Op dinsdag 18 september 2007 19:16 schreef Dos37 het volgende:
whahahah die 2 zijn wel de stomste criminelen ooit
god wat een idiote einde van die verhaallijn
Dat vroeg ik me ook al af.quote:Op maandag 24 september 2007 22:36 schreef Roberto258 het volgende:
Huh was dat Serge?
Ohja die.quote:Op dinsdag 25 september 2007 06:50 schreef Svensational het volgende:
Dat was Ravi, vroeger gespeeld door Tim Immers.
Nou.quote:Op donderdag 27 september 2007 19:30 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Dat gedoe tussen Eva en Esmee is wel leuk.![]()
Ik had gehoopt op een leuke bitchfight ofzo.quote:
En Tonnie neukte daarna ook nog Shirinaquote:Op woensdag 26 september 2007 15:44 schreef Roberto258 het volgende:
Ze is geneukt en gedumpt door Tonnie
quote:Op donderdag 27 september 2007 19:59 schreef pberends het volgende:
En Tonnie neukte daarna ook nog Shirina?
quote:[ONM #2337, DI. 13-09-2005]
TARA VAN WALSUM: "Fucking moslim!" (tegen Tonnie de Vries)
quote:[ONM #2323, WO. 24-08-2005]
ILYAS CABAR: "Je bent een fucking Hollander!" (tegen Tonnie de Vries)
quote:[ONM #2601, DO. 25-01-2007]
JOOST VAN WALSUM: "We hebben het hier niet over fucking Pipo de Clown!" (tegen Tonnie de Vries)
quote:Op zaterdag 29 september 2007 21:23 schreef Iwan1976 het volgende:
*geniet nog na van Peppi en Kokki op Schiermonnikoog*
LOL, ik liep weer eens vooruit op de zaken.quote:ONM #2700, MA. 24-09-2007
DAAN STARRENBURG: "Peppi en Kokki zijn zich aan het inlikken bij de jury." (tegen Kyra Isarin, over Yousef el-Bassity en Junior Couwenberg)
Volgens mij hebben de schrijvers van ONM een partij tv klassiekers op dvd aangeschaft.quote:ONM #2696, MA. 17-09-2007
DAAN STARRENBURG: "Nou, ik ben malle pietje niet heh." (tegen Julia Branca)
quote:ONM #2700, MA. 24-09-2007
SAM MASSINI: "Was ik ruk?!" (tegen Daan Starrenburg)
dit stond toen ook op diequote:Op donderdag 11 oktober 2007 21:33 schreef Iwan1976 het volgende:Volgens Pim Reitsema waren ze vroeger met z'n vijven: 2 jongens, 3 meisjes. De andere 2 dochters van Jan en Aafke Reitsema heten Bowien en Sabine. Hierna horen we echter nooit meer iets van ze.
Pa Simons heeft wel eerst nog even een halfzusje geproduceerd....quote:Volgens Jan Reitsema is de moeder van Daphne Simons weggelopen en heeft haar vader zich doodgedronken.
hihi dit wist ik nogquote:Frank Reitsema is de lijsttrekker van Lijst 6, Stadsbelangen In de allereerste cliffhanger zien we Frank Reitsema van de trap vallen.
Ja dat was wel kut.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:37 schreef Drammer het volgende:
Goeie cliff gisteren. Ik was helemaal enthousiast: Julia in een triootje met Daan en de advocate! Ik voelde me zwaar verneukt net als Julia toen het een grap / test bleek te zijn. Daan is een klootzak en een sukkel.
quote:Loretta in ONM
Loretta Schrijver ken je vast nog wel van het RTL nieuws, of misschien wel van het programma dat ze sinds een dikke maand bij MAX maakt; MAX en Loretta. Deze tv-persoonlijkheid maakte een paar weken geleden ineens haar opwachting op de ONM-set om een gastrol te spelen. Het hoe, wie, wat en waar, daar zul je nog even op moeten wachten. Maar wat we je wel vast kunnen beloven, is dat wij erbij waren en een leuke reeks foto’s van haar bezoek hebben gemaakt.
bron: bnn
Grappig, ben benieuwdquote:
Geen idee, zat me van de week ook af te vragen hoe dat nou is afgelopen. Daar hebben ze niks meer over laten zien.quote:Op vrijdag 2 november 2007 18:56 schreef Dos37 het volgende:
Is Tonnie nou dood?
Die komt ongetwijfeld ooit wel weer eens boven water gesmurfd... net als Jonas. Over smurfen gesproken... ik wordt een beetje moe van al dat blauw als nagenoeg de hele aflevering zich in de QBF afspeelt (wie verzint zo'n naam trouwens?!). ONM verandert steeds meer in een horecasoap... weinig ziekenhuisperikelen de laatste tijd... alleen maar Islam- en milieugezeik.quote:Op vrijdag 2 november 2007 18:56 schreef Dos37 het volgende:
Is Tonnie nou dood?
Wat betekent dat, "tvp"????quote:Op zondag 11 november 2007 12:21 schreef anisubs het volgende:
tvp
terug vind post, zoiets was het geloof k!quote:Op dinsdag 13 november 2007 01:32 schreef Plofkip het volgende:
[..]
Wat betekent dat, "tvp"????
On Topic: leuke aflevering vanavond, met Joost en de steak en met prachtige Eva en haar moeder. Het waren zowiezo leuke afleveringen de laatste dagen met het lijk wat geen lijk was in de koelkast.
Ik vind het echt kut, kijk nog maar amper.quote:Op vrijdag 16 november 2007 23:29 schreef BVO het volgende:
Ik vind het weer leuk de laatste tijd.
Ze wisten dat hij wegging, maar dat hij daar nooit is aangekomen, dat weten ze niet.quote:Op vrijdag 23 november 2007 18:08 schreef Dos37 het volgende:
Ik blijf het absurd vinden dat Tonnie al 6 weken geleden de zee in is gelopen en niemand hem nog heeft gemist
Niet de beste actrice, maar dat is joyce ook nooit echt geweest en die word al jaren gepruimd. Het was in elk geval wel spannend. Verassend dat ze niet eindigden op het steken maar nog even doorgingen!!quote:Op zaterdag 8 december 2007 00:44 schreef DANILXL het volgende:
Ik vind ONM nog een stuk beter te pruimen dan GTST. Alleen die domme hoer die zogenaamd gek is dat is weer mionder. Acteerwerk van lik me vessie
waar is die danquote:Op woensdag 19 december 2007 14:28 schreef Chulaa het volgende:
en niemand vraagd zich af waar tonnie is .. xD
He shit, moet je me daar nu aan herinnerenquote:Op woensdag 19 december 2007 14:28 schreef Chulaa het volgende:
en niemand vraagd zich af waar tonnie is .. xD
Jesus man, was dit nou zijn 'nieuwe uitdaging'? Waarom krijgen die soapies toch altijd grootheidswaanzin?quote:Op maandag 26 november 2007 18:59 schreef Iwan1976 het volgende:
* I'll be back...
[ link | afbeelding ]
Robert de la Haye (Canal Digitaal)
OMFG![]()
Ben ik ook wel benieuwd naar.quote:
gebeten door een slangquote:Op donderdag 3 januari 2008 14:54 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wat is er gebeurt dan?
Zeker. Grote klasse.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:24 schreef Svensational het volgende:
Mooie toespraak van Julia.
Alleen dat "Ik zal je missen, klootzak" vond ik er niet echt overtuigend uitkomen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 19:24 schreef Svensational het volgende:
Mooie toespraak van Julia.
Tja, hij dacht dat Esmee weer haar oude beroep oppakte.quote:Op woensdag 9 januari 2008 23:15 schreef Ici-Paris het volgende:
dieb boris ook hoeveel krijg je van me?
wees maar niet bang hij komt snel terugquote:Op woensdag 19 december 2007 14:56 schreef Greetings het volgende:
[..]
He shit, moet je me daar nu aan herinneren![]()
idd ik zie het nou pasquote:Op dinsdag 15 januari 2008 19:25 schreef RedGuy het volgende:
Wat zullen we GODVERDOMME nou krijgen..?
Een nieuwe Youssef? De huidige acteur was de beste acteur uit de hele serie, hij gaf het karakter Youssef echt kleur, hij draagt de serie.
En dan gaan ze hem vervangen?!.
okay thnxquote:Op donderdag 17 januari 2008 02:20 schreef jmac het volgende:
Uitgezet naar 't buitenland. In Dubai gevlucht samen met d'r ma op een tussenstop. Ze wou een hekje overklimmen en toen was het pang-pang dood. En toen was Junior verdrietig.
Idd.quote:
haha preciesquote:Op donderdag 17 januari 2008 14:36 schreef Greetings het volgende:
Nu lijkt het wel bijna of de rollen omgedraaid zijn: dat Youssef de baas is over Junior opeens....
ja, al een paar dagen.quote:Op donderdag 17 januari 2008 20:41 schreef annoh het volgende:
Ik schakelde iets te laat in maar hoe weet shirina van die hoeren?
Ze zag op tv een documentaire over nederlanders en hoeren en toen zag ze ineens zijn kop voorbij komen.quote:Op donderdag 17 januari 2008 20:41 schreef annoh het volgende:
Ik schakelde iets te laat in maar hoe weet shirina van die hoeren?
Nee dat wisten de kijkers ook toen pas.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:39 schreef Grachus het volgende:
Ik heb wel gezien dat sharina ramses dus op tv zag, maar heb tijdje gemist.. de kijker wist dus al langer dat ie naar de hoeren ging?
t zal je maar gebeurenquote:Op donderdag 17 januari 2008 21:15 schreef annoh het volgende:
Oei, pijnlijkLekker bizarre wending, thanks.
Die is gered door een of ander rijke pipo waar 'ie nu voor werkt.quote:Op woensdag 30 januari 2008 14:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Hoe is Tonnie eigenlijks terug gekomen? Is ie naar Engeland en terug gezwommen
quote:
Die neusquote:Op woensdag 6 februari 2008 21:55 schreef Roberto258 het volgende:
Wat is dat zusje van Youssef lelijk zeg, niet normaal
Dit is een tijdelijke Youssef, gelukkig komt de oude wel weer terug, ik vind deze maar niks. De oude is wegens privéomstandigheden weg, wat precies weet ik ook niet, maar dit stond op onm.tvquote:Op vrijdag 8 februari 2008 00:10 schreef Canisfire het volgende:
Is dit een nieuwe Youssef ofzo ?
En de ouwe komt toch wel terug he ?
Ik moest eerst twee keer kijken of hij zich had geschoren ofzo.
Serieus? Die hadden toch van die Abba covers?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 07:20 schreef RedGuy het volgende:
Esra is de zangeres van het geflopte bandje Mad'House.
of Youssefquote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:46 schreef Canisfire het volgende:
En Junior heeft natuurlijk dat zusje zwanger geschopt
Kijk je wel ff uit met wat je zegt? Straks hebben we er geen verhaallijn meer.quote:Op woensdag 16 januari 2008 19:25 schreef Dos37 het volgende:
ja ofniet, die schrijvers van ONM mogen ook wel gaan staken
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 13:45 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Serieus? Die hadden toch van die Abba covers?
Agh het gaat wel weer iets beter. Sinds Chris eruit is eigenlijk.quote:Op woensdag 13 februari 2008 18:02 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Kijk je wel ff uit met wat je zegt? Straks hebben we er geen verhaallijn meer.
Uuh ja, dat dus hehequote:Op woensdag 13 februari 2008 19:54 schreef RedGuy het volgende:
[..].
Madonna covers, vandaar de naam Mad'House.
quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:01 schreef Dos37 het volgende:
Ik vind die Esra zo slechte actrice maar wel een lekker wijf
Mannen --> Voetbal, bier, vrouwen(Yolanthe).quote:Op donderdag 14 februari 2008 14:56 schreef pberends het volgende:
Waarom kijken er allemaal voetbalfans naar ONM? Is het soms een voetbalsoap geworden?
Er was een tijd dat we in 1 avond 300 reacties hadden.quote:Op donderdag 14 februari 2008 10:38 schreef pberends het volgende:
Waarom is dit topic van 1 september 2007? Das al bijna een half jaar geleden.
De tijd toen Smee verkracht werd?quote:Op donderdag 14 februari 2008 19:25 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Er was een tijd dat we in 1 avond 300 reacties hadden.
Dat waren ook leuke afleveringenquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:16 schreef pberends het volgende:
[..]
De tijd toen Smee verkracht werd?
Sam wil bij die 'muiderpoort' lui horen en youssef wil hem er niet bij hebben.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 09:14 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Wat is er nou tussen Sam en Youssef? Waarom Naait Youssef Sam bij de politie?
balhaarquote:
quote:Op zaterdag 16 februari 2008 23:04 schreef DjinN het volgende:
[..]
balhaarYoussef is de broer van da zwangere meisje
![]()
Tenzij ONM ineenkeer een hele vreemde incestverhaallijn ofsow krijgt..
Wel hip!quote:
wat een idiootquote:Op dinsdag 26 februari 2008 21:41 schreef KingOfPop het volgende:
Ravi heeft ook echt niet door, dat Joost 'iets' meer weet..
Ik kreeg het al benauwd, maar dat loste hij goed op.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:39 schreef 9christensen het volgende:
[..]
wat een idioot
de nieuwe kok
En dat piepstemmetjequote:Op woensdag 27 februari 2008 08:32 schreef Chanty27 het volgende:
Ik vindt die acteer kunsten van Sam echt dramatisch. Ik snap echt niet wat meisje leuk aan hem vindem
Hij heeft een vreselijke irritante rotkop.
Die verhaallijn van Tonnie is helemaal om te huilen, wat een sukkel is het toch geworden zeg.
Ik vind jouw spellingskwaliteiten echt dramatisch.quote:Op woensdag 27 februari 2008 08:32 schreef Chanty27 het volgende:
Ik vindt die acteer kunsten van Sam echt dramatisch.
Dat is Sam wel met je eensquote:Op maandag 3 maart 2008 00:46 schreef Greetings het volgende:
[..]
Ik vind jouw spellingskwaliteiten echt dramatisch.
Leuk nieuw verpleegstertje trouwens![]()
SAM is echt een kneus. Dat hij zoo knap en geweldig is komt alleen maar door die bladerenquote:Op woensdag 27 februari 2008 08:32 schreef Chanty27 het volgende:
Ik vindt die acteer kunsten van Sam echt dramatisch. Ik snap echt niet wat meisje leuk aan hem vindem
Hij heeft een vreselijke irritante rotkop.
Die verhaallijn van Tonnie is helemaal om te huilen, wat een sukkel is het toch geworden zeg.
Er was een fout en ze zijn er al sinds maandag mee bezig...Ik heb het maandag ook niet gezien en ik ga ook niet kijken voordat ik die van maandag heb gezien.quote:Op woensdag 5 maart 2008 19:01 schreef 9christensen het volgende:
duurt wel heel lang met de streams op uitzendinggemist..
idd, ik ook nietquote:Op woensdag 5 maart 2008 19:38 schreef KingOfPop het volgende:
[..]
Er was een fout en ze zijn er al sinds maandag mee bezig...Ik heb het maandag ook niet gezien en ik ga ook niet kijken voordat ik die van maandag heb gezien.
quote:Op vrijdag 7 maart 2008 16:24 schreef 9christensen het volgende:
die van gisteren is nu wel te bekijken.
die van maandag t/m woensdag staan er niet bij..
nu welquote:
Inderdaadquote:Op donderdag 13 maart 2008 19:19 schreef jmac het volgende:
Zou me eigenlijk niet eens verbazen als die AIVD gast gewoon bij Ravi hoort
Ja daar zeg je wat.quote:Op donderdag 13 maart 2008 19:19 schreef jmac het volgende:
Zou me eigenlijk niet eens verbazen als die AIVD gast gewoon bij Ravi hoort
Ze is weer tot leven gekomen idd. Beetje ongeloofwaardig vind ik ook, maarja we moeten het ermee doen....quote:Op maandag 17 maart 2008 12:50 schreef maril het volgende:
Vraagje , ik zag een paar weken terug ,toen ik an het zappen was, die vrouw die vermoord was door die advocaat, die zo geobserdeerd was van die Chris, in dat ziekenhuis op een stoeltje(of was dat een grap of is ze terug? en waar is Chris?(heb het lang niret meer gezien.)
Chris is dood...quote:Op maandag 17 maart 2008 12:50 schreef maril het volgende:
Vraagje , ik zag een paar weken terug ,toen ik an het zappen was, die vrouw die vermoord was door die advocaat, die zo geobserdeerd was van die Chris, in dat ziekenhuis op een stoeltje(of was dat een grap of is ze terug? en waar is Chris?(heb het lang niret meer gezien.)
Het is een totaal ander karakter met toevallig dezelfde naam en toevallig dezelfde tante die gelukkig weer snel opsodemietert.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 17:09 schreef Canisfire het volgende:
Gelukkig is het nu een andere acteur en niet die vreselijk kasthomo van een tim Immers.
Fan van het oude personagequote:Op dinsdag 18 maart 2008 20:37 schreef Svensational het volgende:
[..]
Het is een totaal ander karakter met toevallig dezelfde naam en toevallig dezelfde tante die gelukkig weer snel opsodemietert.
Neuh, niet bepaald, dit is alleen gewoon een totaal ander personage, heeft niks met de oude Ravi te maken. En ik vond 'm gewoon irritantquote:
Daar was je toch zo'n fan vanquote:Op donderdag 14 februari 2008 21:07 schreef Canisfire het volgende:
l uit die kindersoap
En terecht een terugkeer van een oud personage zou in elke soap een klein feestje moeten zijn.quote:Op woensdag 19 maart 2008 22:44 schreef Svensational het volgende:
[..]
Neuh, niet bepaald, dit is alleen gewoon een totaal ander personage, heeft niks met de oude Ravi te maken. En ik vond 'm gewoon irritant.
Serge was wel tof andersquote:Op woensdag 19 maart 2008 22:50 schreef Canisfire het volgende:
[..]
En terecht een terugkeer van een oud personage zou in elke soap een klein feestje moeten zijn.
Helaas zijn wij als soapkijkend Nederland er nu wel achter dat het vaak niet het geval is.
Wat te denken van Esmeequote:Op woensdag 19 maart 2008 22:15 schreef Dos37 het volgende:
wat een ontwikkeling weer nou heeft Sam HIV
Frits heeft nooit een echte comeback gehadquote:Op woensdag 19 maart 2008 22:59 schreef Svensational het volgende:
[..]
Serge was wel tof anders! Maar Victor viel tegen, net als in GTST bijv Frits en Martine tegenvielen. Maar daar kwamen de personages tenminste echt terug, dit was een nieuw personage met dezelfde naam
.
huh dat heb ik gemist.quote:
Ze hadden Dieter Troubleyn beter een nieuw karakter kunnen laten spelen i.p.v. te dansen op het graf van het oude ONM. Vanaf dag één zat er al een luchtje aan Ravi #2.quote:Op woensdag 19 maart 2008 22:44 schreef Svensational het volgende:
Neuh, niet bepaald, dit is alleen gewoon een totaal ander personage, heeft niks met de oude Ravi te maken. En ik vond 'm gewoon irritant.
Laten we de nieuwe Ravi maar gauw vergeten. (Ik ben ervan overtuigd dat het z'n evil twin was! Tweelingen zijn immers geen onbekend fenomeen bij de familie Wertheimer.)quote:MA. 17-03-2008 (afl. 2821)
RAVI WERTHEIMER: "Jezus, wat een vislucht hier." (Dieter Troubleyn speelde de hoofdrol in de musical 'Jesus Christ Superstar')
Maak daar maar 4 jaar van Sanne!quote:WO. 19-03-2008 (afl. 2823)
SANNE KLEIN: "Dus dat is wat je wil, de klok een jaar terug draaien." (tegen Joost van Walsum)
Ik denk niet dat Esmee hiv heeft, anders was die Pa van haar wel in alle staten.quote:Op donderdag 20 maart 2008 09:28 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Hou komen Sam en Esmee aan HIV dan?
Tot ze allemaal verkocht zijn hequote:Op dinsdag 25 maart 2008 20:06 schreef Iwan1976 het volgende:
Hoe vaak moet die lotenverkoper nog in beeld komen?!![]()
Dat kan niet, toch? Als Sam en Esmee het altijd met condoom hebben gedaan, en pas twee weken geleden zonder, dan kan Sam niet van die ene keer nu al positief gestest worden want een HIV-test is toch pas betrouwbaar na 6 maanden? Dan zou Sam het toch sowieso eerder gehad moeten hebben dan Esmee eventueel? Of zit ik er nu zo naast....quote:Op maandag 24 maart 2008 19:25 schreef DeTolk het volgende:
"En wie heb er met de halve wereld liggen neuken?"
Sam is ondanks zijn ziekte nog vlijmscherp.
Er kan wel meer niet in soaps.....quote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:01 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Dat kan niet, toch? Als Sam en Esmee het altijd met condoom hebben gedaan, en pas twee weken geleden zonder, dan kan Sam niet van die ene keer nu al positief gestest worden want een HIV-test is toch pas betrouwbaar na 6 maanden? Dan zou Sam het toch sowieso eerder gehad moeten hebben dan Esmee eventueel? Of zit ik er nu zo naast....
Dat weet Youssef inmiddels wel denk ik, met al die foldertjesquote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:01 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Dat kan niet, toch? Als Sam en Esmee het altijd met condoom hebben gedaan, en pas twee weken geleden zonder, dan kan Sam niet van die ene keer nu al positief gestest worden want een HIV-test is toch pas betrouwbaar na 6 maanden? Dan zou Sam het toch sowieso eerder gehad moeten hebben dan Esmee eventueel? Of zit ik er nu zo naast....
Dat is de 'nieuwe' Youssef.quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:04 schreef DANILXL het volgende:
wie is die nieuwe vriend van junior?
waar is de oude?quote:Op woensdag 26 maart 2008 14:21 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Dat is de 'nieuwe' Youssef.
Dat Youssef foldertjes doorleest en dat Sam de ziekte heeft is natuurlijk opdracht van de overheid om het aandacht te geven, net zoals met Anita destijds in GTST.
Google anders eens stelletje lamzakken.quote:Op donderdag 27 maart 2008 14:32 schreef Dos37 het volgende:
BRON?
reageer dan niet zo half, maar volledigquote:Op donderdag 27 maart 2008 15:12 schreef jmac het volgende:
[..]
Google anders eens stelletje lamzakken.
http://www.nu.nl/news/149(...)ntract_bij_TROS.html
Dat was acteur Nasrdin Dchar (ONM: Ramses van Egters).quote:Op woensdag 26 maart 2008 18:02 schreef Dos37 het volgende:
in Deadline toch, maar hij zou terug komen.
quote:Op donderdag 27 maart 2008 12:07 schreef jmac het volgende:
Ze is nu helemaal over naar de TROS en stopt met haar werkzaamheden bij BNN.
Even afkoelen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 15:12 schreef jmac het volgende:
Google anders eens stelletje lamzakken.
http://www.nu.nl/news/149(...)ntract_bij_TROS.html
Weer een trap onder de gordel voor de trouwe kijker.quote:VR. 28-03-2008 (2830)
JP: "Ik heb die gladjanus nooit gemogen." (over Ravi Wertheimer)
Ik heb de oude youssef ook gezien hier, maar 'ramses' heeft een grotere rol.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 09:59 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Dat was acteur Nasrdin Dchar (ONM: Ramses van Egters).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |