Het probleem is: het is net een virus. Als iemand er op klikt, wordt er at random ergens anders gepost, waar anderen er weer op klikken....quote:Op donderdag 5 april 2007 21:26 schreef Xcalibur het volgende:
nee, ik had em zelf ook al in een ander topic gepost zag ik
Kan je niks tegen het scriptje doen ofzo?
Ik vind het een prima idee, mits het geen topic wordt waarin vacatures etc uitgewisseld gaan worden. Dus tips voor sollicitatiebrieven, gesprekken (wat moet ik aan etc), assesments etc... Zoietsquote:Op maandag 16 april 2007 13:33 schreef poohy het volgende:
Wellicht is het idee al eerder genoemd, maar is het nie mogelijk om een centraal topic te maken voor en over sollicitaties? Zelf zit ik ook met een aantal vragen, maar om nou elke keer daar een topic over te openen![]()
*mompelt iets over blond en gaat snel weer verder...quote:Op maandag 16 april 2007 18:36 schreef Five_Horizons het volgende:
Dat topic is er al
Werk vinden is op dit moment lastig (deel 9)
uit http://forum.fok.nl/rde/faq/policyquote:Wat moet je NIET van ons verwachten ?
Je moet vooral niet verwachten dat wij scheidsrechtertje gaan spelen bij onderlinge conflicten. Daar hebben we de zin niet in, noch de tijd voor. Dop je eigen boontjes, gedraag je fatsoenlijk en negeer de mensen waar je niet goed mee op kan schieten. FOK! heeft een heleboel gebruikers en er zullen altijd mensen zijn waarmee je botst. Ga dat gewoon uit de weg.
Wat we ook niet doen is op verzoek posts verwijderen, usernames verwijderen of wijzigen (om welke reden dan ook !), topics sluiten of users bannen.
Dan geef je in het topic aan hoe het verhaal afgelopen is... iedereen blij en het topic zakt vanzelf weg.quote:Op maandag 23 april 2007 23:21 schreef heaven7 het volgende:
Oh en pssst, tis allang klaar want kralen zijn besteld en een week in huis.
Je hebt zelf net zo hard meegewerkt aan de toonzetting in het topic. Je kunt dus nu twee dingen doen... Verhaal afsluiten of het topic negeren, aan jou de keus.quote:Op maandag 23 april 2007 23:23 schreef heaven7 het volgende:
Zucht, daar heb ik niet bepaald trek meer in.
Daar ben ik het niet mee eens!quote:Op maandag 23 april 2007 23:25 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Je hebt zelf net zo hard meegewerkt aan de toonzetting in het topic.
...quote:Op donderdag 19 april 2007 18:22 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Wat ben jij toch een apelul, werkelijkWaar zie je dat ik dat pas achteraf gedaan heb?? Ik had nog niks besteld en ook niet betaald.
En als ik het in een gewone envelope door de brievenbus wil hebben is dat voor 100% op mijn risico.
Nee, ik geef aan dat je meegewerkt hebt aan de toonzetting, niet dat jij de toon gezet hebt... Klein nuanceverschil. Er wordt overigens niet offtopic geluld, het topic neemt alleen een iets andere wendig dan jij graag gezien had. Dat kan gebeuren...quote:Op maandag 23 april 2007 23:35 schreef heaven7 het volgende:
Oh tuurlijk, daarmee heb ik de complete toon gezet. Nogmaals, dat is een reactie op een post met niet een erg vriendelijke toon erin. Verder worden er 2 pagina's offtopic gelult maar he, ik ben de boosdoener!
Nee, dat mag niet... Wat dat betreft geldt in WGR dezelfde policy als in V&A.quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:19 schreef Whizkid_RaiLmAn het volgende:
Mag er een topic geopend worden waarin je 'mensen vraagt' voor je organisatie te komen werken? Heb namelijk een aantal plekken open hier op het werk waar we mensen voor nodig hebben. Misschien dat er gegadigde zijn?
Ok, doen we het nietquote:Op vrijdag 27 april 2007 14:25 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Nee, dat mag niet... Wat dat betreft geldt in WGR dezelfde policy als in V&A.
Beetje geschoond.quote:Op maandag 7 mei 2007 09:21 schreef Xcalibur het volgende:
Hier wordt een beetje getrolld enzo: Hoeveel verdien jij per uur? Deel II
En weer schoon... dank voor het meldenquote:Op maandag 7 mei 2007 09:21 schreef Xcalibur het volgende:
Hier wordt een beetje getrolld enzo: Hoeveel verdien jij per uur? Deel II
Hij is al dicht, bedankt voor het meldenquote:
Beetje over the top, niet?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 16:24 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
laten we wel zin, de linkse moraalridders hier op fok.
lord_vetinari, verbal, sidekick en meer van dat soort enge mannetjes die volkert van der graaf doen laten verbleken.
Gezien en ik hou het topic verder in de gaten.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 17:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Beetje over the top, niet?
Kennis is rijbewijs EN auto kwijt
Waar heb je het over?quote:Op zondag 13 mei 2007 08:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Kan Sjeen proberen om zelf met een samenhangend verhaal te komen waarom de topic dicht moet?
De TT klopt niet met de inhoud van de OP, de OP is een wazig onsamenhangend verhaal. Als jij een beetje je best doet op een OP, dan kan het topic best wat worden... Niet op deze manier in mijn ogen en daarbij had ik alle posts uit het topic moeten verwijderen muv de OP om het ontopic te krijgen. Daarom is het dicht...quote:Op zondag 13 mei 2007 08:37 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Kan Sjeen proberen om zelf met een samenhangend verhaal te komen waarom de topic dicht moet?
Indentidteit in Nederland... Ik neem aan dat je hier identiteit mee bedoeld? Identiteit heeft in mijn ogen niets te maken met erkenning, adopteren en erven. Dus klopt de TT niet met de OP...quote:Op zondag 13 mei 2007 09:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
De TT klopt wel met het verhaal en je hebt ook nog niet uitgelegd waarom het niet samenhangend is. Wat volgens mij is het gewoon duidelijk als je het leest.
Done.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:44 schreef matthijst het volgende:
Deze kan weg:
Hypotheekadviseurs, waar vind je een goede?
Heb 'm aan Hypotheek # 2 toegevoegd.
Ondanks je smaak qua vrouwen: bedanktquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:10 schreef Lord_Vetinari het volgende:
China import website
Mag wel dicht, he? Dit is de 6e keer dat hij deze vraag stelt.
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 19:36 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ondanks je smaak qua vrouwen: bedankt
Niks hoor.....quote:Op zaterdag 19 mei 2007 09:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]Wat is er mis met mijn smaak qua vrouwen?
Er is wel een centraal beleggen en aandelen-topicquote:Op zaterdag 19 mei 2007 11:20 schreef jojomen4 het volgende:
Is er hier al een topic over periodiek beleggen in Indexfondsen?
Contact opnemen met de werkgever waarvan je de jaaropgave wilt hebben. Zij zijn verplicht om de administratie enige jaren te bewaren... Als je het treft, willen ze je nog wel een kopietje sturenquote:Op donderdag 24 mei 2007 11:58 schreef MrManiak het volgende:
Iemand enig idee of nog mijn jaaropgaaf van 2006 nog kan aanvragen?
Albert Heijn... doen ze dat denk je?quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:18 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Contact opnemen met de werkgever waarvan je de jaaropgave wilt hebben. Zij zijn verplicht om de administratie enige jaren te bewaren... Als je het treft, willen ze je nog wel een kopietje sturen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |