uiteraardquote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:58 schreef Danny het volgende:
[..]
Een actie uit MIJN naam (FOK! is een eenmanszaak en dus is alles uit MIJN naam) waar ik niet achter sta kan ik me wel druk over maken.
quote:Beetje hetzelfde als wanneer 80 man een kaartje namens - jouw echte naam - sturen met daarin de melding dat je graag op eric's pik zou willen sabbelen (en dan ga ik er even van uit dat je dat niet wil) en dat half Nederland dan zit te kijken en denkt WTF?!
Nee hoor.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:59 schreef Danny het volgende:
[..]
dus er gaat ook niet zijdelings aan gerefereerd worden, bv 'eerder stuurden wel al kaarten...' gelul?
Mijn bezwaren tegen Huub staan in de OP.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:59 schreef Tjingtjangtjong het volgende:
[..]
Zou je ook nog in willen gaan op mijn vraag: wat heb je precies tegen die jongen?
Ik krjig sterk het idee dat je uitsluitend een hekel aan hem hebt omdat andere mensen hem zo leuk vinden en jij dat niet uit kan staan. Is dat zo? En zo ja, zegt dat dan niet meer over jou dan over Huub?
Blijkbaar tolereert Danny dit soort posts wel op zijn forum.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:01 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Ga eens werken ofzo ipv je telkens zo achterlijk te gedragen hier.
Sukkel![]()
Iets zegt mij dat Huub die link helemaal niet gaat leggen, wanneer jij over een week of wat niet meer kunt wachten en jullie met zijn vieren een kaartje gaan sturen.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:03 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Nee hoor.
Het is gewoon een aKtie van een niet nader te noemen FOrum.
Kijk, ik kan natuurlijk niet uitsluiten dat Huub zelf de link legt.
Ik denk dat jij niet alleen op een sociaal minimum leeft.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 16:51 schreef Peter6000 het volgende:
Ik neem de volledige verantwoordelijkheid voor deze "illegale" aktie, ik wil je er wel op wijzen dat een eventuele schadevergoeding slechts enkele tientallen euro`s per maand zal bedragen aangezien ik op het sociaal minimum leef.
*********** ******************************************** *********************(gecensureerd)
Van mij mag het afz FOK.NL uit de TT, al moet ik je er wel voor waarschuwen dat ik vermoed dat Huub wel zal gaan weten uit welke hoek deze aktie komt.![]()
Nog 71 aanmeldingen, en dan gaan we een gezamenlijke verzenddatum bepalen.![]()
![]()
![]()
Dat is precies de reden waarom ik mijn respect voor Huub verloren heb.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:07 schreef Lieve het volgende:
[..]
Misschien heb je wat aan de tip .... kijk waarom sommige acties succesvol zijn. De grote winst zit niet in de overeenkomst afkeer van iemand. Het dissen roept niet om respect.
misschien kun jij het bericht dan aan hem doorgeven aangezien jij weet dat hij niet meer komt?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:07 schreef Polonium-120 het volgende:
Deze gebruiker is momenteel offlinePeter6000 en blijf offline...
O. Als je dat een antwoord op mijn vraag vindt.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:04 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Mijn bezwaren tegen Huub staan in de OP.
Shit Peet, wat nu?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:07 schreef Lieve het volgende:
Mijn respect heb je hier dan ook totaal niet mee gewonnen.
Omdat Huub jou gedist zou hebben? Na deze actie zou hij dat zeker wel doen! Maar daar heb je het dan ook meteen bij het begin zelf naar gemaakt niet waar?quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:09 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat is precies de reden waarom ik mijn respect voor Huub verloren heb.
Neehee, omdat Huub Jaap gedist heeft en zijn overleden broer erbij gehaald heeft.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:13 schreef Lieve het volgende:
[..]
Omdat Huub jou gedist zou hebben? Na deze actie zou hij dat zeker wel doen! Maar daar heb je het dan ook meteen bij het begin zelf naar gemaakt niet waar?
neen dat niet... ik raad de initiator van deze kaartenactie aan om zijn/haar koffers te pakken en in de buurt van tjernobyl tomaatjes te gaan plukken...quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:09 schreef Lieve het volgende:
[..]
misschien kun jij het bericht dan aan hem doorgeven aangezien jij weet dat hij niet meer komt?
De stemmen die je hoort vallen onder een psychische ziekte, dissociatieve Identiteits Stoornis, daar kun je verder geen werkelijkheid aan verbinden.quote:Ik merk in de COS steeds meer geluiden op, dat Huub zijn populariteit aan het verliezen is:
Het is de bedoeling je in dit topic op te geven, en als we dan 50 namen hebben sturen we allemaal 2 kaartjes (onder 2 verschillende namen), op exact dezelfde dag.
Fijn dat je zo vreselijk normaal bent, good for you.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:30 schreef Lieve het volgende:
Gewoonlijk sturen mensen post onder hun eigen naam. Het is niet echt gebruikelijk voor 'normale' mensen om zich als meedere mensen te presenteren.
En luister voortaan even naar Jaap voor je comentaar hebt op een ander? Jaap meent als the godfather binnen te kunnen komen. Vervolgens Huub eruit te kunnen knikkeren en zwaar te dissen en dan heb je stront aan de knikker. Als je dan zelf je eigen stont al aandraagt moet je er niet verbaasd over zijn als die stront in je gezicht terug komt als een boemerang.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:15 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Neehee, omdat Huub Jaap gedist heeft en zijn overleden broer erbij gehaald heeft.
En die stroom van opmerkingen over Jaaps uiterlijk.
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:05 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Blijkbaar tolereert Danny dit soort posts wel op zijn forum.
Gelukkig maar voor jou.
Is het ook, blijkbaar vindt hij het leuk om telkens in discussie te moetenquote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:33 schreef Katewalker het volgende:
Mi is dit een nogal infantiele poging om Huubfans te pesten...
Zielig.....![]()
Doe jij ook mee.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:51 schreef ItaloDancer het volgende:
En Peter, hoeveel mensen doen er inmiddels al mee?
Ik moet er niet om lachen, vind het eerder bedroevend.quote:
gebeurt bij de andere bewoners toch ook, laat hem.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 15:38 schreef Rens_Wilders het volgende:
Waarom wil je zo graag dat iedereen weet dat je Huub irritant vindt![]()
Alsof dat nog niet duidelijk was, daar hoef je geen speciaal topic voor te openen hoor![]()
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:54 schreef robert2006 het volgende:
ik haat huub niet, maar vindt hem veel minder leuk dan voordat hij uit het huis vertrok.
komt regelmatig erg irritant over, nog niet zo erg als natas en brian maar wat niet is kan nog komen.
Die uitkering is wel van belang. Hij voert geen f*ck uit en kan de hele dag bashen..ik moet dezelfde hoeveelheid in een veel kortere tijd bashen.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:05 schreef Gert het volgende:
Wat geven sommige mensen hier weer blijk van relativeringsvermogen. Vooral héél boos worden op Peter6000, en hem persoonlijk aanvallen op zijn uitkering.![]()
Ik zou daarom haast aan de aktie mee willen doen, maar dat is geen goede motivatie. Bovendien haat ik Huub niet en wil ik op geen enkele manier, hoe klein ook, bijdragen aan een eventueel voordeel voor Natasia en Brian.
Peter: het is mooi dat je hier je energie nu in kwijt kunt, en dus misschien niet meer in elke COS 20 posts hoeft te plaatsen waarin staat dat Jaap leuk is en Huub een klootzak.![]()
Peet, want die bashed Huubquote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:17 schreef PC eend het volgende:
In principe en toptopic![]()
Maar bashen we hier nu huub of peet
quote:Op vrijdag 2 maart 2007 15:24 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
wie huub erger vindt dan, brian, natasia of amanda die spoort niet
![]()
Ik verwacht ook wat meer animo, als hij weer mag zuipenquote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:29 schreef de_kolonel het volgende:
Ik geef Huub tot nogtoe het voordeel van de twijfel omdat hij die enorm grote bek keer op keer waar blijft maken met die acties van 'em. Als hij lui wordt is het inderdaad tijd om hem tot de orde te gaan roepen.
Even over na denken >uhh!!<quote:Op vrijdag 2 maart 2007 17:53 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Doe jij ook mee.
Misschien koppel ik er wel een prijsvraag aan.
Zo had ik het nog niet bekeken.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:12 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Die uitkering is wel van belang. Hij voert geen f*ck uit en kan de hele dag bashen..ik moet dezelfde hoeveelheid in een veel kortere tijd bashen.![]()
Idd, ik geloof dat iedereen eigenlijk diep in zijn hart wel weet dat ik gelijk heb. De leuke Huub verandert langzaam maar zeker in een treiterende alcoholist die weinig meer kan uitbrengen dan "dan ga je toch naar huis", en meer van dat soort uitgewerkte kreetjes.quote:
Dat is in ieder geval een begin.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 18:53 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb trouwens al 3 mailtjes gehad van users uit de COS die uit angst om erbuiten te vallen neutraal of licht positief over Huub posten, maar het wel met me eens zijn.
Ze durven zich in dit topic echter niet kenbaar te maken, omdat ze bang zijn niet geaccepteerd te worden in de COS.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |