quote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:19 schreef WheeledWarrior het volgende:
Gun het VVV wel. En RKC verdient het om eruit te vliegen na zo'n seizoen als dit.
VVV-Venlo heeft al een paar goeie aankopen gedaan al kun je de spelers niet echt eredivisie-waardig noemen, versterkingen zijn het wel.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:35 schreef Silenus het volgende:
Ik gun het VVV ook. Ging er altijd heen met m'n pappie vroeger, toen ik nog in Limburg woonde.
Hoewel ik me afvraag hoe ze het in hemelsnaam gaan bolwerken mochten ze in de eredivisie spelen volgend seizoen.
Zoals?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:14 schreef En_ieka het volgende:
[..]
VVV-Venlo heeft al een paar goeie aankopen gedaan
Mampuya, Begois en Reekers vind ik versterkingen. Calabro is goed voor de concurrentie voorin.quote:
Dan moet je ook niet achter spelers aangaan die onlangs hebben bijgetekendquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:22 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Mampuya, Begois en Reekers vind ik versterkingen. Calabro is goed voor de concurrentie voorin.
Leemans zelf is ook al rond met VVV-Venlo, maar Roda JC wil een transfersom die VVV-Venlo niet wil betalen.
Als je niet weet waar het over gaatquote:
En kampioen met ASW!quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:34 schreef DarkShine het volgende:
André Wetzel; Van flop bij KV tot Calimero bij VVV!
VVV-Venlo speelde inderdaad erg slecht op dat toernooi en verloor volgens mij ook een wedstrijd, maar werd wel eerste.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:32 schreef methodmich het volgende:
Als VVV-Venlo promoveert vind ik dat leuk voor André Wetzel. Maar het zou me wel verbazen. Heb ze in januari op ons mini-toernooi gezien, verre van goed. Wat ik van RBC en Dordrecht zag was imponerender.
ASWquote:
Oorspronkelijke naam, die H is alleen maar toegevoegd later omdat er in Dordt ook een ASW werd opgericht en men verwarring wilde voorkomen. Dus het rijmt mooi. Net als de toevoeging van TR.quote:
Hoop je.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:26 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach, een zelfde soort scenario is natuurlijk niet ondenkbaar. RKC dwingt thuis een beslissingswedstrijd af....
Als ik ' niks' zeg dan lieg ik, dus..quote:Op zondag 20 mei 2007 16:38 schreef TerroRobbie het volgende:
Ik hoop niks, wat maakt mij het nou uit....
Jij hebt op nog een derby volgend seizoenquote:Op zondag 20 mei 2007 16:38 schreef TerroRobbie het volgende:
Ik hoop niks, wat maakt mij het nou uit....
Dat is dan ook het enige wat die goed geraakt heeft, ben natuurlijk wel content met deze treffer van de heer Platvoet.quote:Op zondag 20 mei 2007 21:26 schreef Blawh het volgende:
Platvoet, dacht dat die sinds hij weg is gegaan bij Heracles geen pepernoot meer raakte en nu kegelt die de 2-0 binnen.![]()
Ja, maar volgens mij heeft Reekers een blessure.quote:Op zondag 20 mei 2007 21:44 schreef Blawh het volgende:
Dat is zeg, geen pepernoot geraakt. Reekers op de bank daar?
Als VVV wint of gelijkspeelt promoveert VVV. Wint RKC komt er een 3de beslissingswedstrijd.quote:Op zondag 20 mei 2007 22:57 schreef natasishere het volgende:
ik volg zelf de promotie degradatie niet zo erg, betekent het als VVV de volgende wedstrijd wint of verliest, dat ze naar de eredivisie gaan? nee toch?
Als alles het zelfde prefab moet zijnquote:Op zondag 20 mei 2007 23:22 schreef hello_moto1992 het volgende:
Ga eerst dat lelijke stadion eens verbouwen. Niet echt eredivisie-waardig
.
Ik vind het een geweldig stadion. Gewoon gras op de tribunesquote:Op zondag 20 mei 2007 23:22 schreef hello_moto1992 het volgende:
Ga eerst dat lelijke stadion eens verbouwen. Niet echt eredivisie-waardig
.
Dat viel mij ook al op.quote:Op zondag 20 mei 2007 21:44 schreef Blawh het volgende:
Dat is zeg, geen pepernoot geraakt. Reekers op de bank daar?
Ook als RKC met 1-0, of 2-1wint?quote:Op zondag 20 mei 2007 22:58 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Als VVV wint of gelijkspeelt promoveert VVV. Wint RKC komt er een 3de beslissingswedstrijd.
liever VVV dan Den Bosch of RKCquote:Op maandag 21 mei 2007 11:15 schreef TerroRobbie het volgende:
Die penalty, wat een schande zeg. Anders wordt VVV even de eredivisie ingefloten...
Maar met die eindstand is de 3de match wel in Waalwijkquote:Op maandag 21 mei 2007 10:33 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Ja, al wint RKC 85-0, dan komt er een 3de wedstrijd.
Schijnt dat het volgend seizoen geen Jupiler maar Brabantse Derby League gaat heten.quote:
Nee wat is dit danquote:Op maandag 21 mei 2007 11:23 schreef TerroRobbie het volgende:
Nee, anders is het weer janken geblazen.
Inderdaad, volgend jaar in de koelquote:Op maandag 21 mei 2007 03:04 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ik vind het een geweldig stadion. Gewoon gras op de tribunes![]()
Zeker een stadion dat ik wil bezoeken volgend seizoen.
quote:Op maandag 21 mei 2007 16:30 schreef Plato1980 het volgende:
Ik vind de Koel een heel wat mooier stadion dan de standaardblokkendozen in Roosendaal, Waalwijk, Sittard etc.
Best jammer. Weer een oud stadion dat verdwijnt.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:00 schreef En_ieka het volgende:
Bij promotie wordt het stadion sowieso uitgebreid, met hoeveel plaatsen weet ik niet... Maar er zijn uitbreidingsplaatsen genoeg. Maar op termijn moet VVV weg uit De Koel, de infrastructuur is slecht en de bereikbaarheid ook. Er zijn al plannen voor een nieuw stadion, VVV hoopt dit stadion over 3 a 4 jaar te kunnen gebruiken.
Dat is het probleem ook niet. De Koel kan op meerdere plaatsen uitgebreid worden. Maar De Koel is slecht bereikbaar, weinig parkeer mogelijkheden en er is nu al te weinig plaats voor sponsoren wat moeilijk opgevangen kan worden. (Geen Skyboxen). Het is allemaal net te klein en het geld kan dus beter geïnvesteerd worden in een nieuw stadion.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 01:17 schreef DarkShine het volgende:
Van de grasveldjes kun je makkelijk extra tribunedelen maken.
Zet zoals Aachen een sponsortent neerquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:13 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Dat is het probleem ook niet. De Koel kan op meerdere plaatsen uitgebreid worden. Maar De Koel is slecht bereikbaar, weinig parkeer mogelijkheden en er is nu al te weinig plaats voor sponsoren wat moeilijk opgevangen kan worden. (Geen Skyboxen). Het is allemaal net te klein en het geld kan dus beter geïnvesteerd worden in een nieuw stadion.
Emailadresje erbij, en ja hoor.. Reactie van RKC'er.quote:Hoi,
jaja hier weer een zonder clubpas... en nee geen vvv supporter al kan ik me voorstellen dat jullie dat denken. Ik ben dit seizoen al eens eerder geweest, maar ik heb geen seizoenskaart omdat ik vaak zelf moet hockeyen als rkc speelt, vandaar geen pas. Ik zou het wel heel leuk vinden om te komen kijken en ik heb het stadion al gebeld en daar zeiden ze dat er nog kaarten waren, maar dat je dus een clubpas nodig had... Nu zou ik er graag voor willen betalen. Dus zou je 2 kaarten voor mij willen halen dan laat dat even weten op mijn email... ik kom ze dan wel ophalen vandaag of morgen of donderdag...
Groetjes Lianne
quote:op hyves kom je toch echt uit venlo
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:02 schreef DennieXL het volgende:
Zou leuk zijn. Eindelijk nog een Limburgse club in de Eredivisie.
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:11 schreef Silenus het volgende:
Sowieso heel schattig om al die VVV-fans te zien die nu ineens erbij willen zijn (logisch natuurlijk, daar niet van) en dan op RKC-gastenboeken zichzelf voordoen als RKC-supporter. Effe kijken.
[..]
Emailadresje erbij, en ja hoor.. Reactie van RKC'er.
[..]
![]()
Ik heb eerlijk gezegd wel het gevoel dat VVV-Venlo verliest.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:06 schreef DarkShine het volgende:
Ik ga donderdag misschien ook nog naar Waalwijk. Collega van me is VVV fan en had clubcards van een andere club nodig, ik rij meteen mee om de degradatie van RKC promotie van VVV-Venlo te aanschouwen.
RKC blijft favoriet, maar ik hoop op een stuntje.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:54 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd wel het gevoel dat VVV-Venlo verliest.![]()
Heeft RKC ook, dus dat is geen reden voor mij om te hopen dat RKC erin blijft. Irritant zou het best kunnen zijn, maar ik hoor het bij thuiswedstrijden in ieder geval niet dus maak ik me er niet al te druk om. Ik zeg nogmaals: Hup VVVquote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:42 schreef ganzenherder het volgende:
Wat mij een beetje stoort aan VVV is de mate waarin de club gesponsord is, echt alles in het stadion is wel ergens door gesponsord. Ok, extra centen zijn altijd handig maar het feit dat als er gescoord wordt door VVV en er door de stadionspeaker gemeldt wordt dat de bal waarmee gescoord is gesponsord wordt door een of ander bedrijf vind ik echt te ver gaan![]()
Je zal niet de enige zijn dan denk ik.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:42 schreef ganzenherder het volgende:
Misschien toch maar eens een seizoenskaart halen als ze promoveren![]()
Jan Adams! Geweldig!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:51 schreef Silenus het volgende:
[..]
Je zal niet de enige zijn dan denk ik.
Zelfs m'n pa (niet echt een 'supporter', maar vindt het leuk om alle eredivisieclubs in de buurt te zien) zit er over te denken.
VVV moet gewoon nog steeds elk dubbeltje omdraaien, zeker bij gebrek aan skyboxen loop je al een boel inkomsten mis. En ja, die stadionspeaker. Is dat nog steeds die idioot?
Die kans is natuurlijk altijd aanwezig. Maar als VVV-Venlo 17e wordt, spelen ze altijd nog play-offs en dat kan ze erin houden. Zolang ze maar geen laatste worden. Mja, eerst maar eens promoveren want dat wordt al lastig genoeg!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 19:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als VVV promoveert, knallen ze er volgend seizoen echt keihard weer uit denk ik. Wat niet wegneemt dat ik hoop dat ze het redden donderdag.
Op doelsaldo inderdaad. Ze verloren inderdaad een wedstrijd. Dus straks hebben we een promovendus geklopt.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 22:11 schreef En_ieka het volgende:
[..]
VVV-Venlo speelde inderdaad erg slecht op dat toernooi en verloor volgens mij ook een wedstrijd, maar werd wel eerste.
het is een best of three dus of rkc nu met 1-0 wint of met 85-0 dat maakt nix uit.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 20:01 schreef natasishere het volgende:
ach tuurlijk redden ze het donderdag...wat moet het anders worden, 3-0 voor RKC ofzo toch?
of is het bij 2-0 ook een extra wedstrijd? hoe zit dat
Zelfs als ze degraderen is dat geen ramp. Zolang ze maar niet te veel dure spelers aantrekken kan er weinig misgaan.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 19:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als VVV promoveert, knallen ze er volgend seizoen echt keihard weer uit denk ik. Wat niet wegneemt dat ik hoop dat ze het redden donderdag.
Inderdaad, Gaat erg lastig worden. In Venlo gaat het al bijna nergens anders over en ik zelf ben enorm zenuwachtig.quote:Op woensdag 23 mei 2007 01:06 schreef Labrador1974 het volgende:
Zal nog een zware dobber worden morgen!
En nu maar hopen dat de spelers met die druk om kunnen gaan en dat die druk geen verlammende werking heeft.quote:Op woensdag 23 mei 2007 09:57 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Inderdaad, Gaat erg lastig worden. In Venlo gaat het al bijna nergens anders over en ik zelf ben enorm zenuwachtig.
Is het vorig jaar onder Neumann niet nogal uit de hand gelopen? Toen hadden ze immers kwalitatief gezien het beste team en hadden ze 'gewoon' kampioen moeten worden.quote:Op woensdag 23 mei 2007 10:41 schreef TerroRobbie het volgende:
Papieren VI kopt vandaag een artikel met: VVV nadert promotie ondanks interne botsingen.
Ik heb zelf de VI niet, maar het heeft volgens mij te maken met Allach en Wetzel. Het botert niet zo tussen die twee.quote:Op woensdag 23 mei 2007 10:41 schreef TerroRobbie het volgende:
Papieren VI kopt vandaag een artikel met: VVV nadert promotie ondanks interne botsingen.
Het is algemeen bekend dat het juist op de beslissende momenten fout gaat bij VVV-Venlo. Maarja, ik kan niet wachten, er komt misschien een groot scherm in de stad. Regionale televisie onderbreken vanalles vanwege VVV-Venlo en huldigingstijden zijn ook al bekend.quote:Op woensdag 23 mei 2007 10:25 schreef Blawh het volgende:
[..]
En nu maar hopen dat de spelers met die druk om kunnen gaan en dat die druk geen verlammende werking heeft.
Dat is het noodlot verzoeken.quote:Op woensdag 23 mei 2007 10:46 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Het is algemeen bekend dat het juist op de beslissende momenten fout gaat bij VVV-Venlo. Maarja, ik kan niet wachten, er komt misschien een groot scherm in de stad. Regionale televisie onderbreken vanalles vanwege VVV-Venlo en huldigingstijden zijn ook al bekend.![]()
Ja, volgens mij wel.quote:Op woensdag 23 mei 2007 10:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik neem aan dat die wedstrijd morgenavond net als afgelopen zondag weer live is te bekijken via de website van Tien/Talpa?
Nee RKC heeft een 'combi' beleid.quote:Op woensdag 23 mei 2007 16:41 schreef EMAR het volgende:
Dat Waalwijk hebben we nu wel gezien. VVV is wat mij betreft welkom in de eredivisie. Las ergens dat VVV geen extra kaarten kon krijgen van RKC ivm veiligheid. Zijn ze bang dat het uit de hand loopt of zo?
Ik hoop inderdaad voornamelijk dat VVV het redt omdat RKC dan eindelijk eens weg is. Voor de rest heb ik niets met, maar ook niets tegen VVV. Ik beschouw het dan ook niet als een derby.quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:13 schreef planethugo het volgende:
hoop dat vvv het gaat redden, klote rkc is zo een nietszeggend clubje. Wotte past er precies bij...
en dan is roda tenminste eindelijk eens niet de enige club uit limburg in de eredivisie, voor een jaartje dan...
quote:RKCWaalwijk – VVV-Venlo live voor stadhuis
Met bijzondere dank aan Talpa en Jupiler kunnen de VVV-fans die geen kaartje voor de wedstrijd RKC Waalwijk – VVV-Venlo in Waalwijk hebben bemachtigd de wedstrijd van hun favoriete club donderdagavond 24 meiop de Markt voor het Stadhuis op een groot scherm volgen.
Er is gisteren en vandaag hard gewerkt om dit op zo korte termijn mogelijk te maken. Gemeente, VVV-Venlo, de horecaondernemers op de Markt, Lagotronics (broeksponsor van VVV-Venlo) en Stadsmanagement hebben de handen ineen geslagen. Zij hebben gezamenlijk zorggedragen voor de organisatie én voor de financiën.
Met 'combi' beleid bedoelde ik eigenlijk zoveel uitsupporters als het uitvak toelaat.quote:Op woensdag 23 mei 2007 16:48 schreef EMAR het volgende:
[..]
Wat extra bussen zijn toch geen probleem?
mee eens, maar zou leuk zijn voor ze als ze het nu eindelijk wel een keer redden na al die jaren net nietquote:Op woensdag 23 mei 2007 18:50 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik hoop inderdaad voornamelijk dat VVV het redt omdat RKC dan eindelijk eens weg is. Voor de rest heb ik niets met, maar ook niets tegen VVV. Ik beschouw het dan ook niet als een derby.
Je kunt ook alleen maar met RKC cc's kaarten krijgen, kaarten voor lange zijde of hoofdtribune kreeg ik ook niet met mijn Roda cc's. Goed dat mijn werk als sponsor van 3 BVO's alsnog 6 kaarten kreeg (van iedere BVO 2 gekregen).quote:Op woensdag 23 mei 2007 16:41 schreef EMAR het volgende:
Dat Waalwijk hebben we nu wel gezien. VVV is wat mij betreft welkom in de eredivisie. Las ergens dat VVV geen extra kaarten kon krijgen van RKC ivm veiligheid. Zijn ze bang dat het uit de hand loopt of zo?
Wel weer een leuke uitmatch, als de autoriteiten het toelaten met de trein.quote:Op woensdag 23 mei 2007 18:50 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik hoop inderdaad voornamelijk dat VVV het redt omdat RKC dan eindelijk eens weg is. Voor de rest heb ik niets met, maar ook niets tegen VVV. Ik beschouw het dan ook niet als een derby.
Zeg t maar hoor, ik ga welquote:Op donderdag 24 mei 2007 01:26 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Je kunt ook alleen maar met RKC cc's kaarten krijgen, kaarten voor lange zijde of hoofdtribune kreeg ik ook niet met mijn Roda cc's. Goed dat mijn werk als sponsor van 3 BVO's alsnog 6 kaarten kreeg (van iedere BVO 2 gekregen).
Twijfel alleen nog of ik zelf ga
Venlo is inderdaad een veel leukere stad dan Waalwijk. Al is daar niet veel voor nodig.quote:Op donderdag 24 mei 2007 01:27 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Wel weer een leuke uitmatch, als de autoriteiten het toelaten met de trein.
Als ik niet ga gaat de kaart naar een VVV fanquote:
Kijk zo kan het ook.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:19 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Als ik niet ga gaat de kaart naar een VVV fan
1x op stap geweest in Venlo, maar daar wordt je niet vrolijk van... hing toen iig geen goede sfeer.quote:Op donderdag 24 mei 2007 10:50 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Venlo is inderdaad een veel leukere stad dan Waalwijk. Al is daar niet veel voor nodig.![]()
Dat komt waarschijnlijk doordat we allemaal het Eredivisie-onwaardige RKC eindelijk eens willen zien degraderen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:25 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Kijk zo kan het ook.
Valt me trouwens op dat enorm veel clubs VVV-Venlo succes wensen in de gastenboeken. (Eredivisie en Eerste divisie clubs).
Ik ben er nog nooit uit geweest, maar het kan onmogelijk erger dan Waalwijk zijn.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:30 schreef MaxPower het volgende:
[..]
1x op stap geweest in Venlo, maar daar wordt je niet vrolijk van... hing toen iig geen goede sfeer.
Het toeval wil dat ik daar ook geweest ben, al was dat voor een wedstrijd, leuk in een kroegje gezeten daar. (Marquis ofzo)quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:31 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik ben er nog nooit uit geweest, maar het kan onmogelijk erger dan Waalwijk zijn.![]()
Dan zie je hoe gelieft die Efteling BVO attractie is.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:25 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Kijk zo kan het ook.
Valt me trouwens op dat enorm veel clubs VVV-Venlo succes wensen in de gastenboeken. (Eredivisie en Eerste divisie clubs).
Ik ben slechts één keer in De Koel geweest, dat was bij de kwartfinale van de beker in '96 en toen beviel De Koel me ook wel. Venlo ken ik verder niet zo.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:36 schreef DarkShine het volgende:
Ik ben voor wedstrijden zowel in Waalwijk als in Venlo geweest (keer voor VVV - FC Haarlem), en Venlo beviel me veel beter dan Waalwijk.
De Koel zat toen ik er was goed voel, maar veel sfeer was er toen niet. Wel een behoorlijke groep van FCH in hun vakken (vanwege de uitkaart bij FCH).quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:38 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik ben slechts één keer in De Koel geweest, dat was bij de kwartfinale van de beker in '96 en toen beviel De Koel me ook wel. Venlo ken ik verder niet zo.
Het is gewoon een leuk, apart stadion met een eigen karakter, in tegenstelling tot het 13-in-een-dozijnstadion in Waalwijk.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:40 schreef DarkShine het volgende:
[..]
De Koel zat toen ik er was goed voel, maar veel sfeer was er toen niet. Wel een behoorlijke groep van FCH in hun vakken (vanwege de uitkaart bij FCH).
waar staat dat danquote:Op donderdag 24 mei 2007 12:06 schreef En_ieka het volgende:
http://www.fanclub-vvv.nl/
Voor de limburgers onder ons, radiofragment bij de 2-0 (kan misschien ff duren).![]()
Niet teveel Limburg svp, veel te ver weg.quote:Op donderdag 24 mei 2007 18:34 schreef TLC het volgende:
Veel succes VVV![]()
Ik hoop dat ze eredivisie gaan spelen, en dat ze zich volgend seizoen weten te handhaven !
Zou mooi zijn als dat jaar MVV kampioen gaat worden in de Eerste Divisie![]()
Ik had Fortuna nog niet eens genoemd hequote:Op donderdag 24 mei 2007 18:40 schreef Blawh het volgende:
[..]
Niet teveel Limburg svp, veel te ver weg.Maar nogmaal GO VVV
![]()
quote:
Daar heb jij na volgend seizoen toch geen last meer van?quote:Op donderdag 24 mei 2007 18:40 schreef Blawh het volgende:
[..]
Niet teveel Limburg svp, veel te ver weg.![]()
quote:Wedstrijd gratis op DeWedstrijden.tv
Supporters die geen kaartje hebben weten te bemachtigen kunnen de wedstrijd bij het stadhuis volgen. Het is ook mogelijk om de wedstrijd te kijken op je computer via de link onder aan dit bericht...
Want nu de strijd om een plaats in de Eredivisie in alle hevigheid is losgebarsten, biedt DeWedstrijden.tv jou een uitgelezen kans om de verrichtingen van jouw favoriete club op de voet te volgen. Live. En gratis
De resterende duels uit de beslissende derde ronde van de Jupiler League play-offs zijn gratis en voor niets via de Videoplayer van DeWedstrijden live te volgen.
Klik hier! voor meer informatie
Bron: VVV Venlo
Je doelt op eventuele degradatie? Bij degradatie laat ik mijn cluppie niet in de steek hoor, ben niet zo'n schoolvoorbeeld van successupporterquote:Op donderdag 24 mei 2007 18:55 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Daar heb jij na volgend seizoen toch geen last meer van?![]()
Na 4min al 1-0 dat meen je toch niet! Ze staan dus stijf van de zenuwen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:05 schreef Plato1980 het volgende:
Kut, 1-0 RKC.
Het was een corner en die gast van RKC stond heel erg vrij.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:09 schreef ZoneKill het volgende:
[..]
Na 4min al 1-0 dat meen je toch niet! Ze staan dus stijf van de zenuwen.
Waarom staat op teletekst 0-0 dan ?quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:11 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het was een corner en die gast van RKC stond heel erg vrij.
Weet ik veel, ik werk niet bij NOS teletekst.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:12 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Waarom staat op teletekst 0-0 dan ?
Ja idd, wat is dit voor kafsite?!quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:14 schreef planethugo het volgende:
[..]
handig als de site dan 'wegens onderhoudwerkzaamheden' offline is![]()
Bij mij doet ie het gewoon.quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:14 schreef planethugo het volgende:
[..]
handig als de site dan 'wegens onderhoudwerkzaamheden' offline is![]()
quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:15 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja idd, wat is dit voor kafsite?!
Ik wil VVV zien!
quote:Je kunt wel gewoon De Gouden Kooi Live! kijken
Waar moet ik kijken dan ?quote:Op donderdag 24 mei 2007 20:16 schreef TerroRobbie het volgende:
Hier doet ie het weer.
quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Snel terug uit Waalwijk.
Het is een nepper, duh.quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:27 schreef En_ieka het volgende:
En wat een sfeer of het stadhuisplein
Inderdaad geweldige ontlading op het stadhuisplein, zeiknat van het bier iedereen werd helemaaaal gekquote:Op donderdag 24 mei 2007 22:27 schreef En_ieka het volgende:
Ongelooflijk, wat een flapdrol die Bossen. En wat een sfeer of het stadhuisplein, niet meer normaal. Toen dus de "1-1" viel, onbeschrijfelijk dat moment. Maarja, een gelijkspel was verdiend geweest. Baart is een held, corners nemen kunnen we over 100 jaar nog niet en zondag gewoon winnen!
Hoop het, thuis feest is natuurlijk nog iets mooier dan als ze vanavond het afgemaakt hadden.quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:47 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Inderdaad geweldige ontlading op het stadhuisplein, zeiknat van het bier iedereen werd helemaaaal gek![]()
...........En toen werd de goal afgekeurd...........![]()
![]()
![]()
Zondag maken ze het gewoon af![]()
Ja, ik werd gék. Ge-wel-dig!quote:Op donderdag 24 mei 2007 22:47 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Inderdaad geweldige ontlading op het stadhuisplein, zeiknat van het bier iedereen werd helemaaaal gek![]()
...........En toen werd de goal afgekeurd...........![]()
![]()
![]()
Zondag maken ze het gewoon af![]()
VVV in de Koel is normaal gesproken een stuk sterker, maar ik denk dat VVV vandaag toch wel de morele verliezer is en ik hoop dat ze zondag met verse moed kunnen beginnen en het dan echt afmakenquote:Op donderdag 24 mei 2007 23:19 schreef ColombiaanseIndiaan het volgende:
ik vrees het ergste voor zondag
toch niet een stúk sterker denk ikquote:Op donderdag 24 mei 2007 23:22 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
VVV in de Koel is normaal gesproken een stuk sterker,
idd... maar de vorige keer in venlo scoorden ze ook pas helemaal op t eind. er komen strafschoppen bij een gelijkspel, toch?quote:maar ik denk dat VVV vandaag toch wel de morele verliezer is en ik hoop dat ze zondag met verse moed kunnen beginnen en het dan echt afmaken![]()
Eerst nog verlengen volgens mij.quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:25 schreef ColombiaanseIndiaan het volgende:
[..]
toch niet een stúk sterker denk ik
[..]
idd... maar de vorige keer in venlo scoorden ze ook pas helemaal op t eind. er komen strafschoppen bij een gelijkspel, toch?
Dat merk ik, RKC kwam in de 4e minuut al op 1-0.quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:32 schreef ColombiaanseIndiaan het volgende:
oh de 1-0 kwam al in de 43ste minuut... ik dacht ergens in de 80 kep die wedstrijd ook nie gezien verder
ik doel op de vorige wedstrijd.quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:34 schreef En_ieka het volgende:
[..]
Dat merk ik, RKC kwam in de 4e minuut al op 1-0.
Oh.quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:34 schreef ColombiaanseIndiaan het volgende:
[..]
ik doel op de vorige wedstrijd.![]()
![]()
![]()
maakt niet uit hoorquote:
Ik heb nog steeds twijfel over die buitenspelgoal. Hij vlagde volgens mij in ieder geval aan de late kant.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 10:22 schreef GoodspeeD het volgende:
Verdomme zeg. Wat spannend. Jammer van die afgekeurde gaol, maar het leek toch echt buitenspel. Nou ja, nu kan ik tenminste de wedstrijd in de Koel kijken.
quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:17 schreef Barnet_Bee het volgende:
Jammer. Nu maar hopen dat VVV het zondag afmaakt.
Ja verdomme zeg. Ik net ff snel in de pauze naar de Koel gereden. Denk: die kaartjes haal ik wel ff snel. Toen ik die rij zag, heb ik me maar weer omgedraaid.quote:
Aldus iemand met veel ervaring daarin.quote:
Precies, in Waalwijk was het niet eens uiverkocht.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
Beleving is er in elk geval wel daar!![]()
Naja, promoveren is natuurlijk ook veel interessanter dan niet degraderen.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:33 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Precies, in Waalwijk was het niet eens uiverkocht.
Natuurlijk, maar in potentie heeft VVV een grtere achterban dan RKC.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:43 schreef GoodspeeD het volgende:
[..]
Naja, promoveren is natuurlijk ook veel interessanter dan niet degraderen.
Vind je het gek heel noord limburg aast er nu op.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:44 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar in potentie heeft VVV een grtere achterban dan RKC.![]()
In Waalwijk zit het nooit vol!quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:43 schreef GoodspeeD het volgende:
[..]
Naja, promoveren is natuurlijk ook veel interessanter dan niet degraderen.
In potentie. Dan betekent dat ze in potentie altijd een grote achterban hebben.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:58 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Vind je het gek heel noord limburg aast er nu op.
Precies dat bedoel ik ook dat ze daardoor een groot achterban hebbenquote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:25 schreef Silenus het volgende:
[..]
In potentie. Dan betekent dat ze in potentie altijd een grote achterban hebben.
Precies en dat is exact het probleem van RKC. Er liggen te veel in potentie grotere clubs in de buurt en daarom zal RKC nooit meer als pak m beet 6.000 toeschouwers gemiddeld trekken.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:25 schreef Silenus het volgende:
[..]
In potentie. Dan betekent dat ze in potentie altijd een grote achterban hebben.
Yeaaah, ik heb m'n kaartje. Er stond 1 iemand voor me dus ik heb nog geen 1 minuut gewacht.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 14:39 schreef En_ieka het volgende:
Hele stadion is al uitverkocht, behalve seizoenskaarthouders kunnen hun plek nog reserveren. Ik ga rond etenstijd, ik hoop dat het dan minder druk is.
heb alleen de 2de helft kunnen zien maar vond dat Bossen zowiezo erg het fluiten was alsof rkc er niet uit mocht vliegen van de knvb.... ook toen ie affloot terwijl ie 10 seconden eerder nog een corner toekendequote:Op vrijdag 25 mei 2007 10:46 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds twijfel over die buitenspelgoal. Hij vlagde volgens mij in ieder geval aan de late kant.
Ik ben geen VVV-supporter en redelijk objectief. RKC was inderdaad de betere ploeg, maar Bossen floot inderdaad heel veel in hun voordeel. Zeker naarmate de wedstrijd vorderde en vvV sterker begon te worden.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 19:38 schreef BonJovi het volgende:
Komop man RKC had dik moeten winnen, gaan zeiken dat Bossen verkeerd floot slaat nergens op. Jullie moeten blij zijn dat het maar 1-0 was gebleven!
quote:Op zaterdag 26 mei 2007 17:52 schreef TLC het volgende:
Wat een bullsh*t die best of three![]()
Als je de eerste wedstrijd verliest en als de verliezende ploeg de tweede wedstrijd gelijkspeelt dan kan men de derde wedstrijd toch nog winnen ? waardoor het alsnog gelijk staat![]()
Waarom moet het na de tweede wedstrijd dan al gelijk afgelopen zijn![]()
Met een gewoon Europees model voor uit en thuis was RKC gewoon gedegradeerd![]()
Eigenlijk klopt de naam "best of three" niet ; als je zo denkt is het een best of twoquote:Op zondag 27 mei 2007 11:02 schreef VVV-Venlo het volgende:
[..]Een derde wedstrijd wordt alleen gespeeld bij een gelijke stand. VVV heeft nu 1 keer gewonnen, en RKC ook, dus wordt er vandaag een beslissingswedstrijd gespeeld. Bij verlies + gelijkspel is het over, zie RBC
Volgend seizoen PSV, Ajax, AZ, Roda, Groningen, en Heerenveen naar de Koel !quote:
Met een gewoon model hadden jullie donderdag op eigen veld van ons verloren en was je seizoen al overquote:Op zaterdag 26 mei 2007 17:52 schreef TLC het volgende:
Wat een bullsh*t die best of three![]()
Met een gewoon Europees model voor uit en thuis was RKC gewoon gedegradeerd![]()
Ik ben niet voor RKC hoorquote:Op zondag 27 mei 2007 12:03 schreef DRD het volgende:
[..]
Met een gewoon model hadden jullie donderdag op eigen veld van ons verloren en was je seizoen al over![]()
Maar toch, succes vanmiddag! Driekwart Nederland is vandaag op jullie hand.
Dat klopt wel, het is overgenomen van de playoffs in Amerikaanse sporten als honkbal en basketbal. Een best of three wil daar zeggen dat je ten minste twee keer moet winnen om de gehele serie te winnen. Op het moment dat je de eerste twee wedstrijden gewonnen hebt is het zo ver en ben je in een serie van maximaal drie wedstrijden de beste.quote:Op zondag 27 mei 2007 11:41 schreef TLC het volgende:
[..]
Eigenlijk klopt de naam "best of three" niet ; als je zo denkt is het een best of two![]()
Dat is altijd zo, ik heb ook collega´s die beweren PSV/fan te zijn maar nog nooit in het Philipsstadion zijn geweest. Maar wel een grote bek hebben alsPSV kampioen wordt.quote:Op zondag 27 mei 2007 14:10 schreef DarkShine het volgende:
Een chauffeur van een leverancier op mijn werk vond nooit wat aan voetbal. Gister had die het over 'wij' en 'VVV'
Da's ook de reden dat ik loop te springen hierquote:Op zondag 27 mei 2007 15:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Wordt de Graafschap in ieder geval geen laatste.
Excelsior is er ook nog hoor. En ook Heracles zie ik nog wel onderin meedoen.quote:Op zondag 27 mei 2007 15:18 schreef xJapser het volgende:
[..]
Da's ook de reden dat ik loop te springen hier
VVV haalt tenminste eredivisiequote:Op zondag 27 mei 2007 15:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Wordt de Graafschap in ieder geval geen laatste.
Support you're locals! (maar dat is de meeste joodjes onbekend).quote:Op zondag 27 mei 2007 15:24 schreef Camplo het volgende:
Gisteren was de hele RKC selectie in Snookertown Helmond.
Ik had ze nog succes gewenst, maar dat is nu dus tevergeefs geweest zie ik
Congratz VVV
Niet in het stadion, niet op de markt...quote:Op zondag 27 mei 2007 15:30 schreef VVV-Venlo het volgende:
IK WORD HELEMAAL GEK
Op de markt is geen scherm vandaag, das kutquote:Op zondag 27 mei 2007 15:31 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Niet in het stadion, niet op de markt...
Vandaag pas geregistreerd
quote:Op zondag 27 mei 2007 15:31 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Niet in het stadion, niet op de markt...
Vandaag pas geregistreerd
quote:Op zondag 27 mei 2007 15:28 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Support you're locals! (maar dat is de meeste joodjes onbekend).
Ja. Die doet het.quote:Op zondag 27 mei 2007 15:59 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Ik ben aan 't luisteren op L1 Radio, weet iemand of die talpaverbinding het doet?
Whehehe vuile Wolk-aanhanger! Scheer je weg uit dit machtig Venloosch topique!quote:
quote:Op maandag 17 juli 2006 16:31 schreef methodmich het volgende:
En André Wetzel de nieuwe trainer van VVV-Venlo!
Lijkt me een prima keuze. Geweldige vent en een prima tacticus!
Waar de ene na de andere lutser die nog nooit van VVV had gehoord zich ineens profileert als supporter.quote:Op zondag 27 mei 2007 16:02 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
[..]
Whehehe vuile Wolk-aanhanger! Scheer je weg uit dit machtig Venloosch topique!![]()
quote:Op zondag 27 mei 2007 16:41 schreef ZoneKill het volgende:
Eindelijk weer eens een Limburgse "derby".
Als je echt fan was zat je nu daar in het stadion.quote:Op zondag 27 mei 2007 15:30 schreef VVV-Venlo het volgende:
IK WORD HELEMAAL GEK
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |