sluit zich hier bij aanquote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:49 schreef Sugar het volgende:
Misses_DNK, vallen de reacties nu mee? Ik hoop het!
En heerlijk dat alles goed gaat en dat je kindje in je buik rondspringt!
Oh ja, en ik ben nog steeds benieuwd wie je bent.![]()
Op mijn beide werkplekken reageert iedereen heel enthousiast, maar in mijn 'persoonlijke' omgeving weten eigenlijk alleen 'de ouders' en 'de broers/zussen' het nog. Maar dat zal niet lang meer duren... Na vandaag kan ik het wel van de daken schreeuwen!!! Bovendien ben ik nu over de 12 weken (wat gaat die tijd toch snel?!) en dan is het min of meer 'veilig' om het te vertellen (daarvoor vond ik het zelf nog erg pril)...quote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:49 schreef Sugar het volgende:
Misses_DNK, vallen de reacties nu mee? Ik hoop het!
En heerlijk dat alles goed gaat en dat je kindje in je buik rondspringt!![]()
Oh ja, en ik ben nog steeds benieuwd wie je bent.![]()
Gefeliciteerd nog en wat fijn dat ze nu al mee naar huis mogen!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:00 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
Hooiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ben thuis ! Alles ok, maar wel even wennen zeg.
Ga eerst even wat aan rommelen, vanavond even beetje lezen enzo !
dikke x
uh was je nog niet helemaal uitgepraat??? Vertel vertel vertel!!!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:00 schreef marit1978 het volgende:
Meteen vandaag voor het eerst kennis gemaakt met de vervanger van één van de vk's die zelf met verlof gaat... is toch wennen!
Gelukkig maar dat ze die kennismaking tijdig laten gebeuren, kunnen we ons evt. op haar instellen!
en
ja hoor, ben al 18 weken. en al bang voor de bevalling hahaquote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:28 schreef DaviniaHR het volgende:Mariskasl gefeliciteerd!!!
Voel je je goed?
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:54 schreef DaviniaHR het volgende:
Prettige vakantie Deliedje!
Misses DNK: van harte gefeliciteerd! Hoe ver ben je nu? 15 wk of zo?
...en.... eigenlijk zou ik bij God niet meer weten wat ik nog meer wilde vertellenquote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:00 schreef marit1978 het volgende:
zo..weer terug van de keuring !
bloeddruk 120/80, stabiel t.o.v. vorige week
kindje ligt net als vorige week lekker vast in bekkeningang, dus klaar voor de start.
bekkenklachten blijven helaas doorsudderen, dus van mij mag het ook gaan starten nu!
het kan er maar weg zijn he ?
Meteen vandaag voor het eerst kennis gemaakt met de vervanger van één van de vk's die zelf met verlof gaat... is toch wennen!
Gelukkig maar dat ze die kennismaking tijdig laten gebeuren, kunnen we ons evt. op haar instellen!
en
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 19:17 schreef marit1978 het volgende:
[..]
...en.... eigenlijk zou bij God niet meer weten wat ik nog meer wilde vertellen![]()
Ja!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 20:20 schreef wenneke1 het volgende:
Fijne vakantie voor de vakantiegangers.
Even een vraagje. Ik heb naast gruwelijk misselijk, erg moe en boobs als voetbalballen enorm veel last van mijn onderbuik, cq liezen. Ik weet niet waar het vandaan komt en of het van mijn blaas, baarmoeder of darmen afkomt. Herkent nog iemand dit???
ja ik heb het ook, het is net een soort kramp, en dat gruwelijke misselijk daar ben ik ook wel is klaar mee.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 20:20 schreef wenneke1 het volgende:
Fijne vakantie voor de vakantiegangers.
Even een vraagje. Ik heb naast gruwelijk misselijk, erg moe en boobs als voetbalballen enorm veel last van mijn onderbuik, cq liezen. Ik weet niet waar het vandaan komt en of het van mijn blaas, baarmoeder of darmen afkomt. Herkent nog iemand dit???
Ja, nou, dat dacht ik, maar ik ben inmiddels gerustgesteld met hydrofiel luiers. Ik beleef vandaag een mega-luie dag. Heb ook niet echt ergens zin in.quote:Op woensdag 23 mei 2007 13:20 schreef Deepfreeze het volgende:
....Er was hier nog iemand die dat zocht toch?
Maar dan meurt alles wel naar rook...quote:Op woensdag 23 mei 2007 15:37 schreef amaranta het volgende:
Zijn er hier ook mensen uit de omg. Eindhoven?? De rook en waterschade heeft nl veeel babyspulletjes...
Ik heb daar ook gewerkt!!!quote:Op woensdag 23 mei 2007 15:39 schreef Sugar het volgende:
[..]
Maar dan meurt alles wel naar rook...
Ik heb er ooit gewerkt, maar echt, bijna alles stinkt echt onwijs naar brand.![]()
offtopic: zijn jouw kinderen op dezelfde dag geboren??quote:Op woensdag 23 mei 2007 15:39 schreef Sugar het volgende:
[..]
Maar dan meurt alles wel naar rook...
Ik heb er ooit gewerkt, maar echt, bijna alles stinkt echt onwijs naar brand.![]()
Mijn ervaring is dat die stank, in kleren in ieder geval, er wel uittrekt. Heb daar echt heeel veeeel (andere spullen) gekocht in de loop der jaren.quote:Op woensdag 23 mei 2007 15:52 schreef wenneke1 het volgende:
Trekt die stank er nog wel uit of kun je die ergens mee verwijderen???
Ik klikte op jouw huisje.quote:Op woensdag 23 mei 2007 15:54 schreef Sugar het volgende:
Dat weet ik eigenlijk niet, wenneke1.
Amaranta, ja, met 2 jaar verschil. Goed he?
Hoe kom je daar nu ineens op?
Whahahaha ik en poetswoedequote:Op woensdag 23 mei 2007 20:07 schreef S-A-I-N-T het volgende:
p_iglet heerlijk geneiten van je verlof en vooral niet te veel doen of heb je veel last van nesteldrang en poetswoede?
Bij de MissEtam hebben ze korte positiebroeken, zijn erg leuk.quote:Op woensdag 23 mei 2007 19:15 schreef Brighteyes het volgende:
* Brighteyes heeft een klein beetje en dilemma...
Ga over 3 weken op vakantie (Gran Canaria) en ga daarna nog een week naar Azie voor mijn werk en zou dus eigenlijk nog wel iets van 2 zomerbroeken willen scoren. Maar ja... als ik ze nu koop, kan ik er aan het eind van de zomer wrsch niet meer in.
Maar om nu al positie-broeken te gaan kopen vind ik ook weer zo wat. Hoewel ik ze wel gevuld zou krijgen hoor.![]()
![]()
Van de week maar eens de stad in en kijken wat ik kan vinden.
Een lekkere wijde linnen broek met aantrektouwtje of zo lijkt me wel wat.
Je hebt gelijk, mensen bemoeien zich nou eenmaal graag met andere mensen.quote:Op woensdag 23 mei 2007 21:29 schreef cattie het volgende:
Nijna, het is zeker niet leuk als mensen zeggen dat je nog niets ziet, maar geloof me, het is toch nooit goed. Of je ziet het niet, of ze vinden de buik juist weer erg groot (is het echt geen tweeling?), of je bent te weinig aangekomen (eet je wel goed?) of te veel (opmerking van mijn schoonmoeder: Hoeveel kilo ben jij al wel niet aangekomen? Zoveel? Dat krijg je er later nooit meer af![ Lekker wel!
)
Wat ik wil zeggen: het is niet leuk om te horen, maar probeer je er niet teveel van aan te trekken. Zolang je kindje goed groeit en met jou ook alles goed is, is er niets aan de hand.![]()
Jaquote:Op woensdag 23 mei 2007 21:43 schreef marit1978 het volgende:
(..)
Oh..en Cattie; wat heb jij een vreselijke schoonmoeder!![]()
dat heeft ze toch niet echt gezegd he?!
(ik vrees van wel)
Heel erg leuk, maar again... mijn lieftallige stalpootjes kunnen dat niet aan.quote:Op woensdag 23 mei 2007 21:58 schreef cattie het volgende:
In zoiets kun je je buikje vast goed kwijt BE! (Ik heb geen idee of het je smaak is, maar even als voorbeeld. Is van de H&M en heeft elastiek in de taille.).
quote:Op donderdag 24 mei 2007 08:00 schreef cattie het volgende:
BE, dit is de broek variant. Met even flink shoppen zul je vast wel iets leuks vinden!
Lief aangeboden, maar geloof me, dat gaat niet passen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 09:43 schreef Vicky het volgende:
BE, ik heb anders nog wel een zwangerschapskorte broek voor je..
Ik had precies hetzelfde. Echt alles wat je eet is een maagvulling van 15 minuten en dan heb je alweer honger om gek van te worden. Oplossing: stoppen met bv, want dat maakte dat ik zo enorm veel honger had. Het is wel heel rigoreus, maar ik hield het echt niet meer vol van de narigheid. Pizza met kaas/ham en ananas erop ging er ook nog wel in. Pasta ook nog wel. Maar anders echt niet veel tips.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:55 schreef Tan het volgende:
Fruit eet ik wel veel inderdaad, maar ook dat houdt de honger niet lang tegen. (appels ben ik allergisch voor, tenzij ze bewerkt/verhit zijn, maar volgens mij is appeltaart niet calorie-arm)
En selderij is één van de weinige groenten die ik écht niet lust. Werkt paprika of komkommer toevallig ook zo? Dat vind ik namelijk wél lekker, al vrees ik dat ook dat niet echt langdurig maagvullend is.
Maar toch bedankt voor de tips.
denk jij, maar ondertussen....quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:38 schreef Nijna het volgende:
Dat probeer ik ook, vanmiddag met mn vader aan de telefoon versprak ik me ook volgens mijn lief. Maar mn vader was heel druk en is sowieso niet zo alert op dat soort dingen, haha.
* Brighteyes denkt stiekem dat ze wel weet wat het gaat worden dan...quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:38 schreef Nijna het volgende:
Dat probeer ik ook, vanmiddag met mn vader aan de telefoon versprak ik me ook volgens mijn lief. Maar mn vader was heel druk en is sowieso niet zo alert op dat soort dingen, haha.
Nou, voorlopig laat ik het zo, we weten het ook nog niet dus hij/zij/het/de baby/ons kindje gaat nog steeds wel goed.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 08:51 schreef Popples het volgende:
be misschien een naam voor hij/zij gaan verzinnen?
Ja dat heb ik ook echt! Ook dat gevoel dat het eten mijn dag beheerst. Ik heb ook lang niet altijd trek in eten maar die honger dwingt me gewoon.quote:Op donderdag 24 mei 2007 17:44 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
En Tan ik weet niet of jij dat ook hebt, maar ik stond werkelijk de helft van de dag te shaken op mijn benen als ik niet op tijd iets at.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:29 schreef Tan het volgende:
....en de bevalling begon meestal binnen drie dagen echt! (dus je moeder heeft wel gelijk)
Zal ik ook even een nieuwsberichtje opzoeken van de langstdurende bevalling dan?quote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:52 schreef marit1978 het volgende:
Texelonia, bedankt voor de hoopgevende link !
je snapt dat alles wat langer dan een half uur gaat duren nu hevig tegenvalt he ?
Spannend Memmelquote:Op vrijdag 25 mei 2007 21:21 schreef Memmel het volgende:
nou, nog een melding voordat ik ga slapen: hoop krampen, slijm enzo, maar het zet nog niet door. Misschien morgen wel, wie weet!
Oh ja, dat lijkt me inderdaad heel lastig, ik kan ook slecht tegen pure melk, maar de rest gaat wel goed. Ik vind die eerste maanden idd ook echt een ramp! Van mij mogen ze wel voorbij zijnquote:Op vrijdag 25 mei 2007 21:32 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Tan, ik vond het echt 1 van ergste dingen die eerste paar weken. Ik heb echt soms uren voor me uit gestaard op de bank omdat ik echt niet vooruit kwam. En altijd maar moeten eten. En bij mij was het ook zo dat zuivel producten juist niet lekker gingen in mijn maag. En soep met brood erin dippen was ook nog wel te doen. Gewoon een blikje soep dan he, lekker makkelijk want koken dat ging helemaal niet![]()
En nog steeds niet trouwens. Ik weet niet wat dat is, maar pure melk kan ik niet drinken want het ligt echt als een baksteen in mijn maag. Ik had vanmiddag een yoghurtshake gemaakt met lekker vers fruit en ijs. Maar ik heb er nu 4 uur later nog last van. Ik lust nu wel weer vrij veel, maar dat ik die zuivel producten niet kan verdragen maakt het wel ingewikkelder als ik even trek heb en dus geen vla kan eten ofzo![]()
Bij mij ligt de placenta aan de voorkant dus het kan nog wel een tijdje duren eerdat ik weer dat getrappel voel.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:25 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
Ik denk dat de kraamdraak hiero de flensjes verwisseld heeft. Ik wou nog nagellak op een teen van Floor doen om dit te voorkomen, gelukkig hebben we de foto's nog en kan ik haar morgen vragen. Anders bloot wegen. Word gek van dat mens. Lijkt wel een 2e schoonmoeder....
Lucie nachtbrakerquote:Op zaterdag 26 mei 2007 09:11 schreef PM-girl het volgende:
Oe Memmel! Spannend !![]()
Succes!!
(Macka, nachtbraker)
quote:
quote:Op zaterdag 26 mei 2007 11:45 schreef marit1978 het volgende:
(tot 11uur toch ?)
Ik heb nog helemaal geen aankopen in de planning zitten. Dat komt nog wel.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 11:45 schreef marit1978 het volgende:
ja...van 8 tot 11 was er 20% korting
(tot 11uur toch ?)
Helaas, ben je te laat !
Eigenlijk ben ik helemaal geen uitslaper, maar ik geniet er nu nog wel eventjes van dat ik nog even zelf kan bepalen wanneer ik uit het mandje stapquote:Op zaterdag 26 mei 2007 11:29 schreef Moonah het volgende:
[..]Zó laat?
Nijna, wat nou vroeg opstaan? Wén er maar vast aan!
Ik ben net twee maandjes te laat uitgerekend, wat jammer nouquote:In het populaire BNN-programma 'Try Before You Die' beleven onze presentatoren grootse avonturen, ontroerende of spannende momenten, verleggen zij hun grenzen en maken zij hun dromen waar. Een bijzonder item dat we het nieuwe seizoen willen maken, is dat een van onze presentatoren helpt bij het ter wereld brengen van een kind. Ben jij uitgerekend in juli, augustus of september en lijkt het je leuk, spannend en bijzonder als BNN bij je bevalling is? Stuur dan een mail naar uitgerekend@bnn.nl.
Ja, kom dacht je zeker, laat ik juicen, want over 7 weken breken de beste tijden aan, veel plezier.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:02 schreef DaviniaHR het volgende:
Ben ook in augustus uitgerekend, maar BNN zoekt maar een ander slachtoffer
BE, is je geplande shopping spree van vandaag nog geslaagd?
Donderdag hebben we al pret-echo!!! ben dan al 28 weken zwanger. Gaat echt snel. Ben ik ook wel blij om. Nog 7 weken en dan verlof!!!![]()
![]()
Ben van de week verkouden geweest en ik hoest me nog steeds een ongeluk, en vannacht was helemaal erg dus. Elk uur wakker en dat vind ik ook zo sneu voor stinkie, dus toen maar even eruit vanmorgen.quote:Op zondag 27 mei 2007 09:08 schreef Nijna het volgende:
BE, wat was je er alweer vroeg bij.
Goeiemorgen Marit.
Het gaat echt supersnel met iedereen!quote:Hier ook regen, ik vind het wel even lekker. Kan ik weer eens een dagje mn lenzen in (hooikoorts).
Nog 5 weken dan hebben we hier zomervakantie. En daarna nog een paar weken werken en dan verlof, het gaat hard eigenlijk...
Hopelijk wordt dat hoesten gauw minder. Honingsnoepjes, wat een strafquote:Op zondag 27 mei 2007 10:09 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ben van de week verkouden geweest en ik hoest me nog steeds een ongeluk, en vannacht was helemaal erg dus. Elk uur wakker en dat vind ik ook zo sneu voor stinkie, dus toen maar even eruit vanmorgen.
Best lastig als je niks anders mag dan thijmsiroop en wat honingsnoepjes.
[..]
Het gaat echt supersnel met iedereen!Leuk hoor!
Bron: http://www.oprah.com/tows(...)061113_350_102.jhtmlquote:After testing her baby language theory on more than 1,000 infants around the world, Priscilla says there are five words that all babies 0–3 months old say—regardless of race and culture:
* Neh="I'm hungry"
* Owh="I'm sleepy"
* Heh="I'm experiencing discomfort"
* Eair="I have lower gas"
* Eh="I need to burp"
Ik zou er toch echt niet aan moeten denken dat Katja Schuurman bij me in de verloskamer staat te hyperen bijvoorbeeldquote:Op zaterdag 26 mei 2007 20:01 schreef piglet het volgende:
Misschien heb je iets aan deze site Amaranta?
Ik las net onderstaande bericht, misschien dat iemand van hier er zin in heeft?
[..]
Ik ben net twee maandjes te laat uitgerekend, wat jammer nou
Hier gaat alles prima!!quote:Op zondag 27 mei 2007 10:04 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
Hoe is het met P_iglet ?
quote:Op zondag 27 mei 2007 13:05 schreef Memmel het volgende:
Goedemiddag allemaal!
We zijn weer thuis! Met een kleine minimemmel genaamd Anna!!!![]()
Vrijdag op zaterdagnacht naar het zkh met de vk, om vier uur waren we daar en de kleine is gisteravond om 22 uur geboren met de pomp. Ik zat er na de hele dag vrijdag aardig doorheen en kon zaterdagmiddag eigenlijk de weeen niet echt meer opvangen. Toen heb ik een pijnstil-pomp gekregen met een zelfbedienknop...heerlijk! en daarna op 10 uur de kleine! Ze is zoooo lief
Ik ga nu effe op de kraamhulp wachten en bijkomen, later meer (en foto's)!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |