Zucht. en Hydrogeny hebben hem na haar verplaatst. Dus ze mocht wel degelijk de stok ophalen. Maar om hem op te halen terwijl je niet binnen de 24 uur een nieuwe locatie kan posten vind ik niet echt netjes.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:42 schreef Mickytjuh het volgende: [..] En getuige deze post en de regels mag ze hem helemaal nog niet pakken Er zit geen week tussen!
Ooow ja hij is al twee keer verplaatst. Truequote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:49 schreef DJMO het volgende:
[..]
Zucht. en Hydrogeny hebben hem na haar verplaatst. Dus ze mocht wel degelijk de stok ophalen. Maar om hem op te halen terwijl je niet binnen de 24 uur een nieuwe locatie kan posten vind ik niet echt netjes.
Moet je maar net weten dat je een vakantie gaat krijgenquote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:49 schreef DJMO het volgende:
[..]
Zucht. en Hydrogeny hebben hem na haar verplaatst. Dus ze mocht wel degelijk de stok ophalen. Maar om hem op te halen terwijl je niet binnen de 24 uur een nieuwe locatie kan posten vind ik niet echt netjes.
Die had ze toch al toen ze hem ophaalde, ze had immers ook niet gemeld dat ze hem ging halen.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:04 schreef greysbones het volgende:
[..]
Moet je maar net weten dat je een vakantie gaat krijgen
Dus omdat ze het niet gemeld heeft moet ze toen ook al een ban hebben gehad ?quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:11 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Die had ze toch al toen ze hem ophaalde, ze had immers ook niet gemeld dat ze hem ging halen.
Huh nee dat is niet wat ik zeg, ik zeg niet dat ze een ban moet omdat ze het niet gemeld heeft...quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:15 schreef greysbones het volgende:
[..]
Dus omdat ze het niet gemeld heeft moet ze toen ook al een ban hebben gehad ?
Niet mijn ding
Komt goed, als die nog in Limburg ligt, ik weet niet waar je woont maar we proberen hem wel jouw kant op te krijgen.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 15:57 schreef Mickytjuh het volgende:
Ik had deze week ingecalculeerd voor de stok. Helaasssss
Nou zegquote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:08 schreef Harrie het volgende:
Typisch een Limburgse actie daarom kom ik er niet graag
daar is het te warm voorquote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:38 schreef COVID-19 het volgende:
[..]
Komt goed, als die nog in Limburg ligt, ik weet niet waar je woont maar we proberen hem wel jouw kant op te krijgen.
Meierijstad, echt heel liefquote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:38 schreef COVID-19 het volgende:
[..]
Komt goed, als die nog in Limburg ligt, ik weet niet waar je woont maar we proberen hem wel jouw kant op te krijgen.
Dan geef je het toch ff via pm door…quote:Op zaterdag 15 juli 2023 16:04 schreef greysbones het volgende:
[..]
Moet je maar net weten dat je een vakantie gaat krijgen
24 uurquote:Op zaterdag 15 juli 2023 19:29 schreef Hydrogeny het volgende:
Nou dan neem ik een stukje schuld op me. Ze heeft het aan mij doorgegeven omdat ze een ban had... ik zag dit helaas pas nadat iemand anders naar de stok ging dus heb dit niet op tijd gemeld.
Daarnaast wordt nog steeds aan alle regels voldaan mits hij binnen 48 uur weer ergens ligt en dit in het topic vermeld is.
Als niemand er te kinderachtig over doet kan ik dit wel voor haar posten
Could not agree more.quote:Op zaterdag 15 juli 2023 19:24 schreef Rob het volgende:
De !Stok wordt vaak verplaats zonder melding vooraf.
Moet gewoon kunnen. Maar dan wel binnen 24u weer ergens neer denderen en zorgen dat de foto's online komen.
Ik zie er dus totaal geen kwaad in dat de vakantieregels ergens een beetje overtreden worden.
Een !Stokkie verplaatsen tijdens je vakantie lijkt mij dus niet nadelig voor het spel als de foto's maar online komen.
Dat de vakantieman/vrouw anders denkt over posten namens iemand die op vakantie is is a different cookie.. en voor eigen risico lijkt mij.
Samen op vakantie lijkt mij ook gezelliger![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop