abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49948377
Een topic voor ouders door ouders.
Een "gevoelig" onderwerp, een onderwerp wat je geen enkele andere ouder toewenst.
Een topic waarin je misschien wel steun vindt met elkaar, door je verhalen, herinneringen en gedachten neer te zetten.

Mooie linkjes:
http://lichtwerker.web-log.nl/
http://www.angelsymbols.nl/
http://www.regenboogboom.nl/

Engeltjes:
Max: 7 augustus 1995 - 9 juni 1997 (zoon van pepper_961)
Mink: 10 augustus 2002 - 11 augustus 2002 (zoon van moussy en BlackCrow)
Pepijn: 23 februari 2004 - 05 maart 2005 (zoon van mama_van_pepijn)
Stan: 28 oktober 2005 - 20 december 2005 (zoon van irule25)
Esmée: 01 mei 2003 - 20 februari 2006 (dochter van humpeltje)
Danyel: 11 september 2004 - 21 maart 2006 (zoon van Phluphy)
Thijs: 06 september 2004 - 09 juni 2006 (zoon van Bar_en_Mar)
Estee: 04 april 2006 - 06 april 2006 (dochter van dayves)


Ouders van Prachtige Engeltjes...
Ouders van Prachtige Engeltjes (2)
Ouders van Prachtige Engeltjes (3)
Ouders van Prachtige Engeltjes (4)
Ouders van Prachtige Engeltjes (5)
Ouders van Prachtige Engeltjes (6)
Ouders van Prachtige Engeltjes (7)

[ Bericht 4% gewijzigd door BE op 31-05-2007 08:44:24 ]
The waves you made will always be
pi_49948549
quote:
Pffff ik zal aan je denken Bar.
9 juni een dag die we delen, èèn waarin we allebei afscheid moesten nemen van het allerliefste en kostbaarste wat we hadden.....
Voor jullie 1 jaar en voor ons straks 10, onvoorstelbaar want het klinkt zo lang geleden.....10.....10 jaren, maar zo ver terug in de tijd voelt het helemaal niet. Ik kan alles zo terug halen qua herinnering aan die dag.

Al zorgt die, inmiddels 10 jaar "ervaring" ( ) , er wel voor dat ik er al wat kalmer en minder heftig tegenover sta misschien. Die dag komt nou eenmaal of je wilt of niet, maar.... die dag gaat ook weer.
Net als mooie dagen om zijn voor je het weet gaan ook akelige/moeilijke dagen (achteraf gezien misschien) snel voorbij.

Morgen ga ik samen met m`n buurmeisje de mooiste plantjes die ik maar kon vinden planten bij Max.
Blauwe, lila-achtige en roze bloemen dragen die plantjes.
Ik heb ook een paar (nep ) siervogeltjes en een paar glazen vlindertjes gekocht, die prik er dan mooi tussen. Misschien, als ik het niet vergeet, dat ik dan wat foto`s maak en hier laat zien. ( kan even duren misschien omdat ik dat op de pc up- loaden niet kan, dus moet ik wachten tot mn man dat gedaan heeft. )

Nogmaals Bar hou je taai de 9e.
Wel fijn om te horen dat je al redelijk lekker in je vel zit.

Liefs voor allemaal!!


M`n sluitpost van topic 7 ook nog eventjes hier.
The waves you made will always be
  donderdag 31 mei 2007 @ 07:15:35 #3
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_49953476
Pepper en Bar, wat een vreemd toeval toch dat jullie kinderen op dezelfde datum stierven. Ik denk aan jullie deze dagen.

Als ik terugdenk aan bijna een jaar terug, die vrijdagochtend dat ik op mijn werk Fok! even checkte, krijg ik weer kippenvel en een dikke keel. Wat stond daar voor een afschuwelijk bericht van Bar_en_Mar? Nu weten we dat het echt waar was, echt heel erg hard waar. Alweer bijna een jaar geleden.

Bar, ik vind het idee van de ballonnen heel erg mooi.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  donderdag 31 mei 2007 @ 08:57:40 #4
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_49954563
Och ja, Max ook, dat was ik even vergeten. Ook voor jou komt die rotdag dichterbij Pepper.
***
pi_49958375
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 08:57 schreef Brighteyes het volgende:
Och ja, Max ook, dat was ik even vergeten. Ook voor jou komt die rotdag dichterbij Pepper.
thanks BE en Sugar.

Nahja, die dag komt nou eenmaal maar gaat ook altijd weer.
Ik ben er dit jaar relaxt onder eigenlijk, vorig jaar deze tijd zat ik wel in een vette dip en had ik nergens meer zin in of energie voor.

Die dips komen en gaan nou eenmaal en dat geeft niet want dat hoort erij en zal er denk ik ook wel altiijd zijn. Ook wel logisch denk ik en ik gun mezelf die dagen ook om me gewoon ff zielig te voelen.
Die dip periodes komen trouwens niet altijd rond zijn geboorte of sterfdag hoor, wat dat betreft is verdriet niet data gebonden denk ik.
Ik heb ook wel, ik dacht het tweede jaar, zelf met droge ogen en met eigenlijk best wel een "oke" gevoel aan zn grafje gestaan terwijl enkele anderen om me heen wel moesten huilen.
Maar kon het niet helpen, ik voelde me die dag gewoon niet rot. Die periode van me rot voelen en verdrietig zijn had ik enkele weken daarvoor gewoon al gehad.

Plantjes planten heb ik nog niet gedaan eigenlijk.
Het ziet er dreigend uit buiten en het heeft ook al een paar keer geregend, met dat natte weer en die natte grond is plantjes planten niet handig denk ik.
The waves you made will always be
  donderdag 31 mei 2007 @ 13:15:20 #6
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_49962470
Pepper, ik had het wel gezien dat die twee sterfdata hetzelfde waren, maar ik was eerlijk gezegd bang dat dit misschien een foutje was (is wel erg toevallig) en dat ik je dan niet terecht zou addresseren. Daarbij dacht ik er slim aan te doen even af te wachten tot het vanzelf zou gaan blijken in dit topic, en aldus geschiedde.

Ook al zijn de verdrietmomenten bij jou minder aan de data verbonden, ik wil je toch sterkte wensen de komende dagen. Misschien overvalt het je toch ineens.


Bar ik ben echt blij te horen dat het nog steeds zo lekker gaat met je (naar omstandigheden dan). Ben je eigenlijk nog in therapie? En hoe is het nou met werken? Doe je dit nog en nog steeds op verschillende plekken? Ben je nog zwervende of inmiddels weer honkvast?
Ik vind het idee van de balonnen helemaal top. Sterkte met alle voorbereidingen (en emoties) voor de 9e.
... ♥ ik mis je ♥
pi_49966872
Ja ik herinner het me ook nog heel goed dat bericht van Bar over Thijs. Ik geloofde echt mijn ogen niet gewoon. Bar sterkte de komende dagen En Pepper jij ook Of het nou 1 jaar of 10 jaar geleden is, dat maakt volgens mij niet veel uit.

Phluphy hoe is het met jouw? En MvP, gaat het nog een beetje met jouw?

En Humpeltje red jij het allemaal nog met de zorg voor al je meiden en je eigen verdriet? Ik maakte me toch wel een beetje zorgen na je berichtjes en het lezen op je website. De zorg voor 3 meiden en jezelf alleen zal zeker niet meevallen, en dan helemaal als je zoveel hartepijn met je meedraagt.
pi_49979122
Ik heb even allerlei andere 'problemen' aan mijn hoofd dus vandaar dat ik hier even niet reageer.

Ik heb een glaasje laten snijden voor het lantaarntje en het zit er ook al in. Niet beschilderd nog maar ik wilde gewoon zo snel mogelijk de lantaarn weer 'compleet' hebben.
Ik bezoek trouw elke dag de graven.

Pepper bij mij in de buurt staat aan het water een kruisje met een foto erop en speelgoedjes er om heen. Ik ken het verhaal er achter niet maar het doet me elke dag aan jou denken. Ik ken het fenomeen dip maar al te goed. Dat de plantjes die je gaat planten maar mooi mogen bloeien.

Bar ik wend me tot jou op een andere manier dan een berichtje hier op fok, gij sterke vrouw
grá mo chroí
  donderdag 31 mei 2007 @ 21:45:45 #9
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_49979964
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 13:15 schreef phluphy het volgende:


Bar ik ben echt blij te horen dat het nog steeds zo lekker gaat met je (naar omstandigheden dan). Ben je eigenlijk nog in therapie? En hoe is het nou met werken? Doe je dit nog en nog steeds op verschillende plekken? Ben je nog zwervende of inmiddels weer honkvast?
Ik vind het idee van de balonnen helemaal top. Sterkte met alle voorbereidingen (en emoties) voor de 9e.
4juni loopt mijn therapie af Het gaat lekker met me, en kan het gewoon goed hendelen nu, tis niet meer zo als ik verdriet heb om Thijs, dat ik dan terug in die "depressie"zak,
Maar dat ik terug kan denken aan de juist mooie en bijzondere momenten die we met Thijs hadden.

mijn werk daar mail ik je nog over

De ballonnen was iets wat ik eigenlijk al wilde tijdens de begrafenis, alleen vond Marco dat te feestelijk...
Dat vind hij eigenlijk nu nog steeds, maar gaat er wel in mee.
21 is idd veel, maar staan wel voor alle 21 maandjes die Thijs hier heeft mogen beleven.
En tja denk ook wel dat Thijs kan genieten van al die witte en blauwe ballonnen die ineens naar dat ene wolkje komen
Aan elke wolk zal ook een klein tekstje komen.

En er komen 21 gele rozen op zijn grafje, beetje van ons en beetje voor oma, mijn moeder was dol op gele rozen, en hiermee wil ik haar bedanken dat ze nu op Thijs past


Mama van peppijn ik ga jou een dikke geven
Pepper en man
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_49980727
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 21:24 schreef mama_van_pepijn het volgende:
Ik heb even allerlei andere 'problemen' aan mijn hoofd dus vandaar dat ik hier even niet reageer.

Ik heb een glaasje laten snijden voor het lantaarntje en het zit er ook al in. Niet beschilderd nog maar ik wilde gewoon zo snel mogelijk de lantaarn weer 'compleet' hebben.
Ik bezoek trouw elke dag de graven.

Pepper bij mij in de buurt staat aan het water een kruisje met een foto erop en speelgoedjes er om heen. Ik ken het verhaal er achter niet maar het doet me elke dag aan jou denken. Ik ken het fenomeen dip maar al te goed. Dat de plantjes die je gaat planten maar mooi mogen bloeien.

Bar ik wend me tot jou op een andere manier dan een berichtje hier op fok, gij sterke vrouw
Dat kruisje bij het water, betreft dat een donker jongetje?
pi_49981152
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 22:03 schreef bibi het volgende:

[..]

Dat kruisje bij het water, betreft dat een donker jongetje?
Ik heb de foto nooit van dichtbij bekeken maar getint zou denk ik de juiste omschrijving zijn hier
grá mo chroí
pi_49981564
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 22:13 schreef mama_van_pepijn het volgende:

[..]

Ik heb de foto nooit van dichtbij bekeken maar getint zou denk ik de juiste omschrijving zijn hier
Ja sorry was niet een goeie woordkeuze... Als het in de buurt is van een oud konmar filiaal, dan weet ik helaas het verhaal er achter wel. En dan is het bijna ook alweer een jaar geleden dat hij is overleden
  vrijdag 1 juni 2007 @ 13:56:35 #13
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_49999578
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 15:34 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Phluphy hoe is het met jouw?
quote:
Op woensdag 30 mei 2007 07:50 schreef phluphy het volgende:
Verder gaat het hier wel redelijk goed. In het rouwproces hebben zich weer wat veranderingen voorgedaan, maar ik vind het nu nog een beetje moeilijk om dit goed onder woorden te brengen. Dat hou je van me te goed.
Heden: situatie ongewijzigd. Het betreft overigens wel positieve ontwikkelingen.
... ♥ ik mis je ♥
pi_50013593
Ik had hier nog niet gemeld dat ik bezig ben met een monumentje voor Pepijn en dat ik er vertrouwen in heb dat het heel mooi wordt. Het was moeilijk maar het brengt ook rust en tevredenheid. Een prachtig monumentje voor mijn prachtige ventje. Het is nu goed. De tijd is daar om dit nu te doen.
grá mo chroí
  vrijdag 1 juni 2007 @ 21:18:25 #15
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_50014411
Fijn mvp! Voelt het ook als een opluchting dat het er nu van gekomen is? Want je zat er toch al een tijdje tegenaan te "hikken" als het ware?
Ik ben erg benieuwd wat je gekozen hebt. Wanneer verwachten ze dat het geplaatst kan worden?
... ♥ ik mis je ♥
pi_50015046
Ja ik voel me er erg goed bij. Ik kon die stap maar niet zetten omdat het zo met je neus op de feiten gedrukt worden is. Een monumentje met daarop de geboorte en sterf datum maar het is oke nu. Een eigen monumentje voor mijn kleintje maar wel passend bij het graf van zijn papa. Mijn twee mannen horen bij elkaar en dat wil ik terug laten komen in de graven.

Het gaat ongeveer drie maanden duren.
grá mo chroí
pi_50032307
Mvp, wat lees ik in het zw. topic!
lijkt me dubbel etc etc en zo fijn en moeilijk etc etc, wist niet eens dat je een nieuwe vriend had?
Of heb ik daarover heen gelezen? Of moet ik me gewoon nergens mee bemoeien? Ook goed hoor
pi_50034654
Ik wil het hier niet uitgebreid neerzetten maar nieuw issie niet en vriend vriend ook al een tijd niet meer tot mijn spijt en het was ook niet gepland maar soms kan je alles doen zoals het hoort en dan nog gebeuren er wonderen.
Hij weet ook nog niet wat ie er mee aan moet en voorlopig gunnen we elkaar rust om het te laten bezinken.

Ik ben één grote emo kip op het moment. In het begin voelde ik me er vooral rot over. Ik wist niet of ik er klaar voor was en ik wist dat de vader er niet happy mee zou zijn en wil ik dat een kindje aan doen. Ik ben zelf natuurlijk ook lang niet altijd op mijn best en dan eventueel alleen een kindje opvoeden.
Maar na een paar dagen veranderde mijn gevoel. Ik merkte dat de gedachte aan het wondertje in mijn buik me happy maakt, het geeft me hoop in mijn hart en geloof me mijn hoop was vaak ver te zoeken de laatste twee jaar. Juist ook omdat ik niet verwacht had dit er de komende tijd in zou zitten. En ik weet dondersgoed dat dit kind niet de leegte op kan vullen maar het geeft wel een nieuwe invulling aan mijn leven, vooruit.

Maar ondanks dat ik heb besloten er vol voor te gaan vind ik het doodeng. Sowieso omdat ik niet weet of ik op de vader kan rekenen maar ook wat het emotioneel met me gaat doen. Hoe om te gaan als die 13 maanden grens nadert etc.
Ga ik juist meer of minder met Pepijn bezig zijn hierdoor en moet ik me dan schuldig voelen t.o.v. Pepijn of de baby?
Moet ik alle spullen van Pepijn te voorschijn trekken of juist niet en nieuwe spullen kopen? Ik ben er qua gevoel op zoveel vlakken gewoon nog niet uit en hoop dat binnen 8 maanden toch wel te doen want ik wil absoluut dit babietje niet met mijn verdriet opzadelen.

En dan zegt Lishe zo lief je wordt mama van nog een kindje en dan denk ik 'ja dadelijk ben ik niet alleen meer mama van een overleden kindje maar ziet iedereen weer dat ik mama ben.' Maar aan de andere kant achter het nieuwe geluk blijft heel veel verdriet schuil gaan maar mensen staan daar dan niet meer zo bij stil. Je hebt dan weer een kindje dus dat maakt alles dan ook maar oke ofzo. Een volgend kindje is heus geen pleister die alle wonden heelt ofzo.

En lieve B-M die juist Pepijn erbij betrekt en zegt pepijntje krijgt een broertje of zusje. Zo lief vond ik dat maar tegelijkertijd drukt het zo je neus op de feiten.
De plannen waren er namelijk allang voor een brusje en nu is Pepijn er niet meer om als grote stoere broer te fungeren maar ook de man met wie ik dat brusje wilde is er niet meer.
En oh dit gaat verschrikkelijk klinken. Niks tegen de vader van dit kindje. Hij is iemand waarmee ik juist ooit wel weer die stap wilde nemen maar het is gewoon niet zoals ik destijds de toekomst voor me had gezien. En tegelijkertijd besef ik me dat hoewel ik zonder het ongeluk misschien wel weer zwanger was van een kindje van William dan was dat niet dit kindje en elk kindje is uniek en ik moet mezelf gewoon gelukkig prijzen maar oh wat kunnen dingen tegenstrijdig voelen.
grá mo chroí
pi_50036984
quote:
Op donderdag 31 mei 2007 21:24 schreef mama_van_pepijn het volgende:
Ik heb even allerlei andere 'problemen' aan mijn hoofd dus vandaar dat ik hier even niet reageer.

Ik heb een glaasje laten snijden voor het lantaarntje en het zit er ook al in. Niet beschilderd nog maar ik wilde gewoon zo snel mogelijk de lantaarn weer 'compleet' hebben.
Ik bezoek trouw elke dag de graven.

Pepper bij mij in de buurt staat aan het water een kruisje met een foto erop en speelgoedjes er om heen. Ik ken het verhaal er achter niet maar het doet me elke dag aan jou denken. Ik ken het fenomeen dip maar al te goed. Dat de plantjes die je gaat planten maar mooi mogen bloeien.

Bar ik wend me tot jou op een andere manier dan een berichtje hier op fok, gij sterke vrouw
Het is wel een beetje te raden vrees ik. Zoveel kindjes gaan op die manier.....
Gelukkig komen er na die dipjes ook fijne tijden en bij zijn het nu inmiddels meer fijne tijden dan periodes van dipjes. Dat gaat ooit voor jou en de anderen ook steeds vaker komen die mooie dagen, mark my words.

Plantjes staan!! Het ziet er weer helemaal mooi uit.
Ik hoop ook dat ze mooi blijven bloeien want het is wel snel verdroogd hoor op de begraafplaats. Ze staan gewoon vet in de volle zon daar natuurlijk.
The waves you made will always be
pi_50037516
quote:
En tegelijkertijd besef ik me dat hoewel ik zonder het ongeluk misschien wel weer zwanger was van een kindje van William dan was dat niet dit kindje en elk kindje is uniek en ik moet mezelf gewoon gelukkig prijzen maar oh wat kunnen dingen tegenstrijdig voelen.
Ik haal dit stukje eruit mvp, heel erg bedankt voor je openhartige eerlijke en oh zo kwetsbare verhaal.
Wat kan internet toch goed zijn om zo beschermd, doordat niemand je -echt- kent, je verhaal te kunnen doen, vind je niet?

Wat je schrijft (vooral in het gequote stukje) is zo herkenbaar, al zijn feiten en gruwelijke, ingrijpende ervaringen voor iedereen anders natuurlijk...
Het lijkt me verschrikkelijk moeilijk om nu in jouw situatie te zitten, maar je kan er over 'praten' hier, het van je af schrijven, want aan de werkelijke omstandigheden is nu eenmaal niets te doen. (..)
Dit nieuwe leven wat nu in je groeit, staat helemaal op zichzelf, en toch ook helemaal niet, dat dubbele moeilijke gevoel zal zijn/haar leven lang verweven zijn met jullie leven samen.
Probeer daar óók naar te kijken, en probeer er ook van te genieten!!

Dit is een kind wat erg graag je 'medicijn' wil zijn.

Hopelijk komt dit bovenste niet al te zweverig over, maar mijn jongste (nu alweer 20..) niet gepland, we waren er niet echt klaar voor, was er simpel weg niet eens geweest als Jamie was blijven leven...hoe vaak ik daar mee heb geworsteld, echt, ik snap je helemaal.
En wat een geluk, plezier en zéér warme gevoelens ik juist daarom voor hem heb, zal hij misschien pas over 20 jaar een beetje kunnen begrijpen, al laat ik hem dat wel op allerlei manieren zo af en toe merken
  zondag 3 juni 2007 @ 09:58:33 #21
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_50053423
MvP, hoe dubbel, tegenstrijdig en emotioneel beladen deze zwangerschap ook voor je is, ik ga je toch van harte feliciteren! Hoe gecompliceerd de situatie ook is / lijkt, er is nieuw leven, en dat is mooi.

Ik hoop dat je snel zult kunnen genieten van je zwangerschap, ondanks alle moeilijke gedachten eromheen. Ik kan me voorstellen dat het een behoorlijke wirwar moet zijn in je hoofd. De zin "het leven nemen zoals het komt" blijft maar in me opkomen. Misschien is dat maar het beste. De toekomst die je nu tegemoet gaat omarmen, je richten op het nieuwe leven, waarin William en Pepijn altijd een rol zullen blijven spelen, maar waar toch weer ruimte is voor geluk.
Succes!

[ Bericht 1% gewijzigd door phluphy op 03-06-2007 10:34:59 ]
... ♥ ik mis je ♥
  zondag 3 juni 2007 @ 10:08:30 #22
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_50053504
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 18:02 schreef pepper_961 het volgende:
Het is wel een beetje te raden vrees ik. Zoveel kindjes gaan op die manier.....
Gisteren nog, een meisje (in de unit waar Jeroen werkt). Met de helicopter naar Nijmegen gebracht.
Ze leeft nog, maar waarschijnlijk met veel hersenbeschadiging. Wat een hel moet het nu voor de ouders zijn.
Dat vind ik altijd zo moeilijk, dat het maar door gaat. Het hield niet op met onze kindjes. Nog steeds raken er kindjes te water, nog steeds worden kinderen ziek. Soms sluit ik me er het liefst voor af, al die nare berichten.
quote:
Plantjes staan!! Het ziet er weer helemaal mooi uit.
Ik hoop ook dat ze mooi blijven bloeien want het is wel snel verdroogd hoor op de begraafplaats. Ze staan gewoon vet in de volle zon daar natuurlijk.
Wat je kunt doen of waar je op kunt letten:

  • Plantjes kopen die lang zonder water kunnen. Die zijn er best veel, je moet er even naar vragen in een goede zaak.
  • Plantjes poten in aarde die het water lang vasthouden. Wij gebruiken speciale pieremest, maar die is niet overal verkrijgbaar. Bij een goed tuincentrum weten ze wel een goed alternatief.
  • Verder kun je nog overwegen om de plantjes in zo'n speciale bloembak te zetten, die je vervolgens ingraaft. Die bloembakken hebben zo'n speciaal systeem, deels met korreltjes, waar je door zo'n buisje water moet geven. Ze hebben dan genoeg vocht voor een week, zelfs met hoge temperaturen.
  • ... ♥ ik mis je ♥
    pi_50059328
    quote:
    Op zondag 3 juni 2007 10:08 schreef phluphy het volgende:

    [..]

    Gisteren nog, een meisje (in de unit waar Jeroen werkt). Met de helicopter naar Nijmegen gebracht.
    Ze leeft nog, maar waarschijnlijk met veel hersenbeschadiging. Wat een hel moet het nu voor de ouders zijn.
    Dat vind ik altijd zo moeilijk, dat het maar door gaat. Het hield niet op met onze kindjes. Nog steeds raken er kindjes te water, nog steeds worden kinderen ziek. Soms sluit ik me er het liefst voor af, al die nare berichten.
    [..]

    Wat je kunt doen of waar je op kunt letten:

  • Plantjes kopen die lang zonder water kunnen. Die zijn er best veel, je moet er even naar vragen in een goede zaak.
  • Plantjes poten in aarde die het water lang vasthouden. Wij gebruiken speciale pieremest, maar die is niet overal verkrijgbaar. Bij een goed tuincentrum weten ze wel een goed alternatief.
  • Verder kun je nog overwegen om de plantjes in zo'n speciale bloembak te zetten, die je vervolgens ingraaft. Die bloembakken hebben zo'n speciaal systeem, deels met korreltjes, waar je door zo'n buisje water moet geven. Ze hebben dan genoeg vocht voor een week, zelfs met hoge temperaturen.
  • Ach gos wat akelig. Ik lees ook liefst zo snel mogelijk over zulke berichten heen. Niet omdat ik niet wil geloven dat het bestaat en voorkomt want dat weet ik donders goed natuurlijk, maar omdat je toch steeds weer terug in de tijd schiet en alles herbeleeft en ook zo goed weet in wat voor hel/nachtmerrie die mensen zitten. Je weet ook hoeveel jaren hard werk het kost om je huwelijk en je eigen welzijn op de rails te houden. Dan denk je; "ah god, niet weer he?! Niet weer een familie die nog maar aan het begin van een lang slopend proces staan. Dat blijft dan ook de hele tijd door mn kop malen allemaal.

    Heey wat een goeie tips!! Dankjewel.
    Stom he, maar al die jaren kopen wij gewoon plantjes die leuk bloeien zonder naar de verzorging te kijken. Nou weten we inmiddels ook wel een beetje welke plantjes daar niet goed houden en welke geliefd voer voor de konijnen daar zijn, maar ik heb me er nooit in verdiept dat betere grond of bakken met een hydro systeem ook nog uitkomst bieden.
    En nu zal ik het nog even genanter maken ook!! Ik heb op een land en tuinbouw school gezeten!!
    The waves you made will always be
    pi_50059935
    lieve mama_van_pepijn

    Van harte gefeliciteerd met je nieuwe kleine wondertje!

    Het gaat vast wel moeilijk worden maar ook o zo mooi joh!!
    Zodra je straks je nieuwe verse kruimeltje in je armen krijgt..... vlagen van weemoed en verdrietig afgewisseld door totale blijdschap en verliefheid en alles wat je nog herkennen zal van toen je Pepijn kreeg.
    Je gaat er niet meer of minder mee bezig zijn. Tenminste dat had ik niet in elk geval. Alhoewel.... de eerste maand heb ik wel elke dag gehuild tot ik op een dag besloot dat dat nu maar afgelopen moest zijn. En ik huilde dan om van alles.
    Dat haar wimpertjes zo mooi waren of die mooie kleine handjes of dat roze mondje of dat ik bang was haar te verliezen of dat ik bang was haar niet te kunnen beschermen tegen de grote boze buiten wereld.
    De zorgen die je voor je eerste kindje voelde vallen iets zwaarder op je schouders door het gebeuren.
    Maar je kunt het handelen, echt!
    Als ik dat kan, kun jij het helemaal!!

    Je hoeft niet alles tevoorschijn te trekken maar je hoeft ook niet alles nieuw hoor.
    Je kunt bijvoorbeeld slabbetjes of lakentjes of dingen die niet zo heel uitgesproken aan Pepijn laten denken gewoon weer gebruiken. Je kijkt gewoon wat was echt speciaal en doet me het hardst aan hem denken en dan maak je de keuze of je het juist wel prettig vindt om het je nieuwe kindje te laten gebruiken of, indien te pijnlijk, juist niet.
    Is niks mis met "lenen" ook hoor.
    Was Pepijn bij je gebleven had je hoogstwaarschijnlijk precies hetzelfde gedaan. Voel je er ajb niet rot onder hoor. Pepijn had het vast niet erg gevonden als zijn broertje/zusje een slabje of uni-seks pakje van hem had zou lenen. toch??

    Meis probeer tussen je moeilijke gevoelens ook de straaltjes licht te zien en ervan te genieten. Ik geloof dat dit kindje bedoeld was nu te komen.
    The waves you made will always be
      zondag 3 juni 2007 @ 20:44:36 #25
    73207 phluphy
    Lief vriendje...
    pi_50070575
    quote:
    Op zondag 3 juni 2007 14:10 schreef pepper_961 het volgende:Ach gos wat akelig. Ik lees ook liefst zo snel mogelijk over zulke berichten heen. Niet omdat ik niet wil geloven dat het bestaat en voorkomt want dat weet ik donders goed natuurlijk, maar omdat je toch steeds weer terug in de tijd schiet en alles herbeleeft en ook zo goed weet in wat voor hel/nachtmerrie die mensen zitten. Je weet ook hoeveel jaren hard werk het kost om je huwelijk en je eigen welzijn op de rails te houden. Dan denk je; "ah god, niet weer he?! Niet weer een familie die nog maar aan het begin van een lang slopend proces staan. Dat blijft dan ook de hele tijd door mn kop malen allemaal.
    Dat is exact wat ik denk en voel, wanneer ik in de oudergroep voor kinderen met een moeilijk instelbare epilepsie weer een aanmelding zie (ook al hebben de meeste kinderen een aanmerkelijk langer leven, de onzekerheid etc. geldt voor iedereen
    quote:
    Heey wat een goeie tips!! Dankjewel.
    Stom he, maar al die jaren kopen wij gewoon plantjes die leuk bloeien zonder naar de verzorging te kijken. Nou weten we inmiddels ook wel een beetje welke plantjes daar niet goed houden en welke geliefd voer voor de konijnen daar zijn, maar ik heb me er nooit in verdiept dat betere grond of bakken met een hydro systeem ook nog uitkomst bieden.
    En nu zal ik het nog even genanter maken ook!! Ik heb op een land en tuinbouw school gezeten!!
    ... ♥ ik mis je ♥
      maandag 4 juni 2007 @ 22:38:41 #26
    164686 _Bar_
    Carpe Diem
    pi_50109754
    YeaY vanmiddag was mijn laatste gesprek met de psycholoog
    Hij vond dat het prima met me ging, de hoge pieken en de lage dalen zijn drastisch afgenomen, panniekaanvallen zijn weg, net zo nu en dan nog een lichte vorm van hyperventilatie.

    Maar het gaat lekker

    Voor de rest idd veel terug kijken, terug denken, stilstaan bij Thijs en vorig jaar....

    Mama van Pepijn je kaart geweldig en zo lief dank je wel
    Herinnering is een vorm van ontmoeting.
      dinsdag 5 juni 2007 @ 09:07:11 #27
    73207 phluphy
    Lief vriendje...
    pi_50117882
    Da's mooi Bar! Moet een goed gevoel geven, dat de peut/loog bevestigt wat je zelf al voelde.
    Fijn voor je. En natuurlijk weer sterkte de komende dagen.
    ... ♥ ik mis je ♥
    pi_50127560
    Fijn Bar!!
    Maar pas goed op jezelf.
    Hoe is het met 'Mar' intussen?
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:46:45 #29
    164686 _Bar_
    Carpe Diem
    pi_50210192
    Tja... Vorig jaar rond deze tijd speelde Thijs nog in de woonkamer, hadden we nog zo gelachen om zijn meesterwerkje hoe eet je op zijn Thijs een croisantje met jam...
    Deze avond kreeg Thijs zoals elk ander kindje weer eens koorts, en dus een zetpilletje en zijn bedje in....

    In Het dreumes en peutertopic heb ik toen verschillende postjes neergezet;
    quote:
    Een goed half uur geleden heeft Thijs zijn 2de koortstuip achter de rug, hij heeft ook hoge koorts, ik heb hem uit zijn slaapzak gehaald shirtje uit en nu ligt hij in diepe slaap in zijn hempje en luier te slapen.
    heb al die tijd met de huisartsenpost aan de telefoon geweest, ik hoefde geen zetpil meer te geven, maar hem gewoon koel leggen al is dat moeilijk met een kamer temp van 23 graden
    Uhm het zullen meerdere onderzoeken gaan worden, want ik vetrouw het nu helemaal niet meer.
    Vannacht om half 3 ofzo zaten we in het ziekenhuis ivm koortstuip thijs, 3 uur ongeveer terug thuis.
    Vanmorgen tegen half7 weer een aanval van Thijs
    En zojuist om half 11 alweer een aanval van Thijs
    Ik loop op van de zenuwen en vind het niet kloppen, Thijs is doodziek, ligt te schudden op de bank, hangt is ontzettend huilerig tussendoor
    en na een aanval slaapt hij enorm diep.


    Al een aantal dagen denk ik terug, terug aan het begin van deze nachtmerrie, slaap beroerd, als de telefoon gaat gaat er vanalles door me heen....
    Hieronder post ik wat fotos die ik met mijn mobiel genomen heb, maar nog niet eerder geplaatst heb althans niet hier op fok;
















    Herinnering is een vorm van ontmoeting.
    pi_50210327
    Bar
    Vannacht moest ik aan jullie denken, hoe het vorig jaar was en hoe het ineens veranderde in een nachtmerrie. We zullen altijd in gedachten bij jullie wezen
    Wat een mooie foto's Bar
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:16:34 #31
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_50211132
    Bar
    Ik ben er zaterdag niet, en uit angst dat ik het morgen alsnog ga vergeten ga ik je nu iig alvast een enorme dikke knuffel geven.
    Ik kan er eigenlijk nog steeds niet bij...
    ***
    pi_50212180
    Wat een prachige foto's Bar, die geweldige ogen van je manneke
    mooi he, alles
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:50:09 #33
    73207 phluphy
    Lief vriendje...
    pi_50212225
    Oh Bar, wat een loeizware dagen moeten dit voor jullie zijn. Ik wilde dat ik meer kon doen, maar moet me beperken tot het sterkte wensen en hopen dat jullie er weer goed doorheen komen.
    Die foto's zijn prachtig, en toch ook zo verdrietig.
    Trouwens nog bedankt voor je mooie en lieve kaart. Onverwachte post heeft altijd iets speciaals.

    Pepper, ook voor jullie nog een keertje extra sterkte gewenst voor de komende dagen.
    ... ♥ ik mis je ♥
      Hoofdredactie Fotografie donderdag 7 juni 2007 @ 20:12:36 #34
    95752 crew  Chell
    Kluns
    pi_50213002
    Thijs
    Zelfs nu, bijna een jaar later, vind ik het nog steeds onwerkelijk dat Thijs er zomaar niet meer is.

    Bar, alvast héél héél veel sterkte voor jullie allebei de komende dagen.
    pi_50220586
    Het slaat nergens op maar het is net of het nog echter wordt, nu het bijna een jaar is. Heel veel sterkte, Bar.
      donderdag 7 juni 2007 @ 23:18:10 #36
    119411 Paradijsvogeltje
    is veilig geland!
    pi_50220920
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 23:10 schreef sombie het volgende:
    Het slaat nergens op maar het is net of het nog echter wordt, nu het bijna een jaar is. Heel veel sterkte, Bar.
    Ik snap wat je bedoelt. Het lijkt wel alsof het nu pas echt doordringt, terwijl ik vorig jaar net zo goed in tranen uitbarstte.

    Bar en Mar, ik leef met jullie mee.
    Pepper ook sterkte met jullie herinneringen..
    Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
    Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
      vrijdag 8 juni 2007 @ 07:19:31 #37
    4089 BE
    Gewoon gelukkig!
    pi_50226094
    Pepper, ook voor jou alvast een dikke voor morgen.
    1 jaar, 10 jaar...
    ***
    pi_50226223
    [quote]Op donderdag 7 juni 2007 18:46 schreef _Bar_ het volgende:
    Tja... Vorig jaar rond deze tijd speelde Thijs nog in de woonkamer, hadden we nog zo gelachen om zijn meesterwerkje hoe eet je op zijn Thijs een croisantje met jam...
    Deze avond kreeg Thijs zoals elk ander kindje weer eens koorts, en dus een zetpilletje en zijn bedje in....

    Zo heftig, zo'n terugblik. Een jaar geleden wist je nog niks van de grote nachtmerrie die zou volgen. Blijf je gevoel volgen deze bijzondere dagen. Cyberknuf...
    Groetjes, Carolien, mama van
    Kimberly {09/03/1993}
    Esmée {01/05/2003-20/02/2006}
    Vera {09/08/2004} en Thamber {21/02/2007}
      vrijdag 8 juni 2007 @ 09:14:28 #39
    61800 Rottdog
    May all your dreams come true
    pi_50227731
    Thijs

    Bar en Pepper voor morgen.
    pi_50228538
    bar ik moet ook veel aan je denken deze dagen. en aan thijs uiteraard. lieve foto's zeg. sterkte.

    pepper jij ook veel sterkte, morgen 10 jaar alweer zeg...
      vrijdag 8 juni 2007 @ 10:12:08 #41
    164686 _Bar_
    Carpe Diem
    pi_50229359
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 23:10 schreef sombie het volgende:
    Het slaat nergens op maar het is net of het nog echter wordt, nu het bijna een jaar is. Heel veel sterkte, Bar.
    Ik ben me er al even heel erg van bewust dat het echt zo is, maar nog steeds ergens zit dat gevoel wat afentoe het idee geeft, dat het nog steeds 1 grote grap is...
    En dat ik op een dag wakker word en Thijs er gewoon weer is...

    Helaas het zal altijd bij dromen blijven...


    Bright eyes,
    burning like fire.
    Bright eyes,
    how can you close and fail?
    How can the light that burned so brightly
    Suddenly burn so pale?
    bright eyes.

    [ Bericht 13% gewijzigd door _Bar_ op 08-06-2007 10:18:58 ]
    Herinnering is een vorm van ontmoeting.
    pi_50229569
    het blijft niet te geloven vind ik.
      vrijdag 8 juni 2007 @ 10:42:35 #43
    164686 _Bar_
    Carpe Diem
    pi_50230236


    Als een vlinder naar het licht ben je ons vooruit gevlogen. Onbereikbaar ver en toch zo heel nabij


    Pepper ook voor jou sterkte vandaag,morgen en alle andere dagen
    Pluphy, mama van peppijn, humpeltje, moussy,irule25,dayves,bluezz, en aan alle andere ouders die een engeltje bij zich hebben
    Herinnering is een vorm van ontmoeting.
      vrijdag 8 juni 2007 @ 11:02:46 #44
    3358 pluisje
    Mevrouw Mans
    pi_50230923
    Als je de posts van vorig jaar leest, dan zie je 'gewoon' een moeder die vreselijk bezorgd is om haar zieke kindje. Gevoelens die denk ik iedereen hier zal herkennen, want hebben we dat allemaal niet zo nu en dan?
    Dat het zo af zou lopen vind ik nog steeds niet te bevatten. Hoe kwetsbaar zo'n klein leventje kan zijn... zo ontzettend confronterend en niet eerlijk.

    Bar, toen ik net samen met Tobias de foto's van Thijs bekeek hield hij bij hoog en laag vol dat hij het was die daar op die foto's stond. En ze hebben, zeker op het gebied van ondeugendheid en enthousiasme, ook best wat van elkaar weg. Het is niet te geloven dat Thijs er nu al bijna een jaar niet meer is. Heel veel sterkte de komende dagen, waarin alle herinneringen waarschijnlijk dubbel en dwars naar boven zullen komen. Wij denken aan jullie, en aan Thijs.
    pi_50231248
    quote:
    Op vrijdag 8 juni 2007 07:41 schreef humpeltje het volgende:
    Zo heftig, zo'n terugblik. Een jaar geleden wist je nog niks van de grote nachtmerrie die zou volgen.
    inderdaad

    Je leven van de een op de andere dag "zomaar" op z'n kop...

    vreselijk en ongelooflijk, bah



    iedereen die het nodig heeft veel sterkte
    pi_50247233
    Lieve Barbara en Marco, heel veel sterkte morgen!! Ik denk aan jullie en brandt een kaarsje!
    ik heb je adres neit meer anders had ik een mooie kaart gestuurd

    Pepper, jij ook heel veel sterkte morgen met de 10 sterfdag van jullie Max!

    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
    pi_50259427
    Bar... sterkte jullie vandaag!!!
    Wat zal dit een moeilijke dag voor jullie zijn vol met terugblikken gedachtes etc etc.

    Vandaag stond er aan de balie op mijn werk een meisje van 11-08-1985, wat kon ik me maar moeilijk losweken van haar geb. datum op haar ponsplaatje, wat moest ik mezelf echt heel erg dwingen om haar niet aan te staren en alles normaal netjes afhandelen, echt raar, na zoveel jaar, echt even van de kaart...
      zaterdag 9 juni 2007 @ 02:17:48 #48
    116890 _evenstar_
    Ba-dum-tisssschhh
    pi_50260770
    Lieve bar en mar doopkaars zal hier branden voor thijs en een ballonetje de lucht in met een tekening van arwen

    pepper ook voor jou max eentje erbij en brandt de kaars even hard.

    veel kracht en sterkte voor jullie en allen
    Engaging Infinite Improbability Drive..
    pi_50260999
    Bar ,ik wens je alle sterkte toe.
    Ik heb verleden jaar bijna mijn kleindochter moeten verliezen door een koortsstuip.
    Heel veel sterkte.
    Liefs Vronie
    pi_50261078
    Bar en Mar sterkte vandaag. Jullie mooie lieve mannetje is er al 1 jaar niet meer. Het is heel raar te bedenken en onwerkelijk dat je kindje er zomaar niet meer zou zijn van de ene op de andere dag.

    MvP, ja misschien is het wel dat ene medicijn voor je dat je weer op weg helpt. Het zal zeker niet makkelijk zijn en worden. Maar het is wel heel speciaal. Gefeliciteerd meid, ik hoop echt van harte dat het allemaal goed gaat en op zijn pootjes terecht komt voor je.
    pi_50261892
    Bar, ik denk aan jullie. Een jaar alweer, hoe is het mogelijk!

    Pepper
    Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
    pi_50261894
    Lieve pepper, vandaag al weer tien jaar terug.
    Heel veel sterkte vandaag.

    Lieve Bar en Mar, vandaag een jaar later.
    Heel veel sterkte samen om deze dag door te komen
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:00:18 #53
    37150 livelink
    keek op mijn week ( © DJ11)
    pi_50261914
    Lieve Bar en Mar, wat onvoorstelbaar dat het alweer een jaar geleden is. Heel veel sterkte vandaag en laat die ballonnen lekker naar Thijs vliegen met alle liefs, knuffels en kusjes die je maar kan bedenken

    Pepper, voor jullie ook een dikke
    Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:20:06 #54
    31820 Martineke
    Mama van Maxim en Romijn
    pi_50261984
    Bar en SC, 1 jaar voorbij wat gaat de tijd hard zeg. ongelooflijk dat dat alweer een jaar geleden is. zo'n mooie knul weg heel veel sterkte vandaag met veel kracht. dikke knuf en

    Pepper en gezinnetje, ook jullie wil ik veel sterkte toewensen en kracht. het is alweer 10 jaar geleden dat jullie Max weg ging. ook een dikke knuf en
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:38:56 #55
    68900 Saffier
    Tobias en Ylana
    pi_50262049
    'Een jaar verder... Bar heel veel sterkte vandaag, we denken aan jullie en aan Thijs .

    Pepper alweer 10 jaar zonder Max, wat een tijd...

    Voor alle ouders met engeltjes
    Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
    De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
    Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
    Ylana
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:43:31 #56
    164686 _Bar_
    Carpe Diem
    pi_50262076
    9 juni 2006,


    Het is vroeg in de ochtend en word gewekt door de telefoon, nog half slaperig pak ik de telefoon, en hoor dat het Marco is.

    Hij vraagt me of ik zo snel mogelijk naar het ziekenhuis wil komen, want het gaat niet zo goed... Mij nog totaal niet bewust van de ernst van de situatie, kleed ik me op het gemakje aan, en dan gaat weer de telefoon, Marco weer... Bar ben je al onderweg... Ik moest met nee antwoorden, zocht nog steeds naar buren die wakker zouden zijn en mij even weg wilden brengen, Marco stelde voor om me anders zelf op te komen halen, maar dan kon het wel eens telaat zijn... (zijn woorden ik heb ze niet gehoord) Na eenmaal buren uit hun bed gekregen te hebben en die me weg wilden brengen, gingen we onderweg, snapte er nog steeds maar weinig van, wat was er aan de hand....

    En toen ik stapte uit liep naar de ingang en Marco kwam mij al tegemoed gelopen... Maar er klopte iets niet aan dat beeld... Waarom keek hij zo triestig, waarom de beer van Thijs in zijn hand... Hij kon maar weinig uitbrengen, alleen maar ze konden hem niet meer redden...

    Toen ben ik gaan lopen, lopen naar de kinderafdeling van het ziekenhuis, lopen naar de kamer waar Thijs lag, Ik riep em maar geen gehoor, ik deed de deur open...De hekjes rond zijnbedje waren naar beneden...en daar lag Thijs op zijn rug, oogjes half open, maar hij ademde niet meer...

    Mijn Thijs mijn kindje ons kindje, dit kon toch niet, dit is niet echt, dit gebeurd mij niet echt, wie haalt er een grap met mij uit, in welke droom leef ik, ik streelde zijn haartjes, gaf hem kusjes, maar mij reageerde niet meer...

    En toen storte mijn wereld in... Dag zoontje, dag lief kindje, dag lieve Thijs... we moesten dingen gaan regelen, fam inlichten...begrafenis regelen en noem het maar op, mijn grootste angst was werkelijkheid....

    Nu 1 jaar later, nog steeds soms vol ongeloof, nog steeds met boel onbeantwoorde vragen, nog steeds hoop je stiekem dat dit nooit gebeurd is, maar als je dan om je heen kijkt weet je dat dat niet zo is, Thijs is overleden en is niet meer in ons leven, Thijs leeft nu bij zijn oma samen daar hoog op die wolkjes, dicht bij de sterren en de maan, soms kijken ze samen naar beneden en zwaaien ze naar ons, dan ontstaat er een prachtige regenboog, soms schiet er ineens een vlinder voorbij, soms het gevoel dat hij snachts heel dicht bij je is, soms even knuffelen in gedachten.

    Vergeten doen we je nooit, in die 21 maandjes heb je zoveel voor ons betekend, zoveel met ons gedaan, zoveel ontdekt, zoveel gespeeld, genoten van elke lach, elke traan. Vandaag gaan er speciaal voor jou lieve knul 21 ballonnen de lucht in, elke ballon staat voor 1 maandje van je leven, en aan elke ballon komt een stukje wat zo typisch jou is.

    [ Bericht 1% gewijzigd door _Bar_ op 09-06-2007 08:58:09 ]
    Herinnering is een vorm van ontmoeting.
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:48:17 #57
    31820 Martineke
    Mama van Maxim en Romijn
    pi_50262096
    ik denka an jullie de hele dag. en wat mooi 21 ballonnen
      zaterdag 9 juni 2007 @ 08:55:37 #58
    12721 Sugar
    ...maakt plannen
    pi_50262131
    Wat wilden we graag dat het een droom was, een nachtmerrie waaruit jullie wakker konden schrikken. Om dan te zien dat het echte leven nog hetzelfde was. Dat er in het echte leven niet zoiets vreselijks gebeurt als in die nare droom.
    Maar de nachtmerrie bleef en duurde nu al een jaar. Een echt jaar zonder jullie kind. Steeds beter dat besef: het is echt gebeurd.

    Wat zullen jullie Thijs missen en blijven missen.
    Ik denk vaak aan jullie, misschien is dat een kleine troost. Veel sterkte vandaag en altijd.

    Pepper, ook bij jouw verhaal sta ik vandaag weer even extra stil. Wat een verdriet dat er zulke dingen gebeuren en gebeurden. Een jaar geleden, tien jaar geleden. Heel veel sterkte met deze dagen en alle herinneringen.
    Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
    pi_50262210
    Alweer een heel jaar zonder Thijs
    Veel sterkte vandaag Bar

    En voor Pepper ook een
      Jubileum moderator zaterdag 9 juni 2007 @ 09:40:02 #60
    3660 crew  Lois
    *trotse mama*
    pi_50262438
    Max en Thijs, voor jullie laat ik een ballon op vandaag. De kinderen zijn hier mooie bellen aan het blazen, die komen naar jullie toe.
    Lieve ouders, heel veel sterkte vandaag, ik denk aan jullie
    En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
    Eva ♥ en Iris ♥
      zaterdag 9 juni 2007 @ 09:43:11 #61
    94046 PM-girl
    Is geen haartje betoeterd...
    pi_50262469
    Bar, heel veel sterkte vandaag

    Pepper, voor jou ook

    ...maar weI in de aap gelogeerd :P
    *
    Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
    Laat maar: PMS-girl it is.....
      zaterdag 9 juni 2007 @ 09:50:45 #62
    9247 texelonia
    ploetermoeder
    pi_50262527
    Ongelooflijk dat Thijs er al een jaar niet meer is Bar en Mar heel veel sterkte vandaag!

    Pepper, 10 jaar alweer, wat een onvoorstelbare lange tijd. Ook voor jou veel sterkte vandaag
    Rest your head close to my heart
    Never to part, baby of mine
    ©Dumbo
    While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
      zaterdag 9 juni 2007 @ 10:14:31 #63
    3142 m@x
    Do, a deer, a female deer
    pi_50262821
    Bar en Pepper, heel veel sterkte vandaag
    Oops! Did I just roll my eyes out loud?
    ♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
    ♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
      zaterdag 9 juni 2007 @ 10:17:25 #64
    103793 kozakken
    Living the life
    pi_50262864
    Dag lieve vlindertjes daarboven. Kijken jullie af en toe goed naar beneden? Sturen jullie eens een helicopter of wat anders langs?
    We denken aan juliie. Want hoe kunnen we nu ooit vergeten dat jullie hier zoveel moois hebben mogen brengen.
    Kleine grote Thijs. Kleine grote Max
    Sterkte Bar en Mar. Sterkte Pepper
    pi_50262881
    Pepper, 10 jaar vandaag, veel sterkte.

    Bar, ik heb het in een ander topic ook al gezegd, jij ook veel sterkte vandaag.
    pi_50263193
    Bar.. een jaar alweer.....ik denk aan jullie

    Pepper veel sterkte, ook aan jullie wordt hier gedacht vandaag
    Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
    Sara
    Merel
    Ukje
    pi_50263324
    Bar en Mar, ook alle sterkte van mij voor vandaag.
    Zit net je verhaal van die ochtend te lezen. Ik herinner me nog alles als de dag van gisteren, vanaf het moment dat Anitra belde op m`n werk om het slechte nieuws te vertellen. Het komt de laatste dagen allemaal zo boven, zo emotioneel
    Thijs z`n foto staat op de kast hier en Djulian had het zomaar vanmorgen ineens over "temmen" toen iie de foto zag. Zwemmen met Thijs in dat grote bad.
    Nogmaals, verschrikkelijk veel sterkte voor jullie vandaag!!

    Pepper ook jij heel veel sterkte!
    Trotse pappa van Djen en Djulian
      zaterdag 9 juni 2007 @ 10:52:36 #68
    73207 phluphy
    Lief vriendje...
    pi_50263431
    Thijs en Max, hier wordt extra aan jullie gedacht vandaag.



    Bar & Mar, Pepper, sterkte deze dag.
    ... ♥ ik mis je ♥
    pi_50263499
    Bar vorig jaar schrok ik zo vreselijk van jullie bericht... al weer een jaar geleden! Ontzettend veel sterkte

    Pepper jij ook heel veel sterkte vandaag
      zaterdag 9 juni 2007 @ 11:11:03 #70
    119411 Paradijsvogeltje
    is veilig geland!
    pi_50263791
    Bar, Mar en Pepper, het is niet eerlijk!
    Veel sterkte vandaag.....
    ... voor iedereen hier.
    Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
    Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
    pi_50263961
    Een jaar geleden zette ik de pc aan, startte Fok! op, zag een nieuw topic van Bar .. en het werd koud om mijn hart Vol ongeloof, steeds maar naar die woorden gekeken ... "ik weet niet hoe te zeggen"
    En nu zijn we een jaar verder ...
    Bar, je slaat je er kranig doorheen
    En wat een mooi idee van de ballonnen.

    Pepper, jij ook veel sterkte vandaag

    en ook de andere ouders/familieleden van alle engeltjes ... het zijn er veels te veel.
    Hier had uw advertentie kunnen staan :P
      zaterdag 9 juni 2007 @ 11:22:19 #72
    93499 Nonneke
    -= People Are Strange =-
    pi_50263987
    Heel veel sterkte vandaag gewenst Bar en Mar
    -= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
    ;)
    Lekker motor rijjuuuuhh
      Hoofdredactie Fotografie zaterdag 9 juni 2007 @ 11:24:32 #73
    95752 crew  Chell
    Kluns
    pi_50264030
    Bar & Mar, veel sterkte vandaag! Wat een mooi gebaar die ballonnen.

    Pepper, ook jij veel sterkte. TIen jaar, wat een onvoorstelbaar lange tijd....

    pi_50264171
    Lieve Barbara en Marco, met tranen in mijn ogen lees ik jouw stukje Bar!
    Wat mooi die 21 ballonnen!! Hier brandt een kaarsje voor jullie!
    Sterkte vandaag!

    Lieve Pepper en gezin, 10 jaar al weer... jullie ook heel veel sterkte vandaag.
    Voor jullie Max brandt ook een kaars!
    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
    pi_50265198


    In memoriam 1997 - 2007

    Jouw schaterlach, je dribbelvoetjes
    rennend in het verleden
    "mama, mama, kijt is!"

    Langzaam lopen we naar de toekomst
    af en toe stilstaand, omkijkend
    Max, Max, kijt is....
    Onze ogen vol trots, liefde.
    Een glimlach rond onze mond.

    We missen je lieffie.

    The waves you made will always be
    pi_50265544
    Lieve Barbara en Marco,

    Heel veel sterkte vandaag!
    Voor jullie is het nog zo vers
    Een jaar voorbij maar het voelt of het gisteren was.
    In gedachten ben ik ook bij jullie vandaag en geef een kusje op elke ballon die voor Thijs omhoog gaat.

    The waves you made will always be
      † In Memoriam † zaterdag 9 juni 2007 @ 12:56:21 #77
    3234 Slaapmeisje
    Jompels nog es an toe
    pi_50266065
    Lieve Bar, Het kippenvel staat duimendik op mijn armen bij het lezen van je verhaal. Nog steeds kijk ik vol ongeloof naar de foto's van jullie prachtige Thijs. Wat zal hij stralen als hij al die ballonnen zijn kant op ziet komen! Heel veel sterkte vandaag voor jou en Marco

    Lieve Pepper, Wat een prachtig gedichtje over jullie ventje Max. Wat een intens gemis moet dat zijn, maar wat heb je het mooi verwoord. Ook voor jullie heel veel sterkte
    We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
    pi_50266093
    Dank jullie wel allemaal.
    Zo lief hoe jullie allemaal meeleven en aan ons denken.
    Bedankt voor de lieve woorden en de brandende kaarsjes.
    The waves you made will always be
    pi_50266325
    Lieve Barbara en Marco,
    Vorig jaar toen ik het las kon ik alleen maar keihard nee schreeuwen, dit kon niet waar zijn.
    Mijn hart schreeuwt nog steeds nee, maar mijn verstand weet dat het waar is, dat deze nachtmerrie werkelijkheid is voor jullie.
    Ik wil zo weer in de auto springen, mijn armen om jullie heen slaan.
    In gedachten ben ik bij jullie en heel veel sterkte vandaag.

    Pepper jullie ook heel veel sterkte vandaag!
      zaterdag 9 juni 2007 @ 13:33:21 #80
    20436 Jambo
    Hakuna Matata
    pi_50267157
    Lieve Bar en Mar, heel veel sterkte vandaag. Ik denk aan jullie.

    Pepper, ook heel veel sterkte vandaag.
    Ik word er wel es mismoedig van dat ik, wat ik voel, niet zeggen kan. (Toon Hermans)
      zaterdag 9 juni 2007 @ 13:44:26 #81
    3142 m@x
    Do, a deer, a female deer
    pi_50267451
    Sunny days seem to hurt the most.
    I wear the pain like a heavy coat.
    I feel you everywhere I go.
    I see your smile, I see your face,
    I hear you laughin' in the rain.
    I still can't believe you're gone.

    It ain't fair: you died too young,
    Like the story that had just begun,
    But death tore the pages all away.
    God knows how I miss you,
    All the hell I've been through,
    Just knowin' no-one could take your place.
    An' sometimes I wonder,
    Who'd you be today?

    Would you see the world? Would you chase your dreams?
    Settle down with a family,
    I wonder what would you name your babies?
    Some days the sky's so blue,
    I feel like I can talk to you,
    An' I know it might sound crazy.

    It ain't fair: you died too young,
    Like the story that had just begun,
    But death tore the pages all away.
    God knows how I miss you,
    All the hell I've been through,
    Just knowin' no-one could take your place.
    An' sometimes I wonder,
    Who you'd be today?

    Kenny Chesney - Who you'd be today
    Oops! Did I just roll my eyes out loud?
    ♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
    ♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
      zaterdag 9 juni 2007 @ 13:47:46 #82
    151473 Noli.
    Hormotioneel...
    pi_50267540
    Pepper, Bar en Mar...

    Heel veel sterkte toegewenst vandaag..

    Maxi, Midi & Mini
    (My) Timing sucks.... Always.
    Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
      zaterdag 9 juni 2007 @ 14:30:53 #83
    11803 Vivi
    Computer off. Life on.
    pi_50268844
    Veel sterkte op deze dag aan alle ouders van mooie lieve kindjes die er helaas niet meer zijn...
    Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
    pi_50270537
    Sterkte ook jij Pepper vandaag
    pi_50273453
    Bar, Mar, Pepper en familie,
    Ook al kennen jullie mij niet, ik denk aan jullie en jullie engeltjes!
    Heel erg veel sterke, vandaag, elke dag.
    1 jaar, 10 jaar, het maakt niet meer uit.. Elk jaar is er al 1 teveel.


    Vandaag was er een beachvolleycompetitie op het plein voor mijn huis, er werden ballonnen met helium uitgedeeld, en bij elke balon die omhoog ging dacht ik aan Bar die balonnen voor Thijs omhoog laat. Hier gingen er vandaag ook een aantal de lucht, naar alle engelenkindjes!
    Ik vind het echt een heel mooi idee, van die balonnen!
    pi_50280928
    Bar en Mar, een heel jaar voorbij en toch lijkt het als de dag van gisteren. Veel sterkte

    Pepper, zoveel jaren alweer. Sterkte
    Variety is the spice of life
      zaterdag 9 juni 2007 @ 23:25:17 #87
    62233 Jelief
    ikke lief!
    pi_50284811
    -ik kan geen woorden vinden, misschien heb ik morgen meer inspiratie-
    iig een kus voor bar en mar en pepper.
    Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
    Begin maar gewoon,hier en nu.
    Je kunt niet alles voorzien.
    Begin er maar gewoon aan te werken.
      zondag 10 juni 2007 @ 10:17:08 #88
    1762 YPPY
    Yppiaans
    pi_50291452
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
    pi_50293348
    Lieve ouders, ik heb gisteren vaak aan jullie gedacht.. Gisteren was mijn zoontje precies 13 maanden. Een jaar geleden zat ik daar naar m'n beeldscherm te staren. Mijn verse moederhart waar in een maand tijd al zoveel emoties doorheen waren gegaan, werd ijskoud, deed zelfs bijna pijn.

    Gisteren wilde ik hier iets schrijven, maar vond het op die dag té moeilijk.

    Engeltjes als Max en Thijs betekenen veel voor mij. Zij maken mij ervan bewust te genieten van ELK moment van de dag! Van ELKE glimlach van je kind.
    Ik kan niets zeggen wat jullie verdriet doet minderen, maar hoop dat het jullie sterkt dat jullie kindjes zoveel voor mij (en waarschijnlijk ook voor anderen) betekenen, ook al zijn ze niet meer tastbaar onder ons.
    ♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
      zondag 10 juni 2007 @ 20:27:03 #90
    593 sjak
    Juffie Bloem
    pi_50308143
    Lieve Bar en Mar, ook hier is veel aan jullie gedacht de afgelopen dagen. Ik hoop dat jullie de dag goed zijn doorgekomen. Wat een prachtig gebaar de balonnen voor jullie mooie thijs

    Pepper wat een mooi gedicht zeg, de tranen staan nog in mijn ogen. Jij uiteraard ook heel veel sterkte deze dagen.
    Lekker douchen!
    pi_50310274


    Dit was de beste van al de wazige foto`s die genomen zijn.
    The waves you made will always be
    pi_50373794
    BarMar en Pepper, heel veel sterkte deze dagen...
    You cannot discover new oceans unless
    you have the courage to lose sight of
    the shore
      dinsdag 12 juni 2007 @ 15:11:36 #93
    1762 YPPY
    Yppiaans
    pi_50373999
    Ik hoop niet dat je het een stomme opmerking vindt, maar ik vind dat het er echt mooi uitziet.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      dinsdag 12 juni 2007 @ 15:21:46 #94
    28034 jellyrose
    BoggleMeister
    pi_50374358
    quote:
    Op dinsdag 12 juni 2007 15:11 schreef YPPY het volgende:
    Ik hoop niet dat je het een stomme opmerking vindt, maar ik vind dat het er echt mooi uitziet.
    Ja, ik zou eigenlijk haast 'gezellig' willen zeggen (het klinkt heel erg raar in m'n hoofd en bijna schofterig als je bedenkt dat het over een kindergrafje (wat zo onnatuurlijk en verdrietig is) gaat, maar zo bedoel ik het dus niet!!)
    Thoughts arrive like butterflies.
    Red de zeehond!
    pi_50374431
    VInd ik ook YPPY, heel mooi met die bloemen en ballonnen. En tegelijkertijd is de aanblik van een kindergraf ook zo triest
    Bar en Pepper ik wilde jullie nog even een blijk van medeleven geven voor afgelopen zaterdag. Ik hoop dat jullie de dag goed doorgekomen zijn, met veel mooie herinneringen
    Een beetje vreemd, maar wel lekker
    pi_50374562
    Een kindergraf, juist omdat het zo verschrikkelijk is, mag er zo uitbundig kleurrijk uitzien, echt heel mooi zo
      dinsdag 12 juni 2007 @ 15:49:39 #97
    1762 YPPY
    Yppiaans
    pi_50375388
    Op het kerkhof waar mijn opa en oma liggen zijn aan het begin de kindergrafjes. Daar is zo'n mooie bij, ik ga er elke keer staan kijken. Het ziet er zo 'optimistisch' uit, het lijkt of er helemaal over nagedacht is wat er op zou komen te staan. Een lief hekje, een mooie kunstbloem en de plantjes passen er altijd perfect bij. Ik vraag me altijd zo af wat het verhaal daarachter is.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
    pi_50377072
    Bij mij knaagt ook nog regelmatig de spijt dat Jamie toen is gecremeerd, en niet een mooi klein grafje heeft gekregen, dan had ik nog iets om naar toe te gaan en te verzorgen.


    In die tijd is mij niets gevraagd, het besluit stond al vast en ik was te ziek om er verder over na te denken, ben er niet eens bij geweest
    pi_50377261
    quote:
    Op dinsdag 12 juni 2007 16:36 schreef Bluezz het volgende:
    In die tijd is mij niets gevraagd, het besluit stond al vast en ik was te ziek om er verder over na te denken, ben er niet eens bij geweest
    Wat erg! Dan mis je toch ook een essentieel onderdeel van de rouwverwerking of zie ik dat verkeerd?
    Een beetje vreemd, maar wel lekker
    pi_50377475
    quote:
    Op dinsdag 12 juni 2007 16:41 schreef beefcake het volgende:


    Wat erg! Dan mis je toch ook een essentieel onderdeel van de rouwverwerking of zie ik dat verkeerd?
    Ik heb daar inderdaad zo af en toe nog veel 'last' van inderdaad.
    Er borrelt soms een scherp soort verdriet omhoog, en ik denk dat het daarmee te maken heeft.
      dinsdag 12 juni 2007 @ 16:52:34 #101
    28034 jellyrose
    BoggleMeister
    pi_50377595
    Jeejte Bluezz, dat is idd wel heel triest Kan me goed voorstellen dat je daar zelfs 80 jaar later nog af en toe heel erg verdrietig om kan worden
    Thoughts arrive like butterflies.
    Red de zeehond!
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')